P A Ž Nj A ! [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : P A Ž Nj A !

Merkur
12-05-2008, 15:21
Molim vas pazljivo procitajte pravila foruma i naravno pridrzavajte se istih:

1.ZABRANJENO JE postavljati natalne karte drugih lica (momci, devojke, prijatelji, suparnici/ce ...)
Dozvoljeno je da postavljate samo licne karte i da ih koristite za vezbanje!!! Nepostovanje ovog pravila ce biti strogo sankcionisano.

2.Koristite opciju EDIT:
Bez Edit opcije i redjanja postova (istog clana) forum je nepregledan.

3.Opcija QUOTE:
Nemojte Quote-irati - citirati prevelike postove. Citirajte samo deo posta. Razlog je opet - nepreglednost.

4.CAPS
Nemojte koristiti CAPS (SVA VELIKA SLOVA) u vašim postovima, shvaticemo to kao ofanzivni razgovor.

5.Ako jednom postavite pitanje, a ne dobijete odgovor, ne postavljajte ISTO pitanje, tipa:
"A zasto ste mene preskocili?'' ''A ja? A ja?''. Takvi ''postovi'' ce biti brisani odmah!

6.Natal imate ili bi bar svakako trebalo da imate u potpisu. Svaki post u kom samo nabrajate pozicije iz natala, uz pitanje ''a sta ovo znaci'' bice brisan. U vasoj natalnoj karti vec sve pise, znaci nabrajanje je bespotrebno.
A na pitanja tipa, ''Merkur mi je u 5. u kvadratu sa Saturnom'', mozete naci odgovor sami na pocetnim stranicama odredjene teme. Dakle PROCITAJTE prvo ono sto vec postoji na forumu, a kvalitetnih tekstova zaista ima.

7.Opcija SEARCH:
Nemojte otvarati teme a da prethodno niste proverili da ih na forumu nema!

8.Postovi zahvaljivanja:
Zaista jeste neprijatno, onom ko je odgovorio, a i onom ko je dobio odgovor, da ne dobije pohvalu za rad i trud ili da se ne zahvali. Da ne bismo zatrpavali korisne postove, nakon nekog vremena cemo ovakve postove nazalost brisati. Naravno, mesto za pohvale na forumu vec postoji, a isto mozete uciniti i putem Privatnih Poruka.

9.Off - Topic
Ako ''osetite'' da cete se ''rasplinuti'' tj. rasprichati tj. otici u Off, ooodmah predjite u Blablaonicu, Shout Box ili na Chat. Postovi nece biti prebacivani u Blablaonicu vec brisani.