evo i moje natalne karte,da li moze kratko tumacenje? [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : evo i moje natalne karte,da li moze kratko tumacenje?

jadrankar
04-11-2009, 22:33
da li neko moze da mi protumaci moju natalnu kartu,i ako neko moze da mi kaze sta mi donosi saturn u vagi kroz X kucu u kojoj su mi smesteni venera i sunce?
p.s.nova sam u svemu ovome pa se ne snalazim bas najbolje:) :) :)

skorpijica
05-11-2009, 12:59
kad sam otvorila tvoju kartu učinilo mi seda imas konfiguraciju zmaja ali nemas
bas sam malopre kuckala da mesec i jupiter donose pare a tebi je jupiter vladalac a mesec u lavu
venera u vagi -sarmantna topla priroda
mesec u lavu -toplo iskatzuje svoja osećanja
merkur u skorpiji-oštra na jeziku
u slučaju da imas neku tajnu vezicu moglo bi da dođe do hlađenja ljubavi
ne znam pitaj nesto

TigaBg
06-11-2009, 17:52
Sunce i Venera u vagi u 10; lepo!
Imaš li uspeha u svojoj profesiji? Pravnica?

jadrankar
06-11-2009, 22:53
skorpijici srecan rodjendan!koliko vidim i tebi je mesec u lavu a preko njega prelazi mars sto mene trenutno strahovito plasi.uzasava me i tran.uran u ribama koji ide preko mog nat. sat.i pravi mi opoziciju sa nat.ur. i pl.da li mislis isto sto i ja?zelim ti da ti se ostvare sve zelje!

sunce i venera u X donose mi uspeh u privat.biznisu vec 10 god.vlasnik sam jedne ugost.radnje i prilicno sam zadovoljna uspehom.a da li su tebi sunce, jupiteri i merkur iz 8 doneli nasledstvo preko bracnog partnera a ako nisi jos uvek udata donece ti ,budi sigurna da hoce jer i meni su ga doneli jup. i mes.iz 8 preko br.part.pozdrav pravnici!

TigaBg
06-11-2009, 23:29
sunce i venera u X donose mi uspeh u privat.biznisu vec 10 god.vlasnik sam jedne ugost.radnje i prilicno sam zadovoljna uspehom.a da li su tebi sunce, jupiteri i merkur iz 8 doneli nasledstvo preko bracnog partnera a ako nisi jos uvek udata donece ti ,budi sigurna da hoce jer i meni su ga doneli jup. i mes.iz 8 preko br.part.pozdrav pravnici!

Mislila sam da si pravnica-vaga=pravda.
Ja se ne bavim pravom, a nisam udata i nisam sigurna da ću dobiti nasledstvo od braka, jer moj otac ima sličnu poziciju i ništa! :D

Ipak, ovde ne pričamo o meni, nego o tebi.
Kad stignem, pogledaću još malo tvoju kartu, ovako amaterski ;)
Pozdrav!

viksi72
07-11-2009, 00:26
moze ti dneti probleme u poslu.. bar se kod mene tako odrazilo, manjak novcanih sredstava, poteskoce sa klijentima (radim knjigovodstvo), dolazak nekih dosadnih inspekcija, ali generalno, sve je ok proslo, sem neke apatije koja me je bila uhvatila, zbog manjka posla.. kako ce tebi od sledece godine preaziti preko venere, koja je vladar seste, obracaces vise paznje na radnike, nerviracete vise nego inace, jer ces traziti rad, ed i disciplinu, a ne znam koliko ce to oni ispunjavati.. preispitivaces i svoje prijatelje, ali mislim da ce sve to ok proci, jer ce biti aktiviran sextil sa mesecom, pa ne bi trebalo da bude nekih vecih novcanih gubitaka, mada ces verovatno zavrsiti sa nekim ljudima... i neces osecati neku grizu savesti zbog toga..

jadrankar
07-11-2009, 16:33
postavila sam pitanje shmishonji u horarna pitanja IX u delu za poruke ali ne vidim nigde da je poruka postavljena. moze li neko da mi odgovori sta trebam da uradim?

