Pitanja o istini & traču [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Pitanja o istini & traču

Strane : [1] 2

Shmishonja
13-04-2009, 11:30
Tematika III polja :

Obično su pitanja koja se vezuju za III polje sledeća :
~ da li je ta informacija istinita ili lažna?
~ da li će taj trač štetno delovati na moju reputaciju?
~ ko je to zvao?
~ kada će stići to pismo?
~ da li mogu da verujem toj osobi?
~ kada će ta osoba da me poseti?
~ kada ću videti tu osobu ponovo?

TAČNO / NETAČNO :
1. Mesec u praznom hodu - od toga svega se neće desiti ništa makar i sama informacija bila tačna, ostaće na priči uz kafu...
2. da bi bile tačne informacije ~ vrlo bitno da su uglovi u fixnim znacima jer oni odaju stabilnost i "fixnost".
3. vl.Asc' + vl.3p. + Mesec + Mesečev dispozitor ~ u fixnim znacima i ugaonim kućama ili u fixnim znacima i sukcedentnim kućama.
4. Saturn 0° vrh III polja ~ po sredi je neistinita inforamcija, a ako je još Saturn i u lošem dostojanstvu ~ biće velike štete od te priče za pitača.

DA LI MOGU DA MU/NJOJ VERUJEM ?
1. gleda se signifikator polja koje je vezano za osobu za koju se pita [III - brat/sestra, VII - partner, XI - prijatelj, X - šef, VI - radnik, majstor ... itd]
2. što više ta planeta ima osnovnog dostojanstva i bolje je položena ~ logično ~ osoba je od poverenja, a naravno obrnuto, ako je loše postavljena ~ osoba je lošija.
3. ovde fixnost nije neophodno dobar pokazatelj ~ ako je dispozitor osobe u fixnom znaku ali loše postavlje [izgon, pad] to nam može pokatati osobu koja je tvrdoglavo nepoštena.
4. pogledati stanje Merkura ~ on se vezuje za laž, amoralnost, prevrtljivost. Ako je dobro postavljen i u dobrim dostojanstvima, onda je u redu. Ako nije ~ suprotno.

DOBIJANJE PISMA :
~ treba da postoji separacija izmedju pitača i vl. III polja.
~ vl. III polja u 1 ili 2 polju : 1 polje ~ pismo ide ka pitaču, 2 polje ~ pismo je već u posedu pitača.
~ posmatra se III polje i njegov vladar jer on predstavlja osobu koja je pismo poslala.
~ takodje, posmatramo i IX polje ~ osoba koja prima pismo.
~ da bi odgovor bio potvrdan naravno mora postojati aplikacija izmedju vl.I polja ili Meseca sa vl. II/III polja.

KADA I DA LI ĆE TA OSOBA DOĆI ?
~ posmatra se dispozitor polja o kojoj osobi je reč i pogleda se da li ima aspekt sa vl.Asc' ili Mesecom ili vrhom IV polja [vaš dom]

Primer : da li mogu da verujem toj osobi? Drugarica je došla kod mene i postavila mi ovo pitanje jer je osetila odredjenu sumnju u vezi jednog čoveka koji joj je obećavao "kule i gradove" jer se nudio da njoj i njenom bratu ne samo pomogne finansijski oko renoviranja njihovog stana, već je i prema njoj bio više nego "prijateljski" nastrojen. Pitanje je postavljeno ~ 20.01.2008. u 12h13 Bgd.

Ovde vidimo da je već Merkur vladar Asc' što nam ukazuje pitačevo interesovanje da li su te informacije koje je čula tačne ili ne. Merkur je u fixnom znaku u kardinalnom polju ~ sumnje su dobro zasnovane. Desc' je pod uticajem Jupitera u Jarcu na samom vrhu VIII polja [koje je inače na 29° Strelca] ~ ko je taj čovek? Jupiter u padu na vrhu svog II polja ~ osoba ne samo što je loša, već i cela priča o sjajnoj finansijskoj sitaciji mora da se dovede u pitanje jer i njegovim finansijama vlada Jupiter koji je loš! Jupitere takodje egzaltira Marsa koji ovde je vladar XII polja [tajne] tj. njegovog VI polja [neprijatelji, problemi] U Venerinom je triplicitetu, a ona pak vlada VI poljem [njegovim XII poljem] U terminu je Merkura ~ osoba je zainteresovana za pitača i za V polje kojim Merkur vlada ~ zainteresovana je za zabavu sa pitačem. Jupiter je u svom licu i u znaku svog pada ~ osoba je loša i pokušava to da sakrije. Sve vezano za Mesec za Jupiter je u izgonu ~ Mesec je vladar II i III polja ~ njega u stvari uopšte nije zanimalo da finansijski pomogne pitaču i njenom bratu oko renoviranja stana [Mesec u II polju u Raku]
Odgovor je bio naravno ~ ne, nikako ne verovati toj osobi. Juče mi se drugarica javila ~ lik ne samo što je nestao u vidu lastinog repa, već je iza sebe ostavio pozamašan dug koji očigledno neće imati ko da plati. Drugarica je na sreću pretrpela manju finansijsku štetu ~ Mesec kao vladar njenog II polja ima apl.180° upravo sa Jupiterom.

Shmishonja
14-04-2009, 09:28
imam jedno pitanje koje me muči već danima,ali ga se uopšte bojim postaviti naglas..
dali mi jedna rođaka koja me davnih dana jako povrijedila ponovno laže i radi na tome da mi uništi život usprkos tome što sam joj dala drugu priliku i posao?

http://i43.tinypic.com/k55sab.gif

ja sam asc na 16 lava -vladar mi je sunce na 22 ovna
ona ako gledamo rođaku-3 kuća je predstavljena retro venerom na 29 ribe
-ako gledamo radnicu-6 kuća saturn
ustvari neznam šta gledati.....kod pitanja mislim na privatne stvari iako smo vezane i poslovno.....dakle dal me laže privatno i za isto šta je bilo davno????

Uskoro pogledam :cool:

Shmishonja
14-04-2009, 13:22
imam jedno pitanje koje me muči već danima,ali ga se uopšte bojim postaviti naglas..
dali mi jedna rođaka koja me davnih dana jako povrijedila ponovno laže i radi na tome da mi uništi život usprkos tome što sam joj dala drugu priliku i posao?

http://i43.tinypic.com/k55sab.gif

ja sam asc na 16 lava -vladar mi je sunce na 22 ovna
ona ako gledamo rođaku-3 kuća je predstavljena retro venerom na 29 ribe
-ako gledamo radnicu-6 kuća saturn
ustvari ne znam šta gledati.....kod pitanja mislim na privatne stvari iako smo vezane i poslovno.....dakle dal me laže privatno i za isto šta je bilo davno?

Da vidimo ~ ti si Sunce u Ovnu u IX polju i Mesec u Škorpionu u IV polju, a ona je III polje, retro Venera u VIII polju. Ali, s obzirom da radi za tebe, pogledaćemo malo i Saturn ~ Venera će biti "porodična" priča, a Satrun "poslovna" priča.

Sunce je u licu Venere i sve vezano za Veneru za Sunce je u izgonu ~ ti je zaista ne voliš.

S druge strane i Mesec isto tako reaguje na Veneru! Venera pak uopšte nema povezanost ni sa Suncem ni sa Mesecom! Ti nju ne zanimaš.

S druge strane, Sunce je vezano za Saturn po padu ~ ti nju ne možeš očima da vidiš, pak Mesec je na Saturnovom stepenu, dvoje srce na neki način pokušava da razume "zašto i kako se sve to dešava".

Satrun, pak opet, kao i Venera, nema veze sa Suncem, dok se nalazi na Mesečevom stepenu ~ i ona na neki način reaguje emotivno na tebe kada ste na poslu.

E, sad, po pravilu, da bi utvrdili da li neko je iskren ili nije :

1. gleda se signifikator polja koje je vezano za osobu za koju se pita [III - brat/sestra, VII - partner, XI - prijatelj, X - šef, VI - radnik, majstor ... itd]

2. što više ta planeta ima osnovnog dostojanstva i bolje je položena ~ logično ~ osoba je od poverenja, a naravno obrnuto, ako je loše postavljena ~ osoba je lošija.

3. ovde fixnost nije neophodno dobar pokazatelj ~ ako je dispozitor osobe u fixnom znaku ali loše postavlje [izgon, pad] to nam može pokazati osobu koja je tvrdoglavo nepoštena.

4. pogledati stanje Merkura ~ on se vezuje za laž, amoralnost, prevrtljivost. Ako je dobro postavljen i u dobrim dostojanstvima, onda je u redu. Ako nije ~ suprotno.

Da vidimo : Venera jeste egzaltirana, ali to joj ne daje neku posebnu snagu. Na svom je stepenu, to joj daje mali plus. Pod vladavinom je Marsa [kao i ti ~ Sunce] E, sad, sve vezano za Merkur za Veneru je i izgon i pad ~ po gornjem pravilu onda ona ne bi trebalo da bude negativac. S druge strane, totalno drugačija priča je sa Saturnom, on je opsednut Merkurom!

Iz ovoga se izvlači sledeća priča :
~ na poslovnom planu koristi svaki trenutak da te iznervira,
~ na privatnom planu : nema više veze sa onim što ti misliš [tu je iskrena]

devojcica.sa.sibicama
17-04-2009, 15:59
Da li mogu da mu verujem? (partner)

17.4.2009. 14:54 Novi Sad

lavica1982
17-04-2009, 16:04
kada mogu da ocekujem da mi se javi osoba koja mi se dopada? da li laze da planira da ostavi devojku? hoce li doci da me poseti u moj grad(nismo iz iz istog mesta)?Ili me pozvati u posetu? joj mnogo pitanja...:)

http://i43.tinypic.com/k1vz7q.gif

Shmishonja
22-04-2009, 14:09
Da li mogu da mu verujem? (partner)
17.4.2009. 14:54 Novi Sad

Da vidimo ~ ti si predstavljena Merkurom na 14° Bika i Mesecom na 27° Jarca, dok je on predstavljen Jupiterom na 21° Vodolije. S obzirom da Jupiter nema konekcije sa Merkurom, trebalo bi da ti govori istinu, iako je sam Jupiter u polju koje mu "ne paše" ~ dodatno je horarno VI = partnerovo XII polje ~ on ima nešto što krije od tebe, ali to nisu u pitanju emocije koje ima prema tebi, već nešto vezano za neke greške koje je pravio dok se vas dvoje niste upoznali.

kada mogu da ocekujem da mi se javi osoba koja mi se dopada? da li laze da planira da ostavi devojku? hoce li doci da me poseti u moj grad(nismo iz iz istog mesta)?Ili me pozvati u posetu? joj mnogo pitanja...:)

http://i43.tinypic.com/k1vz7q.gif

Da vidimo ~ ti si Merkur, kao i Mesec, on je Jupter ~ s obzirom da Jupiter nema nikakve konekcije sa Merkurom po tabeli, a ni sa Mesecom, odgovor je negativan, neće ostaviti tu devojku sa kojom je [bar za još izvesni period vremena, jer Merkur i Jupiter imaju aplikacijoni 90° što znači da će i vaša veza dalje da se nastavi]

goga73
22-04-2009, 14:40
Mislim da sam pitanje postavila na krivom forumu, pa ću ga ponoviti ovdje.

Mogu li vjerovati kolegici s kojom radim? Ogovara li me i da li mi podmeće*
22.4.2009. u 14,39 sati, Zagreb

Shmishonja
22-04-2009, 16:57
Mogu li vjerovati kolegici s kojom radim? Ogovara li me i da li mi podmeće* 22.4.2009. u 14,39 sati, Zagreb

Da vidimo ~ pitanje je tamo gde treba ~ ti si ovde predstvaljena Asc' u Devici, sa Merkurom u Biku na kraju IX polja i Mesec u Ribama na samom vrhu VIII polja. Koleginica je predstavljena Desc' u Ribama, sa Jupterom u Vodoliji u horarnom VI polju [njenom XII polju]

S obzirom da Jupter po Ptolomeju nema povezanosti sa Merkurom, ali ipak se nalazi u XII polju, možemo reći da ona nešto muti, ali nevezano za tebe. Ona kao Jupiter ne voli Sunce [izgon] pa samim tim njen "neprijatelj" na poslu je neko ko je predstavljen simbolikom Sunca.

devojcica.sa.sibicama
22-04-2009, 17:27
Da vidimo ~ ti si predstavljena Merkurom na 14° Bika i Mesecom na 27° Jarca, dok je on predstavljen Jupiterom na 21° Vodolije. S obzirom da Jupiter nema konekcije sa Merkurom, trebalo bi da ti govori istinu, iako je sam Jupiter u polju koje mu "ne paše" ~ dodatno je horarno VI = partnerovo XII polje ~ on ima nešto što krije od tebe, ali to nisu u pitanju emocije koje ima prema tebi, već nešto vezano za neke greške koje je pravio dok se vas dvoje niste upoznali.

Hvala puno na odgovoru! :4hug:

mala maja
22-04-2009, 22:12
Da vidimo ~ ti si Merkur, kao i Mesec, on je Jupter ~ s obzirom da Jupiter nema nikakve konekcije sa Merkurom po tabeli, a ni sa Mesecom, odgovor je negativan, neće ostaviti tu devojku sa kojom je [bar za još izvesni period vremena, jer Merkur i Jupiter imaju aplikacijoni 90° što znači da će i vaša veza dalje da se nastavi]
[/QUOTE]

Imam jedno pitanje(pokusavam da ukapiram horarnu :D) Zar nije Ju u triplicitetu Me i licu Mo? Mada je to slaba povezanost...ali je ipak povezanost...
I nije mi jasno vezano za devojku :zar ne bi trebalo da gledamo njegovo 5 polje(njeno 11) i Mo kao njen signifikator? izvini ako sam dosadna al pokusavam da naucim nesto :D

tia13
23-04-2009, 10:49
shmiso imam i ja jedno pitanje za tebe vezano za jednu moju kolegicu dali mogu da ji verjum??????
pitanje postavljeno 23.04.2009 10h:47 , ljubljana ....
hvala i lep dan ti želim :);)

goga73
23-04-2009, 14:29
Da vidimo ~ pitanje je tamo gde treba ~ ti si ovde predstvaljena Asc' u Devici, sa Merkurom u Biku na kraju IX polja i Mesec u Ribama na samom vrhu VIII polja. Koleginica je predstavljena Desc' u Ribama, sa Jupterom u Vodoliji u horarnom VI polju [njenom XII polju]

S obzirom da Jupter po Ptolomeju nema povezanosti sa Merkurom, ali ipak se nalazi u XII polju, možemo reći da ona nešto muti, ali nevezano za tebe. Ona kao Jupiter ne voli Sunce [izgon] pa samim tim njen "neprijatelj" na poslu je neko ko je predstavljen simbolikom Sunca.

Hvala ti, to Sunce je vjerojatno jedna druga kolegica, ali to je njihov problem

Shmishonja
29-04-2009, 13:39
shmiso imam i ja jedno pitanje za tebe vezano za jednu moju koleginicu ~ da li mogu da joj verujem?

pitanje postavljeno 23.04.2009 10h:47 , ljubljana ....
hvala i lep dan ti želim :);)

Ti si Asc' u Raku sa Mesecom na 10° Ovna u X polju ~ koleginica je Desc' u Jarcu sa retrogradnim Saturnom na 15° Device u III polju. Posao je X polje u Ribama sa Jupiterom na 22° Vodolije u VIII polju.

Čak-šta-više preko antiscije Mesec dolazi u O° sa retrogradnim Saturnom.

Saturn je na stepenu Meseca, a sam Mesec ne voli Satruna jer sve veazno za njega je za Mesec u padu. Više si ti negativno orijentisana na nju, nego ona na tebe. Uskoro ćeš imati prilike da saznaš zašto se tako "neobično" ponaša prema tebi ~ vremenski rok -/+ 4 nedelje.

rachica
29-04-2009, 13:50
ne bih sad da postavljam pitanje "da li me voli"? vjerujem u pozitivan odgovor, jer se tako i ponasa....
ali me interesuje da li mogu imati potpuno povjerenje u njega, ne znam da li prethodno iskustvo ili sta vec uticu na to da tesko imam u koga povjerenja...malo kome vjerujem, ponekad to boli ...
znaci- pitanje, da li mogu u potpunosti da mu vjerujem, barem kad smo nas dvoje u pitanju?
29.04.2009. 13.49 ko

Acting_Me
29-04-2009, 17:57
Mene bi zanimalo u vezi reputacije, bili su skoro neki dogadjaji koji su me natjerali da se zapitam da li ce skoditi mojoj reputaciji :D
(P.S. Nadam se da nije zabranjeno na svakoj temi horaraca postaviti po pitanje :D )
17:57
29.04.2009 Niksic
I zanima me kako me jedna osoba vidi (nevezano za ovo gore) kakvu sliku ima o meni?
18:56 Niksic, 29.04.2009

jupiter
29-04-2009, 18:28
Da li mu mogu verovati?(partner)18:27 29.4.2009.Paracin

VIDANA
03-05-2009, 19:04
da li da se nadam i verujem u svoju intuiciju da ce moji problemi poceti da se resavaju tek onda kada se ,,odvojim,, od roditelja ,posto evo jos i danas dani zivim sa njima???
bgd.,18.50h, 3.05.2009.

~http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_w2gw_02_horarac_hp.60701.19384.gif&res=63&va=&cid=cwnfileBahNcf-u1241354761

da li da se nadam i verujem u svoju intuiciju da ce moji problemi poceti da se resavaju tek onda kada se ,,odvojim,, od roditelja ,posto evo jos i danas dani zivim sa njima???
bgd.,18.50h, 3.05.2009.

~http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_w2gw_02_horarac_hp.60701.19384.gif&res=63&va=&cid=cwnfileBahNcf-u1241354761

~~asc na 3*skorpije - vladalac pluton na 3* jarca u 2kuci,
~mesec na 6* device u 10kuci sa merkurom u 7kuci na 1*blizanaca,

malomace
05-05-2009, 12:36
da li mogu da mu verujem?(partner)

http://tinypic.com/view.php?pic=5x352h&s=5

ja sam si predstavljena Suncem na 15° 03 Bika i Mesecom na 00°10 Vagom, dok je on predstavljen Saturom na 15°02 Devicom.
Satur sunce trigon.

Shmishonja
13-05-2009, 09:36
Pitanje : da li mi ovaj san "poručuje" nešto? Istina ili ne?
Datum : 13.05.2009.
Vreme : 02h00
Mesto : Bgd
Sistem kuća : Regiomontanus
Čart : neobičan san??? (http://i421.photobucket.com/albums/pp291/Miss_Van_Hellsing/san.gif)

○ Ja sam predstavljena I poljem u Vodoliji, sa retrogradnim Saturnom na 14° Device umetnutim u VII polju i Mesecom na 05° Jarca u XI polju.

• San je IX polje koje je u Škorpionu, sa Marsom na 15° Ovna na kraju I polja.

○ Iz ove postavke vidimo da moj racionalni deo [Saturn] nema povezanosti sa snom [sa Marsom] preko tabele, što i jeste tako, moj racionalni deo svesti ne ume da protumači simbole i dešavanja u snu.

• S druge strane, vidimo da moje emocije [Mesec] jako insistiraju da se san shvati [Mesec egzaltira Marsa i pod vladavinom je Saturna] Sam san [Mars] nema povezanost sa Mesecom, ali ima preko pada povezanost sa Saturnom, ovo bi moglo da označi, s obzirom da je i sam Mars u I polju [ja, moja "glava", samo fizičko telo] na neki način, neuspešno pokušava da dodje do mog racionalnog dela svesti da bi mi preneo poruku.

Da bi otkrili [donekle] poruku sna ~ posmatramo šta radi Mars na 15° Ovna :

• u svom je sedištu [znači snažan je i zasigurno ima značenje]

• egzaltira Sunce, u njegovom je licu i na njegovom stepenu [najviše je okrenut simbolici Sunca ~ otac, vitalnost, snaga; Sunce u horarcu vlada VII poljem ~ suprotan pol, advokati, svi oni koji su "preko puta mene"]

• u Jupiterovom je triplicitetu [Jupiter je na samom Asc', opet naglašavajući da treba obratiti pažnju i na simboliku Jupitera ~ expanzija, više obrazovanje, inostranstvo, religija, "unutrašnji glas", ali i na mene kao osobu]

• u Venerinom je izgonu [sve vezano za Veneru Marsa ne interesuje previše ~ znači san nema veze sa III i VIII poljem]

• u Saturnovom je padu [sve vezano za racionalni deo moje (pod)svesti nije u skladu sa snom ~ ja i realno ne mogu racionalno da objasnim i protumačim san]

Aplikacije Meseca/Marsa/Saturna će nam reći da li će se san "ostvariti" ~

~ Mesec ima sledeće aplikacije :
• 0° Venera => kao što i jeste ~ ja pokušavam da uz manju zabrinutost [VIII] da razrešim poruku sna
• 120° retro Saturn => onda ću pokušati da uskladim racio i emocije da bi na neki način otkrila poruku
• 90° Mars => na kraju ću otkriti poruku sna.

[I]~ Mars ima sledeće aplikacije :
• O° sa antiscijskim Saturnom => racionalizacija sna
• 90° sa Mesecom

[I]~ Saturn ima sledeće aplikacije :
• O° sa antiscijskim Marsom
• 120° sa Mesecom

○○•○○ iz ovoga vidimo da san ima poruku, koju ću za -/+ 10 dana i da "otkrijem".

biserna
13-05-2009, 11:22
Da li 9. polje oznacava san?

Shmishonja
13-05-2009, 11:27
Da li 9. polje oznacava san?

Da, IX polje označava i snove, snovidjenja, a u staro vreme se vezivalo za prorčanstva i poruke Viših Kosmičkih Sila :)

dannijella
13-05-2009, 13:43
Hm.. imam ja jedno pitanje.. ovaj odgovor ce usreciti ili mozda ne mnoge zaposlene u firmi.. naime vec par meseci se prica o nekoj vanrednoj isplati manje svote novca. Postoji li sansa da se price obistine tj da li ce doci do te vanredne ne povratne isplate?
Bgd. 13.05.09. 13:40h
http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_2gw_01_isplata_hr.42163.19315.gif&res=100&va=&cid=y1xfileUycA20-u1231163027

i opet hvala unapred :)

Acting_Me
13-05-2009, 13:55
Zanima me ko je osoba mi se javila, nece da se predstavi, 13:54 Niksic
I da li je mislila to sto je rekla 13:55 Niksic datum-13.05.09

maruska
13-05-2009, 14:44
Slusaj Shmilence-moj san znas a to je da smo se nas dvoje ljubuli javno na njegovo insistiranje, al iste te noci je on sanjao mene - da smo zatvoreni u nekoj ucionici i da pricamo i da naglo otvara vrata neki direktor koji nas oboje nervira... sta to moze da znaci, osim sto smo oboje optereceni onim drugimmmm....

*Invisibleshadow*
13-05-2009, 20:23
da li je istina to što je rekla da će napravit moja mama,20.22.13.05.09 split
zapravo ovako bi glasilo pitanje ali se ond ane uklapau tematiku:)

da li će doći do rješenja te situacije (obiteljski problemi)

malomace
14-05-2009, 01:59
da li je moj bivsi decko imao uticaj na vecerasnji poziv koji sam ja dobila od naseg zajednickog kolege s fax ili je to bila slucajnost sto me je pozvao u bas to vreme?!

horic:
http://tinypic.com/r/4jn8xw/5

Shmishonja
14-05-2009, 10:05
Hm.. imam ja jedno pitanje.. ovaj odgovor ce usreciti ili mozda ne mnoge zaposlene u firmi.. naime vec par meseci se prica o nekoj vanrednoj isplati manje svote novca. Postoji li sansa da se price obistine tj da li ce doci do te vanredne ne povratne isplate?
Bgd. 13.05.09. 13:40h
http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_2gw_01_isplata_hr.42163.19315.gif&res=100&va=&cid=y1xfileUycA20-u1231163027

i opet hvala unapred :)

Da vidimo ~ ti si Asc' u Devici sa retrogradnim Merkurom u Blizancima u IX polju u praznom hodu i Mesec u Jarcu na kraju IV polju.

• Posao je predstavljen X poljem u Bliznacima, pa je dispozitor isti.

○ III polje je u Škorpionu, sa Marsom u Ovnu u VIII polju.
• III polje od X polja ~ "priča sa posla" je XII polje ~ Lav, sa Suncem u Biku, a ono što se dešava u kancelariji nadredjenih i svih zaposlenih je IV polje od X polja ~ tj. hoarni Asc' ~ Merkur...

○ TAČNO / NETAČNO :
1. Mesec u praznom hodu - od toga svega se neće desiti ništa makar i sama informacija bila tačna, ostaće na priči uz kafu... Ovde Mesec nije u praznom hodu, samim tim nije baš "običan trač" iako je u znaku svog izgona ~ drugim rečima "moguće je da je istina suprotna od onoga što se priča".

2. da bi bile tačne informacije ~ vrlo bitno da su uglovi u fixnim znacima jer oni odaju stabilnost i "fixnost". Ovde su uglovi u promenljivim znacima ~ samim tim nam to govori da "gluvi telefoni" rade li rade ~ svako je čuo deo istinite priče i intepretirao je na svoj način.

3. vl.Asc' + vl.3p. + Mesec + Mesečev dispozitor ~ u fixnim znacima i ugaonim kućama ili u fixnim znacima i sukcedentnim kućama. Merkur u promenljivom znaku, retrogradan, u praznom hodu, Mesec pod vladavinom Saturna ~ promenljivo + kardinalna kombinacija u kardinalno + promenljivim poljima ~ kao što rekoh malo pre "gluvi telefoni".

4. Saturn 0° vrh III polja ~ po sredi je neistinita inforamcija, a ako je još Saturn i u lošem dostojanstvu ~ biće velike štete od te priče za pitača. Saturn je na Asc' ~ ovo je III polje posla ~ retrogradan je i u promenljivom znaku ~ pod vladavinom je Merkura [koji se inače smatra prevrtljivom planetom i planetom koja ume da širi priče i neistine] pa samim tim priča nije istinita, a najbolje bi za tebe bilo da se ne upetljavaš previše u dalje širenje iste, da ne bi posle bilo problema "da si ti to rekla... itd".

S obzirom i da ne postoji povezivanje izmedju Merkura i Meseca, kao i Merkura i Saturna, od ove priče neće biti ništa ~ ispostaviće se da je samo bila "priča" a ne istina :(

dannijella
14-05-2009, 10:38
Hvala Smile !!!! Ne petljam se ja, slusam i gledam samo sta se radi u propaloj firmi propale drzave.. Nekako sam i sama slutila da nema nista od toga.

Shmishonja
14-05-2009, 10:53
Zanima me ko je osoba mi se javila, nece da se predstavi, 13:54 Niksic
I da li je mislila to sto je rekla 13:55 Niksic datum-13.05.09

Da vidimo ~ ovde gledamo vladara III polja ~ u ovom slučaju to je Mars u Ovnu u VIII polju. Ti si retrogradni Merkur u Blizancima u praznom hodu u IX polju i Mesec u Jarcu na kraju IV polja.

Da bi videli da li ti u stvari znaš tu osobu, tj. da li je mislila to što je rekla, posmatraćemo Mars na 16° Ovna kroz tabelu :

○ Mars je u svom sedištu
• egzaltira Sunce
○ u Sunčevom je triplicitetu
• u Merkurovom je terminu
○ u Sunčevom je licu
• na Venerinom stepenu
○ u Venerinom izgonu
• u Saturnovom padu

••○•• iz ovoga vidimo da ti u stvari dobro naslućuješ ko je ta osoba koja te je zvala [jer se Mars nalazi u Merkurovom terminu] ali nisi sigurna jer sve vezano za Mars je za Sunce u padu. A s obzirom da je Mars u svom sedištu, osoba je mislila to što je rekla.

Slusaj Shmilence-moj san znas a to je da smo se nas dvoje ljubili javno na njegovo insistiranje, al iste te noci je on sanjao mene - da smo zatvoreni u nekoj ucionici i da pricamo i da naglo otvara vrata neki direktor koji nas oboje nervira... sta to moze da znaci, osim sto smo oboje optereceni onim drugimmmm....

Da vidimo ~ san je IX polje u Biku sa Venerom u Ovnu u VIII polju, a njegov san je III polje u Škorpionu sa Marsom u Ovnu u VIII polju [O°] Da vidimo da li će vam se "reći i kasti" šta se sanjali ~ treba nam povezivanje Venere/Marsa ili sa Mesecom ili sa Merkurom ili sa Jupiterom ~ toga ovde nema. Samim tim, odgovro će biti ~ jeste telepatski sanjali jedan drugog, ali sam san nema neko konkretno značenje koje bi uticalo na vašu svakodnevnicu.

Shmishonja
14-05-2009, 11:17
da li je istina to što je rekla ~ da će napravit moja mama,20.22.13.05.09 split
zapravo ovako bi glasilo pitanje ali se onda ne uklapa u tematiku:)
da li će doći do rješenja te situacije (obiteljski problemi)

Da vidimo ~ pitanje je u stvari : Da li će to što je tvoja mama rekla da će uraditi rešiti porodični problem?

Da vidimo ~ tvoja mama je X polje u horarcu ~ koje je u Devici sa Merkurom koji je em retrogradan em u praznom hodu i uskoro menja znak. Ovo baš i nije najbolja pozicija za nekoga ko je zasiguran da će imati i snage i volje i vremena da ispuni ono što je rekao. Drugim rečima ~ odgovor je negativan. Predomisliće se za to što je rekla i uskoro će promeniti priču i sam stav prema celoj situaciji o kojoj se radi.

da li je moj bivsi decko imao uticaj na vecerasnji poziv koji sam ja dobila od naseg zajednickog kolege sa faxa ili je to bila slucajnost sto me je pozvao u bas to vreme?!

horic:
http://tinypic.com/r/4jn8xw/5

Da vidimo ~ REGIOMONTANUS ne PLASIDUS ~ tvoj dečko je VII polje, a zajednički prijatelj je XI polje. Vladar dečkovog XI polja [horarno V polje] je Mesec u horarnom XI polju ~ u tvom polju priajtelja.

○ Ovde imamo u igri su Sunce ~ Saturn ~ Mesec :

• Sunce [dečko] ~ vezan je i za Mesec i za Saturn preko tabele
• Mesec [drugar] ~ je vezan za Saturn
• Saturn [ti] ~ je vezan za Mesec

○○> da bi otkrili da li su ti dečko i prijatelj u dosluhu ~ gledaju se separacije izmedju ove tri planete ~ jer separacije ukazuju na dogadjaje koji su predhodili postavljanju pitanja ~ Saturn i Mesec su imali separaciju ~ što nam daje opciju kontakta izmedju tebe i tog drugara, dok Mesec i Sunce tek imaju aplikaciju ~ njihov kontakt će se tek ostvariti. Iz ovoga vidimo da je čista slučajnost što te je drugar zvao u isto vreme.

rachica
17-05-2009, 12:53
ne bih sad da postavljam pitanje "da li me voli"? vjerujem u pozitivan odgovor, jer se tako i ponasa....
ali me interesuje da li mogu imati potpuno povjerenje u njega, ne znam da li prethodno iskustvo ili sta vec uticu na to da tesko imam u koga povjerenja...malo kome vjerujem, ponekad to boli ...
znaci- pitanje, da li mogu u potpunosti da mu vjerujem, barem kad smo nas dvoje u pitanju?
29.04.2009. 13.49 ko

da ponovim pitanje s tim sto se naravno mijenja vrijeme...

17.05.2009.
12.53 Pg

aplazinic
18-05-2009, 01:41
da li je on gej?
1:40 am Beograd

Shmishonja
18-05-2009, 09:29
29.04.2009. 13.49 ko

*** da ponovim pitanje s tim sto se naravno mijenja vrijeme...

17.05.2009.
12.53 Pg

Vreme i datum pitanja se ne menja, samim tim, analizira se PRVO postavljeno pitanje.

Ako pak na pitanje nije odmah odgovoreno, ja sam rekla 10000 puta da me podsetite na PM, a ne ovako da ponavljate postove... [!]

Odgovor na horarno pitanje od 29.04. ~ ti si Mesec na 07° u Raku u XI polju i Merkur na 29° Bika u X polju. On je Jupiter na 23° Vodolije u VI polju, njegovom XII polju.

Da bi videli koliko je osoba od poverenja, ona mora da na neki način ima odnos sa Merkurom preko tabele dostojanstava. Jupiter ovde nema povezanost sa Merkurom [koji se vezuje za "istine i laži"], niti je u lošoj poziciji za sebe, ali na žalost baš zato što nema povezanosti sa Merkurom, koji ovde takodje predsatvlja tebe, kao racionalni deo tvoje ličnosti, ti upravo zato i misliš da on nešto prećutkuje. Ali s obzirom da se Jupiter preko lica vezuje za Mesec, on tebi deluje kao da je ne zainteresovan za tvoje emocije, pa zato se i javlja sumnja u njegovu iskrenost prema tebi. Da krije nešto, krije, jer se vladar VII nalazi u 12p. od VII polja, ali to nisu emocije, niti neka druga osoba, moguće je da se radi o nekom neuspehu ili jako lošem emotivno iskustvu koji je imao pre nego što ste se vas dvoje upoznali.

da li je on gej?
1:40 am Beograd

Ovo je vrlo interesantno pitanje ~ jer uključuje posebnu simboliku Saturna ~ on se vezuje za "stege u društvu", "osnovna pravila ponašanja", ali i kondome i kontraceptivne pilule [jer je njegova simbilika da brani, štiti...]

Takodje, planeta koja simboliše osobu za koju se pita, obično treba da ima jaku povezanost sa Venerom i vladarom V i XII polja [V = ono što osoba voli da radi u ljubavnim odnosima, XII polje = nešto što se ne uklapa u "regularne" stavove društva ~ ili kako to društvo ume da okarakteriše ~ kao greške koje osoba pravi] i takodje, Venera nije pod jakim uticajem Saturna niti ima aspekte sa njim.

Da bi videli kakvu naklonost ima taj čovek, posmatramo vladara VII polja ~ on je ovde predstavljen Suncem u Biku u horarnom III polju. Sunce je pod vladavinom Venere, egzaltira Mesec i u njegovom je triplicitetu. U terminu je Marsa, ali i u njegovom je izgonu, na svom je stepenu, nema pad. Njegovo V polje je na krajnjim stepenima Strelca, sa Jupiterom u Vodoliji u O° sa Asc'[njegovim VII poljem]

Ovde imamo da je Sunce pod jakim uticajem ne samo Venere, već i Meseca [koji vlada njegovim XII poljem] Ovde se vidi da lik voli da experimentiše u ljubavnim odnosima, ali V poljem vlada Jupiter koji je pod vladavinom Saturna ~ iz ovoga vidimo da lik jeste malo "neobičan", ali ne bih rekla da je gej. Više da je "mix" opcija ~ ima naklonosti i prema jednom i prema drugom polu, iako mu je ipak, zbog jako naglašenih Venere i Meseca, ipak draži suprotan pol.

malomace
26-05-2009, 01:26
palo mi je jedno pitanje napamet,nadam se da sam ga na pravo mesto postavila,a pitanje glasi :
Da li moj bivsi decko posecuje moj profil i cita moje privatne poruke?
(01:08h,Novi Sad,26.05.2009)

http://de.tinypic.com/r/10zo1lk/5

ako sam na dobro mesto postavila pitanje,trebalo bi da gledam povezanost asc,meseca i vladara treceg polja,kao i povezanost vladara sedmog polja(partner)?!

ja sam ovde predstavljena saturom u 7 polju devic(merkur) i mesecom u 4 polju blizanca(merkur),ako za ovo pitanje gledam trece polje,vladar treceg polja je venera,venera u 2 polju ovna(mars),i on suncem u trecem polju blizanca,posto postoje aspekti izmedju venere i sunca,satura i merkura,venere i meseca,marsa i venere,odgovor bi treba da bude pozitivan,tako da moj bivsi decko posecuje moj profil!????volela bih da cujem i vase misljenje,unapred hvala :)))

mashaa
26-05-2009, 06:40
Da li ova kriza trenutna (umisljam li je) ili nagovjestava kraj:(
Doboj 26.05 2009. u 06 i 39
veliiiki pozzz i hvala:)

*Invisibleshadow*
29-05-2009, 23:27
da li te slike koje sam vidjela imaju značenje koje se čini da imaju ?23.25 ,29.05.split
možda bolje ovako:

da li te slike istinito prikazuju stvarnost?-vezano za ljubav je

devojcica.sa.sibicama
03-06-2009, 03:18
Da li se promenio prema meni (da li me voli kao pre)? (partner)

Novi Sad, 3. jun 2009. u 3:18

malomace
04-06-2009, 14:05
moj bivsi decko uradio je nesto,pa na kontu toga postavila bi pitanje?
da li je to uradio da zato sto mu jos znacim i da bi izazvao moju reakciju(da mu posaljem poruku) ili?
Novi Sad ,03.06.2009.,23:11h
http://de.tinypic.com/r/343lkza/5

ja sam predstavljena saturom u 8 polju device(merkur) i mesecom u 9 polju vage(venera),on je predstavljen mesecom u 9 polju vage,trece polje ovan(mars u 3 polju bika(venera)),zamolela bi nekog da pogleda jako mi je bitno,hvala:)

Shmishonja
12-06-2009, 12:48
Juče me je zvao prijatelj i postavio mi sledeće horarno pitanje :

"Kada će stići paket iz inostranstva koji mu je poslao njegov poslovni kolega? Gde je nestao taj paket, jer je prošlo već 2 puta duže vremena od uobičajenih par dana od kako je taj čovek poslao taj paket!?"

A bez tog paketa, tj. njegove sadržine, moj drugar ne može da odradi svoj deo posla do kraja i zbog toga posao već duže vreme stagnira [trgovina & marketing]

Datum : 11.06.2009.
Vreme : 17h35
Mesto : Beograd
Čart : http://i421.photobucket.com/albums/pp291/Miss_Van_Hellsing/horarci/paket.gif

Šta vi mislite? Gde je taj paket? Šta se desilo sa njim? Da li će stići na adresu mog prijatelja?

lavica1982
15-06-2009, 23:24
da li ce doci da me poseti? Nis 15.06.2009. 23:24h

Marsovka
16-06-2009, 12:18
Juče me je zvao prijatelj i postavio mi sledeće horarno pitanje :

"Kada će stići paket iz inostranstva koji mu je poslao njegov poslovni kolega? Gde je nestao taj paket, jer je prošlo već 2 puta duže vremena od uobičajenih par dana od kako je taj čovek poslao taj paket!?"

A bez tog paketa, tj. njegove sadržine, moj drugar ne može da odradi svoj deo posla do kraja i zbog toga posao već duže vreme stagnira [trgovina & marketing]

Datum : 11.06.2009.
Vreme : 17h35
Mesto : Beograd
Čart : http://i421.photobucket.com/albums/pp291/Miss_Van_Hellsing/horarci/paket.gif

Šta vi mislite? Gde je taj paket? Šta se desilo sa njim? Da li će stići na adresu mog prijatelja?

Nisam ovo videla na vreme,da li je paket stigao ili se jos ceka?

Shmishonja
16-06-2009, 14:34

Ovo je u formi pitanja : "Da li je bio iskren kada ekao da će doći da me poseti?" ili pak u formi pitanja : "Da li postoji mogućnost našeg susreta?"

Ovo pitam jer se malo drugačije tumače ta dva čarta :)

Shmishonja
16-06-2009, 14:38
Nisam ovo videla na vreme,da li je paket stigao ili se jos ceka?

Ne, na žalost nije. Njegov prijatelj uskoro se vraća za Srbiju pa će doneti novu robu. Ova prva pošiljka se "izgubila" na granici sa našom zemljom...
To je najverovatnije upravo ona O° izmedju vl. Asc' i vl. Desc' ~ njihov sustet...

lavica1982
16-06-2009, 17:40
Question da priupitam...
Quote:
Originally Posted by lavica1982 VIdi Poruku

Ovo je u formi pitanja : "Da li je bio iskren kada ekao da će doći da me poseti?" ili pak u formi pitanja : "Da li postoji mogućnost našeg susreta?"

Ovo pitam jer se malo drugačije tumače ta dva čarta

da li postoji mogucnost naseg susreta,vise sam mislila na to, jer nije obecao da ce doci :)
ma ne znam vise ni sama nista...ja se zaljubila a on ne zna sta hoce...mozda i zna ali mene muci :)

Ako je neko voljan neka pogleda chart

p.s. Shmisho pre 3 meseca kad sam postavila pitanje u vezi nase potencijalne veze,rekla si da cu morati da sacekam oko 3 meseca...uskoro oni isticu...tik tak tik tak :D pa rekoh mozda su se okolnosti za nas promenile i nema nista ni od susreta a kamo li od veze(nismo iz istog mesta).

Shmishonja
16-06-2009, 19:30
Ok, ondak to pitanje ide u Horarce br. IX ;)

Acting_Me
26-07-2009, 20:52
13.05.09 je datum postavljanja poslednjeg hororca.
Zanima me vezano za reputaciju, da li je jedan dogadj stetno uticao na moju reputaciju ili mozda, ispao (nenadano) pozitivan? Jer je vezan za drugu osobu pa me zanima ko je tu izvukao deblji kraj ja ili ona. 20 : 52
26.jun.09 Niksic

marry
10-10-2009, 11:16
Poslala sam cestitku nasoj dragoj Smishi za rodjendan pre nekih 10 dana i zeljela sam je iznenaditi....Kako nisam imala povratne informacije da je ona primila moju cestitku, napravila sam horarnu kartu:
"Dali je Shmisha dobila moju cestitku i ako ne kad ce?"
http://i37.tinypic.com/2iky0qu.gif
....bas me zanima sta ce karta reci...:baby:

Shmishonja
10-10-2009, 12:30
13.05.09 je datum postavljanja poslednjeg hororca.
Zanima me vezano za reputaciju, da li je jedan dogadj stetno uticao na moju reputaciju ili mozda, ispao (nenadano) pozitivan? Jer je vezan za drugu osobu pa me zanima ko je tu izvukao deblji kraj ja ili ona. 20 : 52
26.jun.09 Niksic

Da vidimo :

♥ Asc' u Jarcu sa Saturnom u Devici umetnutim u VIII polju.
♥ ta druga osoba je Desc' i Mesec koji je tek ušao u znak Device isto umetnut u VIII polju.
♥ III polje ~ Mars u Biku u IV polju.

∞ Mars je u znaku svog izgona pa samim tim imam utisak da je ta informacija baš negativna, ali s obzirom da nema povezivanja sa Merkurom koji obično ume da daje lažne informacije, ova izjava bi mogla i da bude istina :(

•○• Mars nema povezanosti sa Saturnom, ali zato je povezan sa Mesecom ~ najviše štete od te izjave ima ta druga osoba.

Shmishonja
10-10-2009, 12:38
Poslala sam cestitku nasoj dragoj Smishi za rodjendan pre nekih 10 dana i zeljela sam je iznenaditi....Kako nisam imala povratne informacije da je ona primila moju cestitku, napravila sam horarnu kartu:
"Dali je Shmisha dobila moju cestitku i ako ne kad ce?"
http://i37.tinypic.com/2iky0qu.gif
....bas me zanima sta ce karta reci...:baby:

Da vidimo :

♥ ti si Asc' u Raku sa Mesecom u praznom hodu u Biku u XI polju.
♥ ja sam Desc' u Jarcu, sa Saturnom u Devici u IV polju.
♥ osa III / IX ~ Sunce u Vagi i Saturn u Devici.

∞ kad Mesec izadje iz praznog hoda prva aplikacija mu je sa Suncem.
∞ poslednji aspekt Meseca je bio sa Saturnom.

•○• ovde imamo povezivanje preko Meseca izmedju Saturna i Sunca ~ pismo stiže ~ iako će malo da mu treba više vremena da "stigne" jer je Mesec u praznom hodu :)

p.s.
A pismo je danas stiglo :D

marry
10-10-2009, 16:39
Da vidimo :

♥ ti si Asc' u Raku sa Mesecom u praznom hodu u Biku u XI polju.
♥ ja sam Desc' u Jarcu, sa Saturnom u Devici u IV polju.
♥ osa III / IX ~ Sunce u Vagi i Saturn u Devici.

∞ kad Mesec izadje iz praznog hoda prva aplikacija mu je sa Suncem.
∞ poslednji aspekt Meseca je bio sa Saturnom.

•○• ovde imamo povezivanje preko Meseca izmedju Saturna i Sunca ~ pismo stiže ~ iako će malo da mu treba više vremena da "stigne" jer je Mesec u praznom hodu :)

p.s.
A pismo je danas stiglo :D

Profesorice, jedno pitanje:
.....ja sam Asc, ok, a zasto si ti Desc?..
Ja sam se trudila sama nesto povezati po ovim:
"~ posmatra se III polje i njegov vladar jer on predstavlja osobu koja je pismo poslala.
..onda, ti trebas biti pretstavljena IX poljem, ili ja nesto brbljam?:rolleyes:

Shmishonja
11-10-2009, 11:05
Profesorice, jedno pitanje:
.....ja sam Asc, ok, a zasto si ti Desc?..
Ja sam se trudila sama nesto povezati po ovim:
"~ posmatra se III polje i njegov vladar jer on predstavlja osobu koja je pismo poslala.
..onda, ti trebas biti pretstavljena IX poljem, ili ja nesto brbljam?:rolleyes:

Kao i u svakom horarcu gde su odnosi izmedju dvoje ljudi u pitanju gleda se prvenstveno odnos I i VII polja jer je to u suštini najbitnije ~ potvrdan odgovor će se dobiti samo ako vladar I i vladar VII dodju u direktni kontakt ~ ti s jedne i ja s druge strane ~ da li imamo nas dve direktnu konekciju ili nas neko / nešto spaja ~ a III i IX polje je upravo samo dodatni "šlag na torti" koji nam pomaže da vidimo gde je i šta se dešava sa pismom i da li će nas to pismo "spojiti" i dati nam potvrdan odgovor na horarno pitanje :)

nata-pata
17-10-2009, 00:45
Mogu li vjerovati u obećanje koje sam danas(16.10.) dobila od jedne osobe? 0.37 h;17.10.2009. Trebinje? Djelovao je prilično uvjerljivo, "zabrinuto" i uslužno...Ali...nije me baš to oduševilo...Šta je u pitanju draga moja? :confused:

rachica
11-11-2009, 15:20
nisam sigurna ali mislim da je ovo pravo mjesto za moje pitanje...
nakon podjele imovine(izmedju mog oca i strica) i prodaje jednog placa, interesuje me da li je sve uradjeno kako treba, tacna podjela i da li je nakon prodaje placa mog tatu zapao manji dio novca? tacnije da li je druga strana uzela vise, da mi ne znamo?! intuicija mi govori da sam u pravu i neslaganje sa recenim i uradjenim...

15.16h
11.11.2009 ko

snecka
15-11-2009, 14:37
Da li mogu da mu verujem?Da li me je odao bratu?

Datum postavljanja pitanja: 15.11.2009
Vreme : 14.34h
Mesto: Vrbas

devojcica.sa.sibicama
16-11-2009, 14:24
Da li je iskren prema meni? partner

16.11.2009.
Novi Sad
14:24

hvala :)

rachica
16-11-2009, 22:32
zabavljam se sa jednim momkom...e sad me interesuje, da li jedan momak koji je u srodstvu s njim....ima nesto protiv nase veze? ...i da li me taj uopste cijeni....ili se, prostim rijecima, samo folira?
22.30h
16.11.2009 ko

zabavljam se sa jednim momkom...e sad me interesuje, da li jedan momak koji je u srodstvu s njim....ima nesto protiv nase veze? ...i da li me taj uopste cijeni....ili se, prostim rijecima, samo folira?
22.30h
16.11.2009 ko

i jos nesto me interesuje, pa da ne bih 2 posta pravila, postavicu ovdje...
da li je ON ikad bio sa njom ili mu je samo prijateljica, kako kaze??? :rolleyes:
20.31h
20.11.2009 ko

(izvinjavam se moderatoru, nisam isla odmah na edit ...sorry :( )

skorpijica
20-11-2009, 20:37
da li mogu da mu verujem .........da verujem sto kaze za svoja osecanja prema meni
20.11.2009.
20i37h banja luka

mari
10-12-2009, 19:33
Jako sam lose i molim vas da pogledate ovo moje pitanje: ko je sirio price o meni i hocu li moci osobi do koje mi je stalo objasniti da nisam kriva???
http://img13.imageshack.us/i/astro2gw73neprijateljih.gif/

Molim vas da pogledate!
Pusa

skorpijica
13-12-2009, 14:29
da li je govorio istinu kad je rekao da ide na pput sa jednom osobom jer sumnjam da je otisao sa drugom
da li je govorio istinu
29.8.2009.11i36h
banja luka

izbrisite ono prvo pitanje ovo je interesantnije pa ko zeli nek navali

zorana
13-12-2009, 22:26
Mari,

bacih pogled na kartu (koja je meni zanimljiva).

Tracevima generalno vladaju III kuca i ME, a ovde je bas vladar III kuce taj ME na 07 Co. Sami tracevi su bez neke narocite snage, zato sto je ME tek u svom terminu, medjutim, ti si predstavljena SO u Sag i primas taj ME upravo u znak izgona, dakle, ti si cula samo negativnu stranu tog traca i potpuno si svesna stete koju mogu da naprave.

Ono sto se meni nacrtalo: MO 0 SA u Li u III. Generalno gledano bi ti morala da budes taj MO, medjutim, posto vlada XII kucom, a ti ne znas ko je lansirao taj trac, a i MO se upravo odvaja od tog ME, uzecu da je taj MO skriveni neprijatell: taj MO prima SA u egzaltaciju, a vrlo je blizu vrha IC-a, mada i dalje u III kuci. To bi, po mojoj proceni, morala da bude zena koja je vrlo lepa i doterana, otmenih manira, neko ko je u tvom komsiluku, ali ti ulazi u kuci i ta osoba je vrlo zainteresovana za SA, koji je vladar VII polja, dakle, osoba sa kojom si ti u vezi ili za koju si ti emotivno zainteresovana. Da li je taj trac pusten u opticaj pre ca. 4 dana od trenutka postavljanja pitanja? Ako jeste i ako su nam dani vremenski orijentira, onda ces ti sa tom osobom imati susret za ca. 7 dana/nedelja i susret nece biti neprijatan, samo ce tebi postati jasno o kome je rec.

Ako taj MO uopste nije ta neka x osoba koja je pustila trac u opticaj, vec ti, onda to pokazuje tvoje emocije prema tom SA, dakle osobi do koje ti je stalo. Nazalost, taj SA nema nikakvih dodirnih tacaka sa tim ME, on o tom ME nema nikakvo misljenje, ali vrlo lose o SO, kao i taj MO. Njegovo misljenje o tebi nije povezano sa tim ME, on tebe ne voli zbog tebe same i to vec neko vreme traje, zbog sporog kretanja SA.

Molba: budite precizniji kada postavljate pitanja. "Osoba do koje ti je stalo" mogu biti decko, najbolja drugarica i profesor na fakultet ili bilo ko drugi.

Shmishonja
13-12-2009, 22:33
Molba: budite precizniji kada postavljate pitanja. "Osoba do koje ti je stalo" mogu biti decko, najbolja drugarica i profesor na fakultet ili bilo ko drugi.

Pridružujem se molbi.

mari
13-12-2009, 23:27
Mari,

bacih pogled na kartu (koja je meni zanimljiva).

Tracevima generalno vladaju III kuca i ME, a ovde je bas vladar III kuce taj ME na 07 Co. Sami tracevi su bez neke narocite snage, zato sto je ME tek u svom terminu, medjutim, ti si predstavljena SO u Sag i primas taj ME upravo u znak izgona, dakle, ti si cula samo negativnu stranu tog traca i potpuno si svesna stete koju mogu da naprave.

Ono sto se meni nacrtalo: MO 0 SA u Li u III. Generalno gledano bi ti morala da budes taj MO, medjutim, posto vlada XII kucom, a ti ne znas ko je lansirao taj trac, a i MO se upravo odvaja od tog ME, uzecu da je taj MO skriveni neprijatell: taj MO prima SA u egzaltaciju, a vrlo je blizu vrha IC-a, mada i dalje u III kuci. To bi, po mojoj proceni, morala da bude zena koja je vrlo lepa i doterana, otmenih manira, neko ko je u tvom komsiluku, ali ti ulazi u kuci i ta osoba je vrlo zainteresovana za SA, koji je vladar VII polja, dakle, osoba sa kojom si ti u vezi ili za koju si ti emotivno zainteresovana. Da li je taj trac pusten u opticaj pre ca. 4 dana od trenutka postavljanja pitanja? Ako jeste i ako su nam dani vremenski orijentira, onda ces ti sa tom osobom imati susret za ca. 7 dana/nedelja i susret nece biti neprijatan, samo ce tebi postati jasno o kome je rec.

Ako taj MO uopste nije ta neka x osoba koja je pustila trac u opticaj, vec ti, onda to pokazuje tvoje emocije prema tom SA, dakle osobi do koje ti je stalo. Nazalost, taj SA nema nikakvih dodirnih tacaka sa tim ME, on o tom ME nema nikakvo misljenje, ali vrlo lose o SO, kao i taj MO. Njegovo misljenje o tebi nije povezano sa tim ME, on tebe ne voli zbog tebe same i to vec neko vreme traje, zbog sporog kretanja SA.

Zorana, hvala ti na odgovoru. Ovaj trac je lansirala zenska osoba, ali nije zainteresovana za njega (osoba do koje mi je stalo je jedan momak). Vise je bilo neko hvaljenje, i mozda i nije negativno, ali ja ne volim te traceve...
E sad, da li me voli ili ne...hm, to ne znam :)))). Nadam se da si tu pogrijesila :))).

zvjezdica
27-12-2009, 01:35
Da li mu mogu vjerovati kada kaže da je sretan snjom u vezi, da ju voli? Da li je iskren kada to govori.
Muči me, jer ako mu je tako lijepo, čemu poruke u 1h u noć? Buni me njegovo ponašanje. Zašto to radi?

Pitanje postavljeno: 1:35h, 27.12.2009.Pula

Acting_Me
11-01-2010, 17:07
A mene zanima da li mi neko ide u susret :D 17:06 niksic, 11.01.2010

VIDANA
13-02-2010, 10:48
da li da se nadam i verujem u svoju intuiciju da ce moji problemi poceti da se resavaju tek onda kada se ,,odvojim,, od roditelja ,posto evo jos zivim sa njima???
bgd.,18.50h, 3.05.2009.

~~asc na 3*skorpije - vladalac pluton na 3* jarca u 2kuci,
~mesec na 6* device u 10kuci sa merkurom u 7kuci na 1*blizanaca,

da li sam na pogresnom mestu sa ovim pitanjem...?:(
~pitala sam ovo jos pre 9 meseci pa sada ne znam da li treba da racunam ono vreme ili sadasnje i vreme i datum:confused:

zvjezdica
15-02-2010, 02:41
Ovako...jako je čudna situacija...mislim da tu ide ovo pitanje:

Naime...radi se o jednoj osobi muškoj...neznam mnogo o njemu ali me nešto zaintrigiralo po intuiciji...mi pričamo...i sve ok..ali o obitelji ne želi pričat..jednom je spomenuo neko loše tužno iskustvo u prošlosti neki događaj u njegovu gradu i rekao je da nećemo sad o tome.
Ok reko. Po priči sam shvatila da ima jednusestru..I po tome što je ujak, znači sestra udata...i danas vidim da ga još jedna osoba ženska sa istim prezimenom naziva "bratom". Kliknem na njezin profil kad ona pod opcijom braća i sestre ima dva muška: ni jedan nije ovaj momak sa kojim pričam, ALI, jedan od te dvojice nosi njezino prezime ( isto kao i ovaj momak) ali drugi ne nosi njezino prezime. I to ne bi bilo čudno da ne odem na pforil ovog koji nosi isto ime i vidim da i on ima tu djevojku i tog koji ne nosi njiihovo prezime ( a mlad dečko) isto pod braćom i sestrama navedenim.

Izgleda zbunjeno ali i ja sam zbunjena i želim znat što je to...meni intuicija govori da tu nešto ne štima u obitelji.

Pitanje: što je to što ne štima i koja je istina prava, tj. koliko ima braće i sestara i da li postoji neka obiteljska tajna?

Vrijeme: 2:40h ujutro...15.2.2010.Pula

zorana
16-02-2010, 00:19
Resenje za sve tvoje probleme: nadji sebi nekakav hobi. :D

Vladar III polja je SA u Li Rx na samom MC-u i ja bih rekla da je prica tacna, mada malo naduvana, odnosno, da on krije nesto od tebe sto i nije takva tragedija. Cinjenica da tvoj kosignifikator prima tog SA u pad upravo govori o tome da si ti celoj toj prici pridala suvise veliki znacaj i da je vidis iskrivljeno i suvise negativno. Da li si ti za to cula bukvalno 3 sata pre postavljanja pitanja?

Izvini sto cu ti ovo reci, ali ludja pitanja od tvojih dugo nisam procitala! :D

zvjezdica
16-02-2010, 00:32
hahahha,...volim te jedino jer si brutalno iskrena :D
Upravo tako, čula za to negdje tri sata prije postavljanja. Ali meni i dalje nije jasno, tko je tu kome brat i sestra..helou.Kolko to braće i sestara ima.. unakrsni križ :D
dvoje imaju prezime, dvoje nemaju isto prezime...a nisu udati, oženjeni..ma ja to ništa ne razumijem :D

Ima tu nešto čudno. Neuobičajno. Ne može imati toliko braće i sestara da me ubiješ. Mislim može, ali nešto tu ne štima jer nisu svi u dobrom odnosu. Ja mislim da nisu svi od iste majke i oca. :D

zorana
16-02-2010, 01:14
Moze biti to, pa da ga razvod roditelja boli.

Ili da su braca i sestre od striceva, oni nose isto prezime. A i ne verujem da se neko bilo kome obraca sa "Zdravo seko od strica/tetke/ujke", ja sve svoje sestre oslovljavam sa "seko", bez obzira na njihovu zvanicnu titulu.

zvjezdica
16-02-2010, 01:24
razmišljala sam o toj mogućnosti kao bratić/sestrična...može bit da je to iakomi tako ne djeluje.

Kada nešto saznam ti javim :D
Hvala na informacijama :)

zvjezdica
19-02-2010, 14:35
Ovako..očekujem stipendiju za fakultet... mojoj sestri je ugovor već stigao a meni nije još. neki dobiju novac na račun prije nego što dobiju ugovor, neki dobiju nakon što dobiju ugovor.

Mene zanima: kada će ugovor stići, kada novac, i što će doći prije, ugovor ili novac?

14:34h pula,19.2.2010.

Hvala :)

spomenka
24-02-2010, 13:56
mene zanima šta on misli o meni i da li me se uopće sjeti??
pitanje postavljeno: 24.2.2010., 13:56h, zagreb

natalna karta- http://i40.tinypic.com/2a9aejr.gif

Shmishonja
24-02-2010, 14:05
mene zanima šta on misli o meni i da li me se uopće sjeti??
pitanje postavljeno: 24.2.2010., 13:56h, zagreb

Ovo pitanje ide na : http://astro.axisdraw.com/forum/osnove-horarna-astrologija/4099-horarna-pitanja-ix.html#post167530 i ne treba nam natalna karta ;)

spomenka
24-02-2010, 14:08
a da..., fulala sam:o

zvjezdica
22-03-2010, 23:48
Ovako situacija je porpilično napeta i ozbiljna. Naime, danas sam saznala jednu informaciju koja me i razljutila i iznenadila. jedan poznanik i moj bivši "poslovni" partner, da ga tako nazovemo, ali i osoba sa kojom sam bila u vezi, je optužen za neke malverzacije i prijetnje. E sada budući da je taj koji ga je optužio dovoljno ne moralan za moj pojam, i budući da obje osobe znam, ne mogu dokučiti da li je to istina ili ne. Jer sa obojicom sam imala neke sukobe.

Ono što me najviše nanerviralo i razljutilo je što sam sa ovime imala i kao poslovnu interakciju u vezi jedne organizacije koja je imala izuzetno moralna načela. I ne želim da se nju dovodi u pitanju, jer sam u to uložila sebe i vjerujem u nju.

Dakle pitanje: Da li je taj dečko zaista izvršio neke prijetnje i što s euopće međšu njima dvojicom događa? I da li će to ikako utjecati loše na organizaciju, tj. da li će taj dečko više ikada raditi sa mnom u vezi organizacije?

