Milijana- natalna karta [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Milijana- natalna karta

select81
23-04-2008, 11:57
Evo da malo komentarisete i moju natalnu :)

Neke kuci su mi vec objasnjavali, moram i ja malo da ucim.
Mada nisu mi jasni nikako aspekti

dannijella
24-04-2008, 09:36
Ti si energicna, zustra,jakog temperamenta, dominantna, senzualna ali i nesigurna. Imas dobre finansijske aspekte i umece da sa njima dobro postupas.
Malo teze ti ide komunikacija sa ljudima, prosto te ne shvataju.
Jako ti je vazan porodicni zivot, lepo si vaspitana i kuca ti je uvek puna ljudi. Malo mi ovaj pluton nije jasan nosi interesovanja za okultno, za magiju, probleme sa roditeljima nekakvu opasnost u kuci. I jos pl 0 ve... ne znam..

E ne shvataj ovo zdravo za gotovo dok neko jos nesto ne napise jer ja sam stvarno totalni pocetnik.. Karta je meni bas komplikovana, pa bih bas volela da se ukljuci jos ljudi..

Kreativna si, sklona prolaznim ljubavnim avanturama koje sve na bum pocinju i zavrsavaju se, cesto si u zabludama zbog svojih partnera..

I naravno ako sam nesto nalupala ti reci.. Pozz

select81
24-04-2008, 09:39
Hvala dannijella,

trenutno sam u nekom groznom zivotnom razdoblju, ono sto bi usrecilo kao svaku Vagu jeste sreca u ljubavi, mozes malo tu nesto da mi kazes.

Imam bas lep zivot sa roditeljima, slazemo se i nismo imali nekih problema do sada, jedino sto smo dosli iz Bosne ako je to neka opasnost, mislim na 90-te.

:placljivica2: :uzdisem: stvarno me zanima udaja i brak, postoji li sansa, niko nece da mi nesto odgovori....:zurka1: ima li bebac :bebadeckic: :lamsey_woot:

niko ne zeli da mi komentarise natalnu...:confused:
Jupiter tran.ka descedentu u 7.kuci, sta znaci

select81
05-05-2008, 12:58
Cao svima,
volela bi da mi neko kaze nesto za ovog momka, :detective: Bili smo u vezi samo u sex. se bas nikako nismo slagali, razisli se ali on i dalje tvrdi kako sam mu sve....

on
http://imagehost.soundfood.net/files/211/astro_2gw_07_on_lav.24439.24307.gif

sinastrija
http://imagehost.soundfood.net/files/211/astro_61gw_06_07_ja_ja_on_lav.32564.24179.gif

malibiser
05-05-2008, 13:22
Hm, jel lep !? :)
Sklon lepim stvarima, pragmatican u ljubavi , lepe ruke...verujem da se lepo izrazava , prica, intuitivan prilicno...

select81
05-05-2008, 13:26
Jeste lep je, njegova Venera je u devici ima li to neko znacenje

on
http://imagehost.soundfood.net/files/211/astro_2gw_07_on_lav.24439.24307.gif[/img]

Scarlet
05-05-2008, 13:49
Ovo bi bila na blic analiza uporednog ... ostalo nisam gledala a za pravu analizu treba sve.
Nezgodna je obostrana Mars-Saturn konjunkcija koju imate u uporednom. Stvari dosta usporava i otežava tako da često možete "tegliti" odnos beskrajno a da se za to vreme možda ništa konkretno ne desi. Takođe obostrano lične planete jednog padaju u III kuću drugog, verovatno ste se upoznali i/ili održavate odnos kroz simboliku III kuće, znači dosta druženja, kontakata i komunikacije koja nije uvek "ljubavnog" karaktera, znači neobavezno, svakodnevno. Ti i jesi njegov tip žene - njegov Mesec je u istom znaku i široj konjunkciji sa tvojim Mesecom i istovremeno vladarem podznaka, lep aspekat koji daje bliskost i razumevanje na dubokom, intuitivnom nivou. Sve u svemu on je prilično osetljiva i emotivna osoba koja to ne pokazuje baš uvek (i ne najtipičnije), ume dosta čudno da se ponaša i da bude zatvoren, a ti ga činiš pomalo nesigurnim i blokiraš njegove akcije koje on i inače vrlo često teško sprovodi, deluje mi kao pomalo komplikovana ličnost, naročito za ljubav. Nije nemoguće, ali treba strpljenja ... dooooosta strpljenja. :)

select81
05-05-2008, 13:54
nekada mi se cini da ne zna da voli, kao da su mu ta osecanja nepoznata, sve dozivljava kao obavezu, nije opusten

on
http://imagehost.soundfood.net/files/211/astro_2gw_07_on_lav.24439.24307.gif (http://imagehost.soundfood.net/files/211/astro_2gw_07_on_lav.24439.24307.gif)

Scarlet
05-05-2008, 14:01
Da, da, na to sam i ja mislila. ;) Tako deluje, teško i da deluje drugačije bez obzira na Veneru na Ascendentu ... Venera je u Devici, a tu su mu i Mars i Merkur - on je pravi tip Device a to je poslovan, ne emotivan znak ... Takva mu je pojava. :) Iznutra je osetljiviji ali je on malo "zavezan", teško uspeva sve to da ukombinuje na pravi način tako da je to prvenstveno njegov emotivni problem, ne tvoj. Verovatno je imao veoma loša iskustva (vladar V kuće, Saturn je u izgonu u XII kući), dosta afera, tajnih veza i uglavnom bez nekog kvaliteta bez obzira na to koliko su dugo trajale. Ne veruje ženama baš mnogo, sve u svemu.

select81
05-05-2008, 14:04
da, mislim da uspeva da se izrazi samo u poslu, ostalo mu dosta tesko ide, jednostavno covek nije opusten u zivot, kao ona stara imas sve a ne vidis nista

on
http://imagehost.soundfood.net/files/211/astro_2gw_07_on_lav.24439.24307.gif (http://imagehost.soundfood.net/files/211/astro_2gw_07_on_lav.24439.24307.gif)

:banana: :banana: da li je nekom zanimljivo da malo komentarise ovu kartu;),

on
http://imagehost.soundfood.net/files/211/astro_2gw_07_on_lav.24439.24307.gif

zasto je nam lose ide, ajde pomozite, bas nemam srece u ljubavi.
postoji li objasnjenje

on

sinastrija
http://imagehost.soundfood.net/files/211/astro_61gw_08_07_ja_vaga_on_lav.22397.20929.gif

Andreina
10-05-2008, 17:32
Trazi ljubav u komsiluku :D (vladar 7 polja je SA a on je u tvom 3 polju).

select81
29-07-2008, 13:45
evo azrae, nasla sam temu
pozdrav

supernova
29-07-2008, 14:51
Samo mi reci jel jos uvijek aktuelna ova veza sto si postavila sinastriju?

select81
29-07-2008, 14:54
nije gotovo je, mada se ponekad cujemo.

supernova
29-07-2008, 15:45
Pa ni njemu nije baš veselo, jer mu tranzitni saturn šeta preko asc, venere i merkura, opozicija mjesec, zbog čega je depresivan i dezorijentisan.

Osobe poput tebe, koje imaju asc u raku a dc u jarcu su veoma nesigurne i sklone oklijevanju kada je u pitanju ulazak u partnerstvo, pa s toga kasno i ulaze u brak, što dodatno naglašava tvoja VII kuća u jarcu, na zadnjim stepenima znaka.

Prema solarnom horoskopu za 2008/2009. godinu, koji počinje u oktobru 2008. godine, solarne i natalne kuće se poklapaju tako da se medjusobno potvrdjuju i najavljuju značajnu godinu, koja će osim saturnovog povratka biti obilježena i početkom neke komunikacija koja će prerasti u ljubavnu vezu. Tranzitna osa mjesečevih čvorova kretaće se na relaciji VII/I kuća čime naznačava fokus dešavanja u narednom periodu, a zatim dolazi u konjukciju sa osom asc/dc što svakako predstavlja veliku promjenu. Sam čin braka mogao bi se desiti krajem 2009. odnosno početkom 2010. godine, što najavljuje solarni horoskop za tu godinu, gdje asc pada u znak vage i na ic što predstavlja ulazak u brak i formiranje porodice, mc u znak raka, što takodje to potvrdjuje kao i solarni mjesec u konjukciji sa solarnim dc i natalnim mc. Tranzitni jupiter će prolaskom kroz VII kuću stvoriti povoljne prilike za brak, jer će napraviti trigon prema veneri koja je u svom sjedištu u znaku vage. Tranzitni saturn, koji je vladar VII kuće, napraviće trigon sa dc, progresivni mjesec u trigonu sa jupiterom...tako da imamo dovoljno pokazatelja da će ova godina biti puna dešavanja po pitanju partnerstva i braka.

select81
30-07-2008, 07:14
Pa ni njemu nije baš veselo, jer mu tranzitni saturn šeta preko asc, venere i merkura, opozicija mjesec, zbog čega je depresivan i dezorijentisan.

Osobe poput tebe, koje imaju asc u raku a dc u jarcu su veoma nesigurne i sklone oklijevanju kada je u pitanju ulazak u partnerstvo, pa s toga kasno i ulaze u brak, što dodatno naglašava tvoja VII kuća u jarcu, na zadnjim stepenima znaka.

Prema solarnom horoskopu za 2008/2009. godinu, koji počinje u oktobru 2008. godine, solarne i natalne kuće se poklapaju tako da se medjusobno potvrdjuju i najavljuju značajnu godinu, koja će osim saturnovog povratka biti obilježena i početkom neke komunikacija koja će prerasti u ljubavnu vezu. Tranzitna osa mjesečevih čvorova kretaće se na relaciji VII/I kuća čime naznačava fokus dešavanja u narednom periodu, a zatim dolazi u konjukciju sa osom asc/dc što svakako predstavlja veliku promjenu. Sam čin braka mogao bi se desiti krajem 2009. odnosno početkom 2010. godine, što najavljuje solarni horoskop za tu godinu, gdje asc pada u znak vage i na ic što predstavlja ulazak u brak i formiranje porodice, mc u znak raka, što takodje to potvrdjuje kao i solarni mjesec u konjukciji sa solarnim dc i natalnim mc. Tranzitni jupiter će prolaskom kroz VII kuću stvoriti povoljne prilike za brak, jer će napraviti trigon prema veneri koja je u svom sjedištu u znaku vage. Tranzitni saturn, koji je vladar VII kuće, napraviće trigon sa dc, progresivni mjesec u trigonu sa jupiterom...tako da imamo dovoljno pokazatelja da će ova godina biti puna dešavanja po pitanju partnerstva i braka.

Hvala azrae :) :) :wink_6: :5:

pitala si juce za sinastriju, mislis da tu jos ima nesto?

supernova
30-07-2008, 11:05
On je neki lijep i dotjeran dečko, više praktičan nego osjećajan, mada ima mjesec u ribama, često logika prevlada nad osjećanjima, dakle glava i srce su često u konfuznom odnosu, pa onda ono što ispolji prema vani ispada potpuno nedefinisano i nejasno. A tebi sa venerom u vagi neophodna je skladna i harmonična veza, mada je veza više institucionalan pojam, peta kuća više govori o samoj emociji i ljubavi koju dajemo. S obzirom da je tvoja V kuća u znaku škorpije govori o strastvenom i posesivnom odnosu, njegova u znaku jarca govori o hladnim i kontrolisanim osjećanjima. Mada je ovo znak egzaltacije marsa, njegov mars u djevici ipak govori o nedostatku strasti, više je tu prisutno filozofiranje i nervoza, nego sama primarna priroda marsa. Tvoj mars u lavu je vatren i divlji, ali ga guši njegov saturn u izgonu, a njegov nervozni i praktični mars ubija tvoj objektivni saturn u djevici, još u opoziciji sa tvojim mjesecom, pa ti na njega djeluješ kao previše zahtjevna, ozbiljna i stroga, a ustvari tvoja duša ne dobija od njega ono što očekuje. Tvoj mars i njegova venera, i obratno se baš 'ne gledaju' preko nekih aspekata, mada izmedju vas postoje neke simpatije zbog prirode sekstila znaka lava i vage, ne vidim da bi ovdje moglo biti nešto više od onoga što ste do sada rekli jedno drugom, čak i kada bi ušli u brak bili bi dva svijeta, više bi vam funkcionisala praktična strana odnosa nego emotivna.

Tvoj sjeverni čvor pada na njegov asc i veneru, a južni na dc, tako da ti njega u suštini privlačiš kao žena, što ima i dosta karmičkog uticaja, ali se plaši s tobom ući u ozbiljniju zajednicu kao što je brak, s obzirom da unaprijed zna kako bi to izgledalo pa mu nedostaje izazova za takvo nešto.

select81
14-08-2008, 10:25
imam zanimljiv tranzit,
Venera 9 devica 37' u 3.kuci
Sa 9 devica17' u 3.kuci
Natalni Sa je 20 devica 16' u 3.kuci
Saturn je vladar moje 7.kuce a venera 4.kuce

evo da pokusam sama da objasnim....

kako je Sa vladar moje 7.kuce a Ve moje 4.kuce mislim da mogu ocekivati neko poznanstvo ili kontakt sa osobom koju znam, osoba je blizu mene sto mi govori 3.kuca.