! P A Ž Nj A ! [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : ! P A Ž Nj A !

Skorpija
11-05-2008, 22:34
Molimo vas pazljivo procitajte pravila foruma i naravno pridrzavajte se istih:

1.Koristite opciju EDIT:
Bez Edit opcije i redjanja postova (istog clana) forum je nepregledan.

2.Opcija QUOTE:
Nemojte Quote-irati - citirati prevelike postove. Citirajte sapreglednost.

3.CAPS
Nemojte koristiti ALL CAPS (SVA VELIKA SLOVA) u vašim postovima, shvatićemo da je to ofanzivni razgovor.

4.Ako jednom postavite pitanje, a ne dobijete odgovor, ne postavljajte ISTO pitanje, tipa:
"A zasto ste mene preskocili?'' ''A ja? A ja?''. Takvi ''postovi'' ce biti brisani odmah!

5.Natal imate ili bi bar svakako trebalo da imate u potpisu. Svaki post u kom samo nabrajate pozicije iz natala, uz pitanje ''a sta ovo znaci'' bice brisan. U vasoj natalnoj karti vec sve pise, znaci nabrajanje je bespotrebno.
A na pitanja tipa, Merkur mi je u 5. u kvadratu sa Saturnom, mozete naci odgovor sami na pocetnim stranicama odredjene teme. Dakle PROCITAJTE prvo ono sto vec postoji na forumu, a kvalitetnih tekstova zaista ima.

6.Opcija SEARCH:
Nemojte otvarati teme a da prethodno niste proverili da ih na forumu nema!

7.Postovi zahvaljivanja:
Zaista jeste neprijatno, onom ko je odgovorio, a i onom ko je dobio odgovor, da ne dobije pohvalu za rad i trud ili da se ne zahvali. Da ne bismo zatrpavali korisne postove, nakon nekog vremena cemo ovakve postove nazalost brisati. Naravno, mesto za pohvale na forumu vec postoji, a isto mozete uciniti i putem Privatnih Poruka.

8.Off - Topic
Ako 'osetite' da cete se rasplinuti tj. rasprichati tj. otici u Off, ooodmah predjite u Blablaonicu, Shout Box ili na Chat. Postovi nece biti prebacivani u Blablaonicu vec brisani.

9.Postavljanje karti-Karte postavljajte iskljucivo u vidu linka.

Kod Uporednih horoskopa,bitno je da pratite temu.Postoje teme Davison,kompozit,sinastrija i aspekti u sinastrijama,na ove dve poslednje posebno obratite pažnju,pa nemojte stavljati karte u aspektima.Nema potrebe otvarati posebne teme,ukoliko imate pitanje recimo za Davison postavite pitanje u toj temi.

Svaka posebno otvorena tema o sinastriji,davisonu ili kompozitu,bice obrisana bez objasnjenja.