Voda-vatra-vazduh [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Voda-vatra-vazduh

skorpija_strelac
22-10-2008, 16:02
pisite sve sto vam pada napamet....
sta vam se svidja , sta ne :readangry: u mom natalu...
svako misljenje je dobrodoslo....:4hug:
jer sve sam ja to gledala ali ne mogu da budem objektivna....to je najteze:rolleyes:

Nevencica
22-10-2008, 16:24
Najbolje se oseca kad je sama sa sobom kod kuce...... tako se regenerise! Inace ekstravertna....

skorpija_strelac
28-10-2008, 14:05
Najbolje se oseca kad je sama sa sobom kod kuce...... tako se regenerise! Inace ekstravertna....

tacno ono prvo..
a ovo drugo...ekstravertna....?hm....to je komplikovano...zavisi...nekad sam mnogo cutljiva...kad nisam opustena..kad mi nesto ne prija, kad su ostali glasniji..onda sam tiha jako i povucem se..
ali kad se raspricam :party2:
to je kad mi odgovaraju ljudi:D

jel se to u natalu gleda po rasporedu planeta iznad/ispod horizonta?

Mirka
28-10-2008, 22:14
Mogu reći, nerealna, operisana od materijalizma, ali ipak u harmoniji.
Imam isti problem, Ovan-Vaga, mesec u Ribama, bez zemlje. :)

skorpija_strelac
28-10-2008, 22:33
Mogu reći, nerealna, operisana od materijalizma, ali ipak u harmoniji.
Imam isti problem, Ovan-Vaga, mesec u Ribama, bez zemlje. :)

ne znam... ja nisam nerealna...mozda zbog Ne u jarcu..a opet on je na Asc:rolleyes: ...ma sva sam haos...:cool:

mysty
28-10-2008, 22:36
ne znam... ja nisam nerealna...mozda zbog Ne u jarcu..a opet on je na Asc:rolleyes: ...ma sva sam haos...:cool:
bas tako,taj Ne u zemljanom znaku,na samom asc,ne dozvoljava da isuvise visoko poletis:)

skorpija_strelac
28-10-2008, 23:55
bas tako,taj Ne u zemljanom znaku,na samom asc,ne dozvoljava da isuvise visoko poletis:)

pa da...volim ja mnogo da mastam...ali sam i realna..:rolleyes:
ovo je Ne na asc u jarcu

ne znam mene brine u mojoj natalnoj sto nema nijedna opozicija!!!

kako to moze da se manifesuje?:cool:

mysty
29-10-2008, 00:33
pa da...volim ja mnogo da mastam...ali sam i realna..:rolleyes:
ovo je Ne na asc u jarcu

ne znam mene brine u mojoj natalnoj sto nema nijedna opozicija!!!

kako to moze da se manifesuje?:cool:

eh...Skorpijo.....a sta ce ti?Dovoljno je sto si Skorpija,zelis jos i "pomoc" sa strane....:p

skorpija_strelac
03-11-2008, 01:50
zanima me tumacenje cetvrte.....
posto je Ma vladar 4 u 9 da li mogu da ga tumacim kao odlazak u drugi grad zbog faxa(kao sto jeste) ili ce to biti napustanje domovine:D?
hvala:p

Billy
04-11-2008, 10:41
zanima me tumacenje cetvrte.....
posto je Ma vladar 4 u 9 da li mogu da ga tumacim kao odlazak u drugi grad zbog faxa(kao sto jeste) ili ce to biti napustanje domovine:D?
hvala:p
Interesantno.Ja ne bih isključio tu mogućnost,jer ti je ME vladar IX u XII u strelcu,još konjukcija UR.Obe planete traže promene,a shodno uplivu UR,ta promena će sigurno biti nagla.

skorpija_strelac
04-11-2008, 15:04
Interesantno.Ja ne bih isključio tu mogućnost,jer ti je ME vladar IX u XII u strelcu,još konjukcija UR.Obe planete traže promene,a shodno uplivu UR,ta promena će sigurno biti nagla.

posto je vladar 4 Mars u 9 u vagi....a vladar 9 Merkur...da li ja moj dom:p
gledam kroz Veneru kao dispozitora Marsa ili kroz tog Merkura posto je Merkur vladar devete koja pocinje u devici

Venera ili Merkur???

ako je kroz Veneru....a ona je u recepciji sa Marsom.....kako onda?

Billy
04-11-2008, 22:47
posto je vladar 4 Mars u 9 u vagi....a vladar 9 Merkur...da li ja moj dom:p
gledam kroz Veneru kao dispozitora Marsa ili kroz tog Merkura posto je Merkur vladar devete koja pocinje u devici

Venera ili Merkur???

ako je kroz Veneru....a ona je u recepciji sa Marsom.....kako onda?
Moje mišljenje je da dom ovde gledaš kroz IV polje i njegovog vladara.Dom bračnog druga gledaš kroz VII polje,jer je to IV od IV,novi dom.IX polje je inostranstvo,a dom u inostranstvu gledaš kroz XII kao IV od IX.
Zbog ovog poslednjeg mislim da je potpuno moguć odlazak tamo,ali kako su uključene 2 veoma nestalne planete,ne verujem u duži boravak na jednom mestu.MA prima povoljne aspekte od istih,pa ćeš imati snagu da isteraš sve kako treba.
Ovom analogijom,VII polje ti je u ribama,a JU se vezuje ponovo za XII polje... Ne znam,meni ovo sve ukazuje na boravak van.Kako je sve u XII polju,još uvek se ne vidi ništa na vidiku,pa će ti trebati snage (MA) da iznenada (UR) doneseš odluku (ME) o tome.

skorpija_strelac
04-11-2008, 22:52
Moje mišljenje je da dom ovde gledaš kroz IV polje i njegovog vladara.Dom bračnog druga gledaš kroz VII polje,jer je to IV od IV,novi dom.IX polje je inostranstvo,a dom u inostranstvu gledaš kroz XII kao IV od IX.
Zbog ovog poslednjeg mislim da je potpuno moguć odlazak tamo,ali kako su uključene 2 veoma nestalne planete,ne verujem u duži boravak na jednom mestu.MA prima povoljne aspekte od istih,pa ćeš imati snagu da isteraš sve kako treba.
Ovom analogijom,VII polje ti je u ribama,a JU se vezuje ponovo za XII polje... Ne znam,meni ovo sve ukazuje na boravak van.Kako je sve u XII polju,još uvek se ne vidi ništa na vidiku,pa će ti trebati snage (MA) da iznenada (UR) doneseš odluku (ME) o tome.

sad kada bi mi neko rekao da odem odavde otisla bih:D

ali da li da gledam dispozitora vladara cetvrte-Veneru ?

gita
04-11-2008, 22:56
da,dispozitor ti je venera u konj sa pl-mislim da ce to biti nagla i brza odluka

Billy
05-11-2008, 00:12
ajde , Bili mozes ti to:detective:

simbolika???

da je gledam preko Ve ili Me pitam 16.put:D
Prvo da ispravim nebulozu koju sam napisao.Gledam kartu koja nije uvećana,pa mi se učinilo da je vrh VII u ribama,a nije već u blizancima.O,draga,definitvno ME,jer ti on vlada i VI i VII i IX.Mislim da će te povući tamo neki posao ili partner.

skorpija_strelac
05-11-2008, 01:50
posao ili partner

ovo su mi vec rekli.....i svidja mi se

ja mislim da moja natalna nije uopste losa...nema retrogradnih planeta.....nema puno kvadrata, nema opozicija....Saturn bez kvadrata, Uran bez kvadrata, Mars nema losih aspekata,
Mo0Ju....
Ma 120 Ju
Me 60 Ju
Mars 60 Uran:)
vladar 10 u 10(ve 0 pl)
Neptun na asc
Jupiter i Uran u recepciji
Mars i Venera u recepciji
Jupiter u drugoj
Mars u devetoj
So 60 Mo
So 0 Sa
Sa 60 Mo
Merkur konjukcija Uran
7 planeta gore 3 dole
9 na levoj strani(mada nisam sigurna sta to znaci:D)
jos...umalo da zaboravim Mesec u vodoliji:D

sta jos covek da pozeli:p

veceras imam ruzicaste naocare:D
oprostite

Evo sad sam videla da imam Minor Grand Trine?
jel zna neko nesto o toj konfiguraciji...procitala sam da je cak bolja od velikog trigona..jer je dinamicnija
to je neki mini veliki trigon?..uf sta napisah sad.....
izmedju je Merkur vladar seste, sedme i devete i suvladar pete
Me je u sextilima sa Jupiterom vladar 1 i 3
sa Marsom vladar 4 i 11
a Ju 120 Ma
kako da ga povezem sa svojim natalom....?

izvinjavam se sto uskacem na temu ali ja osecam da me neke velike pare cekaju:D
Ju u 2 vladar Asc
Ju 90 PL koji sve siri
vladari 2 i 6 u konjukciji.....
bice love:D

Merkur
06-12-2008, 11:32
... velike pare cekaju:D
..

Moze biti ali i ako bude, bice samo zahvaljujuci bogatom muzu. Ali bi u tom slucaju imala i velike muke zbog partnerovih para.:D

Pa dobro, gresim ja mozda, nije to vazno. Na osnovu cega, to te pitam. Hajde da naucimo nesto novo.:)

skorpija_strelac
06-12-2008, 17:41
Moze biti ali i ako bude, bice samo zahvaljujuci bogatom muzu. Ali bi u tom slucaju imala i velike muke zbog partnerovih para.:D

vidis ko ce kome i ja se pitam:D
jer ovaj Ju u 2 sam ja...vladar mi je horoskopa ali i dispozitor vladara 7
e sad po derivatnom moj buduci muz ima vladara 7 u 8...to bih bila ja koja donosi neko nasledstvo jel da?....mada nisam neka naslednica....eventualno pola jedne kuce:D

ali mi je zanimljivo to sa Ju u 2 pa se ubacih...mada mi pare nisu bitne....

Merkur
06-12-2008, 20:38
E bas dobro sto si spomenula trigon Marsa i Jupitera. Taj aspekt ukazuje da neces steci veliko bogatstvo ali ces uvek lagodno ziveti. To cisto da dodam kad sam vec tu. A sto se tice putovanja, da taj aspekt izmedju ostalog donosi i putovanja. Ono sto je vaznije, veliki si optimista i puna si entuzijazma. Jupiter usmerava a Mars daje energiju. Pa kako se Mars nalazi u 9, eto putovanja.

skorpija_strelac
06-12-2008, 22:34
E bas dobro sto si spomenula trigon Marsa i Jupitera. Taj aspekt ukazuje da neces steci veliko bogatstvo ali ces uvek lagodno ziveti. To cisto da dodam kad sam vec tu. A sto se tice putovanja, da taj aspekt izmedju ostalog donosi i putovanja. Ono sto je vaznije, veliki si optimista i puna si entuzijazma. Jupiter usmerava a Mars daje energiju. Pa kako se Mars nalazi u 9, eto putovanja.

to mi je jedan od omiljenih aspekata:P Ma 120 Ju
ali sta bih ja bila bez Mo 90 PL i Ve 90 Mo:D

a bogatstvo mi ionako ne treba...o tome sam vec pisala na ovoj temi...
mada nisam alergicna na pare
i trosadzija......i ne vodim racuna o parama....kako doslo tako otislo....

ali ipak polazem nade u tog Jupija u 2 koji dispozicijom ide u sediste

Drugari da vam pricam:

sada sam videla oglas za posao
Cuvar ostrva....majke mi :D...u Australiji.....
...to je pokrenula njihova vlada....turizam i to:p
sad ja vas pitam jel vidite vi potencijal za tako nekakav posao u mojoj karti.....meni se cini da da
vladar 6 u 12(daleko inostranstvo) u konjukciji sa Uranom(uvrnuto)..strelac-turizam

samo nemojte sad da mi pisete da smanjim dozivljaja i tako to...cimerka me je vec dovoljno ubila u pojam:D

evo ako mi ne verujete:

http://www.bestjobs.rs/poslovi-najbolji-posao-cuvar-ostrva/47225/3

evo mene opet na mojoj temi
kad vec niko drugi ne svraca

i nemoj Skorpijo da me grdis namerno ne koristim edit jer hocu da dignem temu
zapravo ni ne mogu da editujem jer je proslo dosta vremena

a prethodna 3 posta mozete da brisete

zanima me sta ce biti sa mojom karijerom?hocu li ja konacno poceti da RADIM
radila sam do sad neke poslice preko zadruge na krace
a sad planiram da upisem neku skolu novinarstva posle faxa
sta mislite o toj opciji????????

ili da upisem neki drugi fax?
ili tv akademija?
ili kao Nale da se bacim u politiku:D?

joj Dado ne da mi se nista bitno od tranzita Jupiter se mota po dvojci Saturn usao u 9 ove brze nisu bitne a Pluton mi je vec godinama na Asc Uran kvadrira Asc
mislila sam na kartu solar mi nikad nije bio lepsi pa opet nista specijalno nisam cekala da mi nesto padne s neba radila sam na sebi prijavljivala se

ali nekako kao da nemam srece ove godine kod mene se najbolje stvari desavaju kad ih ne trazim i kad se ne trudim a to me ubija jer mi je najgore kad ulozim trud u nesto i nista e to frustrira a sad se osecam tako

O,draga,definitvno ME,jer ti on vlada i VI i VII i IX.Mislim da će te povući tamo neki posao ili partner.

evo ja dugo nisam pisala, a sad vidim da nema onih sto su mi isli na zivce:D

BILI
moram da kazem da si sve rekao tacno
U medjuvremenu sam bila preko, na 6 meseci u Spaniji. Sve se desilo u 2 nedelje. I na brzinu.

A sad mi se opet desilo jos brze. Prijavila se u cetvrtak za 1 posao u CG a u petak me vec zvali i sve se dogovorili.
Prosto mi je cudno kako se kod mene preplicu periodi stagnacije i naglih dogadja.
To je tacno da poludis.

Meni je vise muka od tog Urana, ne znam kako da se naviknem na te turbulencije

selim se ne svakih 6 meseci. Pre godinu dana sam bila u Beogradu. Posle u Spaniji, posle 3 meseca kod kuce, posle 6 meseci u Novom Sadu a u ponedeljak se opet "selim" za CG

hocu li se ja ikad skrasiti na jednom mestu:rolleyes:

stvarno bih volela