Luna natal [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Luna natal

luna70
13-10-2009, 23:22
Evo mog natala u potpisu ....:confused:

nolita
24-10-2009, 20:16
jesi u braku? zanima me jer ti je sedma u ovnu, a tamo je i saturn, ali i mars koji je u svom sjedistu.

luna70
24-10-2009, 20:23
Nisam, na tom polju nema bas nikakvih desavanja i Sa je bas pravio teskoca po tom pitanju.

nolita
24-10-2009, 20:31
bas me to zanima, kak se tumaci... pocetnik sam i sama, i sad bih zbog saturna rekla ili da ce bit netko kasnije. opet ma i ve imaju ok aspekt...
mjesec u kvadraturi s marsom, oznacava mozda da se ne uspijevas u vezama, da te muskarci povrijede?
a i taj saturn u opoziciji s jupiterom, kako jupi sve povecava, tako povecava i problem?

luna70
24-10-2009, 20:38
Bas tako za Ju sto vise dozvoli i daje to problem bude veci, tu je jos jedan aspekt Ve180Pl. Sa moze znaciti kasniji brak, medjutim ja imam 39 i moje veze nisu bile ni blizu braka i prosto se nekada pitam sta znaci kasno i kada je to.

luna70
23-03-2010, 19:57
Evo ponovo o ovom mom natalu, Pl u XI, Ur u XII. Da li bilo koji aspekt po vama ukazuje na veliki gubitak novca, starost u siromaštvu, zatvor, i kraj života u izolaciji (bolnici). Zašto ovo pitam, skoro sam prisustvovala jednoj neobičnoj analizi i sve ono što pročitah o raznim aspektima dobilo je neki drugi značaj,...

kanon
23-03-2010, 21:04
Pl vladalac druge kuće i još lijepo aspektiran, ne razumijem zašto si to povezala sa velikim gubitkom novca? Po meni je to velik novac koji ćeš ti zaraditi. A što se tiče tvog Ma i Sa u sedmoj kući pitanje. Privlače li te stariji muškarci onako malo mačo, sportaši ili oni u uniformi? I da li je ikada neki tvoj partner bio agresivan prema tebi?

luna70
23-03-2010, 21:22
Muskaraca nema jako jako dugo, poslednji koji mi se dopao stariji doktor ozenjen - nisam zelela ovu vezu. Inace tumacenje nije moje vec jednog astrologa cije casove probah da pohadjam i tvrdi da ima sanse da tako zeznem zivot da ne mogu da verujem

tori
25-03-2010, 17:35
Ur u 12 moze da znaci recimo tajno zanimanje ili neki dvostruki zivot ili spijuniranje,...simbolika je ogromna. Cime se bavis? Ima li tvoj zivot iole nekog dodira sa ovim sto sam napisala?

A sto se Pl tice, mozda zaista neke velike pare na kraju?
Ipak ti je Pl vladar druge kuce i pravi fine aspekte...

luna70
25-03-2010, 17:52
Ur u 12 moze da znaci recimo tajno zanimanje ili neki dvostruki zivot ili spijuniranje,...simbolika je ogromna. Cime se bavis? Ima li tvoj zivot iole nekog dodira sa ovim sto sam napisala?

A sto se Pl tice, mozda zaista neke velike pare na kraju?
Ipak ti je Pl vladar druge kuce i pravi fine aspekte...

spijuniranje ;) ...Toliko sam plasljiva osoba, stalno budna i oprezna
Uran u XII
"Nestabilna psiha, aspekat naglog buđenja, munje u glavi. Prijatelji su tajni neprijatelji, neko čeka u mraku [ako je nepovoljan aspekat strah od napada u mraku - ako je pozitivan dobri obrti sudbine]. Duhovno buđenje, čovek otkriva nešto alternativno, ovo je i tajna sa prijateljem ili razvedenim čovekom.
A. Imširagić"

NOVICSLAVICA
25-03-2010, 19:10
LUNA-POKUšACU DA TE ANALIZIRAM Molim te da se ne ljutiš zbog ne biranih reči .ASC u vagi -borba za ravnotežu u društvu,lako troši, posudjuje a svoje dužnike ne goni.Sredinom života mozeš napraviti krivi potez.Venera u ribama šarm,umetnička duša,slabo voli fizički rad.Ta Venera pravi trigon sa Neptunom pa si u predispoziciji za aferu zbog novca,volis muziku ,slike i možda i nekih poroka dobro si vaspitana ali teško ostvaruješ planove zbog nerealnog puno mašte .Pluton u 11 kući opozicija Venera prijatelje pretvaraš u neprijatelje.Vodi računa u predispoziciji si da možeš postati opasan član neke kriminalne organizacije Tu bi najviše trošila energiju [Mars 0Saturn]A u predispoziciji si zbog opozicije Jupitera i Saturna da dugo nesto trpiš i ispastaš bila kriva ili NE.Kod tebe je bogatstvo u siromaštvu[to bude neka ulaganja i zbog toga budeš hronično bez para ]Uran u 12-oj ne trpiš zatvoren prostor pa čak i da si u bolnici potpisala bih da izađeš ranije. Brak Saturn u 7-oj je jako probirljiv pa ne nalaziš adekvatnog partnera spusti kriterijum Iskoristi kvalitetno Mesec u vodoliji [humanost] Veneru u ribama zenstvenost u drugoj polovini septembra kad Saturn dodje na Uran napravi lepe promene a kad Jupiter dođe na Veneru novembar 2010 god konačno pronadji ljubav tvog života želim ti svu sreću .pozz

luna70
25-03-2010, 19:28
LUNA-POKUšACU DA TE ANALIZIRAM .....pozz
Ok. To je moja karta, moj zivot, pokusavam ovih dana da iskoristim pozitivne aspekte i tranzite ali ta aktivacija (koju sam previdela me unisti - totalno) T kvadrata. Ocekuju me sad u aprilu Ma90Sa, pa Ma90Ju. Recimo jako mi je interesantno ovo sto si napisala da Sa0Ur pozitivan aspekt ako sam dobro razumela. pozz

NOVICSLAVICA
25-03-2010, 20:33
Luna 70 Počni već sad da budeš opreznaTR Mars je danas na 1*28' lava za tebe je kritičan do 16 aprila 2010 g.i polako popušta.Taman se približava TR.Jupiter na nat Veneru ,pa ćeš se lepše osećati do 07 maja. Od 20 0ktobra 2010 god zaključno do 20 -og decembra 2010 g tr. Jupiter biće u konjukciji sa tvojom natalnom Venerom 1* + 1* - aktivira tvoje 8-mo polje koje je u biku posto svako do prvog prolaska tranzita potrosi svoju 7-mu kucu [ukoliko u to vreme nema ozbiljnu vezu] pa mu kasnije sledi partner razveden i osoba automacki preuzima 3-ću kuću kao svoju prvu.
TR Saturn na natalni Uran možeš iskoristiti na jedan egoističan način [ znači misliš samo na sebe ] nećeš zbog toga biti sretna i zadovoljna ali. u suprotnom može se manistovati kao posledice zbog grešaka iz prošlosti,rasprave ,borbe,gubici,mentalne i emocionalne borbe.Nekad ne bude nista od toga već dolazi do kvarova mašina ,tehnike. pozz