Pitanja o domu, nekretninama, kupovina & prodaja [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Pitanja o domu, nekretninama, kupovina & prodaja

Strane : [1] 2

Shmishonja
13-04-2009, 11:14
Obično su pitanja koja se vezuju za IV polje sledeća :
~ kupovina i pordaja stana [gde imamo podpitanja : stanje stana? ko je kupac?]
~ iznajmljivanje stana
~ da li da kupim tu farmu ili ipak da kupim poslovnu zgradu?
~ IV polje je i polje oca, pa samim tim sve vezano za njega spada u ovo polje.

DA LI ĆU KUPITI / PRODATI STAN ?
1. klijent bilo da je kupac ili prodavac je predstavljen Asc' i njegovim vladarem i Mesecom.
2. druga strana - prodavac/kupac dobija počasno mesto VII polja i njegovog vladara.
3. ovo je u stvari potanje koje ima osnovu ~ da li ćemo sklopiti poslovni ugovor ~ pa se prvenstveno traži povezanost vl. Asc' i vl.Desc'.
4. ovde od aspekata je čak povoljna 180° i vrlo često će se javljati u horarnim čartovima.
5. recepcije izmedju vl.Asc' i vl.Desc' nam govori o odnosu to dvoje ljudi.
6. pozicija tih signifikatora će nam ukazati ko situaciju drži u šaci ~ prodavac ili kupac. U OVOM KONTEKSTU POSTOJI VAŽNA RAZLIKA IZMEDJU POZICIJE PLANETE NA VRHU KUĆE I NJENE POSTAVKE UNUTAR KUĆE. PLANETA NA VRHU KUĆE IMA MOĆ NAD TOM KUĆOM, OPPUT NEPRIJATELJA KOJI LUPA NA KAPIJE VAŠEG DVORCA, DOK PLANETA KOJA SE NALAZI UNUTAR KUĆE JE POPUT NEPRIJATELJA ZAROBLJENOG U VAŠEM DVORCU.
7. dakle ~ vl.VII polja na Asc' ukazuje da je druga strana jako zainteresovana da sklopi posao i možda požuruje stvar [planeta na samom Asc' može ukazati u par slučajeva ono što OPTEREĆUJE klijenta ~ stoji mu nad glavom figurativno rečeno] Vladar VII u I polju ukazuje da klijent pitač ima u šaci suprotnu stranu. Najčešće, naravno za baxus, vl.I će biti unutar VII polja...
8. povezanost vl.I/VII i vl.IV polja ne mora uvek biti bitna stvar. Nama je bitnije da su vl.I i vl.VII povezani. X polje će nam ukazati na CENU TOG STANA. Ukoliko njegov signifikator ide ka prodavcu, to je slab pokazatelj da će se nešto i desiti. Bez sklapanja ugovora ~ povezanosti vl.I i VII polja ~ od cele priče nema ništa.
9. nije otrebno tražiti agenta z nekretninu ako su u igri aplikacije vl.I i VII polja ~ ali ako postoji prenos/sakupljanje svetlosti preko treće planete [čak iako to nije Mesec] onda je dobro uzeti agenta kao predstavnika te treće planete.
10. uobičajeni scenarijo : vl.I i VII polja su u aplikaciji, pokazujući da naš klijent pordaje tu nekretninu. Pre pefrekcije dolazi pak prohibicija. Obično je to planeta koja vlada VIII poljem ~ novac kupca ~ i vrlo često je jako naglašena ~ bilo dobro , bilo loše ~ ako je dobro postavljen ~ eto kupoprodaje, ako je loše postavljena ~ eto primera da kupac nema dovoljno para. Takodje, bilo koja druga planeta koja sprečava povezivanje vl.I i VII polja će nam ukazati na mogućnost pojave drugog kupca.

STANJE KUĆE ?
~ vl.IV polja pokazuje u kom je stanju nekretnina koja treba da se proda/kupi :
a) ako je u sopstvenom znaku : stan je uredu.
b) ako je u egzaltaciji : stan je dobar ali ne baš toliko koliko je pohvaljen.
c) triplicitet/termin : stan je u solidnom stanju.
d) lice : stan je dobr, ali naginje ka opciji velikih renoviranja.
e) izgon/pad : stan je u katastrofi.
f) ako je peregniran ili uklješten izmedju dva malefika : on propada na oči kupca i pordavca.

~ kada je reč o izgonu/padu :
a) ako je u vazdušnom znaku : proveriti krov i prozore i stanje tavana.
b) ako je vodenom znaku : proveriti izolaciju protiv vlage i stanje podruma.
c) ako je u vatrenim znacima : proveriti grejna tela, struju, zidove i gipsane elemente.
d) ako je u zemljanom znaku : proveriti temelje zgrade, nameštaj i svu drvenariju.

~ obratiti pažnju i na malefike : ako na primer je Saturn u igri i sklapa 180° sa vlIV polja : stan je lep, ali vam fabrika prekoputa remeti ili pogled ili zagadjuje okolinu... druge planete koje aflikuju vl.IV će ukazati na problem.

CENA STANA :
~ X polje pokazuje cenu nekretnine koja se kupuje/prodaje. Ako je u fixnom znaku : nema pogadjanja, ali ako je na samom kraju nekog fixnog znaka ~ vredi pokušati.

~ ono što nama najviše treba je uskladjenost izmedju stanja imovine i stanja cene. Idealno bi bilo da je sve okrenuto profitu klijenta. Primeri :
a) vl.IV u sopstvenom znaku, vl.X u sopstvenom znaku : kuća je realno skupa ali će iznos biti ispoštovan.
b) vl.IV u svom terminu, vl.X egzaltiran : nekretnina je dobra, ali je cena naduvana.
c) vl.IV u izgonu, vl.X polja u izgonu : nekretnina je prava rupa, ali niska cena može značiti ipak uspešnu prodaju.
d) obratiti pažnju na recepcije : ako je vlI u egzaltaciji vlIV polja : klijent je zaljubljen u nekretninu, ali ma koliko ona bila lepa, teško da će ispuniti njegovu fantaziju [jer egzaltacije je upravo to : obožavanje, idealizovanje, život u mašti koji je nemoguće ostvariti u realnom životu].

NIŠTA MANJE BITNO ~ NOVE KOMŠIJE !?
~ ove komšije neće biti predstavljene III poljem, već VI poljem. Treba pogledati stanje vl.VI polja. Ako je dobro postavljen, onda su nove komšije dobre i naravno obrnuto. Pogledati recepcije vl.I i vl.VI polja. To će nam pokazati da li će nam komšiluk biti divan, ili ćemo imati komšije koji su poreklom iz Pakla...

IZNAJMLJIVANJE NEKRETNINE ?
~ ovo je isto kao i predhodno ~ bitan nam je odnos vl.I i VII polja, uz dodatak da ovde 180° nije dobra, jer donosi nam podstanare koji dodju i brzo odu.
~ ovo pitanje može ići u sklop pitanja :"Da li da izdam ili prodam stan?" i vl.VII se nadje u kardinalnom ili fixnom znaku, to bi bila dobra sugestija da je stan za prodaju, dok dvojnost usadjena u dvotelesne znake bi više signalizirala na izdavanje. ALi mora da se obrati pažnja na STANJE vl.VII polja!

Evo i primera ~ kuckajući ovo, pade mi napamet pitanje : dal' je vrme da sada prodamo stan ? Vreme : 14h08 Bgd.

Asc' je u Raku, sa Mesecom na 15° Lava na vrhu III polja. IV polje je u Devici, sa Merkurom na 21° Vodolije na vrhu IX polja. Cena stana je pod vladavinom Jupitera na 07° Jarca koji se nalazi na samom vrhu VII polja ~ kupac ~ što označava da bi cena trenutno apsolutno zavisila od kupca i da sama cena stana nije velika. S obzirom i da Merkur uskoro postaje retrogradan i sklapa 180° sa Mesecom, vreme još nije povoljno za prodaju ovog stana.

VIDANA
14-04-2009, 10:42
kako da definisem sledecu varijantu da bi postavila cart vezan za dobijanje stana od firme?
-konkurisala sam za stan pre dve-tri nedelje,...moja firma daje zaposlenima
stanove u zakup/to bi trebalo biti iznajmljeni stan,
a vremenom ce ono moci da se otkupe i predju u svojinu tj.vlasnistvo......
moze li ovako:
,,hocu li dobiti od firme stan na ovom konkursu,,?
14.04.2009.u Beogradu 10.41h

Shmishonja
14-04-2009, 12:04
kako da definisem sledecu varijantu da bi postavila cart vezan za dobijanje stana od firme?
-konkurisala sam za stan pre dve-tri nedelje,...moja firma daje zaposlenima
stanove u zakup/to bi trebalo biti iznajmljeni stan,
a vremenom ce ono moci da se otkupe i predju u svojinu tj.vlasnistvo......
moze li ovako:
,,hocu li dobiti od firme stan na ovom konkursu,,?
14.04.2009.u Beogradu 10.41h

Da vidimo ~ ovde posmatramo :

vladara Asc' ~ tebe ~ Mesec 19° Strelca u VI polju [ti već sebe vidiš kao podstanara]

XI polje ~ 2 polje od X polja ~ nešto što je vlasništvo tvoje firme ~ retrogradna Venera na 29° Riba O° X polje [u ovom slučaju, to je taj stan]

Posao je naravno X polje ~ Mars na 23° Riba O° X polje.
Iz ovoga imamo sledeću priču ~ ti kao Mesec nemaš povezanost sa Venerom, niti Venera ima povezanost sa Mesecom. Mesec ima prvu aplikaciju sa Jupiterom, a tek posle sa Marsom [ovde bi mogli da vidimo da Jupiter povezuje Mesec i Mars ~ sakupljanje svetlosti]

Venera ima prvu aplikaciju sa Marsom. Mesec i Venera nemaju medjusoban aspekt. Iz ovoga nemamo pozitivan odgovor. Mislim da ćeš morati da sačekaš sledeću priliku, jer u ovom "izvlačenju" nećeš imati sreće :(

p.s.
JAKO se nadam da grešim i da će sve biti dobro i zbog tebe i zbog Andjele...

smaragd
14-04-2009, 15:26
mojoj mami je obecan stan od firme ali to nije prvi put.ta zgrada je jos uvijek u izgradnji.Da li ce ispuniti obecanje i dati joj stan?14.04. 15;23

jupiter u raku
14-04-2009, 17:47
mojoj mami je obecan stan od firme ali to nije prvi put.ta zgrada je jos uvijek u izgradnji.Da li ce ispuniti obecanje i dati joj stan?14.04. 15;23

tvoja majka je predstavljena vladarom 10 kuće..i mesecom
stan, koji joj je obećan od njene firme..prikazan je vladarom derivatne 11 kuće..a to je horarna 8 kuća..

sad tražimo povezivanje vladara 10 ili meseca sa vladarom 8 kuće..

možeš pokušati sama,jer je pitanje isto kao ovo gore što je postavila vidana...samo što se gledaju vladari derivatnih kuća...

biserna
14-04-2009, 19:05
Hocu li ikada uspeti da kupim sebi stan? Da pokusam - ja sm predstavljena venerom (asc. u vagi) a moj prodavac je mars (vrh 7. kuce u ovnu). Mesec je u strelcu. Da li treba obratiti paznju i na kontra-paralel izmedju venere i marsa? Mesec je u aplikacionom trigonu sa venerom sto sigurno ukazuje da ja to zelim ali su i venera i mesec bez aspekata sa marsom... Nisam sigurna da li mi neku nadu daje retro venera koja se blizi konjukciji sa marsom? Mozda i pisem bez veze ali, zelim da pokusam. Pomozite mi malo...

čart http://i41.tinypic.com/dniqaa.gif

vilenija
14-04-2009, 19:20
Hocu li ikada uspeti da kupim sebi stan?

ja bih rekla da je ovde pozitivan odgovor....
venera samo sto je izmenila znak i tu ce vrlo brzo da sklopi konjunkciju sa marsom...mozda ti je delovalo da si ti na neki nacin u vlasti prodavca (venera je bila u vladarstvu marsa), ali ulaskom venere u ribe ona je exalatirana tako da ce dogovor oko kupoprodaje biti povoljan i za tebe i za drugu stranu (mars u svom triplicitetu, terminu i licu)...

malo me buni to sto mesec ima aplikacioni kvadrat sa marsom... a mesec je vladar X polja (cena), da nije tako, ovaj kvadrat bi potvrdio kupovinu.

Shmishonja
14-04-2009, 19:27

stan, koji joj je obećan od njene firme..prikazan je vladarom derivatne 11 kuće..a to je horarna 8 kuća..
možeš pokušati sama,jer je pitanje isto kao ovo gore što je postavila vidana...samo što se gledaju vladari derivatnih kuća...

Da vidimo ~ ti si Asc' u Devici, a tvoja mama je X polje u Blizancima tj. isto Merkur kao i ti. Merkur je na 09° Bika u horarnom IX polju [njeno VI polje]

Dodatno, mama ti je i Mesec, naravno. Mesec je na 22° Strelca u horarnom IV polju [njenom VII polju]

Mamin posao je Desc' ~ 10polje od Mc'-a. Njenim poslom vlada Jupiter na 21° Vodolije u horarnom VI polju [njeno III polje] Samim tim je horarno VIII polje je 2 polje od maminog posla ~ pod vladavinom je Marsa na 23° Riba u horarnom VII, tj. njenom X polju.

Znači : posmatramo Mesec u Strelcu, Merkur u Biku i Mars u Ribama. Treba nam aplikacija da bi dobili potvrdan odgovor ~ izmedju Merkura i Marsa nema aplikacije, ali zato izmedju Meseca i Marsa upravo ima direktna medjusobna aplikacija ~ 90°!

Samim tim ~ odgovor ~ potvrdan. Vremenski interval -/+ 1 mesec. Sa srećom!

smaragd
14-04-2009, 23:13

pokusala sam,ali nisam sigurna u to,zato nisam napisala:)

smaragd
14-04-2009, 23:18
Da vidimo ~ ti si Asc' u Devici, a tvoja mama je X polje u Blizancima tj. isto Merkur kao i ti. Merkur je na 09° Bika u horarnom IX polju [njeno VI polje]

Dodatno, mama ti je i Mesec, naravno. Mesec je na 22° Strelca u horarnom IV polju [njenom VII polju]

Mamin posao je Desc' ~ 10polje od Mc'-a. Njenim poslom vlada Jupiter na 21° Vodolije u horarnom VI polju [njeno III polje] Samim tim je horarno VIII polje je 2 polje od maminog posla ~ pod vladavinom je Marsa na 23° Riba u horarnom VII, tj. njenom X polju.

Znači : posmatramo Mesec u Strelcu, Merkur u Biku i Mars u Ribama. Treba nam aplikacija da bi dobili potvrdan odgovor ~ izmedju Merkura i Marsa nema aplikacije, ali zato izmedju Meseca i Marsa upravo ima direktna medjusobna aplikacija ~ 90°!

Samim tim ~ odgovor ~ potvrdan. Vremenski interval -/+ 1 mesec. Sa srećom!

shimsho,jeeee nisam pogrijesila:)))))prvi put da uradim horar, a da nista ne pogrijesim,jupi:)
samo ne znam to za vrijeme,zgrada se ne moze zavrsiti tako brzo,ali svejedno kad bude da bude:p ako bude dugujem ti poklon za mustuluk:)

Vanesa
15-04-2009, 09:39
Kao prvo pozdrav svima
kao drugo imam jedno veoma vazno pitanje i nadam se da sam ga postavila na pravom mestu ... ja vec godinama sparam pare preko jednog osiguranja i hocu to sad ovih dana da zatvorim tj da mi isplate moje pare i plasim se da nisam te pare izgubila (zbog ove financijske krize) moje pitanje je dali cu dobiti zeljene pare celu sumu koju sam uplatila ili ne?
pitanje postavljeno 15.04.09 u 09 i 39 casova bec
hvala unapred

Da li neko mozda ima malo vremena da mi odgovori kratko na pitanje .... veoma mi je vazno jer to je sva moja ustedjevina koju imam pa nebi htela da napravim mozda pogresan korak ... hvala jos jednom

Shmishonja
16-04-2009, 10:09
moje pitanje je da li cu dobiti zeljene pare celu sumu koju sam uplatila ili ne?
pitanje postavljeno 15.04.09 u 09 i 39 casova bec

Da vidimo ~ ti si ovde Asc' u Raku i tvoj novac kao II polje je isto u Raku ~ predstavlja vas Mesec na 01° Jarca.

Takodje posmatramo i VIII polje koje je u Jarcu, sa retrogradnim Saturnom na 15° Device u horarnom III polju.

Da bi dobili potvrdan odgovor, treba da se povežu Mesec i Saturn ~ ili da imaju direktnu aplikaciju, ili pak da ih neka treća planeta poveže ~ prvu opciju nemamo, ali zato imamo drugu opciju ~ Mesec se povezuje sa Satrunom preko Merkura!

Odgovor bi bio ~ pare ćeš dobiti, iako će suma biti malo manja od onog što očekuješ da bi trebalo da bude [Mesec u znaku svog izgona]

duska
16-04-2009, 16:52
molim pogledajte da li cu dobiti stan? zapravo tata treba da ga dobije preko posla,pa da li cemo dobiti stan?
pitanje je postavljeno prvi put u 02.56 30.01.2009
u podgorici.

jupiter u raku
16-04-2009, 20:37
molim pogledajte da li cu dobiti stan? zapravo tata treba da ga dobije preko posla,pa da li cemo dobiti stan?
u podgorici.

tvoj otac je predstavljen vladarom 4 kuće, koja počinje na 27 riba,sa jupiterom na 5 vodolije u horarnoj 2 kući
mesec je na 22 riba ,na vrhu horarne 4 kuće
očeva firma je predstavljena vladarom derivatne 10 a horarne 1 kuće,koja je na 8 strelca, sa jupiterom na 5 vodolije u horarnoj 2 kući
stan ,koji bi on trebalo da dobije, predstavljen je vladarom derivatne 11 a horarne 2 kuće,koja je na 7 jarca, sa r.saturnom na 21 device, na vrhu horarne 10 kuće ..

ovde tražimo povezivanje jupitera-tvoga oca, sa r.saturnom- stanom,
ili povezivanje meseca-kosignifikatora tvoga oca, sa r.saturnom- stanom
jupiter i r. saturn nemaju međusobni aplikacioni aspekt, niti ih neka druga planeta povezuje
mesec i r saturn,takođe nemaju međusobni aplikacioni aspekt, niti ih neka druga planeta povezuje
iz ovoga nemamo pozitivan odgovor...nažalost tvoj otac neće u ovoj raspodeli dobiti stan...

Lyra
16-04-2009, 22:14
Do sada nisam ništa pitala, pa rekoh da probamo i to. Nadam se da sam na pravom mistu.
Pitanje - Kada ćemo se preselit u novi stan?
16.04.2009 Split u 22:11h

Fajaaa

Shmishonja
17-04-2009, 09:43
u podgorici.

Da vidimo ~ kao što je Jupiter rekla, s obzirom da nema povezivanja niti izmedju Meseca i Saturna, niti izmedju Jupitera i Saturna, na žalost, tvoj tata u ovom "izvlačenju" neće dobiti stan. Ali, da dodam, za jedno -/+ 3 meseca, ili kada uslovno rečeno vrh IV polja [tvoj tata] iz Riba predje u Ovna i bude predstavljen Marsom u Jarcu, tvoj tata će biti u mnogo boljoj poziciji nego do tada u odnosu na šanse za dobijanje stana [Mars egzaltira Saturn] i nalazi se isto u horarnom II polju i primaće 60° od Meseca što može da ga "vrati na spisak" :)

Do sada nisam ništa pitala, pa rekoh da probamo i to. Nadam se da sam na pravom mistu.
Pitanje - Kada ćemo se preselit u novi stan?
16.04.2009 Split u 22:11h

Da vidimo ~ ti si predstavljena Mesecom u Jarcu i Marsom u Ribama. Stan u kome ste sada je predstvaljen IV poljem u Ribama, sa Jupiterom u Vodoliji, a nov stan je sledeći znak u IV polju ~ Ovan, sa Marsom u Ribama upravo u IV polju. Mesec i Mars imaju prvu medjusobnu aplikaciju od 60° pa bi vremenski to moglo da bude -/+ 5/6 nedelja :)

Javite obe šta se dešava :cool:

Miraceti
20-04-2009, 23:06
Zelim da poklonim moju polivinu stana mojim sinovima ( bracna tekovina iz prvog braka) koji se nalazi na KOsovu.
Pitanje: dali ce to ubrzati postupak i taj stan dali ce se prodati ako ja nebudem suvlasnik nego moja dva sina.
Skopje 20.4.09 u 23,05.
Hvala.

Shmishonja
22-04-2009, 17:56
Zelim da poklonim moju polivinu stana mojim sinovima ( bracna tekovina iz prvog braka ) koji se nalazi na Kosovu?
Pitanje: da li ce to ubrzati postupak i da li ce se taj stan prodati ako ja ne budem suvlasnik nego moja dva sina?
Skopje 20.4.09 u 23,05.
Hvala.

Da vidimo ~ ti si Jupiter u Vodoliji i Mesec u Ribama, sinovi su V polje ~ Merkur u Biku. Tvoj stan je IV polje sa Marsom u Ribama. Njegova cena je X polje ~ Venera u Ribama [koja uskoro ulazi u znak Ovna, u znak svog izgona] Kupac je VII polje ~ Merkur u Biku.

Trenutno je cena prevelika za tržište, ali će jako skoro da se sve promeni, jer Venera menja znak. Kupac je u svakom slučaju oduševljen cenom [Merkur je pod vladavinom Venere] E, sad, kupac ne voli Merkura ~ tvoje sinove [sve vezano za Mars je za Merkur u izgonu] tako da je najbolje da ostaneš ti vlasnik ~ tj. prebacvanjem vlasništva na njih nećeš ubrzati, već usporiti proces prodaje stana.

rachica
26-04-2009, 12:42
interesuje me da li cu u ovoj godini prodati moj stan u NS? :O

12.41h

12.41h

planiram da ga prodam i kupim u pg nekretninu, ili zamjenu da uradim...hmmm..ne znma koliko je to pametno ali ovdje mi je trenutno potrebniji...

jupiter u raku
26-04-2009, 23:30

12.41h

planiram da ga prodam i kupim u pg nekretninu, ili zamjenu da uradim...hmmm..ne znma koliko je to pametno ali ovdje mi je trenutno potrebniji...

asc je u lavu ,a sunce je na 6 bika, na vrhu 10 kuće
desc je u vodoliji ,a r.saturn je na 15 device, u 2 kući
mesec je na 23 bika u 10 kući

prvi mesečev aspekt je 0 sa merkurom ,a prvi aspekt sunca je 120 sa r.saturnom...
za oko 8 -9 meseci, obavćeš kupoprodaju..
odgovor potvrdan..

rachica
27-04-2009, 09:26
imas 3% :))

VIDANA
03-05-2009, 14:58
da li ako se ,,udam,, cu preko partnera uspeti da dodjem do stana?
14.43h,bgd, 3.05.2009.
~ja sam pokusala da sama napravim kartu za ovo horarno p.,
molim Shmileta da me proveri ako moze?

~http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_w2gw_01_pitanje_hp.45961.7100.gif&res=63&va=&cid=cwnfileBahNcf-u1241354761

Shmishonja
03-05-2009, 16:18
da li ako se ,,udam,, cu preko partnera uspeti da dodjem do stana?
14.43h,bgd, 3.05.2009.
~ja sam pokusala da sama napravim kartu za ovo horarno p.,
molim Shmileta da me proveri ako moze?

~http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_w2gw_01_pitanje_hp.45961.7100.gif&res=63&va=&cid=cwnfileBahNcf-u1241354761

Da vidimo ~ Regiomontanus, ne Plasidus :cool:

Ti si Asc' u Devici, sa Merkurom na 01° Blizanaca u IX polju i Mesec na 04° Device u XII polju.

Ovo pitanje može i da se preformuliše kao ~ da li će mi se udajom poboljšati finansijska situacija u toj meri da mogu sebi da kupim stan?

Znači ~ gledamo Asc' + Mesec + II polju + Desc' + VIII polje.

II polje je u vagi, sa venerom u Ovnu u VII polju ~ u svom izgonu ~ samim tim tvoja € situacija je stvarno teška i loša.

VII polje je u Ribama, sa Jupiterom u Vodoliji u VI polju. Potencijalni "muž - puž" je na neki način još uvek na "test - probi" kod tebe...

VIII polje je u Ovnu, sa Marsom u Ovnu u VII polju ~ u svom sedištu, partner zaista ima solidan iznos €, ali s obzirom da je sve vezano za Veneru [tvoj novčanik] za Marsa u terminu ali i izgonu, vrlo je verovatno da bi ti on € pomogao, ali ni u kom slučaju toliko da bi mogla da kupiš sebi stan :(

Vanesa
04-05-2009, 15:17
Zdravo svima,

molila bi onog ko zna i ko se razume da mi da odgovor dali postoji mogucnost da ove godine kupim/dobijem stan ili kucu?
bec 04 mai 2009 u 15 i 17 min ... hvala unapred

Shmishonja
05-05-2009, 19:12
Zdravo svima,

molila bi onog ko zna i ko se razume da mi da odgovor da li postoji mogucnost da ove godine kupim/dobijem stan ili kucu?
bec 04 mai 2009 u 15 i 17 min ... hvala unapred

Da vidimo ~ u ovakvom pitanju posmatramo vl.I polja, Mesec i vladara i II polja i IV polja [novčana situacija i potencijalni stan] Takodje, gledamo i X polje [cena stana] i VII polje [prodavac]

Ti si Merkur u Blizancima u IX polju i Mesec u Devici u XII polju O° Asc'.

Tvoj novac je Venera u Ovnu u VII polju, a potencijalni stan je IV polje u Strelcu sa Jupiterom u Vodoliji O° VI polje. Njegova cena je isto Merkur, dok je prodavac isto Jupiter.

S obzirom da ti je vladar II polja ~ Venera ~ slaba, u izgonu, pa još i u polju prodavca [pod njegovim si uticajem] a i sama cena stana [Merkur] je stabilna i jaka i nema povezanosti ni sa Mesecom [tobom] ni sa Venerom [tvoj novac] ne bih ti preporučila da planiraš u skorije vreme bilo kakvu kupovinu.

Ali, s obzirom da uskoro Merkur kreće retrogradno i na kratko se vraća u Bika, koji jako voli i Mesec [tebe] i Veneru [tvoj novčanik] savetovala bih ti da sačekaš barem još -/+ 3 meseca pre nego što kreneš u potragu i kupovinu stana.

Na kraju ~ rezime ~ odgovor na tvoje horarno pitanje je potvrdno ~ u toku ove godine imaćeš priliku da nadješ stan za sebe.

VIDANA
05-05-2009, 23:13
Da vidimo ~ Regiomontanus, ne Plasidus :cool:

Ti si Asc' u Devici, sa Merkurom na 01° Blizanaca u IX polju i Mesec na 04° Device u XII polju.

Ovo pitanje može i da se preformuliše kao ~ da li će mi se udajom poboljšati finansijska situacija u toj meri da mogu sebi da kupim stan?

Znači ~ gledamo Asc' + Mesec + II polju + Desc' + VIII polje.

II polje je u vagi, sa venerom u Ovnu u VII polju ~ u svom izgonu ~ samim tim tvoja € situacija je stvarno teška i loša.

VII polje je u Ribama, sa Jupiterom u Vodoliji u VI polju. Potencijalni "muž - puž" je na neki način još uvek na "test - probi" kod tebe...

VIII polje je u Ovnu, sa Marsom u Ovnu u VII polju ~ u svom sedištu, partner zaista ima solidan iznos €, ali s obzirom da je sve vezano za Veneru [tvoj novčanik] za Marsa u terminu ali i izgonu, vrlo je verovatno da bi ti on € pomogao, ali ni u kom slučaju toliko da bi mogla da kupiš sebi stan :(

~kako god okrenem NISTA i na ovom polju.....:(
.......ipak,kao i uvek zahvaljujem na tvojoj podrsci i pomoci da ne budem u zabludi oko ovakve mogucnosti..........

Miraceti
07-05-2009, 15:26
Tvoj odgovor na jedno moje predhodno pitanje me je nagnalo da verujem u cuda.
Pitanje: Dali cu uspeti da kupim jedan plac sa malom vikendicom koji saam vec gledala letos i koji mi je u srcu ostao.Ako je pozitivno koj vremenski raspon? Thanks!!

Skopje, 07.05.2009 u 15,23 casa.

jupiter u raku
07-05-2009, 18:42
Pitanje: Dali cu uspeti da kupim jedan plac sa malom vikendicom koji saam vec gledala letos i koji mi je u srcu ostao.Ako je pozitivno koj vremenski raspon? Thanks!!

asc. je na 28 device, sa retro merkurom na 1 blizanaca u 9 kući-ti
desc. je na 28 riba ,sa jupiterom na 24 vodolije u 5 kući-prodavac
4 kuća je u strelcu--vladar jupiter-nekretnina
10 kuća u blizancima --vladar retro merkur-cena
mesec je na 28 vage u 2 kući-ti

svi uglovi su na kraju promenljivih znakova,što ukazuje da će se stanje uskoro promeniti..
mesec je u praznom hodu i na spaljenom putu..ovo ukazuje ipak, na jedan period čekanja,ali ne dug, s,obzirom da je mesec u kardinalnom znaku, pa će se stvari brže odvijati..
mesec na spaljenom putu, ukazuje na tvoje brige oko ovog pitanja, a i uopšte..

sam tvoj signifikator i signifikator cene- retro merkur, menja uskoro znak pa cena, koja ti je sad prevelika ,sniziće se ..(merkur izlazi iz znaka svoga sedišta)
ustvari, savet je, da malo sačekaš sa ovom kupovinom, dok ne padne cena..
jupiter,merkur i mesec, su samo povezani preko lica, a merkur je još i u izgonu jupitera,što ukazuje na ravnodušan odnos,između vas, ali i da ti zbog cene ne voliš ovu nekretnini..i razmišljaš se..

poslednji aspekt, mesec je imao upravo 120 sa jupiterom ..to je ono, što kažeš, da si videla plac i da ti se dopao...
a prvi aspekt meseca, kad pređe u skorpiju je 60 sa r. saturnom, koji je vladar tvoje 5 kuće i umetnutog jarca u 4 kući.
imamo i antisciju jupitera na 5,17 skorpije, tako da mesec, pre nego što dođe u kontakt sa r.saturnom ,imaće 0 sa ovom antiscijom jupitera, pa i sam merkur kad pređe u bika ,imaće 180 sa antiscijom jupitera,..

sve ovo govori, da ćeš ti kupiti ovu nekretninu i to posle izvesnog vremena, kad se pogodiš oko niže cene.
e sad, vreme ne mogu tačno da odredim, jer mesec i merkur menjaju znake,ali biće relativno brzo, zbog ovih promenljivih uglova....

Shmishonja
09-05-2009, 09:47

asc. je na 28 device, sa retro merkurom na 1 blizanaca u 9 kući-ti
desc. je na 28 riba ,sa jupiterom na 24 vodolije u 5 kući-prodavac
4 kuća je u strelcu--vladar jupiter-nekretnina
10 kuća u blizancima --vladar retro merkur-cena
mesec je na 28 vage u 2 kući-ti

svi uglovi su na kraju promenljivih znakova,što ukazuje da će se stanje uskoro promeniti..
mesec je u praznom hodu i na spaljenom putu..ovo ukazuje ipak, na jedan period čekanja,ali ne dug, s,obzirom da je mesec u kardinalnom znaku, pa će se stvari brže odvijati..
mesec na spaljenom putu, ukazuje na tvoje brige oko ovog pitanja, a i uopšte..

sam tvoj signifikator i signifikator cene- retro merkur, menja uskoro znak pa cena, koja ti je sad prevelika ,sniziće se ..(merkur izlazi iz znaka svoga sedišta)
ustvari, savet je, da malo sačekaš sa ovom kupovinom, dok ne padne cena..
jupiter,merkur i mesec, su samo povezani preko lica, a merkur je još i u izgonu jupitera,što ukazuje na ravnodušan odnos,između vas, ali i da ti zbog cene ne voliš ovu nekretnini..i razmišljaš se..

poslednji aspekt, mesec je imao upravo 120 sa jupiterom ..to je ono, što kažeš, da si videla plac i da ti se dopao...
a prvi aspekt meseca, kad pređe u skorpiju je 60 sa r. saturnom, koji je vladar tvoje 5 kuće i umetnutog jarca u 4 kući.
imamo i antisciju jupitera na 5,17 skorpije, tako da mesec, pre nego što dođe u kontakt sa r.saturnom ,imaće 0 sa ovom antiscijom jupitera, pa i sam merkur kad pređe u bika ,imaće 180 sa antiscijom jupitera,..

sve ovo govori, da ćeš ti kupiti ovu nekretninu i to posle izvesnog vremena, kad se pogodiš oko niže cene.
e sad, vreme ne mogu tačno da odredim, jer mesec i merkur menjaju znake,ali biće relativno brzo, zbog ovih promenljivih uglova....

Nema šta da dodam http://www.kolobok.us/smiles/artists/mother_goose/MG_138.gif

viksi72
09-05-2009, 16:23
Da li cemo mama i ja uspeti da prodamo stan i kupimo dva manja stana?
Bgd, 15.42 09.05.2009.

Hvala!

jupiter u raku
10-05-2009, 16:14
Bgd, 15.42 09.05.2009.

Hvala!

asc je na 2 ,40 vage sa venerom u ovnu
mc.10 kuća- tvoja majka je na 3,13 raka ,sa mesecom na 23 skorpije
predpostavljam da se stan vodi na tvoju majku, pa ćemo 10 kuću uzeti kao asc.i dispozitora mesec kao signifikatora majke.
ic. ili majčina 7 kuća, je u jarcu sa r.saturnom u devici..

mesec je u znaku svoga pada, pa majka nije raspoložena da se bavi bilo kakvim ozbiljnijim poslovima,naročito ne da menja stan, jer je mesec u izgonu venere ,koja je dispozitor njene 4 kuće ,a i tebe kao pitača..tako da majka uopšte nevoli tvoju ideju o kupoprodaji i nevoli ni potencijalni drugi stan..
tražimo povezivanje meseca i r.saturna--ima daleka aplikacija ,kad mesec promeni znak,ali je pre toga presecaju drugi mesečevi aspekti..od kojih je najznačajniji ,ovaj koji prvo sklapa mesec 90 sa jupiterom..
a i povezivanje meseca sa r saturnom,preseca mars,jer imamo antisciju r.saturna sa marsom..koji je vladar majčine 10 kuće, a to je cena stanova...mars je u ovnu u svom sedišti, vrlo jak, pa prema tome i cena je visoka...nećete moći verovatno, da na osnovu prodaje jednog stana, imate dovoljno para za kupovinu dva manja stana..
odgovor je negativan..za sada nećete uspeti u toj kupoprodaji..

ps.mislim da si ovo pitanje postavila prerano ,jer je asc na samom početku znaka, a i ostali uglovi horoskopa takođe..

viksi72
10-05-2009, 20:07
E, Jupi, hvala puno, javicu sta se desava..

Shmishonja
11-05-2009, 11:34
Bgd, 15.42 09.05.2009.

Hvala!

asc je na 2 ,40 vage sa venerom u ovnu
mc.10 kuća- tvoja majka je na 3,13 raka ,sa mesecom na 23 skorpije
predpostavljam da se stan vodi na tvoju majku, pa ćemo 10 kuću uzeti kao asc.i dispozitora mesec kao signifikatora majke.
ic. ili majčina 7 kuća, je u jarcu sa r.saturnom u devici.. GREŠKA

mesec je u znaku svoga pada, pa majka nije raspoložena da se bavi bilo kakvim ozbiljnijim poslovima,naročito ne da menja stan, jer je mesec u izgonu venere ,koja je dispozitor njene 4 kuće ,a i tebe kao pitača..tako da majka uopšte nevoli tvoju ideju o kupoprodaji i nevoli ni potencijalni drugi stan..

tražimo povezivanje meseca i r.saturna--ima daleka aplikacija ,kad mesec promeni znak,ali je pre toga presecaju drugi mesečevi aspekti..od kojih je najznačajniji ,ovaj koji prvo sklapa mesec 90 sa jupiterom..

a i povezivanje meseca sa r saturnom,preseca mars,jer imamo antisciju r.saturna sa marsom..koji je vladar majčine 10 kuće, a to je cena stanova...mars je u ovnu u svom sedišti, vrlo jak, pa prema tome i cena je visoka...nećete moći verovatno, da na osnovu prodaje jednog stana, imate dovoljno para za kupovinu dva manja stana..

odgovor je negativan..za sada nećete uspeti u toj kupoprodaji..

ps.mislim da si ovo pitanje postavila prerano ,jer je asc na samom početku znaka, a i ostali uglovi horoskopa takođe..

IV polje od X polja je Asc' ne horarni IC' a horarni IC' je potencijalni kupac tog stana a horarni Desc' je cena stana:)

~ Znači da još jednom naglasimo:
• Mama je Mesec 23° Škorpiona u O° sa njenim VI poljem [horarno III polje]
• stan je Venera 06° Ovna u horarnom VII polju [mamino X polje]
• potencijalni kupac je retro Saturn 14° Device u horarnom XII polju [mamino III polje]
• cena stana je Mars 13° Ovna u horarnom VII polju [mamino X polje]

Sve ostalo je OK :cool:

jupiter u raku
11-05-2009, 14:10
ljubim te ja..Shmisho,kad imaš toliko živaca, da proveravaš ove naše analize..i plus da radiš svoje analize i plus sve druge obaveze.....:)

ali ,ja samo još da kažem, da ti verovatno nisi dobro videla, ili razumela u ovom gornjem horarcu....
nije ono crveno ,što si naglasila greška..!!
jeste majčina 7 kuća- horarni IC u jarcu, sa r.saturnom u devici i to je potencijalni kupac.....tako sam i napisala...:D

ustvari problem je što ja nisam bila dovoljno jasna...

Shmishonja
11-05-2009, 16:48
ljubim te ja..Shmisho,kad imaš toliko živaca, da proveravaš ove naše analize..i plus da radiš svoje analize i plus sve druge obaveze.....:)

ali ,ja samo još da kažem, da ti verovatno nisi dobro videla, ili razumela u ovom gornjem horarcu....
nije ono crveno ,što si naglasila greška..!!
jeste majčina 7 kuća- horarni IC u jarcu, sa r.saturnom u devici i to je potencijalni kupac.....tako sam i napisala...:D

ustvari problem je što ja nisam bila dovoljno jasna...

Retro Merkur na delu :D

oblak
12-05-2009, 00:28
mene interesuje ako neko moze da mi kaze da li ce mi tata (roditelji) do kraja godine kupiti stan? Hvala puno

Sombor 00:28 12.05.2009

Shmishonja
12-05-2009, 08:50
mene interesuje ako neko moze da mi kaze da li ce mi tata (roditelji) do kraja godine kupiti stan? Hvala puno

Sombor 00:28 12.04.2009

Prvo samo ~ 12. april, ili 12. maj?

Shmishonja
13-05-2009, 11:16

Sombor 00:28 12.05.2009

Da vidimo ~ tvoj tata je predstavljen horarnim IV poljem, koje se nalazi u Biku, a vladar je Venera na 08° Ovna u horarnom III polju.

• Mesec je na 22° Strelca O° XII polje.

• Potencijalni stan je 4 polje od IC ~ VII polje horarca ~ koje se nalazi u Raku upravo sa tim Mesecom u horarnom XII polju.

• cena tog stana je predstavljena 7 poljem od Desc' ~ horarno I polje ~ koje se nalazi u Jarcu sa retrogradnim Saturnom na 14° Device u horarnom VIII polju.

• prodavac tog stana [osoba vlasnik, ili pak agent za nekretnine] je predstavljen horarnim X poljem ~ koje se nalazi u Škorpionu, sa Marsom na 14° Ovna u horarnom III polju.

Da bi dobili odgovor ~ posamtramo odnos tate / Venere, Marsa / prodavca prvo, pa onda i stana / Meseca i cene stana / Saturn :

• Mars i Venera imaju preko antiscije povezivanje O° sa Saturnom, a i sam Mesec spaja i Veneru i Saturn i Mars! Dodatno ~ baš prvi Mesečev aspekt je 60° sa Jupiterom ~ što nam pokazuje da će na neki način informacija o potencijalnom stanu doći preko nekog tatinog prijatelja.

• Samim tim ~ odgovor je potvrdan ~ tata će kupiti stan :)

oblak
13-05-2009, 11:50
Shmishonja hvala punooooo :-) sad idem malo da izucavam ovo.

A cim se to desi, javljam se da potvrdim ;-)

Hvala jos jednom

Miraceti
16-05-2009, 16:10
Draga Smiso, poslusacu savet horarca i sudski postupak oko prodaje nasledjenog stana smo stopirali. Moje pitranje je: Dali ce stan koji je sada vlasnistvo po pola mog muza i moje svekrve ostati mom suprugu ili cemo kad tad morati opet sa nekim sudski da ga delimo.

Skopje 16.maj 2009 u 16.00 casa.
Hvala.

Shmishonja
18-05-2009, 10:48
Draga Smiso, poslusacu savet horarca i sudski postupak oko prodaje nasledjenog stana smo stopirali.

Moje pitranje je: Da li ce stan koji je sada vlasnistvo po pola mog muza i moje svekrve ostati mom suprugu ili cemo kad tad morati opet sa nekim sudski da ga delimo.

Skopje 16.maj 2009 u 16.00 casa.
Hvala.

Da vidimo ~ tvoj suprug je VII polje ~ pod vladavinom Marsa u Ovnu u tom polju, a njegov stan je X polje ~ pod vladavinom Meseca u Vodoliji u V polju [njegovom XI polju] Njegova majka je IV horarno polje ~ stacionarni Saturn u Devici na kraju XI polja.

Ovde vidimo da je stan pod vladavinom Saturna, dok Satun uopšte nema povezanosti sa Mesecom ~ delimično vlasništvo majke. Problem jeste da Mesec nema povezanosti sa Marsom, a ni Mars nema povezanosti preko tabele sa Mesecom ~ tvoj suprug ne smatra da taj stan treba da bude njegov!

