Zdravo, ja sam Kole :) [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Zdravo, ja sam Kole :)

kole
25-10-2009, 13:31
Pratim ovaj forum vec duze vrijeme, presretna sam sto sam vas nasla jer sam naucila mnooooggooo divnih stvari (ne samo o astrologiji ). Puno srdacnih pozdrava i vjerujem da cemo se ugodno druziti. Tu je i moja karta za vjezbanje i komentarisanje.

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_2gw_01_anonymous_hp.41138.29989.gif&res=63&va=&cid=l7mfileujUEkN-u1193848790

Vojvotkinja
25-10-2009, 13:52
Kole sa Mo u Strijelcu (jedna od omiljenih Mo pozicija), podznak Blizanac :)...dobrodoshla i uzhivaj :)

gasimetrija
28-10-2009, 15:59
Kole, dobro nam dosla! I ja imam Mesec u Strelcu.;)

kole
28-10-2009, 16:32
Ko nas ne bi volio, zar ne? Kako se kod tebe manifestira?

kole
28-10-2009, 23:56
Evo ga novi link na moj natal sa solarom, nadam se da se sada bolje vidi.l
http://img410.imageshack.us/i/natal.gif/

nedda
22-03-2010, 13:42
Hajde sada lepo.... sta je 'mm'?

kole
22-03-2010, 13:48
Moj muz :5rotfl:, izvini.

nedda
22-03-2010, 13:50
Ok...pogledacu malo kasnije, na poslu sam....ali postavi lepo pitanje, mislim da i drugi treba da prokomentarisu,

kole
22-03-2010, 14:06
Dakle, pitanje je da li postoje medicinski razlozi ne ostajanja u drugom stanju vidljivi iz moje natalne karte?

Poppy
22-03-2010, 16:50
Dakle, pitanje je da li postoje medicinski razlozi ne ostajanja u drugom stanju vidljivi iz moje natalne karte?

Tu bi neki bolji astropoznavalac imao dosta da kaze, s obzirom da ti je krcata 5.kuca, a da ti je dispozitor 5.kuce ova Venera u Djevici...

Ima li koga da vidi kad ce doci roda kod naseg Kolencija? :p

http://yoursmiles.org/tsmile/pregn/t8301.gif (http://yoursmiles.org/t-pregn.php)

kole
23-03-2010, 19:48
@ivamatic hvala ti puno na odvojenom vremenu. Vec duzi vremenski period nikako da ostanem u drugom stanju, radim i pretrage i sve su do sada ok, pa vise ne znam ni sama sta da radim a kada gledam ovu svoju V sve mi kontradiktorno.:bash:
Sto se tice muza - idealizujemo se medjusobno :) i on ima Ne na DCu, a jeste zaista je divan, a za inostranstvo ja bih ali on nece.

nedda
23-03-2010, 21:29
Da li je jos neko u porodici imao problema da ostane u drugom stanju?

kole
24-03-2010, 11:18
Sa moje strane niko nije imao takvih problema.

tori
25-03-2010, 17:49
Draga, ja ti se ne razumem bas u ovo u vezi zaceca, ali samo zelim da ti kazem da budes strpljiva, desice se sigurno:) I sama imam istih problema, istu muku vec godinama mucim...

Lepa ti je 5.kuca, jedino mozda tvoja 4.kuca, to bi kao trebalo da predstavlja matericu...jel tu ima nekih problema?

kole
25-03-2010, 19:49
@tori, hvala na toplim rijecima, vjerujem da cemo uspjeti :4hug:. Malo ko moze razumjeti tu agoniju ako je nije i sam prosao. Nemam cak ni "zavaljenu" matericu, ovaj mjesec trebam poceti nalaze hormona pa cemo vidjeti mozda je do toga. Voljela bih da sada stanem trudna dok ne radim ali u vecini slucajeva nista nije kako bi mi voljeli, a sve nekako imam osjecaj da bi mi bilo lakse da znam razlog :) tipa medicinski, nije jos vrijeme i sl.

Vladarka
04-04-2010, 14:34
bas me zanima sta ce ti reci na hormonskom nalazu. Kv MO i VE mozda je to negde na podsvesnom nivou , da ti imas neku blokadu , drugacija si ti mnogo sada kao VE u devici, a bices nesto potpuno drugacije kada postanes mama MO u strelcu.
MO u kvadratu sa VE u devici daje mozda problem zaceca zbog jajnika, hormona (VE). Ali je to merkurovska venera pa da ti ne ide iz glave neki strh da li ces biti dobra mama, VE vlada i 12. poljem
Mozda ima neke logike sto si rekla da jos uvek nije vreme, jer PL vladar VI
je u konjukciji sa SA, a kod naseg drugara SA nista nema pre vremena.

U svakom slucaju ti napisi sta su ti rekli na tom hormonskom nalazu , da ne lupam vec da znamo odakle da krenemo sa tumacenjem. Koliko dugo pokusavas da ostanes trudna?

jadrankar
06-04-2010, 23:29
kole mozda gresim ali mislim da ce ti se trudnoca dogoditi vec krajem ove god. ili u iducoj godini.tebe ceka saturnov povratak a on ti sigurno pravi veliku promenu.kako u natalu imas i jup.u 5 polju dece ce sigurno biti.mozda ce porodjaj biti carskim rezom jer ti je su vladar tvog 5 u 6 kuci zdravlja. gresim

nedda
07-04-2010, 16:35
Kole, kada si napisala da si prosla sve konotrole i da je sve u redu, ja sam shvatila da tu spadaju i hormonske provere (one i jesu rutinski deo provere plodnosti).
Slazem se da saturnov povratak moze doneti neke izmene na ovom polju, i cini mi se da i na ovom forumu ima onih kojima se to desilo, pa bi bilo lepo da nam ispricaju svoju pricu :)
Venera vladar petog, kvadrat mesec (na psiho osnovi kolebanje), kvadrat neptun (hormonski disbalans), u devici (somatizacija), pa onda sunce na vrhu pete kuce, a vladar cetvrte (nesto vezano za porodicu)...
Hajde javi sta je bilo na hormonskim analizama, a u medjuvremenu stvarno ne bi bilo lose da razmislis o alternativnoj medicini, npr homeopatiji.
Sekstil urana i marsa prema ovom suncu na vrhu polja...moze govoriti o vestackom nacinu zaceca - uran ukljucuje sve tehnike tog tipa, a mars (kao igla) govori eventualno o punkciji - moguce znaci vantelesna oplodnja. Ali posto to dolazi iz seste kuce, moze da bude bas razvuceno, da cekate, i puno radite na tome...
Neaspketovan Jupiter jeste u petoj, ali kao i sve neaspketovane planete ora se pokrenuti, da bi ispoljio svoju nesputanu snagu...Znaci moz' se desiti - kad decica krenu, moz samo da pristizu posle ;)
Homeopatiju sam navela kao ozbiljnu varijantu jer se najcesce ne sukobi sa zapadnom medicinom, a radi i na naslednim predispozicijama, koje se nisu nuzno ispoljavale kod roditelja. Stvar je licnog izbora za sta ce se neko odluciti... (ja i dalje zastupam tezu da ovo mora imati neke veze sa porodicom - neptun je ukljesteni vladar desete kuce, a merkur ukljesteni vladar cetvrte, prvi u kvadratu sa venerom, drugi u recepciji sa njom, i konjukciji sa saturnom (drugim dispozitorom venere).
Mozda se porodica protivila tvom braku, muzu?

kole
12-04-2010, 09:54
Vladarka, Neddo hvala vam na odgovorima do neba.

Radila sam "rutinske" hormone i oni su OK. Radim sada dodatne hormonske nalaze - to su hormoni stitnjace i PCT test, a i dodatne mikrobioloske pretrage radi pripreme za color dopler. Sto se tice mog straha, postoji taj strah kod mene i cini mi se da kako vrijeme prolazi da je sve veci jer shvatam koliki je posao/odgovornost odgojiti zdravu i kompletnu licnost, ranije sam na trudnocu gledala tako romanticno - kako mi samo fale ta vremena.
Sto se tice genetike i sa oceve i sa majcine strane je sve i vise nego OK. Mama se cak salila jednom da ako nema spiralu od pogleda zatrudni. U siroj porodici takodjer nije bilo problema. Mojima nije bas odgovarao moj muz ali se nisu nesto pretjerano zalili niti je bilo drame, dok ga tetke i ostali nisu jos uvijek prihvatili - nismo iste vjere (za one koji vjeru gledaju kroz necije ime). Pokusat cu ozbiljnije sa homeopatijom do sada sam pila cajeve i vitaminske pripravke na svoju ruku, bas cu danas da potrazim jednog homeopata za kojeg sam cula da je dobar.