Vezbanje rektifikacije [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Vezbanje rektifikacije

skorpija_strelac
06-08-2009, 22:16
Neko stavi neciji datum i mesto rodjenja.BEZ VREMENA…ali da ta osoba ZNA tacno vreme
Kaze nam svasta o toj osobi.
Ostali mogu da ispituju u vezi sa zivotom osobe , izgledom,navikama, vezama….sta god…samo da nije u vezi sa kartom:D
I onda pokusamo da rektifikujemo kartu…odnosno pogodimo na ko kom stepenu je Ac.
Ko pogodi-dva bambija:D

Nale 83
06-08-2009, 23:46
Ako se niko ne javi, imam ja jednu kartu :D. Osoba je mlada ali mislim da ima dosta specificnog u vezi nje :rolleyes:

skorpija_strelac
06-08-2009, 23:49
Ako se niko ne javi, imam ja jednu kartu :D. Osoba je mlada ali mislim da ima dosta specificnog u vezi nje :rolleyes:

ajde Nale pucaj:)

kako izgleda..kakva je porodica, cime se bavi...blabla

Nale 83
07-08-2009, 00:02
ajde Nale pucaj:)

kako izgleda..kakva je porodica, cime se bavi...blabla

Pa da pocnem :D
Devojka je rodjena 01. februara 1979. u Zemunu
Potice iz obrazovane i vrlo tradicionalne porodice. Roditelji joj se ne slazu bas najbolje, cesto po par nedelja ne komuniciraju medjusobno :rolleyes:. Ima starijeg brata.
Zavrsila je SAMO osnovnu skolu iako je bila odlican djak - prosek, od I do VIII razreda: 5,00 :eek: . Razlog zbog kojeg nije isla dalje je - ljubav! Sa 15 god upoznala je svog sadasnjeg supruga i od tada se ne razdvajaju. Za razliku od njenih roditelja, ovaj brak je bez ozbiljnih i "dugotrajnih" svadja! Poceli su da zive zajedno nakon mesec dana poznanstva! Supruga je upoznala preko svoje najbolje drugarice koja je njegova rodjaka...
Ima dva decaka: stariji 10 godina a mladji 5
Sto se posla tice, ne radi (razumljivo je zasto) ali ima u planu da otvori neku mleakru pa sada ganja kredit.
Zive u kuci njenih roditelja...
Zdravlje: veoma je osetljiva, cest pad imuniteta, alergije na sve i svasta: od polena, preko kucne prasine pa do pojedinih biljaka...
Pitajte ako su potrebne jos neke informacije :D

dadiska
07-08-2009, 13:50
Evo i ja se ukljucujem, pa da pitam nesto, jer imala neki smrtan slucaj u porodici i kad, koliko sam ja shvatila ona se sa 15 godina udala zar ne? Opisi malo njenog muza kako izgleda jer stariji ili mladji od nje, opisi nam i nju i izgled i kako provodi svakodnevnicu (mada bi trebala biti sa njom bliska da bi to znala,ali ako znas napisi)?!:)

Nale 83
07-08-2009, 16:00
Evo i ja se ukljucujem, pa da pitam nesto, jer imala neki smrtan slucaj u porodici i kad, koliko sam ja shvatila ona se sa 15 godina udala zar ne? Opisi malo njenog muza kako izgleda jer stariji ili mladji od nje, opisi nam i nju i izgled i kako provodi svakodnevnicu (mada bi trebala biti sa njom bliska da bi to znala,ali ako znas napisi)?!:)

Dadi veoma smo bliske, tako da znam sve o njoj :)
1996 joj je umrla baka sa majcine strane za koju je bila jako vezana. Ta baka je zivela sa njima u kuci.
Njen suprug je 4 godine stariji od nje. Crn, krupan i visok, ima bradu i brkove :D. Komunikativan je i drustven, prava je dobrica.
Ona je nizeg rasta, plavih ociju - gotovo prozirnih. Ten joj je jako osetljiv... Kosa - tamno smedja. Hmm sta bih jos rekla o njenom izgledau :confused: ? E da, siroki kukovi i buckaste noge :D - znaci donji deo tela jaci od gornjeg!
Dan uglavnom provodi sa klincima - maksimalno im je posvecena i sve se vrti oko njih. Prava domacica :rolleyes:. Prijatelji (kojih imaju dosta) uglavnom dolaze kod njih, oni retko kad idu u posetu.

skorpija_strelac
07-08-2009, 17:01
podznak -rak
20 i neki stepen?

hihi da probijem led:D

ne znam kako cu podneti kad Nale kaze : "NE:D!"

tinna-bg
07-08-2009, 17:07
Ja mislim da je ona vaga. Dc u ovnu rani brak. Vladar dc mars u V kuci, u opoziciji sa jupiterom (prekid skolovanja zabog ljubavi), a jupiter vladar trece pa je ona bila u osnovnoj odlican djak. Tradiconalan porodica (IV u jarcu), ali saturn u 12-oj neko ne slaganje u toj familiji. Vladar VI neptun, cesto donosi nezaposlenost, pluton vladar druge u trigonu sa suncem i marsom, pa nju muz izdrzava. ne uklapami se upoznavanje muza. mars u petom mora biti na nekoj zabavi i javnom mestu, a ako je u cetvrtoj, onda moze dari da bude ukljucen neki rodjak (ali to je sa njegove strane, a sa njene je drugarica)...ne znam

Setila sam se, mars vladar VII u vodoliji (znak prijateljstva), pa eto upoznavanje preko drugarice tj. prijateljice :)

Ja ovo ne znam da radim, samo ucim :D :D

Nale 83
07-08-2009, 17:39
podznak -rak
20 i neki stepen?
hihi da probijem led
ne znam kako cu podneti kad Nale kaze : "NE:D!"

Ne znam kako ces podneti ali nije Rak :D

Ja mislim da je ona vaga.
Ja ovo ne znam da radim, samo ucim

Ali nije ni Vaga...

Bas gledam njen natal i iskreno da vam kazem - cudan je podznak :D

skorpija_strelac
07-08-2009, 17:45

Bas gledam njen natal i iskreno da vam kazem - cudan je podznak :D[/B][/COLOR]

kako nije:(
a sve mi se uklopilo:(
necu tako da se igram:mad:

Nale 83
07-08-2009, 17:56
kako nije:(
a sve mi se uklopilo:(
necu tako da se igram:mad:

Pa lepo - nije!
Izgleda da je astrologija mnogo komplikovanija nego sto smo mislile ;):D
Hoces da ti posaljem na PP vreme kad je rodjena ili da kazem h rodjenja sada?

tinna-bg
07-08-2009, 19:54

Ali nije ni Vaga...

Idem da se stidim :D :D

Bas gledam njen natal i iskreno da vam kazem - cudan je podznak :D

Cudan podznak, da li to znaci da joj se podznak i njegov vladar ne uklapa sto se tice dogadjaja u njenom zivotu?

Billy
07-08-2009, 20:24
Hm...Da nije devica? Negde oko 19h? Ipak je trebalo staviti bar neki deo dana,da li je jutro ili popodne,jer je zaista teško rektifikovati kartu,ako se baš ne zna ništa...

Nale 83
07-08-2009, 20:28
Hm...Da nije devica? Negde oko 19h? Ipak je trebalo staviti bar neki deo dana,da li je jutro ili popodne,jer je zaista teško rektifikovati kartu,ako se baš ne zna ništa...

Evo da pomognem: nije vece, popodne je :)

ajde
07-08-2009, 20:34
da nije ovan..:D

zadnji stepeni..

ustvari 14.25*

Billy
07-08-2009, 20:39
Hm...Uspešna u školi...Mogao bi JU da bude na vrhu III,a onaj stelijum u IX i u opoziciji na JU,sve pod vladarstvom SA u devici u IV polju bi mogao reći na nedostatak daljeg obrazovanja.Partner po opisu,odgovara opisu JU,znači desc u strelcu,tu je i VE. SA u IV neki stariji član porodice.
Hajde,konačno da kažem da je vreme oko 12:55h

Nale 83
07-08-2009, 23:35
Hm...Uspešna u školi...Mogao bi JU da bude na vrhu III,a onaj stelijum u IX i u opoziciji na JU,sve pod vladarstvom SA u devici u IV polju bi mogao reći na nedostatak daljeg obrazovanja.Partner po opisu,odgovara opisu JU,znači desc u strelcu,tu je i VE. SA u IV neki stariji član porodice.
Hajde,konačno da kažem da je vreme oko 12:55h

Astrobilly svaka cast :193:
Vreme rodjenja je 12:48h - tako pise u krstenici!
Bravo!

Billy
08-08-2009, 00:05
:D e pa super. Mada sam lupio prvi put :o Tako je kad samo preletiš (ME u blizancima)

Nale 83
08-08-2009, 00:08
:D e pa super. Mada sam lupio prvi put :o Tako je kad samo preletiš (ME u blizancima)

Ma bravo jos jednom!
Tek sam sada svesna koliko ja u stvari ne znam :(

aknerd
08-08-2009, 12:08
Astrobilly svaka cast :193:
Vreme rodjenja je 12:48h - tako pise u krstenici!
Bravo!

Od skora sam na forumu i učim čitajući postove. Astrobilly me stvarno zadivljuje, gutam sva njegova objašnjenja.
Ne znam da li smijem, postavila bih ja jedno pitanje pa da učim, javit ako smijem?:)

tinna-bg
08-08-2009, 19:47
Da li ja ovde mogu da stavim podatke moje mame, za koju ne znam u koliko je sati rodjena (moja baka tj. njena majka, zna samo doba dana kad ju je rodila).
A inace, moja mama je umrla sa 35 godina :( i volela bih znati sta joj je u tako mladim godinama donelo tesku bolest od koje je umrla. :( :(

cmokic78
08-08-2009, 20:37
Ja ne vidim razlog zasto ne bi - tome i sluzi ova tema!

tinna-bg
08-08-2009, 20:44
Ja ne vidim razlog zasto ne bi - tome i sluzi ova tema!