skorpija_strelac
07-11-2009, 16:46
vaga/strelac+Mo0Ju + Ve u lib u 10=popularna u svom okruzenju?ekstravertna?
vl5 Mars u 9 90 Neptun u 12=neverni muskarci?
Mo0JU90Me=bolji odnos sa majkom nego sa ocem?
jel sam nalupala?:D

skorpijica
09-11-2009, 21:55
hvala ti jadranka na cestitkama
cuvaj se kad deluje uran kazu da zna da donese i dobro ali ipak ti pripazi
a za ovaj mars ne znam bice svasta sa emocijama samo da dobro prodje

Merkur
11-04-2010, 00:00
...sta mi donosi saturn u vagi kroz X kucu...
Nemas razlog za brigu. Njegov prolazak kroz 10 polje (polje kojim Saturn prirodno vlada) pa jos kroz Vagu (gde je on egzaltiran) kada bude obrazovao konjukciju sa Venerom koja je vladar sestog i jedanaestog polja moze ti doneti samo nesto pozitivno. Za pocetak, natalno nemaju nikakav kontakt sem egzaltacije, tako da se nece pokrenuti nista vece. Na primer sesto polje (konobarica iliti ljudi koji rade za tebe) i jedanaesto polje (prijatelji, prihod od posla...) pa sad, mozemo kombinovati. Mozda ces zaposliti po preporuci prijatelja neku devojku koja ce biti odlican radik i uvecace ti pazare ili ces uz pomoc ljudi koji rade za tebe ispuniti neka svoja ocekivanja, itd, itd. Kako je Saturn vladar drugog i treceg polja sve to ima neki smisao. E sad, konjukcija sa Suncem, kako je Sunce vladar devetog polja (gubitci kroz profesiju, vera, predanost...) kada dodje u kontakt sa Saturnom, moze da te malo poremeti ali ne zaboravi da je deveto polje i reklama, sto bi moglo da znaci da ne bi bilo lose u tom periodu da poradis na marketingu svog lokala i pokusas tu simboliku da iskoristis na najbolji moguci nacin. Jer sam Saturn je strpljenje a Sunce popularnost... Pa zatim, Sunce vlada kvalitetnim vinima a Saturn flasama, zatim Vaga muzikom, dok deseto polje vlada vaznim ljudima, profesijom, popularnoscu itd. Mozda ne bi bilo lose da u toj simbolici u vreme te konjukcije organizujes nekakve veceri vina(Sunce) sa dobrom muzikom(Vaga) i prijatnim drustvom(Vaga) pa sve to "zacinis" sa nekom dobrom reklamom(deveto polje) i nekim "poklonima"(Venera) za goste.
Eto tako, nisam htela da ti ovo kuckam u temi o Fortuni da ne bih isla u off.
Nadam se da ce ti ovo pomoci.

jadrankar
11-04-2010, 01:17
e,pa merki stvarno si cudo.evo tek sada sam videla i ovo tvoje tumacenje (posle fortune) i ja jednostavno moram da ti opisem moje vece.za ovih 10 god.rada u radnju sam odlazila samo pre podne .radnice po podne tj uvece (kad macke nema i misevi kolo vode )radile kako su htele.e,sad nemam novu konobaricu vec konobara /moj sin koji ima 19 god.on sam uveo je nove metode rada.gosti su dobili uslugu ,,vrh,,a slusaj sad.veceras se okupilo vece drustvo,u radnji su gosti sami pekli rostilj to je jedna od novina i pili,pili...ovoj 2 radnici je danas rodjendan ali ona je kod kuce sa deckom.jedan od gostiju salje mog sina da ode kolima kod nje i da joj odnese flasu naj kvaltetnijeg crnog vina na poklon .svi mi joj preko telefona pevamo ,,danas nam je divan dan......on se vraca i jedan od gostiju uzima metlu (gitaru) i pocinje da peva a za njim i svi ostali.ture pica pljuste ko lude.pazi muzika na metlu.prosto da ne verujes .evo koliko je sati ja sam se vratila a sin je i dalje u radnji. tako da merki jos jednom svaka cast.imacu u vidu sve sto si mi rekla .i metla ce biti jedan vid reklame.sutra ce se uveliko pricati o njoj.poradicemo mi jos i na drugim stvarima koje si pomenula .stvarno si cudo svaka cast.

Merkur
11-04-2010, 01:22
...i metla ce biti jedan vid reklame.....
Sto se metle tice, ona je pod vladavinom Venere, tako da ima smisla.:) ;)

ginger
11-04-2010, 01:34
da li neko moze da mi protumaci moju natalnu kartu,i ako neko moze da mi kaze sta mi donosi saturn u vagi kroz X kucu u kojoj su mi smesteni venera i sunce?
p.s.nova sam u svemu ovome pa se ne snalazim bas najbolje:) :) :)

reci što ti je donesao tranz. uran na kironu u 4 polju?

to je bilo u periodu marč 2009; vezano je za obitelj

jadrankar
11-04-2010, 11:26
19 06 2008 tranz.ur. je bio na 22 riba u natalu kiron na 22 riba a sa.na 24 i sve to u opziciji sa nat.ur i pl tog dana izgubila sam oca u roku od 2 dana. (uran je bas pokazao svoju simboliku iznenadno ,kad ne ocekujes) moja vezanost za njega je bila ogromna.on je za mene doslovce bio moje sunce i njegovim gubitkom izgubila sam ogromnu pokretacku energiju.tako da i taj period za koji ti pitas je period moje najvece ranjivosti koji jos uvek traje.

Merkur
11-04-2010, 12:56
19 06 2008.......

A Ginger je pitala za Mart 2009.
Da li se tada opet nesto desilo?

ginger
11-04-2010, 13:41
sad gledam.krivo sam rekla mjesec
Jadrankar dobro si napisala..6 mjesec je uran na kironu

grozno
pitam zato jer znam da ako se nađe neki malefik nad kironom tu ne promakne neko *ranje da izvineš
na žalost je tako

kakva su ostala iskustva? jel ima netko koje pozitivnije vezano za kirona i tranz.malefika.ja se nadam da netko ima....

Merkur
11-04-2010, 13:54
sad gledam.krivo sam rekla mjesec
.....
Nisi onda samo mesec vec i godinu. Proveri sta si u stvari htela da pitas.
Jadranka govori o 2008 a ti o 2009. U Junu 2009 Uran je bio na 26*33' Riba a u 2008 na 22*.
A sto se tice teorije da ako se nađe neki malefik nad kironom tu ne promakne neko *ranje da izvineš ne mora uvek da bude tako. Meni je '97 na Kironu bio Saturn i doneo jako lepe trenutke!

ginger
11-04-2010, 14:05
drago mi je zbog tebe i zbog činjenice da ipak postoji i takva mogućnost

a vezano za uran- prvi nalet na kiron tj na 22 * je bio 2008 a potom drugi povratak je bio 2009

ja sam obratila pažnju na ovo 2009,nisam išla dalje u prošlost

Merkur
11-04-2010, 14:07
Hoces li mi razjasniti na koju si godinu mislila kada si postavila Jadranki pitanje?

jadrankar
11-04-2010, 15:13
to je period od kada mi je majka jako lose.ona je sad trenutno u privatnom domu zbog med.nege od 24 h .verovatno ima veze sa uranom u ribama moje nat 4 polje a vladar nep.u 12. ne znam da li to povezujem kako treba al da svakodnevno dobar deo dana provodim bas u toj simbolici provodim ga.mislim da ime veze sa tim.ona je u nekom svom svetu ali jos uvek zna moje ime i ko sam. sve ostalo, njena pitanja nemaju nikakve veze.tako da jos uvek taj uran drma moje 4 polje.jako tuzno ali borim se.

merki moram jos nesto da te pitam.sa ovim tran.marsom u lavu moje 8polje rak/lav gde mi je nat.moo i ju.prvi tranzit ma preko moo njoj je bilo bas lose kada je ma isao retro i presao preko moo bilo je samo pitanje dana .dolaskom na moj jup .svest joj se povratila.ipak mi je jupi doneo bar kakvu takvu srecu.svesna sam ja da sve to nije to ali svaki dan proveden sa njom meni puno znaci.strah od ponovnog gubitka je ogroman vec sada se osecam kao otkinuti list sa drveta koji vetar nosi koje kuda.e sad ono sto sledi povratak marsa opet preko mog moo zatim natalnog ma ,pl,pa sve do urana ne mirise mi na nesto dobro.bar ja tako povezujem a mozda i gresim?