View Single Post

Old 02-07-2008, 13:35  
merkur.v
Početnik

merkur.v je offline
Registrovan: Mar 2008
merkur.v je na dobrom putu
Standardno

VE 150 UR

Darezljivi ste, skloni uzivanju, sposobni ste da razmazite druge, mada ih u dubini duse prezirete. Cesto se bavite tudjim problemima da biste izbegli bavljenje sopstvenim. Vrlo ste komunikativni, u sustini ste velika pricalica i stavljate na lice masku srecnog coveka. Sa druge strane, mozete postati cutljivi, nadureni i misteriozni. Imacete koristi od bavljenja svim vrstama umetnosti, posebno ako je rec i knjizevnosti.

Venera u biku 150 uran u vagi. Prethodno sve tačno osim prezira prema ljudima, postoje retki, ali njih držim na odstojanju. Moj izraz lica je uglavnom ili , čim nije tako ljudi me pitaju šta mi je. Durim se ovako nekako
, kada ljudi ne primećuju koliko im pridajem pažnje ili mi pažnja ne bude uzvraćena. E onda sam ona grozna ćutljiva i nadurena, al brzo me prođe. Moj hobi je slikanje, ali od toga nemam nikakve koristi, za sada, slike poklanjam prijateljima. Mnogo volim da poklanjam dragim ljudima, tako nekako izražavam svoju ljubav i pažnju (venera u biku). Dragim ljudima uvek stojim na raspolaganju kada sam potrebna i to sve sa (uran u 5. kući). Ne sećam se kada sam poslednji put rekla ne mogu zauzeta sam, mada imam mnogo obaveza. Možda je to ovo da se bavim tuđim problemima da bih izbegla bavljenje svojim, verovatno, o tome nisam razmišljala.
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement