View Single Post

Saturncic :)
Old 25-01-2007, 09:55  
sana
Obično gatalo

sana's Avatar

sana je offline
Registrovan: Aug 2006
sana je na dobrom putu
Standardno Saturncic :)

eh taj slatki Saturn eto ga, vladar mog Asc u 7 u solaru, kao i u natalu.
Solarni pravi konjukciju sa So, Me i Ve, kvadrat sa Ma i MC/jem i opoziciju sa Ne i trigon sa Pl. to je sto se tice solara
Solarni Saturn pravi konjukciju sa natalnim Me i So i malo mu jos treba da se poklopi sa natalnim Saturnom.
Evo u ovo pola godine desilo se da sam progledala sto se tice svog partnera i da sam otkrila da je on svo vrijeme volio neku laznu mene, neku koju je zamisljao s mojim likom ali ne i sa mojim mozgom. a ja ne zelim da me vole pogresnu. prekinula sam vezu koja je trajala 9 godina. laju na mene kao na kakvu vjesticu. samo neka laju. ja znam sad kakav muskarac mi treba. trazit cu ga. mozda i on trazi mene. SA je donjeo osvjestenje, budjenje. bilo je mucno i tesko razici se. ima trenutaka kad se preispitujem. uvijek se doduse preispitujem. ali taman kad pomislim kako mi je zao tog bivseg, on napravi novu situaciju koja mi potvrdi koliko sam bila u pravu. Valjda tu opet Saturn stvari vraca na zemlju i osamari me da se probudim iz svojih idealiziranja.
Sa je u konjukciji sa natalnim Me. Me vlada 5, 6 i 8 kucom u natalu. Eto ga, opet znam kakvog partnera trebam, znam i da posao koji radim nije ono sto zelim i da cu ga promijeniti. upisala sam postdiplomski kako bi mogla to i napraviti u skkoroj buducnosti. Sta mi radi sa 8 kucom ne znam. Valjda nedostatak seksualne aktivnosti heheheh apstinencija do bola
Saturn mi donosi i potrebu da se izoliram od svega, da izanaliziram sve u svom zivotu do sada da bih znala koje korake da napravim dalje. on hoce da sam oprezna, da mi stvori ponekad osjecaj usamljenosti ili neshvacenosti, da je zivot glup i tezak, da smrt i nije tako strasna jer je zivot strasniji, ali hoce i da se borim, da izdrzim u inat svemu, da ostvarim tu misiju koju mi nebo servira, da pisem i stvaram, jer tuge se pamte, ljudi vole citati tuge. i td i td.
Ne znam, samo hocu da sve promijenim, sve sto je bilo do sada lose, sve sto me je cinilo nesretnom hocu da izbrisem iz zivota.
Pa vidjet cemo.
Eto jos jedan prilog o Saturnu. Saturncicu. Vidite da je njemu pravo tesko tepati
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement