Pitanja o prijateljima [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Pitanja o prijateljima

duska
18-04-2009, 19:38
joj nigde tema o drugarstvu.posto nisam uspela da nadjem,pisacu ovde pa molim prebacite moje pitanje gde treba,ne mogu naci:(
koji je razlog zbog kog se moja najbolja drugarica naljutila na mene,i hocemo li se ikad pomiriti.Nismo u kontaktu oko godina dana.podgorica ,18.04, 19h,23min31sec

Shmishonja
22-04-2009, 17:20
Ovde ćemo da se pozabavimo pitanjima koja se tiču naših prijatelja ~ ali MI PITAMO NEŠTO U VEZI NJIH ~ na primer : da li ću uspeti da obnovim kontakt sa drugom iz osnovne? Zašto mi se drugarica ne javlja, da li je sve u redu? Kada će moja drugarica da nadje srodnu dušu? Kada će moj drug više da zarši fakultet i nadje normalan posao? I slično...

Znači ~ pitanje NAS interesuje, a vezano je za nekog našeg prijatelja/prijateljicu? Znači nisu oni postavili pitanje, već nas lično interesuje ako mmožemo da im pomognemo na ovaj način.

Ovde ćemo naravno da gledamo XI polje i nj. planetu vladara i već željeno polje koje se vezuje za tematiku pitanja ~ isto kao i kod "običnog" horarnog pitanja, samo malo "zavrtimo u krug" čart :)

rachica
27-04-2009, 11:27
moze li se na ovoj temi postaviti pitanje, izvinite ako grijesim...
zanima me zasto me cijeli zivot prati zenska ljubomora?? jedna/dvije drugarice s kojima se aktivno druzim, mada i one postaju cudne s vremena na vrijeme, cak jednu planiram zvati i za kumu...sta je to u meni sto ne uspijevam odrzati PRAVO drugarstvo medju istim polom,zbog cega njihova ljubomora???... da li je u meni problem?
sa muskarcima je drugacije, drugova na pretek :)
11.27h

mikica
28-04-2009, 01:47
zanima me zasto me cijeli zivot prati zenska ljubomora?? jedna/dvije drugarice s kojima se aktivno druzim, mada i one postaju cudne s vremena na vrijeme, cak jednu planiram zvati i za kumu...sta je to u meni sto ne uspijevam odrzati PRAVO drugarstvo medju istim polom,zbog cega njihova ljubomora???... da li je u meni problem?

11.27h

e da znas samo koliko te razumijem,isto je i meni oduvijek bilo,pa i za one za koje mislim da su mi ko sestra,na kraju ispadnu bolesnice prave!
a moje pitance bi bilo...sta ova djevojka,moja najbolja prijateljica,djevica 23.8.84. Sarajevo,mislim oko 13.30...predstavlja u mom zivotu,i da su sve moje veze bivse povezane sa njom u smislu da sam ih upoznala preko nje...(sad su nam zahladnili odnosi,a nesto me i ne pogadja ko prije)
28.4.2009 01.47 utorak! sarajevo..:)

Shmishonja
28-04-2009, 11:18
11.27h

Da vidimo ~ po horarcu, ti si Sunce u Biku i Mesec u Blizancima. Tvoje prijateljice su XI polje u Biku, sa Venerom u Ovnu.

Iz ovoga vidimo da one tebe "egzaltiraju" i sve što je vezano za Saturn [u ovom slučaju tvoje VII polje] je za njih "pad" ~ ne vole izbor tvojih partnera [znači nije ljubomora u pitanju, već bolje od tebe vide kakav je muškarac sa kojim si]

e da znas samo koliko te razumijem,isto je i meni oduvijek bilo,pa i za one za koje mislim da su mi ko sestra,na kraju ispadnu bolesnice prave!
a moje pitance bi bilo...sta ova djevojka,moja najbolja prijateljica,djevica 23.8.84. Sarajevo,mislim oko 13.30...predstavlja u mom zivotu,i da su sve moje veze bivse povezane sa njom u smislu da sam ih upoznala preko nje...(sad su nam zahladnili odnosi,a nesto me i ne pogadja ko prije)
28.4.2009 01.47 utorak! sarajevo..:)

Da vidimo ~ po horarcu, ti si retro Satrun u Devici i Mesec u Blizancima, a tvoja prijateljica je XI polje u Strelcu, sa Jupiterom u Vodoliji.

Iz ovoga vidimo da ona kao Jupiter je pod vladavinom Saturna, tebe, tako da nema razloga da sumnjaš u njeno prijateljstvo.

S druge strane, ti si ta koja ima negativan stav prema njoj, jer sve vezano za Jupiter za Saturn je pad, a i sam Mesec je protiv Jupitera.

tia13
28-04-2009, 11:30
ja bih postavila pitanje za moju drugarico i njen skorašnji razgovor za posao dali če biti nešto od tog posla ..... njen chart
http://i409.photobucket.com/albums/pp175/tijana13061982/MOJCA.jpg

mikica
28-04-2009, 11:36
Da vidimo ~ po horarcu, ti si retro Satrun u Devici i Mesec u Blizancima, a tvoja prijateljica je XI polje u Strelcu, sa Jupiterom u Vodoliji.

Iz ovoga vidimo da ona kao Jupiter je pod vladavinom Saturna, tebe, tako da nema razloga da sumnjaš u njeno prijateljstvo.

S druge strane, ti si ta koja ima negativan stav prema njoj, jer sve vezano za Jupiter za Saturn je pad, a i sam Mesec je protiv Jupitera.

hvala smis i dudo:)pusa

VIDANA
01-05-2009, 11:58
drugarica mi javlja pre neki dan da zapocinje neki novi posao,a sa njim i promenu svog kompletnog zivota,...nudi i meni isto to....,ali ne zeli da mi kaze o cemu se radi?
-moram poci sa njom-kod njih u firmu,jer je potpisala ugovor o poslovnoj saradnji i ne sme javno o tome da govori....- na sta sam je ja upitala,,izvini u koju sektu si se uclanila,, ....
kakav je to posao i dali sam pogresila sto sam odbila?
11.57h, bgd, 1.05.2009.

Shmishonja
01-05-2009, 17:57
drugarica mi javlja pre neki dan da zapocinje neki novi posao,a sa njim i promenu svog kompletnog zivota,...nudi i meni isto to....,ali ne zeli da mi kaze o cemu se radi?
-moram poci sa njom-kod njih u firmu,jer je potpisala ugovor o poslovnoj saradnji i ne sme javno o tome da govori....- na sta sam je ja upitala,,izvini u koju sektu si se uclanila,, ....
kakav je to posao i da li sam pogresila sto sam odbila?
11.57h, bgd, 1.05.2009.

Da vidimo ~ ti si Asc' u Lavu i Sunce u Biku u X polju. Mesec je u Lavu u XII polju. Drugarica je XI polje, Merkur u Blizancima u X polju. Potencijalni posao je predstavljen i horarnim X poljem, Venera u Ovnu i 10 poljem od XI polja ~ horarno VIII polje, Jupiter u Vodoliji ~ njen posao.

S obzirom da je Merkur u svom sedištu, trebalo bi da je ženica ok. Merkur nema povezanost ni sa Suncem, ni sa Mesecom, ni sa Venerom, drugim rečima ~ ona nema povezanost sa tobom, ali zato ima povezanost sa Jupiterom ~ njenim posom ~ ono što je interesantno ~ Merkur se nalazi u licu Jupitera i sve vezano za Jupiter za Merkur je u izgonu ~ po ovome, ta ženica kao da ne voli taj posao o kome je pričala!

E, sad, da vidimo da li je govorila istinu :
• Merkur jeste u svom sedištu, ali ako bi gledali po kvalitetu, Merkuru više odgovara znak Device, nego znak Blizanaca. Merkur sam po sebi je suv, kao i zemljani znak Device, dok su Blizanci "vazduh". Zato uvek kažem "drugo sedište"... samim tim, ona / tvoja prijateljica, deluje ok, kao da joj je sve potaman, a u stvari ~ nije, nešto tu ne štima i dobro je što joj nisi poverovala i pristala... jer iovako od tog posla ne bi bilo ništa ~ jer izmedju Sunca i Jupitera nema za sad direktnog povezivanja.

devojcica.sa.sibicama
01-05-2009, 22:42
Zasto je prestao da mi se javlja najbolji drug pocetkom januara ove godine i da li ce mi se opet javiti?

1.05.2009 u 22:29 u Novom Sadu

Evo probacu sama cisto posto me je Shmishonja ovako divnim tekstovima i jasnim objasnjenjima podstakla, ali ipak Shmisho molim te proveri jos se gubim :)

http://img231.imageshack.us/img231/2574/astro2gw115horarachr738.gif

Ja sam ovde Jupiter u Vodoliji na 24* i Mesec u Lavu na 11*, drug je Mars na 7* Ovna.

Mars je u svom vladarstvu (voli sam sebe?) i egzaltira Sunce, u Jupiterovom tj. mom je triplicitetu (ima postovanje za mene) i Venerinom terminu (prijateljstvo za neku Veneru?). On je u svom licu, pa ne voli sebe? Za njega je pad sve sa simbolikom Saturna, a on je meni vladar 2. i 3. kuce (njegove 4. i 5.) ali ne znam sta sve ovo znaci :( ...... za njega je pad nesto od pre....mozda? Mada ne vidim sta bi to bilo :(

Ja sam pod vladavinom upravo Saturna ( pa to mozda nesto lose znaci? :(), ne obozavam nikog tj. nikog ne egzaltiram u triplicitetu sam Merkura (postujem nekog Merkura) u terminu Venere ( i ja imam prijateljstvo za Veneru). U licu Merkura pa ne volim Merkur?
Pad mi je ono sto on obozava, tj. Sunce?

Skroz sam se pogubila i jedino sto sam zakljucila je da on nije nesto nacisto sam sa sobom..... :)

Acting_Me
02-05-2009, 00:20
Zasto nemam najbolju drugaricu, da li mojom krivicom prestaju mnoga moja prijateljstva, jer se ja zaista vezem...nije mi jasno ... Niksic 0:19 2.05.2009

Shmishonja
02-05-2009, 09:56
Zasto je prestao da mi se javlja najbolji drug pocetkom januara ove godine i da li ce mi se opet javiti?

1.05.2009 u 22:29 u Novom Sadu

Evo probacu sama cisto posto me je Shmishonja ovako divnim tekstovima i jasnim objasnjenjima podstakla, ali ipak Shmisho molim te proveri jos se gubim

http://img231.imageshack.us/img231/2574/astro2gw115horarachr738.gif

Ja sam ovde Jupiter u Vodoliji na 24* i Mesec u Lavu na 11*, drug je Mars na 7* Ovna.

Mars je u svom vladarstvu (voli sam sebe?) i egzaltira Sunce, u Jupiterovom tj. mom je triplicitetu (ima postovanje za mene) i Venerinom terminu (prijateljstvo za neku Veneru?). On je u svom licu, pa ne voli sebe? Za njega je pad sve sa simbolikom Saturna, a on je meni vladar 2. i 3. kuce (njegove 4. i 5.) ali ne znam sta sve ovo znaci ...... za njega je pad nesto od pre....mozda? Mada ne vidim sta bi to bilo

Ja sam pod vladavinom upravo Saturna ( pa to mozda nesto lose znaci? ), ne obozavam nikog tj. nikog ne egzaltiram u triplicitetu sam Merkura (postujem nekog Merkura) u terminu Venere ( i ja imam prijateljstvo za Veneru). U licu Merkura pa ne volim Merkur?
Pad mi je ono sto on obozava, tj. Sunce?

Skroz sam se pogubila i jedino sto sam zakljucila je da on nije nesto nacisto sam sa sobom.....

Da vidimo ~ ti si Asc' u Strelcu sa Jupiterom u Vodoliji i Mesec u Lavu u VIII polju. Drug ti je predstavljen XI poljem u Škorpionu, sa Marsom u Ovnu u O° sa horarnim IV poljem ~ koje je njegovo VI polje [6 od 11]

Da bi videli šta se desilo ~ gledamo poslednju separaciju Marsa ~ 120° sa Mesecom ~ Mesec ne samo što nam daje sliku tvojih emocija, već vlada i horarnim VIII poljem ~ to je 10p od 11p ~ njegov posao, društveni status, majka. Nešto što se desilo u njegovom "javnom" životu ili nešto sa poslom ili pak sa majkom ga je odvratilo od druženja sa tobom. Da bi videli šta će dalje da mu se dešava ~ gledamo prvu aplikaciju koju će Mars da ima ~ 60° sa Jupiterom ~ sa tobom. Ovo nam ukazuje da će ti se drug javiti ~ vremenski orijentaciono : -/+ 2 meseca max. :)

Zasto nemam najbolju drugaricu, da li mojom krivicom prestaju mnoga moja prijateljstva, jer se ja zaista vezem...nije mi jasno ... Niksic 0:19 2.05.2009

Da vidimo ~ ti si Asc' u Jarcu sa retrogradnim Saturnom u Devici u VIII polju i Mesec u Lavu u VII polju ~ prijatelji su predstavljeni XI poljem koje je u Škorpiji sa Marsom u Ovnu u horarnom III polju.

Ti kao Saturn preko tabele nemaš nikakvu povezanost sa Marsom, a ni Mesec. S druge strane sve vezano za Saturn za Marsa je pad... iz ovoga mi deluje da ti furaš fazon "vuk samotnjak" pa samim tim deluje da ti niko nije potreban :(

Acting_Me
02-05-2009, 12:10
Bas djeluje, i kad sam najtuznija, i kad mislim da to svi vide, posle saznam da djelujem potpuno suprotno :( Hvala shishmishonjo :)

*Invisibleshadow*
06-05-2009, 23:25
ne znam di bi točno smjestila ovo pitanje :misli:
uglavnom zanima me pomalo čudno ponašanje jednog prijeatelja (više kolega) prema meni ,koji je mogući razlog tog ponašanja :cool:
12.28.,06.05 .09split

devojcica.sa.sibicama
07-05-2009, 10:21
Hvala Shmishonjo na vremenu!
Nadam se da ce biti tako :)

Shmishonja
07-05-2009, 16:28
ne znam di bi točno smjestila ovo pitanje...
uglavnom zanima me pomalo čudno ponašanje jednog prijatelja (više kolega) prema meni , koji je mogući razlog tog ponašanja :cool:
12.28.,06.05 .09split

Da vidimo ~ ako ti je kolega sa kojim se družiš na poslu ~ on će biti predstavljen VII poljem.

Ovde imamo da je Asc' u Lavu, sa Suncem u Biku u X polju, dok je Desc' u Vodoliji sa retro Saturnom u Devici u II polju [njegovom VIII polju] Mesec je u Vagi u III polju.

Iz ovoga možemo prvenstveno da zaključimo da njega muče veliki problemi sa dugovima, problemi sa nekim dokumentima koja su se zaturil, ili poslovnim papirima, ali ima i nekih prikrivenih i neispoljenih emocijama prema nekome sa posla ili je zabrinut u vezi sa svomim radnim mestom i platom.

Ono što je interesantno, je da se tebi na neki način on svidja, pa je moguće da je tvoje prijateljstvo on pogrešno protumačio [?]

*Invisibleshadow*
07-05-2009, 18:07
a ne znam:confused: ,meni se sviđa zapravo sviđa njegov prijatelj pa da li je on to shvatio pa nemam pojma :cool:

Shmishonja
07-05-2009, 18:14
a ne znam:confused: ,meni se sviđa zapravo sviđa njegov prijatelj pa da li je on to shvatio pa nemam pojma :cool:

Vrlo moguće da su "poruke izmedju redova" pobrkane ~ ali uskro će se situacija rasčistiti -/+ 2 nedelje :)

*Invisibleshadow*
08-05-2009, 21:37
super hvala:)

goga73
11-05-2009, 08:23
Da li je moja najbolja prijateljica ljubomorna na mene, da li me ogovara i da li mi je sabotirala vezu? 11.5.2009. u 8,23 Zagreb.

Shmishonja
11-05-2009, 11:39
Da li je moja najbolja prijateljica ljubomorna na mene, da li me ogovara i da li mi je sabotirala vezu? 11.5.2009. u 8,23 Zagreb.

Da vidimo ~ ti si Asc' u Raku, sa Mesecom na 14° Strelca u VI polju.
Drugarica je XI polje u Ovnu, sa Marsom na 14° Ovna u O° sa vrhom XI polja.
Tvoja veza je Desc' u Jarcu, sa retrogradnim Saturnom na 14° Device u O° sa IV poljem.

Iz ovoga vidimo da tvoja drugarica nema povezanost sa tobom preko tabele, a ni ti sa njom, ali zato ona kao Mars ni malo ne voli tvog partnera ~ Saturna... a moguće je jer njen pa partner [u ovom horarcu predstavljen horarnim V poljem ~ Venera u Ovnu ] ne voli tvog partnera... Znači nije njena ljubomora, već njenom partneru smeta tvoj partner ...:(

goga73
11-05-2009, 12:03
Da vidimo ~ ti si Asc' u Raku, sa Mesecom na 14° Strelca u VI polju.
Drugarica je XI polje u Ovnu, sa Marsom na 14° Ovna u O° sa vrhom XI polja.
Tvoja veza je Desc' u Jarcu, sa retrogradnim Saturnom na 14° Device u O° sa IV poljem.

Iz ovoga vidimo da tvoja drugarica nema povezanost sa tobom preko tabele, a ni ti sa njom, ali zato ona kao Mars ni malo ne voli tvog partnera ~ Saturna... a moguće je jer njen pa partner [u ovom horarcu predstavljen horarnim V poljem ~ Venera u Ovnu ] ne voli tvog partnera... Znači nije njena ljubomora, već njenom partneru smeta tvoj partner ...:(

Hvala, važno je da mi nije radila iza leđa.
Njezin muž i ja se ne poznajemo, a ne poznaje niti mog "nesuđenog".

*Invisibleshadow*
27-05-2009, 21:41
što moj drugar (školski kolega)misli o meni 21i15 27.05.09 split

loreley
28-05-2009, 18:10
Hm mene zanima jeli mi ova prija iskrena i hoćemo li se i dalje druziti?ona je 12.02.1983. u 14:30 , Čakovec? veoma mi je bitno.i ja sam ta koja bih željela da je zadržim u svom životu i pomognem joj ali kao da u zadnje vrijeme nesto ne stima..jeli to tako ili mi se samo čini? Hoće li naše prijateljstvo biti trajno i iskreno? Čakovec, 28.05.,18:15.thanks

jupiter
06-06-2009, 22:53
Evo jednog pitanja,a tice se moje drugarice:
Hoce li uskoro zapoceti vezu sa osobom koja ce je usreciti?
Paracin 22:53 06.6.2009.

silva69
09-06-2009, 12:38
Dali je moj drug u prijateljskoj vezi sa osobom X ili ima nesto vise (posto oboje negiraju da imaju vise od prijateljstva)? Poznaju se vec od osnovne skole, oboje su u braku, ali vrlo cesto su zajedno i to drze u tajnost od svojih partnera.[img=http://img268.imageshack.us/img268/1992/prijateljstvo.gif] (http://img268.imageshack.us/my.php?image=prijateljstvo.gif)
Skopje 09.06.2009 12.07h

julijasd
09-06-2009, 18:35
Da li cu se ikada pomiriti sa najboljom drugaricom iz detinjstva s kojom ne razgovaram vec vise od godinu dana?
18:35h
9.6.2009.
Smederevo

malomace
10-06-2009, 00:56
Kada će moja drugarica da nadje srodnu dušu?
00:53,Novi Sad,10.06.2009.
hvala:)

Ramona
11-06-2009, 17:23
Evo jednog pitanja,a tice se moje drugarice:
Hoce li uskoro zapoceti vezu sa osobom koja ce je usreciti?
Paracin 22:53 06.6.2009.

Evo da probamo:

Drugarica je predstavljena 11.kucom u Strijecu a to je Jupiter, a njen potencijani decko 7 od 11. a to je 5. kuca, pa je on predstavljen Merkurom. Iako postoji aplikacioni kvadrat izmedju JU i ME, prije nego se ostvari egzaktno Jupiter ce antiscijom biti povezan s Venerom, tako da je mislim nazalost odgovor negativan.. http://www.kolobok.us/smiles/he_and_she/girl_sad.gif

Eto neka i drugi pogledaju..

Jedino ne znam da li nesto znaci sto ce taj aspekt biti prekinut s aspektom s Venerom koja ipak vlada Merkurom? http://www.topsmileys.net/smilies/confused0033.gif (http://www.topsmileys.net)

Kaze Shmisha:
Merkur 90° Jupiter za 2° a Venera antiscija 180° Jupiter za 3° samim tim prvo dodje do veze, pa do moguće prevare s njegove strane...
a moguće je da će se ona na neki način udaljiti od njega Mesec 90° Satur, pa će to biti njemu "povod" da gleda na drugu stranu...

Shmishonja
11-06-2009, 18:51
Nadam se da ste pročitali moju molbu ~ počnite da pored vašeg [novog] pitanja ostavljate podatke od vašeg poslednjeg horarca na ovoj temi, da bi lakše pratili razvoj dogadjaja ~ kao dopuna na temi vezana za temu feedback-a :)

jupiter
11-06-2009, 21:25
n.gemini hvala na odgovoru,nadam se da cu sledeceg puta dobiti pozitivniji odgovor.

Ramona
12-06-2009, 12:09
n.gemini hvala na odgovoru,nadam se da cu sledeceg puta dobiti pozitivniji odgovor.

Shmile je dopunila - korigovala odgovor na tvoje pitanje na temi Objasnjenja. Evo pogledaj ovdje: LINK (http://astro.axisdraw.com/forum/137643-post358.html)

Sad da li je odgovor pozitivan ili ne zavisi iz kojeg ugla gledas.. bit ce veza ali pitanje je bilo hoce li biti sretna.. :rolleyes:

malomace
12-06-2009, 18:28
moj prijatelj je obnovio vezu s svojom bivsom devojkom s kojom je prekinuo pre skoro godinu dana,pa na kontu toga zanima me da li ta veza ima buducnost(ili)? hvala unapred:confused:
(14:31,Novi Sad,12.06.2009)

http://de.tinypic.com/r/dw9bb4/5

11 polje(prijatelj)-lav(sunce)
Sunce u 9 polju blizanca(merkur)
7 polje-ovan(mars)
mars u 7 polju bika(venera)

moj prijatelj je predstavljen suncem u 9 polju blizanca sto ukazuje da je bas i neodlican,nije sposoban da bude sam....!?:confused:

Shmishonja
12-06-2009, 18:31
moj prijatelj je obnovio vezu s svojom bivsom devojkom s kojom je prekinuo pre skoro godinu dana,pa na kontu toga zanima me da li ta veza ima buducnost(ili)? hvala unapred:confused:
(14:31,Novi Sad,12.06.2009)

http://de.tinypic.com/r/dw9bb4/5

11 polje(prijatelj)-lav(sunce)
Sunce u 9 polju blizanca(merkur)
7 polje-ovan(mars)
mars u 7 polju bika(venera)

moj prijatelj je predstavljen suncem u 9 polju blizanca sto ukazuje da je bas i neodlican,nije sposoban da bude sam....!?:confused:

A zašto si gledala horarno 7 polje :confused:

Ako gledaš 11 horarno polje kao tvog prijatelja ~ njegova partnerka je 7 polje od 11 polja ~ horarno 5 polje {a ovde se baš lepo vidi ~ ona je Saturn ~ a on se uzima za simboliku nekoga ko je ostavljen u vezi ili ko je napustio vezu} ;)

malomace
12-06-2009, 19:06
A zašto si gledala horarno 7 polje :confused:

Ako gledaš 11 horarno polje kao tvog prijatelja ~ njegova partnerka je 7 polje od 11 polja ~ horarno 5 polje {a ovde se baš lepo vidi ~ ona je Saturn ~ a on se uzima za simboliku nekoga ko je ostavljen u vezi ili ko je napustio vezu} ;)

ja sam gledala 7 polje:confused:,kao za obican horic...hvala Shmishonja,a ima ta veza buducnost,i ako je obnovljena posle skoro godinu dana ili?!:confused:da on je nju ostavio,tad pre godinu dana!
Sunce kvadrat satur mora da se pomuce da bi uspeli,losa samoizrazavanja:confused:

Shmishonja
12-06-2009, 19:12
• da je običan horarc ~ ondak si ti u pitanju i tvoj partner
• kad je ovakav horarac ~ XI polje = tvoj prijatelj, V polje = njegovo VII polje tj. ta njegova partnerka

○ a što se tiče horarca :

◘ on je tu Sunce na 21° Blizanaca

◘ ona je tu Saturn na 15° Device

♠ Sunce i Saturn su imali separacioni 90° aspekt

♣ ni jedna treća planeta ih ne spaja, a ni sami nemaju medjusobnu aplikaciju

♦ po tabeli Sunce je u triplicitetu Saturna, dok Saturn uopšte nema povezanosti sa Suncem

♥ iz svega ovoga : on nju voli i zato je obnovio vezu sa njom, ona njega ne voli i sa njim je samo da ne bi bila sama...

malomace
12-06-2009, 19:23
• da je običan horarc ~ ondak si ti u pitanju i tvoj partner
• kad je ovakav horarac ~ XI polje = tvoj prijatelj, V polje = njegovo VII polje tj. ta njegova partnerka

○ a što se tiče horarca :

◘ on je tu Sunce na 21° Blizanaca

◘ ona je tu Saturn na 15° Device

♠ Sunce i Saturn su imali separacioni 90° aspekt

♣ ni jedna treća planeta ih ne spaja, a ni sami nemaju medjusobnu aplikaciju

♦ po tabeli Sunce je u triplicitetu Saturna, dok Saturn uopšte nema povezanosti sa Suncem

♥ iz svega ovoga : on nju voli i zato je obnovio vezu sa njom, ona njega ne voli i sa njim je samo da ne bi bila sama...

hvala Shmishonja na odgovoru i objasnjenju:)

Acting_Me
15-06-2009, 20:20
2.05.2009-datum postavljanja poslednjeg pitanja na ovoj temi
Zanima me da li se bivsa cimerka raspituje o meni dobronamjerno i zeli li da se pomirimo ili je to sve u negativnom kontekstu?
20:20 15 jun 2009 Niksic

Rivendell
16-06-2009, 11:11
Hi, ako mogu :)
Mene zanima da li mi je iskrena i dobronamjerna prijateljica kojoj se povjeravam?

Knin, 16.6. 11:10

Marsovka
16-06-2009, 14:25
2.05.2009-datum postavljanja poslednjeg pitanja na ovoj temi
Zanima me da li se bivsa cimerka raspituje o meni dobronamjerno i zeli li da se pomirimo ili je to sve u negativnom kontekstu?
20:20 15 jun 2009 Niksic

Ti si predstavljena retro Jupiterom na 27*Vodolije u 2.polju a Mesecom na 22*Riba u 3.polju.
Cimerka je (ako sam dobro postavila signifikatore, a nek me Shmisha ispravi ako gresim) Merkur na 1*Blizanaca.
Jupiter je u triplicitetu Merkura, a Merkur u svom sedistu i izgonu Jupitera.
Iz ovoga se moze zakljuciti da su tvoja osecanja prema njoj prijateljska, a njena potpuno suprotna, a dodatno se Merkur i vezuje za dvolicnost i ogovaranje :(

Skorpija
17-06-2009, 11:15
Zanima me zasto se jedna drugarica prema meni ponasa cudno.Da li je ljubomora u pitanju ili nesto drugo? I da li se uopste moze videti zasto me citav zivot prati "takva sreca" da li ja ne umem da izaberem ili ne znam da se postavim.
17.06.2009
11:07 Pancevo

Asc je u devici,a vrh XI u ovnu. Mesec i merkur nemaju aspekat.Mesec je u VIII kuci-ne znam koliko se tamo dobro oseca?

Acting_Me
19-06-2009, 02:14
Ti si predstavljena retro Jupiterom na 27*Vodolije u 2.polju a Mesecom na 22*Riba u 3.polju.
Cimerka je (ako sam dobro postavila signifikatore, a nek me Shmisha ispravi ako gresim) Merkur na 1*Blizanaca.
Jupiter je u triplicitetu Merkura, a Merkur u svom sedistu i izgonu Jupitera.
Iz ovoga se moze zakljuciti da su tvoja osecanja prema njoj prijateljska, a njena potpuno suprotna, a dodatno se Merkur i vezuje za dvolicnost i ogovaranje :(

Hvala ti, vrlo je moguce :rolleyes: a ovo sam ocekivala :o

Shmishonja
02-07-2009, 10:20
Zanima me zasto se jedna drugarica prema meni ponasa cudno.Da li je ljubomora u pitanju ili nesto drugo? I da li se uopste moze videti zasto me citav zivot prati "takva sreca" da li ja ne umem da izaberem ili ne znam da se postavim.
17.06.2009
11:07 Pancevo

Asc je u devici,a vrh XI u ovnu. Mesec i merkur nemaju aspekat.Mesec je u VIII kuci-ne znam koliko se tamo dobro oseca?

Da vidimo :

◘ ti si Merkur u Blizancima na vrhu X polja.
◘ ona je Mesec u Ovnu na vrhu VIII polja {njeno X polje}

◘ nepovezanost Meseca i Merkura preko Ptolomejeve tabele nam ukazuje da vas dve na žalost nemate puno afiniteta jedna prema drugoj ~ ona je orijentisana na Marsa [karijera i planiranje budućnosti] i Sunce [novac] i ne interesuje je ni Venera [porodica, tradicija, kreativnost, zabava] ni Saturn [stabilnost u vezi, tudje samovrednovanje] dok je relativno pozitivno orijentisana na Jupitera [više obrazovanje] dok s druge strane tebe interesuju upravo Saturn [kreativnost, zabava, vredan rad, poštovanje pravila] i Jupiter [više obrazovanje] a i sam Merkur, tj. ti.
◘ dodatno u XI polju je Južni Čvor koji ukazuje na loš odabri prijatelja... Merkurova orijentacija na sebe [sedište] sprečava ga da se na pravi način ponaša prema Mesecu [prijatelji] Dodatno, na samom vrhu XI polja je Sirijus koji je prirode Marsa i Jupitera, a donosi probleme usled nestrpljivosti, brzopletosti i osećanja takmičarskog duha koji igrožava fer plej... što i sam Mesec u Ovnu ukazuje sam po sebi...

Azaziel
02-07-2009, 10:50
Imam i ja jedno pitanjce.. :D Zasto nikako naci najbolju prijateljicu, da li mojom krivicom prestaju sva ta prijateljstva ili.. nekad mi se cini da zbog ljumomore cesto to sve propadne.. sada imam jednu curu s kojom sam super pa me zanima jel mi iskrena.. :p ;) :o

Unaprijed hvala na odgovoru ;)

Skorpija
02-07-2009, 17:08
nepovezanost Meseca i Merkura preko Ptolomejeve tabele nam ukazuje da vas dve na žalost nemate puno afiniteta jedna prema drugoj ~ ona je orijentisana na Marsa [karijera i planiranje budućnosti] i Sunce [novac] i ne interesuje je ni Venera [porodica, tradicija, kreativnost, zabava] ni Saturn [stabilnost u vezi, tudje samovrednovanje] dok je relativno pozitivno orijentisana na Jupitera [više obrazovanje] dok s druge strane tebe interesuju upravo Saturn [kreativnost, zabava, vredan rad, poštovanje pravila] i Jupiter [više obrazovanje] a i sam Merkur, tj. ti.
◘ dodatno u XI polju je Južni Čvor koji ukazuje na loš odabri prijatelja... Merkurova orijentacija na sebe [sedište] sprečava ga da se na pravi način ponaša prema Mesecu [prijatelji] Dodatno, na samom vrhu XI polja je Sirijus koji je prirode Marsa i Jupitera, a donosi probleme usled nestrpljivosti, brzopletosti i osećanja takmičarskog duha koji igrožava fer plej... što i sam Mesec u Ovnu ukazuje sam po sebi...

Thanks a lot Shmile...tacno je,i sada su mi stvari malo jasnije,ipak ja ne umem da izaberem prijatelje,ne znam zasto me tako dozivljavaju,ja sam bas spremna da se zrtvujem za prijatelje (natalni pl u 11),a ocigledno za takve ljude to nije dovoljno.Znaci,nemam sta da trazim sa njima?:rolleyes: Nije mi ni zao vise....
Hvala Smile jos jednom :)

yoohoo
20-07-2009, 23:25
Da li je moja cimerka svesno nepravedna prema meni i da li je svesna da nije u pravu? Optuzila me je za neke stvari koje je izvrnula a neke i izmislila, sve u svemu ja sam u soku i ne znam da li je to sve proizvod ljubomore i posesivnosti ili sta... Inace je ovan u horoskopu i znam da ne bi priznala da gresi ali ja ovakvu dozu ljudske bezobraznosti jos nisam osetila na svojoj kozi a narocito ne od nekoga ko me navodno voli i koga ja drzim za jednog od boljih prijatelja... Help me please!
Novi Sad 23.18h 20.jul 2009

*Invisibleshadow*
10-09-2009, 14:24
da li se mom prijatelju netko sviđa :)

evo karta
http://i387.photobucket.com/albums/oo320/nensilovepink/astro_2gw_01_da_ili_ne_44478_30900.gif

Shmishonja
10-09-2009, 16:34
Da li je moja cimerka svesno nepravedna prema meni i da li je svesna da nije u pravu? Optuzila me je za neke stvari koje je izvrnula a neke i izmislila, sve u svemu ja sam u soku i ne znam da li je to sve proizvod ljubomore i posesivnosti ili sta... Inace je ovan u horoskopu i znam da ne bi priznala da gresi ali ja ovakvu dozu ljudske bezobraznosti jos nisam osetila na svojoj kozi a narocito ne od nekoga ko me navodno voli i koga ja drzim za jednog od boljih prijatelja... Help me please!
Novi Sad 23.18h 20.jul 2009

Da vidimo :

◘ ti si Asc' u Ovnu sa Marsom na 06° Blizanaca u II polju i Mesec na 10° Raka u O° sa vrhom IV polja.
◘ ona je predstavljena XI polja, koje je u Jarcu, sa Saturnom na 18° Device u VI polju.

•○• ono što je interesantno je činjenica da obe ste pod jakim uticajem Merkura, a i obe ne volite Jupiter.

○•○ s druge strane, ona kao Saturn se nalazi u triplicitetu Meseca i na stepenu Marsa, dok ti s druge strane, kao Mars se uopšte ne povezuješ sa Saturnom, a kao Mesec se preko lica povezuješ sa Saturnom ~ ovde se vidi da ona ni malo nije negativno okrenuta prema tebi koliko si ti prema njoj emotivno distancirala u poslednje vreme.

◘ Mars i Saturn su u širokom separacionom 90° i nijedna ih planeta ne povezuje preko aplikacije, ali zato Mesec ima direktnu 60° sa Saturnom, pa samim tim nam to "govori" da će biti prilike da se razjasne nedoumice i uopšteno razlog zašto se tako čudno postavila prema tebi.

Shmishonja
10-09-2009, 20:07
da li se mom prijatelju netko sviđa :)

evo karta
http://i387.photobucket.com/albums/oo320/nensilovepink/astro_2gw_01_da_ili_ne_44478_30900.gif

Da vidimo : 10.09.2009. 14h05 Split

◘ drug ti je predstavljen XI poljem u Škorpionu, sa Marsom na 09° Raka na samom kraju horarnog VII polja ~ njegovog IX polja.
◘ Mesec se nalazi na 27° Bika u horarnom VI polju u O° sa Algolom i ide ka O° sa Pleadama.
◘ Sunce se nalazi na 17° Device umetnut u horarnom IX polju ~ njegovom XI polju.

•○• po Ptolomejevoj tabeli možemo da vidimo sledeće :

◘ njegov racio {Mars} je pod vladavinom Meseca, u svom je triplicitetu, ali je u isto vreme i u padu, egzaltira Jupitera i u njegovom je terminu, na stepenu Sunca ~ njegovom raciju se dopada ili neki Mesec ili neki Jupiter.
◘ s druge strane, Sunce {njegove emocije i sex.želja} je pod totalnim vladarstvom Merkura [pod njegovom vladavinom i egzaltira ga] u terminu je Jupitera, a dodatno je kao i Mars u licu Venere [uz dodatak da je i u njenom triplicitetu i padu] Ovde vidimo da se njegovom srcu i gaćama dopada ipak Jupiter.

○•○ Jupiter je ovde vladar horarnog I polja ~ što može biti ili : ti ili pak neko iz njegovog komšiluka {ne računajući opciju da si to možda i ti, jer tvoj drugar egzaltira tvoje VII polje ~ tj, planetu koja vlada ~ Merkur ~ želi da bude tvoje VII polje}

*Invisibleshadow*
11-09-2009, 15:53
:o aw da bar ..bilo bi lijepo da nešto i bude od toga :) ;)

hvala na odg.:)http://i387.photobucket.com/albums/oo320/nensilovepink/astro_2gw_01_da_ili_ne_50132_4341.gif

pa ako mogu pitat ...oće tu bit nešto više od prijeteljstva,
10.09.09,split,22:30

Shmishonja
12-09-2009, 11:43
:o aw da bar ..bilo bi lijepo da nešto i bude od toga :) ;)

hvala na odg.:)http://i387.photobucket.com/albums/oo320/nensilovepink/astro_2gw_01_da_ili_ne_50132_4341.gif

pa ako mogu pitat ...oće tu bit nešto više od prijeteljstva,
10.09.09,split,22:30

To pitanje prebaci na : http://astro.axisdraw.com/forum/osnove-horarna-astrologija/4099-horarna-pitanja-ix-27.html
A dodatno : http://astro.axisdraw.com/forum/osnove-horarna-astrologija/4189-obavestenje-o-nacinu-postavljanja-horarnog-pitanja.html

loreley
12-09-2009, 18:09
Hm mene zanima jeli mi ova prija iskrena i hoćemo li se i dalje druziti?ona je 12.02.1983. u 14:30 , Čakovec? veoma mi je bitno.i ja sam ta koja bih željela da je zadržim u svom životu i pomognem joj ali kao da u zadnje vrijeme nesto ne stima..jeli to tako ili mi se samo čini? Hoće li naše prijateljstvo biti trajno i iskreno? Čakovec, 28.05.,18:15.thanks

evo ovo sam postavila davno ali jos me zanima:)pa ako netko moze

misticna
12-09-2009, 20:42
ovo mi je dosta bitno a i njoj jako...točno ni ne znam gdje da postavim...ovdje ili pod posao..probat ću ovdje...

da li će moja prijateljica uspjeti izaći iz financiske krize u koju nije ušla svojom krivicom...vrijeme 20:34 našice

evo i karte samo da ju napravimhttp://img38.imageshack.us/img38/5475/horarposaos.th.gif (http://img38.imageshack.us/i/horarposaos.gif/)

dakle ona je predstavljena podznakom?bik...?ona venera u lavu(jok to ja kao pitaoc no ja nebitna u toj priči)?gledamo drugu kuću novca?...ili ne u horarcu...od 11 druga...jel da, vrh druge od 11 je riba-jupiter, neptun u vodenjaku 11...
ček gledamo vrh 11 vodenjak dakle uran ribama u 12 tajni, saturn u djevicama 6 posla, hm...to gledamo kao nju?

hm ajmo dalje probati jer važno mi je pa čitam malo po redu i pokušavam povezati, signifikator pitanja je vrh 12 kuće jer to je 2 kuća u odnosu na 11 prijateljstva jer pitam za nju, dakle jupiter i neptun su u vodenjaku u 11 kući u konjukciji..hm dakle samo ipak jupiter nema spoljašnih planeta...a baš mislila nadovezati zablude kroz poslovne suradnike i muljaže no ništ od toga(prijatelji nemaju nikakav utjecaj na razvoj događaja osim možda indirekttni jer to nisu prijatelji nego neka vrsta poslovnih suradnika)
hm saturn je spaljeno od sunca i radi opoziciju jupiteru...
gubim se gubim....hahahaha

*Invisibleshadow*
13-09-2009, 17:07
To pitanje prebaci na : http://astro.axisdraw.com/forum/osnove-horarna-astrologija/4099-horarna-pitanja-ix-27.html
A dodatno : http://astro.axisdraw.com/forum/osnove-horarna-astrologija/4189-obavestenje-o-nacinu-postavljanja-horarnog-pitanja.html

ispričavam se .buden pazila ,postavih tamo pitanje i probah nešto sama analizirat :)

Shmishonja
13-09-2009, 21:35
evo ovo sam postavila davno ali jos me zanima:)pa ako netko moze
Hm mene zanima jeli mi ova prija iskrena i hoćemo li se i dalje druziti? Hoće li naše prijateljstvo biti trajno i iskreno? Čakovec, 28.05.,18:15.thanks

Da vidimo : ti si ovde Mars u Ovnu u VI polju i Mesec u Lavu u IX polju, a ona je XI polje i retro Merkur u Biku u VII polju.

Da bi dobili odgovor treba da vidimo da li postoji aplikacija izmedju Merkura i Marsa / Meseca : na žalost oni niti imaju direktnu aplikaciju, Merkur i Mesec imaju aplikacioni 90° ali ih nekoliko drugih Mesečevih aspekata prekida u tome, ali imaju apl.O° preko antiscije, a na žalost ih nijedna druga planeta spaja.

Samim tim vaše prijateljstvo može trajati, ali neće biti onako priajtno i lepo kao do sada.

loreley
14-09-2009, 16:30
Da vidimo : ti si ovde Mars u Ovnu u VI polju i Mesec u Lavu u IX polju, a ona je XI polje i retro Merkur u Biku u VII polju.

Da bi dobili odgovor treba da vidimo da li postoji aplikacija izmedju Merkura i Marsa / Meseca : na žalost oni niti imaju direktnu aplikaciju, Merkur i Mesec imaju aplikacioni 90° ali ih nekoliko drugih Mesečevih aspekata prekida u tome, ali imaju apl.O° preko antiscije, a na žalost ih nijedna druga planeta spaja.

Samim tim vaše prijateljstvo može trajati, ali neće biti onako priajtno i lepo kao do sada.

e to bi moglo da se dogodi ako ja ipak odlučim da zamjenim decka....pa cemo se vidjati manje,,,jer sad se i nasi dobro slazu...
a postoji i mogućnost da ona preseli..
hvala ti draga:)

rachica
17-09-2009, 10:51
da li me ON gleda kao pravog prijatelja ili ipak kao zenu-znate na sta mislim ;) ???

10.50h
17.09.2009. pg

Shmishonja
21-09-2009, 12:53
da li me ON gleda kao pravog prijatelja ili ipak kao zenu-znate na sta mislim ;) ???

10.50h
17.09.2009. pg

Da vidimo :

◘ ti si Mesec u Devici i Mars u Raku,
◘ on je retro Merkur u Vagi na samom vrhu XI polja.

◘ on ima samo prijateljske emocije prema tebi ~ njegovo srce pripada jednoj osobi koja je pre izvesnog vremena odlučila da prestane da se vidja sa njim {ne mora da znači da je u pitanju devojka sa kojom se zabavljao... već neka "treća"...}
◘ s druge strane, ti si vrrrlo zainteresovana za njega i to na mnogo intimnijem nivou od prijateljskog ;)

dikosava
21-09-2009, 17:35
Da li cu uspeti da ostanem prijateljica, tj u dobrim prijateljskim odnosima, sa svojim bivsim?
BGD, 21.9.2009. u 17.35h.

rachica
22-09-2009, 14:24
Da vidimo :

◘ ti si Mesec u Devici i Mars u Raku,
◘ on je retro Merkur u Vagi na samom vrhu XI polja.

◘ on ima samo prijateljske emocije prema tebi ~ njegovo srce pripada jednoj osobi koja je pre izvesnog vremena odlučila da prestane da se vidja sa njim {ne mora da znači da je u pitanju devojka sa kojom se zabavljao... već neka "treća"...}
◘ s druge strane, ti si vrrrlo zainteresovana za njega i to na mnogo intimnijem nivou od prijateljskog ;)

nisam shmisho :) obrnuto je trebalo ispasti :)

skorpija_strelac
28-09-2009, 17:24
zasto se ne javlja i da li ce se javiti?
jeste u pitanju prijatelj ali u isto vrme mi se svidja:D?
da li da ga gledam kroz 7 ili 11?

postavljeno
28.9.2009
16:29 Beograd

ja sam Saturn u vir i Mo u aqu
on ?
sta je on?

Shmishonja
28-09-2009, 18:18
zasto se ne javlja i da li ce se javiti?
jeste u pitanju prijatelj ali u isto vrme mi se svidja:D?
da li da ga gledam kroz 7 ili 11?

sta je on?

On je VII polje jer si ti ♥ zainteresovana za njega ~ samim tim, ovaj horarac treba da ide na "ljubavni" topik ;)

Da li cu uspeti da ostanem prijateljica, tj u dobrim prijateljskim odnosima, sa svojim bivsim?
BGD, 21.9.2009. u 17.35h.

Ovo ide na horarce za ♥ pitanja ;)

Hekata
03-10-2009, 11:58
Da li će se iz ove svađe barem ona opametiti? (http://i37.tinypic.com/174gt1.gif)

smaragd
15-10-2009, 23:19
zbog jednog sna palo mi je na pamet da pitam da li je ona pravi prijatelj
pg 15.10 22:24

jupiter
16-10-2009, 16:05
Hocu li naci prijatelja-prijateljicu(mladju,stariju,na kom mestu) u ovom gradu sa kim bih mogla da se druzim,jer sam jako usamljena:(
Pozarevac 16:04 16.10.2009.

Vojvotkinja
19-10-2009, 21:34
da li je nestali mladic, drug mog brata zhiv? Nema ga vec 5-ti dan...

Izvinjavam se, ako pitanje nije na prikladnom mjestu?

Podgorica, 19.10.2009. 21:30h

*Invisibleshadow*
19-10-2009, 22:39
jeli mog prijatelja njegova djevojka voli kao on nju :)
22.33,19.10.09 split

Shmishonja
20-10-2009, 14:46
da li je nestali mladic, drug mog brata zhiv? Nema ga vec 5-ti dan...

Izvinjavam se, ako pitanje nije na prikladnom mjestu?

Podgorica, 19.10.2009. 21:30h

Pošto je to prijatelj tvog brata može da bude na ovom topiku, iako smo mogli i da ga stavimo i na "izgubljeno - nadjeno", ali nije problem.

Nestali mladić je Asc' ~ zašto ~ zato što si ti postavila pitanje pa si I polje, ali s obzirom da je u pitanju prijetelj tvog brata ~ III polje = brat, onda horarno I polje postaje bratovo XI polje ~ tj. izugbljeni mladić.

Evo i čarta : http://i577.photobucket.com/albums/ss212/Traditional_Astrologer/nestalimladic.jpg

Da vidimo :

• on je Mesec na 16° Škorpiona u V polju u O° sa arapskom tačkom neobičnih dogadjaja i O° sa arapskom tačkom života.

• poslednji aspekt koji je Mesec imao je 90° sa Marsom koji je vladar VI i XI polja i ima O° sa arapskom tačkom karme i nalazi se u II polju. Razlika je 15° ~ 5 dana ga nema => 1 dan = 3° / 8h = 1° [možda?]
~ Ukoliko je u pitanju Mars (ili je u kući Marsa), stvar & osoba se "gubi i nestaje" u strahu i afektu, naglo i iznenada, zbog čega je vlasnik u prvi mah morao biti strašno besan i ljut, osvetnički nastrojen po Liliju...

• prva aplikacija koju Mesec ima je 90° Jupiter koji je vladar X polja i nalazi se u O° sa vrhom IX polja. Razlika je 1°...

Ispred svoje kuće čovek obučen u odeću dvorske lude daje milostinju prosjaku koji stoji s njegove desne strane. S leve strane na čistini stoji niski stočić na kome je šestougaoni dragi kamen. Njegov vrh je odsečen i iz njega svetle zraci vatrenih boja. To svetlo se vidi čak na tri strane sveta. Na stolu je i dokument koji je proboden bodežom čija drška je optočena dragim kamenjem.
~ Uticaj : ♂
~ ulazak u suštinu stvari, romantična dvopolnost, napuštenost.
KLJUČNE REČI : transcedencija svesti, usamljenost, nekomunikativnost, destruktivnost, pogubne strasti, lutanje, bežanje, izbegavanje moralnih i druđtvenih obaveza.

○ u ovakvim slučajevima moramo na žalost da pogledamo i :

~ vrh VIII polja : Saturn na 28° Device u IV polju.

~ vrh IV polja : Merkur na 15° Vage [samo što je ušao na spaljeni put] u V polju.

~ arapska tačka života & smrti nestale osobe : 18° Riba u X polju.

~ arapska tačka Anarete : 03° Raka O° Asc'.

~ arapska tačka "vidljivosti" nestale osobe : 08° Device O° IC.

~ arapska tačka smrti : 12° Device u IV polju O° IC

~ arapska tačka [mesta] ubistva : 00° Device na samom kraju III polja O° IC'.

◘ Iz svega ovoga vidimo da Mars igra neobično veliku ulogu u celoj priči ~ Mars je vladar i VI polja {javni neprijatelji, ali i rodjaci iz očeve familije} i XI poljem {prijatelji}

◘ pozicija arapske tačke "vidljivosti" nestale osobe je u O° sa IC ~ a to je "podrum celog čarta" + i Mesec i Sunce su ispod horizonta ~ pa sve ovo pokazuje da je "vidljivost" nestale osobe potpuno nemoguća.

◘ dodatno sam Mesec je u znaku svog pada i na Asc' je Anareta {rušilac života}

◘ arapska tačka mesta gde bi [ne daj Bože] moglo da bude mesto ubistva je 00° Device ~ na samom kraju III polja, vrlo blizu IV polja, a i sam dispozitor je Merkur u Vagi {koji egzaltira Saturna, vladara VIII polja} koji se nalazi u IV polju {početak i kraj života}

◘ Mesec :
~ u vodenom znaku : u blizini vodovodnih cevi, posuda sa mlekom, kuhinja, jezera, reka, bara, bazena, ribnjaka, fontana, blizu vode bilo koje vrste
~ U fiksnom znaku ~ na nizim mestima, u blizini zemlje, odlicno skrivena.
~ ŠKORPIJA: nečista mesta, močvara, blato, kontejneri, voćnjaci; strana sveta: SEVEROISTOK
~ u V polju : blizu nekog igrališta, pozorišta, terena, mesta gde se mladi zabavljaju, kasino, kockarnica.
~ u padajućem polju : daleko je, odlično sakrivena, vrlo teško se pronalazi i obično je neko drugi umešan u njeno pronalaženje, traziti na levoj strani

~ meni sve ovo liči da je mladić stradao od ruke nekog svog "prijatelja" ~ a razlog : ljubomora ili osveta... :( Iskreno se nadam da grešim...

kole
14-11-2009, 23:11
Postavila sam pitanje da li ce se moja drugarica razvesti, 12.11.2009 u 20:21. Ona je moja XI - Bik, Venera u Sco 6stp, sto je jako lose 90 na Ma u Lavu, jer je njena VII ( moja V ) u Sco znaci da ce do razvoda doci, ako se ne varam. Sada, oba signifikatora su u fiksnim znacima a 17.11 se desava Ve0Ma, vrijeme ne znam.
Shmisho molim te ispravi ako sam sta zbrljala.

Shmishonja
27-12-2009, 16:44
U velikom nestrpljenju postavila sam ovaj horarac : kada će moja prijateljica Zorica da dodje kod nas (ona treba da dodje da bi bila tu par dana da mi pomogne oko čuvanja Dude, da bih ja imala prilike da završim neku papirologiju... a baš sam našla u periodu retro Merkura da to radim, al' ajd' ... niko nije savršen :rolleyes: )

Ja znam da će ona doći danas, ali me je naravno interesovalo KADA (vremenski u koliko sati) i DA LI će to horarni odgovor da pokaže :D

Datum : 27-12-09
Mesto : Bgd
Vreme : 16h 09min 12sec
Čart : http://i577.photobucket.com/albums/ss212/Traditional_Astrologer/charts/dolazak.jpg

E, sad ~ ja sam Mesec na 10° Bika umetnuta u XI polju ~ razmišljam o svojoj prijateljici. Ona je XI polje u Ovnu sa retrogradnim Marsom na 19° Lava na samom vrhu horarnog III polja.

» Kao direktan aplikacioni aspekt i egzatno preko antiscije Mesec i Mars imaju medjusobnu O° ~ samim tim odgovor je potvrdan. Razlika izmedju "obične" aplikacije je 9° dok je O° preko antiscije egzaltna.

» Vremenski ~ s obzirom da se meni "žuri" i da znam da danas popodne treba da stigne ~ kod mene su vremenske jedinice : sekund, minut, sat.

» Naglašenost fixnih znakova i promenljivih polja daje mi vremensku jedinicu : minut / sat. Ako gledam Mesec 90° Mars -/+ 9° ~ ispada mi 9h, ali ako gledam Mesec ant.O° Mars od 00° ~ ispada mi jako brzo & kratko. Mesečev dozvoljeni orbis je 13° i to bih mogla da uzmem da mi bude okvirno 1h ~ ovde imam 9° ~ znači nešto manje od 1h.

... a sad odoh na Feedback :D

skorpijica
15-01-2010, 18:30
da li je moja prijateljica iskrena prema meni tj da li radi u mom interesu kako kaze tj da li je ona ona prava drugarica ikl je samnom dok ne nadje neku drugu kofol bolju drugaricu...tj bi li me izneverila da moze
pitanje postavljeno
15.1.2010.
18 i 30 h
banja luka

Chither
16-02-2010, 18:54
Ne mogu tacno da formulisem pitanje...mom najboljem drugu prete zbog neke tuce koja se dogodila, jure ga po gradu, proganjaju ga bukvalno! Mnogo sam zabrinuta a on je u nervnom rastrojstvu. Plasim se jako sta ce da se dogodi jer to vec prerasta u vrlo opasnu pricu. Kako mogu da vidim kako ce da se odvija situacija i kada ce to i kako da se zavrsi?

16.februar 18:42
Kragujevac

zorana
16-02-2010, 19:29
Tebe u stvari zanima: hoce li on nastradati? sta ce se dalje desiti?

Znas kako, gledajuci ovu kartu ja bih rekla "nista", zato sto je MO, kao vladar XI u praznom hodu i to obicno i znaci "tresla se gora, rodio se mis". No, postoji nesto sto mene brine u ovoj karti, a to je sledece: MO je peregrinirano, dakle, bez ikakve snage (izuzimajuci slucajno dostojanstvo koje MO ima u VII, ajd' nije ko klot beskucnik), dok ti ljudi koji njega jure i proganjaju - radikalno V, derivatno VII kao otvoreni neprijatelji - jesu predstavljeni SA u Li. Mada ta egzaltacija oznacava, kako Froli lepo kaze nakostresenu macku, nekog ko se naduvao i predstavlja se i vecim i jacim nego sto jeste, taj SA nije bez snage. U ovom pitanju bi Rx kretanje oznacavalo da se sporni pojedinci povlace iz cele price, no, problem jeste nesto drugo, kao za baksuz: antiscija MO pada tacno na SA, antiscija SA pada tacno na MO. Do susreta izmedju njih ce svakako doci, samo ne verujem da ce doci do nekakvog ogromnog sukoba, MO je u terminu SA, a SA je u licu MO, nema neke velike mrznje, tek tolerisanja. I da bih dala prognozu da ce se sve lose zavrsiti, morali bismo da nadjemo MO u derivatnom ili radikalnom VIII ili XII polju ili u mnogo losijem stanju, izmedju dva malefika (MA i SA) i strahovito debilitiranog. To ovde nije slucaj. Aspekt samo sto se nije odigrao i mislim da je u pitanju tek dan ili dva od trenutka postavljanja pitanja, tad ce se situacija nesto rascistiti. Da ce biti bas povoljno po njega - nece, zato sto posle toga MO ulazi u znak pada SA, mrzi ga iz dna duse i ne verujem da ce ta promena osecanja da se dogodi tek tako, bez razloga.

Buby
16-02-2010, 20:01
Ciao svima!
Neznam da li se na ovako opce pitanje uopce moze odgovoriti ali zanima me zasto me grupa cura iz srednje skole tj moje drustvo sa kojima sam se intenzivno druzila u rodnom gradu na neki nacin mrze i sasvim su me odbacile? :(
Ja sam se povukla i zatvorila iako me to sve jako muci jer ja volim ljude i prijatelji su mi jako bitni.

Chither
16-02-2010, 21:42
Hvala ti Zorana mnooogo! Bas je sve tacno tako kako si rekla!:eek: Daj Boze da su "nakostresene macke" u pitanju! Ja ga molim da nista ne radi, ali on je resen da se sretne sa njima da to rascisti - po sistemu "kud puklo da puklo", jer ne moze vise da podnese situaciju. I to ce verovatno biti taj susret o kom pricas.
Hvala ti jos jednom, malo si me smirila...:(

spomenka
24-02-2010, 16:33
trenutno se nalazim u jednoj ajmo reć čudnoj situaciji.
imam osjećaj tj. ne da ga imam nego je tako, uglavnom svi moji prijatelji s kojima sam se družila su nekako otišli, svako na svoju stranu... to je ono kad se krene na faks pa svako nađe novu ekipu, ... moje pitanje je HOĆE LI SE TO PROMIJENIT TJ. PRESTAT TAJ OSJEĆAJ "IZGUBLJENOSTI"(kod mene)??
jer meni su prijatelji jako bitni!

24.2.2010., 17:34, zagreb

natalna karta- http://i40.tinypic.com/2a9aejr.gif

loreley
14-03-2010, 01:04

evo mene opet stavri sad opet puno bolje..kriza u odnosu je prosla..moram reci da sam ajko osjetila prolazak saturna kroz 11.kucu..od desetaka prijatelja ostale mi 2 prijateljice..kako i kada..ne znam..ostali su jednostavno postali poznanici;)
valjda tako to i mora biti?bolje jedan iskreniji nego 10 varalica..nadam se da sam u pravu..
:confused: :confused:
Prisjetih se lijepe poslovice;
Život je kao vlak koji ima mnogo stanica, ljudi izlaze i ulaze na svakoj od njih..neki udu na jednoj a izadu vec na sljedećoj..samo rijetki sa nama izdrze voznju do kraja...
Svi oni koji su bili uz nas i otisli bili su tu u trnutku kad smo ih trebali-da podijelimo radost ili tugu, steknemo iskustva..Upravo nas svi putnici u nasem zivotu cine nama samima..posebnima kakvi jesmo zahvaljujuci svima njima;)

kis napraforgo
16-06-2010, 21:59
neko vece sam srela dobrog prijatelja mog bivseg i obradovao se bogznakako, sedeo samnom i mojiom prijateljicom dva sata i pricali o svemu. posle nas zvao da dodjemo kod njega u restoran tj. zasto nikad ne dodjem(?), kako sam ga odusevila cim me prvi put video i .... ja znam da se iza toga ne krije udvaranje ili bilo sta slicno i bas mi se covek dopada jer me podseca na neko moje staro drustvo iz nekih boljih vremena, pa sam postavila pitanje:

da li je iskren prema meni kao prijatelj ili hoce na moj racun samo da se zeza (u dogovoru sa mr "bivsim" jer sam se o "njegovom prijatelju" izjasnila na odredjeni nacin)?

e sad ne znam da li da gledam njega kao XI polje ili kao XI od VII???

13:23h ruma, 16.06.2010.

molim shmi za pomoc :please: da ne proplivam nadajuci se nekom prijateljstvu, jer mi je ove godine vec dosta razocarenja u medjuljudske odnose

nanaa
17-06-2010, 00:33
I ja imam taj Ur u Vagi u 11.kući. do prijatelja mi je užasno stalo.Uvek sam ih imala jako malo,ali strah da ih ne izgubim je stalno prisutan.

nanaa
17-06-2010, 00:36
I ja imam taj Ur u Vagi u 11.kući. do prijatelja mi je užasno stalo.Uvek sam ih imala jako malo,ali strah da ih ne izgubim je stalno prisutan.

Pitanje je: Hoću li uspeti da pobedim strah da neću ostati bez prijatelja?
17.06.10. u 0.35 u PG.

neda
17-06-2010, 14:37
zanima me šta se desilo da mi se prijateljica prestala javljat na 2 mjeseca i odgovarat na moje pozive i poruke?da li bi joj trebala preči preko toga?
i jučer mi ko iz vedra neba pošalje poruku kao da se ništa nije desilo...
17.06.2010 Udine, u 17:36

Shmishonja
18-06-2010, 19:52
zanima me šta se desilo da mi se prijateljica prestala javljat na 2 mjeseca i odgovarat na moje pozive i poruke?da li bi joj trebala preči preko toga?
i jučer mi ko iz vedra neba pošalje poruku kao da se ništa nije desilo...
17.06.2010 Udine, u 17:36

Da vidimo :

◘ ti si Asc' u Škorpionu sa Marsom na 06° Device i Mesec na 19° Device

◘ ona pak je XI polje i Merkur na 15° Blizanaca

◘ ovde vidimo separacioni 90° izmedju Merkura i Marsa, kao i izmedju Meseca i Merkura.

◘ ovde vidimo da si ti jako orijentisana na nju, jer su i Mesec i Mars pod vladavinom Merkura ~ dok sam Merkur je u licu Marsa i nema povezivanja sa Mesecom.

◘ S obzirom da je Merkur u svom sedištu, to nam pokazuje promenljivo raspoloženje koje ta devojka inače ima. A s obzirom da si ti na pozitivan način povezana sa njom preko Ptolomejeve tabele, mislim da ti nisi ljuta na nju, več si samo zbunjena. Aplikacija izmedju Merkura i Marsa postoji, ali tek kad Merkur predje u znak Raka, ali pre toga on ima još par apl.aspekata, kao i Mars.

◘ meni sve ovo deluje kao nenamerna neodgovornost i talasanje sa njene strane ~ jer realno, ne zna se razlog zašto je tako naglo prestala da komunicira sa tobom. Predpostavljam zbog Merkurove separacione O° sa JMČ ~ nešto ne baš prijatno, loše možda, joj se desilo (u krugu porodice, ili pak na fakultetu, ili poslu (sad predpostavljam jer ne znam ništa o njoj) i iz tog razloga je ona prekinula komunikaciju sa okolinom (ne samo sa tobom)

neda
18-06-2010, 20:14
Da vidimo :

◘ ti si Asc' u Škorpionu sa Marsom na 06° Device i Mesec na 19° Device

◘ ona pak je XI polje i Merkur na 15° Blizanaca

◘ ovde vidimo separacioni 90° izmedju Merkura i Marsa, kao i izmedju Meseca i Merkura.

◘ ovde vidimo da si ti jako orijentisana na nju, jer su i Mesec i Mars pod vladavinom Merkura ~ dok sam Merkur je u licu Marsa i nema povezivanja sa Mesecom.

◘ S obzirom da je Merkur u svom sedištu, to nam pokazuje promenljivo raspoloženje koje ta devojka inače ima. A s obzirom da si ti na pozitivan način povezana sa njom preko Ptolomejeve tabele, mislim da ti nisi ljuta na nju, več si samo zbunjena. Aplikacija izmedju Merkura i Marsa postoji, ali tek kad Merkur predje u znak Raka, ali pre toga on ima još par apl.aspekata, kao i Mars.

◘ meni sve ovo deluje kao nenamerna neodgovornost i talasanje sa njene strane ~ jer realno, ne zna se razlog zašto je tako naglo prestala da komunicira sa tobom. Predpostavljam zbog Merkurove separacione O° sa JMČ ~ nešto ne baš prijatno, loše možda, joj se desilo (u krugu porodice, ili pak na fakultetu, ili poslu (sad predpostavljam jer ne znam ništa o njoj) i iz tog razloga je ona prekinula komunikaciju sa okolinom (ne samo sa tobom)

šimšo hvala ti puno na odgovoru...točno je više sam zbunjena i pomalo razočarana , nego ljuta.od uskrsa sve do prije 2 dana mi se nije javila, znači 2 ipol mjeseca...poslala mi je samo poruku nekidan na koju sam joj ja odgovorila , a ona opet ništa... ubija me ta neodgovornost i nebriga za prijatelje. nezna čak ni da sam trudna ...uvik ista priča samnom i mojim ˝prijateljicama˝

Shmishonja
19-06-2010, 09:36
šimšo hvala ti puno na odgovoru...točno je više sam zbunjena i pomalo razočarana , nego ljuta.od uskrsa sve do prije 2 dana mi se nije javila, znači 2 ipol mjeseca...poslala mi je samo poruku nekidan na koju sam joj ja odgovorila , a ona opet ništa... ubija me ta neodgovornost i nebriga za prijatelje. nezna čak ni da sam trudna ...uvik ista priča samnom i mojim ˝prijateljicama˝

Imam i ja jednu takvu drugaricu, tako da te razumem. Al sobzirom da postoji aplikacija izmedju vaših planeta, javiće se ona već tebi :)

sladjana
15-07-2010, 19:52
Mislim da imam problem sa jednom drugaricom D. Kad god se čujem a i vidim ne živi blizu mene, meni se nešto na ljubavnom planu desi nešto loše!? Veoma me ispituje o mojoj vezi i uopšte. Da li mi je ona prijatelj?Možda ima neke ljubomore ili ko zna ?
Novi sad 15.07.2010 19:52

radoznal@
30-07-2010, 10:21
Pitanje: da li cu se opet druziti sa X? Ne cujemo se vec godinu dana, a bile smo nerazdvojne. Pitanje: 10:16 am, beograd, 30. Juli 2010.

ja: venera u devici u 12. kuci, mesec u ribama u 6.
ona: sunce u lavu u 11 kuci.

aspekti venere i sunca se ne cine bas povoljni, sta vi mislite?

Acting_Me
01-08-2010, 12:18
Vec duze vrijeme sam ... u nekoj cudnoj situaciji sa drugaricom koja mi je mnogo znacila. Nije tu bilo neke svadje, ali smo izgubile kontakt iz nekog inata i mene zanima kako se ona osjeca povodom te situacije, i kakvo je njeno misljenje o meni?
12:17 1vi avgust, Niksic

sladjana
16-08-2010, 19:24
Mislim da imam problem sa jednom drugaricom D. Kad god se čujem a i vidim ne živi blizu mene, meni se nešto na ljubavnom planu desi nešto loše!? Veoma me ispituje o mojoj vezi i uopšte. Da li mi je ona prijatelj?Možda ima neke ljubomore ili ko zna ?
Novi sad 15.07.2010 19:52

Evo je karta pokušaću sama ...
http://i34.tinypic.com/msf3ph.gif

Ja sam mesec na 17˙device i saturn na 29˙device
Moja drugarica je XI kuća strelac znači jupiter na 3˙ovan
Ako ima ljubomore gleda bi VII kuću koja je u raku, znači opet mesec je moj partner.
Postoji saturn180jupiter to nije najbolje ...
kako sa aplikacijama ?!

aziza
18-08-2010, 13:14
Ja sam postavila pitanje da li su mi drugarice prave i da li su naklonjene tj . da li me vole??
http://img805.imageshack.us/img805
Ja sam Mars u Vagi u 11 polju a moje drugarice Venere u 11 polju , konjukcija Mars!
Mislim da to znacii da me vole !!

aziza
18-08-2010, 13:15
http://img405.imageshack.us/img405/1765/astro2gw07friends402351.gif

Ramona
18-08-2010, 17:09
Ja sam postavila pitanje da li su mi drugarice prave i da li su naklonjene tj . da li me vole??
http://img805.imageshack.us/img805
Ja sam Mars u Vagi u 11 polju a moje drugarice Venere u 11 polju , konjukcija Mars!
Mislim da to znacii da me vole !!

Da li te vole, tj. nakolonost gledas kroz dostojanstva planeta signifikatora, a ne kroz aspekte.. aspekti govore o nekakvim desavanjima..:)

Te prijateljice su predstavljene kao sto si i sama rekla Venerom u Vagi i veoma su orjentisane na sebe obzirom da su u svom znaku..

S druge strane, ti si Mars u njihovom znaku i XI kuci ~ ti si puno vise sklona njima, nego one tebi, volis ih.. i Mjesecom u Strijelcu u II kuci..

E sad, VE prima MA u izgon, a u svojoj je vladavini tako da mislim da tu nema lijepih emocija prema tebi kao Marsu.. :o

Cak primjecujem da VE ima kontrantisciju s Merkurom u cijem je triplicitu, a Mjesec, tj. ti ga ima u padu ~ moguce da one nesto mute po pitanju onoga sto Merkur predstavlja, tj . kriju od tebe.. mozda posao kroz simboliku X kojom vlada i u kojoj se nalazi ili kroz simboliku VIII kuce obzirom da i njom vlada.. to je nesto sto ti ne odobravas jer je kod tebe (MO ~ tvoje emocije) Me u padu..:(

Stvarno ne bih zeljela da ti bacam "bubu u uho" s ovim odgovorom, mozda tu ni nema istine, jer vidim da svako malo postavljas horarac na skoro svim temama, tako da vrlo moguce da dosta njih i nece dati pravi odogovor, pa mozda i ovaj..

aziza
19-08-2010, 08:42
...Donekle si u pravu , moje drugarice su zene koje su prvo sebi okrenute pa onda ostalima , prosto su takve ..i to je O.K
A postavljam horarce , jer sam tek otkrila sada horar , i na taj nacin pokusavam da shvatim horar i vezbam , i ucim od drugih :-)

Ramona
19-08-2010, 10:48
...Donekle si u pravu , moje drugarice su zene koje su prvo sebi okrenute pa onda ostalima , prosto su takve ..i to je O.K
A postavljam horarce , jer sam tek otkrila sada horar , i na taj nacin pokusavam da shvatim horar i vezbam , i ucim od drugih :-)

ma da, znam da je to razlog, samo kazem jer cesto bas zbog toga ne budu odgovori istiniti, sto onda dovede do razocarenja u horarce i da tu nema nikakve istine, bla bla, a cesto i sam pitac u principu kriv.. :rolleyes: elem, tu smo da vjezbamo, pa cemo vidjeti :)

btw za drugarice.. i ti si zena ako sam dobro shvatila? ali si opet prema horarcu okrenuta njima, a one sebi.. karta govori o vasim odnosima, a ne opcenito o zenama.. :)

nego mozes li mi pomoci u odgonetanju ove simbolike Merkura?

aziza
19-08-2010, 11:14
...Zensko jesam ,devojka jos uvek - dakle nisam udata, ako podrazumevas pod zena - udatu osobu , onda nisam, jos sam devojcurak !

E sad , taj Merkur uopste ne mogu da odgonetnem , pa da ti jasno kazem , i povezem X i VIII kucu i sta je to sto me cacka .Ume da se desi da se nesto krije od mene , dogadjaj ili neki komentar koji mi se naknadno kaze , jer za Boga plase se moje reakcije - eto to se desava.
Imaju utisak kad meni nesto treba da saopste - kao da izlaze pred Vrhovni Sud .
Ja cenim tudja misljenja i volim da cujem sta drugi ima da kaze , ali nikad ne uzimam tumacenja zdravo za gotovo ili bukvalno.

Ramona
19-08-2010, 13:20
...Zensko jesam ,devojka jos uvek - dakle nisam udata, ako podrazumevas pod zena - udatu osobu , onda nisam, jos sam devojcurak !

E sad , taj Merkur uopste ne mogu da odgonetnem , pa da ti jasno kazem , i povezem X i VIII kucu i sta je to sto me cacka .Ume da se desi da se nesto krije od mene , dogadjaj ili neki komentar koji mi se naknadno kaze , jer za Boga plase se moje reakcije - eto to se desava.
Imaju utisak kad meni nesto treba da saopste - kao da izlaze pred Vrhovni Sud .
Ja cenim tudja misljenja i volim da cujem sta drugi ima da kaze , ali nikad ne uzimam tumacenja zdravo za gotovo ili bukvalno.

Obirom da postoji i aplikacioni kvadrat tebe kao Mjeseca i Merkura za 3 stepena, to znaci da ces ocito i ti kroz neke 3 vremenske jedinice, moguce sedmice imati desavanja u vezi s tim pa onda cemo nadam se i saznati ;)

gvozdena lady
19-08-2010, 23:18
Da li su mi drugarice prave i da li mi zele dobro? 19.8.2010. 23:18h, Trebinje

tinna-bg
25-08-2010, 09:57
Sinoc sam se posvadjala sa dugogodisnjom drugaricom, razlog je da sam ja rekla nesto pre 10 (deset) godina. Posto je poslo toliko vremene od te navodne moje izjave, ja se stvarno ne mogu setiti da li sam to rekla.
Ubedjena sam da tako nesto nikad ne bih rekla, ali ipak ne mogu biti sigurna jer 10 godina je stvarno ogroman vremenski perid da bi pamtili sta smo tada rekli. Kao sto sam rekla, znajuci sebe kakva sam, sigurna sam da to nisam rekla, ali...

Moje pitanje je da li sam ja stvarno to rekla tamo nekoj trecoj osobi (ili je mozda ta treca osoba to izmislila) i koji je pravi razlog nase svadje tj. prekinutog odnosa tj. zasto se tacno naljutila?

24.08.2010 22:59 Zemun

asc je na 2*15' blizanaca
jedanesta kuca je O*25' riba

Vladar asc-a je merkur na 18*17"r device u petoj kuci
Vladar 11-e je jupiter na 1*44'r ovna u jedanestoj kuci
Mesec je na 3*22' riba u konjukciji sa vrhom jedaneste kuce

Mnogo bih volela da mi neko rastumaci ovaj horar i pomogne.
I jos jedan informacija, ja sam to sto sam navodno rekla, rekla jednoj muskoj osobi, koja je tada bila moj decko.
Ja se stvarno ne secam da sam tako nesto rekla....

Acting_Me
23-09-2010, 00:49
Ovu temu vise niko ne posjecuje :( I moje pitanje od prije par mjeseci je medju poslednjima :(
Moje pitanje je, ako neko moze da protumaci:
Da li cu ako se premjestim iz doma u kom trenutno zivim imati bolju ili losiju cimerku? Mislim na to kako cemo se slagati. 17 i 48 Oklahoma, 22 09 2010

nanaa
23-09-2010, 01:00
Jako mi je tesko večeras,povrijedila me dugogodišnja prijateljica i kuma.Pitanje je : Da li mi je ona pravi prijatelj? 23.09.10. u oo.59 min u Pg.
Hvala na vremenu i trudu unaprijed.

Chither
28-09-2010, 13:49
Drug mi je jutros iznenada otisao na hitnu operaciju, vrlo ozbiljnu koja ce trajati do veceras! Molim vas da pogledate kako ce da prodje, hoce li da bude dobro???

http://slike.hr/slike/422333964_e2cd1.gif.html

Edit: Operacija je odlozena za sutra ujutru dok mu se ne obave sve analize, on se oseca dobro ali u svakom slucaju srce je u pitanju i trajace operacija 5-6 sati.

Acting_Me
08-10-2010, 01:39
Ova tema je nazalost potpuno zapostavljena... :(
Ja zelim da pitam da li je dobro po mene da se druzim sa ovom curom koja zeli da se druzimo? 18:39 10 7 2010 Oklahoma

kanarinac
10-10-2010, 00:31
Pitanje je dali ce se ove dve osobe sresti, postavljeno 09.10.2010. 21:56 h u Beogradu.
ASC je u Raku a njegov vladar Mesec je u V polju Skorpije ciji je vladar Mars u V polju Skorpije (pitanje je vezano za V polje) tu se dobro oseca, Mesec u V polju a tu se nalazi i Venera koja je retrogradna.Ako se igorise I polje zato sto sam ja pitac da li je odgovor potvrdan, takodje da li ima uticaja i blizina Sunca sa Saturnom i Merkurom.S obzirom da sam u svemu ovome nova zanima me koliko sam pogresila i na temi "Osnove .." sam videla da je moguce odrediti vreme i odnose i dr. ali mi nije bas jednostavno da pohvatam konce bez vizuelnog primera.

zvjezdica
10-10-2010, 01:24
Drug mi je jutros iznenada otisao na hitnu operaciju, vrlo ozbiljnu koja ce trajati do veceras! Molim vas da pogledate kako ce da prodje, hoce li da bude dobro???

http://slike.hr/slike/422333964_e2cd1.gif.html

Edit: Operacija je odlozena za sutra ujutru dok mu se ne obave sve analize, on se oseca dobro ali u svakom slucaju srce je u pitanju i trajace operacija 5-6 sati.

Trebalo bi da je sve prošlo ok, jer je ipak on i 6 polje njegovo predstavljeno MA u škorpiji gdje je u svom sjedištu..u konj sa vladarom 12 i 7, koja je u padu, možda su ga mučili strahovi , anestezija, ili pak doktori malo aljkavi?

kanarinac
10-10-2010, 19:44
Pitanje je dali ce se ove dve osobe sresti, postavljeno 09.10.2010. 21:56 h u Beogradu.
ASC je u Raku a njegov vladar Mesec je u V polju Skorpije ciji je vladar Mars u V polju Skorpije (pitanje je vezano za V polje) tu se dobro oseca, Mesec u V polju a tu se nalazi i Venera koja je retrogradna.Ako se igorise I polje zato sto sam ja pitac da li je odgovor potvrdan, takodje da li ima uticaja i blizina Sunca sa Saturnom i Merkurom.S obzirom da sam u svemu ovome nova zanima me koliko sam pogresila i na temi "Osnove .." sam videla da je moguce odrediti vreme i odnose i dr. ali mi nije bas jednostavno da pohvatam konce bez vizuelnog primera.
Primetila sam da je XI polje Bik vladar Venera u V polju Skorpije u egzilu,pitanje se odnosi na V polje Skorpija ciji je vladar Mars koji se nalazi u Skorpiji to daje sta? Takodje mi je zanimljivo kao primer za ucenje postaviti istu kartu ali iz pozicije kao da je pitac osoba koja je licno zainteresovana za odgovor u tom slucaju ASC Rak vladar Mesec u V polju Skorpije nalazi se u padu,pitanje se odnosi na V polje Skorpija ciji je vladar Mars koji se nalazi u Skorpiji, Mesec se nalazi u V polju u padu. Posle oba pitanja i analize ne znam sa sigurnoscu koji je odgovor.

Chither
10-10-2010, 21:28
Trebalo bi da je sve prošlo ok, jer je ipak on i 6 polje njegovo predstavljeno MA u škorpiji gdje je u svom sjedištu..u konj sa vladarom 12 i 7, koja je u padu, možda su ga mučili strahovi , anestezija, ili pak doktori malo aljkavi?

Operacija je dobro prosla, poceo je da se oporavlja, i trebalo je prekjuce da ga puste da izadje iz bolnice, ali dobio je temperaturu, koju sad nikako da mu skinu. Znaci mislis da ce sve da bude ok?

Acting_Me
11-10-2010, 22:58
Ja sam postavial 5 pitanja ovdje pa ako je neko rasplolozen da pogleda makar jedno :D Po izboru :D hahah

milunka
08-12-2010, 00:01
Ne znam da li je ovaj podforum pravo mesto za ovo pitanje, ali...
Imam druga koji mi je mnogo drag, medjutim, desilo se da je prekinuo svaki kontakt sa mnom kada je nasao devojku. Posle njegovog raskida, ponovo smo se zdruzili, ja sam mu oprostila blablabla, i sada mene zanima koliko ce to da traje? Jako ga volim kao prijatelja, ne bih da ga izgubim, a ako se to ponovo desi, bojim se da necu vise da mu oprastam.:(
dakle, zanima me hocemo li ostati prijatelji?
Beograd, 07.12.2010, 23:20h
http://img98.imageshack.us/img98/4505/astro2gw34frhr825226903.gif karta.

hvala unapred..

donalea
12-01-2011, 15:23
http://i52.tinypic.com/vcrprd.gif

da li cu obnoviti kontakt sa kumom (da preciziram,ja sam njena kuma,inace nismo u kontaktu oko godinu i 8,9 meseci)?

Marijana19
03-02-2011, 19:34
Da li postoji poseban razlog zasto mi se drugarica ne javlja?
http://s1211.photobucket.com/albums/cc436/Mary196/?action=view&current=astro_2gw_04_marijana_valcic_hr663101262.gif

Moze li mi tko ovo pogledati? Stvarno mi je vazno :(

zabicaa
20-04-2011, 13:45
Sa jednom muskom osobom sam u kontaktu oko mesec i po dana .. komunikacija je ok, prija mi vise nego inace. Da li on mene gleda samo kao drugaricu?

Pitanje postavljeno: Novi Sad, 18:06, 26.3.2011.

Fensi88
25-04-2011, 21:42
Sa jednom muskom osobom sam u kontaktu oko mesec i po dana .. komunikacija je ok, prija mi vise nego inace. Da li on mene gleda samo kao drugaricu?

Pitanje postavljeno: Novi Sad, 18:06, 26.3.2011.

On je Ma, ti si Ve i Mesec. Ma, on, egzaltira Ve, tebe, to znaci da te on obozava! Mesec egzaltira Ma, i ti njega obozavas! Znaci, ljubav je obostrana! :)

Marijana19
21-05-2011, 20:38
Da li mi mze tko odgovoriti je li mi prijateljica pod utjecajem trece osobe prestala se druziti sa mnom i je li ljuta na mene? Nadam se da je pravo mjesto za postavljenje pitanja :)

http://i1211.photobucket.com/albums/cc436/Mary196/astro_2gw_06_marijana_malic670128269.gif

sladjana
15-06-2011, 16:51
Da li mi je drugarica Z. prijatelj ili ne ? jako me razočarala ...
Novi sad 15.06.2011 16.50

Karta : http://i53.tinypic.com/2vdo4t2.gif

Ja sam predstavljena VII poljem Bikom i vladarem VE tu u VII i Mo u II, ona je XI kuća - Devica, vladar ME ...
Me180MO - rekla bi jako loše, moguć kraj prijateljstva !!!

Ili sam ja predstavljena I poljem - mars u VII???

Ima li neko komentar više ??? :(

Kora
15-06-2011, 22:18
Sladjo,

ti si predstavljena vladarom I kuce i to je Mars u VII.
Tvoja prijateljica je predstavljena vladarom XI kuce i to je Merkur u Blizancima (na 28* na Betelgeuse)...On je totalno okrenuta sebi, jer je Merkur u svom sedistu i triplicitetu..a nema nikakvog povezivanja za tobom, tj. ni sa Marsom ni sa Mesecom. Ona nema nikakvih ni negativnih 'emocija' prema tebi...

Ti si povredjena nekim njenim postupkom a to nam kaze Mesec koji prima Merkur u izgonu. Mars nema povezivanja sa Merkurom, ali je Mars na Algolu - ti 'gubis' glavu a i ljuta si na samu sebe.

Sto se tice aspekata,, Mesec ima prvo aspket sa Suncem, pa tek onda opoziciju sa Merkurom.

sladjana
16-06-2011, 17:02
Sladjo,

ti si predstavljena vladarom I kuce i to je Mars u VII.
Tvoja prijateljica je predstavljena vladarom XI kuce i to je Merkur u Blizancima (na 28* na Betelgeuse)...On je totalno okrenuta sebi, jer je Merkur u svom sedistu i triplicitetu..a nema nikakvog povezivanja za tobom, tj. ni sa Marsom ni sa Mesecom. Ona nema nikakvih ni negativnih 'emocija' prema tebi...

Ti si povredjena nekim njenim postupkom a to nam kaze Mesec koji prima Merkur u izgonu. Mars nema povezivanja sa Merkurom, ali je Mars na Algolu - ti 'gubis' glavu a i ljuta si na samu sebe.

Sto se tice aspekata,, Mesec ima prvo aspket sa Suncem, pa tek onda opoziciju sa Merkurom.

Ipak sam pogodila za I kucu da sam ja, ne znam zasto sam prvo mislila na VII.
Da u pravi su nema ona nista, gleda samo sebe- pametna devojka !
DA ja ne gledam na prijatelje tako i zato jesam besna na samu sebe , pogotovo što smo se sada dopisivale i ona i dalje ne konta :( ...ili se samo tako pravi, mada verujem da ce vreme pokazati...

Kora ,

Aspekti koje ima MO sa So a onda sa Me (ona Z.) šta mogu doneti ? Pretpostavljam ne baš nešto ok jer je opozicija ???

milena08
11-07-2011, 14:48
Da li postoji poseban razlog zasto mi se drugarica ne javlja?
http://s1211.photobucket.com/albums/cc436/Mary196/?action=view&current=astro_2gw_04_marijana_valcic_hr663101262.gif

Moze li mi tko ovo pogledati? Stvarno mi je vazno :(

Marijana posto je proslo dosta vremena od okad si postavila ovo pitanje valjda do sada i znas odgovor ili ?
Ukoliko ovo pitanje jos postoji i jos te zanima samo mi reci dali je karta koja si postavila 24 maja vazeca i uradicu analizu da vidimo sta kaze horarna karta
Pozz

Lili Alen
20-07-2011, 12:24
Da li mi je ONA iskrena prijateljica? http://i55.tinypic.com/jfaqz5.gif Molim da neko pogleda, hvala u svakom slucaju :*

Shmishonja
14-09-2011, 08:00
Aj' pošto vidim da 95% vas ne ostavlja podatke od horarnog pitanja, već samo link od čarta ~ molba : ostavide DATUM, VREME, MESTO kada ste horarno pitanje postavili, link od čarta je nebitan, mnogi od nas koji će uzeti da odrade horarac i ne gledaju taj čart, jer koriste svoj neki astro-program na koji su navikli (zbog Ptolomejeve tabele i svih ostalih dodataka vezanih za čart i bitnih za dobijanje odgovora na horarno pitanje) :)

A ako već želite da pored podataka (datum, vreme, mesto) ostavite i link od čarta, odnak morate da ga lepo sačuvate u kompu kada ga odradite preko http://www.astro.com/ pa da ga upload preko :

~ ili dodaj.rs
~ ili http://imageshack.us/
~ ili tinypic.com

da bi taj čart i OSTAO u postu posle 24h ;)

skorpijica
04-10-2011, 20:29
da li cu u skorije vreme upoznati neku novu prijateljicu sa kojom cu imati lep kontakt, i kako se to gleda jel aplikacija sa yenskim planetama

4.10.2011.
20 i 16h
banja luka

karta
http://imageshack.us/photo/my-images/16/kartaj.gif/

Chither
16-10-2011, 20:34
Kako da pomognem prijatelju da prebrodi tragediju koja mu se dogodila?

Kragujevac, 16.10.2011. 20:30h
http://s432.photobucket.com/albums/qq42/mmbvdg/?action=view&current=ddd.gif

gagonija
05-11-2011, 12:00
Imam veoma dobru drugaricu..nase prijateljstvo traje od srednje skole...nismo imale nikakve krupnije svadje ili nesto slicno(nadam se da ce tako i ostati)... Ona je skorpija/devica,a ja jarac/devica.. Interesuje me da li cemo uspeti da odrzimo prijateljstvo kroz zivot? Beograd 05.11.2011. 11h
ps. Mozda nisam dobro postavila pitanje.... :D

Mina
11-11-2011, 17:34
..imam li ja iskrenog prijatelja?
..11.11 2011..17:34h..Niksic..

Marijana19
14-11-2011, 14:13
Marijana posto je proslo dosta vremena od okad si postavila ovo pitanje valjda do sada i znas odgovor ili ?
Ukoliko ovo pitanje jos postoji i jos te zanima samo mi reci dali je karta koja si postavila 24 maja vazeca i uradicu analizu da vidimo sta kaze horarna karta
Pozz

Ispricavam se sto tek sada odgovaram, cini mi se da znam odgovor iako je to u sferi traca. Hvala na zanimanju :)

Mina
09-12-2011, 16:09
..imam li ja iskrenog prijatelja?
..11.11 2011..17:34h..Niksic..
da li moze neki odgovor na ovako lijep datum..?

MalaZbunjena
13-02-2012, 11:12
Postavila sam pitanje-da li se ova osoba zeli prijateljstvo samnom?

http://tinypic.com/view.php?pic=i6ce9j&s=5

Ja cu probati, a molim da me netko ispravi :) Gledam Me i Mo sa Ju. Me ima aplikaciju s Ju, ali Mo ima separaciju. Je li odgovor svejedno pozitivan?

andjela
20-08-2012, 02:35
Nadam se da ce mi neko odgovoriti-a znacilo bi mi puno...

Pitanje je-sta moja drugarica misli o meni...Sve mi se cini da mi bas i ne misli dobro...

20.08.2012.u 2h i 24min.

andjela
20-08-2012, 02:35
Zaboravih da ostavim mesto...Novi Pazar

milunka
03-01-2013, 23:01
evo ga moje pitanje o drugarici, ne moze vise da prestane da me muci taj njen toplo-hladno odnos prema meni, zasto mi se sad ne javlja i sta uopste misli o meni?
Molim vas da mi odgovorite posto mi puno znaci :(
Inace, karta jeste neradikalna, asc na samom kraju, ali jednostavno je to bio trenutak kada mi je ovo najvise u glavi.
Sve sto ja vidim je da je MERKUR (ja) spaljen od SUNCA (nje).
http://i50.tinypic.com/5zdv68.gif karta