najav`la..:D [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : najav`la..:D

medijum
10-03-2009, 01:38
kako li sam propustila da ovde postavim natal...mene zanima sve,i spremna sam da dajem feedback ko hoce da uci...:)...zanima me profesija karijera i da deca?? neko mi je nesto napomenuo pa se uplasih.....hocu li ostati da zivim u mestu rodjenja i tome sl...ma ko sta primeti neka pise...

http://i439.photobucket.com/albums/qq118/mikapet5/ASTRO_2GW_03_MI_P7865917911_cr.jpg

skorpija_strelac
10-03-2009, 02:49
ne znam meni mirise na inostranstvo

vl 4 i 7 isti

konjukcija vladar 6
recimo odes tamo negde da radis i upoznas muza

ajde ukljucite se drugi....da vezbamo

medijum
10-03-2009, 18:51
ne znam meni mirise na inostranstvo

vl 4 i 7 isti

konjukcija vladar 6
recimo odes tamo negde da radis i upoznas muza

ajde ukljucite se drugi....da vezbamo

da, i jos konj. JU signifikator inostranstva....posto mi je 4. u u blizancima,ja verujem da cu odavde otici,a zbog ME u 12.rekoh mozda neke daleke zemlje ostrvske recimo.....a ne znam,mozda ima logike ovo sto ti kazes kao vl.6. u 12.da odem zbog posla,sad ja kontam i vl.10 mi je JU na vrhu 12.(karijera u inostranstvu recimo :D)....mene brine ovaj sa u 9.,ali on je u sextilu sa JU.....i jos postoji jedna teorija koju mi je neko rekao da postoji mogucnost da nemam svoje dece?????Ajde neko strucniji neka baci pogled,ovo me bas zabrinulo...?:eek:

medijum
13-03-2009, 02:17
kako bih mogla pogledati kraj skolovanja?? sta se tu gleda?....pa sto ne vezbate ljudi...:)))))))))

medijum
28-04-2009, 15:47
kako mogu da odredim zanimanje....u igri su vladari 6,10....?? i jos sta??? treba mi smernica samo ...ovaj UR na MC moze biti cudljiv??

Nale 83
28-04-2009, 16:55
kako mogu da odredim zanimanje....u igri su vladari 6,10....?? i jos sta??? treba mi smernica samo ...ovaj UR na MC moze biti cudljiv??

Uhh draga, i ja imam UR na MC :rolleyes:
Kazu da su moguce ceste promene posla, ili pak posao koji je neobican i tome slicno!

medijum
30-04-2009, 17:13
ma da to znam ,,nego ne mogu da pohvatam konce za recimo moguce zanimanje....!

cmokic78
01-05-2009, 22:23
Evo ja cu da probam sa karijerom: 10 u Strelcu pokazuje karijeru koja podrazumeva rad sa strancima, u inostranstvu, cesta poslovna putovanja, profesura (jezici), prevodjenja, ambasade, sve u svemu rad u visokim ustanovama ministarstva, velike firme etc. To sve donosi Strelac ili njegov vladar Jupi na MC-u. C

Evo ja cu da probam sa karijerom: 10 u Strelcu pokazuje karijeru koja podrazumeva rad sa strancima, u inostranstvu, cesta poslovna putovanja, profesura (jezici), prevodjenja, ambasade, sve u svemu rad u visokim ustanovama ministarstva, velike firme etc. To sve donosi Strelac ili njegov vladar Jupi na MC-u. Cesto visoke pozicije i uspesna poslovanja.
Vladar 10 u 11 - kuci prijatelja, javnosti pa bi ti mogla biti i neki PR recimo ili sve u toj simbolici. Jupi u 11 donosi mnogo prijatelja koji su stranog porekal, i na dobrim su pozicijama, uspesni ... Ovo je i aspekt humanitarnog rada i cinjenicu da natus moze zaraditi i stranu penziju za zivota.
Meni sve ovol ici na neki UNESCO, UNICEF, UNDP, OEBS, bivsi mi muz ima ovu poziciju Jupitera i zivi u inostranstvu - on je iz USA i radi u OEBS-u u Beogradu.
Mislim da si studirala i da se fakultet otegao i posledicno prekinuo.
Verovatno gajis veliku ljubav i postovanje prema religiji.

Zanimanje pored sveg truda ne mogu da odredim pa bi volela da se drugi "oprobaju" da vidim gde sam zapela

medijum
02-05-2009, 12:48
O Cmokic,pa ti si opisala moje zeljeno zanimanje ;).....sto znaci ako bude tako bilo bi extra :)....sad ovako,studiram jos uvek ,imala sam obnovljenu godinu pa sse nadam da je SA odradio svoje tu(ako si zbog njega pomenula taj prekid,mada i vrh 9. u SCO nije bas bajan)...sto se tice ovog zanimanja,meni je isto tako nesto padalo na pamet ali ja nekako ovog JU vezujem za pravosudje posto i studiram prava...a i ne znam dal da ga gledam u 11.ili12....bice da deluje na obe pomalo....ali kad pogledas ostatak tj. SO u 12.ME u 12. pa i taj MC u strelcu,sve ukazuje na inostransvo a i neki strucnijji su isto rekli,da cu otici ...tako da ovo sto rece ti moze da ima logike....;)...da ,jos i ME vladar 4. i 7. konjukcija SO(vladar 6.) pa ima teorija da na taj odlazak utice partner...