Tema: Merkur
View Single Post

Old 08-11-2006, 01:48  
tia*
Švrća

tia*'s Avatar

tia* je offline
Registrovan: Aug 2006
tia* je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Skorpija VIdi Poruku
da pocnem prva,pa sta pogodim,ako pogodim
dakle,blizanac,asc devica=vladar znaka i podznaka merkur,i mesec u vagi,dosta vazduha
ovo je imao moj bivši,Blizanac-Djevica-Mjesec u Vagi,a ja Lav-Vaga s Mjesecom u Lavu,i pitate se zašto je bivši ,hehe

E Merkurice sad ću se i ja bacit na analizu,pa da vidimo dal ste svi tako zločesti i luckasti,ne može tu bit sve tako sjajno
hehe.ljubim

Evo ja bi nešto rekla ako smijem.i ako pogriješim molim vas da me ispravite
Ja sam malo pogledala ovog Marsa u vodenjaku u 5. kući. koji te čini originalnim, neovisnom,slobodnog duha, ponekad nepredvidivom i nestrpljivom. pionirskog duha, Razigrane si prirode,ponekad djetinjasta, voliš igru,zabavu.pozitivnog stava prema životu.(a sve se to da zaključit i na temelju tvojih lepršavih porukica na forumu) Baš si ono pozitivna osoba, i super je s tobom bit u društvu. E sad pročitala sam da Mars u 5. kući kod žena ukazuje na teži porođaj? ne znam kako je to kod tebe bilo i moguće problem sa klincima

Venera vlada Bikom i ona se kod tebe smjestila u 9 kuću čiji vrh jest u Biku,što bi reklo da se bolje nije ni mogla smjestit i opet potvrđuje,ljubav,brak sa strancem, il osobom druge vjere. Ti zaista znaš uživat u životu, voliš lijepe stvari,udobnost ti je prilično važna,društvena, šarmantna, oopet ponavljam ...skroz pozitivna,ljudi jednostavno ne mogu a da te ne vole
Ova konjukcija Merkur-saturn daje ti dozu ozbiljnosti,praktičnosti

Eto nadam se da sam ja to dobor povezala, ako jesam onda ću nastavit...

Last edited by Nenita; 05-06-2007 at 23:54..
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement