Moj natal [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Moj natal

gasimetrija
14-10-2009, 11:53
Molim nekog experta,da mi brzo pomogne.Dilema je velika.A ja sam jos nedovoljno naucena za ove stvari...Dakle,
imam dva tipa,isto godiste(6 god. stariji od mene),sa jednim sam u vezi,a drugi pokusava vec 3 godine da bude sa mnom .Jedan ima cerku iz 1 braka,a drugi 2 sina.Moze li se iz mog natala videti ko ce od njih biti moj 2 muz?Evo jos podataka ,prvi je ekonomista,drugi inzinjer,prvog sam upoznala pre 5 godina na njegovom poslu(drzavna ustanova,na polozaju je),a drugog preko prijatelja davno(i trenutno mi je predpostavljeni).Prvi je rodjen u Bgd-u,inace njegovi poreklom iz Crne Gore, Drugi je rodjen u Rijeci,porekom iz Hercegovine,i puno putovao po svetu,cak ziveo deo zivota u inostranstvu.
help (nesto mi ne ide postavljanje karte, moze li se videti sa vec postavljene,u delu derivatne kuce strana 37? hm?)

http://i35.tinypic.com/2hd0jd0.jpg

Majana
09-04-2010, 15:05
Draga Goco, u istom smo "haosu". Šta ti radi tr.Uran u I, i tr.Sa kroz VII?

gasimetrija
10-04-2010, 19:43
Da,imamo isti raspored kuca obe.Pazi,Uran u 1 kuci u Ribama (dupli znak,mutnooo,mutnooo),jos Saturn u 7 kuci,trenutno u Vagi...pa vagam tamo,vamooo...
Da te "utesim" ceo zivot ce ti biti slican"haos"...stalno neka dvoumljenja,izaovi...;) posto sam starija (prilicno)a i zivotno iskustvo me iskalilo,tako da moj savet glasi:Ugodi sebi,nikad ne radi nesto "zato sto se to ocekuje od tebe",pokusaj da budes srecna sto vise mozes.Nadji smisao zivota i u malim sitnicama,uvek voli,i volece te.Budi fer,svaku nevolju pobedi vrlinom,i dobrota se dobrim vraca.
Majana,pa izaci ce i Uran iz Riba,a i Satun iz Vage,..i bas me zanima sta ce nam doneti...BUDUCE VREME:D

Majana
10-04-2010, 21:03
Goco hvala na savetu :) Meni je super period, zato pitam, mada Uran teeek stiže, a i Saturn teeek ulazi u VII...Joj, videćemo ;)

Marlen
10-04-2010, 21:36
Ja nisam ekspert, nadam se da nece da ti smeta moj komentar:)

Po derivatnim kucama, kako ja znam moze da se uklopi i jedan i drugi, medjutim,

po VII, nacinu upoznavanja, karijeri glasam za ovog poreklom iz CG, i ne znam jel on taj koji ima cerku, trebalo bi da jeste,
medjutiim, po inostranstvu mozda za drugog... stvarno ti treba ekspert :)

I bilo bi lakse da ubacis neki uporedni ovde

gasimetrija
10-04-2010, 23:37
Marlen naravno da mi ne smeta tvoj komentar.Poslacu ti podatke na pp jer sam vec postavila dejvisonku sa lavom na temi...(da on ima cerku).
Dilemu resavam vec 6 meseci,jer su mi i Colja i Pedja rekli tako da ja ne provaljujem i dalje ko je od njih.A zaista mogli bi biti obojica.:confused:

uranija
10-04-2010, 23:43
Molim nekog experta,da mi brzo pomogne.Dilema je velika.A ja sam jos nedovoljno naucena za ove stvari...Dakle,
imam dva tipa,isto godiste(6 god. stariji od mene),sa jednim sam u vezi,a drugi pokusava vec 3 godine da bude sa mnom .Jedan ima cerku iz 1 braka,a drugi 2 sina.Moze li se iz mog natala videti ko ce od njih biti moj 2 muz?Evo jos podataka ,prvi je ekonomista,drugi inzinjer,prvog sam upoznala pre 5 godina na njegovom poslu(drzavna ustanova,na polozaju je),a drugog preko prijatelja davno(i trenutno mi je predpostavljeni).Prvi je rodjen u Bgd-u,inace njegovi poreklom iz Crne Gore, Drugi je rodjen u Rijeci,porekom iz Hercegovine,i puno putovao po svetu,cak ziveo deo zivota u inostranstvu.
help (nesto mi ne ide postavljanje karte, moze li se videti sa vec postavljene,u delu derivatne kuce strana 37? hm?)

http://i35.tinypic.com/2hd0jd0.jpg

po meni onaj sto je ziveo veci deo zivota u inostranstvu,suvladar 9.-e je strelac,derivatnim kucama njegova 4.-a je tvoja 10-a,pluton je u konj sa vladarem 12.-e,dakle taj drugi muz ti je i poslodavac,to je onda ista osoba?zar ne?:)

gasimetrija
11-04-2010, 00:25
Urki,moja deseta je 4-ta od tog Lava.
Lav- je podznak devica(ima veneru i marsa na ASC,i SMC u Vagi)
Druga kuca mu je vaga(tu je mesec-ima oscilacije u novcu)i Neptun u Sko,treca skorpija,tu mu je Jupi,cetvrta Strelac,a tu mu je i Saturn retro u Jarcu,peta Jarac,6-ta Vodolija i tu mu je Hiron retro,7-ma u Ribama.MC u blizancima,A u 11-toj retro Merkur i Sunce ,u 12-toj kuci ima Urana u Lavu i Plutona u Devici.
Dakle moja deseta u Strelcu i mesecom na MC-u je njegova 4 ta kuca.U dejvisonu su nam vladari na MC-u.
Drugom Vodoliji-je podznak Skorpija,sa Neptunom blizu ASC(na 2 st),i Jupi na 29 st Skorpije,druga Strelac i tu su mu Mesec i Saturn u Jarcu,Treca Merkur u Vodiliji,4-ta Sunce u Vodol. i Hiron retro,peta Venera u ribama,i 7-ma ima Mars u Biku.Retro Uran u Lavu u 10-toj i retro Pluton u devici,i u 12-toj SMC U Vagi.
E sad,u realnom zivotu mi se cini cas jedan je taj ,cas drugi...i tako godinama.:D

zvjezdica
11-04-2010, 14:09
Draga moja Goco...

Ja sam gledala po sistemu da je 2 brak 9 polje. Iako se mnogi sa tom teorijom ne slažu meni se pokazala izuzetno točnom. Pa ja gledam tako.

I po tome bi ispao ovaj drugi koji je inžinjer...

Vladar njegova asc pluton u 11(derivatnoj) u konjukciji sa uranom a sve u djevici( točnost, preciznost) bi meni dalo prije inžinjera radi urana ( više neobičan posao od ekonomiste)..Ako gledamo njegovo 6 polje, vladar mars u 11 opet u vagi, pokazuje da je on šef na svom poslu ( tebi nadređen) a neznam čime se ti baviš, ali mars u vagi možda neko ljepo zanimanje...umjetničko, neznam...

Ako gledamo njegov MC je u lavu..vladar sunce je u 9...polje inostranstva...a vladar 9 je mjesec, u konjukciji sa vrhom 2...što pokazuje da je njemu put i život u inostranstvo donjeo vjerojatno dobar financijski prihod..

Ono što nemogu odgonetnut je njegova 5 ( djeca) vladar 5 je neptun retro u 12toj...jel ima problema sa jednim od sinova? i u 5 polju je i saturn...dakle rekla bih da ima problema možda sa djecom ili simbolikom5 kuće..

gasimetrija
11-04-2010, 16:52
evo ovako mi je rekla Coljapre 4-5 g.):
On ima mladez na levom obrazu.
Planira da kupi potkrovlje,i uspece u tome.
Bivsa zena mu je debela.(to je verovatno videla jer mi je Jupi u Blizancima,a to je siprotno od polozaja mog Meseca na MC -u),Pravi se vazna.(Tacno,to bih rekla da je opis zene mog dise).
On drugima izgleda tajanstveno,ne znaju sta misli.(ovo je tacno za obojicu).
Normalno stariji od mene.(obojica su 6 god. stariji)
Ici cete na more ,destinacija daleka.(ovo moze da se odnosi samo na disu,drugi nema toliko para)
Sve ti krece odjednom,neces znati sta ces pre da uradis.
Cerka ce ispuniti tvoja ocekivanja.(verovatno,jer mi je Sunce u 5 kuci,kuci prvog deteta)
Radices u firmi gde si sada,sve dok se ne udas drugi put.
(to mi ima logike,samo u slucaju da budem sa disom,jer bih tu radila i da se udam drugi put za Lava)
Otvorices sa drugim muzem firmu(kozmeticki salon,ili za nesto "ostro").Opet to dolazi u obzir samo ako je dr.muz disa.
Do kraja zivota imaces dve nekretnine na svoje ime,jednu iz prvog braka,drugu iz drugog.(To je videla jer mi je 4 ta kuca u blizancima ,a tu je Jupi).
I kza ,da posle necu imati nikakvih problema,bice sve u redu(sem sexa).

Pedja R. mi kaze(pre 7-8 god.):
Drugi je -velike energije(verovatno mars u vagi u 7 kuci).
Upoznaces ga na njegovom poslu.(a znas ga dok si jos bila u 1 braku).
Stvarno znam obojicu dok sam bila u prvom braku.
Prvo cete biti drugovi.
Pametan, njega pare ne zanimaju.(Lava stvarno ne zanimaju,a pametni su obojica)
To je video jer je vladar Vage Venera ,koja je u Lavu i u konj. sa Merkurom,a i jos njeg treca ,po derivatnim,upada u Strelca,ciji je vladar Jupi u Blizancima,prirodnoj kuci za "pamet").
Ima nesto privatno,a ranije je radio i u drzavnoj ustanovi,(ovo tacno za obojicu)
Poznat u svojoj profesiji,cenjen i postovan.(I ovo tacno za obojicu)
Inzinjer po profesiji.(tacno za jednog,...mada Lavu je u njegovom natalu pocetak 6 kuce u Vodoliji-vl. uran je u Lavu,i zaduzen za inzenjerstvo,...znaci moze opet i jadan i drugi).
Radi 4 posla u isto vreme sa lakocom.(opet vazi za obojicu)
Ima uticajne prijatelje.(vazi za obojicu),
Patrijahalan,duboko u sebi religiozan.(e sad to vazi vise za Lava,on ima Sunce na samom pocetku 12 kuce).
Hedonista.Visok ,smedj,sa zaliscima.Sposoban,sportski tip.Opusta se uz muziku.Ima lepe ruke.(ovo sve se savrseno poklopilo za tog vodoliju)
Ozbiljan,ali zna da se zeza.(vazi za obojicu)
Stariji od tebe do 7 god ,ali izgleda mladje.(vazi za obojicu)
Ima veliki ego.(tacno za obojicu)
Ima lepe manire.Svaleeer.(vazi za obojicu)
On je imao uspone i padove u zivotu.(obojica su imali,cak Lav ima drugu kucu u vagi i jos mu je tu i Mesec,....)
Vezan za majku.(obojica)
Prva zena mu je debela(obojici)
Ima cerku iz prvog braka.(e to vazi samo za Lava,ovaj vodolija ima dva sina i stariji je problemcic)
Kad ima nesto novo kod njega u profesiji na TV-u je,(tacno za vodoliju)
Indiferentan.(tacno za obojicu)
Dvoumice se,i napokon ce se odluciti za tebe.(obojica se dvoume!!!)
On ce te voleti.(????ha,ha???)
On ce ti pomoci.Osetices se sigurno i ponosno kad te on uhvati za ruku.Sta cete vas dvoje imati,neznost,ljubav ,postovanje...tada ces shvatiti sta znaci imati Jupitera.(e po ovom opisu sam totalno zbunjena...samo sa tim vodolijom mogu da shvatim sta znaci imati Jupija,jer ga on ima na 29 st. Skorpije u 2 kuci)

Oboje su mi to sve videli samo iz mog natala,verovatno po derivatnim kucama.Ima li jos neko neki komentar?:rolleyes:

zvjezdica
11-04-2010, 17:32
Imam ja..dakle stariji sin je problem..e pa vidiš onda je to taj inžinjer...jer derivatno po osi 9 kao prvoj kući tog budućeg drugog muža, je naznaka za problem sa djecom...retro neptu12toj kao vladar 5 i u 5. saturn...

, ja sam za inžinjera

gasimetrija
11-04-2010, 19:27
Vidi sad,
Lavu je ASC u znaku devica, i ja njega i on mene,vidi kao zenu (muskarca)za brak,jer je meni DC u Devici.Dok ovaj vodolija je podznak Skorpija,i njegov ASC "pada "u moju 8.kucu u kucu sexa,pa me on "vidi "kao "objekat"???Ali ako se gleda 9 kuca kao kuca drugog braka e onda je njegov ASC tacno u mojoj 9 kuci?!:confused:

Naklonost ipak imam od obojice.Mada ja volim Lava.:)
Izgleda mi se ne da da saznam dok se ne desi.Javljam svakako ko je "pogodio".:D

nedda
11-04-2010, 20:07
Ali, zar nije divno kada u svom okruzenju imate dve osobe koje mogu ispuniti simboliku coveka iz vase natalne karte?

Ne znam odakle ta ideja da je zapisano unapred koja od njih dve ce stati na mesto muza? Licno, verujem da astrologija daje mogucnosti, a ne konacne ishode, a vi u ovom trenutku imate cak dve mogucnosti otvorene. Znaci, imate mogucnost izbora, sto je vakako divna stvar :)

Ipak, ako postavim sebe u poziciju da verujem da je sve u tolikoj meri zapisano, da cak ni bracnog partnera ne mozemo izabrati sami...onda moram da pitam: a sto se uopste brinete u ovom trenutku, kada ce voljom zvezda sve doci na svoje mesto? Tj. bice onako kako je determinisano.

Opet, ako ne verujete toliko u to, onda mozete iskoristiti astrologiju i videti koji potencijalni problemi mogu nastati, koji sukobi, nesuglasice, problemi u zajednickom zivotu...i na osnovu toga svesno razmisliti o tome sta od toga sigurno ne zelite u svom zivotu, a sta mozete podneti. Svakako pogledate i lepe stvari i zakljucite nesto o tome sta vam se samo svidja od pozitivnih aspekata, a sta vam je neophodno.

Takodje bih vam savetovala i da pogledate malo tranzite i druge karte za predstojeci period, i vidite koji je vas rok da se odlucite, jer i ljudi koji jesu jedno za drugo (kao sto, koliko sam shvatila i jedan i drugi muskarac jeste za vas) se srecu i pocinju veze, ulaze u zajednicki zivot i sve ostalo sto ide uz to kada za to dodje vreme, i kada osete potrebu za tim, istovremeno, a ne kada se jedna od njih resi...tada moze za drugu da bude vec kasno.

Merkur
11-04-2010, 23:55
....Javljam svakako ko je "pogodio".:D
Ja uvek navijam za Lava!!! ;) :)

gasimetrija
12-04-2010, 08:56
Ali, zar nije divno kada u svom okruzenju imate dve osobe koje mogu ispuniti simboliku coveka iz vase natalne karte?

Ne znam odakle ta ideja da je zapisano unapred koja od njih dve ce stati na mesto muza? Licno, verujem da astrologija daje mogucnosti, a ne konacne ishode, a vi u ovom trenutku imate cak dve mogucnosti otvorene. Znaci, imate mogucnost izbora, sto je vakako divna stvar :)

Ipak, ako postavim sebe u poziciju da verujem da je sve u tolikoj meri zapisano, da cak ni bracnog partnera ne mozemo izabrati sami...onda moram da pitam: a sto se uopste brinete u ovom trenutku, kada ce voljom zvezda sve doci na svoje mesto? Tj. bice onako kako je determinisano.

Opet, ako ne verujete toliko u to, onda mozete iskoristiti astrologiju i videti koji potencijalni problemi mogu nastati, koji sukobi, nesuglasice, problemi u zajednickom zivotu...i na osnovu toga svesno razmisliti o tome sta od toga sigurno ne zelite u svom zivotu, a sta mozete podneti. Svakako pogledate i lepe stvari i zakljucite nesto o tome sta vam se samo svidja od pozitivnih aspekata, a sta vam je neophodno.

Takodje bih vam savetovala i da pogledate malo tranzite i druge karte za predstojeci period, i vidite koji je vas rok da se odlucite, jer i ljudi koji jesu jedno za drugo (kao sto, koliko sam shvatila i jedan i drugi muskarac jeste za vas) se srecu i pocinju veze, ulaze u zajednicki zivot i sve ostalo sto ide uz to kada za to dodje vreme, i kada osete potrebu za tim, istovremeno, a ne kada se jedna od njih resi...tada moze za drugu da bude vec kasno.

Draga moja Neddo,
u potpunosti se slazem sa tobom!!!Svaka recenica je na mestu.
Ali radoznalost je "ubila macku".;) I hocu da vidim jel bas sve "zapisano"u zvezdama,ili se IPAK moze birati.:)

Merki,...i "tata bi sine" ...tog Lava!:)

Merkur
12-04-2010, 19:11
. Merki,...i "tata bi sine" ...tog Lava!:)
Znam draga, zato se i pitam cemu sve ovo, sta se ceka?;)

gasimetrija
13-04-2010, 13:52
Merki,intimo je...mogu samo na pp da ti odgovorim.

Sto vise gledam dejvisonke ...vidim da malo toga imam zajednicko sa Vodolijom,ali zato sa Lavom dosta poklapanja karmickog.
Nadjoh text koji govori o odnosu venere i plutona ,koji su nama u konjukciji na MC-u u dejvisonu.

Aspekti Venere i Plutona, u skladu sa mitoloskom pricom, daju veze
koje se izuzetno tesko prekidaju, koje snazno vezuju ljude. Ukoliko je u
pitanju dobar aspekt osoba je osetila neku magnetsku privlacnost, i ostala vezana na neki nacin za jednu osobu do kraja zivota. Cak i ako ovi ljudi nisu u braku – taj vrlo intenzivan osecaj je ostao. Pluton donosi fatalne ljubavne price. Ljubav se pronalazi upravo u nekim teskim situacijama, u ratnim uslovima, kada ljudi stradaju.

Posmatrano iz ugla karmicke astrologije, to moze biti ljubav koja je
nekada prekinuta u teskim uslovima, pa sada ima priliku da se nastavi.

Aspekti Venere i Plutona donose ljubavnu pricu ili brak koji traje do
smrti. Ukoliko je rec o dobrom aspektu, rec je o ljubavi za ceo zivot

Majana
15-04-2010, 16:51
Draga kakva je Venera u Lavu, moj muž je ima, a ja pak Mars u Vagi :D Jel si se selila često?
Edit: očisti PM, ne mogu ti poslati poruku. ;)

gasimetrija
16-04-2010, 08:15
Draga kakva je Venera u Lavu, moj muž je ima, a ja pak Mars u Vagi :D Jel si se selila često?
Edit: očisti PM, ne mogu ti poslati poruku. ;)

Draga,selila sam se 5-6 puta,nista strasno.Tvoj muzic verovatno(dok je bio maldic)je voleo devojke "prva liga"kao u simbolici Lava.;)
Posle mu gledaj Mesec...znas vec.;)

a za tebe,citati:
Jupi kvadrat Venera;
Kada se ove dve planete nadu u losem aspektu osoba je sklona
aferama, ulasku u sve veze koje se smatraju nemoralnim (potrebno je imati u
vidu kakva su moralna pravila drustva u kom natus zivi). Ovo je tipicna slika
Zevsa koji je pored svoje zene imao brojne afere sa boginjama i brojnim
smrtnicama. U muskom horoskopu ovaj aspekt govori da ce sam natus kada
se ozeni imati afere, dok u zenskom horoskopu moze i pre braka doneti
devojci nekog Zevsa – muskarca koji vara svoju zenu. Pored krsenja
moralnih normi kada je ljubav u pitanju, odlazak u inostranstvo bi mogao da
srusi brak ili neku ljubavnu vezu.

Venera i pluton konjukcija,kod tebe...
Aspekti Venere sa Plutonom

Pluton ili Had je oteo Persefonu i odneo je u Donji Svet. Njena majka,
Demetra je uspela da je povrati odande, ali tokom boravka u Hadovom
carstvu, Persefona je pojela seme nara, te je zbog toga morala stalno da se vraca. Deo godine je provodila u Donjem Svetu, a drugi deo godine na
Zemlji.

Aspekti Venere i Plutona, u skladu sa mitoloskom pricom, daju veze
koje se izuzetno tesko prekidaju, koje snazno vezuju ljude. Ukoliko je u
pitanju dobar aspekt osoba je osetila neku magnetsku privlacnost, i ostala
vezana na neki nacin za jednu osobu do kraja zivota. Cak i ako ovi ljudi nisu u braku – taj vrlo intenzivan osecaj je ostao. Pluton donosi fatalne ljubavne price. Ljubav se pronalazi upravo u nekim teskim situacijama, u ratnim uslovima, kada ljudi stradaju.

Posmatrano iz ugla karmicke astrologije, to moze biti ljubav koja je
nekada prekinuta u teskim uslovima, pa sada ima priliku da se nastavi. U
zenskom horoskopu moguce su ljubavne price sa opasnim muskarcima, zene sa ovakvima aspektima mogu privlaciti specijalci ili kriminalci, svi oni koji na neki nacin ispunjavaju simboliku Plutona. Vrlo strastvena kombinacija.

Losa kombinacija ove dve planete daje stradanje u ljubavi. Natus ulazi
u veze sa opasnim ljudima, ekstremno ljubomornim ili sklonim nekom
obliku nasilja. Ukazuje na opasnost od povredivanja zene od strane
muskarca, cak i silovanje. Ukoliko je povezano sa serijom 12, treba biti
oprezan i izbegavati mracna i zabacena mesta, jer opasnost ovoj zeni dolazi iza leda.

Nesto ubija ljubav, strast i ljubav ne idu zajedno. Ovaj aspekt se nalazi
cesto u horoskopima prostitutki, a u muskom horoskopu moze dati sklonost
da se koriste njihove usluge.

Aspekti Venere i Plutona donose ljubavnu pricu ili brak koji traje do
smrti. Ukoliko je rec o dobrom aspektu, rec je o ljubavi za ceo zivot. U
losem aspektu, ako i drugi faktori na to ukazu, postoji opasnost od ubistva
partnera u nastupu ljubomore. U svakom slucaju, ukoliko je rec o zenskom
horoskopu ona privlaci nasilno ponasanje partnera, npr. kada pokusa da
izade iz takve veze on joj preti, vrlo cesto je naoruzan i moze biti opasan. U blazoj varijanti devojka moze imati ljubavnu pricu kroz koju ce propatiti, a kada odluci da je okonca – momak ce joj pretiti, ali to nece imati fatalan
ishod.
Pisemo se,...ljubim te.

Majana
16-04-2010, 09:23
He, hvala Goco. :D Ja sam mislila kako je ti doživljaš, kako se tebi ispoljila?

gasimetrija
16-04-2010, 10:00
Pa razlicito je za muskarca- venera u lavu, i za zenu.
Ako mene pitas -zanimaju me frajeri koji su pametni,i dobri,i nekako da ih "zapazim"moraju da imaju dosta kvaliteta.Generalno imam dobre veze kada je zabavljanje u pitanju,(dok sam bila devojka,i period posle 1 braka)medjutim brak je nesto sasvim drugo(nazalost).
Salji mi mail adresu na pp(napisala sam ti vise od pola analize...pa da posaljem u attach):)

Miraceti
16-04-2010, 10:39
Gordana tvoj drugi suprug je tu negde i drugi brak ce se desiti u toku ove godine. Poreklom stranac, visok i mrsav smedj ili palav i bavi ce se tehnickim naukama (izvini sto ne objasnjavam kako sam dosla do ovih podataka, nemam vremena zbog moje male cere). Bice covek na visokm polozaju i imace poziciju ili direktora ili nekog visokog funckionera. Prvo ce biti strasti stvoje strane posle emocije druge vrste.Mozda odes u inostranstvo sa drugim muzem. Zelim ti srecu ma koga da odaberes.

gasimetrija
02-08-2011, 11:54
Miraceti hvala ti na tumacenju.Javljam rasplet situacije.

Potpuno tacno za kvadrat Jupija i Venere.
1. Prevare u braku
2.Prvi brak se srusio na putu u inostranstvu,tacnije na letovanju.
ima tu jos zavrzlama ,ali sto se tice ovog aspekta -sve tacno!

“U zivotu mogu da vam se dogode samo dve tragedije:jedna je da ne dobijete
ono sto zelite,a druga je da to dobijete.” Oskar Vajld

Drustvo moje ,
kod mene evo vec 6 godina ...a nista se nije promenilo.Prilike ne propustam, medjutim ni ne idem precicama, niti "gazim pred sobom" druge, ..ne znam dal negde gresim,il sta se desava, zasto nema pomaka?Sa mojim velikim krstom sam navikla da stalno nesto desava.

Znam (po Duporu ) da mi teze ide prodaja nekretnine, jer imam u 8 kuci Neptuna natalno...a ta nekretnina je delom i nasledstvo ili bracna tekovina...i zato kucu nikako da prodam

...i ajde da to sada zanemarim.
Boli me sto duuugo cekam na ljubav tj. drugi brak. I dalje ne znam... (a ni sama sebi da vidim) kada ce se pokrenuti dogadjaji na ljubavnom planu.Mozda kada mi tr.saturn izadje iz 7 polja i udje u 8 kucu (26 st. vage)u novembru ove godine(2011.g).Nemam nikog trenutno na vidiku,sama sam.
Prosto mi se ne da da vidim-dok ne bude vreme.
Sta vi kazete?Mnogo bi mi znacilo da neko prokomentarise.

kosmopolita
02-08-2011, 16:05
Gasi,prvo bih se nadovezala na tvoje reči,da ima smisla vezano za partnerstvo ulazak Sa u 8p,koji bi te "naterao"da učiniš nešto i vežeš se dublje i ozbiljno za određenu osobu.U prilog tome,Sa ka Ne i 120*Sa natalni,povezuju 1 i 11p kroz vladarstvo tim poljima,meni liči na primljenu ljubav.U slično vreme i tranzitni PL vladar 9p(drugi brak) u 7p braka 120*takođe svoja natalna pozicija,mislim da tada partnera već imaš.
Naravno,do tada moguće da veza već počne,ali se u to vreme recimo ozvaniči:)

