zaista mi je nephodno [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : zaista mi je nephodno

jupiter
03-02-2009, 23:34
da,ni sama ne znam sta se desava u proteklih 6godina,ne uspevam da se zaposlim,sve je to varijanta,bez prijavljivanja,minimalne plate,ponekad i bez nje.Takodje u ljubavi,pravi haos, prekid veze od godinu dana,i sve nesto prolazno?Ima li sanse da nesto krene?pozz svima

shvatila sam da tema vec postoji,moja greska.

mikica
03-02-2009, 23:43
mogu ti samo reci da te shvatam kad je taj prekid u pitanju,zalosno,i ja sam iz istog izasla prije nekoliko dana,svaki dan se borim sama sa sobom,ali kako ide vrijeme bice bolje...

jupiter
03-02-2009, 23:57
Borimo se,koliko letimo,toliko i padamo,ali idemo napred!!!

bilja
04-02-2009, 18:32
Nedajte se cure jos ste vi mlade

Andreina
04-02-2009, 19:54
da,ni sama ne znam sta se desava u proteklih 6godina,ne uspevam da se zaposlim,sve je to varijanta,bez prijavljivanja,minimalne plate,ponekad i bez nje.Takodje u ljubavi,pravi haos, prekid veze od godinu dana,i sve nesto prolazno?Ima li sanse da nesto krene?pozz svima

Vladar tvog 6 polja je UR koji se trenutno nalazi u 7 polju. UR je po prirodi nepredvidljiv tako da kod tebe poslovna situacija uvek ce biti podlozna promenama (cesto nagle, kao grom iz vedrog neba). Mislim da bi bila uspesnija kad bi pocela neki biznis (UR u 4 polju - dom, porodica) a kako je 4 polje u znaku Strelca, to moze biti vezano za inostranstvo. U 4 polju se nalazi i NE (alkohol) pa mozda bi ti dobro isla trovina upravo stranim alkoholnim picima. NE je jaci i zbog toga sto se nalazi na 24' (stepen Riba ciji je vladar NE). Razmisli o ovome...

U svakom slucaju bice promena na poslovnom planu kada UR bide izasao iz znaka Riba (2011) a jos vise kada bude u konj. sa tranzitnim JU (u znaku Ovna). Bices odlucnija a i finansije ce biti izrazenije jer je 8 polje tudji novac koji dobijamo. Ali o tom potom.

Ovo je samo onako generalno, treba tu dublja analiza.

jupiter
04-02-2009, 20:02
Andreina,hvala ti na odgovoru,kada budes imala vremena,ako mozes baci pogled na situaciju u ljubavi.pozz

zulfica
04-02-2009, 20:49

ne brini racunaj da ce od aprila da ti krene sve mnigo bolje i intenzivnije planete se namestaju bas u poljima koje donose posao ljubav i sl,uzivaj!

jupiter
05-02-2009, 14:32
zulfica,hvala ti na odgovoru,cekacu i april,a onda cu tek poceti da uzivam.pozz:)

jupiter
29-11-2009, 17:32
Vladar tvog 6 polja je UR koji se trenutno nalazi u 7 polju. UR je po prirodi nepredvidljiv tako da kod tebe poslovna situacija uvek ce biti podlozna promenama (cesto nagle, kao grom iz vedrog neba). Mislim da bi bila uspesnija kad bi pocela neki biznis (UR u 4 polju - dom, porodica) a kako je 4 polje u znaku Strelca, to moze biti vezano za inostranstvo. U 4 polju se nalazi i NE (alkohol) pa mozda bi ti dobro isla trovina upravo stranim alkoholnim picima. NE je jaci i zbog toga sto se nalazi na 24' (stepen Riba ciji je vladar NE). Razmisli o ovome...

U svakom slucaju bice promena na poslovnom planu kada UR bide izasao iz znaka Riba (2011) a jos vise kada bude u konj. sa tranzitnim JU (u znaku Ovna). Bices odlucnija a i finansije ce biti izrazenije jer je 8 polje tudji novac koji dobijamo. Ali o tom potom.

Ovo je samo onako generalno, treba tu dublja analiza.

Evo Andreina mi je preporucila da se bavim privatnim biznisom-alkoholna pica.Mozda bi nesto povezano sa mojom venerom dalo neke rezultate?

markobgd
29-11-2009, 19:59
pa ti u poslednjih 9 godina ne mozes da napredujes ;D
prvi ti je saturn iz raka kvadrirao natalnog saturna... dobro, tad i nisi mogla nesto da zelis mnogo posao, al to je takodje neki period odrastanja. kod tebe je tad pochelo osamljivanje, ... njegovim tranzitom kroz 11tu kucu, plus neke karmicke veze jer dispozitor mesec se nalazi u petoj u jarcu a saturn radi opoziciju... pa je verovatno dolazilo i do prekida.

onda saturn u lavu konjunkciju sa venerom pravio (opet je saturn u padu), venera vladar 10te i trece + druge + devete.. verovatno je dosao kraj faxa, mozda na pozitivan mozda na negativan nachin.
uglavnom, sigurno je da si imala mnogo manje para, mnogo losije se osecala pishicki, itd............ nemogucnost da napredujes (u isto vreme 90 na marsa/plutona/jupitera).

dalje, onda kroz asceedent, na sunce, pa opet nisi mogla da dodjes do izrazaja + kvadrirao ti urana vladara seste + i on sam kao suvladar seste mogao je samo te poslove da ti donese..slabo placene.

i sad je konachno u vagi, al se vraca opet u devicu na kratko.... tako da nece biti potpuno okej do tamo sledece godine septembra...

ono sto mozesh sad da ochekujes je nova ljubav, kad uran promeni smer... drugog decembra, a saturn je u vagi... (nat. saturn u vagi) + posto je uran vladar 6te promenu na pozitivnu na poslu, jer je u natalu kod tebe takodje direktan. to ce biti iznenadne i neocekivane promene.

jupiter ulazi u ribe, kachi ti sedmu u februaru, to ce verovatno da ili dovede te do veze, ili postojecu vezu ojacha.

tip bi trebao da bude, skorpijski, da zivi negde blizu tebe, ili da ga upoznas na putovanju (autobus, itd).

sto se tiche tvog zanimanja, mc vaga, 6ta vodolija), uran u strelcu, jupiter u skorpiji (do nekle rade recepciju .. sto je okej).
venera u 12toj dispozitor sunce na asc.
To su aspekti:
a ja bih protumachio da ce to biti u simbolici venere u 12toj, neki lep posao, bez previshe kontakata sa ljudima, zatvorena institucija.... gde ces ti moci da napredujes u menadzera.... to bi trebalo drugim prelaskom saturna preko ovog merkura da ti se ostvari. (me vladar 10te, prve, dispozitor sunca na asc, u recepciji sa venerom).

saturn0pluton + vladar 6te u 4toj... moze biti da ce ti posao biti ili blizu kuce, ili da ces raditi od kuce, ili da ces raditi u svom rodnom kraju...ta neka simbolika ;D

generalno, krece ti bolji period ;) uzivaj. :D

xenijajajaja
29-11-2009, 20:08
e pa sad je transitni jupiter u tvom 6-om polju sto bi trebalo da da posao ali u kvadratu sa tvojim marsom sto usporava tu akciju. za jedno 4 jupiterova stepena nema kvadrata pa bi trebala neki dobar posao da nadjes ili zapocnes.
sto se ljubavi tice venera je u natalnoj 12 sto nije bas povoljno za ljubavne veze , plus je u kvadratu sa tvojim marsom ali transitna venera ti ulazi u petu za mesec dva tako da to mozda da nesto

a uran vl.6 ti je u 4oj sto daje nasledne probleme u vezi krvnih sudova al nista ozbiljno kod tebe u vezi toga ..mesec u jarcu saturn kvadrat ,stoji ti majka tipa saturna i mozda je imala neki tumor ili slicno..mozda smrt majke?

jupiter
29-11-2009, 21:04
pa ti u poslednjih 9 godina ne mozes da napredujes ;D....

markobgd-studiranje se oduzilo i bilo je negativno ,jer sam zavrsila nakon 5 god.od roka.Poslove koje sam radila menjala sam ih i radila 5god. neprijavljena sa min.platom i neredovnom.Sa karmickim vezama sam zavrsila.Sada sam verena i zivim sa skorpijom,ali ne iz mog rodnog kraja.Sada u novoj sredini sve pocinjem ispocetka...i trazenje normalnog posla.A period jako los je poceo od 2001(na svakom planu).
Tako da mislim da je sada vreme za bolje dane.

e pa sad je transitni jupiter u tvom 6-om polju sto bi trebalo da da posao ali u kvadratu sa tvojim marsom sto usporava tu akciju. za jedno 4 jupiterova stepena nema kvadrata pa bi trebala neki dobar posao da nadjes ili zapocnes.
sto se ljubavi tice venera je u natalnoj 12 sto nije bas povoljno za ljubavne veze , plus je u kvadratu sa tvojim marsom ali transitna venera ti ulazi u petu za mesec dva tako da to mozda da nesto

a uran vl.6 ti je u 4oj sto daje nasledne probleme u vezi krvnih sudova al nista ozbiljno kod tebe u vezi toga ..mesec u jarcu saturn kvadrat ,stoji ti majka tipa saturna i mozda je imala neki tumor ili slicno..mozda smrt majke?

Kod mame nije bilo tumora,ziva je sa solidnim zdravstvenim stanjem.

xenijajajaja
29-11-2009, 22:03
aa dobro lupila sam ne mora taj kvadrat to uvek sam po sebi

jupiter
29-11-2009, 22:10
ok,ovde anliziramo,ucimo i pomazemo :)

markobgd
29-11-2009, 22:17
heh, pa fora je sto je spora planeta naisla u nepovoljnom uglu ka tvojim nacickanim planetama u vagi,skorpiji ...
jupiterov tranzit kroz sestu moze samo da ti donese zelju za novim poslom i pregovore eventualne, al sve dok je uran retro nist :D
mada jupiter slabo donosi pri aktivaciji kuca, sem ako ta kuca nije znak u kome se on oseca dobro,ili ako recimo dispozitor tog znaka se ne nalazi u znaku u kome se jupi oseca dobro (barem iz mog iskustva).
i uvek u tom slucaju kad je jupiter peregriran mora da postoje i drugi aspekti da pripomognu, inache se sve zavrshi na planiranju/zeljama (pogotovo u vodoliji).

zato extremno povoljan period sledece godine za tebe za udaju...
negde ce jupiter napraviti i trigon sa marsom u skorpiji..pa eto ;)
posla ce biti, saturn ce ti doneti stabilnije prihode dok bude bovario u vagi ;D

jupiter
29-11-2009, 22:44
Zar meni nije ju u I solarnoj-natalna VI?
Zato ja cekam 2010 za vencanje-samo da utvrdimo najpogodniji period.
A moji silni razgovori za posao mozda kasnije daju rezultate.

jupiter
03-12-2009, 13:36
sada sam gledala i od marta 2010 do 2012 neptun 90 MC-
citajuci ovo daje obmane, profesionalne nepogodnosti,gubici zobog prevara,laznih prijatelja...