Ljubav,ljubav I Samo Ljubav.... [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Ljubav,ljubav I Samo Ljubav....

Prorok
25-07-2008, 23:14
Molim za pomoc svih onih dobronamernih ali upucenih u tajne astrologije da mi pomognu da resim dilemu oko jedne devojke koju sam ove godine upoznao, koja me je potpuno opcinila i neobicno me privlaci. Mozda je ona konacno "ona prava", ali zanima me vas sud, ovde su obe nase natalne karte. Unapred zahvalan "probudjeni"!

Evo i njene natalne karte :

http://www.myonlinespace.org/SU024/images/skorpija%20-%20ona.gif

mysty
25-07-2008, 23:22
Evo i njene natalne karte :

http://www.myonlinespace.org/SU024/images/skorpija%20-%20ona.gif

:rolleyes:

znala sam da je Skorpija...........................:D

Lepa,slatkoreciva,uvek tu kada treba................eh lepe li maskice..............

Prorok
25-07-2008, 23:58
Pa mysty budi malo odredjenija?

mysty
26-07-2008, 00:03
Pa mysty budi malo odredjenija?

Merkur u prvoj.....u Skorpiji....dovitliv um,nista ne procenjuje na osnovu spoljnog utiska,analiticna,reci se koriste kao oruzje..............
Venera u Vagi....daje privlacnost.... u dvanaestom polju...tajnovitost,tajne ljubavne afere...
Osoba koja zna sta zeli i zna kako to da dobije.....
ELEM MISLIM DA SI TI INTERESANTNIJI ZA ANALIZU..................
da li ste vi uopste zajedno?

Prorok
26-07-2008, 00:11
Moram da priznam da je situacija dosta komplikovana s obzirom da je "devojka" u braku vec "jedan period" i da smo kolege, da li to znaci da za "neku srecu" ima nade?

mysty
26-07-2008, 00:15
Moram da priznam da je situacija dosta komplikovana s obzirom da je "devojka" u braku vec "jedan period" i da smo kolege, da li to znaci da za "neku srecu" ima nade?

e moj mesece u 12.....................

mesecarka
26-07-2008, 00:15
Meni ona deluje egocentricno. Zna sta hoce i to ce da uradi da bi sebi udovoljila. Recima drzi situaciju pod kontrolom, a i mozda gleda da ima i materijalne koristi kroz vezu, tj. brak... A kad vec kazes da je u braku, verovatno je usla malo brzopleto?

mysty
26-07-2008, 00:18
Meni ona deluje egocentricno. Zna sta hoce i to ce da uradi da bi sebi udovoljila. Recima drzi situaciju pod kontrolom, a i mozda gleda da ima i materijalne koristi kroz vezu, tj. brak... A kad vec kazes da je u braku, verovatno je usla malo brzopleto?

mislis proracunato/

mesecarka
26-07-2008, 00:22
E, bas tako! Opasna ta neka, pa jos i skorpija :)

Meni sad malo zao Proroka koji toliko ulaze u vezu, tj. pokusava da pronadje savrsenog partnera (DC u Lavu), al' mu ono Sunce verovatno to s razlogom odlaze...

mysty
26-07-2008, 00:24

da li si u nekom javnom poslu?

Prorok
26-07-2008, 00:25
Pre bih rekao previse rano (sa22g,), ma ne bih nista ni pokusavao (s obzirom na situaciju - nisam takav) ali me ne nesto vuce u vezi nje kao ni kod jedne do sad , bojim se ako odustanem da cu zaliti ceo zivot. Jako se dobro slazemo na "svim poljima" i to me i zabrinjava s obzriom da smo se tek nedavno upoznali, mislim da je ovog puta sudbina umesala svoje prste? (sta mislis pod tim da sam ja interesantniji za analizu?)

Banka i to vec 6g

mysty
26-07-2008, 00:28
Pre bih rekao previse rano (sa22g,), ma ne bih nista ni pokusavao (s obzirom na situaciju - nisam takav) ali me ne nesto vuce u vezi nje kao ni kod jedne do sad , bojim se ako odustanem da cu zaliti ceo zivot. Jako se dobro slazemo na "svim poljima" i to me i zabrinjava s obzriom da smo se tek nedavno upoznali, mislim da je ovog puta sudbina umesala svoje prste? (sta mislis pod tim da sam ja interesantniji za analizu?)

TAKO UVEK BIVA....NEZNA DUSA....NA ENERGETSKOG VAMPIRA......
Mislim da je samo fizicka privlacnost i nista vise sa njene strane...........e sada sto ti voli to je nesto drugo...
Ona i ne zna za to?

mesecarka
26-07-2008, 00:29
A da nije tebe malo uhvatila kriza godina? :D
To sto se slazete, mozda cak i ima veze sa tim da je ona u braku. Pitanje je da li bi bilo isto u drugacijoj situaciji. Uostalom, ona je u braku, a ta vasa tzv. veza je ona njena Venera (suvladar njenog sedmog polja) u njenoj dvanaestoj kuci (ljubavnik) :)

mysty
26-07-2008, 00:32
A da nije tebe malo uhvatila kriza godina? :D
To sto se slazete, mozda cak i ima veze sa tim da je ona u braku. Pitanje je da li bi bilo isto u drugacijoj situaciji. Uostalom, ona je u braku, a ta vasa tzv. veza je ona njena Venera (suvladar njenog sedmog polja) u njenoj dvanaestoj kuci (ljubavnik) :)

tajno moja,,,,,:D Naravno da bi bilo drugacije.......
recimo tu su slicni,,,,kada su emocije u pitanju...kriju ko zmija noge......:D

Prorok
26-07-2008, 00:38
Zna, mozda ne u punoj meri ali zna svakako. mislim da joj fali "zivota" s obzirom da joj je "partner" jako pasivan i vise "za kucu".

mesecarka
26-07-2008, 00:39
More, mnogo mi ona 'ladna za njega, kao da joj je potreban neko za flert da bi se osecala zadovoljno, a Prorok ne zna di ce sa potrebom da sa nekom podeli svoju ljubav, al' bwwwweeeee... Je l' njoj taj brak skripi?

mysty
26-07-2008, 00:43
Zna, mozda ne u punoj meri ali zna svakako. mislim da joj fali "zivota" s obzirom da joj je "partner" jako pasivan i vise "za kucu".

moj savet ne padaj na te price.........
izvisices.....povredjen...... i kao sto uvek biva SUVISAN..................:)

Prorok
26-07-2008, 00:45
Pa sta da kazem i da i ne, previse su razliciti, covek je jednostavno "penzioner" a ona puna zivota, jos posle 6g braka sa takvim uradite racunicu sami

mesecarka
26-07-2008, 00:47
Mysty,
slazem se sa tobom.
To su samo zenske igrarije. Njoj je malko dosadno, mozda i neko zahladjenje u braku, ali ona to bar ima. A ti, Proroce, umesto da gubis vreme u setanju oko malog prsta, bolje trazi nesto pristupacno :)
Ona tako moze da se igra dok joj ne dosadi, a onda ces da trosis pare na maramice :D

mysty
26-07-2008, 00:48
Pa sta da kazem i da i ne, previse su razliciti, covek je jednostavno "penzioner" a ona puna zivota, jos posle 6g braka sa takvim uradite racunicu sami

a kada je tako neka ga ostavi...................
hehehehehehe:D odustani
moram da spavam......
ako uradi njemu.ko ti garantuje da nece ueaditi tebi,istu stvar?;)

Prorok
26-07-2008, 00:51
Hvala na savetima, dosta za weceras, "pratite me" s vremena na vreme! Ko zna sta sutrasnji dan nosi...

mesecarka
26-07-2008, 00:53
Dooobro ti razmisli! ;)

mysty
26-07-2008, 00:55
Hvala na savetima, dosta za weceras, "pratite me" s vremena na vreme! Ko zna sta sutrasnji dan nosi...

:D Prorok....probudjeni.................
ne treba tti pratnja.......patnja.....:D
opusteno;)

thalatte
26-07-2008, 08:39
:eek:gledam ja ovu njezinu kartu...pa mi poznata...pa buljim dalje...pa vidim da radite u banci...pa gledam dalje...ajme...ukočila sam se ...moja frendica (kojoj sam za 20 dana vjenčana kuma) ima skoro identičnu kartu...ajmee...:eek:

Al dobro je... ne radi se o frendici...:D...al i ona radi u banci...slučajnost?

Sorry svima za off!!!

Prorok
26-07-2008, 16:54
Evo jos maslo "podataka" ako pomaze, ?

Synastry (http://www.myonlinespace.org/images/Synastry.gif)

Godinama lutam, trazim onu pravu pa ko mozes da mi bar malo protumaci natalnu kartu i da bilo kakvu korisnu informaciju bio bih vise nego zahvalan....

viksi72
02-04-2009, 20:50
Sa Mesecom u Vodoliji, pa u 12-toj kuci, mislim da ces je traziti ceo zivot.. Inace, WELCOME TO CLUB Mo u 12-toj.. A da li ces je naci, e pa ne znam, ja sam tek na pola puta svoga zivota i jos ga nisam nasla:3smilie_haendehoch::3smilie_haendehoch:

Prorok
02-04-2009, 21:19
Ko moze da mi malo pogleda natalnu kartu interesuje me da li ove godine mogu konacno da se "skrasim" ili mi predstoji jos lutanja u potrazi za onom "pravom"....

:bebadeckic:

Interesujeme da li ove godine mozes nesto ozbiljno da mi se desi na emotivnom planu.............bilo bi vec vreme......... nadam se ....Hvala unapred

http://www.myonlinespace.org/images/Solar.GIF

LaLuna
03-04-2009, 08:27
Evo ja cu da pokusam da ti odgovorim....
Kuca braka, 7. pocinje na samo kraju znaka Lava (tu je Regulus), a Sunce je isto u 7. ali na samom pocetku Vage. E sad, Saturn polako izlazi iz Device, koja je kod tebe ukljestena, a takav znak zahteva cekanje i neku vrstu prikrivenosti, a dodatno je i dispozitor - Merkur u tom ukljestenom znaku i definitivno zahteva strpljenje. Ulaskom Saturna u Vagu, sto bi trebalo da bude krajem ove godine, Saturn dolazi na vladara tvoje 7. kuce, na Sunce i tu moze da aktivira tu oblast, jer Sunce se isto tako nalazi i u prirodnom znaku braka - u Vagi.

wireless
03-04-2009, 14:32
dobro rezonovanje LaLuna,mada je ovo specifičan primer jer čoveku as prelazi u ribe a i ds u devicu pa se vladari menjaju;njegova lutanja su Ne, i to još na Mc-u, dakle on upravlja njegovim brodom ali 90 Me ne valja planski i "s predumišljajem", to ne drži vodu; Me 60 Ma bi značilo moguće sa nekom ženom koju zna iz srednje škole ili je učiteljica, vaspitačica ili slično, u ovoj "As Ribe" fazi, a tu je ve 60 ju. Postoji i jedan mali aspekt, kvinta Ne i So, i ako on proradi to je žena koja se bavi umetnošću u najširem smislu,mada nekom specifičnom, primenjenom, a delovao bi tek kad čovek pređe u ovnovsku fazu a Ds u Vagu. Odgovor na ? kada ima veze sa tim gde i kako traži ženu, dakle iluzije sa posla zaboraviti i preći na legalne veze, Ju u Raku, 5. polje, majčinski tip ali i kreativan; žrtvovanje priželjkivanja, Mo u 12, u korist razuma, ve, me u Devici.

cmokic78
03-04-2009, 19:29
A ja wireless?

lavica1982
03-04-2009, 20:10
Ko moze da mi malo pogleda natalnu kartu interesuje me da li ove godine mogu konacno da se "skrasim" ili mi predstoji jos lutanja u potrazi za onom "pravom"....

Pokusacu da ti ja dam odgovor "prorok", mada sam jos uvek pocetnik :)
Tvoja arapska tacka braka je na 26*58' vodolije.Trenutno Jupiter prolazi kroz vodoliju,vec u junu je na tvojoj tacki braka.Posle ce ici malo retrogradno,pa opet direktno...Po mom misljenju imaces priliku da se ozenis u periodu izmedju jula 2009 i kraja januara 2010 godine :)
Arapska tacka braka se ne pokaze uvek tacno,ali mislim da je u tvom slucaju relevantna,pogotovu s obzirom da imas i druge pokazatelje za to,sto ti je vec objasnila LaLuna.

wireless
03-04-2009, 22:20
A ja wireless?

Moraju obično da se sklope jedno dva poklapanja direkcija, tranzita i progresija. Prva prilika je Ju preko Dc-a, naravno ako postoji kandidat i međusobni zdrav odnos.

cmokic78
04-04-2009, 01:18
A kada je ju preko DC-a sa vremenskim sam odrednicama slaba. Rekla bih da postoji kandidat...

wireless
04-04-2009, 11:58
nemaš efemeride?? od juna 2010

cmokic78
04-04-2009, 14:11
Imam ali na zalosta ne znam da ih koristim. Ja se drzim astro pomagala - nista ne zanam da racunam "peske".
Jel mozes u par radova da mi objasnis na ovom linku
http://www.khaldea.com/kldaephem/2000/jan2010gmt.shtml
kako ti vidis da jupi prelazi preko mog DC-a.
Please bas bi mi znacilo.

lavica1982
04-04-2009, 14:56
Imam ali na zalosta ne znam da ih koristim. Ja se drzim astro pomagala - nista ne zanam da racunam "peske".
Jel mozes u par radova da mi objasnis na ovom linku
http://www.khaldea.com/kldaephem/2000/jan2010gmt.shtml
kako ti vidis da jupi prelazi preko mog DC-a.
Please bas bi mi znacilo.
Cmokic78,Jupiter ce prelaziti preko tvog DC-a pocetkom 2011god.- tacnije izmedju februara i aprila 2011.
Mada sam negde procitala da tranzit Jupija deluje dok prolazi kroz celu 7 kucu,ne samo dok je na DC-u,tako da je to 2011 godina.

Prorok
07-06-2009, 12:58
Ako neko moze da mi zaviri u natal, ljubav tj. brak, sta bi "guzva" u 7 kuci mogla da znaci, jos ukljestena devica u istoj, sta donosi prelazak saturna u vagu krajem godine s obzirom da je kod mene u 7-oj kuci ................... hvala unapred

:hammer5425:

http://www.myonlinespace.org/images/Mesecar.GIF

viksi72
11-06-2009, 01:54
Prelazak u Vag za tebe ce znaciti gubitak zivotne energije, mozda cak i malko depresije, sto ce se odnositi i na partnera.. Takodje moze ti postati tezak kao crna zemlja.. A mogao bi imati i manjih problema po pitanj karijere, statusa, velikih zitonih ciljeva, sve ce ici sa nekim teskobama ili ti otezanjima..

yoohoo
31-10-2009, 12:16
Moji svi momci su imali Mesec u Vodoliji, mozda si ti moja srodna dusa :D

Hekata
31-10-2009, 13:20
Prosto mi je neverovatno da sa ovakvom kartom postaviš takvo pitanje?
Kad se ne budeš toliko nadao, i želeo to, desiće ti se....
Uran 90 Mesec u Vodoliji... pa ne znam možda to jedino može da bude problem... inače sve ti samo dolazi, osim žene, koju moraš sam da nađeš... jel koliko daješ, tolko ti se vraća... stečeno iskustvo!

thalatte
31-10-2009, 14:49
Prosto mi je neverovatno da sa ovakvom kartom postaviš takvo pitanje?
jel koliko daješ, tolko ti se vraća... stečeno iskustvo!

uffff....sa ovim se 100% slažem...

Jupiter egzaltiran u Raku na vrh 5. :D

Ali mogu razumjeti da sa toliko planeta u 7.-oj pa i 5-oj kući...da ljubav ,partnerstvo su ti na 1.-om mjestu rekla bi...i onda te zeznuo taj Mjesec...al Dancho ti je dobro rekla ovo zadnje..

markobgd
31-10-2009, 19:01
pa sad ovaj prolazak saturna, ne prvi, nego drugi sredinom godine sledece bi trebalo da ti donese to ;)
a i u januaru jupiter ti aktivira asc ;) i pravi 120 negde malo posle sa natalnim jupiterom ;)

tako da ... sledeca godina je def. dobra
ako gledamo po direkcijama ti si 2007 imao "pravu" ljubav ;)

zorana
01-11-2009, 21:31
JU u Aq 90 UR u Sc? Vladar VII SO u Li?

Eh ... trazis na pogresnom mestu. I pogresno godiste.

Moja topla preporuka: razvedena zena. I dosta starija od tebe. Od klinki nema tebi 'leba ...

Poppy
02-11-2009, 10:46
I ja bih jednu finu ljubav, ne mora da je prav, moze da je kriv ;) Dje da stanem u red? :D

Hekata
02-11-2009, 15:49
E' ovo kao mačke mačora da vijaju.... hahahha

rachica
02-11-2009, 19:59
venera u 12 kuci :)
interesantno, ja cu biti vjerna zenica :P

Bosnian GirL
02-11-2009, 22:42
ljubav??? ja u to ne vjerujem (barem se trudim)..mozda strast....mozda na pocetku i bude a kasnije se pretvori u naviku, posesivnost..bezze..kod mene toplo-hladno..sad je ima sad je nema...:rolleyes: sad ludim zbog njega..istog trena mi svejedno..sta se sa mnom desava????.......jednostavno nemogu nikako da povjerujem ljudima..nesto me sprijecava..sigurno je za to kriv ovaj mo180pl...citala sam da donosi nepovjerenje u ljude medju ostalim. a i ova moja ve90ur.

rachica...normalno da ces bit vjerna..s tim suncem u raku..ja sam u podznaku rak..vjerni smo mi..ali nam misle svugdje "lutaju"..
ve u 12-ljubav u inostranstvu..:))

rachica
02-11-2009, 22:45
sta u inostranstvu? :)
pricaj detaljnije .... ;)

Bosnian GirL
02-11-2009, 22:48
ma pusti mene ...
al zar ne daje ve u 12...neku ljubav u inost..ili mozda probleme u ljubavi..tajne veze?? si imala ikad ? to me bas zanima..posto mi drugarica ima ve u 12...i sva je nekako tajnovita..ne znam...tesko sta izvuces iz nje..mozda i ima nekog a ja za to ne znam...a ja njoj sve u detalje ispricam hahah...moram skrattit jezik malo. :)

rachica
02-11-2009, 22:56
u svakom slucaju svoju intimu treba drzati za sebe :)
a Ve u 12 znaci tajne veze..mada ne bih rekla prevaru..... :)
vise ono kao...dok si slobodnjak malo se "provedes" za svoju dusu, da ne zna drugarica :) hahahahhahahaa.....