Da bi videli šta će biti sa stanom ~ gledamo Mesečeve aplikacije ~ prvi aspekt je upravo sa Marsom! Stan "ide ka" tvom suprugu :) E, sad, ono što će dalje da se dešava je ~ taj stan će on kada ga dobije, podeliti sa tobom ~ jer je stan / Mesec u terminu i na stepenu Venere ~ tebe.

vilenija
22-05-2009, 19:49
nisam sigurna da li ovo pitanje ide ovde, mada ima veze sa nekretninom...
naime, moj otac vec duze vremena pokusava da regulise pitanje jedne nekretnine u drugoj republici bivse SFRJ...
da ne objasnjavam pravne peripetije...u svakom slucaju, on se na kontu toga prilicno uvalio u dugovanja (i privatno i preko banaka), a najcrnje je sto mi nemamo pouzdane informacije da li je sve ono sto nam on prica i tacno (malo ruzno sto javno iznosim, ali...)
moje osnovno pitanje je: kada i kako ce on da vrati sva dugovanja?
a potpitanje se samo namece: da li ce to biti i prodajom te nekretnine...
tu bi se moglo provuci i potpitanje: koliko da mu verujem da je ono sto on prica tacno, a vezano za tu nekretninu...
u svakom slucaju, novac je sada tu presudan, ali (usled sludjenosti) nisam videla da ima pitanja sa tom tematikom...ako ima prebacite...

vreme i mesto: 22.05.09, 16 : 04 : 53, 43n37 21e00
sistem kuca regoiomontanus

ja cu da pocnem, ali subjektivnost me prilicno ogranicava...
moj otac je prikazan IV poljem u jarcu i saturnom u devici u XI polju a njegovom VIII, tim istim saturnom je prikazan njegov novcanik (II od IV u vodoliji)...sto prilicno pokazuje njegovo stanje duznistva...

sturn je:
u vladarstvu i egzalataciji merkura, vladara IX i XII polja, a njegovog VI i IX polja...sve to pokazuje opet nevolje i probleme i povezanost sa inostranstvom...
u triplicitetu, terminu i padu venere koja vlada njegovim V i X poljem, a radikalnim I i VIII...vec sam rekla da je novac uzimao racunajuci da ce imati profit od prodaje stana, a ja sam bila zirant za kredit koji je podigao i sama sam mu pozajmljivala novac...
u terminu i izgonu jupitera koji vlada njegovim XII i III poljem, radikalnim III i VI...novac koji je pozajmljivao uglavnom je isao na placanje raznih taksi i advokata, ali vrlo verovatno da je sve to bila posledica njegove krivice jer je propustio odredjene rokove itd...

saturn je trenutno neaspektovan, ali prva aplikacija mu je sa mesecom vladarem njegove VII kuce...ja bih volela da je to znak da ce on uspeti da pronadje adekvatnog poslovnog partnera...mesec je egzalatiran i ugaon, sto bi trebalo da bude znak da je taj partner posten, da nece pokusavati da ga "zavrne", a pri tom je u vladarstvu venere (profit od stana)...
sledeca aplikacija saturna je sa suncem koji vlada njegovim VIII poljem, pa bih i dalje zelela da verujem da je u pitanju tudj novac...

medjutim, buni me ovaj jupiter na samom vrhu njegovog II polja, a koji dolazi iz njegove XII i III...taj jupiter je u skoro egzaktnoj konjunkciji sa neptunom kojeg u ovom slucaju tretiram kao "maleficnu fiksnu zvezdu" a sto me tera da poverujem da je cela ta prica oko prava na otkup i prodaju stana stvar zablude mog oca i da od svega toga nema nista....da je on za(pip)ao iz razloga svoje uobrazilje, a nas sve zavlaci nekim pricama i advokatima koji "nemaju ovlascenje da nam odaju informacije"....
kako bilo, dugovanja su veeelikaaa, a moj otac nece da isprica sta je sve tu problem da bi se zaustavio od dalje dubioze....

ako bih pogledala ovo pitanje u smislu: koliko mogu da mu verujem? imam sledecu situaciju ~ uglovi u kardinalnim znacima, vladar IV (otac) u fiksnom znaku, a ujedno to je vladar i radikalne III, i njegove III, mesec u fiksnom znaku....
napomena: fiksnost daje stabilnost odnosno ukazuje da je cela situacija tacna, a kardinalnost, pak, da nije

carobnica
24-05-2009, 12:57
Kako se posmatra prodaja nase firme?! Odnosno, da li ce druga osoba kupiti nasu firmu?!
Druga strana je Dsc, mi Asc i Mesec, a sama firma?! Da li treba da se posmatra firma kao vlasnistvo, pa u sklopu druge kuce, ili treba da se posmatra 8, odnosno da li ce druga osoba kupiti firmu, da li je zainteresovana za nju??!

Shmishonja
25-05-2009, 13:14
nisam sigurna da li ovo pitanje ide ovde, mada ima veze sa nekretninom...
naime, moj otac vec duze vremena pokusava da regulise pitanje jedne nekretnine u drugoj republici bivse SFRJ...
da ne objasnjavam pravne peripetije...u svakom slucaju, on se na kontu toga prilicno uvalio u dugovanja (i privatno i preko banaka), a najcrnje je sto mi nemamo pouzdane informacije da li je sve ono sto nam on prica i tacno (malo ruzno sto javno iznosim, ali...)
moje osnovno pitanje je: kada i kako ce on da vrati sva dugovanja?
a potpitanje se samo namece: da li ce to biti i prodajom te nekretnine...
tu bi se moglo provuci i potpitanje: koliko da mu verujem da je ono sto on prica tacno, a vezano za tu nekretninu...
u svakom slucaju, novac je sada tu presudan, ali (usled sludjenosti) nisam videla da ima pitanja sa tom tematikom...ako ima prebacite...

vreme i mesto: 22.05.09, 16 : 04 : 53, 43n37 21e00
sistem kuca regoiomontanus

Da vidimo šta će reći zvezde ...

ja cu da pocnem, ali subjektivnost me prilicno ogranicava...
moj otac je prikazan IV poljem u jarcu i saturnom u devici u XI polju a njegovom VIII, tim istim saturnom je prikazan njegov novcanik (II od IV u vodoliji)...sto prilicno pokazuje njegovo stanje duznistva...

saturn je:
u vladarstvu i egzalataciji merkura, vladara IX i XII polja, a njegovog VI i IX polja...sve to pokazuje opet nevolje i probleme i povezanost sa inostranstvom...
u triplicitetu, terminu i padu venere koja vlada njegovim V i X poljem, a radikalnim I i VIII...vec sam rekla da je novac uzimao racunajuci da ce imati profit od prodaje stana, a ja sam bila zirant za kredit koji je podigao i sama sam mu pozajmljivala novac...
u terminu i izgonu jupitera koji vlada njegovim XII i III poljem, radikalnim III i VI...novac koji je pozajmljivao uglavnom je isao na placanje raznih taksi i advokata, ali vrlo verovatno da je sve to bila posledica njegove krivice jer je propustio odredjene rokove itd...

saturn je trenutno neaspektovan, ali prva aplikacija mu je sa mesecom vladarem njegove VII kuce...ja bih volela da je to znak da ce on uspeti da pronadje adekvatnog poslovnog partnera...mesec je egzalatiran i ugaon, sto bi trebalo da bude znak da je taj partner posten, da nece pokusavati da ga "zavrne", a pri tom je u vladarstvu venere (profit od stana)...
sledeca aplikacija saturna je sa suncem koji vlada njegovim VIII poljem, pa bih i dalje zelela da verujem da je u pitanju tudj novac...

Tačno tako :)

medjutim, buni me ovaj jupiter na samom vrhu njegovog II polja, a koji dolazi iz njegove XII i III...taj jupiter je u skoro egzaktnoj konjunkciji sa neptunom kojeg u ovom slucaju tretiram kao "maleficnu fiksnu zvezdu" a sto me tera da poverujem da je cela ta prica oko prava na otkup i prodaju stana stvar zablude mog oca i da od svega toga nema nista....da je on za(pip)ao iz razloga svoje uobrazilje, a nas sve zavlaci nekim pricama i advokatima koji "nemaju ovlascenje da nam odaju informacije"....
kako bilo, dugovanja su veeelikaaa, a moj otac nece da isprica sta je sve tu problem da bi se zaustavio od dalje dubioze....

Treba obratiti pažnju samo na planetu koja se nadje na vrhu I polja, sva ostala polja nisu bitna ~ I polje je "glava" pa samim tim planeta O° Asc' pokazuje šta toj osobi "visi nad glavom" ~ "vrti se po glavi" ;)

ako bih pogledala ovo pitanje u smislu: koliko mogu da mu verujem? imam sledecu situaciju ~ uglovi u kardinalnim znacima, vladar IV (otac) u fiksnom znaku, a ujedno to je vladar i radikalne III, i njegove III, mesec u fiksnom znaku....
napomena: fiksnost daje stabilnost odnosno ukazuje da je cela situacija tacna, a kardinalnost, pak, da nije

Čim nema uticaja Merkura u smislu da je u njegovom licu, izgonu, padu, ta planeta je oslobodjena sumnje da je nešto "zgrešila" :cool:

vilenija
25-05-2009, 14:28
Treba obratiti pažnju samo na planetu koja se nadje na vrhu I polja, sva ostala polja nisu bitna ~ I polje je "glava" pa samim tim planeta O° Asc' pokazuje šta toj osobi "visi nad glavom" ~ "vrti se po glavi" ;)

imam jos jednu nedoumicu...
moj otac je angazovao advokata da mu pomogne u celom postupku (mada je to vec 3. lice koje je na ovaj ili onaj nacin ukljuceno u "igru")...
koja planeta bi mogla biti signifikator tog (konkretnog) advokata...
ako uzmem II polje u vodoliji, onda dobijam da je u pitanja ista planeta koja oznacava i mog oca i njegov novcanik, pa je to malo mnogo za jednog saturna...
ako uzmem naredni znak II polja dobijam da je to jupiter, a dodatno sto je jupiter na vrhu II i prirodni signifikator ucenih ljudi...
ili postoji mogucnost da je advokat zapravo mesec (VII polje, analogija licni lekar)
treca varijanta je da gledam IX polje (i ocevo i radikalno), sto znaci da je u pitanju merkur....

Shmishonja
25-05-2009, 18:27
imam jos jednu nedoumicu...
moj otac je angazovao advokata da mu pomogne u celom postupku (mada je to vec 3. lice koje je na ovaj ili onaj nacin ukljuceno u "igru")...
koja planeta bi mogla biti signifikator tog (konkretnog) advokata...
ako uzmem II polje u vodoliji, onda dobijam da je u pitanja ista planeta koja oznacava i mog oca i njegov novcanik, pa je to malo mnogo za jednog saturna...
ako uzmem naredni znak II polja dobijam da je to jupiter, a dodatno sto je jupiter na vrhu II i prirodni signifikator ucenih ljudi...
ili postoji mogucnost da je advokat zapravo mesec (VII polje, analogija licni lekar)
treca varijanta je da gledam IX polje (i ocevo i radikalno), sto znaci da je u pitanju merkur....

Mogla bi da uzmeš simboliku planete koja se po tabeli vezuje za Saturna, tvog oca ~ preko vladarstva, termina, triplicititeta ili egzaltacije [jer advokat "voli" tvog oca, tj. pomaže mu] a to je upravo Jupiter ~ a dodatno, sama simbolika Jupitera i jeste ~ advokat :)

emmilija
25-05-2009, 23:19
jeste da je trziste nekretnina totalno zamrlo, ali....
da li cemo brat i ja uspeti da prodamo stan i kupimo 2 manja?

25.05
u 23.16h bgd

evo karte
http://i44.tinypic.com/30cxe09.gif

Marsovka
03-06-2009, 00:42
Moja porodica stanuje u podstanarskom stanu iz kojeg treba da iselimo za mesec dana jer je vlasnik resio da ga proda.
Pitanje je:"Kada,gde i kakav stan cemo pronaci za stanovanje i postoji li mogucnost da nadjemo kucu u kojoj bismo stanovali u zamenu za odrzavanje?"

02.06.2009. 23:53:21 Pozarevac

Shmishonja
03-06-2009, 18:22
jeste da je trziste nekretnina totalno zamrlo, ali....
da li cemo brat i ja uspeti da prodamo stan i kupimo 2 manja?

25.05
u 23.16h bgd

evo karte
http://i44.tinypic.com/30cxe09.gif

Da vidimo ~ u igri su :

♦ Saturn na 14° Device [Asc'] u VIII polju. ~> vi [ti i tvoj brat]
♣ Venera na 19° Ovna [Ic'] u III polju. ~> vaš stan
♠ Mesec na 23° Blizanaca [Desc'] u VI polju. ~> kupac vašeg stana
♥ Mars na 25° Ovna [Mc'] u X polju. ~> cevašeg stana

◘ da bi dobili potvrdan odgovor treba nam aplikacija izmedju vas i kupca ~ ovde toga nema za sad ~ Saturn i Mesec imaju separacioni 90°.

◘ potencijalnih kupaca će biti ali u nardenih -/+ 2 meseca još uvek neće biti šanse i da se nadje kupac koji će prihvatiti cenu koju ste postavili za stan.

ajde
04-06-2009, 11:26
kad cu dobit nasljedstvo prodajom imovine?

3.jun 2009
18:57 sarajevo

mozel neko pokusat .. ovo ne znam ni beknut:)

aura
04-06-2009, 11:42
Da li postoji neka šansa da suprug i ja kupimo neki stan (ili kuću) u budućnosti (uopšte, ne ograničavam se na 5-10god)?
Kragujevac 04.06.2009. u 11:42

Shmishonja
04-06-2009, 15:58
Moja porodica stanuje u podstanarskom stanu iz kojeg treba da iselimo za mesec dana jer je vlasnik resio da ga proda.
Pitanje je:"Kada,gde i kakav stan cemo pronaci za stanovanje i postoji li mogucnost da nadjemo kucu u kojoj bismo stanovali u zamenu za odrzavanje?"

02.06.2009. 23:53:21 Pozarevac

Kad je u pitanju podstanarstvo imamo posebno pravilo analize :

• gledamo šta radi vladar Asc' / Mesec
• gledamo šta radi vladar IV polja
• VII polje je sledeći stan [4 od IV]

○ bitna nam je takodje i "promena" ~ da li te dve planete menjaju znak, da li izlaze / ulaze iz jedne u drugu kuću, kao i sa kim imaju sledeći aspekt.

◘ ovde imamo :

• Asc' u Vodoliji sa Saturnom na 15° Device umetnutim u VII polju.
• Mesec je na 16° Vage u VIII polju ~ Mesec na spaljenom putu u VIII polju.
• VII polje pod vladavinom Sunca na kritičnom 12° Blizanaca u IV polju.

◘ aplikacije i "promene" :

○ Saturn ima prvu aplikaciju 90° Sunce [a malo kasnije ima 120° sa Venerom kad ova predje u Bika]
○ Mesec ima prvu aplikaciju 120° Jupiter [a za tim 180° Venera]a poslednji mu je aspekt 120° Sunce
○ Sunce ima prvu aplikaciju 90° Saturn

• ovde je Venera vladar pored III polja i vladar VIII polja [novac od novog stana] a po tabeli Saturn je povezan sa njom preko termina, stepena i pada... Sunce i Saturn uopšte po tabeli nemaju povezanosti što ukazuje upravo taj loš osećaj da ste "stalni gosti" u tom stanu... i Sunce i Saturn totalno su pod utiskom Merkura ~ taj novi stan će jako ličiti ovom stanu u kome ste do sad bili, ali će za "nijansu" biti veći.

~~~> iz svega ovoga vidimo da postoji povezivanje vas i novog stana [Saturn i Sunce] ali isto tako da ne postoji opcija održavanja istog kao zamena za stanarinu [+Mesec 180° Venera] a vremenski ~ manje od 3 nedelje...

Sa srećom :)

emmilija
04-06-2009, 16:10
Da vidimo ~ u igri su :

♦ Saturn na 14° Device [Asc'] u VIII polju. ~> vi [ti i tvoj brat]
♣ Venera na 19° Ovna [Ic'] u III polju. ~> vaš stan
♠ Mesec na 23° Blizanaca [Desc'] u VI polju. ~> kupac vašeg stana
♥ Mars na 25° Ovna [Mc'] u X polju. ~> cevašeg stana

◘ da bi dobili potvrdan odgovor treba nam aplikacija izmedju vas i kupca ~ ovde toga nema za sad ~ Saturn i Mesec imaju separacioni 90°.

◘ potencijalnih kupaca će biti ali u nardenih -/+ 2 meseca još uvek neće biti šanse i da se nadje kupac koji će prihvatiti cenu koju ste postavili za stan.

hvala smile, vreme nije za prodaju, sacekacemo bolje dane...;)

Marsovka
05-06-2009, 18:10
Kad je u pitanju podstanarstvo imamo posebno pravilo analize :

• gledamo šta radi vladar Asc' / Mesec
• gledamo šta radi vladar IV polja
• VII polje je sledeći stan [4 od IV]

○ bitna nam je takodje i "promena" ~ da li te dve planete menjaju znak, da li izlaze / ulaze iz jedne u drugu kuću, kao i sa kim imaju sledeći aspekt.

◘ ovde imamo :

• Asc' u Vodoliji sa Saturnom na 15° Device umetnutim u VII polju.
• Mesec je na 16° Vage u VIII polju ~ Mesec na spaljenom putu u VIII polju.
• VII polje pod vladavinom Sunca na kritičnom 12° Blizanaca u IV polju.

◘ aplikacije i "promene" :

○ Saturn ima prvu aplikaciju 90° Sunce [a malo kasnije ima 120° sa Venerom kad ova predje u Bika]
○ Mesec ima prvu aplikaciju 120° Jupiter [a za tim 180° Venera]a poslednji mu je aspekt 120° Sunce
○ Sunce ima prvu aplikaciju 90° Saturn

• ovde je Venera vladar pored III polja i vladar VIII polja [novac od novog stana] a po tabeli Saturn je povezan sa njom preko termina, stepena i pada... Sunce i Saturn uopšte po tabeli nemaju povezanosti što ukazuje upravo taj loš osećaj da ste "stalni gosti" u tom stanu... i Sunce i Saturn totalno su pod utiskom Merkura ~ taj novi stan će jako ličiti ovom stanu u kome ste do sad bili, ali će za "nijansu" biti veći.

~~~> iz svega ovoga vidimo da postoji povezivanje vas i novog stana [Saturn i Sunce] ali isto tako da ne postoji opcija održavanja istog kao zamena za stanarinu [+Mesec 180° Venera] a vremenski ~ manje od 3 nedelje...

Sa srećom :)

UH Shmish,hvala puno...:)
Nesto me zbunjuje pa bih da razjasnim,da ne ostanem u nedoumici,sorry :rolleyes:
Dakle, ja sam vladar ASC ~ Saturn
trenutni stan je 4.polje ~ Merkur
sledeci stan je 7.polje ~ Sunce
Sunce i Saturn imaju aplikaciju za 3 jedinice vremena i tad sledi selidba. OK. Nije mi jasno sledece - zasto kazes da smo se u ovom stanu osecali kao gosti ( mislim, u pravu se,cak stavise, osecali smo se uzasno )? Pominjes nepovezanost Sunca i Saturna u vezi s tim - a ja shvatih da je Sunce,novi stan ?!:confused:
I na osnovu cega vidis da ce sledeci stan biti veci od ovog ( ovo pitam jer smo u potrazi za manjim stanom jer nam se porodica smanjila mojim razvodom ;) )?

Shmishonja
05-06-2009, 18:51
UH Shmish,hvala puno...:)
Nesto me zbunjuje pa bih da razjasnim,da ne ostanem u nedoumici,sorry :rolleyes:
Dakle, ja sam vladar ASC ~ Saturn
trenutni stan je 4.polje ~ Merkur
sledeci stan je 7.polje ~ Sunce
Sunce i Saturn imaju aplikaciju za 3 jedinice vremena i tad sledi selidba. OK. Nije mi jasno sledece - zasto kazes da smo se u ovom stanu osecali kao gosti ( mislim, u pravu se,cak stavise, osecali smo se uzasno )? Pominjes nepovezanost Sunca i Saturna u vezi s tim - a ja shvatih da je Sunce,novi stan ?!:confused:
I na osnovu cega vidis da ce sledeci stan biti veci od ovog ( ovo pitam jer smo u potrazi za manjim stanom jer nam se porodica smanjila mojim razvodom ;) )?

Zato što upravo Saturn i Sunce nemaju povezivanje ~ "ne osećate" stan kao mesto gde možete da se odomaćite, niti stan sam po sebi ima mogućnost da vam "ponudi" udobnost i ekonomičnost koja vam treba.

A za veličinu stana ~ ovaj stan gde ste sad je Merkur [on je "mala" planeta] a sledeći je Sunce [on je "velika" planeta ali u Blizancima ~ samim tim stan će biti kao što rekoh za "nijansu" veći od ovog u kome ste sada ~ moguće je da će imati više prozora ili se nalaziti na višem spratu nego ovaj sad ili pak će imati veći hodnik nego ovaj stari]

aura
06-06-2009, 11:13
Da li postoji neka šansa da suprug i ja kupimo neki stan (ili kuću) u budućnosti (uopšte, ne ograničavam se na 5-10god)?
Kragujevac 04.06.2009. u 11:42

Ajde ja ći da probam pa nek me neko ispravi.
Vladar ASC u Devici ME na 23 Bika, u JU terminu i MO licu, u IX,
MO u padu u Škorpiji, u terminu MA i licu JU u III,
vladar 7 JU na 26 Vodolije, u svom terminu i licu ME, u VI.

Vl. IV je JU koji je ujedno i VL. VII, u sopstvenom znaku- pa je stan uredu i solidno stanju.
Vl. X je ME (kao i vl.ASC), šta to znači?????

ME prvo pravi apl. 90 sa JU, a MO apl. 120 sa JU (jel ovo uopšte ok?).
Ništa pre toga ni kod jedne od ovih planeta ne vidim.

Jel vov ima smisla i koji je zaključak- ili je sve OK ili NIŠTA NIJE OK?

Reguluss
08-06-2009, 15:34
Pozdrav za sve.Vrtim se u krug,pa se bas i ne snalazim.Interesuje me kupovina nekretnine,prositala sam i sve je lepo objasnjeno.U svom tumacenju nalazim na nemogucnosti u ostvarivanju tog cilja pa ako neko moze da mi istumaci;mozda gresim.Hvala unapred.

natal http://i40.tinypic.com/2mrhbtz.jpg

bubamarica
10-06-2009, 18:20
Kako da vidimo kad je najbolje vreme za kupovinu stana, preko kredita?
evo i karta (http://s121.photobucket.com/albums/o202/dikola/?action=view&current=untitled.jpg)

Shmishonja
11-06-2009, 18:46
Nadam se da ste pročitali moju molbu ~ počnite da pored vašeg [novog] pitanja ostavljate podatke od vašeg poslednjeg horarca na ovoj temi, da bi lakše pratili razvoj dogadjaja ~ kao dopuna na temi vezana za temu feedback-a :)

mari
14-06-2009, 12:46
Molim vas da pogledate! Komplikovana je situacija i mnogo ljudi je u pitanju!
Hocu li uspjeti kupiti ovaj stan?
Pitanje je postavljeno danas, u 12:38, Tuzla!
Nisam pitala do sada vezano za ovaj problem!

Shmishonja
14-06-2009, 16:17
Molim vas da pogledate! Komplikovana je situacija i mnogo ljudi je u pitanju!
Hocu li uspjeti kupiti ovaj stan?
Pitanje je postavljeno danas, u 12:38, Tuzla!
Nisam pitala do sada vezano za ovaj problem!

Da vidimo :
• ti si Asc' u Vagi, sa Venerom na 08° Bika u VIII polju, a i tvoje II polje, tvoj € je isto Venera.
• stan je IV polje, sa Saturnom na 15° Device u XII polju.
• prodavac je Desc', sa Marsom na 10° Bika u VIII polju {svom II polju}.
• cena stana je X polje, sa Mesecom na 07° Riba na samom kraju V polja.

◘ nemaš razloga za brigu, glavno pravilo da bi se dobio potvrdni odgovor je da se spoje preko direktnog aspekta vladar I i vladar VII polja ili pak da ih treća planeta spoji ~ ovde kod tebe ima OBA :)

○ Venerin prvi aspekt je 60° Mesec
○ Mars prvi aspekt je 60° Mesec
○ Venera ima apl.O° Mars

◘ sve bi trebalo dobro da prodje, samo da regulišete te papire oko ugovora i vlasništva i ~ gotovo ;)

mari
14-06-2009, 17:17
Da vidimo :
• ti si Asc' u Vagi, sa Venerom na 08° Bika u VIII polju, a i tvoje II polje, tvoj € je isto Venera.
• stan je IV polje, sa Saturnom na 15° Device u XII polju.
• prodavac je Desc', sa Marsom na 10° Bika u VIII polju {svom II polju}.
• cena stana je X polje, sa Mesecom na 07° Riba na samom kraju V polja.

◘ nemaš razloga za brigu, glavno pravilo da bi se dobio potvrdni odgovor je da se spoje preko direktnog aspekta vladar I i vladar VII polja ili pak da ih treća planeta spoji ~ ovde kod tebe ima OBA :)

○ Venerin prvi aspekt je 60° Mesec
○ Mars prvi aspekt je 60° Mesec
○ Venera ima apl.O° Mars

◘ sve bi trebalo dobro da prodje, samo da regulišete te papire oko ugovora i vlasništva i ~ gotovo ;)

Hvala Smisho! Javim sta je bilo!
Pusa

tori
15-06-2009, 09:07
Evo i mog pitanja, nisam ranije pitala nista slicno:

Odobren nam je kredit za stan danas, da li cemo ovih dana kupiti stan koji nam se svidja vec duze vreme, hoce li biti nekih komplikacija u vezi sa tim, jel to prava stvar za nas u ovom trenutku?
Hvala puno unapred!!!!

15.06.2009., 11:06 AM, Dubai

http://tinypic.com/view.php?pic=b861xk&s=5

nena1
06-07-2009, 15:32
Moj suprug je kupio stan na 40 godina ,medjutim taj stan danas vredi tri puta manje, zbog ove krize ovde u Americi, tako da smo se zaglavili sa njim. Moje pitanje je kad je dobro vreme da ga prodamo? 06.07.2009 u 9:27h , Jacksonville, Florida

karta pitanja http://tinypic.com/r/292s0mc/5

natasha-77
08-07-2009, 11:55
Ja sam dobila ponuda za jedan posao koji bi radila zajedno sa momkom,a vezan je za prodaju nekretnina i to u inostranstvu...to bi vec sada trebalo da se pokrene od augusta...zanima me da li bi imali uspeha u tome i da li ce se to uopste realizovati???
karta http://img4.imageshack.us/img4/7702.horar.gif

Karmina
05-08-2009, 11:38
Imam problem u vezi stana. Otac mi je vlasnik i neće da ga prodaje. Da li će se možda nešto promeniti ove godine?

zora
31-08-2009, 10:56
Da li je povoljno vreme za otkup stana ili da nastavi da ga otplacuje kao i do sada(jer je firma privatizovana,preko koje je stan dobijen,a otplacivan je do sada na rate)pitanje je postavila moja mama.
31.08.2009 Pancevo 10:31 am

ovo pitanje je jednom bilo postavljeno i odgovor je glasio da slobodno nastavi sa otplatom u vidu rata,medjutim zbog situacije u zemlji i zakona i sve ono sto se trenutno desava sa slicnim slucajevima zanima je da li se nesto promenilo.Hvala!!!

Miraceti
31-08-2009, 16:21
Predhodno pitanje posatvljeno 16.05.2009 godine.

Pitanje: Konkurisem za stan koji se dodeljuje socijalcima od strane drzave. Podnosima dokumente 14.09.09 godine. DALI CU DOBITI OVAJ STAN?

skopje, 31.08.09 16,20 sati.
HVALA ZA ODGOVOR, IZVINJAVAM SE STO VAS SMARAM.

Shmishonja
26-09-2009, 14:22
Evo i mog pitanja, nisam ranije pitala nista slicno:

Odobren nam je kredit za stan danas, da li cemo ovih dana kupiti stan koji nam se svidja vec duze vreme, hoce li biti nekih komplikacija u vezi sa tim, jel to prava stvar za nas u ovom trenutku?
Hvala puno unapred!!!!

15.06.2009., 11:06 AM, Dubai

http://tinypic.com/view.php?pic=b861xk&s=5

Da vidimo : ◘ ti si Asc' u Devici, sa Merkurom 01° Blizanaca na kraju IX polja.
◘ Mesec 17° Riba u VII polju.
◘ tvoje € su II polje i Venera 08° Bika u IX polju.
◘ kredit je VIII polje i Mars 10° Bika u IX polju.

~ odgovor bi trebalo da bude potvrdan jer Venera i Mars imaju direktnu aplikacionu O°. Javi šta je bilo :)

Shmishonja
26-09-2009, 14:33
Moj suprug je kupio stan na 40 godina ,medjutim taj stan danas vredi tri puta manje, zbog ove krize ovde u Americi, tako da smo se zaglavili sa njim. Moje pitanje je kad je dobro vreme da ga prodamo? 06.07.2009 u 9:27h , Jacksonville, Florida

karta pitanja http://tinypic.com/r/292s0mc/5

Da vidimo:
◘ ti si Asc' u Lavu, sa Suncem u Raku u XI polju.
◘ Mesec je u Jarcu u V polju.
◘ stan je IV polje ~ Mars O° Algol u X polju.
◘ njegova cena je Venera u Blizancima u X polju.
◘ kupac je Saturn u Devici u tvom II polju.
◘ njegovi € su Jupiter u Vodoliji u njegovom I polju.

~ aplikacije će dati odgovor : Mars ima prvu aplikaciju upravo sa Jupiterom, ali sami i Sunce i Mesec dok ne završe svoj aspekt ne dolaze do Saturna ~ ovde vidimo opciju da je stan zaista "loš" a cena vrlo "promenljiva" ~ ali do mogućnosti prodaje će definitivno doći ali tek za -/+ godinu dana :(

Shmishonja
26-09-2009, 14:39
Ja sam dobila ponuda za jedan posao koji bi radila zajedno sa momkom,a vezan je za prodaju nekretnina i to u inostranstvu...to bi vec sada trebalo da se pokrene od augusta...zanima me da li bi imali uspeha u tome i da li ce se to uopste realizovati???
karta http://img4.imageshack.us/img4/7702.horar.gif

Da vidimo :
◘ ti si Asc' u Vagi, sa Venerom u Blizancima u IX polju
◘ on je Desc' u Ovnu, sa Marsom u Biku O° Algol na samom vrhu IX polja
◘ Mesec je u praznom hodu u Jarcu, na stepenu egzaltacije Marsa [sa kojim je upravo završio 120°] i nalazi se u IV polju
◘ posao je X polje u Raku...

~ Mesec [posao] ima poslednji aspekt sa Marsom [tvoj kolega] i kad izadje iz znaka Jarca i udje u Vodoliju prva mu je aplikacija 120° sa Venerom [ti] i samim tim odgovor je više nego potvrdan i pozitivan! Javi :)

Shmishonja
26-09-2009, 14:45
Imam problem u vezi stana. Otac mi je vlasnik i neće da ga prodaje. Da li će se možda nešto promeniti ove godine? 05.08.2009. 11h38

Da vidimo :
◘ ti si Asc' u Vagi, sa Venerom u Raku u IX polju.
◘ Mesec je umetnut u IV polju u Vodoliji.
◘ otac je IV polje sa Saturnom u Devici u horarnom XI polju [njegovom VIII polju]
◘ njegov stan je horarno VII polje ~ sa Marsom u Blizancima u O° sa vrhom IX polja.

~ ti i kao Venera nemaš povezivanje sa tim Marsom, a ni kao Mesec, jer je on upravo završio aspekt sa Marsom. Iz ovoga na žalost dobijamo negativan odgovor ~ tvoj otac još uvek [a možda ni do kraja godine i kasnije...] neće pristati na prodaju stana zbog tebe :(

Shmishonja
26-09-2009, 14:52
Da li je povoljno vreme za otkup stana ili da nastavi da ga otplacuje kao i do sada(jer je firma privatizovana,preko koje je stan dobijen,a otplacivan je do sada na rate)pitanje je postavila moja mama.
31.08.2009 Pancevo 10:31 am

ovo pitanje je jednom bilo postavljeno i odgovor je glasio da slobodno nastavi sa otplatom u vidu rata,medjutim zbog situacije u zemlji i zakona i sve ono sto se trenutno desava sa slicnim slucajevima zanima je da li se nesto promenilo.Hvala!!!

Da vidimo :
◘ ti si Asc' na samom kraju Vage, sa Venerom u Lavu na samom vrhu X polja.
◘ Mesec je umetnut u III polju u znaku Jarca.
◘ stan je IV polje ~ sa Saturnom u Devici u XI polju [firmino II polje!]

~ aplikacije će reći šta će biti dalje : Mesec i Saturn imaju direktnu prvu aplikaciju ~ a sam Mesec je imao separaciju sa Suncem [firma] tako da je odgovor potvrdan i pozitivan! Javi :)

Shmishonja
26-09-2009, 15:03
Predhodno pitanje posatvljeno 16.05.2009 godine.

Pitanje: Konkurisem za stan koji se dodeljuje socijalcima od strane drzave. Podnosima dokumente 14.09.09 godine. DALI CU DOBITI OVAJ STAN?

skopje, 31.08.09 16,20 sati.
HVALA ZA ODGOVOR, IZVINJAVAM SE STO VAS SMARAM.

Da vidimo:
◘ ti si Asc' u Jarcu, sa Saturnom u Devici umetnut u VIII polju.
◘ Mesec je u praznom hodu u Jarcu u I polju.
◘ IV polje je u Biku, sa Venerom u Lavu u VII polju.

~ aplikacije pričaju priču : poslednji aspekt Meseca je bio sa Saturnom, a kad Mesec udje u znak Vodolije prva mu je aplikacija sa Merkurom, pa tek ondak sa Venerom, dok sam Saturn nema bližih aplikacija. Venera čeka da preko Merkura se spoji sa Mesecom...

~ iz ovoga imamo da postje vrlo male šanse da dobiješ stan, jer je moguće da će neki papiri da se ispreče u tome... :(

Merkur
27-09-2009, 22:33
Dakle, nakon godinu dana evo mene opet sa istom temom-kuca.
Pitanje je:
Hocemo li do leta naci kucu koja ce zadovoljiti nase potrebe i preseliti se u nju?
Kuca (http://i94.photobucket.com/albums/l110/Merkur_2006/Astro1-8.gif)
ASC R Merkur 21* Device a i kuca je R Merkur. Tako da sam ja samo Mesec.
Ja Mesec na 22* Jarca. Vise mi se smucilo gledanje kuca.:D
Merkur i Mesec obrazuju separacioni trigon.
Bas i nije neka idealna postavka palneta ali ne znam imam osecaj da se do leta seliiiim.:)
Merkur obrazuje aplikaciju sa fiksnom zvezdom Denebolom-srecna zvezda.

selena
28-09-2009, 22:43
imam jedno pitanjce...
hoću li u ikada završiti gradnju obiteljske kuće?
cakovec,28.9.2009 u 22.42

Shmishonja
28-09-2009, 22:45
Dakle, nakon godinu dana evo mene opet sa istom temom-kuca.
Pitanje je:
Hocemo li do leta naci kucu koja ce zadovoljiti nase potrebe i preseliti se u nju?
Kuca (http://i94.photobucket.com/albums/l110/Merkur_2006/Astro1-8.gif)
ASC R Merkur 21* Device a i kuca je R Merkur. Tako da sam ja samo Mesec.
Ja Mesec na 22* Jarca. Vise mi se smucilo gledanje kuca.:D
Merkur i Mesec obrazuju separacioni trigon.
Bas i nije neka idealna postavka palneta ali ne znam imam osecaj da se do leta seliiiim.:)
Merkur obrazuje aplikaciju sa fiksnom zvezdom Denebolom-srecna zvezda.

Da vidimo :

◘ ti si Asc' u Blizancima, sa retro Merkurom na 21° Device u IV polju.
◘ Mesec je 22° Jarca u VIII polju.
◘ sama nova kuća je IV polje [na 00°] Device, opet Merkur...

~ Mesec i Merkur imaju separaciju, sledeći Mesečev aspekt je 120° sa Saturnom, a Merkur kad od sutra krene direktno, čak 2 puta će sklopiti 60° sa Marsom...

~ ono što je meni interesantno je Merkurova antisciona 180° sa Suncem... iako malo kasnije Merkur upravo i sklapa O° sa tim Saturnom...

•○• odgovor ~ mislim da se nećeš predomisliti, ali će partnerova finansijska situacija usporiti u realizaciji tvoje ideje...

Shmishonja
28-09-2009, 22:55
imam jedno pitanjce...
hoću li u ikada završiti gradnju obiteljske kuće?
cakovec,28.9.2009 u 22.42

Da vidimo:

◘ ti si Asc' na početku Raka, sa Mesecom na 04° Vodolije u VIII polju.
◘ kuća je IV polje u Devici, sa još malo retro Merkurom na 21° Device u tom polju.

~ s obzirom da će uskoro da Merkur krene direktno, pa će i sklopiti 60° sa Marsom [koji ovde vlada VI poljem ~ majstori koji rade na kući] i dodatno sklopiti preko antiscije 180° sa Suncem ~ odgovor je : nastaviće se izgradnja, ali pre toga mora da se pronadju bolji majstori koji će raditi za vas i da se sredi zdravstvena situacija jednog od roditelja koji najverovatnije ima većeg € udela u celokupnoj i organizaciji i gradnji.

Ramona
04-10-2009, 21:53
Evo pitanjce u ime clanice Jupiter, jer ona bas i nije u mogucnosti da se loguje kako je u bolnici..

Pitanje je u njeno ime, dakle ona je pitac, tj. ASC:

Hoce li ona i njen partner ostati zivjeti u stanu u kojem zive ili ce preseliti u drugi stan?

04.10.2009. u 20:53 Pozarevac

nata-pata
04-10-2009, 23:32
Ima već mjesec dana kako sam objavila da izdajem stan. U početku je bilo poprilično poziva,a sada vlada zatišje.Ovi koji su me kontaktirali nisu ostavili utisak na mene kakav smatram da trebaju,tako da sam ih odbila.Samo jedna osoba mi se dopala,ali njoj nije odgovarao stan zbog,navodno,udaljenosti od radnog mjesta. Meni je sve ovo nekako čudno i ne znam tačno kako da formulišem pitanje? Da li je ovo pravo vrijeme za izdavanje stana? 23.29h,04.09.2009. Trebinje.

Ima već mjesec dana kako sam objavila da izdajem stan. U početku je bilo poprilično poziva,a sada vlada zatišje.Ovi koji su me kontaktirali nisu ostavili utisak na mene kakav smatram da trebaju,tako da sam ih odbila.Samo jedna osoba mi se dopala,ali njoj nije odgovarao stan zbog,navodno,udaljenosti od radnog mjesta. Meni je sve ovo nekako čudno i ne znam tačno kako da formulišem pitanje? Da li je ovo pravo vrijeme za izdavanje stana? 23.29h,04.09.2009. Trebinje.

Izvinjenje!!! Datum je pogrešan! Znači,umjesto 04.09. treba stajati: 04.10.

viksi72
05-10-2009, 00:15
da li cu uskoro doci do stambenog prostora putem kredita?
bgd, 0.14h, 05.10.2009.
i hvala :)!

Vanesa
07-10-2009, 11:04
Dali mi stoji ove godine promjena mjesta boravka tj preseljenje u novi stan u drugom gradu???
bec ... 07.10.2009 u 11 sati

jesha
12-10-2009, 22:34
zdravo svima! jedno pitanjce- da li cu uspeti u nameri da dobijem kredit i kupim sebi stan? 12.10.2009. 22:33 bgd
Hvala!

Shmishonja
13-10-2009, 14:20
Evo pitanjce u ime clanice Jupiter, jer ona bas i nije u mogucnosti da se loguje kako je u bolnici..

Pitanje je u njeno ime, dakle ona je pitac, tj. ASC:

Hoce li ona i njen partner ostati zivjeti u stanu u kojem zive ili ce preseliti u drugi stan?

04.10.2009. u 20:53 Pozarevac

∞ ona je Mesec u Ovnu u X polju.
∞ on je Saturn u Devici u III polju.
∞ stan je Venera u Devici u III polju.

♥ sam vladar IV polje je u promenljivom znaku i promenljivom polju ~ sama reča nam ukazuje na moguću promenu, a i sama Venera relativno uskoro menja znak u kome se nalazi ~ iz pada [podstanarstvno] prelazi u svoje sedište [mogućnost potpune stabilizacije stambenog pitanja]

◘ aplikacije će ukazati na dalje dogadjaje ~ Venera ima prvu apl.O° sa Saturnom, a pre toga Mars sklapa 60° sa Saturnom i na kraju Venera i Mars sklapaju 60° ~ u mejuvremenu Mesec prvo sklapa 90° sa Marsom, ulazi u prazan hod i posle ulazi u Bika u znak svoje egzaltacije i pod vladavinom će biti Venere.

•○• iz cele ove zbrke ~ imamo potvrdan odgovor ~ biće nov stan u kojem će oni živeti zajedno :)

Shmishonja
13-10-2009, 19:26
I[FONT="Verdana"]Da li je ovo pravo vrijeme za izdavanje stana? 23.29h,04.09.2009. Trebinje
Izvinjenje!!! Datum je pogrešan! Znači,umjesto 04.09. treba stajati: [COLOR="Red"]04.10.

Da vidimo : kod ovakvih pitanja treba nam konekcija izmedju vladara Asc' & Meseca i vladara VI polja ~ koji predstavlja podstanare :

∞ Asc' u Raku sa Mesecom u Ovnu umetnut u X polju.
∞ potencijalni podstanar je retro Jupiter u Vodoliji u VIII polju.

◘ ovde izmedju Meseca i Jupitera posoji separacija, Mesec ima prvu apl. 90° Mars, dok Jupiter ima prvu apl. 120° Sunce. Iz ovoga s jedne strane možemo dobiti negatovan odgovor, ali ipak s obzirom da je Mesečev poslednji aspekt bio upravo sa Suncem, možemo da predpostavimo da će situacija ipak malo da se popravi, naročito kad Jupiter krene direktno, tj.da potencijalni podstanari prestanu da se "povlače" unazad...
◘ Vremenski intervar ~ -/+ mesec dana.

Sa srećom {i ja se do nedavno rvala sa istim problemom ;) }

gasimetrija
15-10-2009, 15:28
Mene zanima kada cu prodati svoju kucu?(Prodajem je bezuspesno,ali sa mnogo truda, vec 3 godine).
DAKLE:Gledam 4 polje,gde mi je na IC-u u izgonu Jupiter,i vladara 4 polja Mekura(koji je u Lavu u 6.kuci),i Mesec (na MC-u)kao vladara drugog dela 4 polja.Tranzite jos nisam "ukacila"(naucila),pa molim za pomoc.

Izvinjavam se ,pitanje je postavljeno 15.10.2009.g. u 15.28 h
Molila bih nekog vicnog za horar,da pogleda,objasni...
Unapred hvala!!!:)

Sa 17 kvadrata,i 8 opozicija...sve mi ide na "misice"u zivotu!Usput jel neko
sa foruma moze da "mi stane na crtu" sa ovakvim aspektima?;)
Salimo se...malo:D

jagoda4
02-11-2009, 10:33
Ne znam da li dobro postavljam pitanje, ali evo da pokusam Kada ce se moja firma preseliti u novi poslovni prostor?10:22, Banja Luka, 2.11.2009

gasimetrija
06-11-2009, 08:32
Zanima me da li cu mozda zameniti svoju nekretninu za drugu,uz doplatu?
Bgd,06.11.2009.g. u 8.31 h
Ovih dana pregovaram na tu temu...
Unapred hvala.:)

Dolly
11-11-2009, 08:50
Ja imam jedno komplikovano pitanje a to je posto je moj muz poprilicno pasivan a kuca koju smo kupili treba renoviranja najradije bih prodala kucu ali u ovoj krizi ???? Tako bih skinula teret sa sebe ali mi to izgleda kao cudo a cuda se desavaju!
Izvinite na ovakvom uvodu a Froli kaze da treba i za horarno pitanje vidjeti citavu situaciju, ponekad pomaze.
49°44'44"N 8°51'30"E
11.11.2009
8.50
Pitanje je
Da li cu prodati kucu u kojoj zivim?
Hvala

natasha-77
13-11-2009, 14:15
Mene zanima posao vezan za prodaju nekretnina u inostranstvu...zapoceli smo preko leta neke pregovore sa jednim advokatom i bio je jako zainteresovan za saradnju...i trebalo je da se krene ove zime,medjutim on se vise ne javlja i neznam sta se desava i da li ce on mene kontaktirati ponovo i da li cu ja biti u tom poslu ili ne???:confused: ...evo horara...
http://img253.imageshack.us/img253/7702/horar.gif

Miraceti
17-11-2009, 13:29
Sve sto si napisla je 100% tacno, stan nisam dobila a nisam ni imala sanse jer je sve bilo namesteno. Za divno cudo uopste se ne osecam lose...nekako kao da mi kamen pao sa srca, valjda sto sam se sekirala i bila pod stresom i sad kad se desilo to sto je trebalo meni laknulo...
Hvala Smiso za odgovor...kiss.

Da vidimo:
◘ ti si Asc' u Jarcu, sa Saturnom u Devici umetnut u VIII polju.
◘ Mesec je u praznom hodu u Jarcu u I polju.
◘ IV polje je u Biku, sa Venerom u Lavu u VII polju.

~ aplikacije pričaju priču : poslednji aspekt Meseca je bio sa Saturnom, a kad Mesec udje u znak Vodolije prva mu je aplikacija sa Merkurom, pa tek ondak sa Venerom, dok sam Saturn nema bližih aplikacija. Venera čeka da preko Merkura se spoji sa Mesecom...

~ iz ovoga imamo da postje vrlo male šanse da dobiješ stan, jer je moguće da će neki papiri da se ispreče u tome... :(

luna70
18-11-2009, 23:44
Da li cu kupiti stan?
vreme 23:44
datum 18.11.2009
mesto Krusevac

gasimetrija
26-11-2009, 15:09
Zanima me da li cu mozda zameniti svoju nekretninu za drugu,uz doplatu?
Bgd,06.11.2009.g. u 8.31 h
Ovih dana pregovaram na tu temu...
Unapred hvala.:)

Nista od prodaje...
da sam malo bolje pogledala i sam bih znala,ali mi je Neptun zamaglio pogled,
a ni Jupi mi nije blizu ASC!

jupiterxy44@yahoo.com
10-12-2009, 18:24
Dali cu prodati vikend kucu? Skopjje ? 18.24

viksi72
01-01-2010, 20:36
da li cemo uzeti stan, koji mi je ponudjen pred novu godinu? da li ce se svideti mojoj mami? bgd, 20.23.

asc u devici, retro merkur na 18 jarca.
ic u skorpiji, mars retro na 18 lava - ovo je i mama, i stan
sedmo polje, kao njeno cetvrto, je u strelcu, jupiter na 26 vodolije.
mesec na 25 raka u praznom hodu :(

ako gledamo mene i tog merkura, ja obozavam marsa, odnosno stan, tacnije to sto se uopste pojavila ova opcija.. sto ce reci, da ce se meni to svideti.
e sada da vidim mamu: povezana je preko tripliciteta, a ujedno je i indiferentna prema svemu..
e sada jupiter uskoro menja znak, pa jel to ustvari verovatnoca da cemo mi ipak promeniti misljenje i potraziti nesto drugo ili pak da ce se posle prvog, drugog gledanja, ona otkinuti na njega? ono sto me bine je sto mars nece skoro imati spajanje sa jupiterom.. ili sam ja ovde sve pobrkala??

Alex78
05-01-2010, 10:36
5.1.2010.
Beograd
10:35
Da li cu kupiti stan uskoro?

Thanks

Isha
07-01-2010, 03:51
Da li bi neko mogao da mi pomogne?
Reč je o tome da moji žele kupovinu automobila,
ali ja ne znam je li taj automobil povoljna prilika?
Moje pitanje je : Da li je taj automobil povoljna prilika? (ne u novčanom, već u nekom opštem smislu) .

Hvala vam unapred.

http://www.fotorola.com/uploads/1d865e88d0.gif

jupiter 66
09-01-2010, 09:21
Nova kuca ili stan?
9/1/2010
vreme 18:20
Australia, Sunshine Coast
Hvala.

Kora
09-01-2010, 18:24
da li cemo uzeti stan, koji mi je ponudjen pred novu godinu? da li ce se svideti mojoj mami? bgd, 20.23.

asc u devici, retro merkur na 18 jarca.
ic u skorpiji, mars retro na 18 lava - ovo je i mama, i stan
sedmo polje, kao njeno cetvrto, je u strelcu, jupiter na 26 vodolije.
mesec na 25 raka u praznom hodu :(

ako gledamo mene i tog merkura, ja obozavam marsa, odnosno stan, tacnije to sto se uopste pojavila ova opcija.. sto ce reci, da ce se meni to svideti.
e sada da vidim mamu: povezana je preko tripliciteta, a ujedno je i indiferentna prema svemu..
e sada jupiter uskoro menja znak, pa jel to ustvari verovatnoca da cemo mi ipak promeniti misljenje i potraziti nesto drugo ili pak da ce se posle prvog, drugog gledanja, ona otkinuti na njega? ono sto me bine je sto mars nece skoro imati spajanje sa jupiterom.. ili sam ja ovde sve pobrkala??

Viksi, ja bih mamu gledala kao vl. X polje kod horaraca.
Ti si Asc u Devici, tj. njegov vladar je retro Me na 18* Jarca-sam retro planeta u TA (kako naučih od Shmishe) može da označava nesigurnost, zbunjenost pitača, mada i zdravlje pitača možda nije najbolje i umesto da ide tri koraka napred, pitač pravi jedan korak napred a dva koraka nazad.
IV polje je stan, odnosno retro Ma na 18* Lava u XII horarnom polju.
a prodavac stana je predstavljen vl. VII polja, odnosno Ju na 26* Vodolije.

Ako bi gledali tvoju mamu preko vl. X polja onda bi ona bila Ve na 8* Jarca--pa će biti da i ona egzaltira taj stan, da će biti oduševljena tom idejom, ti kao Mo u triplicitetu i izgonu kod nje, a dok je prodavac u padu kod nje, neće joj se dopasti vlasnik stana, kao što se ni tebi neće dopasti taj vlasnik stana.

I Me i Ve su 'spaljene' od strane Su koje je na 11* Jarca, tako da neko može da promeni mišljenje i povuče se iz ove priče.

Prva aplikacija je Mo sekstil Sa, i onda Mo konjukcija retro Ma, pa onda Me pravi opoziciju sa Ju tj. prodavcem stana. Još uvek nisam sigurna da rezimiram ovaj horarac, zbunjuje me ovaj retro Ma koji može da znači da situacija kod tog stan nije najčistija jer je on u XII polje:D, molim stručniiji da pogledaju ovaj horarac takođe!

viksi72
11-01-2010, 00:20
e znaci, devojcice, divna si i u pravu si: mi se povlacimo iz price, jer nam se stan ne svidja, a to sto je u 12-toj kuci govori o gomili ne datih informacija po pitanju istog. ondak sam danas napokon pogledala stan, ukapirala da je bogu iza nogu i da nema dokumentaciju, gotovo nikakvu, te dizemo ruke.. HVALA puno, divna si!!

loreley
11-01-2010, 01:24
jako me muci pitanje osamostaljenja..zanima me hoću li unutar narednih godinu dana preseliti izvan roditeljske kuće , mislim u podstanare te je li pametno to uraditi?čakovec, 11.01.2010., 01:24

Vanesa
14-01-2010, 15:15
imala bi jedno pitanje koje me dosta muci i zaokuplja misli a to je dali cu ove godine da se preselim u novi stan tj kod mog decka ili cu ostati u mome stanu .. bec 15 i 14 min 14.januar2010 .. hvala puno na svakome odgovoru

smaragd
15-01-2010, 16:35
Da li je pogodno vrijeme za kupovinu stana?za koliko vremena cemo naci takav stan kakav nam odgovara?podgorica 16:34 15.01

malibiser
31-01-2010, 11:53
Ja sam ovo pitanje postavila sama sebi pre nego sto sam posteno izlistala ovu temu , pa mislim da mi je bas komplikovano pitanje , jos s obzirom da ovo sve sa nekretninama nisam vezbala... pa ne znam ni koje signifikatore da gledam ?
Da pojasnim situaciju , baba i deda poseduju vikendicu koju planiraju na prolece da prodaju , jer zbog zdravlja ne mogu vise tamo da zive.Vikendica se vodi na babu , ali tu je deda glavna zackoljica , on sve to mora da odobri.Pri tome , mama i ja uz njihovo odobrenje treba da je prodamo (o tome se jos samo prica), kako bi njima kupili drugu ili vec neki stan, i eventualno meni stan u izgradnji ili vec neki stan , kako bih se mogla preseliti od mame sa kojom trenutno zivim ...UF! :)
Pitanje koje sam postavila glasi :HOCEMO LI OVE GODINE PRODATI VIKENDICU I KUPITI STAN MENI ?
22.01.2010
Novi Sad
16:55
evo je karta : (http://i46.tinypic.com/33kwrxv.gif%5B/IMG%5D)
ASC na 7 38 Lava ,So na 2 31 Vodolije u VI
DESC 7 38 Vodolije Sa na 4 35 retro Vage u III kuci
Mo na 23 16 Ovna u X kuci
X kuca u Ovnu , MA retro na 12 38 Lava u I kuci
Ko je sad tu ko? deda predstavljen I , baba VII ? NE ZNAM
SO i Sa imaju 120 aplikacioni za 2 stepena , ali ne znam koga tu da gledam ...
Moze li pomoc molim vas , s obzirom da je vise ljudi ukljuceno u pricu , i da prvo treba da se proda da bi se kupilo .... nis' ne razumem. :confused:
hvala

Vanesa
01-02-2010, 10:25
halo ako mogu da ponovim pitanje .....
imala bi jedno pitanje koje me dosta muci i zaokuplja misli a to je dali cu ove godine da se preselim u novi stan tj kod mog decka ili cu ostati u mome stanu .. bec 15 i 14 min 14.januar2010 .. hvala puno na svakome odgovoru

Chichak
02-02-2010, 10:40
jako me muci pitanje osamostaljenja..zanima me hoću li unutar narednih godinu dana preseliti izvan roditeljske kuće , mislim u podstanare te je li pametno to uraditi?čakovec, 11.01.2010., 01:24

Horarna karta:
http://yfrog.com/5bhorarg

Ti si pretst.rxMA na 16*vodolije i MO na 3*strelca.
Mesto na koje koje bi se preselila 7.kucom i VE na 20*jarca.

VE je u egzaltaciji,terminu i licu MA,u kazimiju(SRCU)SO,pa ta mogucnost selidbe i odvajanja sada izgleda kao mnogo bolja opcija od ove u kojoj si sada.
MA je u lavu u terminu VE i u svom slucajnom dostojanstvu,ali nema nikakvo osnovno dostojanstvo,sto zanci da ti razmisljas o toj ideji i verovatno imas snage da delujes i da to sprovedes u delo(mozda zbog situacije u kuci) ali kako je MA retrogradan ti se iz nekih razloga predomisljas i za sada odustajes od to toga,jer vrlo brzo VE menja znak i bice bolje da za sada mozda jos uvek ostanes kod svojih.
Aplikacionih aspekata nema sto je jos jedan siguran pokazatelj da se za sada neces preseliti.
Jos jedan pokazatelj-MO ide u aplikaciju ka SA,vl.4.kuce.

Chichak
02-02-2010, 14:10
Da li je pogodno vrijeme za kupovinu stana?za koliko vremena cemo naci takav stan kakav nam odgovara?podgorica 16:34 15.01

Horarna karta:
http://yfrog.com/1qhorarg

Ako uzmemo za signif.stana SA kao prirodnog vladara,vidimo da je SArx u vagi,u svojoj egzaltaciji,triplicitetu i terminu to nam govori da su trenutno cene stanova dosta "naduvane",a kako je SA retro to moze ukazati na neke nedostatke koji bi se kasnije otkrili.
Mislim da trebas sacekati vreme da SA udje opet u devicu i da krene ponovo direktno,u devici nema nikakvo dostojanstvo sto znaci da ce cene stanova tada pasti.Od prilike bi trebala sacekati 5-7 meseci.

Naravno,ti redovno proveravaj cene stanova,jer uvek postoji mogucnost toga da i astrolog pogresi.
Pa nas obavezno obavesti ako dodje do nekih promena.:)

Chichak
02-02-2010, 14:58
Ja sam ovo pitanje postavila sama sebi pre nego sto sam posteno izlistala ovu temu , pa mislim da mi je bas komplikovano pitanje , jos s obzirom da ovo sve sa nekretninama nisam vezbala... pa ne znam ni koje signifikatore da gledam ?
Da pojasnim situaciju , baba i deda poseduju vikendicu koju planiraju na prolece da prodaju , jer zbog zdravlja ne mogu vise tamo da zive.Vikendica se vodi na babu , ali tu je deda glavna zackoljica , on sve to mora da odobri.Pri tome , mama i ja uz njihovo odobrenje treba da je prodamo (o tome se jos samo prica), kako bi njima kupili drugu ili vec neki stan, i eventualno meni stan u izgradnji ili vec neki stan , kako bih se mogla preseliti od mame sa kojom trenutno zivim ...UF! :)
Pitanje koje sam postavila glasi :HOCEMO LI OVE GODINE PRODATI VIKENDICU I KUPITI STAN MENI ?
22.01.2010
Novi Sad
16:55
evo je karta : (http://i46.tinypic.com/33kwrxv.gif%5B/IMG%5D)
ASC na 7 38 Lava ,So na 2 31 Vodolije u VI
DESC 7 38 Vodolije Sa na 4 35 retro Vage u III kuci
Mo na 23 16 Ovna u X kuci
X kuca u Ovnu , MA retro na 12 38 Lava u I kuci
Ko je sad tu ko? deda predstavljen I , baba VII ? NE ZNAM
SO i Sa imaju 120 aplikacioni za 2 stepena , ali ne znam koga tu da gledam ...
Moze li pomoc molim vas , s obzirom da je vise ljudi ukljuceno u pricu , i da prvo treba da se proda da bi se kupilo .... nis' ne razumem. :confused:
hvala

Nema potrebe komplikovati,pitanje si lepo postavila,pa da predjemo na analizu.
Ono sto trazimo to je aplikacija izmedju vl.1.kuce(to ste "vi") i vl.7.kuce-to je kupac,jer da bi prodali vikendicu morate sklopiti posao.
Nas ovde zanima potencionalni kupac koji pretst.rxSA na 4*vage.
Samim tim sto je SA retro vidimo da kupac malo okleva.
Kupcu(kupcima) se jako dopada vasa vikendica-SA egzaltira VE koja je vl.4.kuce,to je vasa nepokretna imovina-vikendica.
Vikendica je zaista lepa,ipak ima nekih nedostataka na kojima bi trebalo poraditi(VE spaljena od SO,u ne bas sjajnom dostojanstvu),tako da je cena trenutno veca nego sto vikendica zaista vredi.
SO aplicira prema SA preko trigona(jako se retko javlja trigon kod pitanja o kupoprodaji nekretnina),sto znaci da cete ipak vrlo lako prodati vikendicu,iako se kupac necka zbog cene ipak mu se mnooogo dopada i pristaje da je kupi,mozda vi i pristanete malo da oborite cenu,ipak je MO neaspektovan a SO u izgonu,tako da ce vam to biti sjajna prilika.

zorana
02-02-2010, 15:52
Ova karta koja je chichak zapala za oko je i meni ibila nteresantna.

Pravolinijske karte sa jednim, jasno definisanim, signifikatorom nije mnogo tesko tumaciti, zanimljivije je kada postoji vise predmeta pitanja i vise ucesnika. I ovde bih se slozila sa chichak, da preterano komplikovanje i derivacija u krug obicno ne vode nicemu i da je neophodno sve posmatrati sto jednostavnije.

Posto ja imam drugacije vidjenje situacije/karte, nadam se da ce ovo potaci diskusiju na ovu temu!

Elem, ja uopste ne bih gledala vladara VII, zato sto kupca nema ni u najavi i vikendica jos nije stavljena u prodaju. Posto nam je malibiser objasnila o cemu je tacno rec i ko tu moze biti "problem", mislim da je adekvatno najpre utvrditi hoce li deda uopste pristati da se ta vikendica proda? Tek iza toga mozemo videti hoce li malibiser doci do zeljenog stana. Just my 2 cents!

Sad, iako sam ja protivnik "lova" signifikatora po karti, dedu moramo naci, jer on moze biti kamen spoticanja. Ako je njena mama X polje, njeni roditelji predstavljaju osu Asc/Desc i Asc bi pripao dedi. Njihova nekretnina je vladar IV polja. E sad, ja bih se samo delimicno slozila sa chichak za opis te vikendice, zato sto su debilitacija i spaljenost nesto najgore sto planetu mogu da snadju. Vikendica mora da je ocajnom stanju. Plus, cena nekretnine u horarnim pitanjima nije IV polje (ili njegov vladar), vec vladar X polja. Po ovome glavni problem uopste nije deda (SO u Aq), koji nema nikakve narocito emocije prema vikendici, vec baba (SA rx u Li). Deda je pod uticajem babe, a baba jako voli tu nekretninu, kao i nekretnina nju, zbog uzajamne recepcije. Plus, baba je egzaltirana i Rx, ona ima moc u ovoj situaciji i povlaci se iz cele price, zbog Rx kretanja.

Povrh svega je MO u praznom hodu u Ar ... ovo opisuje pitaca (ako vec Asc dodelismo dedi), koja jako voli vladara X, dakle prodajnu cenu te vikendice, sto je logicno, malibiser zeljno ocekuje novac radi kupovine sopstvenog stana. MO u praznom hodu obicno govori da od ovog nema nista, te bih ja na ovo pitanje odgovorila: ne, vikendicu necete prodati, ali ne zbog dede, vec zbog babe, koja tu vikendicu jako voli.

Komentari vise nego dobrodosli!

loreley
02-02-2010, 16:04
Horarna karta:
http://yfrog.com/5bhorarg

Ti si pretst.rxMA na 16*vodolije i MO na 3*strelca.
Mesto na koje koje bi se preselila 7.kucom i VE na 20*jarca.

VE je u egzaltaciji,terminu i licu MA,u kazimiju(SRCU)SO,pa ta mogucnost selidbe i odvajanja sada izgleda kao mnogo bolja opcija od ove u kojoj si sada.
MA je u lavu u terminu VE i u svom slucajnom dostojanstvu,ali nema nikakvo osnovno dostojanstvo,sto zanci da ti razmisljas o toj ideji i verovatno imas snage da delujes i da to sprovedes u delo(mozda zbog situacije u kuci) ali kako je MA retrogradan ti se iz nekih razloga predomisljas i za sada odustajes od to toga,jer vrlo brzo VE menja znak i bice bolje da za sada mozda jos uvek ostanes kod svojih.
Aplikacionih aspekata nema sto je jos jedan siguran pokazatelj da se za sada neces preseliti.
Jos jedan pokazatelj-MO ide u aplikaciju ka SA,vl.4.kuce.

pa i mislim da cu zasad ostati barem par mjeseci iz vise razloga:)hvala ti

Chichak
02-02-2010, 18:37
-E sad, ja bih se samo delimicno slozila sa chichak za opis te vikendice, zato sto su debilitacija i spaljenost nesto najgore sto planetu mogu da snadju. Vikendica mora da je ocajnom stanju.

Plus, cena nekretnine u horarnim pitanjima nije IV polje (ili njegov vladar), vec vladar X polja.

Slazem se da treba situaciju pogledati i iz drugog ugla,a ovo sto sam citirala zelim da objasnim zasto sam tako protumacila.

Prvo,opis vikendice opisuje polozaj VE,ona jeste spaljena od SO ali je u svom licu,ima bar neko slabije dostojanstvo,bolje nego da nema nikakvo,jer to je VE,pa ce "kozmetickim ulepsavanjem" prikriti nedostatke..a i nisam bas htela da zvucim tako grubo :D

Drgo,cenu za vikendicu sam gledala kroz 4.polje jer je to njihova vikendica,10.kuca bi pretstavljala vikendicu nekog drugog.
Medjutim,mislim da si ovde u pravu(nisam naisla na drugo objasnjenje kod Frolija),mada mi nije logicno.:cool:

Hvala ti sto si mi ukazala na gresku..

zorana
03-02-2010, 01:39
Evo neceg zanimljivog:

dobila sam email od poznanice sa vrlo zanimljivim pitanjem, radi se o nekretninama. Ona je, naime, nasledila odredjenu kolicinu novca i razmislja se da kupi drugi stan, ne bi li ga rentirala. Novac je dovoljan za jednu manju garsonjeru. E njoj je nesto, ako mene pitate, neobicno palo na pamet, a to je sledece: uzimajuci u obzir bezobrazno visoke cene nekretnina kod nas, da kupi lepo stan u inostranstvu i da ga tamo izdaje. Kirije su oduvek bile vise u EU nego kod nas. Postavila je pitanje: "Da li je ideja da kupim stan(ove) u inostranstvu dobra ili je bolje da kupim stan ovde kod nas?"

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_2gw_270_stanovi_hr.1261.19758.gif&res=100&va=&cid=jyafilebudSXb-u1122389455

Ono sto se meni dopada jeste sto je vladar IV u svom sedistu i JU, JU dobro polozen retko kad moze da donese much harm, medjutim, fali mi aplikacija izmedju MA (vladara Asc) i kosignifikatora MO u Li. Jedino sto mi pada na pamet jeste da, s obzirom da je ta nekretnina u inostranstvu i da je naglasila razliku izmedju nekretnine "ovde i tamo", uzmem vladara IX? To je MO s kojim MA ima direktnu aplikaciju. Bericetniji mi onaj JU ...