Devojka koja je otvorila ovu temu je napisala da se ovde stavljaju podaci osobe za koju znas tacno vreme rodjenja (ali ga na navodis). A ja za moju mamu ne znam vreme.
Pa ako mi ona dozvoli da dam podatke, ja cu dati, kao i naravno sve bitne dogadjaje u njenom zivotu.

skorpija_strelac
08-08-2009, 22:48
ne vidim svrhu stavljanja te karte

opet krecu varijacije na temu:D
imas temu i rektifikaciji cini mi se, stavi tamo

astrobili ti si moj idol:), ja sam promasila za "samo" 2 sata:D

aknerd
08-08-2009, 23:11
Ajd da vidim hoće li nekoga zanimati ovaj "slučaj"?

Muškarac, rođen 23.01.1970. u Sisku, Hrvatska.
Plava kosa, plave oči, niži rastom (niži od 170).
Obrazovanje srednjoškolsko.
Ima sestru blizanku koja je invalid i još dvije sestre.
Bio je oženjen strankinjom, rastavljen, bez djece.
Dok je bio dijete otac mu bio u zatvoru.
Kao dijete se skoro udavio (mislim oko pet-šest godina).
Jel dosta za početak?

ajde
08-08-2009, 23:38
lav u podznaku? :D

ajj il je pocetak blizanaca..

aknerd
08-08-2009, 23:57
lav u podznaku? :D

ajj il je pocetak blizanaca..

Jok, ni jedno ni drugo:D

ajde
09-08-2009, 00:14
ok .. ja cu dalje nabrajat .. ti samo Da Ne.. ok? :D:D

ne ide tako igra :D

aknerd
09-08-2009, 00:31
ok .. ja cu dalje nabrajat .. ti samo Da Ne.. ok? :D:D

ne ide tako igra :D

Pa moraš i ti nešto dodati, kako si došla do toga, bar sam ja tako shvatila...:D
Ajd, Ajde, štogod još da napiknem.
Radio par godina (3-5, ne znam točno) u inozemstvu.
Kao mala beba završio u bolnici, jedva ostao živ, dijagnoza baš nije bila poznata (tako bar njegova mama kaže), nekakve "diode" mu bile prikopčane na glavi...
Karakter prilično neodlučan, nema "svoje ja", a opet prilično nestrpljiv i živčan...

ajde
09-08-2009, 00:43
ma na srecu sam to ..

kontala Sa 90 vl III.. tj sestra .. tad je vl 7 u IX .. cini mi se .. i vl 4 u VIII..

ili da smjestimo tatu u 12 ..

corak :D:D

evo sunce je u XII kad je asc u ribama..

venera je vl III VE 90 sa

vl IX u VII ..

aknerd
09-08-2009, 01:08
[

vl IX u VII ..

Vrlo blizu si, ovo je pun pogodak.:D :D
Ostalo fali samo malo (ako je vrijeme u rodnom listu točno).
Ako te ne mrzi, malo opširnije objasni kako do nečega dođeš, sva se pogubim, badava mi Merkur u III...:D :D

Laku noć, ne vidim više...

ajde
09-08-2009, 01:25
ne znam ja to bolje nastelit :)

pokusala nac da .. je otac u zatvoru
sestra invalid
zena iz inostranstva

tu mi se poklopilo

iako i kad bi stavili da je ovan asc .. vladar mu je u ribama pa bi donekle doslo na isto...

i pospana sam i ne znam bolje :D

Billy
09-08-2009, 10:04
Gle,veliki krst,auuuu :eek: Retko se viđa....

Hajde ovako.Po izgledu,ono plav i plave oči,dakle asocira na ovna,a kako je niži rastom,mora biti pri kraju znaka.SA u I polju,ali 90* SO,relativno miran,ali katkad eksplodira
Sestra,ASc u blizancima,vladar retro ME na vrhu njene VIII u jarcu,dispozitor SA u biku (ME - telo,pokreti,u jarcu - teško,sporo).Na vrhu VI NE
On,davljenje u 7-oj godini života,kada ASC naleti na SA,aktivira se opozicija sa JU vladarom XII.Inače,sam vladar ASc u ribama u XII 180*PL u VI i 120*NE u VIII,sve simbolika utapanja.Inače,MA 120* NE na vrhu VIII,lekarska intervencija po rođenju,ali uzrok nejasan.
Inostranstvo,JU u VII,dispozitor MA u XII u ribama - više avanturista. Za brak problematično.MO nema aplikacija,ali su ostali pokazatelji u duplim i plodnim znacima,2 braka,vladar VII kazimi,ali jaka kvadratura od SA,bez obzira na recepciju (može se reći da je ova žena bila idealna za njega,ali...)
Otac,ASC rak opozicija vladar XII ME,a dispozitor SA u X (sudija)...S obzirom da je veliki materijalista,jeli pokrao nekog? Ili je izazvao neku saobraćajku?
Sve u svemu,mislim da je rođen u 10:40 :o

ajde
09-08-2009, 10:20
nasteli ti :D:D

sta radi veliki krst?

Billy
09-08-2009, 10:27
nasteli ti :D:D

sta radi veliki krst?

Veliki krst radi sve i svašta :D Recimo da su to brojne prepreke,da ne kažem zidovi i gde god kreneš naiđeš na prepreku,ništa ne možeš da zaobiđeš,samo akcija,akcija i akcija.Mada,u ovoj karti je jedna stranica krsta slaba,a to je deo MO90*SA.Već je orbis veliki i MO se udaljava,tako da će tu biti ventil da se malo predahne.

aknerd
09-08-2009, 22:55
Gle,veliki krst,auuuu :eek: Retko se viđa....

Hajde ovako.Po izgledu,ono plav i plave oči,dakle asocira na ovna,a kako je niži rastom,mora biti pri kraju znaka.SA u I polju,ali 90* SO,relativno miran,ali katkad eksplodira
Sestra,ASc u blizancima,vladar retro ME na vrhu njene VIII u jarcu,dispozitor SA u biku (ME - telo,pokreti,u jarcu - teško,sporo).Na vrhu VI NE
On,davljenje u 7-oj godini života,kada ASC naleti na SA,aktivira se opozicija sa JU vladarom XII.Inače,sam vladar ASc u ribama u XII 180*PL u VI i 120*NE u VIII,sve simbolika utapanja.Inače,MA 120* NE na vrhu VIII,lekarska intervencija po rođenju,ali uzrok nejasan.
Inostranstvo,JU u VII,dispozitor MA u XII u ribama - više avanturista. Za brak problematično.MO nema aplikacija,ali su ostali pokazatelji u duplim i plodnim znacima,2 braka,vladar VII kazimi,ali jaka kvadratura od SA,bez obzira na recepciju (može se reći da je ova žena bila idealna za njega,ali...)
Otac,ASC rak opozicija vladar XII ME,a dispozitor SA u X (sudija)...S obzirom da je veliki materijalista,jeli pokrao nekog? Ili je izazvao neku saobraćajku?
Sve u svemu,mislim da je rođen u 10:40 :o

Sobzirom da nemam puno znanja i učim od ovakvih majstora (ne uvlačim se) nešto me fascinira nešto zbunjuje...:confused:
Da odmah kažem, vrijeme mu piše 10.25.
Sestrin rodni list nisam vidjela i ne znam njezino, samo znam da je mlađa, i invalid je u desnu ruku. :( (Taj dio objašnjenja o sestri sam slabo shvatila.):confused:
Dio o ocu me oduševio (iako da bi i njega razumjela vjerojatno još moram puno toga prožvakati).:cool:
Otac je veliki materijalista, nikad mu nije bilo dosta i u zatvoru je završio zbog novčanih malverzacija (kako to, pobogu, vidiš?)
Skidam kapu!!!
I još da dodam, čovjek je živi baksuz, što god počne nešto ode krivo, valjda je to taj veliki križ.:eek:

ajde
09-08-2009, 23:04
meni vec postalo normalno da astrobilly sve pogodi :)

Billy
09-08-2009, 23:13
E ovde bi dobrodošlo recimo da smo imali tačne godine kada se neki događaj odigrao i onda nema šanse da bi omašili tačno vreme,znači odstupanje bi bilo od neki minut možda.
Evo da objasnim samo što se tiče sestre.
ME se prirodno vezuje za ekstremitete.Pošto je retrogradan i vrlo spor i još u jarcu,ukazuje na tešku pokretnost. Da je u nekom drugom polju,ovo se ne bi odnosilo na to već na nešto drugo,ali kako je u VIII polju,a plus je vladar ASC (telo) i još dispozitor SA u teško pokretnom biku,sve ukazuje na defekt vezan za pokrete ekstremiteta.S obzirom da se ME najpre vezuje za ruke,onda ga možemo odmah povezati sa tim.
A što se oca tiče,vladar njegovog ASC je MO u lavu u II polju,znači nikad dosta,samo pare,pare,pare,a kako je pod napetim aspektima,to je prilično izopačen...itd.

aknerd
09-08-2009, 23:21
E ovde bi dobrodošlo recimo da smo imali tačne godine kada se neki događaj odigrao i onda nema šanse da bi omašili tačno vreme,znači odstupanje bi bilo od neki minut možda.
Evo da objasnim samo što se tiče sestre.
ME se prirodno vezuje za ekstremitete.Pošto je retrogradan i vrlo spor i još u jarcu,ukazuje na tešku pokretnost. Da je u nekom drugom polju,ovo se ne bi odnosilo na to već na nešto drugo,ali kako je u VIII polju,a plus je vladar ASC (telo) i još dispozitor SA u teško pokretnom biku,sve ukazuje na defekt vezan za pokrete ekstremiteta.S obzirom da se ME najpre vezuje za ruke,onda ga možemo odmah povezati sa tim.
A što se oca tiče,vladar njegovog ASC je MO u lavu u II polju,znači nikad dosta,samo pare,pare,pare,a kako je pod napetim aspektima,to je prilično izopačen...itd.

Da sam zadivljena - jesam, da te još hvalim - nema smisla.

Zahvaljujem na dodatnom pojašnjenju!:)

I piši što više da imam od koga učiti!!!:D

Alex78
10-09-2009, 14:26
Da li bih mogla da ostavim podatke o sebi, pa ako neko zeli da vezba, da krenemo? :)

skorpija_strelac
10-09-2009, 14:29
Da li bih mogla da ostavim podatke o sebi, pa ako neko zeli da vezba, da krenemo? :)
ajde:)

da malo ozivimo temu:)

Alex78
10-09-2009, 14:50
:)
Zenska osoba, 24.4.1978., Beograd
Niza rastom (oko 165), sportski tip, plave, upecatljive, oci, smedja bujna kosa, blago talasasta.
Bavila se sportom od 6-14 godine
Dosla do IV godine faxa, i stala. Tako je i za vecinu stvari u zivotu. Dakle, krenem punom parom, vidim da moze i da ide, i onda batalim...

Roditelji mi se i nisu bas slagali, brojne svadje, hladnoca, nesigurnost iz porodice. Razvedeni.
Otac egoista, ne ume da pokaze ljubav. Majka takodje. Za vecinu stvari me krivili. Nema podrse sa njihove strane.
Dobila polubrata 1996 godine.

Sve duze veze od po 3.5 god. uglavnom
Nisam se udavala, nemam dece

Jel dosta za sada? :)

skorpija_strelac
10-09-2009, 15:31
:)
Niza rastom (oko 165), sportski tip, plave, upecatljive, oci, smedja bujna kosa, blago talasasta.
Dosla do IV godine faxa, i stala. Tako je i za vecinu stvari u zivotu. Dakle, krenem punom parom, vidim da moze i da ide, i onda batalim...

Roditelji mi se i nisu bas slagali, brojne svadje, hladnoca, nesigurnost iz porodice. Razvedeni.
Otac egoista, ne ume da pokaze ljubav. Majka takodje. Za vecinu stvari me krivili. Nema podrse sa njihove strane.

Jel dosta za sada? :)

da li si ac-ovan?

ili bik

ipak ovan:D?

Alex78
10-09-2009, 15:43
nisam
Pitaj me nesto sto bi pomoglo da dodjemo do prave stvari :)

skorpija_strelac
27-09-2009, 14:56
nisam
Pitaj me nesto sto bi pomoglo da dodjemo do prave stvari :)

sta si studirala?

drugi pokusaj
asc-vaga?

Shmishonja
27-09-2009, 15:21
Ako već vežbate retrifikaciju ~ odredite minimum 5 jako bitnih dogadjaja u vašem životu i na osnovu direkcija 1° za 1 godinu "mrdajte" vrhove polja napred~nazad, to je najbrži način da se dodje do tačnog vremena rodjenja. Tako barem ja imam običaj da radim :)

Alex78
28-09-2009, 10:34
sta si studirala?

drugi pokusaj
asc-vaga?

Razmisljala sam se izmedju dif-a i prava. Na kraju sam upisala prava, 1996. Veoma mi je dobro krenulo, pa sam se smorila....
Evo jos nekih informacija:
- lomila sam ruku, levu, kada sam imala 8 godina
- odselila sam se od roditelja krajem 2004., da bih zivela sa deckom
- prosla sam kroz gomilu losih situacija tokom 2007 godine

sta si studirala?

drugi pokusaj
asc-vaga?

nije vaga :(

Shmishonja
28-09-2009, 15:31
Razmisljala sam se izmedju dif-a i prava. Na kraju sam upisala prava, 1996. Veoma mi je dobro krenulo, pa sam se smorila...

Evo jos nekih informacija:

- lomila sam ruku, levu, kada sam imala 8 godina
- odselila sam se od roditelja krajem 2004., da bih zivela sa deckom
- prosla sam kroz gomilu losih situacija tokom 2007 godine

Draga, samo obnovi natalni čart u potpisu, foto-kanti istekao rok, ispario čart pa ne znam ni da li imaš orijentaciono vreme rodjenja :confused:

Po ovome svemu meni deluje da je tebi vreme rodjenja 12h15 jer se onda uklapa ideja o majci koja je ovde postavljena kao Venera u Biku O° Algol u X polju ~ dominantna, ali guši svojim stavovima i idejama, takodje, otac je onda predstavljen Škorpionom sa Plutonom 180° Merkur ~ nerazumevanje, a i na vrhu IV je Uran, koji obično donosi razvod roditelja, a i samo Sunce [otac] ima apl. 180° upravo sa tim Uranom, a i tu je Mesec u Škorpionu u apl. 180° sa onom Venerom na Algolu ~ sumorno i teško detinjstvo, uskraćena ljubav i podrška, psihička i fizička maltretiranja... Dodatno, šteta što nisi ipak se odlučila za DIF jer ipak ti je Mars u Lavu u apl. 120° sa Merkurom koji ti je po ovoj postavci u IX polju. A s obzirom da je tu Merkur [razmišljanje, premišljanje, u Ovnu ~ brzo mi dosadi iako mi dobro ide] došlo je do tvoje odluke za pravom umesto za DIF. Isti taj Mars je u XII polju, pa i ima 120° sa Merkrurom ~ to bi moglo da bude taj tvoj prelom ruke koji je prošao bez posledica.
Sam tvoj fizički izgled : Asc' u Lavu [talasasta smedja bujna kosa, kao griva lava] i Sunce u Biku na stepenu egzaltacije Meseca ~ skladna prava ženstvena gradja, niži rast. Saturn na samom Asc' možda da ukaže da si od malena izgledala starije nego što jesi i da si vrlo rano sazrela i shvatila kakav je život teška borba [Saturn 90° Mesec]
Dodatno se i tranziti za periode kada ti je bilo teško uklapaju ~ naročito u periodu tr. Saturna kada ti je prelazio preko Asc' :(

Evo i čarta :) Nadam se da sam pomogla :) http://i421.photobucket.com/albums/pp291/Miss_Van_Hellsing/alex.gif

Alex78
28-09-2009, 16:10
Hm, iskreno, sada kada sam procitala sve sto si iznela, pocinjem da sumnjam u svoje vreme rodjenja :/
Nisam rodjena u to vreme, vecernji sati su u pitanju...

Sve sto si napisala je istina, ne znam sta da mislim :/

skorpija_strelac
28-09-2009, 16:25
Hm, iskreno, sada kada sam procitala sve sto si iznela, pocinjem da sumnjam u svoje vreme rodjenja :/
Nisam rodjena u to vreme, vecernji sati su u pitanju...

Sve sto si napisala je istina, ne znam sta da mislim :/

strelac ?.......

Alex78
28-09-2009, 16:28
Strelac :)
Ali ja sada stvarno sumnjam u to, posle Shmishonjinog texta :/

skorpija_strelac
28-09-2009, 16:34
Strelac :)
Ali ja sada stvarno sumnjam u to, posle Shmishonjinog texta :/

necu ovo doziveti kao uspeh posle onoliko promasaja:D
ajde sad da dodjemo do tacnog vremena....eh
nemoj jos da kazes:)

Shmishonja
28-09-2009, 17:12
Nemoj te zbunjivati to vreme ~ meni u krštenici piše 10h30am, a retrifikacijom sam došla na vreme od 7h40am :rolleyes:

tinna-bg
28-09-2009, 17:22
Nemoj te zbunjivati to vreme ~ meni u krštenici piše 10h30am, a retrifikacijom sam došla na vreme od 7h40am :rolleyes:

Ako uzmem samo jedan za mene veoma bitan dogadjaj, da li samo na osnovu njega mogu biti sigurna da je moje vreme rodjenja tacno ono koje je napisano u krstenici.
Kad sam imala 15 god i tri meseca, umrla mi je majka, a tada mi je SA pluton bio na asc-u.

skorpija_strelac
28-09-2009, 17:26

Smiso,
to je bas ekstrem
verujem da pogrese par minuta ali ovoliko ne verujem da se cesto desava

i ne smemo tako da pravdamo greske:D

Shmishonja
28-09-2009, 18:00
Kod mene je bio problem što sam ja maltene umrla u utrobi majke, dok oni nisu skontali da se ona ne može poroditi prirodno, jer su je ostavili samu u sobi od 1h30am i tek došli da je obidju oko 7h, a dotle je mama skroz iskrvarila i bila u nesvesti... u medjuvremenu kad su je otvorili sa carskim rezom, otkrili su miome na sve strane na materici i okolo, pa kad su mene izvadili napolje, reanimirali me i čekali da krenem da se derem, onda su odradili i čišćenje od tih mioma mojoj majci... posle su čekali da vide kada će da je prodje "treskavac" jer su joj dali pogrešnu krvnu grupu preko infuzije... u celoj toj zbrci su jednostavno zaboravili da napišu odmah vreme... na sreću, dosta godina kasnije sam razgovarala sa maminim lekarom koji je bio tu sve vreme i on mi je to sve ispričao i rekao da su mene izvadili najkasnije do 8h jer su se posle posvetili spasavanju moje majke :(

Alex78
29-09-2009, 11:27
Pricala sam sa svojom mamom, i sada sam stvarno zbunjena. Meni u krstenici pise kao vreme rodjenja 12h i to sam tek juce i videla :/ Od kada znam za sebe ona mi je govorila da sam rodjena u neko drugo vreme (ono koje pokusavate da otkrijete). Ne znam sta da mislim, svega mi :/

Shmishonja
29-09-2009, 11:50
Pricala sam sa svojom mamom, i sada sam stvarno zbunjena. Meni u krstenici pise kao vreme rodjenja 12h i to sam tek juce i videla :/ Od kada znam za sebe ona mi je govorila da sam rodjena u neko drugo vreme (ono koje pokusavate da otkrijete). Ne znam sta da mislim, svega mi :/

Pa ondak ono moje da si rodjena oko 12h15 i nije tako daleko od tog rodjenja http://www.charobnjak.net/Smileys/perfect/pr.gif

ljilja10
29-09-2009, 15:01
evo mene na ovoj temi,vezbaonici da pitam strucan narod.Ostala mi je u secanju jedna astroloska emisija u kojoj astrolog rece da vreme rodjenja
treba uzeti uvek pre onog upisanog jel kako on kaze ispravno bi bilo uzeti vreme kada beba krene jer je vec dosla u kontakt sa vazduhom.racunajuci tako ,desetak petnaest minuta pre po svim pokazateljima moja mladja cerka bi bila podznak ovan a ne bik sto se meni cini istinitije spram njenog karaktera mada nisam vam ja nikakav strucnjak za astrologiju jednostavno ona mi je samo veliki izazov

tinna-bg
29-09-2009, 15:30
Mislim da je trenutak rodjenja onaj kada beba prvi put udahne vazduh.

Alex78
29-09-2009, 15:39
Pa ondak ono moje da si rodjena oko 12h15 i nije tako daleko od tog rodjenja http://www.charobnjak.net/Smileys/perfect/pr.gif

Pa nije, ako je to to....
A posto mi mama tvrdi da je vreme rodjenja 22h ( da su u krstenici umesto 22, napisali 12), moje pitanje je da li postoji sansa da je stvarno tako, ili sam promasen slucaj :(

Shmishonja
29-09-2009, 15:39
evo mene na ovoj temi,vezbaonici da pitam strucan narod.Ostala mi je u secanju jedna astroloska emisija u kojoj astrolog rece da vreme rodjenja
treba uzeti uvek pre onog upisanog jel kako on kaze ispravno bi bilo uzeti vreme kada beba krene jer je vec dosla u kontakt sa vazduhom.racunajuci tako ,desetak petnaest minuta pre po svim pokazateljima moja mladja cerka bi bila podznak ovan a ne bik sto se meni cini istinitije spram njenog karaktera mada nisam vam ja nikakav strucnjak za astrologiju jednostavno ona mi je samo veliki izazov

Sećam se te emisije, a i lično smatram da to nije loša ideja.

Najbolji način je da se preko direkcija / tranzita pronadje odgovarajuće vreme, naravno i kroz simboliku vrhova polja i planeta u njima ~ ono što sam već u postu br. 48 ovde i napisala :)

ajde
30-09-2009, 09:55
Pa nije, ako je to to....
A posto mi mama tvrdi da je vreme rodjenja 22h ( da su u krstenici umesto 22, napisali 12), moje pitanje je da li postoji sansa da je stvarno tako, ili sam promasen slucaj :(

12 popodne? i 22 navece..

pa mislim da makar mama zna dal je bilo sunca :D :D

ljilja10
30-09-2009, 10:16
devojla ,22.08.1987. novi sad,visoka rasta 178,duguljasta lica,braon kosa,braon oci krupne,duge trepavice,iyrazito visoko i okruglo celo,duge noge,manekenka time se i bavi.kao dete zivahna okrenuta sportu ali i bolesljiva ,bronhitis,adeno virus u kasnijuim godinama pad imuniteta,anemija ,koksaki virus.oodlican ucenik u osmogodisnjoj ,vrlodobar u gimnaziji.jedna veza javna a vecina ostalih skrivene.voli drustvo i bzrezervno trosi pare na njih.bavi se manekenstvom zastitno lice cips lajta ali slabo placena,bila u turskoj ,kanu,ali nikako taj neki klik da je neko angazuje za neki veci posau u inostranstvo nikako da se desi.izuzetno lepa,
vise atraktivna zgodna,visoka ima stariju sestru isto visoku tanku bila manekenka ali sada pred kraj arhitekture.devojka studira sportski menadzment i morala sa cistog dif/a da predje na menandzment ybog koksaki virusa.eto to je to. a sad vi........

Shmishonja
30-09-2009, 10:25
12 popodne? i 22 navece..

pa mislim da makar mama zna dal je bilo sunca :D :D
Eh, draga moja, ja sam se poradjala oko podne, porodila u 13h20 i bilo je +40°, ali u mojoj glavi bila je noć i vrlo hladno... taj trenutak čini mozak manje "realnim" :cool:

ljilja10
01-10-2009, 08:42
skorpijice pa sto tako zestoko,samo sam pitala,misleci na vase iskustvo
covek coveku pomaze naucuse mene nekad davno a ja i dalje verujem u to
ovo je samo zabava sta bi bilo da .....

Shmishonja
01-10-2009, 08:56
Ako već Ljilja nije sigurna u vreme rodjenja njene ćerke, onda nije promašila temu, a to što je na drugom topiku ostavila isto podatke, ok, to je za taj topik.
Ovde ćemo {kad stignemo} da odradimo i retrifikaciju čarta za njenu ćerku :cool:

ljilja10
01-10-2009, 09:10
Ako već Ljilja nije sigurna u vreme rodjenja njene ćerke, onda nije promašila temu, a to što je na drugom topiku ostavila isto podatke, ok, to je za taj topik.
Ovde ćemo {kad stignemo} da odradimo i retrifikaciju čarta za njenu ćerku :cool:

pile taman sam mislila da se brisem sa foruma,na njega sam se uclanila prvenstveno da mogu procitati neke dobre clanke a i pitati dobre ljude za neke svoje preokupacije .jutros se nisam obradovala,skorpijica je bila zestoka,pomislila sam sta to meni treba ali hvala ti pile ostacu jos ti me obradova ,poljupcic od teta ljilja

Nenita
01-10-2009, 10:05
Ljiljo, nisi promasila temu, upravo si na onoj na kojoj i treba da budes...Ne sekiraj se..:)
Mi moderatori dobro znamo sta na kojoj temi moze da se pise, mi menjamo, preusmeravamo, brisemo i sl....clanovi nemaju tu duznost da opominju ostale clanove..One neprimerene postove upucene tebi cu izbrisati, a ti....samo nastavi da se druzis sa nama i don't worry...:)

Alex78
05-10-2009, 11:26

Shmishonjo, molim te, ako ti nije veliko cimanje, da probamo da utvrdimo da li je tacno da sam rodjena oko 12, umesto 22h, sto sam mislila ceo svoj zivot :(

Ako sam rodjena u 22h, Neptun mi je u 1. kuci, sto ponovo moze da da privid, tj. da izgledam drugacija nego sto jesam. Ja zaista izgledam hladno i ozbiljno, ne starije doduse, nego dosta mladje, ali bas imam neku hladnu facu, a to mi se onda poklapa sa onim Sa u 1. polju (u slucaju da sam rodjena oko 12h)
Ako je 22h, Mo mi je u 12. kuci, sto ponovo moze da znaci dosta toga sto se tice mojih emocija i majke, kao sto je slucaj sa onim da mi je Mo u 4. kuci (ako je vreme rodjenja oko 12h)
Ako je 22h, Saturn i Mars su mi u 8. kuci, sto je ponovo losa kuca, i tranziti bi se, takodje poklopili sa losim periodom koji sam navela....
Ne znam sta da mislim, a veoma mi je vazno da znam sta je istina, jer bas volim astrologiju, iako sam pocetnik...:confused:
Pomozi mi ako imas volje i zelje, i vremena...:24:

Hvala ti unapred:7:

Shmishonja
05-10-2009, 13:40
Shmishonjo, molim te, ako ti nije veliko cimanje, da probamo da utvrdimo da li je tacno da sam rodjena oko 12, umesto 22h, sto sam mislila ceo svoj zivot :(

Ako sam rodjena u 22h, Neptun mi je u 1. kuci, sto ponovo moze da da privid, tj. da izgledam drugacija nego sto jesam. Ja zaista izgledam hladno i ozbiljno, ne starije doduse, nego dosta mladje, ali bas imam neku hladnu facu, a to mi se onda poklapa sa onim Sa u 1. polju (u slucaju da sam rodjena oko 12h)
Ako je 22h, Mo mi je u 12. kuci, sto ponovo moze da znaci dosta toga sto se tice mojih emocija i majke, kao sto je slucaj sa onim da mi je Mo u 4. kuci (ako je vreme rodjenja oko 12h)
Ako je 22h, Saturn i Mars su mi u 8. kuci, sto je ponovo losa kuca, i tranziti bi se, takodje poklopili sa losim periodom koji sam navela....
Ne znam sta da mislim, a veoma mi je vazno da znam sta je istina, jer bas volim astrologiju, iako sam pocetnik...:confused:
Pomozi mi ako imas volje i zelje, i vremena...:24:

Hvala ti unapred:7:

Ako već za sebe kažeš da imaš "hladnu" facu, to nikako ne može da bude Neptun, već Saturn, koj donosi ozbiljnosti i "star-mali" izgled. Neptun u I polju daje "puf" izgled, vrlo nežan, maglovit pogled, osoba neobično izgleda, nekako "nežno i nezaštićeno", a najistaknutije su oči koje su krupne i usne koje deluju kao kod Merlin Monro. Sa Saturnom je već drugačije, jer on donosi ozbiljnost i disciplicu, crte si jasno definisane i "konkretne". Kod Neptuna je obično ten "vodenast" i bledunjav, a kod Saturna je obično "taman" kao da se sunčaš često.

Jači je pokazatelj Mesec u IV u tvom slučaju, jer je Mesec "u svom polju" ali loš ~ majka je dominantna, ali na nezgodan način.

Za sad ovoliko, da nadjem onaj čart koji sam radila, pa pogledam još malo kasnije...

Alex78
05-10-2009, 14:01
Ako već za sebe kažeš da imaš "hladnu" facu, to nikako ne može da bude Neptun, već Saturn, koj donosi ozbiljnosti i "star-mali" izgled. Neptun u I polju daje "puf" izgled, vrlo nežan, maglovit pogled, osoba neobično izgleda, nekako "nežno i nezaštićeno", a najistaknutije su oči koje su krupne i usne koje deluju kao kod Merlin Monro. Sa Saturnom je već drugačije, jer on donosi ozbiljnost i disciplicu, crte si jasno definisane i "konkretne". Kod Neptuna je obično ten "vodenast" i bledunjav, a kod Saturna je obično "taman" kao da se sunčaš često.

Jači je pokazatelj Mesec u IV u tvom slučaju, jer je Mesec "u svom polju" ali loš ~ majka je dominantna, ali na nezgodan način.

Za sad ovoliko, da nadjem onaj čart koji sam radila, pa pogledam još malo kasnije...

Hm...
Oci su mi bas, bas upecatljive, ten mi nije taman,
Ne izgledam nezasticeno i nezno, izgledam bas suprotno tome, iako se osecam drugacije. Oni koji me ne poznaju, kazu da izgledam uobrazeno... :rolleyes:
Hvala ti za ovo, pa kad budes imala vremena, a ti pomagaj :)

Billy
07-10-2009, 11:07
Evo i mog skromnog mišljenja što se tiče Alex.

Smatram da si rođena oko 19:15h.
ASC škorpion ukazuje na nižu osobu,vladar ASC je MA,okcidentalan koji to potvrđuje.MA90*SO nešto svetliji ten.UR na samom ASC,vrh glave,kosa je bujna,smeđa,takođe vladar ASC u lavu,nalik lavljoj grivi. MA u lavu daje sportski tip osobe,takmičarski duh,atraktivan izgled,malo harizme i ponosnog držanja zbog čega drugima možeš delovati uobraženo.
I UR i MO u prvom polju donose mladolikost.UR daje neobičan izgled,malo ledenog šarma,a kako je na delu ASC koji predstavlja oči i vezuje se za svetlo-plavu boju,to se može pretpostaviti i da će oči biti te boje.
U 8-oj godini života,MA (vladar ASC,ali i vladar VI) pravi kvadrat prema ASC0*UR - udarac,prelom,120*ME - ruke.Takođe,UR direkcijom pravi kvadrat prema SA koji je slučajni vladar III polja i prirodni signifikator kostiju.
Otac predstavljen SA u lavu,egoistična i hladna osoba,bez mnogo ljubavi (SA90*VE).Pod dominacijom je majke koja je predstavljena SO u biku,žena koja je tvrdokorna,pomalo konzervativna.Među njima nema ljubavi jer je SA u izgonu i kvadrira dispozitora SO tj. VE koja je i prirodni signifikator braka.
Ako posmatramo tradicionalno,da je otac SA a majka MO (noćno rođenje),dobijamo jaku kvadraturu MO/SA,gde su obe planete debiltirane,obe u teškom aspektu prema VE i može se reći da majka snosi veću odgovornost za raspad braka (MO uvlači VE u izgon)
Samo IV polje je pri kraju znaka i često ovakav položaj može ukazati na izvesnu promenu u porodičnim odnosima,odnosno može ukazati na to da jedan od roditelja neće voditi brigu o natusu - drugim rečima razdvajanje porodice.
Sa roditeljima nema slaganja,jer je MA u izgonu SA (otac) i u kvadratu sa SO (majka),mada je u njenoj vlasti,što ukazuje sve na dominantnost majke i njenu potrebu da sve kontroliše.
Prema ovome bi trebalo da imaš brata po majci ?! U tom slučaju direkcijama dobijaš brata 96-te.
VII polje u biku,fiksni znak,partnerstva inkliniraju trajnosti.Iako te uvlače u izgon,kod tebe postoji izvestan kompleks vernosti,izvesno trpljenje,a i činjenica da ne voliš da budeš sama.
ME kao signifikator uma je okretan,u V polju (sport),dispozitor MA u lavu (takmičarski duh),ali ME je retrogradan i brzo gubi interesovanje za stvari (ovan,pokretan znak),teži promenama,preispituje se.
Vladar IX polja je MO,dispozitor je MA u lavu u IX,sve pokazatelji studija vezanih za sport. MA u lavu je pomalo lenj i kao malefik koči same studije.
Povratak SA donosi neugodan dvogodišnji period,posebno od kraja 2006g. kada se vraća na svoju natalnu poziciju i pravi 90*sa MO i VE.

Edit : bilo bi dobro postaviti još neki datum nekog događaja,da bi vreme bilo što preciznije određeno

Alex78
08-10-2009, 11:01
Evo i mog skromnog mišljenja što se tiče Alex.

Smatram da si rođena oko 19:15h.
ASC škorpion ukazuje na nižu osobu,vladar ASC je MA,okcidentalan koji to potvrđuje.MA90*SO nešto svetliji ten.UR na samom ASC,vrh glave,kosa je bujna,smeđa,takođe vladar ASC u lavu,nalik lavljoj grivi. MA u lavu daje sportski tip osobe,takmičarski duh,atraktivan izgled,malo harizme i ponosnog držanja zbog čega drugima možeš delovati uobraženo.
I UR i MO u prvom polju donose mladolikost.UR daje neobičan izgled,malo ledenog šarma,a kako je na delu ASC koji predstavlja oči i vezuje se za svetlo-plavu boju,to se može pretpostaviti i da će oči biti te boje.
U 8-oj godini života,MA (vladar ASC,ali i vladar VI) pravi kvadrat prema ASC0*UR - udarac,prelom,120*ME - ruke.Takođe,UR direkcijom pravi kvadrat prema SA koji je slučajni vladar III polja i prirodni signifikator kostiju.
Otac predstavljen SA u lavu,egoistična i hladna osoba,bez mnogo ljubavi (SA90*VE).Pod dominacijom je majke koja je predstavljena SO u biku,žena koja je tvrdokorna,pomalo konzervativna.Među njima nema ljubavi jer je SA u izgonu i kvadrira dispozitora SO tj. VE koja je i prirodni signifikator braka.
Ako posmatramo tradicionalno,da je otac SA a majka MO (noćno rođenje),dobijamo jaku kvadraturu MO/SA,gde su obe planete debiltirane,obe u teškom aspektu prema VE i može se reći da majka snosi veću odgovornost za raspad braka (MO uvlači VE u izgon)
Samo IV polje je pri kraju znaka i često ovakav položaj može ukazati na izvesnu promenu u porodičnim odnosima,odnosno može ukazati na to da jedan od roditelja neće voditi brigu o natusu - drugim rečima razdvajanje porodice.
Sa roditeljima nema slaganja,jer je MA u izgonu SA (otac) i u kvadratu sa SO (majka),mada je u njenoj vlasti,što ukazuje sve na dominantnost majke i njenu potrebu da sve kontroliše.
Prema ovome bi trebalo da imaš brata po majci ?! U tom slučaju direkcijama dobijaš brata 96-te.
VII polje u biku,fiksni znak,partnerstva inkliniraju trajnosti.Iako te uvlače u izgon,kod tebe postoji izvestan kompleks vernosti,izvesno trpljenje,a i činjenica da ne voliš da budeš sama.
ME kao signifikator uma je okretan,u V polju (sport),dispozitor MA u lavu (takmičarski duh),ali ME je retrogradan i brzo gubi interesovanje za stvari (ovan,pokretan znak),teži promenama,preispituje se.
Vladar IX polja je MO,dispozitor je MA u lavu u IX,sve pokazatelji studija vezanih za sport. MA u lavu je pomalo lenj i kao malefik koči same studije.
Povratak SA donosi neugodan dvogodišnji period,posebno od kraja 2006g. kada se vraća na svoju natalnu poziciju i pravi 90*sa MO i VE.

Edit : bilo bi dobro postaviti još neki datum nekog događaja,da bi vreme bilo što preciznije određeno

Iskreno, najvise volim da citam postove koje napisete Shmishonja i ti. Zaista vas cenim oboje (ne znaci da druge ne cenim, samo ste mi vas dvoje najdrazi :) )
A kad mi se sada desila situacija da ste mi napisali razlicite informacije, ja bih malo vristala :)

Evo ja cu dodati jos par stvari, mozda pomognu u odredjivanju....
Krenula sam ranije u skolu, bila sam napredno dete :D
Naucila sam da pisem i citam i latinicu i cirilicu sa nepunih 5 godina.
Od 6 do 9 godine sam trenirala sportsku gimnastiku, bila sam veoma uspesna.
Prestala sam da treniram jer mi se otac zaljubio u sestru od mog trenera, i napustio porodicu :smrc:
Pocela sam da treniram atletiku, i bavila se time do neke 14 godine...
Prva veza pocinje sa mojih 12 godina, i traje 3 ipo godine.... kao i vecina drugih.
1998. mi pocinje veza koja je bila pakao. Naravno, u pocetku je bilo sve divno i krasno.... Kasnije, te godine, pocinju veliki problemi... Decko postaje narkoman, ja se trudim da ga izvucem iz svega, naravno da ne uspevam. Propatila sam tada kao nikada u zivotu, cak sam i ja potrazila strucnu pomoc, jer sam bila na ivici razuma. To je bio period agonije, psihickog pada, pa razvoja.... Trajalo je oko 4 godine... :(

Zaposlila sam se 4.1.2005., i jos uvek radim u toj banci.

2005. decembar, krecem da zivim sa deckom sa kojim sam bila veoma kratko... mesec, dva. Potrajali smo do decembra 2006. Ponovo period tuge, preispitivanja, sazrevanja (saturnov povratak). Ovaj period bih najvise povezala sa simbolikom 12. i 8. kuce. Osecala sam se grozno, samo, bez ikakve podrske od strane roditelja, selila sam se vise puta, lutala... prosla sam kroz pakao, ali ne zalim. Pomoglo mi je u mnogim stvarima (naravno, tada nisam tako mislila :D )
2008. april, maj, napredujem na poslu. Dobijam vecu odgovornost, ali nisam potpisala nikakav ugovor za to mesto. Samo me svi znaju kao rukovodioca tog odeljenja
E valjda sam malo pomogla :)

landara1234
08-10-2009, 12:51
Astrobilly je u pravu.Podznak si skorpija.Pozdrav.

Billy
09-10-2009, 11:08
Na osnovu ovoga što si sada iznela,mogu samo da potvrdim tvoje vreme rođenja u 19:15h

Najpre,jedna zanimljiva stvar. I ME i SA su u zaokretu,zapravo stacionarni,jer sekundarnim progresijama,već narednog dana obe planete kreću direktno. Kako je uvek najbitnija natalna pozicija,to će nam ukazati da će se te dve planete izraziti sa izvesnom zadrškom,odnosno da će sve što one simbolišu u karti imati tendenciju da duže traje i da se sporije realizuje.
Primarni signifikatori uma su MO i ME,dok za slučajnog signifikatora imamo SA.
ME ima dostojanstvo termina i benefičnom je polju,takođe u kardinalnom vatrenom znaku,što obezbeđuje dobar um,sposoban za učenje,mada može imati problema sa koncetracijom. Nalazi se na zvezdi Alpheratz koja podstiče funkcionalnost uma,odnosno ojačava intelekt.
Ne volim da se previše bakćem sa transcedentalnim planetama,ali ne može se zanemariti ni ME180*ME i delom ME120*NE koji se aktiviraju tranzitom SA preko ME 98-e godine. S obzirom da je ME determinisan na V polje,ali ima dominaciju i u VII polju,možemo ga vezati za ljubavni odnos.
Dakle,te 98-e,odnosno nešto malo pre toga,SA tranzitira kroz V polje,uzrokujući velike teškoće na ljubavnom planu,stvara veliki pritisak na um (ME). SA je ovde izuzetno malefičan jer je u znaku svog pada,a kako je slučajni signifikator uma,imamo bukvalni pad razuma. Natalno je na 17*Ar bilo delimično pomračenje SO,pa kada se SA nacrtao tu,dobijamo prilično lošu sliku stvari,opet vezanu za sam um (pomračenje). To traje gotovo 4 godine,jer SA sve vreme pravi jako loše aspekte najpre sa MA vladarom ASC,a potom i sa samim SA,a imao je i konjukciju sa natalnim SO te VE na Algolu.Tek nakon toga,osećaš "oslobođenje" od svega.
Prema direkcijama,upravo u tom periodu,MA koji je prirodni signifikator mladića,pravi kvadrat na natalnu VE u VII polju,koja je vladar i tvog XII polja,na Algolu (gubiš glavu).Takođe,MA je u kvadratu i sa MO,što ti uništava psihu i dušu.Ovo je dodatno pojačno time što natalno postoji kontraantiscija između MO i MA.
Dodatna stvar koja može opisati iskustvo fatalne veze je i to što se vladar ASC - MA,našao na ekvidistancu VE/PL,što već sve samo za sebe govori.
Sekundarne progresije samo potvrđuju sve što je prethodno izneto.
Sreća te je JU u VIII polju,egzaltiran i u sekstilu sa SO,što predstavlja dobru zaštitu.
Predispozicije za bavljenje sportom su već na prvi pogled naglašene.Kao što rekoh u prethodnom postu, ME je prilično živ i okretan,a u V polju dominaciju ima i MA,pa sve to skupa donosi predispozicije za bavljenje sportom (ME-pokret,trk MA - vežba,gimnastika).Ipak,s obzirom da je MA90*SO (vladar X) mala je verovatnoća da ćeš se u životu time i baviti.
Od signifikatora zaposlenja (ME,MA;VE) najbolje je položena VE,jer je u sedištu i na uglu. Kako je VE u pitanju,to je lep posao,fin,koji ne zahteva fizički rad ni preveliko umno naprezanje.Kako je VII polje,to je rad sa drugim ljudima,javni posao,a s obzirom da je u znaku bika,koji se prirodno vezuje za materijalno i novac,rad u banci je sasvim logična opcija. Svakako zbog VE90*MC0*SA,napredak je izvestan,ali usporen.
Ako se osvrnemo na roditelje,primetićemo da je signifikator oca u majčinom XII polju,dakle "iza leđa" što često ukazuje na to da osoba ne vidi jasno svog partnera. Uopšteno,ovakva pozicija je česta u brakovima koji su podložni propadanju.Dakle,ovde imamo pokazatelja da otac nešto krije od majke,a kako je SA90*VE,to je ljubavna veza.Direkcijom,SA u tvojoj 9-oj godini života,pravi sekstil sa JU u njegovom V,koji je prilično determinisan na ženski svet.Vladar V polja oca je ME,koji direkcijom iste godine pravi trigon sa SA - signifikatorom oca. Vladar majke - SO dolazi u opoziciju na vrh njenog IV polja,takođe i MA vladar IV pravi kvadrat na isti vrh.Teži period za majku,jer joj je samopouzdanje u tom periodu na nuli (ME vladar njenog II egzaktno na tački pomračenja),a verovatno je i da je to jedan od lošijih finansijskih perioda.
2005g. SO (vladar X) direkcijom menja znak,što ukazuje na promenu na profesionalnom planu.Takođe,sekundarnom progresijom,SO staje na tačku fortune,a VE kao signifikator zanimanja iz VIII polja (tuđi novac) pravi sekstil sa SO,što sve skupa ukazuje na zaposlenje i početak zarađivanja novca.
Itd,itd,itd.

Alex78
09-10-2009, 12:19
:eek: Na osnovu ovoga što si sada iznela,mogu samo da potvrdim tvoje vreme rođenja u 19:15h ......
:worthy:
svak ti cast astrobilly, oborio si me sa nogu :5:

Hvala ti puuuuuno, i stvarno, svaka ti cast. Ostala sam bez texta :eek:

Kunem se u tebe :) :wiggle:

Veliki pozdrav

tinna-bg
18-11-2009, 21:10
Evo imam ja datum ako neko hoce da vezba rektifikaciju.

1.11.1978 Beograd

Visoka 178, do 25-e bila izrazito mrsava, izrazito zelene krupne oci, sada ima cak i visak kilograma.
Jedinica, zivi u centru grada, radi u marketinskoj agenciji kao fakturista, nikad se nije udavala, nikad nije imala ni ozbiljnu vezu. Nikad nije studirala. Zivi sa roditeljima, ima svoj stan koji izdaje i ima jedno 20 macaka :D Zavrsila gimnaziju, mislim 12-u, ali nisam sigurna, odlicno govori engleski jezik, koji je sama ucila.

Ako treba jos nesto, kazi te :)

skorpija_strelac
18-11-2009, 21:16
Evo imam ja datum ako neko hoce da vezba rektifikaciju.

1.11.1978 Beograd

Visoka 178, do 25-e bila izrazito mrsava, izrazito zelene krupne oci, sada ima cak i visak kilograma.
Jedinica, zivi u centru grada, radi u marketinskoj agenciji kao fakturista, nikad se nije udavala, nikad nije imala ni ozbiljnu vezu. Nikad nije studirala. Zivi sa roditeljima, ima svoj stan koji izdaje i ima jedno 20 macaka :D Zavrsila gimnaziju, mislim 12-u, ali nisam sigurna, odlicno govori engleski jezik, koji je sama ucila.

Ako treba jos nesto, kazi te :)
nesto mi vuce kao da su joj sve planeta na JA strani:D
jel sam u pravu?
ako ne i dupla sko
ili sko/vaga

nece biti prvi put da gresim:D

tinna-bg
18-11-2009, 21:47
nesto mi vuce kao da su joj sve planeta na JA strani:D
jel sam u pravu?
ako ne i dupla sko
ili sko/vaga

nece biti prvi put da gresim:D

BRAVO!

Pogodila si iz prve, ona je skorpija podznak vaga :)

U drugoj kuci ima sunce, mesec, merkur, veneru, uran i mars u skorpji, a pluton joj je na samom asc u vagi :)

skorpija_strelac
18-11-2009, 22:01
BRAVO!

Pogodila si iz prve, ona je skorpija podznak vaga :)

U drugoj kuci ima sunce, mesec, merkur, veneru, uran i mars u skorpji, a pluton joj je na samom asc u vagi :)

ou jea:D
pomislila sam zbog nedostatka opozicija da je okrenuta vise sebi..pa zato sve na levo:D

mylyca
19-11-2009, 13:16
Evo jedna osoba, mlada je, al' ima štošta da se kaže :)
22.07.1987. u Novom Sadu.
Fizički izgled: nižeg rasta, oko 165cm, mačkste zelene oči, skladno i srazmerno građena, a nikad ništa nije trenirala.. male grudi, kosa tanka i retka, neka svetlo smeđa boja (mada u to nisam sigurna jer se jedno vreme farbala svake druge nedelje u neku drugu boju). Problematična koža, sa puno mladeža i bubuljica, ali lepa u faci.
Što se tiče porodice ima rođenog brata koji ima cerebralnu paralizu, tata i mama su joj alkoholičari, a sa mamom ima baš puno sukoba. Ona i brat su vanbračna deca, roditelji su se venčali pre 6-7 godina tek i imaju jako puno sukoba.
Ona je rano počela da izlazi, rano je imala prvo sexualno iskustvo i puno prolaznih vezica i momaka. Završila je poljoprivrednu školu trogodišnji smer za cvećara i tokom škole jako puno izlazila i uzimala sve i svašta (što se tiče droga). Pre 2 godine je prekinula dugu vezu od 4 godine sa 10 godina starijim likom, a bili su skoro pred brakom, međutim ona se osećala sputano. Pre skoro mesec dana se verila za lika koji je lečeni narkoman s kojim je u vezi nekih 6 meseci i svadba je zakazana za mart...

Eto, mislim da je i više nego dovoljno za početak :)

monika21
19-11-2009, 15:41
Pre svega jos jednom bih se javno zahvalila Shmisonjiji za uradjenu rektifikaciju na mom natalu.
evo dacu vam podatke mog brata i oca, pa ako vam je neko do njih dvoje zanimljiviji vi pokusajte da pogodite mozete da pogledate moj natal i na taj nacin pokusate da preko mene nadjete podznak.
brat-9.5.1980. u pancevu, srednje visine i gradje, mrsaviji, u vezi je 6 godina, od 2003, pre mesece dana je otvorio kafic, zavrsio je srednju masinsku skolu, ali je hteo da bude vozac, smedja kosa i oci, vrlo ljut kad plane, tvrdoglav, tata i on oprecna misljenja ali se na kraju uvek sloze, jako vezan za majku i podseca likom na nju
otac-9.9.1953. u pancevu, jako sarmantan, 1979 stupio u brak sa mojom mamom, jako je vezan za nju, ceo zivot se bavio ugostiteljstvom, pre mesec dana ostao bez posla iako je za tu firmu bio formalno zaposlen oko 25 godina, crna kosa i oci, brzo plane ali se jos brze odljuti

eto kao ima jos nekih pitanja tu sam, inace i otac i brat su isti podznak-gle slucajnosti!!!!

thalatte
19-11-2009, 21:20
mylyca primjer..(mislim da sam fulala , al)

(ove mačkaste zelene oči me bune...pošto ih nekako u mojim primjerima PL daje)...Rekla bi da je Sco ASC blizu Plutona, tako da je Mars u kvadratu sa Asc-om (pa loš ten,bla,bla) a u aplikaciji sa Neptunom - sklonost takvom Neptunovskom miljeu...Težak, mračan život, zapravo je autodestruktivna...nakon jednog,odma drugi problematičan frajer....al izgleda kao da ispliva svaki put...pa to bi mogao dati Pluton..

mylyca
19-11-2009, 22:56
Nije nije, te mačkasto zelene oči su tu da zbune :) Pretprošle godine je imala problema sa bubrezima i nekim gljivicama. Inače je extrem po pitanju privlačenja pažnje, uvek pravi neke gluposti, a tu se ubrajaju i njena tetovaža i 3 pirsinga na neobičnim mestima (da se razumemo, ne mislim da su pirsinzi i tetovaže glupost, nego su njeni razlozi za to glupost) :)

predatorica
07-08-2010, 16:09
Nije nije, te mačkasto zelene oči su tu da zbune :) Pretprošle godine je imala problema sa bubrezima i nekim gljivicama. Inače je extrem po pitanju privlačenja pažnje, uvek pravi neke gluposti, a tu se ubrajaju i njena tetovaža i 3 pirsinga na neobičnim mestima (da se razumemo, ne mislim da su pirsinzi i tetovaže glupost, nego su njeni razlozi za to glupost) :)

ja bi zbog tih zelenih očiju rekla da ima ascedent u lavu na 8 stupnju ili 20stupnju škorpije.

nale777
24-11-2010, 14:20
Jel moze neko da mi pomogne oko utvrdivanja mog tacnog vremena rodenja, koj e je zaokruzeno na 14 casova?
3.1.1977.Pozarevac
Od vaznijih dogadaja:
- sa 26 i po godina - diplomirala, juni 2003,
- sa 26 i 9 meseci se zaposlila - 1. oktobar 2003,razgovor za posao 18.sept.
- u 28-oj smrt oca - 25. novembar 2005,
- u maju 2006 , znaci sa 29 i po godina upoznala muskarca koji je ostavio znacajan trag u mom zivotu,
- u 2008 god -26.oktobar, mojoj skoro 32-oj, upoznala drugog vaznog muskarca,
- u maju 2010,tj. 30.aprila - ponovni kontakt sa prvim bivsim, koji se okoncao polovinom oktobra.
Ne razumem se u direkcije i pomeranje vremena rodenja. Volela bih da naucim, uz neciju pomoc.

donalea
24-11-2010, 14:29
nale,daj datum kad si diplomirala,pa da probam

nale777
24-11-2010, 14:48
nale,daj datum kad si diplomirala,pa da probam

23.juni 2003.god.

donalea
24-11-2010, 15:47
nale,ovo sto cu ja da ti kazem uzmi sa velikom rezervom,jer ovo prvi put pokusavam,ovako,ja sam pomeranjem vremena tvog rodjenja "stelovala" vertex,jer bi on morao biti ukljucen u nekim bitnijim dogadjajima,a u tu pricu bi i Pl trebao da bude ukljucen,a on deluje u malim orbisima,1,1.5 stepen,u svakom slucaju po tome sto sam ja gledala vreme rodjenja bi trebalo da ti bude oko 17.30h,jer se po polozaj vertexa i njegovog odnosa prema Pl za tu satnicu uklapa (gledala sam datume kad si diplomirala i kada ti je otac umro),sad nastaje problem jer se meni cini da si negde spominjala da si rodjena ili oko 14h ili nocu?,pa se ovo moje nikako ne uklapa u to,u svakom slucaju ovo sa vertexom je jedan od laksih nacina za retifikaciju,negde ga je pepuuu objasnjavala,jos jednom,ovo uzmi sa velikom rezervom,jer retifikaciju bi trebalo da ti uradi neko ipak iskusan,pozz

nale777
24-11-2010, 16:34
nale,ovo sto cu ja da ti kazem uzmi sa velikom rezervom,jer ovo prvi put pokusavam,ovako,ja sam pomeranjem vremena tvog rodjenja "stelovala" vertex,jer bi on morao biti ukljucen u nekim bitnijim dogadjajima,a u tu pricu bi i Pl trebao da bude ukljucen,a on deluje u malim orbisima,1,1.5 stepen,u svakom slucaju po tome sto sam ja gledala vreme rodjenja bi trebalo da ti bude oko 17.30h,jer se po polozaj vertexa i njegovog odnosa prema Pl za tu satnicu uklapa (gledala sam datume kad si diplomirala i kada ti je otac umro),sad nastaje problem jer se meni cini da si negde spominjala da si rodjena ili oko 14h ili nocu?,pa se ovo moje nikako ne uklapa u to,u svakom slucaju ovo sa vertexom je jedan od laksih nacina za retifikaciju,negde ga je pepuuu objasnjavala,jos jednom,ovo uzmi sa velikom rezervom,jer retifikaciju bi trebalo da ti uradi neko ipak iskusan,pozz

Ok, hvala ti puno na pokusaju i vremenu.Sad sam tek zbunjena!
Ali definitivno ovo sto mene opisuje u natalu po vremenu 14 casova nije bas tacno.

donalea
24-11-2010, 16:46
Ok, hvala ti puno na pokusaju i vremenu.Sad sam tek zbunjena!
Ali definitivno ovo sto mene opisuje u natalu po vremenu 14 casova nije bas tacno.

joj,verujem da si zbunjena,moras da vidis i koji ti asc najvise odgovara,zatim raspored planeta u poljima...i ostalo,retifikaciju sa direkcijama i progresijama ja ne znam da uradim,al znam da moze da se koristi i vertex ovako nekako otprilike

nale777
25-11-2010, 17:09
Probala sam da se rukovodim uputstvima za rekt. ali ne vredi kad se ne razumem u direkcije i progresije, ni u to na sta bi koji aspekt mogao da ukaze, od vaznih dogadaja u mom zivotu.
Molim pomoc od clanova koji se razumeju u rektifikaciju!

kako_god
25-11-2010, 18:32
Molila bih nekoga za pomoc oko rektifikacije natalne karte, moja mama ne zna svoje tacno vreme rodjenja, ja sam pokusavala nekako da sve to odgonentnem ali zaista ne mogu, ako neko bude zainteresovan da pomogne ostavicu podatke i recicu neke bitne dogadjaje u njenom zivotu... :D

virgo84
25-11-2010, 18:41
Molila bih nekoga za pomoc oko rektifikacije natalne karte, moja mama ne zna svoje tacno vreme rodjenja, ja sam pokusavala nekako da sve to odgonentnem ali zaista ne mogu, ako neko bude zainteresovan da pomogne ostavicu podatke i recicu neke bitne dogadjaje u njenom zivotu... :D

pa ajde ostavi podatke pa mozda i nesto skontamo zajedno:)

kako_god
25-11-2010, 19:10
pa ajde ostavi podatke pa mozda i nesto skontamo zajedno:)

Hehe 31.08.1954. godine u Indjiji, rodjena je koliko baka kaze popodne, uvek se tome smejem hahaha jer nikako ne zna koliko sati je moglo da bude :D

E ovako, njeni roditelji su se razveli i otac (moj deda) umro je kad je ona imala 14 godina, zavrsila je srednju III stepen.Mog tatu je je upoznala kad je imala 23 godine, sa 26 se udala. Inace moj tata i mama su se upoznali preko posla, zajedno su radili u istoj firmi.Tata je mladji 3 godine :D.E da kada je imala 27 godina ja sam dosla na svet.
Ako treba jos nesto pisem :)

virgo84
25-11-2010, 19:19
Hehe 31.08.1954. godine u Indjiji, rodjena je koliko baka kaze popodne, uvek se tome smejem hahaha jer nikako ne zna koliko sati je moglo da bude :D

E ovako, njeni roditelji su se razveli i otac (moj deda) umro je kad je ona imala 14 godina, zavrsila je srednju III stepen.Mog tatu je je upoznala kad je imala 23 godine, sa 26 se udala. Inace moj tata i mama su se upoznali preko posla, zajedno su radili u istoj firmi.Tata je mladji 3 godine :D.E da kada je imala 27 godina ja sam dosla na svet.
Ako treba jos nesto pisem :)

sad cu to da pogledam, al sam vidjela datum...31.08. a ja sam 30.08. hahahahaa, e mora da je super:)salim se

kako_god
25-11-2010, 19:24
sad cu to da pogledam, al sam vidjela datum...31.08. a ja sam 30.08. hahahahaa, e mora da je super:)salim se

jao vidi stvarno :)
super je :D analiticna kao i svaka devica ;)

virgo84
25-11-2010, 19:35
jao vidi stvarno :)
super je :D analiticna kao i svaka devica ;)

taj razvod roditelja, losi aspekti ose 4-10, pa i uran tu ukljucen..preko posla mozda da vladar 7 bude u 10( a i 6 nije iskljucena) a da je mladji moze bit predstavljen merkurom, lil da je on u toj kuci...e sad, jel bar preko dana rodjena, znas li? i jos nesto, ima li mladjeg brata ili sestru?

kako_god
25-11-2010, 19:38
taj razvod roditelja, losi aspekti ose 4-10, pa i uran tu ukljucen..preko posla mozda da vladar 7 bude u 10( a i 6 nije iskljucena) a da je mladji moze bit predstavljen merkurom, lil da je on u toj kuci...e sad, jel bar preko dana rodjena, znas li? i jos nesto, ima li mladjeg brata ili sestru?

Da upravo to, i ja sam nekako gledala da vidim da vladar sedme bude u 6 ili 10 kuci.Preko dana je rodjena, imala je mladju sestru koja je umrla pre 4 godine.

virgo84
25-11-2010, 19:48
Da upravo to, i ja sam nekako gledala da vidim da vladar sedme bude u 6 ili 10 kuci.Preko dana je rodjena, imala je mladju sestru koja je umrla pre 4 godine.

e pa to znaci da treba da gledas da 3 kuca bude u znak ili neka planeta koja moze predstavljat njenu sestru..u ko e znaku tetka rodjena, a pitam jer eto meni se npr potrefilo da mi je brat devica( mada stariji) a 3 polje u devici, dok npr ja sam kod njega predstavljena skorpijom( a tu su mjesec- u skorpiji na stepenu raka) jupiter i uran u konj u strijelcu, a vrh kuce na 14 step skorpiji... e sad ja jesam dev/rak al taj pluton u skorp,u 4 sa 5 poljem u skorp sasve marsom i uranom, mogu da me opisu kao nekog "skorpionskog" tipa, imam ja malo i toga:)

kako_god
25-11-2010, 19:53
e pa to znaci da treba da gledas da 3 kuca bude u znak ili neka planeta koja moze predstavljat njenu sestru..u ko e znaku tetka rodjena, a pitam jer eto meni se npr potrefilo da mi je brat devica( mada stariji) a 3 polje u devici, dok npr ja sam kod njega predstavljena skorpijom( a tu su mjesec- u skorpiji na stepenu raka) jupiter i uran u konj u strijelcu, a vrh kuce na 14 step skorpiji... e sad ja jesam dev/rak al taj pluton u skorp,u 4 sa 5 poljem u skorp sasve marsom i uranom, mogu da me opisu kao nekog "skorpionskog" tipa, imam ja malo i toga:)

Ovako tetka rodjena u znaku jarca, sad stvarno se vrti tu negde taj jarac oko druge trece kuce, e sad tu postoji problem, da je rodjena u prepodnevnim casovima jarac bi onda bio na pocetku trece kuce, sto bi onda bilo to to, medjutim baka tvrdi da je bilo popodne, tako da sam ja potpuno zbunjena.Mada tada se nista ne poklapa sa partnerom, onda bi ispalo da partnera upoznaje kroz zatvorenu instituciju a to nije.

Mozda bi pomoglo da opisem izgled, smedja kosa kao mala rano je osedela ovo mi lici na podznak raka, mrsavija bila do nekih 40-ih godina sto bi moglo da bude nesto vezano sa jupiterom, on koliko znam daje gojenje u srednjim godinama, najvise se goji oko stomaka, opet je to i rak.Smedje oci, lepuskasta (nije sto mi je mama) :D, trenutno se farba u plavo, donja usna malo veca od gornje.

Ne znam sto ali ja sam dosla negde na 13:45, tu se nalazi ASC u strelcu, na stepenu raka, sedma kuca u blizancima, blizanci daju visinu a je moj otac visok, stepen raka edino mi tu nekako ne pije vodu kod njega, mrsav, sa svetlim ocima, i da ima kovrdzavu kosu sto moze biti stepen raka, ali po tome vladar 7 kuce se nalazi u 9 kuci, sto nikako nema logike.

virgo84
25-11-2010, 20:39
Ovako tetka rodjena u znaku jarca, sad stvarno se vrti tu negde taj jarac oko druge trece kuce, e sad tu postoji problem, da je rodjena u prepodnevnim casovima jarac bi onda bio na pocetku trece kuce, sto bi onda bilo to to, medjutim baka tvrdi da je bilo popodne, tako da sam ja potpuno zbunjena.Mada tada se nista ne poklapa sa partnerom, onda bi ispalo da partnera upoznaje kroz zatvorenu instituciju a to nije.

Mozda bi pomoglo da opisem izgled, smedja kosa kao mala rano je osedela ovo mi lici na podznak raka, mrsavija bila do nekih 40-ih godina sto bi moglo da bude nesto vezano sa jupiterom, on koliko znam daje gojenje u srednjim godinama, najvise se goji oko stomaka, opet je to i rak.Smedje oci, lepuskasta (nije sto mi je mama) :D, trenutno se farba u plavo, donja usna malo veca od gornje.

Ne znam sto ali ja sam dosla negde na 13:45, tu se nalazi ASC u strelcu, na stepenu raka, sedma kuca u blizancima, blizanci daju visinu a je moj otac visok, stepen raka edino mi tu nekako ne pije vodu kod njega, mrsav, sa svetlim ocima, i da ima kovrdzavu kosu sto moze biti stepen raka, ali po tome vladar 7 kuce se nalazi u 9 kuci, sto nikako nema logike.

pa ja sam za period izmedju 2 i 3, a sad upoznali se preko posla.. a sta je posao, neka institucija, skolstvo, da nisu ih prijatelji upoznali? i da li je taj susret u gradu gdje je ona rodjena, ili u dr gradu, njen posao, pa onda to mozes gledat kroz 9

kako_god
25-11-2010, 20:57
pa ja sam za period izmedju 2 i 3, a sad upoznali se preko posla.. a sta je posao, neka institucija, skolstvo, da nisu ih prijatelji upoznali? i da li je taj susret u gradu gdje je ona rodjena, ili u dr gradu, njen posao, pa onda to mozes gledat kroz 9

Posao nije ni institucija ni skolstvo, radi se o auto kuci, to bih pre povezala sa bliznacima mada i ovaj merkur, u gradu gde su se upoznali i jedno i drugo su dosli, mada je pre tate mama dosla, znaci ni jedno ni drugo nije rodjeno tu.E sad prvo je ona pocela da radi u toj firmi pa posle on.

virgo84
25-11-2010, 21:16
Posao nije ni institucija ni skolstvo, radi se o auto kuci, to bih pre povezala sa bliznacima mada i ovaj merkur, u gradu gde su se upoznali i jedno i drugo su dosli, mada je pre tate mama dosla, znaci ni jedno ni drugo nije rodjeno tu.E sad prvo je ona pocela da radi u toj firmi pa posle on.

gledaj 13:59-vladar 6 i 7 merkur, u 9( upoznavanje u dr gradu, kao i posao tamo) njen vladar u 7 u raku, pa preko mozda nekoga posla da radi u dr grad( mjesec dispoz u konj sa 10 poljem) a 10 polje na 15 stepenu- blizanca, vezano za kola. eto a sad ona na 19 step( vladar asc) to je vaga, a i ona je simbol neke vitkosti, pa postepeno gojaznost oko stomaka...venera u sjedistu, konj mjesec to bi bila tvoja majka:)

kako_god
25-11-2010, 21:31
gledaj 13:59-vladar 6 i 7 merkur, u 9( upoznavanje u dr gradu, kao i posao tamo) njen vladar u 7 u raku, pa preko mozda nekoga posla da radi u dr grad( mjesec dispoz u konj sa 10 poljem) a 10 polje na 15 stepenu- blizanca, vezano za kola. eto a sad ona na 19 step( vladar asc) to je vaga, a i ona je simbol neke vitkosti, pa postepeno gojaznost oko stomaka...venera u sjedistu, konj mjesec to bi bila tvoja majka:)

Hvala Virgoooo :) e pa da sad se poklapa, odlicno ti ovo ide, ja sam se skroz pogubila nesto nisam mogla da skontam, vrtila sam se tu izmedju 13:45 i 14h ali nista skontala nisam, odlicna si :) Bravo jos jednom :)

E da sad sam skonatala i njeno mesto rodjenja, ovan pored brda, mars otisao u jarca na drugom stepenu, u pitanju je ravnica, poljoprivredno zemljiste (2* bik sve to daje) u jarcu, kuca je bila stara, to su one stare, duguljaste zovem ih kuca iz austrougarske :D tako da sada sve to ima logike :D

virgo84
25-11-2010, 21:34
Hvala Virgoooo :) e pa da sad se poklapa, odlicno ti ovo ide, ja sam se skroz pogubila nesto nisam mogla da skontam, vrtila sam se tu izmedju 13:45 i 14h ali nista skontala nisam, odlicna si :) Bravo jos jednom :)

E da sad sam skonatala i njeno mesto rodjenja, ovan pored brda, mars otisao u jarca na drugom stepenu, u pitanju je ravnica, poljoprivredno zemljiste (2* bik sve to daje) u jarcu, kuca je bila stara, to su one stare, duguljaste zovem ih kuca iz austrougarske :D tako da sada sve to ima logike :D

e pa hvala ti mada ja ovo jos uvjek samo vjezbam, tako da ne mogu bit sigurna al ako je tako, jos bolje:)

nale777
17-01-2011, 08:21
Molim pomoc od clanova koji se razumeju u rektifikaciju!

Jel moze neko da mi pomogne oko utvrdivanja mog tacnog vremena rodenja, koje je zaokruzeno na 14 casova?
3.1.1977.Pozarevac
Od vaznijih dogadaja:
- sa 26 i po godina - diplomirala, juni 2003,
- sa 26 i 9 meseci se zaposlila - 1. oktobar 2003,razgovor za posao 18.sept.
- u 28-oj smrt oca - 25. novembar 2005,
- u maju 2006 , znaci sa 29 i po godina upoznala muskarca koji je ostavio znacajan trag u mom zivotu,
- u 2008 god -26.oktobar, mojoj skoro 32-oj, upoznala drugog vaznog muskarca,
- u maju 2010,tj. 30.aprila - ponovni kontakt sa prvim bivsim, koji se okoncao polovinom oktobra.
Ne razumem se u direkcije i pomeranje vremena rodenja. Volela bih da naucim, uz neciju pomoc.

nedda
17-01-2011, 10:34
Cekaj Nale...da li je u pitanju koji minut gore-dole, ili uopste ne znas kada si rodjena?

nale777
18-01-2011, 08:18
Cekaj Nale...da li je u pitanju koji minut gore-dole, ili uopste ne znas kada si rodjena?

Znam okvirno vreme, 14 casova, tako pise u nezvanicnim beleskama, te sigurno nije daleko od toga.Ranije je postojala tendencija da se vreme zaokruzuje, pa niko nije pisao 13:35 i sl, vec zaokruzivao vreme, posebno stariji, jer njima to nista nije znacilo.
Neke stvari iz mog natala me definitivno ne opisuju najbolje, a ni dogadaji se ne poklapaju sa predikcijama, te sumnjam da je vreme tacno.
Moze pomoc? :)

nale777
01-05-2011, 23:58
Zar stvarno niko nece da mi odgovori već mesecima i pokuša da mi pomogne oko rektifikovanja vremena rodenja? 8-(