dupla djevica [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : dupla djevica

selena
20-12-2007, 23:15
evoi moje karte pa tko voli nek izvoli

EnemyOfTheSun
20-12-2007, 23:18
E tako, pa da krenem sa predikcijama.
Ovako. Bila neka relacija prijateljstvo ljubav, il se neko prijateljstvo pretvorilo u ljubav il obratno i to pravilo probleme?

selena
20-12-2007, 23:24
a šta ti ja znam-mješam ja malo ljubav malo prijateljstvo-bila davno jedna ljubav.......bez sretnog svršetka----pa sad jedan brak traje gdje sam ja šef ------pa imam jedan izazov pred sobom...... ati tumači

vidim da ti je za 2 dana rođendan pa da ti ja prva čestitam :10: :boxing: sretan rođendan!!!!!

ako može nek mi netko pogleda zašto mi svekrva toliko zagorčava život ?

kaok nitko osim Enemya nije ništa raspravljao o mom natalu u globalu molim da ako ima zainteresiranih da se raspišu!!!
hvala!!!

http://i36.tinypic.com/359n7zc.gif-moj suprug
imam par nedoumica pošto se radi o mom suprugu pa i nisam baš objektivna-napravila sam malo direkcija i tranzite i sve mi nekako vuče da bi me mogao početi varati ??? jesam li u pravu ili samo fantaziram!!!:confused: :confused:

loreley
18-09-2008, 23:45
definitivno se slažem s tobom- ovo ne izgleda baš najbolje! Mislim dda se radi o nekom koga je upoznao na svojim poslovnim sastancima

Merkur
18-09-2008, 23:56
Sta, odnosno koji su te aspekti na takvo razmisljanje podstakli?

limunada
19-09-2008, 09:49
http://i36.tinypic.com/359n7zc.gif-moj suprug
imam par nedoumica pošto se radi o mom suprugu pa i nisam baš objektivna-napravila sam malo direkcija i tranzite i sve mi nekako vuče da bi me mogao početi varati ??? jesam li u pravu ili samo fantaziram!!!:confused: :confused: :confused:

i ako te vara i ti varas njega :4lol:

selena
19-09-2008, 20:18
da ali ja sam sebična i nevolim djeliti-ustvari-vratit će se doma a ostat će i za mene!!!

Merkur
07-12-2008, 14:57
Najbolje je da ovde iznesem svoje vidjenje. Dakle, ulaskom Urana u tvoje 7 polje tek nastaje "guzva", mislim ja ga imam tu pa iz iskustva.:D Kako ti je Neptun vladar 7 (kao i meni) a otisao u 3 (komunikacija) bices vise nego "nepodnosljiva" za ikakvu normalnu komunikaciju. Imaces potrbu za maksimalnom slobodom. Dok ce Saturn na ASC zahtevati od tebe strpljenje, Uran (eksplozija) 180* sa Saturnom na ASC ce ti praviti haos u glavi. Tako da to sto se moze desiti da cesto budes "nezadovoljna" imace velike veze sa tim kontaktom. Inace Uran ti je zaduzen za veliki deo petog polja (veze, zabave, hobi, deca....) tako da mozas ocekivati na svim tim poljima 'balgu buru". Ovo se sve odnosi na period Avgust-Septembar sledece gosine. Mislim, onaj horar je vise bila zazancija. Ali kad smo vec tako poceli, hajde bar da ti objasnim zasto sam rekla da ces biti "nezadovoljna". I da se razumemo, to nezadovoljstvo ces sam ti tako projektovati, sto ne znaci da ce stvarno biti tako. Stvari su UVEK onakve kakvima ih mi zelimo videti.;)

selena
07-12-2008, 19:57
skužila sam šefice šta mi otprilike želiš reći tamo na horarcu-hvala !!!
a za idući rođendan i ja očekujem buru-iako sam lagane pripreme imala za prošli i pretprošli rođendan...
a ovaj tip će imati isto udjela u oluji jer on ju je i nekad davno započeo a nikad nije dao da se sve završi-a iskreno ni ja.....

http://i35.tinypic.com/23s94xk.gif -ovo je njegov natal
http://i33.tinypic.com/30rwgtg.gif -ovo sinastrija koja mnogo toga objašnjava....
recimo da očekujem da ću to jednom za svagda uspjeti nekako riješiti u neko dogledno razdoblje i usput odrasti konačno i skinuti ružičaste naočale ...jer mi ih je već dosta.....

Merkur
07-12-2008, 20:16
.... nekad davno započeo a nikad nije dao da se sve završi-a iskreno ni ja.....
...
http://i206.photobucket.com/albums/bb35/MerkurAFB/COOL_C13.gifPitanje je da li ces i sada uraditi ista po pitanju ruzicastih naocara.http://i206.photobucket.com/albums/bb35/MerkurAFB/CHUBBY18.gif

selena
07-12-2008, 20:28
pa ja se nadam da ču odrasti i vidjeti ga možda i bez naočala ...mislim bilo bi mi vrijeme....
valjda je to lekcija saturna na asc,urana na desc ali će mi ući u 7 kuću tako da mislim da me do onda čeka ista konfuzija i gluposti,da negovorim kad mi se uranu u 7 pridruži i jupiter koji će sve napuhavati i bojiti u pink..
mislim iskreno da kažem ako je po astrologiji ja još jedno dugo vrijeme neću skinuti svoje ružičaste naočale a ni odrasti u pravom smislu te riječi..niti išta završiti...
možda malo eventualno kad mi neptun konačno napusti 5 kuću,ali onda će mi mrsiti konce u poslu i zdravlju...a ionako još uran neće ni izači iz 7 pa će da mu se pridruži neptun-onda ću valjda nabaciti majmunske naočale...
tako mislim da ću sudeći po planetima cijeli život biti nezadovoljna ,vječno u traženju nečega idealnoga,vječno na dva stolca...
a kad ostarim u starački dom i tamo ću se valjda ponašati kako treba!!!!

gledala sam malo natal pa malo tranzite i malo solare za idućih par godina i mislim da mi neće biti dosadno...
mars će obaviti svoj ples kao i ostali moji omiljeni planetu uran ,neptun ,pluto i naravno moj saturn ....a imam divnih ....puno godina pred sobom...
mislim ...ustvari uvjerena sam da ću sad tek početi odrastati...žao mi je samo ako ću koga usput povrijediti jer ipak je to moje odrastanje...
ispričavam se unaprijed i svima na forumu budući da ću biti dosadna i zahtjevna...

ovdje ću u miru raditi na svom omiljenom dejvisonu...
analizirat ću ga a onda napraviti i tranzite i direkcije budući da sam jučer ostala koliko rade i direkcije i tranziti
nadam se da neću smetati!!!!

http://i44.tinypic.com/25euxya.gif
asc dejvison je u škorpiji a vladar mars je u 10 kući u djevici gdje se baš i ne osjeća najbolje pošto ga djevica racionalizira i hladi te dovodi do neizrečenih riječi i emocija...i suviše racionalnosti kojoj u ljubavi mjesta nema..također ukazuje na partnera koji se u odlučujućim situacijama povlači...umjesto da gura vezu napred kao pravi mars...
ali je škorpion ipak strastvena i ljubavna veza...što je glavni uzrok početka ovog odnosa...
u prvoj je kući u strijelcu smješten i retro neptun koji prima 150 sa suncem i jupiterom iz raka te ustvari donosi onu slijepu ljubav-punu preuveličavanja i idealiziranja....koja pošto neptun radi 90 sa marsem ipak više dolazi bar bi trebala ...od strane starijeg partnera ...ako stavimo djevicu...dobivamo onu patnju u tišini...

druga kuća počinje u strijelcu-vladar jupiter je u 8 kući u raku u konjkciji sa suncem-opet previše idealiziranja i iluzija....ljubav koja jednostavno ne može da bude samo obična ljubavna veza...zasljepljenost partnera...kako je on sunce pretpostavljam da sam ja zasljepljena...a kako sve radi sekstil sa marsem ipak smo oboje slijepi u toj priči iako on više pati u tišini i suzdržaniji je po iskazivanju emocija...treća kuća počinje u vodenjaku vladar je saturn (uran ću pogledati samo usput...)
~ pokazuje nam nacin emotivne i sex. komunikacije izmedju ovo dvoje , narocito u periodu pre/za vreme/posle sex. cina , a moze naravno i da nam pokaze na kom "iq" nivou ( i da li ga uopste i ima ) ovo dvoje komuniciraju ~ da li je povrsan , ili mozda postoji i odredjena telepatska povezanost medju njima ....e sad kako je vodenjak u pitanju a saturn je smješten u 9 kući dejvisona i u konjukciji je sa venerom...govorimo o ljubavi koja traje o ljubavnicima koji osjećaju emocije jedan drugog bez obzira jesu li zajedno ili ne...
saturn također ne pušta veneru koja je zasljepljena njime i sve to zajedno daje vezu koja traje dugooooo na mentalnome planu...
Uran u Dejvisonu predstavlja zelju za apsolutnom slobodom , druzenjem , zezanjem , povrsnim emotivnim razmenama , ali isto tako pokazuje i ono sto ce oboje da urade kako bi odbranili svoju vezu i drzali je podalje od okoline - e sad naš je uran smješten u škorpiji pa u 12 kući to mi baš ne izgleda na slobdu u vezi-više mi vuče na patološku ljubomoru koja guši partnera...kako uran radi mars i 120 na sunce mislim da sam ja njega gušila ljubomorom i posesivnošću....iako smo u realnosti oboje bili tu negdje...tu ću valjda kasnije doći do odgovora...
i taj krasni uran radi i kvadrat na dramom ispunjen merkur u lavu vladar 8-samo potvrda patološke ljubomore ...ili???'

četvrta kuća počinje u ribama kojima vlada jupiter koji je u konjukciji sa suncem i u 8 kući...a kako je 4 kuća polje V polje iz PROSLOG ZIVOTA i samim tim nam pokazuje sta ovo dvoje Karmicki vuku iz zajednockog odnosa koji su imali u proslom zivotu ( ljudi se ne nalaze slucajno ... ) . Znaci , pokazuej nam sta je urezano negde u podsvasnom delu secanja i jednog i drugog i pokazuje nam kako ce njih dvoje ( i da li ce ) umeti da aktiviraju ta prosla secanja kako bi vezu nastavili , prosirili ili je definitivno okoncali ....dolazimo do pokazatelja karmičke veze do koje je trebalo doći....
peta kuća počinje u marsu i ima marsa za vladara-a kako pokazuje emocije koje su zastupljene u vezi opet dolazimo do neizrečenih riječi i neiskazanih emocija jer djevica nije za iskazati ono šta osjeća ....nažalost....

šesta kuća počinje u biku...~....vladar 6 polja je venera koja predstavlja mene mlađu i žensko-smještena je u 9 kući u lavu na regulusu i u konjukciji sa saturnom vladarem 3 polja...veza u kojoj oba sudionika pate ...oba su vezu uzdigla na tron o mitskoj ljubavi...s time da oboje pate....a patnju jednog osjeća drugi... regulus pojačava uspone i padove!!!

DESC je smješten na algolu u biku ,dakle ja venera na regulusu...ne zvuči mi dobro ja sam ona koja diktira(to mi je već i viksi rekla!!)

-Osma kuca ...počinje u blizancima vladar merkur je u 9 kući u lavu-evo one famozne dramatičnosti koju tako oboje volimo ..jer to je veza o kojoj se pričalo i priča bez obzira jesmo li ili nismo zajedno...a mislim da i mi volimo da smo na pozornici ...
e sad merkur radi sekstil s plutonom koji je u ovom slučaju suvladar asc i pete kuže pa dolazimo do one fatalnosti i dramatičnosti ...čak i patologije iako sve to nije garancija za vezu!!!(samo za ludost!!)
također radi i 120 sa retro neptunom iz prve pa dobivamo jedan bolestan odnos,pun iluzija ....i bolesne ljubavi...
u osmoj je smješteno sunce-glavni razlog početka veze u konjukciji sa jupiterom i sve u raku....karmička veza...

deveta kuća počinje u lavu vladar sunce mu je u raku u 8 kući...a ~ ovo polje nam daje predstavu o buducnosti same veze . IX polje je polje PERSPEKTIVE koju imaju ovo dvoje . IX polje je usko povezano sa Jupiterom , pa samim tim pokazuje i moralni i religijski nivo na kome se nalazi ova veza ....e sad nek sam luda ali ako ovo pokazuje budučnost tada ovaj dejvison i veza imaju nastavak već i po prijašnjim naznakama...jer sunce je s jupiterom u raku-ljubav koja se ne zaboravlja i ne prestaje....

deseta kuća ~ ....ovako počinje u trezvenoj djevici ali je merkur ovaj put pun dramatike pa nas svi vide kao dva nesigurna idota (ispričavam se ovo je moja slobodna interpretacija...!!!)
-u 10 osim već spominjalnog marsa se nalazi i mjesec emocije...to mi je sad upitno jer djevice nisu emocionalne odnosno skrivaju emocije jer im one predstavljaju slabost-znači da smo se unatoč svemu treudili da nas drugi vide kao hladne i da ne patimo ...ali .....
mjesec je vladar umetnutog raka u 8...nismo uspjeli i nećemo uspjeti racionalizirati emocije...

jedanaesta kuća-počinje u vagi i vladar joj je saturnom ranjena venera....a kako 11 govori koliko smo spremni na eksperimente izgleda mi da sam ja spremna na kompromise a ljubav između nas je nježna pod okriljem venere iako završava patnjom....bez obzira na to volimo se ili ne....boli me kad sam s tobom i kad sam bez tebe....

dvanaesta kuća-~ ovo je polje transcendencije - stapanje sa partnerom . Usko je povezana sa III poljem ( mentalna komunikacija ) . Ovo polje nam pokazuje nivo povezanosti koji postoji izmedju ovo dvoje , da li je povrsan , podsvestan ili patoloski .Naravno , usko je povezana sa simbolikom Neptuna , pa nam takodje moze pokazati odakle i da li dolaze prevare , lazi i tajne . U kombinaciji sa IX poljem , mozemo videti da li su osobe same pa zapocinju vezu ili su vec u vezi a ovu su vezu zapocele kako bi razbile dosadu ili jednostavno tako vole da funkcionisu u ljubavnim vezama ( ljubavi trouglovi , chetvorouglovi i svo ostali matematicki objekti ... ) . Takodje , XII polje nam pokazuje (ne)svesne stahove koji mogu da sabotiraju vezu i dovedu do njenog kraja .....potvrđuje patološku i tešku karmičku ljubav i vezu-počinje i završava u škorpionu...
sad ono zanimljivo....
prva aktivacija je bila kad je direktovani merkur došao na saturn,a tranziti su bili:-tranzitni jupiter konjukcija dejvison uran...
-tranzitni pluton je upravo prešao asc dejvisona
-tranzitni neptun i uran 180 sa dejvison suncem i jupiterom
-tranzitni saturn 180 dejvison venera i saturn
druga aktivacija je bila kad je direktovani merkur nešto manje od godinu dana kasnije došao na veneru na regulusu...
-tranzitni saturn 180 mars dejvisona
-tranzitni mars na veneri dejvisona
-tranzitni pluton točnih 90 sa venerom na regukusu dejvisona...
-tranzitni neptun i uran retro 120 sa mjesecem dejvisona...
e sad ono kad je dejvison pravo proradio kad smo se sreli...
direkcija venere na mars počinje djelovati!!
tranziti:
-tranzitni saturn radi 120 na sunce i jupiter dejvisona(usput se nalazi egzaktno na mom vetrexu u mom natalu!!,na njegovom je antivertexu bio par mjeseci ranije kad me čovjek sreo..)
-tranzitna venera radi egzaktnu opoziciju na merkur dejvisona(također radi konjukciju na moj mjesc i njegov asc)
-tranzitni jupiter kvadrat mjesec dejvisona i SMČ dejvisona
-tranzitni uran egzaktan trigon mjesec i SMČ dejvisona
-tranzitni uran 150 venera/saturn dejvisona

kad je saturn stupio u 5 polje dejvisona-ja otišla...
e sad direkcije pokazuju:
-jupiter na merkur-ja zatrudnila i rodila curicu...
-tranzitni saturn se šeta gore dolje po konjukciji sunca i jupitera dejvisona u vrijeme moje trudnoće i udaje
-tranzitni uran radi egzaktnih 180 na veneru i saturn dejvisona..
sunce na merkur.........on otkazuje svoje vjenčanje-
-tranzitni neptun radi 150 na sunce/jupiter dejvisona
-tranzitni saturn se šeta po sunce/juoiter dejvisona
.........on dobiva curicu...
-tranzitni jupiter radi 90 na sunce/jupiter dejvisona
-retro neptun 180 merkur dejvisona...
sad ono zanimljivo....
prva aktivacija je bila kad je direktovani merkur došao na saturn,a tranziti su bili:-tranzitni jupiter konjukcija dejvison uran...
-tranzitni pluton je upravo prešao asc dejvisona
-tranzitni neptun i uran 180 sa dejvison suncem i jupiterom
-tranzitni saturn 180 dejvison venera i saturn
druga aktivacija je bila kad je direktovani merkur nešto manje od godinu dana kasnije došao na veneru na regulusu...
-tranzitni saturn 180 mars dejvisona
-tranzitni mars na veneri dejvisona
-tranzitni pluton točnih 90 sa venerom na regulusu dejvisona...
-tranzitni neptun i uran retro 120 sa mjesecem dejvisona...

-tranzitni jupiter kvadrat mjesec dejvisona i SMČ dejvisona
-tranzitni uran egzaktan trigon mjesec i SMČ dejvisona
-tranzitni uran 150 venera/saturn dejvisona
kad je saturn stupio u 5 polje dejvisona-ja otišla...
-sunce na merkur.........on otkazuje svoje vjenčanje-
-tranzitni neptun radi 150 na sunce/jupiter dejvisona
-tranzitni saturn se šeta po sunce/jupiter dejvisona
.........on dobiva curicu...
-tranzitni jupiter radi 90 na sunce/jupiter dejvisona
-retro neptun 180 merkur dejvisona...

da nastavim od neki dan..iako su me dva put prebacili
iz teme u temu...pa molim nadležne da me i izbace ako im se ne dopada ...:mad:pa ću dalje kao i dosad pisati na pp...

direktovani saturn na mjesec dejvisona ...
-u njegovom natalu tranzitni saturn dolazi na njegov vertex..
-običan poziv za moj rođendan i par riječi čestitke...ali dejvison se ponovno aktivira..
-kod tranzita saturn tranzitni dolazi na konjukciju venere i saturna dejvisona-dakle naš dejvison doživljeva saturnov povratak..a kako saturnov povratak donosi na rješavanje sve što je zaboravljeno i nerješeno..
-tranzitni jupiter radi 120 sa merkurom dejvisona koji je vladar 8 kuće i počinje rješavanje ko,kad ,zašto ...
-tranzitni uran se malo retro,malo direktno šeta i čini 120 sa jupiter/sunce dejvisona...pa se konačno otkriva sve što je bilo godinama skriveno i neizrečeno:D

da probamo ubaciti značenje stupnjeva!!!
DESC je na algolu- Blokirana i nezadovoljena zenska seksualna energija. Daje cesto lepe, ali nezadovoljne, nesrecne i ogorcene zene, nesvesno besne na muskarce (ta sam) Daje probleme i u partnerskim i u odnosu sa majkom. Daje i opasnosti,kao i povrede vrata...dakle moglo bi se reći da i jesam takva u toj vezi..
sunce/jupiter je na 18° -što je sudbinsko mesto. Ovde je dusa otvorena kosmickom uticaju. Sudbina osobe je povezana sa ljudima koji uticu na kolektivna zbivanja.....na ovo bi se samo reklo promjenili sudbinu jedno drugome...ljubav o kojoj se priča...
venera/saturn je na -29° a on je stepen na kome se nalazi fiksna zvezda Regulus. koja daje veliku slavu,kretanje u krugu uticajnih i mocnih i poznatih ljudi... dosta cesto daje i dobar novac,ali je za njega karakteristican i pad posle uspona
mjesecje na 27 djevice-27° je stepen astrologa;a na 29 je SMČ -29° je stepen vidovitosti,mesto gde se spajaju racio i intuicija. Daje ljude koji citaju buducnost (ali ne i astologe) iz karata, kafe ili na bilo koji nacin. Ali ako se nekoriste ovi potencijali moze dati nestabilnu psihu; i kad spojim oba stupnja dobila bih potvrdu one bolesne povezanosti unatoč svemu i osječaj da jedan osjeća patnju i žalost drugog...ili jednostavnije telepatiju...

...i par mjeseci kasnije direktovana venera na mjesec...
-skidanje prašine nad tajnama:eek:
-tranzitni je jupiter u 180 sa sunce/jupiter dejvisona...toliko riječi i takve ružičaste naočale...da to ni u bajkama nema..
-sautrn i dalje šeta po sunce/jupiter...
-tranzitni saturn na marsu ,mjesec na sunce/jupiter,tr.mars na uranu u 12,i egzaktnih 120 retro urana sa sunce/jupiter..par mjeseci kasnije donosi kavice..
-evo to je nešto malo o direkcijama i tranzitima na dejvisone koji izgleda super rade ...

da probamo napraviti antiscije..
SMČ je na 29.17 djevice=0.43 ovna---kontra= 0.43 vage
JMČ je na 29.17 ribe=0.43 vage---kontra =0.43 ovna
mjesec je na 27.19 djevice=2.31 ovna---kontra =2.31 vage
mars je 15.39 djevice=14.21 ovna---kontra =14.21 vage
venera je na 29.27 lava=0.33 bika---kontra=0.33 škorpije
saturn je na 28.19 lava=1.41 bika---kontra=1.41 škorpije
merkur je 13.28 lava=16.32 bika---kontra=16.32 škorpije
sunce je na 18.56 raka=11.04 blizanca---kontra =11.04 strijelca
jupiter je na 18.05 raka=11.55 blizanca---kontra =11.55 strijelca
retro neptun je na 16.06 strijelca=13.54 jarca---kontra =13.54 raka
retro uran je na 12.21 škorpije=17.39 vodenjaka---kontra=17.39 lava
pluton je na 13.59 vage=16.01 ribe---kontra=16.01 djevice

mari
02-03-2009, 22:07
skužila sam šefice šta mi otprilike želiš reći tamo na horarcu-hvala !!!
a za idući rođendan i ja očekujem buru-iako sam lagane pripreme imala za prošli i pretprošli rođendan...
a ovaj tip će imati isto udjela u oluji jer on ju je i nekad davno započeo a nikad nije dao da se sve završi-a iskreno ni ja.....

http://i35.tinypic.com/23s94xk.gif -ovo je njegov natal
http://i33.tinypic.com/30rwgtg.gif -ovo sinastrija koja mnogo toga objašnjava....
recimo da očekujem da ću to jednom za svagda uspjeti nekako riješiti u neko dogledno razdoblje i usput odrasti konačno i skinuti ružičaste naočale ...jer mi ih je već dosta.....

Meni je najbolje u ovoj sinastriji to da vi imate doooobar, ustvari odlican sex, hahahah

selena
10-03-2009, 21:07
"Konjukcija daje erotsku ohladjenost i apatiju prema seksu,a ako je VE slaba onda i frigidnost.Aspekt nije dobar ni za plodnost,pa ove osobe imaju malo dece ili ih nemaju.Moguca je ljubav sa starijom osobom,a brak moze biti uslovljen odredjenom silom.Pored toga donosi cesto zaboravljene ljubavi i vracanje veza i starih vremena.Na ljubav se mora dugo cekati"

evo meni objašnjenja moje duuuuuge ljubavi u dejvisonu-VE0SA-ovo mi je definitivno objasnilo odnos...

vrijeme je za još neke sitnice iz dejvisona
TRAŽIMO MENE=
-moja venera je na merkuru dejvisona(orbis 1*)e to moram skontati šta bi bilo..
moje sunce na mjesecu desc-osjećam vezu malo više ...
-moj saturn na Smč-u dejvisona-to bi bilo ono kao sudbina
-

samo da nadopunim...evo tranzitni saturn prešao jedne ljetne večeri dejvisonski mars i kad on meni ispričao čovjek da me voli i ....još mnogo toga..ja ko iz topa rekla da nemam 15 i da se za jedan sex nemora razbacivati tim riječima koje u našim godinama bi ipak trebale biti izrečene samo ako se misle....
naravno večer sam provela sama uz kavu na terasi ...tek toliko da se zna......
tako mila viksi vidiš da ipak ja samo uprskam stvari..

a sad očekujem tranzitni saturn drugi i zadnji put na svojoj progresiranoj veneri-budući da je prvi put mi donjelo ostvarenje dugoočekivane kavice...ja se nadam da me sad neće iznevjeriti...

viksi72
12-07-2009, 01:17
Nisi uprskala, rekla si upravo ono sto s mislila, a mislim i da je on sa istim tim saturn shvatio poentu.. prema tome, malena, nema greske..
meni je saturn priblizavajuci se devison mesecu doneo konacan i definitivan raskid, tako da ne moram da razmisljam o dvanaestom mesecu i plutonu na suncu. deda je odradio sve sto je trebalo.. a tebi hvala sto si me trpela..

selena
12-07-2009, 14:59
tako mi je žao što je sve opet bilo unaprijed zapisano!!
i ti mene stalno trpiš tako da mi je uvijek zadovoljstvo kuckati s tobom...
draga viksi ja ipak nebi sve mogućnosti odbacila možda ti ipak 12 mjesec donese ovog pred prag iako neznam hoćeš li šta s njim htjeti...ali mila natal će ipak da donese ono o čemu smo nekad pričale....i sama si rekla da u moru pliva više riba....
a ja čekam da prođe saturn još jednom po mojoj progresivnoj veneri u natalu...a zatim vertex,pa jupiter...
usput između putovanja natalnim asc i sunca u dejvisonu će mi saturn zajašiti na mjesec u dejvisonu...a vidim šta to donosi ..tako da ću saturnov povratak kad izguram biti doslovno nanovo rođena u svim aspaktima života jer ću izgleda sve izgubiti šta slučajno..šta namjerno....
i sve to ove jeseni...
blago meni...

viksi72
12-07-2009, 16:15
neces izgubiti nista sto i ne treba da ode, tako da mislim da nece biti to bas trako strasno.. shvatices da to sto je postojalo, a potom otislo zahvaljujuci g-dinu saturnu, uopste nije ni trebalo da postoji u tvom zivotu.. prvo je sok, a potom osetis neverovatno olaksanje.. nemoj se sekirati..
ps. i ja volim tebi da pisem.. kada sam sposobna za to.. zato ti se unapred izvinjavam, kao i ostalim finim clanovima, kojima nisam mogla da pisem u poslednje vreme, ali jednostavno nisam sposobna..

selena
15-08-2009, 22:15
da ne offtopujem ničiju temu moram se bar forumu požaliti kako se osjećam..
toliko unutarnjeg rata,osjećaja nevoljenosti ,toliko tuge...to jedna duša nemože podnjeti....cijeli život pun lažnih obećanja i laži....
doslovno se osjećam kao žena na avataru....sama na stjeni u ruci drži crvenu ružu koju je dobila od svog voljenog koji unatoč obećanju i vremenu koje protiče ne dolazi...vrijeme protiče ,odlaze i laste i spušta se noć a ona i dalje čeka držeći ružu iako u dubini duše zna da je on otišao sa morskim valovima nošen jesenjim povjetarcem i da se neće vratiti....
ali dok je ruža crvena ...a more nemirno ona će čekati....

moj je saturn konačno izašao iz 12 kuće...nemogu vam opisati koje olakšanje....imam još puno toga za obaviti i naučiti...ali ovo preispitivanje je bilo gore....
promjenila sam avatar nisam više nesretna...ne čekam više ništa jer neznam koga ili šta bih trebala čekati..bajke ionako ne postoje....
probudila se iz sna i opet red,rad i disciplina i posao i škola....
bar nema tuge i bola...
bar me karijera nije nikad iznevjerila....

bilja
12-10-2009, 20:42
Ne znam zasto ali Selenu dozivljavam nekako blisko.Stalno citam tvoje postove mada retko kad komentarisem. Mozda zbog ove konjukcije mesec-venera. Eh Selena da si bar neki dasa pa da razgovaramo. Napisi sta ti donese saturn preko jupitera? Jel nesto vezano za kucu 4,5,mada je tvoj saturn egzaltiran sto ce reci "dobrica"

selena
13-10-2009, 19:04
dal mi je saturn na jupiteru baš bio dobrica..o tom potom....
no da ne budem bahata ipak je sve završilo bolje nego što sam se nadala..tako da je ipak jupoiter malo pomogao...
donio mi je probleme s ocem,skinuo mi je ružišaste naočale s braka...ali tu negdje je stigao nenadani upis na faks ....i sve dobiva novu notu...novu priliku za drugi novi život ...ne još ali u dogledno vrijeme...a ovaj put znam da se na sve što nešto vrijedi treba čekati...
sad mi je saturn na suncu....da muči mi oca..oporavak ipak neide tako lagano kako je to izgledalo...
muž nikada ljubomorniji,željan ljubavi...a ja hladna za sve ko špricer iz frižidera...
nemjmo zanemariti ni marsa koji mi radi sekstil na sunce kao da nije dosta što mi ga gazi saturn....

