Tema: Merkur
View Single Post

Old 08-11-2006, 17:47  
Merkur
Moderator

Merkur's Avatar

Merkur je offline
Registrovan: Aug 2006
Merkur je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Coccinelle VIdi Poruku
Deveta kuca predstavlja inostranstvo, a Venera u Devetoj kuci oznacava brak sa strancem ili covekom druge vere. To je pravilo. Isto nosi i Venera u Trecoj kuci. Planeta koja predstavlja inostranstvo jeste Jupiter kao vladalac prirodne devete kuce Strelca. Venera je planeta koja predstavlja ljubav. Vise o znacenjima imas u "Osnovama".
VENERA U DEVETOJ KUCI
Ovo su prijatne osobe koje vole ljude. Privlace ih velike ideje, filozofija, religija i pisana rec. Imaju žed za znanjem, sklonost ka ucenju i putovanjima. Poseduju specifican pogled na svet i drže se svojih moralnih normi. Zato okolini mogu izgledati i nekonvencionalno, ali oni na to ne obracaju pažnju.

Skloni su ljubavnim avanturama i privlace ih tajne ljubavne veze. Njihov tip partnera su osobe širokih pogleda na svet, intelektualnih i moralnih nazora, one koje ce im obogatiti vidike i omoguciti nove spoznaje. Venera u devetoj kuci cesto ukazuje na brak sa strancima ili ljudima druge vere i na ljubavne avanture u inostranstvu.

Drago je meni zbog moje Venere, ono sto sam ja rekla ja da u mom slucaju nema braka sa strancem niti muskarcem druge vere.
Mozda nema dovoljno smajlica, pa sam delovala suvise ozbiljno.

Lara
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement