Kakvi Smo Vozaci Prema Natalnoj ? [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Kakvi Smo Vozaci Prema Natalnoj ?

angelina
06-03-2009, 23:22
[URL=http://img530.imageshack.us/my.php?image=astrow2gw02inneinneshp5.gif]http://img530.imageshack.us/img530/8792/astrow2gw02inneinneshp5.gif[/
Pa sta mislite o ovoj temi i natalnoj karti.............

cmokic78
07-03-2009, 12:54
Da li se za voznju gleda 3 kuca kao i za prevozno sredstvo?
Pa da malo diskutujemo!

angelina
07-03-2009, 13:05
kazu treca kuca ali bitne su i neke planete npr. merkur pa uran i neptun, zatim znaci blizanci i strelac

Hekata
07-03-2009, 13:18
Nisam polagala da vozački, jer mislim da sam loš vozač, u stvari je to posledica loših vozača oko mene...
Jeste treća kuća i merkur!
Meni je Merkur u 12.kući u Lavu ima sekstil aplikacioni prema Plutonu u trećoj kući... ali Pluton mi pravi kvadrat dirktno sa Suncem pa kao suvozač da sam ugrožena, inače moj tata(sunce) bio je odličan vozač, nijedna saobraćajka u njegovoj vozačkoj karijeri :D
a išli smo u Grčku, Jadransku rivijeru, planine u Hrvatskoj sa kolima... i tu je moja mama(Mo) suvozač uvek bila, koja je govorila:"Tata, ajde malo da stanemo i da odmoriš", kad je videla umor kod njega pri dugim vožnjama!
Šta kažete na ovo tumačenje? :D
Uh! Što volim Astrologiju! :)

angelina
07-03-2009, 13:29
hajde i meni pomozi da rastumacim moju natalnu sto se toga tice jako mi je bitno, imam vozacku pet godina ali sam nesigurna i slabo vozim tata mi je bio profesionalni vozac i jako dobro vozi e sad ja bi krenula na dopunske casove iz voznje ali ne znam koliko bi to vredelo

mikica
07-03-2009, 14:20
takodjder nisam jos polagala vozacki,a iskreno nesto me i ne privlaci,imam osjecaj da bi bila stalno na gasu...rekli su mi da se trebam cuvati brze voznje..hm...sta vi kazete?

Hekata
07-03-2009, 14:25
Angelina, imaš samo osećaj da loše voziš i nesigurnost zbog tog Mo180Ur, ali ti si dobar vozač koji lepo reaguje, refleksno, treba samo da taj osećaj nesigurni preovladaš i sama sebi kažeš da reaguješ kako treba, malo više samopouzdanja!

angelina
07-03-2009, 14:40
bilo bi dobro kad bi uskoro bilo tako, nego u trecem polju su uran i neptun kazu da to ne valja za voznju e sad u obzir treba uzeti izgled cele natalne karte

tori
07-03-2009, 15:22
moja 3.kuca je u vagi, pa i merkur mi je bas tu, na 16 stepenu vage!
imam polozen vozacki vec 12 godina ali bas se ne mogu pohvaliti sa voznjom, jer mi se cini da imam malo strah od iste:(
ali, borim se sa tim, nadam se da cu se i izboriti!:)

http://tinypic.com/view.php?pic=b861xk&s=5[/quote]

Hekata
07-03-2009, 16:32
Nisu oni loši za vožnju... bitni su aspekti koje oni tvore!

Mlada
07-03-2009, 19:00
super tema,voljela bih kad bi ti mogla reci nesto korisno na temelju tvoje karte,no na zalost ne znam jos toliko :(,ali evo moja karta vam moze posluziti za skroz obrnuti primjer. Ja obozavam voznju,auto mi je nesto sto mi je najvaznije u zivotu,nisam mogla docekat 17 i pol godina da idem polagat vozacki,a onda 18. rodj. da dobijem vozacku,obozavam brzu voznju i velike aute,a to je valjda zato sto mi je 3 kuca u blizancima,a merkur je u 9 kuci u strijelcu i jos u konjunkciji sa venerom ali i sa neptunom,a tog neptuna bas sad ne znam kako bi ukomponirala u ovu pricu,mozda je to ona moja ponekad kriva procjena,jel koliko god neki prolaz uzak bio,ja mislim da se mogu tamo provuc sa autom,pa sam ga tak malo i zgrebala sa svih strana :)

CARAPICA
07-03-2009, 19:09
hm,mislim da sam dobar primjer :-o otkako sam polozila samo saobracajke imam,mada u vecini slucajeva nisam ja kriva,ali eto uvijek zakasnim reagirati... ali 3.kuca,saturn uran,jupiter u kvadratima,preocito...

selena
07-03-2009, 20:19
ja sa svojim neptunem u 3 nisam nikakav vozač i vozim stvarno samo ako moram-iako su mi mars i pluton izraženi...

Vojvotkinja
08-03-2009, 00:02
vladar trece Mo u Ovnu(temperament- nervoza) 180 sa Saturnom (strah)..ogroman strah, kad sjednem u auto, auto se trese (ne od tezhine, a ni od radnji na zadnjem sjedishtu :D) no od mene - straha , jer imam tremu da ne zakucam i ovjerim banderu ili drugo auto...Jednom sam vozila tako nekih sat vremena po naselju i po centru, a ja jadna umislila da mi momci sviraju jer vide dobru machku u auto, a ono poslije kapiram da nijesam nikakva svijetla upalila...Mo 180 Sa, sem straha, neshto nijesam vichna ni kochnicama ...kochim ja jednom tako, ali dzaba, nadje mi se ispod auta tek zasadjena breza ispred kuce...a jednom kad sam izlazila iz dvorishta (moj prvi izlazak iz garazhe), dobih ja aplauz, ali i trchanje za mnom da mi vrate i namjeste branik!
od mene nikad vozacha, jasno vam je i ako mi vidite Me 90 Ur...vozachku imam 10 godina ali koristim iskkljuchivo auto tabanovice (stopala - pjeshke), eventualno taxi...ali kad se vozim s drugima, redovno mi je ruka na on aj naslon za kvaku...ka da sam kidnapovana, pa chekam crveno da pobjegnem...Sve u sve sa mnom ne preko 50km/sat...

aplazinic
08-03-2009, 00:54
tema je super ja sam bas razmisljala skoro o tome, jer sam negde procitala da ko ima marsa u blizancima onda ne treba da uopste pomislja da vozi??? Kod mene je to slucaj ali je u 10om polju. U treceom polju Pluton i Saturn u vagi kao i mesec u Skorpiji, i... ne vidim neke lose aspekte , pa kakav sam ja vozac? Imam dozvolu 7 godina ali ne vozim cesto...

dadiska
08-03-2009, 01:53
[url=http://img530.imageshack.us/my.php?image=astrow2gw02inneinneshp5.gif][/
Pa sta mislite o ovoj temi i natalnoj karti.............

Pa ja mislim da treba da se cuva vecih vozila poput kamiona, autobusa, kao i da ne vozi brzo i nocu (tj. kada je smanjena vidljivost)! Vi me ispravite slobodno.....;)

Nale 83
08-03-2009, 01:53
Ne moze se tako generalizovati - moj brat ima Marsa u Blizancima i extra je vozac, zaista. Vozi brzo ali sigurno, refleksi odlicni, izbegao je mnoge situacije koje retko ko uspe (nisam subjektivna - realno sagledavam situaciju bez obzira sto mi je brat :D)
A sta ja da kazem mom vozackom iskustvu :p?! Vladar III Bik, Venera u Biku u III polju ali nema aspekte - kako to da tumacim?
A kad je Merkur u pitanju, on je u Ovnu pa jos 120* Uran -il` cu voziti brzo il` necu ni voziti :D.
I daaaa, nemam jos polozeno ali vozim s vremena na vrame (ovo i nije bas najpametnije al` sta cu, od istine nigde :o).

thalatte
08-03-2009, 11:00
Ja vozim svakodnevno od 18-te, znači sad mi je 10.-ta godišnjica :D ...odma sam dobila auto...i bila sam prva u društvu ,pa sam sav svoj strah spremila negdje u podsvjest i sjela za volan,jer su svi očekivali da se sad konačno negdje vozimo...tako je i bilo...2 tjedna nakon polaganja ...ja na moru pičim po Jadranskoj obali sa ekipom....vozač No1 - taxi na praxi,ha,ha...nekad nas je i 8 stalo u malog Puntača na putu u neki Disco :D

Mjesec u 3. - razna prevozna sredstva...istina,mrzi me hodat...ili vozim auto ili bicikl...samo motore ne volim...e to se zove strah...

Nekad znam bit nervozna pred daleki put, nekad mi se javi strah od prometnih...al kad sjednem za volan odmah se smirim i mogla bi hujat do Australije...

Smiren sam vozač,al znam psovat druge plavuše:D , ne volim preveliku brzinu (Bik) , pretjećem samo kada je krajnje nužno...nigdje mi se ne žuri...

Hekata
08-03-2009, 11:42
Pa da Pepuuu, tebi je vožnja u busu opasnija nego ti sama kolicima, i podzemne željeznice su ti opasnost... ;) ... a i tuneli, ali sve to u masama( MO 90* Ju, Plu)
E' a može i ronjenje! ;D

thalatte
08-03-2009, 14:37
nemoj zezat Dancho...hvala na upozorenju:rolleyes:...pa da tunela se dosta bojim...to kad prolazim,sva sam ukočena...

Klara
08-03-2009, 20:28
Meni je vladar treće(Mars) u osmoj,u Lavu,konjukcija sa Ve koja je vladar četvrte,pete i devete kuće.Je l' bi to moglo da znači,npr,da bi trebalo da se pripazim na nekim putovanjima?

mikica
09-03-2009, 03:05
Ne moze se tako generalizovati - moj brat ima Marsa u Blizancima i extra je vozac, zaista. Vozi brzo ali sigurno, refleksi odlicni, izbegao je mnoge situacije koje retko ko uspe (nisam subjektivna - realno sagledavam situaciju bez obzira sto mi je brat :D)
A sta ja da kazem mom vozackom iskustvu :p?! Vladar III Bik, Venera u Biku u III polju ali nema aspekte - kako to da tumacim?
A kad je Merkur u pitanju, on je u Ovnu pa jos 120* Uran -il` cu voziti brzo il` necu ni voziti :D.
I daaaa, nemam jos polozeno ali vozim s vremena na vrame (ovo i nije bas najpametnije al` sta cu, od istine nigde :o).

ako tako mislsi u biznis da se ja odmah povucem,ajme majko zamisli sve imamo i onda bum hahahhahha:p

Nale 83
09-03-2009, 03:19
ako tako mislsi u biznis da se ja odmah povucem,ajme majko zamisli sve imamo i onda bum hahahhahha:p

Kljucna je rec "il` cu voziti brzo il` necu ni voziti" :D! Strasti pre svega pa i u voznji sam takva ( citaj kad "zagrizem" u biznis idemo do kraja, nema sad nazad duso moja-planiraj detalje i akcijaaaa:D)
Merkura gledam kao prirodnog vladara III polja i sad mi je jasno zasto volim dzipove i "jake" automobile al` mi se u celu pricu ne uklapa Venera u Biku :read::confused:.

angelina
09-03-2009, 12:53
hej ljudi a koji deo natalne ukazuje na reflekse, ja npr imam strelca u trecoj sto je dobro za voznju ali su mi tu i uran i neptun e sad ne znam za aspekte koje prave da li su dobri ili losi po tom pitanju?a merkur mi zbrisao cak u desetu kucu

http://img12.imageshack.us/my.php?image=astrow2gw02inneinneshp5e.gif

Kimi
14-05-2012, 23:28
Bas mi se svidja tema... Ja sam odlagala polaganje vozackog ispita godinama zbog ogromnog straha. Moj instruktor voznje i danas kaze da sam mu vrh u karijeri, jer kad je mene naucio sofirati, mogao bi bilo koga. Ali, otkada sam polozila vozacki- ja iz auta nisam vise izasla. Sad me malo buni ovaj Uran na samom vrhu treceg polja, hm...

Žnji
14-05-2012, 23:41
Meni je Merkur u Ovnu i valjda zato brzam, razmišljam previše o svakakvim glupostima, tako da i ne volim da vozim baš. Inače mi se čini da Me u zemljanim znacima može da da ozbiljne vozače. Treba pogledati natalne kamiondžija, mora da je zanimljivo.

sunce78
15-05-2012, 12:10
znaci obozavam da sednem u svoj auto i da vozim bilo duzi bilo kraci putevi jos kao mala svi su igrale igrice a ja sam sedela u tatinom auto i zamisljalja sam da vozim mada sam imala nekoliko saobracajki to me nije pokolebalo da prestanem da vozim i nedam nikom drug da mene vozi cak i moj tata zna da nevolim da me drugi voze i kad idemo negde odmah sedne na suvozacko sediste

gagonija
15-05-2012, 12:12
Kakav sam ja vozac po natalu?

milicica21
15-05-2012, 12:39
Ja sam položila iz prve, sa maksimalnim brojem bodova, vozila par puta, i nikako više, evo 4 godine. Sada imam strašnu fobiju, preznojim se od pomisli na vožnju. Nadam se da ću to prevazići.

sladjana
15-05-2012, 12:51
Totalni pesak ili iznjamljujem vozaca Honde ili Audija ...

Ma neaspektovn vladar 3 kuce u 7 - ne volim puno javnost , puno gresim a Me u 12 kuci (suprotan od Ageninig ) pa jos aspekti sa SA i retro JU u 6 kuci ...

Cak sam i biciklo ucila mesecima da ucim, svi mi se smejali u skoli zbog toga ...sada sam ok na njemu ali vise volim svoje noge da koristim na tlu.

Imam jaku zelju da se vozim avionom i da se skacem padobranom sama ali mi ne daju jer nosim naocare vecu dipotriju od -1,50 .

Poppy
15-05-2012, 13:56
Ja nikakav - fala na pitanju - 3. kuca Blizanci, Merkur 0 Mars 90 Uran, skolski primjer!

Verra
15-05-2012, 18:17
Nemojte se uzdati u astrologiju kada je to u pitanju. Evo ja sam upisala vozacki i postavila ovde natalnu sa pitanjem o toj temi. Imam merkur u vodoliji , vladar trece, dobro aspektovan sa plutonom u sestoj i neptunom u osmoj i u sekstilu sa asc...brinulo me sto je taj merkur retrogradan i donosi mi puno nevolja kada su stvari u vezi sa njim u pitanju...svi su mi rekli da je sve ok, kao bice ponavljanja ali ce biti sve ok...ali nije. Nisam polozila vozacki!!!

gagonija
15-05-2012, 18:30
Nemojte se uzdati u astrologiju kada je to u pitanju. Evo ja sam upisala vozacki i postavila ovde natalnu sa pitanjem o toj temi. Imam merkur u vodoliji , vladar trece, dobro aspektovan sa plutonom u sestoj i neptunom u osmoj i u sekstilu sa asc...brinulo me sto je taj merkur retrogradan i donosi mi puno nevolja kada su stvari u vezi sa njim u pitanju...svi su mi rekli da je sve ok, kao bice ponavljanja ali ce biti sve ok...ali nije. Nisam polozila vozacki!!!

Ne mora da znaci da ako iz prvog puta nisi polozila,da ces biti los vozac!

nymeria
15-05-2012, 18:54
Ja iz 4., citajte i tesite se! Dobro meni su i vladar 3., i Me zestoko afliktovani od strane Marsa i Saturna. Testove polozila odmah, voznju iz 4. puta i to samo sto se moj instruktor Blizanac raspravljao sa komisijom (hteli su opet da me sruse). Nije ni cudo s obzirom da imam strah od upravljanja vozilima od kako sam roknula sa bicikla i dobila potres mozga.

Zanimljivo je sto me je instruktor okarakterisao kao izuzetno nesigurnu (mozda So90Sa) a tvrdoglavu (ne radim ono sto mi on kaze, vec ono sto sam ja naumila-iako se ne slazem sa njegovom opaskom), a kaze da najbolje vozim besna (?!) i kada je gusto u saobracaju, kao dobro mi rade refleksi :confused: Mozda je to ovaj moj Me90Ma?

gagonija
15-05-2012, 19:06
ja sam polozila testove iz prve,voznju iz druge...ali dugo sam vozila u prisustvu oca...volim da vozim,ali me cesto guzve nerviraju i ljudi koji ne postuju propise(a takvih je mnogo),i da volim da opsujem koju dok vozim :D

Verra
15-05-2012, 19:07
Gagonija pala sam dva puta i odustala. Cak sam drugi put bila i gora nego prvi...tako da su mi propale i pare i ljekarsko ...sad bih morala sve ponovo, a to kosta i nemam love, tako da sam odustala.I identican sam slucaj kao nymeria, najbolje vozim u ekstremnim situacijama i onako kako ja hocu, a najgore je sto sam za instruktora dobila jednog kompleksasa koji se izivljavao na polaznicima i vredjao ih...nazalost nisam na vrijeme trazila zamjenu tako da me i to kostalo. Eto, mozda nekome bude nauk:-)

gagonija
15-05-2012, 19:16
ti najbolje znas...ali svakako to sto si izlazila vise puta ne mora nista da znaci..mozda je trema ucinila svoje,pa doprinela tome..

Bojana_NS
15-05-2012, 19:50
Ja sam vrlo dobar vozač...
Nekad mi dođe da jurcam,a nekada ko puž :)
Oldtajmere obožavam.

Supergirl27
16-05-2012, 00:10
Dragi moji drugari, meni se čini da ću pre položiti i dobiti dozvolu za svemirski brod nego za vožnju automobila. :)

Ima li neko nekakav savet? Šta kaže natal?

Pozdrav! :)

CARAPICA
16-05-2012, 01:05
Mene drugi očito ciljaju u prometu... šta reći... ne vozim već dugo.
Mada me i kao pješaka nađu... show.
Objašnjenje: saturn konj. uran u trećoj. Dovoljno.

Verra
16-05-2012, 17:44
Dragi moji drugari, meni se čini da ću pre položiti i dobiti dozvolu za svemirski brod nego za vožnju automobila. :)

Ima li neko nekakav savet? Šta kaže natal?

Pozdrav! :)

Prvo sto sam zapazila bio je uran u trecoj, nervoza. Uz to je taj uran lose aspektova, a i u opoziciji sa markurom u devetoj, koji ti je vladar i znaka i podznaka. Ako se ikada odlucis voziti savetujem veliki oprez.

wesnaw
16-05-2012, 18:06
Ah ja Ur, Sa i Ma u 3.... nisam polagala, ne znam ni ja zasto... ali imam osecaj da cu voziti kao ludak,... :D

milupino
16-05-2012, 21:05
moja volja za voznjom kola je zanemarljiva ...ali kad sam vozila pre neku godinu moja neozbiljnost se pokazala na delu....uvek mi je postovanje pravila pravilo problem kako na ostalim poljima tako i ovde ...iako kazu da za dobrog vozaca treba vezbe i strpljenja ,rekla bih da ima jos neceg...situacije i ucesnike u saobracaju za kratko vreme osmotriti i ne uvlaciti se u komplikacije ,sto kod mene i nije tako lako,pa ne bih da me poliva hladan tus ....:p imam saturna napeto aspektovanog u III,i Ur je tu takodje sa jednim kavadratom ...ne znam da li to dovoljno kazuje hehehe

DaFFe
17-05-2012, 00:37
3. u Skorpiji, PL (R) u Skorpiji u 3., a MA u Biku u 9. ME u Vodoliji, Blizanci u 10, ne znam sta se jos gleda.

Polozila iz prve, i testove i voznju a instruktora sam izludjivala. Em spora, em brzam, em se pogobim, em plasljiva. Ne vozim cesto i ne volim da vozim. Volela bih da imam neku bubu ili tako te neke oldtajmere, i da svi voze usporeno. :) Jedino kada idem pesaka volim ponekada da idem brzo pa me ljudi jaaaako nerviraju sto su spori. Kad sam dosla u NS, ludela sam zbog semafora i sporih ljudi. Mada sada i ja dosta usporavam i uzivam u pogledu oko sebe, sa bajsom volim isto tako, bajs mi je ljubav. ja to cudo prosto obozavam.

To sto volim usporenost u voznji mislim da je zbog MA u Biku (sporost, uzivanje u sporosti, slusanje muzike dok se vozi, gledanje oko sebe a ne ispred sebe :D , ali mi je zanimljivo sto volim da vozim brzo po razdrndanom putu lol Mogla bih na Dakar trku :D).

Za neko brzanje u voznji, nesigurnost, mozda je do ME i aspekta sa UR u 4, pa onda ide konjukcija NE i SA sa UR, i onda katastrofa :S Sta znam.. a i PL je retro.. pa mozda zbog toga.. uglavnom, los sam vozac, em me je strah da sedam za volanom jer znam koliko sam spora i koliko to nervira ljude a cim mi neko sedne za rep iz mene pa mi se toliko zalepi, ja odlepim. Jos kad zasedne za sirenu, ja sam spremna da izadjem i opusjem ga. Ali zaista. Tu mi puca film. Tako mi se redovno jedan kamion lepio, a ja malo ne vidim dobro pa ne mogu nikako i niakda nisam znala da ocenim tu metrazu i koliko je ko udaljen od mene, i kada ga vidim kroz retrovizor da mi ulazi u gepek, ja pocnem da sizim, unosi mi nervozu a ja sporaaaaaaaaaaac... kornjaca stil. Jednom cu tako da im izletim i da ih pitam koji ... magarac zele od mene, da letim? Em, imala sam stari neki auto, to se taaaako tesko vozi da je to prosto neverovatno, jos kratke mi noge pa se zalepim za volan, jos mala pa mi volan dodje u ravni sa grudima i vratom, zaklanja mi glavu lol pa me ljudi i ne vidi heheh :D

sladjana
17-05-2012, 23:45
Saturn u 3 kuci pored opasnosti u saobracaju, u dobrim aspektima donosi kamijondzije. I to vecinom ljudi voze slepere ...mislim da to treba povezati sa 10 kucom ili vladarom 10 , aspektima...
Naravno treba gledati i polozaj Me jer su to nase ruke !

gagonija
19-05-2012, 00:11
Sladjo,kako mislis "u dobrim aspektima donosi kamiondzije"?
Da ti ljudi dobro voze kamion?

sladjana
19-05-2012, 00:15
Sladjo,kako mislis "u dobrim aspektima donosi kamiondzije"?
Da ti ljudi dobro voze kamion?

Trebalo bi da im daje sposobnost .....jer mislim da to uopste nije lak posao, trazi dobru koncentraciju i sposobnost opazanja , strpljenje i volju ....pogotovo ako je voznja na duze staze .

gagonija
19-05-2012, 00:23
Zanimljivo :) Znam da saturn u trecem moze da oznaci kamione..ali nisam znala da u dobrom aspektu mogu biti vozaci istih...
Ja imam indirektne veze bas sa kamionima...mada ih nevozim :D
Hvala :)

Mina
19-05-2012, 00:26
..posebno za one koji voze aljaskom..

Alkmene
22-05-2012, 00:57
Me0Ma, po ovome ja ispadoh los vozac, ali ne bih rekla da je tako. :))

Lalica
23-05-2012, 14:13
mislim da goreg slučaja od mene nema!!!!
položila sam i dobila vozačku iz prve, bez i jedne greške na testovma, 2003. godine!
dugogodina nisam imala auto i pešačila sam! pre godinu (skoro dve) smo kupili auto ( na moje ime!!!) i ja i dalje ne vozim!
strah, panika ..... šta ako ovo.... kako sad .....
nemam pojma šta mi je! jeste Me u 8 kući, jeste vladar 3 kuće u 8 kući ....
imam želju da vozim, ali ..... nemam opravdanja!

milupino
23-05-2012, 14:31
hm,mislim da sam dobar primjer :-o otkako sam polozila samo saobracajke imam,mada u vecini slucajeva nisam ja kriva,ali eto uvijek zakasnim reagirati... ali 3.kuca,saturn uran,jupiter u kvadratima,preocito...

inace mislim da kvadratura na planete u trecoj nosi slabo reagovanje kao u saobracaju na primer....ne usmeravam energiju na koncentraciju u voznji i ne odgovorim na datu okolnost brzo i prakticno..........
Me0Ma, po ovome ja ispadoh los vozac, ali ne bih rekla da je tako. :))
sto bi ovaj aspekt govorio o losem vozacu ? hehe ...pogoduje ti brza voznja,je l tako ?

CARAPICA
23-05-2012, 20:04
Dobro si to rekla milupino, baš tako!

andjela
24-05-2012, 00:55
Evo i mene...Please neka mi neko nesto kaze vezano za voznju...Na nekoj drugoj temi neko rece da nemam potrebu da brinem...ali ja brinem...Polozila sam vozacki jos sa 18 god.ali godinama ne vozim...Otac mi je predao neki strah,stalno bi nesto gundjao,i ja vise ne ulazim u auto,a hocu od tuge da umrem...Imamo doduse neki auto,kojem je menjac nekako -tezak-...Tesko se prebacuju brzine,a o prebacivanju u rikverc i da ne pricam...Pri prelasku iz 2.u 1.brzinu,skoro pa moram da stanem skroz...I tako...Mene vise ovaj auto retardirani plasi,ali najvise moj otac...I sve bih ja da uskocim u auto i odem da se provozam,ali kada pomislim da ce mi on nesto opet zvocati...Zato ne mogu da docekam kada cu da samostalno zivim,a onda,Boze srece i zdravlja,da kupim sebi i neki auto...i vozim...

Kakav sam vozac?

vedrina91
24-05-2012, 23:54
Saturn u 3 kuci pored opasnosti u saobracaju, u dobrim aspektima donosi kamijondzije. I to vecinom ljudi voze slepere ...mislim da to treba povezati sa 10 kucom ili vladarom 10 , aspektima...
Naravno treba gledati i polozaj Me jer su to nase ruke ! Ja sam pronasla da osobe sa Sa u trecoj vole velike automobile, kamione, kao i stara vozila. Moj zivotni san da budem kamiondzija, da vozim sleper...dobar sam vozac ali nisam dobar materijal za profesionalnog vozaca zato sto sam nagla, dekocentrisana i nervozna . :( to je sigurno zbog losih aspekta Sa, negde sam nasla da cu mozda imati neku nezgodu sa kamionom...

Lahadima
24-05-2012, 23:59
Ja sam pronasla da osobe sa Sa u trecoj vole velike automobile, kamione, kao i stara vozila. Moj zivotni san da budem kamiondzija, da vozim sleper...dobar sam vozac ali nisam dobar materijal za profesionalnog vozaca zato sto sam nagla, dekocentrisana i nervozna . :( to je sigurno zbog losih aspekta Sa, negde sam nasla da cu mozda imati neku nezgodu sa kamionom...

Znam dvoje ljudi sa saturnom u trecoj kuci, oboje vole velika kola, ali NOVA, sto modernija, to bolje... Mislim da to ima veze sa tim sto oboje imaju merkur u nekom odnosu sa uranom, valjda zato... E, to za kamion znam i ja, negde sam to procitala... Inace su oboje odlicni vozaci...

Ja ne znam kakav sam vozac po natalnoj, ali mislim da sam ovako dobar vozac. Jedino ponekad psujem dok vozim, ali sam u principu smirena, postujem pravila, ne plasim se, i sela sam u auto istog dana kad sam dobila vozacku dozvolu :D Vozim od tada, skoro svaki dan :D Jedino skup ovaj benzin majku mu... :D

Lalica
25-05-2012, 08:59
Kakav sam vozac?

he he .... otvaram tvoju natalnu i skontam .... i tebi i meni je 3 kuca u Raku!!!!
i ja imam neki STRAH.
nekako stalno mislim šta bi moglo da se desi!
i paničim! :rolleyes:

pretpostavljam da same sa sobom moramo da "prelomimo" i sednemo za volan! a onda... spašavaj se ko može :D

gagonija
25-05-2012, 16:58
Hehe evo samo da potvrdim to za saturna u trecoj i ljubav prema velikim automobilima :D

Barb
25-05-2012, 21:19
Bravo za temu :))
ja sam dva puta polagala voznju, jednom kuci i jednom ovde (USA). Oba puta dobro prosla ali slabo vozila...Malo me je i strah voznje...i nasvise iskreno zato sto mije Uran na 21 stepenu 59' u skorpiji u trecoj kuci....Merkur mi je bas na asc u devici i pravi uglavnom dobre aspekte....Mesec je u blizancima na MC...Vecinom aspekata je dobra sto se voznje tice ali posto bas nisam neki profesionalac u astrologiji, volela bi dami neko malo blize objasni ovog Urana na 22 step, u trecoj kuci...i realno koliku opanost predstavlja?

Hvala unapred :))
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3&btyp=w2gw&&cid=umlfileis9nXy-u1148342273

Moon_1989
13-10-2012, 17:44
Kakav je retro merkur vozač, piše da najbolje vozi unatrag, a ja imam takav merkur i to kod mene nije slučaj, šta vi kažete?;) ;)

virgos
13-10-2012, 18:03
eee,super da ima već ova tema..upravo sam krenula na časove vožnje..testove položila,al ovih pola časova koje sam imala iznervirala sam instruktora na sto načina..ja se zamislim i zaboravim da prebacim u drugu npr...(možda je to NE u 1.kući)a tako sam bila ubjeđena da ću voziti dobro,i nisam se plašila unaprijed...
vidi li se u natalnoj ima li vajde od mene za volanom?:)

AleksT
13-10-2012, 18:08
Saturn,Mesec i URan u trecoj,u Skorpiji....Kazu da sam dobar vozac,mada i ja tako mislim :)....jedino me nervira parkiranje....ne volim velika kola,ali ih vozim(stara i velika),i od pocetka sam ih vozila...a san mi je da imam mali auto koji mogu da parkiram gde god hocu!!!
E sad,imam jednino strah kad sam okruzena kamionima u voznji,ali to je valjda zato sto umalo nisam stradala kad sam vozila na samom pocetku karijere,kad je jedan kamion stao ispred mene,ja krenula da ga obilazim dok je drugi kamion stajao u suprotnom smeru daleko od mene,ali skot kad je video da ja obilazim,nagazio gas i ocas posla se stvorio tu. Da stvar bude gora,ovaj sto se parkirao ispred mene je,dok sam ja prolazila pored njega,krenuo da otvara vrata i da izlazi,al sreca da sam tad vozila jedan sportski auto,pa sam kao James Bond proletela ispod vrata,bez ikakve stete...i sto je najvaznije sem straha nista drugo mi se nije desilo. Grozna situacija je bila,ali sam bila smirena i izvukla sam se....

Alkmene
14-10-2012, 14:45
da, milupino, pogoduje mi brza voznja. :D Inace testove sam polozila iz drugog puta a voznju iz prve i to bez greske iako sam bila veliki tremaros. :D

Inace, da dodam jos, vladar mog III polja, Uran je u Strijelcu na asc. Jupiter mi je Ovnu retro u 4. polju, Jupiter i Uran mi prave trigon. A onaj Astrolog P.Petrovic mi je rekao da zbog konjukcije izmedju Merkura i Plutona u Skorpiji u 11 polju uopste ne treba da sijedam za volan. ;)

milicica21
14-10-2012, 15:12
Sta mislite o R Ju, R Ne i RUr u 3. u Strijelcu, od kojih RJu0RUr 180 Ma0So iz 8, u Blizancima? Vec je imao par manjih i jedan znatan udes.

milicica21
14-10-2012, 15:14
Sta mislite o R Ju, R Ne i RUr u 3. u Strijelcu, od kojih RJu0RUr 180 Ma0So iz 8, u Blizancima? Vec je imao par manjih i jedan znatan udes.

R Merkur u 8. u Biku.

Alkmene
14-10-2012, 15:17
R Jupiter, rekla bih opasnosti na putu u stranoj drzavi. R Neptun - smanjena vidljivost, posebno ako se nadje u 3 polju. R Uran mislim da nije los.

Ehh ovdje je po meni KVAKA!

Uran 180 Ma 0 So U Blizancima... Konjkucija i opozicija su uvijek losi aspekti iako mnogi tako bas i ne misle.

Alkmene
14-10-2012, 15:20
R Merkur je uvijek los za voznju, ne mora da znaci da je natus los vozac vec da on privlaci lose vozace za sobom. ;) Merkur u Biku bi trebalo da da savjesnog vozaca, posto se nalazi u 8 polju to vec ne valja. Pogledaj kakvi su aspekti Sunca sa Merkurom, Marsom, Jupiterom i Saturnom.

milicica21
14-10-2012, 15:22
Da, to je po meni najlosiji aspekt u ovom natalu. Ovaj Ur180Ma0So.

milicica21
14-10-2012, 15:29
Ima So0Ma, So0Me, So180Ju, So180Ur, So150Sa, So150Ne.

Alkmene
14-10-2012, 15:43
Losi aspekti.... Sunce je zivot a kobne planete su u ratu sa njim. Mada, ne treba sve generalizovati. Ako mu je bar Jupiter u 8 ili 12 polju onda ima zastitu Andjela Cuvara.

milicica21
14-10-2012, 15:44
So, Ma, Me u 8, Ur, Ne, Ju u 3, Sa, Pl i Mo u 1.

Chither
15-10-2012, 13:15
Ja sam slucaj kao Angelina, imam dozvolu vec 5 godina, od tada sam sela mozda 5 puta da vozim i to samo kada je neko od iskusnih vozaca pored mene. Ne znam da li se vise plasim drugih ili sebe za volanom, ocajno procenjujem rastojanje i brzinu, refleksi su mi ravni nuli (inace imam odlicne reflekse za sve ostalo u zivotu), voznja mi dodje kao pravo mucenje, svaki put sam izasla mokra od nervoze sa upalom misica koliko stegnem noge.
Ako gledamo III kucu, Merkura, strelca i Uran, sve imam u kombinaciji koja cini mi se da vristi - NE VOZI!!!!

milicica21
15-10-2012, 13:43
Marijana, kao da mene opisujes. Imam uzasnu fobiju. Vozacku imam vec 4g, a mogu prebrojati koliko sam puta vozila. Sad moram poceti zbog posla, vozila zadnjih dana par puta, ali nemas pojma koliko mi snage treba da sjednem.
Sta kaze moja karta, hocu li voziti?

Ajde 3.kuca ok, ali R Merkur u Ribama, em retro, em u padu. Strijelac katastrofa, Ma0Sa i Ur u njemu, i skoro svi u losem aspektu sa Me?
Sta mislite?

kaiserin
15-10-2012, 14:19
Meni ni ne pada na pamet da polazem vozacki, nervozna sam po prirodi, a ne bih podnela da povredim nekog..Me u ribama, jos u 12.toj, sve sa kvadratimaa..no no

virgos
15-10-2012, 15:24
meni već 20.čas.. i još nit sam sigurna,niti vozim da ne napravim grešku svako malo:(
ima li neko ME r.i u 8. polju(il u lavu) i kako to izgleda u vožnji:confused:

ginger
24-10-2012, 00:43
ja bi gledala mjesec- reakcija osobe na situaciju i kakve aspekte prima isti.
onda generalno asc i znak..pa merkur zadnji

znam žensku osobu koja ima 3 polje na algolu, vladar Ve 90 Pl., Me retro u Sag- imala je tešku prometnu nesreću kao dijete. danas je ok.
dakle, ona vozila nije, vozila je majka čini mi se...

virgos
27-10-2012, 22:51
hm..ja trebam izaći na polaganje za 15 tak dana,a i dalje pravim početničke "greške,meni fali koncentracija,odlutam..e sad je li to zbog Neptuna ili Mo u blizancu ne znam..