Slobodno vježbajte :) [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Slobodno vježbajte :)

cancro
13-03-2008, 13:02
Moram staviti link,još uvijek ne mogu staviti kartu u potpis iz meni znanih razloga :D

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=gn6file2UE0wk-u1204304847&lang=e&gm=a1&nhor=1&nho2=2&btyp=2&mth=gw&sday=13&smon=3&syr=2008&hsy=-1&zod=&orbp=&rs=0&add=22&ast=

Ako neko želi nešto napisati super :)

hvala

EnemyOfTheSun
13-03-2008, 13:31
E sirota ti....

So, Mo cancer
90 stepeni
Sa, Ju, Libra
-----

Leba ti ebem ne bi voleo ovo da me zadesi xD
Mislim, ne znam kolko je lose al ja ne volim stvari (karakterne) koje donose takvi aspekti

Volis da nosis crno?

cancro
13-03-2008, 13:37
Kako lijep početak rečenice, da upadnem u totalni crnjak...pa volim nositi crno ali volim i bijelo i crveno :) (svjetlije boje mi ljepše stoje :))

A hajde mi malo objasni to
So, Mo cancer
90 stepeni
Sa, Ju, Libra

gita
13-03-2008, 13:49
za pocetak, sunce u raku, mjesec u raku, asc. vodenjak...

jedna jako drustvena i draga osoba, jako emotivna, velikog senzibiliteta, orginalna, neobicna, zanimljiva,rekla bih preosjetljiva.
a s tim mjesecom u raku i imas crtu da se vracas na staro, odnosno da ne zavrsavas ljub.price vec ti se cine nedorecene....
eto brzinski
pozz:p

cancro
13-03-2008, 15:30
za pocetak, sunce u raku, mjesec u raku, asc. vodenjak...

jedna jako drustvena i draga osoba, jako emotivna, velikog senzibiliteta, orginalna, neobicna, zanimljiva,rekla bih preosjetljiva.
a s tim mjesecom u raku i imas crtu da se vracas na staro, odnosno da ne zavrsavas ljub.price vec ti se cine nedorecene....
eto brzinski
pozz:p

:4kiss:
brzinski a našla se već u svemu, pogotovo to o ne završavanju ljubavne priče

Hvala, i super bi bilo ako stigneš opet nekad još nešto napisati :)

skorpijica
13-03-2008, 20:27
venera u lavu na descedentu volis da javno pokazujes svoju ljubav, jako si ponosna ali i mnogo osećajna zbogmeseca u raku i čak da privlačna z amuski rod jer imas i mars u blizancima koketa znači i konjukcija mo i so govori da zivis zza ljubav i ov ljubavi
inteligentna brzo zaključujes me u blizancima
ne trpis autoritete so 90 ju i so 90 sa
coki

cancro
13-03-2008, 20:49
venera u lavu na descedentu volis da javno pokazujes svoju ljubav, jako si ponosna ali i mnogo osećajna zbogmeseca u raku i čak da privlačna z amuski rod jer imas i mars u blizancima koketa znači i konjukcija mo i so govori da zivis zza ljubav i ov ljubavi
inteligentna brzo zaključujes me u blizancima
ne trpis autoritete so 90 ju i so 90 sa
coki

Definitivno živim za i od ljubavi :) :112: a i ostalo je tačno

faja :4kiss:

Little Warrior
13-03-2008, 20:56
Za i od ljubavi ali zasto ti seks sjebe ljubav?...ili ljubomora(tvoja ili tudja ne znam)

cancro
14-03-2008, 01:06
Za i od ljubavi ali zasto ti seks sjebe ljubav?...ili ljubomora(tvoja ili tudja ne znam)

Daaa??? Ne znam,ali nešto je uvijek sjebe :smrc: mislila sam da čisto nemam sreće u ljubavi...
Do sad sam jednom bila ljubomorna, ali je i ta faza brzo prošla...ne volim da mi neko dira slobodu pa ne onda i ja poštujem tuđu :)

Pošto mi je nestala karta, da ju opet postavim...

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3&btyp=w2gw&&cid=loyfile4HgQyR-u1202286865&nho2=5