Astrobilly natal [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Astrobilly natal

Billy
04-11-2008, 10:45
Evo moje karte,pa ko voli nek' izvoli.:D

http://i46.servimg.com/u/f46/15/36/96/14/billy11.gif

skorpija_strelac
04-11-2008, 23:02
Bili, ja bih tako volela da ti se revansiram za tumacenje ali me tvoja natalna skroz zbunjuje:D...
Rak/lav....vladar horoskopa u 12 u raku
....pa ovaj lep Mesec na asc u raku osecajan ...a pored ovaj Saturn...sklonost depresivnim mislima? pa naglasena 12 kuca...i sama to imam pa ne znam da li si neki samotnjak, kriminalac ili si u inostranstvu, ili radis nesto u simbolici 12 kuce.....nista ne mogu da povezem...pa lep Merkur u 11 u blizancima...sekstil Mars...lepo se izrazavas....
sacekajmo ove sto znaju a tebi hvala sto si pogledao moju natalnu

mysty
04-11-2008, 23:34
suvi genije..............ali bre skroman....a to nije dobro..............bar ne u njegovom slucaju

Billy
05-11-2008, 00:03
suvi genije..............ali bre skroman....a to nije dobro..............bar ne u njegovom slucaju
:o De,de..Sad baš...Pera kojot super genije :D.
Misliš li da ne bih trebao da budem skroman? Zašto to misliš? Reci mi,reci mi...E,da.I ono oko vladara,zbunila si me kada si rekla da mi XII poljem vlada i MO.Ne razumem zbog čega.

Bili, ja bih tako volela da ti se revansiram za tumacenje ali me tvoja natalna skroz zbunjuje:D...
....pa ovaj lep Mesec na asc u raku osecajan ...a pored ovaj Saturn...sklonost depresivnim mislima? pa naglasena 12 kuca...i sama to imam pa ne znam da li si neki samotnjak, kriminalac ili si u inostranstvu, ili radis nesto u simbolici 12 kuce.....nista ne mogu da povezem...pa lep Merkur u 11 u blizancima...sekstil Mars...lepo se izrazavas....
Veruj mi da sam i sam zbunjen svojom kartom.Neke stvari mogu da povežem,jer sebe poznajem,jeli,ali veliki deo karte tek predstoji da se otvori,a ja ne znam šta će to biti.Sve mi je umetnuto i zatvoreno i nadam se skorom razrešenju misterije.Čak su mi i neki dobri astrolozi pričali,pričali i pričali i opet mi niko ništa nije rekao.Te sam zatvoren,te sam ozbiljan,te sam povučen,a ja sve suprotno od toga.Otvoren kao bukvar,dobro ozbiljan jesam,ali samo po pitanju teme egzistencije kao i većina i nikako nisam povučen,volim da izlazim,da se družim...Eh...

mysty
05-11-2008, 00:10
volim da izlazim,da se družim...Eh... __________________

hahahhaha ovo u prevodu znaci...dok se na navukoh na internet astrologiju.........:D
Ja koliko sam skapirala gledaju se vladari oba znaka...recimo da ti je Mo zamenik Me....
Kada se smorisis pricom,ti krenes da se ljubavises:Dhehehehe tj.da kada ti se ne prica....radis khm......

Nisam jedina koja je pohvalila tvoj potencijal:psto ovi Lavovi vole da ih hvalis............:pcudo

skorpija_strelac
05-11-2008, 00:13
Veruj mi da sam i sam zbunjen svojom kartom.Neke stvari mogu da povežem,jer sebe poznajem,jeli,ali veliki deo karte tek predstoji da se otvori,a ja ne znam šta će to biti.Sve mi je umetnuto i zatvoreno i nadam se skorom razrešenju misterije.Čak su mi i neki dobri astrolozi pričali,pričali i pričali i opet mi niko ništa nije rekao.Te sam zatvoren,te sam ozbiljan,te sam povučen,a ja sve suprotno od toga.Otvoren kao bukvar,dobro ozbiljan jesam,ali samo po pitanju teme egzistencije kao i većina i nikako nisam povučen,volim da izlazim,da se družim...Eh...

venera vladar 4 u 12 u konjukciji sa vladarem druge...u raku
jel bi to moglo da bude selidba u neke daleke morske krajeve zbog posla....120 ur iznenada....
masta mi proradila u ponoc:D
a i inspirisana sam sopstvenom natalnom:)

malo lupam oprostite

mysty
05-11-2008, 00:15
ne lupas vec ucis...........

Billy
05-11-2008, 00:16
venera vladar 4 u 12 u konjukciji sa vladarem druge...u raku
jel bi to moglo da bude selidba u neke daleke morske krajeve zbog posla....120 ur iznenada....
masta mi proradila u ponoc:D
a i inspirisana sam sopstvenom natalnom:)

malo lupam oprostite
Ne,ne lupaš,logika tako nameće.Međutim,ja ne bih uopšte voleo da idem preko,sviđa mi se ovde gde sam.To je verovatno zbog umetnutog raka,koji nekako potajno voli svoju domovinu.

A Mysty daj bre da malo čitam te strane gde me pohvališe,ja to ne vide...:D

skorpija_strelac
05-11-2008, 00:25
sto ne bi da odes?

vrh 6 u strelcu
Ju u 11
a dispozitor Ve u 12 opet

ali taj Mo je vise u 1 nego u 12 jel tako gledate?

dadiska
05-11-2008, 00:29

A sta to tebi nije jasno? ;)

Billy
05-11-2008, 00:39
A sta to tebi nije jasno? ;)
Oooo,Dadili! Znaš ti koliko sam ja znatiželjan i koliko volim da kopam. Ti si dala sjajno tumačenje,ali ja želim još,još,još...:p

E,sad za škorpiju odgovor. Rak inače predstavlja dom,domovinu,okruženje iz kog potičeš,tu su mi i SU i MO i VE,sve moje emocije,sve ljubavi i mesto gde ja mogu da dođem do izražaja su upravo ova država i mesto boravka.Ako i izuzmemo ovu simboliku,previše kvadrata tu ima koji koče,a i sam SA na asc koji ne dozvoljava baš mnogo eksperimentisanja.

dadiska
05-11-2008, 00:44
Da, znam da zelis znati jos, ali sta konkretno? :)

Billy
05-11-2008, 00:51
Da, znam da zelis znati jos, ali sta konkretno? :)
E to je problem...Konkretizovati stvari...Osećam da mi nešto nedostaje i da je potreban neko ko će mi osvetliti put (ipak moj Jupi ne može sam ništa),ali ne znam šta...Pokušaću slikovito da objasnim: kao kada obučeš nešto tesno,pretesno i ne možeš pola sata to nešto da skineš sa sebe...E,tako ja doživljavam sebe.Potrebno mi je nekakvo usmerenje,jer ja lutam,radim sve i svašta i probam sve i svašta i istražujem sve i svašta...Gde ću i na čemu se zaustaviti? Ne želim da lutam celog života,a opet,svaka jednoličnost me ubija...Da ja odem kod psihijatra malo,a?:)

mysty
05-11-2008, 00:53
E to je problem...Konkretizovati stvari...Osećam da mi nešto nedostaje i da je potreban neko ko će mi osvetliti put (ipak moj Jupi ne može sam ništa),ali ne znam šta...Pokušaću slikovito da objasnim: kao kada obučeš nešto tesno,pretesno i ne možeš pola sata to nešto da skineš sa sebe...E,tako ja doživljavam sebe.Potrebno mi je nekakvo usmerenje,jer ja lutam,radim sve i svašta i probam sve i svašta i istražujem sve i svašta...Gde ću i na čemu se zaustaviti? Ne želim da lutam celog života,a opet,svaka jednoličnost me ubija...Da ja odem kod psihijatra malo,a?:)

ma joooooooookkkkk :pna pravom si mestu ne menjaj kanal:D

skorpija_strelac
05-11-2008, 00:58
ja ti kazem da treba da se odselis daleeeko....vrlo moguce da mi sa ovakvim 12. kucama treba da se odselimo da ne bismo zavrsili ne daj boze u nekoj instituciji zatvorenog tipa:D

Billy
05-11-2008, 01:01
ma joooooooookkkkk :pna pravom si mestu ne menjaj kanal:D
šššššššššššššššššššššš...n..ššš...menja....ššššššš...ka....ššššš...l...šššššššššššš
Ček da podesim antenu...:D

skorpija_strelac
05-11-2008, 01:13
E,sad za škorpiju odgovor. Rak inače predstavlja dom,domovinu,okruženje iz kog potičeš,tu su mi i SU i MO i VE,sve moje emocije,sve ljubavi i mesto gde ja mogu da dođem do izražaja su upravo ova država i mesto boravka.Ako i izuzmemo ovu simboliku,previše kvadrata tu ima koji koče,a i sam SA na asc koji ne dozvoljava baš mnogo eksperimentisanja

ali ako je taj rak-domovina smesten u 12 mozda je ta domovina daleko? posto je ukljeseten mozda je to nesto kasnije u zivotu?

mysty
05-11-2008, 01:14
šššššššššššššššššššššš...n..ššš...menja....ššššššš...ka....ššššš...l...šššššššššššš
Ček da podesim antenu...:D
eh ali antena je cudna...sve bi,i odmah bi.....znas taj Sa je dobar za izgled pod stare dane....

Billy
05-11-2008, 01:20
E,sad za škorpiju odgovor. Rak inače predstavlja dom,domovinu,okruženje iz kog potičeš,tu su mi i SU i MO i VE,sve moje emocije,sve ljubavi i mesto gde ja mogu da dođem do izražaja su upravo ova država i mesto boravka.Ako i izuzmemo ovu simboliku,previše kvadrata tu ima koji koče,a i sam SA na asc koji ne dozvoljava baš mnogo eksperimentisanja

ali ako je taj rak-domovina smesten u 12 mozda je ta domovina daleko? posto je ukljeseten mozda je to nesto kasnije u zivotu?
Pa...bio sam isključiv,a znam za "nikad ne reci nikad".Možda ko zna,ali me zaista apsolutno ništa ne vuče u inostranstvo.Doduše,voleo bih da obiđem neka istorijska mesta,ali samo da ih obiđem...:D

Mysty,ova antena nema mnogo vremena za čekanje.Ipak je to antena,a ona izlazi iz mode...:D Hm,a što se SA tiče,sigurno je da ću imati prelepu protezu u čaši jednog dana...:p

mysty
05-11-2008, 01:21
Mysty,ova antena nema mnogo vremena za čekanje.Ipak je to antena,a ona izlazi iz mode...http://astro.axisdraw.com/forum/../images/smilies/biggrin.gif Hm,a što se SA tiče,sigurno je da ću imati prelepu protezu u čaši jednog dana...http://astro.axisdraw.com/forum/../images/smilies/tongue.gif

hahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaa

neke stvari su vecne......i uvek upotrebljive.....ako bi da menjas....menjaj raka za lava..........

Billy
05-11-2008, 01:28
Mysty,ova antena nema mnogo vremena za čekanje.Ipak je to antena,a ona izlazi iz mode...http://astro.axisdraw.com/forum/../images/smilies/biggrin.gif Hm,a što se SA tiče,sigurno je da ću imati prelepu protezu u čaši jednog dana...http://astro.axisdraw.com/forum/../images/smilies/tongue.gif

hahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaa

neke stvari su vecne......i uvek upotrebljive.....ako bi da menjas....menjaj raka za lava..........
Eeeee,samo da naučim još par stotina trikova i biću na dobrom putu da to ostvarim...

'Ajmo ljudi,zar vam je karta toliko nezanimljiva?:(

Vojvotkinja
06-11-2008, 23:20
vala kad vidim taj Ma u Lavu..sva se najezhim...strunim se...

Billy
06-11-2008, 23:30
vala kad vidim taj Ma u Lavu..sva se najezhim...strunim se...

Što?:confused: Jel' to opasno nešto po druge ili po mene?

skorpija_strelac
06-11-2008, 23:31
sta znaci "strunim se ":D

Billy
06-11-2008, 23:45
sta znaci "strunim se ":D
E,dobro pitanje.Stvarno šta znači to?

selena
06-11-2008, 23:49
zašto imam osječaj da nisi početnikk već vrstan znalac astrologije????
kako stojiš sa direkcijama i budućim događajima?

skorpija_strelac
06-11-2008, 23:51
bili pocetnik...hahaha.....

selena
06-11-2008, 23:53
pa oitam jer ga ne poznam osobno kao neki od vas vjerovatno???

skorpija_strelac
06-11-2008, 23:54
ja ga ne poznajem:D

ali mi je tumacio ponesto i to vrlo logicno

Billy
07-11-2008, 00:03
:D Ne poznajem nikog sa ovog foruma,bar mislim...Ne smatram sebe za vrsnog astrologa i nemojte mi sad pričati o skromnosti i bla,bla,bla...Intenzivno sam počeo ovim da se bavim od kada sam se registrovao na ovom forumu,sad će godinu dana.Prikupljao sam podatke,učim i imam još puno toga da savladam.Sa prognozama,loše stojim jer sam brzoplet i čim nešto vidim,već je hoj-haj,pa lupam k'o otvoren prozor.Dakle,znam neke stvari,ali imam još mnogo da učim da bi uopšte postao astrolog,a o vrsnom i da ne govorim.:D

Megara
07-11-2008, 01:20
Jao astrobilko, pa tvoj Mesec egzaktno na mom Ascedentu.:D

Juuu, pa imamo i So0Mo, a i Mo0Ve.:D

Pa egzaktno Ma60Pl:eek: , pa još jednom za stepen egzaktno Ma0Pl:eek:...ja više ne smem da gledam tvoj natal....odohhh....:D

mysty
07-11-2008, 01:23
:Dhhehehhehehe Megara ne idi......ovo zelim da citam.............

Megara
07-11-2008, 01:27
:Dhhehehhehehe Megara ne idi......ovo zelim da citam.............Mudrice!:D
Prvo sam buljila u njegovu kartu, misleći da je u pitanju ONA.:D

Onda skontam kako osoba piše u muškom rodu...:p

I odjednom, svi aspekti iz uporednog dobiše novo značenje.:5rotfl:

p.s. uvek pogledam uporedni sebe i osobe kojoj gledam, da ne bih zbog Neptuna nešto ishalucinirala.

mysty
07-11-2008, 01:30
Mudrice!:D
Prvo sam buljila u njegovu kartu, misleći da je u pitanju ONA.:D

Onda skontam kako osoba piše u muškom rodu...:p

I odjednom, svi aspekti iz uporednog dobiše novo značenje.:5rotfl:

p.s. uvek pogledam uporedni sebe i osobe kojoj gledam, da ne bih zbog Neptuna nešto ishalucinirala.

:Deh.....

neptun je cudo..................

Megara
07-11-2008, 01:35
A gde sad nestade muško br. 2 ovog foruma?:D

E da, nisam znala koliko je gadan Neptun dok ga nisam na svojoj koži osetila- UŽASAN JE!!!:mad:

Hoću da nestane iz Sunčevog sistema.:p

skorpija_strelac
07-11-2008, 01:37
:D
da procitam nesto lepo konacno
posle onih kancerogenih tema i nesrecno-ljubavnih:p

mysty
07-11-2008, 01:37
moj je u trecoj............ko me shvati..........dobija tortu..............:D

Megara
07-11-2008, 01:41
:D
da procitam nesto lepo konacno
posle onih kancerogenih tema i nesrecno-ljubavnih:p
Pa nije ni ovde sreća.
Vidiš da me bili ignoriše.:D

moj je u trecoj............ko me shvati..........dobija tortu..............:D
Ma moj je još i dobro postavljen ( vladar 9. u 6.- zarada od fakulteta, pa se još uklopilo u medEcinu)...ali Ne 60 Ve...hehehe...kako bih rado jednog idealnog, ako može! Ali nema idealnog po mojoj meri...ali sad kad nađoh bilija... :p

Billy
07-11-2008, 09:44
Pa nije ni ovde sreća.
Vidiš da me bili ignoriše.:D

Ma moj je još i dobro postavljen ( vladar 9. u 6.- zarada od fakulteta, pa se još uklopilo u medEcinu)...ali Ne 60 Ve...hehehe...kako bih rado jednog idealnog, ako može! Ali nema idealnog po mojoj meri...ali sad kad nađoh bilija... :p
:5rotfl:paaaa,nisam još za baciti...Da,stvarno je interesantna ova sinastrija...:D Sa MA i PL,ne mož' da omane... Sinoć sam se komirao ranije,pa sam propustio ove postiće...

Megara
07-11-2008, 10:15
Da, simpatično...posebno što nam je raspored kuća sličan pa je i tebi kao i meni Mars vladar 5. polja, a i Pluton može u to ime da se promatra...

Billy
07-11-2008, 10:31
Da, simpatično...posebno što nam je raspored kuća sličan pa je i tebi kao i meni Mars vladar 5. polja, a i Pluton može u to ime da se promatra...
Jedino što bi me tvoja VE razbila na komadiće...:D

Megara
07-11-2008, 11:10
Što?:) Ne znam kome bi bilo lošije po pitanju moje Venere, tebi ili meni!?:D

Inače, iskreno me zanima zašto misliš to o mojoj Veneri?:)

Billy
07-11-2008, 11:15
Što?:) Ne znam kome bi bilo lošije po pitanju moje Venere, tebi ili meni!?:D

Inače, iskreno me zanima zašto misliš to o mojoj Veneri?:)
Moja je u raku,peregrin,dok je tvoja jaka,nije u lošem dostojanstvu.Moja bi se zavukla ispod jorgana,a tvoja je slobodna i pokretna.:D

Megara
07-11-2008, 11:36
Moja je u raku,peregrin,dok je tvoja jaka,nije u lošem dostojanstvu.Moja bi se zavukla ispod jorgana,a tvoja je slobodna i pokretna.:D:5rotfl: Ma, kada čovek ume da ispolji emocije nije bitno da l' je pod jorganom.

A šta fali tvojoj Veneri- lepa je, u Raku, pa dispozicijom dolazi na Mesec u domicilu...ma super bre, to ne može da bude nikako loše...a šta ti radi ovaj Saturn kad ispoljavaš emocije, je l' te koči?

Billy
07-11-2008, 23:15
:5rotfl: Ma, kada čovek ume da ispolji emocije nije bitno da l' je pod jorganom.

A šta fali tvojoj Veneri- lepa je, u Raku, pa dispozicijom dolazi na Mesec u domicilu...ma super bre, to ne može da bude nikako loše...a šta ti radi ovaj Saturn kad ispoljavaš emocije, je l' te koči?
Ne.Njegova svrha mi je potpuno nepoznata izuzev što mi daje ozbiljnost prema životu i egzistenciji.A generalno sam jako neozbiljan.Ne libim se da kažem šta mislim,šta osećam...Trebao bi definitivno da me koči,ali ne.Njegova uloga je ovde potpuno drugačija,a kakva konkretno,mislio sam da će mi neko od vas to reći.:D

Megara
07-11-2008, 23:36
Ne gubi iz vida da ti je Mesec u raku ...nema veze što je uz Mesec, ne može Saturn svaki Mesec da parališe...čak ni u kvadratu...e da, još nešto, kojom brzinom stvaraš emocije prema devojci...može i tako da se ispolji- da ti treba malo više vremena?

Billy
07-11-2008, 23:58
Ne gubi iz vida da ti je Mesec u raku ...nema veze što je uz Mesec, ne može Saturn svaki Mesec da parališe...čak ni u kvadratu...e da, još nešto, kojom brzinom stvaraš emocije prema devojci...može i tako da se ispolji- da ti treba malo više vremena?
Na žalost,ni to se ne dešava.Planem kao šibica,mada se taj žar slično tako i ugasi. Zaljubim se brzo,onda to nešto traje,sve je super i odjednom počinjem da se hladim i kraj...Nisam do sada uspeo izdržati dužu vezu od 10 meseci :eek:.Sa prijateljstvima je već drugačije,ima ih koja traju već i više od 15 godina...

Vojvotkinja
08-11-2008, 00:00
zaboga, 'ocete li se uzet na kraj...

Megara
08-11-2008, 00:13
Na žalost,ni to se ne dešava.Planem kao šibica,mada se taj žar slično tako i ugasi. Zaljubim se brzo,onda to nešto traje,sve je super i odjednom počinjem da se hladim i kraj...Nisam do sada uspeo izdržati dužu vezu od 10 meseci :eek:.Sa prijateljstvima je već drugačije,ima ih koja traju već i više od 15 godina...
Hmm, aj' da kažemo da to za brzo stvaranje emocija i ima osnova- Mars vladar 5. polja, ali zašto gašenje emocija kad je uz Mesec Saturn? To me buni...koliko sam ja upućena, svaki aspekt Saturna sa planetama emocija daju njima (emocijama) trajnost, samo je pitanje propratnih efekata.
Znam ljude koji imaju žestoko ugrožen Mesec i Veneru pa ipak iskazuju kontinuitet u emocijama i to višegodišnji...baš si ti neki težak slučaj...astrološki.:D;)

zaboga, 'ocete li se uzet na kraj...
Čekaj Vojo, vidiš da procenjujem čoveka...ne mogu ja to tako na brzinu...imam li stelijum u Vagi ili nemam?:p:D

Vojvotkinja
08-11-2008, 00:15
e pa, odoh ja laganeze..da vi ne smetam...
a prichepi mu taj Ma u Lavu ka' Boga te molim:4lol::4lol:

Billy
08-11-2008, 00:16
Hmm, aj' da kažemo da to za brzo stvaranje emocija i ima osnova- Mars vladar 5. polja, ali zašto gašenje emocija kad je uz Mesec Saturn? To me buni...koliko sam ja upućena, svaki aspekt Saturna sa planetama emocija daju njima (emocijama) trajnost, samo je pitanje propratnih efekata.
Znam ljude koji imaju žestoko ugrožen Mesec i Veneru pa ipak iskazuju kontinuitet u emocijama i to višegodišnji...baš si ti neki težak slučaj...astrološki.:D;)

Čekaj Vojo, vidiš da procenjujem čoveka...ne mogu ja to tako na brzinu...imam li stelijum u Vagi ili nemam?:p:D
Jes' vala Vojo,polako...Dok malo prodivanimo...

Nemam pojma,možda mi Uran pravi tu zbrku?

Megara
08-11-2008, 08:35
Da, Uran lako...ti mu dođeš neki vagabund s tim aspektom :), ali daće ti on i ljubavne brige tu nema spora ( tvoju patnju, pre ili kasnije)....znam nekoliko ljudi sa tim aspektom- jedan momak je kao ti- teško održi kontinuitet veze, a jedan ima ženu koja ga stvarno emotivno maltretira...biraj ta ti draže od ova dva... ne volim Urana ni u lepom aspektu sa Mesecom i Venerom.

Vindex
08-11-2008, 14:48
astrobilly ti mora da imaš super odnos sa ocem. ti si žensko jel tako ?

thalatte
08-11-2008, 16:17
Ne astrobilly je dečkić...viš da se Megi skoro zaljubila :D (mala šala)

Billy
08-11-2008, 22:12
astrobilly ti mora da imaš super odnos sa ocem. ti si žensko jel tako ?
Ne,ja sam muško,kao što pepuuu reče,a sa ocem sam oduvek imao skoro samo formalni odnos.Tek smo se od skoro malo zbližili.

Megara,naravno da znam da se ti šališ i da ćemo se uzeti i da ćemo imati puuuuuuuno dece...;)

Mjau,mjau...:D

vilenija
21-06-2009, 22:28

smem da se ubacim?

planeta emocija, kao i planeta odnosa su u raku kardinalnom znaku: emocije planu, formira se odnos, ali nedostaje trajnosti...dispozitor Ve je Mo koji je pak u svom znaku i bez nekih znacajnih aspekata, sto ne olaksava stvari...
Mo je inace vrlo promenljiv, a ovde nema neke planete koja bi mu dala stabilnost...
Ve je spaljena, a asntiscija sa Me u blizncima pokazuje sklonost verbalnom udvaranju...
da prevedem: nas dragi Bili voli mnogo da prica/pise o odnosima dok mu praksa ide slabije...
Mo i Ve u XII = sve dok je nesto tajno i nejasno zanimljivo je...

Sa je u I, vrlo blizu ASC...on daje pecat ponasanju...ima neceg hladnog i suzdrzanog u Bilijevom predstavljanju svetu, odn. ponekad ga drugi vide kao suvise krutog i neemotivnog...maniri su mu ponekad malo neobicni (Sa u svom izgonu)...
medjutim, progresijama i direkcijama, ovaj Sa se prevazilazi, tako da verujem da je Bili vec uspeo da izmeni znatno svoje ponasanje...i da je na scenu stupio Ma u lavu koji mu daje dosta zivosti (i sexipila :p )

Scarlet
21-06-2009, 22:41
Nije samo to u pitanju nego i 5. i 7. kuca. Mars vlada 5. i kvadriran je od Jupitera sto je cesto mnostvo veza ili kvantitet naustrb kvaliteta i trajnosti. Dispozitor odlazi u 12. pa je epilog price vec poznat. Vladari 7. su u egzaktnom kvadratu, a koji god da se posmatra ne govori o trajnosti, jer Sa kao vladar 7 kvadriran od Urana govori o prekidima veza, teskom vezivanju, itd. a Uran kao vladar 7. u kvadratu sa Sa govori slicno ... tesko vezivanje, veze vremenski a i na drugi nacin ogranicene. Odnosno, trebalo bi na specifican nacin da se ispuni simbolika ovog polja pa da bi prvi odnos opisan 7. bio trajan, a i odnosi uopste (jer je to sve 7).
Ovo je bilo ukratko :)

Ramona
21-06-2009, 22:52
MO jeste promjenjiv ali mislim da je jako znacajno sto je na ASC-u i u aplikaciji je sa SA; SO i VE u Raku u XII a opet MA u Lavu ~ mislim da Billy puca od svog ponosa ~ veze mozda nisu trajale dugo ali nisu bile ni zanemarive ~ rekla bih da si ih sve ipak duboko prozivio a i dalje tezis ka idealnoj.. http://www.topsmileys.net/smilies/ashamed0007.gif (http://www.topsmileys.net)

vilenija
21-06-2009, 23:32
pa sad...kako se uzme...
TA kaze da Mo nije na ASC, kao ni da nije u konjunkciji sa Sa...
i mislim da nije stvar ponosa, bar ne u onolikoj meri koja se srece kod muskaraca :p ...ne plasi se on da ce mu muskost biti ugrozena...
mislim da on ima odredjeni strah da ga emocije zarobiti i na neki nacin upravljati njime...
sto nije iskljuceno da se i desavalo...sva sreca pa nisu dugo trajale :D...

Ramona
21-06-2009, 23:38
pa sad...kako se uzme...
TA kaze da Mo nije na ASC, kao ni da nije u konjunkciji sa Sa...
Kako mislis po TA nije? Tamo ne vrijedi ono na kraju kuce vec ima uticaj sljedece ili..?
A za konjunkciju mislis presirok orbis?

vilenija
22-06-2009, 00:00
Kako mislis po TA nije? Tamo ne vrijedi ono na kraju kuce vec ima uticaj sljedece ili..?
A za konjunkciju mislis presirok orbis?

da bi planete bile u aspektu (da bi se gledale u prevodu) moraju da budu u odgovarajucim znacima u aspektu od 60*, 90*, 120* ili 180*
konjunkcija ili spajanje moze da se desi samo planetama koje su u istom znaku...

Ramona
22-06-2009, 00:08
Nisam to znala.. Onda po TA ni kod mene SO i MA nisu u konjunkciji.. Hm..

Pardon SO i ME

cokolina
22-06-2009, 00:23
Mislim da si cuda lik vizionar mislilac volis da mastas u sebi imas problem sa otvarajnem sebe sa ostalim ljudima nemislim direktno na komunikaciju nego naprikaz stvarnog sebe ,mislim da se nikad neces baviti nekim uobicajnim poslom nego ces biti tamo gde ima novca tako da neznam ni dali ces penziju docekati nisi neko ko je strpljiv za te stvari i ko planira sto se toga tice impulsivan si sto se partnerstva tice mislim da si stidljiv mozda romansu prozivljevas pre nego sto se dogodi i ima nesto cudno u odnosu tvog ocea i majke ili je razvod ili rana smrt jednohg od njih,inace mislim da ceti novac kako dolazi tako i odlazi.Mislim da si jako romantican mozda hipersenzitivan dobro bi bilo da se bavis nekim humanitarnim poslom.mene generalno brine tvoj ljubavni zivot ili ja to vidim pogresno e sad to je sto je izvini ako sam pogresila i izblebetala ja jos uvek ucim ali ajde da pokusam...pozzzzzz

paloma
22-06-2009, 00:36
smem da se ubacim?

planeta emocija, kao i planeta odnosa su u raku kardinalnom znaku: emocije planu, formira se odnos, ali nedostaje trajnosti...dispozitor Ve je Mo koji je pak u svom znaku i bez nekih znacajnih aspekata, sto ne olaksava stvari...
Mo je inace vrlo promenljiv, a ovde nema neke planete koja bi mu dala stabilnost...
Ve je spaljena, a asntiscija sa Me u blizncima pokazuje sklonost verbalnom udvaranju...
da prevedem: nas dragi Bili voli mnogo da prica/pise o odnosima dok mu praksa ide slabije...

Sa je u I, vrlo blizu ASC...on daje pecat ponasanju...ima neceg hladnog i suzdrzanog u Bilijevom predstavljanju svetu, odn. ponekad ga drugi vide kao suvise krutog i neemotivnog...maniri su mu ponekad malo neobicni (Sa u svom izgonu)...
medjutim, progresijama i direkcijama, ovaj Sa se prevazilazi, tako da verujem da je Bili vec uspeo da izmeni znatno svoje ponasanje...i da je na scenu stupio Ma u lavu koji mu daje dosta zivosti (i sexipila :p )

Ovo sto sam podebljala je bilo bas ruzno Vilenija..i to je po meni vec zadiranje u intimu..to kako nekome ide u praksi ne mozemo znati dok ne okusimo istu sa tim nekim...Billy je jedan kulturan i fin decko i retko kavaljerski i sa paznjom nastrojen sto je u danasnje vreme surovih marsovaca pomalo cudno nama zenama..pa cim je osoba takva deluje da se udvara i lozi sve redom.Njegovi maniri nisu ni malo neobicni..jesu u odnosu na balkanski tip muskaraca...on je verovatno neko ko jednostavno poseduje manire..a to je danas pravi crni biser u moru.

Billy
22-06-2009, 00:43

O odnosima pričam i pišem kada sam na to pozvan,inače to ne radim. Kako ova antiscija deluje u oba pravca,to postoji neki šarm u načinu na koji komuniciram ili pišem,a to nekad i napravi sliku o meni kao nekakvom zavodniku,naročito kada je virtuelni svet u pitanju.Ta pojava je veoma interesantna.Možda je problem što imam previše uviđavnosti,što se trudim da budem fin i ispunim svačiju želju,dok dara ne prevrši meru. U zavođenju ipak volim direktan kontakt,gde mogu da pokažem sve svoje sposobnosti,kako verbalne,tako i fizičke (recimo MA u lavu :p),tako da i ta tajnovitost može u prvo vreme da bude interesantna,ali svakako najviše volim direktan kontakt i pogled pravo u oči.
Nemam strah što se tiče emocija,prilično sam otvoren i rado delim svoje emocije sa drugima,što i jeste jedan od razloga što sam zanimljiv ženskom svetu.Ipak,nisam ni dovoljno lud,da sve karte otvaram pri prvom susretu. Praštam,ali ako osetim nešto kod osobe,nešto "ispod",neki sloj,tada u prvi plan izbija hladnoća SA i kamen koji je teško razbiti,a MO se povlači u svoju račiju kućicu.

MO jeste promjenjiv ali mislim da je jako znacajno sto je na ASC-u i u aplikaciji je sa SA; SO i VE u Raku u XII a opet MA u Lavu ~ mislim da Billy puca od svog ponosa ~ veze mozda nisu trajale dugo ali nisu bile ni zanemarive ~ rekla bih da si ih sve ipak duboko prozivio a i dalje tezis ka idealnoj.. http://www.topsmileys.net/smilies/ashamed0007.gif (http://www.topsmileys.net/)
Ponosit jesam,u određenim stvarima više,u nekim manje,to je mana i trudim se da na tome radim i da to prevaziđem. :)
U vezama sam posvećen,nikada ne bih pomislio na prevaru niti na poigravanje sa nečijim emocijama,ali volim i promene,ne volim jednoličnost i naročito ne trpim bilo kakvu vrstu pritiska i ograničenja. Sve duboko proživljavam,to je tačno.
Jako su mi bitna prijateljstva i to se vidi iz MO60JU.Iako je separacija,ja to snažno osećam.

vilenija
22-06-2009, 00:51
Billy ima zanimljiv natal, zbog stelijuma u raku i XII...
mogli bi da ga iskoristimo kao primer za vezbu za analizu po TA :D
njemu je dispozitor svih tradicionalnih planeta Mo, osim Me koji je u svom sedistu i na lepom mestu pa bi se mogao uzeti kao kandidat za vladara geniture (dodatno sto ima sextil sa tackom fortune)...
dominantna planeta je po mojoj proceni Mo, dok je najznacajnija So..
vladar ponasanja je Sa, mada vremenom (to sam vec pisala) Ma preuzima udeo u tome...
modalitet je kardinalno-fiksni (4:4), a dominira vatreni element
procena temperamenta:
ASC = toplo / suvo
vl. ASC = umanjeno toplo / umanjeno suvo
MO = umanjeno toplo / pojacano vlazno
SO = umanjeno toplo / umanjeno suvo
vl Geniture = umanjeno hladno / vlazno

iz svega moze da se izvuce da je njegov temperament pretezno topao i suv (mada je suvoca ublazena mesecom i vladarom geniture)
znaci imamo jednog kolerika koji je mozda tek posle 25 godine i poceo tako da se ponasa...

za kolerike je vrlo svojstveno da imaju jaka osecanja u pocetku, da planu...kada vole spremni su da udare glavom o zid...vole da osvajaju, da se bore za ono sto im je drago...
usled ove dominacije vartenog elementa, vrlo je jasno zasto on nema naglasene rakovske osobine, pa otuda ne tezi previse stvaranju doma i porodice...

Billy
22-06-2009, 01:00
Mislim da si cuda lik vizionar mislilac volis da mastas u sebi imas problem sa otvarajnem sebe sa ostalim ljudima nemislim direktno na komunikaciju nego naprikaz stvarnog sebe ,mislim da se nikad neces baviti nekim uobicajnim poslom nego ces biti tamo gde ima novca tako da neznam ni dali ces penziju docekati nisi neko ko je strpljiv za te stvari i ko planira sto se toga tice impulsivan si sto se partnerstva tice mislim da si stidljiv mozda romansu prozivljevas pre nego sto se dogodi i ima nesto cudno u odnosu tvog ocea i majke ili je razvod ili rana smrt jednohg od njih,inace mislim da ceti novac kako dolazi tako i odlazi.Mislim da si jako romantican mozda hipersenzitivan dobro bi bilo da se bavis nekim humanitarnim poslom.mene generalno brine tvoj ljubavni zivot ili ja to vidim pogresno e sad to je sto je izvini ako sam pogresila i izblebetala ja jos uvek ucim ali ajde da pokusam...pozzzzzz

Čudan jesam,zapravo neobičan.To je zaključak drugih,pošto ja ne mogu baš doći do zaključka o tome.Volim da maštam da,ali nemam problem sa otvaranjem. Čak se možda i previše otvaram. Za poslove si u pravu.Probao sam 100 različitih "normalnih" poslova i nisam se pronašao ni na jednom.Jako sam posvećen duhovnom razvoju,meditaciji,između ostalog i astrologiji.Nisam materijalista i novac me uopšte ne privlači.Nikad ga nisam ni imao nešto naročito,niti jurim za njim,osim onoliko koliko je potebno da se preživi. Stidljiv sam bio ranije i to prilično,a sada sam daleko slobodniji.
Otac i majka su mi se relativno dobro slagali,a majka mi je preminula od raka materice pre 2 godine.
Ljubavni život je diskutabilan.Nemam problema da nađem partnerku,ali imam problem da ostanem pored nje,tako da mi više odgovaraju neformalne veze.Za sada...;)
Sve u svemu,odlično čokolina!

vilenija
22-06-2009, 01:07
Ovo sto sam podebljala je bilo bas ruzno Vilenija..i to je po meni vec zadiranje u intimu..to kako nekome ide u praksi ne mozemo znati dok ne okusimo istu sa tim nekim...Billy je jedan kulturan i fin decko i retko kavaljerski i sa paznjom nastrojen sto je u danasnje vreme surovih marsovaca pomalo cudno nama zenama..pa cim je osoba takva deluje da se udvara i lozi sve redom.Njegovi maniri nisu ni malo neobicni..jesu u odnosu na balkanski tip muskaraca...on je verovatno neko ko jednostavno poseduje manire..a to je danas pravi crni biser u moru.

iako ovo nije mesto za raspravu, napravicu digresiju i podsetiti sta je sam Bili napisao:

Nisam do sada uspeo izdržati dužu vezu od 10 meseci

i ne vidim nista ruzno u tome sto sam to nazvala slabom praksom, pogotovo sto je saljiv ton vladao na ovoj temi od samog pocetka...

drugo, onog momenta kada neko postavi svoj natal javno na forumu, sa namerom da se on tumaci (manje ili vise uspesno nebitno) tog momenta se gubi granica "zadiranja u intimu"

trece, ne secam se da sam negde napisala da on nije kulturan i fin...

Billy
22-06-2009, 01:17
Hm...Možda bih ipak trebao da prihvatim činjenicu da sam tip kolerika.
Te tipove sam posmatrao kao čiste,pa se zato nisam pronalazio u tipičnom opisu jednog kolerika.Ali kada ovom tipu dodamo flegmatičnost i malo sangvničnosti,onda da,to je definitivno to :D

vilenija
22-06-2009, 01:26
Hm...Možda bih ipak trebao da prihvatim činjenicu da sam tip kolerika.
Te tipove sam posmatrao kao čiste,pa se zato nisam pronalazio u tipičnom opisu jednog kolerika.Ali kada ovom tipu dodamo flegmatičnost i malo sangvničnosti,onda da,to je definitivno to :D

i sam znas da su retki "cisti" tipovi...
ali uvek postoji neka crta koja se nekako pojavljuje u vecini zivotnih situacija...
ti sebe najbolje poznajes, pa mozes da analiziras svoje ponasanje i emotivne reakcije (tu se najbolje ocrtaju tipovi temperamenta) kroz razne znacajne momente u svom zivotu...
cak mislim da se temperament najvise iskristalise nakon saturnovog povratka kada se zavrsava neko formiranje licnosti...

jagoda4
22-06-2009, 09:59
Ja mislim da je Billy jedna divna osoba i ja mu zelim srecu na svim poljima...... moje misljenje je da bi trebao da se posvetis astrologiji jer to volis, a i usput da zaradis:) mada ti pare nisu na prvom mjestu ipak bez njih ne mozemo:D .............i ja sam mu obecala jedno putovanje:D ako se neke stvarcice poklope.......... znas ti da ja mislim sve najbolje i da imam samo rijeci hvala za tebe, ali nije na odmet da i drugi to znaju:)
pozz

vilenija
22-06-2009, 13:32
Posto vidim da je moja recenica izazvala odredjene reakcije, smatram da bi trebalo da pojasnim sta sam pod tim mislila, pa time jos bolje proverim paravilnost mog tumacenja

Kako je Ve planeta koja pokazuje kako natus zasniva odnose (emotivne, poslovne pa i prijateljske) i na koji nacin prilazi ljudima, ja sam napomenula da je ona spaljena, znaci na neki nacin pokazuje osobine kolericnosti (sto se po mojoj proceni uklapa u celokupan temperament)…i to je bas ono sto je sam Billy opisao: “Planem kao šibica, mada se taj žar slično tako i ugasi”…

Dalje, postoje ljudi koji umeju verbalno da iskazu ono sto misle i osecaju… dok postoje i oni kojima ta verbalna expresija ide teze, ali ce zato svojim postupcima da vrlo jasno pokazuju sta hoce i kuda vodi odredjeni odnos… Antiscija Ve sa Me pokazuje da Billy nece uzeti toljagu, tresnuti zensku po glavi i odvuci je u pecinu kada tako “plane”, vec ce joj se pribliziti uljudnim i lepim recima (Me u svom sedistu) i manirima…

Uopsteno, mislim da je Billy-ju vrlo vazno da u odredjenom ljubavnom odnosu postoji i prijateljska crta (Me u Xi polju, a Ve vladar XI)… tj. da osobu koja mu emotivno nesto znaci dozivljava i kao prijatelja (nasuprot nekima koji ove dve stvari striktno razdavjaju i koji smatraju da ne postoji prijateljstvo na relaciji musko-zenskih odnosa)…

Deo recenice “slaba praksa” je bio namenjen onome sto sam vec u nekom ranijem postu pojasnila: teskoca da se jedan odnos odrzi, jer fali trajnosti u prakticnom smislu, ali zato sam ubedjena da je Billy nasao nacin da svoje odnose zabelezi kroz napisane pesme, price ili slicno (opet Me u svom sedistu i intelektualnom znaku) i da nema problem da o samim odnosima otvoreno govori (verbalna expresija)…

cokolina
22-06-2009, 16:49
Čudan jesam,zapravo neobičan.To je zaključak drugih,pošto ja ne mogu baš doći do zaključka o tome.Volim da maštam da,ali nemam problem sa otvaranjem. Čak se možda i previše otvaram. Za poslove si u pravu.Probao sam 100 različitih "normalnih" poslova i nisam se pronašao ni na jednom.Jako sam posvećen duhovnom razvoju,meditaciji,između ostalog i astrologiji.Nisam materijalista i novac me uopšte ne privlači.Nikad ga nisam ni imao nešto naročito,niti jurim za njim,osim onoliko koliko je potebno da se preživi. Stidljiv sam bio ranije i to prilično,a sada sam daleko slobodniji.
Otac i majka su mi se relativno dobro slagali,a majka mi je preminula od raka materice pre 2 godine.
Ljubavni život je diskutabilan.Nemam problema da nađem partnerku,ali imam problem da ostanem pored nje,tako da mi više odgovaraju neformalne veze.Za sada...;)
Sve u svemu,odlično čokolina!

dragi moj hvala trudim se znala sam da ima neka cajka izmedju oca i majke vidi sad u cemu je problem inace i meni je sunce blizu meseca i otac mi je preminuo inace za novac nisam mislila u buvalnom smislu juris ti si to lapse rekao nego sadd ga imas pa potrosis pa iznenada neka varijanta da zaradis pa i ako nije u tvom domenu sto da ne pa opet jovo nanovo ako me mrazumes za otvaranje sa suprotnim polom moze se reci potrebno je i vreme ako su sve to ktratke veze eto ti odgovora.....

Ramona
22-06-2009, 17:19

Ej a kako bi nasli u karti smrt majke? .. izuzev ako je tebi nezgodno da u to cackamo da pronadjemo.. http://www.topsmileys.net/smilies/indifferent0012.gif (http://www.topsmileys.net)

Ljubavni život je diskutabilan.
Imas VE 90 PL pa i ne bio diskutabilan.. http://www.kolobok.us/smiles/big_he_and_she/give_heart.gif

Billy
23-06-2009, 02:38
Antiscija Ve sa Me pokazuje da Billy nece uzeti toljagu, tresnuti zensku po glavi i odvuci je u pecinu kada tako “plane”, vec ce joj se pribliziti uljudnim i lepim recima (Me u svom sedistu) i manirima…
Uopsteno, mislim da je Billy-ju vrlo vazno da u odredjenom ljubavnom odnosu postoji i prijateljska crta (Me u Xi polju, a Ve vladar XI)… tj. da osobu koja mu emotivno nesto znaci dozivljava i kao prijatelja (nasuprot nekima koji ove dve stvari striktno razdavjaju i koji smatraju da ne postoji prijateljstvo na relaciji musko-zenskih odnosa)…

Deo recenice “slaba praksa” je bio namenjen onome sto sam vec u nekom ranijem postu pojasnila: teskoca da se jedan odnos odrzi, jer fali trajnosti u prakticnom smislu, ali zato sam ubedjena da je Billy nasao nacin da svoje odnose zabelezi kroz napisane pesme, price ili slicno (opet Me u svom sedistu i intelektualnom znaku) i da nema problem da o samim odnosima otvoreno govori (verbalna expresija)…

:thumbsup: tačno tako :)

Billy
24-06-2009, 22:13
Ej a kako bi nasli u karti smrt majke? .. izuzev ako je tebi nezgodno da u to cackamo da pronadjemo.. http://www.topsmileys.net/smilies/indifferent0012.gif (http://www.topsmileys.net)
Imas VE 90 PL pa i ne bio diskutabilan.. http://www.kolobok.us/smiles/big_he_and_she/give_heart.gif

Moja majka je predstavljena MA,ali i MO.
Najpre ćemo pogledati MA. On je u lavu gde je prilično "ugrejan".Takođe je i vladar njenog VIII polja. Dakle,ovde imamo predispozicije za najpre neke srčane smetnje (imala je proširenu aortu i aritmiju srca),ali i mogućnost nekih upala i infekcija ( ME vladar VI polja,MA60ME - imala kao devojka meningitis koji je uspešno izlečen).
Sam MO koji simbolizuje određene bolesti se našao na vrhu njenog IV polja (početak i kraj života) i ide u aplikaciju sa SA koji je u izgonu. Između ostalog,to može biti i predispozicija za naslednu bolest od njene majke (mo-majka,SA-nasleđe,sve u IV) koja je imala tumor materice,ali ga uspešno izlečila.
Mo je prilično oštećen od strane UR u škorpiji. Sama kombinacija ova dva znaka, raka i škorpije,ukazuje na predispozicije za bolesti organa za reprodukciju i sistema za varenje (rak materice koji se proširio na sistem za varenje).
Da je bila manje tvrdoglava i da je otišla na vreme,verujem da bi se spasila,bez većih posledica.Ovako,MO koji se spaja sa SA koji takođe ima egzaktan aspekt sa UR,ne obećava boljitak.
Dispozitor SA ne može da pomogne,SO,jer je u jakoj kvadraturi sa PL na Vindemiatrixu u sazvežđu Ofijuksa,pa sve to skupa predstavlja jednu dosta crnu prognozu.
Gledano kroz moja polja,u mojoj 31-oj godini,kada je umrla,loše direkcije MO na MA.Takođe,tranzit MA kroz moje XII polje,gde je MA išao retrogradno,pa mesecima nisam izbijao iz bolnica.
Progresijama Ju staje na Algol i radi sekstil na natalni MO,MA kao njen vladar na lošoj nekretnici i bez aspekata,a sve u VI polju...
Zaista,dosta loših pokazatelja.

lullybully
16-07-2009, 15:31
Eh, koja je sudbina vas kokota u kokošinjcu:D

Pojavi se muško, eto pola foruma na njegovom topicu...eh, žene, tko vas ne zna skupo bi vas platio ahahahah

90 stranica!!!
Astrobilly šta ima radiš??

Ja ću biti partybreaker...meni tvoja karta nije nešto:D

Ali si osjećajko, to mi se sviđa;)

Billy
11-08-2009, 08:35
Nekoliko puta sam bio u smrtnoj opasnosti,ali srećom izvukao sam se.
Eto,koga zanima i koga interesuje,može da pogleda i da proba da pogodi,kakve su opasnosti u pitanju :D

jagoda4
11-08-2009, 08:39
Eh, koja je sudbina vas kokota u kokošinjcu:D

Pojavi se muško, eto pola foruma na njegovom topicu...eh, žene, tko vas ne zna skupo bi vas platio ahahahah

90 stranica!!!
Astrobilly šta ima radiš??

Ja ću biti partybreaker...meni tvoja karta nije nešto:D

Ali si osjećajko, to mi se sviđa;)

Sve po zaslugama, on je jedna divna osoba:D

cmokic78
11-08-2009, 13:07
:o De,de..Sad baš...Pera kojot super genije :D.
Misliš li da ne bih trebao da budem skroman? Zašto to misliš? Reci mi,reci mi...E,da.I ono oko vladara,zbunila si me kada si rekla da mi XII poljem vlada i MO.Ne razumem zbog čega.

Te sam zatvoren,te sam ozbiljan,te sam povučen,a ja sve suprotno od toga.Otvoren kao bukvar,dobro ozbiljan jesam,ali samo po pitanju teme egzistencije kao i većina i nikako nisam povučen,volim da izlazim,da se družim...Eh...

Ja ne mislim da si povucem pogotovo konj meseca i venere to ne daje cak stavishe to je aspekt zabave, optimozma, ljubavi. Muskarci koji imaju ovaj aspekt vole astraktivne i lepe zene, cesto palvushe. Bitan ima je jako fizicki izgled.
Takodje puno planeta u 12 ne mora nusno da znaci da si mracna osoba ili usamnljenik ali moze znaciti da imas sklonosti dubokog poniranja; post, tihovanje etc, u sebe ili ce se takva sklonost javiti tokom zivota.
Mozda krijes emocije kada je rec o suprotnom polu zbog ovog meseca u 12 kuci pa cemo ga posmatrati ovako mesec u raku - ti si sklon emociji i to dubokoj i iskrenoj ali on skuplja i simboliku riba jer se nalazi u 12 kuci - pa si ti verovatno jako zatvoren pa ta muchenica nikada ne zna sta ti je na pameti, ni da li jeste ili niste. Verovatno je da ostvarujes labave konfederacije sa sobama suprotnog pola.
Ali posto je taj mesec skoro na pocetku verovatno imas dosta rakovskog u svom fizickom izgledu kao sto je mozda oblo lice ili tuzne oci ne bih rekla da imas problema sa telesnom tezinom ili zadrzavajem vode jer ovde je na samom AC-u ovaj Saturn dosta stabilno postavljen pa ti upravo on donosi aroganciju, ukombinovano sa 1 u Lavu verovatno marshirash dok hodas! :D 2 stepen je po Nikoli Stojanovicu stepen velike moci i ima ga kraljica Elizabeta upravo u lavu pa mozda drugima ti delujes nekako posh.
Sve ovo kvadrira Uran vladar tvoje 7 u 4 - prirodnoj kuci Raka pa bih rekla da ti kada se nadjes u blizini drage ili potencijalno drage osobe gubis tu jacinu i nadmenost i postajes pravi Rakic.

Tvoja je 7 kuca braka ukjestena pa ce ti ostvarenje doneti u 2 polovini zivota - kvalifikovao si se. Vladar 4 je egzaltiran pa ces nakon dugog traganja naci ono cemu tezis. Ova kombinacija donece ti partnerku koja smostalna i ekcentricna, sklona okultnom, hrabra, sklona riziku i opsasnostima - npr voli ekstremne sportove ...
Uran ti se nalazi na 3 stepenu koje je mesto jake energije to je takodje stepen Svete Petke zastitnice zena, i cetso je pokazatelj zena od religije. Taj Uran pravi lep aspekt sa tvojim natalnim suncem pa ces ti svojim izborom biti sasvim zadovoljan - ne bih rekla da ces se razvoditi iako je 7 u Vodoliji mislim da ce ona manifestovati svoje karakteristike iskljucivo kroz tesko vezivanje kroz zivot. Uram je konj SMC pa ce taj susret biti sudbinski
Zbog pozicije Urana u 4 kuci moze da se desi da si se cesto selio u zivotu ili da ti je u blizini kuce petlja ili reka - mozda si na nbgd. Cesto se sa ovom pozicijom zivi u zgradi i na visim spratovima.
ja zan sta si po profesiji pa to necemo dirati - neka drugi pokusavaju - zanimljivo je!

mace
19-08-2009, 19:23

ako imas potrebu idi kod psihologa jer tamo idu normalni ljudi koji traze sebe ili slicno (da ne objasnjavam)..kod psihijatra idu malo tezi bolesnici koji se uglavnom "drze u normali" sa medikamentima.
(ps.studiram psihologiju pa ako ti treba neka knjiga mogu da ti posudim :) )

Billy
20-08-2009, 12:48
Ja ne mislim da si povucem pogotovo konj meseca i venere to ne daje cak stavishe to je aspekt zabave, optimozma, ljubavi. Muskarci koji imaju ovaj aspekt vole astraktivne i lepe zene, cesto palvushe. Bitan ima je jako fizicki izgled.
Sve tačno,osim za plavuše...mnogo volim crnke :o
Takodje puno planeta u 12 ne mora nusno da znaci da si mracna osoba ili usamnljenik ali moze znaciti da imas sklonosti dubokog poniranja; post, tihovanje etc, u sebe ili ce se takva sklonost javiti tokom zivota.
vrlo tačno
Mozda krijes emocije kada je rec o suprotnom polu zbog ovog meseca u 12 kuci pa cemo ga posmatrati ovako mesec u raku - ti si sklon emociji i to dubokoj i iskrenoj ali on skuplja i simboliku riba jer se nalazi u 12 kuci - pa si ti verovatno jako zatvoren pa ta muchenica nikada ne zna sta ti je na pameti, ni da li jeste ili niste. Verovatno je da ostvarujes labave konfederacije sa sobama suprotnog pola.

labave konfederacije da,ali sam naprotiv veoma otvoren,možda i više nego što bi trebalo
Ali posto je taj mesec skoro na pocetku verovatno imas dosta rakovskog u svom fizickom izgledu kao sto je mozda oblo lice ili tuzne oci ne bih rekla da imas problema sa telesnom tezinom ili zadrzavajem vode jer ovde je na samom AC-u ovaj Saturn dosta stabilno postavljen pa ti upravo on donosi aroganciju, ukombinovano sa 1 u Lavu verovatno marshirash dok hodas!
uh,držanje imam kao strela i ono,lavovsko,ponosito,ali sam prilično izmenio svoj pristup prema ljudima
:D 2 stepen je po Nikoli Stojanovicu stepen velike moci i ima ga kraljica Elizabeta upravo u lavu pa mozda drugima ti delujes nekako posh.
Sve ovo kvadrira Uran vladar tvoje 7 u 4 - prirodnoj kuci Raka pa bih rekla da ti kada se nadjes u blizini drage ili potencijalno drage osobe gubis tu jacinu i nadmenost i postajes pravi Rakic.

konstantan rad na sebi je ovo izmenio,pa nema više te nadmenosti,ali tačno je vrlo da je bilo

Tvoja je 7 kuca braka ukjestena pa ce ti ostvarenje doneti u 2 polovini zivota - kvalifikovao si se. Vladar 4 je egzaltiran pa ces nakon dugog traganja naci ono cemu tezis. Ova kombinacija donece ti partnerku koja smostalna i ekcentricna, sklona okultnom, hrabra, sklona riziku i opsasnostima - npr voli ekstremne sportove ...
će da vidimo hehehe
Uran ti se nalazi na 3 stepenu koje je mesto jake energije to je takodje stepen Svete Petke zastitnice zena, i cetso je pokazatelj zena od religije. Taj Uran pravi lep aspekt sa tvojim natalnim suncem pa ces ti svojim izborom biti sasvim zadovoljan - ne bih rekla da ces se razvoditi iako je 7 u Vodoliji mislim da ce ona manifestovati svoje karakteristike iskljucivo kroz tesko vezivanje kroz zivot. Uram je konj SMC pa ce taj susret biti sudbinski
Zbog pozicije Urana u 4 kuci moze da se desi da si se cesto selio u zivotu ili da ti je u blizini kuce petlja ili reka - mozda si na nbgd. Cesto se sa ovom pozicijom zivi u zgradi i na visim spratovima.
nope,selio se samo jednom. Živeo u gradu u stanu,pa se preselio u predgrađe u svoju kuću,ali je sama kuća i mesto gde živim na visini,a takvo je bilo i prethodno mesto boravka. Ne znam za podzemne vode,ali neki pominju da je u blizini nekad bilo groblje (nema potvrde za to)
ja zan sta si po profesiji pa to necemo dirati - neka drugi pokusavaju - zanimljivo je!
;)

ako imas potrebu idi kod psihologa jer tamo idu normalni ljudi koji traze sebe ili slicno (da ne objasnjavam)..kod psihijatra idu malo tezi bolesnici koji se uglavnom "drze u normali" sa medikamentima.
(ps.studiram psihologiju pa ako ti treba neka knjiga mogu da ti posudim :) )Sreća te sam se pronašao u astrologiji.Prva stvar u životu u kojoj istrajavam i koja mi je svakim danom sve zanimljivija i lepša,pa se nadam da sam konačno našao svoj put.Ali nikad se ne zna,UR je čudno bićence...:rolleyes:

Scarlet
20-08-2009, 12:54
Ne znam za podzemne vode,ali neki pominju da je u blizini nekad bilo groblje (nema potvrde za to)
kako nema kad je Pluton na vrhu 4?

Billy
20-08-2009, 13:16
kako nema kad je Pluton na vrhu 4?

Ne mislim astrološki,već da nije nađena fizička potvrda da je tu nekad bilo groblje. Ako neko počne dublje da kopa,pa naleti na kostur,onda ćemo imati i zvaničnu potvrdu toga,do tada...:rolleyes:
Mada,sam PL je doneo mnogo toga drugog što je bilo itekako uočljivo...

Scarlet
20-08-2009, 13:32
da, da, i ja sam jako pametno zaključila :D
lupam glavu šta bi sve moglo da bude s ovim planetama u Raku u 12 ... u kombinaciji sa Uranom u Sco u 4 to je u blizini vode i nekog mosta npr. Vladar 4 u konj. sa So je centar nečega ili kuća koja je po nečemu poznata ili upadljiva, ili je svetle boje ili ulica ima ime nekog rodoljuba (znam da bi trebalo gledati 3 od 4 ali često je simbolika sadržana i tu) ... centar grada nije sigurno pošto je u 12 i uklješten znak. Da nije toga pomislila bih da je u blizini porodilišta npr., ništa drugo mi od Raka ne pada na pamet.

Billy
20-08-2009, 13:38
da, da, i ja sam jako pametno zaključila :D
lupam glavu šta bi sve moglo da bude s ovim planetama u Raku u 12 ... u kombinaciji sa Uranom u Sco u 4 to je u blizini vode i nekog mosta npr. Vladar 4 u konj. sa So je centar nečega ili kuća koja je po nečemu poznata ili upadljiva, ili je svetle boje ili ulica ima ime nekog rodoljuba (znam da bi trebalo gledati 3 od 4 ali često je simbolika sadržana i tu) ... centar grada nije sigurno pošto je u 12 i uklješten znak. Da nije toga pomislila bih da je u blizini porodilišta npr., ništa drugo mi od Raka ne pada na pamet.

Nema mosta,nema vode.Brdetina neka,skoro kao Avala :D. Kuća kao kuća,ništa specijalno,kao i sve u okolini. Fasada jeste bela,a ulica nosi naziv Karađorđa :thumbsup: (opet se ne vidi smajli) :<

Scarlet
20-08-2009, 13:46
Nema mosta,nema vode.Brdetina neka,skoro kao Avala :D. Kuća kao kuća,ništa specijalno,kao i sve u okolini. Fasada jeste bela,a ulica nosi naziv Karađorđa :thumbsup: (opet se ne vidi smajli) :<
eh, pa belo je zbog Raka, ja tražim simboliku Ve-So u Raku u 12. nešto mi mršavo ovo sa Karađorđem, mora da ima još nešto u vezi sa Suncem ...

jel' jedna od onih smrtnih opasnosti bila u kući (ili blizu kuće)?

Billy
20-08-2009, 19:52
eh, pa belo je zbog Raka, ja tražim simboliku Ve-So u Raku u 12. nešto mi mršavo ovo sa Karađorđem, mora da ima još nešto u vezi sa Suncem ...

jel' jedna od onih smrtnih opasnosti bila u kući (ili blizu kuće)?

Nije.Sve su bile daleko od kuće,a većina ih je bila čak 500km od Beograda :D,u mestu gde je otac rođen,odnosno u kući njegove majke.
Bilo ih je nekoliko,a sve su vrlo interesantne :rolleyes:

Scarlet
20-08-2009, 21:28
Nije.Sve su bile daleko od kuće,a većina ih je bila čak 500km od Beograda :D,u mestu gde je otac rođen,odnosno u kući njegove majke.

sve jedno, to opet može biti 4. polje.

Billy
20-08-2009, 22:48
sve jedno, to opet može biti 4. polje.

Hahahah,jao,jao. Moram malo preciznije da se izražavam,jer sad vidim da sam napisao nešto što opet nije ono što sam hteo da kažem.
Dakle,sve opasnosti su se desile daleko od kuće kao objekta (izuzev jedne koja je bila blizu) nekoliko kilometara daleko,na otvorenom prostoru.

Scarlet
23-08-2009, 12:46
tvoja 4 je dosta povezana sa maleficima i vladarima malefičnih kuća, uopšte imaš vezu svih malefičnih kuća s 4 (i međusobno, što su nesreće i nesrećni slučajevi), to opet ne mora biti dom ali nešto iz 4 za moj račun bi trebalo ... nemam živaca za više od ovog :D

capella
23-08-2009, 22:09
I ja imam PL na vrhu IV u Vagi i kuća jeste jako blizu groblja a negdje pročitah da ova vaga znači i da je kuća sa dva ulaza, plus drvored.

Billy
24-08-2009, 09:21
I ja imam PL na vrhu IV u Vagi i kuća jeste jako blizu groblja a negdje pročitah da ova vaga znači i da je kuća sa dva ulaza, plus drvored.

Da,to sam i ja čitao.Ali u praksi se nije pokazalo kao tačno.Ja recimo nisam imao ni ranije,ni sad 2 ulaza...a ni drvored...mada sam imao na prvom mestu šumu iznad moje kuće

capella
24-08-2009, 11:52
Ja sam se selila 15 puta, kroz 4 drzave i uvijek imala dva ulaza.
Drvored samo u 50% objekata.