Natalna malog vanzemaljca [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Natalna malog vanzemaljca

LadyCapricorn
06-10-2008, 12:16
Ammm
pa tu ispod
nalazi se
moja natalna karta
malo je budjava
ali
posluzice
XD

Mozda neko
ima nesto
ZANIMLJIVO
da mi kaze
:) :) :)

Ljubav, prijateljstvo
to me najvise zanima :4hug:

mozda imam neke skrivene talente(???)
XD XD XD

pa ako neko
nadje malo vremena
:D

mysty
07-10-2008, 00:03
Ljubav, prijateljstvo
to me najvise zanima http://astro.axisdraw.com/forum/../images/smilies/bamby/4hug.gif

bas me cudi,,,sobzirom na ovoj zurci u petoj...........:D

LadyCapricorn
07-10-2008, 13:49
Da nemam neki mozda
bzvz aspekt
koji mi stvara neke probleme u ljubavi?
:/
ili tako nesto?

WoW
Misty
tebi je mesec u konjukciji sa zentom
sta to znaci?
nikad se nisam srela sa tim

LadyCapricorn
14-10-2008, 16:27
helou
zar niko nece nista reci
:p

LadyCapricorn
29-10-2008, 16:16
Mislim
da Onaj moj
retro CHIRON
nema nikakvog znacaja jer
je izgleda
neaspektovan
:D

Vojvotkinja
29-10-2008, 23:03
Ti ka' da si od svih nas ukrala ove konjukcije...:D...
od trece do sheste kuce planete...
Nije ovo loshe, po meni :)..
Jedna originalna natalna karta ;)

viksi72
29-10-2008, 23:16
Lele tebi kada krene za jedno dve godine Saturn da te kvadrira.. Ne bih volela da sam ti u kozi, majke mi.. A i kada krene preko svega ovoga u Jarcu.. Pricaces ako prezivis..

Vojvotkinja
29-10-2008, 23:21
Ela, isprepadaj je....

viksi72
29-10-2008, 23:29
Pa bolje, zeno, da se pripremi na sokiranje, nego da se ko ja pita koji joj je.. Pri tome meni "samo" presao preko 3 planete.. A zapazi ti ovaj njen stravicni stelijum... Bice luda ki struja..

LadyCapricorn
03-11-2008, 20:15
Ali meni
je Saturn
VLADALAC ljudi
to mene samo jos ojachava
jel tako?
:D:D:D

david_webb
04-11-2008, 03:41
da nisi ti malo mlada za ljubav sreco? :) salim se, naravno.. extra ti je horoskop. extra.. Na osnovu crteza sam nesto priblizno izvukao datum i vrijeme rodjenja.. ako nije 19:20 onda me ispravi.. ali horoskop ti je strava. i ti si jarac i nista vise. 6 planeta u jarcu, vladar ascendenta u jarcu. i vladar jarca - saturn u vodoliji, i opet se taj saturn osjeca ugodno u vodoliji tu je suvladar. znaci vise si jarac-vodolija nego jarac-lav. sad kraj ove godine, tj. sad od polovine novembra pa do kraja godine ako ne bude bar 7 sansi za ljubav, i da od tih 7 upale bar 3.. onda se odricem astrologije :) nisi slucajno pomenula ovaj hiron koji je po tebi neaspektiran. e pa on ti u sextilu sa Jupiterom iz 3. u skorpiji. sto ce reci da si slaba na jednog komsiju, visokog, zgodnog dasu.. mozda bas skorpiona :) obavezno stariji od tebe. opet nisi slucajno navela "horoskop ovog vanzemaljca", jer ovolika koncentracija planeta na jednom mjestu, (nemoj pogresno da me razumijes, mjesec u vodoliji-ti si mnogo inteligentna, uz saturna, djelujes i ponasas se i vodis razgovore mnogo zrelije od tvojih vrsanjaka) daju da osoba najvise ima problema sama sa sobom. ono u smislu da sama sebi pravi blokade, i u komunikaciji i u drustvenim odnosima sa drugima itd. to ce nekad malo da te zatvori u sebe, zatvori u tvoju sobu, da te zatrpa literaturom o astrologiji, o astronomiji, o vanzemaljcima, o proslim zivotima, o paralelnim svjetovima, o arheologiji, o starim civilizacijama... to ce mnogo da obogati tebe kao licnost, tvoj duh... ali ni ne pomisljaj da o tome pricas sa tvojim vrsnjacima. nisi ti tu nista kriva, samo oni nece imati razumijevanja za to. prijateljstva ces uglavnom sticati u sferama komunikacije iz ovih nabrojanih oblasti. astroloski i astronomski forumi, geografske sekcije i drustva u skolama i na fakultetima.. sta reci, vladar 11-og u 5-om.. iz prijateljstva ide i ljubav... ma za tebe nema zime :) izguraj ovo do nove godine, idi na neke kurseve joge, treninga.. pravilnog disanja, slusaj muziku za relaksaciju.. i bice sve OK.

LadyCapricorn
04-11-2008, 09:04
jesam mlada za ljubav, ali sam...hehe...radoznala.
Ne znam kako da ti kazem hvala a da ne zvuci bezveze
ali stvarno divno od tebe sto si ovo napisao.
19:19 je vreme rodjenja :)
nisam ja slaba na tog komsiju, on je cudan.

sto se tice te ljubavi, nznm da li se to vidi u mojoj karti
ali trenutno mi se svidja neko ko je prilicno mnoogo stariji od mene
:(
SVE JE TACNO
i ovo za razgovore,
cesto moram
da se foliram
jer dosta stvari koje dosta odraslih ne razume
mogu da razumem.
I sama sebi najgori neprijatelj, naravno.
ha

Ti si shkorpija/vodolija
uvek sam razmisljala
kakva bi bila takva osoba
hah
posto
primetio si
prilicno sam zainteresovana
za sve neobicno, posebno, ekscentricno...a pogotovo na ljude
ne mislim nista lose, nego me ta kombinacija tih znakovana to podseca.

LadyCapricorn
31-12-2008, 20:35
Da li neko poznaje nekog odlicnog astrologa koji bi mogao da mi uradi godisnji horoskop?
(platicu, naravno)

P.S.
vidi li neko nesto zanimljivo ovih dana za mene :)