Natalna karta novog clana Bibi [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Natalna karta novog clana Bibi

s_ana_dra
27-12-2007, 09:43
Evo posto je devojka trenutno u guzvi ja cu umesto nje postavit nejnu kartu, pa vi se bacite na tumacenje.

hvala puno!!!

http://img168.imageshack.us/img168/2169/bibite8.png

:D

bibi
14-01-2008, 09:07
Moze Li Neko Da Protumaci 5 I 7 Polje Ove Karte.
Please

supernova
14-01-2008, 17:41
Ja ću malo brzinski da virnem

Vrh tvog V polja u Blizancima, Merkur, kaže da te hoće mlađi partneri, elokventni, ponekad emotivno nezreli, smješten je u ovnu u II kući, a pošto je i vladar VIII, govori da ćeš ljubavnu vezu ostvariti kroz neke finansijske dobiti, možda s nekim ko će steći neko nasljedstvo kroz brak, dakle ko ima brak iza sebe ili neko ko ti omogućava zaradu, poslodavac i sl.
Ovakav položaj merkura ti daje žustar i britak dar govora, pa nekad znaš da ubiješ riječima i uvrijediš a da ne misliš tako. Venera je egzaltirana u ribama, u opoziciji sa SA i kvadratu sa UR, govori o naglom prekidu ljubavnih veza i ukazuje na problem sa trajanjem istih. Položaj marsa je pokazatelj kakvi te muškarci privlače, pa mars u II kući u ribama govori da te ispunjavaju romantični, tajanstveni i zagonetni muškarci.

Eh sad, sedma kuća u raku nam govori kakvog ćemo partnera dobiti za brak, vladar mjesec u III kući znači da ćeš bračnog druga upoznati u bližem okruženju, možda posredstvom rodbine i sl., a sam on predstavljen mjesecom predstavlja emotivnu osobu vezanu za dom i porodicu. Takođe u VII kući imaš Jupiter koji uvećava i obogaćuje polje u kom se nalazi, pa samim tim znači sretan brak.Kada se udaš onda si mjesec a ne venera, tvoj mjesec u trigonu sa saturnom iz VII donijeće trajanje braka. Dječice :bebadeckic:će biti jer ti je vrh pete kuće u dvotjelesnom znaku blizanaca koji sam po sebi simbolizira djecu.
Sad si trenutno u fazi saturnovog povratka koji nas hladi i uči strpljenju donosi rastanke i depresiju, pa ti savjetujem da se strpiš i naučiš lekciju koju ti donosi.:astronom:

bibi
15-01-2008, 12:27
Azre,
hvala ti merkur mi je u ribama ali posto je u konjukciji sa marsom,znam ubiti recima kad me naljute jednaka sam malom cunamiju.Inace imam brze misli i veoma aktivan um rati 300 na sat.Nemam brze raskide.Sto se muskaraca tice upravu si a imala sam i dve veze sa mladjima.
Partner porodican tip,super samo me ubi ovaj jupiter u pojam postoje tri muskarca koja su ostvarili simboliku 7 u 3,jer jupiter daje vise sansi a to nije nimalo zanimljivo.
veza sa nekim ko ima brak iza sebe je bila,on je stariji,i kroz njega sam naucila sta znaci strpljenje,rastanak i sve ostalo.Tako da sam sada ok i nadam se da ce saturn vratiti jednu pricu k0ju je pokvario kada je isao u zagrljaj natalnom saturnu.

Hvala ti puno,ima li jos neko ko bi izneo svoje misljenje

bibi
31-10-2008, 17:01
moze li jos neko pogledati moj natal i ako moze da mi kaze sta ce se to desavati 31.12.2008 jer mi je jupi na asc sa merkurom

Vindex777
31-10-2008, 19:09
neka se nitko ne uvrijedi no ova karta mi liči kao da je netko prošao krvavim noktima.

Ceresi,Pholusi, Juno ....itd . to su gluposti, treba pogledati osnovne stvari da pomognete ženi, ja ne znam čemu svi ovi celofani.

moze li jos neko pogledati moj natal i ako moze da mi kaze sta ce se to desavati 31.12.2008 jer mi je jupi na asc sa merkurom

solarna karta tekuće godine.

vidi gdje je saturn. tako ti izgleda stara godina.

bibi
03-11-2008, 01:21
draga moja hvala ,bavim se astrologijom i radim za jedan astro centar.upravu si za juno,ceres i ostale stvari one i netrebaju biti smestene u natalu jer nista se nevidi
e sada godina mi je iskreno nikada bolja ,solar je poceo da radi jos u februaru tj kada je tranz.sunce stalo na sol asc.spocetka godine donelo kratkotrajne dve vezice i vec u junu kada je uslo u 5 polje vezu bas sa deckom kojeg sam upoznala u periodu kada je sunce bilo na merkuru i veneri.znaci tada je donelo komunikaciju i poznanstvo ,pa kroz druzenje urana i vezu koja je sve jaca i jaca.e posto satur stoji u polju u kom je i u natalu,a asc solarni izlazi iz prve natalne,govori da je ovo godina u kojoj mnogo zavisi od mene.zatim taj saturn pravi aspekt sa mesecom kao i u natalu opet znacajna godina.Mogu ti samo reci da postoji i prica lagano i o braku .a ovaj solar ce trajati do juna sledece godine .i tada ce mi na asc izaci natalna 5 sto moze potvrditi moju pretpostavku da kada mi merkur jupiter budu stali na asc mogu ostati u drugom staju jer ce biti egz.kvadrat ju i meseca kao i u natalu i i opozicija ju i ju a jupiter vlada 11 poljem pa moje prvo dete moze biti zaceto kao vanbracno.

vindex 77 hvala ti sto si se zabrinula ,ali meni je samo bilo potrebno tumacenje ta dva polja ,jer sam cula razne price i dan danas one mi deluju smesno.
mislim da je za bracnog partnera bitno odraditi simboliku a sve ostalo je nasa volja.
Inace moj dragi je mladji,a meni se mesec vladar 7 bas nalazi u trecem polju,eeeeeeeeee da i zanimanje mu je vezano za trece polje,a kada se uzme u obzir upoznali smo se pputem interneta opet komunikacija i trece polje iiii zivi mi skoro pa u komsiluku kolima 5 min opet 3 polje)