Tema: mo 120 ur
View Single Post

Old 17-08-2008, 15:13  
Vojvotkinja
Moderator

Vojvotkinja's Avatar

Vojvotkinja je offline
Registrovan: Aug 2006
Vojvotkinja je na dobrom putu
Standardno

Zahvaljujuci bash ovom aspektu imam izuzetnu intuiciji, proniciljivost i vjerujte da kada pomazhem ljudima u nevolji to je jedan od nachina na koji postizhem unutrahsnju ravnostezhu, tj.potrebno mi je da drugima budem potrebna, ali ne i da se vezhem pretjerano za ljude. Tezhim nekonvecionalnom zhivotu, spremna sam na najneobichnije uslove zhivota i ne podnosim stereotipiju. Nijesam nimalo patetichna! Privlachna sam za suprotan pol bez obzira shto nijesam lijepa, ali uvijek su se nekako lijepili sigurno nikad na fizichki izgled koliko na 'prichu', tj.moj nastup i osobine koje posjedujem.Uvijek sanjam snove koji imaju dublje znachenje, a i u vecini sluchajeva se ostvaruju.Sa ovim aspektom trebalo bi da imam dara za rad u medijima, marketingu i sa kompjuterima..Obozhavam avione, opchinjena sam njima, pa su putovasnja avionom i vishe nego preporuchljiva - povoljna .Ovaj aspekt govori o mojoj majci koja je bila nezavisna osoba i sa njom imam vishe odnos prijateljski nego majka -kcerka.Iskreno, nikad nijesam osjetila tu prirodnu zavisnost djeteta od roditelja, ne zato shto to nijesu bili u stanju roditelji da stvore takav odnos, vec zato shto sam sama gotovo od rodjenja uvijek to odbijala , tezhila pretjeranoj i preranoj nezavisnosti.Kazhu da imam fascinantan, gotovo hipnoziterski pogled (Mo u Ovnu)..i imam osjecaj da umijem da preproznam i iskoristim pravu priliku kada se ukazhe .
Advertisement