vjecna ljubav :) ili ..... [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : vjecna ljubav :) ili .....

mari
28-05-2008, 08:27
Dragi moji, konacno sam i ja uspjela postaviti svoju natalnu kao potpis.
I naravno, zelim da zamolim da je pogledaju malo ovi nasi znalci. Ja ne znam puno o astrologiji, ali kako god pogledam svoju natalnu trebala bih imati puno ljubavi u svom zivotu - Venera u sedmoj kuci. Ali nazalost nije tako. Cesto se salim da moj zivot lici na seriju. Naime, vjecno sam zaljubljena u jednog covjeka i to traje vec godinama. On je mladji od mene (Merkur u sedmoj :rolleyes: ). Stalno mu se vracam. Ima li tome kraja????
Imam jako puno strpljenja, ali vec sam umorna. :(
Hajde, pomozite

thalatte
28-05-2008, 08:49
I onda baš kad klikneš na tvoju kartu ispadne mala sličica i ništa se ne vidi...a da probaš još jednom :);)

mari
28-05-2008, 12:08
Evo ponovo sam stavila natalnu. Sad se nadam se vidi!!!!
Hajde, sad pogledajte! Ja sam online i cekam :)))))

mace
28-05-2008, 12:56
venera konjukcija pluton ce ti dati ljubav za ceo zivot ali kako ce se to zavrsiti to ne znam, mislim dobro jer nemas lose aspekte, mlada si polako, znaces da je pravi ON

thalatte
28-05-2008, 12:58
Tvoja Venera je na fixnoj zvjezdi Spika i u konjukciji sa PLutonom...

Spika predstavlja ženu udanu za jako moćnog muškarca koja je i sama sposobna steći tu veliku moć (mislim i bez tog muškarca:D)

Venera je i u svom znaku,u svojoj kući...pa to je ljepo...jedino taj Pluton...

mari
28-05-2008, 15:40
Tvoja Venera je na fixnoj zvjezdi Spika i u konjukciji sa PLutonom...

Spika predstavlja ženu udanu za jako moćnog muškarca koja je i sama sposobna steći tu veliku moć (mislim i bez tog muškarca:D)

Venera je i u svom znaku,u svojoj kući...pa to je ljepo...jedino taj Pluton...

I mene taj Pluton u 7. zbunjuje. Mozes li mi malo blize objasniti iz tvog ugla sta mislis o tome?

venera konjukcija pluton ce ti dati ljubav za ceo zivot ali kako ce se to zavrsiti to ne znam, mislim dobro jer nemas lose aspekte, mlada si polako, znaces da je pravi ON

Mozda me niste razumjeli. Objasnicu :). Ovo me smara s njim jer traje jako dugo ali nikako da se konkretizuje necim: ili prekidom ili nekom pozitivnom odlukom.
Znate kako se ja zezam, kad je on u pitanju? Svako ima svoju Zverku (Sex i grad), jer je situacija upravo takva.
On je inace ovan /vodolija, pa znate kako je tesko njima :))))

thalatte
28-05-2008, 16:13
Jako je teško iz natalne vidjeti da je on taj...imam osjećaj da ti želiš da ti mi kažemo da to je taj ,pa da se onda ti pomiriš sa teškom sudbinom i prestaneš borit...

I život kao i natalni chart nudi mogučnosti...a ti si ta koja na kraju odlučuješ koju mogućnost ćeš odabrati.....

Ako te posebno interesira On ->Ovan/Vodolija postavi vašu sinastriju pa da ti netko malo pogleda kako se slažete,možda i dal vas vidi u budućnosti...;)

Moje mišljenje je da taj Pluton ti daje bar jednu Fatalnu vezu tokom života,no nekako mislim da ne mora na tome ostati...:) Jer baš zbog te konjukcije si dosta privlačna suprotnom spolu i da bi mogla zavest koga poželiš...pa možda da isprobaš te svoje mogućnosti prije no što se odlučiš prepustiti....:)

mari
29-05-2008, 08:24
Jako je teško iz natalne vidjeti da je on taj...imam osjećaj da ti želiš da ti mi kažemo da to je taj ,pa da se onda ti pomiriš sa teškom sudbinom i prestaneš borit...

I život kao i natalni chart nudi mogučnosti...a ti si ta koja na kraju odlučuješ koju mogućnost ćeš odabrati.....

Ako te posebno interesira On ->Ovan/Vodolija postavi vašu sinastriju pa da ti netko malo pogleda kako se slažete,možda i dal vas vidi u budućnosti...;)

Moje mišljenje je da taj Pluton ti daje bar jednu Fatalnu vezu tokom života,no nekako mislim da ne mora na tome ostati...:) Jer baš zbog te konjukcije si dosta privlačna suprotnom spolu i da bi mogla zavest koga poželiš...pa možda da isprobaš te svoje mogućnosti prije no što se odlučiš prepustiti....:)

Nemam podatke za njega, tako da nema nista od sinastrije. :rolleyes:
Sve ovo sto si rekla, rekao je i moj astrolog :) . Ja sam ta koja odlucuje, ali mi je onda nije jasno kako da tumacimo ono sto nam astrologija porucuje? Je li to samo pokazatelj moguceg ili nesto drugo? Cesto razmisljam o tome, jer ako smo mi oni koji jedino odlucujemo, kako onda funkcionira sve ovo u astrologiji?
P.S. Ali to sam, ja - stalno razmisljam. I to je valjda od tog plutona

thalatte
29-05-2008, 08:47
Pa ovako i ja dosta razmišljam o tome ... i neam neki zaključak jer mi se mišljenje mijenja iz dana u dan...

Ali sam prihvatila taj horoskop kao mogućnost,ono što ti se nudi...ili sredstvo putem kojeg jasnije shvaćam stvari i ljude koji me okružuju...

Za sada pitanja sam pojednostavila skroz...o tome razmišljam na način da zbog mojih položaja planeta i karaktera koji mi one daju ,privlače me tipovi koje opisuje ta 7.kuća...

Znači već sam bila u vezi sa slikom i prilikom moje sedme...poklapalo se savršeno i da sam znala za horoskop tada, mislila bi ->to mi je budući muž...No nisam završila sa njim...više ga ni ne volim i brak se dogodit neće...
Pa zar misliš da više nikog neću sresti?Taj neko će vjerojatno opet ispuniti simboliku 7.kuće...možda i više njih:D...i eto ti mogučnosti...i to jako puno mogučnosti...

Meni će tada od velike koristi biti saznanje da brak neće biti konvencionalan,da će on biti slobodnih shvaćanja,da ćemo možda biti razdvojeni...tako da se nadam da ću se tada manje pitati ....zašto kod mene nije sve obično i normalno kao kod drugih...valjda je tako....:rolleyes:

Isto je i sa tvojom sedmom...prouči ju kako bi se bolje snašla u situaciji koju ćeš vjerojatno odabrat...

Ajmeee što sam se raspisala...:o

mace
29-05-2008, 09:09
Mozda me niste razumjeli. Objasnicu :). Ovo me smara s njim jer traje jako dugo ali nikako da se konkretizuje necim: ili prekidom ili nekom pozitivnom odlukom.
Znate kako se ja zezam, kad je on u pitanju? Svako ima svoju Zverku (Sex i grad), jer je situacija upravo takva.
On je inace ovan /vodolija, pa znate kako je tesko njima :))))

eh duso kad bi znala i sebi bi pomogla, ali mislim da ne treba da se oslanjas na astrologiju, jer astrolozi da znaju sebi bi videli buducnost, mozda je zivot bas zato lep jer je za sve nas iznenadjenje, ja sam dosta lutala i trazila odgovore, na kraju sam uvidela da nista nije bilo kako su mi rekli...osloni se na boga i na ljubav..strpljenje i veru..

mandrak-21
30-05-2008, 01:38
Nemam podatke za njega, tako da nema nista od sinastrije. :rolleyes:
Sve ovo sto si rekla, rekao je i moj astrolog :) . Ja sam ta koja odlucuje, ali mi je onda nije jasno kako da tumacimo ono sto nam astrologija porucuje? Je li to samo pokazatelj moguceg ili nesto drugo? Cesto razmisljam o tome, jer ako smo mi oni koji jedino odlucujemo, kako onda funkcionira sve ovo u astrologiji?
P.S. Ali to sam, ja - stalno razmisljam. I to je valjda od tog plutona

Bas cudno da nemas podatke o njemu a toliko ste dugo zajedno..valjda mu cestitas rodjendan kad je takva ljubav u pitanju i znas koj rodjendan???? ovan- vodolija.... vec mnogo moze znaciti,za sinastriju

mari
30-05-2008, 11:17
E, znate sta? Vi ste meni super. Upravo ste me nagovorili da onako skorpionski "istrazim" podatke za njega. Nemojte me pitati kako sam dosla do podataka :) , ali vi ste stvarno ubjedljivi. Stavicu i njegovu kartu.
Eh da vidimo sad......

thalatte
30-05-2008, 11:45
-postali smo nepovjerljivi na ljubavne patnje članova...:5rotfl:

Ima tu nešto...