Tema: Potomstvo
View Single Post

Old 26-06-2019, 14:42  
Rosalie89
Početnik

Rosalie89's Avatar

Rosalie89 je offline
Registrovan: Nov 2016
Rosalie89 je na dobrom putu
Standardno

Drage devojke treba mi vasa pomoc. Naime moj muz i ja vec god dana pokusavamo da dobijemo bebu ali ne ide. On je krenuo sa analizama i ja naravno i ja ali ispostavilo se da je kod njega problem i tu je stao. Nije nista strasno ali da ne duzim, malo losiji spermogram, nije jalov. Gledala sam njegovu kartu i 5 polje ali opet nisam sigurna, nekako deluje lose cim Sa uplete prstice. Evo ovako : sto se tice 5 polja tu ima So u jarcu, Ve u vodoliji i Me u vodoliji. Sunce je kvadrirano Sa u vagi iz 2 polja, u trouglu sa asc u devici, neplodan znak ni to mi se ne svidja. Me u trouglu sa Ma u vagi koji je u 2 polju. Opet drugo polje, kakve ono veze ima? Znam da je to polje novca, posla i nekretnina, zbunjuje me. Me je u konj sa Ve, u kvadratu sa Ju u skorpiji opet u drgom polju. Me trougao Mc u blizancima, ovo ne razumem. Ve u trouglu sa Ma, u kvadratu sa Ju ali u troglu sa Mc. I jos nesto, juzni cvor u 5 polju kvadrira mesec u lavu u 11 polju i Me u 5. Meni se ovo ne svidja, pokusavala sam da nadjem konkretne odg ali nista posebno. Izvinite molim vas na ovom romanu ali morala sam. Ako neko moze da mi kaze da li ce on imati decu, da li se to nazire iz ovog sto sam napisala bicu mu vecno zahvalna.
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement