Darkness [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Darkness

Margoth
28-06-2009, 23:46
Čini mi se da je u mom natalu previše Škorpije za jedno Sunce u Vagi!... A kako tek podneti Mesec u Ovnu i asc u Jarcu?!!!...

skorpija_strelac
28-06-2009, 23:50
jel si jako tvrdoglava...svadjalica i to?

nekako mi tako vuce ova kombinacija sko/ovan/vir/cap

teska?

Margoth
28-06-2009, 23:59
O da - sve to!...I veoma mracna, sto je opet kontradiktorno mom suncu u 9.kuci u Vagi, no ipak je i ono u konjukciji sa Plutonom

Nikita
29-06-2009, 00:06
Venera kao vladalac 5.kuce,nalazi se u 11.kuci,tako da su moguce ljubavne veze iz prijateljstava ili kasnije ostajes sa njima prijatelj,a sobzirom da je Venera 0 Mars 0 Uran bilo je tu svega,mislim i strasnih kratkih veza,iznenadno i neocekivano upoznavanje i neocekivani krahovi u ljubavi:)
Umes da budes eksplozivna i vatrena Mesec u ovnu,a vladalac Meseca je Mars u skorpiji u konjukciji sa Uranom.
Mislim da imas dosta seksipila u sebi sa toliko skorpije,znas da budes nezgodna kada se neko zakaci sa tobom

skorpija_strelac
29-06-2009, 00:12
O da - sve to!...I veoma mracna, sto je opet kontradiktorno mom suncu u 9.kuci u Vagi, no ipak je i ono u konjukciji sa Plutonom

cini mi se da si ti najmanje vaga u celoj prici:D

bas mi opako deluje ova Ve0Ma u sko u 11:D

ne znam ja sam pocetnik
ali da li odajes utisak hladne , pomalo nepristupacne osobe

mada koliko zapravo moze biti hladna Ve u sko 0 Ma:D
Mo u ari 180 Pl

Margoth
29-06-2009, 00:18
s obzirom da je Venera 0 Mars 0 Uran bilo je tu svega,mislim i strasnih kratkih veza,iznenadno i neocekivano upoznavanje i neocekivani krahovi u ljubavi:)
Bilo bi tako da mi nije asc u Jarcu - uglavnom duge veze, ali da, zaista neocekivani krahovi, obrti i sl. Mislim da ta Ve u Sco donosi uvek nezadovoljstvo onim sto je u ljubavi, odnosno naginjaje dramatici

Nikita
29-06-2009, 00:23
Moguce taj ASC u Jarcu zna da pravi prepreke i ogranicenja.Sobzirom da si Vaga sa ASC u Jarcu to je kao da si u sukobu sama sa sobom:D

Margoth
29-06-2009, 00:26
ali da li odajes utisak hladne , pomalo nepristupacne osobe
Ha, zaista je tako, tako me neki dozivljavaju...nosim uglavnom crno...
mada koliko zapravo moze biti hladna Ve u sko 0 Ma:D
Mo u ari 180 Pl a zapravo u meni konstantna unutrasnja dinamika, da ne kazem haos!

Moguce taj ASC u Jarcu zna da pravi prepreke i ogranicenja.Sobzirom da si Vaga sa ASC u Jarcu to je kao da si u sukobu sama sa sobom:D
U vecitom sukobu!:mad:

Nikita
29-06-2009, 00:33
Moram da te pitam sobzirom da imas Mesec u Ovnu kao vatrenom znaku,da li si se kao mala opekla na nesto ili vrelu vodu,ili imas smederevac u kuci,a mozda i kamin,vatra ili vrela voda:D

Margoth
29-06-2009, 00:35
Umes da budes eksplozivna i vatrena Mesec u ovnu,a vladalac Meseca je Mars u skorpiji u konjukciji sa Uranom.
Veoma!!!To mi se cesto obije o glavu
Mislim da imas dosta seksipila u sebi sa toliko skorpije,znas da budes nezgodna kada se neko zakaci sa tobom[/QUOTE]
Pa, ;) kazu...

Moram da te pitam sobzirom da imas Mesec u Ovnu kao vatrenom znaku,da li si se kao mala opekla na nesto ili vrelu vodu,ili imas smederevac u kuci,a mozda i kamin,vatra ili vrela voda:D
Naletela na kafu koju je mama nosila i ispolivala me - jos imam oziljak, ispala iz kolica - povredila glavu - Ovan

Nikita
29-06-2009, 00:39
To,to mislim na oziljke:DNa to treba da obratis paznju,vrela voda,vatra,glava:)Pretpostavljam da znas da treba da obratis paznju i na jajnike Mars u Skorpiji,ne mora da bude nista strasno dovoljne su i upale

Margoth
29-06-2009, 08:48
A Me, kao vladalac 9. u Sco 90 Ju pretpostavljam donosi poteškoće tokom studija, odnosno rasplinutost, nesistematičnost? Da li je to dobar aspekt za filozofiju?

veg
29-06-2009, 08:56
Da li se baviš nekom umetnošću, da li imaš proročke snove, kako ti radi intuicija?

Margoth
29-06-2009, 09:45
Da li se baviš nekom umetnošću, da li imaš proročke snove, kako ti radi intuicija?
E, intuicija mi je neverovatna - šteta samo što je ne sledim često, a imam sklonosti ka umetnosti

nymeria
09-01-2012, 11:52
Sad bas gledam, jako mi se svidja ovaj tvoj vatreni trigon, samo sto kod tebe nije samo trigon vec konfiguracija zmaja, tako da je jos bolje (ili vedra sa mesecom u fokusu)..Tako da je tebi ovo Mo180Pl na neki nacin kljucno u horoskopu, veliki pokretac bez obzira na svu tu eksplozivnu energiju...I sto vise gledam bas mi se cini da je yoga prava fizicka aktivnost za tebe, da te malo kanalise :D Ne bi se ja zezala s tobom :D A za intuiciju potvrdujem sve do sada receno, od sad cu ti verovati na rec:) A na neki nacin su nam slicni horoskopi, Ju u 7. Mo istaknut, Ma,So u 9....Ne znam da li si gledala po Pullenu na astro.comu koja ti je dominantna planeta, bas me zanima, izracunava i domin. planetu, dom. znak itd... hyleg ti je verovatno sunce jer je u 9. kuci i najblize MC-u, kao i meni...