oženjeni [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : oženjeni

cancro
31-08-2008, 19:13
Odavno mi se upucavaju uglavnom oženjeni, od neke 14. godine i moram priznati da mi je to već dosadilo.Nije problem kad ja znam da je oženjen jer znam odmah kako ću se postaviti, ali mi se i desilo da uđem u vezu ne znajući,pa saznam tek nakon 3, 4 mjeseca, a ja ga zavoljela :o :( ili u drugom slučaju (4 god poslije) sam se zaljubila (sreća nisam ga zavoljela ali je bio na dobrom putu)...ostale sam naravno odbijala, ali ne mogu vjerovati da od npr. 20 frajera koji su se vrtili oko mene 19 je oženjenih..
Vidi li se to slučajno u karti zašto su oko mene uglavnom oženjeni i hoće li to uskoro prestati :(

VIDANA
31-08-2008, 19:26
nisam ni ja neke bolje srece,pa ti preporucujem da se ne sekiras nego da odmah igras na tu kartu pa ces videti kako se onda oni sami razbeze...,
ali ,,pametno,,da igras...!

cancro
31-08-2008, 20:14
:4kiss: hvala...znam da nas ima dosta s takvom "srećom" ali stvarno dosadi. Nije mi problem kad ja u startu znam da je oženjen, ali kad se to vješto krije, e onda...a obično žive u drugoj državi pa se ne mogu raspitati, nego čitam između redova, hvatam na sitnicama,pa sad imam taj problem da ne vjerujem čak iako je frajer stvarno slobodan..a koliko ˝pametno˝znam igrati:eam: pa i ne znam baš, ali neka, učim na iskustvu. Otvorena sam za savjete :)

Drži mi se i ti,valjda će nam naići i pokoji slobodan,a po našim željama i zahtjevima :D

NENASAVIC
31-08-2008, 20:25
Eh,drage moje, posto vidim da smo Vidana i ja slicnih godina, tesko je naci nekog slobodnog, one sto su ih ugrabile dobro ih cuvaju. A tek neki po nasim zeljama i kriterijumima . . . takvi su retke zverke. Ali ne brini draga moja Cancro, nisi usamljena . . .

cancro
31-08-2008, 20:30
:4kiss: sve si u pravu, ali kako kažu, nada posljednja umire

NENASAVIC
31-08-2008, 20:36
Ma nada nikada ne treba da umre! Ne znam koliko godina imas, ali ne brini, doci ce u tvoj zivot onakav kakvog zelis i bice slobodan. Eto,ja ga jos uvek cekam, a dotle sam se bila posteno spetljala sa jednim koji nikada nece biti slobodan. Uzivaj u zivotu

Miraceti
31-08-2008, 20:39
Dame moje nemojte tako pesimisticki. Ja sam 18 godina zivela sa Luciferom pa sam se spasila i Bog mi sad dao Andjela i super mi je. Ponekad na prvi pogled nism o svesni za kvalitete nekog partnera, zagrebite spoljnju farbu mozda se ispod krije svetlo dijamanta... dobri momci su tu samo je pitanje ko ima oci da vidi! Srecno...

NENASAVIC
31-08-2008, 20:47
Eh, ja sam se od jednog razvela pre vise od 9 godina i za to vreme nikako da nadjem nekog normalnog, tj. koji je normalan on je zauzet i tako u krug. Nisam pesimista samo osecam da moj gospodin Pravi nije trenutno na ovoj planeti.

cancro
31-08-2008, 21:03
Sve stoji, i to da će doći pravi ali i to da budem u fazi da mislim da u ovom životu neće, ili da sam propustila svog pravog ... naravno, ja sam uvijek optimista, ali ne mogu reći da nekad ne dođe i ona faza, zašto baš meni :rolleyes:

Dame moje nemojte tako pesimisticki. Ja sam 18 godina zivela sa Luciferom pa sam se spasila i Bog mi sad dao Andjela i super mi je. Ponekad na prvi pogled nism o svesni za kvalitete nekog partnera, zagrebite spoljnju farbu mozda se ispod krije svetlo dijamanta... dobri momci su tu samo je pitanje ko ima oci da vidi! Srecno...

To je tako divno :25: ja tako vjerujem u ljubav i volim ljubav i uživam kad su drugi sretni u svojim vezama :) nadam se da će vam biti super do kraja života.

Eh, ja sam se od jednog razvela pre vise od 9 godina i za to vreme nikako da nadjem nekog normalnog, tj. koji je normalan on je zauzet i tako u krug. Nisam pesimista samo osecam da moj gospodin Pravi nije trenutno na ovoj planeti.
Jeste,jeste, tu je on negdje, vidjećeš, ne brini :)

NENASAVIC
31-08-2008, 21:09
Svi imamo te faze, evo ja vec skoro godinu dana mislim da sam svog gospodina Pravog propustila ili ga jednostavno i nema. Zato ne ocajavaj, nije samo tebe to snaslo.

Megara
31-08-2008, 21:38
Odavno mi se upucavaju uglavnom oženjeni, od neke 14. godine i moram priznati da mi je to već dosadilo.Nije problem kad ja znam da je oženjen jer znam odmah kako ću se postaviti, ali mi se i desilo da uđem u vezu ne znajući,pa saznam tek nakon 3, 4 mjeseca, a ja ga zavoljela :o :( ili u drugom slučaju (4 god poslije) sam se zaljubila (sreća nisam ga zavoljela ali je bio na dobrom putu)...ostale sam naravno odbijala, ali ne mogu vjerovati da od npr. 20 frajera koji su se vrtili oko mene 19 je oženjenih..
Vidi li se to slučajno u karti zašto su oko mene uglavnom oženjeni i hoće li to uskoro prestati :(
Pogledala sam tvoju kartu, i da budem iskrena, nije mi jasno zašto te toliko saleću oženjeni.

Npr. ja, imam tipične pokazatelje- em mi je Uran suvladar sednog polja, em je u trigonu sa Suncem i u sekstilu sa Marsom.

A kod tebe Uran Uopšte nije povezan sa kućama partnera ili čak opiom budućeg ili onih koji će ti život opisati pre braka.

Ustvari, nisam ja baš toliki znalac astrologije, pa bi bilo lepo kad bi se neko učeniji uključio da nam objasni, pa da naučimo i neku sitnicu na tu temu.:)

cancro
31-08-2008, 21:46
Nije ni meni jasno,a eto, po njima to su već formalni brakovi bla bla bla...neki su možda i razvedeni, ali ja više nikome ne vjerujem.
I ja bih baš voljela ako bi neko pogleda,jer i ja nisam baš upućena mnogo u astrologiju, što kažeš možda nešto naučimo ;)

Ti imaš tipične pokazatelje? I je li te stvarno dosta saljeću ili ?

ja imam isti problem već godinama...no kako netko reče...vjerojatno će i to proći :)
nego, pogledala sam kartu i problem bi moglo simbolizirati sunce u konjukciji s mjesecom u 5. osim toga ti imaš apl. trigon venere na dsc sa uranom....dakle...Imiširagić u jednom od svojih tekstova piše da konjukcija sunca i mjeseca kod muškarca daje tajnu ženu ( mjesec je sakriven od sunca u konjukciji ) odnosno u tvom slučaju bi moglo opisivati oženjenog muškarca koji taji ženu, k tome u prilog govori venera 120 ur apl. u 7. ljubav sa muškarcem koji će se razvesti ( trigon bi u ovom slučaju pričada da nebi bio buran razvod) ...eto upalo mi u oko...:)

U mom slučaju mislim da je zaslužan ur koji je vl.5 a smjestio se na asc. ne pada mi napamet niš drugo :) Osim moguće VE kao suvladarice 7. kuće u konjukciji sa Sa...bračni ugovor..

cancro
31-08-2008, 22:29
ja imam isti problem već godinama...no kako netko reče...vjerojatno će i to proći :)
nego, pogledala sam kartu i problem bi moglo simbolizirati sunce u konjukciji s mjesecom u 5. osim toga ti imaš apl. trigon venere na dsc sa uranom....dakle...Imiširagić u jednom od svojih tekstova piše da konjukcija sunca i mjeseca kod muškarca daje tajnu ženu ( mjesec je sakriven od sunca u konjukciji ) odnosno u tvom slučaju bi moglo opisivati oženjenog muškarca koji taji ženu, k tome u prilog govori venera 120 ur apl. u 7. ljubav sa muškarcem koji će se razvesti ( trigon bi u ovom slučaju pričada da nebi bio buran razvod) ...eto upalo mi u oko...:)

U mom slučaju mislim da je zaslužan ur koji je vl.5 a smjestio se na asc. ne pada mi napamet niš drugo :) Osim moguće VE kao suvladarice 7. kuće u konjukciji sa Sa...bračni ugovor..

:) :) :) hvala puno :4kiss:
Super si to primjetila

Ljubav s muškarcem koji će se razvesti, nekako sam imala osjećaj da kod mene i ne može drugačije,kad ni ne mogu upoznati slobodnog a da me zainteresuje,haha

Ja povezala ono kaj sam čitala, a sad...vidjet ćemo jel to ta simbolika il će se ona nekako drugačije ispuniti...vrag si ga zna:) zato nemoj uzeti zdravo za gotovo...ljub

NENASAVIC
31-08-2008, 22:45
Karma draga, mozes li pogledati moj natal i reci mi zasto mi u zaadnjih tri godine prilaze samo ozenjeni, cak nema ni nagovestaja da ce se razvesti?

Karma draga, mozes li pogledati moj natal i reci mi zasto mi u zaadnjih tri godine prilaze samo ozenjeni, cak nema ni nagovestaja da ce se razvesti?

Mila teško mi je tako nagađati i sad teći s obzirom na protekle 3 godine, trebalo bi pogledati tranzite i progresije...no ti imaš sličnu situaciju s konjukcijom so i mo, no ono što bih ja u tvom slučaju možda prije rekla, da se druga žena uplela u tvoj brak i da je to bio razlog za razvod? jer ti imaš klasičan aspekt za razvod so 90 ur, no so o mo, može opet govoriti o tajnoj ženi koja u tvom slučaju dolazi iz 8 kuće...( muževa ljubavnica?) ono što je ovdje neobično je da je vl. 7. ve kuće na asc, u konjukciji sa jupiterom, marsom i neptunom...po tome bih rekla da je tvoj muž bio jako vezan za tebe, ma o ve nosi i puno strasti ali i strastvenih svađa, neptun bi ovdje još u sve donio tajne, u ovoj kombinaciji moguće i velike poroke...ima li ti to ikakvog smisla?ujedno sa sve to opozicionira pa je postalo preteško...

mandrak-21
31-08-2008, 23:59
Jedno od znacenja konjukcije saturn jupiter je i borba izmedju morala i zelja nije moralno biti sa zauzetim ali sta ces svidja ti se........kod tebe je ta konjukcija u vagi koja je inace prirodno sedmo polje a venera pravi aspekt sa uranom

thalatte
01-09-2008, 00:48
Jedno od znacenja konjukcije saturn jupiter je i borba izmedju morala i zelja nije moralno biti sa zauzetim ali sta ces svidja ti se........kod tebe je ta konjukcija u vagi koja je inace prirodno sedmo polje a venera pravi aspekt sa uranom

Uf ovo imam i ja...a baš su mi rekli da mi je rješenje taj Sa0Ju i stalo dumam,dumam...

Uffff..dosta razmišljam o tome sa zauzetim da ili ne ?Ono ne mogu...kao da mi je mučno i od pomisli...

Da li to znači da bi ipak trebala...Tj.ako neću da nema ni rješenja?

zvoncicaa
01-09-2008, 02:26
Pogledala sam tvoju kartu, i da budem iskrena, nije mi jasno zašto te toliko saleću oženjeni.

Venera na Smc na descedentu..kao magnet ( SMC) privlaci ozenjene ( Venera) u Lavu ( muskarce). So, vladar 7( partneri), ( muskarac , najcesce ozenjen) 0 Mo u Raku ( koji ima porodicu ) flertuje sa njom ( 5 kuca). Pa su jos i inteligentni ( Me) i imaju opasnu "zvaku"( Me 180 Ne) ..a ona ih ipak procita , Merkur u Blizancima, snazan je pa ne da Neptunu da ga obmanjuje. ..Juno ( partner) u Vagi ( ozenjen) 0 Pl ( veza zavrsena i pre nego sto je pocela)...120 Ma ( momak) na vrhu 5( vezice, ljubavi, flertovi)..

ibis
01-09-2008, 07:03
Uf ovo imam i ja...a baš su mi rekli da mi je rješenje taj Sa0Ju i stalo dumam,dumam...

Uffff..dosta razmišljam o tome sa zauzetim da ili ne ?Ono ne mogu...kao da mi je mučno i od pomisli...

Da li to znači da bi ipak trebala...Tj.ako neću da nema ni rješenja?

Astrologija ili ne, naravno da ne moras, Mandrak sigurno nije mislio da je to jedini nacin da se protumaci ta konjunkcija. :)

cancro
01-09-2008, 08:15
Venera na Smc na descedentu..kao magnet ( SMC) privlaci ozenjene ( Venera) u Lavu ( muskarce). So, vladar 7( partneri), ( muskarac , najcesce ozenjen) 0 Mo u Raku ( koji ima porodicu ) flertuje sa njom ( 5 kuca). Pa su jos i inteligentni ( Me) i imaju opasnu "zvaku"( Me 180 Ne) ..a ona ih ipak procita , Merkur u Blizancima, snazan je pa ne da Neptunu da ga obmanjuje. ..Juno ( partner) u Vagi ( ozenjen) 0 Pl ( veza zavrsena i pre nego sto je pocela)...120 Ma ( momak) na vrhu 5( vezice, ljubavi, flertovi)..

Čovječe :eek: k`o da me osobno poznaješ ;)
Ali eto, bar znam da mi je to u natalu,koliko god se ja bunila (ili ne) :D

Pitanje, šta je SMC? :o

Vojvotkinja
01-09-2008, 08:18
SMC je Sjeverni Mjesechev chvor :)...Tebi je u shestoj kuci u Lavu, prije Venere :)
imash i Juzhni Mjesechev chvor a on je uvijek naspram Sjevernog..znachi, tebi je u Vodoliji :)

On ne kochi samo kad je 'nemoral' u pitanju..uopshte odnosi su jako stisnuti, osoba je prilichno rezervisana, u grchu ' i razmishlja po sistemu shta bi bilo kad bi bilo'..ali od realizacije skoro pa nishta...:( ..Znam po sebi..ja ustuknem i od lijepih, normalnih stvari i uvijek mislim..mozhda nije to to, chak i kad je lijepo - dobro...

cancro
01-09-2008, 08:28
SMC je Sjeverni Mjesechev chvor :)...Tebi je u shestoj kuci u Lavu, prije Venere :)
imash i Juzhni Mjesechev chvor a on je uvijek naspram Sjevernog..znachi, tebi je u Vodoliji :)

hvala :4kiss:

On ne kochi samo kad je 'nemoral' u pitanju..uopshte odnosi su jako stisnuti, osoba je prilichno rezervisana, u grchu ' i razmishlja po sistemu shta bi bilo kad bi bilo'..ali od realizacije skoro pa nishta...:( ..Znam po sebi..ja ustuknem i od lijepih, normalnih stvari i uvijek mislim..mozhda nije to to, chak i kad je lijepo - dobro...
Prema ovom opisu sam pretpostavila da i ja imam tu konjukciju, pogledam kartu,i naravno, imam ju...nikad ništa do kraja, sve se nešto prenemažem,šta bi bilo kad bi bilo,po hiljadu puta u glavi i prođe godina...

Megara
01-09-2008, 08:56
Nije ni meni jasno,a eto, po njima to su već formalni brakovi bla bla bla...neki su možda i razvedeni, ali ja više nikome ne vjerujem.
I ja bih baš voljela ako bi neko pogleda,jer i ja nisam baš upućena mnogo u astrologiju, što kažeš možda nešto naučimo ;)

Ti imaš tipične pokazatelje? I je li te stvarno dosta saljeću ili ?
Da, imam i ja pokazatelje, samo što je kod mene mnogo manje zakukuljeno, vidi se odmah.
Stim što ja imam i onih drugih prilika, tako da su za mene oženjeni van svake konkurencije.;) Mada, očekujem da ću se, možda, udati za nekog razvedenog. Znali, razvedeni nisu van konkurencije.:cool:

Hvala, odlično si mi objasnila.:)

cancro
01-09-2008, 09:54
Znali, razvedeni nisu van konkurencije.:cool:

Naravno da nisu, poželjno je samo da nije zauzet :) svakom se može desiti razvod ;)

thalatte
01-09-2008, 11:28

E ovo sam ja....što bi bilo kad bi bilo....često mi ljudi znaju reći zbog te rečenice da ne znam voljeti :eek:

cvetak
01-09-2008, 11:56
Evo i ja da se "zapljunem" na ovoj temi :D
Takodje imam konjukciju Sa i Ju
Kako mi je rekao jedan astrolog jednom - ti si njihova sreca, mislim na ozenjene naravno ...:(

cancro
01-09-2008, 17:29
Evo i ja da se "zapljunem" na ovoj temi :D
Takodje imam konjukciju Sa i Ju
Kako mi je rekao jedan astrolog jednom - ti si njihova sreca, mislim na ozenjene naravno ...:(
:5rotfl: :5rotfl: dobar je, a jesu li oni tvoja sreća, to ti nije rekao :rolleyes:

Evo upravo me maloprije, na ručku, gledao tip sa bebom u rukama...Poslije dolazi supruga, naravno.Mislim se, šta si blenuo, gledaj u to djete...mislim,ono,defiinitivno kreten...a imam nekad osjećaj da ovi slobodni prolaze pored mene kao da sam vazduh...

E ovo sam ja....što bi bilo kad bi bilo....često mi ljudi znaju reći zbog te rečenice da ne znam voljeti
:eek: kakve to veze ima :confused:

NENASAVIC
01-09-2008, 17:33
Cekaj, draga moja, znaci da si i ti njega gledala cim si primetila da on tebe gleda? Ma ne obaziri se na njih, gledaj nesto slobodno.

thalatte
01-09-2008, 17:39
:eek: kakve to veze ima :confused:

Pa ako se to pitaš onda znači da ne voliš dovoljno tu osobu...što bi bilo kad bi bilo-nesigurnost...a u ljubavi tome nema mjesta...(ovo nisu moje riječi,tako su meni objasnili)

cancro
01-09-2008, 17:56
Cekaj, draga moja, znaci da si i ti njega gledala cim si primetila da on tebe gleda? Ma ne obaziri se na njih, gledaj nesto slobodno.

Pa da,vidjela sam ga, šta ću,sjedio preko puta mene...mislim,poslije nisam obračala pažnju...a bilo je nekih tipova okolo, sad jesu li bili slobodni, neee znam

Pa ako se to pitaš onda znači da ne voliš dovoljno tu osobu...što bi bilo kad bi bilo-nesigurnost...a u ljubavi tome nema mjesta...(ovo nisu moje riječi,tako su meni objasnili)

A ne djelim njihovo mišljenje, mislim da je to pitanje više neka vlastita nesigurnost, neki strahovi koji nemaju veze konkretno s tom osobom, a možda i oprez...nije mi to pitanje prisutno samo u ljubavi, ja se uvijek nešto pitam...šta da sam završila drugi fakultet, a ne ovaj ..

cancro
17-01-2009, 22:11
Vratih se ja na ovu temu, jer fakat više ne mogu da vjerujem...pa da mi piše na čelu "samo za oženjene" bježali bi vjerovatno od mene :5rotfl:

Valjda neće više, vrijeme je za slobodne :D

Ramona
17-01-2009, 22:25

Uh... to je tako tacnoooo :o

cancro
17-01-2009, 23:06

Kako li sam ja ovaj post fulila kad jenapisan...ovo je definitivno istina

mikica
18-01-2009, 00:40
evo da se i ja prikljucim ovoj temi....unazad dvije tri godine samo me takvi salijecu...pa se prosto pitam jesam li prokleta..i to sve neke ne definisane situacije trenutno kod ovoga sad je tako da je rastavljen,ali nije sudski razveden....ona nece da preda,on ne moze dok beba ne napuni 3g...
jedino me drzi normalnom to sto nisam spavala...a da jesam mislim da bi se dosad roknula...
da li su ti ozenjeni neka nasa karma ili sta....
veliki pozdrav za sve cure....

Poppy
18-01-2009, 01:36
cancro, daj mi jednog da vidim o chemu se tu radi :D Nijedan se do sad nije pojavio i digao dva prsta: Mala, dolazi ovamo da se ludo volimo :p

cancro
18-01-2009, 11:28
cancro, daj mi jednog da vidim o chemu se tu radi Nijedan se do sad nije pojavio i digao dva prsta: Mala, dolazi ovamo da se ludo volimo

hahahah :5rotfl: a gle, oni bi da se ludo vole ali da se ne razvode heheheh e ne može
hoćeš natalnu? Sinastriju?
http://i43.tinypic.com/2lboyaf.jpg

http://i39.tinypic.com/fbhkkx.jpg -ovaj je takav, kako kažeš, da se ludo volimo- e ne može

sa drugima ima problem, nemam vrijeme rođenja ni mjesto, jer me ne interesuje čim skontam status

evo da se i ja prikljucim ovoj temi....unazad dvije tri godine samo me takvi salijecu...pa se prosto pitam jesam li prokleta..i to sve neke ne definisane situacije trenutno kod ovoga sad je tako da je rastavljen,ali nije sudski razveden....ona nece da preda,on ne moze dok beba ne napuni 3g...
jedino me drzi normalnom to sto nisam spavala...a da jesam mislim da bi se dosad roknula...
da li su ti ozenjeni neka nasa karma ili sta....
veliki pozdrav za sve cure....

Razumijem te, meni je tako već nekih 14 godina.
Valjda će ti to uskoro proći....ja prema natalu imam dosta aspekata za njih, ali to trebam iskoristiti pa da budem oprezna....naravno,ne vjerujem više nikome

cesarica
18-01-2009, 11:44
Mene zanima da li simbolika mojih aspekata (So90Ur i Ve90Ur) moze da donese ozenjenog muskarca pa da se razvod gleda kao razvod muskarca ili se prvenstveno vezuje kao predispozicija za razvod mog braka?

Megara
18-01-2009, 12:54
A zašto bi se ti razvodila? :)
Ali da može da ti se desi razveden, to svakako.
Sunce ti je u separativnom kvadratu sa Uranom što bi i dalo već razvedenog partnera- nije loše.;)

sahadow452
18-01-2009, 13:10
Isto je i sa ovim Ve90Ur...ljubav sa razvedenim...provereno...ja ga imam u svom natalu...i jos mi je ta Venerica vladalac 7 polja...mozda se i udam za njega...:D
Pronasli smo se,ali nesto je zaskripalo u poslednje vreme...

a,sto se tice ozenjenih,uvek su se motali oko mene,ali sam ih poprilicno brzo otkrivala,tako da to i nije stiglo do necega sto se moze nazvati veza

cesarica
18-01-2009, 14:51
A zašto bi se ti razvodila? :)
Ali da može da ti se desi razveden, to svakako.
Sunce ti je u separativnom kvadratu sa Uranom što bi i dalo već razvedenog partnera- nije loše.;)

Hvala Megara, da se razvodim nemam nameru, ni udala se jos nisam:) , samo me silne kvadrature plase. Sto se pitanja tice, verovatno nam neki tranziti donose i ozenjene, nezavisno da li imamo jake aspekte koji privlace upravo takve...Pre cetiri godine se pojavio jedan, odmah za njim i drugi...Od te ljubavi nista (kontrola) a da je jedan znacio, znacio je...:rolleyes:

Megara
18-01-2009, 15:00
Ma naravno, jedno je kad je u pitanju veza, čista veza u kojoj još ne postoje deca. Ali gurati nos tamo gde postoje i dečica to je već suvišno komentarisati.

Zato smatram da oženjene s decom uvek treba držati na distanci.
Oni su iskusni, umeju sa ženama tako da im nije teško pokloniti poverenje, a posle ko živ, ko mrtav! :)

Ja nisam raspoložena za toliki rizik, posebno što sam svesna da oženjen muškarac uvek ima uveći ulog sa strane nego ja.

Mi devojke koje smo slobodne ili u vezama nemamo sposobnost kao oženjen muškarac da se emotivno distanciramo kao što oni to mogu u većini slučajeva jer su im vrlo često ( i to tako treba da bude) deca ispred svega.

I sta situacija je i kad je obrnuto- udata ( zauzeta)- slobodan macan.;)

cesarica
18-01-2009, 15:08
Nekada postoje i izuzeci, prepoznavanje slicnosti i ljubav kao epilog. Ne znaci da je svaki brak lep i da je na jakim temeljima, mozda su neke veze potpisane upravo pod pritiskom ali suvise je tu stresa i uplitanja u tudje sudbine pa svako ko moze da iskontrolise emocije i treba da se drzi sto daljeee.

kaliopaworld
18-01-2009, 15:09
Gledam Cesarice tvoj natal, kako bi pronasla to, da se ozenjeni lepe za tebe...
Moze biti da je to vladar 5k u 8k u lavu,dispozitor So u devici,a Me u vagi,pa se onda opet vracamo na Ve u 8k...i eto simbolike.
Isto tako mozemo gledati vladara 7k, Me
Sad sam videla...
Ne znam sad kolko' to moze da ima veze ali mi deluje bitno.
Tebi je umetnut znak Lava i to u 8k. Bilo bi lepo da jos neko ovo prokomntarise.
Koliko to ustvari naglasava ovu kucu,a time i Ve ? Licno mislim da dosta naglasava.

http://bestsmileys.com/cartoon/9.gif

Jos jedno pitanje za tebe Cesarice.
Dal ti se cini da tebi najbolje ide u ljubavi samo onda kad su u pitanju i neke tajne. Mislim da tad tvoja Ve nekako proradi najbolje,uprkos sto sama znas sve i uprkos tvojoj kontroli?

cesarica
18-01-2009, 15:16
Ne znam Kaliopa koliko je jaka umetnuta Venera, mene su pratile polutajne veze ali sa slobodnim muskarcima jer vise volim da veza bude moja, privatna a ne javna debata. Dosta ozenjenih je pokusavalo ali nisam u tom fazonu tako da ne vidim koliko oni mogu da nadjacaju moju odlucnost da u takve veze ne ulazim. Ponavljam, jedan je bio, bilo je i velikih emocija tu ali sa 23 lakse idealizujes i manje se plasis posledica. Mozda i 12 kuca kao polje tajni ima jak uticaj, meni je Ve u kvadratu sa Uranom iz 12 tako da kao buduceg i ocekujem razvedenog, sto Megara rece.

kaliopaworld
18-01-2009, 15:22
Mislim da naglasava takve, nespecificne situacije na to sam mislila,tada je i tvoja Ve jaka...

cesarica
18-01-2009, 15:32
Jaka ili slaba, jedva cekam da se otkoci ili probudi:) jer zaista sve veze su mi nosile neki prizvuk skrivanja, obicno sam ja inicijator takvih pocetaka a kasnije i naviknes na to. Mozda pokazatelj ozenjenog muskarca u natalnoj karti moze da bude i pokazatelj tajne veze, nezavisno na status istog. Danas bas sam bila na nekim konsultacijama i zena mi rece tajna veza ove godine, pa zar da se iznenadim:)

cvetak
18-01-2009, 15:53
Ja ne znam sta tacno u mom natalu privlaci ali definitivno mi se najvise udvaraju zauzeti muskarci ...

Hekata
18-01-2009, 19:22
Ma naravno, jedno je kad je u pitanju veza, čista veza u kojoj još ne postoje deca. Ali gurati nos tamo gde postoje i dečica to je već suvišno komentarisati.

Zato smatram da oženjene s decom uvek treba držati na distanci.
Oni su iskusni, umeju sa ženama tako da im nije teško pokloniti poverenje, a posle ko živ, ko mrtav! :)

Ja nisam raspoložena za toliki rizik, posebno što sam svesna da oženjen muškarac uvek ima uveći ulog sa strane nego ja.

Mi devojke koje smo slobodne ili u vezama nemamo sposobnost kao oženjen muškarac da se emotivno distanciramo kao što oni to mogu u većini slučajeva jer su im vrlo često ( i to tako treba da bude) deca ispred svega.

I sta situacija je i kad je obrnuto- udata ( zauzeta)- slobodan macan.;)
Mislim da većina muškaraca se distancira od devojaka ako žele da se samo provedu i nisu raspoloženi zbog kojekakvih razloga.... suština je da većina njih je oženjena koji prilaze devojkama, današnji mladići imaju frku da priđu devojkama i dosta su nesigurni, pogotovo oni koji imaju Mo90Ve, pa se ograđuju sa napadanjem, neozbiljnim, svih devojaka u blizini....
Uvek ssam bežala od oženjenih, ali Ve u Lavu daje izgleda zuzete.... ali nađe se neki i slobodni!
Kontam da većina nas više primeti oženjenog da joj se nabacivao, jer se gnušamo toga, i naravno, ubija nam veru u vernost u braku od druge strane.... barem tako ja kontam po ličnom iskustvu, a slobodne momke često kontamo kao drugare često i oni se zaljubiškaju u nas ili samo zainteresuju ali na vreme ne pokazuju ono što nam kod muškarca treba, što naravno oni oženjeni znaju iskustveno... i tu smo u procepu!:cool:
Naravno, nijednom nisam bila sa oženjenim, to mi je princip koji držim za glavno! Ali kontam kako kad vidiš nekog kolegu da je veran svojoj ženi i iako mu se neka dobra cica nabacuje on je otkači... bravo za kolegu, volela bi da je moj muž! Takvih muškaraca je u manjini recimo 30% .... tako da ne odustajem od mog izbora i traženja muškarca koji spada u tih 30% pa makar ostala sama do kraja života, jer koliko dajem želim da mi se uzvrati!
Inače imam i ja taj aspekt So0Mo i još tu je Li koja obećava strasti i Ju, koji ne znam šta bi mogao da tu začini osim putnika... :D

makialele
18-01-2009, 19:57
Ne znam Kaliopa koliko je jaka umetnuta Venera, mene su pratile polutajne veze ali sa slobodnim muskarcima jer vise volim da veza bude moja, privatna a ne javna debata...
ces, mislim da ukljestena Venera znaci i da ti zelis da sakrijes veze, ali i da ne zelis da pricas o njima, bas tako - da tvoj emotivni, intimni zivot ne bude javna debata, to delis samo sa posebnim, tebi bliskim ljudima...
;)

cesarica
18-01-2009, 22:10
ces, mislim da ukljestena Venera znaci i da ti zelis da sakrijes veze, ali i da ne zelis da pricas o njima, bas tako - da tvoj emotivni, intimni zivot ne bude javna debata, to delis samo sa posebnim, tebi bliskim ljudima...
;)

Maki, ti kao da pricas samnom:) Bas tako, poenta je da svoje veze shvatam kao iskljucivo svoje i retko kada progovorim o njima, jer sve sto se desava, izmedju nas dvoje je..Mozda ukljestene planete i traze neku osobenost a poenta price je da ipak karakter moze da nadvlada i neku trenutnu opcinjenost zauzetim muskarcem. Uradila sam kartu, cim sredim msn prepricacu ti.

Hekata
18-01-2009, 23:17
Ces@
Uklještena planeta, kuća, znak.... sve vodi kao nešto što kasnije eskalira u javno tj. se obelodani, inače i ja sa Veu lavu volem da u početku veza bude tajna, tek kasnije zbog mojih bližnjih koji iniciraju da ga upoznaju idem javno... to kontam kao nešto što treba da popravim jer muški, slobodni na neki način baš to i ne vole.... inače Ve u 8.kući je i mistifikacija u tvom slučaju, estravagantnost kooja baš nije za javnost prijemčiva....

Megara
19-01-2009, 00:27
Mislim da većina muškaraca se distancira od devojaka ako žele da se samo provedu i nisu raspoloženi zbog kojekakvih razloga.... suština je da većina njih je oženjena koji prilaze devojkama, današnji mladići imaju frku da priđu devojkama i dosta su nesigurni, pogotovo oni koji imaju Mo90Ve, pa se ograđuju sa napadanjem, neozbiljnim, svih devojaka u blizini....
Uvek ssam bežala od oženjenih, ali Ve u Lavu daje izgleda zuzete.... ali nađe se neki i slobodni!
Kontam da većina nas više primeti oženjenog da joj se nabacivao, jer se gnušamo toga, i naravno, ubija nam veru u vernost u braku od druge strane.... barem tako ja kontam po ličnom iskustvu, a slobodne momke često kontamo kao drugare često i oni se zaljubiškaju u nas ili samo zainteresuju ali na vreme ne pokazuju ono što nam kod muškarca treba, što naravno oni oženjeni znaju iskustveno... i tu smo u procepu!:cool:
Naravno, nijednom nisam bila sa oženjenim, to mi je princip koji držim za glavno! Ali kontam kako kad vidiš nekog kolegu da je veran svojoj ženi i iako mu se neka dobra cica nabacuje on je otkači... bravo za kolegu, volela bi da je moj muž! Takvih muškaraca je u manjini recimo 30% .... tako da ne odustajem od mog izbora i traženja muškarca koji spada u tih 30% pa makar ostala sama do kraja života, jer koliko dajem želim da mi se uzvrati!
Inače imam i ja taj aspekt So0Mo i još tu je Li koja obećava strasti i Ju, koji ne znam šta bi mogao da tu začini osim putnika... :D
Ma jeste oženjeni nisu na ceni, ali zaista.
Kome trebaju komplikacije.
Ja imam u okruženju jednog s kojim bih mogla kad god, ali čemu to?
Nema svrhe.

A razvedeni, pa protiv njih nemam ništa.:)

Angliana75
19-01-2009, 00:56
Ma jeste oženjeni nisu na ceni
A razvedeni,...

su na ceni:D :D :D

Megara
19-01-2009, 10:58
Ali meni je neverovatno koliko u našem društvu još uvek vladaju predrasude po pitanju tih stvari.

Garantovano vam se desilo da čujete komentare tipa ''ma on je razveden'', ''ma on je bio u braku, ko zna zašto se razveo''...ljudi su prepuni predrasuda.

cancro
19-01-2009, 11:33
A razvedeni, pa protiv njih nemam ništa.:)

Ni ja :D

Ali meni je neverovatno koliko u našem društvu još uvek vladaju predrasude po pitanju tih stvari.

Garantovano vam se desilo da čujete komentare tipa ''ma on je razveden'', ''ma on je bio u braku, ko zna zašto se razveo''...ljudi su prepuni predrasuda.

Pa i nisu više, jer je sve više razvoda i to je postalo sasvim normalno...svakome se može desiti, a i dešava se...Prije su predrasude bile izražajnije.

Mislim da većina muškaraca se distancira od devojaka ako žele da se samo provedu i nisu raspoloženi zbog kojekakvih razloga....
Sve je to super kad znaš da je oženjen, pa normalno da ću ga odbiti, ali ako ne znaš, uđeš u vezu....i nakon nekog vremena krah...
Sad sam skontala nema više povjerenja, odmah se raspitati, pa sam tako uništila potencijalnu vezu sa slobodnim :5rotfl: a kreten nosio veru, pa mu nisam vjerovala da je slobodan...i to je sad obrnuto-oženjeni ne nose veru, uglavnom, a slobodni ju nose

mikica
19-01-2009, 13:38
Sve je to super kad znaš da je oženjen, pa normalno da ću ga odbiti, ali ako ne znaš, uđeš u vezu....i nakon nekog vremena krah...
Sad sam skontala nema više povjerenja, odmah se raspitati, pa sam tako uništila potencijalnu vezu sa slobodnim :5rotfl: a kreten nosio veru, pa mu nisam vjerovala da je slobodan...i to je sad obrnuto-oženjeni ne nose veru, uglavnom, a slobodni ju nose
haha bas tako neki se furaju na ono sto nisu,dok drugi lazu ono sto jesu..hahahhaa dobro si to srocila:D

Hekata
19-01-2009, 22:33
... eeee pa da, pre tri godine su burme bile u modi da se nose pa su svi trenderi počeli da ih nose, takoc da nisi znao koji jeste, a koji nije oženjen, ali onaj koji će stvarno da te obmane će je skinuti.... lovac je lovac! :P
Ni ja nemam ništa protiv da je razveden, samo da nije zlostavljao svoju ženu, a oprošteno mu je ako je ona njega! :D :D :D

Znam jedan bračni par u kome je ona psihički obolela, on ju je tukao i tražio od nje da bude tradicionalna žena, a ona ga je čak i pratila i išla za njim kad negde ode, na kraju su se razveli i on je našao novu ženu i sad je papučar. Ma aspekti su ti čudo! Ona je i dalje sama i pije neke lekove, a meni je bila idol kad sam bila klinka, uvek doterana i ženstvena, super su par bili... Ipak je bitno da muškarac i žena imaju lep aspekt So i Mo, Ma i Ve su ipak prolazni, ne pije vodu na duže staze!

cancro
20-01-2009, 19:15
... eeee pa da, pre tri godine su burme bile u modi da se nose pa su svi trenderi počeli da ih nose, takoc da nisi znao koji jeste, a koji nije oženjen, ali onaj koji će stvarno da te obmane će je skinuti.... lovac je lovac! :P
Ni ja nemam ništa protiv da je razveden, samo da nije zlostavljao svoju ženu, a oprošteno mu je ako je ona njega! :D :D :D

Znam jedan bračni par u kome je ona psihički obolela, on ju je tukao i tražio od nje da bude tradicionalna žena, a ona ga je čak i pratila i išla za njim kad negde ode, na kraju su se razveli i on je našao novu ženu i sad je papučar. Ma aspekti su ti čudo! Ona je i dalje sama i pije neke lekove, a meni je bila idol kad sam bila klinka, uvek doterana i ženstvena, super su par bili... Ipak je bitno da muškarac i žena imaju lep aspekt So i Mo, Ma i Ve su ipak prolazni, ne pije vodu na duže staze!

Ne daj BOŽE...
Znači bitniji je aspekt So i Mo za skladnu vezu ???

Hekata
20-01-2009, 22:24
Pa imali su kvadrat njegovog So na njeno Mo i So! I još neki aspekti koji baš nisu bili ok, njegove Malefik planete su napadale njene benefik planete, ali imali su i lepih aspekata, samo on je Jarac u pravom smislu, a ona nežna Vaga. Mislim da ipak nekad je bolje da muške planete padaju na njegove ženske planete... Šta vi mislite?

Megara
21-01-2009, 00:09
Ipak je bitno da muškarac i žena imaju lep aspekt So i Mo, Ma i Ve su ipak prolazni, ne pije vodu na duže staze!
Ne znam Dancho za Sunce i Mesec...evo, ja ga imam u uporednom s mojim dečkom, pa škripi samo tako i ne samo aspekt konjunkcije Sunca (njegovog) i mog Meseca,imamo mi i trigon vladara mog DC-a i njegovog AC-a ( Sa120Ju- super aspekt za trajnost), pa imamo i konjunkciju njegovog vladara Dc-a i mog AC- ( Me0Mo- super se razumemo i osećamo)...ALI, ne ide sestro slatka...pa i dobar seks je tu ( Ve90Ma)...i sve je to lepo, ali sitne stvari koje čine život kod nas ne štimaju....i pored tih sjajnih aspekata.:(

mandrak-21
21-01-2009, 00:13
Ne znam Dancho za Sunce i Mesec...evo, ja ga imam u uporednom s mojim dečkom, pa škripi samo tako i ne samo aspekt konjunkcije Sunca (njegovog) i mog Meseca,imamo mi i trigon vladara mog DC-a i njegovog AC-a ( Sa120Ju- super aspekt za trajnost), pa imamo i konjunkciju njegovog vladara Dc-a i mog AC- ( Me0Mo- super se razumemo i osećamo)...ALI, ne ide sestro slatka...pa i dobar seks je tu ( Ve90Ma)...i sve je to lepo, ali sitne stvari koje čine život kod nas ne štimaju....i pored tih sjajnih aspekata.:(

Taj aspekt ce ,,raditi" kada decko postane muz

Angliana75
21-01-2009, 00:20
pa i dobar seks je tu ( Ve90Ma)...i sve je to lepo

aj bih pre rekla da ej VE 60 ili 120 MA dobar sex...a taj gore aspekat je samo strast i privlacnost sto ne znaci da moze dovesit do sexa...

mandrak...mislio si na aspekat SO 0 MO???ili na SO 60 MO??malo si me zbunio....:confused:

mandrak-21
21-01-2009, 00:26
aj bih pre rekla da ej VE 60 ili 120 MA dobar sex...a taj gore aspekat je samo strast i privlacnost sto ne znaci da moze dovesit do sexa...

mandrak...mislio si na aspekat SO 0 MO???ili na SO 60 MO??malo si me zbunio....:confused:
mislio sam na svaki dobar aspekt SO i MO 120.60,0,pa i 180 je dobar za bracne partnere(ne uvek i u svakom natalu)

Angliana75
21-01-2009, 00:36
mislio sam na svaki dobar aspekt SO i MO 120.60,0,pa i 180 je dobar za bracne partnere(ne uvek i u svakom natalu)

hmmm... e vidis to ne uvek i ne u svakom natalu...e to je zeznuto...sto ne zna covek onda kako da gleda da li ce biti zajedno ili ne??:confused:

mandrak-21
21-01-2009, 00:45
U tome je sustina astrologije ne postoji u astrologiji ili-ili uvek je citava lepeza mogucnosti koje pruza natal,i ne moze se gledati samo jedan aspekt ili samo jedan polozaj planete u necijoj 7.kuci i reci "vi ste jedno za drugo"jer njegovo sunce pada u tvoje 7.polje a sta ako to sunce prima lose aspekte od citavog stelijuma iz 4.polja?.....
P.S. kvadrat izmedju venere i marsa je privlacniji aspekt od trigona ili sekstila

Angliana75
21-01-2009, 00:53
U tome je sustina astrologije ne postoji u astrologiji ili-ili uvek je citava lepeza mogucnosti koje pruza natal,i ne moze se gledati samo jedan aspekt ili samo jedan polozaj planete u necijoj 7.kuci i reci "vi ste jedno za drugo"jer njegovo sunce pada u tvoje 7.polje a sta ako to sunce prima lose aspekte od citavog stelijuma iz 4.polja?.....
P.S. kvadrat izmedju venere i marsa je privlacniji aspekt od trigona ili sekstila

e hvala mandrak...ali vidi...mislim da je jako bitno da SO bude u partnerovoj ili 7.polju ili u polju u koje pada partnerovog 7.polja vladar!...i naravno da ima sextile i trigone...ja bar mislim tako...znaci tada se sklapa brak...a tako i MO...i da tu radi jos i SA sa partnerovim JU i MO za dugotrajnost...i naravno sa UR da ne dodje do razvoda ili raskida ako je veza u pitanju...
mislim da kvadrati i opozicije ne "drze "taj brak dugo...neminovan je razvod...naravno ovo govorim samo za slucaj malopre sto sam napisala ali
sam stavila trigone i sextile....

kvadrati jesu privlacnost ali ne obecavaju dugotrajnos!jel da?:rolleyes:

mandrak-21
21-01-2009, 01:08
kvadrati izmedju venere i marsa govore o velikoj strasti i privlacnosti,za dugotrajnost su "nadlezni ju i sa" ako su zastupljena oba aspekta u sinastriji moze se dogoditi da par bude dugo zajedno ali da jedan(mars) uvek bude posesivan,ljubomoran i da u neku ruku konstantno rusi brak ili vezu svojim izlivima strasti(tu i ljubomora spada) a sto se tice polozaja planeta u partnerovom natalu tu prednost dajem ASPEKTIMA jer aspekti predstavljaju odnos medju partnerima

Angliana75
21-01-2009, 01:14
pisala sam na temi sinastrije koji parovi a da ih ja znam traju dugo....uglavnom kod svih je SO jedne osobe u znaku u kom je vladar 7.polja partnera ili je SO bas u 7.polju partnera...a neko cak ima i MO gde je partneru SO...i da rade sextil ili trigon medjusobno....mislim na SO jedne osobe na MO druge..ne mora obostrano..moze samo jedno SO i jedan MO...
a za dugotrajnost svi ti parovi imaju ukljuceno SA 60 ili 120 sa JU,pa SA 60 ili 120 MO ,pa SA 60 ili 120 sa UR!;) mislim da su to aspekti dugotrajnosti kao i ovo malopre da bi osobe ostale u jednom lepom dugotrajnom braku ....
eh da...ako VE jedne osobe radi 60 ili 120 sa MA druge osobe...tu je ljubav,...znaci vole se ...dok i dalje stojim iza toga da kvadrati i opozicija izmedju VE jedne osobe i MA druge osobe samo se strasno privlace i tu je velika strast u igri ali da ...hmm..mislim da tu nema one ciste prave ljubavi..te otuda i ide iz MA ta ljubomora...jer jedno voli te je ljubomorno dok drugo ne...

Hekata
21-01-2009, 11:24
kvadrati izmedju venere i marsa govore o velikoj strasti i privlacnosti,za dugotrajnost su "nadlezni ju i sa" ako su zastupljena oba aspekta u sinastriji moze se dogoditi da par bude dugo zajedno ali da jedan(mars) uvek bude posesivan,ljubomoran i da u neku ruku konstantno rusi brak ili vezu svojim izlivima strasti(tu i ljubomora spada) a sto se tice polozaja planeta u partnerovom natalu tu prednost dajem ASPEKTIMA jer aspekti predstavljaju odnos medju partnerima
Ako moj Mars kvadrira njegov Mesec u blizancima, a njegov Mars i Venera su na mom Mars da li to daje moju ljubomoru ili njegovu nesigurnost i osetljivost na moj lični stav? Jer naravno i on ima taj kvadrat M,Ve i Mo :cool:

selena
24-01-2009, 15:14
dali venera koja je u opoziciji sa uranom retro ako je venera vladar 3 kuće a uran vladar asc-daje ljubav sa zauzetim partnerom ili razvedenim...

Little Warrior
24-01-2009, 16:37
samo na osnovu toga-ne lici na to(ostali aspekti bi mozda ukazivali)

pre lici na neku slobodnu vezu i na nekog razvedenog tipa...(uran razvod, sloboda, nagli pocetak ili nagli prekid, nervoza, napetost, nekonvencionalnost)

mada, prvenstveno, lici mi na nekog ko brzo prica(vladar 3 opozicija uran) i ko voli da lomi case i tanjire...

prvo idi kroz vladara 5, pa redom, polako...

mikica
24-01-2009, 22:37
samo na osnovu toga-ne lici na to(ostali aspekti bi mozda ukazivali)

pre lici na neku slobodnu vezu i na nekog razvedenog tipa...(uran razvod, sloboda, nagli pocetak ili nagli prekid, nervoza, napetost, nekonvencionalnost)

mada, prvenstveno, lici mi na nekog ko brzo prica(vladar 3 opozicija uran) i ko voli da lomi case i tanjire...

prvo idi kroz vladara 5, pa redom, polako...

ovo je i kod mene jel da...sad sam pazljivo procitala....

Little Warrior
24-01-2009, 23:11
pa ti nemas vladara 3- veneru u opoziciji sa uranom :)

a i venera ti je u sekstilu sa uranom koji joj je dispozitor...
(slobodno, lepo, nekonvencionalno, sa postovanjem i razumevanjem i bez opterecenja)

sve u svemu venera opozicija uran-sama po sebi ne donosi ozenjene, pre slobodne

gasimetrija
03-02-2010, 13:13
Napisacu svoje iskustvo.
Prvo, devojke, bila sam u braku 16-17 godina.Verujte mi ni jedna se zena ne razvodi ,a ima decu sa muzem, a da on nije mnogo,mnogo los.Tu su u pitanju samo "krupne stvari".Ona ostavlja samo ako je on bije,ako ima poroke tipa alkohol,droga, ako pravi incest...Ni jedna se nece razvesti samo ako je on vara.Oprostice mu.
Zato, iz iskustva kazem, muskarce koje su zene ostavile(a da to nije slucaj kada se ona zaljubila u drugog i otisla) ni ne uzimam u obzir kao potencionalne partnere.Jer ce isti problem opet isplivati ...posle nekog vremena,kad se on (i vi)opustite u vezi.

U mom natalu imam veneru u Lavu.
I dok sam bila devojka startovali su me ozenjeni.Nikada nisam iskoristila njihovo udvaranje,i odmah sam im davala na znanje da nisam zainteresovana.
Isto je bilo i kada sam bila udata.Priznajem bilo je tu interesantnih tipova..
mrnjauu...ali nista!;)
Sada,iz pozicije razvedene zene,isto zastupam stav da ne treba "gubiti vreme" sa njima,sem neke fatalne ljubavi...koje su retke.
Meni se desilo da je ta simbolika Venere u Lavu(mozda ih ima jos ,ali ja ne znam),ispunjena,tako sto -jednostavno nisam odolela jednom liku koji je bas ono sto ja celog zivota zelim ...u svakom pogledu.I to je jedan jedini ozenjeni tip u mom zivotu ...(ima veliku cerku 25.g.),nemam ambicija da mu razvedem brak,oboje smo opusteni i volimo se godinama.Zivot nije savrsen.;) Ljubavi ima i posle 50-te!

Verovatno sam prosirila temu i otisla off...ali nemam losu nameru.Izvinjavam se ako se neko pronasao u textu,ili...slicno.Ovo je ,po malo, i bolna tema.
Svima zelim sve najbolje.:-)

monika21
03-02-2010, 13:46

upravo ovakav aspekt imam i ja saturn konjukcija jupiter u vagi u 12 polju, venera trigon uran, zauzet ali tajna veza, privlaci me nekad ono sto je zabranjeno, jos sa marsom u 8 polju afera

Kiki-riki
03-02-2010, 17:04
Uvek me je interesovalo kako moze da se odredi kakav ce biti partner...i da li moze da se vidi odprilike sa koliko godina ce se neko udati...ja imam pitanje vezano za moju sestru, ima 31 godinu, imala je jednu duuugu vezu, i kad je to puklo bas se deprimirala sto se ljubavi , uopste braka tice... pa ako moze mala pomoc oko tumacenja :)
evo njenog natala http://interactive.0800-horoscope.com/cgi-bin/graphic/daisy13?x=720name=Nevena&firstname=&birthplace=Beograd&lang=en&sex=f&dformat=0&date=8/24/1978&time=11:45&country=381&state=0&adjust=-1.00&long=-20.27&lat=44.48

mada bih i ja volela da pitam za mene - cisto karakteristike :) a kolko sam tumacila, kazu da mi brak donosi veliku finansijsku sigurnost
i moja karta http://interactive.0800-horoscope.com/cgi-bin/graphic/daisy13?x=720name=Jelena&firstname=&birthplace=Beograd&lang=en&sex=f&dformat=0&date=3/20/1990&time=9:45&country=381&state=0&adjust=-1.00&long=-20.27&lat=44.48

bilja
03-02-2010, 19:56
Napisacu svoje iskustvo...........

Ja cu se nadovezati na ovo od g.sutanovac
mislim da sam primer osobe koja nikad nije bila sa ozenjenim,niti razvedenim covekom. Odmah da kazem da to nije zbog neke snage moje volje ili ne znam ni ja cega vec prosto mi se nisu ni nudili takvi. Bas se sad razmisljam sta to dovodi ili ne dovodi zene u tu situaciju,mozda vladar pete u duplom znaku,lavu,12 ili 8 kuci,vl sunce u vagi...U svakom slucaju svidja mi se tema.

Evo npr.sutanovac; vl.5 u raku i sunce u raku u trigonu sa neptunom-tajno i u trigonu sa saturnom -dugo. Kako je ona odolevala ostalim pa verovatno je nisu privlacili,ali su se nudili. Ovaj horoskop je bas tipican i za razvod i za vezu. E sad kad je ta veza pocela...verujem da to pokazuju progresije,direkcije

Angliana75
03-02-2010, 20:55
U mom natalu imam veneru u Lavu.
I dok sam bila devojka startovali su me ozenjeni.Nikada nisam iskoristila njihovo udvaranje,i odmah sam im davala na znanje da nisam zainteresovana.
Isto je bilo i kada sam bila udata.Priznajem bilo je tu interesantnih tipova..
mrnjauu...ali nista!
Sada,iz pozicije razvedene zene,isto zastupam stav da ne treba "gubiti vreme" sa njima,sem neke fatalne ljubavi...koje su retke.
Meni se desilo da je ta simbolika Venere u Lavu(mozda ih ima jos ,ali ja ne znam),ispunjena,tako sto -jednostavno nisam odolela jednom liku koji je bas ono sto ja celog zivota zelim ...u svakom pogledu.I to je jedan jedini ozenjeni tip u mom zivotu ...(ima veliku cerku 25.g.),nemam ambicija da mu razvedem brak,oboje smo opusteni i volimo se godinama.Zivot nije savrsen.;) Ljubavi ima i posle 50-te!

draga ili dragi ...posto si @sutanovac :D
ja imam Veneru u Lavu..i to u 12.polju...i slazem se sa svakom ovom gore napisanom reci!
isto tako su me spopadali ozenjeni i zauzeti i dok sam bila devojka i kao udata zena..
od kako sam razvedena ,masovno su se pojavili..isto pcele...:D..u roju :D
i zaista mi nikad nije palo na pamet da nekom rasturam brak..
nikad!..i iza toga stojim i dan danas!
ali napr. imam simpatije prema jednom ozenjenom..:o
sto ti kazes..mislim da je on onaj tip coveka kojeg sam cekala ceo zivot!
krenuli smo u poslovnu saradnju..medjutim,hemija se polako razvila...obostrane simpatije...ali sam ja prekinula,tu poslovnu saradnju...jer me strah da cu se vezati za njega,a mozda ga nikad necu imati za sebe,ali i iz straha da mu se ne desi nesto sto on ne bi zeleo...mozda i bi!mozda bi mu ja bila samo kap ulja na vatru .,..ne znam..mogu samo da pretpostavljam!...zato sam se povukla...
ali neprestano mislim o njemu....iako izmedju nas cak ni dodira nije bilo..:o
i eto..on se vise ne javlja...:(

cvetak
03-02-2010, 23:19
Ja cu se nadovezati na ovo od g.sutanovac
mislim da sam primer osobe koja nikad nije bila sa ozenjenim,niti razvedenim covekom. Odmah da kazem da to nije zbog neke snage moje volje ili ne znam ni ja cega vec prosto mi se nisu ni nudili takvi. Bas se sad razmisljam sta to dovodi ili ne dovodi zene u tu situaciju,mozda vladar pete u duplom znaku,lavu,12 ili 8 kuci,vl sunce u vagi...U svakom slucaju svidja mi se tema.

Meni je vladar V - Ma u IX u lavu, dispozitor So u devici 90 Ne
i da nude mi se stalno, da ne kazem samo i iskljucivo ali u proseku svaki drugi koji se nudi je zauzet :D

Angliana75
03-02-2010, 23:27
znaci ..sad ispada da bilo koja planeta ali iskljucivo u lavu donosi osobe ponude intimne vrste od strane zauzetih muskaraca??:confused:

cvetak
03-02-2010, 23:38
Pa ne znam, ja sam samo napisala kako je kod mene....mislim da je znacajan lose postavljen vladar V, ako je u XII, u promenljivom znaku, aspektu sa Ne.

A rekla bih i da naglasen Ne u muskoj karti( kao vladar V npr, ili aspektu sa Ve, vladarem V i sl) daje cesto one koje su skloni varanju...

ali verovatno kao i za sve drugo i tu ima izuetaka , tj. svaka karta za sebe :)

interglossa
04-02-2010, 00:04
Pa ne znam, ja sam samo napisala kako je kod mene....mislim da je znacajan lose postavljen vladar V, ako je u XII, u promenljivom znaku, aspektu sa Ne.

A rekla bih i da naglasen Ne u muskoj karti( kao vladar V npr, ili aspektu sa Ve, vladarem V i sl) daje cesto one koje su skloni varanju...

ali verovatno kao i za sve drugo i tu ima izuzetaka , tj. svaka karta za sebe :)

Odmah opovrgavam ovu tezu :) Meni je Ne vladar 5. i otiso u 12. pa nema od ženjenih ni ž....doduše svojevremeno je bilo nekih faca i budala koje misle...ali ne u smislu da se ikakav povod već oni po sistemu APP (ako prođe prođe)

skorpijica
04-02-2010, 09:02
mene zadnju godinu dana spopadaju ozenjeni .....ili zauzeti muskarci ......verovatno se aktivirala vaga u mojoj karti ili moja 12k

cvetak
04-02-2010, 11:28
Ma ja mislim da to ide sa godinama, jer broj slobodnih se kako smo starije dakako smanjuje :)

Interglosa, tvoj vladar V u XII moze da znaci i da ih upoznajes uglavnom kasno nocu :) , kao i da si sklona da veze drzis u tajnosti, ali i sama kazes da su te neki startovali (app)

a ne mislim ni ja na davanje povoda, nego sta donosi startovanje zauzetih likova. Ja ni jednom od tih nisam dala povoda, bukvalno su me startovali a da ih ja pre toga nisam ni primetila, jedan cak dok je sedeo sa zenom i detetom u istom kaficu , pa poslao broj po konobaru kad je otisao i da nije bio sto ispred naseg ne bih ni znala od koga je broj :D

bilja
05-02-2010, 19:48
Odmah opovrgavam ovu tezu :) Meni je Ne vladar 5. i otiso u 12. pa nema od ženjenih ni ž....doduše svojevremeno je bilo nekih faca i budala koje misle...ali ne u smislu da se ikakav povod već oni po sistemu APP (ako prođe prođe)

Ih,pa polako seko.....ima jos vremena....aspekt se mora ispuniti

Angliana75
05-02-2010, 20:16
Ih,pa polako seko.....ima jos vremena....aspekt se mora ispuniti

e tacno! :D....ove mlade misle da ih to nece stici......cccc....nezrele..sta ces :D

interglossa
06-02-2010, 13:23
Draga moja Angliana ja imam 44 godine dakle daleko sam od mladosti...

Kod mene se aspekt vladara 5 u 12 ispunio ovako: prvi muz kockar...neptun znaci imao Sunce kvadrat Neptun (inace Lave podznak Ribe) u natalu i lagao samo tako, zatim otac moga deteta Ribe podznak Lav i otisao kada sam bila 8. mesec trudnoce...vukli se po sudovima za alimentaciju i pravio me blesavom sa patetikom koju je prosipao sudinicama koje su bile glupace jer je covek patoloski sarmer i lazov...svideo mi se jedan slikar trajalo kratko (opet Neptun)...

Inace Merkur vladar 7. mi je ekvidistanc Sunce Neptun pa mi partneri imaju neptunovskog u sebi ili lazu, ili su u zabludi, ne umeju s parama, izdrzavala njih trojicu, vracala im dugove i da ne smaram...

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=2uofilevRY8bk-u1240616513&lang=e&gm=a1&nhor=860419&nho2=860419&btyp=2&mth=gw&sday=6&smon=2&syr=2010&hsy=-1&zod=&orbp=&rs=0&ast=

Dakle sto se zenjenih tice startovao me je pijani vencani kum od tadasnjeg muza koji je totalno nezreo i bio pijan...(12. polje kum). Kumovima kojima sam ja bila crkvena kuma odnosno sadasnji kum me ne startuje ali ima konotacija cisto zezanje...dakle ne ozbiljno...

I dalje ne smatram da mi se ispunilo u tom pogledu zenjenih jer se meni NIKADA ALI BUKVALNO NIKADA NIJE SVIDEO NIJEDAN OZENJENI , i nijedna moja veza nije bila tajna (Merkur na ASC)...ja bre izblebecem i sto treba i sto ne treba :)

Angliana75
06-02-2010, 19:55
interglossa...ma mlada si bre u dusi :D...tako i da govoris za sebe...;)
nisu bitne godine ...

bas si lose prosla... :(...bas mi je zao!
ali vidis...opet su te startovali ozenjenih...znaci 12.polje je to :rolleyes:
a mene i dan danas vencani kum spopada...u smislu da me zove telefonom i prica mi bajke kako bi on mene ucinio srecnom...i ja jednom popizdim i nazovem bivseg muza da ovaj sve cuje kako mi kum govori na mob. telefon...ma nista nije vredelo!
moj bivsi muz ga naruzio...ali dzaba...ovaj tera svoje...zato jedva cekam da se odselim odavde....mrzim ovo mesto u kojem sad zivim :mad:

interglossa
06-02-2010, 20:21
Au Angliana ti bas lose prodje sa budalom :(

Reci cu ti nesto posto sam starija - mlada u dusi:)
Nemoj mrzeti mesto gde ti zivis jer to je cist eskapizam tj. bekstvo od sebe, veruj mi...malo vise sam se seljakala u zivotu nekada sto sam morala porodicno, a nekada sama sa varijantom pobeci negde negde daleko...ali ostaje glava i sve ono sto imamo u sebi samima...

ako je verovati aspektima onda postoji cini mi se ciklus ciklicnih desavanja...hocu reci naci ce se opet neka budala koja ce to isto raditi ili uraditi kada pokrene neki tranzit...to je neko moje misljenje...

volela bih da astrolozi potvrde to sto mislim...odnosno hocu da kazem...dakle postoji ciklicnost u desavanjima...verovatno je poenta da kada prepoznamo dogadjaje umemo sa njima drugacije da se ophodimo...kako prevazici to iskreno ni sa mojom "mladom" dusom nisam jos uvek naucila.

Npr. uvek imam slican tip muskaraca...u pocetku naravno se ne ucine takvim...ali uvek na kraju ispadnu ...dakle nosimo u sebi sve te aspekte i oni ce se ispoljavati uvek u duhu onoga sto imamo...ako je tebi ne daj Boze sudjeno da imas iskusenja sa zenjenima onda ces ih imati verovatno da bi se izborila protiv necega sto imas u sebi...

Ziva bila !

bilja
06-02-2010, 21:20
Evo ja potvrdjujem Interglossa teoriju,mada tvrdim da za ono ozenjeni ima jos vremena. Desavanja su ciklicna i da ja sam takodje pristalica SABLONA. Svi muskarci su sablonski tipovi. Vidim to ovako: oci su ti zavezane i imas 100 vreca a u svakoj po 100 muskaraca. I stalno vadis iz iste vrece.

Angliana75
06-02-2010, 22:32
pa u pravu ste obe :)
ne znam ..ali taj moj kum napr. ima SO ,VE,SA,SMC ,ME i Fortunu u ovnu!!!...nije ni cudo sto ne moze da me se prodje :(

jupiter 66
07-02-2010, 04:17
Devojke, mislim da ponekad nije lose iznenaditi sebe i druge i otici iz mesta gde se desilo previse zbivanja.Previse slika,previse prica, previse dogadjaja, previse ne razumevanja, previse razocarenja, ogovaranja...
Zasto?
Zato sto kad se skoncentrisemo na novo, nove poznanike,uskladjivanje na novo mesto i sl.mi koristimo svu energiju da to uradimo sto bolje mozemo.Time proslost potisnemo iz naseg zivota i to poglavlje se lagano zatvori dok smo jos obuzeti novim stvarima i prilikama.
To nije bezanje od sebe, to je razumevanje da nikaoga ne mozemo i nemamo pravo da menjamo osim sebe, a kad promenimo sebe-menja se i okolina oko nas.

Angliana75
07-02-2010, 20:17
a kako?bez finansijskih sredstava a niko nema da ti pomogne?kazi..:(

bilja
07-02-2010, 21:25
Bravo Jupiter. Slazem se. To mu dodje ko novi zivot. Takodje verujem da smo svi mi imali prilike da promenimo nesto,a nismo.

Angliana75
07-02-2010, 22:13
pa kako da menjas bez finansijksih sredstava biljo?
gde da odes bez novca?kako?pajserom? :D

jupiter 66
08-02-2010, 08:34

Angliana,ja sam mozda bila u goroj finansijskoj situaciji nego neko moze predpostaviti...:(ali nisam prestajala da zelim izlaz iz te situacije-pozitivno misljenje, bez obzira na sve!Moj tata kaze ona samo fantazira.Pa, sta svaki umetnik, slikar, naucnik, sportista ima prvo fantaziju, pa ideju pa uspeh!

Mnogi ljudi su od nule stvorili mnogo, kada se fokusiras da hoces nesto,i mislis, logicno-ma nema puta, nema sansi...onda i nema!
To ti je zvano atrakcija sama si je prizvala...ali ako znas da hoces promene svim svojim bicem i ma koliko tesko ostanes na toj pozitivnoj talasnoj duzini(ma kako drugima izgledalo smesno...)-opet atrakcija- vrata ti se otvore na neku stranu...zavisi od slucaja do slucaja a i od jacine zelja i toga koliko zaista zelis da promenis u zivotu i koliko su ti misli snazne da ostanes pored svih prepreka na tom putu.
Kao u svemu, vazna je disciplina misli(psiha)-ja hocu 'to i to' i ne znam kako cu da ostvarim, ali cu ga ostvariti.

Isto kako npr kazes-treba mi svetlo, mracno je.Ti pritisnes prekidac(akcija, misli)kako i odakle ta struja dolazi(ne znani izvori, gde idu zice , ko ih postavlja itd drugi za to zaduzeni), nije te briga, bitno je ti si dobila svetlo(uspeh u onome sto hoces)!
Pitaj, veruj i bice ti dato...;)

A sto se pajsera tice, koristi ga ali kao mozak, njime provali gde hoces.

gasimetrija
08-02-2010, 11:36
Citam prethodne postove,i mislim da sudbina ipak postoji.Otici cu off,ali ...ono sto mora da se desi desice se,i mislim da mi odlucujemo oko malih,nebitnih stvari,recimo dal ces se zabavljati sa nekim 2,ili 5 meseci...al muz koji ti je karma taj ce te ozeniti makar "na silu".
Naravno trud nas,na svim planovima(skola,posao,ucenje,emocije) ne moze biti zanemarljiv,znaci dobitak prema radu...
To kazem jer imam iza sebe iskustvo od 44.godine.I tacno je da se neke stvari ciklicno ponavljaju,bas sam to primetila.
A i ono "nikad ne reci nikad"eee to posebno vazi,...i ja sam rekla nikad ...pa me sacekalo iza coska..;) .

interglossa
08-02-2010, 13:35
Draga g. sutanovac generacijo moja !

tacno tako nikad ne reci nikad...ciklicno...marfijev zakon...ma uzas...

jedino sto bih da saznam KO i KADA mi je muz...pa makar me ozenio na "silu" :) daj da vidim i to cudo! Mozda deluije kao sala, ali godine ucinise svoje, a samoca posebno...

sto se tice toga da li mi mozemo uticati na sudbinu...hmmmm...i ja se tu slazem da je jako toga malo u nasoj nazovi "moci"...pa mozda cak ni ono zabavljanje 2 ili 5 meseci...astrolozi ce reci aspekt taj i taj pomutio odnos tog i tog dana...dakle opet ce se naci predodredjenost na neki nacin...

i nacin razmisljanja koji je aktiviran je opet uslovljen datim okolnostima citaj tranzitima znaci ako neko zeli da lupam sebi nadje posao on ga trazi u tom datom trenutku...pitanje realizacije je opet nesto drugo...ali svakako nece razmisljati o tome za 5 godina npr. nego bas tada kada mu je to polje aktivirano...zato i mislim da mi tu malo mozemo da ucinimo u stvari.

Naravoucenije: rodi me majko srecnu i u djubre me baci !

Angliana75
09-02-2010, 01:03
Angliana,ja sam mozda bila u goroj finansijskoj situaciji nego neko moze predpostaviti...:(ali nisam prestajala da zelim izlaz iz te situacije-pozitivno misljenje, bez obzira na sve!Moj tata kaze ona samo fantazira.Pa, sta svaki umetnik, slikar, naucnik, sportista ima prvo fantaziju, pa ideju pa uspeh!

Mnogi ljudi su od nule stvorili mnogo, kada se fokusiras da hoces nesto,i mislis, logicno-ma nema puta, nema sansi...onda i nema!
To ti je zvano atrakcija sama si je prizvala...ali ako znas da hoces promene svim svojim bicem i ma koliko tesko ostanes na toj pozitivnoj talasnoj duzini(ma kako drugima izgledalo smesno...)-opet atrakcija- vrata ti se otvore na neku stranu...zavisi od slucaja do slucaja a i od jacine zelja i toga koliko zaista zelis da promenis u zivotu i koliko su ti misli snazne da ostanes pored svih prepreka na tom putu.
Kao u svemu, vazna je disciplina misli(psiha)-ja hocu 'to i to' i ne znam kako cu da ostvarim, ali cu ga ostvariti.

Isto kako npr kazes-treba mi svetlo, mracno je.Ti pritisnes prekidac(akcija, misli)kako i odakle ta struja dolazi(ne znani izvori, gde idu zice , ko ih postavlja itd drugi za to zaduzeni), nije te briga, bitno je ti si dobila svetlo(uspeh u onome sto hoces)!
Pitaj, veruj i bice ti dato...;)

A sto se pajsera tice, koristi ga ali kao mozak, njime provali gde hoces.
nista se ti ne sekiraj ;)...ja ODLICNO znam sta zelim i sta hocu! ;)...samo mi za to treba novac...naravno...a kako drugaciije??robnom razmenom?primitivnim nacinom neandertalca??sta??
ma zene bre....ja sa svoji 35 god. tacno znam sta hocu u zivotu...ali ne mogu jer je za to potreban novac!i opet novac vrti tamo gde burgija nece!uvek bilo i bice!nemas para nemas ni jarana....pazi sta ti kazem!
pitala ..ne da niko!!! i sta sad??verovala sam ja u mnogo stosta...cvrsto..pa mi se ne ostvari!
nema mi nista gore kad cujem ove nase poznate face na pitanje kako ste uspeli a on/ona odgovara pa samo verujte u sebe...a iza njega/nje stoji sponzor!..lako je tako verovati u sebe...gde je meni sponzor!?
Citam prethodne postove,i mislim da sudbina ipak postoji.Otici cu off,ali ...ono sto mora da se desi desice se,i mislim da mi odlucujemo oko malih,nebitnih stvari,recimo dal ces se zabavljati sa nekim 2,ili 5 meseci...al muz koji ti je karma taj ce te ozeniti makar "na silu".
A i ono "nikad ne reci nikad"eee to posebno vazi,...i ja sam rekla nikad ...pa me sacekalo iza coska..;) .
sve tacno!!:)
sto se tice toga da li mi mozemo uticati na sudbinu...hmmmm...i ja se tu slazem da je jako toga malo u nasoj nazovi "moci"...
...zato i mislim da mi tu malo mozemo da ucinimo u stvari.

Naravoucenije: rodi me majko srecnu i u djubre me baci !

i ovo sve je tacno! :)
ne trebaju dodatni komentari!

jupiter 66
09-02-2010, 01:52
[QUOTE=Angliana75;165124]nista se ti ne sekiraj ;)...ja ODLICNO znam sta zelim i sta hocu! ;)...samo mi za to treba novac...naravno...a kako drugaciije??robnom razmenom?primitivnim nacinom neandertalca??sta??
ma zene bre....ja sa svoji 35 god. tacno znam sta hocu u zivotu...ali ne mogu jer je za to potreban novac!i opet novac vrti tamo gde burgija nece!uvek bilo i bice!nemas para nemas ni jarana....pazi sta ti kazem!
pitala ..ne da niko!!! i sta sad??verovala sam ja u mnogo stosta...cvrsto..pa mi se ne ostvari!
nema mi nista gore kad cujem ove nase poznate face na pitanje kako ste uspeli a on/ona odgovara pa samo verujte u sebe...a iza njega/nje stoji sponzor!..lako je tako verovati u sebe...gde je meni sponzor!?

Ja nisam poznata faca Angliana i nisam imala sponzora,ni novca,zivot mi je bio tezak i komplikovan ali sam verovala u sebe i od niceg napravila puno...u najgorim situacijama, ja sam ipak sebe zamisljala u nekom srecnijem svetu...naravno moji prijatelji i najdrazi znaju to...ne mora ceo svet.

A zivot sam izmenila sama jer sam htela,(a mogla sam da ostanem na istom i da se prepustim sudbini) imala sam snove i zelje, znala sam sta hocu i bez para, svojom verom i pozitivnim razmisljanjem sam uspela u cemu sam htela.Dok do toga nije doslo, puno sam ucila,citala,trazila odgovore, ali nikada nisam odustala....
Zato, volim da kazem svoju pricu jer to moze pomoci i jos nekom ko je na istoj talasnoj duzini.

interglossa
09-02-2010, 02:17
Draga jupiter 66

Ipak mislim da i to sto si htela da postignes da si za to imala i astroloske predispozicije...hocu reci nije stvar u tome da se neko prepusti sudbini...i ta inercija je opet zacrtana negde u karti..(da li posredstvom velikih trigona koje imas u karti pa neke stvari idu malo laganije...da li zbog kvadrata koje manje vise svi imamo pa teraju na akciju) ali svejedno...to MI MISLIMO da smo uspeli zbog ovoga ili onoga..a u stvari su nas tranziti, konstelacija ili Bog jednostavno pripomogli da dodje do realizacije...

Vecina zrelih ljudi posle odredjenih iskustava zna sta hoce...pa opet ne dobija...

Po toj logici pera hoce auto...ali nema para...ali on ga hoce...i opet nema para...a on ga stvarno hoce...e sad ako mu se namesti par dobrih tranzita ili mu zika pozajmi pare pera ce kupiti auto...dakle ostvarice zelju...

a ako nema tih tranzita i nema zike...osta pera razocaran...

tako i kod mene ja hocu da se udam i hocu...ali oni nece da me zene pa nece...i ja osta i dalje da hocu...i ostajem razocarana...depresivna...nervozna...ali ja i dalje hocu...a posebno sada kada mi saturn pravi trigon na SMC/DESC i veneru...pa zatvara veliki trigon...pa ne znam progresivne sunce konj venera...pa ce opet saturn tuda sada retrogradno ... i osta ja i dalje da hocu...

to je ono sto hocu da kazem...misli su nam na neki nacin usmerene necim u datom vremenu...pa sad kako ih realizovati to je vec stvar odredjene datosti...

primer: kada sam spavala sa ocem moga deteta ja moram priznati da sam osetila bioloski da hocu dete, zacela dete...i rodila... a on otisao...da li sam ja htela da on ode...naravno da ne...znaci znala sam da ga volim i da hocu dete sa njim...ali NISAM znala da on to nece...

Lepo je to sto se kaze veruj u sebe...pozitivno razmisljaj itd...ali ako si u periodu depresije zbog ovoga ili onoga...onda tesko da mozes da utices dok period ne prodje...

Negde sam davno citala kod nekih svetitelja da nase misli idu iz tri izvora: od Boga, od djavola i od nas samih...ali sta prevagne...

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=2uofilevRY8bk-u1240616513&lang=e&gm=a1&nhor=860419&nho2=860419&btyp=2&mth=gw&sday=9&smon=2&syr=2010&hsy=-1&zod=&orbp=&rs=0&ast=

jupiter 66
09-02-2010, 02:32
Naravno trud nas,na svim planovima(skola,posao,ucenje,emocije) ne moze biti zanemarljiv,znaci dobitak prema radu...
To kazem jer imam iza sebe iskustvo od 44.godine.I tacno je da se neke stvari ciklicno ponavljaju,bas sam to primetila.

Pozdrav Sutanovac:) Da naravno da se neke stvari ne mogu izmeniti kao genetika,geneticke bolesti , prirodne katastrofe,smrt koja je neminovna....pre ili kasnije.Tu nemamo mnogo moci.

Ali verujem da imamo moc i snagu da izmenimo svoj zivot u mnogo cemu,naseg partnera, studije,stil, auto, sredinu,stambeni prostor, komsije, prijatelje, zemlju,nacin razmisljanja,jezik,telesnu tezinu,finansijsku situaciju,posao,mozemo se odreci pica, narkotika,duvana,muziku koju slusamo, i milion drugih stvari

Ako vec proucavamo astrologiju i ona na neki nacin moze da nas upozori, da ako krenemo odredjenim putem polsedice ce biti takve i takve...trebamo to shvatiti 'ozbiljnije' i na neki nacin spreciti, preuzimanjem bar malih koraka.Dali je to ono sto je vredno rizikovati i komplikovati zivot sebi i jos nekom?
Npr ko voli da proba ozenjene ili jednostavno desi se neka varnica van razmisljanja...i bez astrologije u toj nasoj sredini znas sta te ceka kao zenu-posledice, neispunjen zivot, komplikacije sa njihovim supruznicima, decom,sa sredinom, ogovaranja....pa ma kakva ljubav bila u pitanju -donosi neprijatnosti.A, to smo mogli izbeci ako smo disciplinovani u svojim mislima.
I mozda, naravno nije lako...ali se moze.

jupiter 66
09-02-2010, 04:01
[QUOTE=interglossa;165135]Draga jupiter 66

Draga Interglossa:) ma i ja sam imala sve moguce neprijate zivotne situacije da ne smem ni da ih pomenem...mucenje, mucenje i mucenje,padanje,neizvesnosti, depresije i sve to sto pricas je tacno...para, kao i svi tu -nigde.Dodjes u situaciju da postavis sebi pitanje-pa zasto sam se rodila u opste?

Tacno je i to da svi imamo razliciti put i karte su poput nasih dlanova, razlicite.Tacno je i to da odozgo visa sila, inteligencija,Bog , universe ili sta vec ima plan po nasem rodjenju sta hoce od nas.Naravno u vecini slucajeva, on nam da vise puteva, mi na raskrsnici stojimo i biramo -koji put, koja strana, kao lavirint proci sa razlicitim ishodom-ostvarenim ili ne ostvarenim ciljem...e ako je ne ostvaren, vracas se na istu raskrsnicu i biras drugi..
Put uspeha je razlicit, pa ako odaberemo oderdjen put koji se nudi natalnom kartom i jos podpomognut tranzitima onda do realizacija nekih zelja mora doci.[/COLOR

tako i kod mene ja hocu da se udam i hocu...ali oni nece da me zene pa nece...i ja osta i dalje da hocu...i ostajem razocarana...depresivna...nervozna...ali ja i dalje hocu...a posebno sada kada mi saturn pravi trigon na SMC/DESC i veneru...pa zatvara veliki trigon...pa ne znam progresivne sunce konj venera...pa ce opet saturn tuda sada retrogradno ... i osta ja i dalje da hocu...

Tvoj merkur je retro(kvadrat sat-odlaganje i odugovlacenje) i na asd u 1kuci.Brak ili partnerstvo ima, znacajan uticaj na tvoj pogled na zivot.Tvoj partner ce biti tvoj odraz, znaci steci ces uvid u neke od sopstvenih motiva posmatrajuci ponasanje te odabrane osobe.Moras biti spremna na iskren'inventar'kako bi naucila i saznala iz tih iskustava.Drugi ljudi,partner mogu primiti uticaj tvoje licnosti i mozes proizvesti vise energije nego sto ti mislis.
Svesna ili nesvesna uticaj na partnera mozes imati, i stalo ti je do njegovog misljenja i prihvatanja tebe.E tu ces morati dodati malo vise diplomatije.
Mozda promenis malo sebe(ti ,tvoj jupi je ugrozen od 2 teze planete) i time i tip muskarca zbog tvog merkura retro(ponavlja se prica) i uz malo vise takta privuces nesto sasvim novo.A mislim tip zemlje i vatre , neka kombinacija odgovara tvojoj prirodi.

GEMINI ON CUSP OF SEVENTH HOUSE

The indication is for happiness with someone of an intellectual nature, such as in publishing, teaching, and communications. Because of your changeable nature, the possibility of more than one marriage is increased. You would be wise to take more time than usual to make the final decision about a future spouse. The craving for variety is apt to have you making quick conclusions regarding marriage and partnerships, and this could produce restlessness on both sides of the relationship. Although occasional separations are possible because of travel, lines of communication will be maintained on a regular basis. A marriage and business partnership may put a strain on both, so careful consideration is important

to je ono sto hocu da kazem...misli su nam na neki nacin usmerene necim u datom vremenu...pa sad kako ih realizovati to je vec stvar odredjene datosti...

Lepo je to sto se kaze veruj u sebe...pozitivno razmisljaj itd...ali ako si u periodu depresije zbog ovoga ili onoga...onda tesko da mozes da utices dok period ne prodje...
[COLOR="Indigo"]I tu sam bila i to tesko i dugo ali opet sam se hvatala i za slamku vere.

Negde sam davno citala kod nekih svetitelja da nase misli idu iz tri izvora: od Boga, od djavola i od nas samih...ali sta prevagne...
I to je tako, Naucnici veruju u prirodu, religiozni i duhovni u visu silu, boga i sl a realni tipovi ljudi veruje u sebe.

Nije vazno u sta ces verovati(osim u zle sile koje me ne zanimaju i mislim da je to vise u psihi samih ljudi izazvanih poremecajima kao bolesu,ljubomorom, zaviscu i sl) koji je to model i sta ti se zaista najvise se cini pravim i dostupnim, vazno je da tebi odgovara i pomaze de se izdignes i ides dalje.
:)

thalatte
09-02-2010, 11:57
[quote=jupiter 66;165136]

Ali verujem da imamo moc i snagu da izmenimo svoj zivot u mnogo cemu,naseg partnera, studije,stil, auto, sredinu,stambeni prostor, komsije, prijatelje, zemlju,nacin razmisljanja,jezik,telesnu tezinu,finansijsku situaciju,posao,mozemo se odreci pica, narkotika,duvana,muziku koju slusamo, i milion drugih stvari
quote]

Svaka čast :clap: Samo ovakav način razmišljanja vodi do uspjeha...

Mislim da je pogrešno uporno željeti nekog ili nešto što će nas spasiti...To ne postoji...spašavamo sami sebe...na ovaj ili onaj način...

Zapravo svaki čovjek je sam na ovoj planeti...i jedina dužnost koju imamo je pronaći ispunjenje i sreću....

Gajiti razno razne frustracije i prepuštati se sudbini je nemojte se ljutiti bedasto...

Sve je relativno i sve se mijenja....sad je tu ili nije...sad imaš ili nemaš....jedino što možeš učiniti trajnim je pronaći sreću u stvarima koje te okružuju i biti zahvalan za iste...

Svaki put kada bi htjela više...osjećala ljutnju, bijes i krivila druge za svoju nesreću...oduzimalo mi se se više i više...
U trenutcima kada osjećam iskrenu sreću i zahvalnost za ono što imam...nove i lijepe stvari mi dođu same od sebe....

Netko može vjerovat u to a netko ne može...

Svaki čovjek odabire...dal li će danas biti sretan (pa makar i zbog gluposti) ili će sreću odgodit za sutra (a sutra možda nikad ne dođe ) ;) .

Još uvijek mislim da je krivo sreću tražit u novcu i ženidbi...sreća se pronalazi u sebi...
(naravno da svako tu i tamo pukne pa kaže...uf da mi je ovo, da mi je ono...to je normalno)

Ne kažem da novac nije bitan...je itekako...danas ništa bez toga...ali ako je jedino čemu težimo...onda smo negdje jako pogriješili...

Angliana opet ću te spomenut...zanima me što očekuješ da će ti netko dat novac? Krivo. Očekuješ muža koji će riješit tvoju financisku situaciju? Opet krivo.
Ne mogu razumjeti da si tako zasljepljena...i uporno ti svi govorimo jedno te isto...pa zar ne vidiš da na svoj način nisi daleko odmakla...što te košta da sa sobom popričaš i pokušaš bar malo poradit na sebi ???

(ili što ne prodaš tu staru kuču koju toliko mrziš...pa možda je stara ,al siguno vrijedi dovoljno za Kanadu? Što to ne?
Pluton vladar 4.(kuća) ti je u 2.-oj (imovina-tvoja) ...tranzitni Saturn ide sad preko toga...kraj nečega, pa koliko teško to bilo....pa i sentimentalno...vrijeme je da se ide dalje i započinje novo i neki sasvim drugi način života ali i razmišljanja...

(Zašto uporno misliš da će ti netko dat? Ne neće!)
I ako se sad u ovom trenutku sa tim pomiriš (nitko ti neće dat...i nitko neće doć da te spasi) i prestaneš se samosažaljevat...na pola si puta do uspjeha.

kole
09-02-2010, 18:54
Pepuu, jako lijep i inspirativan post, nastojim se kloniti komentarisanja ali sada zaista nisam mogla da odolim. :025:Svakako preporucujem knjigu The Secret koja je posvecena snazi pozitivne misli i izvinjavam se na offtopicu.

bilja
09-02-2010, 20:40

Razumem potpuno. Mislila sam na to da smo svi mogli krenuti nekad davno pre dospevanja u bezizlaznu situaciju nekim drugim putevima ponudjenim,a nismo. Sad da ne moze,jasno mi je.

jupiter 66
10-02-2010, 01:06
Pepuu, jako lijep i inspirativan post, nastojim se kloniti komentarisanja ali sada zaista nisam mogla da odolim. :025:Svakako preporucujem knjigu The Secret koja je posvecena snazi pozitivne misli i izvinjavam se na offtopicu.

Kole,Dobra i poucna knjiga a tek dvd je jos bolji, citala sam je, a pored nje ima jos jedna od Esther and Jerry Hicks, imaju svoj web Ask and it is Given-Learning to manifest your desires.Takodje dvd su fantasticni.

Angliana, sta da ti kazem ,izvini ako su te moji komentari iznervirali ili naljutili.To nije moja namera.To je moje iskustvo.

Verujem da ti je tesko i nadam se da te teskoce nekako sto pre prodjes.Zelim ti od srca puno srece, bolji, kvalitetniji zivot i da ostvaris sto zelis u sto skorije vreme!:)

Miraceti
10-02-2010, 13:16
Veze sa ozenjenim muskarcima po mom iskustvu su aspekti sunca i urana. Ako je sunce u sekstilu ili trigonu onda je usla u vezu kad se razveo i nije bila uzrok razvodu ali ako su izazovni aspekti onda ce osoba koja ima taj aspekt imati vezu sa muskarcem koji se zavodi , a ako je kvadrat bice mucan razvod zbog nje, ako je opozicija osoba se razvodi od partnerice a razloga je vise (jedan od razloga je i zena koja ima ovaj aspekt i je u vezi sa osobom) a ako je konjukcija onda ce biti neodlucno do kraja...
Znam da cu sad biti izlozena paljbi od Anglijane ali stvarno mi je muka kad citam neku temu pa dodjem do postova od nje u kojima pise uvek isto i samosazaljeva se do besvesti.
P.S. Anglijana necu ti nikada odgovarati na izazove, jer ako se spustim na tvoj nivo ista sam ko ti. retko kad neko uspe da me izazove kao ti ( proradio ni netun u opoziciji sa marsom). :)

jupiter 66
10-02-2010, 13:32
Veze sa ozenjenim muskarcima po mom iskustvu su aspekti sunca i urana. Ako je sunce u sekstilu ili trigonu onda je usla u vezu kad se razveo i nije bila uzrok razvodu ali ako su izazovni aspekti onda ce osoba koja ima taj aspekt imati vezu sa muskarcem koji se zavodi , a ako je kvadrat bice mucan razvod zbog nje, ako je opozicija osoba se razvodi od partnerice a razloga je vise (jedan od razloga je i zena koja ima ovaj aspekt i je u vezi sa osobom) a ako je konjukcija onda ce biti neodlucno do kraja...
Znam da cu sad biti izlozena paljbi od Anglijane ali stvarno mi je muka kad citam neku temu pa dodjem do postova od nje u kojima pise uvek isto i samosazaljeva se do besvesti.
P.S. Anglijana necu ti nikada odgovarati na izazove, jer ako se spustim na tvoj nivo ista sam ko ti. retko kad neko uspe da me izazove kao ti ( proradio ni netun u opoziciji sa marsom). :)

Miraceti ja imam sekstil sunca i urana.E sad bila sam u duzoj vezi(astrolozi kazu to ti je brak) od 9 godina, pa sam se udala (za tada davno razvedenog ) bivseg muza i to je bilo 7 godina. E sad sam se udala pre 5 godina i jedino sam sada srecna.
Pa me zanima 11 kuca, koja kazu treba da predstavlja 3 brak-vezu.A upravo tu mi je sunce(muzev mesec je na njemu)u sekstilu sa uranom izmedju 1 i 12 kuce?Kako bi ste to protumacili jer moj sadasnji muz nije bio zenjen imao je duzu vezu takojde i pre nego smo se upoznali oboje smo bili solo par godina:confused:

interglossa
10-02-2010, 15:22

Ne bih da se mesam ali SIT GLADNOM NE VERUJE!
Samosazaljenje nije odraz nemoci vec svesti da covek u datom trenutku NE MOZE SEBI DA POMOGNE, A HTEO BI.

Pa svi smo mi manje ili vise zrele licnosti koje sigurno nisu mazohisticki toliko nastrojene da bi volele CEO ZIVOT DA PATE.

To je onda za lecenje.

A koliko shvatam mi smo ovde (pod uslovom da su nam namere koliko toliko iskrene) da pomognemo i sebi i drugima da resimo probleme koji nas muce.

Nekom je to zdravlje, nekom potencijalna trudnoca, nekom posao, pare, ljubav, brak...

Dakle ako smo mi raspolozeni u nekom periodu nece nas se dotaci tudja nesreca toliko koliko ako smo i sami u losem citaj depresivnom stanju...

Poenta price je nismo svi na istom nivou sagledavanja stvari i da nema potrebe da se pljujemo. Svakome je svoj problem najveci.

Npr. ako je meni navodno proreceno da cu se kao "udati" ili skrasiti sa nekim tamo neke 2012/2013 ja cu vam odmah reci da me to nervira...Neko ce reci pa dobro neka makar bude... Ali cu mu ja odgovoriti ovako...otisla mi mladost i lepe srednje godine uzalud cekajuci nekog. Samoca i osamljenost su mi doneli citanje korisnih stvari ali ne i ispunjenost. Moja zelja je bila da kada sam vec ostala sama sa cerkom onda se preudam i rodim drugo dete (a ne da kupim kuce koje imamo sada). A ako se kao udam tamo 2013 moje dete ce imati 17 godina. Dakle sta da kazem da cu biti srecna hahaha
Pa cerka ce mi biti u kriticnim godinama (ovo je tek njen pocetak sa 13 i po)...Da li cu da strepim kako ce da se svlaci i oblaci pred mojim muzem, a bice devojka...Da li cu da strepim kako ce da je pogleda...ne smem ni da mislim..ili cu sta reci...nema veze ide mama da se uda, a ti cero budi sa babom jer eto nemamo tu slobodu da setamo po stanu...

O cemu mi pricamo ljudi...sto mi se to nije desilo ranije...kada je ona bila manja pa sve to prodje bezbolnije...ili sada dok je jos u osnovnoj skoli....dakle NE DA SE... i sta treba da kazemo : Ma kakve su ti misli takav ti je zivot. Nonsense.

Pa svi mi razmisljamo da nam bude bolje pa nije...a kada ce to je opet stvar Bozije volje ili trenutne planetarne konstelacije....

Pa niko od nas ne misli da mu bude od loseg ka gorem...

E sad sto se tice sunce kvadrat uran koji imam natalno..tacno je otac moga deteta nije zvanicno ziveo sa svojom prvom zenom nekih 7 godina, a ja se zvanicno nisam bila razvela od Grka (mada ni ja nisam zivela sa njim) dakle oboje smo zvanicno bili u braku...ali se on iste jeseni razveo, a ja tek kasnije zbog glupave papirologije jer je u pitanju bio Grk. Medjutim doticni otac nema sunce kvadrat uran...ne postoji u stvari nikakav kontakt izmedju te dve planete.

moja malenkost:
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=2uofilevRY8bk-u1240616513&lang=e&gm=a1&nhor=860419&nho2=860419&btyp=2&mth=gw&sday=10&smon=2&syr=2010&hsy=-1&zod=&orbp=&rs=0&ast=

doticni otac moga deteta
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=2uofilevRY8bk-u1240616513&lang=e&gm=a1&nhor=2589991&nho2=860419&btyp=2&mth=gw&sday=10&smon=2&syr=2010&hsy=-1&zod=&orbp=&rs=0&ast=

thalatte
10-02-2010, 17:08
Miraceti ja imam sekstil sunca i urana.E sad bila sam u duzoj vezi(astrolozi kazu to ti je brak) od 9 godina, pa sam se udala (za tada davno razvedenog ) bivseg muza i to je bilo 7 godina. E sad sam se udala pre 5 godina i jedino sam sada srecna.
Pa me zanima 11 kuca, koja kazu treba da predstavlja 3 brak-vezu.A upravo tu mi je sunce(muzev mesec je na njemu)u sekstilu sa uranom izmedju 1 i 12 kuce?Kako bi ste to protumacili jer moj sadasnji muz nije bio zenjen imao je duzu vezu takojde i pre nego smo se upoznali oboje smo bili solo par godina:confused:

Imam neke primjere gdje to pravilo i nije profunkcioniralo, a razlozi vjerojatno leže u nekim dugim jačim postavkama...

Kod tebe bi se usudila ovako stvari postaviti...Taj sekstil Sunca (on) i Urana je separacioni...a kako se taj Uran nalazi vrlo blizu tvog ASc-a on u neku ruku predstavlja i tebe...pa prema tome...u ovoj priči bi ja rekla da se iz aspekta vidi da si ti već rastavljena (kada ulaziš u vezu sa So - separacioni aspekt) ...nekako mislim da nema veze da si duži period bila solo...

nedda
10-02-2010, 17:12
znam da mi jos nije vrema da o tome govorim...

ali uprkos mom kvadratu urana i sunca, nikada nisam bila ni blizu da se petljam sa ozenjenima. Jos mi je sunce u 5. kuci, pa bi onda trebalo da to bude negde u ovim godinama - predbracno...valjda.

thalatte
10-02-2010, 17:23
Neddo možda za drugi brak se ispuni simbolika :D ?

nedda
10-02-2010, 17:41
Auuuuu...pa ja to ni ne planiram :)

Merkur kao nosilac simbolike drugog braka? Neeeeee......

Ova konjukcija marsa i venere kao pokazatelj prvog jeste malo preintenzivna, al se ipak nadam da ce to biti to :)
Cak me i uran podrzava :)

jupiter 66
11-02-2010, 01:26
Imam neke primjere gdje to pravilo i nije profunkcioniralo, a razlozi vjerojatno leže u nekim dugim jačim postavkama...

Kod tebe bi se usudila ovako stvari postaviti...Taj sekstil Sunca (on) i Urana je separacioni...a kako se taj Uran nalazi vrlo blizu tvog ASc-a on u neku ruku predstavlja i tebe...pa prema tome...u ovoj priči bi ja rekla da se iz aspekta vidi da si ti već rastavljena (kada ulaziš u vezu sa So - separacioni aspekt) ...nekako mislim da nema veze da si duži period bila solo...

Pa tako sam i ja to protumacila i meni je to delovalo cisto ali davno jedan nas tv astrolog mi je rekao da ce moj 3 biti razveden a moj muz je imao samo dugu vezu 5 godina, mislis da se i to racuna kao de facto brak?
A inace oboje smo bili slobodni u trenutku upoznavanja.

thalatte
11-02-2010, 10:50
Pa tako sam i ja to protumacila i meni je to delovalo cisto ali davno jedan nas tv astrolog mi je rekao da ce moj 3 biti razveden a moj muz je imao samo dugu vezu 5 godina, mislis da se i to racuna kao de facto brak?
A inace oboje smo bili slobodni u trenutku upoznavanja.

Pa znaš kako...pa postavka tog Sunca u 11.-oj kući(3.brak) u Raku (obiteljski čovjek) pa još u separaciji sa Uranom stvarno lako vuče u pomisao da je onda rastavljen...
No vjerujem da to nije jedina moguća simbolika...

Ako je tvoj sadašnji muž u toj vezi živio (život dijelio) sa tom osobom i ako je to sve ostavilo onako traga na njemu...ono, da je smatrao to značajnim...onda se vjerojatno i može reć da je rastavljen...

Pada mi još jedna pomisao za taj So-Ur u separaciji...da li ste na početku bili prijatelji ?

jupiter 66
11-02-2010, 11:40
Pa znaš kako...pa postavka tog Sunca u 11.-oj kući(3.brak) u Raku (obiteljski čovjek) pa još u separaciji sa Uranom stvarno lako vuče u pomisao da je onda rastavljen...
No vjerujem da to nije jedina moguća simbolika...

Ako je tvoj sadašnji muž u toj vezi živio (život dijelio) sa tom osobom i ako je to sve ostavilo onako traga na njemu...ono, da je smatrao to značajnim...onda se vjerojatno i može reć da je rastavljen...

Pada mi još jedna pomisao za taj So-Ur u separaciji...da li ste na početku bili prijatelji ?

Jesmo:D bili smo prijatelji oboje slobodni, ja nisam nikog vise ni htela,jedna veza i jedan brak, ni jedan nije valjao, sedela sam sama na plazi odsutno, sto dalje od svih ljudi, kada mi je on prisao...i tako smo se upoznali na obali...pa prvo lepo prijateljstvo, iza kog se razvila velika ljubav.
A imao je devojku godinama, ista prica kao kod mene...samo nije bio zenjen.

LavJarac
23-09-2010, 17:54
Meni se cini da se u mojoj natalnoj karti bas vide ozenjeni muskarci.
A situacija je takva da su mi se cesto dopadali ozenjeni za koje naravno u prvo vreme nisam znala da to jesu. Posto je bilo obostrano simpatisanje, oni nisu otkrivali svoj status, sve dok ne saznam a onda stvaram distancu.Nikada nisam bila u vezi sa ozenjenim muskarcem ali sa razvedenim da.

Evo sto kaze moja natalna karta. Sunce konjukcija Saturn u 7.kuci je u separacionom kvadratu sa Uranom. Koliko sam shvatila ovo je pokazatelj razvedenog muskarca. Ne znam zasto je tako, ali pisali ste da i Venera u Lavu daje zauzete pa i to ispunjavam ;) Jos je ta Venera u konj. sa Merkurom (vl. moje 5.nat kuce) u kvadratu sa Jupiterom koji je vladar 12.kuce - tajne.
I buduci bracni partner je sumnjiv : Mesec vladar 7.kuce je u konjukciji sa Marsom u 8.polju - neka afera zasigirno. Jos sve to u kvadratu sa Neptunom u 11.kuci ( to je partnerova 5.kuca , opet neke tajne). Da li ovo znaci da ima i dete iz prethodnog braka?

Sta kazete, posto jos nisam u braku, izgleda da mi neki razvedeni definitivno sleduje? ;)

sladjana
23-09-2010, 18:25
Moja veza sa oženjenim traje i trajaće još...
Nekako je on za mene savršen, izašao je iz moje glave u njemu sam našla ono što u drugima nisam.Ima samo 1 manu a to je što je oženjen a njegov brak je duga priča..odlazi žena, vraća se, 2 dece...itd ...
Moj natal kaže VE90Pl fatlane ljubavi pa gde će fatalnije od ovog oženjenog Vodilija ...
MO je vladar VII i pada u Ribu i 90 sa Ne i nedozvoljava mi da izađem iz sveta snova, idealizam, verujem u ljubav ili možda mom dragom to može biti 2 brak sa mnom (ribe -dvojni znak) ....

Princess77
23-09-2010, 18:50
Moja veza sa oženjenim traje i trajaće još...
Nekako je on za mene savršen, izašao je iz moje glave u njemu sam našla ono što u drugima nisam.Ima samo 1 manu a to je što je oženjen a njegov brak je duga priča..odlazi žena, vraća se, 2 dece...itd ...
Moj natal kaže VE90Pl fatlane ljubavi pa gde će fatalnije od ovog oženjenog Vodilija ...
MO je vladar VII i pada u Ribu i 90 sa Ne i nedozvoljava mi da izađem iz sveta snova, idealizam, verujem u ljubav ili možda mom dragom to može biti 2 brak sa mnom (ribe -dvojni znak) ....

Ovo boldovano kao da je iz mojih usta izaslo ;) U zivotu nisam mislila da bih mogla biti sa nekim ozenjenim dok njega ne upoznah.
Ve120Ur, Ur vladar VII, nadam se braku sa razvedenim :D

sladjana
23-09-2010, 19:00
Ovo boldovano kao da je iz mojih usta izaslo ;) U zivotu nisam mislila da bih mogla biti sa nekim ozenjenim dok njega ne upoznah.

Još nešto me drži jako dugo a to je osećaj verovanja , poverenja ..to nikad nisam doživela. Znam da će neko reći ...znamo sta..ali sa njim mogu sve...
Još samo kad bi bio samo moj....:)

idanaa
24-09-2010, 22:31

princezo i vladar moje 7 kuce je Uran ima taj isti aspekt Ve120Ur i privlace me jako ozenjeni muskarci i "zabranjeno voce",valjda sto su nekako zreliji,al ja jos nisam primjetila da i ja njih privlacim:)

Princess77
24-09-2010, 23:18
princezo i vladar moje 7 kuce je Uran ima taj isti aspekt Ve120Ur i privlace me jako ozenjeni muskarci i "zabranjeno voce",valjda sto su nekako zreliji,al ja jos nisam primjetila da i ja njih privlacim:)

Kod mene je to redovna pojava, ne mogu ni nabrojati koliko mi se ozenjenih tipova nabacivalo i ganjalo me. Uspjesno sam ih odbijala dok ne dodje ON i uvuce mi se pod kozu :kiss3:

idanaa
24-09-2010, 23:25
Kod mene je to redovna pojava, ne mogu ni nabrojati koliko mi se ozenjenih tipova nabacivalo i ganjalo me. Uspjesno sam ih odbijala dok ne dodje ON i uvuce mi se pod kozu :kiss3:

ja se iskreno nadam da za mene nece bit ni jedan zainteresovan,jos pogotovo da ima djecu:(
Mada mene ozenjeni privlace,al proce to,tjesim se ja:D

Princess77
24-09-2010, 23:34
ja se iskreno nadam da za mene nece bit ni jedan zainteresovan,jos pogotovo da ima djecu:(
Mada mene ozenjeni privlace,al proce to,tjesim se ja:D

Onda se dobro pripazi ;)

NOVICSLAVICA
24-09-2010, 23:38

Neka ti pogleda jos neko ,ali ja ne vidim tako da ti sleduje ozenjen muskarac.Sklona si nekim tajnama i zakulisnim radnjama to ti je interesantno ,ali ti bi trebala da se udas iz ljubavi i sve ono po redu prvo zabavljanje pa udaja .Jer ti je vladar 7-me u 5-oj.
Tvoj brak ce stalno liciti vise kao zabavljanje nego ozbiljna veza .To je ono na pr.cesce izlazenje zabavljanje, mozda malo i neozbiljno za jedan bracni par i kodeks ponasanja koji on nalaze.

tanjica
25-09-2010, 11:04
Meni je Ur90Ve dao ozenjenog pa razvedenog muskarca...eto sad je ozenjen opet,ali sa mnom;)

idanaa
25-09-2010, 13:12
Neka ti pogleda jos neko ,ali ja ne vidim tako da ti sleduje ozenjen muskarac.Sklona si nekim tajnama i zakulisnim radnjama to ti je interesantno ,ali ti bi trebala da se udas iz ljubavi i sve ono po redu prvo zabavljanje pa udaja .Jer ti je vladar 7-me u 5-oj.
Tvoj brak ce stalno liciti vise kao zabavljanje nego ozbiljna veza .To je ono na pr.cesce izlazenje zabavljanje, mozda malo i neozbiljno za jedan bracni par i kodeks ponasanja koji on nalaze.

ma da znam,vec mi je jedan clan foruma rekao da ne bi trebao da bude ozenjen odnosno razveden...a ovo sto si gore napisala mi se bas svidja:)

Princess77
25-09-2010, 19:25
Meni je Ur90Ve dao ozenjenog pa razvedenog muskarca...eto sad je ozenjen opet,ali sa mnom;)

To mi se svidja i to cekam od Ve120Ur :D

cesarica
27-09-2010, 10:50
Sta meni sleduje sa ovim zloslutnim So90Ur i Ve90Ur?

sladjana
03-11-2010, 20:37
To mi se svidja i to cekam od Ve120Ur :D

ja imam ve60ur i mo120ur a vladar VII polja mi je Mo u II kuci riba/dvojini znak isto tako i VII u raku !? Sve ukazuje na nekog oženjenog ili da mu je to razvod pa sa mnom 2 brak !!!

djurafigura
03-11-2010, 22:41
ja imam ve60ur i mo120ur a vladar VII polja mi je Mo u II kuci riba/dvojini znak isto tako i VII u raku !? Sve ukazuje na nekog oženjenog ili da mu je to razvod pa sa mnom 2 brak !!!
Slađo tvoj budući će biti osoba koju privlači ozbiljna strana života, okolnosti i situacije čak do suočavanja sa smrću. Ponašanje mu je pomalo mračno, rezervisano i tajnovito. Teme gde mogu iskrsnuti problemi su finansije ili neko pružanje ili uskraćivanje pomoći. Može biti lekar-humanista, pravnik, nešto vezano za ugovore, možda i trgovinu, nekretnine-upravljanje imovinom drugih ljudi, jako uspešan u sportu, neko ko teži visokom obrazovanju, čak može i podučavati druge. Ima sopstvenu životnu filozofiju. Može imati javnu karijeru ili ćete biti profesionalno povezani, čak možete zajedno da radite. To će biti neko ko zna da pokaže osećanja. Deca, sport ili hobi će imati vrlo važno mesto u životu. Mada može da ukaže i na vezivanje za špekulacije ili kocku i da bude jako vezan za poroke i avanture.
Imaš li nekog ovakvog na umu? :)
Tvoj Mo, vladar 7 ima sekstil sa So (muškarac, muž), Mo nema nekih teških aspekata, Sa i Mo nemaju kontakt...mislim da tvoj budući neće biti razveden...:rolleyes: Neka pogleda neko iskusniji još...

makilli
03-11-2010, 22:58
Ni ja Sladjo iskreno ne vidim da ces sa razvedenim u brak :rolleyes: mislim da bi za to Ur trebalo da aflikuje... a tvoj je dobar....

tebi je jedino vladar 7. u kvadratu sa svojim dispozitorom, pa idealizujes...ali ovi sextili su ti bas lepi sa So i Ve... Tebi ce jos malo Pl na asc... spremi se za potpunu transformaciju....

Fiorellino
03-11-2010, 22:58
Slađo tvoj budući će biti osoba koju privlači ozbiljna strana života, okolnosti i situacije čak do suočavanja sa smrću. Ponašanje mu je pomalo mračno, rezervisano i tajnovito. Teme gde mogu iskrsnuti problemi su finansije ili neko pružanje ili uskraćivanje pomoći. Može biti lekar-humanista, pravnik, nešto vezano za ugovore, možda i trgovinu, nekretnine-upravljanje imovinom drugih ljudi, jako uspešan u sportu, neko ko teži visokom obrazovanju, čak može i podučavati druge. Ima sopstvenu životnu filozofiju. Može imati javnu karijeru ili ćete biti profesionalno povezani, čak možete zajedno da radite. To će biti neko ko zna da pokaže osećanja. Deca, sport ili hobi će imati vrlo važno mesto u životu. Mada može da ukaže i na vezivanje za špekulacije ili kocku i da bude jako vezan za poroke i avanture.
Imaš li nekog ovakvog na umu? :)
Tvoj Mo, vladar 7 ima sekstil sa So (muškarac, muž), Mo nema nekih teških aspekata, Sa i Mo nemaju kontakt...mislim da tvoj budući neće biti razveden...:rolleyes: Neka pogleda neko iskusniji još...

Djura apsolvirala sedmu kucu! Bravo!!

Ja bi dodala, kod Sladje naglasene predbracne tajne veze- vladar 5. je Me u 12, jos Sa retro u 8, Me 120 Sa retro, stalno vracanje na tu vezu, Me u Strelcu u padu 180 sa Ju retro, uz ovu Ve 90 Pl- fatalno, nema sta ;)

andjelikadepeures
03-11-2010, 23:04
hoce li i moj buduci biti razveden sa decom? ( nekako ko po definiciji nalazim takve )

Bosnian GirL
03-11-2010, 23:08
ja mislim da ce biti neko razveden...imam ve90ur i ma90ur, sta mislite?

sladjana
04-11-2010, 17:17
Slađo tvoj budući će biti osoba koju privlači ozbiljna strana života, okolnosti i situacije čak do suočavanja sa smrću. Ponašanje mu je pomalo mračno, rezervisano i tajnovito........

Mantile (lekar, apotekar i slično) i sprotiste ne podnosim !!! Mada su mi bivši bili skloni porocima i često zbog toga su nastajali problemi , da ne kažem da sam odlazila ili postavljala uslove da se manu toga ( dvojica su voleli alkohol ) ...Tako da takvog nemam na umu ni pod razno :D , niti zelim...
A zašto pitam za razvedenog jer sam sa jednim već godinu ipo dana i on se uklape u mog savršenog muškarca , ima strastven hobi i svoju firmu!!!
Pa možda moj budući neće biti razveden već oženjen !!!:D a ja solo :D čekati :D ...

Ni ja Sladjo iskreno ne vidim da ces sa razvedenim u brak :rolleyes: mislim da bi za to Ur trebalo da aflikuje... a tvoj je dobar....

hvala Makilli, ako ti to tako vidiš..ali za PL on je meni iza leđa a ne na asc , valjda :confused: :D ....

A zar Pl na asc daje i ozbiljnost kod mene u Jarcu !!!???

Djura apsolvirala sedmu kucu! Bravo!!...

Meni V kuca počinje u Biku na 29 stepenu (rizik je taj 29 ) i vladar je Ve u I kuci !!!
I nemam do ove veze nikakve tajne veze a ova jeste fatalna skroz zbog mene , skroz sam odlepila za njim !!!

nikor.rs
04-11-2010, 17:49
Dosta zanimljiva rubrika,pa eto citajuci sve postove, hteodh i ja da se prikljuicm...Ja sam 6 godina u vezi sa covekom koji se pre 15 dana ,tj pondeo papire za razvod....
vauuuuuuuuuuuuuuuu pa eto koliko sam kukala, is ve to se i dogodilo..a ja se nekkao ohladila od svega!souuuuuuuuuu
inace,sve nam je savrseno,sex,zivot,prica sve,,,,ali ja nekako potajno,dok on o tome prica,osecam da sa njim pred oltar necu stati..ne znam zastooo!! hmmmmmmmmmvidecemo,,,nego,,,ti ozenjeni su cudo!!!pozdravvv

betys
04-11-2010, 18:53
Halo,
evo i mene ............
sunce u sekstilu sa uranom, venera, vladatelj 7. kuće se nalazi u 5. kući, u lavu. Pa jel iz ovoga stoji da su oni oženjeni ili razvedeni? jel hoću ja na kraju i završiti sa takvim? Nek bude razveden, ali neću oženjenog.
Šta mislite jel ima i drugih aspekata u karti koje potvrđuju da mi prilaze oženjeni. Ljudi moji, to je zlo.......za sve strane katatstrofa kad - tad

cesarica
05-11-2010, 10:10
Interesantno, ta Ve je u konjukciji sa Me a dispozitor pravi 60 sa Ur, mada i dobar aspekt Ur moze da donese zauzetu osobu jer Ur je nekonvencionalnost a primeri iz prakse su pokazali da je imao udela i prilikom sekstila i trigona. Ne mora da znaci, ipak je bolji polozaj vladara sedme nego pete koja simbolizuje predbracne, tu je Mo u 90 sa Ne pa eto skrivanja i tajnovitosti, dvojnih igara muskaraca koji pokusavaju da ti udju u zivot.

betys
05-11-2010, 10:54
Cesarice, .......

puno hvala, stvarno sam sa time opterećena. Istina da u mojim godinama i ne mogu očekivati osobe koje već nemaju neku povijest iza sebe, ali ovi oženjeni mi stvarno idu na živce i stalno se odupirem.
Ipak se nadam, ako već mora biti, da će biti razveden. I još nešto jako interesantno, svi slobodni koji mi prilaze su jako puno mlađi od mene, tako da sam baš jadna.
Ja sam ispucala 7. kuću, tako da dalje gledam 8. i 9.
Puno hvala, nadam se da će taj drugi biti ipak - nešto bolje za mene

cesarica
05-11-2010, 11:36
Mladji zbog Ve0Me, zato me je i iznenadila konstatacija o ozenjenim likovima, pre bih tipovala na mladje u tvom slucaju. Nisam obratila paznju na godine, niti znala za status a vladar devete Ju ima kvadrat sa Ur sto moze da simbolizuje razvedenog muskarca, obzirom na separacioni aspekt, razveden u momentu poznanstva, mada je naravno potrebno vise potvrda za tako nesto. Na osnovu prethodnih postova ispada da svaka druga devojka ima predispoziciju za vezu sa razvedenim-ozenjenim a to je nemoguce, posmatramo stvari previse fatalisticki.

betys
05-11-2010, 12:00
Cesarice, ............
u pravu si,

Mlađi uvijek, pa čak i 10 godina, joj meni joj ......
Sad kad gledam ovaj zadnji je u momentu upoznavanja bio razveden, kao i onaj prije njega (jedan mlađi 9 godina, drugi - 3 godine)
tako da se tome i nadam
u pravu si što se tiče fatalizma, ali kod mene drugih predispozicija niti nema

hvala ti

nikor.rs
07-11-2010, 21:07
hahah moj se u petak razveo!!! jao ko zna sta nas sad dalje ceka,,,sad me neka frka uhvatila..ajme zvezdice moje sta mi radite!!haha upomoc ahah :)

majabl
09-11-2010, 17:05
e...pa kad smo kod ove teme svi moji partneri su ili ozenjeni ili razvedeni i imaju djecu i to me uzasno nervira jer sam stvarno protiv toga..inace su 20 god stariji od mene a ja to ne trazim jednostavno mi se desi...evo moje natalne karte
http://www.astrosoft.mojanatalnakarta.com/cgi-bin/graphic/daisy03?index=27695&lang=hr :)

swiss
11-11-2010, 00:49
Mozda nemam prava da diskutujem na ovu temu,al umesacu se ipak,jer procitao sam dosta toga sto ste izlozile! Ozenjen muskarac,to vitlanje sa njim,svesno ili ne,mislim vam reci da preispitate Karmicku Astrologiju,na tom polju ce te dobiti vise opravdanja za to sto vam se dogadja! A ovako iz natala,mislim da moze samo da se nabada do nekle ako nema jakih pokazatelja itd,ko ono gatala mi Ciganka i videla muskarca,e dal je ozenjen,pojma nemamo,nije mu videla prsten nige ;)

majabl
11-11-2010, 01:36
ne stvarno meni ko god da pridje, koliko god mlad da je, uvijek je ozenjen...a ja obozavam djecu i uzasno mi smeta...nije fer..:)a kao iz natala bi cak trebalo mozda da su mi partneri pretezno mladji....ne znam...nisu...:)haha

pizzon
11-11-2010, 08:54
resenje je koliko shvatam prirodno, kao i sve najchesce u nasim zivotima.
da svaka * vrsta * kontaktira sa svojom *vrstom *
slobodni vs slobodne i ozenjeni vs udate ! vrlo jednostavno !
tada je prohodnost izvesnija, zar ne ?

nale777
17-11-2010, 20:44
hahahaaahahhahaha ma nema nista od toga;) .Nijedan muskarac se ne razvodi,to je samo zabluda zena koji sa njima ulaze u vezu,a u novije vreme svaki od njih ima zenu, ljubavnicu i devojku istovremeno..pa tako u krug...:)
Posto sam ja na strani musakraca licno mislim da je to pozitivno,ali ne treba tu previse ocekivati ako ste zena, jer takve veze su pocetak-kraja.:)
Imam respect prema svakom musakrcu koji veze i brakove prekida bez osecanja kajanja,jer zivot je previse kratak da bismo ga troslili na pogresne ljude i veze.A takvih mukaraca je jako malo sto uveceva njihovu vrednost.:)

Ne postoje pogresni ljudi,samo pogresni izbori, kao ni muskarci koji prekidaju svoje veze.To samo zena moze da uradi.
A i taj izbor kakav je, takav je, tvoj je bio u tom trenutku i nema smisla nazivati ga cak ni pogresnim, samo tvojim i to je to.

LavJarac
17-11-2010, 22:05
Ha, i kod mene u igri su bili doduse samo razvedeni sto nije isto sto i ozenjeni :rolleyes:
Mislim da se to vidi u mom natalu: Sunce konj. Saturn u 7.kuci kvadrat Uran ( separacioni aspekt-sto bi znacilo da je vec bio u braku zar ne?) Pa jos gledano po derivatnim kucama vladar njegove 7 je Saturn a suvladar Uran.

egerija
17-11-2010, 22:08
Suvisno je bilo kako generalizovanje, prosto jer nismo svi isti ni muskarci ni zene. Ja znam par primera u svojoj okolini gde su se muskarci razveli zbog druge zene, bez obzira sto imaju decu i mogu da kazem da je to uvek bilo u slucajevima kada su potpuno odlepili za tom drugom. Medjutim, ima i slucajeva gde muz i zena konstantno varaju jedno drugo bez ikakve pomisli na razvod iako im je zajednicki zivot paklen.
E sad, ovo ne iskljucuje brakove u kojima su oboje verni, ni one gde zena vara, a muz sedi kuci i pati i obrnuto. Ja u sve verujem i odbijam da kazem svi su takvi i takvi... NISU! Nije ono sto se meni desilo pravilo za sve, mada me nikada nije privukao nijedan ozenjeni (na njih i ne gledam kao na muskarce) to mi ne daje za pravo da osudjujem nekog koga upvravo tako nesto privuce. Takve stvari jesu greh, ali gresni smo svi, na ovaj ili onaj nacin. Licno mislim da postoje zene koje ulaze u veze sa ozenjenima iz ciste ljubavi, jednostavno ne mogu da odole, i desi se, a da on ima zadovoljavajuci zivot sa svojom zenom do toga ne bi ni doslo, svako ima svoje razloge. Ali ima i onih koje vole da se upletu, da drugu zenu naprave ljubomornom, da imaju nesto sto im ne pripada, privlaci ih to sto su nedostupni, da nadju u tome potvrdu vlastite vrednosti gde vec pricamo o kompleksima, vrlo dubokim.
A svaka zena koja udje u takvu vezu zna koji rizik to nosi, pa ako moze da se nosi sa tim onda svaka cast na hrabrosti, ali opet ima i komplikovanijih veza. Zar ovde zena vise gubi nego da je u vezi sa narkomanom ili alkoholicarem? Ne. Po meni je veza sa ozenjenim mnogo jednostavnija od pomenutih ili brojnih drugih veza.

ZzZz
17-11-2010, 23:17
Moje sunce u petoj kuci ukazuje na veze sa ozenjenim, razvedenim muskarcima. Bila sam protiv takvih veza i sigurna da to sebi necu dozvoliti, ali desilo se.. Nikad ne reci nikad

majabl
18-11-2010, 10:50
ne znam sta u mom natalu ukazuje na ozenjene i toliko starije partnere,alu to me vec pocinje nervirati...ne znam mozda konjukcija venere ijupitera iz prve u trigonu sa saturnom iz desete... :)
http://www.astrosoft.mojanatalnakarta.com/cgi-bin/graphic/daisy03?index=27695&lang=hr

Suncica-S
18-11-2010, 14:02
Pitanje moje glasi sta je tipicno za razvod u horoskopu muskarca ? Posto me jedan takav , koji nije razveden , zanima ?

nale777
18-11-2010, 14:41
Ne smatram da je veza sa ozenjenim muskarcem "pogresan izbor".:)
Ili se takva veza desi ili ne,nista se tu ne bira..Licno i kada budem bila u braku cu biti vise ljubavnica nego supruga tom coveku,a i on moze imati i druge ljubavnice pored mene..Jer da se ne lazemo,svi to rade,samo niko o tome ne prica...;)
A ako moj partner to radi to smatram normalnom pojavom,fizioloskom potrebom,a ne jazbinom greha,prevarom i td..Neke druge stvari u braku i zajednici su mnogo gore a to je po meni "izdaja" tipa da vam neko nesto radi iza ledja,laze vas i slicno...To je mnogo gore od toga da li ce se prazniti prevarama.:)

Slazem se sa tobom da je izdaja gora, ali pitanje je koliko je tacno da istina oslobada.Zar bi tebi godilo da ti partner kaze da zeli da bude sa drugom i pored tebe?Meni ne bi, jer ja ljubavi partnerstvo ne dozivljavam tako, a ako bi on zeleo da bude sa drugom prihvatila bih to, ali ja vise ne bih bila sa njim.Kod mene je jedino pravilo u odnosima reciprocitet.
Kao sto rekoh, svako pravi svoje izbore i to je u redu.
Sto se drugih tice, nikada nisam zivela po uzoru na druge i drago mi je zbog toga.Tacnije, nikada me nije zanimalo sta drugi rade i ko koga vara ili ne, ali se zaista divim iskrenim partnerstvima, gde ima puno razumevanja i postovanja, jer su retka.Takode zalim one koji su ceo zivot sa jednim partnerom, a zele nekog drugog.

egerija
18-11-2010, 14:52
Slazem se sa tobom da je izdaja gora, ali pitanje je koliko je tacno da istina oslobada.Zar bi tebi godilo da ti partner kaze da zeli da bude sa drugom i pored tebe?Meni ne bi, jer ja ljubavi partnerstvo ne dozivljavam tako, a ako bi on zeleo da bude sa drugom prihvatila bih to, ali ja vise ne bih bila sa njim.Kod mene je jedino pravilo u odnosima reciprocitet.
Kao sto rekoh, svako pravi svoje izbore i to je u redu.
Sto se drugih tice, nikada nisam zivela po uzoru na druge i drago mi je zbog toga.Tacnije, nikada me nije zanimalo sta drugi rade i ko koga vara ili ne, ali se zaista divim iskrenim partnerstvima, gde ima puno razumevanja i postovanja, jer su retka.Takode zalim one koji su ceo zivot sa jednim partnerom, a zele nekog drugog.
Pa to je ta zlatna sredina ;)
I ja se divim iskrenim partnerstvima, jesu retka, ali ih IMA, na svu srecu nas koji smo za monogamiju :o. Salim se naravno, ali ovo sto si napisala je recept za jednu zdravu vezu. Ako zeli neku drugu, nisam mu dovoljna, boli, ali srecan mu put i hvala na iskrenosti.
Ako zeli mene onda nema sta da trazi u tudjem krevetu i tacka.

nale777
18-11-2010, 21:01
Pa to je ta zlatna sredina ;)
I ja se divim iskrenim partnerstvima, jesu retka, ali ih IMA, na svu srecu nas koji smo za monogamiju :o. Salim se naravno, ali ovo sto si napisala je recept za jednu zdravu vezu. Ako zeli neku drugu, nisam mu dovoljna, boli, ali srecan mu put i hvala na iskrenosti.
Ako zeli mene onda nema sta da trazi u tudjem krevetu i tacka.

Iskrenost je danas tako retka, a trebalo bi da je normalna, pa kad naidem na nekog iskrenog i humanog prosto se odusevim ,kao da sam naisla na redak talenat...sta reci dalje. U potpunosti se slazem sa tobom, i ja sam za monogamiju.Zar nije iskrenije da oni koji nisu za monogamiju ni ne budu u vezi, a ne da varaju partnere?Takvim odlukama ne bih mogla nista da zamerim, ni ljudima, jer svako ima pravo na izbor.Zameram samo postupku.

LolitaVaga
06-02-2012, 09:53
jel se kod mene vidi veza sa oženjenim?

evo jel sad se vidi?

LolitaVaga
07-02-2012, 10:16
Imas Ve0Ur,moguce da ces imati vezu sa ozenjenim,ali nisam sigurna da ces imati brak sa ozenjenim.;)
Zbog ovog tvog DC u Vodoliji,moguce da ces ti ili tvoj bracni partner biti u dugoj vezi pre ulaska u brak.:)

volim jednog oženjenog jako i neznam do kad ću,traje to godinama. Hoćel se on rastati od žene? govori da hoće godinama

betys
07-02-2012, 11:55
neće.
vjeruj mi.

LolitaVaga
07-02-2012, 13:11
neće.
vjeruj mi.

neće??? jel se to gdje vidi?vodenjak je u horoskopu volim ga i samo njega :(

coca
07-02-2012, 13:25
neće??? jel se to gdje vidi?vodenjak je u horoskopu volim ga i samo njega :(

Lolita,
ako nisi udata gleda ti se 5 kuca, u njoj je neptun koji zna da da romanticne veze, pune neznosti, ali i tvoj pogled "sa ruzicastim naocarima ' na iste...
Drugo, vladar strelca je jupiter koji je u 12 kuci -tajni...tajna veza.
Ali, jupi je i na ASC, tj u konjukciji sa ASC- i to nam kaze da on tebe ipak voli.
Sto se tice braka...gleda se 7 kuca-kod tebe u vodoliji, a vladar uran u 4 kuci,i u konjukciji sa venerom....vodolija jeste fiksan znak-medjutim u velikom procentu sa DC -om u vodoliji su "slobodne veze"ili razvodi...
mozda bolje da brak ne bude na"papiru'...
Ipak ti draga, trazi strucnije misljenje, ja samo vezbam, i tek ucim...:-)
sve najbolje!:)

andjelikadepeures
07-02-2012, 23:02
volim jednog oženjenog jako i neznam do kad ću,traje to godinama. Hoćel se on rastati od žene? govori da hoće godinama

da je hteo da se razvede, vec bi se razveo, ne veruj u te prriche za malu decu.
shto jednom nko napisa: "Muskarc u loshim brakovima se razvode, svi ostali samo traze zabavu!"

Gloria
08-02-2012, 01:20
Šokira mene moja danas, reče znaš sine, ako ti je baš gušt i neki oženjeni, ne bi se mama bunila, tebe ionako deca i brak ne interesuje, a malo seksa nikom nije škodilo. Elem protivnik sam veze sa oženjenima, ali zapodenusmo i tu temu...

andjelikadepeures
08-02-2012, 01:28
Šokira mene moja danas, reče znaš sine, ako ti je baš gušt i neki oženjeni, ne bi se mama bunila, tebe ionako deca i brak ne interesuje, a malo seksa nikom nije škodilo. Elem protivnik sam veze sa oženjenima, ali zapodenusmo i tu temu...

extra!
lepo ti zena kaze :) mada nije mislila na emotivnu vezu vec na sex shemu.
upotrebish ga za svoje zadovoljstvo i uredno vratish onoj shto potpisala da ce da se bakce s njegovim bubicama :)

Gloria
08-02-2012, 01:35
extra!
lepo ti zena kaze :) mada nije mislila na emotivnu vezu vec na sex shemu.
upotrebish ga za svoje zadovoljstvo i uredno vratish onoj shto potpisala da ce da se bakce s njegovim bubicama :)

To me i zbunilo, jer ja nisam za seks šeme, sva sam onako fina...:D Kad si slobodan može, zauzet jok, a eto ti nje sa predlogom...:D

LolitaVaga
08-02-2012, 12:05
da je hteo da se razvede, vec bi se razveo, ne veruj u te prriche za malu decu.
shto jednom nko napisa: "Muskarc u loshim brakovima se razvode, svi ostali samo traze zabavu!"

da ??ali ovo traje godinama, volim ga i samo njega

majabl
08-02-2012, 12:12
ej..znas koliko ih ja znam da traje pa i vise nego godinama...deset i vise godina, ja sam u tako nekoj vezi tri godine, i nikad mi nije palo na pamet, da ce se razvesti , ili tako nesto, ne znam otkud nekom ideja, hahhha pa kao da je tu samo ljubav u pitanju, a uostalom, da neko unisti nekoliko zivota zbog svoje neke ljubavi..onda to nije ljubav, vec sebicnost..:) :) :)

Beba977
08-02-2012, 12:18
Stavi i njegovu kartu ili uradi sinastriju,da vidimo dali se kod njega vide vise od jednog braka.

LolitaVaga
08-02-2012, 13:29
http://i40.tinypic.com/1zoukr4.jpg

to je njegova karta, neznam sat, nezna ni on...hoče li se rastaviti?

andjelikadepeures
08-02-2012, 14:02

pa ti volish njega, ali je pitanje da li i koliko on voli tebe.
druga stvar, i da te voli, mozda ne zeli da deli imovinu sa zenom (99,9% njih se vadi na decum, a ustvari je u pitanju imovina)

bolje ti gledaj da se sklonish i pruzish sebi pravu shansu, nego da ti zivot prodje u skupljanju tudjih mrvica.

Gloria
08-02-2012, 17:40
Prijatelj moje mame od detinjstva, kad se oženio, nedugo potom je našao ljubavnicu sa kojom je proveo skoro 30 godina. Žena po njegovim rečima nikad nije saznala, a da jeste on bi momentalno umro (njegove reči), jer ne bi ženu menjao ni za sto švalerki. Desilo se da se on razboli od Alchajmera, naravno ljubavnica ga otkači, i sad o njemu brine žena. Inače se ljubavnica nikad nije udavala, nema dece, a pošto je moja mama zna iz viđenja na pitanje, zašto nije, šta je čekala, ona je rekla luda, čekala njega...
Postoje naravno i priče gde muž ostavi ženu, ali to je verovatno onda kad taj brak načisto propadne ili nemaju dece, ili pak se stvarno zaljubi i oženi ljubavnicu, što je retko.

LolitaVaga
09-02-2012, 10:45
nema šanse? ?kažete sve na forumu...ali ja neznam šta ću jako ga volim i samo njega i to godinama, nikog drugog ja ne vidim, sretna sam kad sam snjim, nikog tako voljela nisam

wanja
09-02-2012, 10:51
nema šanse? ?kažete sve na forumu...ali ja neznam šta ću jako ga volim i samo njega i to godinama, nikog drugog ja ne vidim, sretna sam kad sam snjim, nikog tako voljela nisam

Pa razvode se...nije bas da se ne razvode,ali je taj procenat mali...NAJPRE SE ZENE ODLUCUJU NA TAJ KORAK...Iz iskustva znam i iz svoje takve dugogodisnje veze...;) Sve prodje...:) ii...to ne znaci da neces vise voleti..

zujalica
09-02-2012, 11:27
Stare mudre bake bi rekle... - "nema tu 'leba" ! Sto se pre to shvati , to bolje ! Imam taj Ur koji uvek vezuju za ozenjene u 0 sa So i Me - vladarom 7., ali nikad nisam bila u takvoj vezi. Imala sam druga (vise to nije) koji je pre nekoliko godina poceo da brljavi, nabacuje se... - a u to vreme je ziveo sa devojkom i njenim roditeljima. Prozivljavao je krizu, ali Bogu hvala bila sam dovoljno pametna da se ne upustim u takvu glupost.
Da neko ne pomisli... ne osudjujem, ali vidim neke svoje drugarice kroz kakve patnje prolaze. U vezi su, a zapravo uvece shvate da su same .
Samo se zapitajte da li toliko malo vredite, da nekome budete broj 2 !?

Beba977
09-02-2012, 11:39
Agena,ima puno muskaraca prvi sto traze razvod.
Radim alimentacije pa sam upucena malo vise...
Evo skoro jedan primer...
Pocela zena pricu,mi sve u ostale otvorenih ustiju.
Otkacio je muz,ona mu placa 2 kredita jer mu je bila zirant.
U vreme kad je ostavio ona je dozivela nervni slom,bila na psihijatriju,a fraer iskopa dokumenat pa pravo na sud sa tim dokumentom i uzme joj decu,dvoje dece.Sada i trazi alimentaciju od nje,e po meni to nije u redu.
Jos jedan primer,covek se treci put razvodi,ima 3 dece,uspeo je vezama da placa minimum od plate za decu.
Pa jedna zena koja ima bolesno dete -cerebralna paraliza,ostavio je jer nije hteo takvo dete,krivi nju...
Uhh,koliko primera ima napisala bi celu stranu,razvodi su u porastu na zalost,a kod nas su primeri u vecinom gde muskarci podnesu za razvod.Kada je u pitanju alimentacija koje pogrdne reci cujemo za bivse zene,ja ne mogu da ih slusam,cak se nekad i posvadjam sa njima.
Da i to je realnost,deca ih uopste ne zanimaju,misle da im bivse zene trose novac,a koja je to svota maximum 25-30% od plate...to svi rade,,,i sta da se ocekuje od takvog razvedenog muskarca,vise ce voleti osobu zbog koje se razveo,ne,kad on ne voli svoju decu,on voli samo sebe.
Pravi razvedeni muz,treba da pazi na svoju bivsu,ako ne radi,na decu,ali na zalost takvih je malo.
Iskreno ja sam imala srece,otac mojeg deteta redovno placa sve nase potrebe iako ja radim,obozava svojeg sina,zove ga skoro svaki dan,a sto ima druge,ima,nikad se vise nije prezenio,zivi sa nekom tamo lepoticom,vara i nju,a mi se nikad bolje nismo slagali,nego sada.

coca
09-02-2012, 12:20
Primera je raznih...
Moj bivsi dever je trazio razvod od prve zene kad je druga ostala trudna.
E sad zivi sa drugom u braku, imaju sina, al on i dalje pije...i psihicki maltretira cerku iz prvog braka. Prva zena mu je jedva dala razvod posle dve godine.

Drugi primer...sestra moje kume, ostavio je muz otisao sa drugom(majka drugog deteta iz odeljenja njegovog sina, smuvali se na roditeljskom sastanku!)...ne daje ni dinar alimentacije...imaju dva sina,razdvojeno zive vec 15 godina, ali se nisu razveli papiroloski.

Znam za primere zena koje znaju da njihovi muzevi imaju ljubavnice, al cute, trpe...i nazalost razbole se od silne sekiracije, dobiju rak i umru...

price jesu surove, al ih sve treba saslusati, bar ja tako mislim.
Karmicki gledano, iskustva su tu da nas nauce necemu, da ispravimo losu karmu, da postanemo bolji ljudi...
Nisu za dzabe ASC OPOZICIJA DC-tamo preko puta su nasi neprijatelji;-) a tu spadaju i nasi muzevi...kroz njih vracamo karmu.

majabl
09-02-2012, 12:52
Agena,ima puno muskaraca prvi sto traze razvod.
Radim alimentacije pa sam upucena malo vise...
Evo skoro jedan primer...
Pocela zena pricu,mi sve u ostale otvorenih ustiju.
Otkacio je muz,ona mu placa 2 kredita jer mu je bila zirant.
U vreme kad je ostavio ona je dozivela nervni slom,bila na psihijatriju,a fraer iskopa dokumenat pa pravo na sud sa tim dokumentom i uzme joj decu,dvoje dece.Sada i trazi alimentaciju od nje,e po meni to nije u redu.
Jos jedan primer,covek se treci put razvodi,ima 3 dece,uspeo je vezama da placa minimum od plate za decu.
Pa jedna zena koja ima bolesno dete -cerebralna paraliza,ostavio je jer nije hteo takvo dete,krivi nju...
Uhh,koliko primera ima napisala bi celu stranu,razvodi su u porastu na zalost,a kod nas su primeri u vecinom gde muskarci podnesu za razvod.Kada je u pitanju alimentacija koje pogrdne reci cujemo za bivse zene,ja ne mogu da ih slusam,cak se nekad i posvadjam sa njima.
Da i to je realnost,deca ih uopste ne zanimaju,misle da im bivse zene trose novac,a koja je to svota maximum 25-30% od plate...to svi rade,,,i sta da se ocekuje od takvog razvedenog muskarca,vise ce voleti osobu zbog koje se razveo,ne,kad on ne voli svoju decu,on voli samo sebe.
Pravi razvedeni muz,treba da pazi na svoju bivsu,ako ne radi,na decu,ali na zalost takvih je malo.
Iskreno ja sam imala srece,otac mojeg deteta redovno placa sve nase potrebe iako ja radim,obozava svojeg sina,zove ga skoro svaki dan,a sto ima druge,ima,nikad se vise nije prezenio,zivi sa nekom tamo lepoticom,vara i nju,a mi se nikad bolje nismo slagali,nego sada.
bebo, tpo ponavljam, kako od nekoh ko je u stanju ostaviti vlastitu djecu, ocekivati da tr voli, to mi je malo nepovezivo...:)

Gloria
09-02-2012, 17:11
Nisu za dzabe ASC OPOZICIJA DC-tamo preko puta su nasi neprijatelji;-) a tu spadaju i nasi muzevi...kroz njih vracamo karmu.

Zato sam ja srećna, sama i svoja. A dug iz prošlog vraćam sama, u sledećem, ako postoji uopšte mora biti bolje. A ako ne bude opet nikom ništa. Život je i onako samo prolazna stvar.

andjelikadepeures
09-02-2012, 23:39

kato onda da ja sa DC iliti Ovnovima imam super odnose, duga prijateljstva, medjusobnu podrshku...
a sa Vagama, vechito u nekim ratoovima. tachnije, od kad znam za sebe Vage pokushavaju da mi zagorchaju zivot koliko god mogu.

ne pije meni vodu ta teorija da nam je DC neprijatelj.

LolitaVaga
10-02-2012, 09:17
jel se vidi to u horoskopu, brak sa oženjenim? tj.da ću ga rastavit od žene i udat se za njega?

wanja
10-02-2012, 09:31
jel se vidi to u horoskopu, brak sa oženjenim? tj.da ću ga rastavit od žene i udat se za njega?

ne znam koliko mogu da ti pomognem ali evo ti primer iz moje karte..Sunce kvadrat Uran..Venera dva stepena dalje...govori o osibi koga je zena ili devojka ostavila...
U jednom postu sam videla da je ta tvoja persona Vodolija...pa da...rodjenadan slavi 12.02..:))
Ljudi se razvode,samo je pitanje koliko je ko spreman na taj korak..Zene su hrabrije...

Tratincica84
10-02-2012, 09:43

Ne gradi se sreca na tudjim suzama....

Mrva
10-02-2012, 11:59
Tratinica84, potpuno se slažem sa tobom.

gagonija
10-02-2012, 14:58
Tratincie,u potpunosti se slazem sa tobom...
Ko se zadovoljava statusom ljubavnice,malo sebe ceni...
Bolje biti sama i svoja..zivot je ionako komplikovan.
Nikad ne reci nikad,ali ne mozes biti srecan,ako rasturis nekom dom....

cvetak
10-02-2012, 16:02
Nikad ne reci nikad :)

Kazu ne sudi drugom ako nisi nosio njegove cipele.
Imam nekoliko drugarica koje su rekle nikad sa zauzetim, kojima je to bilo nezamislivo i osudjivale druge u takvim relacijama a opet u nekom trenutku usle u takav odnos.

Porodicu, brak itd ne moze niko treci da rastavi i rasturi. Samo to dvoje koji su u njemu.
A slazem se da ako mozete i ne ulazite u takve odnose, jer su obicno obojeni raznim propratnim negativnim emocijama i neretko velikim razocarenjima...u takvim odnosima ne treba nista ocekivati, a to bas i nije lako kad ste zaljubljeni i kad volite.

unikatna
10-02-2012, 17:25
Ma ja bih sve i jednu "rascerecila" i pitala je, sta trazi sa Ozenjenim? Na kraju, kad bi odkrila da je On "Ozenjen" a to mi sa pocetka nije rekao, e imao bi problem i sa njom i samnom...

Little Warrior
12-02-2012, 00:06
Sve, ali sve mogu da razumem, ali zavlacenje ne mogu.
RAzumem da posle mnogo godina svako od supruznika vodi paralelni zivot tj da ga moze voditi ako se vise ne vole a ne zele da rasturaju porodicu iz ekonomskih ili drugih razloga.
RAzumem izlete...u fazonu "jebi ga desilo se"
Ali ne razumem paralelni odnos gde bilo muskarac, bilo zena zavlaci obe strane i svalersku i zvanicnu :4lol: :4lol: :4lol:

Mada se drzim stava unikatne, ide mi uz horoskop :)

Ma ja bih sve i jednu "rascerecila" i pitala je, sta trazi sa Ozenjenim? Na kraju, kad bi odkrila da je On "Ozenjen" a to mi sa pocetka nije rekao, e imao bi problem i sa njom i samnom... :thumbsup:

Kora
12-02-2012, 01:06
imam do sebe u ofisu koleginicu, razvedena, koja godinama ide sa ozenjenim i jos plus je odlicna prijateljica sa njegovom zenom. Eh, ovo je tako ruzno i pomisliti da je moguce da se desi bilo kome, ali danas je sve moguce....

Koleginica je inace koketa prve klase i ima So0Ur0Me u vagi (aplikacini) a merkur joj vlada 7 kucom...i SO 180 Mo....i cini mi se da joj ne 'smeta' da hoda sa ozenjenim, kao da je magnet za njih, tj, ona trazi da je oni stite, da joj cine razne usluge, i sl

nymeria
12-02-2012, 01:09
Sve, ali sve mogu da razumem, ali zavlacenje ne mogu.
RAzumem da posle mnogo godina svako od supruznika vodi paralelni zivot tj da ga moze voditi ako se vise ne vole a ne zele da rasturaju porodicu iz ekonomskih ili drugih razloga.
RAzumem izlete...u fazonu "jebi ga desilo se"
Ali ne razumem paralelni odnos gde bilo muskarac, bilo zena zavlaci obe strane i svalersku i zvanicnu :4lol: :4lol: :4lol:

Mada se drzim stava unikatne, ide mi uz horoskop :)

:thumbsup:

Baaaas tako...ne zelim nikome da sudim, niti da moralisem, ali da je ljigavo i grozno-jeste, kako da kazem da nije?!... i to na kub...kontam ja i da se ljudi zasite jedni drugih, i da ne mogu u jednoj osobi da nadju sve sto im treba pa "popunjavaju" prazninu sa strane, ali kakva skotina moras biti da imas i zenu i decu i da radis tako nesto mesecima, godinama... brate ako vam nije lepo-ili se rasturite ili ajde u neki svingeraj (rece vodolija :D )
ili da se ozakoni poligamija, i zivela anarhija...pa ko hoce, neka izvoli :) postenije je.

majabl
12-02-2012, 01:16
Cor,ljudi su se mozda voleli u srednjem veku,ne sada...:D
Sada je samo pitanje koliko iluzija moze da traje kod neke osobe.Neki vrlo rano postanu svesni nekih stvari.:p
I ne smatram da covek ako zivi paralelno zavlaci neku stranu.Obicno muskarac gleda kako je njemu bolje,a nece da resava probleme zene ili ljubavnice.
Udovoljava covek sebi i uziva u tome..:thumbsup:
tacno :) :193:

Little Warrior
12-02-2012, 01:19
Cor,ljudi su se mozda voleli u srednjem veku,ne sada...:D
Sada je samo pitanje koliko iluzija moze da traje kod neke osobe.Neki vrlo rano postanu svesni nekih stvari.:p
I ne smatram da covek ako zivi paralelno zavlaci neku stranu.Obicno muskarac gleda kako je njemu bolje,a nece da resava probleme zene ili ljubavnice.
Udovoljava covek sebi i uziva u tome..:thumbsup:

Udovoljiti sebi...postoje razni nacini...ako bih ja koknula komsiju i time udovoljila sebi, po tvojoj logici mi ne bi trebalo suditi...

Agena, ako za tebe ljubav ne postoji...sta da ti kazem, jbga za tebe. Nemoj polaziti od sebe, nije svaciji svet kao tvoj.

majabl
12-02-2012, 01:24
a dobro nije da se i ja slazem toliko sa ostatkom ageninog misljenja, ali je cinjenica da je neka idealizovana ljubav postojala mozda u srednjem vijeku..napredak uzima danak, ne mozes graditi nazovi napredno drustvo, moderno kojem tezimo, velike mogucnosti rasparcale su velika osjecanja, ne kazem da ih nema , ja kad volim volim kao ...a da nesto ne gubis jednostavno je tako:) :) :)

Little Warrior
12-02-2012, 01:29
a dobro nije da se i ja slazem toliko sa ostatkom ageninog misljenja, ali je cinjenica da je neka idealizovana ljubav postojala mozda u srednjem vijeku..napredak uzima danak, ne mozes graditi nazovi napredno drustvo, moderno kojem tezimo, velike mogucnosti rasparcale su velika osjecanja, ne kazem da ih nema , ja kad volim volim kao ...a da nesto ne gubis jednostavno je tako:) :) :)

Znas o cemu ja pricam...evo o sledecem...

Primer 1
Sedne Zika u restoran da jede..i sve vreme mu prodaju skup specijalitet i pricaju mu da je to odlicno po njegoo zdravlje...a ustvari mu sve vreme prodaju magareci pohovani kurac. To je zavlacenje.

PRimer 2

Sedne Zika u restoran i slucajno mu prodaju pohovani magareci kurac. To je "desilo se"

Primer 3:

Sedne Zika u restoran i zna da tamo samo ima na meniju pohovani magareci kurac. To je izbor.

Primer 4:

Sedne Zika u restoran, a osoblje restorana (zajedno sa Zikom) zna da im je na meniju samo pohovani magareci kurac, pa puste ziku da jede ono sto je doneo sa strane...To je Kompromis!

E tako je i sa prevarama!

Ako placam delikates, necu da mi uvaljuju kurcinu! I da, kako kaze Agena, jos pustim da UZIVAJU u tome.

To kod Cor moze sutra, al malo sutra...

majabl
12-02-2012, 01:33
Znas o cemu ja pricam...evo o sledecem...

Npr sedne Zika u restoran da jede..i sve vreme mu prodaju skup specijalitet i pricaju mu da je to odlicno po njegoo zdravlje...a ustvari mu sve vreme prodaju magareci pohovani kurac. To je zavlacenje.

PRimer 2

Sedne Zika u restoran i slucajno mu prodaju pohovani magareci kurac. To je "desilo se"

Primer 3:

Sedne zika u restoran i zna da tamo samo ima na meniju pohovani magareci kurac. To je izbor

Primer 4:

Sedne Zika u restoran, a osoblje restorana zna da im je na meniju samo pohovani magareci kurac, pa puste ziku da jede ono sto je doneo sa strane...To je KOmpromis!

E tako je i sa prevarama!

Ako placam delikates, necu da mi uvaljuju kurcinu! I da, kako kaze Agena, jos pustim da UZIVAJU u tome.

To kod Cor moze sutra, al malo sutra...

tako je u zivotu...ako placam delikates necu.... znas sta ja mislim dok smo vjerovali da je zemlja ravna ploca, ljubav nam je pokretala svijet, sad kad znamo da se okrece, mi smo ljubav poravnali...:) e takvi smo mi ljudil...

Little Warrior
12-02-2012, 01:35
A da ljubav jesu poravnjali - poravnjali su je. Ja ne dam da mi ravnjaju moj svet. Al moj svet je moj, a svet je svet.
Ne mogu promeniti ceo svet, ali mogu onaj oko sebe...

majabl
12-02-2012, 01:38
pa tako i ja mislim i nikad mi nece dirati taj moj svijet......kad stvari malo drugacije postavis, nasa najdalja buducnost, je nista drugo do najskorija istorija, po rodjenju smo proslost, uvijek pricamo ili o proslosti ili o buducnosti, a nijedno nas se ne tice, eto opet gledamo tudja posla...:)

Little Warrior
12-02-2012, 01:41
pa tako i ja mislim i nikad mi nece dirati taj moj svijet......kad stvari malo drugacije postavis, nasa najdalja buducnost, je nista drugo do najskorija istorija, po rodjenju smo proslost, uvijek pricamo ili o proslosti ili o buducnosti, a nijedno nas se ne tice, eto opet gledamo tudja posla...:)

A ta tudja posla lako mogu postati nasa posla...
Ja bih svaku zenu rascerecila na sred ulice bude li mi pipniula muza. Bilo to fer sa moje strane ili ne. Ja znam zasto je to tako.

A i moj muz zna. I nek se pazi :D :4lol: :4lol: :4lol:

Ako se desi prava ljubav, onda pustam, ali za svako spletkarenje zarad sujete vadim sve tri planete iz 12 pa ko ziv ko mrtav...

majabl
12-02-2012, 01:43
a ja bih sve jednog muskarca u startu istukla..jer ne shvatam tu nijhovu potrebu,..ali ajde, ni to nisu moja posla...:) :) :)

Little Warrior
12-02-2012, 01:45
a ja bih sve jednog muskarca u startu istukla..jer ne shvatam tu nijhovu potrebu,..ali ajde, ni to nisu moja posla...:) :) :)

Nisu svi muskarci krivi...Meni si krivi samo oni sto sluze magareci kurac u odelu delikatesa :)

majabl
12-02-2012, 01:46
hahahahha tako nekako...:)

Little Warrior
12-02-2012, 02:16
Ne bih to banalizovala,tema je "ozenjeni",pa smatram da ti muskarci imaju pravo na izbor da budu sa zenom i ljubavnicom,a i zena i ljubavnica imaju pravo na izbor da budu ili ne budu sa njima.:)
Svaki ozenjeni muskarac ce imati vise paralelnih veza u toku bracnog zivota sa zenom.Svaki ima.:) Samo ponekad neke zene to nikada ne saznaju,pa one misle da on to nije imao..:D

Nije to banalizovano, to je uprosceno, jer je tema u sustini prosta.
Svako ima izbor i muskarci i zene aferasi i muskarci i zene prevareni.
Koj za kitu koj za toljagu...:D

Little Warrior
12-02-2012, 02:40
Ne paralizovan, vec mrtav. I svet bi bio bolji. :)

A ako bi i bilo paralizovanih da budu za nauk drugima ;)

To ti je kao secenje prsta za kradju...pa da te vidim da krades.

A oni iz slucaja br. 1, gde se Zika najeo pohovanog mag. kurca bi visili redom od Slavije do Terazija. Svi.

Little Warrior
12-02-2012, 03:33
.....aha ;)

skorpija_strelac
12-02-2012, 04:33
Ovo moja mama zova "kocijaski" recnik bljak

nymeria
12-02-2012, 13:16
Ja sam mom coveku lepo rekla-ako mu ikada bude palo napamet da me prevari i ako mu se bude svidela neka druga, da me ostavi i da se razidjemo lepo ko ljudi ako je ikada iole ljubavi osecao za mene...Ako ne bude rekao, polomicu mu noge. Logika je sasvim jednostavna. Jasno das do znanja ko si i sta si, pa ako i pored toga cacka mecku, mora biti da je mnogo glup i zasluzuje kaznu...:smack:
Svi mi volimo da nam je lepo, i da stvari idu nama u korist, ali preko koliko "leseva" treba da predjemo da bi to ostvarili i koliko "pohovanih kurceva" treba da uvalimo baz tudjeg znanja...To razlikuje dobre od losih ljudi i tacka. Nisam ubedjena da karma postoji ali bilo bi lepo..pa da se takve junacine i junakinje rode u sl. zivotu kao kuzni pacovcici :D

zujalica
12-02-2012, 13:53
Koleginica je inace koketa prve klase i ima So0Ur0Me u vagi (aplikacini) a merkur joj vlada 7 kucom...i SO 180 Mo....i cini mi se da joj ne 'smeta' da hoda sa ozenjenim, kao da je magnet za njih, tj, ona trazi da je oni stite, da joj cine razne usluge, i sl
Ja imam isti aspekt Me 0 So 0 Ur , takodje aplikacioni, u Vagi, Me vladar 7. ; jedino sto nemam tih 180 sa Mo, al' imam Mo 135 Me. Jos mi je taj stelijum na MC, pa se nikada nisam upustila u tako nesto.
Ocigledno da je potrebno nesto vise od samog aspekta. Aspekti su takvi kakvi jesu, ali se izgleda mogu trositi na razne nacine.
Neki ljudi jednostavno nemaju srama, gaze bez pardona i ne zanimaju ih posledice . Ima i zena koje varaju muzeve sa takvim skotovima da mi zaista nije jasno sta ce im tako nesto u zivotu.
Obraz- djon, a sujeta, zavist i pohlepa, cine cuda.

Kora
12-02-2012, 14:18
Originally Posted by Kora http://astro.axisdraw.com/forum/enlighten/buttons/viewpost.gif (http://astro.axisdraw.com/forum/vezbaonica/3162-ozenjeni-post348443.html)

Ja imam isti aspekt Me 0 So 0 Ur , takodje aplikacioni, u Vagi, Me vladar 7. ; jedino sto nemam tih 180 sa Mo, al' imam Mo 135 Me. Jos mi je taj stelijum na MC, pa se nikada nisam upustila u tako nesto.
Ocigledno da je potrebno nesto vise od samog aspekta. Aspekti su takvi kakvi jesu, ali se izgleda mogu trositi na razne nacine.
Neki ljudi jednostavno nemaju srama, gaze bez pardona i ne zanimaju ih posledice . Ima i zena koje varaju muzeve sa takvim skotovima da mi zaista nije jasno sta ce im tako nesto u zivotu.
Obraz- djon, a sujeta, zavist i pohlepa, cine cuda.

Zujo, da, tačno tako. Pogreših i prerano zaključih, a da nisam navela i važne aspekte u karti te koleginice... Vaše karte se mnogo razlikuju.

Nisam navela da njen stelijum u vagi Me 0 So 0 Ur je u 9 kući i kvadrira njen Mars u Jarcu u 1. Plus Mo u Ovnu 180 sa So, Me, i Ur....Mars 90 Mo...a Venera joj je u Devici. Ima i dobrih aspekata u njenoj karti, kao što su Ma 120 Ve 120 Sa

Vladar 7 joj je retro Merkur u 9 u Vagi...ima brak iza sebe. Ima dete koje je rodila u vanbračnoj vezi koja je kratko trajala......A trenutno je u vezi sa mužem svoje najbolje drugarice. I dalje je dobra prijateljica sa njom, a i održava tu vezu sa njenim mužem koja traje već 4 godine...Ona je veoma šarmantna, lepa žena, ali 'predaje' se svakom muškarcu koji joj pokaže malo više naklonost i napora da je osvoje.... Voli da joj oni udovoljavaju, izvode na večere, čine razne uslugice...i sl.. Esteta je.

TigaBg
12-02-2012, 15:48
jedino sto nemam tih 180 sa Mo, al' imam Mo 135 Me.

Ova dva aspekta ne mogu uopšte da se porede.

virgoscorpiolilith
12-02-2012, 15:54

Mila moja,pogledah na brzaka njegovu kartu-nema vrhova kuca,ali je i vise nego dovoljno sto ima VE,MO u Pi...Tu su ljubavi tajne,skrivene,visestruke,sa gomilom lazi i obmane...To sto on prica je jedno-gledaj kako se PONASA...On se NIJE RAZVEO iako godinama vec govori da hoce...Mnogo divnih osoba sa foruma ti je dalo najdobronamernije savete,ja im se prikljucujem - nemoj ga cekati,takvi se ne razvode,on zivi (najmanje) 2 zivota,a ti ni pola...On je sebi porodicu obezbedio,a ti?Neces biti mladja ni lepsa,vreme ide...I ja sam bila u vezi s jednim takvim 3 godine,jedva sam ostala normalna,a skoro negde sam "hackovala" i njegov Facebook iz ciste radoznalosti-u vreme veze sa mnom je istovremeno bio sa jos 12 drugih zena!!!Da,neverovatno zvuci,ali eto sta rade MO,VE i vladar Asc u Pi...Sve najbolje ti zelim :)

andjelikadepeures
12-02-2012, 15:59
Mila moja,pogledah na brzaka njegovu kartu-nema vrhova kuca,ali je i vise nego dovoljno sto ima VE,MO u Pi...Tu su ljubavi tajne,skrivene,visestruke,sa gomilom lazi i obmane...To sto on prica je jedno-gledaj kako se PONASA...On se NIJE RAZVEO iako godinama vec govori da hoce...Mnogo divnih osoba sa foruma ti je dalo najdobronamernije savete,ja im se prikljucujem - nemoj ga cekati,takvi se ne razvode,on zivi (najmanje) 2 zivota,a ti ni pola...On je sebi porodicu obezbedio,a ti?Neces biti mladja ni lepsa,vreme ide...I ja sam bila u vezi s jednim takvim 3 godine,jedva sam ostala normalna,a skoro negde sam "hackovala" i njegov Facebook iz ciste radoznalosti-u vreme veze sa mnom je istovremeno bio sa jos 12 drugih zena!!!Da,neverovatno zvuci,ali eto sta rade MO,VE i vladar Asc u Pi...Sve najbolje ti zelim :)

Odlichno recheno!
Moja kuma je zbog veze sa jednim takvim dochekala chetrdesete sama, bez kucketa i macheta, dvadeset godina joj obcavao da ce da se razvede, a on nashao drugu budalu s kojom i dalje vara zenu.

Ozenjeni za sex shemu josh i prihvatljivo.
Ozenjeni za vezu, chisto gubljenje vremena i zivaca

virgoscorpiolilith
12-02-2012, 16:46
Odlichno recheno!
Moja kuma je zbog veze sa jednim takvim dochekala chetrdesete sama, bez kucketa i macheta, dvadeset godina joj obcavao da ce da se razvede, a on nashao drugu budalu s kojom i dalje vara zenu.

Ozenjeni za sex shemu josh i prihvatljivo.
Ozenjeni za vezu, chisto gubljenje vremena i zivaca

Na zalost,najcesce tako i bude...Takvi se trgnu jedino kad(i ako!!!) se zene pobune i zaprete razvodom,cim se prasina slegne oni opet po starom...Sex ok,bilo sta vise od toga je mission impossible...:)

TigaBg
12-02-2012, 18:26
u vreme veze sa mnom je istovremeno bio sa jos 12 drugih zena!!!

Kakav lik! A gde mu je So?

majabl
12-02-2012, 18:45
vjerovatno u vodoliji...:) a mo i ve blizancima....a lav asc..hahha

virgoscorpiolilith
12-02-2012, 18:59
Kakav lik! A gde mu je So?

Evo karte:http://http://imageshack.us/photo/my-images/19/samirnatal.gif/ :)

ivanam
12-02-2012, 19:00
Evo karte:http://http://imageshack.us/photo/my-images/19/samirnatal.gif/ :)

Meni ne otvara kartu :(

virgoscorpiolilith
12-02-2012, 19:05
Meni ne otvara kartu :(

Probaj ovde,nadam se da ce moci:http://tinypic.com/view.php?pic=a46ams&s=5

ivanam
12-02-2012, 19:14
Probaj ovde,nadam se da ce moci:http://tinypic.com/view.php?pic=a46ams&s=5

Uf,kakva karta :)4 planete oko Dsc,vladar 5.na Mc-u-veze su mu znak prestiza ,statusa.Vladari 12. i 11.na dsc,tajne u braku,ljubav preko prijatelja,preko neta,So u centru T kvadrata ...Njemu su Ur i Sa pravili haos od 2005.negde,nije ni cudo sto je svega bilo.

select81
12-02-2012, 19:16
12 drugih zena:eek::eek:....uhhh covece, izgleda neki sposoban covek:D

virgoscorpiolilith
12-02-2012, 19:45
12 drugih zena:eek::eek:....uhhh covece, izgleda neki sposoban covek:D

Pa sad...Sve je relativno :D
Ja nesto gledam ovako:vladar V SA u Ge,X -ljubavne veze zbog statusa i prestiza,visestruke i mnogobrojne.Taj SA 180 NE,koji je vladar VII-maze,laze i obmanjuje svoju zvanicnu zenu.Dispozitor tog SA je ME u znaku svog izgona,u VII pa jos 180 PL kao vladar III - sve te silne ljubavne veze ce mu na kraju doci glave i unistiti javni glas,a preko simbolike III kuce:01: Na vrhu V je egzaltirani MA kao vladar VIII,pa jos JU u toj V - ihhh,seksa kol'ko volish...

andjelikadepeures
13-02-2012, 01:25
Andjelika,meni se cini da si i ti imala takvu vezu,kao i ja.;)
Samo je razlika izmedju mene i tebe sto bih ja takve veze preporucila,jer se na kraju sve svede na isto.:) Ako neko unapred odbije ljubav zato sto je neko zauzet,bojim se da mnogo propusta.

jesam imala takvu vezu, ali nisam u nju ushla svesno. pravo stanje stvari sam saznala mnogo posle raskida te veze. chak i tada sam to teshko podnela. verujem da je sve vezano za odnos sa njim ustvari lekcija koju sam morala da savladam, jer definitivno on jeste neko ko je na mene mnogo uticao u pozitivnom smislu.

i da, odbila bih ljubav da sam znala stvarno stanje stvari, prosto bih u startu blokirala emocije i povukla se.

tvrditi da si slobodan, a ustvari nisi jeste neshto prilichno gadno za moje pojmove. prosto je nefer... mada tu ima i druga stvar, jako bitna, shto taj neko stvarno vodi zivot slobodnog choveka. pa gde je ta zena da se zapita gde joj je muz i shta radi, ko mu salje tolike poruke, s kim satima pricha telefonom...?

ko u startu kaze istinu, daje drugoj strani mogucnost izbora. a ni danas ne bih sebi izabrala nekog tudjeg. narochito ne za bilo kakvu emotivnu vezu.

Vidi.Nema to toliko veze sa zenom njegovom.Jer sam videla slucajeve gde je zena bila kao vodja gestapoa.:girl_haha:a muskarac ipak pricao sa drugom satima slao poruke i td.
U braku je tako,zene imaju druga posla,uvek se nadje prostora za afere i avanture.:)

ma, to su brakovi za javnost.... al' bolje da ne komentarishem dalje.

A zene koliko sam primetila malo teze ulaze u sex seme bez emocija,jer kad zena prevari to znaci da su tu emocije puno ukljucene u sex odnos.
Mozak muskarca i zena ne funkcionise na isti nacin.

nisu ni sve zene iste :D

kad zena pochne da razmishlja i da se ponasha kao mushkarac, te iskljuchi emocije potpuno, onda tek jasno moze da vidi koliko su dotichni smeshni i jadni u svojim pokushajima da iskamche malo neznosti i paznje, malo prihvatanja i neshto emocija. kao prosjaci. a izigravaju neke macho tipove...

brak za javnost ti je kad svako zivi svoj zivot, ima svoje prijatelje, svoje partnere, a pred familijom i poznanicima izigravaju sloznu porodicu, pred decom slozne roditelje.... a ustvari ih zabole bash za drugu stranu. ali se ne razvode nikada jer ne bi da dele imovinu i deci prave stresove. chak moze i muz u svojoj firmi da zaposli zeninog "dechka", da se ovaj ne potuca kojekuda...

znam i za sluchaj kad tip zaglavi u zatvoru, zna i ljubavnica se sluchajno upoznaju prilikom posete... pochnu da se druze, pa josh ljubavnica finansijski pomaze njegovu zenu i decu dok je on u zatvoru...

vagica
23-09-2018, 07:32
Zeljko Samardzic - Ne daj da te rade - (LIVE) - (Audio) - YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=dlXvdMhlubQ)

Nikad ne reci nikad :)

Kazu ne sudi drugom ako nisi nosio njegove cipele.
Imam nekoliko drugarica koje su rekle nikad sa zauzetim, kojima je to bilo nezamislivo i osudjivale druge u takvim relacijama a opet u nekom trenutku usle u takav odnos.

Porodicu, brak itd ne moze niko treci da rastavi i rasturi. Samo to dvoje koji su u njemu.
A slazem se da ako mozete i ne ulazite u takve odnose, jer su obicno obojeni raznim propratnim negativnim emocijama i neretko velikim razocarenjima...u takvim odnosima ne treba nista ocekivati, a to bas i nije lako kad ste zaljubljeni i kad volite.
cvetak ovo je sjajno sto si napisala!!!!