evo moja natalna karta...pa ako neko moze... [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : evo moja natalna karta...pa ako neko moze...

vodolija91
11-07-2009, 22:27
http://www.imagehuge.com/out.php/i7582_nova.gif

markobgd
12-07-2009, 01:10
bices krupan kad porastes, jupiter na asc.... mada imam i ja jupiter na asc pa sam mrsav :D al dobro....
svetlije boje kose,... verovatno.
Jupiter u prvoj kuci je fenomanalan kao zastita za fizicko telo, nema veze sto je retrogardan...... (sem sto ti moze dati problem sa kilazom).

Kod tebe u natalnoj karti je jako polje javnosti, tako da je moguce da ces se baviti medijima, uran i saturn su dosta jaki jer su zamenili mesta a i krajnji su dispozitori skoro svih planeta. tako da, jako sesto polje, jako sedmo, posao i ljubav bi trebalo da ti idu. trebalo bi da volis mladje devojke, i da ti je jako bitan intelektualni sklop.... imas verovatno starijeg brata ili sestru sa kojima imas super odnos.
Jedino odnos sa caletom moze biti malo problematican zbog sunce90pluton egzaktno.
mars u blizancima => nekad kasnije problemi sa okostavanjem...dakle pazi na to.. i pazi da ne flipnes od nerviranja jer imas saturna u vodolija,a on vladar 6te kuce ..........
eto :D mrzi me vishe :D

vodolija91
12-07-2009, 02:49
bices krupan kad porastes, jupiter na asc.... mada imam i ja jupiter na asc pa sam mrsav :D al dobro....
svetlije boje kose,... verovatno.
Jupiter u prvoj kuci je fenomanalan kao zastita za fizicko telo, nema veze sto je retrogardan...... (sem sto ti moze dati problem sa kilazom).

Kod tebe u natalnoj karti je jako polje javnosti, tako da je moguce da ces se baviti medijima, uran i saturn su dosta jaki jer su zamenili mesta a i krajnji su dispozitori skoro svih planeta. tako da, jako sesto polje, jako sedmo, posao i ljubav bi trebalo da ti idu. trebalo bi da volis mladje devojke, i da ti je jako bitan intelektualni sklop.... imas verovatno starijeg brata ili sestru sa kojima imas super odnos.
Jedino odnos sa caletom moze biti malo problematican zbog sunce90pluton egzaktno.
mars u blizancima => nekad kasnije problemi sa okostavanjem...dakle pazi na to.. i pazi da ne flipnes od nerviranja jer imas saturna u vodolija,a on vladar 6te kuce ..........
eto :D mrzi me vishe :D
znaci fantasticno opisao si me u nekoliko redova.Ako mozes da mi kazes preciznije o mom nekom buducem zanimanju.I da mrsav sam.Kako ovo radis?:)

markobgd
12-07-2009, 03:03
prva ljubav sa 15 godina

tvoje buduce zanimanje je verovatno neki menadzment u nekoj organizaciji ili mozda politici. promenices vise zanimanja, mozda ces imati i privatnu firmu. al generalno sve se vrti oko neke simbolike PR-a (public relations - odnosi sa javnoscu). Znachi ti ispred neke organizacije ili grupe (mlade, tek stvorene -> mars u blizancima, mars na petom stepenu,stepen lava, pa mozda budes ti i osnivach te organizacije, politicke, ili mooozda umetnicke...jer je 11ta kuca u biku....., e sad tu ima gro mogucnosti, pa zbog ove venere u ribama mozda bude to i religijska ....al je to malo verovatno :) ).
sunce->venera verovatno ce se to odigrati sa 24 godina.... neka ta ideja o tvom zanimanju..... ili osnivanju tog nechega :)

a nesto si bio bolesljiv kao dete.....
ovo ti je odlichna godina da se zaljubish u astrologiju mesec->uran prim.direkcija ;) a mozda i nadjes neku devojcicu :D sobzirom da je uran vladar 7me

The Neptune
12-07-2009, 03:04
Pa kad je Vodolija, sta ce nego intelektualke da voli. :)

Da probam i ja. :D
Bice da je mrsav zbog Saturn 180 AC, imam ga ja a imao ga je i Michael Jackson. :D A moze i zbog vladara AC egzaktan kontakt Pluton. Sto se fizickog izgleda tice, vladar AC Sunce je u Vodoliji, sto znaci da su karakteristike Vodolije pojacane, visina, bled ten, i uopste svetlija kosa i oci (mada Pluton moze da potamni i da smanji i uopste da Skorpionske crte :D).

Ne znam je l' volis sport, i kako ti ide sport sa lopticama? :D

A imala bih jedno pitanje, hoces ovde ili na PP, cisto onako nesto zbog sebe da pitam?

vodolija91
12-07-2009, 14:21
prva ljubav sa 15 godina....
hvala ti puno na izdvojenom vremenu...a posebno mi se svidja ovo za devojcicu.e ucim ne znam sta pre da citam sve je tako zanimljivo...:)

Pa kad je Vodolija, sta ce nego intelektualke da voli. :)....
volim sport bavio sam se malo tenisom ali nista posebno.sad vise ne.
ako mozes da mi objasnis sta je PP,nisam bas upoznat?:)