View Single Post

Old 11-05-2008, 19:51  
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Registrovan: May 2007
viksi72 je na dobrom putu
Standardno

Postoje nagovestaji nagle i jako teske bolesti nekog iz tvoje porodice tj. konkretno: otac, majka, baba, deda. Ja bih rekla da se najverovatnije radi o zenskoj starijoj osobi.

Draga, iz cega si ovo videla? Ja imam samo mamu, tata mi je umro.. E sad me prestravi!!

A sto se tice posla, vec sam smislila sta, a to je rad sa nekretnina, pored ovog posla kojim se bavim.
Na putovanje idem i to sad vec u utorak, idem za Spaniju, tacnije u Barselonu, juzni Francusku i deo Italije.
A sto se tice prijatelja, pa nisu oni u pitanju, jer je meni u Lavu 10-ta i deo 9-te, dok je 11-ta u Devici, sto ce reci ili neko u inostranstvu ili neko preko posla, ali ne neko podredjeni, mozda neko sa kime pocnem da radim, otkud znam.
Polozila sam drzavni ispit za knjigovodje odavno, ali mi pada na pamet da trazim mogucnost da isti tu licencu trazim i za EU, tako da postoji mogucnost da pocnem da ucim.
A o spekulacijama finansijske prirode mi pada svasta nesto na pamet, a sto se tice kocke, pa draga svraticu u Monte Karlo da zavrtim neki krug na ruletu, nije na odmet. Inace mi je posao vezan za poreze, tako da mogu tu da imam probleme, toga sam potpuno svesna, ali se trudim da svoj posao radim pre svega dobro, da bas tu ne bih imala problema.

I devojcice, hvala puno za tvoj pregled solarne situacije!! Kiss!!
Advertisement