mozda ja pripadam nekom drugom svetu? [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : mozda ja pripadam nekom drugom svetu?

mikica
06-11-2007, 00:11
CAO RAJA...ako imate vremena i volje da bacite oko na moju natalnu...mozda malo o ljubavi da mi kazete sto vidite....bila bih vam mnogo zahvalna...
cmokic:):confused:

LosT_in_SpaCe
06-11-2007, 01:57
Ljubav, ljubav, ljubav.... Samo na to mislish...http://www.pic4ever.com/images/2mo5pow.gif
Deder kazhi mi, shtra ti je doneo ovaj tranzit JU preko UR, vidim UR vladar 2. kuce, jel bilo neke love ove godinice?
A ne sekiraj se mnogo za tu ljubav, uzhivaj sad u ovom JU preko ASC, meni je to bio strava period, pa onda imash ispred sebe godinu i jache za ljubav, vidi imash JU preko MO, pa preko VE, pa preko MA....
ohohoooooo, ala cemo nekog da zezamo da se tamba-lamba zaljubishkao....http://www.pic4ever.com/images/47b20s0.gif

mikica
06-11-2007, 02:08
Ljubav, ljubav, ljubav.... Samo na to mislish...http://www.pic4ever.com/images/2mo5pow.gif
Deder kazhi mi, shtra ti je doneo ovaj tranzit JU preko UR, vidim UR vladar 2. kuce, jel bilo neke love ove godinice?
A ne sekiraj se mnogo za tu ljubav, uzhivaj sad u ovom JU preko ASC, meni je to bio strava period, pa onda imash ispred sebe godinu i jache za ljubav, vidi imash JU preko MO, pa preko VE, pa preko MA....
ohohoooooo, ala cemo nekog da zezamo da se tamba-lamba zaljubishkao....http://www.pic4ever.com/images/47b20s0.gif

hahhha..mozes mene zezati...pa sta cu da mislim nego na ljubav,kad mi samo ona koci....sve ostalo ide....uz trud i rad...ovih dana je bilo novcanih dobitaka...bas kao sto si rekla....:p
mozda da podijelimo dobitak..hahhaha....:p :p :p

webhanuma
06-11-2007, 14:30
Dobrodosla mikice :)

Za ljubav ima jos dosta da se ucis... da dajes i da se dajes -tri planete u prvoj kuci govore da ces biti zahtevna i teska za partnerstvo, pa je za tebe bolje da ono dodje sto kasnije,.... nakon saturnovog povratka
Emocije -mesec su u izgonu, ali su stabilne i velike/iskrene pored jupitera a uz sextil saturna zaista ce doci kasnije u zivotu
Cak i ako gledamo primarne direkcije tvoje sunce stace na veneru u 45oj tek, pa ce i tad neke silne emocije da pokrene...mozda prema detetu sopstvenom
Venera kao prvi vladar pete je u nestabilnom uranu, te je tebi u vezama potrebna kako sloboda tako i neka reativnost i inspirisanost partnerom, ako toga nema...nece ni njega biti :D Ona je u sextilu sa dispozitorom, te su ljubavi nagle, neocekivane i vrcave kad ih ima
Cime se bavis? Merkur koji vlada poslom se zabio u 12tu kucu osame pored briljantnog urana -ili je nauka ili je racunar, a ako nije ni jedno ajd' pa ponovo biraj profesiju.
Zaista fenomenalan kontakt merkura i urana u 12oj... merkur je u izgonu, tako da su ti misli malo u flashevima pored urana, medjutim bas si jak jara tako da ne vidim stvar na koju bi se nameracila a da ne krene na dobro na kraju
Ufff... t mu ga dodjes bas neka pametna po ovom natalu, ajd' brzo sta studiras, cime se bavis, ime, oca ime, majke, mamino devojacko, broj LK ...:D
Elem... "on" nece jos skoro, al' to je dobro za tebe jer treba da naucis vise o partnerstvu, davanju, nesebicnosti... da ne budes hladni proracunati jarac... da ga ne bi povredila kad dodje.. jer dva vladarasedme u prvoj -ne pise mu se dobro, tako da je bolje da naucis da kanalises to prethodno

poljubac, webhanuma

mikica
06-11-2007, 14:50
Dobrodosla mikice :)

Za ljubav ima jos dosta da se ucis... da dajes i da se dajes -tri planete u prvoj kuci govore da ces biti zahtevna i teska za partnerstvo, pa je za tebe bolje da ono dodje sto kasnije,.... nakon saturnovog povratka
Emocije -mesec su u izgonu, ali su stabilne i velike/iskrene pored jupitera a uz sextil saturna zaista ce doci kasnije u zivotu
Cak i ako gledamo primarne direkcije tvoje sunce stace na veneru u 45oj tek, pa ce i tad neke silne emocije da pokrene...mozda prema detetu sopstvenom
Venera kao prvi vladar pete je u nestabilnom uranu, te je tebi u vezama potrebna kako sloboda tako i neka reativnost i inspirisanost partnerom, ako toga nema...nece ni njega biti :D Ona je u sextilu sa dispozitorom, te su ljubavi nagle, neocekivane i vrcave kad ih ima
Cime se bavis? Merkur koji vlada poslom se zabio u 12tu kucu osame pored briljantnog urana -ili je nauka ili je racunar, a ako nije ni jedno ajd' pa ponovo biraj profesiju.
Zaista fenomenalan kontakt merkura i urana u 12oj... merkur je u izgonu, tako da su ti misli malo u flashevima pored urana, medjutim bas si jak jara tako da ne vidim stvar na koju bi se nameracila a da ne krene na dobro na kraju
Ufff... t mu ga dodjes bas neka pametna po ovom natalu, ajd' brzo sta studiras, cime se bavis, ime, oca ime, majke, mamino devojacko, broj LK ...:D
Elem... "on" nece jos skoro, al' to je dobro za tebe jer treba da naucis vise o partnerstvu, davanju, nesebicnosti... da ne budes hladni proracunati jarac... da ga ne bi povredila kad dodje.. jer dva vladarasedme u prvoj -ne pise mu se dobro, tako da je bolje da naucis da kanalises to prethodno

poljubac, webhanuma

prvo da ti se zahvalim:D
aaauuu cuj 45...pa nemoj mi samo reci da cu tada da upoznam pravog decka....znaci jos jedno stoljece treba da prodje...sala....nisam propracunata...napraotiv cesto me povrijede...studiram knjizevnost,a mnogo cesto sam na kompjuteru,profesija pa recimo da bi zeljela da ide u smjeru novinarstva ili urednistva...e sad koliko je to moguce...sta ti vidis?
sta znaci ovo da ce doci kasnije u zivotu...?znaci kad budem pred penziju zaljubit cu se i udati hahhahha:D nema dalje....
a da sam pametna...pa hvala ti,trudim se...i da ide mi ucenje,sve sto dofatim moram dovesti do kraja....ali samo mi ljubav ne ide....ili naidjem na pgresne ljude...ili imam masu smaraca koji me ne zanimaju...:cool:
a kome se ne pise dobro...hm....sta jos vidis vezano za toga kome se nepise dobro....?;)
a za sve podatke ako su potrebni saljem ti na pp...?oki cmokic..
i jos jednom HVALA...

mikica
09-11-2007, 15:48
mozda ja pripadam nekom drugom svetu?nekad imam takvo misljenje,i pored sve ljepote,pameti,zdravlja....zadnje vrijeme me neke stvari pravo muce....da li ce taj period biti zavrsen u skorije vreme ili ce samo agonija da se nastavlja.....:confused:

Nella
09-11-2007, 20:36
Pa, dušo, tebi je 12. kuća (kuća tajni) puna....

mimi
09-11-2007, 21:35
mozda ja pripadam nekom drugom svetu?nekad imam takvo misljenje,i pored sve ljepote,pameti,zdravlja....zadnje vrijeme me neke stvari pravo muce....da li ce taj period biti zavrsen u skorije vreme ili ce samo agonija da se nastavlja.....:confused:

Ne brini ubrzo ce ti biti jasnije.Potrebno je samo da budna ne sanjas i da ides za svojim marsom odnosno tamo gde #znas# tj prosto vidis da treba da budes to je taj osecaj da si prevazisla ovo gde si i skim si.Tvoje vrednosti nisu iste kao okoline i ne bi trebalo da sputavas sebe pokusajima da se usemis sa drugima.
Treba da znas da si odlicna i kad si drugacija .probaj da otkravis svoju dusicu.

zoka57
09-11-2007, 21:59
Ali joj je i prva puna benefika ,kad uspe da upotrebi neptuna u smislu da artikulise svoje ideale gde ce joj biti kraj.
Jedina je nevolja sto njoj ne moze da svane dok nekom ne smrkne ali ne njenom krivicom vec eto tako mora biti.

dacked
10-11-2007, 12:34

ja mislim da sam se takodje zbog te 12te kuce osecala kao da ne pripadam nigde...kada sam skontala da jednostavno ne treba da se trudim da se uklopim svuda, i da ne moram da trpim ono shto mi ne odgovara, samo zato shto to vecina radi, osecam se mnogo bolje. ne znam o chemu je problem, a i ima ovde onih koji mogu da pogledaju tvoju natalnu, pa ti mozda daju neki direktan odgovor! pozdrav!

mikica
10-11-2007, 14:53

mozes li mi malo poblize to objasniti...?cmokic:)

Ali joj je i prva puna benefika ,kad uspe da upotrebi neptuna u smislu da artikulise svoje ideale gde ce joj biti kraj.
Jedina je nevolja sto njoj ne moze da svane dok nekom ne smrkne ali ne njenom krivicom vec eto tako mora biti.
kako da artikulisem svoje ideale...?
zar bas mora da nekome smrkne da meni svane???

Ne brini ubrzo ce ti biti jasnije.Potrebno je samo da budna ne sanjas i da ides za svojim marsom odnosno tamo gde #znas# tj prosto vidis da treba da budes to je taj osecaj da si prevazisla ovo gde si i skim si.Tvoje vrednosti nisu iste kao okoline i ne bi trebalo da sputavas sebe pokusajima da se usemis sa drugima.
Treba da znas da si odlicna i kad si drugacija .probaj da otkravis svoju dusicu.
jako lepo napisano...hvala:)
cmokic

dacked
10-11-2007, 18:26
sada sam videla koliko mikica i ja imamo slichnosti u natalnoj. mozda zbog datuma rodjenja, ne'am pojma!????? sta mislite?

zoka57
10-11-2007, 20:46
kako da artikulisem svoje ideale...?
zar bas mora da nekome smrkne da meni svane???

Mozda sam izabrala neadekvatnu rec ali evo .potrebno je da se na neki nacin otvoris da se pred sobom samom izjasnis sta hoces ,da dopustis da ti govoris sebi samoj "ja hocu to i to'.taj neptun ti mozda daje da te ljudi ne vide jasno da si ponekad nevidljiva kao osoba i da su nevidljive tvoje zelje zbog konjukcije sa suncem.Ali moze on da bude maska koliko hoce tu je i sunce pa s godinama ti si sve jaca .Ovakav horoskop govori o osobi koja sama donosi svoje odluke kad ona odluci da to radi ,to moze da se desi i kad se dobro namuci pa odluci da sve promeni.A moze da se desi i da nekom smrkne to je simbolika da neko bude bas u problemu naprimer sto je trpeo slicno pa da kazes e necu da mi se desi isto .Ili da neko mora negde da ode pa da njegov problem sa kojim ti nemas veze bude sansa za tebe da uspes u nekoj oblasti zivota.
Ja volim osobe sa venerom u vodoliji a i nesto si mladja od mog sina pa subjektivno jedva cekam da se "artikulises" sto pre i da uzivas.

Merkur
11-11-2007, 23:20
Veoma oprezna, vitalna, prilicno rezervisana i zavisna od sredine.
Sklona si cestim usponima i padovima.
Pojacana podsvest, prilicno distancirana i sklona materijalnim dobrima.
Puna emotivnog naboja i veoma sposobna. Najbolje komuniciras sama sa sobom. Kada nekoga smatras svojim prijateljem onda je to veoma jako i stabilno. Imas ekstra senzorske sposobnosti i nastojis da promenis kod sebe dosta toga. Na neki nacin si veoma vezana za svoju zemlju...
Ima dosta interesantnih stvari ali kao sto rekoh moram brzo da nastavim sa poslom koji se nagomilao, dok sam ja:6party_3: po Beogradu.;)

mikica
12-11-2007, 00:48
Veoma oprezna, vitalna, prilicno rezervisana i zavisna od sredine.
Sklona si cestim usponima i padovima.
Pojacana podsvest, prilicno distancirana i sklona materijalnim dobrima.
Puna emotivnog naboja i veoma sposobna. Najbolje komuniciras sama sa sobom. Kada nekoga smatras svojim prijateljem onda je to veoma jako i stabilno. Imas ekstra senzorske sposobnosti i nastojis da promenis kod sebe dosta toga. Na neki nacin si veoma vezana za svoju zemlju...
Ima dosta interesantnih stvari ali kao sto rekoh moram brzo da nastavim sa poslom koji se nagomilao, dok sam ja:6party_3: po Beogradu.;)

hvala...nasla sam....hihih...nemoj me zaboraviti..ljubim te....

cao raja moja....mozda sam vam vec dosadila..:D da li bi mi mogli malo pojasniti šta znači ovo,vezano je za moju natalnu kartu...i šta predstavlja...
SO 60* PL; SO 60* MA; MA 120*PL
MA 90 SA
MO 60 SA i JU 60 SA

HVALA SVIMA KOJI SE ODAZOVU NA APEL:):) :) :)

LosT_in_SpaCe
26-11-2007, 01:19
Kazhem ja lepo da je trapava :D
Mikice, sestro slatka, sve shto te zanima pishesh si na svojoj temi, pa ko dodje - dodje....
Evo ja dodjoh....
Za sve ovo shto si piatala imash odgovor na podforumu ASPEKTI; ali poshto si mi simpa a nocas me krenulo da te tumachim,ae da puknem i ovde koju petardu....

SO 60* PL

Kod tebe ovo mzohe da ukazhe na veliku moc regeneracije (kose :D ) jer ti je SO vladar 8. kuce, a nalazi se na ASC. To je i podsvesna zhelja da se po nechemu ostane upechatljiv, poseban (PL ti u 10. polju pa si mozhda bash ovu osobinu nasledila upravo od svoga oca koji verovatno ima veliki uticaj na tebe kao lichnost, jer ti je SO na samom ASC).

SO 60* MA

U tvom sluchaju, MA je vladar 4. kuce, pa je ovo i slika drugog roditelja, i zhelje da ulazhu u tebe (MA u 2. kuci), kao i slika roditelja koji te uchi da se uz zhivotu treba boriti, i nikad ne zaboraviti ko si, te da nisi tikva bez korena, i da su ti vrata doma uvek otvorena (4. kuca). Kako ti je MA u Vodoliji, moglo bi da znachi da ti je jedan od roditelja pomalo van standarda za sredinu u kojoj zhivite, onako - pomalo excentrik, ili bar radi neki posao tipa arhitektura, inzhenjerstvo, elektronika, shta ja znam...

MA 120*PL

MA vladar 4. a PL 11. mozhe da bude slika prijateljstva "od kolevke pa do groba", mada se ovaj aspekt najcheshce tumachi kao magnetichnost, velika energija za postizanjem cilja. Kako je PL u 10. a vladar 11. ovo mozhe da znachi da od malena imash viziju shta cesh biti kad porastesh xexe....

MA 90 SA

Ovo je tradicionalno "najgori aspekt u svemiru" i obichno se vezuje za nekakvo stradanje. U tvom sluchaju SA je bitan jer je on tvoj vladar. Ovako na blic prva pomisao mi je da ponekad umesh da budesh malo surova prema sebi i svojim talentima. Mozhe da bude i znak da chesto preispitujesh svoj sistem vrednosti usled razocharenja u neke prijatelje (SA u 11.) ili mozhda imash urodjeni (4.) strah od svadji, cike, dreke, i tome slichno....

MO 60 SA i JU 60 SA

Ovaj prvi znachi da nisi osoba koja ima one-time-feelings, hocu reci - nisi neko ko kratko traje po pitanju osecanja. Kad se vezhesh - ti se vezhesh ili da traje, ili se ne vezujesh uopshte (VE 90 SA). Samim tim shto je MO u Jarcu, gde je njegov de3ment, a MO ti je u 1. polju, moguce je da ljudima delujesh previshe ukocheno, i kruto, ili te dozhivljavaju kao hladnu i suzdrzhanu. Sextil sa SA kao da to stavlja stvar na kvadrat, s tim shto mozhe da donese i malo pesmistichki stav, i razocharenja, kao i disciplinu, savest... Ti kad neshto obecash - svim silama se trudish da to i ostvarish.
JU 60* SA mi u tvom sluchaju govori ovako neshto: "Bozhe, pomozi mi da sutra budem josh bolja nego shto sam danas, daj mi uvek strpljenja da saslusham drugog, i dovoljno mudrosti da nikog ne povredim".

mikica
26-11-2007, 01:27
Kazhem ja lepo da je trapava :D
.....................
".
uvjek si tu kad trebas..hihih..hvala ti puno...tako sam pocela na forumu s tvojim tumacenjima...jos jednom ti hvala..ne da te volim,nego te stvarno volim...nadam se da cu i ja za tebe nesto moci uraditi jednom:)cmokic....

Merkur
12-12-2007, 21:16
Mikice, spojila sam sve tri tvoje teme u natalnim kartama u jednu, tako da sve bude na jednom mestu. :)
A sad da dodam jos malo, obecala sam, zar ne?;)
Hajde da bacimo pogled na tvoju sedmu kucu i njenu situaciju.:p
Sedma kuca (brak) pocinje u Raku (porodica, majcinstvo, dusa)njen vladar Mesec otisao u prvu kucu (ti, ljubav na duzem putu:D ;) ) u Jarca (pouzdanost) i gradi 0* sa Jupiterom (advokat, diplomata...) sto mozda ukazuje na tvog buduceg dragana.;)
Takodje Mesec vladar sedme 0* Jupiter (kvalitet) nam govore da ces imati dobar brak, pored toga sto je tebi to jako vazno. Dalje, Jupiter je vladar dvanaeste kuce (tajno, usamljenost, zabrinutost) sto nam moze ukazati da ces mozda tu vezu zapoceti tajno a dok ne budes stupila u brak, cesto ces se osecati usamnjeno itd. Takodje taj Jupiter( diplomata, advokat...) gradi 60* sa Saturnom (dugo prijateljstvo) a i sam se nalazi u kuci prijatelja i to u Skorpiji (novi pocetak).
Sto bi moglo reci da ces se sa tim nekim dosta dugo druziti, pa zatim krenuti u nesto potpuno novo iliti brak.;)

Eto mala, ja sam se malo zabavljala, nadam se da ces i ti dok budes iscitavala ove redove. :)

mikica
13-12-2007, 00:12
hihi hvala amiga veliko:)
profesor,diplomata,advokat(barem ako se budemo razvodili necu morati ganjati advokata)hahahha
nadam se da ga upoznam i da bude to to....a usamljenost je jarcevima potrebna barem jedan dan,da mi se zabijemo u svoju neku psihu monotoniju da razmisljamo o zivotu i svrsi hihih.....
hvala tebi puno....eh da jeli ja znam vec tog"druskana"ili tek slijedi neko upoznavanje?

EnemyOfTheSun
14-12-2007, 07:32
Eo, bash gledam, jes da ne mogu da ti kazem da li "pripadas" drugom svetu ili ne ali mogu da pokusham da rastumacim zasto se tako osecas.
Prvo naglasena priroda Jarca, Mesec u Jarcu, Asc i Sunce. Vuces na poprilichno cist tip Jarca sa saturnom u skorpionu ( jaki tip skorpije )
i taj mix ti daje negativno na racun ljubavi koju ne dozivljavas kao jedan jarac vec kao jedna vodolija. Otvorenije, slobodnije, dok bi priroda jarca bilo nesto drugacije, konzervativno i bez puno emocionalnosti u prici.

A opet tu, namcorastu prirodu jarca, retko ko danas podnosi i razume. Mi smo dosadni kada smo proracunati, mi smo konzervativni mi smo skrti i ko zna sta, mi smo tvrdi mi smo hladni bla bla blah, ne sme covek ni da dozivljava svet onakav kakav jeste.

Imas 2 planete u izgonu( znam pricu za obe na lichnom primeru ) Mesec i Merkur.
Taj mesec u izgonu, jebiga donosi tuzne ljude, sve dozivljavaju malo tuzno, a merkur e to je pravi vragolan u svom padu, najrpostiji primer tog merkura u padu pokazuje ono "idem ulicom ispred mene kamen fudbalske lopte ja ga ne vidim tako jako lupim nogom..."

Interesatno kod cele price, vladari VIII i XII u prvoj a vladar VII sunce u konj sa asc, vladar XII u konj sa Mo. :)
Ima tu nesto zanimljivo u tebi. :)

Mada mislim sto ti malo dozivljavas stvari tako, i neptun iz XII opet na asc konj so, to daje neke vizije, nadhanuca, mistiku...

Mislim da ti nije toliko lose koliko dozivljavas da jeste. Moz da bude mnogo gore.

Btw, par pitanja, imas li neki defekt lica, oziljak na glavi ili tako nesto(ne mora da bude na licu)

Pusis li ko turcin, i imas jako zategnute nerve?

mikica
14-12-2007, 13:58
Eo, bash gledam, jes da ne mogu da ti kazem da li "pripadas" drugom svetu ili ne ali mogu da pokusham da rastumacim zasto se tako osecas.
Prvo naglasena priroda Jarca, Mesec u Jarcu, Asc i Sunce. Vuces na poprilichno cist tip Jarca sa saturnom u skorpionu ( jaki tip skorpije )
i taj mix ti daje negativno na racun ljubavi koju ne dozivljavas kao jedan jarac vec kao jedna vodolija. Otvorenije, slobodnije, dok bi priroda jarca bilo nesto drugacije, konzervativno i bez puno emocionalnosti u prici.

A opet tu, namcorastu prirodu jarca, retko ko danas podnosi i razume. Mi smo dosadni kada smo proracunati, mi smo konzervativni mi smo skrti i ko zna sta, mi smo tvrdi mi smo hladni bla bla blah, ne sme covek ni da dozivljava svet onakav kakav jeste.

Imas 2 planete u izgonu( znam pricu za obe na lichnom primeru ) Mesec i Merkur.
Taj mesec u izgonu, jebiga donosi tuzne ljude, sve dozivljavaju malo tuzno, a merkur e to je pravi vragolan u svom padu, najrpostiji primer tog merkura u padu pokazuje ono "idem ulicom ispred mene kamen fudbalske lopte ja ga ne vidim tako jako lupim nogom..."

Interesatno kod cele price, vladari VIII i XII u prvoj a vladar VII sunce u konj sa asc, vladar XII u konj sa Mo. :)
Ima tu nesto zanimljivo u tebi. :)

Mada mislim sto ti malo dozivljavas stvari tako, i neptun iz XII opet na asc konj so, to daje neke vizije, nadhanuca, mistiku...

Mislim da ti nije toliko lose koliko dozivljavas da jeste. Moz da bude mnogo gore.

Btw, par pitanja, imas li neki defekt lica, oziljak na glavi ili tako nesto(ne mora da bude na licu)

Pusis li ko turcin, i imas jako zategnute nerve?

eh ovako...upravu si za to da nas svijet dozivljava kao hladne proracunate ali tako je u stvari samo sto neko stavlja ruke na lice..ne kazem ja da nema lijepih stvari...ali eto...defekta nemam..lice cisto ko suza,jedino na desnom uhu imam kao malo malo vise mesa,koze,ne znam kako da ti objasnim,ma to se nevidi,ne primijeti,al kad covjek sam sebe analizira...svasta nadje..mozda cu da imam taj oziljak na licu aaa nedo bog?
osjecajna jesam,previse...za jednog jarca..
ne pusim nikada nisam....
zategnute nerve?pa jesam zivac ako mislis na to..

EnemyOfTheSun
14-12-2007, 14:11
jedino na desnom uhu imam kao malo malo vise mesa,koze,ne znam kako da ti objasnim,ma to se nevidi,

pa to ti je najgore kod jarca, zubi, kosti, koza, i saturn koji vlada usima.
Eto ti anomalija mala ali je ima, ja npr imam jako ruzne usi, probleme sa licem itd..

ne pusim nikada nisam....
zategnute nerve?pa jesam zivac ako mislis na to..

DA zivac. a za cigare.. interesatno sa obzirom da je ne na asc, al izgleda da jarac daje drugu pricu na celu stvar.

mikica
04-01-2009, 18:26
evo mene ponovo na mojoj temi....hehhe..zaljubljena jesam sada....ali imam pitanja da li vrijedi biti u vezi i ulagati dalje...nije ni malo jednostavna veza u kojoj sam...ako se ko javi biti cu mu vjecno zahvalna...

dragi moji prijatelji...upravo nam se u stanu desila poplava u kuhinji,kao zacepljenje cijeli zgrade i nama je pocelo da siklja,jako odvratan osjecaj kad kupimo vodu,a ona jos vise ide i ide...ljudi koji su trebali to da poprave,su se neckali da dodju kao i sve ovdje kod nas,zvala sam policiju,vatrogasce sve....na kraju su dosli.. i sa velikom cisternom to cistili...prije toga smo mi bili mokri i fuj...jedino je dobro sto je bilo u kuhinji a da je u wc ma uzas...
PITAM SE SAMO STA ME SLEDECE CE DA STREFI...Od silne muke sam se i izgubila vise,placem,ma ne znam vise...nikada nisam bila ovakva...svaki novi dan nova sjebada....jeli to taj Pluton ili sta je ovo dragi moji ljudi vise...
jesam dupli jarac,al sam slomljena...vise me strah i izaci vani,kad mi se ovakve stvari desavaju u kuci...
prekid,zapravo brutalno ostavljanje sa njegove strane,operacija ciste koja treba da se desi 4.2.ma ni starci mi nisu bas najbolje,neko raspadanje drustva,faklutet mi je na kraj pameti,nemam volje ni zasto...nikada nisam bila u ovakvom stanju...
tjese me rijeci koje nadjem na forumu....i nista vise....da barem prespavam sve ovo vrijeme....ili da nadjem onu svoju staru snagu i krenem dalje....

VELIKI POZDRAV ZA SVE....:rolleyes:

sahadow452
24-01-2009, 18:36
Prvo pripadas sebi...sebi si najvaznija...pa ti si dupli jarac devojko,sa Suncem na ASC i mesecom i Jupiterom u prvoj kuci...
sve ostalo...doci ce samo od sebe...:)

mikica
24-01-2009, 18:47
Prvo pripadas sebi...sebi si najvaznija...pa ti si dupli jarac devojko,sa Suncem na ASC i mesecom i Jupiterom u prvoj kuci...
sve ostalo...doci ce samo od sebe...:)

Pa i mi koze se nekad spotaknemo i padnemo hehehe....evo vidis jednog prijatelja izgubila,a drugog dobila...tebe..pusa....
znas sta me cudi,taj saturn u 11,jeste da ne trebam da se spajam sa prijateljima u veze,ali s druge strane mi je bas to prijateljstvo prije veze potrebno....hm:rolleyes:

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?c...rbp=&rs=0&ast= (http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=bxofile1pJTWu-u1209328568&lang=e&gm=a1&nhor=32&nho2=2&btyp=23&mth=gw&sday=18&smon=1&syr=2009&hsy=-1&zod=&orbp=&rs=0&ast=)
to je moj solar ne znam kako da ga sacuvam pa neka mi ga na ovoj temi hahhaa
pun mi inbox hahahhahha....

pokusavam da povezem nesto sto mi je palo na pamet sinoc...kakvu ulogu u mom zivotu ima moja prijateljica djevica 23.08.1984. 13.30 SA!
Preko nje sam upoznala bisveg momka,prije 4g,oni se dopisivali preko sms i skupa smo smo prvi put izasli,ovna(1.4.83)!njen rodjak jarac(14.1.1976),koji me pratio unazad 3,4g!zatim na svadbi njegog brata upoznajem raka(16.7)stariji od mene 6godina,nisam sigurna,tu vezu sam ja prekinula 25.9.2006.
zatim jos kad se vratim unazad decko vaga(28.9.1982)isto preko nje upoznajem.takodjer u mladim danima me upoznaje sa rodjakom jednim vaga(18.10.1982).
Jedini decko kojeg nisam putem nje upoznala bio je strijelac(19.12.1984)/prva ljubav.
ima li ona stavrno neke veze sa svim tim mojim vezama,doduse propalim?:D

Ajde andjeli sa tobom, ja mislila ti plaches za onim likom pa pravish poplavu :D

dragi moji ljudi..ponovo kao flashbag...ovan bivsi decko,i ja smo ponovo u kontaku,ne znam stvarno kuda ide,al emocije me obasipaju,svaki puta kad je na msn...pisemo ali pomalo,ono ne obavezno...zvao me je na kafu,nisam mogla sinoc,veceras sam rekla da se idem kupat prije nego je pitao...
strah je mnogo..CEGA?ponovnog povredjivanja s njegove strane i sve te situacije...
razum ili emocije..:confused:

jupiter
03-02-2009, 23:13
mikice,ja sam dupla devica u horoskopu,i sve moje drugarice,koje su uvek bile uz mene su bile u znaku jarca.Po sebi znam,da device tesko otvaraju srce,ali jednom kada neko zasluzi njihovo poverenje,to je za ceo zivot.
pozzz

thalatte
14-03-2010, 21:37
:) što ima? Još onaj isti greh ili? :D

Ma ajde da te taj Pluton transformira do kraja pa ćeš bit jaka ko kraljica...

mikica
14-03-2010, 22:02
:) što ima? Još onaj isti greh ili? :D

Ma ajde da te taj Pluton transformira do kraja pa ćeš bit jaka ko kraljica...

sest mjeseci se nismo culi ni vidjeli,ne ne zelim ga u zivotu,al priznajem ti da zelim da mu vratim za sve,svaku uvredu,omalovazavanje itd...onda jedan dan mislim kako se svetit,drugi dan ne zelim i tako u krug...
nista,radim isto s djecom jos uvijek,u zelji da nadjem novi posao,dva ispita jos cekaju da ih spremim i polozim,i diplomski,teska ova zima,duga nikad proci..prijatelje stare dobrim dijelom sam prezalila,imam neke nove ljude s kojima se cujem,vidim,al nista prisno(NE ZELIM)
oko roditelja sam se vrtila svo ovo vrijeme,godine prtisak i tako to pa su me znali dobro zabrinuti....u sustini stojim na mjestu...:rolleyes:

ginger
14-03-2010, 22:05
CAO RAJA...ako imate vremena i volje da bacite oko na moju natalnu...mozda malo o ljubavi da mi kazete sto vidite....bila bih vam mnogo zahvalna...
cmokic:):confused:

sunce na asc- s jedne strane neptun a s druge sunce- karizmatična osoba
sunce vladar 8 -posjeduješ neki surov, leden pogled, animalni seksipil :D (znam jednog takvog pa zato;):D )

nastojiš biti u nekom kolektivu (saturn u 11), društvena okupljanja mnogo bitna..

oprezan s riječima, retro merkur.. jupiter u jarcu

tu je i uran- talenat za novotarije, bujna mašta (12 polje), sklonost radu u samoći (učenje u tišini i samoj najbolje ti prija)

jel ti ide matematika?:)

mikica
14-03-2010, 22:09
sunce na asc- s jedne strane neptun a s druge sunce- karizmatična osoba
sunce vladar 8 -posjeduješ neki surov, leden pogled, animalni seksipil :D (znam jednog takvog pa zato;):D )

nastojiš biti u nekom kolektivu (saturn u 11), društvena okupljanja mnogo bitna..

oprezan s riječima, retro merkur.. jupiter u jarcu

tu je i uran- talenat za novotarije, bujna mašta (12 polje), sklonost radu u samoći (učenje u tišini i samoj najbolje ti prija)

jel ti ide matematika?:)

lijepo pozdrav za tebe Ginger:)
animalan pogled heheh tako mi nekako i dodje,prodorno zelen..a matematika isla je dok sam je imala,moje usmjerenje je ka jeziku,pisanju,studiram knjizevnost(zapravo zavrsavam ima godina dana...dva ispita su mi ostala,ali sam se zaposlila,pa mi pare udarile u glavu=:)
lupio me Pl....a prije toga Sa u 8...
dobro je zivo se:D

ginger
14-03-2010, 22:17
vladar 7 u 1: momci ti sami prilaze :D
jel?

šta bi sa plutonom?

reci mi jesi li temperamentna osoba?
sunce na asc i planete u 1 polju?

ipak jarac sumnjam,ali ajde...jesi?

mikica
17-03-2012, 00:57
vladar 7 u 1: momci ti sami prilaze :D
jel?

šta bi sa plutonom?

reci mi jesi li temperamentna osoba?
sunce na asc i planete u 1 polju?

ipak jarac sumnjam,ali ajde...jesi?

sami prilaze i sami bjeze:D ukratko sreca u ljubavi ravna nuli...uvijek veze koje tragicno zavrse onda duzi period patnje moje....:rolleyes:
a Pl transformise me kako psihicki tako fizicki,lomi,odnosi....
nisam bas temperamentna da donosim odluke odjednom,ili da se vrisnem odjednom,al kad me diraju bogme znam da planem.

evo mene na mojoj temi:) vratio mi se u zivot bivsi s kojim sam bila prije 4 godine u vezi,jednoj lijepoj,al zbog daljine i njegove ljubomore(a i moje)sam prekinula vezu...
ZASTO MI SE VRACAJU TI BIVSI?zar nisam naucila vise lekcije....

kako je ova tema pateticna,ccc,Boze me sacuvaj,ko da nisam ja...

No Comment !

Marko345
07-11-2012, 21:01
U bre pa ti imas isto sve planete na zapadnoj strani, 10-3 kuca isto kao i ja. To je okarakterisano valjda da si okrenut na sebe.

Ali, ja mislim da to definise samo odnos prema pojedincu. Npr 1. odnos ka sebi, 7. odnos ka drugom. Dok npr severna i juzna strana definisu odnos ka grupama. Npr sve na severnoj(1-6), brinas samo za svoju rodbinu, a na juznoj(7-12) brines za ostale koji ti nisu rodbina.

Tako da se ne brini previse sto se tice sebicnosti. Ti odvajas malo paznje kada je rec o pojedincu 7. kuca. Znaci neces da ides od jednog do drugog i da im pomazes. Ali cim ti imas u 11. kuci, to znaci da pomazes svima od jednom sto moze da je efikasnje.

Npr provalis nesto sto ljudima moze da bude korisno, i onda napises na forumu i tako je bolje celoj grupi.