Strašno..moja natalna [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Strašno..moja natalna

lullybully
27-08-2008, 15:56
http://i30.tinypic.com/33o5m3n.jpg

Mrzim svoju natalnu, to je sve što ću reći..:o
Oduvijek sam bila uvjerena da sam tipična vodolija i kad sam vidjela da sam sve samo ne zračni znak, ubilo me u pojam.
Osobno me najviše zanima zašto me toliko privlače Blizanci??:eek:
Svaki momak s kojim sam hodala dosad bio je Blizanac ili imao hrpu planeta u Blizancima.

Kako god, evo ovdje je moja natalna, nadam se da će se naći netko tko će ju smatrati dovoljno zanimljivom da je malo prokomentira:bebadeckic:

Umrijet ću mlada..ajmeeee
MaoUr u 8!

mysty
27-08-2008, 23:57
Šta je toliko dosadna , pa se nikome ne sviđa?
Vladalac prve u osmoj.....eto...zato volis Blizance

lullybully
28-08-2008, 00:16
to pretpostavljam nije baš pozitivno, pošto nemam puno planeta koje bi se mogle lijepo nadopunjavat s blizancima:D

viksi72
28-08-2008, 00:17
Lully, ne vidim razlog sto imas takvo misljenje o svom natalu. Uopste nije katastrofalan, imas prepunu 9-tu kucu, sto znaci da trebas raditi na duhovnom razvoju, doduse ici ce malo sporije jer je u Jarcu, ceo zivot ces nesto uciti, ne bi cudilo da te zanima na pr. latinski iki starogrcki, Sunce u 10-toj oznacava coveka od karijere, s'time sto mora biti slobodnije zanimalnje, jer bi se na nekom kancelarisjkom poslu udavila i smorila, Pluton, jak do bola, u 6-toj, skoro na vhu sedme, sto ce reci, bitan posao, dok ne ukacis nekog muskarca za koga ces vezati do imbeciolnosti, Jupiter u 2-goj, tip cveka koji voli da zaradjuje, pare mu same na neki nacin tokom zivota dolaze, a i uvek ces se po pitanju istog snalaziti, otac cini mi se dominantan, dok je majka pre svega prijatelj i sa njo bi trebalo da imas bas lep odnos. Otac ti se mozda nece slagati sa izborom partnera jednog dan. Muskarac mora da te privlaci fizicki da bi usla u neki dublji kontakt sa njim, a mora biti i originalan, potpuno drugaciji od drugih.
Stvarno ne vidim razlog zasto ti se ne svidja tvoj natal. Videces ovde teske natale, koji muku muce u svom zivotu, tako da stvarno budi srecna sto je tvoja skroz naskroz ok.

lullybully
28-08-2008, 00:29
Ne, nazalost, koma odnos s oba roditelja, majka je ta koja je ...oh,AZDAJA!
nisam imala lijepo djetinjstvo.
cijeli zivot tezim i vazno mi je samo da budem sretna u ljubavi, ali i slobodna i ono totalno neovisna, jaaako sam labilna i iskreno stvarno nikad ne bi mogla radit u kancelariji to je točno.ide mi umjetnost, filozofija i obozavam putovat, zato sam se i prestrašila MAOUR u 8.:)
Imaš pravo starci se već sad ne slazu s izborom jer sam totalno čudan tip čovjeka, malo preotvorenih pogleda:D
Hvala viksi na trudu imaš pravo za partnera, volim avanturiste koji su ludi i lepršavi ko blizanci;)

ali unatoč tome što se s roditeljima nikako ne slazem i od malena mi fali ljubavi(nezeljeno dijete), s bakama imam jako lijep odnos, pa je mozda u tom smjeru..

mysty
28-08-2008, 00:43
ali unatoč tome što se s roditeljima nikako ne slazem i od malena mi fali ljubavi(nezeljeno dijete), s bakama imam jako lijep odnos, pa je mozda u tom smjeru..

TEBI JE GUZVA U 9....malo i osme.....kada se planete tako smeste,napravi se zbrka....svaka bi da bude glavna,ono sto se meni svidja je tvoja volja da neke svoje ideje,zamisli, So 10 u Vodoliji,ipak na kraju bude onako ti zelis...
nemas teske aspekte,sem,ma180 ju...ali ja to ne vidim kao losu srecu,kako si sama rekla,vec prepreke,ne tvojom krivicom,kada je u pitanju,zavrsavanje visih skola i tako to....
Kanalisi svoju energiju,u pozitivnom smeru,i mislim da tvoj natal je sve samo ne strasan....

lullybully
28-08-2008, 00:51
Hehe, već je sad došlo do prepreka oko škole koja je do sada išla fenomenalno, bilo je stanja kad sam bila u teškoj depri i ova zadnja godina pre 2008 je bila strašna, ali uvijek na koncu uspijem izvest sve na najvišoj razini..nego, zbog ljubavi bi mogla ne završit više škole eventualno, da hehe
ja sam tip koji kad se zaljubi lomi planine, ono totalno me začuđuje tolika ljubav prema materijalnom jer meni materijalno stvarno malo znači

Vojvotkinja
28-08-2008, 12:46
kakav impresivan Pluton josh u svokmj sjedishtu....Ma u Strijelcu..
Ve u Jarcu - najbolje i najljepshe obuchene zhene po mom mishljenju..0 sa Sa nishta upadljivo, otmeno, 0 sa Me volish nakit - kozhnu galanteriju, obucu...

lullybully
28-08-2008, 13:02
strah me to i pitati, ali, jel ću vječno imati nesreće u ljubavi, nalijetati na 'krive'?

Inače, hvala lijepa svima na objašnjenjima ;)

Što bi trebao predstavljati Sunce bQ Saturn ?

Vojvotkinja
28-08-2008, 13:18
ili Jupiter? :)
Mislim da ce biti povezan sa zaradom i prihodima :)

lullybully
28-08-2008, 13:24
Da, jupiter...
Inače, osjećam taj Jupiter čitav zivot.
Totalno se za sve moram potruditi 200% da bi uspjelo.
Točno osjećam da nije baš nešto:(..em nije aspektovan, em se namjestio u kuću novca, koja meni nikako ne lezi

Nego, jel bi mi moolim te mogla samo pogledat da li mi u natalu stoji da neću imat sreće u ljubavi?:(
Dosad je sve bila zešća katastrofa..
Ajde ovo zadnje kao nešto bolje, ali svejedno..:(

Vojvotkinja
28-08-2008, 13:31
pazi peta ti pochinje u Lavu, a So je u desetoj kuci u Vodoliji..Dosta planeta ti je u 'zagrchenom' i rezervisanom Jarcu...Da nemahs ti mozhda malo previsoke kriterijume, a :)..Volish starije, ozbiljne momke, ne volish neozbiljne veze i vezice...Ti se u vezama dajesh nesebichno na samom pochetku..pristupash iskreno, i srcem, iako to zbog ovoliko planeta u jrcu ne pokazujesh..Mozhda zato njima djelujesh hladno i bukvalno ih prepadnesh tim svojim stavom 'ledene kraljice' :)..Spusti i ti malo loptu, daj im znak da nijesi tako opasna :)..Reci mi je li bio kakav dechko krajem godine? jesi nekog upoznala ?

lullybully
28-08-2008, 13:39
Nisam, sve po starom već 3 godine..
Jedan te isti, jako loša sinastrija, jako dobar Dejvison, ne znam objasniti zašto smo još uvijek 'skupa'
To nije tipična ljubav jer je na drugom kraju zemlje, pa se viđamo samo ljeti(pa se moze protumačiti ko da prekinemo, pa ponovo smo zajedno).

I je, stariji je 12 godina, malo neobičan, zaigran blizanac.
Očekivala sam dosta ove godine jer su mi najavili da je 2008. moja godina, ali ne, nije se ništa puno promijenilo..ništa nova, ništa nova..
Inače, ne znam to objasnit, ali moja prvotna hladnoća(Koju pokazujem samo tipovima koji mi se sviđaju, inače nisam hladna) proizlazi iz nekakve neugode.Ne znam opisati ali osjećam se nesigurno jako u blizini tipova koji mi se sviđaju tako da nenamjerno djelujem hladno, a teško jako na to utječem da se promijeni:(

Ne znam, to najviše pripisujem toj nesretnoj veneri u jarcu

Vojvotkinja
28-08-2008, 13:43
pitam zato jer je tr.Ju bio na nat Ma koji je suvladar sedme kuce...
za ovu godinu su ti 'prorekli' zato shto ce taj isti tr.Ju da ti tranzituje nat. Me (u Djevici ti se nastavlja peta kuca ) i Veneru i uopshte sve planete u Jarcu..
Ja mislim da ce da ti se sreca osmjehne sljedece godine kad Jupiter bude krstario Vodolijom, a tamo ti je nat.So (mushkarac), vladar pete kuce (veze)..Ti javi shta je bilo :)

lullybully
28-08-2008, 13:51
Ej hvala:)
Baš lijepe vijesti!!

2006/2007 je bilaaa, preeeteška, stvarno najgore godine u zivotu.
Onda su najavljivali mi 2008. kao ono, moju the godinu, ali se nije ništa bitnije dogodile, osim što je istina završilo teško razdoblje..
Baš se veselim!

lullybully
31-08-2008, 17:23
a znaš mozda kako da vidim karmu asteroid?
petljam nešto po karmičkom, ali nisam još skuzila di cure vide tu karmu, kakav je znak uopće
inače, hvala na odgovoru;)

A još me vezano za fizički izgled zanima u koju bi ja skupinu spadala?:confused:
Kad me prvi puta vidjela jedna astrologinja rekla je da sam čisti Venerin tip, ali onda kada mi je pogledala sve ove konjunkcije sa Saturnom, malo ju je začudilo da imam toliko Jarčeva i svega toga.
Naime, niti sam visoka, niti sam mršava, normalna sam, pače imam izrazen zenski struk, grudi, lijepe crte lica koje mozebitno jesu od ribe, ali mi nije jasno kako sam saturnijski tip ako tako ne izgledam?

Megara
24-11-2008, 18:35
Da, jupiter...
Inače, osjećam taj Jupiter čitav zivot.
Totalno se za sve moram potruditi 200% da bi uspjelo.
Točno osjećam da nije baš nešto:(..em nije aspektovan, em se namjestio u kuću novca, koja meni nikako ne lezi

Nego, jel bi mi moolim te mogla samo pogledat da li mi u natalu stoji da neću imat sreće u ljubavi?:(
Dosad je sve bila zešća katastrofa..
Ajde ovo zadnje kao nešto bolje, ali svejedno..:(
Sunce kao vladar 5. polja ti je otišlo u 10., i nagradilo kvadrat sa Plutonom- da to ti daje fatalan odnos prema predbračnim partnerima, i oni ti svi nekako uleću munjevito u život, dispozicija sunca- Uran u konjunkciji sa Marsom ( malo veći orbis- 8*, ali je aplikacija, pa mora da radi- dušo ili inostranstvo ili visoka škola, pa ti nađi modus)
Brak će biti čvrst, ali svađe će sigurno biti prisutne i to onako, baš strastvene.
Ali će to biti brak iz ljubavi, sigurno i traži nekog starijeg dilbera ili ozbiljnijeg.
Ja bih, da sam na tvom mestu.;)
A za školicu, ne brini, Jarac u devetom polju mora da usporava kad se nakače loši aspekti, ali s obzirom koliko ti je naglašeno 9. polje, sigurna sam da ako se potrudiš, biće sve u redu.

lullybully
30-11-2008, 13:04
A što bi to značilo fatalan odnos prema muškarcima?

Hvala ti Megara;)

Tristran
30-11-2008, 17:44
Cudi me da volis Blizance, mora da su Blizanci samo solarno. Meni ovo vise vuce na neke "teze" Skorpion/Jarac tipove, sa dodatkom Strelca i Vodolije...Venera u 9 voli slobodno, voli putnike i avanturiste, mora da je to, kao i ovo Sunce vodolijsko i strelacki Mars...

Mislim da ces se skrasiti sa covekom koji je lep spoj strasti i pouzdanosti i avanturizma...

Imaces onako plutonsku, fatalnu ljubav.

Nece ti ponekad biti lako sa njima, ali, za utehu, nece ni njemu sa tobom biti lako...:)

Tvoj partner derivatno ima puno 3. polje, mozda je to u pitanju...

Mozda on tebe dozivi kao blizanacki tip, jer tu je tvoja vladarka Venerica. :)

lullybully
30-11-2008, 19:09
Zadnji koji mi je bio 'fatalan', ali ono baš..4 godine trajalo je bio stariji, ali i imao VE, MA, JU, AC u Blizancima, mjesec u Strijelcu, ME, SO u Lavu...
Nikakva sinastrija, super Davison, biće da je vjerojatno u pitanju bilo
nešto o čemu sam čitala,a što se dogodi kad osobama fali nekog elementa, u njegovom slučaju zemlje i vode, a mom vatre i zraka pa se privuku;)

Iako, dosta me privlače BLizanci, neovisno jel riječ samo o solaru ili baš stelijumu, možda zbog 1.polja

DA, takav kakvog si opisala bi mi bio savršen-strastveni avanturista, a opet da to nije sve površno tipa vatre, već i malo dublje ala Škorpija:D

Venera mi je u Jarcu:D
Ne baš idealno

lullybully
04-12-2008, 14:19
Imam pitanje, koje mi je trenutno važno jer sam pomalo na raskrižju:D!

Završila sam Srednju glazbenu školu, oduvijek sam u umjetnosti i kao mala sam često boravila u raznim dramskim sekcijama.
Upisala sam fakultet koji me UOPĆE ne zanima (ekonomija, roditelji više odigrali ulogu pri odabiru) i htjela bih upisat akademiju dramskih umjetnosti na jesen, pa me zanima što moja natalna kaže o tome, točnije bih li bila dobar glumac?:D

lullybully
25-07-2009, 18:13
Ja imam jednu ideju:D

Naime, imam jak stelij u jarcu, ali baš i ne vidim odraze tog stelija na sebi, stoga bih voljela da tko je voljan ako mu pošaljem fotku na pm da mi reče što to točno utječe na oblik i izgled moje face...koji su elementi upleteni jerbo od jarca ni j ili se to samo meni čini...
ETO malo neobično, al baš me jako, jako zanima!!

skorpija_strelac
25-07-2009, 19:42
ne znam po meni
najvise utice ac bik na tvoj izgled a dalje Ve0Ne
bas ono pravilne crte lica lep nos, pune usne

ali i malo hladnoce
kako bih rekla.... ironije u pogledu..to je valjda od jarca

lullybully
25-07-2009, 21:11
Ironije u pogledu?:D

A ja sam mislila da djelujem nježno...hehe

Jel ima šta od mjeseca u ribama?