sta kaze moja natalna?? [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : sta kaze moja natalna??

Angliana75
09-02-2008, 16:47
nadam se da cete mi izaci u susret i rastumaciti u natalnoj kako da dodjem do polsa konacno li uopste cime da se bavim??
please:buketzadame:

Merkur
09-02-2008, 17:36
Da se prebacimo iz vesti na tvoju natalnu.
Dakle, dragi drugari, ovo su aspekti za 13. 02. 2008. kada Angliana75 polaze ispit. Kakve su vase prognoze?:)
04:29 Mesec 90* Merkur
07:40 Mesec 120* Jupiter
15:51 Mesec 60* Uran
23:31 Mesec 90* Neptun

Angliana75
09-02-2008, 17:42
nadam se da cete ucestvovati u tumacenju...unapred hvala...:24:

i tebi @merkur na postavljanju tranzita ...:buketzadame:

Da se prebacimo iz vesti na tvoju natalnu.
Dakle, dragi drugari, ovo su aspekti za 13. 02. 2008. kada Angliana75 polaze ispit. Kakve su vase prognoze?:)
04:29 Mesec 90* Merkur
07:40 Mesec 120* Jupiter
15:51 Mesec 60* Uran
23:31 Mesec 90* Neptun

pa zar niko nece da izvezba na meni...dragi forumasi ..dajte prognoze ..pa tako se i najbolje uci!!!
sutra je BIG DAY! i niko ne zeli nista da mi predvidi???:please: :243: :243: :243:

skorpijica
12-02-2008, 17:41
evo ja ću pokusati ali ne mora da znači da sam u pravu
mo 120 ju -označava zdrav razum tj da zdravorazumski prosuđujete -to je povoljno za taj dan ali i ukazuje na labave moralne vrednosti tako da je ako imas test velika verovatnoća da prepises stogod dok profesor ne gleda -ali čuvaj se da te ne uhvati
mo 60 ur -označava brze reakcije ukazuje na pozitivne promene naglasena intuicija-ali ovo z abrze reakcije mozda da pazis da ne budes brzopleta u odgovoru prvo ispeci pa reci i biće ok
mo 90 ne- ovo ukazuje da sebe potcenjujes -sigurno si dobro naučila a mislis da nisi nemoj se prepasti ako imas stremu budi samouverena
mo 90 me- za ovo ne znam ali mislim da je opet ispeci pa reci
eto zelim ti sreću na ispitu i ja imam jedan uskoro znam kako je
coki

sahadow452
12-02-2008, 18:33
Iskljuci emocije i mastu....
Ovo je vise za Horarac....Iskreno,mislim da ces poloziti,i zelim ti to od sveg srca,ali mislim da neces biti zadovoljna ocenom:o

Angliana75
13-02-2008, 00:04
evo ja ću pokusati ali ne mora da znači da sam u pravu
mo 120 ju -označava zdrav razum tj da zdravorazumski prosuđujete -to je povoljno za taj dan ali i ukazuje na labave moralne vrednosti tako da je ako imas test velika verovatnoća da prepises stogod dok profesor ne gleda -ali čuvaj se da te ne uhvati
mo 60 ur -označava brze reakcije ukazuje na pozitivne promene naglasena intuicija-ali ovo z abrze reakcije mozda da pazis da ne budes brzopleta u odgovoru prvo ispeci pa reci i biće ok
mo 90 ne- ovo ukazuje da sebe potcenjujes -sigurno si dobro naučila a mislis da nisi nemoj se prepasti ako imas stremu budi samouverena
coki

hvala puno..eto bas mi je drago sto mi je bar neko izasao u susret i protumacio...vidim da si celo vreme bila orjentisana na MO=mesec kao pokazatelj ispita ali i pozitivne ocene...mja sam mislila da se gleda Venera za ocenu???:confused:
pridrzavacu se tvojih saveta...svakako..hvala u svakom slucaju...tremu imam vise nego ikad jer mi je poljuljano samopouzdanje zbog nedavno nepolozenog drugog ispita:(
jedino sto moram da kazem ...ja nikad ali nikad nisam prepisivala...ja uvek napisem ono sto znam pa taman pala...jednostavno takva sam ...:D

Ovo je vise za Horarac....Iskreno,mislim da ces poloziti,i zelim ti to od sveg srca,ali mislim da neces biti zadovoljna ocenom:o

na jos jednom forumu mi je receno da cu poloziti i da necu biti zadovoljna ocenom...pa ja padoh proslog cetvrtka...eto ...sad cu videti sta ce biti sa ovim...pa taman i da bude 6 samo da ga otkacim...;)

hvala vam puno:thankyou:

uhh..prodje i taj ispit ....danas...pa...bio je potezak:D ...javlajm vam uskoro rezultat..posto je bio pismeni...

ali ,sutra takodje imam ispit,treci po redu... 14.02.2008. u 10h...isto pismeni...ne smem ni da trazim od vas prognoze ..preterala sam,zar ne??:sorry: :bye1:

sahadow452
13-02-2008, 18:40
Tvoja natalna karta kaze da ces imati prekide u visokom obrazovanju i to nagle...li ces menjati sferu interesovanja.......ali ti neces klonuti duhom i samo napred....:)

Angliana75
13-02-2008, 23:10
Tvoja natalna karta kaze da ces imati prekide u visokom obrazovanju i to nagle...li ces menjati sferu interesovanja.......ali ti neces klonuti duhom i samo napred....:)

hmm..interesantno...ne znam sta bi to moglo da dovede do prekida studija kad je to ono sto sam oduvek volela??!!:confused: ...bila sam cak i u inostrantsvu,zaposlila se i pocela da radim ...ali sam ga napustila ubrzo i upravo zbog toga sto nisam htela da napustim fakultet pa sam se i vratila:rolleyes: ...ali ko to zna ..cudan je ovaj zivot..

anyway...thanks;)

:group: :buketzadame: :thankyou: evo ja ću pokusati ali ne mora da znači da sam u pravu
coki

heeejjjj....HAVAAALLAAA SVIIIMAAAA ...POLOZILA SAM ISPIT ...
danas bili reyultati ..to je onaj sto je bio 13.2.

zoka57
04-03-2008, 23:06
Ponekad astrolozi izbroje koliko ima stepeni u devetoj kuci pa ih podele sa godinama koliko fakultet traje pa se ,razmatraju planete i aspekti i donosi se prognoza da li ce biti zastoja ili ubrzanja i kad.
Mislim da sa tvojim marsom u ovnu u devetoj kuci moras ili da sebi das cilj da to uradis ili da se jos necim uposlis ili zaposlis jer nemozes ti docekati da ta administracija i birokratija sporo rade pa bi ti glavom kroz zid Sa tolikom energijom i trebasamo jurisaj.Savet je da dok cekas ispitne rokove upisi i neke kurseve i uci jos nesto uporedo.

Angliana75
04-03-2008, 23:35
Ponekad astrolozi izbroje koliko ima stepeni u devetoj kuci pa ih podele sa godinama koliko fakultet traje pa se ,razmatraju planete i aspekti i donosi se prognoza da li ce biti zastoja ili ubrzanja i kad.
Mislim da sa tvojim marsom u ovnu u devetoj kuci moras ili da sebi das cilj da to uradis ili da se jos necim uposlis ili zaposlis jer nemozes ti docekati da ta administracija i birokratija sporo rade pa bi ti glavom kroz zid Sa tolikom energijom i trebasamo jurisaj.Savet je da dok cekas ispitne rokove upisi i neke kurseve i uci jos nesto uporedo.

kao prvo hvala ti puno...:)

ma jabih najvishe volela kad bih se zaposlila,jer bih tada bila ispunjena...ja sam dala vec 3 ispita i ostao mi josh 1 i zavrsih godinu i to pre roka!!!ali po svoj prilici ..ne da mi se upisat pre vremena 4 god....dekan mi nije ni prosle god. dozvolio kada sam dala sve ispite aLI DODUSHE U ROKU!
samo bi me posao spasao da se toliko nesekiram...

e pa drage moje.....danas me limunada podsetila na moje muskarce koji su se "odigrali" u mom natalu kao veoma bitni
pa bih htela samo ukratko da ih opisem...a nekom ce mozda i koristiti da sebi razjasni kakav ce toj osobi biti muz :

moj vrh DSC = brak,pocinje u vodoliji,vladar je Uran =elektricar u vagi=brak sa njim, a suvladar je Saturn =stariji muskarac do 7 godina od mene stariji,u raku = iz moje zemlje,gde sam ja rodjena pa jos i u blizini zivi (ziveo je samo 2 ulice dalje od mene)...
Saturn oznacava crnog muskarca,sa crnim ocima a Uran =jos da je viskok izuzetno, mrsav....Uran je u Vagi=pa je taj moj bivsi muz u horoskopu Vaga ,ima znaci licnu planetu Sunce u vagi!
Saturn je u 11 polju=pa sam ja njega upoznala preko prijatelja a Uran je u 3.polju=komunikacija,pa smo odmah poceli sa pricom i sve je teklo brzo...pa smo stupili u vezu jako brzo..i nije dugo trajala....jer sam ja ostala trudna pa smo stupili u brak....a vrh mog DSC pocinje na 20 step = Skorpija = trudnoca...a jos pri tom je VE =ljubav u lavu=strast,ali samo na tom nivou...je i ostalo.....
i eto...kad je tranz. UR se priblizio vrhu mog DSC=mi smo se i rastali....sudski... jer je moj UR=prekid,razvod u vagi=brak u sudu prekinut

e sad bivsi momak:
ja sam imala momka pre 2 godine koji je bio u potpunoj simbolici mog 9.polja=drugi muz...ali nismo se vencavali...samo smo kratko ziveli zajedno..svega mesec dana i pukli smo...ali pogledaj moje 9.polje:
vrhu u Ovnu=Bosna,vladar 9.polja MA=mladji muskarac od mene,pa jos tu u 9.polju u svom sedistu MA u Ovnu=pa jos je i policajac,znaci uniforma,a MA na 20 step.=podznak mu je skorpija,
pored tog MA u ovnu se smestio u JU=zrelije izgleda ,kao da nije mladji od mene,ima grubo lice,puno bora, u ovnu==bosanac, a JU na 22 step.=jarac mu je znak gde je njegovo SO,znaci u horoskopu je Jarac!..i MA i JU rade 120 sa VE u Lavu,pa me je bas voleo,ali nazalost strasno,sex je bio odlican,ali bez ljubavi,a voleo je kao i ja da izlazi na osvetljena mesta,restorane,hotele,i jos pri tom zivi u glavnom gradu=Lav......ali se razidjosmo...zbog Urana=prekid,rastava u vagi=veza jer UR radi 180 sa tim MA i JU iz 9.polja;)

i naravno jednoj osobi da se neizmerno zahvalim kako mi je protumacila 11.polje,mog narednog ,tj, treceg muza iliti vezu ...videcemo?!:o ...
tada kada mi je ta osoba tumacila to 11.polje nisam imala pojma da ce ON,taj moj nedavno dragi,biti bas opisan tako....a tumaceno mi je pre tacno godinu dana....ovako:

tvoja jedanaesta kuca pochinje u Blizancima pa je logichno da si osoba koja voli da se druzhi, a opet imam utisak da nemash srece sa istima zbog Sunca u Blizancima u jedanaestoj kuci (Suncu ovdje nije ‘dobro’ i Saturna u jedanaestoj koji je loshe aspektovan).Vjerovatno ce tvoj sljedeci izabranik nositi prvo tu titulu, pa onda biti tvoj ‘dragi’ , shto je apsolutno pozheljno i normalno.....
Vladar iste kuce Merkur u Blizancima…Shta reci za znak koji je u svom sjedishtu i sa dobrim aspektima, sem najbolje.Mislim da ce ovo biti sjajan matematichar, logichar, glavne njegove vrline bice okretnost, spretnost, vjeshtina, hitrina..Neko ko ce uvijek nadogradjivati svoje znanje, ili kako bi kod nas rekli ‘gladan znanja’…Moguce da ce imati veze sa ekonomijom, trgovinom.Bice opchinjen motorima, automobilima (posebno kupeima), a on mora biti vlasnik najljepsheg i najluksuznijeg automobila (Me 60 Ju). Kako je u lijepom aspektu sa Venerom on ce biti izuzetno lijepo vaspitan, sharmantan, sa lijepim i njezhnim rukama, a ujedno i lijepim rukopisom. Vjerovatno ce imati sestru (Venera vladar trece kuce) i bice prilichno vezan za nju. Kako je vladar tvoje jedanaeste kuce u Blizancima, mozhe se vrlo lako desiti da ga sretnesh na Autobuskoj, Zheljeznichkoj stanici, kracem putovanju, eventualno sasvim sluchajno na pjeshachkom prelazu , pokretnim stepenicama na nekom aerodromu, ili robnoj kuci …E sad Merkur u Blizancima je i Italija, pa se vrlo lako mozhe desiti da ima neke veze sa istom. Merkur u sekstilu sa Jupiterom mi potvrdjuje onu nadogradnju znanja gore pomenutu. Ne znam zashto sam sigurna da ce biti fakultetski obrazovan.Merkur u opozicoji sa Neptunom iz chetvrte…hmmm..sigurno je kao djechak imao traumu- tj.neshto iz porodice se od njega krilo..kazhu da svaki losh kontakt Merkura i Neptuna donosi lazhove i prevarante..Hm..ne znam sa chim bih mogla ovo da ‘opravdam’, jer tvoj Merkur ima bash lijepe aspekte mimo ovog sa Neptunom…Mada ljudi sa ovim aspektom redovno gube novac i dokumenta, ali su isto tako jako spretni u rijechima. U trigonu sa Plutonom on veoma dobro procjenjuje situaciju, odlichno se snalazi u riskantnim situacijama i poduhvatima, vrstan psihoanalitichar (posebno kad je posao u pitanju, jer je Pluton u drugoj..imace njuh za isti)…
Sunce u Blizancima…potvrdjuje mi onu trgovachku genezu.u trigonu sa Uranom prilichno nezavisan. Bice u kontaktu sa mocnim i uglednim ljudima iz svoje okoline, ili ce isti zhivjeti u njegovom komshiluku.A, vidish ovo isto mozhe biti i neki zanatlija (Sunce u Blizancima u 11-oj kuci 120 sa Uranom)…Moguce da ce se baviti i fotografijom onako iz ljubavi- hobija. Oca ce prilichno poshtovati, iako nece biti u dobrom odnosu sa njim.U kvadratu sa Plutonom..Hm..vjerovatno je izbjegao vojsku, nije ljubitelj oruzhja..Imace mladezh iznad oka ili krupan mladezh na ledjima…Saturn u Raku…majka vjerovatno bolesna …120 sa Mo u lijepom odnosu sa njom, eventualno tashtom..ili njegovi eventualni problemi sa stomakom..u jedanaestoj kuci – jedan od onih koji pomazhe svojim prijateljima

znaci ja nemam sta da dodam...sve je kao sto je napisano gore...bas taj ..koji me je nedavno ostavio......:( :(
ja vas molim da mi pomognete da rastumacim kroz svoj natal da li cemo mi ipak uci u taj neki brak ili cu ja morati da tumacim 1.polje svog natala da bi sad gledala cetvrtog muskarca...videli ste da astrologija ne govori da i cemo s tim muskarcem uci u brak ili ce to biti vanbracna zajednica ili ce se sve zavrsiti samo na vezi!!
kad gledam po sistemu derivatnih kuca...njegovo 7.polje =brak je moje 5.polje u Strelcu,a vladar JU je otisao u Ovan u 9.polje...a njegov DSC,kad sam mu radila natal pada u Ovan,a po narednom solaru njegovm tacno mu solarni DSC pada na moj JU egzaktno na isti stepen,20 step.!
da li to znaci da je on meni ipak sudjen kao taj neki treci muz?

lullybully
30-11-2008, 19:24
Vjerujem da si jako šarmatna, zgodna, lijepa i da imaš sreće u ljubavnim odnosima;)
VE120MA0JU120VE0ASC = wow:D

Malo offtopic, ali zapelo mi za oko, a takva šarmantna teško da nećeš naći posao;)

Angliana75
30-11-2008, 21:47
Vjerujem da si jako šarmatna, zgodna, lijepa i da imaš sreće u ljubavnim odnosima
VE120MA0JU120VE0ASC = wow

Malo offtopic, ali zapelo mi za oko, a takva šarmantna teško da nećeš naći posao

kao prvo hvala sto si nesto prokomentarisala na moju natalnu....;) ...eto..mozda ce ti tumacenje moje natalne pomoci da razresis neke svoje dileme koje imas u svojoj natalnoj...

a to za srecu...hmm...ne znam da li bih nazvala srecom...:( ...doduse udvarace imam bas puno...i to stalno.....a da sam lepa.....pa i nisam..uopste!...dzaba ta Venera blizu ASC...ima 100x lepsih devojaka od mene...ali sam komunikativna i volim smeh salu i zabavu...pa u drustvu uvek napravim prijatnu atmosferu...pa valjda zbog toga mi muskarci se i udvaraju....ali VE 120MA VE120 JU...pa jos u Lavu...jaka strast....bas privlacim muski pol....ali nemam bas srece u ljubavi...vecito mene ostavljaju ...jos mi se nije desilo da ja ostavim....tako da ne bih rekla da imam srece...ali znas sta mi se desava?uvek na neki ruzan nacin me muskarci ostave i posle par meseci...svaki bi hteo da se pomiri sa mnom pa krenu izvinjenja...da posle ja sam ta koja zeli da se potkaci njih...i znas kako uspem?!na jedvite jade...:( ...i kad pogledas....*besh ti tu srecu u ljubavnim odnosima...da hoce neki mene da voli u isto vreme kad ja njega volim....e to je sreca!!:)

limunada
30-11-2008, 22:15
angliana zar tebi nije dovoljno da se zelis opet udat :confused: oprosti sto pitam al kad si vec bila u braku....neznam ja se pitam neke stvari nerazumijem zasto zene zele puno puta da se udava 2-3 put :confused: zbog cega???

Angliana75
30-11-2008, 22:52
angliana zar tebi nije dovoljno da se zelis opet udat :confused: oprosti sto pitam al kad si vec bila u braku....neznam ja se pitam neke stvari nerazumijem zasto zene zele puno puta da se udava 2-3 put :confused: zbog cega???

limunada....uvek se nasmejem tvojim postovima...cak i onda sam se ziva ismejala kad si jednom rekla na temi astronumerologija kad pitam za nekog muskarca a ti tada prokomentarisala koliko ti to imas muskaraca:D ...pa sta cu kad imam stalno udvarace.....ali s velikom vecinom ostanem samo na komunikativnom nivou...

ali vidi....brak mi je bio prvi katastrofa...ni ti veruj mi ne bi trpela sta sam ja:( ....

a drugi "Brak"..ali nije bio..samo smo ziveli zajedno...e tu vidis nisam mogla da sacuvam kad je bio nevidjeni svalercina....samo je gledao kako da bude s drugom..nepopravljivi zenskaros...
a ovaj treci......potpuno isto...
i eto.....i zasto da se ne nadam nekoj boljoj buducnosti s enkim normalnim muskarcem??ti ne bi limunada?ti volis da si sama?ja se iskreno....bojim samoce:(

limunada
30-11-2008, 23:07
draga grijesis,dobro samo sam se malo nasalila kao pa koliko muskaraca si imala :D to je uredu kad si takva i nevolis da budes sama al sam samo spominjala o braku jednom si se udavala i naravno da patis zbog ljubavi ali kad bi nasla nekog ko ce tebe voljeti zar nije dovoljno da bi ste zivljeli zajedno...jebes brak ozbiljno ti govorim...
naravno da ne volim da budem sama,ja se nebi drugi put udavala kad bi se rastala...

dadiska
30-11-2008, 23:13
Cek cek Angli koliko si se ti puta udavala 2 ili 3? :D
Nisam pohvatala pricu? :)

Angliana75
30-11-2008, 23:37
draga grijesis,dobro samo sam se malo nasalila kao pa koliko muskaraca si imala to je uredu kad si takva i nevolis da budes sama al sam samo spominjala o braku jednom si se udavala i naravno da patis zbog ljubavi ali kad bi nasla nekog ko ce tebe voljeti zar nije dovoljno da bi ste zivljeli zajedno...jebes brak ozbiljno ti govorim...
naravno da ne volim da budem sama,ja se nebi drugi put udavala kad bi se rastala...

:D ma naravno...naravno....kao da mi je bitan papir..nije meni bitno da li ce biti brak ili samo stabilna dugotrajna veza...samo da me voli kao sto ja volim njega
Cek cek Angli koliko si se ti puta udavala 2 ili 3?
Nisam pohvatala pricu?

hahhahahah...pa citate li vi sta sam pisala??
:D
2x za istog muza-prvog i jedna veza ,kratkotrajna,nisam se udala samo smo ziveli zajedno,svega mesec dana a prethodno smo se zabavljali 3 meseca...ali astrologija ti ne kaze da li ce ti biti to brak...mislim da astrologija tretira svaku vezu ozbiljniju kao brak.....meni se ta kratkotrajna veza odigrala kao drugi brak;) ..sva simbolika planeta iz 9.polja i njihovi aspekti sa drugim planetama je ispunjena;) :)

dadiska
30-11-2008, 23:47
A sta je ukazivalo na razvod mozda MA90SA ili MA180Ur?
Ili samo,banalno, VE u 12?
Jeli jesi li nosila gips nekada? :(

Angliana75
01-12-2008, 00:46
A sta je ukazivalo na razvod mozda MA90SA ili MA180Ur?
Ili samo,banalno, VE u 12?
Jeli jesi li nosila gips nekada? :(

pa pisala sam na nekoj temi.....selena me pitala...
u tom periodu mi je tranz.SA sedao na natal. nije bio bas pravi Saturnov povratak ali skoro....
;) ....ne nikad...nikad nisam nist polomila ....hvala Bogu...znam da svi kazu da je SA 90MA lomljenje kostiju...ali ja....nikad nisam!

dadiska
01-12-2008, 01:17
Zna i Sa180 ili 90 Ur dati isto,ali ne mora svima na taj nacin da se izrazi! Pusa i laku noc! :)

Angliana75
01-12-2008, 01:19
Zna i Sa180 ili 90 Ur dati isto,ali ne mora svima na taj nacin da se izrazi! Pusa i laku noc! :)

ma da...naravno...naravno..njega sam totalno izbrisala iz glave....SA90UR...a UR =razvod mi vladar 7.polja= brak....eto...;) :)

Angliana75
02-08-2009, 15:03
dragi astrobilly.. :)...zaista nemam reci...fanstasticno si odradio ovaj moj natal..definitivno je znaci ono vreme koje i stoji u natalnoj u potpisu!
Voleo bih da čujem još neko mišljenje po ovom pitanju. Trebalo bi svakako podesiti vreme rođenja,pošto nisi sigurna,ali ću navesti neke argumente zbog kojih mislim da si rođena pre 10:30.
Prvo ću se dotaći fakulteta. Direkcijom ti je SA izašao na ASC u 30-toj godini života i aktivirao natalni ASC120MA0JU u IX. To su tvoje "kasne" studije,ali i njihovo brzo i odgovorno završavanje.SA na ASC donosi dosta ozbiljnosti,odgovornosti i sl.Sledeća direkcija koja je bitna je spajanje ASC sa signifikatorom braka,što vrlo precizno ukazuje na početak braka,a nakon toga i na rastavu,mada sekundar daleko preciznije sve ovo potvrđuje.
Ne možemo staviti tranzite ispred ostalih metoda predikcije,jer tranziti samo aktiviraju ono što postoji direkcijom ili progresijom.
Ovo što si navela za MA0JU u VIII,ima smisla kad bi ova konjukcija pravila neki aspekt prema ASC,MO ili SO ili vladaru ASC,ali to nije slučaj.Nema dodira i ova konjukcija bi čekala da je nešto aktivira.
Gledamo prvo ASC i njegovog vladara. Vladar je SO na fixnoj Betelgeuse,prirode MA/ME. Ova zvezda donosi akutne bolesti,groznice,upale.Znači već imamo signal da nešto može biti kako ne treba.Takođe imamo i SO120*UR,egzaktno.Dalje,prema ASC imamo trigon MA0JU. Dakle,na samom rođenju se nešto desilo sa telom. JU ima veoma jak kvadrat sa SA na vrhu XII,a vidimo da je JU vladar VIII.JU je krv,a MA su crvena krvna zrnca,a SA je bolest,jer vlada i VI poljem i u raku je gde je veoma debiltiran. Najpre gledamo za šta je SA zainteresovan - za MO.A MO su bela krvna zrnca,a MO je i vladar XII u škorpiji u padu i u IV polju - početak i kraj života. Dakle,na osnovu ovoga se može reći da SA120MO povećava broj belih krvnih zrnaca, remeti krvnu plazmu,istovremeno uništavajući crvena krvna zrnca (SA90*JU0MA). Ipak stvar se izvlači,jer dispozitor SA je MO,a dispozitor MO je MA u svom sedištu u konjukciji sa velikim benefikom i 120* ASC.
Dalje,vladar bolesti je SA u vodenom znaku koji se prirodno vezuje za grudi.Kako je u izgonu i na vrhu XII polja,govori da natus pati od bolesti vlage,a to su kijavice,prehlade,bronhitisi,upale pluća,a uz MO u škorpiji je to dodatno pojačano,pa može prerasti u hronično.
Dalje,u 4-oj godini života,VE staje na fiksnu zvezdu Alterf koja se nalazi na ustima lava i pravi egzaktan kvadrat sa MO,vladarom XII.Istovremeno i MO pravi egzaktan trigon sa SA (oba snažno debiltirana,pa trigon nema nikakvog značaja),a SA ulazi u XII polje i pravi kvadrat sa MA.Sve signali neke jake upale i infekcije,te mogućnost i operacije. Progresijama,ASC pravi trigon sa MA,MO pravi opoziciju sa SO i kreće se po terminima SA i MA,a takođe i sekstil sa UR i na kraju VE pravi kvadrat sa MO.Imamo dosta pokazatelja koji ukazuju na predeo glave,a simbolika samih krajnika su VE i znak škorpije,gde imamo prisutnog MO,a vidimo da su te planete u kvadratu.Ali,nije samo problem u krajnicima već je u pitanju jaka respiratorna infekcija.
Problem sa zubima se ponovo može vezati za SA kao glavnog signifikatora zuba,ali i SO kao signifikatora glave,a shodno onome što sam ranije rekao,loši položaji koji ukazuju na upalne procese i infekcije.Natalno postoji predispozicija za probleme sa gornjom vilicom,odnosno sa korenom zuba u gornjoj vilici (MA),a prvi problemi se mogu javiti već sa 10 godina starosti.Sve ovo će dodatno potvrditi središnje tačke.
Dalje,težak brak tvog brata će se bolje videti kroz 8:15,nego kroz 10:30,takođe i njegovo zaposlenje sa kojim je imao problema itd.
Tvoj dom po starom rođenju,škorpija,tu je MO,vlažna i trošna,više puta popravljana,MO120*SA - stara gradnja; vladar je MA u IX,a to je VI od IV (možemo bukvalno reći kakvo je zdravlje kuće odnosno njeno stanje) i po aspektima ćemo potvrditi sve prethodno rečeno.
Tvoj razvod,imaš primarnom direkcijom jaku kvadraturu SA-MO,a sekundarom MA90*VE. Direkciju aktivira povratak SA,imamo i MA preko lične ose,NE egzaktno na tački razvoda,mada je sve to manje bitno,najbitniji je SA povratak.
Itd. Pa eto,možda grešim,pa bih voleo da čujem još nečije mišljenje,ali je možda najbolje da se otvori nova tema ili da ovo prebacimo na tumačenje natalne karte

edit: još jedna stvar koja je bitna,a to je kontraantiscija VE-MO,dakle imamo fakat opoziciju ove dve planete,koja nije ni malo slatka,plus kontraantiscija SA-NE.
A što se tiče ME,ono što si pitala,pa nema tu nekog specijalnog objašnjenja.ME pravi stanicu,odnosno sprema se da krene direktno,tako da njega ne bih u karti posmatrao kao tipično retrogradnog,ali zbog stanice,sve što se vezuje za ME ima trajnost odnosno sporu realizaciju jer je ME jako spor,gotovo i da se ne kreće.

prebacila sam ovde na mojoj temi natalne karte da ne offtopujemo tamo ...

ne obracaj paznju na one prethodne postove na ovoj temi..svasta sam se nalupala :D ...
ma da...3.polje=brat je oslikan pre UR nego po onom vremenu...a i prvi muz...

hvala ti puno astrobilly !!!!

Angliana75
31-08-2009, 19:18
ja sam danas dobila posao u skoli.. :(..i to u elektrotehnickoj ( skola koju sam ja zavrsila :) )..ali samo sam na zameni dok se ne vrati koleginica sa porodiljskog...i to je posao svega 30% radnog vremena...uzas!katastrofa!...ali sta cu?bolje ista nego nista!

je li to tranz. ME kroz 2.polje doneo posao? ne mogu da pronadjem sta je doprinelo tome?

nekako se meni cini da ce ipak moj MC u biku sa vladarem VE u lavu u 12.polju da mi donese skroz drugaciju karijeru od ove profesure u skoli???
a dispozitor moje VE je SO u blizancima u 11.polju...mozda to ipak bude neka strana organizacija,humanitarna ili nesto drugo??...moze li pomoc?

valjda ne spamujem rodjenu temu ? ...sta cu kad niko nece da pise ovde..

nego...juce sam letela 6 stepenika :(..izvrnula mi se stikla i saplete drugu nogu i odletim niz stepenice i to pred punim hodnikom djaka pa su mi se svi smejali... :(..da me nije zaustavio jedan prof. koji je slucajno nailazio mislim da bih svih 10 stepenika letela ..sreca pa me covek zaustavi,a ja sam povredila desnu saku i trticu :( i zgulila kozu sa leve ruke...sreca pa nisam nista polomila ali mi je otecena jos uvek saka i kraste se vec stvorile od zguljene koze,malo je i ruka otecena....ali trtica me boli ...sramota me da kazem ali je tako...

nego..meni nije jasno sta je prouzrokovalo taj pad?koji tranziti?sta se desilo na nebu? jer ja NE PAMTIM kad sam pala,....zaista davno,vrlo ,vrlo davno...pa otkud sad???

Bosnian GirL
11-09-2009, 18:07
mislila sam da nisam jedina sa ovim teskim aspektom ma90sa ...a sad vidim kod tebe...

imas taj aspekt al je srecom separacioni. i ne osjecas ga?

Angliana75
11-09-2009, 22:05
mislila sam da nisam jedina sa ovim teskim aspektom ma90sa ...a sad vidim kod tebe...

imas taj aspekt al je srecom separacioni. i ne osjecas ga?

pa ..kako da kazem..osetila sam ga par puta...ali nikad lom kostiju nisam imala ...ako si na to mislila..odrazio se na druge stvari..;)

Bosnian GirL
11-09-2009, 22:10
pa ..kako da kazem..osetila sam ga par puta...ali nikad lom kostiju nisam imala ...ako si na to mislila..odrazio se na druge stvari..;)

pa posto ga imam i ja..i plus je aplikacioni sigurno cu ga osjetiti pa me zanima kako ti prezivljavas s tim aspektom. Ali mislim kod tebe da ne djeluje. Mars ti je u devetoj, sa u 11 pa bi..mozda nesto vezano sa fakultetom..to vec znam da si ga kasnije zavrsila.. (da nije bas ovaj aspekt kriv? sta mislis)..i prijateljima?..bubam bezze..

Angliana75
11-07-2010, 11:47
Angliana75 i moj ovan (http://i264.photobucket.com/albums/ii178/Angliana75/Moj%20album/astro_61gw_01_95_angliana_rey602141.gif)

moj ovan se vratio u moj zivot :D...uh kako ga volEm :D
njegovo SO0VE u ovnu sa mojim JU0MA u ovnu i sve to trigon na moju VE u lavu....a ja mu upadam u kucicu :D
njegov SA0moj ME
njegov SA60 moja VE
da vidimo dalje...:D

moj MO nejgov ME
njegovi MA0JU trigon moj PL
moj PL njegov MO

i tako ..:D

pa sta vi mislite..?

capella...pogledaj da imamo neke aspekte slicne ..

capella
11-07-2010, 11:50
Čvor i Vertex-0*
Njegovi SO i VE 0* tvoj MA i JU

Tvoj ASC u njegovoj IX a njegovo SO u tvojoj IX-šta je to? Stranac, druga vjera???

Ček jesi promijenila naziv teme?
Post sam stavila na temu angly i ovan a sada natalna :eek:
zona sumraka...

Angliana75
11-07-2010, 12:00
ja ne znam sta se to desilo....??!....mozda mi je neki moderator spojio temu moje sinastrije sa mojom temom natalne?!?..nemam pojma..

never mind :D..
jeste capella....
on je i druge vere i stranac....i zivi daleko preko mora....:)