mirab
03-08-2011, 13:24
Ti si ovde trazila eksperta za tumacenje, ne verujem da takvog ima? Ja znam da bi ti volela da ti neko vidi u natalu kada ce se pojaviti taj sudjeni i mnogo detalja oko toga, ali veruj niko, bas niko ne moze nikom prognozirati sasvim tacno kada ce se nesto desiti i da li ce se uopste nesto izdesavati. Sve je uslovljeno mnogim ciniocima. Ja cu pokusati videti nesto u vezi tvoje ljubavi i braka.
Astrologija je nam pomaze da proniknemo u tajne ljubavi i ljubavnog umeca. Sreca je uspesno spajanje zelja i mogucnosti, a dobro postavljena Venera donosi upravo to.
Mesec u Strelcu daje sliku jedne plemenite duse u kojoj zivi odredjeni avanturizam i zelja za upoznavanjem drugih ljudi. Medjutim los odnos sa Uranom daje sliku nemirne unutrasnjosti i ustreptale duse koja je rastrzana, posebno kada su u pitanju stvari za koje ne zna unapred kako ce se odvijati.Sama znas da Uran u 7.kuci obicno signifikuje razvod, slobodne veze, neformalne zajednice., a Pluton u najboljem slucaju nagovestava transformaciju kroz brak, a cesce govori o dominantnom partneru. Upravo ove tri planete su nagovestile mogucnost vise brakova. Vladar 7.kuce Merkur u 6.kuci pruza ti mogucnost da upoznas osobu viseg obrazovnog ili socijalnog nivoa. Partner se moze upoznati preko posla, a sam brak je najcesce rezultat navike i nema ovde prevelike strasti. Nazalost sa ovakvim polozajem vremenom, partner ili sam brak postaje negativan.Najverovatnije imas iskustvo pogresno izabranog partnera. Vladalac tvog Ascedenta ima napete aspekte sa Plutonom, Saturnom i Uranom. Ponekad te mogu zavesti jake i nekontrolisane strasti nekom ko ne zasluzuje tvoju paznju.Moras se osloboditi razmisljanja kako ti nemas srece jer te to sprecava da se nadjes u pravo vreme na pravom mestu. Ponekad je uzrok tvoja tvrdoglavost i teskoca u prilagodjavanju, pa osecaj da se ne moze izaci iz problematicne situacije propustanje bas dobrih momenata i prilika, fali ti vise optimizma i vera u bolje sutra.Kako je na vrhu tvoje 9.kuce Skorpija, a tu se gleda drugi brak( naravno uz uvazavanje i povezivanje sa 7.kucom)vladari Pluton i Mars su u 7.kuci i sve to se ponavlja.Los aspekt Meseca i Plutona ukazuje na prokletstvo koje upravo iskusavas kroz ljubav, radi se o porodicnom prokletstvu, zatim uticaj negativnih energija za koje tvoja svest nece da zna. Najverovatnije je u proslosti dosta zena u tvojoj porodici iskusilo negativnosti ovih uticaja? Majka posebno. Tebi je trenutno tezak period za dozivljavanje lepog kroz ljubav i seks, potrajace to... tako sto nece biti povoljnosti da se sretne osoba za zajednicki zivot. Ukoliko i pomislis u narednom periodu da je to pravi pogresices, jer vreme za ostvarenje ozbiljne veze treba jos cekati. Ti nemas mnogo strpljenja pa ti ova moja izjava nece goditi.No, ja ti navodim ono sto vidim.Venera planeta ljubavi je u kvadratu sa Neptunom pa ti daje preosetljivost po pitanju ove teme,Previse se zrtvujes za onog koga volis, budi umerenija. Cesto si zrtva tudjih lazi i prevara. Moras paziti da ti se u zivot ne useljavaju porocni i neiskreni partneri. kako si zaljubljive prirode, sklona si jakim emotivnom patnjama i ocajanjima. Cesto te znaju privuci , kada je u pitanju suprotan pol "zabranjeno voce".Da bi neko ostvario svoj ljubavni san prvo mora eleminisati lose energije planeta, transformisati sebe i svoje poglede na ljubav, brak... pa tek onda se moze ocekivati povoljan trenutak sretanja osobe koja nam odgovara. Ti bi morala mnogo toga uciniti da pokrenes pozitivne vibracije kod sebe. Pogresno je okrivljavati natalni horoskop i reci eto, nije mi se ostvarilo to sto je neko video u nasoj karti. ne ide to tako: planete su tu ali mi ne donose ono sto ja zelim, zar ne? Bila sam krajnje iskrena, veruj.

gasimetrija
03-08-2011, 14:04
Kosmopolita mnogo Ti hvala na komentaru!Srce si draga nasa!:)
Mirab se bas bas udubila i vise me je nego odusevila-jer je sve tacno...ni sama ne bih to sve bolje srocila!:)

Ti si ovde trazila eksperta za tumacenje, ne verujem da takvog ima? Ja znam da bi ti volela da ti neko vidi u natalu kada ce se pojaviti taj sudjeni i mnogo detalja oko toga, ali veruj niko, bas niko ne moze nikom prognozirati sasvim tacno kada ce se nesto desiti i da li ce se uopste nesto izdesavati. Sve je uslovljeno mnogim ciniocima. Ja cu pokusati videti nesto u vezi tvoje ljubavi i braka.
Astrologija je nam pomaze da proniknemo u tajne ljubavi i ljubavnog umeca. Sreca je uspesno spajanje zelja i mogucnosti, a dobro postavljena Venera donosi upravo to.
Mesec u Strelcu daje sliku jedne plemenite duse u kojoj zivi odredjeni avanturizam i zelja za upoznavanjem drugih ljudi. Medjutim los odnos sa Uranom daje sliku nemirne unutrasnjosti i ustreptale duse koja je rastrzana, posebno kada su u pitanju stvari za koje ne zna unapred kako ce se odvijati.Sama znas da Uran u 7.kuci obicno signifikuje razvod, slobodne veze, neformalne zajednice., a Pluton u najboljem slucaju nagovestava transformaciju kroz brak, a cesce govori o dominantnom partneru. Upravo ove tri planete su nagovestile mogucnost vise brakova. Vladar 7.kuce Merkur u 6.kuci pruza ti mogucnost da upoznas osobu viseg obrazovnog ili socijalnog nivoa. Partner se moze upoznati preko posla, a sam brak je najcesce rezultat navike i nema ovde prevelike strasti. Nazalost sa ovakvim polozajem vremenom, partner ili sam brak postaje negativan.Najverovatnije imas iskustvo pogresno izabranog partnera. (Tacno je)Vladalac tvog Ascedenta ima napete aspekte sa Plutonom, Saturnom i Uranom. Ponekad te mogu zavesti jake i nekontrolisane strasti nekom ko ne zasluzuje tvoju paznju.Moras se osloboditi razmisljanja kako ti nemas srece jer te to sprecava da se nadjes u pravo vreme na pravom mestu. Ponekad je uzrok tvoja tvrdoglavost i teskoca u prilagodjavanju, pa osecaj da se ne moze izaci iz problematicne situacije propustanje bas dobrih momenata i prilika, fali ti vise optimizma i vera u bolje sutra.Kako je na vrhu tvoje 9.kuce Skorpija, a tu se gleda drugi brak( naravno uz uvazavanje i povezivanje sa 7.kucom)vladari Pluton i Mars su u 7.kuci i sve to se ponavlja.Los aspekt Meseca i Plutona ukazuje na prokletstvo koje upravo iskusavas kroz ljubav, radi se o porodicnom prokletstvu, zatim uticaj negativnih energija za koje tvoja svest nece da zna. Najverovatnije je u proslosti dosta zena u tvojoj porodici iskusilo negativnosti ovih uticaja? Majka posebno. (Tacno draga!)Tebi je trenutno tezak period za dozivljavanje lepog kroz ljubav i seks, potrajace to... tako sto nece biti povoljnosti da se sretne osoba za zajednicki zivot. Ukoliko i pomislis u narednom periodu da je to pravi pogresices, jer vreme za ostvarenje ozbiljne veze treba jos cekati. Ti nemas mnogo strpljenja pa ti ova moja izjava nece goditi.No, ja ti navodim ono sto vidim.Venera planeta ljubavi je u kvadratu sa Neptunom pa ti daje preosetljivost po pitanju ove teme,Previse se zrtvujes za onog koga volis, budi umerenija.(Tacno i ovo 100%) Cesto si zrtva tudjih lazi i prevara.(Sa uzasom ,kazem da je i ovo tacno) Moras paziti da ti se u zivot ne useljavaju porocni i neiskreni partneri. kako si zaljubljive prirode, sklona si jakim emotivnom patnjama i ocajanjima. Cesto te znaju privuci , kada je u pitanju suprotan pol "zabranjeno voce".Da bi neko ostvario svoj ljubavni san prvo mora eleminisati lose energije planeta, transformisati sebe i svoje poglede na ljubav,(na oprezu sam,i "na distanci" bas zato...) brak... pa tek onda se moze ocekivati povoljan trenutak sretanja osobe koja nam odgovara. Ti bi morala mnogo toga uciniti da pokrenes pozitivne vibracije kod sebe. Pogresno je okrivljavati natalni horoskop i reci eto, nije mi se ostvarilo to sto je neko video u nasoj karti. ne ide to tako: planete su tu ali mi ne donose ono sto ja zelim, zar ne? Bila sam krajnje iskrena, veruj.

Mirab, mnoooogooo Ti hvala, dirnuta sam koliko je istine!:)