Hajde da vezbamo [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Hajde da vezbamo

Strane : [1] 2 3 4

skorpija_strelac
12-03-2009, 00:25
imam ideju
mozda je glupa
meni nije
ima jedna slicna tema(cik pogodi)
ali ne mislim na to

mislim da stavljamo karte ljudi iz naseg okruzenja
i da onaj ko postavi kartu postavi nekoliko pitanja u vezi sa tom osobom
recimo pet
na primer

1.da li je ova osoba otvorena/zatvorena
2.promiskuitetna ili suprotno od toga
3.da li je putovala dosta ili ne uopste
4.da li voli da izlazi ili ne
5.kakav joj je stil oblacenja

ili bilo sta sto vam pada na pamet

i da onda mi pisemo sta mislima a taj neko odgovara
i da se ne ubacuju nove karte dok se koliko toliko ne odgovori

mislim da cemo tako lepo vezbati i proveravati svoje (ne)znanje:D
ja nemam bas neke zanimljive karte pa ako neko ima neka pocne

dadiska
12-03-2009, 00:56
Evo ja sam za! Ali da ne pocnem ja sa kartama (imam nekoliko zanimljivih), ajde ti skorp.... stavi kartu jer si ti temu i otvorila! :)

skorpija_strelac
12-03-2009, 00:57
Evo ja sam za! Ali da ne pocnem ja sa kartama (imam nekoliko zanimljivih), ajde ti skorp.... stavi kartu jer si ti temu i otvorila! :)

samo ti stavi, kazem nemam neke inspirativne:)

dadiska
12-03-2009, 01:07
1. Da li osoba ima brace (sestre)?
2. Koliko je osoba bila puta u braku i kakav je brak?
3. Kakav je odnos sa roditeljima?
4. Da li je osoba sebicna ili ne?
5. Koliko dece ima?

Evo linka do karte:), oprostite sto mi je ovoliko trebalo, mama mi je odnela sa sobom lap top na put, tako da sam na dial up-u! :(

skorpija_strelac
12-03-2009, 01:28
5. Koliko dece ima?

teska su ti pitanja za pocetnike!
ali probacu:)

1.osoba ima bracu/sestre i to vise od 1
2 osoba se jednom udala i ravela sad je u drugom braku
4.osoba je okrenuta vise sebi nego drugima, mozda sebicna
ajd nagovesti Dado jel ima veze s mozgom

dadiska
12-03-2009, 01:32
Hoces laksa???? :)
Ali ovaj natal je bas dobar primer, a ja ne mislim da si ti pocetnik?! :)

Nale 83
12-03-2009, 01:36
Svidja mi se ova tema :banana:.
Idem malo da pogledam natal pa cu da lupim, jeste da cu se ispaliti al` sta sad, tako se najbolje uci :o.

dadiska
12-03-2009, 01:39
Ajde Nale slobodno pisi na primerima i greskama najbolje ucimo! :)

Nale 83
12-03-2009, 01:42
Dadi hvala na podrsci :4kiss:
Hmmm mislim da je osoba prilicno sebicna. Ako ne sebicna a ono bar voli da bude u centru paznje :o.

dadiska
12-03-2009, 01:49
Eto Nale vidis da nisi lupila! :)

Tacno tako sebicna, i voli biti u centru paznje, a ukoliko nije onda potcenjuje (ogovara) onoga ko jeste! :(

cmokic78
12-03-2009, 01:50
5. Koliko dece ima?

Evo linka do karte, oprostite sto mi je ovoliko trebalo, mama mi je odnela sa sobom lap top na put, tako da sam na dial up-u!

Osoba br. 1

1.Mislim da osoba ima 1 sestru
2. Osoba se sigurno razvodila, a mislim da je bilo zlostavljanja u 1 braku posto je osa 1 braka na tzv. djavolskom stepenu. Medjutim sam je "andjeo cuvar" jupi u 12 sopasao svega toga.
3.Mislim da mozda cak i nema kontakt sa roditeljima zbog navodnog promiskuitetnog ponasanja. (ako sam lupila ne zamerite - ali tako mi izgleda) zbog 8 stepena, urana i znaka skorpije.
5.Ima predispoziciju za 3 i vise dece.

Sunce vladar njenog ascedenta nalazi se na 5 stepenu riba u 11 kuci prijatelja, okoline pa ona vazi za veoma seksipilnu i lepu osobu u svom okruzenju.

Nale 83
12-03-2009, 01:51
Eto Nale vidis da nisi lupila! :)

Tacno tako sebicna, i voli biti u centru paznje, a ukoliko nije onda potcenjuje (ogovara) onoga ko jeste! :(

A kako ti se cini, sta u njenoj natalnoj ukazuje na to? Jel ASC u lavu, pa MO u Lavu (koji je dispozitor SO) i SA u Skorpiji u I polju ili ...?
Ima dosta planeta u Lavu...

skorpija_strelac
12-03-2009, 01:52

jupi bar jedan pogodak

Dado a jel ono dvoje tacno?
3.za roditelje...osoba je jako vezana za majku?

Chither
12-03-2009, 01:53
1 brak, 2 ili vise brace i sestara, odnos sa jednim roditeljem je tezak ili sa tim roditeljem nije zivela...neki problem.

dadiska
12-03-2009, 01:54
Sunce vladar njenog ascedenta nalazi se na 5 stepenu riba u 11 kuci prijatelja, okoline pa ona vazi za veoma seksipilnu i lepu osobu u svom okruzenju.

Mislis na 5* raka, da i vazi za lepu i sexpilnu osobu.
A za ovo ostalo cu ti odgovoriti samo da sacekam da jos neko napise jer ima par njih koji jos uvek tumace!;)

skorpija_strelac
12-03-2009, 01:56
Samo da kazem da cu ja da dajem zeleno svetlo kad moze da se stavlja sledeca karta da se tema ne pretvori u kupus
nadam se da je to ok:D

dadiska
12-03-2009, 02:02
teska su ti pitanja za pocetnike!
ali probacu:)

Joj izvini ja nisam videla da si dopunila odgovor. :confused:;)

1.Mislim da osoba ima 1 sestru
2. Osoba se sigurno razvodila, a mislim da je bilo zlostavljanja u 1 braku posto je osa 1 braka na tzv. djavolskom stepenu. Medjutim sam je "andjeo cuvar" jupi u 12 sopasao svega toga.
3.Mislim da mozda cak i nema kontakt sa roditeljima zbog navodnog promiskuitetnog ponasanja. (ako sam lupila ne zamerite - ali tako mi izgleda) zbog 8 stepena, urana i znaka skorpije.
5.Ima predispoziciju za 3 i vise dece.

1 brak, 2 ili vise brace i sestara, odnos sa jednim roditeljem je tezak ili sa tim roditeljem nije zivela...neki problem.

1. Imala je brata koji je umro jako mlad cini mi se sa 16 godina
2. Razvela se, ima jedan brak iza sebe ali nije jos uvek zavrsila sa njim.
Bilo im je lepo dok nije stiglo prvo dete.
3. Ovde je Marijana pogodila,. sa tatom je bila razdvojena jedno vreme jer je on ostao u Sarajevu inace je tezak covek po karakteru, i dosta je poredi sa pokojnim bratom sto njoj smeta, jer je on uvek bio bolji od nje, pa ona misli da tata ima onaj osecaj eh sto mi je uzeo njega a ne tebe. Sto je po meni glupost!
4.Da izuzetno gleda samo svoje du*e iako to ne zeli da prizna.
5. Ima dvoje dece i nece vise, a ja sam jos davno joj gledala po onom principu vladar 5 koliko aspekta pravi i mislim da ce imati samo njih! Osvrnite se na njenu petu eto vam primera vambracnog deteta jer je mali rodjen a kada je napunio 1 godinu tada su se oni vencali,ima i kcerkicu.

Ako hocete da vam pisem po cemu sam ja neke stvari provalila, pitajte! :)

E da skorpijo moze ti kazi kada smo zavrsili sa kartama, jeste jako vezana za mamu, i nije u 2 braku! :)

E da i moram jos nesto da vam dodam eto primer pune 12 kako samo razmislja i to u glavnom o sebi, mo u 12 sazaljeva sebe i to jako. Ali joj mo dao i dobru intuiciju.
Vladar Asc u 11 joj je dao da joj prijatelji i poznanici pomazu u bilo kom smislu a da ona to cak i ne trazi!

skorpija_strelac
12-03-2009, 02:05
Joj izvini ja nisam videla da si dopunila odgovor. :confused:;)

1. Imala je brata koji je umro jako mlad cini mi se sa 16 godina
2. Razvela se, ima jedan brak iza sebe ali nije jos uvek zavrsila sa njim.
Bilo im je lepo dok nije stiglo prvo dete.
3. Ovde je Marijana pogodila,. sa tatom je bila razdvojena jedno vreme jer je on ostao u Sarajevu inace je tezak covek po karakteru, i dosta je poredi sa pokojnim bratom sto njoj smeta, jer je on uvek bio bolji od nje, pa ona misli da tata ima onaj osecaj eh sto mi je uzeo njega a ne tebe. Sto je po meni glupost!
4.Da izuzetno gleda samo svoje du*e iako to ne zeli da prizna.
5. Ima dvoje dece i nece vise, a ja sam jos davno joj gledala po onom principu vladar 5 koliko aspekta pravi i mislim da ce imati samo njih! Osvrnite se na njenu petu eto vam primera vambracnog deteta jer je mali rodjen a kada je napunio 1 godinu tada su se oni vencali,ima i kcerkicu.

Ako hocete da vam pisem po cemu sam ja neke stvari provalila, pitajte! :)

za brata kontam da je Pl u 3:rolleyes:

za sebicnost okrenuta sebi -koncentracija planeta Mc-Ac

za mamu sam pomislila jer je Mo (mama) konjukcija Ju (vladara njene 5)

ako neko jos ima da da doda nesto u vezi sa ovom kartom ima pravo narednih 15 min:D

Nale 83
12-03-2009, 02:05
Samo da kazem da cu ja da dajem zeleno svetlo kad moze da se stavlja sledeca karta da se tema ne pretvori u kupus
nadam se da je to ok

Normalno da je OK jer ce je inace "zatrpati" pitanjima :rolleyes:
A sto se :bebadeckic: tice mislim da ima predispoziciju za troje dece. Samo NE u V polju :confused:.
Mozda neobicni porodicni odnosi? I meni se cini da osoba mozda i nema kontakt sa roditeljima.

dadiska
12-03-2009, 02:11
Ja sam vam gore objasnila da joj je doneo vambracno dete. Ur u 4 joj je dao tatu koji je dosta komplikovan i tezak i osecaj da je stavljena u drugi plan u detinjstvu u odnosu na brata! Kako vidis troje dece? :)

skorpija_strelac
12-03-2009, 02:15
Ja sam vam gore objasnila da joj je doneo vambracno dete. Ur u 4 joj je dao tatu koji je dosta komplikovan i tezak i osecaj da je stavljena u drugi plan u detinjstvu u odnosu na brata! Kako vidis troje dece? :)

za oca mozda bi trebalo uzeti u obzir i So(otac) u aspektu sa Saturnom

a ja vam spremam jednu interesantnu kartu:D

Nale 83
12-03-2009, 02:20

Pisale smo u isto vreme :).
Pomislih na troje dece zbog aspekata vladara V polja sa ostalim planetama ali posto nemam orbis ta moja teorija pada u vodu. Ako je otac tezak covek, mislim da je to zbog aspekta SO i SA.
Pogodih i ja nesto :p

dadiska
12-03-2009, 02:21
Ajde onda idemo na tu tvoju, i onda idem da spavam jer ustajem rano! :)
Moze?

skorpija_strelac
12-03-2009, 02:24
Ajde onda idemo na tu tvoju, i onda idem da spavam jer ustajem rano! :)
Moze?

moze
evo je

http://i41.tinypic.com/2nknme0.gif
1.da li je ova osoba povucena u svoj svet ili druzeljubiva?Kakva su joj prijateljstva?
2.sta studira?
3.da li ima para ili sklapa kraj s krajem?

Nale 83
12-03-2009, 02:28
Mislim da ima novca.
A da ne studira medicinu?
Skorpi reci kad budem mogla ja da postavin kartu :).

skorpija_strelac
12-03-2009, 02:29
Mislim da ima novca.
A da ne studira medicinu?
Skorpi reci kad budem mogla ja da postavin kartu :).

ne studira medicinu

cek jos par odgovora pa cemo tvoju;)

a za novac jos malo da cujemo misljenja

Chither
12-03-2009, 02:31
E aj sad da lupim...komunikativna, druzeljubiva osoba, mada ju je lako povrediti ili je prosto sama sklona promenama raspolozenja...mozda lako plane?
A sto se para tice cini mi se da joj lako dolaze, da ih mozda i nema previse ali lako do njih dodje.
I ima neke veze sa umetnoscu...?:D

dadiska
12-03-2009, 02:36
moze
evo je

1.da li je ova osoba povucena u svoj svet ili druzeljubiva?Kakva su joj prijateljstva?
2.sta studira?

1. Mislim da nije povucena, cak previse drustvena ali dobro takvi su i sami strelcevi! Pa mislim da joj prijateljstva ne traju dugo, retko koje odrzi toliko,voli biti u centru paznje, vise su iz intersa mozda. :p
2. Sta studira???:eek:, e ovo cu lupiti jer sam ovde tanka sa znanjem:rolleyes:, politicke nauke hahahah, ne znam vezano za javnost,ili mozda cak medicinu (hirurg) ili stomatologiju.
3. Pa Me je dobar kao i aspekti i to sa Ju rekla bih da ima, ali me buni hiron u 2, koji inace pravi probleme u polju, kao slabu tacku!?????

Ajde sad odgovaraj pa da idem! A ti kazes kako nemas zanimljiv natal! :)

skorpija_strelac
12-03-2009, 02:40
E aj sad da lupim...komunikativna, druzeljubiva osoba, mada ju je lako povrediti ili je prosto sama sklona promenama raspolozenja...mozda lako plane?
A sto se para tice cini mi se da joj lako dolaze, da ih mozda i nema previse ali lako do njih dodje.
I ima neke veze sa umetnoscu...?:D

jeste komuniktaivna, ali nije je lako povrediti
zapravo, nije uvredljiva
nema veze sa umetnoscu

cmokic78
12-03-2009, 02:41
moze
evo je

2.sta studira?

1. 2 u blizancima - promenlivo finansijsko stanje a i kiron je tu kao planeta koja uvek pokazuje mesto na kome je horoskop "ostecen".
Mislim da primas stipendiju ukoliko si jos na fakultetu ili si primala nekad. Mozda imas neki dopunski poslic kao npr. poducavanje ili rad u trgovini.
2. Mislim da studira istoriju ili argeologiju u krajnjoj liniji istoriju umetnosti ali meni nekako ovo veoma lici na arheologiju.
3. 11 u vodoliji neobicna prijateljstva i originalni prijatelji, sa naglim prekidima. Prijateljstva sa strancima. Mozda prijasteljstva preko razmene studenata - jupi u 11. Ili je natus clan nekog drustva npr. ronilackog pa koreni prijateljstva vuku odatle.

Mars u ribama daje lenjost pa je osoba mozda i povucenija

skorpija_strelac
12-03-2009, 02:44
1. Mislim da nije povucena, cak previse drustvena ali dobro takvi su i sami strelcev! Pa mislim da joj prijateljstva ne traju dugo, retko koje odrzi toliko,voli biti u centru paznje, vise su iz intersa mozda. :p
2. Sta studira???:eek:, e ovo cu lupiti jer sam ovde tanka sa znanjem:rolleyes:, politicke nauke hahahah, ne znam vezano za javnost,ili mozda cak medicinu (hirurg) ili stomatologiju.
3. Pa Me je dobar kao i aspekti i to sa Ju rekla ih da ima, ali me buni hiron u 2!?????

1.jeste jako drustvena,ima jako mnogo prijatelja, cesto je u centru paznje ali ona nema tu potrebu, prosto je takva ,svi je vole
2.ne studira politicke nauke:D
3.da ima dosta para, ja sam sve sigurnija da uopste ne treba gledati te hirone, tacke, zvezde cuda bozja, to samo kao dopunsko znacenje

ovo je karta jedne od najboljih osoba koju sam upoznala u svom zivotu
ljudi je prosto vole jer je jednostavna, bas ima mnogo prijatelja bas prijatelja , niakd nikog nije razocarala
samo jos fax da provalite

1. 2 u blizancima - promenlivo finansijsko stanje a i kiron je tu kao planeta koja uvek pokazuje mesto na kome je horoskop "ostecen".
Mislim da primas stipendiju ukoliko si jos na fakultetu ili si primala nekad. Mozda imas neki dopunski poslic kao npr. poducavanje ili rad u trgovini.
2. Mislim da studira istoriju ili argeologiju u krajnjoj liniji istoriju umetnosti ali meni nekako ovo veoma lici na arheologiju.
3. 11 u vodoliji neobicna prijateljstva i originalni prijatelji, sa naglim prekidima. Prijateljstva sa strancima. Mozda prijasteljstva preko razmene studenata - jupi u 11. Ili je natus clan nekog drustva npr. ronilackog pa koreni prijateljstva vuku odatle.

Mars u ribama daje lenjost pa je osoba mozda i povucenija

uvek ima para,
nema potrebe za stipendijama
ne studira nista od toga
prijatelja ima mnogo, upoznaje ih na razne nacine, mnogo se krece, nije lenja , bas suprotno
jedna od nadrustvenijih osoba koje znam

Nale 83
12-03-2009, 02:50
Da ne studira bogoslovski fakultet :o?

Chither
12-03-2009, 02:51
Poslednji pokusaj...mislim da je definitivno nesto vezano za drustvene nauke. Pravo ili jezici?

dadiska
12-03-2009, 02:51
Znaci provali sam 2 zar ne?:D
Joj sto volim ovo vezbanje! :)

A fax??????? :( Da nije gluma? :p

skorpija_strelac
12-03-2009, 02:53
a fax-nista od toga
ajmo malo logika
gledajte devetu kucu, znak gde je vladar otisao, gledajte njeno sunce-asc-mesec
zamislite glavi sta bi takva osoba mogla da studira.....
mislite ........logika

dadiska
12-03-2009, 02:57
Da nije pravo? :)

skorpija_strelac
12-03-2009, 02:59
Da nije pravo? :)

ne................

ali ona bi sve to mogla da studira posto je inteligetna i svasta je zanima u sveu tome je vidim
ali jbg ne studira nista od toga:D

Chither
12-03-2009, 03:00
Pa i ja to rekoh, naglasen strelac, jupi u ribama, mesec u vodoliji...veterina!!!? :)

skorpija_strelac
12-03-2009, 03:03
Pa i ja to rekoh, naglasen strelac, jupi u ribama, mesec u vodoliji...veterina!!!? :)
ne

jel odustajete?

dadiska
12-03-2009, 03:03
Plakacu majke mi, reci vise sta studira! :p

Ajde molim te reci da studira dif ili neku za ucitelje jer voli decu i ja cu te aaaaa!

Ajde reci sta je zelim spavati! :)

Chither
12-03-2009, 03:05
Policija - Vojska ??? Stvarno cu da odlepim!

skorpija_strelac
12-03-2009, 03:06
Plakacu majke mi, reci vise sta studira! :p

Ajde molim te reci da studira dif ili neku za ucitelje jer voli decu i ja cu te aaaaa!

Ajde reci sta je zelim spavati! :)

Turizame moji astrolozi:D

lepo spavaj Dado

Nale je rekla da ima neku kartu pa nek stavi:)

dadiska
12-03-2009, 03:07
Vi nemate pojma kako sam se ja sad ismejela na Naletove, moje i marijanine komentare, to je kao igra macke i misa, samo smo mi misevi a skorpija ne da sir! :):p

*ebo te turizam..........e i strelac i jeste inostranstvo a u pm....

Ajde Nale sad je daj pa da i nju vidimo i dosta za ovu noc! :4kiss:

Chither
12-03-2009, 03:10
Ma ja kazem da je trebalo da bude veterinar pri vojsci! :) Pogresila je ;)

skorpija_strelac
12-03-2009, 03:13
Vi nemate pojma kako sam se ja sad ismejela na Naletove, moje i marijanine komentare, to je kao igra macke i misa, samo smo mi misevi a skorpija neda sir!

*ebo te turizam..................e i strelac i jeste inostranstvo a u pm....

Ajde Nale sad je daj pa da i nju vidimo i dosta za ovo noc! :4kiss:

:D :D
moram malo da vas

jos bih dodala za pare
vladar horoskopa Ve 0 Pl 120 Jupiter.....
Jupiter vladar 8(ima da nasledi)
Jupiter vl 8 egzaltiran
Mars-tamog gde je ulazemo energiju, njoj u 11, kuca prijateljstva
Jupiter-planeta srece-kod nje u 11
mnogo se daje drugima

a za fax, ni ja ne bih provalila je bi me bunio jarac na vrhu 9
ali Sa je u strelcu
ona je strelac,mesec u aqu....

Nale hajde sledecu:)

Nale 83
12-03-2009, 03:13
:5rotfl:TURIZAM daleko sam ja od astrologa...
Jao Dadi bar je necemu posluzilo moje lupetanje!
Bar sam za novac bila u pravu hihi!

Evo sad cu ja postaviti kartu pa ko bude raspolozen:
[img=http://img15.imageshack.us/img15/2048/39409005.th.gif] (http://img15.imageshack.us/my.php?image=39409005.gif)

1. Cime se osoba bavi (kojamu je profesija)?
2. Kakav mu je odnos sa roditeljima, narocito sa ocem?
3. Da li je drustven?

skorpija_strelac
12-03-2009, 03:18
[img=http://img15.imageshack.us/img15/2048/39409005.th.gif] (http://img15.imageshack.us/my.php?image=39409005.gif)

3. Da li je drustven?[/COLOR][/FONT]

jako je drustven
i prijatelji su mu razliciti, razni profili ljudi

Nale 83
12-03-2009, 03:22
jako je drustven ?
i prijatelji su mu razliciti, razni profili ljudi?

Prijatelji mu jesu bas razliciti - ali ima tu mala zackoljica sto se njih tice, razmisli :).
Da, prilicno je drustven.

dadiska
12-03-2009, 03:25

1. Cime se osoba bavi (kojamu je profesija)?
2. Kakav mu je odnos sa roditeljima, narocito sa ocem?
3. Da li je drustven?

Zar i ti Nale i profesija opet.........
Zelite vi to mene da ubedite da ja nemam pojma kad je rec o poslovima i fakultetu! :(

Joj ovan/lav, sa fortunom u 1, i velikim trigonima :), osecajan (tj vise impulsivan) i pametan i svestan toga:(

1. nesto vezano za ruke , mozda frizer? Lupila sam.......
2.Mislim da ima los odnos sa tatom.
3.Drustven pa mislim da nije, ili nije pricljiv dok nekoga dobro ne upozna. Sad vise nista ne znam ali mislim da nije, skroz me je zbunila! :p:)

skorpija_strelac
12-03-2009, 03:28
Prijatelji mu jesu bas razliciti - ali ima tu mala zackoljica sto se njih tice, razmisli :).
Da, prilicno je drustven.

hm
zackoljica
Sa u 11..hm
a sa druge strane ovako lepo aspektovana Ve u 7
da li mozda ima previse povrsnih kontakata?

da li on mozda neki sef?:D
ili privatnik
u smislu da ima podredjene?:D

Nale 83
12-03-2009, 03:33
Zar i ti Nale i profesija opet.........
Zekite vi to mene da ubedite da ja nemam pojma kad je rec o poslovima i fakultetu! :(

Joj ovan/lav, sa fortunom u 1, i velikim trigonima :), osecajan (tj vise impulsivan) i pametan i svestan toga:(

1. nesto vezano za ruke , mozda frizer? Lupila sam.......
2.Mislim da ima los odnos sa tatom.
3.Drustven pa mislim da nije, ili nije pricljiv dok nekoga dobro ne upozna. Sad vise nista ne znam ali mislim da nije, skor me skroz zbunila! :)

Impulsivan jakooo, pametan i itekako svestan toga!
Drustven jeste i ima puno poznanika ali jako tesko prima ljude u svoj zivot, tako da ima mali broj pravih prijatelja (SA u XI)
A profesija...pa nisi pogodila Dadi.
Skorpi ti povrsni kontakti bi na neki nacin bili vezani za njegov posao...
Skorpi na dobrom si putu-sef u neku ruku jeste sad jos cime sefuje :D ?
Da li je rastao uz oba roditelja?

skorpija_strelac
12-03-2009, 03:35
Da li je rastao uz oba roditelja?[/COLOR]

mozda bez oca
Majka mu bitno uticala na zivot?

dadiska
12-03-2009, 03:39
Impulsivan jakooo, pametan i itekako svestan toga!
Drustven jeste i ima puno poznanika ali jako tesko prima ljude u svoj zivot, tako da ima mali broj pravih prijatelja (SA u XI)
A profesija...pa nisi pogodila Dadi.
Skorpi ti povrsni kontakti bi na neki nacin bili vezani za njegov posao...
Skorpi na dobrom si putu-sef u neku ruku jeste sad jos cime sefuje :D ?
Da li je rastao uz oba roditelja?

Sad si me podstakla na dalje! :)
Da i ja mislim bez tate jer So 180 Pl i Sa90 Pl, da nije zato? :(

Nale 83
12-03-2009, 03:40
mozda bez oca
Majka mu bitno uticala na zivot?

Bravo! Rastao je bez oca, cak sta vise oca je upoznao u svojoj 25 godini :( do tada nije znao nista ili jako malo stvari o njemu!
Marijana jesi li uspela da otvoris kartu?
Dadi mislim da je i zbog SO90*SA aspekta rastao bez oca, UR u IV...

dadiska
12-03-2009, 03:43
A kako se to vidi, vladar 10 Ma 180 Ne, zajedno sa Sa90Pl, So 180 Pl...........ili kako?

A posao cime se bavi?

skorpija_strelac
12-03-2009, 03:43
da li on mozda neki sef?:D
ili privatnik
u smislu da ima podredjene?:D

da li ovaj covek ima svoju turisticku agenciju?

Nale 83
12-03-2009, 03:49
A kako se to vidi, vladar 10 Ma 180 Ne, zajedno sa Sa90Pl, So 180 Pl...........ili kako?

A posao cime se bavi?

Mislim da jeste vladar X MA u opoziciji sa NE pa je sve vezano za oca misterija... Mozda tome doprinosi i SO120NE pa je to dovelo do toga da jednog dana ipak razresi tu misteriju :confused:
Lupam :o
Skorpi nema turisticku agenciju.
Hocete li jos malo da pokusavate :D?

DAdi ne razbijaj ekran, trebace ti :p

skorpija_strelac
12-03-2009, 03:50
Mislim da jeste vladar X MA u opoziciji sa NE pa je sve vezano za oca misterija... Mozda tome doprinosi i SO120NE pa je to dovelo do toga da jednog dana ipak razresi tu misteriju :confused:
Lupam :o
Hocete li jos malo da pokusavate :D?]

a jel neki sef?
jel nadredjen nekom?
nemoj da kazes jos!!!!!!!!

dadiska
12-03-2009, 03:51
Lupam
Hocete li jos malo da pokusavate ?

DAdi ne razbijaj ekran, trebace ti :p

Konacno neko o aspektima, da i ja mislim da je to to.:p
E Nale da nema veze sa vojskom ili policijom? :)
Ako nije reci sta je i ja odo! :)

Nale 83
12-03-2009, 03:54
Konacno neko o aspektima, da i ja mislim da je to to.
E Nale da nema veze sa vojskom ili policijom?
Ako nije reci sta je i ja odo!

Da kazem ili ne :p dogovorite se vas dve? Dadi nam se unervozila!
A nema razloga za to jer si na dobrom putu - ima veze sa policijom i sef je!

skorpija_strelac
12-03-2009, 03:56
Da kazem ili ne :p dogovorite se vas dve? Dadi nam se unervozila!
A nema razloga za to jer si na dobrom putu - ima veze sa policijom i sef je!

jupi znaci sef je:)
e ja sad ne znam to u policiji kako ide.....
a da ne radi nesto povezano sa korupcijom ili na granicnom prelazu?

dadiska
12-03-2009, 03:57
Hhahahahah nije nego moram ici a zanima me! Je i ja da pogodim profesiju.........detektiv?

Nale 83
12-03-2009, 03:59
jupi znaci sef je:)
e ja sad ne znam to u policiji kako ide.....
a da ne radi nesto povezano sa korupcijom ili na granicnom prelazu?
Bravo devojke, odusevile ste me...:)
On je zamenik nacelnika sektora za suzbijanje krvnih i seksualnih delikata!

skorpija_strelac
12-03-2009, 04:00
Hhahahahah nije nego moram ici a zanima me! Je i ja da pogodim profesiju.........detektiv?

ne bih rekla nema nesto 12 . kucu izrazenu,.... niti skorpiju....

dadiska
12-03-2009, 04:02
Eto super! Skor Ma sa Pl i Ve u aspektima ti sve objasnjava sto se tice posla!
Cure pusa odo spavati, pa sutra nastavljamo! Kiss :4kiss:

skorpija_strelac
12-03-2009, 04:02
Bravo devojke, odusevile ste me...:)
On je zamenik nacelnika sektora za suzbijanje krvnih i seksualnih delikata!

hahaha
sta smo te odusevile kad smo omasile:D
ustvari kad spojis Dadisku-policija i ja -sef dobije se nesto:D

e a zeznuto je bas potrefiti

mogle bismo na spavanje
jel imas jos neko pitanje za njega?

Nale 83
12-03-2009, 04:07
Pa nego kako nego ste me odusevile:
-za oca ste pogodile
-za posao, udruzenim snagama pogodile. E sad, stvarno je zeznuto pogoditi sta u okviru policije radi!
Eto...
Nemam vise pitanja jer ja znam sve o njemu, hihihi on je moj brat od tetke :D (moram malo da se hvalim).

Devojke spremite neku zanimljivu kartu za sutra...Laku noc.
:4kiss:

dadiska
12-03-2009, 04:08
Eto imam ja za profesiju one sto sam ja postavila ajde po 1 pokusaj! Lak je primer ako ga ne pogodite ubicu vas! tipican primer! :)

Pa idemo da lalamo! :)

Nale 83
12-03-2009, 04:10
Dadi jel ona karta "osoba br 1" :o
Da nije neki ekonomista?

skorpija_strelac
12-03-2009, 04:13
Eto imam ja za profesiju one sto sam ja postavila ajde po 1 pokusaj! Lak je primer ako ga ne pogodite ubicu vas! tipican primer! :)

Pa idemo da lalamo! :)

bankarka?....

dadiska
12-03-2009, 04:14
Da ta karta Nale, nije ekonomista, vec je frizer Ve vlada 10 a nalazi se u blizancima je, umetnost kroz ruke, Ma u 10 ostro - makaze! :)

Vecina frizera ima marsa u 10! Lepo lalajte :4kiss:

Nale 83
12-03-2009, 04:15
Da ta karta Nale, nije eonomista, vec je frizer Ve vlada 10 a u blizancima, umetnost kroz ruke, Ma u 10 ostro - makaze! :)

Vecina frizera ima marsa u 10! Lepo lalajte :4kiss:

Sta reci :5rotfl:... Meni je u glavi smo ekonomija i bankarstvo :D
Lepe snove vam zelim:4hug:

cmokic78
12-03-2009, 12:33
Imam ja jednu zanimljivu kartu

http://s581.photobucket.com/albums/ss260/cmokic78/?action=view&current=bbbbbbbbb_cr.png

pa da vidimo po vasem misljenj:

1. Cime se devojka bavi?
2. Kakvi su momci sa kojima se zabavljala?
3. Za kakvog se coveka udala?
4. Da li zivi u zemlji u kojoj se rodila?
5. Kakvo joj je finansijsko stanje?
6. Da li je lepa?

Potrudite se u pitanju je jedna zaista interesantna sudbina.
Kiss

Nale 83
12-03-2009, 14:41
Evo ja cu da pokusam :)
Mislim da joj je finansijsko stanje vrlo dobro i rekla bih da je prilicno okrenuta sticanju materijalnog.
Da se nije udala za dosta starijeg coveka?
Mislim da ne zivi u zemlji u kojoj se rodila.

cmokic78
12-03-2009, 14:46
Evo ja cu da pokusam :)
Mislim da joj je finansijsko stanje vrlo dobro i rekla bih da je prilicno okrenuta sticanju materijalnog.
Da se nije udala za dosta starijeg coveka?
Mislim da ne zivi u zemlji u kojoj se rodila.

Jeste stariji ali ne dosta mozda do 5 godina.
Zivi u inostranstvu.

Ajde da vidimo profesiju, sta mislis?

Nale 83
12-03-2009, 14:50
:5rotfl:Nije bas preporucljivo da ja "pogadjam" profesiju, tako sam se nalupetala nocas...
Nesto vezano za komunikacije?

cmokic78
12-03-2009, 15:08
Ajde ajde ovo je klasican primer.
Ja cu ti malo pomoci ...
Venera u lavu na stepenu skorpije. Pluton vladar 10 u 9 na retrogradnom 12 znaci deluje sa stepena vodolije.

Neka ideja?
Ovo je vezbaonica ... znaci cool je lupati

Nale 83
12-03-2009, 15:17
Ajde ajde ovo je klasican primer.
Ja cu ti malo pomoci ...
Venera u lavu na stepenu skorpije. Pluton vladar 10 u 9 na retrogradnom 12 znaci deluje sa stepena vodolije.

Neka ideja?
Ovo je vezbaonica ... znaci cool je lupati

VE u Lavu - prva asocijacija: manekenstvo :o?

cmokic78
12-03-2009, 15:52
Bravo!
Vladar 10 u 9 - vinuo je u inostranstvo.

Muzeva nacionalnost?

Nale 83
12-03-2009, 16:02
Bravo!
Vladar 10 u 9 - vinuo je u inostranstvo.

Muzeva nacionalnost?

:banana:
Da joj suprug nije Nemac?

cmokic78
12-03-2009, 16:05
nije ......

gita
12-03-2009, 16:21
a mozda musliman???

zulfica1
12-03-2009, 16:22
da nije neka Turska

cmokic78
12-03-2009, 17:03
Nije zulfi

skorpija_strelac
12-03-2009, 17:35
eh sad je lako da budem pametna
a bila sam iskuckala za izgled
prvo bik je , asc jarac-Sa u 7 , kuca vage, egzaltacija
pa vladar horoskopa 120 Ve, 120 Ne
pa Ve 120 Ne, pa Mo 180 Ac
....dakle lepo izgleda:D

a muz
da nije Rus?:D

e sad kakve je muskarce do sad imala
hm ako je manekenka nije tesko pretpostaviti da su stranci, imucni, da ih je bilo dosta
a to me nekako vuce zbog ovog Ju u 5 ovako lepo aspektovanog, u blizancima
a opet vladar 5 -Me deo T kvadrata pa mi to suprotno,
ali opet me vuse ne ono prvo sto rekoh?

da samo upozorim bez ubacivanja novih karata dok ovu ne zavrsimo!

dadiska
12-03-2009, 18:21
Imam ja jednu zanimljivu kartu

http://s581.photobucket.com/albums/ss260/cmokic78/?action=view&current=bbbbbbbbb_cr.png

pa da vidimo po vasem misljenj:

2. Kakvi su momci sa kojima se zabavljala?
3. Za kakvog se coveka udala?
5. Kakvo joj je finansijsko stanje?

Potrudite se u pitanju je jedna zaista interesantna sudbina.
Kiss

Posto su na ona dva odgovorile, e opet karta sa trigonima! :D

5. Ja mislim da su joj finansije jako dobre.
3. Pa ja mislim, da joj je partner stariji od nje i da je mozda malo tvrdoglav i malo vise okrenut sebi, ali je voli.
2. Mislim da je imala dosta veza/vezica i da su uglavnom bili dobrostojeci!

Da i Ve joj je u Ovnu a ne u Lavu! :)

cmokic78
12-03-2009, 19:43
eh sad je lako da budem pametna
a bila sam iskuckala za izgled
prvo bik je , asc jarac-Sa u 7 , kuca vage, egzaltacija
pa vladar horoskopa 120 Ve, 120 Ne
pa Ve 120 Ne, pa Mo 180 Ac
....dakle lepo izgleda:D

a muz
da nije Rus?:D BRAVO!

e sad kakve je muskarce do sad imala
hm ako je manekenka nije tesko pretpostaviti da su stranci, imucni, da ih je bilo dosta
a to me nekako vuce zbog ovog Ju u 5 ovako lepo aspektovanog, u blizancima
a opet vladar 5 -Me deo T kvadrata pa mi to suprotno,
ali opet me vuse ne ono prvo sto rekoh?

da samo upozorim bez ubacivanja novih karata dok ovu ne zavrsimo!

Odlicna analiza Skorpija Strelac - horoskop je Aleksandre Meljnicenko (ex models)

skorpija_strelac
12-03-2009, 20:19
Odlicna analiza Skorpija Strelac - horoskop je Aleksandre Meljnicenko (ex models)

nisam znala da je ona majke mi:)
a bas sam trazila njen horoskop, zanimaju me te udate za burzuje:D
nema nigde njenih podataka na netu

a pomislila sam da je Rus jer je na vrhu Mc-a -Uran
njen Mc , derivatna 4.kuca(kuca doma i porekla njenog muza), Uran -vodolija
Rusi-vodolije

cesarica
12-03-2009, 20:25
Lep polozaj Meseca, jos na petnaestom stepenu a simbolizuje partnera ali me buni ovaj kvadrat sa Venerom i Plutonom, ne znam koja simbolika bi u tom slucaju dala jasnije smernice.

cmokic78
12-03-2009, 20:39
Evo jos jedne zanimljive sudbine pa dajte svoje komentare:

Da li je udata?
Da li ima dece?
Kakvi su njeni momci/muskarci?
Cime se bavi?
Kakva joj je majka?

http://s581.photobucket.com/albums/ss260/cmokic78/?action=view&current=cccc_cr.png

skorpija_strelac
12-03-2009, 20:40
Lep polozaj Meseca, jos na petnaestom stepenu a simbolizuje partnera ali me buni ovaj kvadrat sa Venerom i Plutonom, ne znam koja simbolika bi u tom slucaju dala jasnije smernice.

evo opet prica o dispozitorima
Ve u ovnu naizgled lose
a dispozitor na stepenu Venerine egzaltacije

Mo u raku vl 7 na vrhu 7-govori o bitnosti muza u njenom zivotu
sto ja nemam ovakvog vladara 7:D

a kad gledamo derivatno kuce
vrh 1 kuce njenog muza-Mesec
vrh Mc-a njenog muza -Sunce
videlo se da ce biti neki uticajan:D

Evo jos jedne zanimljive sudbine pa dajte svoje komentare:

Da li je udata?
Da li ima dece?
Kakvi su njeni momci/muskarci?
Cime se bavi?
Kakva joj je majka?

http://s581.photobucket.com/albums/ss260/cmokic78/?action=view&current=cccc_cr.png

ovu kartu znam:D
ali necu da kvarim igru
ali super je primer dajte sve od sebe
:D

cesarica
12-03-2009, 20:51
Opet dolazimo do cuvenog 15-og stepena na kom se nalazi vladar polja parnerstva, verovatno je birala uticajnog coveka ili vise njih, ova konjukcija So i Ur mi deluje malo nestalno a manjak opozicija potseca na osobu koja je flegma sklona materijalnim zadovoljstvima.

cmokic78
12-03-2009, 21:52
Opet dolazimo do cuvenog 15-og stepena na kom se nalazi vladar polja parnerstva, verovatno je birala uticajnog coveka ili vise njih, ova konjukcija So i Ur mi deluje malo nestalno a manjak opozicija potseca na osobu koja je flegma sklona materijalnim zadovoljstvima.

Sve je tacno.
Deca?
Majka?

cesarica
12-03-2009, 22:12
Za majku ne bih da se frljam dezinformacijama, nekom je majka 4 nekom 10 kuca, mislim da je to individualno a po polozaju vladara pete, musko i sedme, musko...

skorpija_strelac
12-03-2009, 22:17
Za majku ne bih da se frljam dezinformacijama, nekom je majka 4 nekom 10 kuca, mislim da je to individualno a po polozaju vladara pete, musko i sedme, musko...
gledaj Mesec

cesarica
12-03-2009, 22:22
Mesec ima dvojni znacaj, i ona kao zena ga predstavlja, ona kao majka prvenstveno. Ako gledamo cetvrtu kucu kao majku, dolazimo do Urana u konj sa Suncem, deseta kuca samo obrnut redosled planeta, prosperitet, mozda malo avangardna licnost...

skorpija_strelac
12-03-2009, 22:24
Mesec ima dvojni znacaj, i ona kao zena ga predstavlja, ona kao majka prvenstveno..

ma kazem ti da te malo uputim jer znam o kome se radi:)

cesarica
12-03-2009, 22:26
Dobro, da cujem i ja konacno ko je, znam sve o zeni:)

cmokic78
12-03-2009, 23:19
...po polozaju vladara pete, musko i sedme, musko...

4 muska :D

cesarica
13-03-2009, 00:27
Fino, mada je vladar 11-e Merkur u devici, sto bi trebalo da da cetvrto zensko dete, sve do sada se odlicno poklapa.

skorpija_strelac
14-03-2009, 02:51
evo jedne
http://i43.tinypic.com/2duxj0m.gif

1.da li je mrsava/debela?
2.kakve momke ima,kakvi momci je privlace?
3.sta studira?

Nale 83
14-03-2009, 02:55
Evo meeee :D
da nije mrsava?

skorpija_strelac
14-03-2009, 02:59
Evo meeee :D
da nije mrsava?

ajde jos malo Nale pogledaj i ova dva pitanja
i astroloski mi objasni zakljucke do kojih dolazis:D

necu bas odmah da otkrijem:D

Nale 83
14-03-2009, 03:11
Ma hajde, evo sad cu ti dokazati da nisam puno odmakla u izucavanju Astrologije :o. `Al trudim se...
Mislim da je mrsava zbog SA koji aspektuje ASC i VE na ASC hmmm ... ima li logike?
A da momci nisu neki stariji :confused:?
A sto se studija tice - opet ja sa ekonomijom :D zbog VE (vladara IX) u Devici.

skorpija_strelac
14-03-2009, 03:21
Ma hajde, evo sad cu ti dokazati da nisam puno odmakla u izucavanju Astrologije :o. `Al trudim se...
Mislim da je mrsava zbog SA koji aspektuje ASC i VE na ASC hmmm ... ima li logike?
A da momci nisu neki stariji :confused:?
A sto se studija tice - opet ja sa ekonomijom :D zbog VE (vladara IX) u Devici.
bravo , Nale:p
ekonomija!
jeste mrsava!
za muskarce si omasila
ne hvataj se za jarca

Nale 83
14-03-2009, 03:27
bravo , Nale
ekonomija!
jeste mrsava!
za muskarce si omasila
ne hvataj se za jarca

:banana:
Vidi ti to...necu vise govoriti da nisam makla dalje od pocetka, izgleda da jesam :D. Malo :offtopic: ali jel i ti imas problema da sebi tumacis natal?
Hmmm hajde mala pomoc: da gledam ovog MA u V?:confused:

zvoncica0207
14-03-2009, 03:28
Hajde da pokusam i ja...Mislim da je privlace tipovi koji vole sebe,na jedan poseban,ne previse sebican nacin,koji su nekako dosledni sebi i cvrsto stoje na nogama,koji imaju svoj cilj,izdrzljivi i pouzdani muskarci...muskarci kojima bi se ona ponosila...Ne mislim da je nesto preterano mrsava,voli hranu i uziva u njoj,ali joj VE na ASC u Devici ne dozvoljava previse da se opusti po pitanju iste,pa je disciplinovana u ishrani...A sto se studiranja tice,mislim da je jako inteligentna,VE u Devici na 13-tom stepenu,proracunata i precizna,pa moze biti nesto vezano za novac,novcane transakcije bilo kakve vrste...:) Ne znam,mozda....:confused:

skorpija_strelac
14-03-2009, 03:33
Hajde da pokusam i ja...Mislim da je privlace tipovi koji vole sebe,na jedan poseban,ne previse sebican nacin,koji su nekako dosledni sebi i cvrsto stoje na nogama,koji imaju svoj cilj,izdrzljivi i pouzdani muskarci...muskarci kojima bi se ona ponosila...Ne mislim da je nesto preterano mrsava,voli hranu i uziva u njoj,ali joj VE na ASC u Devici ne dozvoljava previse da se opusti po pitanju iste,pa je disciplinovana u ishrani...A sto se studiranja tice,mislim da je jako inteligentna,VE u Devici na 13-tom stepenu,proracunata i precizna,pa moze biti nesto vezano za novac,novcane transakcije bilo kakve vrste...:) Ne znam,mozda....:confused:

bravo Zvoncice:p
sve je tako samo malo za muskarce....ne znam

za momke sam pitala jer ona voli te fensere, frajere
vecito se zezam s njom
posto ja ne podnosim takve likove
majica na pruge uske pantalone, fensi smensi
one frajercice sto imaju mnogo devojaka, neuhvatljive
i to

ajde sad neko stavi neku novu

Nale 83
14-03-2009, 03:36
A kako se to u njenom natalu vidi da voli takve frajere? :confused:

skorpija_strelac
14-03-2009, 03:40
A kako se to u njenom natalu vidi da voli takve frajere? :confused:

pa ne znam
verovatno tog Marsa boji i to sto je u petoj kuci, kuci lava
pa tako neki momci , sto vole sebe ,frajeri
Ma u jarcu egzaltiran

ne znam vise

Nale 83
14-03-2009, 03:50
Evo ja cu :)
[img=http://img22.imageshack.us/img22/4857/54673370.th.png] (http://img22.imageshack.us/my.php?image=54673370.png)
1. Da li je ova devojka cesto menjala mesto boravka?
2. Da li zivi u domovini?
3. Kakav joj je odnos sa roditeljima?
4. Da li ima brak iza sebe?
6. Cime se bavi?

zvoncica0207
14-03-2009, 04:19
S obzirom na IX i XII kucu i njhove vladare,nikako nije iskljuceno njeno cesto menjanje mesta boravka,cak i van granica nase zemlje,sto je radila iz neke vrste zadovoljstva,odnosno posla kojim se bavi i koji joj je donosio novac...a ono sta radi moze biti vezano za neke humanitarne poslove,tipa pomoci ljudima,mozda zdravstvo ili nesto slicno...Mislim da ima brak ili kako vec nazvati duzu vezu,iza sebe,da pre ce biti brak koji nije mogao da podnese da bude papirom vezan pa je to puklo,ali ona svakako tezi partnerstvu,jer je sama na neki nacin nefunkcionalna...Hajde Nale,ispravi me...
Sve me navodi da je jako moralna,sto je na neki nacin njeno ispunjenje,van toga ne bi se pronasla...Ne znam,verovatno gresim....

skorpija_strelac
14-03-2009, 04:29
1.mislim da jeste menjala mesta boravka
Ne bi me cudilo daleko inostranstvo Mo0Ju

3odnos s roditeljima, oca postuje jako a s majkom je prisnija, mada umeju da se posvadjaju na krv I noz

4 a brak Ve 180 Ur…razvedena?

da ne radi nesto u turizmu, ili poezano sa inostranstvom?

zvoncica0207
14-03-2009, 04:35
Da,i ja mislim da je prilicno daleko inostranstvo,suncane zemlje,tipa Australije ili tako nekako...verovatno ima brak iza sebe,a sto se roditelja tice,ne znam imam utisak da joj je majka autoritativna,neko ko je izuzetno ponosan i pokusava njoj to da nametne,ali jednom Blizancu,sa ASC u Ovnu,ne mislim da to previse odgovara,pa bih rekla da svoju mentalnu snagu vise trosi na oca i odnos sa njim,mislim da se bolje razumeju...mozda...ali Nale nam je otisla,pa cemo cuti sutra...hehehe

Nale 83
14-03-2009, 17:12
Meni se nocas prispavalo pa sam morala otici :p
Evo devojke, evo mog komentara na kartu koju sam postavila:
1. devojka se selila, verovali ili ne 12 puta u toku svog zivota (a ima samo 30. :eek:)! Tu racunam sve promene mesta boravka iz grada u grad. Ne zivi u Srbiji, u Nemackoj je (tu je 5 puta menjala grad) dakle jos nije otisla negde "preko bare" ali ima veliku zelju.
2. Radi u zdravstvu, sa starim ljudima. Posao joj se sastoji i u tome da odlazi u kucne posete i vodi racuna da li su uzeli terapiju i slicno. Dakle tacno: neki vid pomoci ljudima. A kad god ima vremena ukljucuje se u razne dobrotvorne aktivnosti.
3. Otac ove osobe je jako teska i komplikovana osoba, rasla je pod njegovom diktaturom tako da je odnos jako komplikovan. S njim bas i nema neku komunikacij. On se vratio u Srbiju. Majka joj je podrska u svakom pogledu a kada se posvadjaju leti perje na sve strane :D bas kao sto je Skorpi rekla.
4. Iza sebe ima brak (iako nije ozvanicen papirom) koji je trajao 6 godina, uz ceste prekide i razlaze...

Super vam ide devojke... Zvoncice svaka cast :).

skorpija_strelac
15-03-2009, 02:44
_
1. devojka se selila, verovali ili ne 12 puta u toku svog zivota (a ima samo 30. :eek:)! Tu racunam sve promene mesta boravka iz grada u grad. Ne zivi u Srbiji, u Nemackoj je (tu je 5 puta menjala grad) dakle jos nije otisla negde "preko bare" ali ima veliku zelju.
2. Radi u zdravstvu, sa starim ljudima. Posao joj se sastoji i u tome da odlazi u kucne posete i vodi racuna da li su uzeli terapiju i slicno. Dakle tacno: neki vid pomoci ljudima. A kad god ima vremena ukljucuje se u razne dobrotvorne aktivnosti.
3. Otac ove osobe je jako teska i komplikovana osoba, rasla je pod njegovom diktaturom tako da je odnos jako komplikovan. S njim bas i nema neku komunikacij. On se vratio u Srbiju. Majka joj je podrska u svakom pogledu a kada se posvadjaju leti perje na sve strane :D bas kao sto je Skorpi rekla.
4. Iza sebe ima brak (iako nije ozvanicen papirom) koji je trajao 6 godina, uz ceste prekide i razlaze...

e bar nesto da ubodem

evo ja sad jednu
http://i41.tinypic.com/spixox.gif

1.da li ovaj decko voli sport ili je pasivan i lenj?
2.kakav mu je stil oblacenja?
3.kakav je u drustvu?jel ga vole ili izbegavaju?
i ako imate jos neko zanimljivo zapazanje:p

Nale 83
15-03-2009, 02:53
Ja sam redovna na ovoj temi :D
-mislim da voli sport, da nije kosarkas?

skorpija_strelac
15-03-2009, 02:58
Ja sam redovna na ovoj temi :D
-mislim da voli sport, da nije kosarkas?

nije kosarkas ali da, voli sport

ma na ovoj temi nema bas mnogo dobrovoljaca

umesto da ljudi vezbaju
svi bi neke besplatne analize
ni da bi se potrudili oko neceg od cega nemaju koristi

mozemo da trucamo oko nekih tema do sutra, sta bi bilo kad bi bilo

ovde proveravamo gde smo stvarno sa (ne)znanjem

tako da Nale, voli sport.....

Nale 83
15-03-2009, 03:07
Ovih dana sam cesto :offtopic: ali sta cu kad moram: u pravu si, jako malo ljudi se trudi da nesto nauci i pokusa sam sebi da rastumaci, pa boze moj i ako se pogresi...nista strasno. Jako me zivcira ono: "a ja, a ja...mene ste zaboravili, preskocili..." :mad:.
Vratimo se na temu:
- dakle voli sport :)
- vidis za oblacenje ne znam da li se gleda II ili VI polje :confused: u dilemi sam!
- Hmm JU u V u Vodoliji: rado vidjen u drustvu?

zvoncica0207
15-03-2009, 03:10
Mislim da sport voli i to neka vrsta sporta tipa odbojke,kosarke,to prvenstveno preferira...Stil oblacenja mozda malo konzervativniji za ove danasnje prilike,mislim voli da sve bude na svom mestu...A sto se samog kontakta tice,mislim da ga vole i on voli da je voljen od sirih narodnih masa,u razgovoru na neki nacin dominira i cesto nastupa malo impulsivnije...Prijatelji su mu jako bitni,ali nije prevrtljiv u odnosima sa drugima,posten je i voli pre svega istinu od svih,kakva god da je...Imam utisak da tako dolazi i do svojih ljubavnih veza,prvo prijateljstvo,upoznavanje oci u oci,pa tek onda prisniji i emotivno-ljubavni odnos...uffffff,ajde sad sta napisah sve?!

skorpija_strelac
15-03-2009, 03:15
Mislim da sport voli i to neka vrsta sporta tipa odbojke,kosarke,to prvenstveno preferira...Stil oblacenja mozda malo konzervativniji za ove danasnje prilike,mislim voli da sve bude na svom mestu...A sto se samog kontakta tice,mislim da ga vole i on voli da je voljen od sirih narodnih masa,u razgovoru na neki nacin dominira i cesto nastupa malo impulsivnije...Prijatelji su mu jako bitni,ali nije prevrtljiv u odnosima sa drugima,posten je i voli pre svega istinu od svih,kakva god da je...Imam utisak da tako dolazi i do svojih ljubavnih veza,prvo prijateljstvo,upoznavanje oci u oci,pa tek onda prisniji i emotivno-ljubavni odnos..!

Dakle Zvoncice:D
lepo
samo sport si omasila
bravo

Nale 83
15-03-2009, 03:18
Pa koji je sport u pitanju, bas me interesuje sada? :)

mikica
15-03-2009, 03:19
Ovih dana sam cesto :offtopic: ali sta cu kad moram: u pravu si, jako malo ljudi se trudi da nesto nauci i pokusa sam sebi da rastumaci, pa boze moj i ako se pogresi...nista strasno. Jako me zivcira ono: "a ja, a ja...mene ste zaboravili, preskocili..." :mad:.
Vratimo se na temu:
- dakle voli sport :)
- vidis za oblacenje ne znam da li se gleda II ili VI polje :confused: u dilemi sam!
- Hmm JU u V u Vodoliji: rado vidjen u drustvu?
mislim da se gleda 6....bila je i tema Klara je bas otvorila....:p

skorpija_strelac
15-03-2009, 03:19
fudbal:D......

zvoncica0207
15-03-2009, 03:20
:) E bas mi je drago da sam nesto pogodila,ova tema mi se dopada,volim da ucim...:) A sport? Ufff...MA u Blizancima,dispozitor u VIII u BIKU...Da li se gleda samo MA kao signifikator za sport ili?:rolleyes:

Daaaa,htedoh da napisem da je nesto po zamlji zbog Bika,ne verujem da je ovom slucaju VI,jer su tu Ribe,a to bi trebalo onda povezati sa vodom...Da li sam u pravu?

Da,da,oblacenje je VI polje,a vladar je u Jarcu,malo konzervativniji tip odevanja...

Nale 83
15-03-2009, 03:28
Hvala na pojasnjenju :).
Bas sam htela da napisem to za tradicionalniji nacin oblacenja ali sam se :o jer nisam bila sigurna za polja.
Sve pohvale za temu, jos jednom!

skorpija_strelac
15-03-2009, 03:33
nije toliko konzevativan, ali je picajzla
da sve bude na mestu

zvoncica0207
15-03-2009, 03:37
Da,tako sam i napisala,tip-top,ali nista sto bi bilo jako upadljivo,senzacionalno,po principu bolje da mu lepo stoji i da je kvalitetno,nego nesto preterano trendi...

skorpija_strelac
15-03-2009, 03:41
Da,tako sam i napisala,tip-top,ali nista sto bi bilo jako upadljivo,senzacionalno,po principu bolje da mu lepo stoji i da je kvalitetno,nego nesto preterano trendi...

da, da to:)

zvoncica0207
16-03-2009, 23:19
http://www.astro.com/tmpd/cjnefileXeko1C-u1234301868/astro_2gw_02_p.76296.1754.gif E ako se otvori ova karta bice dobro....hajde prvo to da probamo...

skorpija_strelac
16-03-2009, 23:20
http://www.astro.com/tmpd/cjnefileXeko1C-u1234301868/astro_2gw_02_p.76296.1754.gif E ako se otvori ova karta bice dobro....hajde prvo to da probamo...

otvorila;)

reci

zvoncica0207
16-03-2009, 23:23
e dobro je,hoce...
pa pokusajte,postavicu par pitanja...
1.da li je osoba u braku ili ne?
2.za sta ova osoba ima smisla,i da li se time bavi?
3.sta ustvari radi?
4.kolkiko je recita?
5.da li je voljena u drustvu ili ne?
6.odnosi sa rodbinom?
7.ima li dece?
itd.itd.,pa izvolite...
A da,zivi li ovde ili ne?

lav na kvadrat
16-03-2009, 23:28
Merkur mars u kvadratu a zanimljiva je i inkonjukcija sa jupiterom.
Znaci ulozi se maksimalni napor ode se u inostranstvo ali posle problemi sa papirima ,moguc pokusaj laznih isprava i sl.

zvoncica0207
16-03-2009, 23:31
Divno,lave,divno...bilo je toga,tako je moralo biti...hm,ova karta mnogo toga otkriva,i karakter,jako zanimljivo...

skorpija_strelac
16-03-2009, 23:39
sto se tice recitosti

hm

Me90Ne
Me90MA

u 11

recimo da je osoba nagla, odnosno nije narocito diplomaticna

kaze nesto u pogresnom momentu?

sitnicava
nesigurna

zvoncica0207
16-03-2009, 23:42
Sitnicava,da,nesigurna-apsolutno,ali recita-izuzetno-Me90Ne-u sve sto kaze,veruje i sama,hm...

skorpija_strelac
16-03-2009, 23:45
Sitnicava,da,nesigurna-apsolutno,ali recita-izuzetno-Me90Ne-u sve sto kaze,veruje i sama,hm...

:p

ali nisam razumela ovo poslednje

jel sam omasila ili sta?

zvoncica0207
16-03-2009, 23:48
Nedostatak diplomatije,zbog potrebe dominantnosti u komunikaciji
bravo Skorpi,jesi-pogodila si...
Dalje,interesuje me sta vidite kada je brak u pitanju...

skorpija_strelac
16-03-2009, 23:53
Nedostatak diplomatije,zbog potrebe dominantnosti u komunikaciji
bravo Skorpi,jesi-pogodila si...
Dalje,interesuje me sta vidite kada je brak u pitanju...

jupi:D

e a za brak
Jmc na vrhu DC-a
joj sad sam se natripovala

ali da li je mozda neudata/neozenjen

los aspekt vladara 1 i 7
sitnicava
nesigurna
napadnut Mo od Saturna, vladara 5
napadnuta Venera od Saturna

ili je kasno poceo/la sa ljubavnim vezama, blokade, tako nesto

cmokic78
17-03-2009, 00:00
Ja cu da se pozabavim njegovom 7 - apekt za vise brakova (vrh kuce na stepenu ovna au znaku riba, trojnom znaku - dvostruki pokazatelj), lako ulazenje u brak, svadje u braku, naprasit partner.
E sada posto je vladar 7 Neptun - u kvadratu sa merkurom u 11 mislim da bi tu moglo da bude i teskih reci iz okoline.
Neptun trigon Venera ukazuje da se u brak ulazi iz zanesenosti i romanticne ljubavi. Osobe sa ovim aspektom traze savrsenu ljubav pa otuda verovatno i multiple razocarenja u istu.
Neptun trigon sunce - ukazuje da se supruznik moze sresti negde daleko i uneobicnim okolnostima u hramovima ,na ostrvu, moru ali negde veoma egzoticno ....
Posto je Neptun na retro 6 stepenu dakle deluje sa 5 stepena skorpije mislim da ce se zeniti - mnooogo dobrim ribama!

Imam jos nesto da dodam a nevezano je za 7 Mislim da je ovaj covek vidovit a na to nam ukazuje trigon Sunca i Neptuna - jer ovaj aspekt po Petkovicu otvara prolaz u neki drugi svet. Mozda ima prorocke snove ili jaku intuiciju.
U prilog tome ide i cinjenica da i Neptun i Pluton u dobrim aspektima sto je ovde slucaj daju sklonost ka okultnom.

zvoncica0207
17-03-2009, 00:00
Da,jako los aspekt za brak i partnerske odnose-Mo na vrhu T kvadrata aflikovan od VE i SA,a isti u opoziciji,izlaz preko dispozitora-NE POSTOJI-a osoba imala dva braka i u trecoj je vanbracnoj zajednici...zao mi je,ne znam kako bi pronasla sebe,jer ono za cim traga citav zivot ne nalazi...ili ne moze da se opusti kada su partnerski odnosi u pitanju...A ME90NE-svet illuzije i maste-a ako smem da kazem,posto ME predstavlja njega-da se ne uvredi niko ko ima aspekt izmedju ME i NE los,laz,laz i samo laz...koja biva otkrivena(90)-i bezanje...Blokade totalne Skorpi...

Cmokic,odlicno...prejaka intuicija pomesana sa manipulacijom,a koktel daje jako tesku osobu,koja ume da bude i osecajna,ali i velikaaaa kukavica...Snovi ove osobe su jako retki,ali jesu prorocki,uvek,ali uvek ukazuju na sled odredjenog dogadjaja...Odlicno Cmokic...

skorpija_strelac
17-03-2009, 00:07
Da,jako los aspekt za brak i partnerske odnose-Mo na vrhu T kvadrata aflikovan od VE i SA,a isti u opoziciji,izlaz preko dispozitora-NE POSTOJI-a osoba imala dva braka i u trecoj je vanbracnoj zajednici...zao mi je,ne znam kako bi pronasla sebe,jer ono za cim traga citav zivot ne nalazi...ili ne moze da se opusti kada su partnerski odnosi u pitanju...A ME90NE-svet illuzije i maste-a ako smem da kazem,posto ME predstavlja njega-da se ne uvredi niko ko ima aspekt izmedju ME i NE los,laz,laz i samo laz...koja biva otkrivena(90)-i bezanje...Blokade totalne Skorpi...

joj al sam se nalupala:D
ALI NECE ME TO OBESHABRITI,NE DAM SE:D
ali ako se ona udala sa ovakvim aspektima:p
super:p
znala sam da negde skripi te emocije....hm
to za iluzije mislim da je zasluzna i Venera 120 Ne
pa So 120 Ne, pa Ma 180 Ne

sad da se bacimo na posao
Ur u 12 120 Ju
pa tu valjda manje skripi nego u ljubavi:rolleyes:

zvoncica0207
17-03-2009, 00:11
Skorpi,naprotiv,videla si ono sto je najbitnije i sto srecu kvari,hehehe...da,potraga za necim,a kada naidje na to,jednostavno se ne uhvati dovoljno cvrstoo...Odlicno...

lav na kvadrat
17-03-2009, 00:19
Planira li ova osoba da se prizemlji ove jeseni tj da se konacno prilagodi da dozvoli mogucnost da nije najpametniji .Nema srece na nesreci nekog drugog ,moguce da ove godine prevarant bude prevaren ali u pozitivnom smislu.

skorpija_strelac
17-03-2009, 00:19
Zvoncice, samo si kurtoazna:D

nego Ju 120 Ur
posao
hm
joj meni svaka karta lici na inostranstvo:p
putovanja avionom zbog posla?

cmokic78
17-03-2009, 00:22
10 kuca u blizancima daje uvak vise poslova; novinari, knjizevnici, pisci, trgovci, direktori skola, urednici novina, voditeljim profesoti, vlasnici knjizara ili rad u knjizarama.
Ako je pisac ili voditelj/urednik mislim da se bavi ratnim i vojnim temama ili moto sportom

Vladar 10 u 11(javnost) u Raku - domaci mediji pa bih rekla da radi u nekim domacim novinama ili na tv-u.]\

Ako sam mnogo lupila - izvinite!

lav na kvadrat
17-03-2009, 00:26
Pare stizu i odlaze na zene moze biti uspesan zigolo.ili otkriva kriminal ili se njime bavi.

skorpija_strelac
17-03-2009, 00:29
meni deluje nesto blaze:p

opet me vuce turizam

zvoncica0207
17-03-2009, 00:33
DA,Skorpi,u inostranstvu je...
Odlicno,Lavicu,odlicno...ova osoba se svacim bavila,ilegalno,jel,ali proslo je to...
Ova osoba je izuzetno,sto je fascinantno,darovita za mnogo stosta,bavila se glumom,slika,pise,koliko licnosti u jednom coveku...zagonetno i zanimljivo...Bravo,Cmokic...

cmokic78
17-03-2009, 00:50
http://s581.photobucket.com/albums/ss260/cmokic78/?action=view&current=RRRRRRRRRR.gif

Da li je ovaj covek u braku, ako je odgovor negativan zasto smatrate da se razveo?
Kakva ce mu biti finansijska situacija kroz zivot?
Da li je imao sukoba sa zakonom?

Imam jos jedno interesantno pitanjce kada odgovorite na prva 3 samo mi kazite kada ste spremne!

skorpija_strelac
17-03-2009, 01:04
http://s581.photobucket.com/albums/ss260/cmokic78/?action=view&current=RRRRRRRRRR.gif

Da li je ovaj covek u braku, ako je odgovor negativan zasto smatrate da se razveo?

znaci razveo se?:D

cesarica
17-03-2009, 01:15
Sem eventualne spaljenosti od Sunca, ne vidim jake ugrozenosti vladara, fin nulti stepen inovacije, mozda malo hladniji partner ali razlog nikako. Blokada u sitne sate:)

cmokic78
17-03-2009, 01:17
jeste klasican skolski primer - 7 na stepenu vodolije .
ac na stepenu vodolije (razvod) Vladar ac-a neptun u skorpiji a njegov dispozitor Pluton u konjukciji sa planetom razvoda Uranom a sve to u opoziciji sa Saturnom u 12.

Neaspektovan Merkur vladar 7 ....

cesarica
17-03-2009, 01:20
Pih, zanemarila sam stepene i dispozitore gledajuci lepu konjukciju sa Venerom. Moze mala indicija zasto se razveo, hladjenje odnosa ili prevara?

zvoncica0207
17-03-2009, 01:21
Vladar ASC u VIII kuci u Skorpionu,u kvadratu sa suvladarem znaka u kome se nalazi MA,a on se nalazi u XII kuci...veliki pokazatelj za probleme sa zakonom...SA u XII kuci u Ribama,jos jedan od pokazatelja "mutnih"stvarcica..u opoziciji sa UR koji vlada XII kucom...
E sad,posto je izmedju UR i ME recepcija,a UR se nalazi na samom DC,mozda zivi u vanbracnoj zajednici,i to vrlo uspesno...ne znam,sorry ako lupam...ali lici mi...I VE u Vodoliji,takav tip zena mu najvise i odgovara,slobodne i pre svega prijateljski nastrojene...

cmokic78
17-03-2009, 01:23
Prevara, samo mene zanima kako se to u horoskopu vidi jel ja nekako ne vidim. Mozda zbog ove umetnute kuce?

Ne lupas Zvoncice - razveo se zbog paralelne veze koja je trajala da ne verujete neopazeno - 10 godina.

skorpija_strelac
17-03-2009, 01:28
Neaspektovan Merkur vladar 7 ....

kako neaspektovan
Me0Ve
Me0So

e a zanimljiva mi je njegova peta
vladar u 1 u ovnu...lepi aspekti
jel imao dosta veza pre braka
odnosno
jel su zenske njemu dolazile?:D
ili jel mu ljubavni zivot pre braka bio bolji nego kad se ozenio?

zvoncica0207
17-03-2009, 01:29
Trajala?Pa on sa ovim aspektima i neaspektovanim ME moze takvu vrstu veze samo i da odrzi...eto...a VE ima lep sekstil sa MO,samo da sve to bude nekonvencionalno...da prati potrebe UR..Ako se uzme orbis od 5 stepeni,ok,ali nekih sirih aspekata nema,a dispozitor znaka u kome je Me je UR u Devici,zacarani krug...

wireless
17-03-2009, 01:39
prevara je Ve/Ne a postoji Q kvinta-kvintil 72 st. mali ali deluje kad je egzaktan, i koji označava spretnost u bilo kakvom smislu, + ili -
dispozitori znakova se gledaju u okviru kuća a ne planeta, nema potrebe

skorpija_strelac
17-03-2009, 01:42
prevara je Ve/Ne a postoji Q kvinta-kvintil 72 st. mali ali deluje kad je egzaktan, i koji označava spretnost u bilo kakvom smislu, + ili -

ja mislim da je prevara vise Ne(on) 90 Mars u 12 u vodoliji....:rolleyes:

zvoncica0207
17-03-2009, 01:43
Cmokic,UR je na vrhu VII kuce na samom DC,pa ukazuje na slobodan bracni zivot,osim sto ukazuje i na razvod...On vlada XII kucom tajni i skrivenih radnji,tako da je jasna njegova potreba za tajnim,mozda cak i dvostrukim zivotom...Mozda je ta veza trajala dugo,neotkrivena,NE sc60UR vi,ali kada je proradio kvadrat izmedju UR i JU,sto nije u skladu sa svescu i moralom,sve puca...:)

wireless
17-03-2009, 01:49
ma90ne je odlazeći a i orbis je slab, 6 je granica, ne znam, ako je i delovao išao je više ka varanju muškog sveta-ma, možda je lagao, krao, a svakako finansijski krahirao

cmokic78
17-03-2009, 01:50
Nismo jos takli finansije - kakvo mu je finansijsko stanje bilo kroz zivot? E to je zanimljivo!
I kakav ce mu biti 2 brak tj partner?
Ja imam neku teoriju da vidim sta Vi kazete....

zvoncica0207
17-03-2009, 01:56
Wireless,zar nije rec o kucama kojima vladaju UR i ME?
A dispozitori nam mogu mnogo toga reci o razvijanju bilo kakve situacije,bilo pozitivno ili ne...zavisno od njihovih aspekata...po mom misljenju bi trebaloda ih uzimamao u obzir...a ove dve planete su i jako bitne bas o onome o cemu pisemo,zar ne?

skorpija_strelac
17-03-2009, 01:58
ma90ne je odlazeći a i orbis je slab, 6 je granica, ne znam, ako je i delovao išao je više ka varanju muškog sveta-ma, možda je lagao, krao, a svakako finansijski krahirao

dobro ja tako mislim necemo da se peglamo
on je Neptun (vladar 1) pa kvadrat Mars(opet on, jer je Ma suvladar 1)u vodoliji(sloboda, nekonvencionalnost, pa i prevare) pa jos u 12.kuci(tajne) pa to su planete koje se ticu njega jer je on Ne i Ma -prevarant
a Venera je u ovom slucaju suvladar 7 , pa bi to bila slika prevarene zene ako uzmemo taj aspekt 72..od strane njega Ne

skorpija_strelac
17-03-2009, 02:01
I kakav ce mu biti 2 brak tj partner?

Cmokic necemo ovde da predvidjamo;)
samo gledamo sta je bilo
da ne idemo u of

wireless
17-03-2009, 02:02
očigledno da postoji više škola tumačenja, TA, MA, a ja sam učio po Duporu koji ima elemente obe ali je i nešto sasvim treće, posebno po pitanju dominanti uticaja u karti, pa ću se isključiti da ne pravim zbrku, bez ljutnje ;)

skorpija_strelac
17-03-2009, 02:08
očigledno da postoji više škola tumačenja, TA, MA, a ja sam učio po Duporu koji ima elemente obe ali je i nešto sasvim treće, posebno po pitanju dominanti uticaja u karti, pa ću se isključiti da ne pravim zbrku, bez ljutnje ;)

nema ovo ama bas nikakve veze sa TA,MA, Duporom .....

samo si se ti uhvatio nekog drugog aspekta
Ve-Ne
ja samo kazem da je u tom slucaju on Ne, a ona Ve
a aspekt Ma-Ne je upravo slika njega jer su to vladari njegove prve kuce
nema nesporazuma

cmokic78
17-03-2009, 02:12
Wireless meni se bas svidja tvoje tumacenje - ima dosta osobenosti takva je i astrologija kao nauka - uvazava razlike.
Nemoj da se iskljucujes - bas si koristan ...

Nego finansije ovog tipa su bas interesantne ....

mandrak-21
17-03-2009, 02:17
ne pravis zbrku ,svako tumacenje je dobrodoslo nadam se.Svi oni od kojih smo ucili su izmedjuostalog iznosili neka svoja zapazanja ali u astrologiji ne postoji neko pravilo koje ce se primeniti na sve horoskope.Gledam ja dispozitore i dosta saznam iz toga ali sam cesto nailazio na slucajeve gde omasim jer ipak po toj teoriji ispada da se svaka situacija zavrsi na identican nacin a ipak nije tako..
.konkretno NE 90 MA po meni ipak ima veze sa time da je persona sa tim aspektom ipak jedan period provela ili kao alkoholicar ili pijanac ili narkoman ali posto je saturn u 12 moguce i narko diler..........

zvoncica0207
17-03-2009, 02:21
Veliki novac,rekla bih da je bio u opticaju,putem partnerstva,znaci nikako sam nije dolazio do istog...vrlo moguca pronevera i otkrivanje vrlo nejasnih radnji...imam utisak da je sve povezano sa inostranstvom...

skorpija_strelac
17-03-2009, 02:24
Veliki novac,rekla bih da je bio u opticaju,putem partnerstva,znaci nikako sam nije dolazio do istog...vrlo moguca pronevera i otkrivanje vrlo nejasnih radnji...imam utisak da je sve povezano sa inostranstvom...

a dispozitor je na vrhu 7 pa je otkriven

?
i otisao u zatvor?

cmokic78
17-03-2009, 02:26
Tako je svi ste u pravu i Zvoncica i Mandrak i Skorpi!

zvoncica0207
17-03-2009, 02:30
Da,i to htedoh napisati,da li je boravio u zatvorenoj ustanovi,tipa popravne institucije?

Scarlet
17-03-2009, 02:49
prevare ili preciznije tajne veze itd. vide se jako lepo, gledamo vladara 5. koji je u 1. (njemu se dosta toga u životu vrti oko veza) u uklještenom znaku, a dispozitor odlazi u Vodoliju u 12. kuću i ima kvadrat s Ne kao trigon sa Ju. ovo su prilično švalerske kombinacije.
finansije - vladar 2. je Venera blizu vrha 12. u ne baš stabilnoj Vodoliji, ali je najbitnije što prima uticaj debilitiranog Sunca, dispozitori Ur i Sa su međusobno u opoziciji a pošto je tu u kombinaciji i Pl kao vladar 8. moguće je da je bio i veći novac ili tuđ novac u pitanju (možda delimično) ili tako nešto. To je loše po posao tj karijeru jer je Ju deo T-kvadrata a vlada 10. kućom, moguće ugrožen status i položaj ako nisu nadređeni u pitanju.

ovo bi bio možda jedan deo priče ili jedna od mogućih priča ;)

skorpija_strelac
17-03-2009, 03:14
posto je Cmokic otisla,sutra ce nam razresiti

moze sledeca karta da se stavi:)

cmokic78
17-03-2009, 13:24
prevare ili preciznije tajne veze itd. vide se jako lepo, gledamo vladara 5. koji je u 1. (njemu se dosta toga u životu vrti oko veza) u uklještenom znaku, a dispozitor odlazi u Vodoliju u 12. kuću i ima kvadrat s Ne kao trigon sa Ju. ovo su prilično švalerske kombinacije.
finansije - vladar 2. je Venera blizu vrha 12. u ne baš stabilnoj Vodoliji, ali je najbitnije što prima uticaj debilitiranog Sunca, dispozitori Ur i Sa su međusobno u opoziciji a pošto je tu u kombinaciji i Pl kao vladar 8. moguće je da je bio i veći novac ili tuđ novac u pitanju (možda delimično) ili tako nešto. To je loše po posao tj karijeru jer je Ju deo T-kvadrata a vlada 10. kućom, moguće ugrožen status i položaj ako nisu nadređeni u pitanju.

ovo bi bio možda jedan deo priče ili jedna od mogućih priča ;)

Odlicno - svi ste pogodili covek je isao u zatvor zbog pronevere. :cool:

zvoncica0207
20-03-2009, 02:22
http://www.astro.com/tmpd/cjnefileXeko1C-u1234301868/astro_2gw_04_s.1156.4094.gif
ok,evo...
1.da li je ova osoba bila u inostranstvu?
2.njen brak?
3.partner stariji ili mladji?
4.vanbracna ili bracna zajednica?
5.odnos sa decom?

skorpija_strelac
20-03-2009, 02:35
Mozete li otvoriti karu?
Link je iznad pitanja u prethodnom postu...

moze, moze:)

ja i moji cvorovi
vidim da ima vladara 3 na JMC
jel joj poginuo brat/sestra(ako ih ima), jel imala neku tesku saobracajku tako nesto?
ovo su moja lupetanja oprostite ali me ti cvorovi zanimaju:D

zvoncica0207
20-03-2009, 02:49
Sto se saobracajki tice,nije ih bilo,...znam da je cesto vozila sam ana relaciji CH-Srbija i da nikada nije imala bilo kakvih problema tog tipa,ali je jako brz,no i obazriv vozac,verovatno je spasava vladar ME u Jarcu u prirodnoj kuci Device...
ME na JMC...niakvih tragedija tog tipa,ali majka joj je umrla na porodjaju sa njom,pa je jedno vreme bila u sirotistu,dok se tata nije setio da je uzme k sebi...

skorpija_strelac
20-03-2009, 02:55
ali majka joj je umrla na porodjaju sa njom,pa je jedno vreme bila u sirotistu,dok se tata nije setio da je uzme k sebi...

:eek:
pa i Sunce(zivot) joj je na JMC
ali vis' ima nesto:rolleyes:
otplacivanje karme..jedan zivot ugasen zbog nje..
da se sad ne pogubimo s tim svorovim

ona(Mesec) -jel ima buran odnos sa decom/detetom
svadjalacki?
jel je povredjuju deca/dete?
Mo 90 Mars (vl 5)

zvoncica0207
20-03-2009, 03:02
Da,moze se i tako uzeti kad je u pitanju JMC...Njen odnos sa ocem,generalno,nije los,ali nije bila sa njim u svom najranijem detinjstvu...
Deca...odlicno Skorpi...starije dete,kcer,je u jako losem odnosu sa majkom,prilicno destruktivna devojka(SC na pocetku V kuce),sklona raznim porocima(NE u V-toj kuci)...cak i fizicke povrede od nje trpi(majka)...dok je devoka sa ocem u odlicnim,da ne kazem poltronskim,odnosima...BRAVO!!!

Nale 83
20-03-2009, 03:05
Ima li istine u onom sto sam pisala o njenom braku :o?

zvoncica0207
20-03-2009, 03:10
Izvini Nale,mislila sam da odgovorim,ali sam se zaludela oko cvorova i trece kuce:) ...Da,u pravu si kad je u pitanju partner,dosta jestariji od nje i jeste prilicno cudan,a to sto mislis da je vanbracna zajednica,nije,ali ne zive zajedno,hocu reci,papirima su vezani,ali ne pod istim krovom,sto je ispunjena simbolika SA i VE u Vodoliji u VIII kuci...Odlicno...;)

skorpija_strelac
20-03-2009, 03:10
Deca...odlicno Skorpi...starije dete,kcer,je u jako losem odnosu sa majkom,prilicno destruktivna devojka(SC na pocetku V kuce),sklona raznim porocima(NE u V-toj kuci)...cak i fizicke povrede od nje trpi(majka)...dok je devoka sa ocem u odlicnim,da ne kazem poltronskim,odnosima...BRAVO!!!
boze kako je to cudno kako ima smisla
kad gledam te derivatne
sad mali of
moja mama ima vrh 5 u strelcu, moj Asc-strelac
Mo u 5 ...meni Mo kaci prvu...da ne idem dalje jaako mnogo se pronalazim kad obrnem maminu kartu pa kroz njenu petu gledam svoju prvu...itd

da se vratim na kartu
a inostranstvo joj nije naglaseno....nije neki veliki putnik?
po derivatnim je vise njenom muzu naglaseno

Nale 83
20-03-2009, 03:16
:banana: Znaci u pravu sam! Pa da, ipak je ispunjena simbolika tim sto ne zive pod istim krovom.
`Ajde sad i ja da budem malo off: zaista "rade" derivatne :). I ja se pronalazim u maminoj karti, cak sa vise njeno V polje je u Ovnu i ja sam Ovan.
Pitala bih cime se bavi ova osoba?

zvoncica0207
20-03-2009, 03:17
Da,puno pokazatelja za ono sto i jeste u nasim zivotima i nasih bliznjih...
Zivela je dugi niz godina u CH,ali su se vratili pre par godina,jer njen muz,jelte,ne moze da zivi bez svog sela,to i jeste razlog sto ne zive zajedno...
Jos nesto jako interesantno,njena karta je skolski primer nasledstva preko partnera...on je bukvalno veleposednik...vladar IV u VIII u konj. sa vladarem VII,odnosno sa partnerom...enormno,za pojmove nas obicnih smrtnika,bogatstvo...lokali,automobili,zemlja,novac....svastaaaa...

zvoncica0207
20-03-2009, 03:21
Ni sa cim posebno,ustvari i ne radi...nema potrebe,a i skola joj nije bila bas jaca strana...
A kad su derivatne kuce u pitanju,apsolutno ste u pravu,posmatram svoju decu kroz kuce u mom natalu i fascinirana sam podudarnoscu...

skorpija_strelac
20-03-2009, 03:25
Da,puno pokazatelja za ono sto i jeste u nasim zivotima i nasih bliznjih...
Zivela je dugi niz godina u CH,ali su se vratili pre par godina,jer njen muz,jelte,ne moze da zivi bez svog sela,to i jeste razlog sto ne zive zajedno...
Jos nesto jako interesantno,njena karta je skolski primer nasledstva preko partnera...on je bukvalno veleposednik...vladar IV u VIII u konj. sa vladarem VII,odnosno sa partnerom...enormno,za pojmove nas obicnih smrtnika,bogatstvo...lokali,automobili,zemlja,novac....svastaaaa...

jao, majke mi pomislila sam da je neki pun kesa
vladar 7 egzaltiran u 8(nasledstvo)
pa konjukcija Ve
(ona) Mesec 120 Saturn(on) u 8...nasledstvo
kad obrnemo on ima Mo u 10 So na asc
nekako deluje "jace" od nje
a taj aspekt Mo-Sa donosi i trajnost,a dispozicijom Mesec ide u konjukciju sa Sa...drzi se ona njega:D
e sad to inostranstvo mi malo cudno....ja sam pomislila da nije nigde preko bila....
tu lekciju moram da ponovim:D

Nale 83
20-03-2009, 03:26
I pomislila sam da je bogata ali ne znam zasto sam mislila da je to bogatstvo sama zaradila :confused:.
Jos malo :offtopic: ali... jel IV ili VI polje dom koji mi osnivamo?

zvoncica0207
20-03-2009, 03:27
boze kako je to cudno kako ima smisla
kad gledam te derivatne
sad mali of
moja mama ima vrh 5 u strelcu, moj Asc-strelac
Mo u 5 ...meni Mo kaci prvu...da ne idem dalje jaako mnogo se pronalazim kad obrnem maminu kartu pa kroz njenu petu gledam svoju prvu...itd

da se vratim na kartu
a inostranstvo joj nije naglaseno....nije neki veliki putnik?
po derivatnim je vise njenom muzu naglaseno

Da,muz joj je vec bio dugi niz godina u inostranstvu,onda je ozenio nju i naravno odveo je...

skorpija_strelac
20-03-2009, 03:29
i jos mi je zanimljivo, Mc-nas najveci uspeh
kod nje u ovnu
dispozitor Mars na vrhu Dc-a egzaltiran
dakle-MUZ:D

zvoncica0207
20-03-2009, 03:36
jao, majke mi pomislila sam da je neki pun kesa
vladar 7 egzaltiran u 8(nasledstvo)
pa konjukcija Ve
(ona) Mesec 120 Saturn(on) u 8...nasledstvo
kad obrnemo on ima Mo u 10 So na asc
nekako deluje "jace" od nje
a taj aspekt Mo-Sa donosi i trajnost,a dispozicijom Mesec ide u konjukciju sa Sa...drzi se ona njega:D
e sad to inostranstvo mi malo cudno....ja sam pomislila da nije nigde preko bila....
tu lekciju moram da ponovim:D
Vladar sedme je suvladar VIII,da,jaka pozicija u njegovoj kuci novca,jeste SA u pitanju,ali on je zaista svojim radom sve postigao...a i njegova porodica vremenom,opet SA...
Jeste Skorpi,bravo,drzi ih taj trigon(MO i SA)...a dispozitor MO je u VIII u konj. sa SA,kud ces bolji primer da ce odnos trajati,vreme,vreme,ali bez neke preterane ljubavi,vec samo iz navike(SA-on,a njoj je vladar znaka u trigonu sa MO-vladar ASC,sto svakako predstavlja nju...),mada u Vodoliji,pa je sloboda bila neophodna da bi bilo i doze te neformalnosti u njihovom odnosu...;)

skorpija_strelac
20-03-2009, 03:45
e a jel varao on nju ili tako nesto
kako povezujes Sa 90 Ne sa njim?

i da, jos nesto
kad ovako pogledas kartu
ja sam pomislila na prvi mah 3 planete u 6 kuci
vl 6 u 10
ovo osoba je okrenuta poslu , radu
ima Me 120 Ur...genijalna
ziva se daje za posao
kad ono medjutim
to mi i dalje nije jasno
puna kuca a ono nista:rolleyes:

zvoncica0207
20-03-2009, 03:47
I pomislila sam da je bogata ali ne znam zasto sam mislila da je to bogatstvo sama zaradila :confused:.
Jos malo :offtopic: ali... jel IV ili VI polje dom koji mi osnivamo?

Verovatno zbog Lava na vrhu druge kuce,ali to je opet simbolika muza,ciji dispozitor odlazi u VIII kucu...:)
Bilo mi je zadovoljstvo razmenjivati ovo svoje:) oskudno znanje sa vama,devojke...Laku noc vam zelim!!!

e a jel varao on nju ili tako nesto
kako povezujes Sa 90 Ne sa njim?

i da, jos nesto
kad ovako pogledas kartu
ja sam pomislila na prvi mah 3 planete u 6 kuci
vl 6 u 10
ovo osoba je okrenuta poslu , radu
ima Me 120 Ur...genijalna
ziva se daje za posao
kad ono medjutim
to mi i dalje nije jasno
puna kuca a ono nista:rolleyes:

Ne kazem da i ona nije radila u inostranstvu,ali ako sadasnje vreme uzmemo u obzir,nista od toga,ipak je sve podredjeno njenom partneru:)

skorpija_strelac
20-03-2009, 03:50
Verovatno zbog Lava na vrhu druge kuce,ali to je opet simbolika muza,ciji dispozitor odlazi u VIII kucu...:)
Bilo mi je zadovoljstvo razmenjivati ovo svoje:) oskudno znanje sa vama,devojke...Laku noc vam zelim!!!

Laku noc:)

imam jednu interesantnu kartu
pogodite ko je ovo?
zensko je
cime se bavi?
da li je udata/razvedena/vise puta udata?
kako izgleda?

http://i42.tinypic.com/5np55h.gif

u pitanju je javna licnost..

ne smete?
ajmooooo
samo zatrpavate Smisu sa horarnim pitanjima a necete da vezbate...cccc

cmokic78
09-05-2009, 02:03
Da se ne bavi politikom?

skorpija_strelac
09-05-2009, 02:08
Da se ne bavi politikom?
hm...vruce....ne bas ...na neke nacine

ali recimo ne:)

nervozna
09-05-2009, 02:10
da li radi sa strancima,mozda u nekoj ambasadi?

skorpija_strelac
09-05-2009, 02:13
da li radi sa strancima,mozda u nekoj ambasadi?

ne..........

ibis
09-05-2009, 06:55
imam jednu interesantnu kartu
pogodite ko je ovo?
zensko je
cime se bavi?
da li je udata/razvedena/vise puta udata?
kako izgleda?

http://i42.tinypic.com/5np55h.gif

da li se ova osoba profesionalno bavila sportom...puno putovala, podredila tom sportu ceo zivot...
uz ovu gomiletinu promenljivih planeta pa sve u T-kvadratu, i gomila planeta u 7 rekla bih da je jako veliki broj ljudi protrcao kroz njen zivot, e sad da li je neke odnose ozvanicila...a takodje sa ovoliko plaeta u kucama javnosti, 7 i 10, nije cudo da je javna licnost...fanaticna u izvesnom smislu...

cmokic78
09-05-2009, 11:10
Ajmo jedno po jedno ako nije politika sto je meni bio zakljucak na "prvu loptu" onda da rasclanimo:

10 kuca - u Strelcu; ovaj polozaj daje visoku karijeru i mnog putovanja rad u ministarstvima, ambasadama institusijama sistema - mada rekosmo da to nije.
Takodje moze dati i sportiste i svestenike. Ali svakako dobro poreklo u statusnom smislu.
Vladar Jupiter u znaku svoje vladavine u 10 kuci - znaci osoba kojoj karijera ide od ruke, a radno okruzenje je njen prirodni habitat.

Polozaj vladara AC takodje je bitan u determinisanju profesionalne orjentacije, a ovde ga nalazimo u 8 kuci u znaku Vage na stepenu Lava, njegov dispozitor je u 6 polju u Lavu - zakljucujemo jos jednom da osoba kroz zivot radi na visokim funkcijama (Lav).
Takodje ovaj polozaj 8 donosi i hroniscne bolesti tipa dijabetes i bolesti mokracne besike i urinarnog trakta.
Moguce je da se razvela i imala nakon toga tajnu vezu sa ozenjenim muskarcem i li ozenjenim muskarcima sto podrzava i umetnuta Devica u 7 kao i planete u umernutim kucama - moguce da joj je doticni pomagao karijeru, posto tu nalazimo Sunce kao signifikatora polozaja i statusa, a u vezi sa znakom Lava (koga takodje posmatramo u istom maniru) koji se zakljucili smo nalazi u 6, koje je u u metnutmom znaku u 7 - mislim da ju je partner (taj ozenjeni) - zestoko gurao kroz zivot. Takodje umetnuti Mars nam govori o velikoj snazi i energiji, umetnuti Merkur hoce da donese i neko nerazumevanje od strane okoline i baratanje poverljivim informacijama kao i sansa da se uvek bude na izvoru istih.

Mesec kao simbol popularnosti i slave veoma je visoko postavljen u ovom horoskopu u 10 kuci karijere u siroj konjukciji sa jupiteron vladarem 10 - upornost, zrtvovanje, izdrzljivost. Njen mesec je na 22 stepenu - odsecnost i kvadratu sa Merkurom (rec) - sece jezikom!
Ukljestena 5 u raku, vladar otisao u polje karijere - odrice se materinstva zarad profesionalne afirmacije ili u krajnjem slucaju materinstvo dolazi u drugoj polovini zivota.

Sto se fizickog izgleda tice, 24 stepen riba joj donosi neverovatnu harizmu pa jos i umetnute ribe. Vladar AC -a u vagi - odmeren odevnii stil, klasicne kombinacije, jasne boje na stepenu Lava pa se provuce tu i nesto napadnije kao npr neka krznena esarpe etc.
Vladar umetnutog znaka u 1 kuci Uran u 9 kuci na 2 stepenu - strana markirana garderoba.
Prva se kuca dalje nastavlja u Ovnu pa je jasno da osoba ima sportsku - atletsku gradju.
My lucky guess - Olivera Kovacevic

skorpija_strelac
09-05-2009, 13:22
nije sport primaran......bavila se cini mi se , baletom, ali nije zbog toga danas poznata

10 kuca - u Strelcu; ovaj polozaj daje visoku karijeru i mnog putovanja rad u ministarstvima, ambasadama institusijama sistema - mada rekosmo da to nije.

jeste, mnogo putuje
joj ne znam kako da vam objasnim neke stvari a da se ne otkrijem ali nekako tu je ona negde ,
ajde malo maste
ako si javna licnost zbog cega bi bila javna?

Vladar Jupiter u znaku svoje vladavine u 10 kuci - znaci osoba kojoj karijera ide od ruke, a radno okruzenje je njen prirodni habitat.

pa da...nema tu nekih uspona/padova bar do sad

Polozaj vladara AC takodje je bitan u determinisanju profesionalne orjentacije, a ovde ga nalazimo u 8 kuci u znaku Vage na stepenu Lava, njegov dispozitor je u 6 polju u Lavu - zakljucujemo jos jednom da osoba kroz zivot radi na visokim funkcijama (Lav).

da, bravo

Moguce je da se razvela i imala nakon toga tajnu vezu sa ozenjenim muskarcem i li ozenjenim muskarcima sto podrzava i umetnuta Devica u 7 kao i planete u umernutim kucama - moguce da joj je doticni pomagao karijeru, posto tu nalazimo Sunce kao signifikatora polozaja i statusa, a u vezi sa znakom Lava (koga takodje posmatramo u istom maniru) koji se zakljucili smo nalazi u 6, koje je u u metnutmom znaku u 7 - mislim da ju je partner (taj ozenjeni) - zestoko gurao kroz zivot.

BRAVOOOOOOOOO
samo nije ozenjen bio dok su bili u tajnoj vezi:) nije bila nesto sad taaajna ali nisu na pocetku otkrivali

Takodje umetnuti Mars nam govori o velikoj snazi i energiji, umetnuti Merkur hoce da donese i baratanje poverljivim informacijama kao i sansa da se uvek bude na izvoru istih.

aha

Mesec kao simbol popularnosti i slave veoma je visoko postavljen u ovom horoskopu u 10 kuci karijere u siroj konjukciji sa jupiteron vladarem 10 - upornost, zrtvovanje, izdrzljivost. Njen mesec je na 22 stepenu - odsecnost i kvadratu sa Merkurom (rec) - sece jezikom!
Ukljestena 5 u raku, vladar otisao u polje karijere - odrice se materinstva zarad profesionalne afirmacije ili u krajnjem slucaju materinstvo dolazi u drugoj polovini zivota.

prvo dete sa oko 33 god
ono za jezik si isto u pravu:)

Sto se fizickog izgleda tice, 24 stepen riba joj donosi neverovatnu harizmu pa jos i umetnute ribe. Vladar AC -a u vagi - odmeren odevnii stil, klasicne kombinacije, jasne boje na stepenu Lava pa se provuce tu i nesto napadnije kao npr neka krznena esarpe etc.
Vladar umetnutog znaka u 1 kuci Uran u 9 kuci na 2 stepenu - strana markirana garderoba.
Prva se kuca dalje nastavlja u Ovnu pa je jasno da osoba ima sportsku - atletsku gradju.
bravo!!!!

My lucky guess - Olivera Kovacevic

nije ali imaju nesto zajednicko:)

Cmokic, svaka cast:p

skorpija_strelac
14-05-2009, 00:52
sta je necete da pogadjate?

karta je u postu 227

skorpija_strelac
14-05-2009, 01:18
spanska princeza Letisija

cmokic78
14-05-2009, 01:29
Sta ona ima zajednicko sa Oliverom Kovacevic?!

Nale 83
14-05-2009, 01:41
Jupiii ova tema opet aktuelna :6party_3:!

skorpija_strelac
14-05-2009, 01:47
Sta ona ima zajednicko sa Oliverom Kovacevic?!

bavila se novinarstvom;)

cmokic78
14-05-2009, 02:10
AHA - I had no idea ..............
Ima neko neku zanimljivu kartu da prilozi?!

skorpija_strelac
14-05-2009, 02:15
AHA - I had no idea ..............
Ima neko neku zanimljivu kartu da prilozi?!

aha,radila je na Tv-u
kod nje mi je znaimljivo sto pise blog!?
ne znam nisam skroz sve citala ali izgleda je stvarno njen
ko bi bio dokon da toliko izmislja:confused:

stavite kartu ako imate;)

Miraceti
03-06-2009, 22:11
[img=http://img32.imageshack.us/img32/8031/astro23gw01prijateljicau.gif] (http://img32.imageshack.us/my.php?image=astro23gw01prijateljicau.gif)

evo jedna natalna od moje karmicke drugarice za vezbanje.

skorpija_strelac
03-06-2009, 22:18
postavi neko pitanje:)

Miraceti
05-06-2009, 13:09
dobro mace, ajde onda opisite ko zeli njen prvi brak?

skorpija_strelac
09-06-2009, 01:48
dobro mace, ajde onda opisite ko zeli njen prvi brak?

Miraceti, mene zanima nesto drugo
Konjukcija Venere i Mars u njenom cetvrtom polju a sve u konjukciji sa Juznim cvorom?
Da li ima neka ispastanja u simbolici polja kojima vladaju Ve i Ma?
Nesto strasno i fatalno

A prvi brak…pa nista lepo ne vidim
Vl 7 Ur0Pl egzaktno 180 Sa…sve malefici:(
Taj covek mi se cini kao neki tezak, naporan tip..jos u devici…

dadiska
19-06-2009, 00:14
Evo da ja postavim kartu, kada niko drugi nece!

Pa evo i pitanja, a vi i pored toga mozete da komentarise i druge stvari slobodno.

karta (http://i43.tinypic.com/whn0nb.gif)

1. Kakva je kao osoba?
2. Koliko ima dece, i kog su pola? (znam da volite izazove)
3. Koje je zanimanje ove osobe(gde radi)?
4. Da li se vencavala ili razvodila, i koliko puta?
5. Koliko brace i sestara ima?
6. Da li se selila nekada?

Eto pa pokusajte, e da osoba nije javna licnost! ;)

julijasd
19-06-2009, 01:43
Evo zelim da se prikljucim,mada sam dibidus pocetnik...i to pasivan...:) svidja mi se karta..tj. imam jednog druga koji je dupla vaga,jako je pozitivna licnost...mada promenljiv...mislim da ova osoba tezi da se dokaze u karijeri,da bude poznata...mozda...ne voli da joj se naredjuje...zbog ovog meseca u lavu...ne znam...mogu da lupam do sutra...mozda ima konflikt izmedju razuma i osecanja?:)..

skorpija_strelac
19-06-2009, 15:24
Evo da ja postavim kartu, kada niko drugi nece!

Pa evo i pitanja, a vi i pored toga mozete da komentarise i druge stvari slobodno.

karta (http://i43.tinypic.com/whn0nb.gif)

1. Kakva je kao osoba?
2. Koliko ima dece, i kog su pola? (znam da volite izazove)
3. Koje je zanimanje ove osobe(gde radi)?
4. Da li se vencavala ili razvodila, i koliko puta?
5. Koliko brace i sestara ima?
6. Da li se selila nekada?

pa i nije neka karta:D
salim se ali Ve u sko 90 Mo u lavu, Ve 90 Ur, dispozitor Mars u raku, Mo0Ur....ne deluje mi kao pereterano srecna i zadovoljna osoba???Dadiska ispravljaj

jedino sto bih sad mogla da pretpostavim je da se selila dosta..vl 4 u aspektima sa Mo i Ju u kvadratu sa Me....da li se selila cesto?

da li prekinula fakultet?ako je studirala

da li je verbalno jaka?pricljiva?

dadiska
19-06-2009, 19:06
Evo zelim da se prikljucim,mada sam dibidus pocetnik...i to pasivan... svidja mi se karta..tj. imam jednog druga koji je dupla vaga,jako je pozitivna licnost...mada promenljiv...mislim da ova osoba tezi da se dokaze u karijeri,da bude poznata...mozda...ne voli da joj se naredjuje...zbog ovog meseca u lavu...ne znam...mogu da lupam do sutra...mozda ima konflikt izmedju razuma i osecanja?..

Trudi se da bude najbolja i jeste najbolja, ali je iskoriscavaju puno. :(Veoma joj emocije nadjacavaju razum, mislim ona jeste inteligentna, ali svima sve oprosti. Kada bi ste dodali i juzni cvor, videli bi da ima veliki vodeni trigon, pa nije ni cudo sto sve prasta po principu nema veze sta joj je neko uradio,ali znas ta osoba je propatila zbog ovog ili onog!

pa i nije neka karta
salim se ali Ve u sko 90 Mo u lavu, Ve 90 Ur, dispozitor Mars u raku, Mo0Ur....ne deluje mi kao pereterano srecna i zadovoljna osoba???Dadiska ispravljaj

jedino sto bih sad mogla da pretpostavim je da se selila dosta..vl 4 u aspektima sa Mo i Ju u kvadratu sa Me....da li se selila cesto?

da li prekinula fakultet?ako je studirala

da li je verbalno jaka?pricljiva?

Samo ti tako, posle kada ti kazem cija je karta i sto sam je stavila crveneces! :D

Pa ona se trudi da bude srecna, mada vec polako po meni posustaje, nije ni cudo zivot je posteno sibao! :(
Da bravo selila se i to punoooo!;)
Nije to sam je i ja pitala, imala je samo 9 na poslednjem ispitu sve su bile 10! Ali ne rece ti sta je studirala?
Ne zatvara usta, ja sam je zezala da ce joj puci vilica, veoma verbalno jaka!

A deca, fakultet i posao?????:D

bilja
19-06-2009, 20:41
Probacu i ja.
a)Fizicki seksipilna osoba,malo visa mozda malo tamnijeg tena
b)Intuitivna mnogo i moguce je da je zanimaju teme poput astrologije,ezoterije uopste,psihologije
c)sto se tice njenog posla rekla bih da je njeno zanimanje ili po nju stresno,ili ona radi sa ljudima koji su pod nekakvim stresom,zbog ovog lava ne bi trebalo da je skroz podredjena na poslu pre nadredjeni,ali sunce u 12,pa mene bi asociralo najvise na tip posla gde daje neke verbalne savete
d)trebalo bi da ima ili brata ili sestru
e)nikako mi se ne svidja ova opozicija vladara 4 jakog saturna prema marsu u padu,mislim da to ima veze sa njenom porodicom po nju negativno
f)mislim da se udavala ito 2 puta
g)deca;pa svi pokazatelji govore o plodnosti te mislim da ima vise od jednog deteta
Sto se tice selidbi nije mi poznato kako se to vidi iz horoskopa,ako neko zna molila bih da malo napise .
I jos bih rekla za ovu konjukciju da mislim da se osim stresa koji stvara njoj odnosi i na njenu majku.
Ako sam se izlupala,a pretpostavljam da jesam,moracu na popravni

skorpija_strelac
19-06-2009, 22:52
Samo ti tako, posle kada ti kazem cija je karta i sto sam je stavila crveneces!
ma julija kaze da joj se svidja karta a ja vise njoj da odgovorim:D
jer joj je karta napeta

Pa ona se trudi da bude srecna, mada vec polako po meni posustaje, nije ni cudo zivot je posteno sibao! :(

pa da Ve90Mo u takvim znacima i u ugaonim kucama je sigurnoo siba...tesko dolazi do potpunog zadovoljstva

Da bravo selila se i to punoooo!;)

bravo ja:D

Nije to sam je i ja pitala, imala je samo 9 na poslednjem ispitu sve su bile 10! Ali ne rece ti sta je studirala?

hm...sta je studirala Me0Ne(vl 5), Mo0Ve(vl 1)-nesto sto voli i bio joj je bitan fax jer je vl 9 u 1....Me0Ve(vl 8)
emotivni Ma u raku u 9 120 Me (vl 9 ) Me0Ve(vl 12),...da ne sirim...meni ovo vuce na psihologiju...samo ne znam koliko moze da bude smiren neko sa ovom vristavom konjunkcijom Mo0Ur u lavu
ali tu su kvadrati pa mozda nalazi neku sredinu, a i dupla je vaga a oni traze harmoniju i ravnotezu...tako da da li je psihologija
druga varijanta ekonomija..

Ne zatvara usta, ja sam je zezala da ce joj puci vilica, veoma verbalno jaka!

hehe, jos jedan pogodak:D

limunada
19-06-2009, 23:19
ev da i postavim kartu ako zelite...muska karta :D
http://imagehost.soundfood.net/files/view/124/astro_2gw_04_e.75799.1171.gif

1.Da li osoba ima brace/sestre?
2.cim se bavi?
3.sta studira?
4.kakva mu je cura?
5.vanbracna ili bracna zajednica?

skorpija_strelac
19-06-2009, 23:24

1.Da li osoba ima brace/sestre?
2.cim se bavi?
3.sta studira?
4.kakva mu je cura?

nismo zavrsili sa Dadinom kartom.. ,....JOJ boze....svi mi idete na zivce
jel smo rekli da dok ne zavrsimo sa jednom kartom ne prelazimo na drugu

jel cita iko ovaj forum.....:rolleyes:

ali sad je gotovo.....:rolleyes: samo nemojte ubuduce..pravi se KUPUS

3.sta studira?
4.kakva mu je cura?

da li studira politicke nauke?

devojka-bogaaaaata?:D
jedino ako je ne gledas kroz sedmu kucu?
ako je gledamo kroz Ve0Ju uraku na vrhu osam....ja bih rekla bogata

da li momak vazi za dobrog frajera?:D

limunada
19-06-2009, 23:37
da li studira politicke nauke?

devojka-bogaaaaata?:D
jedino ako je ne gledas kroz sedmu kucu?
ako je gledamo kroz Ve0Ju uraku na vrhu osam....ja bih rekla bogata

da li momak vazi za dobrog frajera?:D

ne studira politicke...
pa moglo bi se reci kao da je bogata al dosta zaradjuje :D
(cura mu je Mag.Dipl.Ing.)

skorpija_strelac
19-06-2009, 23:43
a jel frajer? bas ono

limunada
19-06-2009, 23:47
a jel frajer? bas ono

zgodan frajer :D a kakav tijelo ima mmmmmmm za tetovazom jaoj :o

e da da li je to slucajnost njegova cura je isto u znaku blizanac njegova 7.kuca je u blizanci sta rece?

Nale 83
20-06-2009, 00:04
Meni se cini da je ovo bas neki mmmmmmmm frajer :D . Jel` visok, markantan?
Tipujem da je vanbracna zajednica (ME180*UR)
Odoh jos malo da gledam kartu :cool:

skorpija_strelac
20-06-2009, 00:07
zgodan frajer :D a kakav tijelo ima mmmmmmm za tetovazom jaoj :o

e da da li je to slucajnost njegova cura je isto u znaku blizanac njegova 7.kuca je u blizanci sta rece?

pa ne znam da li nju treba da gledas kroz 7:(
ako se vencaju ili bar zive zajedno da
i u tom slucaju ima logike da ima kesa jer bi Ve0Ju u raku padalo u njenu 2 derivatno

limunada
20-06-2009, 00:14
Meni se cini da je ovo bas neki mmmmmmmm frajer :D . Jel` visok, markantan?
Tipujem da je vanbracna zajednica (ME180*UR)
Odoh jos malo da gledam kartu :cool:

hehe, pa nije bas visok 176cm :cool:
prije se bavio sport aj pogodite? prestao je zbog studije....

jeste vanbracna zajednica :) i kako su se oni upoznali :D

skorpija_strelac
20-06-2009, 00:19
hehe, pa nije bas visok 176cm :cool:
prije se bavio sport aj pogodite? prestao je zbog studije....

jeste vanbracna zajednica :) i kako su se oni upoznali :D

on Ju-60-Me ona
Ju 120 Ur
Me 180 Ur

internet?

imaju lepu komunikaciju?

limunada
20-06-2009, 00:24
pa ne znam da li nju treba da gledas kroz 7:(
ako se vencaju ili bar zive zajedno da
i u tom slucaju ima logike da ima kesa jer bi Ve0Ju u raku padalo u njenu 2 derivatno

e i to neznam da li se gleda kroz 7.:confused:
i to neznam kaze meni da se nezeli zenit sad neznam, da zive zajedno....
pa da ima love ufffffff i te kako :cool: jer su oni svudgje otputovali to im je hobi nije li cudo obe su u znaku blizanci voli da putuje....

ona vise putuje i zbog poslovnih...

Nale 83
20-06-2009, 00:25
A kojim sportom se bavio? Bas me zanima!
Pa dobro 176 cm - vuce ka visljim :D

limunada
20-06-2009, 00:28
on Ju-60-Me ona
Ju 120 Ur
Me 180 Ur

internet?

imaju lepu komunikaciju?

zasto mislis internet?:rolleyes: pogledaj dobro....

da ima ljepu komunikaciju.....

A kojim sportom se bavio? Bas me zanima!
Pa dobro 176 cm - vuce ka visljim http://astro.axisdraw.com/forum/../images/smilies/biggrin.gif

odbojka....pa za mene nije on visok hehe

zvoncica0207
20-06-2009, 00:39
Da li je buduce zanimanje ovog momka vezano za neku humanu delatnost,tipa medicine?

I da li je trenirao vaterpolo?Ili neki sport vezan za vodu?

Da,ME u V kuci,prsti,ali VE u Raku me je asocirala na vodu,jer je u konj. sa JU,pa mu je to donosilo izvrsno zadovoljstvo i bio je uspesan sportista....nego,MO i JU u recepciji,JU egzaltiran u VII kuci...velika verovatnoca da ce mu buduca profesija doneti veliki uspeh i van nasih granica...

DA nije upoznavanje medju njima nastalo u okviru porodice,da je nekom njegovom rodjaku ona bila prijateljica?

Nale 83
20-06-2009, 00:45
Kazes odbojka...hmmm da vidim:
takmicarski sport sa loptom: MA i VE a odbojka VE i NE

VE vladar V
MA120*MO/NE
JU vladar ASC a MO dispozitor istog...

DA se EDIT-ujem!
Stooooooj bre bando :D pa ciju ja kartu analiziram???
Uzela sam iz onog posta gde je Skorpija-Strelac pitala da li studira politicke nauke!!! :rolleyes:
Dogovorite se, da ne bih ja pocela da zavodim red :D !

skorpija_strelac
20-06-2009, 00:49
zasto mislis internet?:rolleyes: pogledaj dobro....

mislila sam zbog Urana vl 3 ..al eto preduhitrila me Zvoncica:D
treca kuce su i sestre i braca -sestrina drugarica?

zvoncica0207
20-06-2009, 00:52
Da,Skorpi,takav se utisak stice na prvu loptu,ali je ME u V kuci,pa je to ipak bila neka oputena varijanta,tipa zabave ili caskanja uz kaficu...

skorpija_strelac
20-06-2009, 00:52
Stooooooj bre bando pa ciju ja kartu analiziram???
Uzela sam iz onog posta gde je Skorpija-Strelac pitala da li studira politicke nauke!!! :rolleyes:
Dogovorite se, da ne bih ja pocela da zavodim red :D !
[/COLOR][/FONT]
Limunadinu sad

o tome vam pricam....nastane haos ako nema reda ali sad cemo iskulirati, gotovo je

a ja ispadam dezurna vestica kad krenem da pravim red:D
i onda se neki i naljute ali me boli uvo
nisam , Limunado, mislila na tebe:p ...ne desava se ovo prvi put

nego sta studira?:mad:

zvoncica0207
20-06-2009, 00:54
Da li je bila u opticaju promena faksa kod ovog tipa?
Da li nam je Limunada prisutna na casu?Hehehe

Billy
20-06-2009, 01:01
Ja ću samo malko da uskočim.
Lopta je ME.
U V polju,talenti,sport,vladar VII polja,drugi ljudi,organizacije,timovi,reprezentacije ME60JU - uspeh.
ME0KI - sportske povrede
Opis sporta ME lopta,dispozitor VE u raku 120 UR,timski sport,dispozitor MO u strelcu, MO0NE(mreža),sam strelac ukazuje na visinu i daljinu (servis),lopta se udara rukama ili prstima (ME90MA),otpor i druge strane

E,sad sam i ja doprineo haosu.Dok ja iskuckah poruku,izređalo se još postova.Sorry

Nale 83
Da ne studira nesto u vezi komunikacija?

a ja ispadam dezurna vestica kad krenem da pravim redKoleginice (partijska :D ) mora neko da bude i vestica. Kad ti odes na odmor, ja se prijavljujem da te menjam. Aspekte za to imam :cool:

Opet eidt i SO u Blizancima daje sve sportove koji se igraju loptom, gde je lopta u "vazduhu".

limunada
Da,ME u V kuci,prsti,ali VE u Raku me je asocirala na vodu,jer je u konj. sa JU,pa mu je to donosilo izvrsno zadovoljstvo i bio je uspesan sportista....nego,MO i JU u recepciji,JU egzaltiran u VII kuci...velika verovatnoca da ce mu buduca profesija doneti veliki uspeh i van nasih granica...

DA nije upoznavanje medju njima nastalo u okviru porodice,da je nekom njegovom rodjaku ona bila prijateljica?:)

i mene je isto zanimalo kako si prvo mislila da se bavio vaterpolo zbog raka? al je u 7.kucu :confused: e da prvo nije pomislio da bi se upisao na fakultet zbog posla...(jer zeli postat inzenjer) odbojku je igrao 11.godina da nema fakultet jos bi dalje igrao kao sto si sama rekla bio je uspjesan sportista :cool:

ne, a gdje vidis zbog porodice?:confused:
ev ja cu reci vl.7 otiso u 5.kucu zar nije to upoznavanje u osnovnoj skoli
5.kuca ukazuje i skola a i 3.kuca rekla bi jer 3.kuca je vladar uran je u 11.kucu znaci prvo su bili prijatelji poznavali su se 11g. kasnije su usli u vezi....jer me pravi 180 ur pa sam to povezala il :rolleyes:

joj neznam ni ja sama sta da gledam ni meni nije jasno tu kartu boga mi...

skorpija_strelac
20-06-2009, 01:05
ne, a gdje vidis zbog porodice?:confused:
ev ja cu reci vl.7 otiso u 5.kucu zar nije to upoznavanje u osnovnoj skoli
5.kuca ukazuje i skola a i 3.kuca rekla bi jer 3.kuca je vladar uran je u 11.kucu znaci prvo su bili prijatelji poznavali su se 11g. kasnije su usli u vezi....jer me pravi 180 ur pa sam to povezala il :rolleyes:

joj neznam ni ja sama sta da gledam ni meni nije jasno tu kartu boga mi...

al sam omanula:D

pa da uvek nadjemo logiku kad znamo sta je:rolleyes:
ja mislim da je osnovna skola treca kuca?ili lupam

ali u svakom slucaju ima logike preko tog Merkura , Urana 11. kuca...bla bla

ali ta zajednica preti da pukne zbog Urana ili se simbolika drugacije ogleda ?

Nale 83
20-06-2009, 01:06
V kuca je srednja skola a III je osnovna!

Lopta je ME.
U V polju,talenti,sport,vladar VII polja,drugi ljudi,organizacije,timovi,reprezentacije ME60JU - uspeh.
ME0KI - sportske povrede
Opis sporta ME lopta,dispozitor VE u raku 120 UR,timski sport,dispozitor MO u strelcu, MO0NE(mreža),sam strelac ukazuje na visinu i daljinu (servis),lopta se udara rukama ili prstima (ME90MA),otpor i druge strane

Ovako se to radi kada se poseduje znanje, bravo!

limunada
20-06-2009, 01:07
Lopta je ME.
ME0KI - sportske povrede

E,sad sam i ja doprineo haosu.Dok ja iskuckah poruku,izređalo se još postova.Sorry

ostala sam bez teksta svaka cast boki :D sad mi je jasnije kad sam citala prije nebi znala ovo tumaciti nit sma znala da je Me lopta :rolleyes:
nikada necu ucit.....

pa da u pravu ste 3.kuca je osnovna al kako onda vl. 7 u 5. mozda zbog urana ili koji je vladar iz 3.kuce i ja sam isto ono vidjela zbog urana u 11.(prijatelje) neznam da li ce da pukne...

studira gradjevinski ne vidim u toj karti...

skorpija_strelac
20-06-2009, 01:12
V kuca je srednja skola a III je osnovna!

eto spojila ih je treca kuca
ja sam mislila prvo internet( Ur, vl 3. koji aspektuje vladare 1 i 7)
pa sestra (treca kuca)
kad ono osnovna skola

'bem ti simboliku:rolleyes:

zvoncica0207
20-06-2009, 01:13
Mislim da si u pravu Skorpi,III kuca jeste osn.skola a V sredenja,no vladar III je u XI polju,sto opet ima logike da su bili od tih dana prijatelji,pa eto,desila se ljubav...

Da,osnovna je kriva sto nam je unela pometnju.:) ....:) Bili odlicno!!!!

dadiska
20-06-2009, 01:14
Probacu i ja.
a)Fizicki seksipilna osoba,malo visa mozda malo tamnijeg tena
b)Intuitivna mnogo i moguce je da je zanimaju teme poput astrologije,ezoterije uopste,psihologije
c)sto se tice njenog posla rekla bih da je njeno zanimanje ili po nju stresno,ili ona radi sa ljudima koji su pod nekakvim stresom,zbog ovog lava ne bi trebalo da je skroz podredjena na poslu pre nadredjeni,ali sunce u 12,pa mene bi asociralo najvise na tip posla gde daje neke verbalne savete
d)trebalo bi da ima ili brata ili sestru
e)nikako mi se ne svidja ova opozicija vladara 4 jakog saturna prema marsu u padu,mislim da to ima veze sa njenom porodicom po nju negativno
f)mislim da se udavala ito 2 puta
g)deca;pa svi pokazatelji govore o plodnosti te mislim da ima vise od jednog deteta
Sto se tice selidbi nije mi poznato kako se to vidi iz horoskopa,ako neko zna molila bih da malo napise .
I jos bih rekla za ovu konjukciju da mislim da se osim stresa koji stvara njoj odnosi i na njenu majku.
Ako sam se izlupala,a pretpostavljam da jesam,moracu na popravni

a)Dobro izgleda jos uvek, nije tamnija!
b)Veoma intuitivna, to je ne vara nikada.
c)Jako stresno jer se svi oslanjaju na nju, ima samo dva sefa iznad nje, a ispod gomila podredjenih cije krive drine mora da ispravlja, cak radi i sefovima njihov deo! :mad:
d) ima i brata i sestru
e) ovo pod e te nisam najbolje razumela
f) razvedena je i ima iza sebe 1 brak, tog sad cekamo da vidimo kakav ce biti, ali ja mislim da joj stoje 2 braka.
g) ima dece i to dve devojke
To za mamu ona nece da prizna kako je uvek negativno uticala na celu kucu!
Inace evo vam podaci ako zelite da provezbate, razvela se 2000,tata joj je umro 31.7.2002., a mama 4.9.2003. U periodu izmedju 2003/2004 mislila je da ce poludeti jer su je sa svih strana pritisli, ali je zbog dece se podigla na noge.

ma julija kaze da joj se svidja karta a ja vise njoj da odgovorim
jer joj je karta napeta
pa da Ve90Mo u takvim znacima i u ugaonim kucama je sigurnoo siba...tesko dolazi do potpunog zadovoljstva
tako da da li je psihologija
druga varijanta ekonomija..
hehe, jos jedan pogodak:D

E tek ces sad biti srecna a i ja sa tobom:D, jer je tacno da je interesuje psihologija, a i astrologija kao sto Bilja rece, ali je ekonomista, ali inace 6 kuca u ovnu, ma u 9 u raku, ceo radni vek je provela radeci u vojsci i to ne u svojoj zemlji.

Imam jos jedno pitanje pre nego sto predjem na limunadinu kartu, kako se vidi da ima jaki strah od pasa, napao je kada je bila mala vucjak, i kako se vidi da ima po 2 prsta na obo stopala spojena! ;)

Cure hvala na odgovorima, inace ovo je natal moje mame, a i ja sam joj pokusala da nadjem vreme prosle godine, pa reko da proverim da li se poklopilo kao sto sam ja i mislila!:4kiss:

skorpija_strelac
20-06-2009, 01:19
E tek ces sad biti srecna a i ja sa tobom:D, jer je tacno da je interesuje psihologija, a i astrologija kao sto Bilja rece, ali je ekonomista, ali inace 6 kuca u ovnu, ma u 9 u raku, ceo radni vek je provela radeci u vojsci i to ne u svojoj zemlji.

nisam losa hehe....:D
e ali vojska mi ne bi pala na pamet da me ubijes

kako se vidi da ima jaki strah od pasa, napao je kada je bila mala vucjak, i kako se vidi da ima po 2 prsta na obo stopala spojena!

Cure hvala na odgovorima, inace ovo je natal moje mame,:
a to je gospodja mama:D

ne znam ovo za pse...i ja imam fobiju od pasa:(
a za prste nisam dosla do tog nivoa znanja:D

limunada
20-06-2009, 01:23
eto spojila ih je treca kuca
ja sam mislila prvo internet( Ur, vl 3. koji aspektuje vladare 1 i 7)
pa sestra (treca kuca)
kad ono osnovna skola

'bem ti simboliku:rolleyes:

bas,al vidis ima puno simbolike...ko bi reko prvo da si pomislila internet hehe

Mislim da si u pravu Skorpi,III kuca jeste osn.skola a V sredenja,no vladar III je u XI polju,sto opet ima logike da su bili od tih dana prijatelji,pa eto,desila se ljubav...

Da,osnovna je kriva sto nam je unela pometnju.:) ....:) Bili odlicno!!!!

bas tako,desila se ljubav ni on nije mogo da vjeruje al et :D

a cek cek moja greska neznam kako da li je gimnazija srednja skola ili?????

joj pa ja sam blesava osnovna skola je samo do 4. razred. a srednja je do 8. razred jel tako?
a oni su isli od 5. razreda u gimnaziji znaci onda 5. kuca??????

dadiska
20-06-2009, 01:27
nisam losa hehe....:D
e ali vojska mi ne bi pala na pamet da me ubijes
a to je gospodja mama:D
ne znam ovo za pse...i ja imam fobiju od pasa
a za prste nisam dosla do tog nivoa znanja

Da to je moja gospodja Mama............ :D
Skorpi hvala na pomoci,kao i Bilji i Juliji! :4kiss:

To za pse ne mogu da provalim ubi me, ali za stopala sam mislila da je zbog Ne0Me (ne su stopala, me prsti) i to u prvoj kuci (ona), 0* (vezivanje), ali mora biti jos nesto.......:(