Pitanja O Poslu [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Pitanja O Poslu

Strane : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Shmishonja
13-04-2009, 11:04
Ovde je tematika okrenuta ka poslu :
~ da li ću dobiti taj posao?
~ kontakt sa ljudima na poslu?
~ da li ću zadržati ovaj posao?
~ da li ću uspeti da povratim ovaj posao?
~ kako će mi biti na poslu?
~ sledeći posao?
~ da li će preduzeće za koje radim otići pod stečaj?
~ pitanja profesionalnog poziva [ovo se najviše koristi u analizi natalnog čarta]

DA LI ĆU DOBITI TAJ POSAO?
Gleda se :
~ vladar Asc' + Mesec
~ vladar Mc'
~ dostojanstva i aplikacije.

LJUDI NA POSLU :
Gleda se :
~ vladar Asc' + Mesec
~ vladar Mc = ako je pitanje vezano za šefa i sve one kojima je pitač "podredjen"
~ vladar Desc' = ako je pitanje vezano za kolegu/koleginicu
~ vladar VI polja = ako postoje osobe koje su "podredjene" pitaču.
~ recepcije, dostojanstva, aplikacije.

DA LI ĆU ZADRŽATI OVAJ POSAO ?
Gleda se :
~ vladara Asc'
~ Mesec je od velike važnosti [ako je u praznom hodu, to je DOBRO ~ situacija stagnira]
~ ako su ili vladar Asc' ili vladar Mc' u FIXNOM znaku ~ tkakodje situacija je fixna i stagnira pa nema promene.
~ recepcije su najbitnije naravno.
~ u slučaju konkurencije za to radno mesto dodajemo analizi i vladara VII polja kao konkurenta.

DA LI ĆU USPETI DA POVRATIM POSAO?
~ najidealnije je da je ili vladar Asc' ili vladar Mc' RETROGRADAN ili je neko od njih krenuo direktno.
~ ako je vladar Asc' ili u XI [pa je retrogradan] ili u IX [i direktan] i svojim kretanjem "ide ka" X polju takodje je znak vraćanja na posao, ali ako je situacija obrnuta ~ planeta je retro u X polju i ide ka IX polju = pitač "ide sa posla" ili je planeta direktna i nalazi se na kraju X polja i ide ka XI polju = ista situacija...
~ naravno, aplikacije i recepcije.

KAKO ĆE MI BITI NA TOM POSLU ~ DA LI DA GA PRIHVATIM ?
Gledamo :
~ vladara Asc' + Mesec
~ vladara Mc'
~ vladara XI polja [kao pokazatelj plate ~ jer u 90% slučajeva posao se menja upravo zbog toga]
~ recepcije, dostojanstva i aplikacije se podrazumevaju.

SLEDEĆI POSAO ?
Obično je pitanje "Da li da napustim ovaj posao i počnem da radim ovaj drugi posao koji mi nude?" ObAVEZNO PRVO NAPRAVITE RAZLIKU IZMEDJU TRENUTNOG I POTENCIJALNOG POSLA!

Gleda se :
~ trenutni posao u ovom slučaju je predstavljen IX poljem, a potencijalni posao je predstavljen X poljem, ako je osoba na primer upravo donela odluku da da otkaz pa je na "klackalici" da li da odense odluku direktoru ili ne.
~ takodje, koristimo drugu opciju ~ trenutni posao je X polje, a potencijalni posao je XI polje, ako je osoba i dalje na svom radnom mestu ali je dobila interesantnu ponudu za nov posao pa se opet ona premišlja šta da radi.
~ takodje, vrh X polja nam je glavni pokazatelj ~ ako je na početku znaka, na primer na 03° Blizanca, a pitač je već dugo u toj firmi, onda ipak uzimamo da je trenutni posao predstavljen vrhom IX polja [u ovom slučaju Bikom] a da je X polje sledeći posao. MORATE BITI VRLO FLEXIBILNI, PRILAGODLJIVI i INVENTIVNI pri analizi ovakvih horaraca.
~ promena vladara Asc' ili planete koja predstavlja trenutni posao takodje nam ukazuje na neku odredjenu vrsti promene ~ ovde JAKO OBRATITE PAŽNJU U KOJI ZNAK SLEDEĆI ULAZI TA PLANETA jer će nam ta nova pozicija ukazati na SITUACIJU I SAM KVALITET TOG NOVOG POSLA I POZICIJU KLIJENTA U FIRMI. Ako je u dobrim dostojanstvima, onda je odgovor dobar, a ako ulazi u znak svog pada ili izgona, bolje je ostati na tom starom radnom mestu i čekati novu priliku.

DA LI ĆE FIRMA ZA KOJU RADIM USKORO OTIĆI POD STEČAJ ?
Ovo pitanje analiziramo kao da je firma živo biće pa koristimo tumačenje vezano za tematiku VIII polja.

yoohoo
13-04-2009, 11:42
Da li cu ja uskoro promeniti posao ili dobiti unapredjenje u ovoj firmi? 13.04.2009. 11h40

Shmishonja
13-04-2009, 12:18
Da li cu ja uskoro promeniti posao ili dobiti unapredjenje u ovoj firmi? 13.04.2009. 11h40

Da vidimo ~ ti si Asc' u Raku, sa Mesecom na 08° Strelca u V polju, a posao je X polje sa Marsom na 22° Riba u IX polju.

Da bi dobili potvrdan odgovor, trebalo bi da postoji aplikacija izmedju Meseca i Marsa, ili Meseca i vladara XI polja ~ u ovom slučaju ~ Venere ~ na žalost izmedju njih postoji separacija. Samim tim, za sad, odgovor je, na žalost, negativan :(

zujalica
13-04-2009, 12:50
Evo i ja cu postaviti pitanjce vezano za posao... malo idem van ovih formulisanih pitanja, al' sta da radim. :) Posto me uskoro ocekuje promena mesta boravka, zanima me da li cu odmah po preseljenju uspeti da nadjem posao i da li ce to biti isti ili drugaciji od ovoga koji sada radim? Pitanje postavljeno u 12:49 h 13.4.'09 u Nisu

Shmishonja
13-04-2009, 12:59
Evo i ja cu postaviti pitanjce vezano za posao... malo idem van ovih formulisanih pitanja, al' sta da radim. :) Posto me uskoro ocekuje promena mesta boravka, zanima me da li cu odmah po preseljenju uspeti da nadjem posao i da li ce to biti isti ili drugaciji od ovoga koji sada radim? Pitanje postavljeno u 12:49 h 13.4.'09 u Nisu

Da vidimo ~ ti si ovde Asc' u Lavu sa Suncem na 23° Ovna na samom kraju IX polja ~ seliš se/duže putovanje. Mesec takodje si ti, a on je na 08° Strelca na samom vrhu V polja ~ srce ti je okrenuto kreativnim poslovima i uživanju u životu.

Trenutni posao je predstavljen X poljem na 27° Ovna ~ divna simbolika nečega "što se završava i ide dalje" i tu je Mars na 22° Riba na kraju VIII polja "ide" ka vrhu IX polja ~ i posao se "kreće"---

Potencijalno / uslovno rečeno "nov" posao je XI polje koje je u Biku, sa retrogradnom Venerom na 29° Riba u O° sa vrhom IX polja ~ tebe budući posao već "čeka" u inostranstvu. Njena prva aplikacija je O° sa Marsom!

S obzirom da izmedju Sunca i Venere nema povezivanja, mogli bi da kažemo da nećeš baš odmah naći posao koji želiš, ali s obzirom na druga dva pokazatelja promena ~ vrh X na krajnjim stepenima i Venera O° vrh IX polja i O° Mars ~ moguće je da ćeš za jedno -/+ 3 meseca naći željeni posao u tvojoj struci :)

Mlada
13-04-2009, 13:00
i mene zanima da li cu dobiti uskoro posao? trebala bi raditi neki film sad negdje od 5 mj,pa me zanima da li ce biti ista od toga,pitanje je postavljano danas 13.4.2009. u 12.59 u Zagrebu

Shmishonja
13-04-2009, 13:07
i mene zanima da li cu dobiti uskoro posao? trebala bi raditi neki film sad negdje od 5 mj,pa me zanima da li ce biti ista od toga,pitanje je postavljano danas 13.4.2009. u 12.59 u Zagrebu

Da vidimo ~ ti si Sunce u Ovnu na samom kraju IX polja i Sunce ide ka vrhu X polja -/+ 1° [-/+ 1 mesec ] i dodatno si Mesec u Strelcu u V polju ~ krativni poslovi ~ film. Posao je Mars u Ribama na samom vrhu IX polja ~ posao je u inostranstvu? Mars ima prvu apliakciju O° sa Venerom.

Za sad nema povezivanja niti izmedju Sunca i Marsa, niti izmedju Meseca i Marsa. Ali zato upravo Sunce uskoro ulazi u X polje ~ bićeš u poziciji da bolje sagledaš celu situaciju i tako sebi napraviš bolje uslove za dalje jer je moguće da ćeš ne samo imati prilike da pregovaraš za bolje uslove što se tiče posla za koji si pitala, već će ti ponuditi i još jedan dodatni posao [koji će ti se isto dopasti] :)

zujalica
13-04-2009, 13:22
Da vidimo ~ ti si ovde Asc' u Lavu sa Suncem na 23° Ovna na samom kraju IX polja ~ seliš se/duže putovanje. Mesec takodje si ti, a on je na 08° Strelca na samom vrhu V polja ~ srce ti je okrenuto kreativnim poslovima i uživanju u životu.

Trenutni posao je predstavljen X poljem na 27° Ovna ~ divna simbolika nečega "što se završava i ide dalje" i tu je Mars na 22° Riba na kraju VIII polja "ide" ka vrhu IX polja ~ i posao se "kreće"---

Potencijalno / uslovno rečeno "nov" posao je XI polje koje je u Biku, sa retrogradnom Venerom na 29° Riba u O° sa vrhom IX polja ~ tebe budući posao već "čeka" u inostranstvu. Njena prva aplikacija je O° sa Marsom!

S obzirom da izmedju Sunca i Venere nema povezivanja, mogli bi da kažemo da nećeš baš odmah naći posao koji želiš, ali s obzirom na druga dva pokazatelja promena ~ vrh X na krajnjim stepenima i Venera O° vrh IX polja i O° Mars ~ moguće je da ćeš za jedno -/+ 3 meseca naći željeni posao u tvojoj struci :)

Shmisho, prvo veliko hvala za ovako expresan odgovor! :) Tacno je da mi je srce okrenuto kreativnim poslovima i ovo za -/+ 3 meseca da cu doci do posla se uklapa u neku proceduru koja postoji u ovom poslu koji sada radim (letnja pauza), a to daje mogucnost da se mozda nesto i drugo priuci. :D
Samo se inostranstvo ne uklapa, jer ne selim se vani , vec u Bgd (mada je i on druga drzava za ovu sredinu).
Jos jednom HVALA...

selena
13-04-2009, 20:32
molim za pomoć!
pitanje je hoće li moj otac dobiti otkaz u firmi kojoj sad radi budući da je već treći tjedan na neobjašnjivim slobiodnim danima???(radi u inozemstvu i navodno nema još posla)
cakovec,13.4.2009,20.27
http://i43.tinypic.com/35ap1xe.gif

vilenija
13-04-2009, 22:48
molim za pomoć!
pitanje je hoće li moj otac dobiti otkaz u firmi kojoj sad radi budući da je već treći tjedan na neobjašnjivim slobiodnim danima???(radi u inozemstvu i navodno nema još posla)
cakovec,13.4.2009,20.27

ovde imamo neke pokazatelje pozitivnog, a neke negativnog odgovaora...

razlozi da verujem da ce tvoj otac ostati na poslu su to sto su uglovi u fiksnim znakovima, sto celoj karti daje neku stabilnost...
zatim, saturn (tvoj otac) je retrogradan (povratak na staro)....

sto se firme tice ona je prilicno stabilna, mars (vladar X od IV) je u svom triplicitetu, terminu i licu, pa nisam sigurna koliko je tacna cinjenica da posla nema...

ali, saturn i mars su u separacionoj opoziciji sto je negativan pokazatelj da ce zadrzati posao...
a i tacka otpustanja (SA+JU-SO) je na 3*13' raka, znaci dispozitor je mesec koji je u aplikaciji sa saturnom...

tako da su sanse za ostanak na poslu male....

selena
13-04-2009, 22:54
dakle prevladava negativan odgovor koliko sam shvatila???

loreley
13-04-2009, 22:57
ajoj...sve beki teški odgovori...mene zanima hoće li se na mom poslu stanje malo smiriti ili ću naći u dogledno vrijeme neki bolji novi posao? pitanje postavljeno u čakovcu, 22:52,

pizzon
14-04-2009, 08:40
e, ovo je isto *moja* tema.
mislim, posao mi na *samrti* mnogo ljubavi i truda ulozio sam u njega a on mi uzvraca sansom da radim do iznemoglosti i ekonomskim kolapsom. vec neko duze vreme ne smem prosto nista da pipnem, sve se ponisti! prodajem boje i lakove, moja neuzvracena poslovna ljubav.
pa mislim, sta bi bio moj pravi izbor. nisam ja megaloman, jednostavno verujem da sam realan u tom poslovnom smislu.
nije to ono, zelim j.roberts pa nema. normalno da se salim. volim da
kuckam :)
mozda rad sa nekom drugom robom ??

14.04.09- 08.25 h

Shmishonja
14-04-2009, 10:31
molim za pomoć!
pitanje je hoće li moj otac dobiti otkaz u firmi kojoj sad radi budući da je već treći tjedan na neobjašnjivim slobodnim danima???(radi u inozemstvu i navodno nema još posla)
cakovec,13.4.2009,20.27

ovde imamo neke pokazatelje pozitivnog, a neke negativnog odgovaora...

razlozi da verujem da ce tvoj otac ostati na poslu su to sto su uglovi u fiksnim znakovima, sto celoj karti daje neku stabilnost...
zatim, saturn (tvoj otac) je retrogradan (povratak na staro)....

sto se firme tice ona je prilicno stabilna, mars (vladar X od IV) je u svom triplicitetu, terminu i licu, pa nisam sigurna koliko je tacna cinjenica da posla nema...

ali, saturn i mars su u separacionoj opoziciji sto je negativan pokazatelj da ce zadrzati posao...
a i tacka otpustanja (SA+JU-SO) je na 3*13' raka, znaci dispozitor je mesec koji je u aplikaciji sa saturnom...

tako da su sanse za ostanak na poslu male....

Da vidimo ~on je retrogradni Saturn u Devici u horarnom X polju, njegovom VII polju. Njegov posao je horarno I polje, tj. Mars u Ribama u horarnom V polju, tj. njegovom II polju.

S obzirom da ne postoji povezivanje izmedju Marsa i Saturna [koji inače imaju separacionu 180° ] ne bi trebalo da dobije otkaz.

E, sad, da vidimo aplikacije ~ Satrun ima prvu aplikaciju sa Mesecom [njegovim VIp.] pa sa Jupiterom [IIp.] Mars ima prvu aplikaciju sa Venerom O°[ne računam što Mesec kad sklopi 90° sa Saturnom, pa 60° sa Jupiterom, upravo ima 90° sa Marsom]

Za tvog oca deluje da nema posla, jer Saturn nema povezanost preko tabele sa Marsom, a ni Mars nema povezanost sa Saturnom ~ zaista nema posla u njegovoj struci trenutno.

mesecarka
14-04-2009, 11:18
Da li cu da dobijem VIZU?
http://tinypic.com/view.php?pic=14t318j&s=5?

Shmishonja
14-04-2009, 12:10
Mene zanima hoće li se na mom poslu stanje malo smiriti ili ću naći u dogledno vrijeme neki bolji novi posao? pitanje postavljeno u čakovcu, 22:52, 13.04.2009.

Da vidimo ~ ti si Asc' u Strelcu, sa Jupiterom u Vodoliji u III polju i Mesec u Strelcu u I polju.

Posao je X polje u Devici, sa Merkurom u Biku na kraju V polja. Potencijalno nov posao je XI polje, tj retro Venera u Ribama.

Ti trenutni posao ne "osećaš" kao "svoje pravo radno mesto" jer Jupiter [ti] nema povezanost sa Merkurom preko tabele, niti Merkur ima povezanost sa Jupiterom. S druge strane, tvoja duša skoro da mrzi to radno mesto [Mesec je u izgonu Merkura] iako Merkur egzaltira Mesec i na njegovom je stepenu, na neki način "posao" pokušava da ti se dopadne i da ti skrene pažnju da nije baš sve tako "crno". Sledeći posao je predstavljen egzaltiranom Venerom ~ on deluje savršeno i svetlucavo i kao "stvoren za tebe" ~ Venera je pod vladavinom Jupitera, ali opet, ti i kao Jupiter i kao Mesec nemaš uopšte povezanost sa Venerom.

Šta će se dalje desiti ~ pokazaće nam aplikacije ~ Mesec ima prvu aplikaciju sa retro Saturnom : neke informacije koje su ti do sad delovale kao trač i neistina vezano za posao će sad da "isplivaju" na površinu i tako ti stvoriti bolju sliku celokupne situacije. Jupiter ima prvu aplikaciju pa sa Mesecom : ti ćeš sama sa sobom da rešiš neke nedoumice i probleme. Merkurima prvu aplikaciju sa Saturnom. Venera nema aplikaciju ni sa Mesecom, ni sa Merkurom, ni sa Jupiterom.

Iz ovog "vrzinog kola" vidimo da Saturn povezuje Mesec i Merkur ~ samim tim, ti bi trebalo da ostaneš na radnom mestu na kojem si sada. A nekog vidnog poboljšanja i neće baš biti.

e, ovo je isto *moja* tema.
mislim, posao mi na *samrti* mnogo ljubavi i truda ulozio sam u njega a on mi uzvraca sansom da radim do iznemoglosti i ekonomskim kolapsom. vec neko duze vreme ne smem prosto nista da pipnem, sve se ponisti! prodajem boje i lakove, moja neuzvracena poslovna ljubav.
pa mislim, sta bi bio moj pravi izbor. nisam ja megaloman, jednostavno verujem da sam realan u tom poslovnom smislu.
nije to ono, zelim j.roberts pa nema. normalno da se salim. volim da
kuckam :)
mozda rad sa nekom drugom robom ??

14.04.09- 08.25 h

Da vidimo ~ ti si Asc' u Blizancima, sa Merkurom u Biku u XII polju i Mesec u Strelcu u VII polju. Posao je predstavljen X poljem u Vodoliji, sa retro Saturnom u Devici u O° sa V poljem.

Mesec povezuje Jupitera i Saturna u ovom tvom slučaju, a i sam Merkur ima aplikaciju 120° sa Saturnom.

Iz ovoga se vidi da neko ko sa tobom radi [neko iz porodice ~ na samom vrhu VII polja je taj Mesec, a Saturn je na vrhu V polja = supruga, dete... ili pak neki partner sa kojim imaš zajednički poslovni ugovor] ima velikog udela na celokupnu poslovnu situaciju kod tebe i da je razlog što tebi posao stagnira! Kada se budu rešili njihovi problemi, tada će sve krenuti i na bolje po tebe i tvoj posao.

Dodatno, s obzirom da ti je posao pod vladavinom retro Saturna, nije ni čudo za stagnaciju i "ide sve nizbrdo" situacije... Orijentaciono vreme kada bi trebalo da se oseti odredjeni pomak na BOLJE je -/+ 6 meseci.

A što se tiče opcije ~ da li je taj posao za tebe ~ Merkur [ti] nema povezanosti sa Saturnom [posao] a s druge strane Saturn je totalno orijentisan na Merkura!
Ti si samo umoran od svega što ti se do sad desilo u tvojoj porodici, pa se to reflektovalo i na ostatak tvog poslovno/privatnog života, pa ti se zato i čini da taj posao i nije pravi izbor, ali to u stvari jeste pravi posao za tebe.

Shmishonja
14-04-2009, 13:02
Da li cu da dobijem VIZU?
http://tinypic.com/view.php?pic=14t318j&s=5?

Da vidimo ~ ti si Asc' u Raku, sa Mesecom u Strelcu, a viza je predstavljena X poljem i Marsom u Ribama. Vas spaja Jupiter [IX polje] tako da je odgovor potvrdan :)

mesecarka
14-04-2009, 14:01
Thanks! :)
Bar malo optimizma, s obzirom da sam nocas sanjala da je nisam dobila... :(

wireless
14-04-2009, 15:50
Ave Horarnom guverneru Taurunuma i zapadnih rimskih provincija! Od pitanja ovog lokalnog življa ne može se više normalno živeti ovde... :D

Pretpostavljam da i ovde može da se primeni trik da kada ti 10. kuća zauzima dva znaka gledaš prvi znak i vladare kao signifikatore starog posla a drugi znak i vladare kao novi posao? I isto u slučaju trećeg znaka gde je drugi preskočen, to nema veze, gleda se njegov vladar, a ne trećeg znaka, logično je tako, zar ne?

Shmishonja
14-04-2009, 18:59
Ave Horarnom guverneru Taurunuma i zapadnih rimskih provincija! Od pitanja ovog lokalnog življa ne može se više normalno živeti ovde... :D

Pretpostavljam da i ovde može da se primeni trik da kada ti 10. kuća zauzima dva znaka gledaš prvi znak i vladare kao signifikatore starog posla a drugi znak i vladare kao novi posao? I isto u slučaju trećeg znaka gde je drugi preskočen, to nema veze, gleda se njegov vladar, a ne trećeg znaka, logično je tako, zar ne?

To bi trebalo tako da bude ~ barem ja tako i gledam. Onaj "treći" umetnuti znak mi je na primer smernica da možda još neka opcija "trećeg" posla se negde "skriva" i čeka povoljan trenutak da "iskoči" na videlo ;)

sahadow452
15-04-2009, 21:25
ima li poslovne promene na vidiku...:(

[/URL][URL="http://img151.imageshack.us/my.php?image=horarac.gif"]http://img151.imageshack.us/img151/8100/horarac.th.gif (http://astro.axisdraw.com/forum/%5BURL=http://img151.imageshack.us/my.php?image=horarac.gif%5D%5BIMG%5Dhttp://img151.imageshack.us/img151/8100/horarac.th.gif%5B/IMG%5D%5B/URL%5D)

Shmishonja
16-04-2009, 09:38
ima li poslovne promene na vidiku...:(

http://img151.imageshack.us/img151/8100/horarac.th.gif (http://img151.imageshack.us/my.php?image=horarac.gif)

Da vidimo ~ Regiomontanus ne Plasidus •

Ti si Asc' u Škorpionu sa Marsom u Ribama na kraju IV polja i Mesec u Jarcu u II polju.

Posao je X polje u Lavu [i to na krajnjim stepenima] sa Suncem u Ovnu u O° sa vrhom VI polja. Samim tim malo ćemo da gvirnemo i Merkur u Biku kao sledećeg vladara X polja.

Da bi dobili potvrdan ogovor moramo da imamo povezivanje ili izmedju Meseca i Sunca ili izmedju Marsa i Sunca. Ili možda Mesec ~ Merkur, ili Mars ~ Merkur... Od svega ovoga imamo samo povezivanje Mesec 120° Merkur.

Odgovor je sledeći : još ćeš čekati, za jedno -/+ 2 meseca situacija će doći do svoje kulminacije, a posle za jedno -/+ 3 meseca će uslediti neverovatan boljitak za tebe :)

LaLuna
16-04-2009, 11:02
http://www.topsmileys.net/smilies/employed/construction.gif (http://www.topsmileys.net)
Sta se desava sa firmom u kojoj radim (s obzirom da je pritisak u poslu veliki, a love nema)? Da li da ostanem ili odem?
http://img25.imageshack.us/my.php?image=posaoc.gif

Shmishonja
16-04-2009, 11:28
http://www.topsmileys.net/smilies/employed/construction.gif (http://www.topsmileys.net)
Sta se desava sa firmom u kojoj radim (s obzirom da je pritisak u poslu veliki, a love nema)? Da li da ostanem ili odem?
http://img25.imageshack.us/my.php?image=posaoc.gif

Da vidimo ~ ti si Mesec u Jarcu na 13° skoro u O° sa VII poljem, a firma je Jupiter u Vodoliji na 21°. Mesec je blizu VII polja [konkurencija medju kolegama za to radno mesto ~ ti se brineš da neko ne dodje na tvoje radno mesto i sve vezano za taj Jupiter je za Mesec u padu ~ ti zaista ne voliš to radno mesto / firmu] Jupiter je u VIII polju [ a to je 11 polje od X polja ] i povezan je sa Mesecom samo tako što se nalazi na stepenu kojim on vlada ~ ovo nam daje situaciju da je firma relativno pozitivno orijentisana na tebe, ali ne razmišlja previše o tome da ako treba zbog svog profita [VIII polje ~ tudj profit] te zameni sa nekim drugim.

Ono što je interesantno, je činjenica da je MC' na 27° Riba [što je nešto "pred kraj" a i sam znak Riba označava "kraj jednog ciklusa"] Sledeći vladar je Mars na 25° Riba u O° sa MC' ~ a inače je Ovan umetnut u X polju ~ ti "tiho" razmišljaš o promeni]

E, sad, da vidimo šta će biti sa tvojim radnim mestom ~ Mesec i Jupiter nemaju povezivanje aspektom, niti ih ijedna planeta spaja. U suštini to pokazuje stagnaciju i "ništa se ne dešava". Takodje, može ukazati i na smirivanje situacije i same napetosti.

A da li da odeš tj. tražiš drugi posao ~ upravo taj Mars u Ribama je potencijalni drugi posao, kao i Venera koja vlada XI poljem koje se zvanično vezuje za "nov posao". Ovde imamo opet opciju da ti kao Mesec nemaš povezanost ni sa Marsom ni sa Venerom. Tako da je odgovor za ovo drugo pitanje ~ isto kao i prošlo ~ ne bi trebalo ništa da tražiš, već da još malo strpljivo miruješ.

thalatte
16-04-2009, 14:41
Horarci pršte na sve strane :cool:

Mene zanima dali ću ostati na sadašnjem poslu...(možda dal ću dobit za stalno) ??? (trenutno sam na zamjeni)

http://i43.tinypic.com/2zjm4oy.gif

Asc Lav- signif. Sunce
Mc u Biku- signif Venera

Mjesec 120 Saturn 0aplikacija (ako je važan konkurent tj. sig. 7.me kuće) što bi značilo??

Mene ovo asocira na trenutnu situaciju,ja sam na zamjeni profesorici koja je starija i koja je pred penzijom,još se ne zna da li će se vraćati (vjerojatno hoće) i kada...

aura
16-04-2009, 14:54
Da li ću naći bolji posao u dogledno vreme?

Pitanje postavljeno 16.04.2009. u 14:53 u Kragujevcu

sahadow452
16-04-2009, 20:14
Da vidimo ~ Regiomontanus ne Plasidus •

Ti si Asc' u Škorpionu sa Marsom u Ribama na kraju IV polja i Mesec u Jarcu u II polju.

Posao je X polje u Lavu [i to na krajnjim stepenima] sa Suncem u Ovnu u O° sa vrhom VI polja. Samim tim malo ćemo da gvirnemo i Merkur u Biku kao sledećeg vladara X polja.

Da bi dobili potvrdan ogovor moramo da imamo povezivanje ili izmedju Meseca i Sunca ili izmedju Marsa i Sunca. Ili možda Mesec ~ Merkur, ili Mars ~ Merkur... Od svega ovoga imamo samo povezivanje Mesec 120° Merkur.

Odgovor je sledeći : još ćeš čekati, za jedno -/+ 2 meseca situacija će doći do svoje kulminacije, a posle za jedno -/+ 3 meseca će uslediti neverovatan boljitak za tebe :)

Pretpostavila sam...no dobro....ni +/- 3 meseca nije tako strasno...izdrzacu i to..:rolleyes:

Shmishonja
17-04-2009, 10:16
Mene zanima da li ću ostati na sadašnjem poslu...(možda dal ću dobit za stalno) ??? (trenutno sam na zamjeni)
http://i43.tinypic.com/2zjm4oy.gif

Da vidimo ~ ti si Asc' na Regulusu, sa Suncem u Ovnu u IX polju, a i Mesec u Jarcu u V polju. Posao je X polje u Biku, sa retrogradnom Verom u Ribama u VIII polju. Da bi dobili potvrdan odgovor, treba nam medjusobna aplikacija Sunca i Venere, ili Meseca i Venere, ili da ih neko od ostalih planeta spoji.

Sunce i Venera nemaju aspekt, Mesec i Venera imaju aspekt, ali ih preseca nekoliko drugih Mesečevih aspekata. Znači, na žalost, odgovor je negativan.

Ali ne brini, s obzirom da je Asc' na kraju znaka, predstoji ti promena. Uskoro i ti "postaješ" Merkur koji je na -/+7° sa O° vrha X polja ~ biće situacija kada će ti opnuditi dobar posao, onaj koji ti ustvari želiš, a ponudu će ti dati neki kolega sa kojim si u odličnim odnosima i sa kojim si već duže vremena radila [i kome se i dopadaš ;)]

Da li ću naći bolji posao u dogledno vreme?
Pitanje postavljeno 16.04.2009. u 14:53 u Kragujevcu

Da vidimo ~ ti si Mesec u Jarcu i Merkur u Biku. Posao je isto Merkur u Biku. Da bi dobili potvradn odgovor, treba nam njihova aplikacija, ili pak da ih neka treća planeta spoji.

Da vidimo Mesec i Merkur su u separaciji, ali ih zato spaja retrogradni Saturn! Moguće je da će neko ko je po stažu ili radnom iskustvu ili pak obrazovanju na nižem stupnju od tebe [u toj firmi gde radite] da ti da informaciju za neki bolji posao ili način kako da poboljšaš svoj status u trenutnoj firmi.

interesantna simbolika, zar ne ;)

thalatte
17-04-2009, 14:24
Ali ne brini, s obzirom da je Asc' na kraju znaka, predstoji ti promena. Uskoro i ti "postaješ" Merkur koji je na -/+7° sa O° vrha X polja ~ biće situacija kada će ti opnuditi dobar posao, onaj koji ti ustvari želiš, a ponudu će ti dati neki kolega sa kojim si u odličnim odnosima i sa kojim si već duže vremena radila [i kome se i dopadaš ;)]

Prvi dio sam pogodila,al bome ovom ostatku se nisam nadala:D...puno hvala...

Bitna je volja...da se želi raditi,stvarati...spremna sam raditi bilo koji posao,ništa mi ne bi bilo ispod časti ili strano...ne znam kako al sa takvim stavom,kao da me nešto na kraju nagradi i ja od nikud dobim ponudu u struci (koju ipak nakon svega najviše volim)...tako bilo 2x već.

nina4
17-04-2009, 17:30
Da li cu ostati na sadasanjem radnom mjestu s obzirom da se u firmi u posljednje vrijeme cuda desavaju?Unaprijed hvala.17.28. Landskrona Svedska

jupiter
17-04-2009, 18:38
Hocu li naci posao,i koji(ako je to moguce videti)
Paracin 17.4.2009. 18:37

draguljce
22-04-2009, 07:46
Ja postavila pitanje u januar vezano za novac koji sam poverila jednoj firmi i odgovor je bio da cu ga dobiti ali treba da cekam Evo sad ponovo postavljam pitanja da lic cu uskoro cuti neke povoljne informacije vezane za moj novac 22.01.09 7 i 45 hvala una pred i pozdrav svima

ispravka datum je 22.04.09 a ne 22.01.09

goga73
22-04-2009, 08:21
Da li mi kolegica s kojom radim podmeće? Da li me ogovara pred kolegama?
22.4.2009., 8.21 sati u Zagrebu

Shmishonja
22-04-2009, 19:19
Da li cu ostati na sadasnjem radnom mjestu s obzirom da se u firmi u posljednje vrijeme cuda desavaju?Unaprijed hvala.17.28. Landskrona Svedska

Da vidimo ~ do promene na poslu u odnosu na tebe će doći, ali u pozitivu, ne velikom, ali neće ti ta promena naneti štetu [promena u kadru "od gore" medju nadredjenima] :)

Hocu li naci posao,i koji(ako je to moguce videti)
Paracin 17.4.2009. 18:37

Da vidimo ~ da, hoćeš. Vremenski -/+ 2 meseca. Posao koji će biti vezan za simboliku Meseca u Jarcu u IV polju ~ što znači sve vezano za nekretnine, novac, prodaju, ekonomiju, prehranu. Moguće je da ga nećeš voleti i da ćeš se teško adaptirati na te radne uslove i na sam stav nadredjenih.

Ja postavila pitanje u januar vezano za novac koji sam poverila jednoj firmi i odgovor je bio da cu ga dobiti ali treba da cekam Evo sad ponovo postavljam pitanja da lic cu uskoro cuti neke povoljne informacije vezane za moj novac 22.01.09 7 i 45 hvala una pred i pozdrav svima

ispravka datum je 22.04.09 a ne 22.01.09

Da vidimo ~ hoćeš, vremenski -/+ 4 meseca max. :)

Shmishonja
22-04-2009, 20:33
Da li mi kolegica s kojom radim podmeće? Da li me ogovara pred kolegama?
22.4.2009., 8.21 sati u Zagrebu

Da vidimo ~ ti si Merkur u Biku i Mesec u Ribama, a ona je Jupiter u Vodoliji. Profesionalno te ne ogovara, ali JAKO voli da se zanima za tvoj privatni život... znači, poslovno te ne dira, ali voli da čačka tamo gde ne treba.

Hekata
24-04-2009, 14:43
Ovo pitanjce postavljam ovde za posao, a moglo bi i da ima neke i ljubavne interese!!!:p
Da li ćemo raditi na istom brodu? (http://i39.tinypic.com/w988j6.gif)

Ljubac Dudi i Šmiletu!:)

vikica
24-04-2009, 16:52
Pozdrav,
pitanje postavljam u ime moje prijateljice.Da li ce se stanje na njenom poslu smiriti i da li ce u dogledno vreme naci novi bolji posao?
16:49 Beograd 24.4.2009
Hvala unapred...

yoohoo
25-04-2009, 06:53
Hocu li ja napredovati u ovoj firmi u kojoj trenutno radim? Novi Sad 06.51h :)

Mene svuda zaobilaze, mozhda treba da se okupam :D

Acting_Me
25-04-2009, 15:02
Mene zanima da li cu se upisati na akademiju glume ove godine, posto cu pokusati :) Ako je neko raspolozen da pogleda... :)

HEhe ko li ce nam odgovoriti na ovih milion pitanja :D

rachica
27-04-2009, 11:16
s obzirom da selim 1-og maja u drugi grad, mogu li ocekivati tamo posao u skorije vrijeme??? hvala ;)
11.16h

s obzirom da selim 1-og maja u drugi grad, mogu li ocekivati tamo posao u skorije vrijeme??? hvala ;)
11.16h

da budem preciznija 29.04.2009. 14.03h ko
sorry ;)

Ramona
27-04-2009, 16:52
Nadam se da pravilno formulisem pitanje:
Kako ce se stvari odvjati na poslu? Imam hiljadu nekakvih problemcica, pa... :confused:
Sarajevo, 27.04.'09 u 16:45

hvala :4kiss:

mikica
27-04-2009, 18:14
moje pitance bi bilo ovako>da li cu dobiti tacan iznos novca na poslu sad kad bude kraj mjeseca?sve mi je nekako nesigurno pa zbog toga(a obozavam raditi sa djecom stvarno sam se pronasla)
sarajevo 27.4.09. 18h.14min
hvala:)

mikica
28-04-2009, 00:58
ne moras se kupati samo se mozes istusirati:D

STRPLJENJE JE RIJEC KOJU SA NAUCILA OVDJE,i zaista vrijedi u zivotu,tako da ne brines odgovorit ce kad dodje vrijeme i cas,sigurna sam u to:)

yoohoo
28-04-2009, 03:51
Istina dosta puta su i odgovorili na kojekakva pitanja na ovom forumu, ne mogu da greshim dushu, to gore je vishe bila shala :)
Sve pohvale za prijateljsku atosferu koja ovde vlada :)

mace
28-04-2009, 11:00
a gde da postavim pitanje novca?
pitanje je: Zanima me novac u sledecem periodu i kao doci do istog (na koji nacin) !

http://www.dodaj.rs/f/1H/12F/231IlGjt/novacusledecmperioduikak.gif

pitanje je: Zanima me novac u sledecem periodu i kao doci do istog (na koji nacin) !

Smiso ja sam sad gledala neka objasnjenja koja si ranije davala ali ne znam gde su tabele i ono kad na 0 stepenu pocinje horar jel to nije dobro ili ?
Takodje sam htela da pitam ako sam pitala za novac jel gledam vladara druge kuce?:rolleyes: I jel druga kuca, kuća novca :eek:

Ako sam ja pitac SO na prvom stepenu Lava a druga kuca pocinje isto u lavu kako onda gledamo?
Znaci gledam sta radi SO ?
So sklapa jedan aplikacioni aspekat sa SA ali negde sam citala tvoj posto gde si rekla ovo:
Navedeni primer ~ Sunce apl.120° Saturn -/+ 8° : ako ih NI JEDNA DRUGA PLANETA NE PRESECA oni daju POTVRDAN ODGOVOR.
Sto znaci da aspekt So i SA preseca merkur? STA ZNACI PRESECA!
to znaci da se neka planeta nalazi izmedju SO i njegove prve aplikacije...jel :confused:
Nekako mi je lakse da gledam za partnere, to smo kao dosad skapirali, ali za pare i sta AKO JE VLADAR I PRVI I DRUGE ISTI?? kao ovde :)
TAKODJE ME ZANIMA KAKO GLEDAMO NACIN DOLAZENJA DO NOVCA? naravno u slucaju da horar pokaze da ce ga biti. :)

Shmishonja
29-04-2009, 13:55
Ovo pitanjce postavljam ovde za posao, a moglo bi i da ima neke i ljubavne interese!!!:p
Da li ćemo raditi na istom brodu? (http://i39.tinypic.com/w988j6.gif)

Da vidimo ~ i ti i posao ste predstavljeni Merkurom na 24° Bika u IX polju. Dodatno, ti si i Mesec na 26° Ovna u VIII polju. Dotični "kolega" je Desc' u Ribama, sa Jupiterom na 23° Vodolije O° vrh horarnog VI polja.

I Merkur i Mesec su u separaciji sa Jupiterom, dodatno, Merkur uskoro kreće retrogradno, tako da je moguće da ne samo što ćeš ti "dići" ruke od kolege, već će i posao da "digne ruke" od njega.

Na žalost ~ negativan odgovor :(

Pozdrav,
pitanje postavljam u ime moje prijateljice.Da li ce se stanje na njenom poslu smiriti i da li ce u dogledno vreme naci novi bolji posao?
16:49 Beograd 24.4.2009
Hvala unapred...

Da vidimo ~ ona je Venera na 00° Ovna i Mesec u praznom hodu na 27° Ovna. Posao je X polje u Raku.

S obzirom da je Mesec kao signifikator posla u praznom hodu, to se obično tumači kao "ništa se neće dešavati, stagnacja, mirovanje, status-kvo" ~ ali kad bude promenio znak, pa iz Ovna udje u Bika, situacija će se vidno promeniti za tvoju drugaricu ~ Mesec/posao će biti pod vladavinom Venere/nje, a i sami uslovi će se poboljšati, jer je Mesec u Biku u znaku svoje egzaltacije :)

vikica
29-04-2009, 14:34
Zahvaljujem se Shmishonji na odgovoru....
Kiss,draga...

Shmishonja
29-04-2009, 15:55
Hocu li ja napredovati u ovoj firmi u kojoj trenutno radim? 25.04.2009. Novi Sad 06.51h :)

Da vidimo ~ ti si predstvaljena Asc' na 29° Bika O° Pleiades [negativna fixna zvezda koja u slobodnom prevodu znači "razlog za plakanje" / "zamućen vid"] sa Venerom na 00° Ovna u XI polju [koja je u znaku svog izgona

Takodje si Mesec na 05° Biku u XII polju [koji tek što je imao O° Sunce ~ ovde imamo "spaljenost" tj. "zaslepljenost"]

Posao je X polje u Vodoliji sa retrogradnim Saturnom na 15° Device umetnutim u V polju. Za sad [dok si predstavljena Venerom tj. Asc' u Biku] posao te ne voli, jer sve vezano za Veneru za Satrun je pad, iako se sam Saturn nalazi i u triplicitetu Venere i u njenom licu. Ali, kada se Asc' prebaci u Blizance, ti postaješ Merkur, koga Satrun obožava.

Da bi videli šta će se dalje dešavati na poslu, prvo ćemo pogledati koju aplikaciju ima Satrun : ima aplikacioni 120° sa Mesecom, sa tobom. Uz ovo gore navedeno, trebalo bi poboljšanje da krene za jedno -/+ 3 meseca.

Mene zanima da li cu se upisati na akademiju glume ove godine, posto cu pokusati :) Ako je neko raspolozen da pogleda... :) 15h02 25.04.2009.

Hehe ko li ce nam odgovoriti na ovih milion pitanja :D

Da vidimo ~ ti si predstavljena Merkurom u Biku u IX polju i Mesecom u Biku u IX polju. Apsolutno se jasno vidi koliko ti je stalo da se upišeš na akademiju.

Akademija je IX polje u Biku, sa Venerom u Ovnu u VIII polju, dok je prijemni ispit X polje u Blizancima, pa je predstavljen isto Merkurom.

Da bi dobili potvrdan odgovor treba nam direkno povezivanje Meseca i Merkura ili pak da ih neka treća planeta spoji. Na žalost, spajanje izmedju Meseca i Merkura postoji, ali ih presecaju i Mesečev aspekt sa Saturnom i Mesečev aspekt sa Jupiterom. Iz ovoga vidimo da će biti dosta stvari/situacija/osoba koje će ti odvlačiti pažnju od spremanja za upis. Samim tim, vrlo je moguće da nećeš uspeti da se upišeš u prvom prijemnom roku.

Shmishonja
29-04-2009, 16:28
s obzirom da selim 1-og maja u drugi grad, mogu li ocekivati tamo posao u skorije vrijeme??? hvala 29.04.2009. 14.03h kotor ;)

Da vidimo ~ ti si Merkur u Biku O° Mc' i Mesec u Raku u O° vrh XI polja. Potencijalni posao je X polje u Biku O°Pleiades sa Venerom u Ovnu u VIII polju.

S obzirom da nema povezivanja niti izmedju Merkura i Venere, niti izmedju Meseca i Venere, a i sam vrh X polja je u O° sa lošom fixnom zvezdom, a dispozitor mu je u izgonu, na žalost ~ odgovor je negativan ~ u skorije vreme nećeš imati posao u tom drugom gradu.

Orijentaciono vreme kada bi mogla da nadješ povoljnu priliku -/+ mesec dana od preseljenja.

Nadam se da pravilno formulisem pitanje:
Kako ce se stvari odvjati na poslu? Imam hiljadu nekakvih problemcica, pa... :confused:
Sarajevo, 27.04.'09 u 16:45

hvala :4kiss:

Da vidimo ~ ti si Venera u Ovnu u VI polju i Mesec u Blizancima u IX polju. Posao je X polje u Raku.

Iz ovoga vidimo da na poslu funkcionišu dve osobe koja svaka vuče na svoju stranu i skoro da namerno u inat jedna drugoj prave probleme [kako na štetu firme, tako i na štetu zaposlenih] Uskoro bi moglo da se desi i da dodje do sukoba, otvorenog, izmedju njih, pa čak da neko od njih dvoje da i otkaz ili pokuša da smesti ovom drugom "uslove" za otkaz.

Mesec nema povezanost sa Venerom, niti Venera ima povezanost sa Mesecom preko Ptolomeja, tako da je odgovor ~ verovatno će i dalje da se dešavaju gluposti, ali neće uticati na tvoju poziciju u toj firmi.

moje pitance bi bilo ovako>da li cu dobiti tacan iznos novca na poslu sad kad bude kraj mjeseca?sve mi je nekako nesigurno pa zbog toga(a obozavam raditi sa djecom stvarno sam se pronasla)
hvala:)

Da vidimo ~ ti si Venera u Ovnu u VI polju, takodje si i Mesec, a i posao je Mesec u Blizancima u IX polju, a plata je Merkur u Biku u VII polju O° Algol.

Merkur [plata] egzaltira Mesec, ali je i pod vladavinom Venere, što znači da te plata "vrrrlo voli" ~ ali jedini je problem što ne postoji povezanost preko aspekta izmedju plate i tebe ~ što može da znači da će iznos biti očekivan, ali ne i na vreme!

Shmishonja
29-04-2009, 16:29
moze li meni neko da kaze kako se gleda za novce :) post br #46 (http://astro.axisdraw.com/forum/132301-post46.html)

Radim horarce po redu, upravo si ti stigla na red... polako... :cool:

rachica
29-04-2009, 16:37
tnx shmishonja :)
upravo su mi rekli da bi tako i trebalo da bude, krajem maja....

Acting_Me
29-04-2009, 16:44
Mene zanima da li cu se upisati na akademiju glume ove godine, posto cu pokusati

Shmishonja
29-04-2009, 16:53
Mene zanima da li cu se upisati na akademiju glume ove godine, posto cu pokusati

Pa odgovorila sam ti :cool:

mikica
29-04-2009, 16:58
Quote:
Originally Posted by mikica http://astro.axisdraw.com/forum/../enlighten/buttons/viewpost.gif (http://astro.axisdraw.com/forum/4090-horarna-pitanja-i-post132193.html)
hvalahttp://astro.axisdraw.com/forum/../images/smilies/smile.gif

Da vidimo ~ ti si Venera u Ovnu u VI polju, takodje si i Mesec, a i posao je Mesec u Blizancima u IX polju, a plata je Merkur u Biku u VII polju O° Algol.

Merkur [plata] egzaltira Mesec, ali je i pod vladavinom Venere, što znači da te plata "vrrrlo voli" ~ ali jedini je problem što ne postoji povezanost preko aspekta izmedju plate i tebe ~ što može da znači da će iznos biti očekivan, ali ne i na vreme!

hvala smisi misi..to je sigurno jer sam preko studentskog,ali najbitnije je da bude,dan manje vise...super:))hvala

Acting_Me
29-04-2009, 16:58
Jesi? Nijesam vidjela...Iju, sad imam tremu :D Isto sam kao pala s' kruske :D

Shmishonja
29-04-2009, 17:43
Acting ~ Mace ~ komentari su vam pebačeni u Feedback :cool:

Shmishonja
29-04-2009, 18:38

Smiso ja sam sad gledala neka objasnjenja koja si ranije davala ali ne znam gde su tabele i ono kad na 0 stepenu pocinje horar jel to nije dobro ili ?
Takodje sam htela da pitam ako sam pitala za novac jel gledam vladara druge kuce?:rolleyes: I jel druga kuca, kuća novca :eek:

Ako sam ja pitac SO na prvom stepenu Lava a druga kuca pocinje isto u lavu kako onda gledamo?
Znaci gledam sta radi SO ?
So sklapa jedan aplikacioni aspekat sa SA ali negde sam citala tvoj posto gde si rekla ovo:
Navedeni primer ~ Sunce apl.120° Saturn -/+ 8° : ako ih NI JEDNA DRUGA PLANETA NE PRESECA oni daju POTVRDAN ODGOVOR.
Sto znaci da aspekt So i SA preseca merkur? STA ZNACI PRESECA!
to znaci da se neka planeta nalazi izmedju SO i njegove prve aplikacije...jel :confused:
Nekako mi je lakse da gledam za partnere, to smo kao dosad skapirali, ali za pare i sta AKO JE VLADAR I PRVI I DRUGE ISTI?? kao ovde :)
TAKODJE ME ZANIMA KAKO GLEDAMO NACIN DOLAZENJA DO NOVCA? naravno u slucaju da horar pokaze da ce ga biti. :)

Da vidimo ~ ako se pitač i predmet pitanja nadju pod istim vladarom, dodamo i drugi pitačev signifikator ~ Mesec.

Ti si Sunce u Biku u X polju, a i tvoj novčanik je isto Sunce u Biku u X polju ~ a Mesec je u Blizancima umetnut u XI polju.

S obzirom da se tvoj "novčanik" nalazi u polju posla, ti želiš da preko nekog posla poboljšaš debljinu svog novčanika.

Sada gledamo aplikacije koje Sunce/Mesec imaju da bi videli šta i tebi i tvom novčaniku "ide u susret" ~ Suncu u susret ide 120° sa retrogradnim Satrunom, Mesec je imao aspekt 90° sa Saturnom, a prva mu je aplikacija 120° Jupiter. Ovde nema nikakvog Merkura...

Ovde vidimo da Mesec i Sunce spaja retro Saturn ~ pare će stići ili preko neke osobe [nasledstvo, rodjak, vraćanje duga] ili pak preko posla koji će biti kratkog veka [privremeno]

Podseti se ovde šta znači "presecanje" http://astro.axisdraw.com/forum/129837-post232.html ☼

Hekata
29-04-2009, 21:03
[/CENTER]
Da vidimo ~ i ti i posao ste predstavljeni Merkurom na 24° Bika u IX polju. Dodatno, ti si i Mesec na 26° Ovna u VIII polju. Dotični "kolega" je Desc' u Ribama, sa Jupiterom na 23° Vodolije O° vrh horarnog VI polja.

I Merkur i Mesec su u separaciji sa Jupiterom, dodatno, Merkur uskoro kreće retrogradno, tako da je moguće da ne samo što ćeš ti "dići" ruke od kolege, već će i posao da "digne ruke" od njega.

Na žalost ~ negativan odgovor :(

:( Sad si me zabrinula! U nedelju ima razgovor sa prestavnicima te kompanije i čitajući ovo pitanje, podstiće me na drugo momentalno:

Da li će proći ovaj razgovor? (http://i44.tinypic.com/acyi55.gif)

Hvala Šmišo!:)

yoohoo
29-04-2009, 23:59
Da vidimo ~ ti si predstvaljena Asc' na 29° Bika O° Pleiades [negativna fixna zvezda koja u slobodnom prevodu znači "razlog za plakanje" / "zamućen vid"] sa Venerom na 00° Ovna u XI polju [koja je u znaku svog izgona

Takodje si Mesec na 05° Biku u XII polju [koji tek što je imao O° Sunce ~ ovde imamo "spaljenost" tj. "zaslepljenost"]

Posao je X polje u Vodoliji sa retrogradnim Saturnom na 15° Device umetnutim u V polju. Za sad [dok si predstavljena Venerom tj. Asc' u Biku] posao te ne voli, jer sve vezano za Veneru za Satrun je pad, iako se sam Saturn nalazi i u triplicitetu Venere i u njenom licu. Ali, kada se Asc' prebaci u Blizance, ti postaješ Merkur, koga Satrun obožava.

Da bi videli šta će se dalje dešavati na poslu, prvo ćemo pogledati koju aplikaciju ima Satrun : ima aplikacioni 120° sa Mesecom, sa tobom. Uz ovo gore navedeno, trebalo bi poboljšanje da krene za jedno -/+ 3 meseca.

Totalno si u pravu, na poslu mi je ochajno stanje, a ja gubim volju za napredovanjem chak i ne zhelim da se zadrzhavam ovde! Pochetni entuzijazam je brzo splasnuo... No mozhda je i bolje tako jer sam reshila da idem na brod i da tamo okusham srecu kao fotograf :) Da li taj napredak koji pominjesh za neka 3meseca mozhe da ima veze sa ovim jer ukrcavanja su od juna ili je striktno vezan za posao u ovoj firmi jer tako sam postavila pitanje? Hvala mnogo na odgovoru :)

mace
30-04-2009, 11:07
Da vidimo ~ ako se pitač i predmet pitanja nadju pod istim vladarom, dodamo i drugi pitačev signifikator ~ Mesec. OK, shvatila :)

Ti si Sunce u Biku u X polju, a i tvoj novčanik je isto Sunce u Biku u X polju ~ a Mesec je u Blizancima umetnut u XI polju.

S obzirom da se tvoj "novčanik" nalazi u polju posla, ti želiš da preko nekog posla poboljšaš debljinu svog novčanika. Ne mora preko posla, moze i loto, lutrija, palo s neba itd :)
mislila sam da li ima nacina to nesto, kao iznebuha neka para da padne "just like that"

Sada gledamo aplikacije koje Sunce/Mesec imaju da bi videli šta i tebi i tvom novčaniku "ide u susret" ~ Suncu u susret ide 120° sa retrogradnim Satrunom, Mesec je imao aspekt 90° sa Saturnom, a prva mu je aplikacija 120° Jupiter. Ovde nema nikakvog Merkura...

Ovde vidimo da Mesec i Sunce spaja retro Saturn ~ pare će stići ili preko neke osobe [nasledstvo, rodjak, vraćanje duga] ili pak preko posla koji će biti kratkog veka [privremeno] U pravu si!!!!!!!!!!!!
Bice regres, nadam se, da platim rate za fakultet i opet ostajem bez svonjka

Podseti se ovde šta znači "presecanje" http://astro.axisdraw.com/forum/129837-post232.html ☼

Puno hvala :)

jamburu
02-05-2009, 14:30
hoću li promeniti posao 2.05.2009. 14:25

Bosnian GirL
02-05-2009, 14:33
Dali cu se uskoro zaposliti.
(02.05.2009, 14.33 h)

Zahvaljujem!

emiliema
04-05-2009, 10:01
Mene zanima kakva je situacija na mom sadasnjem poslu, imam najavu da ce biti otkaza i kako sam ja jedna od novih na poslu cini mi se da cu i ja biti na toj listi. Bez obzira kako i sam dosla do posla i sto sam se uklopila sa koleginicama. Sada je pitanje do kada cu ja biti tamo i da li cu ostati na ovom poslu. Sa obzirom na situaciju pocela sam da trazim novi posao i ne znam sta donosi sutra?
Da li ostajem ili nalazim novi posao to je u stvari moje pitanje?
Beograd 10.00h, 04.05.2009.
Unapred zahvalna, Emma.
http://i43.tinypic.com/2zq67te.jpg

Acting_Me
04-05-2009, 19:04
Da li cu dobro postupiti ako dam otkaz u firmi u kojoj trenutno radim?
Novi Sad, 19.02h 04.05.2009

Pitanje za osobu sa posla, sta misli o meni? (valjda to spada u odnose na poslu :) ) 22:41 NIksic, 10.05.2009

Danas sam nachula da cu mozhda dobiti novo radno mesto u firmi u kojoj radim... da li je istina? Novi Sad 12.49h 11.05.2009

Ramona
06-05-2009, 11:16
Razgovarala sam o nekom usmjeravanju unutar postojeceg posla (dakle nije nova firma, ali je usmjerenje na odredjenu tematiku - nije klasican prelaz u drugi sektor ali moglo bi se tako nazvati).. da li mi je to bolji izbor? Sta zvijezde vele? ;)
06.05.2009, u 11.15 Sarajevo

p.s. hm... ne znam tacno sta sve treba da gledam u ovom slucaju ali aplikacije ni na vidiku :eek: nema aplikacionog aspekta uopste u horarcu..

Hekata
09-05-2009, 19:39
[CENTER]:( Sad si me zabrinula! U nedelju ima razgovor sa prestavnicima te kompanije i čitajući ovo pitanje, podstiće me na drugo momentalno:

Da li će proći ovaj razgovor? (http://i44.tinypic.com/acyi55.gif)

Hvala Šmišo!:)
Prošao je na razgovoru.... sad trebam i ja! :rolleyes:

vilenija
10-05-2009, 11:36
Razgovarala sam o nekom usmjeravanju unutar postojeceg posla (dakle nije nova firma, ali je usmjerenje na odredjenu tematiku - nije klasican prelaz u drugi sektor ali moglo bi se tako nazvati).. da li mi je to bolji izbor? Sta zvijezde vele? ;)
06.05.2009, u 11.15 Sarajevo

p.s. hm... ne znam tacno sta sve treba da gledam u ovom slucaju ali aplikacije ni na vidiku :eek: nema aplikacionog aspekta uopste u horarcu..

sadasnje radno mesto je prikazano marsom (vrh X polja), a ono na koje bi eventualno bila prebacena je prikazano venerom (drugi znak u okviru X polja)...
oba su u egzalatciji i triplicitetu sunca (ti), s tim sto ti izgleda verujes da ce ti to novo radno mesto biti bolje, jer sunce je u vladarstvu venere i sa njom ima tecepciju tripliciteta...
sad, zbunjujuca je situacija sto je mars u svom vladarstvu, a venera u izgonu...sto bi moglo da znaci da je objektivno sadasnje radno mesto bolje...
polozaj sunca u biku moze da potvrdi da ces poromeniti radno mesto, nezavisno od toga sto nema aspekta...

Ramona
10-05-2009, 20:22
sadasnje radno mesto je prikazano marsom (vrh X polja), a ono na koje bi eventualno bila prebacena je prikazano venerom (drugi znak u okviru X polja)...
oba su u egzalatciji i triplicitetu sunca (ti), s tim sto ti izgleda verujes da ce ti to novo radno mesto biti bolje, jer sunce je u vladarstvu venere i sa njom ima tecepciju tripliciteta...
sad, zbunjujuca je situacija sto je mars u svom vladarstvu, a venera u izgonu...sto bi moglo da znaci da je objektivno sadasnje radno mesto bolje...
polozaj sunca u biku moze da potvrdi da ces poromeniti radno mesto, nezavisno od toga sto nema aspekta...

Hvala vilenija! :4kiss:

Sve ima smisla! :)
Ovako to ide: ja zaista smatram da bi mi to mjesto bilo interesantnije i privlacnije, mislim da bi ta tematika meni vise pasala.. Tematika sadasnjeg je sira i mislim da bi to bilo to sto je Mars u svom vladarstvu (u svom punom je kapacitetu, obuhvata sve i "jace" je).. e sad koje je bolje, to je sve relativno.. Mislim da po "jacini" bi trebalo biti sadasnje ali po mojoj zelji ovo drugo.. Mozda sam prekonfuzna.. :o
Naravno to sve treba nekad da se desi.. Nekad mislim za mozda godinu dana, ne u skorijoj buducnosti..

Interesantno u okviru X polja ima i treci znak - Blizanci.. Merkur je u svom sjedistu i pravi aplikaciju samo sa sjevernim mjesecevim cvorom.. a Mars je na stepenu Merkura.. :rolleyes: ne znam da li to nesto treba da znaci? :confused:

Skorpija
11-05-2009, 12:55
Yoohoo,nisi jedina na ovom forumu.

mikica
11-05-2009, 16:38
Quote:
Originally Posted by mikica http://astro.axisdraw.com/forum/../enlighten/buttons/viewpost.gif (http://astro.axisdraw.com/forum/4090-horarna-pitanja-i-post132193.html)
hvalahttp://astro.axisdraw.com/forum/../images/smilies/smile.gif

dobila sam odkaz(igraona je u sklopu trgovine igracaka)eh ja sam angazovana za igraonu,sto volimjako raditi,al sam u trgovini isto bila 1mj,i kako sam se bunila za platu koje JOS NEMA,a pola je mjeseca vec proslo,firmakoja me isplacuje je iz hrvatske,a ova sto ide preko nje iz bih,tako da je t nastao problem=ja sam insistirala da dobijem posteno zaradjeni novac,a oni su govorili bice samo sacekaj,AL KAKO DA JARAC CEKA?NIKAKO..
tako da me zove dansa cura iz radnje i kaze da ce se to sredit,al da me vise nece zvati u radnju da radim(iskreno i nisam voljela trgovini,provedes 7h u nista)...zao mi je samo satnice sto ce mi se smanjiti..jer sam tamo mogla da naguram dosta sati..
eh sad PITANJE: DA LI CU DOBITI ODKAZ I U IGRAONI?(s obzirm da radim dobro i sve po pravilu,i plus sto su mene zakinuli za novac na vrijeme)al me zanima to bas???
16:37 11.5.2009 sarajevo
(stvarno sam shvatila sam sam borac pravi hehe pravi jarac,i nesto me nije ovo porvijedilo)

Shmishonja
11-05-2009, 16:44
hoću li promeniti posao 2.05.2009. 14:25

Da vidimo ~ ti si Asc' u Devici sa Merkurom na samom početku Blizanaca u IX polju i Mesec u Lavu na vrhu XII polja. Posao je predstavljen X poljem u Blizancima sa isto Merkurom u IX polju.

Da bi videli da li će doći do promena ~ treba da pogledamo još i :
• vrh XI polja kao potencijalni drugi posao
• arapsku tačku profesije

○ vrh XI polja je u Raku ~ pa gledamo malo pre pomenuti Mesec u Lavu
○ arapska tačka profesije je na 17° Device u I polju, pa opet gledamo Merkura

••○ iz ovoga vidimo da su glavni akteri ~ Merkur i Mesec ~ Merkur nema aplikacija i uskoro će krenuti retrogradno, dok Mesec ima 120° sa Jupiterom. Iz ovoga dobijamo odgovor ~ u skorije vreme nećeš menjati radno mesto.

Dali cu se uskoro zaposliti?
(02.05.2009, 14.33 h)

Da vidimo ~ ti si i Mesec u Lavu i Merkur u Blizancima. Potencijalni posao je isto Merkur u Blizancima. Merkur i Mesec nemaju aplikacije, Merkur uskoro kreće retrogradno, a Mesec ima apliakciju sa Jupiterom ~ vladarom IX i VII polja ~ na žalost, u skoerije vreme još ništa od dobrog posla.

cesarica
11-05-2009, 17:17
Nadam se da pitanje postavljam na odgovarajucem mestu, konkretno je vezano za posao u inostranstvu, da li ce doci do njega ili ce eventualno viza da pravi problem. Hvala puno. Pitanje je postavljeno 11.5. u 17 i 9h, Beograd.

http://i39.tinypic.com/k3ohhz.gif

mari
12-05-2009, 09:42
Drage moje, molim vas da pogledate, da li ce moja sestra uskoro dobiti posao?
Evo link za kartu:
http://img257.imageshack.us/my.php?image=astro2gw41posaomikihr27.gif

Nadam se da cete pogledati!
Veliki pozdrav svima

Anatena
12-05-2009, 11:25
http://i127.photobucket.com/albums/p145/anababy_2007/h2.gif

Evo horara..sa sledećim pitanjem:
Radim već 6 i po god. , u kompjutersko hardversko serverskom odeljku.
Dobila sam ponudu da se priključim timu od 2 devojke i 1 muškarca , sve vezano za serversku-domensku priču...
Radim sa faxom i do sad sam kopala po nekim papirima..i čekam godinama da mi se dogodi neka nova šansa,tako da je moja želja za promenom dosta velika.
Neće biti lako,ima dosta da se uči i radi,ali u najavi je i ukidanje postojeće papirologije,tako da je moja zabrinutost znatno veća...šta da radim ?
Da li da se priključim novom timu , preselim kod njih ,par kancelarija od mene i da zajedno radimo...ili da se držim mojih papira ???
Veoma sam zabrinuta.
Hvala na odgovoru !!!
Kiss

Ramona
13-05-2009, 08:09
Evo isto pitanje kao i kod mari :o

Da li ce moja sestra uskoro dobiti posao i kada?

13.05.'09 u 08:08AM, Sarajevo

Hvala :4hug:

Shmishonja
13-05-2009, 13:16
Nadam se da pitanje postavljam na odgovarajucem mestu, konkretno je vezano za posao u inostranstvu, da li ce doci do njega ili ce eventualno viza da pravi problem. Hvala puno. Pitanje je postavljeno 11.5. u 17 i 9h, Beograd.

http://i39.tinypic.com/k3ohhz.gif

Da vidimo ~ ti si Asc' u Vagi sa Venerom u ovnu u VI polju i Mesec u Strelcu u III polju.

• Posao je X polje u Raku, upravo sa tim Mesecom u III polju.

• Da bi dobili odgovor ~ tražimo aplikacije izmedju Venere i Meseca.

• Mesec prvo ima aplikaciju sa Jupitrom [vladar III i VI polja ~ upravo viza] pa onda ulazi u prazan hod i kad udje u znak Jarca sklapa 90° sa Venerom!

• odgovor je potvrdan ~ imaćeš prilike da ideš u inostranstvo zbog posla, ali ćeš prvo da se petljaš izvesno vreme sa dobijanjem vize. ALi sigurno ćeš ga dobiti :)

http://i127.photobucket.com/albums/p145/anababy_2007/h2.gif

Evo horara..sa sledećim pitanjem:
Radim već 6 i po god. , u kompjutersko hardversko serverskom odeljku.
Dobila sam ponudu da se priključim timu od 2 devojke i 1 muškarca , sve vezano za serversku-domensku priču...
Radim sa faxom i do sad sam kopala po nekim papirima..i čekam godinama da mi se dogodi neka nova šansa,tako da je moja želja za promenom dosta velika.
Neće biti lako,ima dosta da se uči i radi,ali u najavi je i ukidanje postojeće papirologije,tako da je moja zabrinutost znatno veća...šta da radim ?
Da li da se priključim novom timu , preselim kod njih ,par kancelarija od mene i da zajedno radimo...ili da se držim mojih papira ???
Veoma sam zabrinuta.
Hvala na odgovoru !!!
Kiss

Da vidimo ~ ti si Asc' u Lavu sa Suncem u Biku u X polju ~ tvoj racio je okrenut poslu, a i Mesec koji je u Strelcu u praznom hodu u V polju ~ razmišljaš duže vreme da proširiš svoje vidike i nadogradiš svoje znanje i ima sep.O° sa arapskom tačkom profesije.

• arapska tačka otkaza/ostavke je u Blizancima u O° sa XI poljem ~ ovo nam ukazuje na sliku da bi potencijalno nov posao kojeg bi se prihvatila verovatno završio loše po tebe jer je dispozitor retrogradni Merkur u praznom hodu ~ dugo bi te držali na stend-baju pa bi ili tebi ili njima došlo da se skloniš/sklone od cele priče.

• Posao je predstavljen X poljem u Biku sa Venerom u Ovnu u IX polju. Ovde se i vidi da sam posao i nije baš neki [Venera u znaku svog izgona] ali tebe obožava [Venera em egzaltira Sunce, em je u njegovom triplicitetu i licu]

• da bi dalje videli šta da se radi, gledamo aplikacije koje imaju : Sunce, Venera, Mesec, Merkur:

○ Mesec kad izadje iz praznog hoda sklapa 90° sa Venerom
○ Merkur kad izadje iz praznog hoda sklapa O° sa Suncem
○ Venera ima isto prvu apliakciju sa Mesecom
○ Merkur isto ima prvu aplikaciju kad promeni znak i udje u Bika sa Suncem O°

••○•• iz ovoga vidimo da situacija na poslu i nije baš najsvetlija... Ti kao Sunce upravo ideš u susret Merkuru, dispozitoru otkaza, dok s druge strane Mesec ide u susret Veneri, ali tek kad udje u znak svog izgona, pa dupli izgon [i Venera je u izgonu] nam sugeriše ~ duplo loše... Odgovor bi bio ~ koji god da put odabereš, neće izaći na dobro po tebe i tvoje radno mesto u toj firmi... :(

Anatena
13-05-2009, 13:49
Joj Šmišo,pa zar je tako loše!!!! :(
Nije valjda da postoji mogućnost OTKAZA!!! ?
Niko ovde to i ne pominje.. samo se dvoumim da li ili ne sa tom ekipom...!!!
Uh...Hvala u svakom slučaju ...
:(

cesarica
13-05-2009, 14:14
Da vidimo ~ ti si Asc' u Vagi sa Venerom u ovnu u VI polju i Mesec u Strelcu u III polju.

• Posao je X polje u Raku, upravo sa tim Mesecom u III polju.

• Da bi dobili odgovor ~ tražimo aplikacije izmedju Venere i Meseca.

• Mesec prvo ima aplikaciju sa Jupitrom [vladar III i VI polja ~ upravo viza] pa onda ulazi u prazan hod i kad udje u znak Jarca sklapa 90° sa Venerom!

• odgovor je potvrdan ~ imaćeš prilike da ideš u inostranstvo zbog posla, ali ćeš prvo da se petljaš izvesno vreme sa dobijanjem vize. ALi sigurno ćeš ga dobiti :)

:) Mnogo si me odobrovoljila, situacija je prilicno delikatna, ocekujem odgovor u naredne tri nedelje. Hvala ti :) :)

emiliema
14-05-2009, 00:23
Mene zanima kakva je situacija na mom sadasnjem poslu, imam najavu da ce biti otkaza i kako sam ja jedna od novih na poslu cini mi se da cu i ja biti na toj listi. Bez obzira kako sam dosla do posla i sto sam se uklopila sa koleginicama. Sada je pitanje do kada cu ja biti tamo i da li cu ostati na ovom poslu. Sa obzirom na situaciju pocela sam da trazim novi posao i ne znam sta donosi sutra?
Unapred zahvalna, Emma.

Nadam se da ce mi neko odgovoriti, kako mi se blizi operacija u Junu ne znam sta mi je ciniti da li ce se izpostaviti novi ili ostajem na ovom ne prihvatljivom poslu, posto su uslovi za rad ocajni....
Izvinjavam se pojedincima na dosadjivanju, ali ipak je posao u pitanju sto povlaci za sobom druga pitanja.
Pozdrav svima, Emma

scorpiorising
14-05-2009, 01:09
Zavrsavam fakultet(arhitekturu) i konkurisala sam za neku stipendiju koja bi mi omogucila da postdiplomske studije nastavim u inostranstvu. U medjuvremenu, dobila sam ponudu za posao ovde u Srbiji, koja je prilicno interesantna za mene ali je problem sto oni traze nekoga ko ce tu biti par godina a meni jos nisu stigli rezultati konkursa za stipendiju...

Dakle, da li da prihvatim ovaj posao i time sebi eliminisem mogucnost da iskoristim tu stipendiju i odem na postdiplomske studije u inostranstvo(u sustini je mala verovatnoca da cu je dobiti, ali se nikada ne zna)?

http://i131.photobucket.com/albums/p315/cherryice7/astro_2gw_122_horor_za_posao_hr8024.gif

Novi Sad, 13. Maj 2009. , 12:07 p.m.(danas oko podneva, da ne bi bilo zabune)

Da pocnem, ja sam predstavljena:
AC na 24'27'' Lava, vladar SO otisao na 22'47" Bika u 10k, sto valjda znaci da sam ja trenutno usmerena ka poboljsavanju (profesionalnog)polozaja u drustvu i sticanju ugleda?

MO na 10'23" Jarca, u 5k, kuci kreativnosti, znaci da meni na emotivnom nivou treba posao koji bi mi omogucio da iskazem svoju kreativnost i zabavljam se kroz rad?

MC na 15'21" Bika, vladar VE na 9'33" Ovna u 8k

plata - pocetak 11k u Blizancima, vladar ME(i to retrogradni) otisao na 0'16" Blizanaca, u 10k

e sad, posto je druga opcija studije u insotranstvu, onda bi trebalo da gledam vladara 9k?

vladar 9k je MA na 16'02" Ovna u toj 9k...kome je ovde sjajno jer je u domicilu

e sad, uzajamne recepcije:

SO na 22'47" Bika je u domicilu i triplicitetu VE, koja predstavlja MC, tj. posao, dakle meni ce se taj posao ekstremno svideti...Osim toga, ovde je i MO egzaltiran pa ce me taj posao ispunjavati i na emotivnom nivou??! Sto se tice studija u inostranstvu, SO je ovde u padu i triplicitetu MA pa ja kao racionalno kontam da od toga trenutno u sustini nema nista ali mi ne smeta taj status quo??

MO na 10'23" Jarca je u triplicitetu VE, pa se opet potvrdjuje da ce mi u sustini taj posao odgovarati i i ispunjavati me kako na raionalnom, tako i na emotivnom nivou? U terminu je ME pa ce me emocionalno ispunjavati i plata, LOL! :cool: ALi je isto tako ovde sam MO u izgonu, sta sad to znaci? Sa druge strane, ovde MO egzaltira MA, koji predstavlja postdiplomske studije pa ja kao na emotivnom nivou idealizujem kako bi taj odlazak u inostranstvo bio fenomenalan za mene?

VE na 9'33" Ovna egzaltira SO i u njegovom je triplicitetu, opet znaci da cu ja(SO) napredovati kroz posao(egzaltirace me?) Sama VE je ovde, iako u padu i u svom terminu...Ona je u domicilu i licu MA, pa mene, realno, prihvatanje tog posla moze odvesti u inostranstvo???

ME na 0'16" Blizanaca je u svom domicilu...

e sad aplikacioni aspekti:

prva aplikacija SO je kvadrat sa JU, koji je inace vladar 5 i 8k...

nista mi sad nije jasno, za koga treba da gledam aplikacije?

Shmishonja
14-05-2009, 12:12
Mene zanima kakva je situacija na mom sadasnjem poslu, imam najavu da ce biti otkaza i kako sam ja jedna od novih na poslu cini mi se da cu i ja biti na toj listi. Bez obzira kako i sam dosla do posla i sto sam se uklopila sa koleginicama. Sada je pitanje do kada cu ja biti tamo i da li cu ostati na ovom poslu. Sa obzirom na situaciju pocela sam da trazim novi posao i ne znam sta donosi sutra?
Unapred zahvalna, Emma.

Nadam se da ce mi neko odgovoriti, kako mi se blizi operacija u Junu ne znam sta mi je ciniti da li ce se izpostaviti novi ili ostajem na ovom ne prihvatljivom poslu, posto su uslovi za rad ocajni....
Izvinjavam se pojedincima na dosadjivanju, ali ipak je posao u pitanju sto povlaci za sobom druga pitanja.
Pozdrav svima, Emma

Da vidimo ~ ti si Mesec 15° Device u III polju, posao je Mars 09° Ovna u X polju, novi potencijalni posao je Venera na 03° Ovna u X polju, a arapska tačka otkaza je 25° Blizanaca, sa dispozitorom Merkurom na 01° Blizanaca u XI polju.

Da bi videli šta će biti dalje ~ tražimo apliakcije Meseca i Merkura ~ da bi videli da li ti otkaz "ide u susret" ili ne. Mesec je trenutno inače pod vladavinom i egzaltacijom Merkura, a s obzirom da je u praznom hodu, tek kad udej u znak Vage on upravo baš i sklapa 120° sa Merkurom :(

Posle toga, Mesec [ti] sklapa 180° sa Venerom [naredni posao] a s obzirom da je 180° u suštini loš aspekt može da znači dve stvari ~ ili ćeš ići od jednog posla do drugog, u nadi da ćeš naći odgovarajući posao, ili ćeš pak se zaposliti i kasnije ćeš opet prebacivati sebi što si pristala da radiš na tom radnom mestu :(

emiliema
14-05-2009, 21:23
Da vidimo ~ ti si Mesec 15° Device u III polju, posao je Mars 09° Ovna u X polju, novi potencijalni posao je Venera na 03° Ovna u X polju, a arapska tačka otkaza je 25° Blizanaca, sa dispozitorom Merkurom na 01° Blizanaca u XI polju.

Da bi videli šta će biti dalje ~ tražimo apliakcije Meseca i Merkura ~ da bi videli da li ti otkaz "ide u susret" ili ne. Mesec je trenutno inače pod vladavinom i egzaltacijom Merkura, a s obzirom da je u praznom hodu, tek kad udej u znak Vage on upravo baš i sklapa 120° sa Merkurom

Posle toga, Mesec [ti] sklapa 180° sa Venerom [naredni posao] a s obzirom da je 180° u suštini loš aspekt može da znači dve stvari ~ ili ćeš ići od jednog posla do drugog, u nadi da ćeš naći odgovarajući posao, ili ćeš pak se zaposliti i kasnije ćeš opet prebacivati sebi što si pristala da radiš na tom radnom mestu

Sta reci, osim da je moja sudbina u vezi posla takva bila do sada nikad da se skrasim!!!:confused:
Sta da radim, videcemo sta ce biti, takva mi je sudbina!!!!:eek:
:3smilie_haendehoch:
:)

cancro
15-05-2009, 10:46
Da li da konkurišem za posao,imam li ikakve šanse da ga dobijem?

http://i44.tinypic.com/2hxykv7.gif

Vl asc SO u Biku u 10., vl MC MA u 9. u Ovnu (u svom sjedištu)

Hvala

goga73
15-05-2009, 13:09
15.5.2009.Zagreb, 13,08
Hoće li doći do promjena na poslu s obzirom na nedjeljne izbore?
Hoće li doći do promjene radnog mjesta?

Acting_Me
17-05-2009, 18:54
Kako izgledam ljudima na poslu? (Ne fizicki :D )
17.05.09 Niksic 18 : 54

vikica
18-05-2009, 01:01
Pozdrav svima,
imam pitanje u vezi moje prijateljice,zaposlena je,da li da prihvati novi ponudjeni posao i da li ce u toj novoj firmi napredovati i biti zadovoljna?
18.05.2009.Beograd,01:00

Shmishonja
18-05-2009, 12:33
Zavrsavam fakultet(arhitekturu) i konkurisala sam za neku stipendiju koja bi mi omogucila da postdiplomske studije nastavim u inostranstvu. U medjuvremenu, dobila sam ponudu za posao ovde u Srbiji, koja je prilicno interesantna za mene ali je problem sto oni traze nekoga ko ce tu biti par godina a meni jos nisu stigli rezultati konkursa za stipendiju...

Dakle, da li da prihvatim ovaj posao i time sebi eliminisem mogucnost da iskoristim tu stipendiju i odem na postdiplomske studije u inostranstvo(u sustini je mala verovatnoca da cu je dobiti, ali se nikada ne zna)?

http://i131.photobucket.com/albums/p315/cherryice7/astro_2gw_122_horor_za_posao_hr8024.gif

Novi Sad, 13. Maj 2009. , 12:07 p.m.(danas oko podneva, da ne bi bilo zabune)

Da vidimo :
• ti si Sunce u Biku u X polju ~ tvoj racio je okrenut poslu.
• takodje si Mesec u Jarcu u V polju ~ tvoje srce želi da se intelektualno i kreativno uzdigne.
• posao je Venera u Ovnu na kraju VIII polja
• stipendija je "dar s neba" tj. XI polje ~ ovde je predstavljena sa retrogradnim Merkurom u praznom hodu u Blizancima i uskoro menja znak i vraća se u Bika, a nalazi se u X polju.
• samo inostranstvo je Mars u Ovnu na vrhu IX polja.

○ Sunce je vrlo zainteresovano za Veneru, ali i za Merkur [jer se nalazi na njegovom stepenu]
○ Mesec egzaltira Marsa ali u isto vreme ga i ne interesuje, interesantan mu je Merkur, ali se donekle interesuje i za Veneru
○ Merkura ne interesuje niko, sem malo Mesec
○ i Mars i Venere obožavaju Sunce i relativno su zainteresovani i za Veneru

Da bi videli "šta ti odgovara i šta ti ide u susret" ~ pogledamo šta rade aplikacije Sunca/Meseca sa Venerom/Merkurom :

• Sunce prvu aplikaciju ima sa Mesecom 120°, pa tek onda ima 90°sa Jupiterom...
• Mesec ima prvu aplikaciju sa Marsom 90°, pa ondak sa Suncem 120°
• Venera nema skorašnje direktne aplikacije
• Mars ima prvu aplikaciju sa Mesecom i tako se povezuje sa Suncem
• Merkur tek kad promeni znak i udje u Bika ima prvu aplikaciju sa Mesecom 120°

↔•↔ iz ovoga vidimo da tebi više odgovara da prihvatiš posao, ali i da sačekaš da prodje izvesno vreme što se tiče stipendije i da ne odustaješ od ideje da ćeš je možda i dobit... ali ne u skorije vreme...

Snowhite
18-05-2009, 13:09
Dragi svi,
molim vas da pogledate ovu kartu,pitanje je KADA će se moje finansijsko stanje stabilizovati I KADA će moja firma (firma u kojoj sam zaposlena) izaći iz ove, zaista ozbiljne i dugotrajne krize?

Karta: http://i43.tinypic.com/35lyohl.jpg

Moram da primetim da je karta čudna s obzirom da sam ja (vladar asc) retro Merkur isto kao i posao-vladar 10og polja-opet retro Merkur?Šta bi ovo značilo?I da li je optimistično to što se i fortuna našla u 10om?

Svima vam unapred mnogo hvala.

Shmishonja
18-05-2009, 13:12
Da li da konkurišem za posao,imam li ikakve šanse da ga dobijem?
http://i44.tinypic.com/2hxykv7.gif
Vl asc SO u Biku u 10., vl MC MA u 9. u Ovnu (u svom sjedištu)
Hvala

Da vidimo ~ ti si Sunce u Biku u X polju i Mesec u Vodoliji u VII polju. Posao je X polje u Ovnu, sa Marsom u Ovnu na kraju IX polja u O° sa vrhom X polja.

• Ti kao Sunce nemaš povezivanje sa Marsom, ali zato Mesec posle aspekta sa retro Saturnom ima aspekt sa Marsom.

○ ○ ○ Moguće je da ćeš ići ponovno na razgovor, pa ćeš malo čekati, ali milim da sa ovim povezivanjem imaš šanse da dobiješ posao.

15.5.2009.Zagreb, 13,08
Hoće li doći do promjena na poslu s obzirom na nedjeljne izbore?
Hoće li doći do promjene radnog mjesta?

Da vidimo ~ ti si Merkur na 29° Bika retrogradan u praznom hodu na smom vrhu X polja, a posao je X polje na krajnjim stepenima Bika, sa Venerom u Ovnu u VIII polju. Mesec je u Vodoliji na kraju V polja.

Ovde vidimo da se promene spremaju ~ ti kao Merkur si retrogradna i "ne znaš kuda dalje" jer se sam Merkur nalazi u O° sa Plejadama koje "pomućuju vid".

Sama situacija na poslu je prikazana Venerom u svom izgonu ~ ništa nije na svom mestu. Dalje šta će se dešavati gledamo kroz upravo retro Merkur u praznom hodu koji je vladar Blizanaca koji su sledeći znak u X polju.

• Mesec ima prvu aplikaciju sa Venerom
• Venera ima isto prvu aplikaciju sa Mesecom
• Merkur ima prvu aplikaciju sa Suncem, ali ga prekida Sunčev aspekt sa Jupiterom

○○○ iz ovoga vidimo da će do promena doći, ali tebi one neće naškoditi.

Hekata
18-05-2009, 17:57
Pitanje postavljeno 18.maja 2009.g u 16:27h u Bačkoj Palanci! Glasi:
Da li ću dobro proći sa ovim ugovorenim poslom danas ili je opet neka ispala?

Shmishonja
18-05-2009, 18:55
Kako izgledam ljudima na poslu? (Ne fizicki :D )
17.05.09 Niksic 18 : 54

Da vidimo ~ ti si Mars u Ovnu, kao i Mesec u Ribama ~ oni su predstavljeni Desc' i Venerom u Ovnu ~ iz ovoga se vidi da si im draga. Takodje se vidi da ste svi jako orijentisani i na posao kojim se bavite i da se trudite da ga savesno obavoljate.

Pozdrav svima,
imam pitanje u vezi moje prijateljice,zaposlena je,da li da prihvati novi ponudjeni posao i da li ce u toj novoj firmi napredovati i biti zadovoljna?
18.05.2009.Beograd,01:00

Da vidimo ~ ona je XI polje u horarcu sa Jupiterom u Vodoliji u horarnom I polju. Njen posao je horarno VIII polje [10 od XIp] koje je pod vladavinom Venere u Ovnu u horarnom II polju.

Sledeći posao za koji se ti raspituješ da li bi njoj odgovarao je predstavljen horarnim IX poljem i Marsom u Ovnu u horarnom II polju.

Iz ovoga vidimo odmah da je drugi posao mnogo bolji [jer je Mars u svom sedištu] dok je ovaj posao na kojem je sada baš loš [jer je predstavljen Venerom u izgonu] Dodatno ~ mars voli Jupitera i Jupiter voli Marsa.

Da bi dobili potvrdan odgovor treba nam povezivanje Jupitera i Marsa ili makar Meseca i Marsa ~ toga ima, jer ih u tom povezivanju prekida dosta drugih aspekata.

Samim tim, na žalost, nemamo potvrdan odgovor ~ ona neće napustiti ovaj sadašnji posao, pa samim tim neće ni doći u mogućnost da počne da radi ovaj drugi posao.

Shmishonja
18-05-2009, 19:30
Pitanje postavljeno 18.maja 2009.g u 16:27h u Bačkoj Palanci! Glasi:
Da li ću dobro proći sa ovim ugovorenim poslom danas ili je opet neka ispala?

Da vidimo ~ ti si Venera u Ovnu, a posao je Mesec u Ribama. Posao te obožava, ti si neutralna prema njemu [stav "posao kao posao"] ali s obzirom da nema aplikacija medju njima, niti ih ijedna druga planeta povezuju, mislim da neće biti ništa od toga... :(

Dragi svi,
molim vas da pogledate ovu kartu,pitanje je KADA će se moje finansijsko stanje stabilizovati I KADA će moja firma (firma u kojoj sam zaposlena) izaći iz ove, zaista ozbiljne i dugotrajne krize?

Karta: http://i43.tinypic.com/35lyohl.jpg

Moram da primetim da je karta čudna s obzirom da sam ja (vladar asc) retro Merkur isto kao i posao-vladar 10og polja-opet retro Merkur?Šta bi ovo značilo?I da li je optimistično to što se i fortuna našla u 10om?

Svima vam unapred mnogo hvala.

Da vidimo ~ ti si ovde Mesec u Ribama, a posao je Merkur u Biku retrogradan.

Tvoje II polje je tvoj novac, pod vladavinom je Venere u Ovnu ~ izgon ~ € situacija loša. Plata je XI polje pod vladavinom opet pa Meseca u Ribama...

Da bi videli šta će dalje da bude sa tvojim novčanikom [Venerom] i platom [Mesecom] gledamo njihove aplikacije ~ Venera preko antiscije sklapa O° sa Saturnom, a i Mesec ima prvu aplikaciju 180° sa Saturnom ~ iz ovoga vidimo da će se pare umanjiti, smanjiti... ali kasnije, dolazi do promene, jer sama Venera sklapa 60° sa Jupiterom koji će poboljšati situaciju sa €. Al' za sad, moguće je čak i umanjenje plate, pa samim tim i utanjenje tvog novčanika :(

omlibra
18-05-2009, 22:11
kako se brise post?

omlibra
18-05-2009, 22:19
kako se brise post?

dadiska
18-05-2009, 23:08
Mozes li Shmisho da mi pomognes,evo ja sam napravila horarac za mamu!
Ali da li trebam da je gledam kroz 10, kao sto je ona prikazana kod mene u natalu?

Pitanje: Da li ce mama uspeti da predje na bolju poziciju (a to podrazumeva drugo radno mesto pri ministarstvu)?

http://i39.tinypic.com/25jlh1g.gif

vilenija
18-05-2009, 23:43
Ali da li trebam da je gledam kroz 10, kao sto je ona prikazana kod mene u natalu?

Pitanje: Da li ce mama uspeti da predje na bolju poziciju (a to podrazumeva drugo radno mesto pri ministarstvu)?

Dadi, tvoja majka je X, a njen posao je X od X, znaci radikalno VII polje...ali oba polja su u znakovima kojima vlada ME... mesec se ne "pozajmljuje" u slucaju derivatnih horoskopa, ali i da ga uzmemo za signifikator tvoje majke, aspekt izmedju njega i ME je ometen...
uz to, ME je spaljen i retrogradan...

jedino sto bi moglo da izvuce stvar, jeste cinjenica da SO predstavlja "kralja", a rad u ministarstvu je na neki nacin posao koji se vezuje za vlast....aplikacija ME i SO bi mozda mogla da se tumaci kao posao blize "kralju"... taman moze ovo pitanje da posluzi za proveru te teze...

Shmishonja
19-05-2009, 00:45

Dadi, tvoja majka je X, a njen posao je X od X, znaci radikalno VII polje...ali oba polja su u znakovima kojima vlada ME... mesec se ne "pozajmljuje" u slucaju derivatnih horoskopa, ali i da ga uzmemo za signifikator tvoje majke, aspekt izmedju njega i ME je ometen...
uz to, ME je spaljen i retrogradan...

jedino sto bi moglo da izvuce stvar, jeste cinjenica da SO predstavlja "kralja", a rad u ministarstvu je na neki nacin posao koji se vezuje za vlast....aplikacija ME i SO bi mozda mogla da se tumaci kao posao blize "kralju"... taman moze ovo pitanje da posluzi za proveru te teze...

Samo opcija "kazimija" ~ kada je planeta na 00°17' od Sunca ~ to je odlično ~ čak "benefično" ~ sve ostalo spada u "spaljenost" i nije dobro. Za ostatak Jupi komentara ~ nema šta da dodam ~ po običaju ;)

Ramona
19-05-2009, 12:36

Za sestru da li gledam III polje?

Ako tako uzmem onda je ona SO u Biku a X polje od toga je XII, a ono je u Blizancima dakle ME..
Postoji aplikacija izmedju SO i ME a ima cak i JU kao prenos svjetlosti :)
ali ME kao signifikator posla je retrogradan, da li to usporava stvari? http://www.kolobok.us/smiles/he_and_she/girl_to_take_umbrage2.gif
Za vrijeme ne znam... http://www.kolobok.us/smiles/standart/help.gif

Snowhite
19-05-2009, 12:40
Al' za sad, moguće je čak i umanjenje plate, pa samim tim i utanjenje tvog novčanika :(
[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

Hvala,Shmi,
Ja ni ne primam platu,tako da manje od nula je opet nula.
Ali hvala u svakom slučaju.

Shmishonja
19-05-2009, 20:45
Drage moje, molim vas da pogledate, da li ce moja sestra uskoro dobiti posao?
Evo link za kartu:
http://img257.imageshack.us/my.php?image=astro2gw41posaomikihr27.gif

Nadam se da cete pogledati!
Veliki pozdrav svima

• Da vidimo ~ tvoja sestra je III polje u horarcu ~ Merkur 00° Blizanaca retrogradan u praznom hodu u horarnom XI polju ~ njenom IX polju.

• Mesec je na 27° Strelca u praznom hoduu horarnom VI polju ~ njenom IV polju. Ovde se baš vidi slikovito da je ona u totalnom "leru" što se tiče posla i nadanja da će uskoro da joj se ukaže dobra poslovna prilika i da za sad samo "sedi kući".

• Njen potencijalni posao je predstavljen horarnim XII poljem ~ koji je u Blizancima ~ sa istim vladarem ~ Merkurom. Znači ovde gledamo i tražimo aplikaciju Merkura i Meseca da bi dobili odgovor ~ ili da ih neka treća planeta spaja.

• S obzirom da medju njima nema direktne aplikacije, niti ih ijedna druga planeta spaja, na žalost, za sad, odgovor je negativan ~ u skorije vreme tvoja sestra neće naći posao.

• Da vidimo ~ ona je III polje u Lavu sa Suncem na 22° Bika umetnutim u horarnom XI polju ~ njeno IX polje. Mesec je na 08° Jarca u horarnom VII polju ~ njenom V polju.

• Njen posao je horarno XII polje u Blizancima sa retrogradni Merkurom na na 00° Blizanaca na samom vrhu tog polja u praznom hodu.

• Da bi videli da li će ona naći posao, potrebno je da postoji direktna aplikacija izmedju ili Sunca i Merkura, ili pak izmedju Meseca i Merkura.

• Sunčev prvi aspekt je 120° sa Mesecom
• Mesečev prvi aspekt je 90° Venera
• Merkurov prvi aspekt je tek kad promeni znak, udje u znak Bika ~ i bude spaljen od Sunca sa kojim sklapa O°.

○ iz ovoga vidimo da se ni jedna planeta ne spaja. Na žalost, za sad, u skorije vreme ona neće naći posao.

cmokic78
19-05-2009, 21:33
Da li ce mi krenuti moj privatan posao posto mi se nagomilalo puno problema?

Beograd 19.5.2009 u 21.11

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_2gw_94_da_li_ce_mi_krenuti_posao.69509.3647.gif&res=100&va=&cid=bxofile1pJTWu-u1209328568

Koliko ja shvatih gledamo vladara AC-a Jupitera koji je neaspektovan nalazi se u svom terminu i licu sunca

Dalje gledamo mesec i vladara 10-te
Mesec je u terminu Saturna i licu Marsa - to cini mi se ukazuje na probleme

Vladar 10 venera je u svom terminu i licu Sunca - posao kao posao sam za sebe nije los i ima perspektivu.

E sada mesec je danas pravio aspekt sa Suncem pa se ja mozda zbog tog separacionog sekstila malo losije osecam.
Sutra mesec pravi aspekt sa Jupiterom vladarem AC-a pa ce mozda dati neke povoljne prilike i meni malo dici moral.

loreley
20-05-2009, 00:48
[quote=Shmishonja;130336]Da vidimo ~ ti si Asc' u Strelcu, sa Jupiterom u Vodoliji u III polju i Mesec u Strelcu u I polju.

Posao je X polje u Devici, sa Merkurom u Biku na kraju V polja. Potencijalno nov posao je XI polje, tj retro Venera u Ribama.

Ti trenutni posao ne "osećaš" kao "svoje pravo radno mesto" jer Jupiter [ti] nema povezanost sa Merkurom preko tabele, niti Merkur ima povezanost sa Jupiterom. S druge strane, tvoja duša skoro da mrzi to radno mesto [Mesec je u izgonu Merkura] iako Merkur egzaltira Mesec i na njegovom je stepenu, na neki način "posao" pokušava da ti se dopadne i da ti skrene pažnju da nije baš sve tako "crno". Sledeći posao je predstavljen egzaltiranom Venerom ~ on deluje savršeno i svetlucavo i kao "stvoren za tebe" ~ Venera je pod vladavinom Jupitera, ali opet, ti i kao Jupiter i kao Mesec nemaš uopšte povezanost sa Venerom.

Šta će se dalje desiti ~ pokazaće nam aplikacije ~ Mesec ima prvu aplikaciju sa retro Saturnom : neke informacije koje su ti do sad delovale kao trač i neistina vezano za posao će sad da "isplivaju" na površinu i tako ti stvoriti bolju sliku celokupne situacije. Jupiter ima prvu aplikaciju pa sa Mesecom : ti ćeš sama sa sobom da rešiš neke nedoumice i probleme. Merkurima prvu aplikaciju sa Saturnom. Venera nema aplikaciju ni sa Mesecom, ni sa Merkurom, ni sa Jupiterom.

Iz ovog "vrzinog kola" vidimo da Saturn povezuje Mesec i Merkur ~ samim tim, ti bi trebalo da ostaneš na radnom mestu na kojem si sada. A nekog vidnog poboljšanja i neće baš biti.

draga Shmiso! Evo mjesec dana kasnije opet se javljam sa sličnim pitanjem. Problemi na ooslu egzaltiraju i postaju javni trač eksponiran u medijima. Ja sam uz isto vezana indirektno, barem za sad ali mislim da će uskoro početi javni napadaji i na mene..
Zato pitam- Što moji radni kolege misle o meni?
Hoću li doživjeti javni ili inspekcijski napadaj na svoj rad i ugled?( Čakovec, 20.05., 00:48)

Shmishonja
20-05-2009, 11:54
Da li ce mi krenuti moj privatan posao posto mi se nagomilalo puno problema?
Beograd 19.5.2009 u 21.11
http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_2gw_94_da_li_ce_mi_krenuti_posao.69509.3647.gif&res=100&va=&cid=bxofile1pJTWu-u1209328568

• Da vidimo ~ ti si Asc' u Strelcu, sa Jupiterom u Vodoliji u O° sa vrhom III polja. Takodje si i Mesec u Ribama umetnutim u III polju.

◘ Ovde se vidi da si u nekom dužem periodu stagnacije i na nisi sigurna šta i kako dalje da radiš pa pokušavaš da nabaviš nove informacije o tome.

○ Posao je X polje u Vagi sa Venerom u Ovnu u IV polju = ovde se baš konkretno vidi da je u pitanju privatni posao [vladar 10 u 4 ~ posao u kući ~ uslovno rečeno] i da baš ne ide kako treba, već sve ide naopako [Venera u znaku svog izgona]

◘ Da bi videli šta će dalje biti sa poslom gledamo Venerinu prvu aplikaciju ~ ona ima O° sa Mesecom kad on izadje iz praznog hoda i udje u znak Ovna. Iz ovoga vidimo da će posao malo da krene na bolje, jer ćeš se ti drugačije organizovati. Ali moraćeš i da "povučeš neke veze" pre toga, jer sam Mesec ima prvu aplikaciju od 60° sa Suncem.

◘ s druge strane, takodje posmatramo i vremenski period za koji će Venera da iz Ovna udje u znak Bika ~ u znak svog sedišta ~ ovde vidimo da je Venera na 14° Ovna, pa nam je orijentir -/+ 16° koje možemo uzeti i kao vremensku jedinicu "DANI" ~ jer je em Venera u kardinalnom znaku, em je u kardinalnom polju, a i uskoro Mesec ulazi u kardinalni znakza -/+ 3° ~ vremenska jedinica je ovde "NEDELJA" ~ jer je Mesec u promenljivom znaku ~ pa nam iz cele "matematike" izlazi rezultat ~ da su u pitanju nedelje ~ orijentaciono 3 nedelje kada će krenuti polako na bolje :)

draga Shmiso! Evo mjesec dana kasnije opet se javljam sa sličnim pitanjem. Problemi na poslu egzaltiraju i postaju javni trač eksponiran u medijima. Ja sam uz isto vezana indirektno, barem za sad ali mislim da će uskoro početi javni napadaji i na mene..
Zato pitam- Što moje kolege misle o meni?
Hoću li doživjeti javni ili inspekcijski napadaj na svoj rad i ugled?( Čakovec, 20.05., 00:48)

• Da vidimo ~ ti si Asc' u Vodoliji, sa Saturnom u Devici na kraju VII polja i Mesec u Ribama koji je taman ušao u prazan hod i nalazi se u II polju.

• Posao je X polje na krajnjim stepenima Škorpiona, sa Marsom u Ovnu umetnut u II polju.

• kolege/koleginice su Desc' sa Merkurom u Biku, retrogradnim, u IV polju.
~ S obzirom da su preko tabele vezani za Mesec preko egzaltacije i tripliciteta, oni tebe jako cene, a s obzirom da su preko tabele vezani i za Mars [posao] preko termina, stepena i izgona i oni se isto osećaju kao i ti u vezi svojih radnih mesta.

• Da bi videli šta će dalje biti ~ gledamo aplikacije Saturna, Meseca i Marsa :

○ Saturn ima preko antiscije O° sa Venerom [pa tek onda 60° sa Suncem, kad ono predje u znak Blizanaca]
○ Mesec kad izadje iz znaka Riba i iz praznog hoda sklapa O° sa Venerom [pa tek onda O° sa Marsom]
○ Mars ima i O° sa Mesecom i 60° sa Jupitero

◘ iz ovoga vidimo da ne bi trebalo ništa da ti se "desi" vezano za tvoje radno mesto i tvoj rad.

malomace
20-05-2009, 12:49
konkurisala sam za posao,da li cu ga dobiti?

http://tinypic.com/r/2dipz11/5

vladar Asc devica(merkur)
merkur na 25'50" 9 polje bika(venera)
Mesec na 6' 00" 8 polja ovna (mars)
vladar Mc' bik(venera)
venera 14'53" 8 polja ovna(mars)

mars venera konjukcija veze sa javnoscu
venera mesec konjukcija kreativni ste, senzitivni, takticni i prijatelj po prirodi
jupiter mars sekstil Optimista ste i puni entuzijazma.
merkur jupiter kvadar previse ocekivanje

na osnovu ovoga,i na osnovu aplikacija do zaposljenja nece doci jer nema povezanost izmenju vladara pitaca merkura i mc venera,odgovor je negativan,ali ima aplikacija izmedju meseca i venere?!!! pa me zanima vase misljenje,pa ako neko moze da zaviri i kaze mi nesto vise,hvala:)

Shmishonja
20-05-2009, 14:32
konkurisala sam za posao,da li cu ga dobiti?

http://tinypic.com/r/2dipz11/5

vladar Asc devica(merkur)
merkur na 25'50" 9 polje bika(venera)
Mesec na 6' 00" 8 polja ovna (mars)
vladar Mc' bik(venera)
venera 14'53" 8 polja ovna(mars)

mars venera konjukcija veze sa javnoscu
venera mesec konjukcija kreativni ste, senzitivni, takticni i prijatelj po prirodi
jupiter mars sekstil Optimista ste i puni entuzijazma.
merkur jupiter kvadar previse ocekivanje

na osnovu ovoga,i na osnovu aplikacija do zaposljenja nece doci jer nema povezanost izmenju vladara pitaca merkura i mc venera,odgovor je negativan,ali ima aplikacija izmedju meseca i venere?!!! pa me zanima vase misljenje,pa ako neko moze da zaviri i kaze mi nesto vise,hvala:)

Da vidimo ~ PIŠITE DATUM - VREME - MESTO - REGIOMONTANUS ~ ti si ovde Asc' u Devici, sa retrogradnim Merkurom u Biku i Mesec u Ovnu u VIII polju.

Posao je X polje na Algolu, sa Venerom u Ovnu u VIII polju.

Izmedju Merkura i Venere nema aspekata, niti ih iko povezuje, dok izmedju Meseca i Venere ima direktna aplikacija, što nam ukazuje da postoji velika šansa da ponovo odeš na razgovor, tj. da udješ u uži izbor, jer je Venera [posao] u terminu Merkura [tebe] a ti kao Merkur koji je pod vladavinom Venere i u njenom triplicitetu si obučena i spremna da radiš taj posao kako treba.

◘ sa srećom ◘

lavica1982
20-05-2009, 22:29
Pocela sam da radim u jednoj firmi pre nekoliko dana i poslodavac mi je rekao da ce me prijaviti cim se stvore uslovi za to.
Moje pitanje glasi: Kada ce me poslodavac prijaviti da bi poceo da mi tece radni staz? Ili me laze da ce to biti skoro?
pitanje: http://i42.tinypic.com/33tjqkz.gif

Acting_Me
23-05-2009, 14:59
Da li da uradim to sto sam isplanirala, tj, sto me je neko savjetovao? 14;58 23.05.2009 Niksic

Skorpija
23-05-2009, 18:49
Nemojte se cuditi sto dobijate opomene,pa mi saljete posle pp.Procitajte pravila svakog podforuma.

Ramona
23-05-2009, 23:34
Molim vas mozete mi pomoci oko ovog horarca, da li sam pravilno gledala?
Pitanje je bilo:
"kakve su namjere bivseg sefa prema pitacu, da li joj on zeli pomoci ili ne i kakav motiv je u njegovom ponasanju?" http://www.kolobok.us/smiles/artists/viannen/viannen_109.gif
23.05.'09 u 23:00 Sarajevo

E sad pitac je ASC u Jarcu, dakle SA na 15st. Djevice u VIII kuci i MO na 25.st Bika u IV kuci.
Sef (ali bivsi) bi trebalo biti X polje u Skorpiji, prema tome MA na 24st. OVna u III kuci.
Prema tabeli MA je u padu SA - hm.. to bi trebalo da znaci da on nema dobre namjere.. MA voli sebe pa mozda je neka sebicnost tu u pitanju, sve sto radi radi tako jer voli sebe :confused:

Sta mislite? http://www.topsmileys.net/smilies/confused0033.gif (http://www.topsmileys.net)

Prema sabijskim simbolima za njega kaze ovako:
Ovan
23-24* Zeleno polje okruženo šibljem;prelepa vila je na severoistoku polja
ili Čovek se igra sa šarenim loptama,a drska žena stoji iza njegovih leđa
ili Blown Inward By The Wind, The Curtains Of An Open Window Take The Shape Of A Cornucopia http://www.kolobok.us/smiles/standart/scratch_one-s_head.gif

vilenija
24-05-2009, 00:07
Molim vas mozete mi pomoci oko ovog horarca, da li sam pravilno gledala?
Pitanje je bilo:
"kakve su namjere bivseg sefa prema pitacu, da li joj on zeli pomoci ili ne i kakav motiv je u njegovom ponasanju?" http://www.kolobok.us/smiles/artists/viannen/viannen_109.gif
23.05.'09 u 23:00 Sarajevo

E sad pitac je ASC u Jarcu, dakle SA na 15st. Djevice u VIII kuci i MO na 25.st Bika u IV kuci.
Sef (ali bivsi) bi trebalo biti X polje u Skorpiji, prema tome MA na 24st. OVna u III kuci.
Prema tabeli MA je u padu SA - hm.. to bi trebalo da znaci da on nema dobre namjere.. MA voli sebe pa mozda je neka sebicnost tu u pitanju, sve sto radi radi tako jer voli sebe :confused:

Sta mislite? http://www.topsmileys.net/smilies/confused0033.gif (http://www.topsmileys.net)

pa definitivno je ex boss okrenut vlastitim ciljevima, mada ne mora da znaci da mu je konkretna namera smisljeno losa, naprosto tim nekim potezom uvlaci pitaca u nevolje...moje misljenje...
sa druge strane, pitac je u vladarstvu i exalataciji ME koji je retrogradan a dolazi iz VI polja...oprez je pozeljan...

Ramona
24-05-2009, 00:12
pa definitivno je ex boss okrenut vlastitim ciljevima, mada ne mora da znaci da mu je konkretna namera smisljeno losa, naprosto tim nekim potezom uvlaci pitaca u nevolje...moje misljenje...
sa druge strane, pitac je u vladarstvu i exalataciji ME koji je retrogradan a dolazi iz VI polja...oprez je pozeljan...

Za ovaj oprez mislis li da VI polje ima veze i s drugima s tog posla ili.. :confused:

vilenija
24-05-2009, 00:31
Za ovaj oprez mislis li da VI polje ima veze i s drugima s tog posla ili.. :confused:

ja sam mislila na simboliku polja u smislu da su to nevolje koje pitac nije izazvao (za razliku od XII gde je pitac donekle sam kriv za nevolje)...pa zato i kazem da je oprez pozeljan...

Ramona
24-05-2009, 00:47
ja sam mislila na simboliku polja u smislu da su to nevolje koje pitac nije izazvao (za razliku od XII gde je pitac donekle sam kriv za nevolje)...pa zato i kazem da je oprez pozeljan...

Aha ok, hvala :)

Bas sad pricamo i vrtimo neke dogadjaje, i zaista vrlo je moguce da on radeci sve tako da samo sebi udovolji nesvjesno izaziva njene muke.. http://www.kolobok.us/smiles/standart/good.gif

Shmishonja
24-05-2009, 11:19
Nemojte se cuditi sto dobijate opomene,pa mi saljete posle pp.Procitajte pravila svakog podforuma.

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •

Najleše vas sve molim

da kada postavljate horarno pitanje

na bilo kojoj tematici

ispoštujete sledeće :

• datum postavljanja pitanja
• vreme postavljanja pitanja
• mesto postavljanja pitanja

○ link sa čartom nije obavezan

{s obzirom da sam primetila da ste i posustali i sa pokušajem tumačenja samog čarta}

Svako ko ne bude ispoštovao ovo ~
neće dobiti odgovor na horarno pitanje.

Dodatno :

Ako još jednom vidim "javni podsetnik" na temu :

"a što ste preskočili moje horarno pitanje"

ili

"zašto niko ne odgovara na moje pitanje"

i tako nepotrebno duplirate postove i pravite zabunu na topiku

umesto da mi pošaljete "pm" da me podsetite za neodgovoreno pitanje :

~ bićete banovani ~

Takodje,

ispoštujte vreme koje vam je dato u horarnom odgovoru,

a ako vam vreme nije dato ~ napravite razmak izmedju pitanja 30 dana.

{vodim evidenciju od sutra ko ~ gde ~ šta ~ pita ~ i koliko puta}

Ovo obaveštenje stupa na snagu od 19.05.2009. od ponoći!

Unapred hvala

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •

mari
25-05-2009, 08:15
Drage moje!
Vrlo mi je hitno da mi pogledate ovo horarno pitanje. Da li ce ispostovati dogovor? Ili sam ispala naivna?
Molim vas cure, da pogledate jer moram znati sta dalje da radim!!!
Evo karte:

http://http://img40.imageshack.us/my.php?image=astro2gw43petarhr221422.gif

Ukoliko se ne vidi karta, pitanje je postavljeno jutros oko 7, u Tuzli.

Koliko ja vidim, ja sam predstavljena mjesecom koji je u 12 (ovo jeste na neki nacin tajni posao). Ne znam dalje....
Hvala vam!

pufnica
25-05-2009, 13:46
Pitanje: Hocu li uskoro promeniti posao?25.05.2009 u BG, 13.45
:(
E,Shmishke, Shmishke, sve sto si ranije pricala za posao, bilo je tacno! Nadam se da ce bar sada biti neke promene? Trebalo bi da odem na neki razgovor ove nedelje, pa...

Kissic

vilenija
25-05-2009, 14:48
Drage moje!
Vrlo mi je hitno da mi pogledate ovo horarno pitanje. Da li ce ispostovati dogovor? Ili sam ispala naivna?
Molim vas cure, da pogledate jer moram znati sta dalje da radim!!!
Evo karte:

http://http://img40.imageshack.us/my.php?image=astro2gw43petarhr221422.gif

Ukoliko se ne vidi karta, pitanje je postavljeno jutros oko 7, u Tuzli.

Koliko ja vidim, ja sam predstavljena mjesecom koji je u 12 (ovo jeste na neki nacin tajni posao). Ne znam dalje....
Hvala vam!

da pokusam na brzaka:
ti si mesec a on saturn...i obe planete su u znakovima gde je vladar merkur...
znaci oboje imate interesovanje za to nesto tajno iz XII, ali i za krajnji ishod celokupnog "projekta"....
aplikacioni kvadrat izmedju meseca i saturna bi trebalo da da pozitivan odgovor, uz nesto muke...
saturn nema osnovnog dostojanstva, mada je postavljen u ugaonoj kuci i nije u losim dostojanstvima meseca...ne bi trebalo da ima lose namere vezano za tebe...

mari
25-05-2009, 17:26
da pokusam na brzaka:
ti si mesec a on saturn...i obe planete su u znakovima gde je vladar merkur...
znaci oboje imate interesovanje za to nesto tajno iz XII, ali i za krajnji ishod celokupnog "projekta"....
aplikacioni kvadrat izmedju meseca i saturna bi trebalo da da pozitivan odgovor, uz nesto muke...
saturn nema osnovnog dostojanstva, mada je postavljen u ugaonoj kuci i nije u losim dostojanstvima meseca...ne bi trebalo da ima lose namere vezano za tebe...
Hvala mnogo! Javim sta je bilo! Pozdrav

jupiter
25-05-2009, 21:07
Kako izgledam ljudima na poslu?
Paracin 21:06 25.5.2009.

malomace
28-05-2009, 00:59
postavila bi pitanje vezano za finasije i za moju porudice,nadam se da je ovo pravo mesto,jako mi je vazno,pa bi zamolila za pomoc,a pitanje glasi:
Da li ce moja porodica da prevazidje ovu finasisku krizu i kada(vremenski period)?
(00:17,Novi Sad,28.05.2009.god.)

horic:
http://de.tinypic.com/r/30j5jq0/5

asc-vodolija(satur)
mesec-6 polje raka mesec
2 polje(polje novca) -ribe(jupiter)
jupiter u 1 polju vodolije(satur)
4 polje(dom,roditelje)-blizanac(merkur)
merkur retro u 3 polju bika(venera)

aspekti:
jupiter kvadar merkur
merkur mesec sekstil
satur merkur trigon
jupiter venera sekstil

posto postoji povezanos izmedu polja finasija i polje mog doma...?!hvala unapred:)

Marsovka
28-05-2009, 10:36
postavila bi pitanje vezano za finasije i za moju porudice,nadam se da je ovo pravo mesto,jako mi je vazno,pa bi zamolila za pomoc,a pitanje glasi:
Da li ce moja porodica da prevazidje ovu finasisku krizu i kada(vremenski period)?
(00:17,Novi Sad,28.05.2009.god.)

horic:
http://de.tinypic.com/r/30j5jq0/5

asc-vodolija(satur)
mesec-6 polje raka mesec
2 polje(polje novca) -ribe(jupiter)
jupiter u 1 polju vodolije(satur)
4 polje(dom,roditelje)-blizanac(merkur)
merkur retro u 3 polju bika(venera)

aspekti:
jupiter kvadar merkur
merkur mesec sekstil
satur merkur trigon
jupiter venera sekstil

posto postoji povezanos izmedu polja finasija i polje mog doma...?!hvala unapred:)

I Shmisha je tu pa ce pogledati ...:D
a ja vidim ovo: polje finansija je 2.,na poslednjem stepenu Riba, vladar Jupiter koji je peregrin,sledeci vladar je Mars u Ovnu, u sedistu, a Mesec ima prvu aplikaciju bas s Marsom ( za 3*,kardinalni znak,kadentna kuca :confused: ),pa ne znam bas vremenski, ali mislim da poboljsanje sledi u kratkom vremenskom roku :)

Shmishonja
28-05-2009, 12:23
♥ Datum : 28.05.2009.
♠ Vreme : 10h10am
♣ Mesto : Bgd
♦ Sistem kuća : Regiomontanus

◘ Čart : http://i421.photobucket.com/albums/pp291/Miss_Van_Hellsing/horarci/horarzaposao.gif
• pitanje : kada će više moj otac prihvatiti moj posao kao "OK" posao koji donosi sasvim prihvatljive € u kućni budžet i prestati da me opterećuje sa pronalaženjem "normalnog i poštenog" posla u nekoj firmi?

◘ pitač : Asc' sa Suncem u Blizancima u X polju i Mesec u Lavu u XII polju.
• otac : IV sa Marsom u Ovnu u IX polju.
○ pitačev posao : X poje sa Venerom u Ovnu u IX polju.
◘ pitačev novac : II polje sa retro Merkurom u Biku u X polju.

malomace
28-05-2009, 13:32
♥ Datum : 28.05.2009.
♠ Vreme : 10h10am
♣ Mesto : Bgd
♦ Sistem kuća : Regiomontanus

◘ Čart : http://i421.photobucket.com/albums/pp291/Miss_Van_Hellsing/horarci/horarzaposao.gif
• pitanje : kada će više moj otac prihvatiti moj posao kao "OK" posao koji donosi sasvim prihvatljive € u kućni budžet i prestati da me opterećuje sa pronalaženjem "normalnog i poštenog" posla u nekoj firmi?

po meni,mislim da nece da prihvati tvoj posao,jer izmedju sunca(u ovom slucaju tebe) i marsa(tata) nema aspekta,posto postoji povezanos izmedju meseca i marsa,vidi se da je tvoj tata veoma tvrdoglava i da nece da odustane od svog ubedjivanja za tvojim promenom posla :(,i da ce i dalje da pokusava s tim,venera(posao pitaca) i mars(tata) konjukcija moralna dilema i tvrdoglavost.ovo je moje misljenje,jos ucim ,pa ako gresim ispravi te me:confused::confused:

Shmishonja
28-05-2009, 14:25
po meni,mislim da nece da prihvati tvoj posao,jer izmedju sunca(u ovom slucaju tebe) i marsa(tata) nema aspekta,posto postoji povezanos izmedju meseca i marsa,vidi se da je tvoj tata veoma tvrdoglava i da nece da odustane od svog ubedjivanja za tvojim promenom posla :(,i da ce i dalje da pokusava s tim,venera(posao pitaca) i mars(tata) konjukcija moralna dilema i tvrdoglavost.ovo je moje misljenje,jos ucim ,pa ako gresim ispravi te me:confused::confused:

Neka, samo razmišljaj i dalje ~ na dobrom si putu ;)
A da vidimo i šta drugi misle :cool:

malomace
28-05-2009, 14:32
I Shmisha je tu pa ce pogledati ...:D
a ja vidim ovo: polje finansija je 2.,na poslednjem stepenu Riba, vladar Jupiter koji je peregrin,sledeci vladar je Mars u Ovnu, u sedistu, a Mesec ima prvu aplikaciju bas s Marsom ( za 3*,kardinalni znak,kadentna kuca :confused: ),pa ne znam bas vremenski, ali mislim da poboljsanje sledi u kratkom vremenskom roku :)

nadam se i da ce Shmisha baci pogled:),a tebi hvala,gledala sam nesto vreme,kako sam razumela 1 stepen 1 mesec,ako sam dobro shvatila trebalo bi onda otprilike +/- 3 meseca :confused:

Bosnian GirL
28-05-2009, 18:48
Da vidimo ~ ti si i Mesec u Lavu i Merkur u Blizancima. Potencijalni posao je isto Merkur u Blizancima. Merkur i Mesec nemaju aplikacije, Merkur uskoro kreće retrogradno, a Mesec ima apliakciju sa Jupiterom ~ vladarom IX i VII polja ~ na žalost, u skoerije vreme još ništa od dobrog posla.

tek sam sad vidjela odgovor

zahvaljujem! :)

s_ana_dra
28-05-2009, 18:50
evo ja se danas bas nesto smorila na poslu. direktor mog sektora je prokomentarisao mojoj sefici da bi mene mogli da prebace u drugu sluzbu. sto meni bas nije fino, jer su tamo kolege lose. mislim prosto su to losi ljudi pod jedan, a pod dva niti su strucni za posao koji obavljaju, niti ga nazalost znaju. a mene bi oni jedva docekali, da bi im ja izigravala sekretaricu, kafe kufaricu i sve ostalo.
e tako je nastalo moje pitanje: Da li ce me premestiti na drugo radno mesto? (znaci to bi bilo isto u mom sektoru, ali drugo odeljenje, tako da ga definisem) u bgd-u 28.05.2009. u 18:21

pa bogami ja sam ovde dobro postavljena, Ac je u skorpiji, a mars je u ovnu u 6 kuci na 27,36 stepeni.
mesec je u lavu na 5,12 stepeni.
ja cu posao gledati kroz 10 kucu, a 10 kuca ni manje ni vise u devici, i to na 0 stepeni 0' 8". mozda bi ovo znacilo da je pitanje postavljeno u pogresno vreme, mozda prerano?? a merkur je retrogradan u biku na 23,04 stepeni
nema nikakvih aplikacija izmedju meseca ili marsa sa merkurom.
po dostojanstvima mars je u svom sedistu, sto njega cini jakim. valjda ce mi to pomoci.
merkur je u svom sedistu i ekzaltaciji, ali je i u triplicitetu meseca, a to opet nije lose.
ne bih bas znala da izvucem zakljucak, jer me bas zbunjuje polozaj 10 kuce. ma valjda ce biti sve kako treba

e a sad cu malo da bacim pogled na nenin horar
Ac je u lavu, a sunce u blizancima na 7,08, mesec je takodje u lavu na 0,16.
neno ako pogledam dostojanstva, koja po meni su bitna ovde Mars je u svom sedistu, sto znaci da je tata jak, ali je ipak i u ekzaltaciji sunca, sto ipak nije toliko ni lose. mozda tatina jacina, em je predstavljen skorpijom, em mars u ovnu, tvrdoglav, ali ipak egzaltacija je po meni ovde jako bitna. pa onda u triplicitetu sunca.
onda mesec je u sedistu sunca, triplicitetu sunca, sto je dobro.
sto se aspekata tice mesec i mars su u separacionom kvadratu, sto pokazuje da je bilo tu poteskoca, ali mislim da ce i on vremenom promeniti misljenje. moguce da on to tebi nikad nece reci, nikad mozda nece priznati. ali meni su ovde bitna dostojanstva, tako da mi ipak to daje nadu :))) drzim fige da bude to tacno

Marsovka
28-05-2009, 18:56
nadam se i da ce Shmisha baci pogled:),a tebi hvala,gledala sam nesto vreme,kako sam razumela 1 stepen 1 mesec,ako sam dobro shvatila trebalo bi onda otprilike +/- 3 meseca :confused:

Moglo bi da bude i 3 nedelje jer je Mesec u svom sedistu i to kardinalnom znaku koji daju najbrze ispunjenje. Bilo bi preterano reci za 3 dana, jer to nema smisla u kontekstu pitanja ( osim ako se radi o dobitku na lutriji :D ), ali nedelje su vec moguca varijanta ;)

vilenija
28-05-2009, 21:28

pa dobro, cinjenica je da te tvoj otac jako voli i da ti zeli najbolje, a ujedno pokusava da odrzi svoj autoritet (mars u exalataciji i triplicitetu sunca, u svom vladarstvu)...sa druge strane tvoj posao smatra losim (mars u izgonu venere)...
trenutna situacija ide u prilog njegovom stavu, jer je venera u svom izgonu, a merkur (tvoj novac, kao i zarada od posla) je retrogradan bez osnovnog dostojanstva, jedino sto ga vadi postavka u X polju...
ali cinjenica da taj novac "voli" mesec (tebe) i da ce merkur uskoro opet krenuti direktno, najavljuje malo bolje prihode...mars, takodje, za nekih +/-3* ulazi u znak bika, pa ce to mozda biti "prelomno" u smislu da tvoj otac shvati ono sto mu sada bezuspesno objasnjavas....
iskustvo sa matorcima me navodi da ti kazem da je tesko da se u tim godinama menjaju, a jos teze da razumeju kada njihova deca imaju drugaciji stav od njih....

Chither
30-05-2009, 21:48
Pitanje: Da li cu uskoro pronaci posao i ako da kakav? (Nisam do sada radila a vec neko vreme razmisljam da sa ocem otvorim neku agenciju ali smo i on i ja nesigurni posto se sve nadam da ce mi se ukazati neka prilika)

30. maj. 2009.
21:31 Kragujevac

Ja sam predstavljena Jupiterom u II kuci, MC je u vagi a Venera se nalazi na samom IC-u (na 20 50 a IC je na 20 53) u ovnu. Mesec je na 5 device u VIII kuci. Aspekt izmedju Ve i Ju postoji ali dostojanstva im nisu bas naklonjena. Mesec je takodje u padu Venere i izgonu Jupitera. Onako laicki rekla bih da cu imati ponudu ali da mi nece odgovarati jer postoji i izgon i pad Venere.

ALi me zbunjuje Ve na vrhu 4. kuce - da li se to mozda odnosi na posao koji razmisljamo da zapocnemo porodicno, odnosno da li ce se to moje nezadovoljstvo odnositi bas na taj ili neki drugi posao?

nina4
01-06-2009, 01:30
Nakon mnogih problema u mom zivotu u posljednje vrijeme ima i jedan sto se proteze duze vrijeme ,a jako bih voljela znati nazire li mu se kraj.
Naime radi se o mojoj finansijskoj situaciji koja ni da se pomakne s mjesta-veoma je losa.
Interesuje me da li ce se i kad popraviti moja finansijska situacija? 01.27. Landskrona Svedska.
Ne znam da li sam na pravom mjesti postavila pitanje ,ali nisam pronasla ni jedan broj horara koji odgovara pitanjima o finansijama i ovaj o poslu mi se cinio najblizim.Hvala unaprijed.

Postoji mala mogucnost da u iducoj sedmici-negdje krajem-suprug i ja dobijemo povrat novca od poreza.Pitanje je da li cemo dobiti taj novac -radi se o vecoj sumi-ili ce nam opstina to oduzeti?Hvala unaprijed. 00.40. Landskrona Svedska

Da li cu u ovoj sedmici dobiti povrat novca od poreza ili ce biti oduzet od opstine?22.01. Landskrona Svedska
Ovo pitanje mi je jako vazno ,jer se radi o vecoj sumi koja bi mi puno pomogla u rjesavanju nekih drugih problema,zato se nadam da cu dobiti odgovor i unaprijed se od srca zahvaljujem.

tia13
01-06-2009, 09:32
pozdrav evo i ja bih postavila horarno pitanje vezano za novi posao jer sam pre par dana dobila otkaz( T uran u MC,P mesec mi ide u MC,i kvadrat merkur/mesec/uran njima dajem tu čast zašto se ovo izdešavalo ;)),pitanje postavljeno 1/06/09 u 09h:07min u ljubljani a pitanje je vezano za moj novi posao,dali mi se pokazuje nešto novo????
moj hor.chart
http://i409.photobucket.com/albums/pp175/tijana13061982/posao.jpg
sunce mi je 11.kuči u blizancima
asc lav
u MC-ju mi je venera(ovan) i mars (bik),mars i venera su u konjukciji
u šestoj je r pluton(jarac) sekstil venera,mars ali je sa mesecom(djevica 3.kuča) i uranom( 9.kuča ribe ) pravi mi kvadrat :(...
ne znam ali ali mi se čini da če jo vode preteči dok ja nadjem neki novi posao???molim za neki komentar od nekog stručnijeg od mene,hvala :)

loreley
01-06-2009, 22:50
Pitanje: da li ću zbog polsa biti javno osramoćena- mislim radio ili novine?
Čakovec, 01.06.,22:50

Snowhite
04-06-2009, 13:46
Dragi svi,

Imam pitanje koje se tiče moje drugarice E.
A pitanje glasi: Da li će E. dobiti posao u jevrejskoj firmi u kojoj je bila na razgovoru?

Ovo je karta sad kad postavljam pitanje: http://i43.tinypic.com/e5s1g7.jpg

A sam razgovor je obavljen 2. juna 2009, sa početkom u 15h (Beograd).

endzi
06-06-2009, 19:31
Kada ce mi doci neka promena u poslovnom smislu, gusim se na poslu gde sam a nije ni sjajno vreme za promenu, ljudi oko mene su losi, u odnosu na druge sam lose placena, puno je neznanja, imam i nesporazume sa pretpostavljenim, tako bih se rado vratila na prethodni posao.

Beograd
06062009
19 i 20

Shmishonja
10-06-2009, 11:52
http://astro.axisdraw.com/forum/osnove-horarna-astrologija/4189-obavestenje-o-nacinu-postavljanja-horarnog-pitanja.html

nina4
10-06-2009, 14:53
Ja se izvinjavam sto sam zbog nesmostrenosti postavila dva puta isto pitanje.
Nije mi bila namjera da dosadjujem samo sam u posljednje vrijeme pod velikim stresom i eto desilo se da jednostavno previdim sta sam uradila.
Obecavam da se to vise nece desiti i zaista mi je zao.

Shmishonja
10-06-2009, 15:30
da li na mene misliš

Ja se izvinjavam sto sam zbog nesmostrenosti postavila dva puta isto pitanje.
Nije mi bila namjera da dosadjujem samo sam u posljednje vrijeme pod velikim stresom i eto desilo se da jednostavno previdim sta sam uradila.
Obecavam da se to vise nece desiti i zaista mi je zao.

Nije dosadjivanje, već ~ iskreno ~ meni stvara pritisak u glavi da nedovoljno brzo odgovaram na sva vaša pitanja ~ ne samo na ovom topiku, već i na ostalima. Jasno je meni da svi imate svoje muke i probleme... ali imam ih i ja...

Zato sam i napisala molbu oko dupliranja postova i "podsećanja". Trudim se koliko god mogu da stignem, ali zaista sve manje i manje snage [i vremena i volje i svega...] imam da radim sve to...

Shmishonja
10-06-2009, 15:54
ali ja nisam dva puta postavila isto pitanje

Tebi sam u "quote" zaboravila da odgovorim ~ nisam mislila na tebe.

nina4
10-06-2009, 16:27
Pogrijesila jesam ,priznajem ,nisam namjerno,sorry.

Shmishonja
10-06-2009, 17:05
Pogrijesila jesam ,priznajem ,nisam namjerno,sorry.

Ma nije problem... idemo dalje sa radom... :)

Shmishonja
11-06-2009, 18:51
Nadam se da ste pročitali moju molbu ~ počnite da pored vašeg [novog] pitanja ostavljate podatke od vašeg poslednjeg horarca na ovoj temi, da bi lakše pratili razvoj dogadjaja ~ kao dopuna na temi vezana za temu feedback-a :)

jupiter
11-06-2009, 21:42
Poslednji put na ovoj temi sam postavila pitanje 17.4.2009.
Moje novo pitanje je,da li ce se firma u kojoj radim zatvoriti,ili ce doci do finan. poboljsanja?
Paracin 11.4.2009. 21:42

Shmishonja
12-06-2009, 13:06
Pitanje: Da li cu uskoro pronaci posao i ako da kakav? (Nisam do sada radila a vec neko vreme razmisljam da sa ocem otvorim neku agenciju ali smo i on i ja nesigurni posto se sve nadam da ce mi se ukazati neka prilika)

30. maj. 2009.
21:31 Kragujevac

Da vidimo :

• ti si Asc' na kraju Strelca, sa Jupiterom na 26° Vodolije u II polju.

• Mesec je na 05° Device u VIII polju.

• posao je X polje u Vagi sa Venerom na 23° Ovna u IV polju [Venera u izgonu ~ posao nije "na svom mestu" i nalazi se u tvom domu ~ tvoj posao je za sad da "sediš kući" => ali isto tako ovakva postavka nam ukazuje i na mogućnost "porodičnog posla" koji je na "staklenim nogicama"]

○ tvoj otac je IV polje ~ Mars 29° Ovna u tom polju, a njegov posao je upravo Asc' ~ Jupiter u Vodoliji, a s obzirom da je I polje na kraju posmatraćemo malo i Saturn kao sledećeg signifikatora.

◘ treba nam aplikacije da bi videli šta će da se dalje desi ~ u igri su Jupiter / Mesec / Venera / Mars :

~ Jupiter ima prvu aplikaciju sa Venerom,
~ Venera ima prvu aplikaciju sa Jupiterom,
~ Mars je u praznom hodu i nema aplikacija sve dok ne promeni znak i udje u znak Bika,
~ Mesec ima prvu aplikaciju preko antiscije O° Venera

◘ iz svega ovoga vidimo da će taj posao ipak biti taj porodični posao :) Vremenska jedinica za realizaciju planova : -/+ mesec dana.

Interesuje me da li ce se i kad popraviti moja finansijska situacija? 01.27. Landskrona Svedska.

Postoji mala mogucnost da u iducoj sedmici-negdje krajem-suprug i ja dobijemo povrat novca od poreza.Pitanje je da li cemo dobiti taj novac -radi se o vecoj sumi-ili ce nam opstina to oduzeti?Hvala unaprijed. 00.40. Landskrona Svedska

Da li cu u ovoj sedmici dobiti povrat novca od poreza ili ce biti oduzet od opstine?22.01. Landskrona Svedska

Molim te da pored vremena i mesta napišeš uvek i datum postavljanja pitanja, lakše je za snalaženje ;)

Da vidimo <•> gledaćemo 1 horarno pitanje u ovoj analizi ~ 01.06.2009. u 01h27 :

• ti si Saturn na 15° Device umetnut u VII polju.
• Mesec je na 21° Device umetnut u VII polju.
• tvoj novac je Venera na 24° Ovna umetnuta u I polju.
• poreski novac je i Mars na 00° Bika u I O° vrh tvog II polja, koji je u praznom hodu i Jupiter 26° Vodolije u I polju [vl. XI polja = € od države]

○ iz ovoga se vidi da tvoja € situacija je zaista loša, jer je Venera slaba jer se nalazi u znaku svog izgona. Da bi dobili odgovor, tražimo aplikacije ili izmedju Saturna i Marsa, ili izmedju Meseca i Marsa ili pak izmedju Venere i Marsa :

♥ Mesec nema povezivanje sa Marsom
♠ Saturn nema povezivanje sa Marsom
♣ Venera nema povezivanje sa Marsom [ali će ga imati kad predje iz Ovna u Bika]
♦ Mars preko antiscije ima 180° sa Jupiterom -/+ 3°

◘ iz ovoga imamo sledeće : postoji mala šansa da se novac vama vrati i to ako vam se vrati biće mizerna cifra u pitanju i ne u vremenskom intervalu kad aje rečeno da će vam se vratiti, a i ova 180° mi deluje više kao da će vam se taj € vratiti i posle opet oduzeti :(

Shmishonja
12-06-2009, 14:01
pitanje postavljeno 1/06/09 u 09h:07min u ljubljani a pitanje je vezano za moj novi posao,da li mi se pokazuje nešto novo????
moj hor.chart
http://i409.photobucket.com/albums/pp175/tijana13061982/posao.jpg

1. ne koriste se Uran / Neptun / Pluton u TA, bar ne ovde gde radimo analize horaraca :D
2. sistem kuća nije Plasidu već Regiomontanus za horarni čart ;)
3. da vidimo za odgovor :

• ti si Asc' u Lavu sa Suncem na 10° Blizanaca u XI polju.

• Mesec je na 25° Device u praznom hodu u III polju.

• potencijalni nov posao je Venera na 25° Ovna [znak koji se nastavlja u X polju i sam vrh XI polja = sledeći posoa] u X polju [stari posao je Mars na 00° Bika ~ samo što je ušao u znak svog izgona ~ samo što si izgubila posao]

• da bi dobili odgovor tražimo aplikacije ili izmedju Sunca i Venere ili pak izmedju Meseca i Venere : ovde imamo situaciju da Mesec tek kad izadje iz praznog hoda ima prvu aplikaciju sa Suncem, pa onda sa Jupiterom, pa tek onda sa Venerom. S druge strane Venera ima prvu aplikaciju sa Jupiterom, pa sa Mesecom. Ali zbog presecanja Mesečevog aspekta sa Suncem nema povezivanja izmedju Sunca i Venere, pa na žalost za sad na vidiku nema novog posla, moraćeš malo da sačekaš ~ a zbog Mesečevog praznog hoda nije moguće utvrditi tačno vreme tog čekanja... :(

Pitanje: da li ću zbog posla biti javno osramoćena- mislim radio ili novine?
Čakovec, 01.06.,22:50

Da vidimo :

• ti si Saturn na 15° Device umetnut u VIII polju.

• Mesec je na 03° Vage isto u VIII polju.

○ posao je na Mars 00° Bika u III polju.

◘ iz ovoga se vidi da situacija na poslu zaista nije baš najbolja, jer je Mars u znaku svog izgona, ali s druge strane, Mars nema povezivanja sa Saturnom, a i egzaltira Mesec i u njegovom je triplicitetu, pa smamim tim za sad nema potrebe da strahuješ da će se nešto loše desiti. Jedina loša stvar je moguće da će ti se finansije na poslu poremetiti jer Mars preko antiscije ima 180° sa Jupiterom [koji vlada XI poljem ~ plata] :(

Shmishonja
12-06-2009, 14:48
Dragi svi,

Imam pitanje koje se tiče moje drugarice E.
A pitanje glasi: Da li će E. dobiti posao u jevrejskoj firmi u kojoj je bila na razgovoru?

Ovo je karta sad kad postavljam pitanje: http://i43.tinypic.com/e5s1g7.jpg

A sam razgovor je obavljen 2. juna 2009, sa početkom u 15h Beograd

Da vidimo [malo kasnim sa odgovorom]

• ona je Sunce u Blizancima u horarnom IX polju, njenom XI polju,

• a potencijalni posao je Mars u Biku u horarnom VIII polju, njenom X polju.

• dok Mesec je u Škorpionu u horarnom II polju, njenom V polju.

○ da bi dobili potvrdan odgovor trebala bi nam aplikacija ili izmedju Sunca i Marsa ili pak Meseca i Marsa :

~ Mesec i Mars su imali seaparacionu 180°, a Mesečeva prva je aplikacija 60° Saturn,
~ dok sam Mars ima prvu aplikaciju preko antiscije sa Jupiterom i to 180°.
~ Sunce ima prvu aplikaciju 90° sa Saturnom i nema povezivanje sa Marsom.

◘ iz ovoga na žalost nema potvrdnog odgovora :(

Kada ce mi doci neka promena u poslovnom smislu, gusim se na poslu gde sam a nije ni sjajno vreme za promenu, ljudi oko mene su losi, u odnosu na druge sam lose placena, puno je neznanja, imam i nesporazume sa pretpostavljenim, tako bih se rado vratila na prethodni posao.

Beograd
06062009
19 i 20

Da vidimo :

• ti si Jupiter u Vodoliji u III polju i Mesec u Strelcu O° Asc'.

• situacija na poslu je predstavljena Merkurom u BIku O° Algol u VI polju.

• sam vrh X polje je na 25° Device, a i sam Merkur na 24° Bika ~ što nam ukazuje na moguće promene na radnom mestu, kao i sa samim radnim mestom, jer kad promeni znak, vrh X polja ulazi u znak Vage sa Venerom koja je u svom sedištu u Biku, što je jako dobro.

○ Mesec sam po sebi više pokazuje tvoju emotivnu orijentaciju na celokupnu situaciju, a ima prvu aplikaciju 90° Saturn i nema povezivanje sa Merkurom.

○ sam Merkur ima prvi aspekt 90° sa Jupterom i onda ulazi u znak svog drugog sedišta ~ u znak Blizanaca.

◘ iz ovoga svega vidimo da će gnjavaže biti i dalje na poslu, ali da bi trebalo da se poboljšanje očekuje za jedno -/+ mesec, mesecipo dana :)

Shmishonja
12-06-2009, 15:14
Poslednji put na ovoj temi sam postavila pitanje 17.4.2009.
Moje novo pitanje je,da li ce se firma u kojoj radim zatvoriti,ili ce doci do finan. poboljsanja?
Paracin 11.4.2009. 21:42

Da vidimo :

• ti si umetnuti Saturn na 15° Device u VIII polju.

• Mesec je na 05° Vodolije u I polju.

• posao je Mars na 08° Bika na samom vrhu IV polja ~ zaista loša situacija...

• finansije same firme su XI polje koje je na 29° Škorpiona, sa istim tim Marsom.

◘ iz ovoga se vidi da je€ situacija same firme zaista u katastrofalnom stanju, jer je Mars pod vladavinom Venere koja vlada firminim VIII poljem [porez, dugovanja, dugovi...] ali ipak se vidi promena na bolje jer je sam vrh XI polja na 29° i uskoro ulazi u znak Strelca, sa Jupiterom u Vodoliji koji je mnogo bolje postavljen od Marsa. Taj Jupiter uskoro kreće retrogradno i sklapa 120° sa Suncem [vladar firminog XI polja ~ novi poslovni partneri koji će uložiti € radi poboljšanja situacije]

○ samim tim odgovor na tvoje pitanje ~ istrpi još malo, kriza bi trebalo da traje još nekih -/+ mesec ipo dana i onda bi stvari trebale polako da se stabilizuju, a proces same stabilizacije će trajati da Bog dosta dugo, ali će ipak sve polako ali sigurno krenuti na bolje :)

jupiter
12-06-2009, 19:00
shmisho,hvala na odgovoru.A po mojoj proceni period stabilizacije potrajace par godina:(

Shmishonja
12-06-2009, 19:07
shmisho,hvala na odgovoru.A po mojoj proceni period stabilizacije potrajace par godina:(

Do kraja godine bi trebalo da počne ta stabilizacija, e sad zbog tog retro Jupitera koji predstavlja poboljšanje, a i što je u fixnom znaku i umetnut je u fixnom polju, najverovatnije će kao što si ti i rekla da taj period potraje par godina ~ a i ruku na srce, nisu ti problemi u firmi sa € od juče... samim tim treba vremena da se sve vrati u normalu ~ ali NORMALE ĆE BITI ;)

endzi
12-06-2009, 20:26
hvala ti puno

tia13
13-06-2009, 09:53
shimso hvala ti na poduki o horarnem chartu:)
istina je izgubila sam posao još do kraja ovog meseca sam ovde a onda čemo videti kako i šta,ja se samo nadam da neču dugo čekati;),ali svako čekanje isto tako ima svoje dobre strane,samo da ostanem pozitivna u tom isčekivanju,hvala ti na vremenu i lep dan ti želim pozzz :)

rachica
13-06-2009, 13:29
sledece sedmice idem na razgovor u vezi jednog posla, da li mogu ocekivati pozitivan odgovor?
i jos me nesto interesuje, sta mislite u kojem bih se poslu najbolje pokazala?
znam ja :) ali sta moja karta pokazuje...
13.28h
13.06.2009 pg

aplazinic
15-06-2009, 16:20
Da li cu dobiti strucnu praksu (privremeni posao) u inostranstvu?

4:20 pm, 15.06.2009., Beograd

Shmishonja
15-06-2009, 19:26
sledece sedmice idem na razgovor u vezi jednog posla, da li mogu ocekivati pozitivan odgovor?
i jos me nesto interesuje, sta mislite u kojem bih se poslu najbolje pokazala?
znam ja :) ali sta moja karta pokazuje...
13.28h
13.06.2009 pg

Da vidimo ~ ti si ovde Venera u Biku u VIII polju, a posao je Mesec u Vodoliji u V polju ~ proučavanje, kreativnost, život i smrt, stvaranje, analiza, ali i novac, tehnologija.

Da bi videli da li ćeš proći razgvor ~ prvo treba da te Mesec "voli" preko tabele ~ Mesec je na Veneronom stepenu, to je dobro.
E, sad, treba nam aplikacija izmedju Venere i Meseca da bi te posao i prihvatio ~ na prvi pogled toga nema ~ jer Mesečev prvi aspekt je O° sa Jupiterom ~ ali to može da bude taj razgovor u "širem krugu", a posle ima 90° sa Merkurom ~ to bi moglo da bude možda razgovo u "užem krugu" ~ a kad promeni znak prva mu je aplikacija upravo sa Venerom.
Iz ovoga meni deluje kao da ćeš biti pozvana posle ovog razgovora, na još jedan ["konkretan"] razgovor, a da će posle sve biti ok i da će te primiti na posao :)

Da li cu dobiti strucnu praksu (privremeni posao) u inostranstvu?

4:20 pm, 15.06.2009., Beograd

Da vidimo ~ ti si Mars u Biku [i egzaltiraš to inostranstvo], posao je Sunce u Blizancima [Blizanac je promenljiv znak = privremen] a inostranstvo je Mesec u Ribama [i inostranstvo te jako voli ~ Mesec je vezan preko tripliciteta, termina, lica i stepena za Marsa]
Da bi dobili potvrdan odgovor, treba da se Sunce i Mars spoje [ili makar Mars i Mesec] ~ ovde imamo da Mars ide ka O° sa Venerom, dok Sunce i Mesec imaju uzajamnu prvu aplikaciju od 90°. Meni na žalost ovo ne deluje da ćeš u skorije vreme dobiti priliku za poslom u inostranstvu :(

Acting_Me
15-06-2009, 20:40
17.05.09-datum poslednjeg pitanja
Zanima me kakav sam utisak ostavila na profesora koji me je slusao kako sviram, da li je iznenadjen ili odusevljen ili...sta je? :D 15.06.2009 niksic 20:39
(svidja mi se ovo sto smo uveli pisanje poslednjeg pitanja, i meni je lakse da ne razmisljam da li sam pretjerala ;) )

Nale73
15-06-2009, 21:18
Radim godinama honorarno, pitam kada cu dobiti stalni posao? Hvala unapred
15.06.2009. 21.18h Beograd

tarojko
16-06-2009, 10:58
Na novom poslu sam od aprila prosle godine, posle fenomenalnog pocetka dogodile su se stvari na koje ne mogu da uticem i potpuno sam bankrotirala.
Moje pitanje je kada cu resiti finansijske probleme i sta ce biti sa poslom ?? ( u smislu da li ostajem ili cu naci nov posao)

Beograd 16.06.2009. u 10h54min

Hvala puno

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3&btyp=w2gw&&cid=fh7fileRPyphp-u1163358256&nhor=3027211

valjda sam dobro prebacila link?? nadam se!!

lila
17-06-2009, 17:56
Hej ljudi ja sam nova a horarnoj astr. vrlo malo znam pa bi me zanimalo jedn meni vrlo važno pitanje: da li ću dobiti posao kojem se nadam u državoj upravi, odjel za turizam?17.06.09. u 17 i 56h Rijeka Hr
hvala unaprijed

zika
17-06-2009, 18:53
Dali ce mi sin ostati na ovom poslu i kako ce proci?

19.11.1941 Jagodina u 23h Dali cu uskoro imati novcani dobitak od igara na srecu i od kojih igara ?

tina.djordjevic
17-06-2009, 20:42
Pre par meseci mi je preminuo otac , trebam da donesem odluku da li da zatvorim firmu ili da nastavim sama da je vodim , nisam sigurna šta mi je pametno činiti.
18.6.09. 20.42.

rachica
18-06-2009, 11:14
[QUOTE=Shmishonja;138149]Da vidimo ~ ti si ovde Venera u Biku u VIII polju, a posao je Mesec u Vodoliji u V polju ~ proučavanje, kreativnost, život i smrt, stvaranje, analiza, ali i novac, tehnologija.

Da bi videli da li ćeš proći razgvor ~ prvo treba da te Mesec "voli" preko tabele ~ Mesec je na Veneronom stepenu, to je dobro.
E, sad, treba nam aplikacija izmedju Venere i Meseca da bi te posao i prihvatio ~ na prvi pogled toga nema ~ jer Mesečev prvi aspekt je O° sa Jupiterom ~ ali to može da bude taj razgovor u "širem krugu", a posle ima 90° sa Merkurom ~ to bi moglo da bude možda razgovo u "užem krugu" ~ a kad promeni znak prva mu je aplikacija upravo sa Venerom.
Iz ovoga meni deluje kao da ćeš biti pozvana posle ovog razgovora, na još jedan ["konkretan"] razgovor, a da će posle sve biti ok i da će te primiti na posao :)

bila na sastanak i primljena :)
shmisho...dobra si, dobra ;)

thalatte
20-06-2009, 16:46
Ne znam dal je prošlo vrijeme od mog posljednjeg pitanja o poslu,ali radni osnos mi završava...pa je to skroz nova situacija...a mene zanima...

Da li posoji mogućnost da dobijem posao ako se prijavljujem za voditelja odjela ili poslovnice odjećom (znači trgovina) ???
(ima dosta ponuda jer se otvora novi shoppin centar,ali ja nemam radno iskustvo,osim što sam kao student bila prodavač,pa sam skeptična)

evo karte;http://i42.tinypic.com/v6ptu1.gif

Asc...Sco Mars u Biku u padu :(
6.kuća u Ovnu...znači isti signifikator Mars u padu
Mc u Lavu Sunce u 8. Blizanci
Mjesec lijep u Biku
__________________________________________________-

Moj pokušaj ; Ja bi takav posao jako željela Mo u Biku,ali Mars u padu nema snage za to se izboriti...A Sunce i Mars nemaju aspekata...

kineskinja
24-06-2009, 15:31
Bok svima!

Zanima me kada cu otici iz sadasnje firme i pokrenuti privatni posao.

Postavila sam pitanje 24.06., u 15:06., Zagreb

Thanks na odgovoru

Draga Shmishonja,
molim te odgovor. Postavila sam pitanje na prethodnoj stranici, ali probat ću sada ponovo. Već četiri godine radim u jednoj firmi gdje trpim šikaniranje od 10. mjeseca prošle godine (po drugi put) i pojavila mi se prilika da uđem u privatni posao.

Zanima me da li ću napokon otići iz ove firme te ući u privatne vode? ;)
Thanks

Pitanje postavljeno 24.06., u 15:06, Zagreb

Shmishonja
27-06-2009, 09:51
17.05.09-datum poslednjeg pitanja
Zanima me kakav sam utisak ostavila na profesora koji me je slusao kako sviram, da li je iznenadjen ili odusevljen ili...sta je? :D 15.06.2009 niksic 20:39
(svidja mi se ovo sto smo uveli pisanje poslednjeg pitanja, i meni je lakse da ne razmisljam da li sam pretjerala ;) )

Da vidimo :
• ti si Asc' na 29° Strelca, sa Jupiterom na 27° Vodolije u II polju, ali i Saturn na 15° Device na kraju VIII polja.
○ profesor je IX polje u Devici sa Merkurom na 01° Blizanaca na samom kraju V polja.
◘ ovde vidimo da na početku tvog izlaganja profesor i nije bio oduševljen tvojim sviranjem, ali kasnije se situaa promenila, ti si postala sigurnija i samim tim je on zaista bio oduševljen tvojim sviranjem :)

Radim godinama honorarno, pitam kada cu dobiti stalni posao? Hvala unapred
15.06.2009. 21.18h Beograd

Da vidimo :
○ ti si Asc' u Jarcu, sa Saturnom u Devici umetnut u VIII polju. Ovde se vidi tvoja požrtvovanost prema drugima i tvoja slobodna volja koja skoro i da ne postoji zbog ogromne želje da se dokažeš i udovoljiš drugima.
• Mesec je u Ribama umetnut u II polju. Ovde se vidi da si zabrinuta za svoju finansijsku situaciju.
○ posao je Mars u Biku u IV polju ~ duplo golo ~ em je u znaku svog izgona, em je u polju svog "pada".
• budući posao je XI polje ~ opet pod vladavinom Marsa... to baš i nije dobro...
◘ ovde imamo opciju da ćeš ti još barem -/+ 2 godine raditi honoranrno pre nego što ti se ukaže prilika za pravim poslom. Ovde imamo da Mars ima apl. 120° sa Saturnom, ali i O° sa Venerom ~ najviše ovo liči na opciju da će neka koleginica / kolega da ti predloži neki posao gde će te primiti za stalno, ali ovaj -/+ period ćeš morati na žalost da istrpiš dok se situacija ne promeni na bolje :)

Shmishonja
27-06-2009, 10:48
Na novom poslu sam od aprila prosle godine, posle fenomenalnog pocetka dogodile su se stvari na koje ne mogu da uticem i potpuno sam bankrotirala.
Moje pitanje je kada cu resiti finansijske probleme i sta ce biti sa poslom ?? ( u smislu da li ostajem ili cu naci nov posao) Beograd 16.06.2009. u 10h54min
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3&btyp=w2gw&&cid=fh7fileRPyphp-u1163358256&nhor=3027211

Da vidimo :
• ti si Asc' u Devici sa Merkurom na 02° Blizanaca O° Mc'
○ Mesec je 00° Ovna O° VIII polje.
• trenutni posao je X polje, isto predstavljen Merkurom.
◘ potencijalni nov posao je XI polje ~ predstavljen Mesecom.
○ tvoje II polje ~ finansije ~ 29° Device opet sa Merkurom na vrhu X polja ~ tvoj novčanik u potpunosti zavisi od tvog posla i u jako lošoj situaciji je trenutno [29°] ali to će na sreću vrlo brzo da se promeni ~ na bolje ~ jer vrh II polja uskoro ulazi u znak Vage, sa Venerom koja je u svom sedištu i označava stabilizaciju finansijske situacije.
○ Mesec ima prvu aplikaciju 60° Merkur
○ Merkur isto ima prvu apl. sa Mesecom
◘ što se tiče posla ~ situacija se najverovatnije neće menjati do kraja godine, uz jedno malo poboljšanje za -/+ 2 meseca i jedno manje pogoršanje -/+ 4 meseca [od vremena tog poboljšanja]
◘ naredni potencijalni posao ti se može ukazati za -/+ 2 godine :)

Hej ljudi ja sam nova a horarnoj astr. vrlo malo znam pa bi me zanimalo jedn meni vrlo važno pitanje: da li ću dobiti posao kojem se nadam u državoj upravi, odjel za turizam?17.06.09. u 17 i 56h Rijeka Hr
hvala unaprijed
Da vidimo :
○ ti si Asc' u Škorpionu, sa Marsom u Biku u VI polju.
• Mesec je u Ovnu u V polju.
○ posao je Merkur u Blizancima u VII polju.
◘ da bi dobili potvrdan odgovor, treba nam aplikacija ili Marsa prema Merkuru, ili pak Meseca prema Merkuru. Ovde toga na žalost za sad nema, niti ih bilo koja druga planeta spaja, pa samim tim imamo negativan odgovor. Nadam se da nisam u pravu i da ćeš dobiti taj posao i da horarac greši :)

yoohoo
27-06-2009, 10:48
Da li cu zadrzati posao u ovoj firmi i da li cu napredovati? Novi Sad, 27.06.2009. 10.47h

Atlantida
28-06-2009, 23:40
molim vas jako mi je bitno i hitno - hocu li dobiti otkaz?
28.06.2009 Podgorica u 23;39

Shmishonja
29-06-2009, 10:20
Da li cu zadrzati posao u ovoj firmi i da li cu napredovati? Novi Sad, 27.06.2009. 10.47h

Da vidimo :
• Mesec je 08° Device u XII polju.
• i ti i posao ste Merkur na 18° Blizanaca u X polju.
○ arapska tačka problema na poslu je na 07° Bika u IX polju, a dispozitor je Venera na 21° Bika u IX polju.
◘ ovde vidimo da po tabeli "problemi na poslu" [kao Venera] uopšte nema povezanosti sa Merkurom, ali ima sa Mesecom.
◘ Mesec ima prvu apl. O° sa Saturnom, a zatim ima 90° sa Merkurom
◘ Venera ima apl. sa Mesecom, ali je prekidaju Mesečevi aspekti sa Saturnom, Merkurom i Marsom.
◘ Merkur ima apl. sa Mesecom, a ima i apl. 120° sa retro Jupiterom
☻ iz ovoga možemo da predpostavimo da otkaza ne bit trebalo da bude, već postoji šansa da te prebace na neko "niže" radno mesto ili pak da ti smanje platu, dok će poboljšanje pa i moguć napredak [tj. vraćanje na staro radno mesto] doći kasnije krajem godine.

molim vas jako mi je bitno i hitno - hocu li dobiti otkaz?
28.06.2009 Podgorica u 23;39

Da vidimo :
• ti si retro Jupiter na 26° Vodolije u XII polju a i sam posao je predstavljen istim tim Jupiterom.
○ Mesec je 00° Vage u VII polju.
◘ arapska tačka otkaza je na 05° Bika na samom vrhu II polja, a dispozitor je Venera na 23° Bika isto u II polju.

◘ po tabeli Venera nema povezanosti sa Jupiterom, ali zato ima sa Mesecom.
○ Mesečeva prva aplikacija je 90° sa Suncem, pa 120° Merkur, nema sa Venerom, barem ne direktan aspekt.
◘ Jupiterova prva aplikacija je 120° sa Mesecom, koju prekidaju Mesečevi aspekti sa Suncem i Merkurom, a ima i apl. 120° sa Merkurom, pa odmah zatim i 90° sa Venerom.

• iz ovoga imamo sledeće : postoji velika verovatnoća da će do neke drastične promene doći na tvom radnom mestu, za sad otkaz nije 1. opcija, ali je moguće za -/+ mesec dana da se ipak ostvari i to :(

capella
29-06-2009, 21:20
E ovako.
Vec godinu dana trazim posao i nikako mi ne polazi za rukom da ga nadjem.
Interseuje me azgovor u banci na kojem sam bila, da li nosi neke rezultate ?

Natal: http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_w2gw_02_capella_hp.69542.21543.gif&res=63&va=&cid=bopfileF1UwwP-u1246302496
Pitanje postavljeno 29.06. u 21:19 Sarajevo
Tnx Tnx Tnx

dannijella
30-06-2009, 08:45
Bgd 08:42h 30.06.2009.
Planiram da sa drugom udjem u privatni posao. Da iznajmimo lokal i da radimo pored regularnog posla. Bavili bi se ugostiteljstvom tacnije otvorili bi mali klub..
E sad da bi sve sredili moracemo i u neki mali dug da udjemo..
Da li bi to bilo pametno i povoljno, da li bi mogli da zaradimo novac. Sutra idemo da procenimo lokal i osmislimo plan..
Hvala puunoo!!!!!

Azaziel
30-06-2009, 10:20
Evo da i ja pitam za svoj posao.. :D :o

Nikako u zadnje vrijeme do stalnog posla.. :confused: pa me zanima hocu li uskoro naci neki posao? :o :p ;)

Split, 30.06.2009 10:18h

Unaprijed hvala :please:

kupusić
30-06-2009, 12:17
Pre par meseci mi je preminuo otac , trebam da donesem odluku da li da zatvorim firmu ili da nastavim sama da je vodim , nisam sigurna šta mi je pametno činiti. 30.6. 12.16h

Shmishonja
01-07-2009, 12:01
Zanima me kada cu otici iz sadasnje firme i pokrenuti privatni posao. Već četiri godine radim u jednoj firmi gdje trpim šikaniranje od 10. mjeseca prošle godine (po drugi put) i pojavila mi se prilika da uđem u privatni posao. Zanima me da li ću napokon otići iz ove firme te ući u privatne vode? Pitanje postavljeno 24.06., u 15:06, Zagreb

Da vidimo :

◘ ti si Asc' u Vagi, sa Venerom u Biku na kraju VII polja.
◘ trenutni posao je X polje i Sunce u Raku u IX polju.
◘ Mesec je u praznom hodu u IX polju u znaku Raka.
◘ sledeći potencijalni privatni posao je XI polje sa upravo tim Mesecom.

○ ovde vidimo da upravo Mesec kad izadje iz praznog hoda ulazi u znak Lava, dolazi na vrh horarnog X polja tj. sklapa O° sa Mc' i takodje sklapa aspekt sa Merkurom i posle sklapa aspekt sa Marsom ~ tebi i ide u susret pokretanje privatne firme! Samo pre toga mora da se odradi potrebna papirologija [Merkur] a i da se nadju pravi "saigrači" [Mars] koji ti mogu pomoći da razradiš posao.

• vremenski rok ~ do kraja godine.

E ovako.
Vec godinu dana trazim posao i nikako mi ne polazi za rukom da ga nadjem.
Interseuje me razgovor u banci na kojem sam bila, da li nosi neke rezultate ? Pitanje postavljeno 29.06. u 21:19 Sarajevo

Da vidimo :
◘ ti si Asc' u Jarcu, sa Saturnom u Devici u VIII polju.
◘ Mesec je u Vagi isto u VIII polju.
◘ potencijalni posao je X polje u Škorpionu sa Marsom u Biku u u IV polju.

○ vidi se separacija izmedju Marsa i Saturna ~ razgovor se desio. Ti si se njima dopala, jer Mars egzaltira Mesec i u njegovom je triplicitetu, ali ti kao Saturn nemaš povezanost sa Marsom, dok Mesec ne voli baš naročito Marsa ~ da li je u pitanju neiskustvo ili ti prihvataš taj posao jer nema drugog...

• E, sad da bi dobili odgovor ~ treba nam aplikacija ne separacija ~ ovde čak na žalost nema ni opcije da Marsa i Saturna spoji neka treća planeta, a dodatno sam Mesec ima prvu aplikaciju sa Merkurom i preko antiscije aspekt sa Saturnom ~ niko sa Marsom. Mars ima tek malo kasnije aspekt sa Jupiterom... Mislim da će posao ipak dobiti neko drugi, ali se nadam da grešim i da će sve proći dobro :)

Shmishonja
01-07-2009, 12:56
Bgd 08:42h 30.06.2009.
Planiram da sa drugom udjem u privatni posao. Da iznajmimo lokal i da radimo pored regularnog posla. Bavili bi se ugostiteljstvom tacnije otvorili bi mali klub..
E sad da bi sve sredili moracemo i u neki mali dug da udjemo..
Da li bi to bilo pametno i povoljno, da li bi mogli da zaradimo novac. Sutra idemo da procenimo lokal i osmislimo plan..
Hvala puunoo!!!!!

Da vidimo :

◘ u igri su Sunce (ti) i Mesec & Saturn (tvoj drug ~ gledajući ga iz ugla poslovnog partnera) & Venera (posao sa klubom)
◘ Venera je u svom sedištu i time nam pokazuje stabilnost i pozitivnost tog lokala koji ćete danas ići da gledate. Moguće je da ćeš se ti mnogo više oduševiti lokacijom i samim prostorom od tvog druga ~ Sunce je povezano sa Venerom preko dekanata, dok je Mesec pod vladavinom Venere i u njenom dekanatu, dok s druge strane Satrun je povezan isto preko dekanata sa Venerom ali je i u njenom padu.
◘ profit ~ XI polje je pod vladavinom Merkura u svom sedištu na samom vrhu XI polja ~ i ovo je dobro, jer isti taj Merkur vlada i tvojim novčanikom i prva mu je aplikacija sa Mesecom, a preko tabele je vezan i sa Saturnom ftvoj drug] i sa Jupiterom [njegov novčanik]
◘ biće sve OK :)

Da li posoji mogućnost da dobijem posao ako se prijavljujem za voditelja odjela ili poslovnice odjećom (znači trgovina) ???
(ima dosta ponuda jer se otvora novi shoppin centar,ali ja nemam radno iskustvo,osim što sam kao student bila prodavač,pa sam skeptična)

evo karte;http://i42.tinypic.com/v6ptu1.gif

Da vidimo :

◘ u igri su Mars u Biku u VII polju & Mesec u Biku na Plejadama na kraju VII polja (ti) i Sunce na kraju Blizanaca u VIII u praznom hodu & Merkur u Bizancima O° VIII polje u praznom hodu [trenutni i potencijalno nov posao]
◘ ovde vidimo da je jedan signifikator za posao spreman za promenu ~ Sunce u praznom hodu [tebi se završava jedan period tog radnog odnosa] i ulazi u znak Raka, a i Mesec menja znak i ulazi u znak Blizanaca ~ i ti menjaš svoje ciljeve i želji za napredovanjem [Mesec u Blizancima će biti pod vladavinom Merkura koji je signifikator sledećeg posla]
◘ tvoje trenutno neiskustvo vezano za to novo radno mesto se vidi iz tabele ~ Sunce prestaje da bude pod uticajem Merkura, a Mesec uopšte nema povezanost sa Merkurom ~ ali to se menja.
◘ dodatno ~ upravo Mesec kad udje u Blizance ima prvu apl. O° sa Merkurom ~ pa samim tim bi trebalo da slobodno konkurišeš za to radno mesto jer postoje velike šanse i da ga dobiješ ~ držim fige :)

Shmishonja
01-07-2009, 13:16
Pre par meseci mi je preminuo otac , trebam da donesem odluku da li da zatvorim firmu ili da nastavim sama da je vodim , nisam sigurna šta mi je pametno činiti. 30.6. 12.16h

Da vidimo :

◘ prvo ~ žao mi je za tvog oca :(
◘ drugo ~ u horarcu si ti Asc' u Vagi, sa Venerom u Biku na samom kraju VIII polja, a posao je X polje i Mesec u Vagi u I polju [ u X polju je Sunce i dodatno taj Mesec egzaltira Saturna ~ vladara IC ~ vidi se da je firma pripadala ocu]
◘ s obirom da postoji skladno povezivanje izmedju Venere i Meseca preko tabele, ne treba da sumnjaš u svoje kvalitete i da se plašiš samostalnog posla ~ jer imaš sasvim dovoljno i iskustva i znanja ~ biće sve dobro :)

Evo da i ja pitam za svoj posao. Nikako u zadnje vrijeme do stalnog posla... pa me zanima hocu li uskoro naci neki posao? Split, 30.06.2009 10:18h

Da vidimo :

◘ ovde su u igri Mesec u Vagi i Merkur u Blizancima ~ njih dvoje imaju prvu direktnu aplikacionu 120° pa samim tim daju potvrdan odgovor ~ vremenski interval -/+ 4 meseca :)

kineskinja
01-07-2009, 15:37
[QUOTE=Shmishonja;140032]Da vidimo :

◘ ti si Asc' u Vagi, sa Venerom u Biku na kraju VII polja.
◘ trenutni posao je X polje i Sunce u Raku u IX polju.
◘ Mesec je u praznom hodu u IX polju u znaku Raka.
◘ sledeći potencijalni privatni posao je XI polje sa upravo tim Mesecom.

○ ovde vidimo da upravo Mesec kad izadje iz praznog hoda ulazi u znak Lava, dolazi na vrh horarnog X polja tj. sklapa O° sa Mc' i takodje sklapa aspekt sa Merkurom i posle sklapa aspekt sa Marsom ~ tebi i ide u susret pokretanje privatne firme! Samo pre toga mora da se odradi potrebna papirologija [Merkur] a i da se nadju pravi "saigrači" [Mars] koji ti mogu pomoći da razradiš posao.

• vremenski rok ~ do kraja godine.

Ljubi te kineskinja:) Thanks

capella
01-07-2009, 23:03
Samo da se zahvalim Shmishonji.
U pitanju i moje nesikustvo na tom polju a i cinjenica da prihvatam to jer drugog nema na vidiku.

Tnx u svakom slucaju

crvenokosa7
02-07-2009, 16:41
Haj,
zanima me kada cu otici iz sadasnje firme i pokrenuti privatni posao. U firmi sam dvije godine i trpim maltertiranja i nepoštivanje te sam zbog toga pod stalnim stresom. Imam ideje za privatan posao, no muči me novac jer ga nemam. Je li dobro da idem u privatan posao i hoću li uspijeti u njemu? Pitanje postavljeno 2.7., u 4:41, Zagreb
hvala unaprijed

aura
03-07-2009, 14:48
Da li ću dobiti posao za koji sam konkurisala?Kragujevac, 03.07.2009. u 14:23.
Za početak, ASC je na 29*, verovatno nije baš povoljno za dobijanje odgovora, ali da probam. Vladar ASC VE u Biku na 28* (Vladar), MO u Škorpiji na 29* (u padu, u licu VE i terminu SA), vladar MC SO u Raku na 11.
SO ima samo apl.60* sa SA. MO ima apl.180 sa VE (1*) i apl.90 sa JU (4*). VE ima apl.90 sa JU (2*). Znači VE i MO prvo sklapaju sapekt, pa onda VE i JU. Svi ovi aspekti su ili opozicije ili kvadrati. Jer to znači da nema šanse za neki nov posao?

Horar-http://img194.imageshack.us/img194/7766/horar.png

Mara
06-07-2009, 15:54
Vec 2 godine pokusavam da nadjem posao,ima li nade uskoro

Zemun 06.07.2009 15:53

AnaCG
12-07-2009, 01:00
Da li ću dobiti posao za koji sam konkurisala?

Podgorica, 12.07.2009. 01:01

selena
12-07-2009, 17:37
čekaju li me uskoro problemi u poslu i kakvi?
radi se privatnom poslu kojeg vodim...
trebam li se bojati?
cakovec,12.7.2009 u 17 34

endzi
14-07-2009, 23:58
Uh, cula sam da me dosta kolege ogovaraju naposlu, a inace nesto i nisam preterano zadovoljna trenutnim statusom.

Ima li bilokakvih promena navidiku bilo pozitivnih bilo negativni, u smislu otkaza

Beograd, 14/07/09 u 23 i 55

mace
15-07-2009, 14:40
stavila sam pitanje vezano za novac i ucrtala antiscije :)
ali ....
http://www.dodaj.rs/f/3l/rJ/1SGhoV1M/54novachr3841621094.gif

stavila sam pitanje vezano za novac i ucrtala antiscije :)
ali ....
http://www.dodaj.rs/f/3l/rJ/1SGhoV1M/54novachr3841621094.gif

ne vidim sakupljaca svetlosti jer mars kao signifikator novca jer je vl.druge kuce ne pravi ni jednu aplikaciju, venera pravi kvadrat sa Sa i MO pravi aplikaciju ka merkuru i JU? VE i MA nemaju odnos
sta dalje

astrojuca
15-07-2009, 15:33
evo imam pitanjce: da li cu dobiti posao koji toliko ocekujem? Pitanje sam postavila u Bgu, u 15,32. Hvala vam unapred :)

Evo moje male analize mog pitanja: Asc je na 19 stepeni skorpije, sabijski simbol "dva galeba se macuju" . Zanimljivo...Mene predstavlja mars koji je u blizancima u 7.kuci. Posao je predstavljen 10.kucom u devici gde je saturn. Vladalac polja posla merkur je u 9.kuci u raku. Mesec je u ovnu u 5.kuci. Mesec i merkur su u kvadratu, i to je jedini aspekt da ga ja vidim. Hm...mozda i dobijem posao, uz neko natezanje i pomoc neke veze.Eto! Nisam, nadam se, mnogo omasila. A sad molim za profesionalno misljenje!!! Hvala!!!

Vesna84
20-07-2009, 23:12
Da li cu se uskoro zaposliti?
selo leskovac/stepojevac opstina lazarevac
20.07.2009. 23.12h

natasha-77
22-07-2009, 18:09
U petak putujem kod momka u inostranstvo...da li cu uspeti da nadjem neki posao tokom leta???...Nis 22.07.2009,18:oo
http:://img263.imageshack.us/img263/7702/horar.gif

Shmishonja
23-07-2009, 09:40
Da li ću dobiti posao za koji sam konkurisala?Kragujevac, 03.07.2009. u 14:23.
Za početak, ASC je na 29*, verovatno nije baš povoljno za dobijanje odgovora, ali da probam. Vladar ASC VE u Biku na 28* (Vladar), MO u Škorpiji na 29* (u padu, u licu VE i terminu SA), vladar MC SO u Raku na 11.
SO ima samo apl.60* sa SA. MO ima apl.180 sa VE (1*) i apl.90 sa JU (4*). VE ima apl.90 sa JU (2*). Znači VE i MO prvo sklapaju sapekt, pa onda VE i JU. Svi ovi aspekti su ili opozicije ili kvadrati. Jer to znači da nema šanse za neki nov posao?

Horar-http://img194.imageshack.us/img194/7766/horar.png

Da vidimo :

◘ Asc' na 29° upravo pokazuje predstojeću promenu u tvom životu, tako da je to dobro za ovakvo pitanje.

◘ za sad si predstavljena tom Venerom koja je i sama na 28° Bika i Mesecom koji je isto na kraju znaka Škorpiona, na 29°.

◘ potencijalni posao je X polje, u Lavu, sa Suncem na 11° Raka u IX polju.

◘ da bi dobili odgovor ~ gledamo koje aplikacije imaju Venera, Mesec i Sunce ~ a takodje gledamo i kakve promene slede i Veneri i Mesecu, jer menjaju znak u kome se nalaze.

◘ Mesec ulazi u Strelca i prvi aspekt je 90° Saturn, Sunce ima prvi aspekt 60° Saturn, dok Venera kad predje u Blizance takodje malo kasnije ima 90° sa Saturnom. Iz ovoga vidimo da će Saturn biti taj koji će spojiti tebe i potencijalni posao ~ al' s obzirom da je u pitanju Satrun koji i nije baš u "prijateljstvu" ni sa Suncem, ni sa Mesecom, ni sa Venerom, moguće je da će te ponovo samo zvati na razgovor. A to nam dodatno potvrdjuje i sam Asc' na 29° ~ promena, ali ne i neka velika, jer prelaziš u vladavinu Marsa koji je u Biku i koji nema povezivanje sa Suncem, tako da na žalost postoji velika verovatnoća da ćeš posle ponovnog razgovora, čekanja ipak ostati bez tog radnog mesta ~ zaista se nadam da grešim :(

Haj,
zanima me kada cu otici iz sadasnje firme i pokrenuti privatni posao. U firmi sam dvije godine i trpim maltertiranja i nepoštivanje te sam zbog toga pod stalnim stresom. Imam ideje za privatan posao, no muči me novac jer ga nemam. Je li dobro da idem u privatan posao i hoću li uspijeti u njemu? Pitanje postavljeno 2.7., u 4:41, Zagreb
hvala unaprijed

Da vidimo :

◘ ti si Mesec na 11° Škorpiona u V polju, a Mesec vlada i tvojim II poljem ~ novac. Preko termina je povezan sa Jupiterom, a preko tripliciteta sa Marsom.

◘ trenutni posao je X polje ~ retro Jupiter na 26° Vodolije u IX polju. On je preko lica i stepena vezan za Mesec.

◘ nov posao je XI polje ~ Mars na 22° Bika na kraju tog polja. On egzaltira Mesec i u njegovom je triplicitetu.

◘ e, sad, prva aplikacija Meseca je 60° Saturn ~ koji vlada VII i VIII i IX poljem ~ u ovom slučaju to predstavlja pronalaženje odgovarajućih poslovnih partnera (7), pozajmica novca (8) i savetovanje se nekim stručnim licem (9) u vezi započinjanja cele stvari. Posle toga, Mesec ima 180° Mars i 90° sa Jupiterom. Iz ovga pak imamo da ćeš iz nekoliko navrata započinjati nov posao i kasnije sledi rezime i uporedjivanje sa trenutnim poslom i na kraju Mesecu sledi aspekt sa Venerom [koja je dispozitor arapske tačke Ostavke] ti daješ ostavku na ovom trenutnom radnom mestu i nastavljaš dalje sa svojim privatnim poslom.

Shmishonja
23-07-2009, 10:10
Da li ću dobiti posao za koji sam konkurisala?

Podgorica, 12.07.2009. 01:01

Da vidimo :

◘ ti si i Venera u Blizancima na kraju I polja i Mesec u Ribama u XI polju.

◘ potencijalni posao je X polje, sa Saturnom u Devici na samom kraju V polja.

◘ ovde vidimo da Venera nema nikakvog povezivanja sa Saturnom, dok Mesec ima samo preko lica povezivanje sa Saturnom ~ ovo mi deluje kao da ti baš i nisi raspoložena da radiš taj posao? S druge strane, posao, Saturn je preko lica i pada povezan sa Venerom, a preko tripliciteta sa Mesecom ~ ni sam posao te "ne voli" previše iako ceni tvoje iskustvo.

◘ prva aplikacija koju Mesec ima je 180° sa Saturnom, a poslednji aspekt mu je bio 90° Venera, dok je prva aplikacija Venere O° preko antiscije sa Suncem, pa 90° sa Saturnom, ali ~ pre toga svega ~ Saturn ima apl. 60° sa Merkurom. Iz svega ovoga nema potvrdnog odgovora. Nadam se da grešim :(

Vec 2 godine pokusavam da nadjem posao,ima li nade uskoro
Zemun 06.07.2009 15:53

Da vidimo :

◘ ti si i Mars u Biku O° Algol u VII polju i Mesec u Jarcu u II polju.

◘ posao je Merkur u Raku u VIII polju.

◘ za sad ti kao Mars nemaš nikakve povezanosi preko tabele sa Merkurom ~ sve što si do sada konkurisala nije imalo veze sa tvojom edukacijom, pa samim tim nisi ni uspevala da nadješ posao.

◘ uskoro Mars menja znak i ulazi u znak Blizanaca, kojim vlada Merkur, pa samim tim ćeš nailaziti na poslovne ponude koje će biti u skladu sa tvojim znanjem i radnim iskustvom.

◘ u medjuvremenu, Mars sklapa 90° sa Jupiterom ~ borba sa finansijama i mukotrpna i monotona sedenja kod kuće u isčekivanju da se pojavi neka ponuda za posao.

◘ s druge strane, Mesec ima prvu apl.180° sa Suncem, koje vlada umetnutim delom IX polja ~ što nam signalizira tvoju želju za dodatnim školovanjem koje ti može pomoći da brže nadješ dobar posao.

◘ u svakom slučaju ~ načićeš posao ~ vremenski ~ pred kraj 2009 a dotke ~ u školu na usavršavanje ;)

Mara
23-07-2009, 13:53
Da vidimo :

◘ ti si i Mars u Biku O° Algol u VII polju i Mesec u Jarcu u II polju.

◘ posao je Merkur u Raku u VIII polju.

◘ za sad ti kao Mars nemaš nikakve povezanosi preko tabele sa Merkurom ~ sve što si do sada konkurisala nije imalo veze sa tvojom edukacijom, pa samim tim nisi ni uspevala da nadješ posao.

◘ uskoro Mars menja znak i ulazi u znak Blizanaca, kojim vlada Merkur, pa samim tim ćeš nailaziti na poslovne ponude koje će biti u skladu sa tvojim znanjem i radnim iskustvom.

◘ u medjuvremenu, Mars sklapa 90° sa Jupiterom ~ borba sa finansijama i mukotrpna i monotona sedenja kod kuće u isčekivanju da se pojavi neka ponuda za posao.

◘ s druge strane, Mesec ima prvu apl.180° sa Suncem, koje vlada umetnutim delom IX polja ~ što nam signalizira tvoju želju za dodatnim školovanjem koje ti može pomoći da brže nadješ dobar posao.

◘ u svakom slučaju ~ načićeš posao ~ vremenski ~ pred kraj 2009 a dotke ~ u školu na usavršavanje ;)

Ja vec mislila da sam "izvisila",ali ti,vidim nikoga ne zaboravljas i ja sam odusevljena i zahvalna do neba.
Pozdrav

nina4
23-07-2009, 14:01
Proslu sedmicu dobila sam obavijest o ponovnom premjestaju na poslu krajem avgusta.Da li ce ovaj put premjestaj donijeti i nesto stabilnije i bolje ili cu se i dalje vrtiti u krug i do kad?
Hvala unaprijed:)
Pitanje postavljeno u 13.59. 23.07.2009. u Landskrona Svedska.
POsljednje pitanje postavljeno 01.06.2009.

AnaCG
23-07-2009, 18:49
Hvala Shmisho, u svakom slučaju! Javljam kad budem znala ishod :)
:*

jupiter
29-07-2009, 21:15
poslednje pitanje na ovoj temi sam postavila 11.6.2009.
Novo pitanje-tata je odlucio da zatvori firmu,i pokrene drugi posao povezan sa preprodajom.Mene interesuje,hoce li mu to uspeti i doneti bolju finan.situaciju?
21 :15 29.7.2009.Paracin

Miky
30-07-2009, 19:29
Shmile, ako mozes, pomozi ...
Da li cu uspeti da prebrodim ovaj period na poslu, tj. da li ce gazda da se smiri prema meni, posto me non stop kritikuje i nije zadovoljan mojim radom, kao da zeli da me otpusti ...

30. Juli, 19.22, Sant'Ilario d'Enza, Italy

Hvala unapred!

yoohoo
31-07-2009, 16:50
Jaoj Miky isti slucaj kod mene, danas sam dobila od sefa zestoko ribanje :( I ja imam isto pitanje, da li ce se situacija na poslu srediti ili cu dobiti otkaz? Imam li neprijatelje medju kolegama koji mi rade iza ledja? Ocajna sam danas ceo dan, ne verujem sta se desava :(
16.50h Novi Sad
Hvala unapred!

donkafa
01-08-2009, 22:55
Shmisho, nisam postavljao pitanja skoro godinu dana. Pa sad molim da mi odgovoris na pitanje: Da li mogu ocekivati neko unapredjenje ili dobijanje novog boljeg radnog mesta, kao i povecanje plate? Nis, 22:54, 01.08.2009
Hvala unapred

mala_m
02-08-2009, 09:06
POzdrav !
Zadnje pitanje sam postavila 5.7. na Horarna pitanja V.

Zanima me kakva vrst posla mi stoji u horoskopu? sad radim na mjestu gdje mi je sve ok, osim plaće koja je katastrofalno niska i nitko se (valjda zbog toga) u zadnjih 10-ak godina ne zadržava u toj instituciji duže od godinu -dvije. Završila sam pravo.
Hvala!

draguljce
06-08-2009, 10:04
Mene interesuje privatni biznis moje dve prijateljice koji su zapocele ovog let hoce li im doneti dobre finansijske rezultate. Hvala unapred i pozdrav
ru 06.08.09 10 04 min

VenusX2
07-08-2009, 02:18
Pozdrav Shmishonji, (http://astro.axisdraw.com/forum/../members/shmishonja.html)
evo i ja da se pridruzim ostalima.
Moje pitanje je vezano za finansije : Da li ce mi se finansijska situacija popraviti ? Vec 2 godine sam bez posla .... pa samim tim i bez bilo kakvih prihoda. Izdrzava me mama penzioner ( i njoj je tesko ), a i decko mi je bez posla, ni on ne moze da nadje posao.... :(
Pitanje postavljeno 7. 8. 2009. u 02:10, Beograd

misticna
10-08-2009, 01:27
evo po cjeni da ja ne dobijem moj odgovor na zdravlju radije bi odgovor za prijateljicu jer je trenutno ono što ju dosta pati, proganja i opterećuje...

da li će ostati na poslu ili će dobiti otkaz?

evo i karte za pitanje

http://i28.tinypic.com/2a6m6pw.jpg

kliknula sam za poslati poruku kada pisalo 1:26 tako da sam uzela to vrijeme za postavu pitanja jer očito bile sekunde u pitanju kada se objavilo pisalo 1:27....;)

cmokic78
10-08-2009, 12:50
Da li cu ja promeniti posao i kada?

Beograd, 10.08.2009 u 10.58

http://s581.photobucket.com/albums/ss260/cmokic78/?action=view&current=astro_2gw_13_da_li_cu_ja_promeni-1.gif

Pa posto gledamo:
Vladar AC + Mesec
X polje kao sadasnji
XI kao potencijalni posao

E sada meni je vladar AC-a Venera u 9 polju koja jasno predstavlja moj povratak na fakultet radi sticanja bonus diplomice! I guess ....
Venera je u terminu Jupitera i spostvenom licu - ja bih jako volela da menjam posao

Mesec je u 6 polju je takodje u terminu Jupitera i licu Marsa u znaku Ovna.

Dalje gledamo vrh XI polja kao potencijalni novi posao koji pocinje u Raku a pokazatelj tog mog buduceg posla je takodje mesec u 6 polju. Obzirom da i 6 polje predstavlja posao i pocinje u ovnu (gradjevina) verovatno je da cu posao naci u struci.

Posto mesec i venera grade aplikacioni aspekt 4, a Ovan je kardinalni znak onda bi trebalo da takvu promenu ocekujem za aprox. 4 meseca.

Ramona
11-08-2009, 11:11
Novo pitanje-tata je odlucio da zatvori firmu,i pokrene drugi posao povezan sa preprodajom.Mene interesuje,hoce li mu to uspeti i doneti bolju finan.situaciju?

Tvoj otac je predstavljen IV poljem koje je u Blizancima pa je on ME u Lavu u VI polju. Njegov posao je X od IV pa je to retro JU u Vodoliji u XII polju. Ti bi bila Mjesec na 12* Skoprpije.
ME je u vladavini SO, triplicitu i terminu JU, licu MA i izgonu SA.
JU je u vladavini SA, triplicitu ME, u svom terminu, licu MO i izgonu SO.
Izmedju ME i JU ima aplikaciona opozicija.

Mislim da ce biti problema, jer opozicija je, a i ME voli ono sto ne voli JU i obrnuto, ali su povezani preko triplicita sto bi mozda i moglo donijeti neke suske..

nolita
11-08-2009, 16:18
evo i mog danasnjeg pitanja, mislim da dugo nisam ovdje pitala, jerbo uvijek dosadujem s ljubavi :D

dakle, pitanje postavljeno danas 11.08. u zg, u 13:36 - sto me ceka na poslu?
hvala

sto mu gromova
12-08-2009, 01:28
Hoću li naći uskoro posao i hoće li taj posao biti u mojoj struci?

http://www.dodaj.rs/f/3X/iM/44MRiMeV/2/pitanje-1.jpg

Ja sam predstavljena Ju u vodoliji koji je u peregrinu i R,što bi valjda ukazivalo na moju neku neodlučnost da nađem posao,ili šta već...taj Ju je u terminu Ju i u licu Mo,dakle bitno mi je trenutno moje neko stanje i položaj,verovatno u smislu da ne bih radila bilo šta....

dalje,dispozitor tog Ju je Sa u devici u triplicitetu u terminu Sa i licu Me...
Me kao vladar 10. kuće je u svom sedištu i egzaltaciji u terminu i licu Ve...

ali,isto tako ja sam i Mo koji je u ribama i koje je tu u triplicitetu,i u terminu i,licu Ju....

i sad je sve to povezano,Ju je dispozitor Mo,Sa je dispozitor Ju,a Me dispozitor Sa....

Mo gradi separacionu opoziciju sa Me i aplikacionu sa Sa i trebalo bi da se ponaša kao prenosnik svetlosti....sada me ovo sve malo zbunjuje....i nisam baš sigurna da će ishod cele ove priče biti povoljan za mene,posebno što Mo uvodi Me kao vladara 10. kuće u izgon....

je l može mala pomoć?

AnaCG
12-08-2009, 21:58
Hvala Shmisho, u svakom slučaju! Javljam kad budem znala ishod :)
:*

Javljam, bila si u pravu Šmišo, ništa od posla za koji sam konkurisala :(

Novo pitanje: Da li će biti kakvih promjena u vezi sa poslom - ima li šanse da dobijem nešto novo?
21:58, Podgorica

arion
13-08-2009, 17:52
Pozdrav svima, nikako da postavim svoju kartu na forum, nekako mi to ne ide od ruke...pa da malo prodiskutujemo o "mojim" tranzitima. Trenutno mi je tr Pluton 0 Mesec, 180 Ve i Me (koji su u I kući)...tr Sa 90 nat Ve, uskoro Ur 90nat Ve, tr Pl 180 nat So...ne znam hoću li sve preživeti, samo znam da mi je teško...ali evo jedno pitanje koje nema veze sa Ve i ljubavi: Hoću li ostati u firmi u kojoj sada radim? 13.08. Novi Sad 17:50.

Ramona
15-08-2009, 11:31
Tvoj otac je predstavljen IV poljem koje je u Blizancima pa je on ME u Lavu u VI polju. Njegov posao je X od IV pa je to retro JU u Vodoliji u XII polju. Ti bi bila Mjesec na 12* Skoprpije.
ME je u vladavini SO, triplicitu i terminu JU, licu MA i izgonu SA.
JU je u vladavini SA, triplicitu ME, u svom terminu, licu MO i izgonu SO.
Izmedju ME i JU ima aplikaciona opozicija.

Mislim da ce biti problema, jer opozicija je, a i ME voli ono sto ne voli JU i obrnuto, ali su povezani preko triplicita sto bi mozda i moglo donijeti neke suske..

ja bih pogledala stanje njegovog signifikatora prvo: ME samo sto nije izasao iz lava i usao u devicu gde ce biti vladar i egzalatiran
njegov posao je I polje koje se proteze preko 2 znaka (ribe i ovan), pa se sadasnji moze posmatrati kroz JU, a ono sto planira da radi kroz MA...
JU ima opoziciju sa ME, odlican opis namere da se sadasnji posao napusti...
ME i MA nemaju bliski aspekt, ali se MA nalazi u znaku vladarstva ME, dok je MO (uopstena situacija a i ocev budzet) u znaku vladarstva MA...posto se pitanje odnosi na to koji posao bolji i donosi vise para, aspekt nije toliko presudan...

Dakle, novi posao ce ipak napredovati?! :) Super da sam fulala ;)

jupiter
17-08-2009, 15:11
n.gemini i vilenija,koliko sam ja razumela,bolje mu je da pocne sa novim poslom.Ako je potreban,jos neki podatak,ja cu vam reci.Hvala vam na ogovoru.

Mirkab
20-08-2009, 13:24
Da li cu ja promeniti posao i kada?
20.08.2009.
13:23h Podgorica

Hvala

nena1
20-08-2009, 16:41
da li cu promeniti posao u skorije vreme? 20.08.2009 u 10:56 ujutru, jacksonville ,Florida

loreley
23-08-2009, 16:15
Mene zanima hoću li polziti drzavni ispit u 10./11.mjesecu ili tek u veljaci?
to bi mi donijelo napredovanje ali i povisicu..pa me zanima kad da prijavim..
thanks, Čakovec, 16:15, 23.8.

goga73
26-08-2009, 10:15
26.8.2009. Zagreb, 10,14 sati.
Hoće li doći do promjene na poslu?
Hoću li završiti na drugom radnom mjestu?

Hvala

carobnica
27-08-2009, 17:50
Hocu li poceti da radim u ovom mesecu (septembar)???
17 49 Beograd

carobnica
27-08-2009, 17:54
MEni se cini da je odgovor pozitivan, ASC na O VOdolije (prima trigon od Merkura, konjunkcija severni cvor), ja Saturn u Devici, posao vladar 6 MEsec u 10 u Strelcu. Prvi aspekt Mesec sekstil Jupiter u 1, koji predstavlja i mene, jel tako? pa kvadrat sa Saturnom, koji je vladar ASC.sto bi reklo da ce se nesto/neko u simbolici jupitera umesati, ali je to pozitivno, jel da?? to je vladar 11, neki prijatelj ili neka organizacija?

moze li?? :)))
hvala ljudi :)

etamin
29-08-2009, 22:38
26.8.2009. Zagreb, 10,14 sati.
Hoće li doći do promjene na poslu?
Hoću li završiti na drugom radnom mjestu?

Hvala

Kako je planeta koja predstavlja tebe-Venera na poslednjem stepenu znaka i upravo se sprema da zakorači u sledeći znak promena je izvesna. Venera u 10 polju i znaku koji predstavlja firmu govori da ti voliš svoj posao a konjunkcja sa JMČ da trpiš neki gubitak i loše se osećaš zbog svega. Kako stoji tvoja firma? Predstavljena je Mesecom i nalazi se u znaku svog pada (Škorpiji) pa mora da se regeneriše. Ovo mi liči na neku novu sistematizaciju ili šta znam kako se to sad zove. Prvi aspekt koji gradi je kvadrat sa Jupiterom koji vlada 9-im poljem od 10-og a sledeći znak u koji će ući Mesec je Strelac pa to može biti slika prelaska firme u ruke nekog stranca? Jel' ovo ima neke veze ili ste vi tamo to sve već prošli? Ili ako nije to u pitanju onda nešto u simbolici Jupitera, tipa neki izvoz i sl.
Ne bi bilo loše da kad se postavi odredjeno pitanje da se pojasni i situacija kako bi bilo lakše za razmatranje.

etamin
29-08-2009, 23:20
Hocu li poceti da radim u ovom mesecu (septembar)???
17 49 Beograd

Pitača predstavljaju Saturn i Mesec a posao vladar 10 polja Mars. Ne gledamo vl.6 ili bilo kog drugog vladara. Rani stepeni na asc.ukazuju izmedju ostalog da je i pitanje preuranjeno. Da bi se desilo zaposlenje neophodan je i aplikacioni aspekt izmedju ovih planeta a ne bilo kojih. Ni Mesec, ni Saturn nemaju aplikacioni aspekt ka Marsu. Sa druge strane uglovi su u fiksnim znacima. Mesec se nalazi u 10 ali u sledećem znaku. Saturn se nalazi u malefičnom 8 polju. Zašto nema posla? Mars kao vladar 10 polja je u znaku svog pada, znaku izgona Saturna i znaku Meseca. Obično su to neki ne baš željeni poslovi, neke bi i mogla da radi ali verovatno neće. Ovaj smč nije u konjunkciji sa ascendentom jer nije u istom znaku pa to u horarnoj astrologiji koliko ja znam ne važi -bar ne kod tradicionalista. SMČ je ovde važan ali iz drugog ugla. Arapska tačka posla se nalazi na 27.5 st Jarca, znači u konjunkciji sa SMČ. To bi trebalo da pojača mogućnost zaposlenja. Vladar arapske tačke je takodje Saturn ali položen u 8 polju i ne jakom dostojanstvu. Posao baš nije interesantan. Kako je Mesec u 10 kući ali drugom znaku mislim da to može da ukaže na čekanje posla. Prvi aplikacioni aspekt koji Mesec ima je Jupiter kao suvladar 10 polja, on je retrogradan a vlada i 11 poljem prijatelja. Moguće da ti prijatelj već duže vreme obećava neki posao ali i pored dobre volje nešto mu ne polazi za rukom da to rbzo i ostvari. Sa nekim čekanjem do posla će doći i to preko prijatelja.

Angliana75
30-08-2009, 00:48
etamin...posto dugo ovde nije niko odgovarao..ti si dosao/la kao kec u rukavu :D
bas mi je bitno|!
ima li sanse da ja dobijem posao u inostranstvu uskoro?
pitanje postavljeno 30.08.2009. u 00:48h u Zrenjaninu

puno ti hvala :)

etamin
30-08-2009, 21:10
etamin...posto dugo ovde nije niko odgovarao..ti si dosao/la kao kec u rukavu :D
bas mi je bitno|!
ima li sanse da ja dobijem posao u inostranstvu uskoro?
pitanje postavljeno 30.08.2009. u 00:48h u Zrenjaninu

puno ti hvala :)

Pa uskoro ne. Da bi dobila posao u inostranstvo treba da se pronadju aplikacioni aspekti izmedju tebe i posla ali sad ovde i inostranstva. Znači 10 i 9 da su povezane medjusobno i sa tobom. Mogla bi da se gleda i derivatna 9 kuća (deseta od devet). Tebe ovde predstavlja samo Mesec, profesiju Jupiter a inostranstvo Saturn. Ako bi tražili vladara derivatne desete kuće to bi onda bio Mars. E sad sam ga malo iskomplikovala. Mesec što si ti jeste na vrhu 7 polja što mu daje odredjenu snagu ali je u znaku svog izgona. Ako gledamo posao iz ugla Marsa on je u znaku svog pada i na samom ascendentu što daje nadu da postoji mogućnost ali i sliku da to nisu baš neki divni poslovi. Mars vlada 11 kućom prijatelja (da ne vidiš šansu možda preko nekog lika kome se dopadaš ili samo ima želju da ti pomogne?) ali i 10 kućom od 9-vlada poslom u inostranstvu. Ovde nedostaje samo aspekt. Naime Mesec je pre jedinice vremena imao opoziciju sa ovom planetom. Interesantno je i to što se tvoj signifikator našao na vrhu 7 polja a pitanje se odnosilo na posao. Da nisi imala još neku ideju kad si postavljala pitanje?
Ako sada pogledamo iz ugla 10 i 9 polja taj posao, vladar 10 je u 9 što je povezanost posla i inostranstva. Jupiter je retrogradan u ne baš sjajnom dostojanstvu ali jak u kući i nema aspekt sa tobom tj.Mesecom pa ne bih rekla da obećava posao. Formula za tačku profesije:mc plus Mesec minus Sunce po mojoj računici pada na tačku tvog ascendenta (339 plus 274 minus 156.5 jednako 96.5). Kako tačkom braka vlada Mesec na vrhu 7 polja možda ipak posao preko partnera. Saturn vlada 9 i 7 poljem ali Mesec prvi aspekt ima sa Suncem a drugi sa Saturnom. Sunce vlada 3 poljem-dokumenta, papiri, pa treba možda to prvo rešiti. Mesečev aspekt sa Saturnom bi mogao da da odlazak u inostranstvo pa i boravak tamo (Saturn u 4) ali ne znam kako da tu uglavim i posao osim ako te ne udamo tamo.
Jel' bi mogla da pojasniš pitanje? Na koji način si mislila da dobiješ posao?

endzi
30-08-2009, 22:41
Sta ce se desavati sa mojim poslom u narednom periodu, ima li promena posla, ili na samom poslu nekih promena, mislim da jednostavno ne pripadam tamo gde radim i imam potrebu da se maknem
Beograd, 30082009 u 22 i 40

Hvala

goga73
31-08-2009, 08:48
Kako je planeta koja predstavlja tebe-Venera na poslednjem stepenu znaka i upravo se sprema da zakorači u sledeći znak promena je izvesna. Venera u 10 polju i znaku koji predstavlja firmu govori da ti voliš svoj posao a konjunkcja sa JMČ da trpiš neki gubitak i loše se osećaš zbog svega. Kako stoji tvoja firma? Predstavljena je Mesecom i nalazi se u znaku svog pada (Škorpiji) pa mora da se regeneriše. Ovo mi liči na neku novu sistematizaciju ili šta znam kako se to sad zove. Prvi aspekt koji gradi je kvadrat sa Jupiterom koji vlada 9-im poljem od 10-og a sledeći znak u koji će ući Mesec je Strelac pa to može biti slika prelaska firme u ruke nekog stranca? Jel' ovo ima neke veze ili ste vi tamo to sve već prošli? Ili ako nije to u pitanju onda nešto u simbolici Jupitera, tipa neki izvoz i sl.
Ne bi bilo loše da kad se postavi odredjeno pitanje da se pojasni i situacija kako bi bilo lakše za razmatranje.

- točno je da volim svoj posao, a što se gubitka tiče to je nezadovoljstvo kolegicom koja mi stalno podmeće, radi iza leđa, a sumnjam i na magiju.
- Budući da radim u upravi, ne možemo prijeći u ruke stranaca, moguće je jedino da opet dođe do promjene vlasti jer se stalno sukobljavaju različite stranke i nikako da se dogovore.
- točno je i da se radi na sistematizaciji i da će biti reorganizacije.

Zanima me, ako će doći do reorganizacije, hoće li to uključivati i mene?
Hoće li, s obzirom na kolegičino ponašanje, biti bolje za mene da se maknem od nje?

carobnica
31-08-2009, 13:29
Etamin, hvala puno, i apsolutno je tacno cekam posao koji je u vezi sa mojim prijateljem, tj.sve od njega zavisi. kako je to Jupiter,suvladar 10, a i sam si rekao prvi apl.aspekt, nadam se najboljem i pozitivnom odgovoru!
hvala jos jednom! pozz

AnaCG
31-08-2009, 18:40
Javljam, bila si u pravu Šmišo, ništa od posla za koji sam konkurisala :(

Novo pitanje: Da li će biti kakvih promjena u vezi sa poslom - ima li šanse da dobijem nešto novo?
12.08.2009 u 21:58, Podgorica

etamin, please...

Angliana75
31-08-2009, 19:06
Pa uskoro ne. Da bi dobila posao u inostranstvo treba da se pronadju aplikacioni aspekti izmedju tebe i posla ali sad ovde i inostranstva. Znači 10 i 9 da su povezane medjusobno i sa tobom. Mogla bi da se gleda i derivatna 9 kuća (deseta od devet). Tebe ovde predstavlja samo Mesec, profesiju Jupiter a inostranstvo Saturn. Ako bi tražili vladara derivatne desete kuće to bi onda bio Mars. E sad sam ga malo iskomplikovala. Mesec što si ti jeste na vrhu 7 polja što mu daje odredjenu snagu ali je u znaku svog izgona. Ako gledamo posao iz ugla Marsa on je u znaku svog pada i na samom ascendentu što daje nadu da postoji mogućnost ali i sliku da to nisu baš neki divni poslovi. Mars vlada 11 kućom prijatelja (da ne vidiš šansu možda preko nekog lika kome se dopadaš ili samo ima želju da ti pomogne?) ali i 10 kućom od 9-vlada poslom u inostranstvu. Ovde nedostaje samo aspekt. Naime Mesec je pre jedinice vremena imao opoziciju sa ovom planetom. Interesantno je i to što se tvoj signifikator našao na vrhu 7 polja a pitanje se odnosilo na posao. Da nisi imala još neku ideju kad si postavljala pitanje?
Ako sada pogledamo iz ugla 10 i 9 polja taj posao, vladar 10 je u 9 što je povezanost posla i inostranstva. Jupiter je retrogradan u ne baš sjajnom dostojanstvu ali jak u kući i nema aspekt sa tobom tj.Mesecom pa ne bih rekla da obećava posao. Formula za tačku profesije:mc plus Mesec minus Sunce po mojoj računici pada na tačku tvog ascendenta (339 plus 274 minus 156.5 jednako 96.5). Kako tačkom braka vlada Mesec na vrhu 7 polja možda ipak posao preko partnera. Saturn vlada 9 i 7 poljem ali Mesec prvi aspekt ima sa Suncem a drugi sa Saturnom. Sunce vlada 3 poljem-dokumenta, papiri, pa treba možda to prvo rešiti. Mesečev aspekt sa Saturnom bi mogao da da odlazak u inostranstvo pa i boravak tamo (Saturn u 4) ali ne znam kako da tu uglavim i posao osim ako te ne udamo tamo.
Jel' bi mogla da pojasniš pitanje? Na koji način si mislila da dobiješ posao?

hvala etamin...saljem ti pojasnjenje na pp :)

etamin
31-08-2009, 21:40
- točno je da volim svoj posao, a što se gubitka tiče to je nezadovoljstvo kolegicom koja mi stalno podmeće, radi iza leđa, a sumnjam i na magiju.
- Budući da radim u upravi, ne možemo prijeći u ruke stranaca, moguće je jedino da opet dođe do promjene vlasti jer se stalno sukobljavaju različite stranke i nikako da se dogovore.
- točno je i da se radi na sistematizaciji i da će biti reorganizacije.

Zanima me, ako će doći do reorganizacije, hoće li to uključivati i mene?
Hoće li, s obzirom na kolegičino ponašanje, biti bolje za mene da se maknem od nje?

Kako je Venera na poslednjem stepenu ona ukazuje na promenu vezanu za tebe i tvoj posao. Što se tiče dostojanstva koje bi Venera imala u znaku Lava i onog što je ima u Raku tu nema neke bitne razlike, u stvari skoro nikakve. A ipak je bolje da se Venera tj. ti odvojiš od južnog mesečevog čvora koji za tebe predstavlja samo gubitak. Iz tog razloga je bolje.
A što se tiče crne magije u to ne smeš da veruješ. To ne postoji. Ona postoji samo za one koji u nju veruju tj. za one koji veruju u zlo. Dovoljno je da ti veruješ da ti je tamo neka nešto bajala pa iako nije to će početi da deluje. Jer sve je stvar tvoje vere. Poznato je da jake ličnosti ne podležu takozvanoj magiji. A jaka ličnost je ona koja veruje u sebe i Boga.

etamin
31-08-2009, 23:07
Sta ce se desavati sa mojim poslom u narednom periodu, ima li promena posla, ili na samom poslu nekih promena, mislim da jednostavno ne pripadam tamo gde radim i imam potrebu da se maknem
Beograd, 30082009 u 22 i 40

Hvala

Mislim da neće skoro biti neke bitnije promene ali da u toj firmi možeš očekivati neki bolji status. Tebe predstvaljaju Merkur u Vagi i Mesec u Jarcu koji je tu u izgonu te se ti ne osećaš da tu pripadaš ali ima on tu neko dostojanstvo, u svom je triplicitetu pa se tu osećaš nekako sigurno. Saturn koji vlada poslom nalazi se u znaku Merkurovom pa imaš neku podršku od strane nadredjenih. Kako je Saturn u Devici to može biti neka uslužna delatnost-nešto u simbolici Device. Mesec prvi aspekt gradi sa Saturnom i ide ka severnom čvoru te sam iz toga zaključila da možeš na tom poslu očekivati neki boljitak. Arapska tačka profesije je na 14 Blizanaca po mojoj računici što znači da njom vlada Merkur u Vagi (može imati veze sa poslovima vezanim za odnose sa javnošću ili neki koji je u simbolici Vage). Mesec će prvi aspekt imati sa tom planetom kad izadje iz znaka Jarca. To ipak ukazuje na čekanje na pravi posao. A dotle pokušaj da iskoristiš šanse koje ti se pružaju u okviru sadašnjeg posla.

endzi
31-08-2009, 23:15
Hvala. Dosta si u pravu. U pitanju je advokatura, pravo, a to je u znaku Vage. Mislim da imam podrsku nadredjenih, a bilo bi lepo se desi nesto bolje.

Hvala jos jednom

nina4
31-08-2009, 23:17
Pocetkom avgusta sam dobila informaciju da cu ponovo biti premjestena sa radnog mjesta na kojem sam sad.U firmi se desavaju cudne stvari i jako bih voljela znati da li ce do premjestaja doci i ako hoce da li ce to biti na neko bolje mjesto ili opet na staro i gore?

Unaprijed se mnogo zahvaljujem.
23.16. Landskrona Svedska 31.08.2009.

etamin
31-08-2009, 23:41
etamin, please...

Ti si predstavljena Marsom u Blizancima i egzaltiranom Mesecom u 1.kući pa i ne izgleda da si očajna. Posao je predstavljen Saturnom u Devici koji je u konjunkciji sa vladarem tačke profesije egzaltiranim Merkurom. To daje nadu da bi budući posao mogao biti stvarno dobar. Jedina mana je što će Mesec ipak imati prvu aplikaciju sa Venerom -ona vlada 7 poljem i nalazi se u 4 kući, pa tek onda sa Merkurom. Ne znam ko će te ovde usporavati ali to nije neko kome nije stalo do tebe-Venera voli Mesec ali ne voli Mars-ne slaže se sa tvojom glavom. On ne voli tvoj posao jer je Venera u znaku izgona Saturna. Nisam sigurna.

malomace
01-09-2009, 07:54
zadnji put pitanje postavljeno 28.05.2009.
dobila sam posao,danas pocinjem da radim,imam jaku tremu,sta kako,pa bi postavila pitanje,a ono glasi,da cu uspeti da opstanem na poslu i da li ce sve na njemu da bude ok,da li cu uspeti da ostanem na njemu svo vre dok mi traje ugovor:confused:?Krusevac,01.09.2009.,07:30 am
hvala unapred:)

ja sam predstavljena merkurom u 1 polju vage i mesecom u 5 polju vodolije,

AnaCG
01-09-2009, 17:32
Ti si predstavljena Marsom u Blizancima i egzaltiranom Mesecom u 1.kući pa i ne izgleda da si očajna. Posao je predstavljen Saturnom u Devici koji je u konjunkciji sa vladarem tačke profesije egzaltiranim Merkurom. To daje nadu da bi budući posao mogao biti stvarno dobar. Jedina mana je što će Mesec ipak imati prvu aplikaciju sa Venerom -ona vlada 7 poljem i nalazi se u 4 kući, pa tek onda sa Merkurom. Ne znam ko će te ovde usporavati ali to nije neko kome nije stalo do tebe-Venera voli Mesec ali ne voli Mars-ne slaže se sa tvojom glavom. On ne voli tvoj posao jer je Venera u znaku izgona Saturna. Nisam sigurna.

Nisam očajna, više ljuta i umorna od svega :)
Hvala puno!

arctiumLappa
01-09-2009, 19:05
Nasla sam super chart koji ne znam da interpretiram te mi treba pomoc. Da ne budem kritikovana evo cela pozadina. Radi se o meni i nekome sa kim ja vec radim. Poslovni smo partneri i slazemo se bez ikakvog preterivanja idealno.
Medjutim.... ja imam jednu sasvim novu ideju koju bih isprobala sa njim, niti je prosirivanje dosadasnjeg posla, niti ima ikakve veze sa mojom ili njegovom strucnoscu, mogucnostima... prosto sam imala uransku viziju da bismo bili jako dobri u tome....
Pitanje: da li cemo otvoriti hostel? 22.jun 2009 14:05 Herceg Novi

p.s. imam major trouble sa signifikatorima jer nemam ideju sta je hostel ovde. S jedne strane stranci dolaze tako da deveta treba da je aktivna, s druge to je prosto vid zabave pa petu ne bih otpisala, opet to je klasican biznis koji donosi novac tako da je deseta.... pomoc?

etamin
01-09-2009, 23:25
hvala etamin...saljem ti pojasnjenje na pp :)

Ne umem da šaljem ove privatne poruke ali biću diskretna. Onda taj Mars predstavlja te koji dolaze a kako je Mars u blizini tvoj ascenenta biće ti naklonjeni. Sama tačka profesije je na tvom ascendentu pa će to možda biti dovoljno. Nemam dovoljno iskustva u ovome te sve ovo shvatam kao neku vežbu. Izostaje aplikacioni aspekt planete koja tebe predstavlja sa Marsom ali je možda dovoljno to što ti je na ascendentu. Videćemo u subotu. Sam Mars je u znaku svog pada pa nisam sigurna da je to baš tako dobar posao, mora da još nešto postoji što ne znaš.
Inače natal ti je sasvim ok. Tvoj vladar mc ima trigon sa Marsom i Jupiterom iz 9 polja a Mars je ujedno vladar 9 polja i to je jedan od pokazatelja da bi ti mogla da radiš u inostranstvu. Sa druge strane Mars je vl. i 4 kuće i dispozitor tvog Meseca iz 4 pa je u 9 polju gde nema daljeg dispozitora i ima konj.sa Jupiterom-lako život u inostranstvu. Kako su egzaktni aspekti jako bitni jer uvek nešto bitno hoće da kažu, tvoje Sunce koje u sebi sadrži Veneru vladara mc-a ima egzaktan trigon sa Uranom (avion) i to preko vazdušnih znakova.
Javi šta je bilo.

Angliana75
01-09-2009, 23:31
etamin....vazi :)....javicu :)..hvala ti na tumacenju...taman da je i vezbanje uvek volim cuti tumacenje drugih..a narocito horarca jer to me bas ni ne zanima taj deo grane astrologije,..vise sam zainteresovana za postavljanje pitanja :D...a i za ostale grane astrologije...ali horarna ne bas...
sreca pa eto postojis ti i tebi slicni koji vole horarnu da tumace :)

goga73
02-09-2009, 07:21
Kako je Venera na poslednjem stepenu ona ukazuje na promenu vezanu za tebe i tvoj posao. Što se tiče dostojanstva koje bi Venera imala u znaku Lava i onog što je ima u Raku tu nema neke bitne razlike, u stvari skoro nikakve. A ipak je bolje da se Venera tj. ti odvojiš od južnog mesečevog čvora koji za tebe predstavlja samo gubitak. Iz tog razloga je bolje.
A što se tiče crne magije u to ne smeš da veruješ. To ne postoji. Ona postoji samo za one koji u nju veruju tj. za one koji veruju u zlo. Dovoljno je da ti veruješ da ti je tamo neka nešto bajala pa iako nije to će početi da deluje. Jer sve je stvar tvoje vere. Poznato je da jake ličnosti ne podležu takozvanoj magiji. A jaka ličnost je ona koja veruje u sebe i Boga.

Hvala na odgovoru.

Nije da baš vjerujem u crnu magiju, ali mi se događaju čudne stvari, koje mi je teško objasniti.
Točno je da sveci ne podliježu tome, ali ja nisam svetac.

bibi
04-09-2009, 13:25
Molim vas,
da li bi neko pogledao moje horarno pitanje
Situacija na trenutnom poslu 04.09.2009 u 01:11:21 pm beograd
Nije mi jasno o cemu se vise radi ,posao i rad mi je pod lupom i sitnica mi se smatra greskom a drugima nista.
Jel ima neke promene na bolje ili novi posao.

Hekata
04-09-2009, 13:35
Jel se vracam na stari posao? :D (http://i32.tinypic.com/ka45zp.gif)

bibi
04-09-2009, 14:23

hmmmmmmmmm sa ovim uranom na vrhu desete ,zar to nije novi posao :D

učenica
04-09-2009, 17:19
Molim vas, ako bi mi netko mogao pomoći, pitanje ne spada točno pod posao. Moja mama je ulozila neki novac i po njihovom bi trebala dobiti zaradu na kraju ove godine, ali nismo sigurni dali je to istina ili će nas prevariti. ne znam jel se to može vidjeti po znakovima u mome natalu ili mora baš biti njezin, a problem je što je točno vrijeme njezina rođenja nepoznato, ali ako se može, rođena je 18.05.1962., Bosanski Novi. Pitanje je Hoće li joj stići taj novac na kraju ove godine, ili možda sljedeće? 4.9.2009., 17:19., Osijek
hvala puno

mala_m
04-09-2009, 20:30
etamin, da li mi možeš malo pogledati za moj posao općenito- kakva karijera me čeka, gdje i šta ću raditi prema natalu? postavila sam pitanje ovdje 2.8. u 09:06 h . zagreb.

Tanja_13
04-09-2009, 23:55
Ortak sam sa svojom kumom u privatnom poslu,trenutno razmisljamo o prosirenju posla dodavajuci novu delatnost,morace mnogo da se radi a mene zanima hocemo li imati materijalnu sertifakciju reciprocnu ulozenom trudu,dakle da li ce nam novi posao doneti ocekivanu zaradu?13h18min 04.09.2009 Valjevo

Marlen
05-09-2009, 15:26
Kada cu dobiti puno radno vreme ili novi (bolji) posao? :smrc:

etamin
05-09-2009, 22:22
etamin, da li mi možeš malo pogledati za moj posao općenito- kakva karijera me čeka, gdje i šta ću raditi prema natalu? postavila sam pitanje ovdje 2.8. u 09:06 h . zagreb.

U horarnom čartu na ascendentu Saturn koji kvadrira Marsa na mc-u a Mesec koji predstavlja tebe je na poslednjem stepenu znaka i ti ozbiljno razmišljaš da ideš odatle i zaista nisi u zavidnoj situaciji. Kako Mesec vlada i 11 kućom koja je druga od 10 što predstavlja platu a Mesec će upravo ući u znak svog pada moguće da će plata biti još manja. Merkur-vl.10 je na poslednjim stepenima i sprema se da udje u znak Device koji ovde predstavlja tebe a Mars je vladar i tačke profesije i nalazi se na mc-u pa bi neka promena mogla da bude u tvoju korist i pored Meseca koji se sprema da udje u znak svog pada. Aplikacionih aspekata nema pa to malo buni. Ako postoji šansa da se u firmi nešto menja to će za tebe biti povoljnije iako plata neće biti veća. Druga mogućnost je da počneš sa nekim privatnim poslom jer je Mesec u 4 polju u ovom čartu a vl.10 Merkur se sprema da udje u tvoj znak. Ono što me je navelo da te savetujem da počneš neki privatni posao je i tvoj natal. Na vrhu 10 je znak Ovna koji hoće da da samostalnost u poslu a vl.10 je otišao u 4 polje privatnog biznisa i ima konj.sa Uranom vl.7 polja pa to može da bude u ortakluku sa nekim. Taj neko može da bude i budući muž ukoliko nisi udata. Samo Sunce koje je vladar asc.je u konj.sa egzaltiranim Saturnom u Vagi što daje u vremenu uspeh kao i stabilnost koju nudi bračni partner. Kako si završila pravo a Vaga si u horoskopu-pa je valjda to i prirodno, treba da se baviš advokaturom i to pre svega brakorazvodne parnice jer bi ti najviše dolazili takvi klijenti.

Hekata
05-09-2009, 22:38

:D Mislim da je upravu sto se tice starog posla i Urana na MC-u, zavadili su me sa osobom koja je bila inicijator mog vracanja... same spletke, da li je uopste vredan toga... ali me zanima da li ce to da se izgladi? Pa Etamin, ako ti nije dodaj jos nesto... tj. prosvetli mi koliko je u tvojoj moc...:rolleyes:

etamin
06-09-2009, 13:07

Što se tiče horarca nisam sigurna da je odgovor da. Taj Uran na mc može samo da smeta. Ali šta se ti brineš kad ti je natal ok. Imaš ti sreće u životu. Te Venera vl.10 na asc.-benefik, tebi posao dolazi sam. Taj Saturn hoće da oteža malo u mladosti ali kasnije donosi dobro. Zatim Sunce vl.asc. i dispozitor vl.mc-a u konj.sa egzaltiranim Jupiterom u 11. Tebe Bog čuva. Sekstil sa Marsom iz 2-novac. Nema za tebe zime.

Marlen
06-09-2009, 13:10
Kada cu dobiti puno radno vreme ili novi (bolji) posao? :smrc:

Kada cu dobiti puno radno vreme ili novi (bolji) posao?
6. 09. 2009. Ruma 13:10h

mala_m
08-09-2009, 18:44
U horarnom čartu na ascendentu Saturn koji kvadrira Marsa na mc-u a Mesec koji predstavlja tebe je na poslednjem stepenu znaka i ti ozbiljno razmišljaš da ideš odatle i zaista nisi u zavidnoj situaciji. Kako Mesec vlada i 11 kućom koja je druga od 10 što predstavlja platu a Mesec će upravo ući u znak svog pada moguće da će plata biti još manja. Merkur-vl.10 je na poslednjim stepenima i sprema se da udje u znak Device koji ovde predstavlja tebe a Mars je vladar i tačke profesije i nalazi se na mc-u pa bi neka promena mogla da bude u tvoju korist i pored Meseca koji se sprema da udje u znak svog pada. Aplikacionih aspekata nema pa to malo buni. Ako postoji šansa da se u firmi nešto menja to će za tebe biti povoljnije iako plata neće biti veća. Druga mogućnost je da počneš sa nekim privatnim poslom jer je Mesec u 4 polju u ovom čartu a vl.10 Merkur se sprema da udje u tvoj znak. Ono što me je navelo da te savetujem da počneš neki privatni posao je i tvoj natal. Na vrhu 10 je znak Ovna koji hoće da da samostalnost u poslu a vl.10 je otišao u 4 polje privatnog biznisa i ima konj.sa Uranom vl.7 polja pa to može da bude u ortakluku sa nekim. Taj neko može da bude i budući muž ukoliko nisi udata. Samo Sunce koje je vladar asc.je u konj.sa egzaltiranim Saturnom u Vagi što daje u vremenu uspeh kao i stabilnost koju nudi bračni partner. Kako si završila pravo a Vaga si u horoskopu-pa je valjda to i prirodno, treba da se baviš advokaturom i to pre svega brakorazvodne parnice jer bi ti najviše dolazili takvi klijenti.

hvala ti puno!!!! je, istina je da mi se plaća smanjuje, istina je da mi raste ugled i utjecaj na druge , ali džabe to sve ako nisu novci veći zbog ugleda!
od advokature sam nažalost još nekoliko godina daleko, ali evo- bar si me uputila na neki trag:D
i nisi prva koja mi je spominjala braokrazvodne parnice kao buduće usmjerenje!:eek:

Hekata
08-09-2009, 19:32
Što se tiče horarca nisam sigurna da je odgovor da. Taj Uran na mc može samo da smeta. Ali šta se ti brineš kad ti je natal ok. Imaš ti sreće u životu. Te Venera vl.10 na asc.-benefik, tebi posao dolazi sam. Taj Saturn hoće da oteža malo u mladosti ali kasnije donosi dobro. Zatim Sunce vl.asc. i dispozitor vl.mc-a u konj.sa egzaltiranim Jupiterom u 11. Tebe Bog čuva. Sekstil sa Marsom iz 2-novac. Nema za tebe zime.
E draga moja...a da ti znas moje poreklo i obrazovanje i sa kakvim smecem sam radila i narintala se, ovaj saturn i ma koliko se trudio tvoj trud se ne vidi! :(
A posao... pa vec mi je puna kapa tih srecnih rintajucih poslova, nikako u mojoj profesiji da se zaposlim, a nesto nisam imala srece, naravno, ako nisam bas inicirala ko blesava i tu su uvek trazili vise nego sto iko moze da da normalan!
A meni vec dugo vremena nema posla... jako dugo! :rolleyes:

Merkur
10-09-2009, 10:38
Vidim da ovde ima dosta vas koji se trudite i dobro vam ide.:)
Dakle, evo i mene sa jednim pitanjem.
Nedavno sam sklopila partnerstvo sa covekom kog ne poznajem dugo.
Kako nam je sinastrija super, kao i dejvison itd, a i njegov poslovni predlog, odlucila sam da je to super. I tako, prihvatila partnerstvo.
Naravno da sam odmah uradila horarac i kako nisam bila zadovoljna odgovorom:D stavila sam ga sa strane.
Ono sto mi je najgore od svega, sve planete su pregnirane.:(
Sve u svemu, posao je vezan za neke kremice kao i za solarijume.
Dakle, sta vi kazete za ovaj chart?

PARTNERSTVO (http://i766.photobucket.com/albums/xx304/kenuria/Astro1.gif) - Hoce li uspeti ili ce biti jos jedan poraz?

A ovako stoje dostojanstva:
http://i766.photobucket.com/albums/xx304/kenuria/tabela.jpg

Shmishonja
10-09-2009, 12:41
Sve u svemu, posao je vezan za neke kremice kao i za solarijume.
Dakle, sta vi kazete za ovaj chart?

PARTNERSTVO (http://i766.photobucket.com/albums/xx304/kenuria/Astro1.gif) - Hoce li uspeti ili ce biti jos jedan poraz? 15.07.2009. 22:35:24 Atina

Da vidimo :
◘ ti si Asc' u Ribama sa retrogradnim Jupiterom na 25° Vodolije, umetnutim u XII polju ~ nalaziš se u situaciji koja je na neki način nova za tebe i premišljaš se šta da radiš.
◘ takodje si i Mesec na 28° Ovna u II polju ~ orijentacija na finansijsku dobit.

◘ poslovni partner je Desc' u Devici sa Merkurom na 25° Raka u VI polju ~ na neki način on je mnogo podredjeniji u odnosu na tebe u celoj toj poslovnoj zavrzlami.
◘ posao je X polje u Strelcu isto sa tim Jupiterom...

Ako posmatramo tebe prvenstveno kao Mesec, koji je u praznom hodu i simbolizuje upravo tebe koja si spremna za akciju {Ovan} ali ne znaš u kom pravcu da kreneš {prazan hod} ondak posao posataje retro Jupiter, a saradnik ostaje Merkur, pa iz te priče imamo sledeće :

~ poslovni saradnik je pod uticajem tebe i to mu i smeta i ne smeta {Merkur je pod vladavinom Meseca i u njegovom licu} i oduševljen je tim poslovnim projektom {Merkur egzaltira Jupitera}
~ s druge strane ti kao Mesec si orijeisana na zaradu {Mesec pod vladavinom Marsa} i najviše insistiraš na dobroj organizaciji onih koji će raditi za vas koju je započeo tvoj poslovni saradnik {Merkur ima sep.O° sa Suncem ~ spaljenost} a Mesec egzaltira Sunce koje je suvladar VI polja} a uopšte te ne interesuje Merkur {nema povezivanja preko tabele}
~ s treće strane - posao kao Jupiter će više biti naklonjen tvom poslovnom saradniku {Jupiter je u triplicitetu Merkura} nego tebi {Jupiter je u licu Meseca}

Od antiscija imamo sledeće :
○•○ Sunce apl. O° Mars -/+ 4°
○•○ Mesec apl. O° Desc' -+ 1°
○•○ Merkur apl. O° Mars -/+ 2°
~ ovde vidimo da će oni koji rade za vas najviše da se oslanjaju na tvoj novac, a da ćeš ti na neki način pokušati da "shvatiš" po kom principu taj tvoj poslovni saradnik razmišlja da bi se uklopila sa njim i na taj način pronašla najbolje kupce.

Od aplikacija :
•○• Mesec kad izadje iz praznog hoda i udje u Bika sklapa 120° sa Saturnom
•○• Merkur uskoro kreće u prazan hod i menja znak i prva mu je tek onda aplikacija 60° sa marsom
•○• Jupiter ima aplikaciju sa Mesecom kad ovaj udje u Bika, ali ga prekida i Mesec 120° Saturn i Mesec 60° Sunce

◘ na kraju svih krajeva ~ neće biti ništa pametno iz ovoga svega, sori :(

Merkur
10-09-2009, 13:21
..◘ na kraju svih krajeva ~ neće biti ništa pametno iz ovoga svega, sori :(

Znam da je horar los ali isto tako znam da je onaj predhodni ( posao koji me je skupo kostao:mad: ) bio dobar ali sam na srecu prekinula i danas se dokazuje da sam bila u pravu. Dakle, on je imao perspektivu a ovaj nema.
E sad, ja cu pokusati da zeznem ovaj horarac:D ;) i da dokazem sebi da moze i mora suprotno od njega da se desava.
Javljam, u ostalom, bices uvek u toku.
Cmoook!