Izgled [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Izgled

Strane : [1] 2 3 4

EnemyOfTheSun
10-11-2007, 05:06
Ovako potrebni su mi zamorcici za experiment sa izgledom. Vec je pocela tema ko na koga lici. A ovde cu da proveravam izgled i aspekte bez da pogresim.

Sve dok ne nadjemo kome sta sve tachno utice na izgled.

Ovako, ko se prijavljuje? Ocekujem lyru prvu posto je kod nje sve zakomplikovano to nesto tu i tamo :)

ajde i ostali ko je voljan da se ukljuci.

EnemyOfTheSun
10-11-2007, 15:07
Za pocetak 12 osnovnih tipova po Duporu.
Ovde ne ocekujte tachne opise ovde ocekujte pogresne da bi smo izveli pravila za izgled.
- Gledam Mesto dispozitora ASC i aspekte sa asc.

Ovan - Aries
Vitak, uspravan,zategnut, elastichan hod,cvrst korak, odluchan izraz, energichne celjusti, unazad koso celo, od korena povijen istaknut nos, tanke usne, sjajne oci, jak piskav glas, kukuruzni zubi, plava i cesto pegasta put.

Bik- Taurus

Masivna gradja, jake noge i zatiljak, zbije, olovni poketi, opor tezak hod, doblji vrat, redovito nesto nosi, siroko mesnaato lice, volovske oci, siroko celo, senzualne usne, izraziti veci zubi, melaholichni pogled, kosa zadire u celo. Zenke - naglasene obline, dublji glas, usta za ljubljenje

Blizanac Gemini
Vidni zglobovi ali nezna konstrukcija, dugi udovii vrat, uske grudi, suplja ledja, nemiran pokret, mala glava, indatilan izraz lica, celo unazad, cosava brata,nemirne lepe oci, sveza kosa, brz govor, usne zavrnute na gore. Zena male grudi.

Rak Cancer
Krupan, mesnat, mekano telo, lenj hod, mokra koza,kao mesec okruglo lice, mali nos, male oci, kosaurasla u lice , tamna put, visi tip visoko celo ravni nos, zene mekane grudi.

Lav Leo
Dostojanstveno drzane, uspravan, odmeren lagan hod, u sredini desno ili u vrh stola, kvadratno lice, otvoren uplivan pogled, gleda ravno ili visoko, lavovski krupne oci sive bezdusneoci, neodredjen izraz govoripolako, opsoran glas, jak istaknut nos, zatorena usta, siroka gornja usna, podvojak, dupla brada, podochnjaci, redovno velika glava.
Zena, ostar hod, opustene grudi.

Devica Virgo
Suzdrzljivo drzanje, hladan diplomatski sarm, koscasto telo suplja ledja, duge ruke, lep, nezna koza, okrugla koscasta glava,glatko lice, hladan ispitivacki pogled, rezigniran izraza, tanak glas, usta tanka i usta, noge cesto na O.
Zena hladna lepota, duga kosa, bezizrazajno lice, grudi male i tvrde.

Vaga Libra

Vitak elegantan, njise sepri hodu, glatka nezna koza,ovaln vlazno lice, prozracan ten, napadno debeo ili mrshav vrat, bela koza, izvajani kapci, oci iskreno otvorene, obe strane u proporciji.
Zena pri hodu gracozna sarm bez afektiranja, pristojno napadno obucena.

Skropion Scorpio

Srednji rast, misicavo telo, uporan cvrst hod, tamna kosa i put, ko mrtvacka glava lice izrezano, orlovski esna ili uzvijen elegantan nos, taman ukocen pogled,sjajne vucje oci kojebodu, mala usta, usne crvene stisnute, kosa cekinjasta, prodoran glas.

Strelac Sagittarius

Cesto visok, lagan odmeren hod, blago visoko celo, poverljive mirne oci, plemenit pogled, stalozen govor, duzi nos ali pravilan.
Zena lea i ivahna pokretna.

JArac CApricornus

Koscast, jak kostur, deformacije kosti, pazljiv hod, zemljani ten, napadno jaknos, bradica, licekrivo, oci zive, koza hrapava, leden pogled, cesce ruzan. Zena simpatichna ali ne lepa, dosta oblina sto zavarava jer nije stastvena.

Vodolija Aquarius

2 tipa. Demonski ruzan i Bozanski lep
Bozanski lep je lep prazan mali nos otvorene oci
a demonski je ruzan svojeglav kukast veliki grebenast nos, krmece boduce oci ili kombinacija 2 tipa. Ostale zajednicke osobine:
Malo visi obichbno, kad ide kao da sulja, pogled kao lotos ili crna tacka, prozracan ten
Zena Lepa, prozracan ten, gracija, meka put.

Ribe Pisces

Srednji meki pokreti, okruglo mesnato lice, riblji miran pogled, bzazlene mirne vodnjivave oci, podocnjaci, slabe noge, necujno ide po strani. Delikatna koza, slaba cirkulacija krvi pa cesce bled.

------------------------------------------------------------

Admo prvo dopozitore da proverimo

Zvezdica - Merkur u blizancu Sunce u blizancu

Vidni zglobovi ali nezna konstrukcija, dugi udovii vrat, uske grudi, suplja ledja, nemiran pokret, mala glava, indatilan izraz lica, celo unazad, cosava brata,nemirne lepe oci, sveza kosa, brz govor, usne zavrnute na gore. Zena male grudi.

Asc 120 Mo, 90 Sa, 90 So.

Karma - Asc Vaga, Ve u Raku, Ur u Prvoj ( 0 asc )
Za pocetak prepisacemo Raka.
Krupan, mesnat, mekano telo, lenj hod, mokra koza,kao mesec okruglo lice, mali nos, male oci, kosaurasla u lice , tamna put, visi tip visoko celo ravni nos, zene mekane grudi.

Zbog urana u prvoj, dodajem tamne oci, suplji pogled( kao crna rupa ).

Electrica venera u ovnu, za pocetak pripisujemo ovna:

Ovan - Aries
Vitak, uspravan,zategnut, elastichan hod,cvrst korak, odluchan izraz, energichne celjusti, unazad koso celo, od korena povijen istaknut nos, tanke usne, sjajne oci, jak piskav glas, kukuruzni zubi, plava i cesto pegasta put.

Dacked sam video pripisujem joj skorpionku bez sumnje:)) (btw ti bash ne mozes bez cigareta? :) )

Enia - pripisujem tip vodolije ...(mada so konj venera verovatno lepsi "bozanski")

Vodolija Aquarius

a demonski je ruzan svojeglav kukast veliki grebenast nos, krmece boduce oci ili kombinacija 2 tipa. Ostale zajednicke osobine:
Malo visi obichbno, kad ide kao da sulja, pogled kao lotos ili crna tacka, prozracan ten
Zena Lepa, prozracan ten, gracija, meka put.

Ella -

Sa u vagi, znaci za pocetak opisujemo kroz vagu:

Vitak elegantan, njise sepri hodu, glatka nezna koza,ovaln vlazno lice, prozracan ten, napadno debeo ili mrshav vrat, bela koza, izvajani kapci, oci iskreno otvorene, obe strane u proporciji.

------------------------------------

Zekin natal ne mogu da otvorim :/

Ajd da vidimo ko se gde uklapa, za pocetak. Ko se totalno uklapa u opis, moze da se smatra da je ispao iz experimenta, ko ne, trazimo dalje.
Naravno svi mozete da se ukljuciti i kao zamorcici i kao oni experimentisti. :)

Karma - Asc Vaga, Ve u Raku, Ur u Prvoj ( 0 asc )
Za pocetak prepisacemo Raka.
Krupan, mesnat, mekano telo, lenj hod, mokra koza,, mali nos, male oci, kosaurasla u lice , tamna put, visi tip visoko celo ravni nos, zene mekane grudi.

Zbog urana u prvoj, dodajem tamne oci, suplji pogled( kao crna rupa ).

Ovako, za ovo bi potvrdila da je točno; kao mesec okruglo lice,visoko celo ravni nos, Zbog urana u prvoj, dodajem tamne oci...šuplji pogled-hm...ne!

a za ovo moguće:zene mekane grudi.

EnemyOfTheSun
10-11-2007, 16:00
Ovako, za ovo bi potvrdila da je točno; kao mesec okruglo lice,visoko celo ravni nos, Zbog urana u prvoj, dodajem tamne oci...šuplji pogled-hm...ne!

a za ovo moguće:zene mekane grudi.

Kad kazem suplji pogled mislim na pogled ko tesla. On je isto imao tog urana na asc i taj pogled, takve oci ko crne rupe. Koje su ti boje oci?

dacked
10-11-2007, 18:15
ne da ne umem bez cigareta,vec pushim kao turchin! :)gde si to video? iskidah se od smeha!imam dosta karakteristika skorpiona, za ochi, pogled,ten,usta,pa i lobanju, pa da kazem i srednji rast, mada je vise nizi...inache hod, mi je dosta trapav, mislim da tu utice strelac, nos mi je mali i prcast, to mi je nekako rak...ma sta znam...inace telo mi nije nesto misicavo, sem nogu, ali to je zbog moje lenjosti...mislio si skorpija zbog slike?mozda podsecam na skorpiju, jer sam na toj slici pomalo vamp, ali to je samo kada se picnem (slika je sa neke svadbe), a to je vrlo retka pojava!:) enemy, chisto da znash da bih volela da vidim jednom temu: "ovde enemy tumachi" :):)

Electrica
10-11-2007, 19:00
Electrica venera u ovnu, za pocetak pripisujemo ovna:

Ovan - Aries

Ovako:
Vitak-imam par kila viska
Uspravna i zategnuta nisam bas
Elastican hod,cvrst korak-TACNO
Odlucan izraz-SVAKAKO :D
sta bi znacilo "energicne celjusti"..?
unazad koso telo-TACNO
od korena povijen,istaknut nos-prcast je,mislim da je to to :)
tanke usne-nisu bas
sjajne oci-TACNO
jak piskav glas-DA
kukuruzni zubi-TACNO :D
plava,pegasta put-ne

Pa da vidimo dalje :)

Kad kazem suplji pogled mislim na pogled ko tesla. On je isto imao tog urana na asc i taj pogled, takve oci ko crne rupe. Koje su ti boje oci?

Pa rekoh, tamne su...tamno smeđe, to sam već navela...pokušaj dokučiti dalje, izdvojila sam ono što si pogodio...:)

zvezdica
10-11-2007, 20:00
Admo prvo dopozitore da proverimo

Zvezdica - Merkur u blizancu Sunce u blizancu

Asc 120 Mo, 90 Sa, 90 So.

Dosta toga si pogodio.....nemirni pokreti, nemirne lepe oci, sveza kosa, brz govor, uske i male grudi.....:D Sad sam skontala da su mi i usta malo zavrnuta na gore :)
A ovo za glavu.....pa i nije mi bas mala...:rolleyes::)

E a sta znaci "indatilan izraz lica"?

enia
10-11-2007, 20:56
prilicno je tacno za vodoliju

prozracna koza,visina ali da li mogu preko natalne da se vide i neki detalji, boja kose, ociju itd?

EnemyOfTheSun
11-11-2007, 03:15
:) enemy, chisto da znash da bih volela da vidim jednom temu: "ovde enemy tumachi" :):)

Enemy soli pamet i upija znanja. Ta tema nece biti uskoro, ali planiram josh ovako experimentalnih tema.

@ Electrica.. Ok, sad mi treba mala pomoc ako iko zna, koje se planete, znaci i kuce odnose na ono sto je kod nje razlicito i da li moze od gospe Electrica natalna karta sa popisom aspekt sa strane. Verujem da je upliv jupitera.

Ajdmo ove sto su se ubacili ili danas u toku veceri ili sutra.

Inache ovde NE POGADJAM, NE TUMACIM, ovde experimentisem trazim/mo (ako se josh neko ukljuci ) sta utice na izgled sve. Posle nekog vremena napisacemo kratki esej sa pravilima koja smo sami izveli.

da li mogu preko natalne da se vide i neki detalji, boja kose, ociju itd?

Ne-provereno od strane mene ali knjige uce ovako -
- Venera na asc - lep.
- Naglasen jarac - problemi sa kozom
- Gde je mars - tu je mladez.
- Boja kose, Mars, ovan naglasen cesto daju plavu boju kose. Mars na asc ( ne uvek obavezno, a to ce da proverimo zasto nadam se )
- Oci tamne ako je upliv urana na asc. Ako su vodeni uplivi svetle.
- Jupiter na asc - visak kilograma.

Itd..

osta toga si pogodio.....nemirni pokreti, nemirne lepe oci, sveza kosa, brz govor, uske i male grudi.....:D Sad sam skontala da su mi i usta malo zavrnuta na gore :)
A ovo za glavu.....pa i nije mi bas mala...

Glava, moze da bude veca pod uplivom lava i manja pod uplivom blizanca.

INFATILAN .. lol, iskeno ne znam ucim po Duporu a on malo voli sa nekim izrazima.

I ako ste vec usli u astrologiju pokazite postovanja. Astrolozi ne: Pogadjaju, ubadaju, nagadjaju. Astrolozi citaju karte.

Hvala lepo.

Nella
11-11-2007, 08:22
Ella -

Sa u vagi, znaci za pocetak opisujemo kroz vagu:

:)

Je, baš se šepirim pri hodu, istina. Sve pogođeno osim onog dijela s vratom koji mi baš i nije jasan. Kako napadno debeo ili mršav?

I, da. Enemy, nije ELLA nego NELLA, ali se ne ljutim.... i to je dobar nick :p

dacked
11-11-2007, 13:22
enemy, beleg na licu, ispod desnog oka? jako upadljiv, nije od rodjenja,negde od 6te godine zivota, kozni lekari kazu neka vrsta mladeza, vishe lichi na fleku. shta ukazuje na to, kod mene?

lilka
11-11-2007, 15:44
[quote=EnemyOfTheSun;4177
- Gledam Mesto dispozitora ASC i aspekte sa asc u

Devica Virgo
Suzdrzljivo drzanje, hladan diplomatski sarm, koscasto telo suplja ledja, duge ruke, lep, nezna koza, okrugla koscasta glava,glatko lice, hladan ispitivacki pogled, rezigniran izraza, tanak glas(vise deciji ), usta tanka i usta, noge cesto na O.

Ovde se potpuno pronalazima,osim bezizrazajno lice, naprotiv.

E, sad duga kosa. Negde sam procitala da VE U Lavu oznacava nekog ko vodi brigu o kosi, ko ima grivasti ,bujnu kosu. ja imma dugu kosu do struka,ali je kovrdzava.
Kako se vidi tip kose?

Skropion Scorpio

Srednji rast, misicavo telo, uporan cvrst hod, tamna kosa i put, ko mrtvacka glava lice izrezano, orlovski esna ili uzvijen elegantan nos, taman ukocen pogled,sjajne vucje oci kojebodu, mala usta, usne crvene stisnute, kosa cekinjasta, prodoran glas.

ASC samo tamna kosa i tamna put i srendji rast sto i nije usov ,cini mi se...vise faktora bi trebalo da bude.
Kako se gleda problematicna koza?Nezna,osetljiva?
Oziljci se gledaju tamo gde je Mars-Imam oziljak od operacije slepog creva ,pa se moze gledati kao Mars u Raku?
PS:
Ja se izvinjavam sto samo sebe analiziram. Ucim i nemam hrabrosti drugima da gledam za sad.

EnemyOfTheSun
11-11-2007, 16:38
Lyra - Asc - Satrun So Leo Sa Leo

Lav Leo
Dostojanstveno drzane, uspravan, odmeren lagan hod, u sredini desno ili u vrh stola, kvadratno lice, otvoren uplivan pogled, gleda ravno ili visoko, lavovski krupne oci sive bezdusneoci, neodredjen izraz govoripolako, opsoran glas, jak istaknut nos, zatorena usta, siroka gornja usna, podvojak, dupla brada, podochnjaci, redovno velika glava.

-----------------------------------------------

Vojvodkinja

Ribe Pisces

Srednji meki pokreti, okruglo mesnato lice, riblji miran pogled, bzazlene mirne vodnjivave oci, podocnjaci, slabe noge, necujno ide po strani. Delikatna koza, slaba cirkulacija krvi pa cesce bled.

-----------------------------------------

Zlatokosa ima Mo u jarcu. Dupor preteruje sa nacrnjavanjem jarca, tako da je moguce da gresi but..

Koscast, jak kostur, deformacije kosti, pazljiv hod, zemljani ten, napadno jaknos, bradica, licekrivo, oci zive, koza hrapava, leden pogled, cesce ruzan. Zena simpatichna ali ne lepa, dosta oblina sto zavarava jer nije stastvena.

---------------------------

lilka (http://astro.axisdraw.com/forum/../members/lilka.html)

Ti analizira samu sebe.

Zeka

E sad verujem da zbog ma0ju malo vise kg ne debela ali ima je.

Vojvotkinja
11-11-2007, 16:56
Vojvodkinja

Ribe Pisces

Srednji meki pokreti, okruglo mesnato lice, riblji miran pogled, bezazlene mirne vodnjivave oci, podocnjaci, slabe noge, necujno ide po strani. Delikatna koza, slaba cirkulacija krvi pa cesce bled.

e sad ono shto mi nije jasno..zashto Ribe ispod mog nicka? (Vodolija- Blizanas)..ne kontam..a ovo si sve fino napisao, tj pogodio ;)..podochnjake nemam, imam tamne kolutove..slabe noge u kom smislu..ka' balvani su mi, tj ka' fudbaleru :D, a da sam visprena neshto vala i nijesam..lijeni su mi pokreti..lelujam dok hodam ;)..bliejda jesma, a krva slika mi je do sada uvijek bila besprekorna...

EnemyOfTheSun
11-11-2007, 18:03
e sad ono shto mi nije jasno..zashto Ribe ispod mog nicka? (Vodolija- Blizanas)..ne kontam..a ovo si sve fino napisao, tj pogodio ;)..podochnjake nemam, imam tamne kolutove..slabe noge u kom smislu..ka' balvani su mi, tj ka' fudbaleru :D, a da sam visprena neshto vala i nijesam..lijeni su mi pokreti..lelujam dok hodam ;)..bliejda jesma, a krva slika mi je do sada uvijek bila besprekorna...

Dispozitor asc-a u ribama.

Ovako, sta sam zakljucio.

Dispozitor Asc u Kom znaku zavrsi uvek daje opis coveka, manje vise tachan.

No mene sad zanima kome sta nije tachno da bi istrazio to kroz natal i proverio.

Vojvotkinja
11-11-2007, 18:26
meni je sve ok, mimo cirkulacije i slabih nogu...za lice i ovo drugo si sve pogodio ;)

zvezdica
11-11-2007, 18:27
Meni nije tacno....mala glava,suplja ledja, cosava brada i celo u nazad......:)

Lyra
11-11-2007, 21:05
Lyra - Asc - Satrun So Leo Sa Leo

Lav Leo
Dostojanstveno drzane, uspravan-da, odmeren lagan hod-da, u sredini desno ili u vrh stola-samo znam da ne volim da mi itko sidi iza ledja, kvadratno lice-da, otvoren uplivan pogled-valjda, gleda ravno-da ili visoko, lavovski krupne oci -da sive bezdusneoci-ponekad, ovisno o raspolozenju (kada sam bila mladja govorili su mi da se boje mog pogleda), neodredjen izraz govoripolako-uglavnom govorim brzo, opsoran glas-ovo ne znam sta znaci :), jak istaknut nos-da, zatorena usta-da, siroka gornja usna-ne, podvojak-ako je to podvaljak, onda ne :), dupla brada-da, podochnjaci-ne, redovno velika glava-NE :).
Zena, ostar hod, opustene grudi-i nemam opustene grudi.

Ovo je bilo u odnosu na znak i podznak?...ja bih volila da udjemo jos dublje...

zlatokosa
11-11-2007, 22:00
Zlatokosa ima Mo u jarcu. Dupor preteruje sa nacrnjavanjem jarca, tako da je moguce da gresi but..

Nesto nije u redu valjda neka druga planeta utice na moj izgled,malo je tacnosti.Nemam jak kostur cak sto vise sitan ali je oblozen sa dosta misica (mada to je uzrok sporta,)Za deformacije kostiju to cemo tek da vidimo za sad ne.Da pazljivo hodam to nikako jako brzo idem pa mi se desava i da se sapletem.Nos mi je prcast nikako napadan ima moja slika tamo sa ostalim drugarima foruma.Koza mi je izuzetno blaga i nezna ali se i negujem dovoljno.Pogled nikako leden,oci ok zive.A za obline ok,made se smatram zaista strastvenom.Verovatno je tu jos neka planeta uplela svoj uticaj.Inace negde sam procitala da Mo u jarcu je samo prividno suzdrzan i hladan da je njegova sustina jako strastvena.

Zeka
11-11-2007, 22:28
Zeka

Srednji rast- ne, misicavo telo- kad probusim kasiku, onda da ;) uporan cvrst hod - da tamna kosa - da i put -ne, ko mrtvacka glava lice izrezano- pa da, ali ne suvise, ja bih rekla srcoliko orlovski esna - ne razumem ili uzvijen elegantan nos- nije "uzvijen":) taman ukocen pogled,sjajne vucje oci koje bodu-za pogled su muskarci opisivali "opasan", koji sam veruj mi dobro znala da upotrebnim, i u mnogim situacijama mi je pomogao:D , mala usta -da usne crvene stisnute- ne, kosa cekinjasta-opet nisam razumela:( prodoran glas.-ne

E sad verujem da zbog ma0ju malo vise kg ne debela ali ima je. - e ovde sam se totalno pronasla, upravo tako, ne debela hahahaha, ali ima me...:rolleyes: ;) :)

Nadam se da nastavljas dalje sa tumacenjem??? Pozz

Lyra
11-11-2007, 22:48
Opet?E ta fotka a dobro ko me je video video,tamne oci imam ali ne i hladne,mada ja ipak ne mogu bas 100% da budem objektivna u komentarisanju sebe ako ti kazes da mi je pogled jak ok a i to mi negde zvuci cool.........kao opasna sam........:cool: hahahahahahahahahaha..........

Kako bih ti rekla...pogled na toj fotki ti je bio dosta jak :)....Onako izravan. Plus tamne oci to pojacavaju....
Ne tvrdim ja da je to tacno, samo kazem na toj fotki je....
Evo recimo moj pogled (na fotki koju sam postavila) izleda njeznije i toplije nego sto je u vecini slucajeva. Kada sam sa ljudima koje poznajem i volim, i kada sam raspolozena, pogled mi je blazi...Kod mene to nije fiksna stvar....

Electrica
12-11-2007, 09:44
evo ga link za moje aspekte Enemy.... pa da padne provera,mozda uspe jos bolje sada opis :D
http://img228.imageshack.us/img228/602/aspektibi1.png

Nevencica
12-11-2007, 12:49
Ti bi lyra trebala da imas ko i svi mi sa istim podznakom koilko nas je milionce na ovom forumu. Variranje u kilazi stalno onaj jojo efekat smrsas pa vratis jedes iz nervoze (ko ja ovih dana :( ) i nista me ne ubedaci vise! Verovatno i tebe jer volis da izgledas SJAJNO! Mogla bi biti niska rastom i ti. (zbog naglasenog raka, lavovi nisu preterano visoki, jarac moze biti ali ne preterano) onda......verovatno prava ledja ili uspravan hod ono ponosan, glava gore arogantan stav (kao i svi mi ruku na srce;))! Pre bi trebalo da si svetla nego tamna, mozda mesavina plave (svetle) oci i tamnija kosa i sl. Jer je rak taman, a lav i jarac svetle zene i svetlija put. Sigurno imas svetliju put jer sva tri znaka govore o svetlijoj puti (rak lav jarac a tu imas najvise planeta) .Gradja pre zilava nego snazna. Mozda cak i imas drhtave ruke ili nesto slicno, ruke koje se stalno znoje isto tako, ali jesi izdrzljiva fizicki. Eto toliko ja znam!
Pozdrav

p.s Weeeko tek sad sam videla tvoju natalnu pa lavica podznak skorpijica moja!!! :) Najveci broj mojih drugarica ima tu kombinaciju mada se cesto pokarabasimo, ali ti imas jak mars ostvarena nisi kompleksasica!! Hvala bogu. I razmisljas ponosno ko lav i pravedno ipak jarcevski. ;)

Succubus
12-11-2007, 14:20

No mene sad zanima kome sta nije tachno da bi istrazio to kroz natal i proverio.

evo, kod mene nije tako a ti uporno izbjegavaš detaljniju analizu "da nađeš" zašto kod mene nije takva situacija. posveti malo više pažnje mojoj natalnoj, ja volim čitati o sebi:) :D :D

Lyra
12-11-2007, 14:25
Ti bi lyra trebala da imas ko i svi mi sa istim podznakom koilko nas je milionce na ovom forumu.-Pa da, variram sa kilazom, u poslednje vrime je fiksna (kada sam bila mladja nisam se nikako mogla ugojiti)... Variranje u kilazi stalno onaj jojo efekat smrsas pa vratis jedes iz nervoze (ko ja ovih dana :( ) i nista me ne ubedaci vise!-a ja ne jedem zbog nervoze, kada sam nervozna nista ne stavljam u usta... Verovatno i tebe jer volis da izgledas SJAJNO!-da Mogla bi biti niska rastom i ti. (zbog naglasenog raka, lavovi nisu preterano visoki, jarac moze biti ali ne preterano)-pa visoka sam 1.76... onda......verovatno prava ledja ili uspravan hod ono ponosan-da, glava gore arogantan stav-da (kao i svi mi ruku na srce;))! Pre bi trebalo da si svetla nego tamna, mozda mesavina plave (svetle) oci i tamnija kosa i sl.-tamna sam (tamna kosa, tamne oci , tamne jake obrve... Jer je rak taman, a lav i jarac svetle zene i svetlija put. Sigurno imas svetliju put jer sva tri znaka govore o svetlijoj puti (rak lav jarac a tu imas najvise planeta)-pa da kazem nesto izmedju, ni svitla ni tamna....Gradja pre zilava nego snazna-pa da (onako sportski, ali nisam siroka i krupna). Mozda cak i imas drhtave ruke ili nesto slicno, ruke koje se stalno znoje isto tako-pa stalno su mi ruke i stopala hladna, uzas..., ali jesi izdrzljiva fizicki.-da (kamo srice da sam i psihicki tj. da nisam toliko nervozan tip :) ) Eto toliko ja znam!- pa dosta znas :p
Pozdrav

Hvala Nevencica http://www.pic4ever.com/images/SEVeyesB08_th.gif

Zeka
12-11-2007, 18:57
p.s Weeeko tek sad sam videla tvoju natalnu pa lavica podznak skorpijica moja!!! :) Najveci broj mojih drugarica ima tu kombinaciju mada se cesto pokarabasimo, ali ti imas jak mars ostvarena nisi kompleksasica!! Hvala bogu. I razmisljas ponosno ko lav i pravedno ipak jarcevski. ;)

Pa Nevencice gde si ti?? ;) E, moramo se videti pred kraj godine, ti znas zasto, hahahaha ;) Jeste, ovo sto si napisala je sve istina, ali nisi se mnogo bazirala na izgled, pa se nadam da ces to uraditi sledeci put kad svratis ovde, da se malo druzimo i da se odmoris od ucenja, a s obzirom da imas i drugarice sa slicnim natalima, mislim da ti nece biti tesko!! :)
Nego, volela bih da cujem i Mandraka sta on kaze, da cujem njegovo tumacenje! ;)

Electrica
12-11-2007, 19:31
Enemy stavila sam aspekte u prethodnom postu,pogledaj pa da vidimo koje planete imaju uticaj na moj izgled osim te venere u ovnu... :D

P.S. Kad smo vec kod ovog opisivanja.... Da li mozes iz karte procitati kako bi mogao moj BUDUCI odprilike da izgleda :D?

zoka57
12-11-2007, 23:27
Hajde da se prikljucim i ja. ;)
Imas li ti Merki beleg ma licu nesto kao bradavica sa zadnje strane vrata ispod kose.

Merkur
12-11-2007, 23:29
Imam mladez na levom obrazu. A sto se vrata tice imam i to. :)

EnemyOfTheSun
13-11-2007, 00:15
Imas li ti Merki beleg ma licu nesto kao bradavica sa zadnje strane vrata ispod kose.

Moze komentar gde si to videla... mislim ako si citala temu od pocetka, izvlacimo pravila. :) Hvala.

zoka57
13-11-2007, 08:48
Moze komentar gde si to videla... mislim ako si citala temu od pocetka, izvlacimo pravila. :) Hvala.

Ja sam samo pocetnik u astrologiji ali ucim
mars na ascedentu je oziljak povreda ,crvenilo,crvena kosa
pluton je bradavica .... kad gledam oroskop ja ga izmastam i dobijem slike
Kod Merki je lilit na ascedentu on u mojoj masti krije nesto na ascedentu konjukcija pluton pa beleg mladez bradavicu pa pluton stepen bika na vratu.
Nemam ja pojma kad reba da detaljno opisem ja samo umem da opisem sliku
zato i proveravam neke stvari na forumima koje obozavam.

Nevencica
13-11-2007, 11:03
Hvala Nevencica http://www.pic4ever.com/images/SEVeyesB08_th.gif

Nema na cemu lyra! samo si me iznenadila kao sto rekoh sto si crna!! ;)
Poz
p.s E ti zoko vec mozes da budes bas prava crnaka!!ILi jako doterana 9sto ej verovarnoje zbgok konj venere i sunca ili totalna suprotnost! A vidis to sa pomenutim marsom na ascedentu! Kod meen se nista od toga ne poklapa. Niti imam oziljke niti sam crvena ..... nista od toga. Mladeze imam ali ne neke upecatljive i nisu na licu?? To me bas intrigiralo.....

EnemyOfTheSun
13-11-2007, 11:06
Ja sam samo pocetnik u astrologiji ali ucim
mars na ascedentu je oziljak povreda ,crvenilo,crvena kosa
pluton je bradavica .... kad gledam oroskop ja ga izmastam i dobijem slike
Kod Merki je lilit na ascedentu on u mojoj masti krije nesto na ascedentu konjukcija pluton pa beleg mladez bradavicu pa pluton stepen bika na vratu.
Nemam ja pojma kad reba da detaljno opisem ja samo umem da opisem sliku
zato i proveravam neke stvari na forumima koje obozavam.

A vidis merkur ima mars u vodoliji. Vodolija i vazduh se odnose na Glavu, tj sve iznad ramena.

Blizanac su recimo obrazi.

Kod nje je naglasen blizanac i mars u vodoliji sto je dalo mladez na licu, i posto su joj kao sto rekoh naglaseni blizanci puvukao ga ka obrazu.

A za vrat svaka cast. :)

zoka57
13-11-2007, 11:30
Nema na cemu lyra! samo si me iznenadila kao sto rekoh sto si crna!! ;)
Poz
p.s E ti zoko vec mozes da budes bas prava crnaka!!ILi jako doterana 9sto ej verovarnoje zbgok konj venere i sunca ili totalna suprotnost! A vidis to sa pomenutim marsom na ascedentu! Kod meen se nista od toga ne poklapa. Niti imam oziljke niti sam crvena ..... nista od toga. Mladeze imam ali ne neke upecatljive i nisu na licu?? To me bas intrigiralo.....

Imas li ti oziljak na kolenu?

uuu jeeeee :D ovo bash postaje zanimljivo......!

Meni bi tvoja kosa bila kratka i neposlusna u smislu da za inat ide kud ona hoce.

ovo je stvarno interesantno..steta sto nemam toliko informacija koji stepen sta oznacava

Ovo mogu biti crni pramenovi obavezne naocari za sunce i uzan struk mala stopala

saandraa
13-11-2007, 13:26
hmmm crna kosa, obozavam naocare za sunce ali samo za kosu :-)) i da..bas malena stopala i uzan struk!

ali...koji stepen ili koje planete oznacavaju ovo sve?

Electrica
13-11-2007, 14:55
Meni bi tvoja kosa bila kratka i neposlusna u smislu da za inat ide kud ona hoce.

ZOOOOKO vidovita :D kosa mi je uobicajeno kratka,uvek odprilike do ramena...a i kad predje tu duzinu nadigne se jer je laka i neposlusna....:D
Na osnovu cega si to zakjucila...? :D ovo je super!

Nevencica
13-11-2007, 15:07
Imas li ti oziljak na kolenu?

:4lol: imam! Imam na oba ali na jednom je izrazeno. Koliko sam padala kao klinka izuzetno je malo oziljaka ostalo! ALi jedan je na kolenu i bas je dubok vidi se dobro!
Stvarno si skontala pricu dobro! Svaka cast!!:cool:

enia
13-11-2007, 18:20
hvala electrica, u medjuvremenu sam i ja saznala sta to znaci, ali jos uvek ne mogu da prepoznam nista u mojoj natalnoj

da li je negde na forumu napisano koja planeta koji deo tela predstavlja ili slicno? trebaju mi objasnjenja da bih mogla da proucim izgled kroz natalnu

ako neko moze nesto da mi kaze o mojoj karti, bilo bi super

Nella
13-11-2007, 19:09
Gdje se gledaju ožiljci na tijelu? Mislim, oni uzrokovani, ne urođeni.

Electrica
13-11-2007, 19:32
mislim da je mars zasluzan za oziljke...?

zoka57
13-11-2007, 19:38
Gdje se gledaju ožiljci na tijelu? Mislim, oni uzrokovani, ne urođeni.

pa ne znam tacno ali ti bi pre imala zuljeve tj zadebljalu kozu nego oziljak

ili eventualno oziljak od ujeda na butini koji se mozda vise i ne vidi

mandrak-21
13-11-2007, 19:46
mislim da je mars zasluzan za oziljke...?
Tačno tamo gde se nalazi mars ima ili oziljaka ili mladeža ili ako mars pravi aspekt sa nekom planetom takodje deo tela kojim vlada ta planeta i znak u kome se nalazi(odgovarajuci deo tela)moze imati oziljak........

princess
13-11-2007, 20:29
Evo ja imam beleg na vratu od rodjenja.Crven je ali ne jarko crveni,vise roz.

Kada sam se rodila imala sam i iznad desnog oka pri korenu nosa,ali se povukao.
Medjutim kada sam besna pojavljuje mi se crvenilo na tom mestu kod oka a ovaj na potiljku dobija jacu crvenu boju.

E sad ja imam Ma na 12 device(ne znam sta bi tu moglo biti vrat)

Nella
13-11-2007, 20:49
pa ne znam tacno ali ti bi pre imala zuljeve tj zadebljalu kozu nego oziljak

ili eventualno oziljak od ujeda na butini koji se mozda vise i ne vidi

Ili možda jako puno šavova od prometne nesreće........ zato pitam

A mars mi je u 11. kući u strijelcu

zoka57
13-11-2007, 20:54
Ili možda jako puno šavova od prometne nesreće........ zato pitam

A mars mi je u 11. kući u strijelcu
Mislim da postoji nacin da oni nestanu i kad zaraste bice samo tamnija koza.
Mozes li mi reci gde ih je najvise i kakvi su na butini

Nella
14-11-2007, 08:20
Mislim da postoji nacin da oni nestanu i kad zaraste bice samo tamnija koza.
Mozes li mi reci gde ih je najvise i kakvi su na butini

Na butini nema ništa, imam šavove na oba koljena i na ramenu, stari su već par godina i ništa nije nestalo...

Electrica
14-11-2007, 11:04
HAJDE OVAKO da probamo :D
imam nekoliko oziljaka(mozda i savova ali to vam necu reci ja..hehe) ajde da vidimo ko bi mogao procitati iz karte gde se oni nalaze :D
ajd ajd pa da zajedno ucimo... i molim ako se neko upusti u ovo neka kaze kako je dosao do zakljucka :)

mandrak-21
14-11-2007, 19:58
HAJDE OVAKO da probamo :D
imam nekoliko oziljaka(mozda i savova ali to vam necu reci ja..hehe) ajde da vidimo ko bi mogao procitati iz karte gde se oni nalaze :D
ajd ajd pa da zajedno ucimo... i molim ako se neko upusti u ovo neka kaze kako je dosao do zakljucka :)

čelo guza usna i moguce na butini

Electrica
14-11-2007, 21:55
čelo guza usna i moguce na butini
Mandrache :D celo-TACNO, na sred cela direkt u trece oko hhahaha :D
guza...nisam primetila i ako imam :) ni na butini nemam...
evo pomoci: imam dosta savova (sva sreca se ne vide mnogo ti oziljci i savovi ali ima ih....dovoljno)
dakle idemo dalje..
I reci mi odakle taj zakljucak za celo?

mandrak-21
15-11-2007, 00:18
Vidis pre je bilo verovatnije ovo drugo a celo na kraju jer mars ima aspekt sa jupiterom koji je u ovnu ali je jupiter njegov dispozitor pa si dobro prosla .nalazi se u strelcu i tu su moguci mladezi na bitinama i guzi,jedino ima jos aspekt sa suncem pa mozes imati nesto na levom oku slepoocnici i po ledjima ili u predelu srca i po nogama(kolena i potkolenic) i stopala posto je sunce vec do samih riba

enemy, beleg na licu, ispod desnog oka? jako upadljiv, nije od rodjenja,negde od 6te godine zivota, kozni lekari kazu neka vrsta mladeza, vishe lichi na fleku. shta ukazuje na to, kod mene?

Mesec na asc.moze dati srvene fleke na licu tebi je u opoziciji?? moguce neptun ti je na asc.i daje ti promenjive nijanse boje ociju (mislim nekad su svetlije nekad tamnije) mars-sunce neki crveni sjaj u ocima i moguce ta flekica ako je levo oko da je zbog tog aspekta uopste ....aspekti marsa ka asc.svetlima i planetama daju oziljak ili mladez,flekicu beleg na delu tela kojim upravlja znak planeta pa i kuca

Electrica
15-11-2007, 11:11
Vidis pre je bilo verovatnije ovo drugo a celo na kraju jer mars ima aspekt sa jupiterom koji je u ovnu ali je jupiter njegov dispozitor pa si dobro prosla .nalazi se u strelcu i tu su moguci mladezi na bitinama i guzi,jedino ima jos aspekt sa suncem pa mozes imati nesto na levom oku slepoocnici i po ledjima ili u predelu srca i po nogama(kolena i potkolenic) i stopala posto je sunce vec do samih riba

mladeza ima ali su prilicno mali,sitni. Imam u levom oku-mala braon tackica,mrlja. Oziljak imam ispod desnog oka,mali. Kolena su mi izubijana od malena :)
Pogledaj kako stoje stvari oko leve ruke,gornje vilice pa mozda se priblizimo najvecim "oziljcima"... :D

Nella
15-11-2007, 12:15
Meni nije jasan onaj dio sa zadebljanjem kože na butini. Pa ja to nemam.

zvezdica
15-11-2007, 14:41
Ja imam mladez tacno iznad usne....kao Cindy Crawford :D....koji aspekti to pokazuju?

Vojvotkinja
16-11-2007, 18:54
Ja imam mladez tacno iznad usne....kao Cindy Crawford :D....koji aspekti to pokazuju?
i ja koji je spojen sa usnom na desnoj strani...prilichno vidljiv...

I ja al na lijevoj, gledala sam i ne vidim nešto što bi to povezalo...:rolleyes:

thalatte
16-11-2007, 19:12
Ev ja imam ožiljak na čelu...mars iz 12. u 1.kuću u biku...samo mi žao da nemam pune usne kako kažu za bikonje...

Kaja
18-11-2007, 03:17
Baš sam skoro čitala o fizičkom izgledu u natalnoj karti. Moje iskustvo je da su najljepša Sunca u Vagi, Venere u Škorpiji, Blizanci su šarmantni,..
Ja sam Bik/Lav imam gustu kosu, obline i sklonost ka gojenju oko stomaka al valjda je taj Mars na 0 Vage zaslužan za moju visinu pa se sve to nekeko rasporedi:D , i što je karakteristično za ovu kombinaciju šira ramena od bokova (a voljela bih da sam građena onako kako su Vage građene:rolleyes: ). Mjesec u Ribama mi je dao nježan izraz lica u trigonu sa Jupiterom pa imam onaj "bejbi-fejs" i mogućnost da svakog prevarim time jer djelujem kao neki anđelak:5rotfl:

da igual
07-01-2008, 02:37
sunce, mjesec i asc najviše govore o izgledu lica barem..

Chither
07-01-2008, 02:37
Ja strelac definitivno!
Pluton mi dao mladeze, Mars mi jeste u 12. kuci ali oziljke nikakve ni fleke hvala Bogu jos uvek nemam.

zoka57
07-01-2008, 10:17
Marijana511
trebalo bi da imas izrazen struk i kukove u cudnoj proporciji ili su veliki kukovi uzan struk ili sirok struk uzani kukovi.
ostavljas utisak nedokucive strane osobe i ljudi se iznenade kad cuju da si im u komsiluku oduvek

zoka57
07-01-2008, 22:33
evo i ja se prikljucujem eksperimentu ako nije problem :):)

Cak i zene za tebe kazu da si klasicna lepotica koja ostavlja bez daha i sto starija to lepsai mladja.
Imas li nameru da uradis tetovazu na butini ili ......

zoka57
07-01-2008, 23:12
eto zoka otvoren za skeniranje! :)

ovde bi mogli biti bolni cukljevi ili veliki palac na nozi u mladosti opasan i nedokuciv .
Verovatno nosi naocare cisto zbog manipulacije ,moguca bradica ali svedena

ness
07-01-2008, 23:18
Cak i zene za tebe kazu da si klasicna lepotica koja ostavlja bez daha i sto starija to lepsai mladja.
Imas li nameru da uradis tetovazu na butini ili ......

dobro jesam slatka ali necemo sad pretjerivati :) ,a stvarno je istina sto sam starija to nekako sam sebi ljepsa ,cak i drugi mi to govore.ne znam do cega je to??? bas se pitam? .a sad bas tetovaza .....mozda i bi da se ne bojim igle :)

fenix7
07-01-2008, 23:40
ovde bi mogli biti bolni cukljevi ili veliki palac na nozi u mladosti opasan i nedokuciv .
Verovatno nosi naocare cisto zbog manipulacije ,moguca bradica ali svedena

50:50 ;)

palac na nozi je manji od dopalca,
u mladosti sportaš -opasan?---pobjeđivao protivnike
nedokučiv? uvijek mislima ispred drugih
naočale samo kod čitanja..
eh sad aj mi objasni svedena bradica! ako je to izbrijana-tanka onda je
Naime imam bradicu (nije me žena htjela samo s brkovima ;) )

što li će pokazati planete za tijelo (debelo-tanko, visok- nizak), kosu (boja, gusta-rijetka-ćelav) i oči (boja oblik) uši velike-male, nos prćast velik-mali?
baš me interesira da li se sve može iz odnosa planeta
nemoj da sam ti tlaka

Chither
08-01-2008, 01:30
Marijana511
trebalo bi da imas izrazen struk i kukove u cudnoj proporciji ili su veliki kukovi uzan struk ili sirok struk uzani kukovi.
ostavljas utisak nedokucive strane osobe i ljudi se iznenade kad cuju da si im u komsiluku oduvek

E ovo za kukove i struk svaka cast!!! Struk jeste uzasno uzan pa kukovi izgledaju mnogo vece nego sto jesu! Kako to vide molim te reci!
A sto se komsiluka tice i uopste ljudi nisi u pravu, tacno je da nemam nista upadljivo na sebi, klasicne crte lica, ali sam visoka i mrsava, skorpionski pogled - pa upadam u oci :)

Lyra
12-01-2008, 13:10
Lice znate,
ajdte pogadjajte visinu, gradju i sve ostalo...:)
da vas vidim:D

Ih, pa nismo samo lice vidli :)
Visoka si, vitka, sportske gradje...mlada , luda :D
Sta os jos? Broj cipela :p

Chither
27-01-2008, 23:15
A kako bi bilo da neko izvuce spisak koji znak vlada kojim delom tela? Pronasla sam u temi Simbolika spisak ali je predugacak i tu su navedeni svi zivi unutrasnji organi, i nekako mi je zbrkano, cas znak cas planeta. Ovde sam procitala da su blizanci obrazi a tamo da je to Venera, pa nikako ne povezujem.
A povrh svega jos i svaka kuca ima simboliku nekog dela tela, pa i svaki stepen simboliku nekog znaka...
Pa sad ako ja imam Mars koji je dispozitor 2. kuce a nalazi se u 12. u jarcu na stepenu 24. stepenu - stepen riba, odakle da krenem - od znaka, kuce ili stepena?

Little Warrior
27-01-2008, 23:28
Uopsteno ide otprilike ovako:
kreces od ovna koji vlada glavom i gornjom vilicom
bik vlada donjom vilicom, jezik grlo, vrat
blizanci-ramena, ruke, prsti, pluca, moze biti vezan i sa glasnim zicama kao jer njime vlada merkur pa u smislu artikulacije
rak grudi-kod zena narocito, reproduktivni organi i stomak(ali su creva i zeludac vezani za znak device)
lav-srce i kicma, veoma izrazen znak lava ili izrazeno sunce na ascendentu govori i o krupnijim muskarcima
devica-creva i stomak(tu se mesa za znakom raka)
vaga-bedra, bubrezi i karlica gde se uticaj mesa sa znakom skorpiona
skorpija-reproduktivni sistem, polni organi
strelac-gornje butine, arterije, krv, jetra
jarac-kosti, zubi, celokupni skelet, u kombinaciji sa znakom lava problemi sa kicmom
vodolija-nervi, mozak, listovi-kao deo tela, vene takodje
ribe-stopala
a u psiholoskom smislu govori o psihickim bolestima

dakle ide logicno od 1 znaka ka 12 se spustamo od glave ka nogama!
:)

Little Warrior
27-01-2008, 23:29
kod jarca jos kolena to zaboravih da dodam
a kod vage i skorpije zadnjica
bedra i oblik-vaga
a skorpija vise donji delovi:D

Snesko Belic
28-01-2008, 13:44
Imam pitanje,
sta daje puno mladezova (nadam se da pogodih padez)?
Ja ih mnogo imam na telu ali i na licu..

supernova
28-01-2008, 20:35
Imam pitanje,
sta daje puno mladezova (nadam se da pogodih padez)?
Ja ih mnogo imam na telu ali i na licu..

Nisi pogodila padež, ali nema veze, razumijemo se...Prema Duporu, Mars daje mladeže, posebno ako je Mars na asc onda može dati i mladež na odgovarajućem dijelu tijela (analogno znaku u kome se nalazi).:)

zoka57
28-01-2008, 21:29
Mars daje oziljak ,pluton je mladez tj bradavica.Saturn je crno u vagi na koziako je vladar AS.

Chither
28-01-2008, 22:56
Nisi pogodila padež, ali nema veze, razumijemo se...Prema Duporu, Mars daje mladeže, posebno ako je Mars na asc onda može dati i mladež na odgovarajućem dijelu tijela (analogno znaku u kome se nalazi).:)

Pa i ja ih imam dosta po telu, po licu ne, Mars je u 12. u jarcu a Pluton u 8. u skorpionu, i u kvadratu su. Je l to ima neke veze?

Snesko Belic
28-01-2008, 22:57
E a i ja ih imam i po telu ali i po licu a i Mars u skorpiji i Pluton u vagi su mi u osam..:D

dadiska
29-01-2008, 17:29
I ja se prijavljujem (bas me zanima)!

A sto se tice mladeza moja seka ih ima dosta,a ima i beleg na ruci pa me interesuje kako se to vidi!

Evo njene natalne http://i26.tinypic.com/x4oho1.gif

Autarhichna
30-01-2008, 01:14
Pozdrav svima..Nova sam na forumu.. :baby: A tema je super zanimljiva...Ako je neko raspolozhen, evo moje natalne.. Zanima me gdje mozhe da se vidi malo veci mladezh, vishe kao flekica u obliku karte Afrike, i to josh na zadnjici..:elaugh:

Evo, valjda sad uspije prikazati natalnu..

Zeka
30-01-2008, 01:44
Pozdrav svima..Nova sam na forumu.. :baby: A tema je super zanimljiva...Ako je neko raspolozhen, evo moje natalne.. Zanima me gdje mozhe da se vidi malo veci mladezh, vishe kao flekica u obliku karte Afrike, i to josh na zadnjici..:elaugh:

Evo, valjda sad uspije prikazati natalnu..

Da ne predstavlja to Pluton u Skorpiji? Neka me neko ispravi, ako nije ok!:)

Autarhichna
30-01-2008, 03:54
Pa ne znam bash.. Pluton u Shkorpiji je generacijski...Je l' to onda znachi da svi shetamo slichne mladezhe..?:D

scorpiorising
30-01-2008, 04:37
Hocu i ja da budem zamorce! :D

a sto se tice onoga sto sam i sama mogla da zakljucim...ASC u skorpiji...zeznut nos(ja sam od onih srecnika kojima kao da je neko ugurao ping-pong lopticu u vrh nosa, koliko se siri pri vrhu..ali je bar ravan iz profila!) naglasene obrve, talasasta i jaka, ostra kosa(nosim je skroz kratko osisanu), velika razlika izmedju boje kose/ociju(tamno-braon) i koze(prilicno svetla) , nisko celo, snazno i misicavo telo(prosecne visine za zenu-171cm) a jupiter u strelcu mi valjda daje kompulsivnu potrebu za bavljenjem sportom(treniram dva sporta, ne jedan!) ...ovo bas ne zvuci narocito zenstveno, zar ne? Ali tu je moja VE u konjunkciji sa UR u prvoj kuci da mi da preko potrebnu zenstvenost i potrebu da pratim modu i sredjujem se(zaista uzivam u smisljanju neobicnih odevnih kombinacija, kreiranju garderobe, shoppingu u second-handovima, shoppingu uopshte...:D )

moje Sunce u jarcu mi daje probleme sa kostima(imam krivu kicmu i stalno imam problema sa hronicnom povredom skocnog zgloba ali sva sreca Jarac mi daje naglasene zube, u mom slucaju savrseno ravne i bele... bar nesto;) )

Enemy, sta imas da dodash? :)

p.s negde sam procitala i da skorpijski tipovi Marsa imaju sklonost ka belezima/oziljcima i u novije vreme tetovazama...ja imam istetoviran tribal u dnu ledja...nasla sam motiv na netu i malo ga modifikovala, bizarno je da sam tek godinu dana od tetoviranja skontala da se u tribalu ustvari moze videti stilizovano predstavljena glava Jarca(kada sam ga birala, htela sam nesto skroz apstraktno)...cccc, eto sta radi podsvest!

Zeka
30-01-2008, 09:58
Pa ne znam bash.. Pluton u Shkorpiji je generacijski...Je l' to onda znachi da svi shetamo slichne mladezhe..?:D

Ma neee:) !!! Evo recimo ako ti imas Plutona i to u Skorpiji, onda ti verovatno 'setas Italiju'!:p;)
Salu na stranu, citajuci ovde po forumu spominje se stalno Mars i Pluton, a neko je napisao bas za Plutona da daje te "fleke"! (zemlje nisu bile navedene!:p )

nemoguce
13-02-2008, 00:17
[quote=EnemyOfTheSun;41771]Za pocetak 12 osnovnih tipova po Duporu.
Ovde ne ocekujte tachne opise ovde ocekujte pogresne da bi smo izveli pravila za izgled.
- Gledam Mesto dispozitora ASC i aspekte sa asc.

Ovan - Aries

Bik- Taurus

Masivna gradja, jake noge i zatiljak, zbije, olovni poketi, opor tezak hod, doblji vrat, redovito nesto nosi, siroko mesnaato lice, volovske oci, siroko celo, senzualne usne, izraziti veci zubi, melaholichni pogled, kosa zadire u celo. Zenke - naglasene obline, dublji glas, usta za ljubljenje

Blizanac Gemini

Rak Cancer

Lav Leo

Devica Virgo
Suzdrzljivo drzanje, hladan diplomatski sarm, koscasto telo suplja ledja, duge ruke, lep, nezna koza, okrugla koscasta glava,glatko lice, hladan ispitivacki pogled, rezigniran izraza, tanak glas, usta tanka i usta, noge cesto na O.

Vaga Libra

Skropion Scorpio

Strelac Sagittarius

Cesto visok, lagan odmeren hod, blago visoko celo, poverljive mirne oci, plemenit pogled, stalozen govor, duzi nos ali pravilan.
Zena lea i ivahna pokretna.

JArac CApricornus

Vodolija Aquarius

a demonski je ruzan svojeglav kukast veliki grebenast nos, krmece boduce oči
------------------------------------------------------------

E sto covjek opisa oci, svaka cast:) :D

Lyra
13-02-2008, 12:32
Može li i moj opis izgleda na osnovu natalne?

Mislim da ovde imamo neki nedokučivi sneni pogled. Ižrazena ženstvenost. Ovo nije mršava osoba, ženski atributi naglašeni (tj. lipo oblikovana osoba)...Stil oblačenja kreativan, drugačiji...Pedantan izgled...
Ne mogu dokučiti da li si tamna ili svitla, ali me vuče da je možda kosa tamna(gusta) a oči svitle :p...Lipe šake... Ovo je mladolika osoba...Možda neki ožiljak na licu, glavi?

Jupiter, nadam se da se nisam previše nalupala...Ovo je bio samo pokušaj :o

dadiska
13-02-2008, 14:24
Ja izgled gledam po ascedentu, a govor tela po znaku (gde je sunce)!
Kome god sam tako gledala rekli su da je tacno.

Ispravite me ako gresim!

dadiska
13-02-2008, 15:56
'Ajde onda kaži meni nešto :p...

Srednji ili nizi rast, vitka, kostunjave gradje, naglasena kolena ili zglobovi, oblik glave trouglast, ten tamniji-ruzicast, istaknute jagodice na licu ili donja vilica. Nos je naglasen, kraci vrat, oci tamnije (za boju ne pogodim uvek), okrugle i sitnije. Kosa tamnija, crna, predispozicija ka proredjivanju. Nepravilan i karakteristican hod, kraci ekstremiteti, male sake.

Predispozicija ka povredama kolena ili nogu, izrazenim venama i reumatizmu.

Zena poseduje senzibilnost i gipkost,brine o svom telu. (govor tela-Lav)

Lyra
13-02-2008, 16:11
Srednji ili nizi rast, vitka, kostunjave gradje, naglasena kolena ili zglobovi, oblik glave trouglast, ten tamniji-ruzicast, istaknute jagodice na licu ili donja vilica. Nos je naglasen, kraci vrat, oci tamnije (za boju ne pogodim uvek), okrugle i sitnije. Kosa tamnija, crna, predispozicija ka proredjivanju. Nepravilan i karakteristican hod, kraci ekstremiteti, male sake.

Predispozicija ka povredama kolena ili nogu, izrazenim venama i reumatizmu.

Zena poseduje senzibilnost i gipkost,brine o svom telu. (govor tela-Lav)

Hvala Dadiska...
Ovako :p...Visoka sam...spotrske gradje, nisu mi zglobovi naglašeni..oblik lica četvrtast, ten mi nije ni taman ni ružičast, znači ni previše taman ni svjetao...da, istaknute jagodice i donja vilica...Nos naglašen, vrat normalan, oči tamnije, kosa tamna za sada se ne proredjuje - znaci ovo je sve tačno...Oči mi nisu okrugle ni sitne, već onako mačkasti oblik...Šake su uske a prsti dugi, noge i ruke duge...Ovo za hod ne znam ni što bih rekla :)...Meni djeluje normalno...
Za povrede kolina svaka čast! Da, jako sam gipka, ali slabo treniram tj vjezbam (ako se ova briga o tjelu odnosila na to)...

Bravo Dadiska...:4hug:

dadiska
13-02-2008, 16:18
lyro, za vrat ti nisam napisala da je mnogo kratak,vec malo kraci nego uobicajno, a briga o telu uopste (kremice,vitamini.....).

kissic ;)

Lyra
13-02-2008, 16:21
lyro, za vrat ti nisam napisala da je mnogo kratak,vec malo kraci nego uobicajno, a briga o telu uopste (kremice,vitamini.....).

kissic ;)

Pa znam, ali mi nije kraći, sasvim je ok...a to za tjelo je onda tačno...
Eto Dadiska, ja sam zadovoljna, a ti? :)

dadiska
13-02-2008, 16:23
evo pokusaću ponovo ako neko zeli mene da opise bilo bi mi jako drago .............

Viseg rasta, tananije -- vitke gradje, imate karakteristicno lepe ruke ili prste. Oblik lica duguljast, tankog nosa, svetlijeg ili bledunjavog tena. Vecina ima baby face i jako dugo zadrzava (cak i u poznijim godinama) mladoliki izgled. Oci su svetlije, plave ili sivkaste boje, kosa najcesce smedja ili tamnija. Takodje Vas odlikuje brz i energican korak.

Puno pricas, ponekad i rukama, govor tela je tajanstven i neposredan, pogledom ubijas.

Sori ako sam ti nesto pogresila. :D

skorpijica
13-02-2008, 17:00
Viseg rasta, -ja sam visoka 161cmm tj spadam u devojke niskog rasta.tananije -- vitke gradje-, jesam neka krhka tako bar drugi kazu imate karakteristicno lepe ruke ili prste. -da imam lepe ruke i prste i lepo oblikovane nokte:) Oblik lica duguljast, -nemam duguljasto lice nego okruglasto vise malo na četvrtasto:) tankog nosa, -jeste imam mali i tanak nosić:) svetlijeg ili bledunjavog tena.-bele sam puti ali nisam bleda imam rumene obraze:) Vecina ima baby face i jako dugo zadrzava (cak i u poznijim godinama) mladoliki izgled. -jeste svi mi daju da imam 15 god a ja 22Oci su svetlije, plave ili sivkaste boje, -nisu imam smeđe oči nekad svetlije ali uglavnom tamnijekosa najcesce smedja ili tamnija.-jeste boja kestena duga ravnaTakodje Vas odlikuje brz i energican korak. -jeste uvek hitam

Puno pricas, ponekad i rukama, govor tela je tajanstven i neposredan, pogledom ubijas.jeste imam lepe i velike okrugle oke a sto sam pričalica jesam velika

Sori ako sam ti nesto pogresila. :D--hvala ti sto si se potrudila da mi tumačiš
ljubim te

dadiska
13-02-2008, 17:54
Evo i ja se guram u red:D

Srednjeg ili nizeg rasta, misicave gradje tela, sirokih ramena i jakih kostiju, torzo je obicno razvijeniji od donjeg dela tela. Glava uzdignuta, okruglog ili trouglastog oblika, ten je crvenkast, rumen ili rozikast. Usne su tanje, narocito donja. Oci sive ili tamne boje. Kosa je smedja, najcesce veoma gusta, talasasta, vremenom se pojavljuje sklonost ka izrazenom proredjivanju.

Izrazena mimika, cak i svaka crta na lice se vidi, cesto podignuta obrva, kretanjem i gestovima pokazujes svoju eroticnost i senzibilnost.

:rolleyes:

jupiter u raku
13-02-2008, 18:15
Mislim da ovde imamo neki nedokučivi sneni pogled. Ižrazena ženstvenost. Ovo nije mršava osoba, ženski atributi naglašeni (tj. lipo oblikovana osoba)...Stil oblačenja kreativan, drugačiji...Pedantan izgled...
Ne mogu dokučiti da li si tamna ili svitla, ali me vuče da je možda kosa tamna(gusta) a oči svitle :p...Lipe šake... Ovo je mladolika osoba...Možda neki ožiljak na licu, glavi?

Jupiter, nadam se da se nisam previše nalupala...Ovo je bio samo pokušaj :o

lyro,pa dosta si dobro opisala,što se tiče kg. u granicama normale,
a,i ožiljak imam, mada neprimetan(ovaj moj MA u ovnu...)
Kosa prirodno tamna,oči svetle....ej bravo:)

Kaja
13-02-2008, 18:20
Srednjeg ili nizeg rasta, misicave gradje tela, sirokih ramena i jakih kostiju, torzo je obicno razvijeniji od donjeg dela tela. Glava uzdignuta, okruglog ili trouglastog oblika, ten je crvenkast, rumen ili rozikast. Usne su tanje, narocito donja. Oci sive ili tamne boje. Kosa je smedja, najcesce veoma gusta, talasasta, vremenom se pojavljuje sklonost ka izrazenom proredjivanju.

Izrazena mimika, cak i svaka crta na lice se vidi, cesto podignuta obrva, kretanjem i gestovima pokazujes svoju eroticnost i senzibilnost.

:rolleyes:
Hvala Dadiškice:)
Ja sam ti visoka crnogorka, 1,78:D Često Bik/lav daje konstituciju kakvu si opisala, međutim kod mene je Ve u Ovnu u kontaktu sa Saturnom i Merkurom odradila svoje, tako da sam mršava sa oblinama gdje treba:girl_wink: Merkur mi je dao tanke ruke, pa od ramena ništa. Nažalost nemam ni "rumene obraze" od Ve u Ovnu već samo poneku pjegicu na licu. Oči zelene i neobične (malo kose) a to je Uran u kontaktu sa svjetlima. Donja usna puna:D
Za kosu si pogodila, smeđa je i veoma gusta. Da, i često dižem obrve, ne znam gdje to vidiš.

loreley
13-02-2008, 21:27
Hay. Često puta kažu da neukrotiva kovrčava kosa odražava i nemiran duh, lako razdražljivu osobu i sl...a često to i pridodaju vodenjacima...

Vidi li to tko?

kiss

zoka57
13-02-2008, 21:30
Hvala Dadiškice:)
J. Da, i često dižem obrve, ne znam gdje to vidiš.

Reci mi da li imas karakteristicnu boju glasa.kasljucas li i grebe li te grlo.Da li se cesto drzis rukom za vrat i jesu li ti bitne ogrlice?

Kaja
13-02-2008, 22:12
Reci mi da li imas karakteristicnu boju glasa.kasljucas li i grebe li te grlo.Da li se cesto drzis rukom za vrat i jesu li ti bitne ogrlice?

Pa imam, Zoko, kao i svi Bikovi ali daleko od toga da umijem da pjevam mada mi često dođe da zapjevam, baš onako pustim glas, iz sveg srca:girl_crazy:

Ne kašljucam i nemam probleme s grlom, ne držim se za vrat a ogrlice mi uopšte nisu bitne već minđuše i prstenje:p
Zašto me to pitaš? Nemoj mi reći zbog Algola..

dadiska
13-02-2008, 22:22
Da, i često dižem obrve, ne znam gdje to vidiš.

Po govoru tela koje se gleda kroz tvoj znak - gde ti je sunce.

kissic

Lyra
13-02-2008, 22:24
Pa baš zato, lik mila, lik pojasni bez sličice! ;)

Ovo je markantna pojava. Crne oči, jak pogled. Visok, sportski, mladalački tip :p, iako energičan, nešto me navodi da su pokreti onako cool na lavlji način...

Evo ti, pa mi se sada dobro izrugaj :D...

Lyra
13-02-2008, 22:55
Ma ozbiljno ti kažem....pogodila si skroz u cenrat, kao da ga znaš, pošaljem ti ja sliku ako ne vjeruješ :))))

Jao jao, šta mi radite... :D

Sada ću kod tebe omanuti 100%...
Ovo je senzualna i ženstvena osoba, finih manira, iako ima casual nastup, onako ležeran :P... Kakve ti ono oči imaš? Mislim da su tamne, ali nekako vodene, pune sjaja. Kosa je prirodno valovita... I takoo...

:blush-anim-cl:

Jao jao, šta mi radite... :D

Sada ću kod tebe omanuti 100%...
Ovo je senzualna i ženstvena osoba, finih manira, iako ima casual nastup, onako ležeran :P... Kakve ti ono oči imaš? Mislim da su tamne, ali nekako vodene, pune sjaja. Kosa je prirodno valovita... I takoo...

:blush-anim-cl:

evo sad će ti i fenix potvrditi...:) nisi omanula, baš niti malo...čak i kosa koja ne djeluje valovito , prirodno se velna kad je duža :) sve što si potpisala potpisujem !!! svaka čast!:worthy:

fenix7
13-02-2008, 23:24
Evo sad baš gledam tebe zeko :)
Velike uši, mala usta crna kosa (vidim samo tri dlake), velike trepavice (pravo žensko) i voliš gitare i pjesmu..
:4lol:

Zeka
14-02-2008, 00:03
Evo sad baš gledam tebe zeko :)
Velike uši, mala usta crna kosa (vidim samo tri dlake), velike trepavice (pravo žensko) i voliš gitare i pjesmu..

Da, velike usi- da te bolje cujem...;)
E, samo ovo za kosu moram na zalost da te ispravim, jedna dlaka je u pitanju, ali sam je razbarusila pa deluje kao tri!:4lol:
Muzika...uvek!:)
Bravo Fenix, samo napred!:p ;) :)

fenix7
14-02-2008, 00:04
Zaboravih visinu i mali trbuščić! ;)

tarojko
15-02-2008, 21:45
ajde da bar znam jel dzabe pokusavam da sklonim ove podocnjake ili da se pomirim sa njihovim postojanjem ...........
da bar ne bacam vise toliko novca na kreme

Ili da požurim dok me intuicija ne izda ;)... Hvala ti Zeko na podršci, to mi puno znači.
A i znaš kako to ide kod tebe i mene....dodje samo od sebe, pa prodje... i tako :p

draga, a baš bih voljela da pišeš po čemu to povezuješ na dotičnim primjerima, pa da i mi skontamo;):)ljub!

Lyra
15-02-2008, 23:04
Draga Karma, eto puno toga sam rekla u postu koji si citirala. Zaista mi je to bilo prvi put da sam se upustila u takve stvari, jednostavno mi proradi neka intuicija...Pored toga obratim pažnju na one elementarne pokazatelje...Evo sada mozda ne bih nikome mogla povezati ni jednu recenicu...
Ma nemam ti ja pojma, to je bila samo pocetnicka srica...
Ja za sada samo citam i upijam....

Draga Karma, eto puno toga sam rekla u postu koji si citirala. Zaista mi je to bilo prvi put da sam se upustila u takve stvari, jednostavno mi proradi neka intuicija...Pored toga obratim pažnju na one elementarne pokazatelje...Evo sada mozda ne bih nikome mogla povezati ni jednu recenicu...
Ma nemam ti ja pojma, to je bila samo pocetnicka srica...
Ja za sada samo citam i upijam....

čuj, neka je što god bilo...no to vfalja iskoristiti...samo ti vježbaj, pogotovo ako ti ide, tako i ja radim..tako se uči, čudesno je pročitati...ja se tu doduše uopće ne snalazim...;):)

mace
20-05-2008, 15:14
:4kiss: evo i ja da stanem u red po pitanju izgleda...bas me zanima kako to radite

medijum
24-05-2008, 23:34
xax nije lose ja odskacem od tipicnosti tako da srecno u tumecenju;)

flipica
25-05-2008, 00:03
A ja..????????????:opicena:

zujalica
25-05-2008, 00:14
Evo i ja dobrovoljno pristajem da budem zamorce :)

Vojvotkinja
25-05-2008, 00:44
zujalice, ti si sigurno visoka, vitka, ako nijesi plava, onda si svjetlije kose, s prefinjenim tenom, al' je moguce da imash problema sa venama.Mnogo polazhehs na izgled, a osmijeh ne skidash sa lica (Me u Vagi) stalno se smjeshkash dok prichash .ljupka.

al me buni ovaj Mo u Biku 180 Ju u Strijelcu..ovo isto vuche na bucmastost..e, sad sam se bash uvalila :D

zujalica
25-05-2008, 08:45
zujalice, ti si sigurno visoka, vitka, (Ovo jesam! :) ) ako nijesi plava, (bila sam plava kada sam bila mala, negde do 7-8 godine,a onda je kosa potamnela tj. postala smedja, ) onda si svjetlije kose (sada tj. od 19 god. sam crvena), s prefinjenim tenom (uglavnom nemam problema sa kozom, izgledam dosta mladje), al' je moguce da imash problema sa venama (za sada ih nemam i nadam se da ih nece biti tj. samo u listu leve noge se retko javi bol i tu se vena malcice vidi).Mnogo polazhehs na izgled, a osmijeh ne skidash sa lica (Me u Vagi) (hehehe... trudim se da ostanem u formi i da fino izgledam) stalno se smjeshkash dok prichash .ljupka. (hahaha... umem ja biti i besna, ali uglavnom ljudi kazu... pa ti se stalno smejes)

al me buni ovaj Mo u Biku 180 Ju u Strijelcu..ovo isto vuche na bucmastost..e, sad sam se bash uvalila :D
Nisam bucka :) , a necu ni da budem... (valjda) :) Mada mislim da bi se sve lepilo za mene kada se ne bih ovoliko kretala i bila aktivna, a negde umem da kazem stop grickanju.
Vojvotkinjo, nisi se uvalila... dobro ti ide ovo! :) Mogu ja jos biti zamorce... Poz...

thalatte
25-05-2008, 10:57
Fascinira me to sa pogađanjem izgleda... isto preko neta me jedna curka skinula do kraja....

Jedino mi je žao da nemam napućene usne kakve bi trebala imat kao bikica,tu me jedino fulaju...:)

Little Warrior
25-05-2008, 11:33
plasticna hirurgija je cudo, ko kaze a ih neces imati:4lol:

Angliana75
25-05-2008, 13:53
plasticna hirurgija je cudo, ko kaze a ih neces imati:4lol:

e vala bash...ja cu svoja da napucim cim dodjem do para:D :D :D

thalatte
25-05-2008, 16:14
->ja prve pare trajno dlake...a onda ćemo dalje...:D Kakav offtop:)

Angliana75
25-05-2008, 16:31
->ja prve pare trajno dlake...a onda ćemo dalje...:D Kakav offtop:)

:D :D ....i ja ....i ja...:D ...ma neka malo moderatori rade...a ja navikla da me brisu:D

selena
25-05-2008, 20:22
ako netko želi znati kako ja izgledam-javljam se n dužnost!!!

fenix7
25-05-2008, 22:08
lijepe zelene oči ....!:4lol:

selena
25-05-2008, 22:43
da ...ima li još nešto...

fenix7
25-05-2008, 22:57
ono drugo sam izbrisal! ;)
sigurno je sigurno!

loreley
25-05-2008, 23:34
besmrtna ptičice, a komentar na moj izgled?

fenix7
25-05-2008, 23:41
Nisam se razočaral, a to ti je dovoljno! ;)

loreley
25-05-2008, 23:51
hm ?
....................

mysty
26-05-2008, 01:10
sto da ne......Fenikse..................

Limoneta986
26-05-2008, 05:27
Dispozitor asc-a u ribama.

Kod mene je u biku ..
Bik- Taurus

Masivna gradja, jake noge i zatiljak, zbije, olovni poketi :confused:, opor tezak hod, doblji vrat, redovito nesto nosi, siroko mesnaato lice, volovske oci, siroko celo, senzualne usne, izraziti veci zubi, melaholichni pogled, kosa zadire u celo. Zenke - naglasene obline, dublji glas, usta za ljubljenje

ovo boldovano je tacno a ovo drugo i nije, bash nemam velike zube a ne znam kakav je olovni pokret a ovo da stalno nosim neshto mi smeshno :D

Kako se gleda fleka na donjem delu ledja iznad zadnjice?? Imam od rodjenja kao neku crvenu fleku, a po samom rodjenju i sestra i ja smo imale posred cela uzduzh liniju koja je fala bogu nestala :D

Nale 83
26-05-2008, 14:09
Hoce li neko da se pozabavi analizom mog izgleda? Ne pronalazim se preko dispozitora ASC, sigurno negde gresim! Zoko? Fenix?

damsel
26-05-2008, 14:14
Ja bih trebala biti nekakva mješavina Raka i Lava, što se izgleda tiče...

dadiska
26-05-2008, 23:10
Ajde kad stignete probajte mene opisate! :kiss3:

mysty
26-05-2008, 23:18
Ajde kad stignete probajte mene opisate! :kiss3:

asc u Devici
duguljasta glava,dug vrat.izgled decaka...hod energican,vrpoljis se, volis da da si uredna,svezeg i cistog izgleda.:o :o

kosooka
26-05-2008, 23:19
Hoces mene da opises???:)

Lyra
26-05-2008, 23:23

Imaš kose oči...lol.

mysty
26-05-2008, 23:31

ASC RIBE
Ne moze se reci da ste debeli,ali delujete zaobljeno,zbog cega necete nikada izgledati mrsavo ili koscato.Vasa koza je meka i donekle nema oblik,vasi kukovi su sirpki,sake i stopala mali ali siroki,s uskim gleznjevima i clancima.Koza je bleda a lice mesnato.Ribe u usponu sklone su borama pre vremena.Vase oci su istaknute a kapci deluju sanjivo,mada nikad ne ostavljate dojam okretne osobe,retko kada vam promaknu dogadjaji oko vas.
asc vodolija
Najvisi znak.Crte lisa savrsene,potiljak ravan.Vasa vilica ima oblik loptice,imate stisnute usne ali blistav osmeh.Oci su relativno velike,pogled direktan.Oci Vodolije reflektuju nebo.Zbog vase urodjene nervoze,skloni ste uvrtanju kose,grickanju zanoktica.Imate slabe,nezne gleznjeve,elastican hod,jak glasBlistav osmeh i bistre oci

mysty
26-05-2008, 23:46
Imaš kose oči...lol.

asc jarac
U ovom znaku postoje dva potpuno razlicita tipa.Jedan je nizak,vitak i sa uskim grudima i malim tankim, vratom,koscate gradje i zasiljenog nosa,cesto povijenog nadole.Ako ste ovaj tip,imate kriva kolena uske kukove.Crte lica veoma su izrazene.Vasa koza je zategnuta i prilicno ste fotogenicni.Mozda vam je kosa tanja,tanke usne,visoko cetvrtasto celo,skloni mrstenju.
Ako pripadate drugom tipu,imate velike kosti i krupno sta gradjeni;upale obraze,jagodicne kosti izrazene.
Oba tipa imaju pravo drzanje, i kocoperan hod.Ovo moze biti znak velike lepote,posebno zato sto gradja kostiju moze biti savrsena.
:) :) :)

dadiska
27-05-2008, 01:14
asc u Devici
duguljasta glava,dug vrat.izgled decaka...hod energican,vrpoljis se, volis da da si uredna,svezeg i cistog izgleda.:o :o

Glava mi je okrugla (bar kazu), nisam kao decak, jeste mi korak energican, uvek uredna i cista! Hvala! :kiss3:

mysty
27-05-2008, 01:18
Glava mi je okrugla (bar kazu), nisam kao decak, jeste mi korak energican, uvek uredna i cista! Hvala! :kiss3:
a zbog merkura u Strelcu mozda si visoka?

dadiska
27-05-2008, 01:26
Visoka sam 175cm :D

kosooka
27-05-2008, 01:28
boja ociju? Sta je najbolje odredjuje?

mace
27-05-2008, 09:44
kazete da vladalac dc daje izgled, meni je vladalac ac u vagi venera u strelcu i ja sam visoka, 178/70 krupnije gradje, ustvari vece grudi a tanke ruke, sirih kukova, lepih nogu..oci tamne

micione
27-05-2008, 18:10
Citam odgovore vas koji potvrdjuju da se stvarno vidi neciji izgled u natalu

Ajd vezbajte malo na meni!

Andreina
27-05-2008, 20:32
Citam odgovore vas koji potvrdjuju da se stvarno vidi neciji izgled u natalu

Ajd vezbajte malo na meni!

ASc je kod tebe u Skorpiji: srednji rast a linije nisu skroz proporcionalne, mozda imas magnetski pogled i tamnu boju ociju. Predpostavljam da je i prirodna boja kose tamna, moguce i sa crvenkastim sjajem kada je reflektira Sunce. Sad ovaj stepen Skorpije obuhvata zlezde sa unutrasnjim lucenjem koje su pod velikim uticajem nervnog sistema (imas UR u 1 polju). Smiri se malo!!!:) Nista cudno da cesto eksperimentises kada je izgled u pitanju.
Nemoj me uzimati zdravo za gotovo, salila sam se.:)

micione
28-05-2008, 11:58
ASc je kod tebe u Skorpiji: srednji rast a linije nisu skroz proporcionalne, mozda imas magnetski pogled i tamnu boju ociju. Predpostavljam da je i prirodna boja kose tamna, moguce i sa crvenkastim sjajem kada je reflektira Sunce. Sad ovaj stepen Skorpije obuhvata zlezde sa unutrasnjim lucenjem koje su pod velikim uticajem nervnog sistema (imas UR u 1 polju). Smiri se malo!!!:) Nista cudno da cesto eksperimentises kada je izgled u pitanju.
Nemoj me uzimati zdravo za gotovo, salila sam se.:)

Pogodila si za pogled i za nervozu (ali unutrasnju)! jedino, sto sam prirodna plavusa sa plavim ocima! ali stvarno cesto experimentisem sa bojom kose i frizurom! mala sestricina moje drugarice koja je tada imala 4 godine je kada ju je obavestila da cu im doci u posetu pitala a koja Natasa, plava ili crvena?:)

natasha-77
30-05-2008, 18:29
:07: Evo prijavljujem se i ja kao zamorce

Lela
30-05-2008, 22:38
Da li bi i mene neko opisao?!:rolleyes:

mysty
30-05-2008, 23:12
Da li bi i mene neko opisao?!:rolleyes:

noge okrecete prema unutra dok sedite,vucete ili udarate nogama dok hodate;obrve i i trepavice su tamnije nego vasa boja kose.Upecatljiv nos,oci obicno plave,dalekovidost.
izrazeni prednji zubi i cesto se smejete kao da se njisete.Zene sa Asc u Strelcu obicno imaju crvenu kosu/bilo da je prirodna ili tu malu pomoc frizera.
Sa Neptunom u usponu, odajete utisak ocaravajuce ili tajanstvene osobe.Obicno su oci krupne,velike.......Kameleon

visoki ili vitki,rastete brzo kao mali,i naginjete povijeno drzanje s godinama.
ali Mesec u blizini Asc povecava tezinu i daje okruglo "mesecevo lice"

Lela
30-05-2008, 23:19
noge okrecete prema unutra dok sedite,vucete ili udarate nogama dok hodate;obrve i i trepavice su tamnije nego vasa boja kose.Upecatljiv nos,oci obicno plave,dalekovidost.
izrazeni prednji zubi i cesto se smejete kao da se njisete.Zene sa Asc u Strelcu obicno imaju crvenu kosu/bilo da je prirodna ili tu malu pomoc frizera.
Sa Neptunom u usponu, odajete utisak ocaravajuce ili tajanstvene osobe.Obicno su oci krupne,velike.......Kameleon

Kao prvo;hvala!!!!:)

Ima istine.....Imam tamne oci i kosu.Kosu sam inace,10-tak godina farbala u crveno.Zubi mi nisu izbaceni;moglo bi se reci da su lepi....:rolleyes:
A oci su mi sitne....:eek:
A konstrukcija?!
Visoka sam 180cm a drzanje mi istina,nije vise uspravno kao nekada....
Ugojila sam se i to je moj najveci problem a i lice se naravno popunilo;sva sreca da je duguljasto...
Ma ja sam mesavina ko zna cega?!:rolleyes:

mysty
30-05-2008, 23:35
:07: Evo prijavljujem se i ja kao zamorce

Mala plava sa grivom na glavi......Zive svetle oci koje se smeju,ponekad su zelene,nalik na macije...sklonost malim smedjim mladezima ili belezima od rodjenja............:) :) :)

Little Warrior
31-05-2008, 01:02
boja ociju? Sta je najbolje odredjuje?

mesec i aspekti meseca, naravno mora se uklopiti u vladara asc i ascendent.

sad bih postavila trik pitanje koje su boje moje oci, ali imate sliku, pa nije zanimljivo...:D

Pluton
31-05-2008, 12:39
:uzdisem:evo prijavljujem se i ja kao zamorce

sanjas
31-05-2008, 13:24
evo i ja bih da me neko 'opise' i protumaci izgled :-)

thalatte
01-06-2008, 09:20
sad bih postavila trik pitanje koje su boje moje oci, ali imate sliku, pa nije zanimljivo...:D

Ajmo se još pozabavit bojom očiju...

Cor Ser...vidjela sam da imaš smeđe oči...Asc Sco,Mars0Asc...pa bi po prijateljicama rekla da imaš zelene????....E a Moon 0 Uran...Jel zbog toga Smeđe?...Ili zbog Moon u Strijelcu-smeđe ????

Prija1:dupla Škorpija,Mjesec Ovan ...zelene oči
Prija2:Asc Rak,Mjesec u Škorpiji,Mars na Asc...zelene oči
Ja:Asc Bik,Asc0Mars...Mjesec u Raku...zbog Mjeseca u vodi imam plave?

Dobro a zašto je Mjesec bitan kod boje očiju...:D zato jer su oči ogledalo duše??????:D

Koji znak daje koju boju?:)...ili Planeta?:)

kosooka
01-06-2008, 09:39
Moje su mutno jako ' plave...sive okice...______pogledaj.

thalatte
01-06-2008, 09:56
Moje su mutno jako ' plave...sive okice...______pogledaj.

Lupam bezveze...al bit će da Zbog Riba(voda) imaš Plave...A zašto su tamnije...???:eam:

U biti i moje su Tamno-plave...možda zbog Marsa...A tepi Mo0Ju....

ajme...odo ća...dok se neko sa znanjem ne javi!!!

Little Warrior
01-06-2008, 12:12
Ajmo se još pozabavit bojom očiju...

Cor Ser...vidjela sam da imaš smeđe oči...Asc Sco,Mars0Asc...pa bi po prijateljicama rekla da imaš zelene????....E a Moon 0 Uran...Jel zbog toga Smeđe?...Ili zbog Moon u Strijelcu-smeđe ????

Prija1:dupla Škorpija,Mjesec Ovan ...zelene oči
Prija2:Asc Rak,Mjesec u Škorpiji,Mars na Asc...zelene oči
Ja:Asc Bik,Asc0Mars...Mjesec u Raku...zbog Mjeseca u vodi imam plave?

Dobro a zašto je Mjesec bitan kod boje očiju...:D zato jer su oči ogledalo duše??????:D

Koji znak daje koju boju?:)...ili Planeta?:)

zato sto su sunce i mesec oci, mesec je desno kod zena, sunce levo, a kod muskaraca obrnuto, ali mesec, pokazalo se, bolje ukazuje na boju ociju u natalu.

ja sam astroloski trebala imati plave(mesec uran; uran-svetlo plavo) i u strelcu-tamno plavo, pa neku takvu mesavinu

medjutim imam egzaktan polukvadrat izmedju meseca i vladara asc plutona-tako da mi oci nisu cak ni prosecno smedje, vec veoma tamne.

e za malo:D

zujalica
01-06-2008, 12:31
A boja mojih?

Merkur
01-06-2008, 12:34
A boja mojih?
Nesto izmedju plave i zelene, vise zelene.

zujalica
01-06-2008, 13:57
Nesto izmedju plave i zelene, vise zelene.

Bravo Merkuric ! :) Bas je tako!

natasha-77
01-06-2008, 19:58
Mala plava sa grivom na glavi......Zive svetle oci koje se smeju,ponekad su zelene,nalik na macije...sklonost malim smedjim mladezima ili belezima od rodjenja............:) :) :)

Bila sam farbana plavusa do pre 3 god. ,grivu nemam, ali volim da ovu koju imam pravim grivastom. Imam puno smedjih mladeza... i nemam svetle oci. Da mozda pokusa jos neko? :)

Merkur
01-06-2008, 20:05
Bravo Merkuric ! :) Bas je tako!
:banana: Jeeeeeeee, e sad da objasnim i kako sam to zakljucila.
Kako je pored ostalih planeta za oci zaduzen Mesec (kod zena) on je kod tebe u Biku a Mesec u Biku daje svetlo zelenu. E sad posmatra se i prva kuca koja tebi pocinje u Strelcu a Jupiter je takodje u Strelcu - svetlo plava. Pa sam Mesec obrazuje opoziciju sa Jupiterom i dobih odgovor.
Jeee, bas volim kada vezbam na ovaj nacin.

damsel
02-06-2008, 10:23
Ajde pogodite boju mojih!:)

dadiska
02-06-2008, 11:51
Damsel da nisu crne! :D

damsel
02-06-2008, 11:53
Damsel da nisu crne! :D
Tamno smeđe!
Možeš mi reći kako si to vidjela...mjesec u Jarcu možda ili nešto preko podznaka???

dadiska
02-06-2008, 12:11
Vidis da i sama znas,ja jos vezbam, gledala sam mesec u Jarcu! :kiss3:

Ajde probajte za mene pogoditi boju ociju! Evo mala pomocc :eeks: :4lol:

damsel
02-06-2008, 12:15
Vidis da i sama znas,ja jos vezbam, gledala sam mesec u Jarcu! :kiss3:

Ma slabo ti ja to znam...već onako pomalo...iz prethodnih postova iskusnih članova..
A tvoje...mjesec ti je u Lavu...možda isto neka tamnija varijanta???

TrilianSi
02-06-2008, 12:18

Mesec u Lavu - crvene? :4lol:

dadiska
02-06-2008, 12:28
:4lol: E Trili stvarno me zasmeja!

dadiska
02-06-2008, 12:59
Evo sta ja mislim a vi me ispravite i nastavite! :D

:eeks: Mesec u:

Skorpiji,Jarcu - crne oci
Biku, Vagi - zelene oci
Strelcu,Ribama,Raku - plave
Vodoliji,Lavu - tamno smedje

:kiss3:

zujalica
02-06-2008, 14:01
Evo i jedne muske karte http://img373.imageshack.us/img373/9725/njegovnatalys0.gif
Kako bi njega opisali?:srecno:

Pluton
03-06-2008, 01:09
Mene niko nece da uzme za eksperiment :placljivica: i ja sam se prijavila...ili cekam red :girl_in_love:

mysty
03-06-2008, 01:19
Mene niko nece da uzme za eksperiment :placljivica: i ja sam se prijavila...ili cekam red :girl_in_love:

Mars u blizini Asc daje crvenu kosu,,rupice na obrazima, ili oziljak na licu....Sa Neptunom odajes utisak ocaravajuce ili tajanstvene osobe.........ali i dodaje na kilazi.....
Asc Strelacoci plave,bujna kosa.....

Angliana75
03-06-2008, 01:22

Biku, Vagi - zelene oci

dadiska....mogu da potvrdim za MO u Jarcu za oci moje kcerke....crne jesu

ali ta moj MO u Skorpiji....ne:( ....moje su plavo-zelene;) :) .....
ali ipak nesto mi vise sam ASC i njegov vladar govori o izgledu...a ne konkretno MO:rolleyes: .....eto moj ASC je u lavu a vladae SO je u Blizancima...:)

dadiska
03-06-2008, 01:26
Hvala Angli na odgovoru,ali ja sam citala da MO govori o boji ociju.
Ako neko zna nesto vise neka me ispravi. :D

laureena
03-06-2008, 02:26
Mislim da je moja karta jako interesantna za ovu temu. Svaka cast onome ko me uspije opisati. :)

http://img02.picoodle.com/img/img02/8/5/1/f_astro2at01lm_c650572.gif

Tanya
03-06-2008, 13:42
Ja sto sam iz iskustva uspela da primetim, jeste da ljudi sa Mesecom u Jarcu uglavnom imaju plave oci (na zaprepascenje svih :D ).
Doduse, nije pravilo, naravno nas ima raznih, pogotovo ako je jak upliv jos neke planete koja boji natal.

Ali nevezano za boju ociju, oni sa Mo u Jarcu imaju opasan i prodoran pogled, koji te skameni na mestu, i ako ne po boji - po tom specificnom pogledu su prepoznatljivi.

I uglavnom je pogled taj koji odaje polozaj Mo (oci su ogledalo duse ;) ), za boju bas i nema pravila :rolleyes:

damsel
03-06-2008, 14:50
Ja sto sam iz iskustva uspela da primetim, jeste da ljudi sa Mesecom u Jarcu uglavnom imaju plave oci (na zaprepascenje svih :D ).
Doduse, nije pravilo, naravno nas ima raznih, pogotovo ako je jak upliv jos neke planete koja boji natal.

Ali nevezano za boju ociju, oni sa Mo u Jarcu imaju opasan i prodoran pogled, koji te skameni na mestu, i ako ne po boji - po tom specificnom pogledu su prepoznatljivi.

I uglavnom je pogled taj koji odaje polozaj Mo (oci su ogledalo duse ;) ), za boju bas i nema pravila :rolleyes:
Moguće...meni je puno ljudi reklo da sam im na prvi pogled djelovala hladno i strogo...naravno dok me nisu bolje upoznali

Pluton
03-06-2008, 23:51
Mars u blizini Asc daje crvenu kosu,,rupice na obrazima, ili oziljak na licu....Sa Neptunom odajes utisak ocaravajuce ili tajanstvene osobe.........ali i dodaje na kilazi.....
Asc Strelacoci plave,bujna kosa.....

Dakle :4hug:hvala. Ali nemam crvenu kosu osim sto se tako ponekad farbam, nemam rupice na obrazima a oziljak mozda ali jakooo malo vidljiv...sad tajanstvena ( eh da bar jesam) a kilazaaaa :eek: borim se lavovski protiv toga... oci nisu plave :rolleyes: a kosa jeste bujna. :5:

emmilija
03-06-2008, 23:55

Raku - plave

greska....

mysty
04-06-2008, 00:10
greska....

ne vidim gresku.....Rak.....voda.....ona je plava.....:)

emmilija
04-06-2008, 00:19
ne vidim gresku.....Rak.....voda.....ona je plava.....:)

pa moje su crne....

MOkvadratSO u biku
MOsexJU,PL,UR
MOtrigonNE

al su zbog tog raka mozda malko placljive.....:rolleyes:

Little Warrior
04-06-2008, 01:36
neko je napisao da mars na asc daje gojaznost ili tako nesto.

bas suprotno, daje atletsku gradju.

Rei
04-06-2008, 02:47
Mesec u:
Biku, Vagi - zelene oci

Meni je Mo u Vagi i oci su mi tamno smedje:)
Mozda zbog konj PL(pa djeluje Skorpija),a mozda djeluje i MO60SA.

Vidi ti ovo.Mom dragom su oci tirkizno plave boje MO0MA u Jarcu SO u Sco.
Hladne , smirujuce , a bodu bash zbog boje.

Mars u blizini Asc daje crvenu kosu,,rupice na obrazima, ili oziljak na licu....

Rupice imam.Vrlo vjerojatno zbog ME(vl.ASC)0MA.

dadiska
04-06-2008, 02:50
Za oziljke ja znam da je zaduzen Pl u 1, ili kad je u 7 imace ga partner. :D

Rei
04-06-2008, 03:00
Za oziljke ja znam da je zaduzen Pl u 1, ili kad je u 7 imace ga partner. :D

Kad sam spomenula rupice mislila sam na one kad se nasmijemo:D
Te rupice..

dadiska
04-06-2008, 14:16
Ma znam da si za rupice rekla, nego gore pise da mars daje oziljke, meni on pre da je beleg.
Ja ga imam u 3 i moja sestra ima beleg na ruci, i takodje moja kumica ima ga u 3 i njen bata ima beleg na celu. :D

Scarlet
04-06-2008, 14:30
Ma znam da si za rupice rekla, nego gore pise da mars daje oziljke, meni on pre da je beleg.

I mladeže.

Rupice na obrazima = tipično za Venerin tip.

dadiska
04-06-2008, 14:47
Pluton da je oziljke.
Mars daje mladeze i belege.
A za rupice sad stvarno ne znam, imam ih i ja!????? :p

fenix7
04-06-2008, 15:08
Imam i ja, i rupice i ožiljke i madeže(pa se ne hvalim :p) i biljeg koji je na istom mjestu dobila i mlađa kći!

Bog rata mi dao ožiljak, iako je Dadiška napisala da ih daje Pluton..dakle vjerojatno nešto od toga!

Tristran
04-06-2008, 16:35
Mesec u Lavu - crvene? :4lol:

Ne, nego mackaste, zelene.:D

Znam jednog takvog...

kosooka
04-06-2008, 18:57
Moj decko u potpisu...ima oci braon boje, Iako mu je mesec u ribama...:s

dadiska
04-06-2008, 21:34
Ne, nego mackaste, zelene.:D

Znam jednog takvog...

A ja imam tamno braon. Znaci ljudi Mesec ne pokazuje boju ociju,nego dusu! :girl_sigh:

Rivendell
14-06-2008, 20:56
Ne znam baš koliko Mjesec ima veze s bojom očiju, npr. menije Mjesec u Škorpionu i imam svijetle oči neke sivo-plavo-zelene boje (a ne crne), muž ima Mjesec u Vodenjaku i ima crne a ne smeđe oči, kao što mi sin ima također crne a ne smeđe oči s Mjesecom u Lavu. Prije bih rekla da planeta koja vlada očima određuje boju, a nisam sigurna kja je to. Ispravite me ako griješim, jer priznam da nisam neki znalac.

*Invisibleshadow*
12-07-2008, 22:49
ajde pogođajte kako ja izgledam:D

Nale 83
27-07-2008, 15:13
Kada pokusavamo odrediti visinu kroz zspekte u natalu, na sta treba obratiti paznju :coffee: ? Hajde, bas me interesuje sta bi ste rekli za mene: jesam li niska ili visoka :whistling:?

Zeka
27-07-2008, 15:16
Kada pokusavamo odrediti visinu kroz zspekte u natalu, na sta treba obratiti paznju :coffee: ? Hajde, bas me interesuje sta bi ste rekli za mene: jesam li niska ili visoka :whistling:?

Kosarkasica - odbojkasica! :D:D:D

Nale 83
27-07-2008, 15:20
Kosarkasica - odbojkasica! :D:D:D

:D Prilicno tacno - hvala :D ! A na osnovu cega se to "vidi" ?

Gethzerion
08-08-2008, 15:05
Ovo je bas zanimljivo. Jel` dovoljno da vam ostavim datum rodjenja i mesto, jer me mrzi da ubacujem sliku natala u potpis? ;p

30.05.1981. 13:45 u Nisu xD

Vojvotkinja
14-08-2008, 14:33
ajde pogođajte kako ja izgledam:D

ja bih rekla tamnija gusta kosa..vjerovatno duzha..pretpostavljam da si miljenica jarkih boja..punija usta..moglo bi se reci da volish ruzheve koji 'vrishte' (crveni, trula vishnja) i karmin mora da se sjaji, bljeshti :)..frizura - kosa su uvijek sredjeni tip top..i mislim da ne zhalish para kad je taj dio tijela - glave u pitanju...Rekla bih da si mrshava, sa mozhda naglashenim punackim stomakom, nosem i usnama...?Eto..nalupah se...

Poppy
14-08-2008, 16:08
Ovo je bas interesantno :) i kako vam ja izgledam :p

ibis
14-08-2008, 18:13
Visinu daju promenljivi znaci, kao i Vaga. Lavovi suprotno (Napoleon), Vodolije teze sredini ali robustnosti... itd...Lepotu najcesce daju Asc u Vagi, zatim Vodoliji, dok Asc Blizanci daje mladolikost i sarm...I naravno izgled odredjuju planete u prvoj ako ih ima...
Takodje postoji teorija da naglasak na privlacnosti daju planete u vatri kao i planete u 5 i 8 kuci...
Meni je interesantan bio i podatak da su Device i Jarcevi -ili ovi znaci naglaseni- najfotogenicniji.

mala_mici
14-08-2008, 19:57
Visinu daju promenljivi znaci, kao i Vaga. Lavovi suprotno (Napoleon), Vodolije teze sredini ali robustnosti itd...Lepotu najcesce daju Asc u Vagi, zatim Vodoliji, dok Asc Blizanci daje mladolikost i sarm...I naravno izgled odredjuju planete u prvoj ako ih ima...
Takodje postoji teorija da naglasak na privlacnosti daju planete u vatri kao i planete u 5 i 8 kuci...
Meni je interesantan bio i podatak da su Device i Jarcevi -ili ovi znaci naglaseni- najfotogenicniji.

jako puno istine ....asc mi je u vodoliji ..u prvoj kuci mesec u ribama....u strelcu 4 planete ...pa zavisi ko ih slika( jarcevi ) hahhaha ....

jelena88
01-09-2008, 14:31
Ajde da vidim kako cete mene opisati... Bas me zanima hocete pogoditi ;)

cesarica
01-09-2008, 14:55
Nadovezala bih se na ono prethodno, ja sam devica ali uopste nisam fotogenicna. Da cujem kakva sam ja :)

ibis
01-09-2008, 22:22
Nadovezala bih se na ono prethodno, ja sam devica ali uopste nisam fotogenicna. Da cujem kakva sam ja :)

Sad cu se izlupati :D
Visa od proseka, i prilicno vitka i misicava, ali mozda malo veca zadnjica...tamnijeg pigmenta, tamne oci, pomalo "vlazne", riblje oci...

Mozda nisi za fotografiju, ali bila bi sjajna za film ;)

cancro
01-09-2008, 22:33
Super tema, evo da vidim kako će izgledati i moj opis :)

ibis
01-09-2008, 22:38
Super tema, evo da vidim kako će izgledati i moj opis :)

srednje visine, svetle oci kao vecina rakova, bleda, zavodljivi zenski atributi i lepa kosa?

zujalica
01-09-2008, 22:41
Evo i jedne muske karte http://img373.imageshack.us/img373/9725/njegovnatalys0.gif
Kako bi njega opisali?:srecno:

Ibis sta bi rekla za ovo musko bice? :)

cancro
01-09-2008, 22:48
srednje visine (169) svetle oci kao vecina rakova (da,svijetlo zelene), bleda(jesam), zavodljivi zenski atributi (malo ih fali,ali...koji mi je to aspekt zakaza:mad::Do ) i lepa kosa (jeste,samo kratka)?

Skoro sve tačno ;)

ibis
01-09-2008, 22:49
Ibis sta bi rekla za ovo musko bice? :)

Ma , lupicu bojim se :(
Ali evo:
Srednje visine, mada vise tezi nizima, izrazito vitak (metabolizam i nervni sistem rade 300 na h), svetao, mali stomacic :p , decacki izgled

ibis
01-09-2008, 22:51
Skoro sve tačno ;)

Pa rak nam zakazao obema :p
Nema pa nema obelezja majcinstva, tek nesto malko, hehe :)

makialele
01-09-2008, 22:55
ibis, a kako bi mene opisala?
i zasto?
;)

zujalica
01-09-2008, 22:58
Ma , lupicu bojim se :(
Ali evo:
Srednje visine, mada vise tezi nizima, izrazito vitak (metabolizam i nervni sistem rade 300 na h), svetao, mali stomacic :p , decacki izgled

Uf... bas si lupnula... :), ali tako se vezba.. ja izgled bas ne znam gledati. On - crn, krupan, 190 cm, 105 kg... :) Jedino mu nervi rade 300...
Aj pokusaj mene?

ibis
01-09-2008, 23:04
Uf... bas si lupnula... :), ali tako se vezba.. ja izgled bas ne znam gledati. On - crn, krupan, 190 cm, 105 kg... :) Jedino mu nervi rade 300...
Aj pokusaj mene?

Pa to je prokleti Sa u Raku, zadrzava se voda, znas da sam se pitala :)
Ja mogu da ne jedem skoro nista a ne budem mrsava :mad:
A odakle mu to crnilo i visina, nemam pojma :p

zujalica
01-09-2008, 23:08
Pa to je prokleti Sa u Raku, zadrzava se voda, znas da sam se pitala :)
Ja mogu da ne jedem skoro nista a ne budem mrsava :mad:
A odakle mu to crnilo i visina, nemam pojma :p

I to i oci i kosa...

cancro
01-09-2008, 23:10
Pa rak nam zakazao obema :p
Nema pa nema obelezja majcinstva, tek nesto malko, hehe :)

Znači on je krivac :mad: :)
Dobro ti ide,svaka čast :clap:

ibis
01-09-2008, 23:21
Znači on je krivac :mad: :)
Dobro ti ide,svaka čast :clap:
Hvala, cek malo da provezbam ;)

Uf... bas si lupnula...
Aj pokusaj mene?

A ti Vaga sa Mo u Biku...Ima li malko oblina?

cesarica
01-09-2008, 23:22
Sad cu se izlupati :D
Visa od proseka, i prilicno vitka i misicava, ali mozda malo veca zadnjica...tamnijeg pigmenta, tamne oci, pomalo "vlazne", riblje oci...

Mozda nisi za fotografiju, ali bila bi sjajna za film ;)

Visa ne...:) Vitka da, misicava pa....Veca zadnjica nikako, pre bih rekla iz profila nevidljiva....:) Tamnoputa da, tamne oci da ali nikako vlazne, posebno riblje..:D

zujalica
01-09-2008, 23:34
Hvala, cek malo da provezbam ;)

A ti Vaga sa Mo u Biku...Ima li malko oblina?

Ma kakvi... ja sam ti manekensko sportski tip...

Dreamkeeper
04-09-2008, 01:35
- Oci tamne ako je upliv urana na asc. Ako su vodeni uplivi svetle.

Imam Uran na samom Ascedentu i oci mi nisu tamne :) Mada je boja mojih ociju cudna: oko zenice je maslinasto zelena oivicena zutom bojom i razdvaja tu zelenu od plavosivog ostatka koji je tu i tamo prosaran zutim i svetloplavim crtama. Tesko je za zamisljanje, znam :D

P.S: obecavam da cu da se predstavim i "okacim" natalnu kartu ovde, samo sto sam "stigla", ne zamerite ;)

scorpiorising
04-09-2008, 02:27
eto mozete se i na meni vezbati:D

ibis
04-09-2008, 10:24
Visa ne...:) Vitka da, misicava pa....Veca zadnjica nikako, pre bih rekla iz profila nevidljiva....:) Tamnoputa da, tamne oci da ali nikako vlazne, posebno riblje..:D

Mozda se nismo razumele. Znak riba ili Ne daje neki sjaj u ocima, narocito primetan kod osoba sa tamnim ocima. (zapravo ne znam kako bi uopste primetili kod onih sa svetlim)
A zadnjicu sam mislila zbog Ju u Sco...:rolleyes:

lullybully
04-09-2008, 11:18
Moze molim vas tko i mene opisat?:)
Naime dosad su me čak 3 astrologa na drugim mjestima krivo pogodili, pa me zanima,a i jako mi je fora ova tema i ja volim pogađat fiz.izgled:D

*Invisibleshadow*
05-09-2008, 00:27
a kako bi mene opisali:D

cesarica
05-09-2008, 11:03
Mozda se nismo razumele. Znak riba ili Ne daje neki sjaj u ocima, narocito primetan kod osoba sa tamnim ocima. (zapravo ne znam kako bi uopste primetili kod onih sa svetlim)
A zadnjicu sam mislila zbog Ju u Sco...:rolleyes:

Vec sam mislila da me opisujes kao upecanu ribu:D . Sem zadnjice si prilicno pogodila. ;)

makisssa
05-09-2008, 11:19
evo i ja se prijavljujem :-) sta mozete reci za moj fizicki izgled? kod mene je malo komplikovano. :-)

ibis
05-09-2008, 11:43
a kako bi mene opisali:D

ti bi trebala izgledati tipicno lavovski, niza, upadljiva kosa, ja bih rekla svetao ten a tamne oci, kosa smedjkasta sa malo zlata ili se farbas u plavo?
ovo pogadjanje izgleda je jako nezahvalno, ajde jos neko da se ne brukam samo ja :D

thalatte
05-09-2008, 11:45
Oš probat mene opisat Ibis?

ibis
05-09-2008, 12:01
Oš probat mene opisat Ibis?

A Pepuuu, kako kad sam ti videla slicice??? :)
To bi bilo varanje, a i malopre sam ti citala opis na drugoj temi :p

damsel
05-09-2008, 12:02
A ja...ibis, možeš li probati?

Megara
05-09-2008, 12:05
Mene svi kad opisuju oomaše.:)
Svi mi pripišu da sam punačka, a nisam.
Pa zbog vodenog podznaka i Meseca u domicilu, da imam vodnjikave oči...

Šta Venera opisuje, a šta Mesec?
Obe planete su mi jako aspektovane, naglašen Rak, Vaga , a moglo bi se reći i Ovan...ko bi to umilsovao???

ibis
05-09-2008, 12:06
A ja...ibis, možeš li probati?

eh ne mogu da se odlucim, meni delujes kao mrsavica, mada me zbunjuje So 180 Ju...Tebi bih dala tamne oci takodje, zbog jarca? :confused:

Megara
05-09-2008, 12:07
......................dva puta sam postovala istu poruku.........izvinjavam se :)

damsel
05-09-2008, 12:11
eh ne mogu da se odlucim, meni delujes kao mrsavica, mada me zbunjuje So 180 Ju...Tebi bih dala tamne oci takodje, zbog jarca? :confused:
Pogodak za tamne oči...a mršavica nisam a niti sam neka debeljuca ali sitna svakako nisam

ibis
05-09-2008, 12:12
Mene svi kad opisuju oomaše.:)
Svi mi pripišu da sam punačka, a nisam.
Pa zbog vodenog podznaka i Meseca u domicilu, da imam vodnjikave oči...

Šta Venera opisuje, a šta Mesec?
Obe planete su mi jako aspektovane, naglašen Rak, Vaga , a moglo bi se reći i Ovan...ko bi to umilsovao???

Mozda Mesec -genetika? Licis li ti na sestru svog oca (Mo 12, treca od deseta)
ja bih trebala da licim na majku svog oca a i licim :confused:
A Venera-ukus, estetika, pa onda i frizura i sl? (zajedno sa Asc)
E sad bas spekulisem :cool:

mari
05-09-2008, 12:12
eh da se i ja prijavim za analizu...:D
bas me zanima sta ti govori moja natalna o mom izgledu...
pa kad napises, imam nekoliko pitanja u vezi toga i mene licno :rolleyes:
pusa

Megara
05-09-2008, 12:17
Mozda Mesec -genetika? Licis li ti na sestru svog oca (Mo 12, treca od deseta)
ja bih trebala da licim na majku svog oca a i licim :confused:
A Venera-ukus, estetika, pa onda i frizura i sl? (zajedno sa Asc)
E sad bas spekulisem :cool: Tata nema sestru. Ima dva brata.
Pazi, ni sestra ni ja ne ličimo ni na koga nešto posebno.
Obe smo totalni miks.

Šta daje obline?
Velike grudi ( Vojvotkinja me inspirisala :) ) ?

Šta simboliše noge?

A boju glasa?

ibis
05-09-2008, 12:29
Uh, polako, nisam ja ovan...cek malo da se vratim, pa cu opet napred :p

Za grudi ne znajem -pitaj Vojvotkinju :) . Vodolija i Strelac daju dobre noge, jer vladaju nogama, a potvrdjeno iz stvarnosti iz mog iskustva.

Vojvotkinja
05-09-2008, 12:38
e pa eto vam moja karta, pa uchite..ni ja ne znam shta je toliko prenaglasheno..imam tipichan shkolski horoskop mrshavice (Vodolija- Blizanac, Mo u Ovnu, Ve u Vodoliji), a opet sam sva mesnata i slaninava kako sebi tepam..Bice da je to zato shto je vladar ASC u Ribama
Ima li shkolskih pokazatelja punih usana i lijepih zuba i velikih grudi u mojoj karti..?

Megara
05-09-2008, 12:43
Uh, polako, nisam ja ovan...cek malo da se vratim, pa cu opet napred :p

Za grudi ne znajem -pitaj Vojvotkinju :) . Vodolija i Strelac daju dobre noge, jer vladaju nogama, a potvrdjeno iz stvarnosti iz mog iskustva.
:D Da , šta reći...samo speedy :)
Ako su Vodolija i Strelac, govorimo li onda o Uranu i Jupiteru?

e pa eto vam moja karta, pa uchite..ni ja ne znam shta je toliko prenaglasheno..imam tipichan shkolski horoskop mrshavice (Vodolija- Blizanac, Mo u Ovnu, Ve u Vodoliji), a opet sam sva mesnata i slaninava kako sebi tepam..Bice da je to zato shto je vladar ASC u Ribama
Ima li shkolskih pokazatelja punih usana i lijepih zuba i velikih grudi u mojoj karti..? Usne pune-Rak, mislim da opis grudi daje venera koja je u tvojoj karti u opoziciji sa Jupijem- ekspanzivno :D...za zube, nisam sigurna, dal' saturn ili Ovan...mada mislim da je ovan vilica...

Vojvotkinja
05-09-2008, 12:46
haahhah da, logichno ..parodn, nije mi Venera u opoziciji sa Ju, vec u trigonu..Mo je u opoziciji sa Ju (debljina)..sa Rakom a propo usana nemam veze, tj treca kuca mi je u Raku...Mo mi je u Ovnu, Sa u Vagi..jes da mi fali po vilice (ono unutra shto se ne vidi, al su zubi jako lijepog oblika, ovi spolja vidljivi)

Megara
05-09-2008, 12:53
Ja npr. kao Ovan imam naglašene očnjake.
I dalje mi nije jasno jel' to zbog ovna koji je naglašen ili je zbog opozicije Saturna i ovna...

ma sad ću da nam prepišem ovde od Dupora šta čime vlada, da se ne frljamo::)

OVAN: glava, lice. oči, gornja vilica, jetra , mozak

BIK: vrat, grlo, tiroida, dušnik, krajnici

BLIZANCI: ramena, ruke, toraks, dušnik, pluća

RAK: grudi, prsa, stomak, epigastrik

LAV: kičma, leđa, srce, žučna kesa

DEVICA: abdomen, creva, pleksus (?), pankreas

VAGA: krsta, koža, bubrezi, glatki organi

ŠKORPIJA: seks. organi, čmar, prostata, sekrecija

STRELAC: bedra, bok, arterije, seme, krv

JARAC: kolena, zglobovi, kostur, slezina

VODOLIJA: donje kosti, list, članci, psiha

RIBE: stopalo, prsti noge, žlezde, psiha...

Znači ASTRO-MEDICINA...naćiću negde i opise izgleda po znacima...ima to isto u nekoj knjiži, mislim kod Imširagića....ali i ovde ima nekih objašnjenja...znači, grudi su Rak.:)

thalatte
05-09-2008, 13:57
Vojvo...ja baš imam prijatelja sa MO u Ovnu i Ve u Vodoliji :D -moram priznati da više voli jače cure..bar kolko sam zaključila po njegovom odabiru..

Primjetila sam da naglašen Bik definitivno daje jaču guzu i noge naspram gornjeg dijela tijela (to je moj kompleksić,pa sam ga izučavala ohooho)

Primjetila sam da naglašen Strijelac...Širok osmjeh i veliki zubi..možda neje pravilo,al kod mene u bazi je tako :)

mari
05-09-2008, 15:40
Ima li shkolskih pokazatelja punih usana i lijepih zuba i velikih grudi u mojoj karti..?
hahhahahahh, mesnata...
Nemoj duso biti gruba prema sebi...Pogledacu tvoju natalnu da vidim kakve veze ima sa hranom pa ti napisem kao nutricionista sta ne valja...
pusa

Vojvotkinja
05-09-2008, 15:42
Nijesam gruba, samo sam surovo realna...ajde molim te..nemash pojma kakvu bi mi uslugu napravila da skreshem jedno 15 kila..i 20..pa da ovih 5 'sharam' :) :D..
ja sam inache ozbiljna i uvijek istrajna kad je dijeta u pitanju tako da ti to nece biti uzaludan posao ;)

Bosnian GirL
05-09-2008, 20:30
Ja sam skorpija u podznaku raka....cula sam da uvijek prevladava podznak...koliko sam do sad procitala..o izgledu....neke stvari o raku su veoma istinite i vaze za mene, a druge sasvim drugacije...sad kako se gleda izgled? Kaze ti podznak, ili nesto trece?....

Moja natalna:
http://astro.cafeastrology.com/cgi-bin/astro/page?name=Almira&firstname=&birthplace=Tuzla&lang=en&sex=f&dformat=0&date=10/25/1988&time=21:35&country=387&state=0&adjust=-1.00&long=-18.40&lat=44.32

*Invisibleshadow*
05-09-2008, 21:35
ti bi trebala izgledati tipicno lavovski, niza, upadljiva kosa, ja bih rekla svetao ten a tamne oci, kosa smedjkasta sa malo zlata ili se farbas u plavo?
ovo pogadjanje izgleda je jako nezahvalno, ajde jos neko da se ne brukam samo ja :D

da niska sam(mislim da je to i zbog rak asc.)da svijetal ten.oči ono srednje tamne smeđe,kosa mi je smeđa ,ali trenutno sam ofarbana u crveno (mars square asc?)

ibis
05-09-2008, 22:00
znači, grudi su Rak.:)

E moja Meg, izdadose zvezde :( ...

Ma meni je to zbog Sa, kazu da on uvek umanjuje u onom znaku gde se zadesi. A cak sam sam imala i genetske predispozicije i cvrc...Grrrrrr...:mad:

scorpiorising
06-09-2008, 01:53
probajte i mene, probajte i mene!!!:D

Bosnian GirL
06-09-2008, 13:21
da niska sam(mislim da je to i zbog rak asc.)da svijetal ten.oči ono srednje tamne smeđe,kosa mi je smeđa ,ali trenutno sam ofarbana u crveno (mars square asc?)

I ja imam ascedent u raku... pa sam visoka 174cm...i ja sam citala da su ljudi koji imaju sunce ili asc. u raku niski itd....za mene to bas i ne vazi :D mozda zato sto sam skorpija...mada ne znam kako stoji za skorpiju....ili? skorpija podznak rak......pa imam od oboje znakova pomalo? pozzzz

ibis
07-09-2008, 12:47
Rak ne daje to, nego lav.