View Single Post

Old 18-01-2008, 23:17  
scorpiorising
Obično gatalo

scorpiorising's Avatar

scorpiorising je offline
Registrovan: Jan 2008
scorpiorising je na dobrom putu
Standardno

Prvo da zahvalim svim clanovima sto su odvojili vreme da pogledaju moj natal

Quote:
Originally Posted by Cor Serpentis VIdi Poruku
a sto te toliko plasi taj saturn u 12?
kroz dispoziciju ide u egzaltaciju i u srodno polje...jel pravi probleme ili su te naplasila tumacenja saturna u 12?
ne, samo su me naplasili pa sam htela da proverim da li me mozda zbog toga ceka nesto strasno cega nisam trenutno svesna...

Quote:
Originally Posted by Nevencica VIdi Poruku
Znas to sa zaljubljivanjem mi je jako poznat osecaj i to ima veze sa tim sto su ti svi glavni znaci 'hladni' u emotivnom smislu......Jarac, skorpija, vodolija i venera u strelcu koja je malo zarobljena i ona bi kao bila svetla tacka iako se strelcevi nikako ne mogu racunati kao emotivci neki mekani....Skorpija ima tako jaku kocnicu na emocijama da je problem i inace da se opusti na tu temu, a kod tebe je jos povezana sa jarcem (koji ima emocije ali bi ih pokazao verovatno kad bi mu zavisio zivot od toga), pa vodolija i to mo u vodoliji koja moze da pravi prave polarne temperature! Tako da moras sama da sebi naredis zaljubi se! I onda da se posteno napnes....
znam, evo pocinjem da vezbam odmah!
zaljubi se!zaljubi se!zaljubi se!zaljubi se!zaljubi se!zaljubi se!zaljubi se!zaljubi se!zaljubi se!zaljubi se!zaljubi se!zaljubi se!zaljubi se!zaljubi se!zaljubi se!zaljubi se!zaljubi se!zaljubi se!zaljubi se!zaljubi se!zaljubi se!zaljubi se!zaljubi se!zaljubi se!zaljubi se!zaljubi se!zaljubi se!zaljubi se!zaljubi se!

Quote:
Originally Posted by LosT_in_SpaCe VIdi Poruku

Josh me smiruju moji.... Huuuh!

...zato shto te horoskop zaebo, pa ti dao VE/UR u Strelcu, pa bi ti nekog chupavca, muzichara, ili kakvog vec, sa kojim bi ko hipik ishla na motoru po svetu (ili kolima, svejedno) i koji bi podrzhavao ovaj tvoj MO u Vodoliji. Free love, al' nema ni kod babe dzabe, pa sve dok ne nadjesh nekog ko ce s tobom da pricha kao sa sestrom, a da te voli ko zhenu - nema ti spasa. A ako te potkachio ovaj Antares, onda si ili ljubomorna ko zmija, ili su tvoji izabranici takvi...

hm,da, potpuno si pogodio...josh kad bi taj chupavac muzicar bio onaj slatkis sa mog avatara

BTW, sta je Antares?(ja sam stvarno pocetnik kada je rec o astrologiji, sorry)
Sto se tiche ljubomore, ja defiitivno nisam posesivna, naprotiv, a ne volim ni kad mene neko hoce da poseduje i tada bezim glavom bez obzira(mesec u Vodoliji, jel'da?)

Quote:
Originally Posted by mandrak-21 VIdi Poruku
Saturn u 12(kod tebe) moze znaciti da si jako osetljiva i stroga prema sebi da ti brat ili sestra odlazi od kuce u inostranstvo,da volis ,,pozadinske poslove i trebalo bi se okrenuti poslu jer te vidim kao jako pouzdanu i stabilnu na tom polju ali kad se ,,oslobodis neke nesigurnosti,,......tvoj pravi jako dobre aspekte ...to sto ti je taj astrolog rekao mije potpuno tacno ali bi bilo pozeljno da se ponekad osamis tj.da nadjes vremena za sebe i svoje misli

A zaljubices se kad to najmanje budes ocekivala moguce je vrlo brzo u toku godine
Istina je da sam zaljubljena u moju profesiju...studiram arhitekturu inache...

I da, ne zelim da vas smaram, ali kad ste vec ovde da li biste mi protumacili i delove natalne karte koji se ticu profesionalnog uspeha(vec sam spomenula da sam ambiciozna-prava jarcina!), zdravlja, odlaska u inostranstvo(gde bi bilo pozeljno ziveti i sl.)
hvala jos jednom

Last edited by Merkur; 19-01-2008 at 17:16..
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement