moja natalka ;-) [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : moja natalka ;-)

misticna
12-08-2009, 23:55
slobodno vježbajte i na mojoj natalki ako ima zainteresiranih;)

http://img228.imageshack.us/img228/324/astrow2gw01mistikamisti.gif (http://img228.imageshack.us/i/astrow2gw01mistikamisti.gif/)http://img228.imageshack.us/img228/astrow2gw01mistikamisti.gif/1/w670.png (http://g.imageshack.us/img228/astrow2gw01mistikamisti.gif/1/)
hm....vidim da se tu nude "riješenja" za neke opozicije, t kvadrate i sl....pa eto da vidim tko ima kakav savjet za mene....

nolita
13-08-2009, 00:04
Ohoho, i veliki trigon i t kvadrat?! I oboje sa akterom saturnom,mmm bas me zanima sto ce ti strucni reci :p

misticna
13-08-2009, 00:07
i mene zanima ;)
saturn je kriv za sve jel...joj-joj

nolita
13-08-2009, 00:12
A ne znam,ja ne mislim da je saturn opcenito toliko los,al opet slabog sam ja znanja :p
mislim da je super sto ima 120 s venerom,lijepo...ali ja ti bas ne volim ve-ne,makar je tebi dobar aspekt,cula sam da je to cisto sanjarenje,zamisljanje bozanskog...al bez pravih djela,odnosno opet nije neki pravi poz.aspekt, (ja imam opoziciju,isto sranje,malo gore,haha).

misticna
13-08-2009, 01:04
ma venera mi u 7 kući ali retro, uz veliki trigon u kojem je član i u opoziciji je s plutonom koji isto retro...tak da mi nekak ta venera možda se na prvu čini dobro aspektirana no ili ja ne znam izvući dobro iz nje ili mi ne čini baš nešto previše pozitive....i da je jel to od venere ili neptuna možda i više jer on je suučesnik u trigonu to sanjarenje koje se odražava na meni....pa nekada i dosta snažno....

skorpijica
14-08-2009, 13:02
voli brzo kratko slatko brzo se zaljubi venera u ovnu

misticna
14-08-2009, 20:41
hm, da podosta brzo, no ne kratko ;-)

ovo sam postavila i na moj solar a i ovdje ću pa tko i ako tko vidi i želi odgovoriti....u zadnje vrijeme truba pamtim, zaboravljam ludilo...od malih do velikih stvari...jel da odem po antisklerin ili možda čuči odg u natalnoj karti ili kojem tranzitu...ili solarki....ili....sam prolupala ;-PPPPPP

SOS ;-)

o neeeeeeeeeeeeeeee 80 postova i nisam švrća, plakat ću sada nepovratno, neću biti gatalo, neću da porastem...grrrrr...šmrc...

misticna
25-08-2009, 00:55
hihi imam i yod i zmaja...no rekoše mi da mi je kompliciran za tumačit hihi eh da komplicirana i osobno ;-)

što je s tim mojim merkurom i lošim pamćenjem u zadnje vrijeme?jel netko zna?...možda...

hm netko mi reče više brakova hm a ja se nemogu zamisliti ni u jednom, hahaha...kao razvod je;desc na skeatu, venera u 7. 150 uran i dispozitor Venere Mesec 0 Mars u ribama.....u mom natalu...hmmmm

viksi72
24-10-2009, 23:06
hm, diskutabilno ti je ovo sa vise brakova.. prvo, sam dsc nalazi se ana krajnjem 29-tom stepenu, koji ne ukazuje na to, neptun u strelcu u trigonu sa ve i saturnom, opet nije znak dva braka, eventualno nekog razdvajanja u zajednickom zivotu, pa vracanje na staru pricu, jedino jupiter koji se nalazi u blizancima zbog dvojnosti daje mogucnost za dva braka, ali je on pak neaspektovan, tako da mi ovo bas ne ukazuje na to.. a ni sune po aplikacijama na ukazuje na to, madda meni iskreno ova teorija ne pije vodu.
sto se tice razmisljanja u poslednje vreme :)), retro jupiter ti je dugo kvadrirao tvog merkura, koji je inace malko tromiji, posto je u biku, a kako je jupi suvladar 3-ce kuce. jasno ti je onda sto si bila usporena..ma mislila si ti na neke druge stvari, heheh!!

misticna
24-10-2009, 23:12
haha vragolanko jedna na druge stvari jel...ma koje ;-P
osobno me to nebedira jer ne patim od nužnog braka, pa i u slučaju i da dođe ni do papirnog, tak da to mi nešt nabacili u spiki uz ovog "novog" zanimljivog tipa a pošto me pere saturn na asc haha trkeljam gluposti (oki trkeljam ih inače, sada se vadim na saturn), haha na ribe 29 joj kud vrh 7 na njoj hihihihihi, ma šalim se....
lijepo te je vidjeti aktivnu....dobri duše foruma ;)

viksi72
24-10-2009, 23:54
ne trkeljas, bejb, nego saturn na asc moze doneti i veoma vaznog muskarca, kao i jednu bas jaku vezu.. cisto onako da dobacim ;)..

misticna
25-10-2009, 10:09
ups...to nisam znala...no netko se pokušava nametnuti ;)

zpoturica@gmail.com
25-10-2009, 19:47
Asc gotovo na 30 stup djevice, vjerovatno treba i vagu umješati u smjesu karakternih i fizičkih karakteristika. Pluton najbliži ASC, gotovo sigurno dodaje magnetsku privlačnost osobi. Možda i ledeni pogled koji "gleda kroz čovjeka" (tamne oči ?). Nekakav mladež ili rez u vrhu stopala ili prstiju ?

Ako bude više brakova prvi brak vezan uz posao ? Ako ti uopće i treba prvi brak jer sve muške poslove odrađuješ jednako dobro kao i muškarci tako da ne vidim zašto bi ti uopće trebali osim da riješiš karmički nesređene odnose na simetrali 1-7 kuće (sj. mj. čvor). Zbog takve karme postoji opasnost da ćeš kroz partnera možda doživljavati gubitke . No zbog Venere u 7 kući možeš reći da si sretna pa ovo i ne moraš shvatiti preozbiljno, pogotovo zbog trigona u kojima ona sudjeluje. (osim toga ovo je moj prvi pokušaj tumačenja jednog natalnog horoskopa - što se možda vidi iz aviona)

misticna
25-10-2009, 20:24
ej pa čast mi je da je to moj natal prvi ;) dobro nam došao ;) (a skoro mi i susjedi hehe)
hm...tamne oči da...hm uz stopala ima zanimljivost, no ne nikakva rana niti mladež...prst do palca na obje noge je veći za oko 1 cm...tako da apsolutno nikada ni ljeti ne nosim obuću da se to vidi npr japanke ili sl hahaha...
a brak, hm...za sada ti to nemrem reći hehe....nije ni u nastajanju a kamoli što drugo...to mi netko bacio bubu u uho nije da se opterećujem s tim....
hm, a muške poslove, ma nisam baš toliko sposobna, no za druge ću uvijek tražiti sve i pomoć, no kada mene treba, ajme ponosa nemrem izgovoriti da me patiš, pogotovo ak od muških treba ta pomoć, haha...
a da 29 djevice podznak, hm u glavi sam baš podznak djevice iako bi mi bio draži vage no nije nisam se mogla očito strpiti....u glavi mi mora sve imati red a oko mene ne...što je baš djevica ;-(

zpoturica@gmail.com
25-10-2009, 20:36
Možda ipak bude nekakav manji rez u budućnosti (nije da priželjkujem).Mislio sam da ovan ne trepi autoritete , a muževi se po defaultu polušavaju nametnuti , osim toga pretpostavljam da prvo kreneš u akciju a onda počinješ razmišljati o posljedicama pa tu može biti problema ako ne nađeš nekoga da smiri temperament (sreća pa su djevica i vaga oko ascedenta). Ipak si potraži nekakovu mlađu vagu da te svojom nedlučnošću malo uspori. Da sam mlađi i neoženjen možda bi se i preporučio s obzirom na onog plutona.

misticna
25-10-2009, 20:42
hahaha eto i oženjen i stariji pa niš od toga hehe uprkos plutonu...vaga je jedna sada aktualna no par god starija i bogme nije nimalo neodlučna....a da moj temperament smiruje podznak, a bome i mjesec s koljukcimo marsa u ribama...
a autoritete definitivno ne trpim...

zpoturica@gmail.com
25-10-2009, 20:47
ovo ti je doba fora. Odlučna vaga. Ja to u životu nisam susreo. Pa mi imamo problem kada imamo samo jednu opciju u izboru. Svejedno mislim da tip ima dobro pozicioniranog neptuna oko ASC ili u 5 kući. (mislim da daje drugu sliku od onog što u stvari jeste) ili si ga isprepadala pa se brani agresivnošću.

misticna
25-10-2009, 21:00
znam nekoliko vaga i od njih 10 bar 5 nije neodlučno, znači opet ja kriva isprepadala jadnog čovjeka eh...ma neptun mu je u 6 haha evo vidišhttp://img406.imageshack.us/img406/6348/natalzaforum.th.gif (http://img406.imageshack.us/i/natalzaforum.gif/)

hm, ma nisi ti baš početnik totalni samo si ovdje u startu ;)

zpoturica@gmail.com
25-10-2009, 21:46
Čuj nije me baš impresioniralo u vezi odlučnosti. Ja ga vidim kao neodlučnog emotivnog sanjara i plačljivka (ASC u raku)(introvertan i tajnovit - sve planete ispod horizonta koji baš i ne drži svoju sudbinu u svojim rukama. Mislim da mu je mačka ili akvarij glavna preokupacija. Baš me zanima kako bi podnosio svađe s ovnom. Ne znam kako bi podnijela kada bi ti počeo vršljati po kuhinji (rak=dom).Jedino dobro je to što ne bi ugrožavao ego ovna. I brinuo bi se savršeno o tebi i djeci (mars i pluton u 4 kući) ako bi kvalitetno rješio kvadrat s jupiterom . Sve dok ovnu ta pažnja ne bi počela ići na živce i počeo tražiti malo akcije. Mislim da bi u tebi tražio sliku sestre ili majke ako nema sestre (mjesec u 3 kući). Veze mu i nisu trajne (Uran) iako mu je sunce upravo u petoj kući ili su mu veze prožete iznenađenjima . Obrati malo pažnju i neptun u 6 kući jer i na poslu nešto nije baš u redu (ukazuje na nekakvu prevaru) Povezano sa Saturnom u 12 kući može ukazivati na nekakvu vezu s bolnicama i domovima zdravlja,zatvorima - ne bi me iznenadilo i da je liječnik i to da je u pitanju obiteljski biznis (vladari 6. kuće mars i pluton u 4 kući). Neću ti više dosađivati uglavnom bilo mi je zanimljivo pokušati dokučiti život osobe koju ne poznam. (pozz). (mladež na stomaku ili operacija u visini slijepog crijeva - ako ti je poznato?) Bilo bi mi drago da sam sv krivo povezao.

misticna
25-10-2009, 21:55
wau stvarno se potrudio...ne poznam ga najbolje, no koliko ga znam, vrlo uporan, dosljedan, precizan u poslu i uspješan(nije medicina), veza mu trajala jedna 10 god i živjeli zajedno...,nije plačljiv više realist koji sve sagledava na sto načina i o apsolutno svemu ima stav i mišljenje i bilo kakvu spoznaju što iz izskustva ili čitanja o datoj temi..kada ja šizim uglavnom to mirno podnese...ozbiljan ali i veliki zezator....hehe pa ne ponaša se baš bratski, no nikad ne znaš što čuči....pokazat će vrijeme koliko si pogodio, bum ti javil hehe....pozzzz Željkec

zpoturica@gmail.com
25-10-2009, 22:26
Veza od 10 godina=brak (mislim da sam to negdje pročitao). Tako da ako pogledaš 7 kuća u jarcu. Vladar u 12 kući . Opet nešto maglovito , tajnovito i nejasno. Loša karma, moćni neprijatelji. Ne zavidim mu. A veze koje ne završe brakom su ipak 5 kuća. Ne znam da li griješim ? Volio bih da sam mogao pohađati nekakav ozbiljniji tečaj ili obuku.

misticna
25-10-2009, 22:30
veze u kojima s nekim živiš pod istim krovom se astrološki gledaju kao brak, tako da svaka iduća veza u kojoj živiš s nekim je 2 kuće dalje, znači 2 brak je 9 kuća, 3 brak 11 i tak u krug ;-)
a on ma nismo u vezi, zasada samo frendovi

zpoturica@gmail.com
25-10-2009, 22:55
To sam i ja mislio no imam jedno predavanje u mp3 gdje kaže da to nije točno. Nadam se da sam dobro čuo. Tip me oduševio s astromedicinom tako da sam sklon da mu i ovo povjerujem unatač svim knjigama u kojima piše ovo što si navela. Kad malo iskustva i znanja pokupim u pogledu tumačenje braka u natalu moći ću nešto pametnije reći. Cijenim što si me upozorila. Ja u kontekstu njegovog natala nisam htio uopće sagledavati Vaš odnos. Oprosti ako sam rekao nešto neprimejreno. Samo sam htio reći da mi njegov natal odiše lošom karmom i nekakvom tajnom . doduše što se čudim - takvi tajnoviti i privlače "mistične" . Sigurno predstavlja izazov za svakog ovna. Pozz

misticna
25-10-2009, 23:02
haha u našem odnosu sam više ja tajnovita, mada i on kaže koliko daš ćeš dobiti pa neće sve reći...no Željko nisi slova krivo rekao, pa i da jesi nosikiriki, ovdje učimo i razmjenjuju se iskustva nema se tko što ljutiti većina ovdje su početnici ili amateri, no ima i nekoliko vrhunskih znalaca i to definitivno...tako da stvarno sve si rekao kako misliš i vidiš tako da sve 5, hihihihi....meni su rekli da moj natal u globalu sve naopačke i na krivom mjestu tj jedan znalac da i dobre stvari stoje u lošim opcijama, no ni to nisam prihvatila bed dapače ima tu istine, a za njegov, ma sve oki...to je njegov nek si nosi karmu kakvu mora...hehe...
pa-pa Vagice, a da vidjeh da vrh tvoje 7 je u ovnu, a mars u prvoj škorpiona i u konjukciji s ascedentom, opa...hehe

misticna
26-10-2009, 21:19
hm ovako Željko ti si kriv što mi se danas upalila lampica ;P
podznak mi je djevica i svi mi uvijek kada gledaju jel točno vrijeme jer za par minuta bi bila vaga...i moj je odg da mama imala sat na ruci i sjeća se i da uz to imam mozak djevice, sve mi mora imati smisao i red u glavi dok bi u vagi mi moralo sve imati oko mene red...i tako naglasio si tu neodlučnost oko vage i da treba uzeti u obzir i vagu jer sam prikraju djevice i...bingoooo...pa neodlučniju osobu od sebe nisam upoznala...možd bi ovako, možd bi onako a možd bi bilo bolje ovako....u shopingu nisam takva haha što bi bilo tipičnije nego općenito u životu...ajmeeeee....pa kuda najgore izabrala hahahaha drama hihihihi

zpoturica@gmail.com
26-10-2009, 23:44
pozz

Da li je mama imala točno podešen sat ? Švicarski sat ? Da li je u svoj svojoj muci istog trenutka kada si ugledala svijet i ona istog trenutka pogledala na sat? Mislim da je ipak prvo tebe pogledala, da vidi da li je sve u redu (1,2,3 minute kašnjenja). 1 stupanj = 4 minute. (mislim da sam to negdje pročitao - vjerovatno Dupor)

Ne znam ali i da si vaga opet imaš dio osobina djevice tako da nije posebno važno. Rekao sam ti da ti je s obzirom na ishitrenost ovna dobro uzeti kratku zadršku zbog neodlučnosti vage time daješ više vremena analitičnoj djevici da izabere pravi put.

Mislim da je to super. (kad razmisliš malo bolje, brzopleta kupovina obično nije dobra - u tom trenutku uključi vagu pa djevicu pa kupuj kvalitetno i povoljno) .

Neću više filozofirati. Laka ti noć i miran san. Pozz

misticna
28-10-2009, 00:45
haha ak te baniraju imam mail tvoj...hehe...e to si copy s literature ;p
veći dio imam već poskidano u kompu...ostalo ću "pročešljati"....hvala na trudu i dobronamjernosti...
no sprdanje na muke mog saturna preko ascedenta ću shvatiti kao napad na mene osobno, hehehe, ma šalim se ;P
upravo to poštovanje da prema starijima no nakon 10 poruka na ti bilo bi banalno Vam se obraćati sa Vi...hahaha...dakle Željkec tebi, ugodnu noć...a da ne bude off tema mogla bi malo kukati npr o suncu u 8 ili tranzitu saturna na asc....ili opoziciji plutona i venere u natalu....ili konjukciji marsa i mjeseca u 6 u ribama-e to mi nikak ne sjeda....
eto malo drame da ne bude da ne pričamo o temi ;P

zpoturica@gmail.com
28-10-2009, 16:40
Čitam tekst o tajnama stupnjeva zodijaka. Autor piše da je samo 29 stupanj razjašnjen . Daje vidovite ljude. Razmišljam od koga da ubuduće poslušam savjete. Gledam natalke poznatih i gle ima osoba kojoj bi to trebao biti čak i poziv - najveće životno postignuće . ASC na 29 stupnju i MC na 29 stupnju. Pitanje za kiflicu i sok ? Tko je osoba X ?

BAš me zanima kakva su joj iskustva s obzirom na gore navedeno.
Vladar ASC i MC u 8-om polju. Nije li netko sinoć htio osnovati udrugu štovalaca 8-og polja. Pa tu je i sunce . Pa i Chiron . Malo previše za mene da bih dokučio gdje su granice mogučnosti. Gdje je tu početak a gdje kraj ? Blago nama sretnicima s praznom osmom.

misticna
28-10-2009, 21:01
a što ak mami nije išao dobro sat pa nisam 29 stupanj ;P
uglavnom načula sam to nešto...hm, nekada mi zna kroz glavu proći misao pa da se pokaže kasnije točnom..a baš vidovitost...hm...ne znam...znam nekada imati filing da osjetim ljude i točno znam gdje se zeznuli u životu i tada se suzdržavam ne reći to drugima jer taj dan kog god vidim imam mu nešt za reć o njemu što izbjegava, haha no prešutim osim najbližim jer da meni netko sa strane tak nešto izvali poslala bi ga k vragu što se petlja no to mi rekli zbog lilita u biku da je...
tako dal vidovitost ti baš ne bi mogla reći, no pazi djevica i vidovitost to mi neide, no dc je na 29 ribe e to već hm....i da sunce, merkur, lilit, južni mjesečev čvor, anđeo i tko zna što sve još ne u 8 kući hihihihi....čuvaj me se...
inače sam uvijek bila sklona rubnim stvarima u koje mnogi nevjeruju, teško ćeš me razuvjeriti da nema karme i reinkarnacije, no mada većina ljudi oko mene smatra da sam otišla pa-pa jer vjerujem u to...hihihi, a i jer mi nick nije u skladu s 29 stupnjem i 8 kućom ;-P

haha i da lipo vama sretnicima sa praznom osmom, još si svog vladara 8 izgnao u djevicu...ma pih...
ps.jel dobijem kiflice i sok ak pogodim hihihi

misticna
01-11-2009, 19:26
e da sjetih se nečega...osobe koje mi drage i žive negdje dalje i npr na tv-u budu samo u trenutku, baš tada prebacim na taj program a nemam pojma da će biti tamo, tako isto ako završe u novinama u lijepom ili ružnom kontekstu i ako danima nečitam novine taj dan baš otvorim te novine i to nađem....u biti banalno i glupo no baš se dogodi ;)