Cor Serpentis [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Cor Serpentis

EnemyOfTheSun
05-12-2007, 21:06
http://img223.imageshack.us/img223/4030/astrow2gw01fdasdsadasdsmi9.th.gif (http://img223.imageshack.us/my.php?image=astrow2gw01fdasdsadasdsmi9.gif)

Lej.. tolko je nesigurna, i tolko je cepa nesto iznutra da je opasna za okolinu, posebno za buduceg muza sazaljevam sluchaj.

Little Warrior
05-12-2007, 21:39
nisam nesigurna, pa kako da budem kad su mi oba vladara u sedistu:)
A sto se tice muza, nacicemo nekog bogatog pa da ga roknemo:muerte:

EnemyOfTheSun
05-12-2007, 21:46
haha. samo ti laj, ja sam ionako buduci student kriminalistike. :)

Little Warrior
11-12-2007, 03:16
ljudi, pa ja ne ujedam:muerte:
istumacite me malo:D

fenix7
11-12-2007, 10:35
mogu ti samo reći da si uz tvrdoglavost koju ćeš svojevremeno odbaciti pripaziš na desno koljeno i lijevi jajnik, prloblemi se javljaju i u malom trbuhu tj. kroz povredu emocija gdje ćeš i sama biti kriva za neke događaje!
moraš naučiti toleranciju i ne kažnjavati sebe zbog drugih!
Uh previše sam crn danas..... ljub.

princess
11-12-2007, 12:52

Ukljucicu se malo kasnije.Imam net samo na poslu pa mi je problem da se zadrzavam.
Ali imam jedan savet.Nemoj da ides kod Nikole Stojanovica jer kada bi taj video Asc na 22 stepenu a vladara na 18 stepenu........................:5rotfl:

Little Warrior
11-12-2007, 13:08
mogu ti samo reći da si uz tvrdoglavost koju ćeš svojevremeno odbaciti pripaziš na desno koljeno i lijevi jajnik, prloblemi se javljaju i u malom trbuhu tj. kroz povredu emocija gdje ćeš i sama biti kriva za neke događaje!
moraš naučiti toleranciju i ne kažnjavati sebe zbog drugih!
Uh previše sam crn danas..... ljub.
E ovako nesto mi je trebalo:)
Za sada nema problema, al pazicu.
Zasto bas desno koleno(pretpostavljam zbog saturna, ali zasto desno)
i levi jajnik(znam da je zbog skorpiona)
Tolerancija...
LJudi svako ko zna oko astromedicine...pa vicite da znam cega da se cuvam!:)(pored jajnika, grla)
PS.Ma kakav nikola stojanovic, taj bi mislio da sam sposobna da roknem nekog

s_ana_dra
11-12-2007, 13:48
Ono sto cu ti ja prvo reci je da si ti jaka osoba, regenerativna. Imas dobru poziciju marsa, u svom sedistu.
Vrh sedme pocinje u biku to je znak da brak pocinje stabilno,kao i da je partner dobro situiran. Vladar 7 je u 6 kuci u svom sedistu, sto mislim da je ok. Ortacki odnosi donose novac. teznja za vezom i brakom sa osobo koja je zrela, moze liciti na oca, a mozda ti je jako bitno da tvog bracnog partnea tvoj otac prihvati i da ti da blagoslov u bukvalnom smislu. Dominantan partner. Uspeh u janosti. Sunce u 7 moze doneti i uspeh u politici, upisuj politicke nauke, ako vec nisi.
novac dolazi iz inostranstva, rad u inostranstvu ili as inostranstvom. Jupiter je u padu, pa je mozda promenljiva finansijska situacija. Ali je i znak da se novac stice mukotrpnim radom dugotranom stednjom. Treba raditi sa jeftinom robom.
Toliko od mene, ukratko
pozz

fenix7
11-12-2007, 14:06
E ovako nesto mi je trebalo:)
Za sada nema problema, al pazicu.
Zasto bas desno koleno(pretpostavljam zbog saturna, ali zasto desno)
i levi jajnik(znam da je zbog skorpiona)
Tolerancija...
LJudi svako ko zna oko astromedicine...pa vicite da znam cega da se cuvam!:)(pored jajnika, grla)
PS.Ma kakav nikola stojanovic, taj bi mislio da sam sposobna da roknem nekog
grlo ti nisam rekao, ali ti si ipak bik :)
kosti desne noge i problem kroz desnu stranu!
pričaš mi priču :)
od 35 god života pripaziš na pojačane bolove kroz lumbalnu i vratnu kralježnicu! (to već i sad pomalo možeš osjećati kad se vrijeme mjenja ili kad je pritisak)
Jesi li dešnjak ili ljevak??
pokušaj pljeskati (ali tako da ne namještaš ruke već da spontano ideš pljeskati) (mislim da si priviknuti dešnjak)...

eto nemogu dalje imam problem kako da se borim sam protiv sebe u mladosti!!!!! :smrc:
imam tvrdoglavo malo magare rođ 31.7.1998 u 12,50 u podne, zagreb

kako s njom na kraj (uh a ja sam bio takooo dobar ko klinac khm,khm)

EnemyOfTheSun
11-12-2007, 14:56

ne znam ja tamo neki mars na 18 stepenu u 12 kuci u skorpionu ... bogami :)

Merkur
11-12-2007, 15:34
Ja moram priznati, malo sam se igrala, pa sad ako mi neko bude zamerio, sta cu.:o
Dakle Cor, Ti si jedna veoma interesantna osoba. Ja sam se igrala samo malo, nadam se da ces se zabaviti.
Sunce (optimizam) u 7 (ortaci, partneri) 0* sa Venerom (ljubaznost) u Biku, njenom sedistu (izdrzljivost) u prirodnoj kuci Device (studioznost). Dakle, ti znas da budes divan drug, veoma si izdrzljiva ali si takodje veliki detaljista pa to nekad ljudi ne znaju da shvate pa ti po nekad i zameraju. Ta Venera zatim ima 120* sa Jupiterom (cestitost) u Jarcu ( pouzdanost) a u kuci koja pocinje u Strelcu (otvorenost) i prirodnoj kuci Venere (bliskost). Sto ce reci, kada prebrode sve tvoje "testove" ti postajes savrsen prijatelj. Zatim taj Jupiter u drugoj kuci (buducnost) u Jarcu (uredjenost) 60* sa Saturnom (disciplina). Trebalo bi da znaci da tezis ka tome i da bi te tako neki nacin zivota zadovoljio. Medjutim, Saturn u Skorpiji (novi pocetak) u dvanaestoj kuci (zabrinutost) pa 180* sa Venerom (ljubav, partner), mozda dodje do nekih nesuglasica, zbog eventualnog odlaska u inostranstvo, radi neke vece zarade itd. Ali posto Taj isti Saturn ima 0* sa Marsom (hrabrost) ti ces sve to pregurati....:)

Ehe:D nadam se da me niko nece sada kamenovati. Dobila sam inspiraciju i morala sam ovo da nakuckam.:blush-anim-cl: :buketzadame:

Little Warrior
11-12-2007, 18:29
Ja moram priznati, malo sam se igrala, pa sad ako mi neko bude zamerio, sta cu.
Dakle Cor, Ti si jedna veoma interesantna osoba. Ja sam se igrala samo malo, nadam se da ces se zabaviti.
Sunce (optimizam) u 7 (ortaci, partneri) 0* sa Venerom (ljubaznost) u Biku, njenom sedistu (izdrzljivost) u prirodnoj kuci Device (studioznost). Dakle, ti znas da budes divan drug, veoma si izdrzljiva ali si takodje veliki detaljista pa to nekad ljudi ne znaju da shvate pa ti po nekad i zameraju. Ta Venera zatim ima 120* sa Jupiterom (cestitost) u Jarcu ( pouzdanost) a u kuci koja pocinje u Strelcu (otvorenost) i prirodnoj kuci Venere (bliskost). Sto ce reci, kada prebrode sve tvoje "testove" ti postajes savrsen prijatelj. Zatim taj Jupiter u drugoj kuci (buducnost) u Jarcu (uredjenost) 60* sa Saturnom (disciplina). Trebalo bi da znaci da tezis ka tome i da bi te tako neki nacin zivota zadovoljio. Medjutim, Saturn u Skorpiji (novi pocetak) u dvanaestoj kuci (zabrinutost) pa 180* sa Venerom (ljubav, partner), mozda dodje do nekih nesuglasica, zbog eventualnog odlaska u inostranstvo, radi neke vece zarade itd. Ali posto Taj isti Saturn ima 0* sa Marsom (hrabrost) ti ces sve to pregurati....:)

Ehe:D nadam se da me niko nece sada kamenovati. Dobila sam inspiraciju i morala sam ovo da nakuckam.:blush-anim-cl: :buketzadame:
moram reci da sam odusevljena, volim ovakav pristup astrologiji!!!!!
Sve pohvale, ovo je odlicno!!!

Fenix desnjak sam, mada se dobro snalazim i sa levom!!
Sad nesto razmisljam, mozda sam ovaj moj chart trebala da stavim u karmicku...:(

Enemy:muerte:-samo po potrebi, kad iscrpim ostala sredstva:D

Petkana
11-12-2007, 21:00
Evo i ja da probam Cor. Vladari tvog Asc. Mars i Pluton su u 12.kuci Mars u 12.kuci nema snagu . A jos ga tu ogranicava i Saturn.Kad hoces u neku akciju da krenes sve neke prepreke, i uvek sa nekom zadrskom.Neznam da li se osamljujes, mislim da samoca nije dobra za tebe, jer moze da te odvuce u depresije .Da li imas fobije ,pitam zbog Plutona u 12.
Tvoja Venera u Biku je lepa i ona zeli da mazi,pazi i da joj se tepa ,ugadja ,da joj se kupuju pokloni. Ali tebe privlace "opasni momci " koji to ne umeju da ti pruze pa tu nastane problem.Lepe veze bi trebala da imas sa momcima u simbolici Jupitera ( strancima,obrazovanim momcima,teniserima) jer je tvoja Venera u trigonu sa Ju. A ako gledas Veneru kao vladara 7.kuce onda ona nije dobro postavljena jer se nalazi u 6. a to je 12.(tajne ,Gubitak) od sedme. A plus toga napadnuta je od Marsa i Saturna iz 12. Bas sam se nalupala.

fenix7
11-12-2007, 21:11
[quote=Cor Serpentis;46836]Fenix desnjak sam, mada se dobro snalazim i sa levom!!
Sad nesto razmisljam, mozda sam ovaj moj chart trebala da stavim u karmicku...:(

pretpostavio sam, ali kako se znaš služiti i lijevom rukom znači da si iz prošlog života došla kao ljevak! :)

tu je sasvim OK;)

Merkur
11-12-2007, 21:21
moram reci da sam odusevljena, volim ovakav pristup astrologiji!!!!!
Sve pohvale, ovo je odlicno!!!
Hvala:air_kiss:
Nego, ima li sve to nekog smisla ili sam promasila pricu?:eam:

Little Warrior
11-12-2007, 21:25
[quote=Cor Serpentis;46836]Fenix desnjak sam, mada se dobro snalazim i sa levom!!
Sad nesto razmisljam, mozda sam ovaj moj chart trebala da stavim u karmicku...

pretpostavio sam, ali kako se znaš služiti i lijevom rukom znači da si iz prošlog života došla kao ljevak! :)

tu je sasvim OK;)

Vidis ovo su novi momenti za mene, obozavam detalje i u astrologiji, a ne samo ono sto pise po knjigama(sitnice ovog tipa su ono sto mi nedostaje)
Hvala Fenix:angel1:

Znam da ovde nije tema za karmicku astrologiju, ali ako neko ima teoriju sta sam to mogla uraditi neka napise sta misli

Petkana je bila u pravu za ovo da mi treba sto godina da se pokrenem
A cesto kao da mi vetar duva u prsa, vidim ja tu 12. kucu, dobro je koliko bi moglo da bude lose-al ja znam simboliku pa popravljam koliko se popraviti moze

Hvala:air_kiss:
Nego, ima li sve to nekog smisla ili sam promasila pricu?:eam:
nisi promasila pricu
Ja ne mogu sa svakim da se sprijateljim, al kada se sprijateljim to je onda stvarno nesto posebno
Odusevilo me na koji si nacin ti ovo videla, tj kojim si putem dosla do ovoga!!!

princess
12-12-2007, 10:22
Cor nabacacu po nesto,kad stignem vise....
Za zdravlje bih dodala da bi moglo biti problema i sa hormonima u kanijim godinama,Stitna zlezda osetljiva a sve zbog nervoze i "takmicenja"...
Ogromnu energiju nosis u sebi ali cini mi se da ti je problem naci gde da je kanalises pa je drzis s vremena na vreme zakljucanui u podsvesti i bes zbog nemogucnosti da je izbacis iz sebe ispoljava ti se narocito pred spavanje...Obrati paznju i na svoje snove....
Sto se partnera tice,Mislim lep,situiran,hedonista,znace kako ce da te neguje....Ali nemoj ga gurati sa scene...Tesko je biti muskarac kraj zene koja "piski stojeci",toleranciju je vec neko spomenuo i mislim da na tome bi trebala raditi...
Takodje mislim da ti karmu nose deca,prvo dete narocito....
Leci tog svog mesecka kroz majcinstvo,nemoj se boriti sa uranom vec se sa njim stopi....majka koja je prijatelj pre svega.....

Lyra
12-12-2007, 10:30
Ej Princes, kako vidis to za karmu i dicu?
Ako ti nije tesko kad budes imala vrimena ti malkice pojasni (:

princess
12-12-2007, 12:00
Ej Princes, kako vidis to za karmu i dicu?
Ako ti nije tesko kad budes imala vrimena ti malkice pojasni (:

Lyrice draga,ne vidim ja;) nego pokusavam malo da iscitam sta to njena karta hoce da kaze simbolima astrologije....
Za karmicku nije bas da se razumem iskreno ali....evo nekih par knjiskih koje sam primenila i dosla do takvog zakljucka...
Kazu ne znam vise u kojoj knjizi sam to citala,ali kazu da dosta retro planeta ukazuje na "karmu" u natalu,lekcije koje bas mora proci.
Kod Cor nije samo to u pitanju vec ona ima i Ma kao vladar Asc retro u skorpiji u 12,ili ako gledas Pl opet retro u konjukciji sa vrhom 12.;)
Da ne zaboravimo retro Sa u 12 pa Ju i Ne takodje retro.
I naravno ovi silni 00 stepeni koji su nekako uvek na pocetku,nekako savladase ali bi i da se vrate na te lekcije da ih ne zaborave.....
E sad sto se dece tice....
5 kuca u Ovnu-Ma u 12 u skorpiji retro0retro Sa
Me u 5 180 ReTRO Sa u 12
A Mo koji je uvek majka,ili mi kada postanemo majke ili nase majke,ali majka svakako u 1 u 0 sa Ur.
Pa bi ja rekla da ce joj trudnoca doci iznenadno,gotovo da ce biti zatecena i uvek ce tam Ur provocirati Mo da pomisli da je tu kraj slobode koja mu je tako neophodna,kojoj bezuslovno tezi taj njen Mo0Ur u strelcu.
A to dete snasno i jogunasto,tvrdoglavo i jako,zeljno zivota vise nego drugi vrsnjaci ide u 180 sa njenom Ve vladarem 7,pa mozda ali samo mozda ona pomisli da joj ono oduzima ljubav partnera,ili pak ode u drugu krajnost pa sve svoje usmeri na dete a samog partnera prebaci u 12,jer njena 6 je ipak njegova partnerova 12.A njeno So u 7 nije da ne tezi dominaciji kao i ostatak natala uopsteno.
E sad da se vratim na onu pricu o kompromisima i ostalom.
Cor je strasno jaka zena....Gotovo da je nista ne moze ustabiliti do nje same.Ali ova njena Ve u sedistu 180 Ma u sedistu traga za jakim muskarcem,koji ce je "vezati"najdubljom,gotovo patoloskom emocijom,ljubav do smrti i sve ostalo sto tu Ve od Ma privlaci.Snaga,dubina,moc,pripadnost i sl.
I to ce da dobije od svog sina(ljubi ga majka) i tek tada shvatiti i savladati sebe i svoj natal i svoj zivot.
I tada ce ziveti ovaj Mo0Ur jer ce tada ziveti Ur u pravom smislu.
Bice tu muke ali eto astrologija je moze dosta uputiti jer mlada je jos.
Eto tako sam ja to sve povezala.
Iskusniji neka me isprave.A Cor ce znati najbolje ima li sve to smisla.

Little Warrior
12-12-2007, 13:48
Princess ovo je odlicno
Ja se izuzetno plasim da ne izgubim svoju slobodu i zato imam averziju ka braku, mogla bih se udati samo ako sretnem muskarca koji je jaci od mene a u isto vreme je tolerantan i spreman da voli
Takodje u obzir dolazi brak samo sa osobom koja obozava zivotinje, pse lutalice narocito(ko je prema njima indiferentan i ne voli ih treba da me zaobidje, to je cesto bio faktor svadja i razilazenja kod mene)

Takodje mi je potrebno da ima fleksibilan stav prema sexy, jer ja ne verujem u stav da su ljudi monogamna bica
to je onaj fazon: u braku smo 15 godina a ja nisam pogledala ni jednog tipa, a on ni jednu zenu-to je meni smesno-ne verujem u to
al to sto ja trazim ne raste na drvetu

Za decu takodje, interesantno je da se svaki moj mladic(iako mozda pre mene nije imao dugu vezu niti razmisljao o deci) hteo da me zeni i da mi pravi decu posle dva meseca veze-izgleda da bas privlacim ono od cega mi se dize kosa na glavi
Da zaista se plasim da ce me dete vezati-a ja sam avanturista ne mogu bez adrenalina, ne mogu da nesto moram(ne prihvatam proklamovane vrednosti i ne radim nesto jer to svi rade)
Izgubicu sebe-znas to je ono ti hoces da otputujes negde i da vidis indiju na primer ili neku daleku zemlju, a ne mozes zbog porodicnih obaveza-naravno da nije dete krivo-ali ja bih posle par godina bila potpuno prazna-POTPUNO:(
Princess hvala ti puno na tumacenju
Npr onaj deo o problemu izmejdu partnera i deteta je veoma lepo zapazanje!!
Ajoj karmicka deca, ako budu ko sto jam ja bila -na...la sam:)

Lyra
12-12-2007, 14:27
:4hug:Ej Princes, punoo ti hvala sto si mi pomogla i objasnila stvari...Zanimljivo nema sta. Nadam da se da te nisam namucila puno...opet kazem, bilo mi zanimljivo pa mi se upalila lampica...

A ti Cor, bas si neka neobicna zena :thumbsup:...

Little Warrior
12-12-2007, 14:31
:4hug:Ej Princes, punoo ti hvala sto si mi pomogla i objasnila stvari...Zanimljivo nema sta. Nadam da se da te nisam namucila puno...opet kazem, bilo mi zanimljivo pa mi se upalila lampica...

Obija mi se o glavu neobicnost:)
zali boze sto nisam musko
Bolje bih se snasla:)

A tek porodicni ruckovi
Znate ono svi se smeskaju
gledamo slike sa mora svi porodicno(jer se tako radi) i sve je tako lepo i idilicno(pitaju te hoces rebro il podkolenicu od jadne zaklane zivotinje)
Ili odem na slavu, kao divno slavi se, a niko se bogu nije pomolio u zivotu
Evo nakostresila sam se:boxed:

eto takva sam
a sad vi tumacite:o

princess
12-12-2007, 14:39
Obija mi se o glavu neobicnost:)
zali boze sto nisam musko
Bolje bih se snasla:)
:4hug:bice sve super.Divlja u srcu i dusi...
Cor nije cak ni toliki problem u tvojim neobicnostima,ljudi se zaista plase takvih ljudi,tako da ti nije lako.Kvaka je samo da se ti pomoiris u sebi,da ti prihvatis sve te neobicnosti i izvuces najbolje za sebe iz njih.
Astrologija ti na tom putu moze dosta pomoci jer leci tvoju dusu i otkriva ti tvoje tajne.
Pokusaj da negativnu energiju kanalises kroz pravi kanal jer ce se u suprotnom okrenuti protiv tebe i odraziti ti se na zdravlje.
Ostalo ce sve biti ok.

Lyirice u sveko doba draga.Tu smo da ucimo jedni od drugih;)

Little Warrior
12-12-2007, 14:48
Hvala princess,
trudim se da negativnu energiju izbacim tako sto nista ne zadrzavam u sebi
jer nije poenta ne ispoljavati svoju negativnu energiju(one fore-budi miran u svom telu)
Fora je da ni jedna iskra negativnosti ne zaigra u tebi
a ne da ti pucas a kao miran si
Ja to obicno kroz reci
Kad mi se dere derem se(to je pravi izraz)
kad imam nesto da kazem-kazem
Svaki put kad progutam ono sto hocu da kazem ja dobijem upalu grla i bronhitis-zivota mi!!!
Kiss za tebe sto imas strpljenja da gledas moj chart:)

Enemy: tolko je cepa nesto iznutra da je opasna za okolinu, posebno za buduceg muza sazaljevam sluchaj.

:)

Fenix:desno koljeno i lijevi jajnik, prloblemi se javljaju i u malom trbuhu tj. kroz povredu emocija gdje ćeš i sama biti kriva za neke događaje!

Desno koleno i levi jajnik, 5 godina kasnije, amin!

Fenix:od 35 god života pripaziš na pojačane bolove kroz lumbalnu i vratnu kralježnicu!

Vec od 26....al pogodak je pogodak :)

Merkur: ......Medjutim, Saturn u Skorpiji (novi pocetak) u dvanaestoj kuci (zabrinutost) pa 180* sa Venerom (ljubav, partner), mozda dodje do nekih nesuglasica, zbog eventualnog odlaska u inostranstvo, radi neke vece zarade itd. Ali posto Taj isti Saturn ima 0* sa Marsom (hrabrost) ti ces sve to pregurati....

Desilo se na leto 2010. Bravo Merkur!!

Za zdravlje bih dodala da bi moglo biti problema i sa hormonima u kanijim godinama,Stitna zlezda osetljiva a sve zbog nervoze i "takmicenja"...
Ogromnu energiju nosis u sebi ali cini mi se da ti je problem naci gde da je kanalises pa je drzis s vremena na vreme zakljucanui u podsvesti i bes zbog nemogucnosti da je izbacis iz sebe ispoljava ti se narocito pred spavanje...Obrati paznju i na svoje snove....

:) bravo!

Vreme me je demantovalo Ovo su tumacenja koja su se ostvarila :)
Druga nemam sacuvana

mikica
04-03-2012, 02:48
Rodjena si na isti dan ko i moj tata 16.5 :) a moja si generacija...
Merkur je zaista vrhunski odradila sve,inace kad sam tek dosla ona je bila prvi clan s kojim sam se susrela pomogla mi je oko karte itd...Veliki pozdrav za nju ako navrati nekad...
znaci otisla si vani.....

za stitnu mogu ti reci mama koja je isto bik,ima probleme,al ona ima sad 50....mada opet nije ni to mjerilo,drugarica koja je asc bik je isto imala probleme sa stitnom,operisala je sad je ok,sve od stresa....

Little Warrior
04-03-2012, 02:52
Otisla i vratila se ...rusija (mesec uran, a rusi su vodolija)...ne mogu ja iz prvog puta :)

jako je zanimljivo sa strane pogledati stara tumacenja i videti istinu...:)

Saturn
04-03-2012, 16:56
http://img223.imageshack.us/img223/4030/astrow2gw01fdasdsadasdsmi9.th.gif (http://img223.imageshack.us/my.php?image=astrow2gw01fdasdsadasdsmi9.gif)

Lej.. tolko je nesigurna, i tolko je cepa nesto iznutra da je opasna za okolinu, posebno za buduceg muza sazaljevam sluchaj.

Ova Osoba (cor) mi je postala Draga, znam da je ovo citala sto cu postaviti ali svejedno joj preporucujem opet, naravno, sto ce tokom "celog" zivota morati da prati kretanje Marsa i Plutona koji su Sedistu jer je tu i Saturn koji vrsi Karmicki uticaj u vidu slabe konfrotacije sa samom sobom, u stvari, sa osecanjima koja su izrazena ali i utvrdjena u smislu da se sa istim treba zabaviti bas zato sto to Saturn i zahteva od nje "danas".......dobro, da joj objasnjavam sad nesto sto ona vec zna (primeti se), neka opet procita ovu knjigu koju cu postaviti, jer knjiga istinski podkrepljuje to sto su Itinski Saturn i Mars, a kod nje dodatno i Pluton, a sve sa tim da je ona Bik sa Skorpijom na AC....suprotnosti!

SATURN I MARS U 12 KUCI (http://dc180.4shared.com/download/g5wxofxq/50_Saturn_i_Mars_u_12_kuci.pdf?tsid=20120304-153740-30cb2488)

Little Warrior
04-03-2012, 17:03
Ova Osoba (cor) mi je postala Draga, znam da je ovo citala sto cu postaviti ali svejedno joj preporucujem opet, naravno, sto ce tokom "celog" zivota morati da prati kretanje Marsa i Plutona koji su Sedistu jer je tu i Saturn koji vrsi Karmicki uticaj u vidu slabe konfrotacije sa samom sobom, u stvari, sa osecanjima koja su izrazena ali i utvrdjena u smislu da se sa istim treba zabaviti bas zato sto to Saturn i zahteva od nje "danas".......dobro, da joj objasnjavam sad nesto sto ona vec zna (primeti se), neka opet procita ovu knjigu koju cu postaviti, jer knjiga istinski podkrepljuje to sto su Itinski Saturn i Mars, a kod nje dodatno i Pluton!

SATURN I MARS U 12 KUCI (http://dc180.4shared.com/download/g5wxofxq/50_Saturn_i_Mars_u_12_kuci.pdf?tsid=20120304-153740-30cb2488)

Saturne, Saturne stari vraze...:) Moje postovanje!

Neverovatan sinhronicitet...upravo sam citala taj tekst i preslusavam stara(saturn) Imsiragiceva predavanja!!!!!! :)

Ja jos nisam ni svesna koliko toga taj saturn, oko koga se igraju pluton i mars u 12, nosi u sebi...i sta nosi.

Imam nameru da postavim tumacenje svog horoskopa kroz direkciju, gde se vide jasni dogadjaji u simbolici marsa, saturna i plutona..
Mislim da ce biti zanimljivo :)

cmokic78
04-03-2012, 17:11
Jaoj to bi bilo super!

Saturn
04-03-2012, 17:30
Saturne, Saturne stari vraze...:) Moje postovanje!

Neverovatan sinhronicitet...upravo sam citala taj tekst i preslusavam stara(saturn) Imsiragiceva predavanja!!!!!! :)

Ja jos nisam ni svesna koliko toga taj saturn, oko koga se igraju pluton i mars u 12, nosi u sebi...i sta nosi.

Imam nameru da postavim tumacenje svog horoskopa kroz direkciju, gde se vide jasni dogadjaji u simbolici marsa, saturna i plutona..
Mislim da ce biti zanimljivo :)

Imsiragica Postujem i njegovo misljenje pa i knjige (makar za sad ako cemo da pogledamo da je Srbija jos ne popunjena onim pravim Astro knjigama), a neznam, mozda si se setila kad sam te zamolio za natal da ga prekopiram pre koji mesec, a tvoj natal kad se gleda, kad se tumaci, kad se objasnjava....makar po meni, se dobije dojam da mu nema kraja, u stvari, kao da ne postoji "zato" u njemu, kao da sili da ides u krajnost pa i samog Astrologa ce da iscrpi dok ti tumaci a iscrpice ga samo zato jer, rekoh gore, nema mu kraja i onog tipicnog "zato"!

Sigurno ces se pitati? A zasto sam ti opet postavio ovu knjigu da je procitas?! Pa po mojem vidjenju tvojeg natala, jednostavno osoba koja je pod uticajem ovog aspekta (znaci ti) ce lakse da se snadje sa svim sto je snalazi u dubini (skorpija je i silna dubina, misticna, zahtevna...) sebe, jer istinski ti prozivljavas al ne usudjujes se da odes u to skorpionsko i odkrijes svoje "zato" (12 polje) koje ce te smiriti i potvrditi razlog tvog postojanja danas!
E sad, kad vidim tvog Plutona...istinski tvoja podsvest pomocu drugih moze da ti da sve to za cim tragas u sebi, logicno, sve mora da bude obavieno tajnom, sve mora da bude u strogoj tisini tebe kako bi mogla da opipas puls i utvrdis sve sto ti smeta otvorenih ociju!
Znas kako Cor, citajuci knjigu koju sam ti postavio, makar meni daje do znanja da ulaganje energije a ne opravdavati sebi ulozeno moze kasnije siliti osobu ovog aspekta da ide u potragu polovicnu a hoce tako jer istinski sve sto se pod ovim aspektom ne dovrsi postavice ne dovrseno iza ledja istoj pa tako kad dodjes do odredjenog stepena da vise ne budes mogla da vudes toliki teret, bice iskazana tako negativno, silno negativno ce da izadje iz tebe da ces biti nemocna ista da preduzmes protiv te bujice koja je se kulmnirala u tebi!

Zato ti onako kao coveku savetujem, da ako nesto zapocnes, pokusaj to da dovrsis ma o cemu da se radi...jer primetices u knjizi, da su to ljudi velicanstveni, da su ljudi od ideje, da su ljudi od angazmana itd....pa onda zasto da ne iskoristis potencijal koji "vec" posedujes!

Jos nesto ovaj aspekt ne voli nikako...skupljanje negativnih ljudi oko sebe, skupljanje ljudi koji nista lepo u zivptu ne vide, kojima je casa uvek poluprazna pa odatle te upozoravam onako ljudski jer Bik si u Znaku, da se takvih klonis!

Eto, ovo su do nekle razlozi sto te vracam na vec procitano, a ti vidi sama kako ces i sta dalje...pazi, moraces sama, jer taj aspekt i to trazi, al u smislu preradjivanja informacija bez pomoci drugih! Drugi su tu da ti ukazu (mozda ako ih pitas) a dalje ces morati sama...a da, i nikako tudje savete ako ih nisi pitala, samo svoje, to je Skorpija ;)

Oprosti, malo sam isao u smisao pisanja pa sam oduzio hehehe ;)

Little Warrior
04-03-2012, 17:42
Postovani Saturne (ja ne znam kako da se drugacije saturnu obratim) :)

Tvoja analiza je jako, jako, jakooo dobra!
Sto se moje karte tice, slobodno je prekopiraj, nemam nista protiv cak sta vise, bice mi drago...
Zato ti onako kao coveku savetujem, da ako nesto zapocnes, pokusaj to da dobrsis ma o cemu da se radi...jer primetices u knjizi, da su to ljudi velicanstveni, da su ljudi od ideje, da su ljudi od angazmana itd....pa onda zasto da ne iskoristis potencijal koji "vec" posedujes!

U ovom delu si ubo u srz problema ;)
Mnogostruka sam, a opet ne znam za sredinu.
Tesko krecem, lako sa puta skrecem :)
Dok se motorce sa mojim 12. poljem upali, cesto bude da su vozovi prosli.

.pazi, moraces sama, jer taj aspekt i to trazi, al u smislu preradjivanja informacija bez pomoci drugih! Drugi su tu da ti ukazu (mozda ako ih pitas) a dalje ces morati sama...a da, i nikako tudje savete, samo svoje, to je Skorpija

O, da, vracas me na staru lekciju. Koju bih rado zaboravila, a taj ispit nikada nisam polozila.
Biti strpljiv, slusati sebe, umiriti se, primiriti. OSLUSKIVATI, OSECATI NA VRHOVIMA PRSTIJU-SLUSATI SEBE!

Jos nesto ovaj aspekt ne voli nikako...skupljanje negativnih ljudi oko sebe, skupljanje ljudi koji nista lepo u zivptu ne vide, kojima je casa uvek poluprazna pa odatle te upozoravam onako ljudski jer Bik si u Znaku, da se takvih klonis!

Naravno, primljeno k' znanju.
Nisu problem negativci i crnjaci. Problem su "praznjaci"
Sa kime da se druzi mars i saturn u 12 u sco?
Vecina ga nece, oni sto ga hoce, on njih nece.
OVo je slika samoce jer nisu problem crnjaci, problem su oni prazni, sto zvece, sto traze dobrotu a nisu dinara dali nekom dekici sto hleba nema da jede ili bacili kosti psu.
To boli mog saturna i marsa u 12...
Znas na sta mi to lici...sve moje u 12?

Na "pogledaj dom svoj andjele (12) i skini paucinu(12)s' ociju...videces prizore potresne, videces nesrecne i bolesne, videces cemer(mars) smrt (pluton) i jad (saturn)"...

Mnogi misle da su saturn mars i pluton u sco surovi. A ja kazem da vise surovost ne mogu da gledam, prema slabijima...

Sad sam ja bila opsirna, al gde da kazem sta mislim kad me niko ne razume?!

Saturn
04-03-2012, 18:08
Dopade mi se ovo "praznjaci"...vidis? Razumes li sad?!

A ovo sto si napisala u recenici "Vecina ga nece....., znas kako, kontrolu moras da razvijes, pazi, napisao sam "moras" bas zato sto je taj aspekt i "nezavisan" (skorpija), tacnije, hoce da nezavisno deluje pa stim i osoba pod njim ce biti isto nezavisna u svemu, sto opet nagovestava (vraticu te na pocetak), da "nesmes" polovicno nista, uvek moras do kraja ma kako da izgleda sve na kraju jer Skorpija hoce da oseti i razume sve sto je u dubini snalazi a ona je tebi u 12tom polju pa izvoli...bol kad shvatis da boli, automatski to isto prestaje da bude i bolna tacka vise jer si odkrila ;)

Zanimljivo je koliko paznje privlacis, u stvari, koliko harizme mozes da imas sa ovim aspektom bas zato sto sve razumes i svakome ces izaci u susret, u ostalom, ovaj Aspekt i tera ljude u prvi plan da izbiju jer 12ta je i prva pre prve ;)

Cor, dovrsavaj sve zapoceto do kraja ma o cemu da je rec (nece biti strasno unopste jer te plasi sto neznas ishod, 12 je i riblja zar ne ;) ), Saturn je u Skorpiji a Saturn je Bog koji od Coveka Hoce i zahteva na "licnom planu", znaci, zahteva od tebe da u sebe udjes i pokrenes tu regeneraciju (saturn u 12 pre prve gde se radjamo) a sto vise budes u bolu sazrevala, mislim, bolu razumevanja drugih itd omasices sebe samu a opet ti napominjem, saturn je planeta koja NAS prestavlja u Natalu a ne zlo koje je moguce pa zato i jeste iza 1 kuce kod tebe! Saturn je ono sto smo mi istinski a kad to odkrijemo isto ce prestati da bude ono sto smo mislili do skora da je bilo!

Razumes ti dosta toga, citao sam kao pises i kako tumacis itd a dali ti samu sebe razumes? E vidis, odatle ti rekoh, cuvaj se ljudi kojima je casa poluprazna ;), pokusaj da budes Bik, jer Bik ti je dat kao Zemljani da bi SEBE shvatila a ne Druge, Bik je licnost koja izvodi do kraja po cenu svega ali SAMOSTALNO ;)

lili
04-03-2012, 18:28
izvinjavam se sto upadam u sred ovih stvarno lepih objasnjenja njene impresivene 12 kuce,mene asocira kao da voli da slusa hevi metal ili pank,hard rock..to je veoma jaka unutrasnja energija..,:)..

Saturn
04-03-2012, 18:54
izvinjavam se sto upadam u sred ovih stvarno lepih objasnjenja njene impresivene 12 kuce,mene asocira kao da voli da slusa hevi metal ili pank,hard rock..to je veoma jaka unutrasnja energija..,:)..

Ne upadas u opste, cak po meni gledano, dobro si i dosla :)

Istina je sto si napisala, a da voli tako nesto nije razlog sto je ljubav prema Hevi Metalu u pitanju, nego, to je Skrivena Ljubav (12) prema Krajnostima (12), u stvari, prema tim dubinama emocije (skorpija) koju zeli da opravda i dodirne (bik-krajnost), silna energija negde mora da izadje i da se pokusa ispoljiti a to je moguce samo na vidljiv i culan nacin...moram da osetim!
E vidis, sad kad se bolje pogleda samo 12ta kuca...ona nikako nebi smela u opijate bilo koje vrste (12-riba analog sa skorpijom), jer ovaj aspekt kako tera osobu da ide da dovrsava to sto oseca tako ce i da napravi od nje ovisnika i to neprimetno (12) od stvari koje je, gore sam opisao, nesme da ostavi ne dovrseno! Tu lezi ono sto sam joj savetovao....zavrsavaj sve cega se prihvatis jer tu u zavrsnici je spas (saturn) i sve sto joj treba da rasvetli i krene u nove pohode!
Dosta je poslova sa kojim bi ona mogla da se bavi, a po najvise u vezi ili sprezi njenog znaka da budu i to materijalne prirode i opipljive, znaci Bik, a nikako nesto i vanculno, jer u vanculnom ona nece naci kraj bas zato sto vanculno i jeste vanculno iz razloga sto kraj ne postoji a to ce dobro doci njenoj 12 u losem smislu jer ce teziti opravdanjima (bik) i objasnjenjima (skorpija) kojih tako lako nece naci jer ona je Bik ma kakav podznak i njen natal Bio.

Toliko za sad a vi nastavite...

Little Warrior
04-03-2012, 19:08
hoce da nezavisno deluje pa stim i osoba pod njim ce biti isto nezavisna u svemu, sto opet nagovestava (vraticu te na pocetak), da "nesmes" polovicno nista, uvek moras do kraja ma kako da izgleda sve na kraju jer Skorpija hoce da oseti i razume sve sto je u dubini snalazi a ona je tebi u 12tom polju pa izvoli...bol kad shvatis da boli, automatski to isto prestaje da bude i bolna tacka vise jer si odkrila

O, da, tacno! Nije ovo tolika potreba za nezavisnoscu, koliko je potreba da se NE ZAVISI!
Otuda strah od pravljenja kompromisa, a zivot je takav da se kompromisi moraju praviti.

Cor, dovrsavaj sve zapoceto do kraja ma o cemu da je rec (nece biti strasno unopste jer te plasi sto neznas ishod, 12 je i riblja zar ne

Prijatelju, vec tri sata sedim na stolici, znam da moram da krenem da se spremam i NE MOGU! :D Evo, pitaj me sta me koci, ne znam...
To ti je kao da si rekao nekome ko se plasi vode:"aj zaroni"
No kad zagusti, mora se...

Znaci Saturne, dajes mi savet" u se i u svoje kljuse" i da brinem o svom duuu.etu ? Mogla bih da pocnem.

Dobro pises, odlicno poznajes materiju, hvala ti na tumacenju!!

E vidis, sad kad se bolje pogleda samo 12ta kuca...ona nikako nebi smela u opijate bilo koje vrste (12-riba analog sa skorpijom), jer ovaj aspekt kako tera osobu da ide da dovrsava to sto oseca tako ce i da napravi od nje ovisnika i to neprimetno (12) od stvari koje je, gore sam opisao, nesme da ostavi ne dovrseno! Tu lezi ono sto sam joj savetovao....zavrsavaj sve cega se prihvatis jer tu u zavrsnici je spas (saturn) i sve sto joj treba da rasvetli i krene u nove pohode!

Ma ja sam totalno nevina po pitanju droga. Nikada nista nisam uzela. NI travu, a kamo li nesto jace. Alkohol ne konzumiram...plasim se povracanja, zato..
JEdino sto duvanim, a kad sam emotivno uzbudjena DUVANIM KO TURCIN :D

MUzika? Ne slusam hevi metal. Slusam Antonija Vivaldija. :)

Saturn
04-03-2012, 19:24
Znaci Saturne, dajes mi savet "u se i u svoje kljuse" i da brinem o svom duuu.etu ? Mogla bih da pocnem.

OVO SAM TRAZIO DA PROCITAM SVO VREME.....ti si cudo, kapiras podpuno samo kad hoces a sad kad je tako, POKRENI SE;)

Pozz :)

Ps: tu je zamka sto si malo pre napisala, "da me pitas zasto sedim a moram krenuti....." e vidis...bas kad osetis tako nesto ti idi u inat, jer to nije protiv sebe, nego to je protiv toga stoce te kasnije stici u vidu naboja ;)
A za droge itd...nisam pomislio nista lose, nego samo sam se nadovezao na gospodjicino sto je napisala o Hevi Metalu itd ;)

donalea
04-03-2012, 19:29
jedna molba i za Cor i za Saturna,pisite sto vise na forumu,nije bitno o cemu,iz vasih postova moze Mnogo da se nauci

Little Warrior
04-03-2012, 19:37
OVO SAM TRAZIO DA PROCITAM SVO VREME.....ti si cudo, kapiras podpuno samo kad hoces a sad kad je tako, POKRENI SE;)

Pozz :)

Ps: tu je zamka sto si malo pre napisala, "da me pitas zasto sedim a moram krenuti....." e vidis...bas kad osetis tako nesto ti idi u inat, jer to nije protiv sebe, nego to je protiv toga stoce te kasnije stici u vidu naboja ;)
A za droge itd...nisam pomislio nista lose, nego samo sam se nadovezao na gospodjicino sto je napisala o Hevi Metalu itd ;)

Ma niko nije ni pomislio da si pomislio lose!:)

Evo sad upravo ustajem, cim otkucam ovo, susim kosu i pravac u prodavnicu (hahahh to je pohod za mene, ko da idem u osvajanje tvrdjave)
I hvala ti sto mi vracas samopouzdanje!!!

jedna molba i za Cor i za Saturna,pisite sto vise na forumu,nije bitno o cemu,iz vasih postova moze Mnogo da se nauci

hvala :)

Saturn
04-03-2012, 19:44
Citiram sebe sad opet........bas kad osetis tako nesto ti idi u inat, jer to nije protiv sebe, nego to je protiv toga stoce te kasnije stici u vidu naboja ;)

Seti se ovog cesto ;)

Little Warrior
04-03-2012, 20:42
Citiram sebe sad opet........bas kad osetis tako nesto ti idi u inat, jer to nije protiv sebe, nego to je protiv toga stoce te kasnije stici u vidu naboja ;)

Seti se ovog cesto ;)

U inat, pa drugacije ni ne umem. Sto mars i saturn jesu.

Neki ljudi rade na 'zelim da budem najbolji", "zelim da sam u centru paznje"
Neki rade na normalne porive i zelje.
Ja radim na inat :)

Ovo prepisujem, lepim na zid, da se zna! Ponavljanje je majka znanja!

Tako kad se usporim a puna sam energije (mars u 12) dobijem migrenu (mars na asc.)

mandrak-21
04-03-2012, 20:58
Mnogi misle da su saturn mars i pluton u sco surovi. A ja kazem da vise surovost ne mogu da gledam, prema slabijima...

imam slicnu sliku u svom natalu(ali malo ko moze naci ''slicnost'')
mars u skorpiji jeste surov ali prema onima koji su surovi prema slabijima od sebe........a kada se surovost moze pripisati marsu ?????- mars moze biti surov samo kada je sam slab u natalu (hitler) i slicni slabi mars........njegov recimo mars u biku u 7 polju(vaga) i 90 sa opet slabim saturnom iz lava

Zumbulcic
04-03-2012, 21:09

I kod mene su Saturn i Mars u sco,doduse u 6. kuci,a Pluton je na 29 stepenu vage,skoro pa i on u sco.

Mnogi su me ocrnili kad su ovo videli,a ja stvarno ne kapiram zasto :(

mandrak-21
04-03-2012, 21:13

I kod mene su Saturn i Mars u sco,doduse u 6. kuci,a Pluton je na 29 stepenu vage,skoro pa i on u sco.

Mnogi su me ocrnili kad su ovo videli,a ja stvarno ne kapiram zasto :(
povrsni su eto zasto!!!!

Little Warrior
04-03-2012, 21:18
mars u skorpiji jeste surov ali prema onima koji su surovi prema slabijima od sebe........a kada se surovost moze pripisati marsu ?????- mars moze biti surov samo kada je sam slab u natalu (hitler) i slicni slabi mars........njegov recimo mars u biku u 7 polju(vaga) i 90 sa opet slabim saturnom iz lava

Bravo! Upravo su tu greske "astrologije"
Ovo astrologija je stavljeno pod navodnike zato sto astrologija ne gresi, grese astrolozi.
Fantasticno definisano:"Mars u skorpiji je surov prema onima koji su surovi prema slabijima od sebe" Svaka cast Mandrace !!! Naravno izuzetaka ima od ovog pravila, ali izuzetci pravila potvrdjuju!

Da sam milijarder ja bih bila Betmen. Ne zajebavam se. Betmen i Robin Hud. Imala bih sredstava da se surovim ljudima userem u zivot.

Pri tom ne mislim na sirotinju koja leba nema da jede..

Mnogi su me ocrnili kad su ovo videli,a ja stvarno ne kapiram zasto

Zato sto postoji osnovni postulat astrologije: sve u meni jednako je onom oko mene.
Tj ono sto sam ja psiholoski, objektivno mi se desava.

A pogresno se tumace te planete...najverovatnije zato.

povrsni su eto zasto!!!!

AMIN!

cmokic78
04-03-2012, 21:38
Mene ova tvoja Sa/Ma konj iskljucivo asocira na odsecnost u komunikaciji da ne das na sebe. Kaze Petkovic da je to i afinitet prema starijim muskarcima ;)
Inace ovu konjukciju u Skorpiji ima i Mel Gibson

Little Warrior
04-03-2012, 21:45
Mene ova tvoja Sa/Ma konj iskljucivo asocira na odsecnost u komunikaciji da ne das na sebe. Kaze Petkovic da je to i afinitet prema starijim muskarcima ;)

Jok bre, kakvi stariji, od njih nema selameta :D
Samo i iskljucivo mladji :) al konkurs je zatvoren posto sam udata :D

Naravno odsecnost posto je saturn vladar 3. polja sto je licni merkur.
A kakav je to moj licni merkur ako sa polozajem u sco i sendvicu izmedju plutona i marsa nije odsecan.

Na sebe nikada nisam davala.
Ne dam da mi kroje kako cu se oblaciti, kako cu govoriti, kojim cu putem ici.
Ne dam da mi odredjuju kad se treba puciti, kad smejati, kad keziti, kad izbaciti a kad uvuci sise.

Drzim se one stare dobre, "Gde god da masa ide, idi u suprotnom pravcu"...

to je sve doslo od marsa, saturna i plutona iz 12 u sco.

12 je individualno nesvesno, 10 kolektivno nesvesno. (jer je 11. polje kolektiv pa je 10 dvanaesto od 11)
Kad je 12 jako (dakle, ne puno polje, nego jako polje, sto je razlika) nema tu mesta da vas vuku struje. Tu se ide po svom.

A skorpion ne voli obicne ljude, decu, porodicne ruckove i uzgajanje biljaka...ne voli obicnost. Logicno je, jer je tu mesec u padu, venera u izgonu..
Skorpion voli da se vrti, da se menja, adrenalin, visu svrhu (uran egzaltiran)

silver006
04-03-2012, 21:52
Ne dam da mi odredjuju kad se treba puciti, kad smejati, kad keziti, kad izbaciti a kad uvuci sise.

Ja nikako da shvatim koji aspekti u mom natalu ukazuju na to??????

Little Warrior
04-03-2012, 21:55
Ja nikako da shvatim koji aspekti u mom natalu ukazuju na to??????

Aj tri puta pogadjaj :D Ima da te bijem, kako bre ne znas :D

silver006
04-03-2012, 21:56
Aj tri puta pogadjaj :D Ima da te bijem, kako bre ne znas :D
Mozda iz trigona ur-sa-ma??

cmokic78
04-03-2012, 21:58
Cor tvoja je tema puna fenomenalne astro diskusije .... zadovoljstvo je citati!

Little Warrior
04-03-2012, 22:01
Mozda iz trigona ur-sa-ma??

A uran je gde? U prvom polju.
A sta je prvo polje? MI sami.
A uran? Uran je KONTRA. Podrzan od marsa (akcija) i saturna trigonom (kvalitet) u vagi (dakle u javnim odnosima)...U prevodu ti si fazon: "u sali pa privali" :D

Da, iz tog trigona ali samo zato jer je uran u 1. polju!

Cor tvoja je tema puna fenomenalne astro diskusije .... zadovoljstvo je citati!

Hvala :)
Iskreno falile su mi astro diskusije...

silver006
04-03-2012, 22:04
A uran je gde? U prvom polju.
A sta je prvo polje? MI sami.
A uran? Uran je KONTRA. Podrzan od marsa (akcija) i saturna trigonom (kvalitet) u vagi (dakle u javnim odnosima)...U prevodu ti si fazon: "u sali pa privali" :D

Da, iz tog trigona ali samo zato jer je uran u 1. polju!

Hvala

Iskreno falile su mi astro diskusije...

kad tebi fale diskusije ja imam sta da citam :)

Little Warrior
04-03-2012, 22:31
Tumacenje nekih aspekata iz mog natala:

"Omen est nomen"

Vladar 3. polja je ime, sa merkurom naravno.

3. polje pocinje na 29. stepenu (simbolika 12. polja)
vladar 3. polja je u 12. polju
Vladar 3. polja je na 12. stepenu (simbolika 12. polja)
Vladar 3. polja je retrogradan (simbolika 12. polja)
Merkur je u trigonu sa neptunom.(simbolika 12. polja, neptun je prirodni vladar 12)
To je 5 istih pokazatelja za ime.

MOje ime je atribut starogrcke boginje afrodite. One koja je rodjena iz morske (12) pene.
Ime je internacionalno (12. polje) i isto se izgovara na svim jezicima (to je ne samo zbog saturna u 12. koji je vladar 3. polja i merkura sa neptunom, nego i zbog urana koji je vladar ukljestene vodolije iz 3. polja)
Ime nije "domace", bilo bi da u 3. polju nije ukljestena vodolija.
Vladar uran (ukljestene vodolije iz 3. polja) je u strelcu pa je doneo internacionalno ime koje se isto izgovara na svim jezicima.(a internacionalno je i zbog konjunkcije sa mesecom koji je vladar 9. polja)

Poreklo.

Poreklo, genetika, sve su to mesec, saturn, vladar 4. polja...
Ja cu opisati kako se vidi gde sam rodjena.

Vladari 4. polja su jupiter i neptun, 4. polje je prazno.
I jupiter i neptun su u znaku jarca.
Jarac je planinsko podrucje.
Grad u kome sam rodjena nalazi se na padinama Sar Planine. (jarac) i na nadmorskoj visini izmedju 450 i 500 m nadmorske visine. (dakle skoro planinsko podrucje)

Na Turskom ime grada je Kalkandelen, sto u prevodu znaci "tamo gde boravi prodorna krv"
Kako se to vidi?
Vladari su u bliskim aspektima sa planetama iz 12 u skorpionu, a to su saturn, mars i pluton....gde dispozicijom i idu.
Da grad ima i tursko ime nije cudno, jer ove planete iz 12 i sco upravo o turskoj ili istoku govore.

Fizicki izgled

Asc u sco, vladar u konj. sa saturnom...
Veliki kontrast izmedju kose, koze i ociju. (zbog naglasenog sco, to obavezno donosi)
Oci su mi veoma tamne. Neki bi se ovde prevarili pa bi rekli da zbog konjunkcije meseca i urana u 1 imam svetle oci.
Medjutim MINORNI EGZAKTNI aspekti, jace deluju od NEEGZAKTNIH PTOLOMEJSKIH.
Za tamne oci zasluzan je egzaktan polukvadrat izmedju meseca i plutona.

TEORIJA DA SATURN SKRACUJE O, DA, SKRACUJE :D
Moja kicma je izrasla do 180 cm, ja do 165 :D
Nisam grbava ali imam krivu kicmu ...Sto je posledica odbijanja da jedem meso u periodu razvoja i manjka vitamina b6 i b12. (ja posssstiiiim hahahah sa ovim planetama u jarcu u 2. polju, biljojed sam)

Gradjena sam sportski, osim kad se ugojim:4lol:
Lako dobijam misicnu masu (mars na asc)
Imam izrazito koscate zglobove (vladar asc konjunkcija saturn)
Jedna sam od retkih zena koja ima sisu i kad je mrsava (to sam sa godinama dobila) :mogo: a to je zbog znaka bika...

Zbog skorpiona koji govori o urogenitalnom traktu, kada se gojim zbog nakupljanja (12) viska energije (ma u 12) gojim se oko tog dela tela, tj imam slaufe za spasavanje.

Ako je venera kosa, moja je venera u konjunkciji sa suncem na Algolu.
Algol tj gorgona ...pa svi manje vise znamo kako izgleda, zmije na glavi i te fore...

E tako original moja kosa izgleda, raste na gore :mad: i uvijena je.
Ne znam dal me iko osim rodjene majke zna sa takvom kosom
Venera je u opozciiji sa marsom i saturnom (pegla, fen) pa je moja uvek ravna...meni je nasla da se cupavi :mad: ima da zna gde joj je mesto...:cool:

Zaboravih da dodam...Saturn zaledi fizicki izgled u vremenu. Meni nece da prodaju cigarete na trafici, misle da sam maloletna, a mog muza zezaju da je pedofil, a on mladji skoro 2 god od mene... I nisam udata na papiru, ne zvao se tako moj uran u 1!!!!!!

Buby
04-03-2012, 23:16
Na sebe nikada nisam davala.
Kad je 12 jako (dakle, ne puno polje, nego jako polje, sto je razlika) nema tu mesta da vas vuku struje. Tu se ide po svom.

O, da, tacno! Nije ovo tolika potreba za nezavisnoscu, koliko je potreba da se NE ZAVISI!
Otuda strah od pravljenja kompromisa, a zivot je takav da se kompromisi moraju praviti.

Cor imas jako zanimljiv natal za ucenje/proucavanje i iako sam ja za vas :bebadeckic: ne mogu odoliti a da nesto ne pitam. Osjecam koliko ti je samostalnost i individualnost bitna ali tvoj Smc u Blizancima po meni prica drugu pricu u tvom 7-om polju! :o
On bas poziva na to da se pridruzis drustvu jer te privlaci postojanje bez formalnosti I mrzis ogranicenja. Ali bas zato sto imas jmc u Strijelcu ti jesi naucena na taj osjecaj slobode I odbijas zahtjeve drustva. Zadaca bi ovdje bila da se naucis na suradnju, drustvenost I takt. A sve to kroz komunikaciju…Pl180Me znas biti veoma ostra na rijecima, IIIk ima cak 3 vladara a vrh kuce sam Sa I to u Sco u XII. Smc u 7-oj kuci – prirodna kuca Vage - podrucje odnosa, partnerstva I suradnje. I sama postavka Sa180Ve potvrduje potrebu da trebas nauciti nesto iz partnerskih odnosa I veza a vladar Vk isto tako Ma180Ve. Sta kazes?
ps-vjerujem da to sve i sama znas ali vidim koprcas/nedas se! :D

Gloria
05-03-2012, 01:04

Ne bih generalizovala. Mora da postoje još neki aspekti koji ukazuju na nečiju surovost, ne samo slab mars. Eto ja sam vlasnica slabog marsa u vagi (hvala bogu što je tako) ali ne mogu za sebe da kažem da sam surova ili slaba. Šta više imam urodjenu empatiju prema drugima, i ako ne mogu da pomognem, ne odmažem...Slaba nisam, kako sam loša karmički, ako postoji prošli život, jako se dobro nosim sa životom i problemima. Mnogi bi osustali odavno, ja ne.

coca
05-03-2012, 10:03
Draga Cor,
dosta toga je vec napisano...
vidim da ti je karta zanimljiva.Recimo imas kvadrate kao aspekte samo sa MC-om..tebe pokrece akcija samo zarad tvojih visih ciljeva.(Ono sto licno ti smatras visim!)Nesto sto ti smatras da je neophodno ..Uran (konj mesec)u prvom-akcija, adrenalin.
Moja snajka ima ASC u skorp. sa marsom i saturnom na ASC...Mislim da imas duboku spoznaju sta je zivot, i bas zato se prepustas bujici...kao da znas da je sve vec "zacrtano"pa zasto truda?Antiprotivna svetu koji nije duhovno obrazovan.
Ocekujes srecu kroz 7 kucu,partnerstvo..ali (hiron je tu)pa si i na oprezu da te to ne zaboli.
5 polje je i plodnost, vl. mars retro...u skorpiji, pa jeste on u sedistu, al ti kao da strepis jer odlicno znas sta sve sobom nosi odgovornost za decu i majcinstvo.Uprkos svemu imas smisao za humor, i rado ga "primenjujes"da razgradis ozbiljnost kojom zivot okruzuje tebe i tvoje najblize.Ljubav nalazis u okruzenju komunikaciji i hedonizmu.

Sve najbolje
ps
Jesam nesto ubola:-)

Little Warrior
05-03-2012, 15:11
Draga Cor,
dosta toga je vec napisano...
vidim da ti je karta zanimljiva.Recimo imas kvadrate kao aspekte samo sa MC-om..tebe pokrece akcija samo zarad tvojih visih ciljeva.(Ono sto licno ti smatras visim!)Nesto sto ti smatras da je neophodno ..Uran (konj mesec)u prvom-akcija, adrenalin.
Moja snajka ima ASC u skorp. sa marsom i saturnom na ASC...Mislim da imas duboku spoznaju sta je zivot, i bas zato se prepustas bujici...kao da znas da je sve vec "zacrtano"pa zasto truda?Antiprotivna svetu koji nije duhovno obrazovan.
Ocekujes srecu kroz 7 kucu,partnerstvo..ali (hiron je tu)pa si i na oprezu da te to ne zaboli.
5 polje je i plodnost, vl. mars retro...u skorpiji, pa jeste on u sedistu, al ti kao da strepis jer odlicno znas sta sve sobom nosi odgovornost za decu i majcinstvo.Uprkos svemu imas smisao za humor, i rado ga "primenjujes"da razgradis ozbiljnost kojom zivot okruzuje tebe i tvoje najblize.Ljubav nalazis u okruzenju komunikaciji i hedonizmu.

Sve najbolje
ps
Jesam nesto ubola:-)

ubola si sve!!!

Na prethodna tumacenja sam se osvrnula tek nakon skoro 5 godina i neke stvari su mi bile fascinantne...jedva cekam da sve ovo citam za 5 godina ponovo :D :)

kanon
05-03-2012, 19:19
Eto necu dati nikakakav komentar na tvoju osobu, al na djelo hocu :) . Citam sve sto pises, bez obzira na temu. Zanimljivija si mi od Bukovskog:) :), i blesavija naravno.

Little Warrior
06-03-2012, 00:26
Eto necu dati nikakakav komentar na tvoju osobu, al na djelo hocu :) . Citam sve sto pises, bez obzira na temu. Zanimljivija si mi od Bukovskog:) :), i blesavija naravno.

BOze, kako je dobar osecaj :D rastem kao kvasac :). NEcu nista vise napisati, mrzim kad ispada da se slihtam, pa zato, inace bih.
Bas sam ponosna zbog tvog komentara!

Santijen
06-03-2012, 00:29
BOze, kako je dobar osecaj :D rastem kao kvasac :). NEcu nista vise napisati, mrzim kad ispada da se slihtam, pa zato, inace bih.
Bas sam ponosna zbog tvog komentara!

kad smo vec kod kvasca, ja bih rekla da se razumes i u kuvanje :p

Little Warrior
06-03-2012, 00:47
kad smo vec kod kvasca, ja bih rekla da se razumes i u kuvanje :p

Zasto me to pitas? :) :D

Santijen
06-03-2012, 00:55
Zasto me to pitas? :) :D

pa ono ms venera u biku u 6 kuci:)

Little Warrior
06-03-2012, 01:00
Da, ali je venera u konjunkciji sa vrhom 7. polja! Jer kada je jedna planeta na 5 stepeni(ili manje) od vrha sledeceg polja jace deluje na sledece polje.

Moj odgovor je da MRZIM DA KUVAM.

Ali ako ti kazem da mrzim da kuvam (kuvanje u meni izaziva takav nekontrolisani napad besa i agresije da ja to ne mogu opisati ) sta je onda vladar 7. polja u biku iz 6. polja konjunkcija na vrh 7. polja? :) malo vezbamo :)

mikica
06-03-2012, 01:02
Ja bih dodala i u ljepotu,sredjivanje,stil :)

kanon
06-03-2012, 01:03
Da, ali je venera u konjunkciji sa vrhom 7. polja! Jer kada je jedna planeta na 5 stepeni(ili manje) od vrha sledeceg polja jace deluje na sledece polje.

Ali ako ti kazem da mrzim da kuvam (kuvanje u meni izaziva takav nekontrolisani napad besa i agresije da ja to ne mogu opisati ) sta je onda vladar 7. polja u biku iz 6. polja konjunkcija na vrh 7. polja? :) malo vezbamo :)
Volis da ti kuhaju? U dobrom drustvu bi i skakavce jela. naravno ako izgledaju lijepo na tanjuru :) ?

Santijen
06-03-2012, 01:06

hahha ....uhh to sunce na algolu...pa onda se kuvanje prenosi na sedmo polje valjda...

Little Warrior
06-03-2012, 01:08
Ooo da :) Kuhinja u mom stanu sluzi da se tu sedi sa drustvom i duvani, purnja, laprda, toroce i tracari Tj sedim u kuhunji da ne bih osmudila ostatak stana :) Kao sto rekoh, skrorpion ne voli mesec (egzaltacija u biku) i ne voli veneru (sediste u biku) pa tako nece voleti obicne stvari (mesec, svakodnevno, spremanje hrane) i tako te stvarcice

Znam da skuvam pirinac bez mesa,i da napravim vocnu tortu, i da napravim pire krompir iz kesice :)

Inace zaista bih u dobrom drustvu i skakavce jela, al za mene je rec dobro strog izraz i da, mora da bude lepo...

Nego, ko zeli da odgovori?
Sta su ovo sunce i venera u biku ako ja mrzim kuvanje, tj ako kuvanje nisu?

hahha ....uhh to sunce na algolu...pa onda se kuvanje prenosi na sedmo polje valjda...

preduhitrila si me sa odgovorom :)
Bravo :) i sta je to :D

Ja bih dodala i u ljepotu,sredjivanje,stil

hahahahah, to si ti rekla, aj verovacu ti na rec :D

mikica
06-03-2012, 01:11
Moja mama je bik-zivi da nam kuha,So i Ve u biku...
Cori,nemoj da si skromna :D a sta je s jajima i ono
jaja na sto i jedan nacin,vidis da znas i ti... :)
p.s. nisam ni sama ljubitelj kuhanja,vise volim da lijepo
izgleda nego da se sprema satima i izgleda"ukusno"...

mandrak-21
06-03-2012, 01:12
Ne bih generalizovala. Mora da postoje još neki aspekti koji ukazuju na nečiju surovost, ne samo slab mars. Eto ja sam vlasnica slabog marsa u vagi (hvala bogu što je tako) ali ne mogu za sebe da kažem da sam surova ili slaba. Šta više imam urodjenu empatiju prema drugima, i ako ne mogu da pomognem, ne odmažem...Slaba nisam, kako sam loša karmički, ako postoji prošli život, jako se dobro nosim sa životom i problemima. Mnogi bi osustali odavno, ja ne.
ako si vec citirala moj post -trebala si ga i bolje procitati naveo sam slab mars u znaku i u kuci i 90 sa saturnom a to su 3 slabosti marsa

Santijen
06-03-2012, 01:14
@ cor..

pa ja videh negde neku temu o nekom pohovanju..ali doduse servirano u restoranu..al ajd rekoh da bubnem hahhaha

Little Warrior
06-03-2012, 01:15
Ma ja sam prokleta, mogla bi da zivim na kajmaku i paradajzu ceo zivot. I pirincu. I testu. I slatkisima...U stvari, samo na slatkisima :D

(vladar 2. polja jupiter trigon vlaar 6. polja venera u biku)
ako je jupiter tesko, venera je slatko, volim slatko i tesko, tj slatku i tesku hranu...mada kada zapnem imam jezivu samokontrolu...al akcenat je na KADA zapnem i ako zapnem :D

@ cor..

pa ja videh negde neku temu o nekom pohovanju..ali doduse servirano u restoranu..al ajd rekoh da bubnem hahhaha

Ma jeste kuvanje, al ako ja ne kuvam, ko kuva ovde? :) to te pitam :)

mandrak-21
06-03-2012, 01:22
muz.............a ti bi mozda spremala hranu svom psu

Little Warrior
06-03-2012, 01:24
muz.............a ti bi mozda spremala hranu svom psu
Bravo majstore!!!
On i jeste prof. kuvar po profesiji, a u maminoj kuci se kuva za psa, a i u mojoj ce :D

Kako simbolika lepo radi...venera vladar 7. iz 6. polja konj. vrh sedmog, sunce u biku...(pri tome sestica nit brak nit nije brak, sestica je faza izmedju 7. i 5. polja)

mandrak-21
06-03-2012, 01:28
nasto bih dodao oko ''bogate'' kuhinje jeste to trigon ju-ve ali tvoja ishrana bi bila vise skupa nego obimna

Little Warrior
06-03-2012, 01:30
nasto bih dodao oko ''bogate'' kuhinje jeste to trigon ju-ve ali tvoja ishrana bi bila vise skupa nego obimna

REci to mom slaufu
Skupa, al po garderobu podeljenu po fazi kilaze u kojoj sam :D

Cor imas jako zanimljiv natal za ucenje/proucavanje i iako sam ja za vas :bebadeckic: ne mogu odoliti a da nesto ne pitam. Osjecam koliko ti je samostalnost i individualnost bitna ali tvoj Smc u Blizancima po meni prica drugu pricu u tvom 7-om polju! :o
On bas poziva na to da se pridruzis drustvu jer te privlaci postojanje bez formalnosti I mrzis ogranicenja. Ali bas zato sto imas jmc u Strijelcu ti jesi naucena na taj osjecaj slobode I odbijas zahtjeve drustva. Zadaca bi ovdje bila da se naucis na suradnju, drustvenost I takt. A sve to kroz komunikaciju…Pl180Me znas biti veoma ostra na rijecima, IIIk ima cak 3 vladara a vrh kuce sam Sa I to u Sco u XII. Smc u 7-oj kuci – prirodna kuca Vage - podrucje odnosa, partnerstva I suradnje. I sama postavka Sa180Ve potvrduje potrebu da trebas nauciti nesto iz partnerskih odnosa I veza a vladar Vk isto tako Ma180Ve. Sta kazes?
ps-vjerujem da to sve i sama znas ali vidim koprcas/nedas se! :D uh. Videla sam post al mi je 7. Polje u smislu diplomatije i prilagodjava ja bolna tacka... Moram , skroz je tacno sve sto si napisala, ali to nerado radim...um
Em ja sa ljudima...ali mrzim te slatkorecive, diplomatske odnose...a do itak kroz njih svakako stoji... Sa tom postavkom o kojoj si ti pisala ja sam se u ek pitala trebam li pronaci. Jega da bih pronasla sebe, ili trebam li pronaci se e da bih pronasla njega... :)P.s. bangavo pisem jer pisem sa fona :) svako drugo slovo fali ko da sam sljusti la neku votkaju :))))

Buby
06-03-2012, 02:18
Ja cesto ubodem veselu temu u necijem natalu :rolleyes: Ja ovako nekako razmisljam…bez obzira na sta natal upucuje svi mi trebamo prvenstveno raditi na sebi, uskladivati energiju u sebi da bi tog nekog buduceg/buducu lakse nosili. Ja to primjenjujem na sebi jer ce taj moj biti slican meni..pa koliko ja budem na sebi poradila i osvjestila sve svoje mane i pogreske toliko se nadam da cu lakse I sa njime izaci na kraj (ipak ja imam Ve0Ur, Mo u Blizancima I stelijum u Strijelcu pa nisam bas lako uhvatljiva u brak a ni mirnog karaktera :D)

Kod tebe je partner predstavljen sa Ve koja ima 2 opozicije, ona sa Ma po meni prica o sukobu muskog I zenskog principa unutar tebe (Ve) I opet o tom neskladu u odnosima..pa kao klackalica (opozicija) ili vuce na jednu ili na drugu stranu..znaci treba naci balans (ja pricam kao da sam prof.te tematike :p ali iskreno to se ja sada ucim…strpljenju&balansu kojeg mi fali :rolleyes: pa bolje da pocnes prije nego kasnije).

A sa svojim asc i planetama u 12-oj sama nekako privlacis ljude koji vole ici u krajnost jer si i sama takva. Volis sve sto je duboko inace se neces pokrenuti ako vidis da se radi o mlacenju prazne slame. Fali ti malo zraka –sto opet potvrduje pricu o nedostatku komunikacijskih sposobnosti, fali ti nekako malo vise povrsnosti a i kardinalnog elementa pa se moras sama sa sobom izboriti da potaknes akciju i da budes istrajna. Sve ovo sa ciljem da ti se ne bi reflektiralo na zdravlje.

Gloria
06-03-2012, 02:36
ako si vec citirala moj post -trebala si ga i bolje procitati naveo sam slab mars u znaku i u kuci i 90 sa saturnom a to su 3 slabosti marsa

Očigledno mi je promaklo...

lili
06-03-2012, 13:04

na primer mars u raku u 12 kuci 90 saturn u vagi?

Saturn
03-06-2012, 14:39
Cor, samo da te pozdravim u nadi da si mi dobro ;)

Little Warrior
03-06-2012, 14:42
Cor, samo da te pozdravim u nadi da si mi dobro ;)

Saturne!!! :) Upravo sam procitala tvoj post na blablaonici i moram reci da je fantastican!

Pozdravljam i ja tebe u istoj nadi i moram reci da sam mnogo bolje nego za vreme trajanja prethodnog solara.
Lepo je kada se covek oseca da je svoj, kako god da mu je. TAcnije, kada je svoj tj u svojoj kozi, kako je da je...sustinski je dobro...

I saturne, pisi vise, lepe se stvari mogu cuti :)

Saturn
03-06-2012, 14:50
Progovori Strelcev Mesec hehehehe osobito se radujem da si pozitivnija nego sto si bila (tek ces da budes, necu ti reci jer ces ti u pretragu odmah ;)), priznacu, redje dolazim ovde (porodica, deca...) pa istinski receno, kad god dodjem ovde prvo nekako automatski podjem da citam tvoje ;), neznam zbog cega al nekako mi je stalo da budes ono sto jesi hahahaha (smesno zvuci, zar ne?)

Sto se tice onog na blabla, istinski mnogi ce pre poci bas od toga preko puta a to sto je nas proizvod ;), pa kad je tako, lepo je skrenuti paznju da to treba sto lepse i pozitivnije prihvatiti jer od toga nam zavisi buducnost koja pocinje svakim belim danom, zar ne? ;)

Little Warrior
03-06-2012, 15:15
Progovori Strelcev Mesec hehehehe osobito se radujem da si pozitivnija nego sto si bila (tek ces da budes, necu ti reci jer ces ti u pretragu odmah ;)), priznacu, redje dolazim ovde (porodica, deca...) pa istinski receno, kad god dodjem ovde prvo nekako automatski podjem da citam tvoje ;), neznam zbog cega al nekako mi je stalo da budes ono sto jesi hahahaha (smesno zvuci, zar ne?)

Sto se tice onog na blabla, istinski mnogi ce pre poci bas od toga preko puta a to sto je nas proizvod ;), pa kad je tako, lepo je skrenuti paznju da to treba sto lepse i pozitivnije prihvatiti jer od toga nam zavisi buducnost koja pocinje svakim belim danom, zar ne? ;)

Slican se slicnom raduje tj. saturn se saturnu raduje :)

I sad cu da se .urcim sto si ono gore napisao da prvo automatski citas moje :D

I bilo bi lepo da pises cesce, mada sumnjam da bi vecina to shvatila ispravno, nadam se da me razumes sta hocu da kazem...

A sto se tice tvojih dobrih prognoza, necu nista da pitam, vec samo da verujem da ce sve doci na svoje mesto :o

Saturn
03-06-2012, 15:25
Slican se slicnom raduje tj. saturn se saturnu raduje :)

I sad cu da se .urcim sto si ono gore napisao da prvo automatski citas moje :D

I bilo bi lepo da pises cesce, mada sumnjam da bi vecina to shvatila ispravno, nadam se da me razumes sta hocu da kazem...

A sto se tice tvojih dobrih prognoza, necu nista da pitam, vec samo da verujem da ce sve doci na svoje mesto :o

Razumela si me ;), vise sam za kooperativnost nego da osudjujem...pisao sam u par navrata al eto, bas to je se dogodilo, svaceno je da pametujem pa sam odustao od tracenja vremena na ono sto ce kasnije da shvate i sami pa hteli to ili ne!

Sto se tice tebe, ovo pomracenje u Strelcu bi trebalo da ti donese velike koristi, naravno, neces osetiti odmah al videces ucinka tek mnogo kasnije, do duse, i pomracenje Sunca je na tebe ostavilo Utisak dobar al sad (po mome) i pomracenje Meseca sutra ce da pokaze ti put ;)

Nego, imaces razloga da se radujes samo izbegavaj tamne ljude koji dele previse saveta, koji kukakju, koji misle da sve znaju al veruj mi oni istinski znaju al malo razumeju poput tebe (oprosti sto te hvalim al tako je)

:)

Little Warrior
03-06-2012, 15:41
Razumela si me , vise sam za kooperativnost nego da osudjujem...pisao sam u par navrata al eto, bas to je se dogodilo, svaceno je da pametujem pa sam odustao od tracenja vremena na ono sto ce kasnije da shvate i sami pa hteli to ili ne!

Nema potrebe rasipati energiju ako se tako osecas. Pisi malo u tom slucaju, ali kvalitetno. Znas kako se kaze:"ruka koja daje je uvek iznad ruke koja prima"...ko hoce da prihvati blago njemu, ko ne zeli-sta da se radi :)

Sto se tice tebe, ovo pomracenje u Strelcu bi trebalo da ti donese velike koristi, naravno, neces osetiti odmah al videces ucinka tek mnogo kasnije, do duse, i pomracenje Sunca je na tebe ostavilo Utisak dobar al sad (po mome) i pomracenje Meseca sutra ce da pokaze ti put

Sto se ovoga tice ne zelim ka kopam, imam dobar osecaj i to je dovoljno...pa kud puklo da puklo. Ne treba kopati, racionalizovati i traziti. Moje je misljenje da se treba opustiti i videti sta zivot (tj aspekti) pruzaju i uvek shvatiti da sve sto nam se desava da smo to mi sami i da je svaki susret sa sobom lep i da je dar. :)

(oprosti sto te hvalim al tako je)

U tom slucaju, oprosti i ti meni!!!

Hvala prijatelju :)

Saturn
26-08-2012, 19:30
Kako bese sa Pomracenjima? Jel bilo neceg po tebe dobrog? Zakljucaka itd? Jer sad ides lagano u Period Sadesati u paketu Saturnov Povratak koji ce po tebe Biti bas intezivan zbog Meseca u Strelcu!

Da ti pisem sad i opisujem nesto....ne bi trebao! Ne bi trebao jer taj period (preziveces, ne plasise) ce biti velika prekretnica u zovotu! Jeste da ce da traje ali beruj mi da je bolje od jednom odraditi obadvoje pre nego pojedinacno (znam ljudi koji su to odradjivali 10 god, pa zato)...samo, ne bi trebala ici u Povlacenje i Osamu, ne bi trebala ici u samoizolaziju misli bas iz razloga sto ce u toj osami ti se pojavljivati kroz srce i glavu sve i svasta,po najvise strahovi ce doci do izrazaja i to razlicitih vrsta a po najvise osecaj "odbacenosti". Pa odatle je moj savet da se druzis maksimalno (ne intezivno), da sa najboljim prijateljom ili prijateljicom pricas otvoreno o tome sto imas usebi, da jednostavno dozvoljavas da iz tebe ispliva to sto ti budes smatrala da te pritiska u tom momentu......moras tako da bi ti bilo lakse da funkcionises iz razloga sto Mesec u Strelcu malo manje trpi od Lava kad su Sadesatiu pitanju bas iz razloga sto u Objasnjenju Sadesati postoji ono jako delovanje na pojedine znake i NE delovanje istog na druge znake, kao na primer, Mesec u Vodoliji nema nikakve koristi od Sadesati, tacnije, ne deluju na njih u opste (vodolija-saturn a mesec je tu pod uplivom njega celog zivota, razumes?) e, a kad je Mesec u Strelcu ocekuj da ce ti biti teze da prevazilazis osecanja (skorpija ac) koja ce ti doci na resavanje jer ce se sve dogadjati kroz 12 polje, znaci, bice vadjenja iz mulja svega i svacega pa odatle ti i savetovah gore, imaj nekoga za ispovedanje ne u smislu kako ce mi biti nego sta da radim itd ;)

Verujem da si mi dobro :)

NOVICSLAVICA
26-08-2012, 21:49
SATURN- Taj tvoj imenjak ne stedi ni osobe koje imaju MESEC U VODOLIJI.
Posto sam vlasnica takvog Meseca osetila sadesati samo tako.
Volela bih da si u pravu jer tih godina bilo je i konstelacija drugih planeta .

Pluton usao u skorpiju , Uran i Neptun u jarcu ...

Ja vec sada strepim od njega. Momentalno je u 6-toj . Pa u 7-moj povratak , pa ulazi u 8-mu ,pa sadesati ,pa u 12-tu .

Da ne bih vise mracila pitaj Saturna da li bi hteo da me ozeni kad ce se vec toliko zalepiti za mene.

Saturn
26-08-2012, 23:01
SATURN- Taj tvoj imenjak ne stedi ni osobe koje imaju MESEC U VODOLIJI.
Posto sam vlasnica takvog Meseca osetila sadesati samo tako.
Volela bih da si u pravu jer tih godina bilo je i konstelacija drugih planeta .

Pluton usao u skorpiju , Uran i Neptun u jarcu ...

Ja vec sada strepim od njega. Momentalno je u 6-toj . Pa u 7-moj povratak , pa ulazi u 8-mu ,pa sadesati ,pa u 12-tu .

Da ne bih vise mracila pitaj Saturna da li bi hteo da me ozeni kad ce se vec toliko zalepiti za mene.

Pa znas kako? Ne bih rekao da si osetila taj intezitet jer ga vec celog zivota imas bas iz razloga (sigurno si napeta, ne uvek ali polovicno skoro pa uvek) sto ti je Mesec pod uplivom Saturna, naravno, iz licnog stava teze je oceniti sta i kako a tebi, doduse, Uran je na IC a Saturn na DC, pa je mozda islo kroz porodicu i partnera (lako je moguce da polovicno sa svojim muzem nisi zadovoljna nikad) pa kroz licni dom...panika, strah, jesu li gladni, zedni i kad nisu....trebalo bi da ga imas i dalje u grubom smislu, razmisljanje o njima, gde su, sta im je, kako su...ne daj boze da im je lose, srce bi ti preskakalo jer si pozrtvovana i volis da se pitas itd, opet, to je i tvoja narav, da ne kazem, karakter.....pa odatle Sadesati nemaju smisao za Mesec u Vodoliji, jer rekoh, pod uplivom je vec ;) a lako je moguce da je bas tih godina (kako si napisala) bilo jakih aspekata na nebu gde su remetile situaciju "prirodnim tranzitima" pre nego sto je to bio Sadesati, razumes?

Sadesati su period kad se covek celici i pogresno je uverenje da taj period cini veliko zlo dusi koja kroz njega prolazi bas zato sto taj period vaspitava jedinku da od sebe u buduce podje a ne kao do sad od tamo necega preko puta itd

Na kraju, Ti si Devica Ac Bik a venera ti je u Muskom znaku a stim i Merkur, tacnije, izbalansirane su ti Muska i Zenska energija pa bih ti onako savetovao da obratis putem Tranzita paznju kad je koja energija vise ispoljena...Mesec ti je u Muskom znaku pa ako ga nesto aspektuje iz Muskih kuca ili znakova...onda ti se moze dogoditi da ti se javlja preka hrabrost bez odustajanja u nameri itd itd, pa ako u tim momentima dodje do nekih sukoba, grubo receno, onda ces biti napeta i mirna nisi ako moras da odustanes od plana....razumes? E odatle ja ne verujem da su Sadesati kod tebe imale neki uticak kao kod drugih bas zato sto kod drugih to dolazi u smislu, davim se i hvatam se i za slamku ako treba, i nema puno razmisljanja jer ne veruju licnim osecanjima u koja ce na kraju ipak da poveruju itd :)

NOVICSLAVICA
26-08-2012, 23:45
SATURN- Hvala ti na ovom postu .

Dosta primera imam da u vreme sadesati vlasnik karte izgubi neku sebi dragu osobu. Da li je to koidencija ili taj period zaista donosi gubitak ???? I najcesce iz tih razloga osoba oseti patnju ,tugu, bol... Ako je to postignuce da iz tog perioda izadjes ojacan ,,!!! HVALA NE ....NE ...

Saturn
27-08-2012, 00:05
Da, donosi taj period "smrtne slucajeve" istina je i nerado to spominjem i govorim, u stvari, nikad ne bih spomenuo nit rekao, jer niko to ne voli procitati ma koliko jak bio u sebi! Ali sta je smrt? Pitam te ja? Jel moze neko vecno da zivi da ti to ne bi nikad osetila, sta mislis? Ako te necija smrt ne moze ojacati u smislu licnih osecanja...e pa eto ti primera te neke vecne tuge koju osecas a mozda je nisi svesna a svojstvo je tog upliva saturna na tvoj mesec!
Opet, pricao sam o Vodoliji i Mesecu u tom znaku i Sadesatima, a da je to Lav i Mesec u njemu...to bi iole bilo i bolnije za takva Lavlja Osecanja, dobro, opet zavisi od ostalih Aspekata ali sigurno Mesec u Lavu bi teze podneo Sadesati od bilo gog drugog jer Saturn je tu i u Izgonu!

Generalno, Sadesati uce, pa u cemu da su, uce osobu kvalitetu...pazi, imamo Dva Sadesati u zivotu...ne naucis prvi, naucices drugi...ali kod tebe to nije slucaj, pa ti citaj mene kako ti je volja :)

Da dodam, pisao sam o Mesecu u Vodoliji da ih ne oseca kao neko drugi...a primera i ja imam, cak sta vise i "traumaticnih"...ali ne bih o tome!

NOVICSLAVICA
27-08-2012, 00:38
SATURN-Interesantan si mi zato sto smo razliciti [zao mi je sto ne zelis da postavis kartu] Nista ja tebi ne osporavam teorijski. Ali emotivno se ne slazemo .
Ja jako volim da zivim samo pod uslovom da sam okruzena sa mojim najmilijim. Bez njih mi zivot netreba .
Bila bi osakacena .
A da prihvatim smrt kao prirodni proces jos nisam spremna jer imam jos planova samo da se oporavim od operativnog zahvata na srcu.

Citala sam da osoba napusta materijalni svet onda kada ispuni sve aspekte iz natalnog horoskopa ,jer smo svi dosli na ovaj svet da odradimo odnosno ispunimo neke zadate zadatke.
Ne smem da analiziram i da vidim sta sam sve odradila i sta mi je ostalo.
Zivim ja dosta po Saturnovom kodu i to mi i odgovara jer ne volim bahate i puste.
Drzi mi fige da prodjem sad 28-mog [utorak] na invalidskoj komisiji za penziju.

Sto se tice svih tvojih predikcija vezano za mene nemam demanti.

Saturn
27-08-2012, 01:11
Nista tebi biti nece bez sudnjega dana, po natalu imas dug zivot ;), a bas je interesantno posmatrati, to sto si napisala "volis da zivis"...nekako zemljani znaci bas to isticu, vole ovozemaljski zivot potpuno, kad im se objasni da kad drvo izgori ostaje "pepeo"...promena iz jednog u drugo stanje...tesko mogu da se odlepe od toga sto im oci gledaju :) nego, da li ne predjes malo u onaj duhovni svet razmisljanja?

A penzija? Aj idi pa vidi sta ce da bude ;)

NOVICSLAVICA
27-08-2012, 01:54
SATURN-Nasmejao si me . Moram ici jer su me pozvali utorak u 9 h na komisiju .
Sto se tice duhovnog zivota - Zaista je istina za aspekt koji imam Mars 180* Jupiter imam izrazen problem o religijskim nacelima drustva.
Mogu da sagledam dve strane , ako kazu da je bog svuda oko nas smatram da nema razloga da trckam u crkvu i da se molim ako se pridrzavam 10 Bozijih zapovesti [ne kradem uglavnom ne lazem ne vrsim preljubu...]
Imam u komsiluku svestenika i nisam mu jasna . Kaze ako neko postuje sve crkvene praznike i toliko zna o pravoslavlju zasto ne dolazim u crkvu. ??
A ja ne smem da mu kazem da se ja tamo ne osecam dobro da se gusim.
Volim decu , prirodu, domace zivotinje, i mislim da ostatak zivota provedem u skladu sa prirodom na salasu. Interesuje me alternativna medicina cvece, lekovito bilje ,sitne zivotinje i sad pocela da me interesuje fotografija .
Jako me interesuje sta je izazvalo to moje interesovanje.
Kad budem na salasu zadovoljicu Saturna i njegov nacin zivota

Saturn
27-08-2012, 02:50
SATURN-Nasmejao si me . Moram ici jer su me pozvali utorak u 9 h na komisiju .
Sto se tice duhovnog zivota - Zaista je istina za aspekt koji imam Mars 180* Jupiter imam izrazen problem o religijskim nacelima drustva.
Mogu da sagledam dve strane , ako kazu da je bog svuda oko nas smatram da nema razloga da trckam u crkvu i da se molim ako se pridrzavam 10 Bozijih zapovesti [ne kradem uglavnom ne lazem ne vrsim preljubu...]
Imam u komsiluku svestenika i nisam mu jasna . Kaze ako neko postuje sve crkvene praznike i toliko zna o pravoslavlju zasto ne dolazim u crkvu. ??
A ja ne smem da mu kazem da se ja tamo ne osecam dobro da se gusim.
Volim decu , prirodu, domace zivotinje, i mislim da ostatak zivota provedem u skladu sa prirodom na salasu. Interesuje me alternativna medicina cvece, lekovito bilje ,sitne zivotinje i sad pocela da me interesuje fotografija .
Jako me interesuje sta je izazvalo to moje interesovanje.
Kad budem na salasu zadovoljicu Saturna i njegov nacin zivota

Kad sam ti spomenuo "da ces se duhovnom okrenuti, mozda" nisam mislio da svake Nedelje ides u Crkvu i palis svece i klecis itd....ne, nism mislio ni da se pridruzis Jehovinim Svedocima ili nekom ogranku Hriscanstva pa da pripovedas o hriscanstvu ili da kroz selo ides sa Biblijom i pripovedas po raskrsnicama itd...ali, duhovni smisao sebe da pokusas da pronadjes kroz veru! Pazi, rekao sam Veru, od sebe ka sebi, jer ne odlazak u crkvu nije nikakav greh bas iz razloga sto si krstena (mozda) i to je dovoljno.
E sad, sta znaci duhovno? Pa mislio sam da podjes razmisljati i malo vise sebe voleti, pokusati da razvijas osecanja metafizicke prirode a ne fizicke u smislu da mi treba vudljivo i opipljivo da bi osetila uzitak itd, razumes? A sto se tice Boga, Bog nije u Drvetu, Travi, Kravi, Bunaru, Crkvi, i da ne nabrajam dalje...nego Bog je u Tebi i dovoljno je da pokusas malo vise da budis Metafizicko Razmisljanje u sebi kako bi tu Bozansku Energiju koja tece kroz tebe i mene i sve to sto te okruzuje mogla jos lepse da "uzivas" razumes? :) jer covek kad podje da primecuje Osecanjima Boje i glasove.... veruj mi da covek tek tad oseca da je ziv! Jer nije merilo sveta ovog koliko kuca i automobila imas, merilo nije cak ni koliko dece imas i unucadi i praunucadi, i koliko novaca imas na banci koliko je merilo da sebe ispravno vrednujes u smislu "JA SAM", ako me razumes :)

Odatle ti je Srce propalo, isla s na operaciju jer si ga sputavala snagom zemlje umesto da si mu davala oduska....zato ti i Rekoh, Duhovno! Razumes? Postoji Bog, ali on je u Tebi, njegova energija tobom tece kao i u ostatku sveta jer sveta knjiga je napisala "i bog stvori coveka na svoju sliku"....mislim da ti je jasno sta je duhovnost...nije crkva, nije sekta, nije vidljivo i opipljivo, ne mirise al se "oseca" ;)

Ps: CorSerpentis se izvinjavam, malo smo joj stranicu ispisali i stvorili neku vrstu posebne blablaonice, verujem da mi nece zameriti a ni novicslavici. Hvala :)

NOVICSLAVICA
27-08-2012, 03:04
COR-Ljubite Slavica a verujem i jedan Saturn...

Little Warrior
18-09-2012, 19:30
Slavice i Saturne, odgovoricu vam kasnije, a sada moram nesto da zapazim kod sebe.

Paranoja. Tripovi. Da sam musko bila bih kriminalac, ne zbog toga sto to volim, nego da se odbranim od kobajagi uhodjenja. Duvam u kiselo mleko, zbog prethodnih sranja sa mlekom... Hahahah.

E ovako radi moje 12 polje:

Imam psa. Lep je ko lutka. Ma savrsen.
Sretnem tipa pre par dana koji ima istog psa kao sto je moj samo odraslog. Retki su u Bg-u, bar ih ja nisam vidjala.
Ja u setnju, on kaze i ja idem tuda, cekaj da zovem moje da ga vide. Ja vec spremam gomilu kljuceva koje nosim sa sobom da nekog tresnem u glavu, posto mi je u mozgu da ce neko da mi otme kera. :mogo:

Naravno, fini ljudi, sisli da se poigraju sa stenetom. :)

Kazem ja MM-zu da me hvata trip da ce da nam provale u gajbu i da ga ukradu. I cele noci se tripujem da li ce do jutra da me prodje trip. To su vec 2 tripa. Covek me gleda kao neopevanu budalu i pita se koga sam ja to zenio..."Alo zeno, pa niko ne zna gde zivimo" Odgovara mi on...

I tako mene prodje trip, nakon ostavljenih svetala u kuci i muzike do daske, da se "lopovi iz tripa" istripuju da je neko kod kuce. :4lol:

I tako mene malo prodje ludilo iz 12. polja...
Ja danas u parku sa gomilom nekih kucova (minijaturnih krestavaca) i prilazi mi zena koju znam iz vidjenja, vlasnica jednog od njih i kaze mi:"a jel znate vi u vasem ulazu imate jos 4 psa"

Jao ljudi da ste videli moju izbezumljenu facu, kao da sam videla mog pokojnog caleta. :cool:

Ja: "U kom bre ulazu"

Ona: "PPPaaa, aaa, u vasem ulazu"

Ja: "Vi znate gde je moj ulaz"

Ona: "Pa sad mi rece vlasnica retrivera da vas zna"

Ok, saturne, sjasi mi iz 12. polja, moracu ko rusi vrata obezbedim ko da su bunker.

Il da nabavim neki lekic da me sjasu tripovi.

Eto, to je izvestaj o s*anju iz mog 12. polja. :D

Kako bese sa Pomracenjima? Jel bilo neceg po tebe dobrog? Zakljucaka itd? Jer sad ides lagano u Period Sadesati u paketu Saturnov Povratak koji ce po tebe Biti bas intezivan zbog Meseca u Strelcu!

Bio je neki manji nesporazum, ali se ne secam tacno oko cega (emotivni odnosi). Inace bez tezih posledica.

znaci, bice vadjenja iz mulja svega i svacega pa odatle ti i savetovah gore

Oo, da Vec je krenulo, bravo!

Ps: CorSerpentis se izvinjavam, malo smo joj stranicu ispisali i stvorili neku vrstu posebne blablaonice, verujem da mi nece zameriti a ni novicslavici. Hvala

No problem! Dobrodosli ste na temu uvek svi!

Verujem da si mi dobro

Ja sam bubreg u loju koji nije svestan da je u loju ...ako me razumes! :)

danica_91
18-09-2012, 19:46
Bio je neki manji nesporazum, ali se ne secam tacno oko cega (emotivni odnosi). Inace bez tezih posledica.

Oo, da :) Vec je krenulo, bravo!

No problem! Dobrodosli ste na temu uvek svi!

Ja sam bubreg u loju koji nije svestan da je u loju ...ako me razumes! :)

e, al znas kako, mnogo ima ljudi koji se tripuju kao ti i nemaju tesku 12. kucu...sve oni misle da njih neko prati, uhodi, obavezno na fejsu npr. paze sta kace, slike nikako, da im neko ne ukrade i ne objavi negde, ne daj boze, pa ovako su zatvoreni, ne smeju ljudima da se poveravaju mnogo, kao da se ceo svet vrti oko njih...ali mnooogo ljudi se tripuje...tako da, opusti se :)

i ja mislim da je sve u glavi, sto vise umisljas da ti ljude misle zlo, tako i bude..ako budes opusten i hladan, i briga te za sve, onda stvarno i nemas problem sa ljudima okolo, jer u ovo vreme svi mi imamo toliko svojih problema da su male sanse da ce neko bas na tebe da se okomi...

mene jos i manijak par puta napao, nije mi ni sad uvek svejedno kad sama ulazim u zgradu nocu, ali navikla sam, spremna sam da se suocim sa njim ako napadne ponovo, i to je to...i strah je nestao skoro...sve je u glavi...:)

Little Warrior
18-09-2012, 19:48
Pa znam ja da je sve u glavi, al od svega se moze pobeci, ali od sopstvene glave ne :)

danica_91
18-09-2012, 19:50
Pa znam ja da je sve u glavi, al od svega se moze pobeci, ali od sopstvene glave ne :)

pa ako si vec svesna toga, onda mozes da radis na tome, da se hrabris, uvek kad krenu takve misli, kazes sebi da umisljas i pokusas da mislis na nesto drugo i tako uvek...i trebalo bi da ti bude lakse vremenom :)

Little Warrior
18-09-2012, 20:01
kazes sebi da umisljas

O ovome bih mogla da napisem 10 stranica.

Koliko su me puta umisljaj i osecaj spasili. Pardon, ne umisljaj -umisljaj mi pravi kasu od mozga. Osecaj sam htela da kazem:)

NIje problem umisljaj, vec napraviti razliku u odnosu osecaj(intuicija)-umisljaj ;)

danica_91
18-09-2012, 20:09
O ovome bih mogla da napisem 10 stranica.

Koliko su me puta umisljaj i osecaj spasili.

NIje problem umisljaj, vec napraviti razliku u odnosu osecaj(intuicija)-umisljaj ;)

eee, tu vec ne znam sta da ti kazem...posto ja mislim da nemam intuiciju, odnosno imam je ali nekako nisam nje svesna, tek kad nesto prodje ja kazem sebi e dobro sto nisi tamo isla ili to uradila...ali meni se intuicija ne javlja kad sam u strahu, ne znam kako to da objasnim...ona meni dodje i ja uradim kako mi dodje u tom momentu, ne razmisljam tad o tome, nesvesno to uradim...a kad se javi strah, onda znam da npr. odvojim realni od nerealnog straha ( mog umisljaja)...ali intucija kod mene nema veze sa tim...mada, uglavnom se trudim da pratim zdrav razum :) i radim po njemu...e sad jedino ako si ti imala neke drasticne situacije sa umisljajem i osecajem...neke traume ili slicno...tu vec ne mogu da pomognem...kod mene je do sad sve islo ok, kad sam radila kako sam mislila da treba i kad sam se trudila da se ne tripujem...e sad sve zavisi ko je sta doziveo...

kanon
19-09-2012, 23:05
Naravno da tripujes mali :) , vladalac prve i osme u opoziciji. I to osa 6-12. Dispozitori takodje u opoziciji. Merkur u egzaktnom aspektu sa Pl i Ur, vanjskim , transcedentalnim planetama, uticaj kojih ti osjecas (puno ljudi ne), ali ih ne znas racionalno objasniti.
Nekim ljudima je prirodno stanje da budu dosadni, da budu konvencionalni. Nekima je ljudima prirodno da budu uspijesni... Tebi je prirodno stanje da tripujes, i nema tu nista lose. Zasto biti ko svi ostali? Kada je tvoje prorodno stanje i da budes originalna?
Sa tim Sa u dvanaestoj i Ju u zemljanom znaku i u zemljanoj kuci stojis ti cvrsto na zemlji. I jos So u Biku, pa te cesto citam starijom i zrelijom no sto jesi. Al bez obzira na to ziva si, originalna, drugacija. Iskaces iz ovog svijeta zombija u kojemu zivimo.
Pa zato draga Cor, ne boj se svoga tripovanja. A tr. Ne ti radi aspekt sa Me i Pl, pa ti je intuicija vjerovatno jos izrazenija, a tripovi jos izrazeniji, al super! Sansa da naucis nesto vise jos o sebi!!!
Sada sam ja istripovala malo :o , ne zamjeri.

mile kontraš
20-09-2012, 10:44
Paranoja. Tripovi.

E ovako radi moje 12 polje:

vec spremam gomilu kljuceva koje nosim sa sobom da nekog tresnem u glavu, posto mi je u mozgu da ce neko da mi otme kera. :mogo:

Naravno, fini ljudi, sisli da se poigraju sa stenetom. :)

I cele noci se tripujem da li ce do jutra da me prodje trip.

I tako mene prodje trip, nakon ostavljenih svetala u kuci i muzike do daske, da se "lopovi iz tripa" istripuju da je neko kod kuce. :4lol:

Il da nabavim neki lekic da me sjasu tripovi.

evo šta sam našo za takve tipove:
horoskopi nisu i ne mogu predstavljati zamenu za stručnu pomoć lekara ili psihologa. U slučaju da se astrologu obraćate zbog zdravstvenih ili psiholoških problema, bez obzira na astrološke analize i predikcije, obavezno se obratite svom lekaru ili psihologu

Little Warrior
20-09-2012, 17:36
Ne treba meni psiholog. Sta ako me izleci?! (Bukovski je genije)

lili
20-09-2012, 17:44
:4hug: :193: :friends: :mogo: :eaea: Ne treba meni psiholog. Sta ako me izleci?! (Bukovski je genije)

Buby
20-09-2012, 17:56
Ne treba meni psiholog. Sta ako me izleci?! (Bukovski je genije)

Koja si ti legenda! :5rotfl: :91: :D Da te nema trebalo bi te izmisliti! :lol:

lili
20-09-2012, 17:59
‎"Oni su se smejali meni što sam drugačiji, a ja sam se smejao njima što su svi isti."

~ Charles Bukowski

Santijen
20-09-2012, 18:19
Kazu ma u sco najjaci pa ne bi moj ma u biku tripovo od slicnih stvari ni u ludilu,hahaha des tripulja..mogu ti reci da kraj u kome ti zivis i vuce samo na neke tripove:D zato se ja i odselih a tripovala sam dugo godina a sad kad bih ti pocela nabrajati ne bi stigla do zore hahah salim se packo al ima i do kraja:D

Capella je jednom postavila neku temu al ne znam dalje to to pa evo ti vidi mozda ti pomogne u dilemi intuicija ili umisljaj...

http://astro.axisdraw.com/forum/aspekti/6343-tao-sporedni-aspekt-165-a.html?highlight=tao+aspekt

Little Warrior
20-09-2012, 21:07
mogu ti reci da kraj u kome ti zivis i vuce samo na neke tripove

pa to ti kazem :D

unikatna
20-09-2012, 21:31
Ja evo citala sta si pisala, isla i retrogradno pa nisam ukapirala o cemu ti to?

Sta te je spopalo? Napali(li) te kerovi ili sta? :D

Little Warrior
17-11-2012, 03:09
mogu ti reci da kraj u kome ti zivis i vuce samo na neke tripove

Moja cetvoromesecna beba je narasla na 25 kg, govorim tiho i nosim svog cuvara dvorista sa sobom ;)

Ko me dira, najebo je :D :4lol:

Trenutno se osecam (kako sam malo cas rekla drugarici):"kao beskorisna bacva prokislog kiselog kupusa"

Izgleda da me nagazio kvadrat tranzitnog marsa (sa plutonom) na solarnu konjunkciju mesec uran u ovnu.

Prvo sam imala solarnu eklipsu na asc.
Onda pomracenje meseca na severnom cvoru...
Jos je dosla ova smrdljiva zima.:bash: :wmad:

Rabiosa
05-01-2013, 20:21
Miss Srce Zmije :ljubimruke:

Ketu u prvoj kući najčešće ukazuje na višu osobu. Telo je u prvom planu. Osoba žrtvuje sebe i na usluzi je drugima od kojih može imati materijalne štete.
Egoizam i potreba za povlačenjem su neminovni. Sa Ketuom u prvoj kući, osoba će stalno biti zabrinuta I može brinuti zbog jednog deteta I bračnog partnera. Ketu u prvoj kući će doneti i važna iskustava na putu I život van mesta rodjenja bar u jednom momentu. Ova pozicija je (uz druge pokazatelje) često bolja za oca natusa.

Little Warrior
24-02-2013, 17:16
Jel moze neko da baci pogled ovde na zdravstveno stanje, u stanju sam da ubijem nekog koliko sam nervozna zbog toga...Ne bih da pisem sta je u pitanju (ne umirem ni od side ni od raka) Nije psihicko stanje vec fizicko...pa ako je nekome dosadno i hoce da ceprka po tudjoj karti dobrodosao je, hvala :)

da igual
24-02-2013, 17:42
SA povratak, približavanje 180 VE, vl. 6. u 6., naglašena serija 12/6, sade sati..

kanon
24-02-2013, 17:48
Sunce ti je na Sa trenutno, Sa vlada tvojom trecom, ali je suvladar tvoje druge, pa bih rekla da je ugrozeno nesto sto je intimno i sto te odredjuje.
Saturn opozicija venera........Rekla bih da imas problema sa reproduktivnim organima ili urogenitalnim traktom. Moze biti i nesto sa zglobovima ili udovima, ako ne sada onda kasnije u zivotu.....ali mislim da je neka infekcija u pitanu.

Little Warrior
24-02-2013, 18:23
Hvala puno na odgovorima...

A jel neko vidi kad ce ovo zlo da prodje :D Zakovana sam za krevet :D

Kanon, nema sa cime nemam problem. Krvna slika mi je fantasticna, a ja se osecam kao da sam upravo doputovala iz Fukusime :mad:

SA povratak, približavanje 180 VE, vl. 6. u 6., naglašena serija 12/6, sade sati..

Ma nek se goni taj aspekt znas vec gde :D Resila sam da se pravim da ne postoji...samo jos da vidim kad ce da sjasi, da izvinete svi :rolleyes:

kanon
24-02-2013, 18:32
Proci ce kada Sa sjase. A onda ako to ne sredis kada se ponovno vrati na istu poziciju moguce je da se desi opet, a mozda i zesce, Sa nas uci da neke zivotne navike trebamo mjenjati, i svaki put, ako to ne ucinimo, ozeze jace.
Aj napisi mi na pp sto ti je?

cici
24-02-2013, 18:49
@Cor Serpentis
vidim ti u natalnoj puno srece :D

Sve pohvale nasem doktoru magistru astologije Cor Serpenti :) ova zena razbija :) mislim zena zmaj ko zna-zna :***

Little Warrior
15-03-2013, 15:49
@Cor Serpentis
vidim ti u natalnoj puno srece

Sve pohvale nasem doktoru magistru astologije Cor Serpenti :) ova zena razbija :) mislim zena zmaj ko zna-zna :***

Iz tvojih usta u bozije usi :) za to da mi vidis puno srece :)))

Hvala ti :***

Kanon, evo pisem ti

Evo postavicu kartu saturnovog povratka.
Naravno, svaki saturnov povratak "vazi" 30 godina, kao sto solar vazi godinu dana...
Ali zanima me, zbog mnogo egzaktnih aspekata karte saturnovog povratka sa natalnom kartom-vidi li bas tog dana, 19. oktobra ove godine, iko ista...

Evo karte saturnovog povratka:

http://www.imagebam.com/image/f4be45243374184

A evo preklopljenih karata. Simbolika je jako zanimljiva...

http://www.imagebam.com/image/1a3c27243374854

Naravno:
1. saturn je na saturu(naravno,logicno, to je saturnov povratak)...Medjutim:
2. Merkur je egzaktno na marsu - merkur vladar osmog polja
3. Samo jedan stepen je orbis izmedju natalnog marsa i tranzitnog jupitera (trigon)
4. Samo jedan stepen je orbis izmedju natalnog merkura i tranzitnog meseca (konjunkcija)
5. Egzaktno je venera na uranu (konjunkcija)
6. Mars konjunkcija vrh 10. polja (4 stepena)
7. Neptun konjunkcija vrh 4. polja (orbis 4 stepena)
8. Uran konjunkcija vrh 5. polja (orbis 2 stepena)
9. Pluton konjunkcija jupiter (orbis 3 stepena)
10. Sunce konjunkcija pluton (orbis 4 stepena)

Ono sto mene brine jeste merkur, koji je natalni vladar osmog polja, a legao je na marsa egzaktno (vladar 12. 1. i 5. polja)
E sada, to moze biti i jedna druga simbolika....

Al sta ako riknem ipak :boxed: :boxed: :boxed:

nedda
16-03-2013, 00:35
Nije za dzabe Crowley dao karti petice diskova, odnosno merkura u biku ime zabrinutost :).

Little Warrior
16-03-2013, 01:31
A otkud ti znas da ja dzaba brinem? Mozda imam razlog a necu da ga napisem, m?

Malefik
16-03-2013, 02:24
Al sta ako riknem ipak :boxed: :boxed: :boxed:

http://www.youtube.com/watch?v=ZKrKDWw5mvE

Little Warrior
16-03-2013, 02:36
http://www.youtube.com/watch?v=ZKrKDWw5mvE

Imas nesto astroloski da kazes smisleno ili mi samo ilustrujes kako ti je cale urlao kad si se rodio?

Molim sve koji ne znaju, ne umeju, ne zele da tumace astrologiju, da jednostavno odjebu sa teme :D

Malefik
16-03-2013, 02:41
Haha, bas uhvatila prpa

Little Warrior
16-03-2013, 02:44
Haha, bas uhvatila prpa

Istumaci ako imas muda i znanje, da te vidim care ;)

Mia
16-03-2013, 03:08
Cor, zao mi je sto prolazis kroz tezak period zaista. . .
stegni zube draga, procice. . .

tebi je jako bitan znak bika i skorpije, a tr SA te rastura i rasturace te na mahove, ali i ojacati dok predje licne planete
istovremeno ti je i tr Pl na Ju, pa kombinacija ta dva. . .

no procice. . .

u karti SA povratka ima i lepih stvari nije sve bas kao sto gledas
ME je vladar i VIII i X natalnog polja, a u karti SA povratka je vladar VII i IX. . . stao je na Ma koji vlada V i asc natalno i IC i XI u karti SA povratka i to je ono sto tebe brine, ali ovo moze biti neka simbolika karijere, usavrsavanja, mozda i pocinjanja privatnog biznisa kroz partnerstvo ili pak nakon rada u drzavnoj sluzbi. . . ne znam znas i sama kako simbolika moze biti siroka

dalje u ovoj karti SO je u 0 sa MC i PL i ovde neminovno ide promena i uspon u karijeri

interesantna mi je konjukcija Mo sa UR i Ve, i opet Mo i Me
ostavljam tebi da poslozis to. . . jer ovo je dug period (30 godina), mislim da to moze imati veze sa trudnocom ili budu neplanirane, ili VTO ili pak dobijes neke otkacene blizance

ne znam ti se mnogo bolje od mene razumes u astrologiju pa ces vec skontati postepeno sama, covek gubi glavu i nije objektivan kad je rec o njemu samom

stisni zube draga

mene je 2010 god razvalio SA povratak, a isto mi je bio i pocetak sade sati. . . prodje, bude bolje. . . meni sad sledi vrhunac sade sati, ja imam Mo u 0 sa tvojim Ma i So u konjukciji sa tvojim Me sad skontah :)

srecno draga, ne znam sta te muci. . . ali zelim ti da nadjes ravnotezu i mir

TigaBg
16-03-2013, 03:49
Kanon, nema sa cime nemam problem. Krvna slika mi je fantasticna, a ja se osecam kao da sam upravo doputovala iz Fukusime :mad:

To je Saturn koji ide na vladara Asc i na sam Asc. Verujem da imaš realne probleme, ali jedino rešenje je, nažalost, čekanje.

Pazi i na psihičko zdravlje, jer može da bude ugroženo kada Sa bude u prvom polju i na Mesecu

Little Warrior
21-03-2013, 20:47
Da vam se zahvalim zenske na tumacenju...svega sam toga ja svesna...i dobro osecam psiholoski sta donosi i saturn u 12. I sade sati koje su pocele...
Bas jedan period kada se lome stari nacini funkcionisanja u glavi i kada se treba prebaciti na novi model funkcionisanja.

E sada kao nekome sa 6 planeta u fiksnim znacima i 5 u zemljanim,moram priznati da su mi promene teza strana...al kad te nagazi ti moras da menjas...

Pazi i na psihičko zdravlje

Ja sam odavno poludela :mogo: videcemo sta je jos ostalo da odlepi kod mene :D

u karti SA povratka ima i lepih stvari nije sve bas kao sto gledas

Ja sam svesna da je sama karta SA povratka odlicna i jako lepa. Medjutim tih dana oko tacnog datuma SA povratka ocekujem jedan dogadjaj (necu sad pisati koji a znam da je to nefer sa moje strane)...i nisam sigurna bas kako cu proci.(vladar osmog na marsu u 12, a sam saturnov povratak je u pitanju, da je obican tranzit pa ajde)

Otud je bilo moje pitanje: da ne riknem :D (jednom sam tako pitala za saobracajku i svi su mi govorili: ma kaaaakvi, bas ovde na forumu, kad ono, ne lezi vraze ja se slupala ko zvecka bas 1 dan pre nego sto sam predvidela :4lol: )

srecno draga, ne znam sta te muci. . . ali zelim ti da nadjes ravnotezu i mir

Hvala, iskreno se nadam....
Aj psiholoski djene, djene...samo da taj 19. oktobar prodjem citava, a ne u delovima :D

uran89
21-03-2013, 21:49
Ja retko cujem nesto lepo u poslednje vreme. Cini mi se da nas samo nijanse dele u ovoj zemlji.

Ne bih vise dodavao o Saturnovom tranzitu jer ne znam sta da dodam.
Meni je zanimljiv tranzit JU 180 na MO, jos iz 7. kuce. Mozda donosi resenje nekih problema na sudu u vezi nekretnine, mozda novi partner, ili neka osoba koja ce ti postati veoma bliska, zatim moze biti i neki novac koji dolazi u kuci preko roditelja... Kasnije JU ulazi u 8 kucu a vladar je 2 kuce - veoma verovatno neka materijalna pomoc ili uzimanje kredita.

I samo da pitam kako se kod tebe manifestovao kvadrat NE na SO dok je bio u Vodoliji?

Little Warrior
21-03-2013, 21:55
Meni je zanimljiv tranzit JU 180 na MO, jos iz 7. kuce

Ma maltretira me taj glupi jupiter u blizancima, udara mi po nervima. Dodje mi da sav namestaj (mesec, dom, kuca) poklonim nekome koga mrzim, posto je sav beo i fensi, pa da se neko jadan obraduje do prve prljavstine.
Drugo, jupi u 7 opozicija mesec je doneo osamostaljivanje tj preseljenje u novi stan a meni je odvajanje od keve psiholoski tesko palo (mesec opozicija jupiter-jupiter vladar 4. polja)

NE na SO dok je bio u Vodoliji?

Ubi me, nemam pojma, nemam blage veze. Apsolutno nisam osetila nesto preterano specificno taj aspekt. Medjutim, problem je bio ako se povremeno taj aspekt pojaca dodatnim brzim tranzitom, ali o tom, potom :)

uran89
21-03-2013, 23:21
Hahaha. Beli namestaj je uvek bio najlepsi samo na katalogu. :)

Mislim da JU 180 MO moze znaciti i trudnocu.

Santijen
22-03-2013, 01:08
dal je trip il predosecaj opet hahah

ja cu kratko svoje misljenje
mislim da bi za rikavelu svetla morala biti mnogo ugrozenija, prosao je taj merkur mnogo puta do sad preko tog marsa, traznitni mars ne radi lose aspekte a cika pluton takodje..jupiter daje podrsku i natalno i tranzitno tako da ako si mislila tako brzo i tako lako da pobegnes sa ovog sveta misilim da neces jos:D
solar jeste kao bitan poklapaju se kuce ali taj isti merki i solarni i progresivni i onaj plavi su u 7 kuci a solarni ma pada na ve suncev dispozitor :D a ve u 7 ko koga da se cuva ti javnosti ili javnost tebe:D ti partnera ili partner tebe o tom po tom:p

elem pomenuti merkur pada iz 11 kuce na marsa hahah bice ostrih reci na forumu ( me u 11 forumas)

ja bih mozda obratila paznju dokle je stigao progresivni ma

ljubim tebe ja packo moj kuckamo se:D nadam se i sledece god rece pesimista me u biku :D

Little Warrior
22-03-2013, 01:42
Mislim da JU 180 MO moze znaciti i trudnocu.

Moze, ali je nikada ne donosi samo taj tranzit. Lepo zapazanje.

dal je trip il predosecaj opet hahah

Ma koji trip, idem u kasapnicu tih dana kod nasih vajnih strucnjaka doktora, pa se pitam sta ce od mene ostati :4lol:

Inace, trenutno se osecam ovako:

http://ereakcije.com/media/reactions/oie_15152628kKUyt3bW.gif

ljubim tebe ja packo moj

I ja tebe, dugujem ti pp jedan na temu one teme :D

Santijen
22-03-2013, 01:57
Moze, ali je nikada ne donosi samo taj tranzit. Lepo zapazanje.

Ma koji trip, idem u kasapnicu tih dana kod nasih vajnih strucnjaka doktora, pa se pitam sta ce od mene ostati :4lol:

Inace, trenutno se osecam ovako:

http://ereakcije.com/media/reactions/oie_15152628kKUyt3bW.gif

I ja tebe, dugujem ti pp jedan na temu one teme :D
hahaah
ma daj ne izmisljaj hahah ti i trbuh , muz sigurno kuva za 10 :p ma videh cim je sco a vlada 8 i operacijama, nesto mora da leti van me je duplica opozira veneru uff cek da se setim na sta me to asocira hahahah

sco egzekucija preobrazaj 12 kuca bolnica...merkur pff ko ce se sad setiti cime sve vlada sem rukama i jezikom hahha
ajd kad me popusti anestezija pogledacu u sitna crevca :D
mada sam ja htela bubnut krajnici il nedaj boze najveca zlezda sa unutrasnjim lucenjem al me u biku jbga detaljista sporac pa ne rekoh nista :D

a pp nadam se da ce stici do mene pre famoznog 19 oktobra :D

Little Warrior
22-03-2013, 02:09
ma videh cim je sco a vlada 8 i operacijama, nesto mora da leti van me je duplica opozira veneru uff cek da se setim na sta me to asocira hahahah

A jbte a jel nikom nije palo na pamet da treba da se porodim :4lol:

U prevodu, definitivno treba da leti van :4lol:

Santijen
22-03-2013, 02:19

haha pa meni jest:D
ju u raku siri porodicu a vladar je 1

Little Warrior
22-03-2013, 02:25
More, hocu ja da krepam, il necu :D NEmoj da me mazete sad tu kao jupi ovo ono :4lol:

Santijen
22-03-2013, 02:38
More, hocu ja da krepam, il necu :D NEmoj da me mazete sad tu kao jupi ovo ono :4lol:

a jesi navalila hahah ma nema pobeci tako lako s ovog sveta ihh packoo, dzeljana :D

ma samo bacih oko na solar i progresije nista detaljno ne videh ( kao i inace hahah)

i bez prozivanja jupija molicu to mi je dominantna planeta :D

kanon
22-03-2013, 10:53
Evo ja cu se samo malo poigrati ovim tranzitom Plutona, posto mi je zanimljiv jer vlada tvojim ACom, i dvanaestom kucom, a i dolazi iz dvanaeste koja predstavlja bolnice kojih se, citajuci tvoje postove, cini mi se malo bojis.

Pa tako neki tvoji strahovi mijenjaju tvoju percepciju o tome sto zelis od zivota. Posto Pl tranzitira tvojom drugom on stavlja na kusnju tvoje vrijednosti. Hocu reci da ovaj tranzit mjenja iz korijenja tvoje misljenje o onome sto je tebi vrijedno. Jedan novi momenat se sprema koji ce sve bivse vrijednosti umanjiti a u fokus ce doci nesto sasvim novo sto ce promjeniti tvoj stav prema onome do cega ti je zaista stalo i sto ti je zaista vrijedno. Mozda je tvoje zdravstveno stanje trenutno takvo da ti umanjuje samopouzdanje, ali Pl zahtijeva tezak rad i odricanje Ali ti na taj nacin pomaze da pocnes praviti jos vece planove za buducnost. Planove koji su napravljeni na realnim i cvrstim temeljima.

Tako da draga nema nista od seljena u neke druge dimenzije. Ali se svakako mijenja pravac u kojemu ide tvoj zivot. Ono sto osjecas da nedostaje tvom zivotu uskoro stize. Ono na sto bi ti sada trebala biti koncentrirana je da zivis ono sto je naj bolje u tebi, umjesto da snizavas svoje standarde ne bi li postigla neki prolazni uspijeh koji selo od tebe trazi.
Tko zna, mozda se bojis gubitka slobode ili osobnosti, ali transformacija stize bojala se ti ili ne.

U razdoblju ovoga tranzita potreba da siris svoje horizonte i da se oslobodis sadasnjeg stila zivota (da uvedes neke nove vrijednosti-druga kuca) je glavna tema kojom se tvoja psiha (12 kuca) sada bavi. U ovom trenutku se tebi tvoje zdravstveno stanje cini previse restriktivnim i sputavajucim.A mozda se i osjecas kao u zatvoru okruzena ljudima koji razmisljaju previse pojednostavljeno, ljudima uskog fokusa i sitnim dusama

Mozda tvoji strahovi izviru iz saznanja da se stare utabane staze mijenjaju, da se mijenja sistem tvojih vrijednosti? Da se esencija tvoga zivota mijenja, pa se opires? Pusti draga da te vozi, iako ti se cini da nemas kontrolu ja vjerujem da te ovaj tranzit vodi ka novoj tebi i da ce taj tvoj novo put biti uspijesan.

A to novo sto ti stize bit ce ti veliki prijatelj, izvor pozitivnih emocija..........nesto lijepo treba da se desi :-)

cici
31-03-2013, 23:24
@Cor Serpentis - pitanjeeeeee

da li se vidi u mom natalu (ili solaru) i sta da radim a situacija je sledeca - naime imam jednu jako dobru i meni veoma dragu osobu u beogradu,zenskog pola, koja zna dosta mojih tajni, inace je astrolog, i cesto me zaboravi, pa cak da mi se javi na fb u inbox i da mi se iskuka onako prijateljski :D

Ljubi je bata :* :D

Little Warrior
01-04-2013, 00:41
LJubaviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, moras da mi oprostis, ako ni zbog cega sto svima pricam da si leeeeeeeep ko lutka :D
Oprosti, alien junior i keva su malo zaboravni ovih dana :D

I nije tacno da te cesto zaboravim, ni cesto, ni retko, ja tebe ne zaboravljam, i redovno ti lajkujem statuse :****

viksi72
01-04-2013, 01:20
hajde, cor, malo te lupa saturn po 12-tici, ali veruj mi, prodje.. malko se prilagodi situaciji u kojoj se nalazis.. nedostaje ti mama, kakve veze ima sto si se iselila, vidjaj se sa njom, prezivljavas saturnov povratak, koji nikome nije lak, a vvec si napravila veliki korak, samim tim sto si se preselila.. mada te to negde i grozno plasi i baca u paranoju.. e sad posto znas da te saturn kava iz 12-te, ne dozvoli da on zavlada tvojim umom.. pokusaj da uzivas u tom belom namestaju, pokusaj da uzivaj u jutarnjoj kafi, koju si sama skuvala.. a ako ne mozes, pali do mame na kafu :)

cici
01-04-2013, 02:15
oprosteno je sve amore mio bello :*****

Little Warrior
01-04-2013, 03:28
hajde, cor, malo te lupa saturn po 12-tici, ali veruj mi, prodje.. malko se prilagodi situaciji u kojoj se nalazis.. nedostaje ti mama, kakve veze ima sto si se iselila, vidjaj se sa njom, prezivljavas saturnov povratak, koji nikome nije lak, a vvec si napravila veliki korak, samim tim sto si se preselila.. mada te to negde i grozno plasi i baca u paranoju.. e sad posto znas da te saturn kava iz 12-te, ne dozvoli da on zavlada tvojim umom.. pokusaj da uzivas u tom belom namestaju, pokusaj da uzivaj u jutarnjoj kafi, koju si sama skuvala.. a ako ne mozes, pali do mame na kafu

Kakva mama, ja se plasim da ne svratim do tate, posto me poradjaju na saturnov povratak :4lol:

andjelikadepeures
01-04-2013, 06:35

nisam ni videla kartu, al' mi jeste palo na pamet :D
kad si krenula s onim belim namestajem, njanjavoscu i sl.... :4lol:
prosto licis na trudnicu...
kuma mi se pre neki dan porodila, a drugarica ce uskoro, pa im vazda padaju na pamet raznorazne fix ideje :D

Tristran
01-04-2013, 16:11
Svratices ti malo do patronazne sestre, ili ona do tebe, pa posle u jaslice, obdaniste i tako to... :)

TigaBg
01-04-2013, 19:35

Kad ne razmišljamo!

Pa logično je :D Sa na Asc-nove obaveze. A kad bude na Mo, može da bude još jedna trudnoća :)

Čestitam :)

Little Warrior
18-05-2013, 01:12
(Y) :D, a sta bi drugo sa ovim vladarem 5. polja...:)

Mia
18-05-2013, 10:37
cor jesi li ti ostala u drugom stanju kad je Ju bio 180 na vladara V?

Little Warrior
18-05-2013, 20:20
Ne, nisam, ostala sam u drugom stanju sa egzaktnom konjunkcijom tranzitnog jupitera preko severnog cvora. A jupiter je vladar 4. polja, a severni cvor je potomstvo tj produzetak, cup koji se puni.

Ima tu jos aspekata. Sad cu postaviti kartu zaceca. (posto je pravo cudo da sam ostala trudna sa seksom jednom u sveti nikad u tom januaru, pa sam i zapamtila datum)

Evo karte, jako je zanimljiva :) Asc. nije 100% tacan, ali je postavka planeta preko natalnih jako zanimljiva, posto ima 6 egzaktnih konjunkcija, jedan egzaktan kvadrat i sedma konj. je na 1 stepen orbisa...

http://www.imagebam.com/image/a65d23255187842

ganci
18-05-2013, 22:47
Pogledala sam sad solar za 2012/2013 i cim sam videla poklapanje pete i osme jasna mi bila trudnoca, to do sad nije omasilo. Moze se dalje razvijati prica naravno... Ali! Naravno da je posle bitke lako biti general:D pa cu ti ja reci da bi po slicnom sistemu sledeca beba 2014/2015...koliko god je moguce da te to sad zanima :p :D

Artist
04-07-2014, 12:03
Mene interesuje, kako se ponasa ovaj tvoj Mo0Ur sad kad si u ulozi majke? Jesi li "pissed off"? :D

Little Warrior
23-09-2015, 04:27
Mene interesuje, kako se ponasa ovaj tvoj Mo0Ur sad kad si u ulozi majke? Jesi li "pissed off"? :D

Nisam, neprejebivo sam kul. :D

podcenjen aspekt :cool:

Lyrice draga,ne vidim ja;) nego pokusavam malo da iscitam sta to njena karta hoce da kaze simbolima astrologije....
Za karmicku nije bas da se razumem iskreno ali....evo nekih par knjiskih koje sam primenila i dosla do takvog zakljucka...
Kazu ne znam vise u kojoj knjizi sam to citala,ali kazu da dosta retro planeta ukazuje na "karmu" u natalu,lekcije koje bas mora proci.
Kod Cor nije samo to u pitanju vec ona ima i Ma kao vladar Asc retro u skorpiji u 12,ili ako gledas Pl opet retro u konjukciji sa vrhom 12.;)
Da ne zaboravimo retro Sa u 12 pa Ju i Ne takodje retro.
I naravno ovi silni 00 stepeni koji su nekako uvek na pocetku,nekako savladase ali bi i da se vrate na te lekcije da ih ne zaborave.....
E sad sto se dece tice....
5 kuca u Ovnu-Ma u 12 u skorpiji retro0retro Sa
Me u 5 180 ReTRO Sa u 12
A Mo koji je uvek majka,ili mi kada postanemo majke ili nase majke,ali majka svakako u 1 u 0 sa Ur.
Pa bi ja rekla da ce joj trudnoca doci iznenadno,gotovo da ce biti zatecena i uvek ce tam Ur provocirati Mo da pomisli da je tu kraj slobode koja mu je tako neophodna,kojoj bezuslovno tezi taj njen Mo0Ur u strelcu.
A to dete snasno i jogunasto,tvrdoglavo i jako,zeljno zivota vise nego drugi vrsnjaci ide u 180 sa njenom Ve vladarem 7,pa mozda ali samo mozda ona pomisli da joj ono oduzima ljubav partnera,ili pak ode u drugu krajnost pa sve svoje usmeri na dete a samog partnera prebaci u 12,jer njena 6 je ipak njegova partnerova 12.A njeno So u 7 nije da ne tezi dominaciji kao i ostatak natala uopsteno.
E sad da se vratim na onu pricu o kompromisima i ostalom.
Cor je strasno jaka zena....Gotovo da je nista ne moze ustabiliti do nje same.Ali ova njena Ve u sedistu 180 Ma u sedistu traga za jakim muskarcem,koji ce je "vezati"najdubljom,gotovo patoloskom emocijom,ljubav do smrti i sve ostalo sto tu Ve od Ma privlaci.Snaga,dubina,moc,pripadnost i sl.
I to ce da dobije od svog sina(ljubi ga majka) i tek tada shvatiti i savladati sebe i svoj natal i svoj zivot.
I tada ce ziveti ovaj Mo0Ur jer ce tada ziveti Ur u pravom smislu.
Bice tu muke ali eto astrologija je moze dosta uputiti jer mlada je jos.
Eto tako sam ja to sve povezala.
Iskusniji neka me isprave.A Cor ce znati najbolje ima li sve to smisla.

Pre osam godina! Pre osam godina pisano. Citam...zinula i samo se cudim....kako je znala? :)

Ima jos dobrih prognoza, njih cu naknadno :)