View Single Post

Old 03-08-2008, 22:12  
sto mu gromova
Veštac

sto mu gromova's Avatar

sto mu gromova je offline
Registrovan: May 2007
sto mu gromova je na dobrom putu
Standardno

evo,i ovde postavljam isto pitanje,tako da moderatori slobodno mogu da obrisu post na temi Primarne direkcije

meni,za ovu godinu ili bolje reci za moju 22. godinu zivotu direktovani Pl dolazi na natalnu Ve i sve to u Sco u 8. kuci,zatim direktovano Sunce dolazi na natalnog Ne u 10. kuci u jarcu,zatim direktovani Mo pravi 90 sa mojom natalnom Ve...da ne govorim sto se tranzitni Ur srvcka oko mog ASC,cas ga napusti,pa se vrati,pa sve tako...dakle,ja bi trebalo da dozivim neke ozbiljne promene,zar ne?Moram reci da je bilo nekih promena,ali ne da sam ja sad promenila potpuno moje poglede na zivot...Evo,konkretno me zanima ovaj dir. PL na natalnu Ve-on bi mi trebao doneti neku fatalnu vezu,ali od te veze ni traga,sve neke kratke vezice od po mesec-dva,nije da nije bilo emocija,malo vise razocarenja,ali nista sto bi sad mene nesto znacajno promenilo...pa,mene u celoj ovoj prici zanimaju ove direkcije:
-dir. Pl na natalnu Ve
-dir. Sunce na natalni NE
-dir. MO 90 natalna VE
-tranztni Ur preko natalnog ASC
-tranztni Sa 90 natalno sunce

evo i solara za ovu godinu.meni je upao za oko natalni Mo 0 solarni ASC-visak emocija ili sta???

http://i36.tinypic.com/2ylle9c.jpg

I sta bi svi ovi aspketi zajedno smuckani mogli meni da donesu u toku ove i naredne godine???
Advertisement