Natal - rogirogi [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Natal - rogirogi

rogirogi
04-03-2008, 14:01
Do sada sam cuo neka tumacenja moje natalne karte, ali posto sam pocetnik,
tesko da ja tu mogu nesto da dodam ili drugacije interpretiram. Ako neko moze da mi kaze nesto sto je njemu uocljivo i zanimivljivo, bio bih zahvalan. :confused:

skorpijica
08-03-2008, 16:33
a zasto si se nazvao rogi rogi kad nisi rogat

imas vliki vazdusni trigon naglasen intelekt 3 7 i 11k, entuzijazam snaga i istrajan rad
imas konjukciju mo i ne volis da sanjaris i mastaris i uopste ljubav dozivljavas slobodno i ne volis nikakvu vrstu okova jer ti 5k počinje u strelcu
a od tog tvog velikog trigona dalje nastaje konfiguracija zmaj jer pl i so prave 60 sa neptunom u 5k a tu ti se nalazi upravo taj vrh zmaja i upravo svu svoju energiju crpis u ljubavi i igri
ovo je nepobediva konfiguracija eto

rogirogi
08-03-2008, 17:34
Skorpijice, zelim puno da ti se zahvalim. Iako u zivotu nije sve lepo, bila si pozitivna i pruzila si mi lepo tumacenje jednog dela natala. Jos jednom, hvala! :)

P.S. Ima rogova i rogova. :rolleyes:

Nikita
09-03-2008, 00:13
Rogirogi,zanima me da li ti se nesto lepo desilo krajem decembra 1996.:rolleyes:
Cisto da vidim kako ti funkcionisu tranziti i na sta da obratim paznju:)

rogirogi
09-03-2008, 00:43
Mozda mi neces verovati, ne secam se. Mislim da sam tada bio u jednom odnosu ali nisam siguran za godinu. Prva sledeca godina i dogadjaj koji sam doziveo kao izuzetno znacajan, bila je 1998. i upis na Akademiju tek iz petog pokusaja. Zao mi je ako ti ovo nije od pomoci. Morao bih da sednem, pronadjem neke stvari da bih bio malo sigurniji. :o

Ako ce ti biti od pomoci, mogu ti datirati neke dogadjaje koji su se desavali u kasnijem periodu ( npr. 2002. sredina godine, ulazim u brak, ove godine treba da izadjem ( samo formalno traje ) itd.)

U ranijem periodu, od 1992.( mog povratka iz vojske - jesen ) do 1998. ( upisivanje fakulteta - leto ) desavale su se stvari koje sam dozivljavao samo kao pripremu za " nesto ". Neki posao, spremanje za fakultet, jedna veza (otprilike 2 godine) i puno neresenih stvari i dogadjaja koje sam dozivljavao kao pritisak, sve u svemu, nista u nekoj jacoj formi.

Sada opet imam senzaciju zivotne pripreme iliti krize, i ne znam koliko ce ona trajati.

Pozdrav :)

Nikita
09-03-2008, 00:58
Ok,nema veze,evo ovako volis aplauze i ego ti je jaca strana:)
Inace si osoba koja voli SLOBODU po pitanju bilo cega.Intelekt,sta reci,oni koji znaju Merkur u Vodoliji u konjukciji sa vladaocem ASC Suncem super:)
Sto se tice ljubavi imas jedan odlican aspekt Venera 0 Jupiter,sto ti moze doneti veze sa devojkama koje nisu iz mesta tvog rodjenja i taj aspekt ce ponovo biti aktivan krajem aprila 2008,ili ce biti nesto u vezi ljubavi ili radnog mesta napredovanje.:)
Imas i jedan aspekt koji je malo nezgodan a to je Venera 90 Uran,a to znaci da ces imati malo vise neobaveznih veza ili ce se one naglo i nepredvidjeno zavrsavati i to uglavnom kada treba da se stabilizuje,tj.da se vezes ili zapocnes normalnu vezu tada dolazi do neocekivanog prekida:rolleyes:
Da li je neko imao carski rez od zena u familiji(majka,sestra,zena)?:rolleyes:
Sto se braka tice postoji mogucnost opstanka samo ako niste zajedno 24 casa,sto znaci da bi ti ili ona trebao da putujes,ne sme da dodje do takozvane kolotecine nikako,posto je tebi potreban adrenalin i stalno neke novine,tezis buducnosti ,necem nesvakidasnjem.
Sto se zdravlja tice treba da obratis paznju na disajne puteve,pluca,kosti,zuc,kukove,to su predispozicije
Toliko od mene za pocetak

rogirogi
09-03-2008, 01:04
Jeste majka, sa bratom. Zanimljivo. :)
Za Ego, istina. Sto se tice ljubavi ili napredovanja u poslu, bicu srecan ako se i jedna od tih stvari desi. Sto se tice neobaveznih veza, mislio sam da sam sa time zavrsio u ranijem periodu, ali izgleda da to nije istina. Nadam se da to nece potrajati.

Trenutno ja i zena nismo uopste zajedno, osim na poslu i ja nisam siguran kome treba vise predaha, meni ili njoj i da li uopste, treba da budemo zajedno.

Koliko god volim slobodu, imam strahovitu potrebu za partnerom, svojom drugom polovinom. Kada sam u toj poziciji, onda najbolje funkcionisem ( normalno, da se ne davimo ). Takodje, izgleda da biram " jake " partnere sa kojima mogu i moram da se "borim".

Sto se tice zdravlja, super je redosled.

Hvala, Nikita ! :)

Nikita
09-03-2008, 01:11
Sto se tice neobaveznih veza to ti stoji u natalnom,sto znaci da ces u jednom periodu zivota biti sklon takvim vezama

rogirogi
09-03-2008, 01:28
Vec sam bio, sto ne znaci da mozda necu imati istu potrebu. Ali komplementarni partner je neuporedivo znacajni ako moram da biram. Jos jedan detalj koji si tacno protumacila jeste o partnerima koji nisu iz mesta u kome sam se rodio. Npr. i zena mi je iz drugog mesta. Onako, kao neznalica sam stvarno fasciniran nekim tvojim sagledavanjima karte. To sto si mi predocila, jeste vise od "samo" pocetka.