Dva pitanjca :) [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Dva pitanjca :)

BeatrixDreams
09-03-2009, 01:49
http://i42.tinypic.com/2a4vepz.gif
Ovako, ova opozicija MC sa neptunom me bas muci :D (ovde negde sam procitala da je to oklevanje pri izboru profesije )... Vreme mi je da pocnem da razmisljam malo ozbiljnije o izboru svoje profesije, najvise me privlace prosveta i umetnost. Imate li vi neke sugestije?

A drugo pitanje je u vezi bracnog partnera/porodice. Mislim da u zivotu prioret treba da bude porodica, i to je ono cemu ja stremim, pa me zato zanima kakve su moje sanse za uspesan brak? i da li cu imati dece, to mi je najveca zelja :)?

Nesto sam ja malo prckala po svojoj karti i iskopah neko udovistvo :/.

Ja se trudim da sama saznajem stvari i da ucim kako da se bakcem s natalnom, ali sve me nekako zatrpa, i ne znam odakle da pocnem :(

Svi komentari/ sugestije su vrlo dobrodosli :)
Unapred vam hvala svima!

viksi72
09-03-2009, 02:07
Draga, mislim da udovica nece biti (odakle ti to, bas me interesuje).. Imas egzaltiranu Ve na bikovskom stepenu, sto znaci da si lepa, a Ve ti pravi sjajne aspekte sa Ju i Pl, tako da ne bi trebalo da budes povredjivana u svom zivotu. Mozda si mislila zbog ovog Meseca na vrhu 8-me, mada po meni to ne znaci udovistvo vec da ces uzivati kada ostanes u drugom stanju i da ces to stvarno zeleti, a ostaces sigurno posto je Mo na 2-gom stepenu, stepenu Bika, pa u Biku, sto ce reci da si neverovatno plodna, tako da jel'te vodi racuna da ti se trudnoca ne omakne, pre nego sto stvarno budes zelela. Medjutim, do tog momenta bi mogla imati odredjenih problema, s'obzirom da ti se Mo nalazi na vrhu t-kvadrata, a vladar ti je 10-te, odnosno karijere, Ju vladar 6-te i Sa vladar 4-ke.
Sto se tice karijere, ne cudi me sto te privlaci umetnost, jer ti je Ve u 6-toj, znaci nesto lepo, pa u Ribama, cak sjajno. Dalje upravo ta opozicija Ne i Mc daje to da te umetnost privlaci, vise nego nekog drugog. Nije los ni rad sa decom, pogotovo ako je osnovna skola u pitanju, jer ias Me i So u 5-toj, a Merkur daje rad sa klincima i stvarno uzivanje u tome. Doduse, nije bas najsjajnije postavljen..

Angliana75
09-03-2009, 02:27
Draga, mislim da udovica nece biti (odakle ti to, bas me interesuje)..

viksi 72...verovatno je mislila na ASC na 9 step. vage...to je po Imsiragicu stepen udovistva....ja ne bih rekla...znam puno ljudi i muskaraca i zena koji imaju taj znacajan stepen u svojoj natalnoj sa svetlima na njemu ili SA ili JU ili VE ili PL....ja taj stepen jos "ispitujem"..ne mogu da jos kazem na sta mislim ali javicu kad budem bas sigurna,mada imam vec naznake sta bi taj step. mogao da asocira...ali je mene taj stepen isto zaintrigrirao kad sam videla kako je lose protumacen od strane Imsiragica...tj. njegove zene Lea

cmokic78
09-03-2009, 02:27
Draga, mislim da udovica nece biti (odakle ti to, bas me interesuje).. ..

9 stepen neki astrolozi tumace kao stepen udovistva ali tako velike stvari moraju da podrze dva ili vise aspekata. Milsim da ti ne treba da brines oko toga.

BeatrixDreams
09-03-2009, 16:26
Jeste, pomislila sam to zbog tog 9og stepena, negde sam procitala da donosi udovistvo...
@ Viksi Hvala puno :) :) :)

viksi72
10-03-2009, 00:07
Ma idi, bre, zeno, kada bi to bilo tako, sta bi radili mi sto imamo stepene Skorpije u velikim kolicinama.. Ce se utepkam, majke mi.. Znaci nemojte se hvatati i verovati do imecilnosti, cim nesto procitate, nego najbolje proverite na svom i tudjim horoskopima.. Lele, sta da radimo mi sa prepunim osmim kucama po pitanju udovistva, kada padate u bedak samo zbog 9-tog stepena Vage..

Nego slusaj, Beatrix, 'ajde ti lepo analiziraj sama neke stvari iz horoskopa, a da se mi zabavljamo dobacujuci.. A sta mislis? I da zaboravis na stepenove, please!

BeatrixDreams
10-03-2009, 02:12
Ok :) Ali nemojte da se smejete ako lupim nesto :blush:

Evo, za pocetak :)
Merkur u vodoliji- kreativnost, pozitivan uticaj na pisanje, nalazi se u petoj kuci- talenat za pisanje.
pravi konjukciju sa suncem-razmena informacija, analiziranje (novinarstvo?) i kvintil (talenat) sa mesecom donosi dar za spisateljstvo ili novinarstvo.
Koliko malo zagrebah ovo, vrti se oko pisanja. Jesam ubola ista ili sam se svetski nalupala :P :D?

viksi72
10-03-2009, 16:40
Ok, mila, sada gledaj cime vlada, pa povezi pricu sa kucama.. Evo male pomoci: vlada 12-tom i 9-tom.. I ok je ovo gore, samo, srecice, uopsteno.. Raspisi se, nece niko da te bije, majke mi!!

BeatrixDreams
07-07-2009, 03:39
Treba mi pomoc :D Gde gledam karijeru, odnosno obrazovanje? Sad mi je jako bitno da se odlucim na koji cu fakultet... Malo neko da me pogura, trudicu se sama da iscackam nesto :D

jamburu
07-07-2009, 11:34
Pogledaj sledećim redosledom
1. 9 kuću
2. planete u njoj
3. vladara
4. njegovog dispozitora

BeatrixDreams
07-07-2009, 15:51
Mars u Blizancima (9step44min), vladar Mars, dispozitor Merkur?
Je l dobro?

jamburu
07-07-2009, 17:21
Mars u Blizancima (9step44min), vladar Mars, dispozitor Merkur?
Je l dobro?

Nije, mars je u kući, vladar je merkur a njegov dispozitor saturn, a sad nađi njihove simbolike i poveži.

BeatrixDreams
10-07-2009, 03:47
Hmm... Mars- borbenost, agresivnost, odlucnost, merkur- pisanje, verbalne sposobnosti, saturn- uvek nesto zezne. :D