22:46h.pula 22.3.2010.

karolinacc
24-03-2010, 12:21
http://yfrog.com/5gastro2gw04kadaidalicetag

PITANJE: Da li ce osoba ( partner ) ponovo doci ( posetiti) ?
JA: MO u raku na 15 stepenu u svom vladarstvu gde je SA u izgonu.
ON: SA retro u vagi u egzaltaciji u 4 kuci.
Ako gledamo 4 kucu kao nas dom vrh 4. kuce je u devicama (merkur) a suvaldar je vaga gde se na 1 stepenu nalazi i retro SA. Doci ce. Osim sto ja kao MO nemam nikakvu aplikaciju sa SA, sto znaci da mozda necu biti tu?
Sta sada? Kako da racunam vremensku jedinicu i da li je odgovor pozitivan ili negativan?

malibiser
24-03-2010, 13:20
http://yfrog.com/5gastro2gw04kadaidalicetag

PITANJE: Da li ce osoba ( partner ) ponovo doci ( posetiti) ?
JA: MO u raku na 15 stepenu u svom vladarstvu gde je SA u izgonu.
ON: SA retro u vagi u egzaltaciji u 4 kuci.
Ako gledamo 4 kucu kao nas dom vrh 4. kuce je u devicama (merkur) a suvaldar je vaga gde se na 1 stepenu nalazi i retro SA. Doci ce. Osim sto ja kao MO nemam nikakvu aplikaciju sa SA, sto znaci da mozda necu biti tu?
Sta sada? Kako da racunam vremensku jedinicu i da li je odgovor pozitivan ili negativan?
Koliko ja razumem da bi dobila potvrdan odgovor treba ti aplikacija Mo i Sa (asc i partnera ), Ve i Sa ( ako je ljubavni horarac, a partner ti je , pa stoga jeste ) ili vrha IV kuce i njega znaci Me i Sa .
Nazalost , Sa ne pravi nijedan aplikacioni sa ovim planetama , pa samim time i odgovor je negativan :(
Hm, ne znam dal sam u pravu ...ja samo idem po pravilima...

Zizue
24-03-2010, 13:26
Da li me je varao?
12:24h
24.03.2010.g.

malibiser
24-03-2010, 14:02
Da li me je varao?
12:24h
24.03.2010.g.

A gde si postavila pitanje ??
Mala pomoc, sto me Shmile naucila , gledas poslednju separaciju vladara VII , i ona ti govori da li i sa kime , ako je..
Ja probala davno i u'vatila ga :)

Zizue
24-03-2010, 14:04
Ups,zaboravila sam da napisem.Beograd. :D E bas sam blesava.Ne smem jos da se upustim u ''gledanje'' ovoga jos se teram sa natalnim :D

Shmishonja
24-03-2010, 16:06
Za karolinu, zizue i spomenku ~ ovo su pitanja koja treba da idu na ljubavne horarce ;)

Da razjasnim ~ ovde se analiziraju horarci tipa : da li je ta informacija istinita ili nije? Tip informacije treba da bude ne vezan za nečije emocije u smislu da li on / ona oseća i sl. nešto, nego da li je to što je rečeno istina ~ da li ta osoba vas ogovara ili sl.

Ako je pitanje vezano za "njegova" osećanja da li je bio iskren kada je "to i to rekao" ~ to je sve ljubavno-horarna tematika... Prebacite se tamo sa pitanjima, a ja ću ova ovde kasnije da izbrišem.

karolinacc
24-03-2010, 20:12
Za karolinu, zizue i spomenku ~ ovo su pitanja koja treba da idu na ljubavne horarce ;)

Da razjasnim ~ ovde se analiziraju horarci tipa : da li je ta informacija istinita ili nije? Tip informacije treba da bude ne vezan za nečije emocije u smislu da li on / ona oseća i sl. nešto, nego da li je to što je rečeno istina ~ da li ta osoba vas ogovara ili sl.

Ako je pitanje vezano za "njegova" osećanja da li je bio iskren kada je "to i to rekao" ~ to je sve ljubavno-horarna tematika... Prebacite se tamo sa pitanjima, a ja ću ova ovde kasnije da izbrišem.
Ok. Slazem se. Odoh na ljubavnu tematiku! :)

Krin
08-04-2010, 18:37
da li je taj trač štetno delovao na moju reputaciju?
Naime za jedan moj izlazak je jedna osoba (A) komentarisala kako sam napravila budalu od sebe i to osoba koja nije bila prisutna, ali je bila prisutna osoba (B) koja je u kontaktu sa osobom A. Bas me interesuje kako je osoba B predstavila taj dogadjaj, da li je nakitila situaciju ili je samo u pitanju potreba osobe A da me povredi. Kakvi su uopste motivi osobe A i B?
Zvuci malo komplikovano...
18:34
08.04.2010
Pancevo

Pokusacu sama , ali molila bih pomoc :)
Ja sam predstavljena Venerom i Mesecom,
Venera je u Biku u 8.polju , u konjukciji sa ME, separacionom 90* sa MA
Mesec je u Vodoliji , ima 60* SO, separacioni 90* ME,VE, sep. 180* MA
Dispozitor Meseca je retro SA u Devici u 12 polju.
Uglovi su u kardinalnim znacima
vl.3p. - JU , u Ribama, u VI polju...

zvjezdica
30-04-2010, 21:44
Prije točni mjesec dana poslala sam upit jednom pjevaču koji je trenutno zvijezda, mada je meni osobno odličan i bez te prašine oko njega, da li bi sudjelovao na koncertima koje org..a biti će i u njegovom gradu, e sada, zanima me: Da li će mi i kada odgovoriti i da li ću biti zadovoljna odgovorom?

20:57h, 30.4.2010. Pula..

Na karti je asc u Pl, ja sam MA u 9 polju u lavu na 12*, i Mo u 2 polju u strijecu na 9*.

Jel gledamo treće polje ili što? to mi nije jasno, pa ako bi netko pogleda, hvala.

:)

sladjana
10-05-2010, 19:27
Da li je moj partner iskren prema meni?
Novi sad 10.5.2010 19:27

nanaa
16-05-2010, 01:37
Da li će mi se vratiti?
16.05.10.
u 01.38.PODGORICA

VIDANA
22-05-2010, 11:33
da li sam na pogresnom mestu sa ovim pitanjem...?:(
~pitala sam ovo jos pre 9 meseci pa sada ne znam da li treba da racunam ono vreme ili sadasnje i vreme i datum:confused:
~ako je pitanje glupo ili nije pravilno postavljeno recite mi ...?:(

kis napraforgo
29-05-2010, 21:59
molim vas da mi neko pomogne da dobijem tacan odgovor na ovo pitanje.

da li je informacija koju sam danas cula tacna ili se nesto drugo krije iza toga?
novi sad 29.05.2010. 20:38h

da objasnim o cemu se radi- danas mi je jedan poznanik (koji mi se inace udvarao ali nije prosao kod mene) rekao da se moj bivsi pomirio sa bivsom devojkom.

molim vas za misljenje. jako mi je vazno.

evo ja cu pokusati, ali molim da mi neko pregleda

"ako je mesec u praznom hodu- od svega toga nece biti nista makar i sama informacija bila tacna, ostace na prici uz kafu..."
MO jeste u praznom hodu na 29,57 strelca, a mi smo bas uz kafu i pricali o svemu

"uglovi u fiksnim znacima daju stabilnost (informacije)"
uglovi u ovom slucaju su I/VII strelac/blizanci, promenjivi, IV/X ovan/vaga, kardinalni

"vl asc+ vl III polja+ MO+ mesecev dispozitor u fiksnim znacima i ugaonim kucama ili fiksni znaci i sukcedentne kuce"
vl asc/ JU u ribama III kuca , vl III polja/ SAre u devici IX kuca, MO u strelcu I kuca, mesecev dispozitor opet JU u ribama III kuca

SA se pojavljuje, ali kao vl III retrogradan i bez ikakvog dostojanstva

doticni koji mi je to rekao je MA u lavu, tek u svom licu, i to u VIII kuci, njemu nije dobro, a ni namere mu nisu dobre iako sam mu ja kao JU u triplicitetu pa to samo govori o "boji" njegovih namera

da li sam u pravu??????

Aeria Gloria
02-06-2010, 17:43
da li me je partner slagao?
Beograd
02.06.2010
13:00

probacu da istumacim pa ako neko može neka pogleda da li je dobro
Asc u vagi
venera u raku (16 step)

mesec u vodoliji (15 step)

Dsc ovan
on mars u lavu (27 stepen)

nema kontakta marsa ni sa venerom ni sa mesecom
znači li to da nije?

mars kao vladar dsc i trećeg polja je u fiksnom i sukcesivnim kućama ...znači li to da govori istinu?

ili sam nešto propustila?

cmokic78
12-06-2010, 02:26
pitanje: hoce li mi poslati sms? http://i581.photobucket.com/albums/ss260/cmokic78/astro_2gw_134_bo_ka_hr7284428548.gif PISMA :
~ vl. III polja u 1 ili 2 polju : 1 polje ~ pismo ide ka pitaču, 2 polje ~ pismo je već u posedu pitača.
~ posmatra se III polje i njegov vladar jer on predstavlja osobu koja je pismo poslala.
~ da bi odgovor bio potvrdan naravno mora postojati aplikacija izmedju vl.I polja ili Meseca sa vl. II/III polja.[/COLOR] ovde nalazimo aplikaciju izmedju vladara II i III polja sa Mesecom tj mesec prekosutra pravi kvadrat sa Jupiterom [vladarem II polja] pa sekstil sa Marsom [vladarem III polja] ~ pa je odgovor stoga potvrdan da pitacica ce dobiti sms .... takodje me zanima sledece posto se posmatraju vladari III tj IX polja a venera je u 7 kuci signifikator 9 osoba koja pismo prima tj pitacica i osoba koja pismo salje mars u 8 kuci tj pitac povezace ih mesec konji ce prvo napraviti aspekt sekstila sa Marsom pa konjukciju sa Venerom

cmokic78
16-06-2010, 12:06
Evo jednog primera za pitanje Da li ce on mene kontaktirati koji sam ja protumacila kao potvrdan pa ako se pokaze kao istinit obavezno vam javljam.

Pitanje postavljeno 16.6.2010 u 1.09 u Beogradu
Uistinu svi navedeni pokazatelji su po JUS-u pa bi trebalo da ishod bude pozitivan.

http://s581.photobucket.com/albums/ss260/cmokic78/?action=view&current=Hocelimeonkontaktirati.gif&newest=1

U ovom slucaju Merkur vladar 3 polja je u separaciono kvadratu sa sinifikatorom pitacice Marsom u 6 kuci
Merkur je na kraju 2 polja sto bi znacilo da poziv/sms samo sto nije stigao
U ovom slucaju to je egzaltirani Merkur u Blizancima na samom vrhu 2 kuce
Jupiter u 12 kuci u Ovnu u svom triplicitet posto je nocno rodjenje i u svom terminu i u licu Masa koji j e u ovom slucaju vladar 1 kuce
~ da bi odgovor bio potvrdan naravno mora postojati aplikacija izmedju vl.I polja ili Meseca sa vl. II/III polja.
Mesec pravi sutra aspekt sa vladarem IIpolja

skorpijica
09-10-2010, 21:09
imam jedno interesantno pitanje .znate koliko god puta da promenim broj telefona a menjala sam ga 4 puta u zadnjih pola godine stalno me zove skriven broj i to cim stavim novu karticu u roku par sati me zove ta osoba ne znam ni da li je musko ni da li je zensko zove me ja se javim i cuti i ja odlucim da vratim svoj prvi broj kad taj dan me opet zvao nepoznat broj .....zadnji piut me zvao 2 oktobra u 20 i 10 i isto bilo...pa ja sad pitam ako neko moze da mi pomogne koliko sam shvatila ta osoba je predstavljena mesecom u raku na 29 stepenu

ko me to zove

pitanje postavljeno 2.10.2010 u 20 i 10h banja luka

kristina 88
09-10-2010, 21:31
DA li cu sresti bivseg profu koji mi se svidja i kada bi to moglo biti :D

9.10.2010 u 21:45h podgorica

caruso
16-10-2010, 13:27
Nisam znala gde bih postavila ovo pitanje,iako mislim da sam ga mogla postaviti i u ljubavnoj horarnoj :D,ipak probacu ovde......
Dali ce Gibonni napraviti koncert u Beogradu?:o
karta za pitanje
http://de.tinypic.com/view.php?pic=20utncy&s=7

LILIANA
18-10-2010, 14:04
pitanje: mogu li mu vjerovati?, u vezi jedne dosta delikatne stvari?
molim vas kad netko moze da odg.
unaprijed hvala!

karta: http://i55.tinypic.com/whi7hd.gif

Acting_Me
25-10-2010, 00:46
Da li mogu da vjerujem svom profesoru?
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3;btyp=w2gw;cid=ysdfilerY2ASJ-u1286161953&nhor=1

aziza
25-10-2010, 10:43
Mislim da je ovo pitanje za ovu temu .
Naime, interesuje me da li ce mi se javiti prijatelj kojeg sam nedavno pozvala da mi pomogne u vezi nekog novog posla- tj. pitanje je da li ce me prijatelj pozvati?
http://img442.imageshack.us/img442/6651/astro2gw15poziv31072369.gif
Sta mislite?

Acting_Me
13-11-2010, 01:53
Kako se danasnji dogadjaj/rasprava/ odrazio na moj ugled i karakter u ocima... saradnika?
http://oi55.tinypic.com/a4vjpc.jpg

kristina 88
13-11-2010, 03:02
[QUOTE=kristina 88;216907]DA li cu sresti momka koji mi se svidja i kada bi to moglo biti :D

http://img574.imageshack.us/img574/4953/horrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.gif

cmokic78
13-11-2010, 09:34
Kako se danasnji dogadjaj/rasprava/ odrazio na moj ugled i karakter u ocima... saradnika?
http://oi55.tinypic.com/a4vjpc.jpg

A sa kime si se raspravljala da bismo mogli da odredimo signifikatore

Acting_Me
13-11-2010, 18:44
Sa kolegom, radili smo u grupi, pa sa vodjom.

AleksT
10-12-2010, 22:54
Interesuje me da l informacija koju mi je rekao prijatelj tačna ili je lagao?Vezana je informacija za mene...
http://i54.tinypic.com/9h5i8h.gif

Fensi88
11-12-2010, 16:25
Interesuje me da l informacija koju mi je rekao prijatelj tačna ili je lagao?Vezana je informacija za mene...
http://i54.tinypic.com/9h5i8h.gif

vladar asc- fiksni znak/ne
Mesec- fiksni/da
vladar meseca -fiksni/ne
vladar asc- nije u padajucoj kuci i ima dobar aspekt sa benefikom ili Su/da=ne
Mesec- nije u padajucoj kuci i ima dobar aspekt sa benefikom ili Su/ne
vladar Meseca -nije u padajucoj kuci i ima dobar aspekt sa benefikom ili Su/da=ne
uglovi - fiksni/ne
mc/ic - fiksni/ne
Mesec vladar ugaone kuce/ne
Znaci od 9 potrebnih "da" odgovora imamo samo 1 "da" odgovor, znaci to sto si cula je tacno nesto malo vise od 11% (kazem malo vise jer imamo 2 odgovora da/ne).

karolinacc
13-01-2011, 12:10
http://www.astro.com/tmpd/co35filexXFIWS-u1285137835/astro_2gw_04_ana_hr.39831.32427.gif?1757

karolinacc
13-01-2011, 12:23
http://www.astro.com/tmpd/co35filexXFIWS-u1285137835/astro_2gw_04_ana_hr.39831.32427.gif?1757

Da li cu dobiti odgovor ako posaljem poruku? pORUKA JE POSLOVNE PRIRODE, ALI SUSTINSKI EMOTIVNE.

ja kao osoba koja saljem predstavljena sam merkurom u strelcu u 9. kuci-osoba koja prima pismo.
Jupiter je u 12. kuci u svom sedistu, ali je merkur u izgonu i padu.
Mars i mesec imaju separaciju, ali merkur ima alplikaciju sa mesecom.
MOLIM VAS POMOZITE MI, HITNO JE!

marisya
20-01-2011, 18:41
Ne znam da li je ovo pravo mesto , pitanje je: Kada cu se videti sa njim..dakle pomalo je i emotivne prirode ali je sustina na susretu ne na emocijama. mozda je trebalo da sugerisem da se pitanje postavi kao : : Da li cemo se videti i kad"... u sustini oni se manje-vise redovno vidjaju poslednjih par godina, mada njoj povremeno dosadi pa nece da se vidi.

pitanje postavljeno 19.1.2011 12.50 bg
da li ovde uvodim vladara III kuce ? ili samo preko I i VII

probacu ja malo da rastumacim a ako bi neko bio ljubazan da prokomentarise i ispravi :)

ona je Merkur u jarcu u VIII kuci, on Jupiter u ribama u XI
merkur je slab jer je u VIII , ima nesto dostojanstva jer je u svom terminu..a u Jupiter je u njegovom padu pa kao da je njen motiv da ga vidi neka njena netrpeljivost prema njemu.
jupiter je u svom sedistu , doduse na kraju znaka , tako da se on oseca bas prijatno u svojoj kozi , on egzaltira veneru na DC u koja nije ona. A nju -merkur , opasno ne podnosi..jer je u padu i izgonu merkura..
izmedju njih postoji separacioni kvadrat sto govori o da su se vidjali u proslosti pod tako malo napetijim uslovima.

Ali Mesec u raku pravi aplikaciju sa Jupiterom, od 6 stepeni.. ono sto je zanimljivo je da je sunce aplikacioni sekstil od 0 stepeni orbisa sa Jupiterom.. sunce vlada njenom IV , a njegovom X...da li mogu da zakljucim da se nece ni videti zbog njegovog posla??

unapred hvala, sve mi se cini da ne povezujem nesto kako treba :)

marisya
21-01-2011, 13:36
Ne znam da li je ovo pravo mesto , pitanje je: Kada cu se videti sa njim..dakle pomalo je i emotivne prirode ali je sustina na susretu ne na emocijama. mozda je trebalo da sugerisem da se pitanje postavi kao : : Da li cemo se videti i kad"... u sustini oni se manje-vise redovno vidjaju poslednjih par godina, mada njoj povremeno dosadi pa nece da se vidi.

pitanje postavljeno 19.1.2011 12.50 bg
da li ovde uvodim vladara III kuce ? ili samo preko I i VII

probacu ja malo da rastumacim a ako bi neko bio ljubazan da prokomentarise i ispravi :)

ona je Merkur u jarcu u VIII kuci, on Jupiter u ribama u XI
merkur je slab jer je u VIII , ima nesto dostojanstva jer je u svom terminu..a u Jupiter je u njegovom padu pa kao da je njen motiv da ga vidi neka njena netrpeljivost prema njemu.
jupiter je u svom sedistu , doduse na kraju znaka , tako da se on oseca bas prijatno u svojoj kozi , on egzaltira veneru na DC u koja nije ona. A nju -merkur , opasno ne podnosi..jer je u padu i izgonu merkura..
izmedju njih postoji separacioni kvadrat sto govori o da su se vidjali u proslosti pod tako malo napetijim uslovima.

Ali Mesec u raku pravi aplikaciju sa Jupiterom, od 6 stepeni.. ono sto je zanimljivo je da je sunce aplikacioni sekstil od 0 stepeni orbisa sa Jupiterom.. sunce vlada njenom IV , a njegovom X...da li mogu da zakljucim da se nece ni videti zbog njegovog posla??

unapred hvala, sve mi se cini da ne povezujem nesto kako treba :)

posto je na temi ljubavni horarci jedna devojka postavila pitanje za 13.04, istog dana, onda ovo moze da se obrise pa da se tamo odgovara..posto je razlika 14 minuta ( jedino je ovde venera bas na dc -u , to je jedina razlika u kartama) ,pa cu ja povezati vec..
zakljucila sam da se bez obzira sto nju ne zanima emotivna pozadina price, vec samo to da li ce se videti ..da je ovo ipak ljubavno pitanje...

twix
26-02-2011, 14:19
Da li je inforamcija koju sam čula od poznanice točna?
26.2.2011. ; 00:11,Zagreb
http://img232.imageshack.us/i/horar.gif/

marisya
26-02-2011, 15:24
[QUOTE=twix;252805]Da li je inforamcija koju sam čula od poznanice točna?
26.2.2011. ; 00:11,Zagreb
http://img232.imageshack.us/i/horar.gif/[/QUOT
-Mesec u praznom hodu, dakle nista nece dalje biti sa tom informacijom, cak i da je istinita , nema neku vaznost , niti se mnogo siri dalje.

-Da bi info bila istinita uglovi moraju biti u fiksnim znacima, ovde Asc i DC jesu u fiksnim, a IC i MC u promenljivim..dakle ima osnova da jeste istinita, moguce ne u celini..

-vl.Asc' + vl.3p. + Mesec + Mesečev dispozitor ~ u fixnim znacima i ugaonim kućama ili u fixnim znacima i sukcedentnim kućama.
Ovde je vl. acs Mars na 5 stepeni od vrha IC-a , pa mozemo uzeti kao da jeste na uglu..medjutim nije u fiksnom znaku i spaljen je
Vl. III kuce je SAturn u vagi u XI..opet nije u fiksnom znaku, jeste u sukcedentnoj kuci
Mesec-na par stepeni od vrha druge, dakle u sukcedentnoj kuci, opet promenljivi znak
Mesecev dispozitor-Jupiter, na vrhu sukcedentne kuce, u kardinalnom znaku
ovo sve skupa..previse promenljivih znakova ne daje bas neku sigurnost da je info tacna...

- vladar III je saturn koji je u znaku svoje egzaltcije..gde je Mars u padu..dakle info bi mogla da nasteti osobi koja pita...ali posto je to egzaltacija , vise izgleda da bi mogla preterano da steti

Onda ne znam dal to ima veze ali pogledala sam i recepciju izmedju drugarice i devojke koja je pitala
Vladar I i vladar XI su u uzajamoj recepciji putem ezgaltacije , tako da je tu sve u redu..drugarica nema skrivene namere

ja bih ovako zakljucila : Vas dve ste dale veci znacaj ovoj inform. nego sot ona stvarno ima...verovatno nije tacna , sve i da jeste nece imati nikakav dalji uticaj , ostace na nivou traca

p.s. ovo mi je prvi horarac na temu tacna/netacna inform. tako da ako nesto nije bilo kako treba ne zameri :D :)

twix
26-02-2011, 19:17
Mariysa hvala ti na odgovoru. i mislila sam si da nije istina, ili da je meni ta inf prenesena malo´uljepšana
ma počela sam i ja sama pručavat horarnu, i vidjela sam i sama da je vrlo vjerojatno da inf nije točna,ali htjela sam to još potvrditi, pošto me jako kopkalo.
hvala još jednom na brzom odgovoru :)

ps. možeš li pogledati mogu li vjerovati toj osobi, znači ona nije prijateljica,već samo poznanica,pa mislim da ne gledam nju kao 11.kuću il ise varam?

marisya
27-02-2011, 13:30
@twix
mozda bi ona mogla da se gleda i kroz 7 kucu - drugih bilo kojih ljudi, posto kako kapiram u TA , XI je kuca blizih prijatelja..ali u svakom slucaju XI i VII imaju istog vladara, tako da je ona Venera, ti si Mars , inform. je Saturn
Kao sto sam rekla vas dve ste u uzajamnoj recepciji preko egzaltacije ( venera u egz. Ma, Ma u ezg. Ve), sto znaci da obe imate neko odusevljenje jedna za drugu..kako se egzaltacije javljaju cesto na pocetku odnosa , mozda se znate relativno skoro i vidite samo dobre osobine jedna kod druge.
Znaci sigirna sam da ti ta poznanica ne zeli nesto lose.

Onda vidimo da su info i poznanica povezane, poznanica je u vladavini informacije..sto moze mozda da se protumaci da je ta informacija koju je cula obuzela poznanicu..ili sa druge strane da je informacija njena, tj ona je izmisila i plasirala...
sad sta je od ta dva to ne mogu da procenim stvarno...ne bih da zakljucim nesto pogresno....sigurna sam samo da ona nema nista protiv tebe kao tebe...ona te ceni i previse...
mozda onda jedino ljubomora kao motiv ali nisam zaista sigurna da tako nesto moze da se zakljuci.

twix
28-02-2011, 20:07
@twix
mozda bi ona mogla da se gleda i kroz 7 kucu - drugih bilo kojih ljudi, posto kako kapiram u TA , XI je kuca blizih prijatelja..ali u svakom slucaju XI i VII imaju istog vladara, tako da je ona Venera, ti si Mars , inform. je Saturn
Kao sto sam rekla vas dve ste u uzajamnoj recepciji preko egzaltacije ( venera u egz. Ma, Ma u ezg. Ve), sto znaci da obe imate neko odusevljenje jedna za drugu..kako se egzaltacije javljaju cesto na pocetku odnosa , mozda se znate relativno skoro i vidite samo dobre osobine jedna kod druge.
Znaci sigirna sam da ti ta poznanica ne zeli nesto lose.

Onda vidimo da su info i poznanica povezane, poznanica je u vladavini informacije..sto moze mozda da se protumaci da je ta informacija koju je cula obuzela poznanicu..ili sa druge strane da je informacija njena, tj ona je izmisila i plasirala...
sad sta je od ta dva to ne mogu da procenim stvarno...ne bih da zakljucim nesto pogresno....sigurna sam samo da ona nema nista protiv tebe kao tebe...ona te ceni i previse...
mozda onda jedino ljubomora kao motiv ali nisam zaista sigurna da tako nesto moze da se zakljuci.

Marisya, još jednom hvala ti na odgovoru :)

Acting_Me
16-05-2011, 00:55
Zanima me kako je moj skorosnji postupak uticao na moj ugled... tacnije moje ne-djelovanje :D 0:55 Niksic 16 maj

milena08
18-05-2011, 19:21
Evo karte u prlilogu pa recite mi jeli u redu nacin na koji analiziram
http://i52.tinypic.com/1zp390i.gif

mars u biku u osmoj kuci (signifikator mog partnera)
signifikator mu je u detrimentu plus je spaljen od sunca sto znaci slab i bez digniteta i jos se nalazi u osmoj kuci koja je negativna sama po sebi
isto bik je fiksni znak pa si ovi pokazatelji pokazuju da mu se ne moze verovati i da je cak tvrdoglavo neposten ali ima on svoje planove i ambicije i nece odustati lako

moj signifikator je venera u 8 kuci u biko ima dignititet ali to sto se nalazi u 8 kuci mozda znaci da zalim zbog neceg osecaj tuge stresa gubitka i slicno neka odlaganja ili prepreke na koje ne mogu uticati

moj kosignifikator je mesec u trecoj kuci u strelcu mesec je peregrin znaci da je bez digniteta i slab moguce je i da mi je problem da izrazim svoje emocije i da trazim i zahtevam ono sto mi treba

Onda saturn je retrogradan i nalazi se u prvoj kuci sto isto daje odgovor koji kze da je neposten neiskren i da mu se nemoze verovati

Merkur kao signifikator koji se veze za laz prevara amoralnost (ako je bez digniteta u padu ili detrimentu) i ako je lose aspektovan
Mrkur je u biku u osmoj kuci( a ovde je vladaoc devete koja je kuca dalekih putovanja i dvanaesete koja je kuce tajnih skrivenih namera skrivenih neprijatelja)
Ovde merkur skoro da nema dignitet i tacnije je "dignity by term"
merkur u osmoj kuci indicira
teska emotivna situacija

Postoji konjukcija izmedju merkura i njegovog signifikatora sto moze znaciti da siri svoje lazi i svoje trvrdnje moze znaciti i da daje informacije ali prazne bez odgovora
Postoji i konjunkcija izmedju mog signifiktora i njegovog sto mozda znaci povezanost ili nemogucnost da se oduprem njegovim lazima

Znaci zaljucak da on ima skrivene razloge zbog kojih je neiskren i takav ce biti i da mu ne mogu verovati

Recite mi dali sam dobro protumacila
Pisite mi vase stavove po ovog pitanja

milena08
19-05-2011, 02:47
Acting_Me karta je vec obrisana moras priloziti kartu i napisati delovanje ili ne delovanje u kojoj sferi ( rad, novac, zdravlje, prijatelji, ljubav ) jer svako moze uticati na ugled budi malo konkretnija :)

Acting_Me
20-05-2011, 14:40
Mozete obrisati oba moja posta na ovoj temi posto sam saznala :)
Hvala milena u svakom slucaju :)

mica11
02-06-2011, 01:30
http://www.dodaj.rs/f/3Q/tn/29aIfPSx/astrow2at02dgoooohp84540.gif
da li je istina to sto mi je rekao?

Fensi88
02-06-2011, 10:11
http://www.dodaj.rs/f/3Q/tn/29aIfPSx/astrow2at02dgoooohp84540.gif
da li je istina to sto mi je rekao?

Da bi bilo istina potrebno je sledece (iza znaka / je stanje u tvojoj karti):
vladar asc- fiksni znak/ ne
Mesec- fiksni/ne
vladar meseca -fiksni/da
vladar asc- nije u padajucoj kuci i ima dobar aspekt sa benefikom ili Su/da-ne
Mesec- nije u padajucoj kuci i ima dobar aspekt sa benefikom ili Su/da-ne
vladar Meseca -nije u padajucoj kuci i ima dobar aspekt sa benefikom ili Su/da-ne
uglovi - fiksni/ne
mc/ic - fiksni/ne
Od potrebnih 9 da odgovora imamo samo 1da, 5 ne, i 3 da/ne, znaci, jasno je da nije istina.

twix
06-06-2011, 19:42
hoće li mi odgovoriti na poruku?
http://imageshack.us/photo/my-images/197/96039866.gif/

Fensi88
07-06-2011, 12:51
hoće li mi odgovoriti na poruku?
http://imageshack.us/photo/my-images/197/96039866.gif/

Hoce. Njegova poruka je pedstavljena njegovom 3 kucom, vladar je Su, a ti si predstavljena Mesecom i Ju. Mesec ima aplikacioni aspekt sa Su, to je Da odgovor na tvoje pitanje.

VIDANA
07-06-2011, 14:48
da li mogu da verujem coveku koji je moj pravni zastupnik , 07.06.2011.,
BEOGRAD, u 14.45h ....

http://af.cpptea.com/astrofox.php?dat=2011060714450020215411143192913221&name=poverenje+advokatu&loc=beograd&final=yes

na ideju za ovakvo pitanje me je asociralo nas malopredjasnji razgovor ,gde mi je saopstio jednu informaciju za koju samo mogu da mu poverujem da je tacna ili pak ne verujem,...onda bi pitanje moglo i drugacije da se formulise a to je da li je informacija koju sam dobila od advokata tacna ili je samo neki izgovor...

:confused: :eek: :rolleyes:

milena08
07-06-2011, 15:48
Da vidimo ~ ti si Asc' u Devici sa retrogradnim Merkurom u Blizancima u IX polju u praznom hodu i Mesec u Jarcu na kraju IV polju.

• Posao je predstavljen X poljem u Bliznacima, pa je dispozitor isti.

○ III polje je u Škorpionu, sa Marsom u Ovnu u VIII polju.
• III polje od X polja ~ "priča sa posla" je XII polje ~ Lav, sa Suncem u Biku, a ono što se dešava u kancelariji nadredjenih i svih zaposlenih je IV polje od X polja ~ tj. hoarni Asc' ~ Merkur...

○ TAČNO / NETAČNO :
1. Mesec u praznom hodu - od toga svega se neće desiti ništa makar i sama informacija bila tačna, ostaće na priči uz kafu... Ovde Mesec nije u praznom hodu, samim tim nije baš "običan trač" iako je u znaku svog izgona ~ drugim rečima "moguće je da je istina suprotna od onoga što se priča".

2. da bi bile tačne informacije ~ vrlo bitno da su uglovi u fixnim znacima jer oni odaju stabilnost i "fixnost". Ovde su uglovi u promenljivim znacima ~ samim tim nam to govori da "gluvi telefoni" rade li rade ~ svako je čuo deo istinite priče i intepretirao je na svoj način.

3. vl.Asc' + vl.3p. + Mesec + Mesečev dispozitor ~ u fixnim znacima i ugaonim kućama ili u fixnim znacima i sukcedentnim kućama. Merkur u promenljivom znaku, retrogradan, u praznom hodu, Mesec pod vladavinom Saturna ~ promenljivo + kardinalna kombinacija u kardinalno + promenljivim poljima ~ kao što rekoh malo pre "gluvi telefoni".

4. Saturn 0° vrh III polja ~ po sredi je neistinita inforamcija, a ako je još Saturn i u lošem dostojanstvu ~ biće velike štete od te priče za pitača. Saturn je na Asc' ~ ovo je III polje posla ~ retrogradan je i u promenljivom znaku ~ pod vladavinom je Merkura [koji se inače smatra prevrtljivom planetom i planetom koja ume da širi priče i neistine] pa samim tim priča nije istinita, a najbolje bi za tebe bilo da se ne upetljavaš previše u dalje širenje iste, da ne bi posle bilo problema "da si ti to rekla... itd".

S obzirom i da ne postoji povezivanje izmedju Merkura i Meseca, kao i Merkura i Saturna, od ove priče neće biti ništa ~ ispostaviće se da je samo bila "priča" a ne istina :(

Ovo pitanje mozda vise nema znacaja jer je dosta staro ali meni ce dobro doci kao vezba i da naucim nesto novo.
Znaci Shmishonja htela bih pitati osim sto uzimamo :
vladoc prve kuce kao signifikator pitaoca
vladaoc desete kuce kao signifikator posla
Mesec naravno
Zar nije od vaznosti jedanaesta kuca i njen vladar jer se pitanje odnosi na isplatu novca jer ja mislim ako ocekujemo platu ili neku isplat po osnov rada da je vladaoc 11 kuce i da treba analizirati u kakvo dostojanstvui je kao i kakve aspekte ima?
Pozz :)

Fensi88
08-06-2011, 13:21
da li mogu da verujem coveku koji je moj pravni zastupnik , 07.06.2011.,
BEOGRAD, u 14.45h ....

http://af.cpptea.com/astrofox.php?dat=2011060714450020215411143192913221&name=poverenje+advokatu&loc=beograd&final=yes

na ideju za ovakvo pitanje me je asociralo nas malopredjasnji razgovor ,gde mi je saopstio jednu informaciju za koju samo mogu da mu poverujem da je tacna ili pak ne verujem,...onda bi pitanje moglo i drugacije da se formulise a to je da li je informacija koju sam dobila od advokata tacna ili je samo neki izgovor...

:confused: :eek: :rolleyes:

Posto si prvo postavila pitanje o poverenju ja sam to tumacila:
Tvoj advokat je predstavljen Ma u Biku. Ma u Biku je u svom izgonu, to nam govori da on nije najbolji strucnjak za stvar koju ti treba da resis. Ali kako je njegov vladar u tvom znaku, znaku Ve i egzaltira Mesec, tebe, on ce uprkos nedostatku znanja raditi u tvoju korist i nema nameru da ti naudi.

milena08
09-06-2011, 00:53
Posto si prvo postavila pitanje o poverenju ja sam to tumacila:
Tvoj advokat je predstavljen Ma u Biku. Ma u Biku je u svom izgonu, to nam govori da on nije najbolji strucnjak za stvar koju ti treba da resis. Ali kako je njegov vladar u tvom znaku, znaku Ve i egzaltira Mesec, tebe, on ce uprkos nedostatku znanja raditi u tvoju korist i nema nameru da ti naudi.

Advokati nisu prestvaljeni vladaocem sedme kuce vec njih prestavlja vladaoc devete kuce. U smislu da 9. kuca predstavlja vodjenje i savetovanja od onih koji su više obavešteni nego mi sami, advokati, savetnici i savetodavci uopšte potpadaju pod principe 9. kuce kada deluju u svojstvu savetodavca.
Tako da u ovoj horarnoj karti signifikator tvog advokata je Merkur u bliznacima u osmoj kuci
Merkur ima jako osnovno dostojanstvo ali posto je spaljen od sunca ( a to znaci da je zavisam od nekoga, da je nemocan ili mozda nestrucan i da je pod uticajem nekog drugog), da je bukvalno zasljepljen i da ne moze sagledati realno situaciju i jos se nalazi u osmoj kuci koja prestavlja strah bojazan ili gubitak, krizama, skrivenim stvarima. Moguce je da tvoj advokat zna neke stvari koje zeli sakriti od tebe ili posto je merkur vladaoc govora, oratorstva i komunikacije moguce je posto je merkur afliktovan da se ne moze istaknut kao dobar advokat i kao dobar tvoj zastupnik bilo zato sto nike strucan i kompetentan bilo zasto sto neko na njega vrsi pritisak. ovoj situaciji nesigurna, sa nedostatkom ambicija. Ili ti nesto potiskujes i skrivas od drugih ili se desava da neko ili neki od tebe skirvaju neke vazne stvari i cinjenice. Moguce je da postoje tajne, nepoznate neprijatelje, izdajice, špijune.
Posto postoji recepcija merkura po triplicitetu sa saturnom moguce je da tvoj advokat oseca naklonost i prijateljstvo prema tebi i da propuste koje ciini nisu namerne.
Pozz i pisi kako je sve proslo

Fensi88
09-06-2011, 09:48
Advokati nisu prestvaljeni vladaocem sedme kuce vec njih prestavlja vladaoc devete kuce. U smislu da 9. kuca predstavlja vodjenje i savetovanja od onih koji su više obavešteni nego mi sami, advokati, savetnici i savetodavci uopšte potpadaju pod principe 9. kuce kada deluju u svojstvu savetodavca.
Tako da u ovoj horarnoj karti signifikator tvog advokata je Merkur u bliznacima u osmoj kuci
Merkur ima jako osnovno dostojanstvo ali posto je spaljen od sunca ( a to znaci da je zavisam od nekoga, da je nemocan ili mozda nestrucan i da je pod uticajem nekog drugog), da je bukvalno zasljepljen i da ne moze sagledati realno situaciju i jos se nalazi u osmoj kuci koja prestavlja strah bojazan ili gubitak, krizama, skrivenim stvarima. Moguce je da tvoj advokat zna neke stvari koje zeli sakriti od tebe ili posto je merkur vladaoc govora, oratorstva i komunikacije moguce je posto je merkur afliktovan da se ne moze istaknut kao dobar advokat i kao dobar tvoj zastupnik bilo zato sto nike strucan i kompetentan bilo zasto sto neko na njega vrsi pritisak. ovoj situaciji nesigurna, sa nedostatkom ambicija. Ili ti nesto potiskujes i skrivas od drugih ili se desava da neko ili neki od tebe skirvaju neke vazne stvari i cinjenice. Moguce je da postoje tajne, nepoznate neprijatelje, izdajice, špijune.
Posto postoji recepcija merkura po triplicitetu sa saturnom moguce je da tvoj advokat oseca naklonost i prijateljstvo prema tebi i da propuste koje ciini nisu namerne.
Pozz i pisi kako je sve proslo

Prvo, ja nisam koristila vladara 7. kuce, nego 2. kuce o kojoj Frawley u svojoj knjizi "Horary textbook" kaze:
"
2. kuca.
Vaš advokat biće prikazan drugom kućom samo ako vas zastupa u tom slučaju o kome trenutno postavljate pitanje: u ostalim slučajevima, advokati pripadaju devetoj kući učenih ljudi."

milena08
09-06-2011, 11:19
Prvo, ja nisam koristila vladara 7. kuce, nego 2. kuce o kojoj Frawley u svojoj knjizi "Horary textbook" kaze:
"
2. kuca.
Vaš advokat biće prikazan drugom kućom samo ako vas zastupa u tom slučaju o kome trenutno postavljate pitanje: u ostalim slučajevima, advokati pripadaju devetoj kući učenih ljudi."

Fensi u svakom slucaju zanimljivo je da i kod tvoje analize i na nacin na koji sam ja uradila analizu pokazuje da su na odgovri veoma slicni i nazalost pokazuje da pitaoc ima razloge da ne veruje svom advokatu

VIDANA
09-06-2011, 15:40
Fensi u svakom slucaju zanimljivo je da i kod tvoje analize i na nacin na koji sam ja uradila analizu pokazuje da su na odgovri veoma slicni i nazalost pokazuje da pitaoc ima razloge da ne veruje svom advokatu

PITAC sam ja,...ali se nadam da necu imati problema sa advokatom na licnom osnovu,vec da ce to samo biti zbog nekih ljudi koji su hteli da nam napakoste,...pa zbog toga nisam u situaciji da verujem njegovim recima...:eek:jer nisam mogla da shvatim da su neki spremni i na ,,zastrasivanje,, zarad svoje ,,pozicije,,:rolleyes:

HVALA U svakom slucaju na detaljnom tumacenju Fensi i mileni:) :5: :21:

mica11
13-06-2011, 22:13
ne znam da li je pitanje z aovu temu!
Ali da probam
Da li je to uradio zbog mene, da mi skrene paznju?
http://www.dodaj.rs/f/p/PR/3fAVoMMV/s.gif

jelena115h
20-06-2011, 00:18
Da li ce me ponovo potraziti, javiti se i kada? ima li u planu...
http://www.dodaj.rs/f/X/dv/2MrQe1T4/111.gif

kristina 88
20-06-2011, 00:36
Da li su one informacije o S tacne?

http://imageshack.us/photo/my-images/829/astro2gw01dalionvolimus.gif/

twix
23-06-2011, 17:37
da li je dobio moje pismo? poslano je u pon...
vladar pisma mars nema aplikacijski aspekt sa njim (jupiterom)....što bi značilo ne ,nije ga dobio...ali kako oni nemaju nikakavo spajanje znači da ga neće ni dobiti?? može li se vidjeti u karti gdje je problem?
http://imageshack.us/photo/my-images/815/pismo.gif/

CARAPICA
23-06-2011, 19:36
posmatra se III polje i njegov vladar jer on predstavlja osobu koja je pismo poslala.

Nisam nikad pratila ovako nešto, ali čini mi se da će pismo doći. Jer saturn vrši prijenos svijetlosti, pa spaja veneru i marsa... za jedinicu 1, ne znam možda griješim...

malomace
04-07-2011, 11:27
ko je zvao pre neku noc i slao poruke mom muzu,njegova snajka s drugaricinog broja ili je ta drugarica zvala i slala s svog broja?hvala :)

horic: http://tinypic.com/r/wqr14k/7

cmokic78
04-07-2011, 13:18
ko je zvao pre neku noc i slao poruke mom muzu,njegova snajka s drugaricinog broja ili je ta drugarica zvala i slala s svog broja?hvala :)

horic: http://tinypic.com/r/wqr14k/7

Ja mislim da je slala njegova snajka koja njega jako voli i ceni i da to isto mogu da kazem i za tvog muza prema tebi jer njegov je signifikator venera koji samo sto ulazi u tvoje vladarstvo dok su njegove emocije vec tu pod vladavinom tvojih emocija

loreley
04-07-2011, 20:06
puno ljudi na mom poslu postali dusebriznici..iako je situacija ne bas pogodna po mene, sumnjam u suosjecanje i iskrenost necijih želja dok mi porucuju da odem negdi dalje van sadasnjeg radnog mjesta..
Lažu li moji radni kolege ili su stvarno zabrinuti za mene?
http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_2gw_12_pitanje_dana.64659.4607.gif&res=100&va=&cid=z8mfileQeSKRw-u1272792176

milena08
04-07-2011, 23:18
puno ljudi na mom poslu postali dusebriznici..iako je situacija ne bas pogodna po mene, sumnjam u suosjecanje i iskrenost necijih želja dok mi porucuju da odem negdi dalje van sadasnjeg radnog mjesta..
Lažu li moji radni kolege ili su stvarno zabrinuti za mene?
http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_2gw_12_pitanje_dana.64659.4607.gif&res=100&va=&cid=z8mfileQeSKRw-u1272792176

signifikator polja koje je vezano za osobe za koju pitas tj tvoje kolege sa posla je vladaoc VI kuce (po froliju Šesto polje pokazuje ljude sa kojima radimo ili koji rade za nas )
Merkur u lavu u sedmom polju
Posto je ascedent na 29-tom stepenu po pravilu ova karta nije radikalna i nije pogodna za tumacenje ali ja bih rekla da ti vec na neki nacin znas ili predosecas pravi odgovor.
Ovde trazimu kavo dostojanstvo ima merkur kao signifikator tvoje kolege sa posle i naravno sto poztivnije i sto vece dostojanstvo ima to je znak da su to ljudi od poverenja
Ali nazalost ovde je merkur peregrin znaci bez ijednog dostojanstva sto bih zakljucila da su to ljudi koji nisu bas od poverenja zatim u izgonu je saturna koji ovde vlada prvim i drgim poljem a to je ti kao pitaoc tvoj fizikus tvoj intelekt tvoja glava ali i tvooje vrednosti i mogucnosti sticanje materijalnih dobra pa jos se i nalzi u desetoj kuci koja je kuca statusa, polozaja, ugled,karijera rekla bih da to njima se bas ne dopada.
Zatim nalaze se u sedmom polju a sedmo polje je otvoreni neprijatelji;parneri ali ne samo u braku i ljubavi vec svih partnerski odnosa i odnosi sa suradnicima,to je polje koje se izmedju ostalog odnosi na ugovore, poslovanje, biznis, transakcije, sklapanje poslova, udruživanja.
Iz ovog bih rekla da ti njima ili oni tebi su konkurencija i oni u tebi vide opasnost po sebi i lakse im je ukoliko te budu otklonili.
Jos vise merkur je u lavu (Fiksni znak) sto pokazuje da su cvsrsto reseni da ostvare ono sto su naumili tako reci da trvrdoglavo budu nepostene samo da ostavre svoj cilj.
Jos vise sto bas njihov signifikator je merkur koji loso postavljen se vezuje za laž, amoralnost, prevrtljivost.
Rekla bih i da si ti osoba koja na svakom mestu ispoljava inicijativu, prakticnost i neobicne ideje, i da si slobodoumna i tvrdoglava osoba, u polju finasija moglo bi se reci da si sreckovic,Imas dobar intelekt i, verovatno, sklonosti, ali si osoba koja je, obicno, bolja u komercijalnim
firmama.Oni sve ovo vide i znaju i valjda im smeta sve to.
Zao mi je sto sam napisala ovako lose svari o tvojim poslovnim saradnicima i nadam se da gresim ali ipak bolje je biti oprezan zar ne :)
Pozz i pisi kako stoje stvari ,sretno

loreley
05-07-2011, 14:08
signifikator polja koje je vezano za osobe za koju pitas tj tvoje kolege sa posla je vladaoc VI kuce (po froliju Šesto polje pokazuje ljude sa kojima radimo ili koji rade za nas )
Merkur u lavu u sedmom polju
Posto je ascedent na 29-tom stepenu po pravilu ova karta nije radikalna i nije pogodna za tumacenje ali ja bih rekla da ti vec na neki nacin znas ili predosecas pravi odgovor.
Ovde trazimu kavo dostojanstvo ima merkur kao signifikator tvoje kolege sa posle i naravno sto poztivnije i sto vece dostojanstvo ima to je znak da su to ljudi od poverenja
Ali nazalost ovde je merkur peregrin znaci bez ijednog dostojanstva sto bih zakljucila da su to ljudi koji nisu bas od poverenja zatim u izgonu je saturna koji ovde vlada prvim i drgim poljem a to je ti kao pitaoc tvoj fizikus tvoj intelekt tvoja glava ali i tvooje vrednosti i mogucnosti sticanje materijalnih dobra pa jos se i nalzi u desetoj kuci koja je kuca statusa, polozaja, ugled,karijera rekla bih da to njima se bas ne dopada.
Zatim nalaze se u sedmom polju a sedmo polje je otvoreni neprijatelji;parneri ali ne samo u braku i ljubavi vec svih partnerski odnosa i odnosi sa suradnicima,to je polje koje se izmedju ostalog odnosi na ugovore, poslovanje, biznis, transakcije, sklapanje poslova, udruživanja.
Iz ovog bih rekla da ti njima ili oni tebi su konkurencija i oni u tebi vide opasnost po sebi i lakse im je ukoliko te budu otklonili.
Jos vise merkur je u lavu (Fiksni znak) sto pokazuje da su cvsrsto reseni da ostvare ono sto su naumili tako reci da trvrdoglavo budu nepostene samo da ostavre svoj cilj.
Jos vise sto bas njihov signifikator je merkur koji loso postavljen se vezuje za laž, amoralnost, prevrtljivost.
Rekla bih i da si ti osoba koja na svakom mestu ispoljava inicijativu, prakticnost i neobicne ideje, i da si slobodoumna i tvrdoglava osoba, u polju finasija moglo bi se reci da si sreckovic,Imas dobar intelekt i, verovatno, sklonosti, ali si osoba koja je, obicno, bolja u komercijalnim
firmama.Oni sve ovo vide i znaju i valjda im smeta sve to.
Zao mi je sto sam napisala ovako lose svari o tvojim poslovnim saradnicima i nadam se da gresim ali ipak bolje je biti oprezan zar ne :)
Pozz i pisi kako stoje stvari ,sretno

hvala ti draga..sve je istina..radim u jednoj odgojnoj (vaspitnoj=ustanovi) na jednoj od vodećih pozicija i trenutno uzivam povjerenje poslodavca i promicem neke projekte.Doista mi se čini da moji kolege zele da me rijese jer im stojim na putu zamijene vlasti..a sad su svi kao namjereni dobronamjerno prema meni i misle da bi mi s mojim sposobnostima bilo bolje. Inace na materijalnom mi ne mogu zavidit jer nije bas nesto...

milena08
11-07-2011, 20:05
Treba mi vasu pomoc jer analiza sopstvenog pitanja i davanje objektivnog odgovora je malo teza opcija....
Situacija je sledeca ....
Bili smo dobri prijatelji mozda je on cak poceo i da pokazuje neka drugacija osecanja nako sto sam se ja izjasnila bukvalno se naljutio i povukao i prekinuo svaki kontakt samnom. Posto sam probala nekoliko puta digla sam ruke, ali je za moje veliko cudjenje on inicirao ponovni kontakt putem poruke, koje sam ja prihvatila ali ipak sa dozom rezerve.
Nakon toga je uspostavio vezu ja ne zelim da mu smetam i da on ili ona nesto krivo shvate ali od te poruke vise n ije kontaktirao sa mnom.
Ja samo zelim da opet budemo prijatelji jer je zlato od covek i ne bih htela da ga izgubim kao prijatelja .

Zanci moje pitanje je hocemo li i on stupiti u kontakt samnom (poruka,PC,telefon,bilo kako) i sta uopste oseca ?

Evo i moje karte
http://i55.tinypic.com/e0haf9.gif

Lili Alen
11-07-2011, 20:51
Da li ce mi se on javiti? http://i54.tinypic.com/148pslg.gif Dugo nismo u kontaktu i mislila sam da je ovo pravo mjesto da pitam, ako neko moze da mi odgovori?

cmokic78
12-07-2011, 12:07
Da li ce mi se on javiti? http://i54.tinypic.com/148pslg.gif Dugo nismo u kontaktu i mislila sam da je ovo pravo mjesto da pitam, ako neko moze da mi odgovori?

Da bismo dobili odgovor trazimo povezivanje vladara 3 {osoba koja prihvata poziv} i 9 {osoba koja poziv salje} ili tvojih signifikatora Saturna i Meseca.
Posto je njegov poziv Saturn onda si ti samo Mesec.
Tvoj poziv je Venera Raku pod vladavinom Meseca tj tebe i u kvadratu sa egzaltiranim Saturnom.
Venera tj ti dodatno egzaltira Saturna {od muve pravi slona} i daje mu na znacaju.
Ja mislim da ces ti za jedno dve jedinice vremena tj dva dana doci u priliku da nacinis kontakt ali da ces odustati.
Ali Satur tj njegov poziv ima aplikacioni sekstil za 6 jedinice vremena sa Mesecom tj tvojim signifikatorom tako da ja mislim da ce do kontakta doci njegovom inicijativom za jedno 6 dana ili nedelja ali mislim da su dani u pitanju

Lili Alen
12-07-2011, 13:22
Hvala Cmokic :) Javljam ako bude tako :*

oktobar
29-07-2011, 23:53
sad ste me natjerale da nesto kopiram sto sam tumacila i nadam se pomoci:

evo mog pitanja.
sta on misli ili jos bolje sta stoji iza ove danasnje vijesti koja je
dosla do mene. iz kojih je pobuda tako nesto izjavio. jel zagrijanost u
pitanju ili posao
Evo i karte: http://tinypic.com/r/2n8wu4y/7

ja sam zanci ME i MO i VE, a on je JU i SO. posto me zanima sto je on mislio onda su dostojanstva vazna.
Ju je u egzaltaciji MO, pa je valjda svjestan da se privlacimo, a u
triciplit je i VE pa nije bas ni na tom polju ravnodusan. posto je i VE
vladar njegovog treceg polja onda je poruku i smisljeno poslao. JU je u
2. kuci pa on s tim i zeli sebi podignuti cijenu i da ga ja kao gledam
malo kao facu.
E sad ono sto njega kao musko privlaci je ono u cemu je SO, a ono je
puno sebe i samo sebe. jos bi trebalo uskoro uci u termin ME pa bi valjda
shvatio da ja i ko osoba postojim ,a ne samo kao trampolin. svi su ti muski isti!!!
samo kao feed mogu reci da je dobro prikazan da mi je poruku prenijela
kolegica jer MA je na MC i dolazi iz 3. kuce, a posto je MA na MC valjda
je samo o poslu rijec??? e da bi saznala sto se krije u poruci valjda
mogu gledati dostojanstva MA, pa je ono u vladavini ME , mene ali i u
triciplitetu SA koji vlada njegovim MC. e sad nastaje zbunjoza , jer sta
sad da shvatim . i jedno i drugo mi je htio prenjeti ili sta???
hvala za bilo koju pomoc. ovaj ce me dokrajcit!!!

e sad je zbunjujuce meni jos da li bi mozda trebala VE gledati kao vl. njegove 3. , posto je i poruka njegova, ap je ona u lavu u SO i JU i SA, pa je Sa iz 11. kuce pa je poruka prijateljska, o poslu(JU) iz njegove 10. i o zabavi ili ludovanju iz njegove 5.(SO)

ochajna domacica
31-07-2011, 14:22
Meni je ova oblast slabije skrenula pažnju. Ali toliko toga si umešala da mi sada nije jasno iz tvog tumačenja ni šta je: PITANJE. :confused: :confused: :confused:
Postoji ono trač ili istina?
Ne znam što si ti sada i VE?
Ako si ti ME i MO, a vladar 3/ove tematike Mars u znaku kojim vlada ME/tvoj i na vrhu 10, rekla bih da je profesija u pitanju, motiv, razlog, opet to se neko divi Tvom raciju.
U suštini nije mi jasno ni pitanje, nedifinisano, pa bih ovako samo nagađala odgovor šta ti želiš da pitaš..stvarno izvini ili preformuliši, ovako ne vidim ni u šta da gledam.
Pitanje je više ljubavno, tj.po odgovoru bih koji si tumačila sebi dala za pravo da tako mislim, emocije su umešane..
(..i kako si Ti Venera???):confused:

oktobar
31-07-2011, 14:46
VE zato sto je pitanje u sustini bilo sto mene zanima osjecajna strana ovog horara,a u ljubavnim horarcima uzimamo i VE kao signifik. pitacice. mozda je u ovom pitanju previse ljudi ukljuceno pa se od sume ne vidi stablo. nije ni vazno. ovaj dio s MA i ME si dobro ubola jer se radi bas o stvari koju samo ja radim u nas u kuci i to njemu u poslu treba. vidio lola da mu mogu pare donijeti(nazalost ne sebi vec njemu) pa ga to zaintrigiralo. u svakom slucaju krenuli su tebe ovi horarci dobro, dobro!

ovnica
31-07-2011, 17:11
http://i54.tinypic.com/9gvv28.gif
Pitanje je - Ko ce mi poslati poruku?

Ja sam predstavljena MA.
III kuca je u jarcu, vladar SA je u Vagi.
SA je tu u egzaltaciji i triplicitetu..
Dakle neko ko je zaljubljen u mene i prosto me obozava.. u jedanaestom polju to je neko od prijatelja.

Jel sam dobro rekla?
I ne mogu da odlucim jel to stariji ili neko mladji?
Obzirom na SA trebao bi biti stariji?

CARAPICA
31-07-2011, 21:32
http://i54.tinypic.com/9gvv28.gif
Pitanje je - Ko ce mi poslati poruku?

Ja sam predstavljena MA.
III kuca je u jarcu, vladar SA je u Vagi.
SA je tu u egzaltaciji i triplicitetu..
Dakle neko ko je zaljubljen u mene i prosto me obozava.. u jedanaestom polju to je neko od prijatelja.

Jel sam dobro rekla?
I ne mogu da odlucim jel to stariji ili neko mladji?
Obzirom na SA trebao bi biti stariji?

Ali tu je separacijski aspekt mjeseca i saturna, to znači da je netko već poslao poruku.
Jedino bi ovo sunce moglo biti prijenosnik pa da spoji mjesec i saturn, s mjesecom ima separaciju a s ovim aplikaciju.

ovnica
31-07-2011, 21:42
Ali tu je separacijski aspekt mjeseca i saturna, to znači da je netko već poslao poruku.
Jedino bi ovo sunce moglo biti prijenosnik pa da spoji mjesec i saturn, s mjesecom ima separaciju a s ovim aplikaciju.

Pa ne znam...jeste se javio neko ko odgovara opisu..ali kad sam postavila pitanje mislila sam na sve druge osim njega...
I ja mislim da je to to,aspekt ispunjen,odgovor dobijen... ;)

mica11
05-08-2011, 20:41
da li je istina ili laz? http://www.dodaj.rs/f/1B/nP/ITXyRUX/1.gif

Fensi88
06-08-2011, 13:54
da li je istina ili laz? http://www.dodaj.rs/f/1B/nP/ITXyRUX/1.gif

vladar asc- fiksni znak/da
Mesec- fiksni/da
vladar meseca -fiksni/ne
vladar Meseca -nije u padajucoj kuci i ima dobar aspekt sa benefikom ili Su/da=ne
uglovi - fiksni/ne
mc/ic - fiksni/ne
Znaci od 9 potrebnih "da" odgovora imamo samo 2 "da" odgovora, znaci to sto si cula je tacno oko 22%.

mica11
06-08-2011, 16:25
Mesec- fiksni/da
vladar meseca -fiksni/ne
uglovi - fiksni/ne
mc/ic - fiksni/ne
Znaci od 9 potrebnih "da" odgovora imamo samo 2 "da" odgovora, znaci to sto si cula je tacno oko 22%.

Hvala Fensi ;)

mica11
09-08-2011, 12:50
Nadam se da sam pogodila temu... Ovako, ima jedna osoba, nekadasnji drug koji mi se jako nakacio u posl vreme, pa me zanima kakve su njegove namere, da li je to u ime nekadasnjeg prijateljstva ili ima nesto drugo? Mene on ne interesuje kao emotivni partner, a ovde sam svrstala ovo pitanje pod - da li mogu da mu verujem?. Pa ako je neko raspolozen...[http://www.dodaj.rs/f/3R/ID/4ypzJ2xK/astro2gw01ihr3899519871.gif

daki70
09-08-2011, 14:42
Da li me odala prijateljica u koju sumnjam.Unapred zahvalna!
Bijela 09.08.2011 u 14:42

leptirica035
11-08-2011, 00:09
Da li mogu da verujem svom momku da me nece slagati, da li je iskren prema meni? jagodina 11.08. 00:09 am

mica11
18-08-2011, 15:08
Nadam se da sam pogodila temu... Ovako, ima jedna osoba, nekadasnji drug koji mi se jako nakacio u posl vreme, pa me zanima kakve su njegove namere, da li je to u ime nekadasnjeg prijateljstva ili ima nesto drugo? Mene on ne interesuje kao emotivni partner, a ovde sam svrstala ovo pitanje pod - da li mogu da mu verujem?. Pa ako je neko raspolozen...[http://www.dodaj.rs/f/3R/ID/4ypzJ2xK/astro2gw01ihr3899519871.gif

Nije vise aktuelno ;)

skorpijica
23-08-2011, 21:40
pitanje /interesuje me ko je zvao malopre na moj mob.

23.8.2011.
21 i 17h
banja luka

Fensi88
24-08-2011, 10:39
pitanje /interesuje me ko je zvao malopre na moj mob.

23.8.2011.
21 i 17h
banja luka

ASC=15Ar27
Zvala te je osoba od 30 -45 godina, to moze biti neko sa posla ili neko ko brine o tvom zdravlju. U svakom slicaju zapazena i priznata licnost - finansijer, direktor, biohemicar, supervizor...Ta osoba ima okruglo lice, snazan stas, veliko celo i upadljivu figuru. Kosa je cesto istaknuta po boji ili kvalitetu.

skorpijica
24-08-2011, 10:54
hvala fensi nemam blage veze ko bi mogao da vude, u svakom slucaju hvala
a jesi to gledala i opisivala samog merkura pa na osnovu toga

Lili Alen
24-08-2011, 12:21
Kada cu ga vidjeti ponovo?
24.08.2011
12:19
Podgorica

Fensi88
25-08-2011, 12:23
hvala fensi nemam blage veze ko bi mogao da vude, u svakom slucaju hvala
a jesi to gledala i opisivala samog merkura pa na osnovu toga

To sam radila prema dispozitoru Me, prema Suncu.

CARAPICA
25-08-2011, 13:17
Može pomoć. Ako je postoji aplikacija između vladar 3 i 9, kao i vladara 1 i 9, ali je kvadrat. Dolazi poruka ali u zakašnjenju? Ili ne dolazi? Logično, trebala bi doći ako je aspekt. ili?

leptirica035
26-08-2011, 01:46
Koliko moj momak ima devojaka pored mene? Jagodina 1.47am

Fensi88
26-08-2011, 10:44
Može pomoć. Ako je postoji aplikacija između vladar 3 i 9, kao i vladara 1 i 9, ali je kvadrat. Dolazi poruka ali u zakašnjenju? Ili ne dolazi? Logično, trebala bi doći ako je aspekt. ili?

Ja bih se slozila sa tobom, dolazi sa zakasnjenjem.

CARAPICA
27-08-2011, 22:50
Ja bih se slozila sa tobom, dolazi sa zakasnjenjem.

Hvala. Eto što se dogodilo. Poruka je moja došla. Njegov odgovor nije. Naknadno je drugi put poslan. :D Zakompliciralo se.

Mimi82
27-08-2011, 22:55
sta donosi solarni mars u 3?? moze nesto dobro da donese??

CARAPICA
29-08-2011, 15:56
Ovakve se postavke samo meni mogu dogoditi.
Vladar asc. je jupiter(strijelac), a predmet 3 polja je opet jupiter(ribe). Šta sad? Totalno zbunjujuće, jel sam onda samo mjesec?

cmokic78
29-08-2011, 16:48
Ondasi ti samo Mesec a vladar 3 Jupi

CARAPICA
29-08-2011, 17:06
Ondasi ti samo Mesec a vladar 3 Jupi

hvala...:)

Poppy
30-08-2011, 23:34
Zasto je Ante Zdralevic (18 godina) ubio Laza Tripkovica (61 godina)?

veceras u 23.31h u Niksicu

Evo i detaljnije o brutalnom ubistvu koje se desilo prije nekoliko dana...

Neko pominje da je to zbog sekte, neko seksualno uznemiravanje...

http://www.vijesti.me/vijesti/anto-zdralevic-18-osumnjicen-monstruozno-ubistvo-laza-tripkovica-clanak-35444

ovnica
31-08-2011, 17:30
E ovako : kada ce se N javiti (poslati poruku...) ? i da li ce biti pozitivne ili negativne sadrzine?

http://i56.tinypic.com/24cz0bn.gif

Mesec i vladar 3 polja Mars imaju aplikaciju, znaci javice se za 6 sati ili dana.

Ali kakva ce ta poruka ili poziv biti?
Obirom da je vladar 3 polja Mars a u raku je, u svom padu. Znaci poruka ce biti krajnje neprijatna. :(

nale777
31-08-2011, 22:22
Evo, da pitanje postavim na pravom mestu.
Da li ce mi se javiti i kada?
http://www.dodaj.rs/f/E/qd/2HTagyBB/astro24gw37dalicemisejav.gif

Buni me kako je III kuca njegov glas, zar to nije IX, tj.III od VII?

oktobar
31-08-2011, 22:42
e, to je i meni se cini ko neka greska, pa se nadam da ce nam netko pojasniti

a da ti njemu ne namjeravas poslati neku neugodnu poruku, jer ako je MA tvoj vladar 3. i na DC u padu onda je to poruka koju ce on tek dobiti jer taj MO ima aplikacioni sa MA, a on mi se cini nece nista prema tebi poslati ili ti se javiti jer ja bi ovu konjukciju zanemarila jer je pitanje bilo o vladarima kuca koje znace komunikaciju. jedino ako postiji sansa da se vidite? onda skroz fulam.

ovo sto je SA u vladavini VE tumacim da ti jako zelis da se javi i da si jako ponosna ko i SA u vagi.

nale777
31-08-2011, 23:11
e, to je i meni se cini ko neka greska, pa se nadam da ce nam netko pojasniti

a da ti njemu ne namjeravas poslati neku neugodnu poruku, jer ako je MA tvoj vladar 3. i na DC u padu onda je to poruka koju ce on tek dobiti jer taj MO ima aplikacioni sa MA, a on mi se cini nece nista prema tebi poslati ili ti se javiti jer ja bi ovu konjukciju zanemarila jer je pitanje bilo o vladarima kuca koje znace komunikaciju. jedino ako postiji sansa da se vidite? onda skroz fulam.

ovo sto je SA u vladavini VE tumacim da ti jako zelis da se javi i da si jako ponosna ko i SA u vagi.

Ja ne nameravam slati neugodne poruke,jedino ako je njemu sama moja poruka negativna, jer je nepozeljna.Zaista ne razumem kako da gledam.A tek tabelu.

ovnica
01-09-2011, 04:57
E ovako : kada ce se N javiti (poslati poruku...) ? i da li ce biti pozitivne ili negativne sadrzine?

http://i56.tinypic.com/24cz0bn.gif

Mesec i vladar 3 polja Mars imaju aplikaciju, znaci javice se za 6 sati ili dana.

Ali kakva ce ta poruka ili poziv biti?
Obirom da je vladar 3 polja Mars a u raku je, u svom padu. Znaci poruka ce biti krajnje neprijatna. :(

Da odgovorim sama sebi :D pa mozda ce neko nauciti iz moje greske... ja sam njemu poslala poruku oko 6 sati nakon postavljanja ovog pitanja... pod dejstvom alkohola... moja poruka upucena njemu nije bila fina...a ni on nije odgovorio na nju :/

Fensi88
01-09-2011, 09:42
Da odgovorim sama sebi :D pa mozda ce neko nauciti iz moje greske... ja sam njemu poslala poruku oko 6 sati nakon postavljanja ovog pitanja... pod dejstvom alkohola... moja poruka upucena njemu nije bila fina...a ni on nije odgovorio na nju :/

Ti si Sa, tvoja porulka je vladar 3kuce Ma u padu, tvoja poruka je bila neprijatna,
On je Mesec, njegova poruka je Vladar 9 kuce, Ve. Imamo aplikacioni aspekt Ve i Ma ali Mesec prvo aspektuje Ma pa je to frustracija i negativni odgovor na tvoje pitanje, nece odgovoriti.

nale777
01-09-2011, 10:26
Ti si Sa, tvoja porulka je vladar 3kuce Ma u padu, tvoja poruka je bila neprijatna,
On je Mesec, njegova poruka je Vladar 9 kuce, Ve. Imamo aplikacioni aspekt Ve i Ma ali Mesec prvo aspektuje Ma pa je to frustracija i negativni odgovor na tvoje pitanje, nece odgovoriti.

Fensi ,sta se onda dogada kod mene, on ce se javiti meni?
Karta je u postu gore.

ovnica
01-09-2011, 12:34

Da, moja greska je bila sto sam 3 kucu gledala kao njegovu poruku...
Hvala na objasnjenju :)

Fensi88
02-09-2011, 10:33

Sad vidim da je ova moja analiza pogresna :mad: Imamo aplikacioni aspekt Ve i Ma ali Mesec prvo aspektuje Ma, to znaci da ce on prvo primiti tvoju poruku pa ce posle odgovoriti na nju. Ovo mi se cini vise verovatno. Ali pre svega "toga" imamo i konjukciju Meseca i Sa pa izgelda cete vas dvoje svakako biti u kontaktu.

Fensi88
02-09-2011, 10:46
Fensi ,sta se onda dogada kod mene, on ce se javiti meni?
Karta je u postu gore.
Tvoja karta je maltene ista kao i ova koju je Ovnica poslala pa mislim isto. Konjukcija Meseca i Sa ce biti za oko 2 stepena, znaci 2 vremenske jedinice, u najboljem slucaju bicete u kontaktu za nesto vise od 2 dana, a sto se tice Ve i Ma oni ce imati tacan sekstil za oko 6,5 stepeni, znaci za 6,5 vremenskih jedinica.

ZzZz
02-09-2011, 10:52
Kako ce proci moj susret sa bratom?
http://www.dodaj.rs/f/2L/12C/1jA0XkSX/susret.gif

ovnica
02-09-2011, 17:31
Sad vidim da je ova moja analiza pogresna :mad: Imamo aplikacioni aspekt Ve i Ma ali Mesec prvo aspektuje Ma, to znaci da ce on prvo primiti tvoju poruku pa ce posle odgovoriti na nju. Ovo mi se cini vise verovatno. Ali pre svega "toga" imamo i konjukciju Meseca i Sa pa izgelda cete vas dvoje svakako biti u kontaktu.

Ma nista od toga... uopste nismo u kontaktu ja saljem poruke vec 5 dana a on me ne zarezuje uopste...doduse povredjen je :/

nale777
02-09-2011, 17:34
Ma nista od toga... uopste nismo u kontaktu ja saljem poruke vec 5 dana a on me ne zarezuje uopste...doduse povredjen je :/

Ovnice,to je nesto slicno kao kod mene.Slala pet poruka u pet dana i nista.Posle pauze od 10 dana poslala jos jednu,a dobih odgovor u dve reci.Nakon toga sam postavila pitanje i koliko kapiram Fensi kaze da cu prvo ja njega kontktirati opet:rolleyes:

ovnica
02-09-2011, 17:39
Ovnice,to je nesto slicno kao kod mene.Slala pet poruka u pet dana i nista.Posle pauze od 10 dana poslala jos jednu,a dobih odgovor u dve reci.Nakon toga sam postavila pitanje i koliko kapiram Fensi kaze da cu prvo ja njega kontktirati opet:rolleyes:

Opet? :eek: da li je moguce? a ja se udaram po prstima da ne posaljem i na kraju uvek posaljem... jel ti bar rekla vremenski period kad ce on odgovoriti?

nale777
02-09-2011, 17:41
Opet? :eek: da li je moguce? a ja se udaram po prstima da ne posaljem i na kraju uvek posaljem... jel ti bar rekla vremenski period kad ce on odgovoriti?

Pa to 2 vremenske jedinice i 6,5 mogu da znace dane,nedelje, retko ali moguce, i mesece.S obzirom na nasu daljinu ne bih ja to iskljucila.Ali ja necu da opet ja cimam njega, jer to vise nema smislaaaa!!!!

ovnica
02-09-2011, 17:53
Pa to 2 vremenske jedinice i 6,5 mogu da znace dane,nedelje, retko ali moguce, i mesece.S obzirom na nasu daljinu ne bih ja to iskljucila.Ali ja necu da opet ja cimam njega, jer to vise nema smislaaaa!!!!

Pa dobro vazno je da ce se javiti kad tad :)

milupino
07-09-2011, 00:24
Hoce li neko da kaze kratko tumacenje ovog horara,tice se nesporazuma jedne devojke i mene....pitanje bi bilo hocemo li uspeti da povratimo stari nacin komunikacije ili se udaljavamo http://www.dodaj.rs/f/1a/Dr/3u4QLa93/horarac.gif....

ovnica
07-09-2011, 03:33
.......................

ovnica
11-09-2011, 18:46
Ko me je zvao sinoc sa nepoznatog broja?
http://i52.tinypic.com/33jgsxs.gif

ne znam moze li uopste da se odgovori na ovo pitanje :/

Shmishonja
14-09-2011, 07:51
Aj' pošto vidim da 95% vas ne ostavlja podatke od horarnog pitanja, već samo link od čarta ~ molba : ostavide DATUM, VREME, MESTO kada ste horarno pitanje postavili, link od čarta je nebitan, mnogi od nas koji će uzeti da odrade horarac i ne gledaju taj čart, jer koriste svoj neki astro-program na koji su navikli (zbog Ptolomejeve tabele i svih ostalih dodataka vezanih za čart i bitnih za dobijanje odgovora na horarno pitanje) :)

A ako već želite da pored podataka (datum, vreme, mesto) ostavite i link od čarta, odnak morate da ga lepo sačuvate u kompu kada ga odradite preko http://www.astro.com/ pa da ga upload preko :

~ ili dodaj.rs
~ ili http://imageshack.us/
~ ili tinypic.com

da bi taj čart i OSTAO u postu posle 24h ;)

jelenica
14-09-2011, 23:33
Da li me laze?23 i 33 Beograd 14.9.2011 link http://yfrog.com/n1astro2gw173dalimelaze77g

Kontra
20-09-2011, 00:21
Nadam se da sam potrefila temu!!! Kada će mi(i da li će)odgovoriti na moju poruku??
http://imageshack.us/photo/my-images/684/astro2gw01horarnopitanj.gif/

twix
21-09-2011, 11:19
Kolko je istina ono što mi je jučer rekao?
(singnif..1-7polje)
21.9.2011. 11:09,Zagreb
http://imageshack.us/photo/my-images/402/istinala.gif/

Fensi88
22-09-2011, 11:31
Kolko je istina ono što mi je jučer rekao?
(singnif..1-7polje)
21.9.2011. 11:09,Zagreb
http://imageshack.us/photo/my-images/402/istinala.gif/

vladar asc- fiksni znak/ da
Mesec- fiksni/ne
vladar meseca -fiksni/ne
vladar asc- nije u padajucoj kuci i ima dobar aspekt sa benefikom ili Su/ne-da
Mesec- nije u padajucoj kuci i ima dobar aspekt sa benefikom ili Su/da=ne
vladar Meseca -nije u padajucoj kuci i ima dobar aspekt sa benefikom ili Su/da
uglovi - fiksni/da=ne
mc/ic - fiksni/ne
Znaci od 9 potrebnih Da odgovora imamo samo 2 znaci to je tacno 22.22%!

neptun9
22-09-2011, 11:51
hoce li mi se javit i kad?
22.9.2011 u 11:51h Split

twix
22-09-2011, 12:15
vladar asc- fiksni znak/ da
Mesec- fiksni/ne
vladar meseca -fiksni/ne
vladar asc- nije u padajucoj kuci i ima dobar aspekt sa benefikom ili Su/ne-da
Mesec- nije u padajucoj kuci i ima dobar aspekt sa benefikom ili Su/da=ne
uglovi - fiksni/da=ne
mc/ic - fiksni/ne
Znaci od 9 potrebnih Da odgovora imamo samo 2 znaci to je tacno 22.22%!

I mislila sam si! Hvala Fensi :)

Aeria Gloria
24-09-2011, 14:16
da li da ja pustim njemu porukicu ili ne? hoće li to popraviti naš odnos ili ne?

Beograd
24 septembar 2011
13:35

ja sam Ju R u biku
Vladar III je jupiter u biku

On je predstavljen merkurom u devici
vladar Xi kuće je mars u lavu

mesec je u lavu

da li ovo znači da je odgovor ne jer merkur u devici znači da je tu juputer u detrimentu? pa njemu neće odgovarati da primi porukicu

inače Ju je povezan sa merkurom preko aplikacije sa marsom ... pa sad ne znam koji je pravi odgovor

ili možda pošto je aplikacija Ju i Ma da je bolje da JA budem osoba koja prima porukicu ....

jelenica
24-09-2011, 16:38
Da li me laze?23 i 33 Beograd 14.9.2011 link http://yfrog.com/n1astro2gw173dalimelaze77g
Jer moze neko da odgovori?

KayaKris
26-09-2011, 23:21
Da li je to što je napisao u pismu(mailu) stvarno mislio ili je samo hteo što pre da mi odgovori i skine me sa dnevnog reda? :)
Beograd
26.9.
23.16h
http://www.dodaj.rs/f/2S/LX/Y4UcY1S/astro2gw37mailhr76743157.gif

tatjanaj
26-09-2011, 23:30
Rekla bih da je u pitanju ovo drugo, posto nema direktnog povezivanja signifikatora, ali meni nije jasno sta on uopste radi s tobom, kad voli ovu veneru pored njega?? Sve i da te samo laze, ispada da vise voli tebe nego nju, jer ti si srecnija. Pored nje je saturn, koji kazuje da joj je jako tesko.

KayaKris
26-09-2011, 23:34
Joj sad te ne razumem najbolje!!! Kako sad voli veneru,a ispada da voli mene?? Reč je o mailu gde se govori o viđenju...
A ne znam da ima neku pored sebe....

tatjanaj
26-09-2011, 23:37
http://www.youtube.com/watch?v=MM3tkvEwM4c

Kad si mi bila najblize, ja sam druge ljubio, ja se s drugim budio.... Sve i da je bila laz.... Ali, shvatices na kraju...

Mislim, daj boze da nije tako. Ali, merkur nije povezan s jupiterom, vec je u konjukciji sa suncem. A sunce s venerom.... Nesto mi tu smrdi...

KayaKris
26-09-2011, 23:46
Pa dobro.. nije bio ljubavni mail...ja mu pisala da vidim šta ima novo,jer je trebao nešto oko posla da mu se promeni,i nisam pominjala vidjenje,pošto trenutno on radi u drugom gradu....a on ga je spomenuo,pa me je interesovalo jer to stvarno želi ili nije znao šta da napiše!
Mislim da sam skontala o čemu govoriš....hvala na tumačenju!!!! :) :)

Fensi88
27-09-2011, 15:11
Jer moze neko da odgovori?

Da bi bilo istina treba da je (posle znaka / je stanje u tvojoj karti) :
Mesec- fiksni/ne
vladar meseca -fiksni/ne
uglovi - fiksni/ne
mc/ic - fiksni/ne
Znaci od 8 potrebnih "da" odgovora nemamo ni jedan, znaci ne laze te! Imamo 5 ne
odgovora i 3 da/ne znaci ne laze i to 81,25%.

jelenica
28-09-2011, 00:17
Mesec- fiksni/ne
vladar meseca -fiksni/ne
uglovi - fiksni/ne
mc/ic - fiksni/ne
Znaci od 8 potrebnih "da" odgovora nemamo ni jedan, znaci ne laze te! Imamo 5 ne
odgovora i 3 da/ne znaci ne laze i to 81,25%.

oooooo hvala puno i na odgovoru i na tome sto si mi tako deteljnije objasnila

kristina 88
28-09-2011, 00:26
DA LI CE ME STVARNO ZVATI M,A, NA SASTANAK'?I KADAAA???????

http://imageshack.us/photo/my-images/825/astro2gw01loooooolooooo.gif/

malibiser
30-09-2011, 10:00
DA LI CE ME STVARNO ZVATI M,A, NA SASTANAK'?I KADAAA???????

http://imageshack.us/photo/my-images/825/astro2gw01loooooolooooo.gif/
Ko Kristina ? Ako je ljubavnik onda to ide na ljubavne horarce... A ako je to pitanje , onda si dobila odgovor sinoc. Ako ne , kazi sta si mislila , ko treba da zove ?

ovnica
30-09-2011, 18:26
http://i51.tinypic.com/2lj53k8.gif Da li ce mi odgovoriti na poruku?

molim,molim,mooolim za odgovor..crkoh od iscekivanja

Kao sto se vidi ja sam Merkur (vladar 3) u Vagi u 7 polju. Dakle stigla mu je moja poruka, ljubavne tematike....
E sad on je Jupiter (vladar njegove 3) i mi nemamo nikakvo spajanje preko aspekata...
znaci li to odgovor NE? :(

CARAPICA
30-09-2011, 19:31

Kao sto se vidi ja sam Merkur (vladar 3) u Vagi u 7 polju. Dakle stigla mu je moja poruka, ljubavne tematike....
E sad on je Jupiter (vladar njegove 3) i mi nemamo nikakvo spajanje preko aspekata...

E sad ne bi htjela pogriješiti, jer nisam ovako nešto razmatrala. Ali iščitavanjem, ono što sam zapamtila. spoj 3 i 9 je poruka koju je on dobio. separacija, bilo je... Sad aplik. aspekta nema, a mjesec je isto tako voc. Rekla bih čak da ne..
Ali ono što me buni, jeste njegov vladar 3. poruke, u tvojoj 2. što predstavlja dolazak pisma. Ali je retro, uz određena odlaganja. Taj jupi egz. tvoj mjesec. , nadam se da sam zeznula stvar i da može potvrdan odgovor proći kroz jupija...
Molim te javi šta je na kraju bilo :)

ovnica
30-09-2011, 21:15
E sad ne bi htjela pogriješiti, jer nisam ovako nešto razmatrala. Ali iščitavanjem, ono što sam zapamtila. spoj 3 i 9 je poruka koju je on dobio. separacija, bilo je... Sad aplik. aspekta nema, a mjesec je isto tako voc. Rekla bih čak da ne..
Ali ono što me buni, jeste njegov vladar 3. poruke, u tvojoj 2. što predstavlja dolazak pisma. Ali je retro, uz određena odlaganja. Taj jupi egz. tvoj mjesec. , nadam se da sam zeznula stvar i da može potvrdan odgovor proći kroz jupija...
Molim te javi šta je na kraju bilo :)

Hvala CARAPICE bilo kakav odgovor mi znaci ;)
ja sam poslala poruku danas u pet...odgovora jos nema..al nada umire poslednja :)
Javicu ako se javi :)

Princess77
30-09-2011, 21:18

Draga moja nevjerovatno ali istinito, tebe bas vuce da postavljas pitanja kad je Mo u praznom hodu.

ovnica
30-09-2011, 21:23
Draga moja nevjerovatno ali istinito, tebe bas vuce da postavljas pitanja kad je Mo u praznom hodu.

...a rekli smo kada je mesec u praznom hodu situacija ostaje nepromenjena....dakle nista od povratne poruke.

Ne znam kako uvek ubodem taj period :(

Marijana19
02-10-2011, 14:04
Da li je istina da nas je ona razdvojila?

http://img401.imageshack.us/img401/8069/astrow2gw10maryhp433213.gif

mica11
08-11-2011, 17:32
Ko je osoba koja me je zvala? jako mi je vazno, ne znam ni da li je musko ili zensko
ovde vidim da sam ja retro ju u 1. , a sign pitanja Me u 7, ne znam kako bih nesto od toga mogla povezati, molila bih nekog da pogleda
http://www.dodaj.rs/f/1n/wa/4jD7UeMG/astro2gw01555hr591062040.gif

AleksT
08-11-2011, 22:13
Stigla mi je neka poruka na broj koji više ne koristim,upalim ga jednom u mesec dana čisto da vidim ima li šta! Sa nekog broja meni nepoznatog. Pa je moje pitanje da li je to neko koga znam il je greška u pitanju?
8.11.Beograd u 22.08h
http://imageshack.us/photo/my-images/822/astro2gw37smshr76216870.gif/

oktobar
27-11-2011, 18:00
http://i42.tinypic.com/18eyvo.gif

Da li ce informacija o njemu od kolege biti povoljna za mene ili ne?

ja sam SA a on je MO. kolega je JU retro(tocno je takav!),a egzaltira MO, pa ima super misljenje o ovom ,a i mene simpatise, jer sma jos i VE,ali to mozemo zanemariti.
e, sad mi je problem kako da vidim da li ce biti plus ili minus, tj. sta cu saznati.
molim ispravak.

ova opozicija mi nije draga. ona znaci da cu ga pitati,ali ne znam je li ova dostojanstva znace sta cu saznati ili sta on misli?
jako je dobro separacijom prikazan susret njih dvojice koji me je i potakoa da ovo pitam (MO sepJU).
on ako MO je pod utjecajem SA ali egzaltira MA,a taj dolazi iz njegove 4. pa moze biti to neka druga ili dodbro misljenje o mojem poslu(moj MC)(nadam se ovo drugo )

goga73
28-11-2011, 13:39
Pozdrav,
Može li mi netko pogledati da li me radna kolegica ogovara? Može li mi nanjeti štetu na poslu?

Zagreb, 28.11.2011. u 13,39

Poppy
28-11-2011, 16:24
Da li ima nesto sumnjivo vezano za samoubistvo Geri Spida (Gary Speed)... mozda nisam bas najbolje postavila pitanje, ali mi je neobicno da je covjek sasvim bio ok par sati prije izvrsenog samoubistva, evo pogledajte sliku sa jednim fanom http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2011/11/28/article-2066812-0EF8611A00000578-826_634x636.jpg

Pitanje postavljeno danas u 16.22h po lokalnom vremenu na Cetinju.

Fensi88
29-11-2011, 11:58
Da li ima nesto sumnjivo vezano za samoubistvo Geri Spida (Gary Speed)... mozda nisam bas najbolje postavila pitanje, ali mi je neobicno da je covjek sasvim bio ok par sati prije izvrsenog samoubistva, evo pogledajte sliku sa jednim fanom http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2011/11/28/article-2066812-0EF8611A00000578-826_634x636.jpg

Pitanje postavljeno danas u 16.22h po lokalnom vremenu na Cetinju.

ASC=9Ge48
Gary Speed je predstavljen Ju rx, vladarom 7 kuce, u njegovoj 6 kuci, moguce je da je imao zdravstveni problem. Ju rx je imao zadnji aspekt sa Ve vladarom njegove 12 kuce, kuce tajni, pa je moguce "da ima nesto sumnjivo" u vezi sa samoubistvom i da je umesana neka zenska osoba. Mada, ovaj aspekt moze da znaci i da je pre samoubistva posetio bolnicu.

mica11
09-12-2011, 16:50
fensi, molim te pogledaj , cula sam nesto sto me je jako uznemirilo. da li je istina ili laz? http://www.dodaj.rs/f/O/iQ/4Z5z9uOQ/astro2gw01lazhr569631197.gif

Fensi88
10-12-2011, 10:29
fensi, molim te pogledaj , cula sam nesto sto me je jako uznemirilo. da li je istina ili laz? http://www.dodaj.rs/f/O/iQ/4Z5z9uOQ/astro2gw01lazhr569631197.gif

Mesec- fiksni/ne
vladar meseca -fiksni/ne
vladar asc- nije u padajucoj kuci i ima dobar aspekt sa benefikom ili Su/ne
vladar Meseca -nije u padajucoj kuci i ima dobar aspekt sa benefikom ili Su/ne
uglovi - fiksni/ne
mc/ic - fiksni/ne
Znaci od 8 potrebnih "da" odgovora nemamo ni jedan, znaci to je100% laz!!

mica11
10-12-2011, 12:02
Hvala puno, ako uskoro saznam nesto vise i to potvrdim javljam. laknulo mi je malo

Moon_1989
14-01-2012, 18:36
[FONT=Century Gothic][SIZE=2][COLOR=Green]Tematika III polja :

Obično su pitanja koja se vezuju za III polje sledeća :
~ da li je ta informacija istinita ili lažna?
~ da li će taj trač štetno delovati na moju reputaciju?
~ ko je to zvao?
~ kada će stići to pismo?
~ da li mogu da verujem toj osobi?
~ kada će ta osoba da me poseti?
~ kada ću videti tu osobu ponovo?

TAČNO / NETAČNO :
1. Mesec u praznom hodu - od toga svega se neće desiti ništa makar i sama informacija bila tačna, ostaće na priči uz kafu...
2. da bi bile tačne informacije ~ vrlo bitno da su uglovi u fixnim znacima jer oni odaju stabilnost i "fixnost".
3. vl.Asc' + vl.3p. + Mesec + Mesečev dispozitor ~ u fixnim znacima i ugaonim kućama ili u fixnim znacima i sukcedentnim kućama.
4. Saturn 0° vrh III polja ~ po sredi je neistinita inforamcija, a ako je još Saturn i u lošem dostojanstvu ~ biće velike štete od te priče za pitača.
[U][B]

Može li mi tko reći dal' se ove informacije mogu primjeniti i na to kako će glas djelovati na moju reputaciju odnosno ako je netko čuo

Evo podaci, ja se nadam da je sve u redu ali neznam, informacija nije istinita, samo me zanima dal je netko čuo i ako je kako će se odraziti na moju reputaciju

14.12.2011 u 10.48 PM Pula

Jako mi je bitno i grizem se zbog toga već 2 mjeseca otprilike

riri85
23-02-2012, 22:24
sto mi je to lagao decko s kojim sam godinu dana kuckala? ne znam napraviti kartu :( 22.23h sisak

AleksT
27-02-2012, 19:58
Danas sam dobila informaciju da firma za koju sam trebala da radim za par meseci,se gasi i da praktično sam ostala bez posla! Ali ne znam koliko je to tačno,jer mi je rečeno da ništa ne pričam! PA me interesuje da će to stvarno tako biti?
http://www.dodaj.rs/f/7/N/43GWBvpv/astro2gw40posaohr6828032.gif

zabicaa
28-03-2012, 16:01

Znam da je staro ali da probam po Smisinim uputstvima

Ti si Sunce u Lavu u 9. kuci i Mesec u Strelcu u 2. kuci. On je treca kuca, vladar Saturn u Vagi.

Sunce je u licu Jupitera i sve vezano za Jupiter za Sunce je u izgonu, nema povezanost za Saturna ovde pa te mozda previse ne zanima..

Mesec je u licu Saturna, znaci sve vezani za Saturn je u izgonu - ti ga ne volis..

E kod ovog dela se gubim ... koje polje posmatram za signifikatora tog coveka :( One je drug :(

milupino
15-04-2012, 19:17
je l ima neko dobro raspolzen da kaze tumacenje horarca za meni blisku osobu koja je imala neprijatan susret sa jednom nepoznatom zenskom osobom pre neki dan ,uznemiravajuce i potresno...(bila obucena u belo i izrazito beledog tena)pitanje
bi bilo>>>da li je ta zena rekla istinu ili se poigravala na tako grozan nacin
pitanje postavljeno 19:16 zrenjanin
http://www.dodaj.rs/f/3I/s8/ysmhLti/astro2gw02istinailihr626.gif hvala na pomoci

malamaza
30-04-2012, 09:38
u mene se uvukla sumnja i nemir, pitam se da li mi nešto skriva i što, ukratko mogu li mu vjerovati ?
http://tinypic.com/r/2a8ji4j/6

izgleda mi da nažalost moje sumnje imaju osnova, ja sam merkur u ovnu i mjesec u lavu, a on jupiter i sunce u biku u mojoj 12.k. :(
oba njegova vladara su pod vladarstvom venere što meni izgleda kao da on meni skriva neku svoju tajnu jer je venera vladar njegove 12.k.
s obzirom da venera ovdje nije ni moj ni njegov vladar, pokazuje li to drugu veneru koju on u stvari voli ?
kako tumačiti što je ta venera kao dispozitor njegova oba vladara u svom terminu i pod vladarstvom mog merkura ?
što bi onda bila njegova oba vladara u znaku egzaltacije mog mjeseca?
kako tumačiti uzajamnu recepciju sunca i mjeseca koji su isto vrijeme povezani i antiscijom ? veza iz strasti i u tajnosti ?(ovo jest tajna veza inače)
a apl.trigon merkura i venere za 4 vrem. jedinice bi bilo što ?

uglavnom, mogu li mu vjerovati :confused:

pliz pogledajte, hvala puno unaprijed :)

KayaKris
07-05-2012, 22:18
Jel istina sto mi je rekao jedan kolega za gazde??
7.maj 2012,Beograd 22.15h
http://www.dodaj.rs/f/s/PC/1dtNZhan/astro2gw40istinahr731003.gif

andjela
08-05-2012, 01:01
Ovo pitanje mi je mnogo vazno! Naime,moja najbolja drugarica mi je sumnjiva nekako...Pitanje je

Da li mi je drugarica iskreni prijatelj?

http://www.zaslike.com/viewer.php?file=3pjuau0ngk41azh89s1.gif

Ako moze neko,PLEASE,neka mi odgovori!

zabicaa
08-05-2012, 14:00
u mene se uvukla sumnja i nemir, pitam se da li mi nešto skriva i što, ukratko mogu li mu vjerovati ?
http://tinypic.com/r/2a8ji4j/6

uglavnom, mogu li mu vjerovati :confused:

pliz pogledajte, hvala puno unaprijed :)

Mazo ja mislim da mozes..jedino i mene budi ovo sto je on sa oba signifikatora pod vladavinom Venere. Da li je on u nekoj vezi pa si mu ti tajna?
Gledala sam kako je Shmisha na pocetku teme isla ..
On je Jupiter u Biku ali nema kontakta sa Merkurom ..pa bi to trebalo znaciti da mu mozes verovati, ukoliko je iskreno otvorio karte i rekao ti sta mozes da ocekujes :)

zabicaa
08-05-2012, 14:08
Da probam po uputstvima Fensi

Jel istina sto mi je rekao jedan kolega za gazde??
7.maj 2012,Beograd 22.15h
http://www.dodaj.rs/f/s/PC/1dtNZhan/astro2gw40istinahr731003.gif

Mesec- fiksni/ne
vladar meseca -fiksni/da
vladar asc- nije u padajucoj kuci i ima dobar aspekt sa benefikom ili Su/da, samo je spaljen od Sunca pa ne znam da li je i dalje to dobar aspekt..
uglovi - fiksni/ne
mc/ic - fiksni/ne
Znaci od 8 potrebnih "da" odgovora imamo 4, pa je to delimicno laz, delimicno istina, vise laz nego istina..

KayaKris
08-05-2012, 14:32
Da probam po uputstvima Fensi

Mesec- fiksni/ne
vladar meseca -fiksni/da
vladar asc- nije u padajucoj kuci i ima dobar aspekt sa benefikom ili Su/da, samo je spaljen od Sunca pa ne znam da li je i dalje to dobar aspekt..
uglovi - fiksni/ne
mc/ic - fiksni/ne
Znaci od 8 potrebnih "da" odgovora imamo 4, pa je to delimicno laz, delimicno istina, vise laz nego istina..

andjela
08-05-2012, 15:33
Zabice,molim te,ako mozes,pogledaj i moje pitanje u prethodnoj poruci!...

malamaza
08-05-2012, 22:37
Mazo ja mislim da mozes..jedino i mene budi ovo sto je on sa oba signifikatora pod vladavinom Venere. Da li je on u nekoj vezi pa si mu ti tajna?
Gledala sam kako je Shmisha na pocetku teme isla ..
On je Jupiter u Biku ali nema kontakta sa Merkurom ..pa bi to trebalo znaciti da mu mozes verovati, ukoliko je iskreno otvorio karte i rekao ti sta mozes da ocekujes :)

nadam se da je jasnije ako ti kažem da smo mi u tajnoj vezi ...

i ja se nadam da je ovako, hvala ti puno :)

zabicaa
09-05-2012, 12:28
Andjela pogledacu nadam se da cu znati ;)

Mazo da da procitala sam pa mi je nekako to najlogicnije ;)
Nadam se da smo obe u pravu :) Nema na cemu ;)

andjela
09-05-2012, 14:13
Vazi ZABICE,pogledaj molim te,postaje mi drugarica sumnjiva,pa bih volela da znam da li mi je bas ona iskreni prijatelj!

Hvala ti unapred!:buketzadame:

zabicaa
09-05-2012, 15:55
Ovo pitanje mi je mnogo vazno! Naime,moja najbolja drugarica mi je sumnjiva nekako...Pitanje je

Da li mi je drugarica iskreni prijatelj?

http://www.zaslike.com/viewer.php?file=3pjuau0ngk41azh89s1.gif

Probacu kako je Nena pisala :)

Ti si retro Saturn na 24 Vage i Mesec na 13 Strelca

Drugarica je Jupiter na 21 Bika spaljen od Sunca

Ona egzaltira Mesec pa mislim da te vidi "ruzicastim naocarima", tj. ne mislim da gaji neko osecanje negativno prema tebi. Takodje, u triplicitetu je Meseca pa nema losa osecanja. U terminu i licu je Saturna, pa to opet ne govori o tome da ti misli lose ili da te ne postuje. Sve vezano za Mars je za nju u padu ..Ako mozemo gledati cime kod nje vlada Mars, to je mozda neki ljubavni problem, plus Mars oznacava nekog muskarca.. ona nema povezivanja sa Merkurom pa mislim da je iskrena, da ne muti .. plus je ona spaljena od Sunca pa je to mozda neka starija muska osoba koja je gnjavi.

Kada je rec o tebi, ti si u licu Jupitera i u principu gotivis je, ali nisi nesto odusevljena njenim postupcima. Ne mislis lose, ali ono ..

Eto ja mislim da je sve ok :) Nadam se da nisam izgresila ..

andjela
09-05-2012, 21:00
Zabice,super si! Ljubi te andjela!:)

Nadam se da si u pravu za to da ima lepo misljenje o meni,a za sve ostalo provereno znam da je tako-ima problem sa ocem...

:buketzadame:

zabicaa
09-05-2012, 21:31
Jao Andjela hvala puno na feedbacku, ljubim i ja tebe!! :*

aquamortis
10-05-2012, 12:51
da li je istina da je u bedu bivsi sto vise nije sa curom s kojom je bio nakon mene?

http://tinypic.com/view.php?pic=140x3jk&s=6

zabicaa
10-05-2012, 14:09
Mesec- fiksni/ne
vladar meseca -fiksni/ne
vladar asc- nije u padajucoj kuci i ima dobar aspekt sa benefikom ili Su/da
Mesec- nije u padajucoj kuci i ima dobar aspekt sa benefikom ili Su/da
vladar Meseca -nije u padajucoj kuci i ima dobar aspekt sa benefikom ili Su/ne
uglovi - fiksni/ne
mc/ic - fiksni/da
Znaci od 8 potrebnih "da" odgovora imamo 4, pa je to delimicno laz, delimicno istina,..

aquamortis
10-05-2012, 14:40
Liilaa.. malo mu je bed malo mu nije bed..na ljubavnom horarcu potvrdjeno d aima drugu tako da eto snasao se muskarac hahahah

AleksT
28-05-2012, 10:23
Da li je informacija koju sam juce dobila od bivseg kolege tacna skroz??
http://i48.tinypic.com/mifiid.gif

kristina 88
29-05-2012, 22:38
edit (ne vazi vise pitanje)

http://www.astro.com/tmpd/c5ngfile4EcMYA-u130667676_2gw_01_ko_me_je_zvao_hr.73716.2458.gif

mica11
31-05-2012, 11:27
da li je istina ili laz? http://www.dodaj.rs/f/1X/5r/1s8vhpCJ/astro2gw01isphr337675075.gif

andjela
02-06-2012, 17:44
Imam jedno pitanje

Da li je istina da moja rodjena tetka ne misli bas dobro meni i mojima u porodici?

http://www.zaslike.com/viewer.php?file=v5vnet7n0gxwl84d9npp.gif

biriboza
04-06-2012, 17:11
Muke, pomagajte! :(
Naime, radi se o konkursu za posao, i sve je bilo praktično gotovo, u moju korist, samo se čekalo ozvaničenje.
Danas me zove drug i kaže da ima informaciju da će konkurs biti poništen, zanima me da li je to istina.
Pitanje postavljeno u Bijelom Polju, 04.06.2012. u 15:00 h

Evo karte. http://www.dodaj.rs/f/1y/YG/2c5urYHk/2/astro2gw08ishodhr.gif

Ja sam Venera i Mesec, nemaju aspekt sa Jupiterom, vladarem 3. polja, pa bi na osnovu toga odgovor bio da je informacija netačna. Šta vi mislite?
E sad, druga strana medalje, ako postavim pitanje da li mogu da mu vjerujem, gledam vladara 11. kuće, Sunce, ima opoziciju sa Mesecom, separacija, odgovor ne. Ali Venera ima aplikaciono 0 sa Suncem, odgovor da. Uh, uh...
Mada bih trebala razmatrati prvo pitanje koje sam postavila, jer ne radi se o kredibilitetu mog druga, već o istinitosti informacije koju mi je proslijedilo, dakle rekla kazala.
Hvala ako neko nađe vremena da pogleda.

Fensi88
05-06-2012, 11:58
da li je istina ili laz? http://www.dodaj.rs/f/1X/5r/1s8vhpCJ/astro2gw01isphr337675075.gif

vladar asc- u fiksnom znaku/ne
Mesec- u fiksnom znaku/ne
vladar meseca -u fiksnom znaku/ne
vladar asc- u ugaonoj ili kuci koja sledi i ima dobar aspekt sa benefikom ili
Su/da
Mesec- u ugaonoj ili kuci koja sledi i ima dobar aspekt sa benefikom ili
Su/da-ne
vladar Meseca -u ugaonoj ili kuci koja sledi i ima dobar aspekt sa benefikom ili
Su/ne
uglovi - fiksni/da
mc/ic - fiksni/da
Znaci od 8 potrebnih "da" odgovora imamo 3, znaci to je istina 37,5%.

AleksT
08-06-2012, 08:57
Jel je istina to što je rekao....il je to rekao iz drugih razloga???
http://i49.tinypic.com/w720i9.gif

slavka1
19-07-2012, 15:59
Da li je istina da me je on zvao?19.07.2012 Kladovo

slavka1
19-07-2012, 16:01
[QUOTE=slavka1;380477]Da li je istina da me je on zvao?19.07.2012 Kladovo 16:01