View Single Post

Old 25-01-2007, 17:25  
da igual
Veštac

da igual je offline
Registrovan: Dec 2006
da igual je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by bamby VIdi Poruku
Njima vlada Uran, mozes da konsultujes i Saturn, ali prvenstveno gledas Uran. Moguce da ce ti dragi ponuditi brak, ali lako je moguce i da nekoga upoznas, svakako ce se u vezi nesto menjati...
hvala bamby, bolje da sad nedjeluje kao vladar 8. i 9.
dosta će mi bit lekcije iz 7. i 5. kroz 3.

btw. solo sam, znači preostaje samo da nekog upoznam..

jel zna netko možda za sade sati period?
ako jest, biste li možda usporedili sade-sati period sa saturnovim povratkom?

*sade sati tranzit je tranzit u indijskoj astrologiji i traje punih 7.5 godina, a nastupa kad saturn uđe u znak prije znaka gdje je natalni mjesec, a završava kad saturn izađe iz znaka nakon znaka gdje je mjesec. traje 7.5 godina i taj tranzit se tumači kao 7.5 godina tuge.

Quote:
Originally Posted by bamby VIdi Poruku
Kada mi je tranzitni sa pravio 180 na Ve počela je jedna veoma ozbiljna i duga veza. Tranzitni Ju i Ma su u solaru bili u konjukciji, u 12 polju. Meni se svidjao neko drugi, on je jos bio emotivno u prethodnoj vezi. Morala sam odmah da kazem da ili ne, a posle i on meni. Ja da li hoću da budem sa njim, a on da li hoce da se potrudi i upozna mene, ili vrati toj curi. Moyda ce to biti osoba koju ces sresti na kracem putovanju, ili neko o kome ces dosta razmisljati, ili neko sa kim ces uciti. Pa pazi mozes to osetiti kroz 8 i 9 u smislu da je treca kuca kako ucimo, a 9 sta ucimo. Pa od ucenja lepo, puf odjednom vas dvoje na krevetu i tu je trenutak odluke. Ici dalje ili stati
zanimljivo bamby, vidim u tvojoj karti je venera vladar 7. polja, dok je meni saturn.. jedino što je tebi venera skroz dobro aspektirana, a meni ni saturn ni venera
mislim da će se ovo 3. polje više odnosit na način komunikacije u vezi i lekcija će mislim uslijedit upravo ovdje - pošto mi je to problematična točka u vezama i odnosima s dečkima otkad znam za sebe.
moram još malo pohvatat simboliku

btw. pogledala sam svoj ovogodišnji solar - vladar asc-mars otišao također u 12. u konjunkciji s neptunom..hmm - venera (vladar 7.) u svom sjedištu i prirodnom dostojanstvu (2. kući), mjesec u padu u škorpionu i 8. kući..itd
vladari svih ugaonih kuća su povezani velikim križom - karta je po mom mišljenju veoma simbolična.
http://tinypic.com/view/?pic=30wtvnm ->solar

fala ti bamby

Last edited by Merkur; 01-06-2007 at 23:02..
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement