Par pitanja.................. [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Par pitanja..................

dadiska
11-09-2008, 10:37
Da ja ne pravim guzvu, a htela bih nesto da vas pitam.:)

Prvo
Kako se u natalu vidi da ce neko u braku biti prevaren ili da ce on/a prevariti partnera? Kroz 12 ili...........
I mogli biste primere staviti,ako hocete! :)

Drugo
Sta mislite po mojoj natalnoj hocu li ja tiranisati muza ili on mene? :(

Zeka
11-09-2008, 11:59
Ja moram da te pitam Dadiska, zasto uopste razmisljas o bilo kakvoj vrsti tiranisanja?????

Killkenny
11-09-2008, 12:29
Da ja ne pravim guzvu, a htela bih nesto da vas pitam.:)

Prvo
Kako se u natalu vidi da ce neko u braku biti prevaren ili da ce on/a prevariti partnera? Kroz 12 ili...........
I mogli biste primere staviti,ako hocete! :)

Drugo
Sta mislite po mojoj natalnoj hocu li ja tiranisati muza ili on mene? :(

pogledaj,... meni pise da cu definitivno biti promiskuitetan i imat 2 braka ima nesto veze s blizancima (u pravilu zene su one koje maltretiraju :) )

1 kuca lilit (tu pise da je moguca promjena spola al jedini planet s kojim je pod 90 je uran-znaci promjena je moguca necega hm....)

Perverzije uz teznju debljanja?!, ljubomora, nesređenost itd... koje zlo.. definitivno po ovom ces ga ti maltretirat (bez brige bolje nego obrnuto)

Lilith90Uran
kocenje, fetisizam, treba jacati koncentraciju i duhovnost

moguci razlog rastanka s partnerom daleko putovanje, a rjesenje uvodjenje religije u zivot?!....

Jao a ja mislio da je moje lose,a imas toliko tih trokutica i zvijezdica...
Po ovom sto sam procitao mogla bi se naljutit na ovo sto sam napisao :)...

Isto tako po ovome sj/juz. cvoru se moze reci : ..... nemoj da ti djeca ili partner ispasta zbog tvojih krutih stavova jer bi to moglo dovesti do misljenje da nisu voljeni (mislim buduca). Kompromis je rjesenje, i prestat biti prekritican i analitican prema drugima i pocet slusat sta drugi pricaju o nekim drugim temama pa i istim temama, a ne drzat se svoga ko vjeverica zira...

U braku imas dobre stvari al bit ces pomalo bitchy , (mars120saturn)
No s druge strane bit ces i diktator sto sigurno nece dobro sjest tvom partneru s obzirom da nije bas harmonican s uranom,neptunom i saturnom, Neces se bas moci previse kontrolirati u braku sto je opet u tvom slucaju very bad moras onda na to pripazit....

Hm ... ti si pomalo kao ja sto se tice stavova, malo previse surova,...
Pozdrav!

(P.S. jesam barem nesto dobro pogodio)

dadiska
11-09-2008, 15:31
Ja moram da te pitam Dadiska, zasto uopste razmisljas o bilo kakvoj vrsti tiranisanja?????

Pa pocela razmisljati jer sam citala razne textove.
E sad moj MA u Ovnu,ali u njegovoj 1 mojoj 7, i to pravi 90 sa SA, pa taj MA je najaci u mom horoskopa,a odmah posle njega SA, pa se razmisljam jer donosi naprasnost i razdrazljivost,hoce li se to odnositi na mene ili na njega! :(

pogledaj,... meni pise da cu definitivno biti promiskuitetan i imat 2 braka ima nesto veze s blizancima (u pravilu zene su one koje maltretiraju)

Ne mora znaciti da je neko promiskuitetan ako ce imati vise brakova.(ali i meni stoji da cu ih imati vise):)

1 kuca lilit (tu pise da je moguca promjena spola al jedini planet s kojim je pod 90 je uran-znaci promjena je moguca necega hm....)
Ne planiram menjat nista.:p

Perverzije uz teznju debljanja?!, ljubomora, nesređenost itd... koje zlo..
Ovo je sve netacno osim ljubomore...

definitivno po ovom ces ga ti maltretirat (bez brige bolje nego obrnuto)
I ja se slazem bolje ja njega nego on mene.:)

Jao a ja mislio da je moje lose,a imas toliko tih trokutica i zvijezdica...
Al si me utesio.............:(

Po ovom sto sam procitao mogla bi se naljutit na ovo sto sam napisao...
Ne brini, postujem iskrenost............:)

Isto tako po ovome sj/juz. cvoru se moze reci : ..... nemoj da ti djeca ili partner ispasta zbog tvojih krutih stavova jer bi to moglo dovesti do misljenje da nisu voljeni (mislim buduca). Kompromis je rjesenje, i prestat biti prekritican i analitican prema drugima i pocet slusat sta drugi pricaju o nekim drugim temama pa i istim temama, a ne drzat se svoga ko vjeverica zira...
Ok, seticu te se............

U braku imas dobre stvari al bit ces pomalo bitchy , (mars120saturn)
No s druge strane bit ces i diktator sto sigurno nece dobro sjest tvom partneru s obzirom da nije bas harmonican s uranom,neptunom i saturnom, Neces se bas moci previse kontrolirati u braku sto je opet u tvom slucaju very bad moras onda na to pripazit....
Ok, ali kom smislu bitchy...............:(

Hm ... ti si pomalo kao ja sto se tice stavova, malo previse surova,...
Inace nisam bila,ali postajem......

(P.S. jesam barem nesto dobro pogodio)

Sto kaze Zekana javljam ti kad se udam!:p;):)

Zeka
11-09-2008, 15:45
Dado, od puno citanja nekad glava zna i da zaboli...:D A u mnogo slucajeva napisano i nije uvek onako kako se desavanja odvijaju, dakle to je nesto u globalu... Ja sam ti zivi primer!:p ;) :) Uzivaju svojim godinicama!:)

dadiska
11-09-2008, 16:01
Dado, od puno citanja nekad glava zna i da zaboli...:D A u mnogo slucajeva napisano i nije uvek onako kako se desavanja odvijaju, dakle to je nesto u globalu... Ja sam ti zivi primer!:p ;) :) Uzivaju svojim godinicama!:)

Znam da ima svakakvih gluposti, ali reci mi da MA u Ovnu 90 SA u JArcu nece doneti nesto pogotovo sto je MA u 7 a SA u 4.
Istina je da se meni taj aspekt odrazio i na lomove,ali ko zna.

Nego a sto niko ne pise kako se vidi prevara u natalu! :)

ibis
11-09-2008, 16:07
Prevara su ti aspekti sa Neptunom...Vladalac sedme, Venera...A za Marsa, ne znam sta bih ti rekla, pogledaj moj :rolleyes:...Mislim da je do oboje, mada ljudi sa Marsom u sedmoj misle da im je dosadno kad nema malko svadjice, pa zakuvaju ;)

Zeka
11-09-2008, 16:18
Ibis, hoce li to Dada malo idealizovati partnera, videce ono sto zeli, a posle ce malo vise strasti da unesu u vezu, jel`?:p :)

ibis
11-09-2008, 16:30
Ibis, hoce li to Dada malo idealizovati partnera, videce ono sto zeli, a posle ce malo vise strasti da unesu u vezu, jel`?:p :)

Moja majka ima ribe na vrhu sedme i Ma u ovnu u sedmoj...Recimo da je moj otac miran covek (devica) sa povremenim ispoljavanjem dinamicnosti. Rekla bih da ce se perodi mira i dinamike smenjivati.

dadiska
11-09-2008, 16:41
Taman da mi ne bude dosadno ibis:)

Zeko i to zbog Ve60Ne :p

Zeka
11-09-2008, 16:50
Taman da mi ne bude dosadno ibis

Zeko i to zbog Ve60Ne :p

Ibis, jel` ima slicne aspekte kao i ovaj Mars? ;)
Dado, ne zbog tog aspekta, nego zbog ovog smajlica u tvom potpisu!:p :p :p Da ce ti biti dosadno, ma nece, nema sanse.... Planeta u svom sedistu... A , evo i Ibis ti je svojim postom razbila brige! Dakle samo citaaj, ali knjige za ispite!:p :p :) :) :)

cesarica
11-09-2008, 18:51
Ajde da vezbamo...Zar to ne mozes videti u njegovoj 12-oj kuci, mracnoj kuci tajni:)?

dadiska
11-09-2008, 18:55
Da i ja mislim da se gleda 12 kuca!
Ajde vi koji imate iskustva sa takvim kartama, kuckajteeee.......

thalatte
11-09-2008, 18:55
A što je sa teorijom o 5. kući...negdje je bilo spomenuto da je 5.kuća ljubavnika???

cesarica
11-09-2008, 19:02
Dadiska, pogledaj svoju sestu, to je njegova dvanaesta i sto Pepuuu kaze njegovu petu, pa da uporedimo i sazvakamo obe

Mirka
11-09-2008, 19:27
Ja poznajem dečka koji ima Veneru u Ribama u 12 kući, ne da vara nego ne staje, Venera sa samo dobrim aspektima, a Merkur u kvadratu sa Merkurom, laže za medalju i nikad ga ne otkrije. :D

vigga
11-09-2008, 20:18
iz moje dugogodisnje prakse :p najvise varaju ovnovi i ofce,pa blizanci ,za njih je sve igra,muski blizanci definitivno nisu za brak...(a i nisu neki ljubavnici :D ) e sad gdje im je venera...khmmm

Mirka
11-09-2008, 20:54
Nisam znala da su Ovnovi na prvom mestu. :D

dadiska
11-09-2008, 21:17
Naravno da kad gledas nekome kartu i veze, kod zena ja gledam so i ma,a kod muskih mo i ve.
Ukoliko se oni nadju u dvojnim znacima i 12 obavezno varaju!
Ali jer se to odnosi i na brak,koju kucu gledamo 12 i 5 ili..........
Meni je najlogicnije onda sto kaze Pepu 5 i 12! :)

ibis
11-09-2008, 23:05
Ma znam sto posto...Nema prevarancije bez izrazenog Neptuna...On daje potrebu da se vecito juri neki nedostizni ideal, pa posto ne moze da se uhvati, onda se zaglibljuje u iluziju o savrsenstvu, koja se naravno vrlo brzo srusi, pa se onda nalazi novi "idealni" objekat...pa u krug...Neptun laze sebe koliko i druge...Naravno, promenljivi znaci su isto u igri...Moja drugarica jako sklona tome da vara ima Ne u prvoj i Ma u Blizancima u sedmoj, Ve u Devici...Onda imam takodje poznanika koji vara suprugu, i to stalno, So u Ribama i Merkur u kvadratu sa Ne koji vlada sedmom...

cesarica
12-09-2008, 00:57
Meni je Neptun u strelcu u prvoj kuci, derivatno sedma mog buduceg partnera pa znaci varacemo oboje. Au :(

Dadiska, sta ti imas od kriznih aspekata?

Zeka
12-09-2008, 01:10
Meni je Neptun u strelcu u prvoj kuci, derivatno sedma mog buduceg partnera pa znaci varacemo oboje. Au :(

Zar ne treba gledati i aspekte? A tvoj Neptun je dobro postavljen!:)

ibis
12-09-2008, 08:03

Ne verujem za tebe, Ma i Ve u fiksnim znacima, a Ne 60 Sa, dobro kaze Zeka, gledaju se i aspekti. :)

tori
04-12-2009, 14:17
Moj suprug ima i VE i Mo u 12 u biku. A Ne mu pravi trigone sa SO, ME, SA i nalazi se na kraju 6 u strelcu. Da li sve navedeno moze dovesti do neke prevare?
Ja mislim da ipak ne...
Mozda moja karta vise govori o prevarama...kad sam bila mladja bilo je tu svega i svacega, ali kako sam se udala verna sam skroz:)

Ramona
04-12-2009, 18:34
meni su ovdje rekli da cu biti prevarena jer kao MA je vladar 7., a Ovan je ukljesten u 12., pa eto.. sta ja znam..