Tema: Merkur
View Single Post

Old 08-11-2006, 18:51  
expulseza2
Banned

expulseza2 je offline
Registrovan: Aug 2006
expulseza2 je na dobrom putu
Standardno

Svejedno. Pored nabrojanog, ona u svakom slucaju nosi brak u inostranstvu.

Quote:
Originally Posted by Merkur VIdi Poruku
VENERA U DEVETOJ KUCI
Ovo su prijatne osobe koje vole ljude. Privlace ih velike ideje, filozofija, religija i pisana rec. Imaju žed za znanjem, sklonost ka ucenju i putovanjima. Poseduju specifican pogled na svet i drže se svojih moralnih normi. Zato okolini mogu izgledati i nekonvencionalno, ali oni na to ne obracaju pažnju.

Skloni su ljubavnim avanturama i privlace ih tajne ljubavne veze. Njihov tip partnera su osobe širokih pogleda na svet, intelektualnih i moralnih nazora, one koje ce im obogatiti vidike i omoguciti nove spoznaje. Venera u devetoj kuci cesto ukazuje na brak sa strancima ili ljudima druge vere i na ljubavne avanture u inostranstvu.

Drago je meni zbog moje Venere, ono sto sam ja rekla ja da u mom slucaju nema braka sa strancem niti muskarcem druge vere.
Mozda nema dovoljno smajlica, pa sam delovala suvise ozbiljno.
Ma svaka planeta nosi vise znacenja i zivi vise energija.Kod tebe se izgleda istrosila na sklonost ka ucenju, filozofiji, putovanjima, znanjem, pa te uskratila za muza stranca. Sad mi je jasno sto je mene sa Venerom u trecoj zadesio muz stranac.

Last edited by Nenita; 05-06-2007 at 23:55..
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement