Pokušaj br 2 [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Pokušaj br 2

kalistar
02-11-2009, 19:49
... i to u svemu....
i u postavljanju natalne karte, i u ljubavi.... :)

dakle, ukratko, imam brak za sobom i jedno divno dete iz njega....emotivno stalno dolazim u "kombinacije" sa zauzetima, tj oni su ti koji se prvi zainteresuju, kao da mi to negde piše da mi je to "sudjeno".....što je ironija, s obzirom da je "sudjeni" izleteo iz braka zbog dugogodišnje "druge".....
(ubih se proučavajući 7 i 8. kucu.....)

radim posao koji volim, ali stalno imam prepreke u vidu nerazumevanja i spoticanja od strane nadredjenih....buntovnik bez razloga, neko ko ne ume da oćuti (je l to ovaj Asc kvadrat MA? :) )

materijalno, hmmmmm, sklapam kraj sa krajem, ali imam osećaj da s parama ne umem :)

i da....

svašta naučih za ovo kratko vreme ovde na forumu.... sjajno je mesto....svaka čast :)

e, pa, ajd lagano, ako je neko raspoložen, da mi virne u natal :) hvala :)

Hekata
02-11-2009, 21:33
:D
E curo, ja ti pogleda natal, i kad sam videla našu sinatriju, morala sam ti se nasmejati, pa tebi bi trebao da bude dobar brak, na prvi pogled imaš Mo120*So...radiš sa decom? :)
Imamo sunce na istom stepenu, deli nas 9' hahahhaha
Mene zanima ovaj tvoj pluton šta radi kod tebe?
I ova Ve na 29*? Baš ću da pratim temu... ne bi da se sad da tumačim, jer sam malo tužna ovih dana.... :(

kalistar
02-11-2009, 22:21
ehej.....

ne znam za brak, imam utisak da me je tu "pokosio" ovaj saturn na samom kraju 6. kuće, ponaša se kao da je u 7. - lepo sad vidim da nije trebalo da bude rani brak i to sa nekim "starmalim", al sad je kasno..... mene u 7. zbunjuje uklještena devica, šta mi ona donosi????

a venera u biku, pa..... okrenuta umetnosti, komunikativna, voli me društvo..... a opet, i ona komunikativnost od blizanaca me "radi", ne volim ćutljive ljude, neprijatno mi je u njihovom prisustvu....

pluton???? ne znam, još ne mogu da ga shvatim, ovako u 8. kuci u vagi....pa u kvadratu sa suncem i merkurom.... ekscesnost u odnosima sa ljudima i životu, tu bi mogle da budu i ove moje veze sa zauzetima.... :(

inace, ne radim sa decom, ali mi dobro ide sa njima.... gde se to ogleda?