jučer sam doživjela jedno iskustvo koje želim podjeliti s vama...
radila sam sa svojom terapeutkom neku vrstu regresije ali ne u prošle živote..već smo tražile neke događaje iz ovog života...
mislila sam da sam spremna...no toliko boli,povređenosti,srama ,poniženja čak i nakon toliko godina drmnulo me previše....
došla sam na točku gdje se moj život promjenio nekad.. na događaj nakon kojeg sam se pretvorila u ovog zombija bez osjećaja...
vratila sam se na točku gdje sam odustala od života i predala se ..tiho i bez borbe...
i što je najzanimljiviji dio jedva sam se vratila..moja je duša odlučila ostati tamo i prestati postojati..jedva sam se vratila...bila sam svjesna na neki način svega a onda sam odlučila da se neću vratiti.....trebalo je sat vremena da me terapeutka vrati....
da sam dobro ...nisam...posljie ovog..
još uvijek razmišljam jesam li se stvarno trebala vratiti...

danas je godišnjica moje kavice...nagore i naslađe...one koja mi je život okrenula na drugi kolosjek....ne naglo ...evo tek sad se vide pomaci....da samo došli dalje nismo...jer svi dogovori su padali u vodu jedamput s jedne strane jedamput s druge....uglavnom sve je nekako na čekanju....
a mobiteli su razvili jedno prijateljstvo...
saturn mi je pregazio sunce i sad je stupnju svoje natalne pozicije....još par dana i doživjet ću saturnov povratak....
kako je dosad nosio lekciju za lekcijom i nosio i odnosio stvari i osobe i događaje iz mog života naučio me da ne pitam kako će da prođe već da pričekam i vidim sama...

monika21
22-10-2009, 22:16
danas je godišnjica moje kavice...nagore i naslađe...one koja mi je život okrenula na drugi kolosjek....ne naglo ...evo tek sad se vide pomaci....da samo došli dalje nismo...jer svi dogovori su padali u vodu jedamput s jedne strane jedamput s druge....uglavnom sve je nekako na čekanju....
a mobiteli su razvili jedno prijateljstvo...
saturn mi je pregazio sunce i sad je stupnju svoje natalne pozicije....još par dana i doživjet ću saturnov povratak....
kako je dosad nosio lekciju za lekcijom i nosio i odnosio stvari i osobe i događaje iz mog života naučio me da ne pitam kako će da prođe već da pričekam i vidim sama...

mene taj starurnov prelazak kroz 12 kucu tek ocekuje i ne znam sta da ocekujem, nadam se da ce biti ok jer mi ej tu jupiter ali nikad se ne zna

selena
31-10-2009, 20:20
moj je saturnov povratak prvi put prošao....
tiho i bez bola....bez emocija ....
najednom sam postala svjesna svojih ograničenja ali i mogućnosti.....
nisam još za neku akciju ali sve u meni vrije i čeka...kao da sam na novom početku...
da izgubila sam mnogo..najviše na emocionalnom planu...znam da to nije još sve pošto se vraća još jednom u proljeće...
neznam šta i kako dalje..ovaj put snova nemam...odnosno one koje imam znam da su samo snovi koji vjerovatno nikad neće postati stvarnost...
oporavila se polako od one terapije....bolje rečeno oporavljam se puno sam toga rješila sama sa sobom....i svjesna sam da još puno imam...

da mi je znati koji me tranzit drma danas pa da ga upucam jer mi je jedan od dana kad mi nije za živjeti....
a mislila sam da mi je saturnov povratak gotov....
a evo plače mi se plače..a suze neidu....samo me stežu u prsima...tužna sam da tužnija nemogu biti bez nekog razloga....
a snova nema..ni želja....
dolazi mi mars na veneru...ali još je 4 stepena udaljen pa mi nije baš najajsnije ko je donio takvu tugu....

loreley
12-11-2009, 21:50
da mi je znati koji me tranzit drma danas pa da ga upucam jer mi je jedan od dana kad mi nije za živjeti....
a mislila sam da mi je saturnov povratak gotov....
a evo plače mi se plače..a suze neidu....samo me stežu u prsima...tužna sam da tužnija nemogu biti bez nekog razloga....
a snova nema..ni želja....
dolazi mi mars na veneru...ali još je 4 stepena udaljen pa mi nije baš najajsnije ko je donio takvu tugu....

a meni doslo da se upucam..najodvratniji dan vec jako dugo...sve same svade, nesporazumi..suze..koma..bit ce da nam je nsto u familiji:)

Nenita
15-11-2009, 13:16
Saturn je po prirodi takav da cesto kasni sa svojim uticajem...Cak i kada ostvari egzaktan aspekt (sa samim sobom u ovom slucaju), ne znaci da ce istog momenta poceti da deluje i da ce njegovo dejstvo prestati cim napusti aspekt...Njegovo dejstvo nikad nije trenutno, uvek je dugotrajno i manje vise bolno...Da nije tako, ne bi se nazivao uciteljem zivota i ne bi se vezivao za odrastanje, sazrevanje, sticanje iskustva i sl...To se ne stice preko noci..
Saturn sa svojim uticajem zna da kasni i po par meseci i uopste ne mora biti u bliskom aspektu sa odredjenom planetom...
Ono sto ti selena osecas u ovim trenutcima je najverovatnije posledica Saturnovog povratka...neka zakasnela reakcija...
A opet moze biti i da je Mesec kriv za takvu promenu raspolozenja, narocito ukoliko tvoje raspolozenje cesto varira...To mozes i sama da zakljucis, jer ukoliko si jedan dan tuzna, a drugi dan vesela, to je verovatno uticaj Meseca jer je on vrlo promenljiv, brz i samim tim brzo napusta znak ili aspekt koji dovodi do pada raspolozenja....Saturnov uticaj je ipak mnogo drugaciji...jednolican, dugotrajan, dosadan i uporan...

selena
15-11-2009, 20:47
znam draga da saturn još nije gotov sa mnom i neće tek će me u proljeće malo pustiti da dišem..mjenja me još....
ali nekako mislim da to nije bio samo saturn morao je biti mjesec jer već sutradan sam bila pametnija...
i nisam dalje tužna....
sad mi trenutno prčka saturn po zdravlju....ovaj put fizičkom više nego psihičkom ...moram puno toga promjeniti jer mi se srčeko nešto buni...to je sljedeći ispit kojeg moram položiti...

sutra mi opet mars jaši veneru ..prošle godine mi se i nije baš previše svidjelo jer je bilo svađa na sve strane...

pa evo marsa na mojoj veneri....sad i bit će opet u januaru jer ide frajer retro...i naravno vraća se maju ponovno....
nebih da nešto glumim ali u sve to vrijeme mi sunce biva davljeno od saturna...i saturnov povratak mi se ponavlja...a ..uran uživa po desc-u ...
nisam kukavica ali ovaj me put pomalo strah....
da će biti problema na svim poljima znam.....pitam se samo jesam li dovoljno pametna da sve to prevaziđem?:confused: :confused: :confused:

recite mi jel me samo saturn lupa po glavi ili ima još nekog....
i da nemogu više....nekako mi previše....:girl_cray: :girl_cray: :girl_cray:

većeras sam čitajući forum shvatila da je prošla godina dana otkad sam napisala zadnju pjesmu...nema mašte nema snova...
sve otišlo u vjetar...
jel lekcija koju sam morala naučiti ta što je profica izgubila moju vježbu pa sam dobila ocjenu niže i kazneni seminar iako sam sve uredno odradila...
ili je lekcija moj na smrt bolestan otac,problemi na poslu,podmetanja mojih podređenih..brak oko kojeg se nemam snage truditi...
ili je lekcija gubitak snova...sna ...
trudim se sve držati nekako pod kontrolom ..obavljati sve automatski..isključiti se od sviju i samo raditi i raditi i raditi...al bol ne nestaje i ne prestaje i snovi se ne pojavljuju i nema ih...
i ja unatoč svemu neznam kako i kamo dalje...kad više ništa ni ne želim...
e sad možete pljuvati po ovome ,možete me osuđivati ..poznajete me 3 gdoine ..možete me banovati ali ja većeras tražim neku iodeju..neko svjetlo neki san...
više nikad neću racionalizirati san,jer tada on umire..a onda ...neznaš dalje...

Princess77
10-07-2011, 22:19
zao mi je sto vas je napustila....ali i vjerujem da su se sreli..

selena
24-07-2011, 23:56
Neznam Šta Se DogaĐa Ali U Zadnje Vrijeme Se Borim Sa VjetrenjaČam-ŠtiČenici Mi Umiru Na Tako Bizarne I PorblematiČne NaČin Da Sam OČajna...i Danas Je Opet Bilo Bizarno -do Sad Smo S Policijom SreĐivali I Slikali Kaj Se Moglo Dogoditi-dal Mi Stvarno Slijedi Kraj Karijere? Pitam Vas I Molim Za PomoĆ Da Ako Treba Prije Sama Odustanem????molim Za PomoĆ!!!

kosmopolita
25-07-2011, 00:04
Najpre sam videla,Sa blizu tvog duplog vladara Mer,sačekaćeš još do septembra da ga prođe,pošto je i vladar 10 p,a i misli će ti biti lakše posle toga.Ju kroz 8p,ipak je zaštita,podrška od drugih,Ne od skoro pa još dugo u 6p,drugačije ćeš gledati na posao,više vere za sve to:)

selena
25-07-2011, 00:19
čovjek se napio vani išao i pao sa stepenice i izlomio glavu-do malopre imala policiju
pojma više nemam dal je to ...ni neznam kaj me sad sve slijedi