Dragi moji učenici i Astrolozi.... [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Dragi moji učenici i Astrolozi....

janja
21-11-2007, 09:28
Moram Vam reci da ste mi jako pomogli sa svojim tumačenjima....Sada bih Vas zamolila da kad imate vremena, pogledate moju kartu i kažete ono što Vam je najzanimljivije i što Vam prvo upada u oči....

LosT_in_SpaCe
21-11-2007, 20:01
Ono shto meni bode ochi je cela tvoja karta....:D
Gledam ovoliko Vage, i ne verujem ochima...
Pa onda gledam kako na tebe cilja ovaj MA, koji je vladar 7. i ne mogu da se nachudim da postojish :D
Stvarno, bash me zanima, jesu li tebi partnerski odnosi toliko vazhna stvar u zhivotu, pita te VE 180* UR....
Jednom sam negde videla slichnu kartu, samo je neka druga planeta kvadrirala 1. kucu, i prosto je neverovatno kako upravo taj "napadach" iznova i iznova maltretira vlasnika karte.
Znash shta me jako zanima, chime se ti bavish?
I ima li taj posao neke veze sa umetnoshcu?

EnemyOfTheSun
21-11-2007, 20:25
Dzaba tolka vaga kad sunce u skorpionu mars u devici a venera u strelcu i hahah.. Sa 0 Asc

I meni bode oci, al mi vaga najmanje tu znacajna. :)

I ima li taj posao neke veze sa umetnoshcu?

Nikako. Ali sanse nema. Mesec u Vagi jeste, al je Neptun u Sg(pa u konjukciji sa Venerom)

ustvari.. lupam ja, kad malo bolje razmislim Moze da ima veze i dodira sa umetnoscu al ne zaradjuje leba od toga, Ma u Vir, a Umetnost sa Virgo...

Ja bih reko Hemija.....

LosT_in_SpaCe
21-11-2007, 20:51
Pa 'de si Mladjo, ae se pobijemo, da isprobam kimono....:D
Ej, vidi, ja to ostavila samo kao jednu od mogucnosti.
Chak shtavishe, sasvim sluchajno sam joj otvorila kartu sinoc na Fiksnim, i bila mi chudna, ne vidjam ih svaki dan 'vakve...
Jesu to konjunkcije, jeste to kardinal, al' kad nema opozicija i kvadrata da to bombarduje - nije zanimljivo.
Al' meni ova mala ipak zanimljiva. Pazi umetnost - ja to ne zbog Vage toliko koliko zbog 6. polja u znaku Riba, to je neka vizija, to je senzibilitet shto bi reko Chkalja. Pa MC u Raku, a MO u Vagi pa mu dispozitor VE u Strelcu 0* NE. Shto to ne bi mogla da bude devojka koja shkloca foto-aparatom, ili recimo trguje nekim umetnichkim stvarchicama koje uvozi iz inostranstva?
Josh vidi, MA joj u Devici, to ti je oko za detalje, majstor kvarisha (MA 90* UR) xexexe....

Osim ako pod umjetnost ne podrazumjevaš pisanje i književnost....koliko ja vidim, Janja tu ima mnogo potencijala, ME na asc konj . SA ( vl.4) i vladarom 5. JU , dispozitor ve (vl.1 )u 3. o ne(vl.6), Mo ( vl.10.)0 SO u škorpiji, vladar pl u konj. sa vl 5. a sve u1...Ja tu vidim umjetnost kako god okrenem! A osim toga ne vidim mislim da Pluton u , i svjetla u škorpionu još dodaju na priči, za bilo koju umjetnost je potrebno poniranje u dubinu i strast, bez tog elementa je to pikanje goblena iz dosade!:D...kaj ja znam al meni priča štima, nek se janja javi!

janja
22-11-2007, 12:31
Dragi moji, ja se bavim komunikacijom sa ljudima tj. mnogo pricam ( ekonomija ) drzim u firmi razne obuke novim radnicima, takodje povremeno radim reklame ispitivanje trzista, sto se tice umetnosti ja sam uvek okruzena sa muzicarima, tj. muziku obozavam, takođe volim da crtam moj stan je pretvoren u galeriju lepih predmeta...

LosT in Space.....Emocije me ubise, tu se najvise dajem ali nikako da mi se uzvrati....sve neki likovi kao iz filma....sta meni moze da se desi mislim da ne moze nikome....

EnemyOfTheSun
22-11-2007, 17:35
Dragi moji, ja se bavim komunikacijom sa ljudima tj. mnogo pricam ( ekonomija ) drzim u firmi razne obuke novim radnicima, t

A sta li me nateralno na hemiju da mi je da znam.... promasaj :/

LosT_in_SpaCe
22-11-2007, 20:35
LosT in Space.....Emocije me ubise, tu se najvise dajem ali nikako da mi se uzvrati....sve neki likovi kao iz filma....sta meni moze da se desi mislim da ne moze nikome....

Da, kapiram, to sam i mislila zbog kvadrata vladara 7. na vladara 5.
I ovo shto si rekla: "shta sve meni mozhe da se desi, ne mozh' nikom" ima smisla. Kao da sve kod tebe na ljubavnom planu pochne ili nenormalno originalno, ili kao grom iz vedra neba, a zavrshi se ili rutinski (MA u Devici, zanovetalo) ili o5 kao explozija (MA 90* UR).
I josh imash ovu pustu VE 0* NE konjunkciju, pa si sva fina i optimistichna, a oni tako...
Inache, jako mi je zanimljiv ovaj egzaktan sextil SO i MA.
Kako stojish sa internet-vezama? :D
Shalim se, jesu li tvoji partneri uglavnom bili momci sa kojima si se druzhila, ili kako?

Neka ti nas janjice nauči nešto, dakle mnogo komunikacije i sklonost umjetnosti...slaže se:), nego, pretpostavljam da teško nalaziš one koji odgovaraju tvom profilu duboke i idealne ljubavi, osim toga tebe ne privlače svakidašnji tipovi vjerojatno;)

janja
23-11-2007, 08:08
Kako pogadjate pa to je neverovatno...da uvek su tu bili neki likovi koje manje vise poznajem, bar iz vidjenja....i ne privlace me svakodnevni tipovi nikako, a ove druge retko gde srecem....jednom mi je jedan astrolog rekao nema tebi pomci

Možete li mi reci za moju VII kuću da li ce moj suprug biti Ovan ili to samo predstavlja, tip kakav ce biti......

mimi
26-11-2007, 18:51
Mogao bi da bude neka javna licnost ,sportista na primer mozda bivsi sportista.Cuvaj se muskaraca koji su seke perse to obavezno proveri pre udaje nekako.

janja
05-07-2012, 15:34
mimi, poslušaću te samo mi još to fali da bude seka persa...

Svi koji su raspoloženi neka virnu u moju VII kuću, jer ja sam toliko opterecena sa njom da to nije normalno.. i svi mi kazu da ce se desiti nesto lepo a ja ne vidim izlaz....i ako moze neko da mi kaze za decu da li cu imati ili ne....

Evo ja posle duzeg vremena.....nista se bitno kod mene nije desilo sem sto sam napredovala u poslu....a ljubavi nigde :( :( :(

http://i49.tinypic.com/bg8w82.jpg
Joj da probam, ali tesko da znam

coca
06-07-2012, 13:47
Janjo, tebi je bio saturnov povratak -jer ti je tranzitni saturn prelazio preko natalnog u vagi..
A posto ti je mesec u skorpiji-sad ti nailaze i Sade sati...
tj. one traju 7,5 godina..pocele su ulaskom tr. saturna u vagu, vrhunac je kad ti tranzitni saturn sedne na natalni mesec, a u prolazu je kad izadje iz strelca.
Procitaj o tome na temi...malo se informisi na ovu temu, koristice ti.
I meni ce poceti 06.10.2012.kad tr. saturn udje u skorpiju:-)

Jedna od dobrih stavri je sto se obicno u Sade satim upoznaje i partner(muz)!Pa obrati paznju;-)

janja
10-07-2012, 10:23
[quote=janja;378100]Hvala Coco puno, nadam se da ce sve doci na svoje i da cu preziveti Sade sate, bas mi je bio jako tezak period...prosto gubi covek volju nadu veru a to je najgore....

LosT_in_SpaCe
10-07-2012, 14:24
'De si Janjo, kuco stara, 100 godina! A? Okle ja ispado'? Nidje veze, al najbolje je tako vazda bilo – bezveze. E kad smo vec kod taj bezveze aspekt, jel se informisa ti za te Sade sate? Nisu loshi, a? Pa dobro Psihologija iz dana u dan napreduje, chuda se deshavaju, a u svakom sluchaju – ako josh nisi poludela, ne znam shta chekash, ti sati su ti najbolji za takve stvari! Kako ono beshe – traju 7 godine, imala si ihaha vreme da sve to reshish, ako nisi otkachila do sad – ko ti kriv? I tako ti ja kazhem, mani se ti te psihologije, za koj moj imash SA na ASC ako cesh stvarno to da progutash? Ma znam da necesh, to se samo tako kazhe. Onomatopeja, kapirash? Ne? Ni ja. Elem, znam ja da se tebi smuchilo chekanje i guslanje po stvarima za koje sad mislish da su ti nebitne, al chekaj brate mili da SA odradi to shto je zapocheo pre dve godine, ne mozh to bez kabla, mora on josh da preispita taj tvoj pos'o, da ishchachka josh neke tvoje talente za koje nisi ni imala pojma da postoje, i da uchvrsti neke stvari koje se sada chine chvrsto. A u stvari nisu. Chekaj malo da se vidi sha ce sa kucom, porodicom, odnosima sa ljudima iz tvoje okoline, shta ce to da ti otkrije u vezi nadredjenih dal ce da se organizuje ili reorganizuje, dal ce da ti da neku novu mogucnost od koje cesh ti prvo da se smrznesh pa cesh posle s 'ladnom glavom da nastavish dalje. Kakvi Sade sati, kakvi bakrachi, egzaltirani SA, shto tranzitni onomad, shto progresivni sada ne daje taj ni tugu, ni zatvaranje, ni setu, ni kojekakve baljezgarije koje se pishu levo desno pa se mi navatamo ko ribe na crvche. A da nismo to ni vidli, ni chuli, ni prochitali, bilo bi jedno veliko nishta, i realno bismo sagledali stvari. Shto znachi – dva put' nishta jednako je nishta, crvic zapravo nije ni postojao! Postoji samo reala, chak I za vas sa VE 0 NE, sorry. Zato ne vataj se na provokacije, SA ti samo kazhe da si stariji, i da bi trebao da budesh pametniji (da ne kazhem mudriji), i to je sve shto on oce. Normalno, kad zatambura tolike planete u konjunkciji, zna da smori i da chovek popizdi, jer se oseca ko da nosi chitav svet na ledjima, i da se svi navrzli samo na njega, a onda po pravilu neka druga planeta ili krene retro ili se nasadi u jednom znaku ko MA onomad shto nas izgusla pola godine kroz Devicu, i obrni okreni – chovek se smori i ko da je u zhivo blato upao. Al jbg, imash egzaltirani SA na ASC, do sad bi vec trebalo da znash da nesh nishta dobiti na tanjiru, nego je otprilike sve u nekom buretu, pa dok skinesh pampur – otelish se.

No, znash kako, mene ova astrosimbolika smara, pochnu da mi se javljaju nekakve karakondzule i babaroge kad krenu ti opisi kako, shta, gde, kome, chemu, pa da pljunemo mi neku predikciju, a ako se I ne ostvari – a sha cu, nemash mi JMBG pa da me ganjash po sudovi. Kao prvo, po pitanju toga sho tebe zanima, treba sachekati ulazak SA u Shkorpiju, a tamo vec, kraj oktobra, novembar mesec obrati pazhnju na ponashanje, jer imash solidne shanse da upoznash nekog baju. Al ne morash da se previshe lozhish na tu prichu jer se meni chini ce to morati maaaaalo da se razvuche i prenese i na 2013. godinu jer ce SA da ide opet chas tamo chas amo, da se vraca do tvog natalnog SO, pa ne bi valjalo nishta siliti ni forsirati nego ono, laganica, klaj-klaj, jer cesh od sledeceg leta imati neke jako zanimljive progresivne aspekte (prvo MO dolazi na VE/NE) pa i MA dolazi u 90 sa VE, pa eto malo podgrejavanja jucherashnjeg ruchka, da se ne baci. No, sve u svemu period pre toga svega isto tako nece da bidne losh, ne samo zbog ovog sad tranzitnog Marsa koji ce da ide preko svega ovoga u Vagi, nego i zbog sek. ASC koji je tu negde oko natalnog SO, nije ovo nikako vreme kad trebash da se zatvarash u sebe ili da se neshto patish, vec bash naprotiv, trebala bi sho vishe da izlazish, da se zezash, da prihvatash i najbizarnije pozive za izlazak, tu negde u blizini, okolini, autobusu, tramvaju (zvanom zhelja) itd, jer ce i JU da malo pogodi VE, plus ako na sve to dodamo tercirajno SO koje dolazi na natalnu VE, sa sve MA koji je usho u Vodoliju pa ce polako da se vuche ka tvojoj 5ici i da pravi 120 sa planetama iz 1, mislim da nemash razloga za neku preveliku brigu. Suma sumarum – tamo negde izmedju kuce i posla, i posla i kuce (koji ce itekako da budu naglasheni i dalje), bice shanse i za romantiku, ba, nemoj se deprimirat'. Eto shta znam, a dje da znam, pozdravljam te i take it easy!

janja
10-07-2012, 23:04
Hvallllllaaa od SRCA.........Nije me bilo dugo, ubila me svakodnevnica kuca poso,poso kuca nista bitno ali sam sama sebi najveci teret, tu se jos pojavi neka budala sa raznim laskanjem i udvaranjem sto svakoj zeni prija pa pomuti konce onako bez veze dok se ja opasuljim ko je i sta je,pa mi bude krivo jer ja to pod stare dane oslepe pa ne prepoznajem ludake, ili me samoca dotukla pa se ponada necemu.....mada osecam da je bolje da mi se vraca ono moje staro pouzdanje.....Ja ti se zahvaljujem do neba i dalje:1:

Mimiza
16-07-2012, 21:09
...pa mi bude krivo jer ja to pod stare dane oslepe pa ne prepoznajem ludake, ili me samoca dotukla pa se ponada necemu...
...nista se bitno kod mene nije desilo sem sto sam napredovala u poslu....a ljubavi nigde...

Heheh, ovo gore mi je JAKO poznato! :o
Pa znas da je svim kardinalnim znacima u poslednje 2 godine bilo bas cupavo, a verujem da ti je sa tim trSa u 12/1.k bilo jos gore. Moozda bude nesto od jeseni kad Sa udje u skorpiju, tada ce ti praviti 0So i 120Ma kao vladara 7.k,a i Ju ce ti ove i naredne godine kaciti te planete u Vagi, pravice 120 na iste pa i na Sa kao suvladara 5.k, ne znam kako reagujes na njegove tranzite, mozda tada nesto bude. Srecno! :)

janja
17-07-2012, 08:40
Hvala Mimiza od srca...nadam se da ce biti bolje,protekli period mi je bio katastrofalan...tako sam se osecala grozno da sam stisla zube i rekla da svako od nas prodje kroz pakao, pa tako i ja....jesen je blizu eto meni boljih dana..:) :) :)