Ja joj jos nista nisam odgovorila, ali karta naginje ka "dobra ideja zenska, samo sto je ti neces sprovesti u delo". Any ideas?

jupiter 66
03-02-2010, 04:18
Dali cu dobiti ovu kucu-stan(komplikovano da se objasni sta je u vezi)?
Mesto Sunshine Coast Australija
Vreme 13:17
Datum 3/feb/2010

Hvala bilo kome ko pokusa da resi moj slucaj.

Chichak
03-02-2010, 10:16
Evo neceg zanimljivog:

dobila sam email od poznanice sa vrlo zanimljivim pitanjem, radi se o nekretninama. Ona je, naime, nasledila odredjenu kolicinu novca i razmislja se da kupi drugi stan, ne bi li ga rentirala. Novac je dovoljan za jednu manju garsonjeru. E njoj je nesto, ako mene pitate, neobicno palo na pamet, a to je sledece: uzimajuci u obzir bezobrazno visoke cene nekretnina kod nas, da kupi lepo stan u inostranstvu i da ga tamo izdaje. Kirije su oduvek bile vise u EU nego kod nas. Postavila je pitanje: "Da li je ideja da kupim stan(ove) u inostranstvu dobra ili je bolje da kupim stan ovde kod nas?"

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_2gw_270_stanovi_hr.1261.19758.gif&res=100&va=&cid=jyafilebudSXb-u1122389455

Ono sto se meni dopada jeste sto je vladar IV u svom sedistu i JU, JU dobro polozen retko kad moze da donese much harm, medjutim, fali mi aplikacija izmedju MA (vladara Asc) i kosignifikatora MO u Li. Jedino sto mi pada na pamet jeste da, s obzirom da je ta nekretnina u inostranstvu i da je naglasila razliku izmedju nekretnine "ovde i tamo", uzmem vladara IX? To je MO s kojim MA ima direktnu aplikaciju. Bericetniji mi onaj JU ...

Ja joj jos nista nisam odgovorila, ali karta naginje ka "dobra ideja zenska, samo sto je ti neces sprovesti u delo". Any ideas?

Isparila ti je karta.

S obzirom da ona nije postavila pitanje da li ce kupiti nekretninu(stan),stoga ti ni ne trebaju aplikacioni aspekti.

Pitanje se vise svodi na "da li da uradim ovo ili ono?"(nju zanima profit od nekretnine).

Pa ako bi posmatrali ASC kao mesto gde je sada(ovde kod nas) a 7.polje kao mesto kad bi bila "tamo",a onda gledamo profit od nekretnine ovde(5.polje) i tamo(11.polje),pa pogledas koji je signifikator bolje postavljen.
Sta mislis,ima li smisla?

Chichak
03-02-2010, 10:22
Dali cu dobiti ovu kucu-stan(komplikovano da se objasni sta je u vezi)?
Mesto Sunshine Coast Australija
Vreme 13:17
Datum 3/feb/2010

Hvala bilo kome ko pokusa da resi moj slucaj.

Pa mozda ne bi bilo lose da makar naznacis da li je u pitanju nasledstvo-od koga,ili sudski spor,i sl.
Da znamo sta da trazimo.

malibiser
03-02-2010, 12:39
Ova karta koja je chichak zapala za oko je i meni ibila nteresantna.

Pravolinijske karte sa jednim, jasno definisanim, signifikatorom nije mnogo tesko tumaciti, zanimljivije je kada postoji vise predmeta pitanja i vise ucesnika. I ovde bih se slozila sa chichak, da preterano komplikovanje i derivacija u krug obicno ne vode nicemu i da je neophodno sve posmatrati sto jednostavnije.

Posto ja imam drugacije vidjenje situacije/karte, nadam se da ce ovo potaci diskusiju na ovu temu!

Elem, ja uopste ne bih gledala vladara VII, zato sto kupca nema ni u najavi i vikendica jos nije stavljena u prodaju. Posto nam je malibiser objasnila o cemu je tacno rec i ko tu moze biti "problem", mislim da je adekvatno najpre utvrditi hoce li deda uopste pristati da se ta vikendica proda? Tek iza toga mozemo videti hoce li malibiser doci do zeljenog stana. Just my 2 cents!

Sad, iako sam ja protivnik "lova" signifikatora po karti, dedu moramo naci, jer on moze biti kamen spoticanja. Ako je njena mama X polje, njeni roditelji predstavljaju osu Asc/Desc i Asc bi pripao dedi. Njihova nekretnina je vladar IV polja. E sad, ja bih se samo delimicno slozila sa chichak za opis te vikendice, zato sto su debilitacija i spaljenost nesto najgore sto planetu mogu da snadju. Vikendica mora da je ocajnom stanju. Plus, cena nekretnine u horarnim pitanjima nije IV polje (ili njegov vladar), vec vladar X polja. Po ovome glavni problem uopste nije deda (SO u Aq), koji nema nikakve narocito emocije prema vikendici, vec baba (SA rx u Li). Deda je pod uticajem babe, a baba jako voli tu nekretninu, kao i nekretnina nju, zbog uzajamne recepcije. Plus, baba je egzaltirana i Rx, ona ima moc u ovoj situaciji i povlaci se iz cele price, zbog Rx kretanja.

Povrh svega je MO u praznom hodu u Ar ... ovo opisuje pitaca (ako vec Asc dodelismo dedi), koja jako voli vladara X, dakle prodajnu cenu te vikendice, sto je logicno, malibiser zeljno ocekuje novac radi kupovine sopstvenog stana. MO u praznom hodu obicno govori da od ovog nema nista, te bih ja na ovo pitanje odgovorila: ne, vikendicu necete prodati, ali ne zbog dede, vec zbog babe, koja tu vikendicu jako voli.

Komentari vise nego dobrodosli!

Prvo, cure HVALA puno sto ste odvojile vreme za moju kartu...Slazem se sa teorijom da treba gledati dedu/babu kroz asc/desc, tako sam i ja pocela tumacenje, ali iz praxe , to uopste nije tako.... baba uopste nije vezana za vikendicu i jedva ceka da smugne odatle.... odatle , kroz taj opis logicnije bi bilo dati babi asc/ a dedi desc jer je on taj koji je vezan , odlaze , a pritom simbolika SA mu skroz pristaje... dok je baba skroz u simbolici So , i pritom papiroloski vikendica se vodi na nju.
Vikendici pristaje Ve koja nije u svom najboljem izdanju , jer joj trebaju popravke, priom je sad zima , pa je hladno , nema zelenila, sad je najgori period za prodaju... (estetski)...Nadalje ta Ve ce uci u ribe gde ce biti egzaltirana pa samim time i bolje izgledati(cim dodje prolece)....
medjutim ono sto mene buni , ko je sad tu kupac, slazem se da ga nema za sad jer vikendica jos nije ni ponudjena na prodaju..., ali mora postojati u karti zar, ne?
e, sad da li taj aplikacioni 120 izmedju babe i dede (VE i SA) moze znaciti da oni zajedno saradjuju na tome da se to u buducnosti dogodi.? Pa ondak mama Ma koja je u vladarstvu SO ( opet ona vise saradjuje sa babom oko svega toga), a pritom je i Ma retro, pa se i ona necka ustvari vise je neodlucna oko svega toga, pa je i Sa (deda ) tu u izgonu kad se njih dve udruze... :)
ja bih ipak u praksi dala simboliku SO babi ,a Sa dedi .
pa kad Sa krene direktno ... pa Ma direktno , Ve ode u Ribe... :confused:

Chichak
03-02-2010, 14:22
malibiser al ga zakomplikova:p
Bolje da si prvo pitala da li ce deda i baba pristati da se vikendica da u prodaju..:D
Kupac je uvek 7.kuca,ako je vec izvesno da cete podavati vikendicu.
Kao i kod ljubavnih pitanja-cak iako se taj neko nije jos pojavio i dalje je pretst.7.kucom.

malibiser
03-02-2010, 15:26
malibiser al ga zakomplikova:p
Bolje da si prvo pitala da li ce deda i baba pristati da se vikendica da u prodaju..:D
Kupac je uvek 7.kuca,ako je vec izvesno da cete podavati vikendicu.
Kao i kod ljubavnih pitanja-cak iako se taj neko nije jos pojavio i dalje je pretst.7.kucom.
ha, ha ... pa da, u pravu si. znas sta , s obzirom da sam ja nepopravljiv optimista , uzecemo u razmatranje samo ovaj 120 na osi asc /desc i kao prodaje se i to je to :)
a kad se nesto dogodi , ja cu postovati pa cemo tragati dalje.... :)

Shmishonja
03-02-2010, 16:24
Evo neceg zanimljivog:

Ako ćemo logikom :
• prvo gledamo Asc' i Mesec : ka čemu je osoba naklonjena ~ domaćem ili inostranom terenu
• drugo pogledamo II polje : taj njen novac ~ koliko ga ima i kako se on odnosi na sledeće faktore :
• IV i V polje (potencijalni stan i profit od tog stana)
• pa pogledamo od IX polja (inostranstvo) 4 i 5 polje, tj, horarno XII i I polje (potencijalna nekretnina u inostranstvu i profit od te nekretnine)

○○○ uzimanje VII polja kao što Čičak reče "tamo" nije baš praktično, jer se VII polje koristi samo u pitanjima tipa "Da li da se preselim u taj grad ili ne? Da li će mi tamo biti bolje nego ovde?" i sl. :cool:

p.s.
Podaci za Zoranino pitanje : 02-02-2010 u 01h45 Bgd

jupiter 66
03-02-2010, 23:41
Pa mozda ne bi bilo lose da makar naznacis da li je u pitanju nasledstvo-od koga,ili sudski spor,i sl.
Da znamo sta da trazimo.

Hvala Chichak, vlasnik drzavni union, korporacija-organizacija.

vilenija
04-02-2010, 23:59

pitanje jeste prilicno zanimljivo, pa bih da ucestvujem :D

kako je pitac prikazan MA u IX polju, ovo se uklapa u njenu ideju da nekretninu kupi u inostranstvu i ja bih posmatrala to kao osnovnu opciju, odnosno kolike su sanse da se tako nesto ostvari...

prodavac bi bio prikazan VE, koja je povezana sa SO (vladar IX) preko konjunkcije, ali ima separacionu opoziciju sa MA...
VE i SO su u znaku kojim vlada SA, koji je pak u izgonu MA, a MA je u padu SA...
SA vlada III poljem (papiri), pa ja dolazim do zakljucka da bi ova opcija imala odredjenih administrativnih problema i da se iz tog razloga ne moze lako ostvariti...
u prilog tome ide cinjenica da MO do kraja znaka ne pravi ni jedan ptolomejski aspekt sa nekom od tradicionalnih planeta, pa tako ostvarivanje ove opcije ce traziti mnogo vise truda sa vrlo neizvesnim ispunjenjem...

uopsteno gledano, ovakav polozaj MO ukazuje da pitac nece uskoro naci povoljno resenje (ako jos tome dodamo opoziciju MA-VE)

zorana
05-02-2010, 10:55
Eh ... meni su 4 i 1 jedna te ista stvar ...

Niko nista nije video!

Da Vilenija nije napisala da je MO VOC, jos ja gresku ne bih ni primetila. Pitanje postavljeno u 01:19 am.

Bilo kako bilo, meni je krajnje simpaticno sto vladar V (II od IV) i vladar I (II od IV od IX) imaju istog vladara, a to je onaj suntavi MA Rx, pri tome je i ukljesten, a to ne volem nikako. Mirise mi na "Iznenadjenje, utata!" Ako govorimo o profitu, isto joj se hvata.

Meni je svojevremeno Astroserbiana rekla da se, kod izbora izmedju dve stvari, mogu koristiti i vladari tripliciteta, ne znam da li je iko radio sa tim?

vilenija
05-02-2010, 15:03
Meni je svojevremeno Astroserbiana rekla da se, kod izbora izmedju dve stvari, mogu koristiti i vladari tripliciteta, ne znam da li je iko radio sa tim?

teoretski kapiram upotrebu tradicionalnih tripliciteta....

ovde mogu da postavim tebelu, za slucaj da neko ne zna kako ona idu:

http://img33.picoodle.com/data/img33/3/8/17/f_triptab2m_0cbc053.gif

ukoliko bi posmatrali IV polje, gleda se MA kao neka 1.opcija i VE kao 2.
ali se plasim da bi to u ovom slucaju moglo jednim delom da zbuni...
MA je smesten u IX polju, pa verujem da je to ova opcija kupovine u inostranstvu...
sve sto sam vec napisala se opet uklapa (negativna recepcija SA-MA = problemi papiroloske prirode)
VE je smestena u III polju, sto bi moglo da ukaze na nekretninu u komsiluku? ili bar u istom gradu?
ona je u boljoj poziciji u odnosu na MA i njena recepcija sa SA ukazuje da bi bar sa administrativne strane bilo lakse i jednostavnije (za sta nam horarna i ne treba da bi smo zakljucili)
ipak, sve ovo je meni licno malo neopipljivo, ali sam iznela razmisljanja vezbe radi....

medjutim, sa ovim "novim" podacima vremena, JU je na samom IC, sto meni nekako mnogo vise ukazuje da ce sama nekretnina biti u nasoj zemlji, ma koliko se njoj drugacija varijanta vise dopadala

viksi72
05-02-2010, 15:25
posto sam u havariji potpunoj, da li bi mi neko mogao reci kada ce se meni desiti kupovina manje nekretnine i da li ce se to ikada desiti ili da odem u ludaru da zivim tamo? i hvala puno! bgd, 15.24

vilenija
05-02-2010, 15:40
posto sam u havariji potpunoj, da li bi mi neko mogao reci kada ce se meni desiti kupovina manje nekretnine i da li ce se to ikada desiti ili da odem u ludaru da zivim tamo? i hvala puno! bgd, 15.24

posto sam vec na istom topic-u....

Asc u prvim stepenima znaka (lava) ukazuje na preuranjenost pitanja ili, kako ja tumacim, ne postojanje dovoljno osnova za preduzimanje radnje...

Mo je takodje u losem stanju jer je u padu i na spaljenom putu...

So ujedno vlada tvojim II poljem, a inace je u padu, sto bih ja opisala kao nemanje dovoljno novca za kupovinu nekretnine, pa je potraga za prihvatljivom cenom nesto cemu bi se prvo trebala okrenuti, pa teko onda da postavis konkretno pitanje da li ce dogovor izmedju tebe i prodavca uspesno se realizovati....

moje skromno misljenje za trenutnu situaciju....

Dolly
08-02-2010, 00:16
Evo imam i ja jedno pitanje koje sam vec postavila u "nekretninama" ali mi niko nije odgovorio. A posto mi se svidja horarna evo da probam.
Ja sam sama probala i postavila kartu ali nijesam daleko stigla. Da vidim sta mi vi kazete.
Ovdje je pitanje kako sam ga ja postavila
Bild Hosted bei ImagesUp.de (http://www.imagesup.de/bild-astro_gw__stan_karta___gif-77139.htm)
Hvala

Chichak
08-02-2010, 09:44
Doli,ne valja karta,mora regiomontaus sistem kuca,ne placidus..
Postavi pitanje ili kopiraj svoj post.

vilenija
08-02-2010, 13:03
Evo imam i ja jedno pitanje koje sam vec postavila u "nekretninama" ali mi niko nije odgovorio. A posto mi se svidja horarna evo da probam.
Ja sam sama probala i postavila kartu ali nijesam daleko stigla. Da vidim sta mi vi kazete.
Bild Hosted bei ImagesUp.de (http://www.imagesup.de/bild-astro_gw__stan_karta___gif-77139.htm)
Hvala

pretpostavljam da je to pitanje vezano za ovaj post?

Ja imam jedno komplikovano pitanje a to je posto je moj muz poprilicno pasivan a kuca koju smo kupili treba renoviranja najradije bih prodala kucu ali u ovoj krizi ???? Tako bih skinula teret sa sebe ali mi to izgleda kao cudo a cuda se desavaju!
Pitanje je
Da li cu prodati kucu u kojoj zivim?
Hvala

da ne bih previse detaljisala, mislim da su tvoje sanse za skoriju prodaju kuce u takvom stanju prilicno slaba...
kuca je prikazana debilitiranim MA (retrogradan, peregrin i u XII polju), koji aplicira ka svom vladaru koji je takodje debilitiran (VI polje, izgon)...mislim da ovakava pozicija ukazuje na to da takva nekretnina prvo mora da se na neki nacin renovira pa tek onda da se ocekuje pristojna cena za njenu prodaju...
u prilog tome ide i cinjenica da MO do kraja znaka (ma u koliko dobrom da je polozaju) ne pravi ni jedan aplikacioni aspekt sa nekom od tradicionalnih planeta...a nakon promene znaka prva aplikacija mu je sa SA (vladar VI- kuca majstora, ujnamljivanja)...
mada ne ocekujem da ce te popravke i sredjivanja biti u nekoj velikoj meri, ipak mozda bi bile dovoljne da se postigne neka bolja cena (recepcija SA-VE vladar X)...
ako pogledamo, i ME (ti) i VE (cena) su pod vlascu SA koji je dispozitor SO kome MA aplicira...
potencijalni kupac je prikazan JU u svom vladarstvu i na uglu, tako da je "diktiranje" cene na njegovoj strani (JU u egzalataciji VE)...
ali profit od nekretnine ipak u odredjenoj meri stoji jer je SA (vladar II od IV) u tvojoj II, jos uvek egzalatiran, ali retrogradan i spor u kreanju sto govori da nece biti nesto posebno velik (narocito ako se ukalkulisu troskovi renoviranja)

ako sam pogresno povezala pitanja (jer u samoj karti stoji naslov stan), i ako se ovo odnosilo na kupovinu nekog stana, onda moram da kazem da su opet sanse slabe, jer nema povezivanja medju vladarima I i VII...

Dolly
09-02-2010, 22:33
Hvala

Vilenija hvala na odgovoru ali da jos jednom pojasnim radi se o ovom pitanju. Ono starije ko zna kao sto se vidi bih da nesto mijenjam ali me nesto koci pa cu cekat dok dobijem pravo za sledece pitanje.
Znaci nista od prodaje........:cool:

viksi72
10-02-2010, 10:53
Vile, hvala puno.. Poenta i jeste u bankama , koje menjaju dozvoljene sume svaka dva dana, a ja lagano ludim od toga, jer ne znam ni sta da trazim, kada ne znam sa koliko novca raspolazem.. Toliko o nasem bankarskom sistemu.. Hvala, devojcice, puno!!

apologize
13-02-2010, 12:06
Da li bi neko mogao da mi kaze kada cu prodati plac, on mi resava zapravo kupovinu stana na koji cekam vec skoro godinu dana? 12:05 Beograd
Hvala

Mishollo
14-02-2010, 12:51
Da li bi neko mogao da mi kaze kada cu prodati plac, on mi resava zapravo kupovinu stana na koji cekam vec skoro godinu dana? 12:05 Beograd
Hvala
http://i45.tinypic.com/5y4z82.jpg

Ti si ME na 4,25 Aq. Kupac JU na 6,7 Pi. Novac kupca SA na 3,49 Li. Plac SO na 24,38 Aq. Profit VE na 2,27 Pi.

Kako nema aplikacionog aspekta između ME i JU, najverovatnije da do prodaje neće uskoro doći.

Vladalac placa, SO je u AQ u padu, što može da znači da placu nešto fali, nedostaje,možda je na lošoj lokaciji,negde visoko, nedostupan i sl.

Vl. kupca JU je u svom sedištu. On je spreman da plati onoliko koliko plac stvarno vredi, iskren je i pošten u svojim namerama.

Vl. profita VE je u egzaltaciji. Ti jako puno očekuješ od prodaje placa, priželjkuješ da dobiješ neku nerealno visoku ponudu za njega.

Postoji separacioni trigon ME i SA. Verovatno je skoro, pre nedelju ili mesec dana, bilo razgovora sa kupcem i "pogađanja" oko cene, ali ti je nisi prihvatila jer smatraš da je niska, ili je kupac hteo odloženo plaćanje ili na rate.

Mesec je u fazi opadanja i spaljen. U skorje vreme neće doći doneke promene po pitanju pojavljivanja novog kupca.
Bilo bi dobro da daš oglas, da je plac na prodaju, ako to već nisi uradila.

apologize
14-02-2010, 13:18
Hvala puno na odgovoru, sve gore navedeno je 100% tacno!

Vanesa
22-02-2010, 14:09
nazalost dosada nisam dobila nikakav odgovor pa da pokusam jos jednom :o( .....

radalavica
25-02-2010, 10:16
Zanima me da li ce prestati ovo podstanarstvo? Da li cemo Cerka i ja imati svoju nekretninu?
Novi sad 25.02.2010 10:03

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_w2at_01_radmila_hp.32404.17305.gif&res=63&va=&cid=zw6filep7JnE7-u1267088403

Shmishonja
25-02-2010, 13:03
na zalost dosada nisam dobila nikakav odgovor pa da pokusam jos jednom :o :(

imala bi jedno pitanje koje me dosta muci i zaokuplja misli a to je da li cu ove godine da se preselim u novi stan tj kod mog decka ili cu ostati u mome stanu .. bec 15 i 14 min 14.januar2010 .. hvala puno na svakome odgovoru

Da vidimo :

• ti si Mesec na 16° Jarca na vrhu VII polja
• stan gde sada živiš je Merkur na 05° Jarca u VI polju O° vrh VII polja (-/+ 6°)

• tvoj partner je retro Saturn na 04° Vage u horarnom IV polju
• njegov stan je Jupiter 29° Vodolije u IX polju

○ ovde vidimo tvoju veliku želju da budeš sa njim "pod jednim istim krovom" ali treba nam povezivanje izmedju signifikatora da bi mogli da dobijemo željeni odgovor.

○ Mesec nema povezivanja sa Jupiterom, dok s druge strane Saturn ima sa Merkurom ~ iz ovga bih mogla da zaključim da će se on preseliti kod tebe, a ne ti kod njega :)

Shmishonja
03-03-2010, 09:32
Da li bi neko mogao da mi pomogne?
Reč je o tome da moji žele kupovinu automobila,
ali ja ne znam je li taj automobil povoljna prilika?
Moje pitanje je : Da li je taj automobil povoljna prilika? (ne u novčanom, već u nekom opštem smislu) .

Hvala vam unapred.

http://www.fotorola.com/uploads/1d865e88d0.gif

Da pnovim ~ kada se postavlja HORARNO pitanje NIJE POTREBNA natalna karta, već podaci kada je osobi "palo na pamet" to pitanje ;)

daki70
03-03-2010, 09:53
Kada će moj dragi uspeti da proda plac.
Hvala unapred.
9:47 Bijela 03.03.2010

luna70
03-03-2010, 12:03
Razne prevare, preskupi stanovi....Da li cu kupiti stan 12:03, 03.03.2010 Krusevac?

Poppy
05-03-2010, 21:23
Da li ce my dear dad/tata/tatko prodati plac uskoro? :D

5.3.2010.
21.21h
TGD

Detaljnije: Plac je u vecinskom vlasnistvu mog padrina, jedan dio je vec prodat, ima dosta interesenata, ali... kriza :p

radalavica
08-03-2010, 15:34
razvedena sam i od 1991 godien sam sa cerkom podstanar.Konkurisala sam za stan u koji se uselio drugi kandidat nasilu sad je se vodi spor...
Da li cu ikada imati svoj krov nad glavom?

Novi sad 08.03.2010 u 15:33
http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_w2at_02_radmila_hp.52383.14207.gif&res=63&va=&cid=xf7filePuJEJM-u1268057951

cmokic78
08-03-2010, 16:44
Da li cu ja ove godine dovi do sopstvenog stana. Da pojasnim situaciju trebalo bi da nasledim bakinu nekretninu, u toku je ostavinska rasprava, ideja mi je da je prodam i kupim neki drugi stan.
E da li cu uspeti u tome?

Beograd 8.3.2010, 15.59h

http://s581.photobucket.com/albums/ss260/cmokic78/?action=view&current=astro_2gw_91_v_hr.gif

E sada u igri su vladar 1 Merkur i vladar 7 Jupiter koji su u separacionoj konjukciji u 7 kuci.
Ynaci li to da ce me procavac drzati u saci?
I da li ce se cela stvar oduziti obzirom na separaciju.

Vladar 4 je Pluton u Jarcu pa bi to mogao biti neki oronuli stari stan e posto je na 5 stepenu to bi moglo da znaci da je u nekom lepom kraju ili zgradi?

dikosava
08-03-2010, 16:51
Da li ću se uskoro preseliti kod Njega? :)
Beograd, 8.3.2010g u 16.51 h.

Vanesa
24-03-2010, 11:02
Ako mogu da pitam dali ce moj decko ove godine da dobije neku zemlju nasljedstvo od strane njegovog oca koje vec dugo godina zeli ili nema nista od toga? bec 24 mart u 10 sati ... hvala

Mirkab
09-04-2010, 15:46
interesuje me da li cu uskoro kupiti stan?
Podgorica 09.04. u 15.44
dobila sam od oca nesto novca ali ne znam da li cu uspjeti za to da kupim odgovarajuci stan :(

zujalica
26-04-2010, 19:10
Mislim da ovde trebam pitati, ali izvinjavam se unapred ako gresim... :)
Da li cemo (ja i mama) uskoro (tokom leta) uspeti da renoviramo stan ? Pitanje postavljeno 26.4. u 18:59 h , Beograd.

VIDANA
29-04-2010, 11:03
ja bi podigla kredit i usla u kupovinu stana na odplatu 20-25 godina....itd,da ne duzim pricu,kada mi je najbolji mesec za pocetak....?
Bgd., 10.55h, 29.04.2010.

VIDANA
04-05-2010, 19:16
ja sam 03.05.2009.poslednji put pitala slicno na ovoj temi,a zaboravila sam da to i napisem......izvinite..........pa evo sada ispravljam gresku....

gasimetrija
05-05-2010, 09:23
Smiso htela sam da te zamolim da mi pogledas odgovor na pitanje koje me muci vec 4 godine.Naime pri razvodu sam isplatila bivseg muza za pola nekretnine stecene u braku novcem koji su mi ponudili(a da nisam ni trazila)prijatelji.Od onda prodajem aktivno kucu,ali nista...(pri tom kuca je uknjizena na moje ime,nova,lepa,velika) niko ne moze da veruje da je jos nisam prodala!Da dodam da mi na ovo pitanje nisu odgovorili(ili su pogresili ) i vrsni astrolozi.
dakle,kada cu prodati kucu?
05.05.2010.g. 9:22 Bgd?
Hvala unapred!:)

Chi Darling
25-05-2010, 15:59
kada cu obezbedi sebi dom?25.5.2010., 15.48h, Beograd
ja- asc u vagi, mesec u vagi,
2. str- VII polje, vl ovan
3. vl. Asc' i vl.Desc'.- vaga- ovan
??? izgubih se..

Fensi88
29-05-2010, 18:05
Smiso htela sam da te zamolim da mi pogledas odgovor na pitanje koje me muci vec 4 godine.Naime pri razvodu sam isplatila bivseg muza za pola nekretnine stecene u braku novcem koji su mi ponudili(a da nisam ni trazila)prijatelji.Od onda prodajem aktivno kucu,ali nista...(pri tom kuca je uknjizena na moje ime,nova,lepa,velika) niko ne moze da veruje da je jos nisam prodala!Da dodam da mi na ovo pitanje nisu odgovorili(ili su pogresili ) i vrsni astrolozi.
dakle,kada cu prodati kucu?
05.05.2010.g. 9:22 Bgd?
Hvala unapred!:)

Ti si Ju i Mesec, potencijalni kupac je Me rx. Nazalost nema buduceg aspekta medju vladaocima, pa je odgovor na tvoje pitanje, "ne tako skoro". Posle 6 meseci mozes pitati isto pitanje.

Moon_1989
31-05-2010, 13:59
Dal' će moja obitelj uspjeti prodati stan koji je dobiven u nasljedstvo,naša materijalna situacija ovisi o tom stanu
Hvala
Pula.31.05.2010 u 13:55

Vladdar
07-06-2010, 11:59
cao svima!mene zanima kada bi mogao da ocekujem prodaju lokala,i kupovinu stana?Ida li uopste da kupujem stan ili kucu!
Sombor 05.06.2010. u 15:30

VIDANA
07-06-2010, 12:38
Ja i brat imamo neki plac koji bi da prodamo ili ako moze i kompenzacija za dva stana pa me zanima moze li to biti ,da se ne mlatimo bez razloga, 07.06.2010.
Bgd., 12.38h.

neda
07-06-2010, 13:28
da li ćemo ikad imati (kupiti)našu kuću, ako da kada?
Valja će netko pomoć ja sam čitala po temi , al ne snalazim se baš...

http://i48.tinypic.com/2na03e8.jpg

lanica06
04-07-2010, 08:20
Postovanje, pokusala sam da nadjem adekvatnu temu za moje pitanje, nadam se da sam na pravom mestu jer mi se ovo jedino cini prikladno jer je i 4k u pitanju, a moje pitanje je vezano za mog oca i moje nasledje, a moje pitanje je sledece:
Kada ce moj otac prodati plac?

Lanica 04.07.2010. u 08:19h

arion
07-07-2010, 21:57
Pozdrav svima, postavila bih jedno pitanje u vezi prodaje nekretnine. Naime, u pitanju je kuća na moru koju planiram da prodam i kupim drugu na kontinentu. Da li je to ostvarivo? Novi Sad, 07.07.2010. u 21:57

Fensi88
15-07-2010, 18:57

Vi ste Me i Mesec, kuca koju zelite da kupite je Ju. I Mesec i Me su izvan orbisa sa Ju, znaci sigurno Ne u narednih 6 meseci.

aziza
05-08-2010, 09:27
Kada cemo prodati postojeci i kupiti novi stan - vlasnici smo moja starija sestra i ja. 05/08/2010, 9: 26

neda
05-08-2010, 11:17
Vi ste Me i Mesec, kuca koju zelite da kupite je Ju. I Mesec i Me su izvan orbisa sa Ju, znaci sigurno Ne u narednih 6 meseci.

sorry sad sam vidila da sam stavila krivu kartu evo prava
http://i38.tinypic.com/j8p9pg.gif

Santijen
21-08-2010, 01:41
kada cu se preseliti?

21.08.2010, 01.41h

Santijen
23-08-2010, 23:22
ajd da preformulisem pitanje

hocu li se preseliti pre zime..

23.08.2010, 23.22h Beograd

Fensi88
24-08-2010, 11:05
sorry sad sam vidila da sam stavila krivu kartu evo prava
http://i38.tinypic.com/j8p9pg.gif

Interesantno, odgovor je isti.
ASC=23Vi14
Vi ste Merkur u konjukciji sa najnesretnijom zvezdom Algolom, ne bas veseo pocetak. Dom je Ju. Nema buduceg aspekta medju vladarima, odgovor je ne cete je kupiti u narednih 6 meseci.

Fensi88
24-08-2010, 11:06
ajd da preformulisem pitanje

hocu li se preseliti pre zime..

23.08.2010, 23.22h
Opet nedostaje mesto u kome si postavio pitanje...

Santijen
25-08-2010, 13:41
ajd treca sreca...
da li cu da se preselim pre zime

25.08 2010, 1.41h Beograd

Fensi88
25-08-2010, 17:35
ajd treca sreca...
da li cu da se preselim pre zime

25.08 2010, 1.41h Beograd

Ne pre zime! Imamo opoziciju Meseca i Me, koji je vladar mesta u koji zelis da se preselis a buduci da je on rx znaci da ce to biti kasnije nego sto ti mislis. Obzirom da je u pitanju opozicija bez recepcija, na kraju ces i zazaliti sto si se preselio, ili neces tamo ostati dugo!

viksi72
28-08-2010, 13:56
evo ga pitanjce, koje mi zivot znaci..

da li cu kupiti nekretninu na brdu, koja mi se strasno svidja?

http://i36.tinypic.com/mufm8i.gif

Fensi88
28-08-2010, 17:04
evo ga pitanjce, koje mi zivot znaci..

da li cu kupiti nekretninu na brdu, koja mi se strasno svidja?

http://i36.tinypic.com/mufm8i.gif (http://i36.tinypic.com/mufm8i.gif)

Ti si Mesec. Nekretnina je stvar 4 kuce, vladar je Ju rx. Vladari su u separacionom aspektu, to je Ne odgovor na tvoje pitanje (vazi 6 meseci).

Santijen
28-08-2010, 17:40
Ne pre zime! Imamo opoziciju Meseca i Me, koji je vladar mesta u koji zelis da se preselis a buduci da je on rx znaci da ce to biti kasnije nego sto ti mislis. Obzirom da je u pitanju opozicija bez recepcija, na kraju ces i zazaliti sto si se preselio, ili neces tamo ostati dugo!

javicu ti..a tolika mi je muka od ovog mesta gde sam da je moguce da se preselim na silu i u los izbor pa da onda idem dalje ili da kupim nesto svoje...

Fensi88
28-08-2010, 19:20
javicu ti..a tolika mi je muka od ovog mesta gde sam da je moguce da se preselim na silu i u los izbor pa da onda idem dalje ili da kupim nesto svoje...

Ako je ovo tvoja natalna karta u portpisu, tesko da ces se skrasiti, jer Ur i Pl u dvojnom znaku na vrhu 4 kuce govore o stalnim promenama/transformacijama doma u kome zivis i to jos sve u opoziciji sa mesecom u dvojnom znaku, zaista ti predstoje ceste promen sto se tice doma, a vrlo verovatno i zivot u inostarnstvu.

Santijen
28-08-2010, 20:53
Ako je ovo tvoja natalna karta u portpisu, tesko da ces se skrasiti, jer Ur i Pl u dvojnom znaku na vrhu 4 kuce govore o stalnim promenama/transformacijama doma u kome zivis i to jos sve u opoziciji sa mesecom u dvojnom znaku, zaista ti predstoje ceste promen sto se tice doma, a vrlo verovatno i zivot u inostarnstvu.

hvala Fensi..tako mi je ceo zivot...nikada nisam bila zadovoljna sa stanom u kome zivim...selila sam se barem 10ak puta...a inostranstvo...pa u neku ruku sam vec u inostransvu e sad jedino ako gledamo vladara jupitera onda mozda da odem i dalje...

viksi72
28-08-2010, 21:01
uf, ovo mi se ni malko ne svidja, posto sam vezana prodajom svog stana, koji je otisao pre dve nedelje.. hvaja, fensi..

donalea
28-08-2010, 21:15
kada cemo prodati stan (prodajemo ga jakoo dugo,red je vec,nadam se)?
28.8.2010, 21:15, Beograd

tori
29-08-2010, 14:32
Hocemo li se preseliti u veci stan/kucu do kraja godine?
Dubai, 16:32, 29.8.2010.

Fensi88
29-08-2010, 19:25
kada cemo prodati stan (prodajemo ga jakoo dugo,red je vec,nadam se)?
28.8.2010, 21:15, Beograd

Ti si Mars, stan je mesec a novi kupac je Venera. Vidimo da Mesec prenosi svetlost od Ma ka Ve ali putem opozicije. U najboljem slucaju to moze biti sa 6 dana, ili 23 dana. Opozicija je aspekt kajanja, pa ces na kraju zazaliti.

donalea
29-08-2010, 21:08
Ti si Mars, stan je mesec a novi kupac je Venera. Vidimo da Mesec prenosi svetlost od Ma ka Ve ali putem opozicije. U najboljem slucaju to moze biti sa 6 dana, ili 23 dana. Opozicija je aspekt kajanja, pa ces na kraju zazaliti.

hvala na odgovoru,javicu sta se desava!

aziza
30-08-2010, 09:37
Postavila sam pitanje - da li prodajem uskoro kucu sa okucnicom sa oceve strane ?
Koliko vidim , vladar Asc - Venera je u konjukciji sa Vladarem VII polja - to je kupac , za neke 3 vremenske jedinice .
Mislim da ce biti prodaje - pritom vladar VII Mars , dakle kupac je otisao u prvo polje , pa mozda ja mogu da diktiram uslove??
Isto tako cena kuce , vladar X polja ,Mesec u osmom polju u Biku u kuci novca kupca - ne znam kako da rastumacim ???
Evo karte
http://img830.imageshack.us/img830/4386/astro2gw14kuca262831343.gif

Fensi88
30-08-2010, 12:34
Postavila sam pitanje - da li prodajem uskoro kucu sa okucnicom sa oceve strane ?
Koliko vidim , vladar Asc - Venera je u konjukciji sa Vladarem VII polja - to je kupac , za neke 3 vremenske jedinice .
Mislim da ce biti prodaje - pritom vladar VII Mars , dakle kupac je otisao u prvo polje , pa mozda ja mogu da diktiram uslove??
Isto tako cena kuce , vladar X polja ,Mesec u osmom polju u Biku u kuci novca kupca - ne znam kako da rastumacim ???
Evo karte
http://img830.imageshack.us/img830/4386/astro2gw14kuca262831343.gif

Ne vidim da ce skoro biti prodaje.
Ti si Ve i Mesec, kupac je Ma. Da bi bilo prodaje treba da imamo aplikacioni aspekt medju vladarima u koji je "umesan" i vladar 4 kuce, kuce koja se prodaje, ali ovde toga nema, imamo separacioni aspekt. Sto se tice cene, ona je visoka (mesec je egzaltiran) ali i kuca je kvalitetna (Sa je egzaltiran).

makilli
30-08-2010, 12:38
Da li cu se preseliti u narednih godinu dana?
30.08.2010. 12:38 Beograd
Hvala unapred :)

aziza
30-08-2010, 13:30
Cena nije ni odredjena , tako da ne moze da bude ni visoka.
Kupca imam , a naredni dani ce pokazati da li se prodaje ili ne prodaje kuca.
Javljam sta se dogodilo :-)

Fensi88
30-08-2010, 15:29

Ja ti zelim srecu!

aziza
16-09-2010, 15:19
Ja ti zelim srecu!

Doticni kupac se javio posle 15 dana i rekao da je i dalje izuzetno zainteresovan - a razlog zasto se javio tako kasno - zaglavio covek u bolnici na 10 dana.Uporno naglasava da je ozbiljan kupac i jako je nestrpljiv- kao da mu se zuri.
Dakle , naredni dani su presudni , javljam odmah sta se zbilo , drzite mi fige!:D

Fensi88
16-09-2010, 15:27
Doticni kupac se javio posle 15 dana i rekao da je i dalje izuzetno zainteresovan - a razlog zasto se javio tako kasno - zaglavio covek u bolnici na 10 dana.Uporno naglasava da je ozbiljan kupac i jako je nestrpljiv- kao da mu se zuri.
Dakle , naredni dani su presudni , javljam odmah sta se zbilo , drzite mi fige!:D

Sretno jos jednom!!

milunka
18-10-2010, 23:05
Ne znam gde bih mogla da postavim pitanje, pokusacu ovde.
Da li cu uspeti da kupim mesto u studentskom domu? :)
Pitanje postavljeno u 23:06, 18.10.2010. u Beogradu.
Hvala :)

VIDANA
22-10-2010, 08:15
~ima li sanse da prodam nekretninu-plac 22ara, koja je trenutno aktuelna i sa tim parama resim kupovinu stanu...8.15h Beograd 22.10.2010.

Fensi88
24-10-2010, 13:01
~ima li sanse da prodam nekretninu-plac 22ara, koja je trenutno aktuelna i sa tim parama resim kupovinu stanu...8.15h Beograd 22.10.2010.

ASC=11sco30
Ti si Ma i Mesec, kupac je Ve. Kao sto vidis ni Ma ni Mesec nemaju aplikacioni aspekt sa Ve, znaci nema kupca na vidiku uskoro, znaci nema nista od prodaje uskoro.

Fensi88
24-10-2010, 13:03

Ima nekih povratnih informacija?

kristina 88
24-10-2010, 15:46
Da li ce moj tata uskoro prodati nekretninu zj ((auto))?? i kada?'molim vas odgovor :(

15:45 h podgorica 24.10.1010

VIDANA
24-10-2010, 22:48
~PA NISAM ni mislila da ce me ,,maler baksuzovic ,, zaobici:rolleyes:

hvala LIBRA

donalea
24-10-2010, 22:58

pitanje je bilo postavljeno 28.8,od prodaje jos uvek nista :mad: ,aj da probam opet,kada cemo prodati stan? 24.10 22:57,bgd?

Fensi88
24-10-2010, 23:09
pitanje je bilo postavljeno 28.8,od prodaje jos uvek nista :mad: ,aj da probam opet,kada cemo prodati stan? 24.10 22:57,bgd?

U ovoj novoj karti ti si Mesec, kupac je Sa. Nema aplikacionog aspekta medju vladarima, pa je odgovor "ne tako skoro".

kristina 88
24-10-2010, 23:12
mozes li meni fensi vidjeti
:) da ne ponavljam post od gore :)

donalea
25-10-2010, 00:52
U ovoj novoj karti ti si Mesec, kupac je Sa. Nema aplikacionog aspekta medju vladarima, pa je odgovor "ne tako skoro".

hvala Goco,to sam i ja videla kad sam napravila kartu:( ,al reko mozda ipak ima nesto sto moze da iscupa situaciju,tnx u svakom slucaju

Fensi88
25-10-2010, 08:06
Da li ce moj tata uskoro prodati nekretninu zj ((auto))?? i kada?'molim vas odgovor :(

15:45 h podgorica 24.10.1010

ASC-9Pi20
Otac je predstavljen vladarom 4 kuce, Me.
Kupac je predstavljen vladarom 10 kuce, Ju rx.
Mesec ima aplikacioni aspekt sa Ju rx, znaci da ce prodati. Za 6 nedelja ili 6 meseci.

aziza
25-10-2010, 09:49
Ima nekih povratnih informacija?

Covek je bio zagrejan maksimalno , direktno pitao za cenu , ja mu nisam rekla tacnu cenu ,vec smo govorili o tome za koju cenu je prodata kuca koja je relativno blizu nase.
Rekao je da mora da vidi sa advokatom tehn9cke detalje tipa: koliko bi kostalo prenos vlasnistva nad nekretninom itd..
Otad je proslo jedno tri nedelje , i nista ...covek se nje javljao...mozda ga je opet nesto sprecilo .. ne znam

Eto ,Fensi , to je u kratkim crtama..
Nego kada mogu da opet postavim pitanje za prodaju?:D

Fensi88
25-10-2010, 13:57
Covek je bio zagrejan maksimalno , direktno pitao za cenu , ja mu nisam rekla tacnu cenu ,vec smo govorili o tome za koju cenu je prodata kuca koja je relativno blizu nase.
Rekao je da mora da vidi sa advokatom tehn9cke detalje tipa: koliko bi kostalo prenos vlasnistva nad nekretninom itd..
Otad je proslo jedno tri nedelje , i nista ...covek se nje javljao...mozda ga je opet nesto sprecilo .. ne znam

Eto ,Fensi , to je u kratkim crtama..
Nego kada mogu da opet postavim pitanje za prodaju?:D

Ako se ne desi nista novo, onda za 6 meseci, a ako naleti neki kupac u medjuvremenu onda odmah mozes da pitas .

kristina 88
27-10-2010, 19:02
ASC-9Pi20
Otac je predstavljen vladarom 4 kuce, Me.
Kupac je predstavljen vladarom 10 kuce, Ju rx.
Mesec ima aplikacioni aspekt sa Ju rx, znaci da ce prodati. Za 6 nedelja ili 6 meseci.

HVALA,AA DA LI JE MOGUCE GLEDATi da su dani u pitanju . za 6 dana joj 6 nedelja i mjeseci je predugo:(

Stoic Watchman
06-11-2010, 23:03
Da li neko zna kako se u horaru gleda da li kuca ima neke lose energije (da ne kazem da li je ukleta i slicno)? Pitano u 6.11. u 21.04, brine me sto je sve u skorpiji, i vladari 4 i 12, a i vladar 8 je u 8.

hvala unapred!

ajana
20-11-2010, 20:14
moj decko je pre 5 meseci dao dosta para drugu da mu doveze auto iz italije. od tada njegov drug se krije, stalno ga laze(evo sad dolazim kod tebe) i nikada ne dodje. auto nije dovezao. ima 2 druga auta koja moj decko zeli da uzme ali ovaj se krije non stop. da li ce drug vratiti mom decku auto koje mu duguje? pitanje sam postavila ja 20.11.2010 urosevac u 13h 27min. ako moze neko da mi pomogne da mi protumaci kartu ili da mi kaze koja planeta predstavlja mog decka, a koja njegovog druga ?
horar http://i54.tinypic.com/21485kl.gif__________________

kristina 88
21-11-2010, 01:56
kada ce moj otac prodati nekretninu tj auto?

http://img163.imageshack.us/img163/1805/autoohorrar.gif

donalea
22-11-2010, 16:48
da li cemo prodati stan kupcima sa kojima pregovaramo? 22.11.2010 god,16:40,beograd?

Fensi88
22-11-2010, 16:56
kada ce moj otac prodati nekretninu tj auto?

http://img163.imageshack.us/img163/1805/autoohorrar.gif

Otac je predstavljen vladarom 4 kuce i to je Sa. Njegova pokretna imovina u koju spada i auto je takodje predstavljena Sa, buduci da je Vodolija na vrhu 5 kuce, njegove 2.kuce, Vidimo da nema aplikacionih aspekta medju vladarima, Sa i kupaca koji su predstavljeni Mesecom, pa do prodaje nece skoro doci.

aziza
07-12-2010, 13:41
Posto se pojavio novi kupac za stan koji je u vlasnistvu mene i moje sestre , i od deal-a nije bilo nista - onda postavljam opet pitanje :dakle , kada cemo prodati stan?
Mrzi me da kacim kartu , datum je 07/12/2010 , u 13.28
Koliko vidim vladar Asc Mars je u aplikaciji (sekstil) sa vl.VII Venerom - za 4 jedinice.
Mars je na 29.38 st.Strelca u IX polju , pa mozda posto je na poslednjim stepenima i ulazi u Jarca znaci neku promenu?
Valjda ce da se sad nesto i desi .

Fensi88
07-12-2010, 16:22
Posto se pojavio novi kupac za stan koji je u vlasnistvu mene i moje sestre , i od deal-a nije bilo nista - onda postavljam opet pitanje :dakle , kada cemo prodati stan?
Mrzi me da kacim kartu , datum je 07/12/2010 , u 13.28
Koliko vidim vladar Asc Mars je u aplikaciji (sekstil) sa vl.VII Venerom - za 4 jedinice.
Mars je na 29.38 st.Strelca u IX polju , pa mozda posto je na poslednjim stepenima i ulazi u Jarca znaci neku promenu?
Valjda ce da se sad nesto i desi .

Opet nista. Mesec, stan, je u separacionom aspektu sa kupcem, Ve, ali i Ma je u separacionom aspektu, tako od prodaje jos uvek nema nista.

kristina 88
07-12-2010, 16:31
Kada ce moja majka dobiti novac od nasledstva koji ocekuje?

http://img152.imageshack.us/img152/972/imanje.gif

aziza
08-12-2010, 14:38
Opet nista. Mesec, stan, je u separacionom aspektu sa kupcem, Ve, ali i Ma je u separacionom aspektu, tako od prodaje jos uvek nema nista.

AU bre Fensi , uvek me bacis u bedak .:(

Fensi88
08-12-2010, 15:19
AU bre Fensi , uvek me bacis u bedak .:(

Da poznata sam po tome, ne umem da lazem :mad: .

Neprilagodjena
13-12-2010, 12:52
Da li cemo muz i ja uskoro promeniti stan, tj da li cemo se uskoro preseliti u drugi stan? Stan iznajmljujemo, zivimo u inostranstvu (nisam sigurna da li su ti podaci uopste potrebni za tumacenje).
Horar
http://i55.tinypic.com/24eow9x.jpg

sladjana
21-12-2010, 18:04
da li da se selim u drugi stan ?
Novi sad 16.12.2010 18.44

Karta : http://i55.tinypic.com/2n7p46u.gif[/quote]

Pošto sam podstanar i samo menjam stan, onda se gleda I kuca i IV kuca ..A venera predstavlja stan gde sam trenutno ...

ja sam Sunce u Strelcu (nije loše)
mesec je pri kraju Ovna 29 stepen (menjanje svakako)
A Venera trenutni stan je u Škorpiji

Rekla bi da mi sleduje menjanje stan jer se zbog VE u škorpiji ne osećam kao u svom stanu a uskoro prelazi u Strelca gde mi je I polje i mene predstavlja pa bi moglo da mi se isplati da odem iz ovog stana ...

Fensi88
21-12-2010, 20:04
da li da se selim u drugi stan ?
Novi sad 16.12.2010 18.44

Karta : http://i55.tinypic.com/2n7p46u.gif

...[/quote]

Ti si Su i Mesec, stan u kome si je Ve, a drugi stan u koji bi presla je vladar 2 znaka u 4 polju, to je Ma.
Su nije ni u jednom dostojanstvu Ve, samo je Mesec u Ve licu, sto ce reci ovaj stan u kome si uopste ti se ne dopada.
Ali Mesec je u znaku Ma znaci taj drugi stan ces mnogo vise voleti, znaci treba da se selis!

sladjana
22-12-2010, 18:14
Ti si Su i Mesec, stan u kome si je Ve, a drugi stan u koji bi presla je vladar 2 znaka u 4 polju, to je Ma.
Su nije ni u jednom dostojanstvu Ve, samo je Mesec u Ve licu, sto ce reci ovaj stan u kome si uopste ti se ne dopada.
Ali Mesec je u znaku Ma znaci taj drugi stan ces mnogo vise voleti, znaci treba da se selis!

Hvala ti, puno...drago mi je da sam nešto pogodila i sama :D ..
A šta ti znači Mesecu znaku Ma?! Misliš na Ovana gde se nalazi sada Mesec pa je tu i Mars ?! :confused:

Fensi88
22-12-2010, 19:03
Hvala ti, puno...drago mi je da sam nešto pogodila i sama :D ..
A šta ti znači Mesecu znaku Ma?! Misliš na Ovana gde se nalazi sada Mesec pa je tu i Mars ?! :confused:
To znaci Mesec je u znaku Ovana i njegov dispozitor je Mars.

Vanesa
17-01-2011, 09:08
Zdravo svima imala bi jedno pitanje a to je vezano za selidbu u drugo mesto ... zelela bi da pitam dali cu ja ove godine da se iselim iz mog stana i predjem u drugi tj. tamo gde moj decko zivi ... hvala svima 17.01.2011 u 9sati u becu

Fensi88
17-01-2011, 13:58
Zdravo svima imala bi jedno pitanje a to je vezano za selidbu u drugo mesto ... zelela bi da pitam dali cu ja ove godine da se iselim iz mog stana i predjem u drugi tj. tamo gde moj decko zivi ... hvala svima 17.01.2011 u 9sati u becu

Ti si Sa, vl 1 kuce, mesto u koje zelis da ides je predstvaljeno Su, vl 7 kuce. Medju vladarima nema buduceg aspekta, kao i izmedju Meseca i Sunca, znaci to je odgovor Ne na tvoje pitanje.

donalea
20-01-2011, 20:19
kad cu se preseliti (ili da li cu se uskoro preseliti)?

http://i52.tinypic.com/mj69g0.gif

avenax
27-01-2011, 14:53
Zanima me da li ću se odseliti u Pulu ?Šibenik, 27.1.2011, 14.52 Hvala:)

kristina 88
27-01-2011, 15:38
da li ce majka dobiti novac od nasledstva koji ocekuje i KADA?

http://img819.imageshack.us/img819/7555/astro2gw01novacnhr52638.gif

milunka
06-02-2011, 00:34
Da li treba da se selim u drugi stan? Drugarica mi se iseljava, pa bi mi ustupila svoje mesto (i cimerku :D ). Prvenstveno mi se ide zbog guzve kod mene... ali dvoumim se jer sam ja na lepsem mestu.
Bgd, 0:34, 6.2.2010.

Tanja_13
12-02-2011, 23:24
Moje pitanje je iz vise pitanja, zivim sa muzom u njegovoj kuci koji je dobio nasledstvom, pre godinu dana smo kupili jos jednu kucu koju smo skoro sredili,pitanje je da li ce mo se ove godine preseliti u tu kuci novu?I ocemo li svi uci u nju, posto mi je brak u krizi mozda cu trebati da isplatim kucu parama koje nemam ni u snu,pitanje je konfuzno i nije jasno,Mozda je bolje da pitam ocu li se ja useliti u tu novu kucu(jel cim se uselim znaci ili se nisam razvela ili sam opljackala nekog za isplatu)?C:\Users\Saša\Pictures\image.GIF
12.02.2011 u 23h24 valjevo

donalea
18-02-2011, 16:08
http://i56.tinypic.com/akdbtg.gif

imamo potencijalnog kupca za stan,da li cemo uspeti da ga prodamo?

Fensi88
19-02-2011, 08:07
http://i56.tinypic.com/akdbtg.gif

imamo potencijalnog kupca za stan,da li cemo uspeti da ga prodamo?

Ti si Sunce na zadnjem stepenu, znak nesrece. Kupac je Sa rx, on ce se predomisliti i odustati. Mesec nema aspekt sa Sa rx, kupcem, niti Sa rx. kupac ima aspekt sa stanom, Ma, znaci NE.

donalea
19-02-2011, 14:34
Ti si Sunce na zadnjem stepenu, znak nesrece. Kupac je Sa rx, on ce se predomisliti i odustati. Mesec nema aspekt sa Sa rx, kupcem, niti Sa rx. kupac ima aspekt sa stanom, Ma, znaci NE.

Hvala Goco,ma i ja isto mislim da nema nista od selidbe sve dok tr Sa ne dodje na Ic (mislim na natalnu naravno) :rolleyes:

Vanesa
15-06-2011, 08:24
Dobro jutro svima ako bi mogla da pitam jedno veoma vazno pitanje u vezi moga decka a to je dali ce on uskoro (jos ove godine) da nadje novi stan tj. da se iseli iz ovoga stana gde sada zivi posto ima velikih problema sa stanarima koji tu zive cak je preslo i u teror i svadje i situacija je stvarno ozbiljna tako da i njega i mene to veoma zabrinjava i sekira ... ako neko moze da mi kaze sta i kako posto sam veoma tuzna zbog toga i zabrinuta, pitanje danas 15. juni u 8 i 20 ujutro, Bec HVALA !!!

kristina 88
17-06-2011, 02:49
da li ce majka dobiti novac od nasledstva koji ocekuje i KADA?

http://img819.imageshack.us/img819/7555/astro2gw01novacnhr52638.gif

da li ce i KADA?

Vanesa
20-06-2011, 09:13
Dobro jutro svima ako bi mogla da pitam jedno veoma vazno pitanje u vezi moga decka a to je dali ce on uskoro (jos ove godine) da nadje novi stan tj. da se iseli iz ovoga stana gde sada zivi posto ima velikih problema sa stanarima koji tu zive cak je preslo i u teror i svadje i situacija je stvarno ozbiljna tako da i njega i mene to veoma zabrinjava i sekira ... ako neko moze da mi kaze sta i kako posto sam veoma tuzna zbog toga i zabrinuta, pitanje danas 15. juni u 8 i 20 ujutro, Bec HVALA !!!
Dragi moji zar stvarno niko nemoze da mi kaze par reci u vezi ovoga problema :(

kristina 88
22-06-2011, 00:52
prvi put postavih u januarau sada mogu ponovo :)JAKO MI JE VAŽNO!

Kada cemo dobiti novac od nasledstva majke koji očekujemo?

http://imageshack.us/photo/my-images/41/astro2gw01novanasledstv.gif/

cmokic78
22-06-2011, 12:00
Kada cu dobiti novac koji mi po dogovoru sleduje od majkinog nasledstva

http://s581.photobucket.com/albums/ss260/cmokic78/?action=view&current=astro_2gw_234_novac3441328767.gif

Shmishonja
14-09-2011, 08:01
Aj' pošto vidim da 95% vas ne ostavlja podatke od horarnog pitanja, već samo link od čarta ~ molba : ostavide DATUM, VREME, MESTO kada ste horarno pitanje postavili, link od čarta je nebitan, mnogi od nas koji će uzeti da odrade horarac i ne gledaju taj čart, jer koriste svoj neki astro-program na koji su navikli (zbog Ptolomejeve tabele i svih ostalih dodataka vezanih za čart i bitnih za dobijanje odgovora na horarno pitanje) :)

A ako već želite da pored podataka (datum, vreme, mesto) ostavite i link od čarta, odnak morate da ga lepo sačuvate u kompu kada ga odradite preko http://www.astro.com/ pa da ga upload preko :

~ ili dodaj.rs
~ ili http://imageshack.us/
~ ili tinypic.com

da bi taj čart i OSTAO u postu posle 24h ;)

Chither
05-12-2011, 21:44
Da li mi predstoji preseljenje u narednih par meseci? (nije u pitanju ni kupovina stana ni iznajmljivanje vec potencijalni prelazak u porodicni stan).

Kragujevac 05.12.2011. 21:38 Regiomontanus

malamaza
09-02-2012, 21:04
može li mi netko pogledati kad će se prodati svekrvin stan ?
zadar, 09.02.2012. 21:00
hvala puno unaprijed

manila
15-02-2012, 09:50
danas popodne u 16h idem pokazivat stan koji prodajem, postavila sam pitanje dal će ga kupit ovaj kupac?
ja iz karte vidim da odgovor nije potvrdan, pa ako nisam u pravu, voljela bi da me netko ispravi:)?
isto tako, ako se netko dovoljno razumije, pa mi vidi tu neku vremensku poveznicu, odnosno dal ću ga uspijet prodat u skorije vrijeme?

STAN (http://tinypic.com/view.php?pic=2rrmpux&s=5)

nedda
15-02-2012, 16:35
Manila, a sta gledas kao signifikatora kupca?

manila
24-02-2012, 12:27
Manila, a sta gledas kao signifikatora kupca?

ja sam AC, a kupac je DC, znači MA u djevici

odo ovoga nije bilo ništa:)))
čekamo drugog kupca

Vanesa
26-04-2012, 11:10
Neznam dali sam ovde na pravoj temi ali razmisljala sam da sredim moje mesto zivljenja znaci stan da preuredim da kupim novi namestaj i jos neke stvari i posto to nije mala investicija inetresuje me dali da to uradim sad ili bolje da cekam neznam sta moze da me strefi pa da ostanem u nekakvim dugovima sta je pametnije help :)

Tanja_13
22-05-2012, 09:35
Da li cu se u toku ove godine preseliti u novu kucu ? Valjevo 22.05.2012 9h34min
Kuca je kupljena ali nikako da se finansiski skockamo i predjemo u nju fali nam namestaj i fasada :(

aquamortis
22-05-2012, 18:14
ne ide pod ljubavne horarce pa cu pitanje ovdje postavit ako netko zna kako gledat neka proba vidjeti horar

da li ce se bivsi decko preselit u Hrvatsku ? i ako da kada
da li ce se vratit roditeljskom domu ako se nece selit u Hrv.?

http://tinypic.com/view.php?pic=2duj8nm&s=6

hvala

Lily
27-06-2012, 11:34
Cao svima ;) !
Ne znam da li postavljam pitanje na pravom mestu.
Zanima me KAD cemo se preseliti u drugi grad. Velika mi je zelja, izvesno je da hocemo, samo me intresuje KAD ce se to realizovati. Evo horarac: http://tinypic.com/view.php?pic=5l19qt&s=6
Bila bih zahvalna kad bi neko mogao da baci pogled! Hvala unapred :)

sladjana
01-07-2012, 12:52
Necu vise biti podstanar, nemam para za to vise. Selim se kod sestre u kucu gde ona zivi a to je u stvari kuca mog oca, tu smo svi ziveli pre nego sto su nam se roditelji rastali . Pitanje je kako ce mi biti tu ? 01.07.2012 Novi sad 12-53

ps meni licno nije nesto ali tako mora , postavicu kartu

Evo je http://i49.tinypic.com/u9gd1.gif

Ja sam predstavljena Asc-om tj Venerom u 9 polju u Blizancima , Mo je u Strelcu

A pitanje se gleda iz 4 polja Jarac Sa kao vladar u samom ASc u Vagi ...koji nema aspekte znaci neutralnost ...

Ve ima sa Ma aplikaciju ....mozda nije lose , neko pametniji mozda vise vidi ...

hotica
13-08-2012, 21:38
Dali ču uspeti izvršiti prodaju kuču u kojoj živim i kupiti ovu koju sam upravo preuzela u dve i pol godine ?Kuča koju prodajem kupila sam 2001 a ovu koju sam kupila moram da isplatim u roku dve i pol godine.
Pitanje postavljeno u Ljubljani 13.08.2012 u 21:32min.

manila
14-08-2012, 14:12
Da li ću uspjeti prodati nekretninu do kraja 2012.g

http://tinypic.com/view.php?pic=ws9384&s=6

ja kao prodavatelj sam MA u konjukciji sa SA, borba i težina, SA ne da, moj vladar je taj kupac koji je predstavljen VE
kontakta između vladara AC i DC nema, e sad, zanima me ova konjukcija MO i VE, jel bi to spasilo stvar ili pogoršalo?
ima li nade ikakve:)?

Ninche
01-09-2012, 20:41
Zanima me da li postoji mogucnost da tata pristane da mi kupi motor za 18ti rođendan? Posto planiram da mu trazim, on mi je rekao da biram između auta i motora, ali znam da je on vise za auto..
Molim vas, neka neko pogleda, značilo bi mi!

http://i37.servimg.com/u/f37/11/37/33/03/astro_12.gif

Vanesa
04-09-2012, 08:39
planiram da 2013 pocnem dole kod nas da pravim neku kucicu ili da kupim neku kucicu nista posebno skromno ali ipak moje pa me interesuje dali cu uspeti dali da pocnem ili da cekam jos sta vi mislite ( ipak to nije tako mala stvar) :) danas je 04.09.12 bec, 08:40 sati.

Mortissa
13-09-2012, 16:27
Kada ću prodati kuću? U planu mi je preseljenje u drugi grad .

manila
17-09-2012, 09:14
Molim pomoć

da li ću prodati bilo dio nasljedstva do kraja 2012.

http://tinypic.com/view.php?pic=amsajs&s=6

milunka
20-09-2012, 12:07
Uskoro bi trebalo da se preselim iz stud. doma, pa me zanima da li cu uspeti da nadjem ok stan i sa kim? Tacnije, kakva mi promena sledi?
Pitanje post. 20.09.2012. u 11:58, Beograd.
Evo karte: http://i46.tinypic.com/160vrwi.gif

Asc na 0 stepenu, bas sam ga poranila x) A i jesam, realno, tek od decembra mi trebalo da se selim, ali pitanje me vec muci. Pa vi vidite da li moze da se tumaci, ili da sacekam :)

manila
01-10-2012, 14:06
molim, molim pomoć
prodaja nekretnine, muči me separacija između JU i ME
ali je aplikacija ME i MO, smisha kaže da su baš za to opozicije
JU je u 7 kući, MO u 4, VE aplikacioni trigon sa MO

jel to znači da ću prodat taj stan?

molim nekog please

karta (http://tinypic.com/view.php?pic=34rc2tg&s=6)

ako netko želi učiti, moja kupoprodaja od gore nije dobro prošla:)
pitanje se odnosilo na određenog kupca, taj nije stan niti pogeldao kako spada i ostavio me totalno razočaranu.
tu se radi vjerojatno o ovoj separaciji između vladara DC i AC, separacija je dala negativna odgovor

Vanesa
02-10-2012, 16:30
Molim nekoga za pomoc bar malu malecku ... zelela bi da pitam dali postoji mogucnost da kupim jedan stan koji vec duze vremena imam u glavi dali postoji perspektiva u skorijoj buducnost da taj stan bude moje vlasnistvo ja ovde zivim u inostranstvu i vecno sam neki podstanar :(
bec, 16 : 25 min, 02.10.2012 PLEASE HELP !!!

manila
16-10-2012, 15:06
................................

milunka
31-10-2012, 18:44
Ako nekog ima ovde, ja bih ponovila svoje pitanje o tome
da li cemo da iznajmimo stan i kakav?
http://i47.tinypic.com/2cmsm05.gif
Mislim da je ova karta radikalna, posto je vec doslo pravo vreme da se postavi ovo pitanje :)

Vanesa
08-11-2012, 09:36
Neznam dali ovo pitanje spada ovdje ili na drugo mesto ali tako sam ljuta da bi mogla da puknem jer nemogu da verujem da su ljudi tako zlobni iz cista mira, jucer smo dobili naredjenje da skinemo nasu sat. antenu koju smo stavili na balkon i zvali smo odkud to odjednom kad stoji tu vec 4 god, i covek nam kaze da nas neko prijavio i da moramo jer trebas kao dozvolu i bla bla uhhhh mi sumnjamo na jednu zenu nasu prvu susedu da je to ona bila dali moze to nekako da se vidi preko horara danas je 08.11.2012 sati je 09:30, bec ... molim vas mi sumnjamo na nju pogotovo ja ali nemam dokaze ali hocu da znam dali sam u pravu sa mojom sumnjom molim vas ako neko ume da mi odgovori dali je to moguce nekako odrediti sta se tu desava :(