brak??? [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : brak???

rachica
27-04-2009, 11:47
evo moje natalne karte, pa ako neko zeli da prokomentarise....
postavicu i njegovu kartu, koji je inace mladji od mene 2 god, da vidimo kako to izgleda ;)
gdje smo se upoznali, kakvi su nam planovi za dalje, komentari njegove majke...da vidimo sta znamo ;)

(ovo je njegov natal)
http://img27.imageshack.us/img27/4117/astrow2gw04hp.gif

thalatte
28-04-2009, 19:44
I jeste li se na poslu upoznali????Ili je neka njegova tajnica zaljubljena u njega???:D :D

rachica
28-04-2009, 19:48
I jeste li se na poslu upoznali????Ili je neka njegova tajnica zaljubljena u njega???:D :D

hahahahha
prvo pitanje tacno, na poslu se upoznali ;)
a drugo pitanje ne razumiejem :confused:

thalatte
28-04-2009, 19:56
Ma to je bila šala ;)...

On ima Ve u sjedištu u 6 (poslovno okruženje).....to je ljubav na poslu ;) i Mars mu je tu...nije bilo teško..

Ti imaš Mars u 10 (karijere)-opet upoznavanje preko posla..

Da li je ljubav bila tajna u početku (što mi je isto logično s obzirom da se na poslu odvija)
Ti imaš Ve u 12 koja pomalo voli skruvanja ,on Moon....

Sve u svemu...u onom Davisonu vam je i Mjesec vladar Asc u 12. tako da sigurno da osoba Asc sve to skupa drži malo tiše,a to bi mogla biti ti,em si starija,em rachica ;)

rachica
28-04-2009, 20:00
Ma to je bila šala ;)...

On ima Ve u sjedištu u 6 (poslovno okruženje).....to je ljubav na poslu i Mars mu je tu...nije bilo teško..

Ti imaš Mars u 10 (karijere)-opet upoznavanje preko posla..

Da li je ljubav bila tajna u početku (što mi je isto logično s obzirom da se na poslu odvija)
Ti imaš Ve u 12 koja pomalo voli skruvanja ,on Moon....

Sve u svemu...u onom Davisonu vam je i Mjesec vladar Asc u 12. tako da sigurno da osoba Asc sve to skupa drži malo tiše,a to bi mogla biti ti,em si starija,em rachica ;)

upoznali smo se preko posla, mada ne radimo zajedno :)
drzimo u tajnosti, tacno...zbog dusmana :D
a moja VEu12 cuva tajnu.... dokle ne znam :)

thalatte
28-04-2009, 20:04
Pa dobro je to...bar ovako na brzaka izgleda da vam se simbolika poklapa...e sad prepuštam iskusnijima da odrede budućnost...:D pozdrav :)